Új privát üzeneted érkezett!

Noci
Kép
az az en fulem nem Nocije :lol:

Kép
monyo83
 
 


Jaj,de gyönyörű hajasbaba.
krisztina29
 
 


Kriszta aranyos Ármin! :D
Nem tudom,hogy kire hasonlít jobban.

Hogy boldogultok a gyerkőcökkel?Volt/van segítségetek?

Nekem anyum 2-szer eljött és szewa! :( :roll:


Monyó nekem Noémi a tesódra hasonlít! :shock: :lol: (ha a tesód az a poznanicin lévő jóképű kiskoma :wink: )

Bejelentkeztetek már a 6 hetes kontrollra?
Nekem még v.v.-re is kell mennem.... :roll: 8)

Kép
Kép
szintus
 
 

 
 

Korházba megyek ellenőrzésre a dokimhoz,nem kell bejelentkezni.Csipővizsgára priváthoz visszük Ármint.Anyum jön segiteni,a héten már mondtam,hogy nem kell jönnie minden nap,most minden másnap jön.Vigyázz magadra,velem egyszobába volt egy anyuka a 3hetes babájával,aki otthon nem vigyázott magára,és fájdalmakkal visszakerült a korházba.Dobok egy friss képet,ezen Ármin puszit küld a lányoknak Kép
krisztina29
 
 


szintus.

Noemi tiszta apja,le sem tagadhatna.Ma lattam kepeket a paromrol es tisztara ugy nez ki mint Noci.
szinten a korhazba megyek majd kontrolra,ugyanugy mint Krisztina.
Hanna megkapta mar az egy honapos oltast?


nekem anyu a szules ota minden nap itt van estig.monjduk szules utan 2 hetig nem is tudtam volna egyedul ellatni a gyereket ,alig tudtam jarni a gatsebem miatt.
Jol elvagyunk ketten,aztan meg ugye jon apci is haza.

Krisztina nagyon cukiiiiii,te hany reteg ruhat adsz Arminra?
nalunk noci egy bodyban van,nem birja a meleget kiuteses lessz.

Kép
monyo83
 
 


Monyó akkor booccssiii!Nekem tényleg rá hasonlít,de ugyi
én a párodat még nem is láttam! :oops:
Barna szemei vannak?Az a haj! :D Nemsokára már masnit is köthetsz neki! :D

Kriszta köcce a puszit a lányok nevében! :D
Hát azért igyekszem vigyázni magamra!Ma elösször ült az ölemben Fruzsina 1 hónap után.Úgy bújt hozzám.

Én is 2 réteg rucit adok Hannára.Rövidújjúbody.,hosszúújúbody és vagy valami nadrág alúrol vagy rugi.
Ti rakjátok a gyerekeknek a széles kötést?(gond a svédgatyót,meg a pelust a lába közé?)
Én igen,korházban mondták.Mi kaptunk a gyerekkorházba időpontot csipőuhu-ra.Március 16.-ra.

Monyó nekem még mindég nem világos,hogy neked miért inditották meg a szülést?(valami gond volt?gond. a babával,veled...)Ez kimaradt nekem,nem tudom....
Hannussal 5.-.én megyünk szurira.
Noémi megkapta már,ugye?Hogy viseli?

Kép
Kép
szintus
 
 


Leánykájaim:)))) Kép

Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus,mi nem igazan hasznaljuk a svedgatyot,hol raadom hol nem .majd meglatjuk mit mond a doki a csiposzuresen,ha nem muszaly nem fogjuk hasznalni.

a doki Uh alapjan azt mondta nagy baba es nem kellene tovabb huzni a dolgot ,ezert lett inditas.ha idore erkezik akkor nem lett volna gond de ha tulhordtam volna akkor mar az en mereteimhez kepest nagy lett volna.
megijedtem akkor hogy meg ha no akkor nem tudom termeszetesen megszulni igy amikor a doki megkerdezte hogy inditsuk-e akkor ravagtam hogy igen.
ma mar maskent gondolom a dolgot dehat mar tulvagyunk rajta.

nagyon edesek a lanyok.Nocinal meg nem tudjuk milyen szemu lessz mert minden nap valtozik de bizunka barnaban,mindketten barnak vagyunk.

szepen viselte az oltast,a dokinal csak akkor sirt amikor beszurtak neki,de az apolono azt mondta kell is neki kicsit sirni(figyelte milyen erosen sirt)aztan elhallgatott mire kijottunk a rendelobol az oltoztetesnel mar aludt is.

a ti babaitok miket csinalnak?

Noci megemeli a fejet es tartja is,neha mosolyog,parszor gugyogott,labaval kinyomja a popojat.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Ármin is borzasztó erősen tartja a fejét,és rengeteget mocorog,multkor valahogy át is fordult a másik felére.Olyan,mint a kis motolla.Nálunk most is megy a bömbi dal(ordit torkaszakadtából),de hagyom egy kicsit.Éjszaka is ment a műsor.Én bodyt adok rá,a benti hőtöl,vagy a rugi vastagságától függően hosszú,vagy rövid ujjút,meg a lábára kiszoknit,és rugit.Ha talpatlan akkor mamuszkát.Éjszakára nem adom rá a svédpelust,nappal rajta van.mindjárt emberesebb benne :D .Birom amikor beszélek hozzá,és olyan értelmesen figyel,mozgatja ő is a száját,de hang még nem jön.Mosolyogni ő is szokott,akkor olvad az egész család.Én kék szemű vagyok párom barna.Árminé egyenlőre kék,én szeretném ha maradna is,de különben mindegy
krisztina29
 
 


Barna szemek a gyengéim :D :wink:

Aha,mostmár értem Monyó.Egyébként lehet h tényleg nem fért volna ki...hanyas fejkörfogattal született?

Hanna is volt már,hogy átfordult a hátárol a hasára.Gond.ez csak véletlenül sikerült neki.
A fejét még nem tartja rendesen,ha hason fekszik,akkor felemeli a kis buksiját.Ő is mosolyog...de csak rám és a Fruzsira. 8) :lol:

Kriszta bömbi dal:))))Nálunk is volt az éjjel hasfájás és kétszer evés is(nem szokott csak egyszer)
Én éjjelre is adom a svédgatyót.Egészen a 12.-dik hétig.
Fruzsival is úgy csináltam(csak nála már a vége felé hanyagoltam,ugyanis nagyon meleg volt..)

Bakker itt esik az eső...bőőőő(hányós szmájli)
Mostmár legyen tavasz,mert ordítok és kiakadok!Hogy mennyire elegem van már ebböl a fos időböl.Gondolom nektek is...... :( :( :cry: :cry:

puszi

Kép
Kép
szintus
 
 


Ja,ha szép az idő testileg-lelkileg is jobban érzem magam.És ugy nézem gyerkőc is nyűgösebb amikor ilyen semmilyen az idő.Olyan vagyok,mint a mosott rongy,de olyan hülye vagyok,hogy nem tudok akkor aludni amikor ő is,mindig attól félek,hogy büfizik,férenyel stb.Majd holnap pihenek,ha itt lesz a mama.Én azért nem adom rá estére a svédgatyót,mert ha fáj a pocija jobban el bir feszelegni,de majd ha a doktor bácsi megköveteli,akkor tesszük!Mi a megfordulással ugy jártunk,hogy valahogy átfordult,de a sapesz a fején nem.A kis arca benne volt a sapkába!Hallotam,hogy furcsán nyöszörög,és odamentem megnézni mi van,hát majdnem szivrohamot kaptam.Fruzsinak milyen szép kis gyöngy fogai vannak.A haja is mennyit nőtt!
krisztina29
 
 


Sziasztok!Fiam nemsokára ébred,gyors leszek.Milyen volt felétek az éjszaka?Nálunk most valamivel jobb volt,mint tegnap.De ha tükörbe nézek elijedek magamtól.Ma ha itt lesz anyum,megpróbálok napközben szunditani egyet.Monyó te mikor szoptattad meg Nócit kedden,hogy kitartson mig a dokinál vagytok?Azon filózok,hogy mikor keljünk,mikor szopjon stb.
krisztina29
 
 


Sziasztok.

Szintus 33as fejkorfogattal szuletett.
Akkor tojtam be amikor a babica megkerdezte az elso inditasnal hogy nem beszeltunk-e a dokival a csaszarrol mert a hasam alapjan ugy itelte meg hogy nagy a baba hozzam kepest.Pedig nem is lett nagy.

en is nagyon varom mar a tavaszt,utalom ezt az idot.

Krisztina ,mi oltas elotti ejszaka alig aludtunk,2kor sikerult a kiscsajt elaltatni es 6kor keltettem mert oltozni kellet,elotte 5:30kor szoptt.
Olyan almos volt hogy oltozes kozben is aludt,hiaba probaltam indulas elott megszopiztatni nem fogadta el igy en is izgultam hogy ehez lessz meg varakozunk.

amikor bevittuk letettem a mozesben a padra es en meg beultem a sarokba hogyha szopizni kell akkor legalabb el tudjak fordulni es ne nezze mindenki mit csinalunk(egy apuka volt a tobbi anyuka).szerencsere nem kellt fel es kibirta hazaig szopi nelkul pedig palicon meg gyogyszertarban is voltunk meg itthon a boltba is.

ti bent is hordtok sapit?

nalunk ugy nez ki javuloban a hasfajas,kedd ota mintha kicsereltek volna a kiscsajt,azota nem nagyon gorcsol es az ejszakaink is szuperek,csak szopi es visszaalszik.
bevalt a szirup,krisztina ha nektek kesobb szukseg lessz ra leirom a nevet,szuper keszitmeny.

nalunk tegnap ota nincs kaki,ma picit nyugosebb a kiscsaj de ossze se lehet hasonlitani milyen volt azelott mikor fajt a hasa.

Kép
monyo83
 
 


Más anyukák mondták,hogy néha 3napig sincs kaki,mert néha a tejcit feléli a szervezet.Leirhatod a nevét,köszi.Fürdés után adunk rá sapit,különben napközben nincs a fején,ugyis letornázza valahogy.Én is attól tartok,hogy majd bealszik,nem akar majd szopizni,és ott kezd majd el követelőzni.Ma a mamátol(anyumtól)kapott kis farmernadrágot,meg komoly pasis felsőt,majd ha kedden kirittyentem lefényképezem.Laci megkapta a papir listát.Meddig tartott a bankban megnyitni a folyószámlát?
krisztina29
 
 


Az éjszaka átlagos volt,egyszeri keléssel.
Szopi+kajcsi és alvás.Ez volt olyan 2 körül éjjel és 8-kor kelt.
6 órát kibirta,hogy nem evett.

Krisztina teljesen megértelek ezzel a paráddal,hogy félrenyel,megfullad stb.Ezek el sem múlnak többé csak májd más váltja fel őket.Én legjobban a betegségektől félek,legfőképpen a láztól. :?
De persze most ugyanúgy aggódok Hannáért is,mint anno Fruzsiért.Ő is sokat visszabukik.De ez is egyszer elmúllik...(az bizti....)
Azért Fruzsinál jó sokáig napirenden volt a bukás téma.Még talán 1 éves korában...(hát igen mert féltem h a keresztelő ruciját összepiszkitja.. :roll: :lol: )

Monyó sztem sem volt nagy a baba.Átlagos és ilyen fejkörfogattal kifért volna bármikor.Ugyanis ha az kijön a többi már ok.
Bezzeg az én 38-as fejkörfogatommal(vagyis Hannusé) :shock: :shock: :lol:
De golndolom én a farfekvéses 4 kg-mos babámat szintén nem birtam volna megszülni...

Puszi nektek!

Kép
Kép
szintus
 
 


Ti ugye már elkezdtétek begyüjteni a papirokat?(anyakönyvi,állampolgársági)a pénzhez,amit a baba után kaptok.
Nos ezekért a papirokért fizetnetek kellett?

Mert nekünk Temerinben nem.De a párom most rendezte el a kiscsaj anyakönyvijét,1-et kapott,a többiért fizetni kell.De most itt az a kérdés,hogy a babapénzééert és a családipotlék papirjaiért kell-e fizetni?
Ti igényelitek a családi potlékot?

Kép
Kép
szintus
 
 


Helló!Jól jönne a családi pótlék,de nem hiszem,hogy jogosultak vagyunk rá.Nem tudom nézik e,hogy mi van a neveden.Nekem csak a fél ház,de apósomnak volt egyszer egy peres ügye,és hogy rá ne menjen mindenük a Laci nevére iratták a házukat,meg földeket,és az azóta is ugy áll.Különben minimálisra van bejelentve,az még nem lenne gond,de ha nézik az ingóságokat...Nem is kérdeztem a párom,hogy fizetett e a papirokért.Tegnap ment a városházára,ugyhogy mi még majd csak a jövő héten kezdjük a rohangálást.Nálunk 2x volt kelés,türhető,csak a pocija bántja megint.Ő nem hiszem,hogy kibirná egy szopizással,mivel még kicsi a pocija,de nem bánnám,ha nemsokára az is bekövetkezne.Ma jön a nagymamám megnézni a dédunokáját.Szép ruhát adtam rá,erre most sugárban jön belőle a tej,már körbe van rakva szegényem pelenkákkal,hogy ne a ruhára menjen.
krisztina29
 
 


Krisztina ha ház van a neveteken,az nem baj.
No de a föld...nos akkor már elestetek a családitól. :(
Baromság.Ha fél hold is van a neveden,akkor nincs családi.
SAJNA.Sikerült kivédeni a ruhát?A szopizós babák is sokat buknak?
Mert a tápszeresek igen....
Olyan sok rohangálás nincs a papirokért,ahogyan emlékszem.
Fruzsinak anno már én rendeztem el.Ugy 6-7 hetes lehetett.
Én pedig már motorral száguldtam a papirokért.
Akarok már megint motrozni,meg rövidújjúba járni.....
Bocsesz a nyafogásért.Sajnos a szüleim elég rossz passzban vannak egymással,már a válásrol is beszéltek... :shock: :shock: :cry: :cry: 34 év után.Hát mit mondjak nagyon szarul esik,de már nem eszem magam rajtuk,csináljanak amit akarnak...az ő életük....
Csak az a szomorúság,ha tényleg megteszik,akkor többet nem lesz hova hazamenni...már soha nem lesz olyan.... :(

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

tegnap este Noci bepotolta a kakilast,bakker honan jon a gyerekvbol ennyi trutyi :roll:

Szintus,mi elinteztuk mar a papirokat mar a resenyeket is megkaptuk.Semiert nem fizettunk,oszesen 5 anyakonyvi kivonat kellet ha a betegkonyvet is beleszamitjuk.
6ora;nem semmi,nekunk az ejjel volt record,4orat aludt egy huzamba s persze vele en is,nagyon jol esett.

Nocibol csak egyszer jott vissza tejci,akkor is a bufivel soha nem jon vissza belole semmi.
Sajnalom anyudek helyzetet,nem a legjobbkor jon ez most naluk,persze az jo ha nem eszed magad rajta.

Krisztina.
bankonyvet ha minden okes 10perc alatt megcsinaljak,kell a szemelyi meg 300din.Nem folyoszamla kell,bankkonyv.
Meddig birja ki Armin egy szopival?

tenyleg ti szoktatok tornaztatni a babat?

Kép
monyo83
 
 


ja a sup-on fizettunk 200dint az urlapokert.

Kép
monyo83
 
 


Anyum azt mondta anno neki a védőnő mutatta meg,hogy hogyan kell tornáztatni a babát.Este volt fürdés,torna,szopi,és szunya.De nekem nem mutatta senki.Anyum emlékszik egy két mozdulatra,de szerintem a sorrend is fontos.Árminból van hogy semmi se jön vissza,szépen szárazon büfizik,de van hogy megállás nélkül ömlik vissza belőle a tej.főleg akkor,ha erőlködik lent valamivel.Ármin is,ha jó passzban van simán lehúz 4órahosszát is.Laci holnap szabad,ugyhogy beloholunk a városba.Mamát iderendeljük.Ne is mond Szintus a motrozást,amióta megtudtam,hogy terhes vagyok,nem ültem biciklin,soha nem gondoltam volna,hogy még az is tud majd hiányozni.Tegnap felpróbáltam egy farmernacim,és messziről se tudom begombolni.Csipőm szét van csúszva,remélem vissza fog húzódni,nem szeretnék új nadrágokat vásárolni.Mennyire elegem van már a 4falból,terhességem végefelé,se mozdulhattam ki,most a baba miatt vagyok bent,alig várom már a szép időt,hogy kimozdulhassunk egy kicsit.
krisztina29
 
 


Na összeszedtük a papirokat.1x voltunk itthon szopiztatni,és vissza a városba.Amikor megvan az egész paksaméta hova kell beadni?Kifáradtam rendesen.Vettem Árminnak pocira szirupot,kiköpte,mint a szökökút.Kiváncsi vagyok ez bevállik e.
krisztina29
 
 


ha megvan minden akkor a santicevara kell menni majd onnan meg a varoshazara.
a supos papairotok is megvan?
milyen szirupot vettel?

Kép
monyo83
 
 


Minden papirunk megvan.Nurse harveys.De már látom ma is nehéz éjszakánk lesz,már üvölt.Holnap majd már késő délután adok neki belőle,mert mindig estefelé jön nálunk a probléma
krisztina29
 
 


nekunk is az van.mi reggel es este adjuk,fel kiskanalal

Kép
monyo83
 
 


sziasztok.

Kinek hogy telt az ejszaka?

nalunk 1ig volt buli aztan alvas,elromlott a kiscsajom :lol:

krisztina Armin hogy viselte a dokinenis dolgot?

szintus nalatok helyzet?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Ármin teljesen kiakadt,még mindig felijedezik,és böböl.Én pedig a teljes kiakadás határán vagyok.Mennünk kell megröngenezni a kis buksiját,megnézni az agyát.Születésénél a fejkörfogatra 35-öt irtak,és most 34,5.A doktornő szerint elirás lehet,mert olyan picike babának,akkora feje nem lehetett,de biztos ami biztos irány röntgenezni.Belém állt az ideg rendesen.Azt irták az elbocsájtó levelére,hogy sétálnak,elmozdulnak a kis golyói,dokinő megvizsgálta semmi.+ még elkell mennünk valamilyen általános vizsgálatra amire a császáros babákat kell vinni.Az én gyerekem kifogja üvölteni a lelkét.Mondtam a Lacinak,hogy majd holnap kérek időpontokat,ma nem vagyok abban a lelkiállapotban
krisztina29
 
 


krisztina ,biztos semmi baja Arminnak.

Tutira elmertek,en lattam hogy merik a babakat(mellesleg Nocit tanulok mertek)elottem mertek nocit meg en a szuloagyon voltam,siman el tudom kepzelni hogy egy ket centit elmernek.

sajnalom a torturat.amugy mekkora a sulya?

milyen altalanos vizsgalat?korhazba kell menni?

Kép
monyo83
 
 


Szerintem azt is a dispanzerban csinálják,mert nem a kórház tel száma.a röntgent a dispanzerban.Ott rá is irta a papirra a létesitmény nevét,de kivizsgálós papirra,csak a tel számot.Irt ki beutallót csipővozsgára is,de mondtam neki,hogy arra már bevagyunk jelentkezve.3,55 vagy 3,65 a súlya,már nem is tudom,kikapcsolt az agyam.Mondta,hogy kielégitő a súlygyarapodása,majd a köv. vakcinánál megint megmérik,és megnézzük továbra is jó ütemben gyarapszik,vagy tápot is bekell dobni.Szegénynek most állandóan a fejét nézegetem,nőtt az biztos,sapikba belenőtt,sőt ki is nőtt párat.Nagyon populáris volt a váróban,ő volt az egyetlen ilyen picike baba,meg a farmernadrágos szerelése is mindenkinek tetszett.Most már nyugodt,elfelejtette a hajcihőt.Ma estére javitsátok meg Nócit! :D .Árminnak is mondtam,hogy ő fiú,és hogy bömböl,Nóci pedig milyen szépen viselkedett.
krisztina29
 
 


Krisztina megnyugi!Nem lesz semmi gond,gond.ezeket a vizsgálatokat elővigyázatosság miatt csinálják!
Amúgy Hannus fkörfogata is megint 38 cm,pedig annyit mértek születéskor is.Ott bizti elmérték....
A súlya 4.400 2 hét alatt 600 gr gyarapodás,mig ugye elötte való 2 hétben semmi. :( A hossza pedig 55cm.:)))))
Szerintem ha ilyan szépen gyarapszik a súlya akkor milyen táp.... :roll: :(
(mármint nektek Krisztina)
Nálatok a vároban külön vannak válsztva a szisztematikusra váró gyerekek a betegektől?

Az éjszakáink jók,Hanna eszik este 10-11 felé,majd 3-4 között és reggel 7-8kor újra.De minden kaja után vissza is alszik!
Most is még durmol!

Puszi

Itt esik a hó,hát becarok!És úúúgy fúj a szél,mint állat....

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!Sajnos nincsenek szétválasztva,tegnap is együtt várakoztunk köhögő gyerekekkel.Egy dokinővel már beszéltem a dispanzerból,ő is azt mondta,hogy valamit nagyon elirtak,mert egy 2,5kg-os gyerek nem születhetett akkora fejjel.De most már végigcsináljuk.Árminnak is jó volt az éjszakája,amennyit nappal bömbölt,meglepően nyugodt volt.Ő is szopizott 23órakkor,utánna 3körül,majd 6után.Szépen tűr.Erről a dokinőröl azt hallotam,hogy tulzottan óvatos,lehet azért emlitette a tápot is.Itt van 2kép tegnapról Kép Kép
krisztina29
 
 


Na megvannak az időpontok.Fej ultrahangra kedden megyünk, arra a fejlődéskövetéses valamire pedig 24-én.
krisztina29
 
 


Sziasztok!Mi zujs felétek?Az én fiam ma kifejezetten raplis hangulatban van.A levest is 5 lépésböl birtam feltenni főni.Reggel megrigatott.Beszéltem hozzá,és egyszercsak hangosan visszagagyogott.Nekem meg elkezdtek potyogni a könnyeim,mint egy idióta!!
krisztina29
 
 


HAHÓ!!!!VALAKI??
krisztina29
 
 


Lenne egy pelusos kérdésem.Létezhet,hogy Árminnak most már ezzel a súlyával kicsi a newborn méret?Olyan kis pocakos,és kétoldalt már nem igazán fedi egymást,és folyik is ki a pisi.Ma próbára akartam venni ketteset darabszámra,de nem volt.Azután ugy felakadtam,hogy se nem töltöttem fel a telefonom,se nem vettem spagetti port.
krisztina29
 
 


sziasztok.

Krisztina nagyon cuki Armina szerkojaban es milyen ugyes hogy mar gagyog.

mi mar eleg regota a kettest hasznaljuk,hajdukovon nem lehet kapni,de meg a tejpiacon sem kapott a parom.
A parom a maxiba vett 24darabosat 400din korul.

nekunk meg van a jovo hetre 2es es aztan terunk at a 3ra mert szoritja a labanal.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Mi kedden ha már a dispanzerban leszünk,vizsgálat után elugrunk a dm-be,és megpróbálom a babylove-os pelust.Van belőle 1db 3-as-om,szivesen odaadnám,hogy kipróbáld.multkor kaptuk ajándékba amikor többet vásároltunk.azért ideges vagyok már,ahogy közeledik a kedd.Remélem gyorsan megleszünk majd,és nem tör rá ott az éhség.Most jutott eszembe,hogy én tutira nem tudnám megcsinálni a sizbe a betegkönyvet,mert a betegkönyvem már eleve ugy van megcsinálva,hogy a laci által van betegbiztositásom.Azt ha meglátják küldenek tovább.
krisztina29
 
 


most csak gyorsan.

krisztina ilyen vonalzot mint az enyem tudok neked csinalni ha erdekel.

Kép
monyo83
 
 


jó lesz köszi.nagyon aranyos.pénteken találkozunk a csipővizsgán
krisztina29
 
 


Sziasztok!Átéltük az uhut.Minden okés a buksijával.Nézni is rosz volt az egészet.A feje lágyába nyomkodta bele azt a botvégű uhut,amit vaginális ultrahangnál használnak.Elég vadoláj doktornő,nem sok kedvesség szorult bele
krisztina29
 
 


szio.

A lenyeg hogy minden okes.Armin hogy birta?sirt?

voltal a Dm be?milyen arak vannak?

mindjart irok privit a vonalzoval kapcsolatba.

Kép
monyo83
 
 


Sajnos a dm még nem nyitott ki mire mi végeztünk.9-kor kezdenek,mi meg 8előtt végeztünk.Sirt szegénykém,le kellet fognom a fejét,nekem is fájt,meg neki is.Most pamperst vettem,de kiszeretném próbálni a babylovesat.Mennyi baba volt még!!Beszélgettem egy palicsi anyukával,eléggé kivolt akadva a palicsi doktornőre.Őt most azért küldte erre az uhura,mert a fél éves kislánya néha keresztbe teszi a lábát.Kiirta már terápiára is,mert a kiscsaj amikor feküdt néha oldalra forditotta a fejét.Fülgyulladást nem ismert fel nála,és jobb hijján beutalta őket a korházba,de bennfekvéses papirral.Az ottani orvos megállapitotta,semmi gáz,fülgyulladás.Megkérdezte ki volt az aki ide küldte,és ezzel a papirral,mondta neki,hogy a palicsi doktornő.Akkor a doki legyintett,és azt mondta,na akkor még találkozunk egy párszor.Te mikor mész a dokinkhoz?
krisztina29
 
 


Mi tegnap kiprobaltuk a evybabay 3as pelust de nagyon nagy ra.

errol a palicsi dokinorol meg jot nem hallottam,allitolag nagyon tapasztalatlan.

jovo szerdan gondoltam dokihoz menni.te?

asszem kesz a vonalzod,ha valamin valtoztatni akarsz irj.

Kép
monyo83
 
 


Én is szerda délutánra gondoltam a jövőhéten.Délelőtt kell mennünk arra a fejlődés ellenőrzésre(mekkora marhaság),és gondoltam jó lenne nekem is most már lezavarnom.Nem tudom,hogy Ármint vigyük,és ha sokat kellene várni,megtudnám szopiztatni,vagy itthon megszopiztatom,és beloholunk,csak eddig mindig marha sokat vártam rá,még akkor is amikor már folyt a magzatvizem...Nem tudok okos lenni.Emilezek egy csajszival akivel akkor ismerkedtem meg amikor infúzión voltam a korházban.Nála még a terhesség elején komplikációk léptek fel,a nyákdugassza már rég kiesett,vérzett,felpolcolt fenékkel kellet feküdnie.Nyitott volt a méhszája.Akkor ment haza amikor én,és pár nap mulva nagyon vérzett,nem tudták megállitani,igy a 6-ik hónapban született meg a kisfia,1kg-osan.Újvidékre szállitották rögtön.Éppen tegnap irta,hogy szépen fejlődik,növekszik,lehet 3hét mulva hazavihetik.Az ő dokija is a Radulovic.Mesélt róla egy két érdekes sztorit,pletyóztunk

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Hello lányok!

Szomorú vagyok,nagyon! :( Ugyanis Hannusnak az egyik csipője
nincs rendesen kifejlődve így valami szijjas izét kell neki hordani.
Veleszületett gond(KRISZTINA EZT TE NE OLVASD,MERT CSAK IDEGES LESZEL)a méhben való csücsülése miatt! :? Több hónapig kell ezt viselnie.Komisiora kell mennünk,az majd jóváhagyja,majd lemérik a kiscsajt és elkészitik neki személyre szabottan.Nagyon lesujtott a hír :( De kérdeztem ma a dokinéninket 100% gyógyitható,nem fájdalmas.
No jó én is úgy gond.h inkább pár hónap szenvedés most,mint késöbb az egész életében bicegjen.... :(

Kriszta örülök hogy minden rendben az uhu-n! :)
Jó,hogy okés van az a kisbaba aki olyan picikén született!:))))
Épp láttam ma egyik nővér vitt egy koraszülött babát uhu-ra.
Elég picike volt,de olyan édes és annyira jó állt a sérója:))))
Hogy mennyi gyerek volt a korházban :shock:

Mi épp elég rendes dokikat fogtunk ki,férfiakat.Persze azok mindég rendesebbek!!!!

Mi Hannusnak pampersot használunk,Fruzsinak is most.De amúgy neki Evy babayt szoktunk.De most a Pampers sleep+play olcsóbb volt a E.b.-nél.
Mennyibe kerül a D.M.-es pelus?

puszi

Kép
Kép
szintus
 
 


Hát nem tetszik a Hanna vonalzója!
KÉREK MÁSIKAT ÉS LEÍROM,HOGY NE LEGYEN FEKETE!
Fruzsijé aranyos,olyan kis vidám,kicsi Hannájé pedig...kapják be!!! :? :? :? :? :? :? :? :?

Kép
Kép
szintus
 
 


Ne izgulj Szintus,egy 3családos anyuka közeli ismerősünknek az idősebbik kislánynak kellet ilyen szijjat hordani.Anyukának jobban fájt,mint a babának.Ma már sulis,kutya baja.Egyépként mind a 3gyereknek voltak csipőproblémáik,óriási sújjal születtek,és nem birtak helyezkedni.A 3-ik kiscsaj már az 5kilót súrolta.Felvagyok ugymond készülve a csipőproblémára,ugy olvastam faros babáknál sűrűn előfordul.Csak az ember szive szakad meg már akkor is ha csak simán sir,nem még hogyha baja van.Nem tudom pontosan a dm-es árakat.A barátnőm ugy mondta a babyloves pelus nem sokkal olcsóbb,mint a pampers,de több van benne.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

Szintus,nagyon sajnalom hogy Hannanak viselnie kell majd azt a vackot,biztos nehez lessz feldolgozni ugy latni de igazad van,inkabb most mint kesobb problemaja legyen.
erre ugysem fog emlekezni.

te hogy kerted a vonalzot?en is irtam emilt de valaszra sem meltattak.neked hany nap mulva lett kesz a vonalzod?

Kép
monyo83
 
 


krisztina.

en is jovo szerdan megyek a dokihoz,itthon hagyom Nocit van lefejt tej,ha sokaig kell maradni akkor megkapja cumibol.te szoktal fejni?

lanyok,ti kremezitek a picurt furdes utan?
a korhazba azt mondtak 1 honapos kora utan hetente 1szer kell de mi minden nap kremezzuk meg mindig,olyan szep a bore igy.

hat varom a penteket,remelem minden okes lessz es tovabbra sem kell a svedpelus,mi ugye eddig sem hasznaltuk.

Kép
monyo83
 
 


Megmutiztam a férjemnek is a vonalzót és ő is azt
mondta h gyorsan töröljem ezt a fekete sz.rt. :lol: :roll:

Kriszta az jó ha több pelus van benne.Ugyanis azért elfogyasztanak ám ezek a csajok pár pelust egy nap. :wink:
Fruzsikám még nem hajlik a szobatisztaság felé.

Nagy dumagép a kiscsaj,de azért a bilit nem követeli.
Mindent mond,utánoz...amikor pedig bekakál,akkor mondogatja h: miért nem kakáltá a bilibe,háááá???Mert én is ezt szoktam neki ecsetelni mindég.Mostmár magát is dorgálja. :lol: :lol:

Egyébként azért vannak változások a viselkedésében hisztisebb lett,követel,adj rögtön vagy toporzékolok kiscsaj lett. :roll: :lol:
Náha már kiabálmnom is kellett vele.
A Hannát is elakarja venni tőlem ha rájön az 5perc.Táncolni akar vele,játszani nem érti meg h nem lehet még... :lol:

Én erröl a szijjas izéröl még nrm is hallottam .Terpeszpelusról igen.
De persze amikor benne van az ember,akkor hallja több felől,hogy többen is hordták és okés lett.Pl.férjem onokatesójának gyerkőce ios hordta 14 évvel ezelött.Ma minden okés vele.

Mennyit sikerül aludnotok napközben?Össz-vissz hány órát alszatok?
A Hannus végig durmolta az éjszakát.Ugy kb.fél 12-kor elaludt és reggel fél 7kor kelt.Azthittem hogy nem jó látom az órát :shock: :lol:

Monyó én elküldtem a képet a cimükre majd kb.2 hét múlva jöttek a vonalzók.

Monyó hol gondolod h krémezem-e a picurt?Az egész tesét?

Kép
Kép
szintus
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: