Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


SZiasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, mert több mint valószínű, hogy nyár végére mi is X. kerületi lakosok leszünk. Most keresünk lakást, bár ez egész bonyi így 200 km-ről...

Delfinke, látom Szegedn húsvétoltatokKép Rokonok laknak erre? Mert mi is szegediek vagyunk.

Rólunk annyit, hogy van egy kisfiam, Bence, kai június 27-én lesz 3 éves, és egy kislányom, Kata, aki idén márc. 9-én látta meg ezt a randa világotKép

MAjd dobok fel képet is, csak most nem annál a gépnél vagyok, amelyiken a képek vannak.

Ha tudtok X. kerben jó állapotú használt 1+2-es panelt eladót lécci szóljatokKép Mert ekkorát keresünkKép

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok

Épp csak benézek közölni a rossz hirt:korházban vagyunk.KépKépKép
Mult hét szerdán kb apa fedezett fel egy csomot Tomi nyakán.A füle alatt.Elvittem gyorsan a rendelöbe,Sejk doktornö megnyugtatott hogy semmi gond,gyerekeknél nagyon gyakori az ilyen sokat kell rágni neki.Hát nagy kö esett le a szivemröl,de másnapra a csomo nagyobb lett.Elvittem a mi dokinkhoz a Bánhegyi dokinénihez,aki már kicsit komolyabbnak látta a dolgot elküldött fül orr gégészhez.Elmentünk az Örsre ott van egy egészségügyi központ.Szakorvos felirt valami bogyokat azt mondta hogy az utobbi idöben 3 ilyen esete is volt de nyugi mert mind meggyogyultak.Képzelhetitek hogy éreztem magam.....Közben Tomi be is lázasodott.visszamentünk a bánhegyi dokihoz aki injekciot irt ki nekünk.De semmi eredmény.
Bármennyi rosszat hallottam a Heim pálrol bevittem.Be is fektettek azonnal.Most ott tartunk hogy talán(!!!)nyirokcsomo.Tömik antibiotikumokkal ami annyit segitett hogy visszatert az étvágya.A mérete nem csökken.Ha igy marad hétfön vesznek szövetmintát és akkor többet fognak tudni.Csak azt nem értem ha nem biztosak a dolgukban akkor miért nem vették le eddig?
Hát lányok ez van velünk....Remélem nektek jobban telt az ünnep.

Zsu
Üdvözöllek.

Ha tudok még jövök,de inkább bent maradok Tomival,nagyon nehezen viseli a bezártságot.

Puszi mindenkinek!
bizzo
 
 

 
 

Sziasztok!

Bizzo!
Nagyon sajnálom Tamást; remélem hamar meggyógyul!

Zsu!
Üdv köztünk!
A férjem rokonai laknak Szegeden; és mi imádsjuk azt a várost! Kép
Hogyhogy felköltöztök?
Itt az Újhegyin a 68 nm-es lakások(3szoba) olyan 9,4-9,9 m Ft-os árban vannak!

Ildi

delfinke
 
 


Kicsi Emma, utólag bár, de nagyon boldog névnapot !
Élj még meg sok-sok ilyen gyönyörü napot.Kép

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Hahó Lányok!

Hazaértünk a szüleimtől, ahol 3 csodás napot töltöttünk. Az egész család körbeugrálta Gergőt, 3 napon keresztül ölibaba volt, mindenki a kedvét kereste. Nagyon jól éreztük magunkat.

Apa hódolhatott kedvenc időtültésének, aminek meg is lett az eredménye. Kép

Kép

Zsuzsófi: Isten hozott köztünk ! Kép Az Újhegyi lakótelepre szándékoztok költözni? Vagy csak valahová a X. kerületbe. A mi emeletünkön, szemben velünk van egy 1+2 feles, elég jó állapotú lakás, amit eladnak. Az árát sajna nem tudom.

Bizzo: Jobbulást a kisfiadnak. Megmondom őszintén, engem kicsit megrémített, amit írtál. Bízom abban, hogy nem lesz nagyobb probléma és a gyönyörű kisfiadnak kutya baja. Ha tudsz, tudósíts minket, hogy mi van veletek. Gyógypuszi a kis buksira .Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Köszi a fogadtatástKép

Igen az újhegyi lakótelepben gondolkodunk, mert úgy tudom elég normális környék nem elszálló árakkal.

Móni, meg tudnád kérdezni milyen árban van? Meg ha tudnál csinálni képnek is örülnékKépKépKépKép Az hogy jó állapotú legyen sajna elég fontos, mert nem lesz pénzünk felújítani egyenlőreKép

Ildi, azért költözünk fel, mert a párom pesti, és visszavágyik, no meg a fizetések se vetekednek a pestivel sajna. Plusz oda jelentkeztem egyetemre.

Bizzo! JObbulást a kicsinek!

Itt van a két rosszcsontom:
Kép

Kép

Kép

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu!

Megkérdezem az árat. Kép Azt elfelejtettem írni, hogy 10. emeleti. Mi is a tizediken lakunk. KépÍgy is érdekel?

Édesek a gyermekeid. Kép

Mi is hasonló okból költöztünk fel.A férjem pesti és az anyagiak...

Szél Tibor 06 20 9-240-083 :egy ingatlannal foglalkozó pasi száma, nekünk is segített annak idején. Kép
Érdeklődj tőle, biztosan sok Újhegyi lakótelepi lakást tud ajánlani. Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Hol vagytok csajok?

Mikor lesz szabadtéri tali? Kisütött a nap! Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
Én is jó régen írtamKép

Zsu
Üdv közöttünkKép Nagyon édesek a "rosszcsontjaid".
Nekem egy kislányom van Emma, jövőhéten lesz 15 hónapos. Teszek fel róla egy képet. Az udvarban készült, ő a jobb oldali a képen, a játszópajtás a szomszéd kisfiú.

Bizzo
Mi van Tamással? Ha tudsz írj!

Szedo
Merre vagy? Dorka?

Delfinke
És ti? Mostanában nem látunk titeket zenebölcsibenKép

Kelimoni
Régen találkoztunkKépKép

Mi benne lennénk a szabadtéri taliban!!!!Kép

Szisztok Anikó
Kép
gottiani
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Köszi az érdeklődést; de mindig közbejön valami; nem jutok el Marcival a zenebölcsibe! Kép
Most éppen nézelődök, hogy merre van még;hátha jobbat találok!

Amúgy velünk minden oké; Marcit is elérte a hisztikorszak!Ma már lefröccsköltem vízzel, annyira nem bírtam vele!
Egyre többet dumál, oldalazva kapaszkodva gyönyörűen lépeget és hatalmas kópé.
Élvezi a jóidőt, 1/2 3-körül kiköltözünk a parkba és 6-7-ig kinnt vagyunk. Kép
Viszek pokrócot és ott dühöngenek a kölkök! Kép Kép Kép Kép

Ildi

delfinke
 
 


Úgy néz ki, ennek a topicnak vége. Kép
Vagy mégsem?

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


sziasztok

hazaérkeztünk a nyaralásból, kicsit rendbehozom a környezetünket és bővebben írok

Kriszta
szedo
 
 


Bizzo
Mi van Tamással? Vettek végül szövettant?

Én is találtam tegnap Emma jobb füle mögött egy csomótKép Ma elvittem a dokinkhoz (aki pont a Sejk doktornő),de azt mondta,h csak nyirokcsomó duzzanat. Én is erre tippeltem tudom,h létezik ilyen dolog,ha legyengül egy kicsit valami miatt az ember immunrenszere (nekem is volt), de azért kicsit aggaszt a dolog. Bitosan hülyének nézett,h elvittem ezért Emmát eü.-s fejemmel, de nem érdekel.
Írj ha tudsz!

Szia Anikó
gottiani
 
 


Emma tegnap "átnézte" a ruhatárátKép
Kép
gottiani
 
 


Ne hagyjuk,h kihaljon a topik!!!!! Tessék legalább képeket feltenni a csemetékről!

Anikó
gottiani
 
 


Hahóóóóóóóóóóóó!

Emma, milyen ügyi vagy! KépKépKép Anya biztosan örült. Kép
Delfinke, Mamacka, hol vagytok?
Bizzo! Még mindig kórházban? Kép
Szedo: Várjuk a beszámolót! Kép

Az én kis/nagy fiam tegnap este KépÉn is kénytelen voltam a kiságyról mindent leszedni, mert Gergő próbálta a rácsvédőt és a baldachint megkóstolni. Ehhez viszont le kellett rángatnia mindkettőt. Kép

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok
Végre itthon!!!
Már pénteken hazajöttünk,de annyira felgyült a tennivalo hogy nem jutott idö a netezésre.
de most itt vagyunk,és nem hagyjuk a topikot kihalniKépKépKép
A korházban az történt,hogy 10napos antibiotikum kura után,ami persze vénásan történt,semmi eredmény nem volt,a csomo ugyanakkora volt.
Ekkor a doki ugy döntött hogy felnyitja,anélkül hogy ultrahangot,vagy szövetmintát csináltatott volna.Fogalma sem volt mi az,lehetett volna akár rosszindulatu isKépAnnyira meg voltam rémülve,de nem volt tenni...Megmütötték,és kiderült hogy csak egy nyirokcsomo ami elgennyesedett.(de akkor hogy nem látták az ultrahangon,mert ott is voltunk amikor korházba kerültünk).Betettek neki egy kis csövecskét és az tegnapig ott volt neki.Olyan volt mint egy szivoszál...de látszolag nem zavarta.
Ami a legszörnyübb volt az egész korházi benntlétünk alatt,az ébredés volt altatás után...nagyon szomoru látvány....szerencsém volt apával,végig ott volt mellettünk.
Most ott tartunk,hogy még mindig antibiotikumozunk,(de már csak sziruppal)és a varratokat talán csütörtökön veszik ki.
Ti tudtok valamit azokrol a szerekröl amik mütét utáni hegekre vannak?Nagyon csunya nagy vágás maradt Kép
Mostmár azért visszatértünk a normális életbe,és probáljuk elfelejteni az egészet,bár nem tudom mennyire fog sikerülni...
annyit tanultam az esetböl hogy ezután ha kell 10 dokinak is meg fogom mutatni a gyereket ha valami gyanusat látok.Ki tudja mi lett volna ha itthon maradok vele,és teszem amit a házidoki mond?
A Heim Pálrol kicsit megváltozott a véleményem,ágyat kaptam,és nagyon kedves volt mindenki.
Hát ez a mi kis történetünk,kivánom hogy soha ne keljen ilyeneket átélnetek.
Lányok ha szép idö lesz talizunk?
Nekünk csak a homokozot kell egy ideig kerülni,de minden más jöhet.Remélem összejön.
Meséljetek ti is...mit csinálnak a gyerekek?

Puszi mindenkinek és talizzunk minél hamarabb.
bizzo
 
 


Itt van pár kép Tomirol
Kép
Kép
bizzo
 
 


Bizzo: Örülök, hogy végre otthon vagytok. Kép És leginkább annak, hogy sikerült megtalálni a probléma okát. Gondold el, ha még eredményekre várnak, mi lett volna. És arról tudsz valamit, hogy ez az egész mitől alakulhat ki?

Sajna én semmilyen szert nem ismerek, ami szépítené és gyógyítaná a vágást. Talán a körömvirág?

Lesz tali, legalább is remélem. Ha az időjárás ilyen tempóban melegszik Kép akkor a esetleg péntek?

Ki ér rá csajok?

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Bizzo!
Örülök hogy már itthon vagytok; nagyon sajnáltam szegény Tamást!
Az aloe termékeket ismered? Mi foglalkozunk vele, és is azzal kentem a császár helyét és a csuklómat is; és gyönyörűen begyógyult!

Képzeljétek, úgy néz ki hogy elköltözünk!Találtunk egy új építésű lakást, bár kisebb mint a mostani; de elég hármunknak!Mostz éppen hitel után rohangálok; remélem sikerül!
Mi már annyira utálunk itt lakni, hogy minél előbb tovább akarunk állni!

Marcit tegnap beírattam a bölcsibe; úgyhogy szeptembertől bölcsis nagyfiú lesz!Kép

Ildi

delfinke
 
 


sziasztok

huhh kicsit sok dolog gyűlt össze, míg nem voltunk itthon, így elhavazódtam. ráadásul újra küzdünk az ekcémával, és rohangászok a heimbe a gyerekkel.

szüleimnél töltöttük az elmúlt bő kéthetet.

Dorka rengeteg élménnyel gazdagodott. sok sok állat, friss levegő, fűben is rohangászhatott, homokozóban minden további nélkül játszhatott....

cica, kutya, tyúk, kakas, nyuszi, röfimalacka és társai...

teszek fel képeket

most pusz mindenkinek, üdv az újaknak.

sok sikert a lakásváltáshoz Ildi.

Kriszta

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
szedo
 
 


Sziasztok

Kelimoni
Nagyon nagy szerencsém volt hogy bevittem Tomit a korházba.Nem is merek arra gondolni mi lett volna vele itthon.A szerencse hogy most minden rendben van.
Azt mondták a dokik hogy fertözéstöl lett neki,de amikor kérdeztem hogy mégis milyen fertözés,mire vigyázzak ezután,csak annyit mondtak hogy bármitöl elkaphatta.Ezzel nem lettem okosabb.
Nekünk jo a péntek,remélem most összejön ez a taliKép
Na és hol legyen?

Delfinke
Melyik bölcsibe irattad?Én is szeretném de még nem volt idöm rá.Milyen a hely?És milyenek a gondozok?Hány gyerek van egy csoporban?Mesélsz kicsit légyszi?
Hol akartok lakást venni?

Szedo
Látom a lányod jol érezte magátKépKépKép
A barátnöm kislányának nemrég megint kiujult az ekcémája,a hasa tele lett foltokkal.Párszor bekente azzal a kenöcsel a mit mondtam a multkor,és két nap alatt teljesen eltünt.Szerintem egy probát megér.
Mit sikerült ma intézni a heimbe?
Voltál már a bölcsibe beiratkozni?

Mamacka
Ti hogy vagytok,látom régen irtál márKép
Sikerült belerázodni az anyuka szerepbe?
Na és Áronbaba?Ha van idöd irj nekünk.

Gottiani
És ti?Emmával mi ujság?Láttam pakolászik Ö isKépKépKépNem indult még el?

Minden jot lányok,remélem pénteken talizunk.
bizzo
 
 


A sportligetben voltunk ma.Nagy volt a hiszti mert kerülni kellett a homokozotKép
Kép
Kép
bizzo
 
 


sziasztok

Bizzo

sajnos a protopicot még nem használhatom a lánynál, mert két éves koráig nem kenhető vele a gyerek.

ráadásul összeszedtünk egy alapos hasmenéses valamit, fogalmam sincs mi van a gyerekkel, nincs láza, étvágya is van (többé kevésbé) nem köhög nem levert, de megy a hasa. ma elmegyek vele orvoshoz.

nagyon élvezte a nagyinál a szaladgálást, meg ő volt a kis kedvenc, mindenki körül ugrálta őt meg az uncsi tesóját is. (az uncsi csak a húsvétot töltötte lenn a mamiéknál)

holnap mikor lesz a találkozó és hol?

beírattam a gyereket a bölcsibe, május 2 és május 3 volt a beiratkozós nap a mádi utcai bölcsödébe.

még konkrétumot nem mondtak, majd május végével lesz kiírva a csoport rend, és lesz egy szülői is , ott tudok majd meg bővebben dolgokat. június és július hónapban délelőtt, mikor kinn lesznek az udvaron, már be lehet vinni Dorkát a közösségbe.

na megyek, mert mennem kell vásárolni, várom a jelzéseteket, hogy hol találkozunk, gondolom szabadtéri találkát gondoltatok

kriszta
szedo
 
 


Hahó Csajok!

Holnap, délelőtt 10, tópart? Ki ér rá?KépKépKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Aztán elmehetünk a Sportligetbe, hogy a nagyobbacskák tudjanak játszani Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
Nekünk jó a taliKép
Gyertek minél többen!!!
Anikó&Emma
gottiani
 
 


sziasztok

ott leszünk a tóparton holnap

Kriszta és Dorka

hozunk magunkkal még egy anyukát és kisfiátKép
szedo
 
 


Sziasztok
Mi sajnos nem tudunk menni,pedig annyira szerettem volna.Tomit vinnem kell kötözésre és egy kis dolgom is akadt még a városban.
Tényleg nagyon sajnálomKépKépKép
Jo sétát neketek.
bizzo
 
 


Bizzo: Ne aggódj, Szedoékkal elkerültük egymást, delfinke szerintem nem is tudot a taliról, úgyhogy kénytelenek vagyunk egy másikat szervezni. Kép

Írd meg, mikor jó Nektek. KépBiztos tudunk mi alkalmazkodni hozzátok, hisz Tomi sebének a kötözése a legfontosabb. Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Bocsi! Kép
Tehát: Delfinke

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziazstok!

Móni köszi hogy írtál, dobtam egy mailtKép

Lakáskeresésünk kicsit elkeserítő eddig, mert ami lakás van az nagyon rossz állapotban, vagy nagyon drágán vanKép Ami meg jó lenne, azt tuti akkor adják el amikor mennénk megnézniKép
De nem adom felKép

Kata tegnap egymás után 4x fordult meg hasról hátra, így most már 100%-ban kijelentem, hogy megtanultaKép (igazából eddig is sikerült neki, csak eddig azt hittem véletlen...)

Majd dobok fel képet, de mennem kell tanulni, mert hétfőtől érettségi....

Jah még egyKép Katica már min. 8 órát alszik éjjel, de pl tegnapelőtt 10-et aludtKép
És még csak kedden lesz 2 hónapos.
Mondjuk cserébe nappal alig alszik, küzdünk a hasfájással ezerrelKép

Jó éjt!

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Lakner Artúr:
szedo
 
 


Donászy Magda: Nagyanyónak

Édes-kedves Nagyanyókám!
Anyák napja van ma!
Olyan jó, hogy anyukámnak
is van édesanyja.
Reggel mikor felébredtem
az jutott eszembe,
anyák napján legyen virág
mind a két kezembe.
Egyik csokrot neked szedtem,
ódakünn a réten,
Te is sokat fáradoztál
évek óta értem.
Kimostad a ruhácskámat,
fésülted a hajamat,
jóságodat felsorolni
kevés lenne ez a nap.
Köszönöm, hogy olyan sokat
fáradoztál értem,
és hogy az én jó anyámat
felnevelted nékem.


A nagymamáknak is boldog Anyáknapját
szedo
 
 


A kép lemaradt

Kép
szedo
 
 


Remélem, mindenkinek nagyon boldogan telt az Anyák napja. Kép Még sok-sok ilyet kívánok!

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


hahó Csajok!

Szóval az időjárás nem igazán kedvez a talinknak. Kép
Ma rendesen eláztunk, emellett a kisfiam órákon
keresztül nyüszögött.

Zsuzsófi: mélt megkaptam, ha látok eladó lakás kiírást, felírom a számot és a címet és te majd lebizniszeled a dolgot. Kép
Láttam a szegedi topicon a képeket az ügyes kislányodról, aki ilyen hamar megfordult. Kép

Jó tanulást! Kép

Delfinke: Már el is költöztetek, hogy nem írsz?
Mamacka: Te is eltüntél, pedig várjuk ám Áronról a híreket. Kép
Bizzo: Hogy van Tomi?
Szedo: NagyszájúKép leányzó hasmenése? Elmúlt már?
Gottiani: Na, mit is szeretnék tudni Rólatok? Ezen gondolkoznom kell. Kép

És itt az én ÉDES KICSI TÖRPÉM. Kép
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Móni!
Nem még nem költöztünk, és sajnos nem is fogunk egyenlőre úgy néz ki a dolog! Kép

Bizzo!
A sétány végén levő bölcsibe irattam; csak jó dolgot halottam a bölcsiről.Eddig mindenki dícsérte; a gondozók nagyon kedvesek és figyelmesek.
Na látod azt meg sem kérdeztem hányan vannak egy csoportban! Kép Szita agyam van! Kép
Nekem nagyon szimpi a hely, szerencsére fel is vették!Kép
Bár mi 2.-án már mentünk is beiratkozni, nehogy lemaradjunk! Kép
Tomi jól van már?

Ildi

delfinke
 
 


Delfinke: Nem tudom, hová akartatok költözni, mi a Tavas utcai, épülő lakóparkot néztük meg. Azon túl, hogy nagyon drága volt a mi pénztárcánknak, nekem egyáltalán nem tetszett az elosztás. Kicsik voltak a szobák, egyik fala mindegyiknek félkör alakú, a harmadik szoba meg tulajdonképpen a nappali. Szóval elég nagy csalódás volt számomra. Úgyhogy most egyenlőre a felújítás folytatásánál tartunk és ezzel együtt az itt maradásnál.

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


sziasztok lányok és csemeték

moni köszönjük a kérdésedet hasmenés után jött a magas láz, tegnap doktornéninél voltunk. ma vizeletet kellett volna vinnünk vizsgálatra. meg van duzzadva a mandulája, nem köhög csak láza volt remélem múlt időben beszélhetek, mert ma reggel már nem volt lázunk.

reggel ráültettem a bilcsire, zokszó nélkül pisilt bele, úgyhogy holnap élesben pisilünk és visszük vizsgálatra. sőt közölte velem, hogy neki nem kell pelenka, üvöltve adtam rá nemrég, mert természetesen bepisilt. szóval kezdünk szobatisztázniKép

nagyon édes kisfiad van Moni

legyen szép napotok, megyek főzőcskézni.

kriszta
szedo
 
 


Sziasztok

Ma én is beirattam a Tomit a bölcsibe,de én a Mádi utcai-ba,ez nekünk közelebb van....Hát lányok engem már most furdal a lelkiismeret,nem tudom mi lesz szeptemberben.
Ami a fiam nyakát illeti,annyira hozászokott szegénykém a hálohoz,hogy amint leveszem keresi.Talán holnap végleg megszabadulunk töle.szépen beforrt neki és ahogy oda-oda kukkantottam kötözéskor láttam hogy a seb is kezd leesni.

Kelimoni
Akkora lett ez a gyerek....Szaladni fog már mire találkozunk.És mekkora szemei vannak....Gyönyörü.

Szedo
Mitöl kapta el a Dorka?Vagy nem mondtak semmit?
Ami a bilit illeti,csak gratulálni tudok,Tomi ordit ha ráültetem,de nem is szeretném eröltetni.
A Protopicet egy orvos ajánlotta és ö is mondta hogy valoban a dobozon 2 éves kor van feltüntetve,de ez csak egy felmérés.A kislány pár honapos korában használta,és szerencsére nekik bevállt.

Gottiani
Ti merre vagytok?

Zsuzsófi
Mi az Origo-n szoktuk nézegetni,vagy ujabban az oc.hu-n is.Rengetek lakás van a Xkerületben,és ami jo hogy sok sok kép is van.
bizzo
 
 


szép napot hölgyeim

látszik itt a jó idő mindenki a szabadban vanKép

Bizzo

fogalmam sincs mi volt és van a gyerekkel. lázunkat keddre elfújta a szél. most mintha náthásodna. vizeletet még mindig nem tudtam elvinni, mert képtelenség negyed kilenc előtt ébreszteni. és ugye fél tízig lehet leadni. én nem vezetek, (legalábbis Pesten nem) így várom, hogy egyik reggel korán ébredjen, ne kakiljon a bilibe, mert két napja ezt teszi, és minden össze fog jönniKép

ma budára mentem át vele, természetesen ölben volt. annyira fél a város zajától, hogy nem győzött ugrálni az ölemben. sírni nem sír, csak elbújik, ha valami nagyon hangos körülötte. azt hiszem gyakrabban kell vinnem a forgalomba. most alszik a szentem. munkahelyemre mentem érdeklődni, hogy ugyan van e üresedés, korrektül megmondták, hogy momentán és az elkövetkezendőkben nincs hely .

most itt tartunk

mindenkinek szép napot

megyek gondolkodni, hogy mi is legyen

Kriszta
szedo
 
 


Sziasztok!

Hát, ma azért nem vol annyira jó idő. Kép Délelőtt én rendesen fáztam rövid újjúban.

Szedo: Örülök, hogy Dorka rendbe jött. Sajnálom, hogy nem élvezi a városi forgatagot. A nővérem lánya is így érzett és évek teltek el, mire nem ijedt meg mindenféle hangos zajtól.

Ha nem tudsz visszamenni a munkahelyedre, akkor nem lesz bölcsi? Vagy másik munkahely?

Bizzo: Tomi, hogy van? Remélem, nem lesz maradandó a seb, a helye elhalványodik.

Delfinke: Merre jártok?

Gottiani: Hogy van Emma?

Képzeljétek, Gergő végig aludta az előző éjszakát. Kép Hogy milyen boldog voltam és mellette kipihent! KépKépKép
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


jó reggelt

ez a nap is elkezdődött. roppant rossz alvó a lányom, egész éjjel nem tudtam aludni

Móni irigyellek

igen így nem lesz bölcsi, ha nincs állás, de nem adom ám egykönnyen magamat, próbálkozom

azért az rossz illetve diszkriminatív egy munkahelyre nézve, hogy a saját kismamáját, ha vissza veszi nem kap támogatást állambácsitól. ellenben új kismamát vesz fel, és gyes mellett foglalkoztatja, akkor igenis kap támogatást. ösztönözve vannak a munkahelyek a saját kismama kirúgására

na megyek, nem okfejtegetek kora hajnalban
szedo
 
 


hahó hol jártok?

Kriszta
szedo
 
 


sehol senki

Kép

Kép

Kép

Kép
szedo
 
 


elalvási nyügi

Kép
szedo
 
 


Sziasztok!
Szedo!
Mi élünk és virulunk, de mi szinte egész nap lent vagyunk!
Jóformán csak enni jövünk haza; meg reggel vagyunk itthon amíg megfőzök! Kép

Szóval élvezzük a jóidőt!Kép

Dorka jól van már?Tök édes a képeken!
Jó hogy múltkor összefutottunk; remélem még összejön!

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk. Kép Másik babát vállaltam be pár napra, ami baromira lefárasztott. De a kiscsaj jól érezte magát nálunk. Kép

És itt van a héten az anyukám, úgyhogy Gergőzik én meg végre egy nagyot takaríthatok.

Szedo: édes a kiscsajod. Kép Határozott leányzónak tűnik. Kép
Delfinke: és merre vagytok egész nap? Mi a tóparton sétálunk általában. Gondolom, nem ott, mert nem nagyon futottunk össze.
Bizzo: Tomi jól van?
Gottiani: Emma cicával mizus?

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: