Új privát üzeneted érkezett!

Márti nagyon köszönjük!KépKépKép

Puszi: Norcsi

u.i.: Mi van veletek? Olyan régen nem hallottam rólatok!
norcsi
Lenti
 
 


TÁgi.

Jajj, azt még elfelejtettem a múltkor írni, hogy nagyon gratulálok hogy a párod talált állást. Én úgy emlékszem régvolt tanulmányaimból hogy betegállomány alatt nem szüntetheti meg a munkáltató a munkaviszonyt, más tészta a határozott idejû munkaviszony, ahol a határozott idõ leteltével a munkaviszony megszûnik, még akkor is ha az illetõ éppen betegállományban volt. Szóval ennek nem ártana utánanézni, és ha felvállaljátok, akkor akár Munkaügyi Bírósághoz is lehetne fordulni. Nem tudom milyen összegrõl van szó...

Na tényleg rohanok, mert én is hol konyha, hol takarítás...

Pusssssz: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziastzok lányok!

A következõ nagybörze március 30-án lesz a BNV-n..Addig is vannak a kisbörzék havonta (Békásmegyer,Marcibányi tér és különbözõ Mûvelõdési házakban)
AKit esetleg érdekel -új és jó minõségû használt ruhák kedvezõ áron 56-98-s méretig.Minden van:rugik,melegitõk,hálózsák (új 1550 Ft),lányka trapéznacik bársony és plüss stb...
Ha valakit érdkelne,emailben bõvebben tájékoztatok:
gitike@freemail.hu

bocs,hogy off voltam!
Sashának gratulálok a babához!

Sziasztok:GIti
Giti
 

 
 

Sziasztok Lányok!

SOS kérdésem lenne. Nemsokára indulnánk vásárolni, csak nem tudom, hol van a Kenguru-Gold!! Nyitva van szombaton? ha véletlenül benéznétek ide, mielõtt indulunk, jó lenne, ha valaki aki tudja, megmondaná!!

Köszönöm!! Kata

Vagy ha azt tudjátok, hol lehet meleg pizsit venni, az is jóKép

Puszi
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Képzeljétek, vettünk Teletubbies videokazattát!! Ül a TV elõtt, és tátott szájjal nézi már 10 perce!!!!Kép Vettünk meleg pizsit, de szerintem alsós korában is jó lesz, akkoraKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

És hol vettétek,m ármint a pizsit?

Nálunk lezajlott a vendégjárás, jó lett mindkét torta, a mozdonyos is (nagyon finom volt, és óriási). Nagyon édes volt bánk, nézte, vigyorgott, a gyertyát el akarta kapni, megragadta a marcipánt is. Aztán jött a másik torta (az túrókrémes volt, én csináltam), azt is megcsodálta. De enni egyikbõl sem evett. Még. Olyan aranyos volt, ide-oda mászkált, sokmindent kapott, nem is tudta mihez kapjon. Aztán jöttek a lufik, ez nagyon bevált még Annánál is, és az nagyon tetszett neki, márminthogy sok volt. Aztán mikor már a lufival tepert ide-oda, úgy hogy mászott, de közben a lufinak azt a végén szopogatta amelyik olyan mint egy mellbimbó, az már gyanús volt!Kép Megszopiztattam, akkor kidõlt és azóta is alszik. Rám meg vár a romeltakarítás.

Puszi, megyek is, jó randa idõnk lett sajna!Kép

Norcsi

u.i.: Teletubbies a Julcsinak volt nagyon nagy kedvence! És mindig sírt amikor lement a végén a gyerekfejû napocska...
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek az Andrásnak meg a Zsuzsinak, tegnap, fél kettõkor megszületett Kitty lánya 3400 gr és 51 cmKép
Tudjátok, a Csabi volt osztálytársa a srác, legjobb barátja (neki volt rákos a bátyja, azt hiszem, nem is mondtam, hogy egy hónapja meghaltKép ), a Zsuzsi meg az a piros ruhás (akkor még) kismama, aki a legutóbbi taliról "rángatott el"Kép
Na, hát császárral szült õ is sajnos.
Ja, amiért mesélem,. Csabi elment ünnepelni, Peti meg itt bóklászik, de nem aludna, ááááá

Örülök, hogy jól sikerült a szülinap. Nagyon cuki lehetett a fiatalúrKép Szóval jó volt a torta!! Végül is a CBA-ban rendeltétek? Akkor jövõre mi is ott fogjukKép

Megyek, mert szétszedte a hintalovat, és lovagolni akarKép


Puszi, jó éjt mindenkinek.

Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Nálunk is lezajlott a buli. Romhalmaz az egész lakás. A rendnek 10 perc alatt annyi lett.
Mindenki jól érezte magát, ettek, ittak, de már jó, hogy vége. Elfáradtam. Holnap kezdhetem elölrõl a takarítást.

Kata! Nem tudom, hogy megtaláltátok-e a Kenguru Gold-ot? Én csak egy üzletet tudok, a Mega Toys-ban.
A Teletubbies nálunk is nagy kedvenc volt. Egy ismerõsöm egy kazettára valót felvett a TV-bõl. Ha érdekel kölcsön adom. Felvenném neked, de elromlott az egyik videónk. Ha Tomi barátját megtudom fûzni, hogy javítsa meg, akkor átveszem neked.De jobb lenne, ha te megtudnád oldani, mert
az illetõ elég elfoglalt.

Norcsi! Ahogy olvastalak, akkor esett le, hogy elfelejtettem a nagy készülõdésben a legfontosabbat, a lufikat! Nem baj, legalább a következõ bulira már nem kell vennem.
Köszönjük, mi is nagyon örülünk a Tomi állásának. A betegállománnyal kapcsolatban, mi is úgy tudtu, ahogy Te. Elmentünk a munkanélküli hivatalba, hogy regisztrálják a Tomit és ott mondták, ill. egy ismerõsünk is, hogy jogosan rudták ki a betegállomány alatt. Csak a gyes-en és gyed-en lévõket nem lehet kirugni. Állítólag. Még ha nem lenne jogos, akkor is mindegy, mert ennél a cégnél papíron csak 3 hónapot szerepelt. Pont ez volt a baj, hogy nem akkoról jelentették be, amikor elkezdett a cégnél dolgozni.
Még csak regisztrálták a Tomit, máris kijelentkezik a munkanélküliek sorából. Tök jó!!!!
Bánk hogy van? Hétfõn is mentek a fülészetre?

TÁgi
tÁgi
 
 


Sziasztok!

Most aludt el, én is megyek, Apa ünnepel, én szunyaKép
Hûû Ági, az klassz lenne, megbeszélem Csabival (tudod, õ elég PAtó Pál úr) amikor elhozza a szülei videóját, akkorra elkérnémKép Nagyon rendes vagy!!!!!
Nem kerestük meg a kenguru goldot, azért kellett volna, mert ti mondtátok, nekik van vastag pizsijükKép de a kõbányai piacon vettünk egy naagyon jó vastagot, csak kétrészes (de adok alá atléta bodyt), és naagyon nagy. Szerencsére elég passzentos a lábán meg az ujján a (mi is az?) az a szûkebb szegély....Kép és buggyos, de nem lóg. Olyan mint egy törökbasaKép

Na megyek, mert a felsõ szomszéd pont most rendez az unokákkal akadályfutást, és úgy hallom néhány bútor is felborultKép mikor máskor, ha nem fél 11-kor????
Az alattunk lakó süket nagyi meg már megint elaludt valami akciófilmen, és rezegnek az ablakok tõle, szerencsére a mi hálónk alatt lakik. Igaz, a Petié alatt meg a 15 éves unoka, de õ csak 10-ig dübürügteti a zenét. Igaz, mi meg 10-ig labdázunk, merõkanállal csapkodjuk a földet, stbKép Kép

Na menek, mert itt alszik még a szivacson, be kell vinnem, mert mocorog, biztosan zavarja a fenti kergetõzésKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Kata, ismeretlenül is gratulálok a barátnõdnek, de jó neki!!!!
Igen, nagyon aranyos volt, egy kis öltöny volt rajta, nyakkendõvel, ahogy kell, nagyon édes volt benne. Ha majd lesznek képek felrakom õket, de most nem digi kamerával készültek, így az még egy kis idõ lesz sajna. A torta is finom volt, és nagy, még mindig van belõle, annak ellenére hogy minden vendégnek csomagoltam belõle. Mondjuk volt mégegy, az én gyártmányom a túrókrémes, bár voltunk rá vagy 15-en. Bánk viszont egyikbõl sem evett!Kép Na mindegy...

tÁgi. Hát a lufik azok nagyon bejöttek nálunk is, most is itt van jópár felfújva szanaszerte a lakásban. Jóminõségûek, így jó nagyra lehet õket fújni, bár kidurranni ezek is ki tudnak. Vettünk ún. rakéta-lufikat is, hát azok milyen pocsékok voltak!!! 6 db. volt a csomagban, ebbõl vagy 3 eleve lukas volt, a másik három közül eggyel tudtunk párszor játszani, a másik kettõ meg az elsõ felfújás alkalmával szétdurrant. Ilyen szemétséget, jó drága volt persze, de most hogy vigyük vissza ha egyszer szétdurrantak, honnan tudom bebizonyítani hogy egy felfújást sem értek meg?
A munkanélküliség nagyon vacak lehet, nagyon klassz hogy rögtön sikerült munkát találnia a párodnak!
Lehetnék pofátlan a Teletubbies kazettával kapcsolatban? Elkérhetném majd kölcsön én is? Köszi elõre is!

Kata jó kis szomszédaitok vannak! Az viszont annyiból szerencsés hogy az alattatok lakó süket, hogy nem szól a Peti egyéb hangos ténykedéseiért sem. Nem igaz?

Mindenkinek jó vasárnapot, puszi: Norcsi(ék)
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

A kazetta rendelkezésre áll mindenkinek. Tomi megigérte, hogy életet lehel a rossz videóba és mehet a nagyüzemi másolás.
Most sajna csak ennyire volt idõm. Késõbb benézek.

TÁgi
tÁgi
 
 


tÁgi! Köszi! Cserébe, a www.disney.com oldalon nagyon klassz játékok meg rövidfilmecskék is vannak, többek között Teletubbies is. Meg Rollie Ollie Polli, ami szintén nagy kedvenc nálunk, meg a Micimackó, stb.

Elfelejtettem írni, még a múltkor kérdezted hogy megyünk-e hétfõn, is, hát persze, nélkülünk a gégészet már nem is tud mûködni!Kép De remélem már keddtõl nem kell mennünk, legalábbis nem naponta! Ez azért baromi macerás mindkettõnknek!

Jó sokat aludt most mindhárom csemete! De mivel már fenn vannak, nekem is mennem kell.

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Hali!
Gyors helyzetjelentés, mert alig van idõm!
Szóval Gabi baba még mindig fájlalja a hasát, a feneke is fáj szegénykémnek és még pluszba szájpenésze is lett és az is fáj neki! Nagyon ritkán alussza végig a 3 órát, többnyire másfél óránként kel, max. 2 órát alszik. Kicsit ki vagyok purcanva, meg idõm sincs. Úgyhogy most megyek is! Remélem mindenki rendben van!

Úgy emlékszem mostanában van/volt Peti és Bánk szülinapja!
Boldog születésnapot babák!Kép
Puszi mindenkinek!
sasha és a most alvó GabibabaKép

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Köszi! Már akartam kérdezni felõletek a múltkor is, de miután már elküldtem az üzenetet jutott eszembe hogy elfelejtettem.
Ez a kezdeti idõszak sajnos ilyen, kisfiúk meg még gyakrabban hasfájósak... Nálunk is ez volt, bár nekem Julcsi is ilyesmi volt.
A szájpenésze hogy fáj? Honnan gondolod? Szopi közben? Mert Bánknak is volt (a másik kettõnek soha) és az is akkor amikor három és fél hónaposan az ab.-ot kapta a középfülgyuszi miatt. De én boraxoztam és helyrejött, és egyáltalán nem vettem észre hogy fájt volna neki, a dokinõ mondta hogy szájpenésze van.

Nem csodálom hogy ki vagy purcanva, de képzeld magad a helyembe, aki már gyakorlatilag mióta Anna megvan nem sok olyan éjszakám volt amit végigaludhattam. Már szerintem nem is menne!Kép Na ez vicc volt, naná hogy menne... De mostanában nekünk az amúgyis sokszor ébredõs éjszakáink még rosszabbak, mert megint fogzunk. A 7-8. fogacska tört át valamelyik éjjel, na azóta is mindig van egy nyûgös idõszak, pláne éjszaka, és még mindig sok fogacska jön egyszerre.Kép

Ma voltunk ebben a marhajó idõben fülészeten, zuhogott a havasesõ (mert ezt én hónak nem mondanám, tiszta lucspocs minden), rajtam a snugliban a Bánk, hátamon a hátizsák, kezemben az ernyõ, illetve amíg az oviig elértünk addig egy bazinagy szatyor, mert vittem már a téli kinti játszóruhákat meg cipõket a lányoknak. Szóval megszenvedtem... Aztán a 42-esre vagy 15 percet kellett várni, hótt tele volt, na mindegy, odaértünk, újabb várakozás. Kicsit javult a füle, de azért ab. még kell csökkentett mennyiségben, csütörtökön kontroll, aztán majd jövõ héten meglátjuk mi lesz, mert a kritikus az ab. elhagyása utáni idõszak. Megint elõjött a fülész az orrmandula-mûtéttel, kecsegtetve azzal, hogy annak hiányában akár fül-mûtétre is sor kerülhet, aholis a fül mögött vágják fel azt a részt, és vésõ, kalapács, brrrrr. stb. segítségével tisztítják ki, és akkor kötelezõ kórházi bentfekvés, meg kötözésre járás. Na nekem ennyit bõven elég volt hallanom is.... Szóval alig várom már a kezelés végét hogy mehessünk a homeos fülészhez, aki nem vág, nem szúr, de sikeresen és eredményesen gyógyít.

A többiek vajon merrefelé vannak?????

Puszi, és remélem hogy holnap jobb idõ lesz!!!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam jönni egy pár napig és kicsit lemaradtam.

Köszönjük a jókívánságokat! KépKép

Örülök, hogy jól sikerültek a szülinapok (Bánk, Peti) Édes lehetett Bánk a lufival, ahogy szopizta. KépKép Mi ilyen nagy ünnepséget még nem tartottunk, majd május 1-jén.

Norcsi: Most már tényleg gyógyuljatok meg! Szörnyû amivel ez a doki ijeszteget. Nem irigyellek, hogy ebben a moslék idõben is a orvoshoz kellett mennetek. Ma végre nem esik, sõt még a nap is kisütött.
Fogakkal kapcsolatban lenne kérdésem, hallottam, hogy van olyan bogyó, amitõl szebbek/jobbak lesznek a fogacskák. Érdemes adni és ha igen milyet?

TÁgi: gartula Tominak az új munkahelyhez. KépLátod a sok rossznak vége és jönnek a jó dolgok! KépKépKépKép

Kata: Tényleg valamilyen vitamint kéne szednem, mert Gergõ egy örökmozgó. Amikor olvasgatlak titeket mindig rájövök mennyi minden vár még rám és nem is egyszerû dolgok. Sokszor érzem úgy, hogy állva elalszom és nem bírom nyitva tartani a szememet, meg lehet szokni idõvel a kevés alvást?

Sasha: ismerõs ez a "ki vagyok purcanva" érzés, de próbálj pihenni, a tejci szempontjából ez nagyon fontos.

Most megyek, mert reggel óta fáj a fejem és ledõlõk egy fél órára.

Puszi mindenkinek! Golyó
golyó
 
 


Szia Golyó!

Na végre valaki beesett ide!

Hát igen, a tegnapi napunk nem volt egy leányálom. Aztán most pénteken elkezdjük a szemészetre-járást a Julcsival, mert kontroll kell a szemüveg miatt félévente (ami most van), állítólag ott meg háromnapi hideg élelem nélkül nem is érdemes várakozni.

Fejfájásért nem irigyellek, nem bírom ha fáj a fejem!Kép
Azok a bogyók nem fogak szépségét vagy egészségességét segítik, hanem magát a fogzást. Többnyire, de nem mindig, legalábbis nálunk. Ez egyébként a Chamomilla C30-as, de lehet kisebb potenciálban is adni, pláne ha akkut esetben kell.

Na most mennünk kell, megyünk a lányokért. Sajnos most már egyáltalán nem napos az idõ!KépKépKép

Pussssz: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Elaludt végre, úgyhogy most ebéd közben kicsit netezekKép Ma megyünk az ortopédiára, remélem nem lesz a kicsivel semmi és nagyon reménykedem nem kell bevetnem a cicit, nem kinozza meg nagyon!Kép Viszem a cumikáját bár nem szereti szerencséreKép

Norcsi!
Én sem értem miért fáj neki. A védõnõ is mondta, hogy elvileg nem fáj, de én látom rajta, hogy zavarja, idegesiti. Meg azóta nyügösebb is. Hogy tényleg összefügg e a kettõ és nem csak én kötöm össze azt nem tudom.

Golyó!

köszi! Próbálok pihenni meg aludni, de az nem olyan egyszerüKép Remélem a fejfájás hamar elmulik.Kép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Fejfájás jelentés: sajnos nem múlik reggel óta, hiába aludtam. Front van? KépKép

Norcsi: nálatok mindig történik valami. Még a Bánk sem jött rendbe és Te már a szemészetre készülsz. Mikor van idõd egy kicsit magadra?

Sasha: hova mentek ortopédiára, a Heim Pálba? Nekünk az SZTK-ba kellett anno. Nem kínozzák meg ne izgulj, szerintem sírni sem fog. KépKépKép

Nem hallottátok szombaton milyen egészségnap lesz? Nem tudom elérni a védõnõmet, mert azt szervezi.

Mennem kell ez a kis gyomor ismét éhes.

Puszi: Golyó
golyó
 


Sziasztok!

Golyó. Hát igen, nem unatkozunk. És akkor még nem is írtam, hogy ha végre mondjuk már a jövõ héten azt mondja a fülész hogy rendbejöttünk, akkor meg megyünk az egyéves státusz-vizsgálatra meg beadatom az agyhártyagyulladás elleni oltást.
Magamra?Kép Hát pl. most. Mikor netezek, de ezt sem hagyják ám szó nélkül, Bánk kimondottan utálja ha a gép elõtt ülök, mint Kata Petije. Egy darabig elvan az ölemben ilyenkor, de utána már semmi sem jó, be kell menni vele a gyerekszobába.
Majd megtudod Te is!KépKépKép
Fejfájásra nem veszel be semmit? Nekem van homeos cseppem is rá, de az csak az enyhébbet mulasztja el, az erõsebbhez a Miralgin, mostanában meg a Saridon vált be. Mindegyik alkalmazható szoptatás alatt. És a monitor nem rontja ilyenkor a helyzetet?

Nem hallottam, de ez minden évben szokott lenni, bár eddig általában péntek délelõttönként... Ingyenes vérnyomás, vércukormérés, szoptatási tanácsadás, szoptatós totó nyereményekkel, ilyesmik szoktak lenni.Meg volt használtruhavásár is, meg olcsóbb, darabos pelusok, bébikaják... Mi egyszer voltunk, még Anna volt ekkora mint most Bánk, nem volt egy nagy durranás, akkor még a Kispesti Vigadóban volt.

Én most karfiollevest csináltam, nagyon finom lett, Bánk két tányérral megevett belõle!Kép Ez nagyon jó, mert mostanában az étvágya sem volt az igazi amióta az antibiotikumot eszi... Remélem ez már végre helyrehozza!

Tikk, Ildi merre vagytok? Olyan régen nem írtatok!Kép
Többiek???

Puszi: Norcsi

u.i.: Hétvégéig egyre hidegebb idõt mondanak, már a havazást is beígérték. Ez nagyon nem lenne jó, mert a kis szánkó még Sukorón van, nagyobbat meg még venni kéne...
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Golyó!
Remélem már rendbejössz!Kép
Végülis nem mentünk el, de a Hunyadi mozival szemben za Üllõi út túloldalán van a gyermek SZTK. Valami Táncsics u. 2. A lényeg, hogy csak délután vannak orvoshiány miatt és ma 4-tõl lett volna, csak mikor indultunk elkezdett esni a havasesõ, igy maradtunk, mert nincs a kocsira esõkabát. Na majd holnap!Kép Akkor 3-tól vannak!

Norcsi!
Talán már rendbejön Bánk! Ha jó az étvágya akkor biztos.
Álmodtam az éjjel!Kép Azt álmodtam, hogy én vigyáztam a Bánkra, Petikére meg a sajátomraKép Itt volt mindhárom az ágyon és nem tudom mi csináltak mert a hús-vér Gabi azt kezdte harsogni hogy 'éhes vagyok anya etess meg'Kép Úgyhogy felébredtemKép Mindenesetre csodálkoztam mit keresett itt a két lurkóKép

KataKép
Norcsinak irtam mit álmodtamKép

Irtam hogy szájpenésze van a Gabinak? Ma közösen az anyósommal kiokoskodtuk, hogy mi és hogyan volt az elmúlt napokban. Emlékeztek amikor tök ki voltam purcanva mert nagyon nyafi volt a Gabi és orákat volt a cicin de azon is sirt? Valószinü akkor kezdõdött a penészedés, csak nem látható helyen! Akkor kezdõdött a popsi pöttyösödése meg pirosodása is. A fájó popó a gomba miatt van, hiszen ahogy lenyeli a penészt úgy átmegy az egész belén... Mára már jobb a helyzet, talán kezd használni az ecsetelõKép

Norcsi!
A szájpenész igenis fáj a babáknak!!! Anyósom ma elmesélt egy történetet amit nem másodkézbõl hallott, hanem:
A volt fõnökének a 3 éves kislánya kapta el. Megfertõzte a nagymamáját is. Az egész szájuk és nyelõcsövük is penészes volt. 3 napig enni is alig birtak úgy fájt mind a kettõnek!!! A kislány még beszélni is alig birt úgy fájt neki! Szóval tuti Gabinak is nagyon fájt azért sirt annyira panaszosan! Görcsben volt az egész teste, azért hittem hogy a hasa, de igazán feltünhetett volna hogy nem gömböc alakba húzza magát, hanem teljesen kinyújtva a kis lába és úgy van görcsben. Elképzelhetõ hogy Bánkot annyira nem viselte meg a penész, de hát nem minden gyerkõc egyforma érzékeny!Kép

na puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Norcsi: mi is nagy családot szeretnénk, ahol zajlik az élet, de még várunk, hogy Gergõ mit tartogat nekünk.

Mi az idén még csak úgy szánkózunk, hogy Apa húz minket. Szuper lesz, én már nagyon várom, de szerintem még azért ne essen olyan nagy mennyiség.

Saridont csak 1x vettem be, de nagyon rossz hatással volt rám, teljesen eltompultam tõle, mintha lassított felvételen lettem volna. Panadollal próbálkoztam, de úgy érzem eredménytelenül. Lehet, hogy a monitor sem tesz jót, de olyan jó veletek levelezni, ha nem lenne a netezés, be"golyó"znék. Kép)KépKép

Gergõ gyanús, túl csöndben van, azt hiszem és érzem is, bekakilt.

Pusssssz: Golyó
golyó
 


Sasha!

Gabikának üzenem gyorsan gyógyuljon ki a szájpenészbõl és sok gyógypuszi! KépKépKépKépKép

Golyó
golyó
 


Sziasztok!

Sasha, tényleg ez okozhatta a problémát? Azért a kicsik szájpenésze más ám mint amirõl a köznyelvben azt mondják hogy szájpenész. Nekem is szokott lenni, meg aftám is, az tényleg fáj, de ami Bánknak is volt, az nem ilyen volt. Egybefüggõ, nem pedig ilyen kisebb fekélyek összefüggése. Na mindegy, a lényeg, hogy minél elõbb gyógyuljatok meg!Kép Szegény, utána lehet hogy egy csapásra õ lesz a legcsöndesebb, legjobb baba?
Húúú, ez érdekes álom lehetett. Csak nem be akarod vállalni õket egy közös vigyázásra, mármint tudat alatt?Kép

Golyó, nekem nem volt ilyen tapasztalatom a Saridonnal. De ez is olyan hogy embere válogatja... És akkor azóta nem is vettél be semmit? Aszpirin? Nekem az is szokott hatni.

Pusssssz: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Ma megint ledöbbentem, hogy ezen a lakótelepen mi zajlik.
Porszívóztam, kinyitottam az ajtót, hogy a lábtörlõt is kiporszívózzam. A lábtörlõnkön éktelenkedett egy ronda piros szék. A döbbenettõl csak késõbb vettem észre, hogy a mi székünk viszont eltünt. Valakinek az én régi zongoraszékem kellett és még cserét is hozott. Baromi pipa lettem, mert legalább csöngetett volna be, hogy cseréljünk. Biztos virág alá kellett neki, mert amit idehozott az párnázott, amit elvitt az sima, egyenes volt. Nem az érték, hanem az eljárás bosszantott fel. Már egy másik széket is elloptak az ajtó elõl, de azért nem hoztak cserét. Tavasszal a lábtörlõnket is ellopták, sõtt a korláton szoktam szárítani a spánielünk törölközõjét, amibe a vizes lábát törlöm. Meg sem várják, hogy megszáradjon, már viszik is. Fogalmam sincs, hogy ki csinálja, de már nagyon dühít.

Most, hogy Tominak lett állása, sorban kap újjabb ajánlatokat. Azt sem tudja, hogy mit csináljon, mert mindegyik más, mindegyiknek van jó és rossz oldala, de a pénz mindenütt egyforma. Szóval most megint van min okoskodni.

Még két napom van a mammográfiáig, vagyis három, mivel délután 5-re megyek és az már mejdnem egy egész nap várakozás. Egy zabszem se fér a fenekembe, úgy félek.
Szerintetek rögtön megmondják az eredményt? Ha mûteni kell azt sem tudom, hogy kihez menjek, mert aki régen mûtött, már nyugdíjban van.

Norcsi! Bánk hogy van?
Kata! nagyon csöndben vagy!
TÁgi
tÁgi
 
 


sZIASZTOK!

Minden rendben, csak a "jófiú" mostanában éjfél körül fekszik le, és 9-ig alszik, (na de úgy, hogy 7-tõl már 10 percenként álmában nyüszög, úgyhogy én meg rohangálok hozzá, tehát én nem alszom. )Aztán meg sem áll egész nap, egyszer alszik max 1,5 órát. Azt is séta közben (nehogymár anya pihenjen), most is úgy fõztem, hogy kujtorgott a lábam alatt, meg kapaszkodott a pultba (pont feléri, de még nem lát fel, és ez baromira idegesíti), stb.......Kép
Ja, meg "lesántultam" egy kicsit. Tudjátom, olyan husos az ujjam a lábamon, a kezemen is. Na a lábammal már pár éve megjártam, Mert azt nem lehet kerekre vágni, és Csabi csak erõsködött, vágjam ki. Na, kivágtamKép Meg is mûtötték hosszú huzavona után ambulánsan, de elõtte azért én jól "megkurkásztam" biztos ami biztos. Na, akkor leszedték az 1/3 körmömet, + a husus oldalát az ujjamnak (persze visszanõtt. Lehet, hogy gyík vagyok? ) Na, de azóta inkámm picit nagyobb körmöm, de nem vágom ki.
Na, múlt hét végén valami hasonlót ügyeskedtem (de gyanítom, ha nem piszkálom, már meggyógyult volna), de vasárnap jól megkurkásztam, hogy biztos nincs-e benõve. Na addig kurkásztam, amíg egy szép "vadhús" szerú pukli lett az ujam oldalán. Úgy néz ki, mintha kibányásztam volna a körömágy nyers húsát. Ja, és gyenyes a köröm alatt a sarokban, de szerintem ettõl a puklitól nem tud kifolyni...
Hûûû de jó horrort írtam nektek...Na, vasárnap, hétfõn paradicsomot kötöttem rá, aztán gyógyszetáros tetránt ajánlott, most váltva tetrán, paradicsom.....
Talán már nem gyulladt annyira, meg nem is fáj annyira mint vasárnap. Próbálom elkerülni a sebészetet.....itt az sztk-ban tudtok valaki jó sebészt? Mert a lábammal (akkor még kõbányán laktunk) jártam az ottani sztk-ba, sz*rt se segítettek. Aztán egy szombat reggel a SOTE mellett mentünk el, ott beestem az ambuláns sebészetre, és egy tök jó fej doki segített rajtam. Gondoltam, hogy hozzá kéne mennem, de hát Petivel ezt elég nehéz megoldani, így hát várom, hátha megjavul.
No, más, elég a horrorból!
Voltunk egészséges rendelésen, szinte le lettem b*szva, hogy a Peti csak 17 dkg-ot hízott több mint egy hónap alatt. A múlt hónapban meg fél kilót, de mindegy. Szerintem a múltkor nem mérték jólKép Na, mindegy, leszúrtak. Pedig már jól is eszik (tegnap este 3 db virslit evett meg, két hete nem hánytKép ( a másfél hete hétvégi kettõ félrenyelést nem számítom annak). De nem tudom, miért nem veszik figyelembe, hogy egész nap reggel 9-tõl éjfélig meg se áll???
Ja, 6 foga van, és azt mondta a doki nem is jön több mostanában. Hát ennek örülök is meg nem isKép Kép
Mostanában (vagyis mindig) nagyon cuki. Csinált az apósom egy szekrényzárat (a kihúzós fiókok fogantyúja olyan, mint egy fekvõ U betû, és beléjük van dugva egy bot, a végén gombal (végülis olyan, mint egy fél karnis) na, aalényeg, peti eléáll, és kérdõ hangsújal ezt mondta: -"ez mi ez?"
Azóta se mondta persze. Másik, azóta se mondott dolog tegnap: Mentünk a dokihoz, még másfél óra volt az evésig, a hátizsák külsõ zsebébe tettem a 250 gr-os nestlé sonkástésztát, ami egy kb 2 ujjnyira kilógott. Kivette, elémállt az üveggel, és közölte: "Menjünk enni", és kivonult a konyhába, felügyeskedte az etetõszék tálcájára az üveget. Meg is etteKép
Délután mentünk Apa elé gyalog az Europarkba. Amikor odaértünk, a pelenkázóba bekéredzkedtünk, ott volt egy 1,5 éves kisfiú a szüleivel ott vetkõztünk le. Már a folyóson nem akata a kisfiút elengedni, ölelgette, többször kísérletet tett, hogy megpuszilja, meg a folyosón (ez a földszinten volt a WC-nél, itt nem volt senki) rohangált, elbújt a vészkijárat ajtajához (ez egy beugróban van, a fal mögött), és sikongatott, hogy a kisfiú keresse megKép
Na, aztán borzoltuk egy kicsit az állatkereskedés dolgozóinak idegeit, szerencsére a halak jönnek be mostanában, odaáll az akvárium elé, és tátog a halaknakKép Ezért aztán sokszor forgalmi dugót okozunkKép
Na, utánna tiszteletünket tettük a játékboltban isKép "Kicsit" szétrámolt a szentem.....
Na, az ász az volt, hogy felfedezte a mozgólépcsõt, és húzott, menjük le...Állt mint a nagyok, kihúzta magát, kitolt pocakkal, és fogta a kezem (most bezzeg). Allig leértünk, hajtûkanyar, és a jobb kezével lökdösött félre mindenkit, és már vissza is mentünkKép Tök hülyén néztem ki, vállamon a hátizsák fele anorák kilóg belõle, derekamon a télikabátom (hûûû de szexis voltam benne) stb. De a gyermek nagyon élvezte, úgyhogy megyünk ma is lehet.
Csak azt vettem észre, hogy akkor fekszik le késõn, ha napközben vagy sokat, vagy késõn aludt. Tegnap csak fél órát aludt délben, örültem is, de sajna hazafelé elaludt a kocsiban, és hiába hangosan vittük fel, nem ébredt fe, aludt még egy órát, 7-kor kelt, nem csoda, ha nem feküdt le 8-kor. Na, most 1/2 2 óta alszik, lassan mocorog úgy hallomKép Csak ha elmegyünk Apa elé, visszafelére valamit ki kell találniKép
Norcsi: Mi újság Bánkóca fülével??
TÁgi: Hûû, szorítok Neked, biztos minden rendben lesz. Szerintem megmondják rögtön az eredményt.

Bocsi, de felébredtKép Puszi, írok majd mégKép

Kata
LadányiKata (ladán
 


Ági!

Az én orvosom nagyon-nagyon jó a szakmában, nõgyógyász-sebész-onkológus. Nagyon nagyon ügyes keze van, semmi nem látszik a császár sebembõlKép A barátnõmet is õ mûtötte, neki volt jóindulatú csomó a cicijében. Semmi nem látszik abból se. A SOTE 2-n dolgozik, ha érdekel, e-mailen elküldöm az elérhetõségét.

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok
Még mindig dorbézol.......... én nem tudom, nem kéne hagyni napközben aludni?????????????,de hát akkor mi lesz a lakással, meg a fõzéssel????

KataKép
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Most csak tényleg néhány szó erejéig vagyok itt, rohanunk,mert megyünk a fülészhez, de elõtte még a lányokat szépen kell öltöztetni mert ma lesz fényképezés. Szóval idõm egy szál sem....

Fülész után majd beszámolok mi volt. Remélem már minden rendben!!!

tÁgi!Nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen a vizsgálaton, és minél elõbb megtudd a jó hírt, márminthogy semmi ok az aggodalomra és mûtét sem szükségeltetik!

Pusssssz: Norcsi

u.i.: Kata, mi meg nagyon vacakul aludtunk, sokat felébredt a picim, bár ez nála az utóbbi idõben sajna már velejár...
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Na itt vagyok, remélem egy picit többet tudok majd írni, Bánk ugyanis alszik. Rekord idõ alatt megjártuk a fülészt, fél 9-re értünk az oviba, mindkét gyereket fotózásra alkalmas állapotban átadtam , így 3/4 9-kor már mentünk is a villamoshoz és 9 után a Klinikákon voltunk. SENKI nem volt elõttünk (ez nagy szó), és 10-re már itthon is voltunk. A lényeg, csökkentve még mindig kell kapja az ab.-ot vasárnapig, és akkor ugrik a majom a vízbe, hogy a szervezete mit csinál az ab. nélkül,e z majd szerdán válik el, akkor lesz az újabb kontroll. Legalább már nem naponta-kétnaponta kell menni. Bánk olyan édes volt, ahogy belépünk a vizsgálóba, mint egy cigány siratóasszony rákezdi hogy ajjajjjjjjajjjjjjajjjj, meg auuuuauuuuuu, ilyesmiket és bõszen mutogat az ajtóra közben hogy menjünk ki. De legalább nem bántották!Kép

tÁgi, ez a szék ügy nem semmi! Bocs, de tetszett ez a csere.Nem a módszer, csak a "gondosság" hogy ezt nehogy lopásnak tituláljátok! Ti négyemelesetben laktok? Vagy hova rakod a széket? Nálunk ugye még én magam is alig férek el az ajtó elõtt, pláne ha kocsi, gyerekek is vannak.
Mégegyszer kéz és lábtörést a vizsgálathoz, addig meg kitartást!
Ági nektek semmi nem jó?Kép A lényeg hogy még válogatni is tud a férjed!
Ti is mentetek ma fényképezkedni? Tényleg jártok már oviba?

Kata. KörömértKépnekem is volt már ilyen, de a férjem szokta nagyon sokszor megjárni. De sebészhez még egyikünk sem kényszerült szerencsére.
Orvosra oda se ránts, mondtam hogy nekem a lányoknál állandóan ezt csinálta, már 8-9 hónapos koruktól, akkor írt fel nekik tápszert, merthogy nem úgy híztak ahogy a nagykönyvben meg van írva. Azért csak életben maradtak anélkül is, Anna 23 kiló körül van, Julcsi meg 18. Ne foglalkozz velük, inkább menj minél ritkábban, pláne ha semmire sincs szükséged. Mozgólépcsõzéshez kitartás... Ez nálunk is így volt, most még nem,mert ugye még nem jár. Illetve egy-két lépést már tett magától, de inkább megkapaszkodik, vagy letérdel és mászni kezd még ilyenkor. Nekem még mindig kétszer alszik napközben, viszont az éjjeleink pocsékak. Lehet hogy azértis alszik ennyit napközben, mert akkor piheni ki magát. Hát tegnap én is aludtam vele délután, és olyan de olyan jólesett....

Pusssssz, megyek, írjatok ám hogy kivel mi van!
Sasha mizujs veletek? Szájpenész?

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk! Szájpenész még megvan, és még mindig zavarja, hogy van a nyelvén valami!Kép Ha akár a pukival jött egy kis kaksi, bármilyen kicsi is már ordit mert zavarja. A hasa már nem fáj arra rájöttem. Csak a penész múlna már el!
Az éjszakánk eléggé rázós volt. Gabi iszonyat nyügös volt, hisztis. Aztán mire rájöttem, hogy az a fránya rugdalózó zavarja... jó meleg bolyhos rugi, DE müszálas és nem tetszett neki! átöltöztettem kis cici még és aludt is!Kép Szegény addig jól megizzadt benneKép én meg azt hittem, hogy a hisztizés miatt melegedett kiKép

KataKép
Szegény körmödKép Remélem nem piszkálod már! Gyogyulj meg hamar!

Norcsi!
Drukkolok, Bánknak gyógyuljon meg mihamarabb!Kép

puszika
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Na ma kiakadtam! - egy bizonyos illetõre (de olvassa a netet, ezt a topicot fõleg), úgyhogy akit érdekel, leírom a napokban e-mailbenKép csak a címeteket megen nem tudom, mert a Csabi újratelepítette windowstKép

Puszi, most ideges vagyok ,ne haragudjatok, nincs kedvem semmihet, Peti is itt rángat....

Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Most csak nagyon rövid leszek.
Kata! jobbúlást kívánok!
Norcsi! Igen voltunk a fényképezésen, bár ne lettünk volna! Többit emilben. Bicsi a többieknek, de nem tudhatom, hogy még kik olvassák ezt a fórumot.

TÁgi
tÁgi
 
 


Hali!

Kata!

Hát remélem már jobban vagyKép Ha gondolod akkor az emilcimem a profilomban van!

Na a mai éjszakánk aránylag jó volt. Gabit megetettem este fél 12-kor és csak olyan 2 felé kelt utána meg fél 6-kor. Megetettem utána 6-kor átpelenkáztam és a gombás popsira való krémmel kentem be neki. Visszaraktam a cicire de nyüglõdött sirvafakadt sehogy sem volt jó. Na ok! Gyorsan le a pelenka csap alá a gyerek feneke és jól lemostam azt a szar krémet. Visszapelenkáztam még kicsit sirdogált, de amint rájött, hogy már nem is fáj, már aludt is!Kép Azóta most kelt fel 9-kor. Evett és most a babahordózóban kaksizikKép Úgy nézelõdik hogy még! Ha hason van akkor fekvõtámaszozik, de azt már 2 hetesen is megtette, ha nagyon hisztis volt. Meg úgy tartja a fejét már 1 hete! Ez a fejtartás általános 1 hónapos kórban??? Sehol sem találtam erre vonatkozóan az emlékeimbenKép Pedig terhesség alatt sokmindent elolvastamKép

Na most megyek is!
sok puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok egy röpke idõre. Hanna mostanában 200%-ot vár tõlem és szinte semmire nincs idõm.
Most elaludt, gondoltam gyorsan írok aztán futok fõzni.

Sasha! Örülök, hogy jól vagytok és javul Gabó. Szoktad már levinni vagy még nem? Egyszer megkukkantanám.Kép

Norcsi! Nekünk sem volt okés mindig Hanna súlya, de nekünk sose volt kérdés a tápszer. Lehet, hogy jó dokink van, mindig azt mondta szopizzon sokat és meglátjuk ha nem változik akkor el kell kezdenem a hozzátáplálást De azzal sem sok minden változott. 8-9 hónaposan indult meg újra súlya és remélem most is okés. MAjd a státuszra viszem csak, addig fogalmam nincs mekkora, de szemre most elég kis hörcsögös az arca.KépKép

Kata! Mi történt? Ha tudok segíteni írj levelet. beke@hdsnet.hu. Írnék én is de nem tudom a címed.
Amúgy alvással kapcsolatban szerintem nem kellene hagynodeste aludni, mert akkor valóban felborul a rendje. Sajnos ez már nem az az idõszak, hogy mindenre van idõd. Nekem is nehéz volt átprogramozni a napomat de muszáj volt. Hanna ha korán kel akkor kétszer szundizik, de általában ha jókedvûen ébred akkor játszik még egy órát így van hogy 9 óra körül szól, hogy kijönne. Aztán megyünk reggelizni meg játék, séta bevásárlás, aztán ebéd és utána alszik egy nagyot, na akkor tudok fõzni vasalni, mosni stb.
3 körül felkel és utána estig már semmi.Így 7 körül elálmosodik akkor még olvasgatunk, énekelgetek neki, szépen elmegyünk fürdeni de már az egész folyamat alatt lassulok, hogy még jobban álmososdjon, aztán 8-fél 9 körülre végzünk szopizik, már nem hajlandó elaludni az ölemben, leteszem elhelyezkedik és elalszik.

Mivel ma koráûn kelt így most elszundított, úgyhogy megyek megcsinálom az ebédjét.Kép

Puszi Mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Kata!

Megpróbáltalak felhivni! A rejtjeles telcsiszám amit megadtál 1 hónapja nem jóKép Vagy én irtam el? De visszakerestem és ugyanaz jött ki! Na mindegy a lényeg az az hogy 2 körül ma ha nem esik akkor leviszem a lurkót egy kis sétára. Na meg ha nem fúj úgy a szél mint múltkor!Kép

Tikk!Kép

Hát eléggé elfoglalt lehetsz! De legalább éjjel hagy aludni a kis Hanna!Kép Ma megpróbálok lejutni a Gabival 2 körül. Nem tudom hogy sikerül el! Most elég nyugodt, 1 óra múlva kel akkor megetetem és utána tudunk menni!

Képzeljétek. A babahordozóban kaksizás közben bealudt tök egyedül. Csak néztem nagy bociszemekkel, hogy mi van!Kép Azóta is szunyókál békésen! Néha nyög, meg hadonászik, de gondolom álmodik meg álmában kaksizik vagy valami ilyesmi lehet!Kép
Na futok vasalni!Kép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Kata! Én is szívesen elolvasnám, hogy min zsörtölõdsz.
Legalább addig sem az enyimek járnak a fejemben.
Nekem is a profilomban van az emlke címem.
Puszi TÁgi
tÁgi
 
 


Sziasztok!

Lányok, én rájöttem mi a gond Katánál. Nem tudom hogy írjam rejtjelesen, de a társalgóban van a magyarázat egy bizonyos helyen. Tegnap olvastam, így tudom hogy mirõl van szó. Szerintem Kata emiatt aztán tényleg nem érdemes felkapnod a vizet, csak nyugi, gondolod hogy én ezt nem kaptam/kapom meg minden alkalommal?KépJaj, dehogynem!!! Ez csak az irigység, de az nagyon!

Ági olvastam az emilt, válaszolok majd, egyenlõre ennyit:
KépMármint az illetõnek...

Sasha. Szia, jó hogy hallok felõletek! Akkor Gabi már egyre nagyobb és ügyesebb fiúcska. Azt nem tudom átlagban mikor szokták tartani a fejüket a gyerekek, az enyémek késõn kezdték el mindig. Gombásodásnak már remélhetõleg vége lesz!

Tikk. Félreértettél. Nem a mostani dokink mondta ezt, õ nagyon jófej, Bánkkal meg tényleg semmi gond nem is volt eddig ilyen téren. Õ aztán maximálisan tápszer-ellenes. Az a másik volt, az a bizonyos, akit már lecseréltünk...

Ma voltunk Julcsival a szemészeti kontrollon, hát jó sokat kellett várni.Viszont tényleg nagyon jó volt, már az is hogy volt kint is meg bent is egy csomó játék, így le tudták magukat foglalni a gyerekek. Bár mi vittünk mesekönyvet is, de könyvek is voltak. Végülis nem volt az adjunktusnõ aki miatt mentünk, de ez már persze bent derült ki, valaki már valamilyen mûtétet egyeztetett volna vele, azok mondták hogy visszajönnek másfél óra múlva. Én úgy döntöttem,hogy nagyon aranyos az a fiatal dokinõ aki volt, így megcsinálta a vizsgálatokat. Gépi mérést is végzett, meg a feketepéterezést megcsinálta szemüveggel meg anélkül is. A lényeg, hogy nem javult , de nem is romlott a szeme, maradhat ez a szemüveglencse. Õ azt mondta hogy általában ezt a fajta bajt 12 éves korukra kinövik. Volt egy kislány, valamivel nagyobb volt mint Julcsi, õk már három éve járnak, akkor +5-ös volt mindkét szeme, most +2-es. Sokat javult, de nekik csak egy év után kezdett javulni, de volt olyan hogy egy év alatt 2 dioptriát is javult. Aztán még bementünk utána a Vision Expressbe ott csináltattam anno a szemüvegét, igazítottak a szárán, de attól még lecsuszkál az orráról. Engem ez zavar igazán. Még nem nagyon karcos, emiatt nem érdemes cseréltetni a lencsét. Ja, a dokinõnek akartam pénzt adni, és nem fogadta el! Ilyen sem sûrûn van!Kép

Na megyek, gyerekek alszanak, mivel az éjjel összesen vagy két órát aludtam én is ledõlök.Állandóan felébredt a kislegény, aztán meg éreztem hogy betojt, nem hagyhattam úgy mert már amúgyis könnyen felmaródik a feneke, hát ettõl aztán maximálisan felébredt. És a szemészet miatt korán is keltünk....

Puszi, és jelentkezni!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Én oviban lettem szemüveges kb 5-6 évesen. Aztán olyan 10 éves korom környékén a doki megvádolt, hogy nem hordom a szemüveget merthogy romlott a szemem. Pedig becsületesen hordtam. Na több se kellett nekem! Elhajitottam a szemüveget és a következõ évi kontrollon megdicsértek, hogy: látod ha hordod a szemüveget akkor megjavul a szemed...
Hát persze gondoltam?Kép

Na senki nem irt? Akkor mi lassan leblattyogunk.

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Tulvagyok a mammográfián.
Van egy pozitív és egy negatív leletem.
A mammográfiai vizsgálat szerint van daganatom (fibróma).
A dokinéni azért csinált ultrahangos vizsgálatot is, annak az eredménye negatív. De pont azért kért a dokim mammográfiát mert az ultrahangon álltalában nem látszik a fibróma.
Hát most nem lettem okosabb.

sasha! Ma végig néztem az SZTK-ban a gyermek csípõ ultrahangos várakozókat mert csak egy gép van és csak õ utánnuk tudott az én dokinénim hozzáférni a géphez.
Hát, ha kapsz beutalót ide (mi annak idején kaptunk)akkor a rendelési idõ végére gyere, mert iszonyatosan sokan vannak.
Én 5-óta néztem õket és akkor már a 72. sorszámot húzta egy anyuka.

Kata! nem akarok tolakodó lenni, de a Norcsi titokzatos írása után még jobban kiváncsi lettem.
Jobban vagy már?

Golyó! Hol vagy?

Norcsi! emil ment.

Nem tudok aludni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jó éjszakát és jó hétvégét mindenkinek!
TÁgi
tÁgi
 
 


Tági!

Hát ez a mammográfiai lelet az UH eredménnyel tényleg nem mond semmit! Akkor most hogy deritik ki hogy mi a szösz van? Szoritok, hogy az UH eredménye legyen a jóKép
Köszi a javaslatot a rendelési idõvel kapcsolatban, de a nyóckerbe van beutalónk és már kértem idõpontot is ami 21-re adtak. A Semmelveis (jól irtam?Kép) egyetemre kell menni a Bókai u-ba. Mármint UH-ra. Csípõszürésre meg a volt Hunyadi mozival szemben az Üllõi út túloldalára. Ott van egy gyermek SZTK. Fogászat, ortopédia, szemészet, 'szihológia'Kép meg miegymás, de gondolom ismered...Kép

na megyek is!
Jaaa NOrcsi "titokzatos" irása után én is még kiváncsibb lettemKépKépKép
Ja és még valami! Tegnapra készültem hogy majd én este alszok vagy 4-5 órát egyhuzamban, ha a gyerkõc megint nagyon nyafka lenne. Ezért lefejtem 150 g tejcit még tegnap és tegnap elõtt ami maradt és kijött könnyen. Hát alvászatra nem került sor mert mostanában engedélyez a Gabi 2x3 órát jobb esetben 1 óra szünettel (böfi, rotyi, pelenkázás, nyugtatószopi, mert utál öltözniKép) és igy ki vagyok "pihenve" sose gondoltam volna hogy igy is lehet. Na mindegy a lényeg az az, hogy tegnap este odaadtam neki a 150 g lefejt tejet mielõtt megromlik, mert nincs mibe fagyasztani kidobni sajnálnám. Mind megitta és még szopott vagy fél órát!!! Én úgy csodálkoztam! Tuti evett vagy 250 g-ot! Mennyit is tud enni egy 1 hónapos??? És mennyire reális, hogy már a 62-es rugiba végigér??? Még kényelmes neki, de kb 1-2 hét és már csak a 68-asok lesznek jók rá! Egyik lánynak a babája majdnem 2 hónapos 53 cm körül született és 3100-3200 g körül. Még csak most haladta meg a 4000 g-ot és még mindig az 56-os rugikat hordja. Gabi 3540-el született és 55 cm-el. Szerintem iszonyatos tempóban nõ.
Tegnap szopi közben dumáltam neki szokás szerint és megfricskáztam a nóziját erre úgy elvigyorodott, de úgy! Teli szájjal nevetett és közben rám nézett. Tuti rám nézett és nem csak úgy mert ha fenn van és ül a babahordozóban és én meg mászkálok elõtte akkor állandóan követ a tekintetével, persze még a feje is forog veleKép Olyan cuki! De akkor is még csak 1 hónapos'

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Ági, hát ezek az orvosok, pláne ilyen vizsgálatkor! Egy pozitív, meg egy negatív lelet....na kösz. Remélem én is, a negatív nyer, de szerintem tuti, hiszen azt csinálták késõbb, tehát tudták mit kell nézni.

Sasha! Lehet ám, hogy csak cumizott, és nem evett, nem? Peti s 10 perc alatt jóllakott, utánna még 40 percet cummogottKép

Lányok, írom majd a levelet, a történet nem egy nagy durranás, ahogy Norcsi is írta, már kezdek lenyugodni, de akkkor is kiirom magamból!!!!!!
Csak egy pici türelem, mert Csabi itt áll a hátam mögött, és nem lehet így yrni pláne errõl a témáról. De még ma megpróbálom elküldeniKép

Puszi, de jönne már hódítózni, direkt itt olvassa a hátam mögött, hogy mit írok, hogy hagyjam már abbaKép

Puszi: Kata

ui: Az mondjuk nem zavarja, hogy reggel óta itt ült, és én foglakoztam a Petivel egyedül. Most végre alszik, lenne idõm, és akkor elzavarKép Ja, mert a Peti õt hagyja számítógépezni, ül, tv-t néz ,olvasgat, egyedül játszik, vagy engem rángat a konyhában, de ha én 2 percre leülök, itt ágaskodik, nyenyerézik, és rángat, meg hisztizik.

Ja, tegnap már be kellett raknom a csap alá, annyira hisztizett. Sõt, (abszolút nem vagyok büszke rá) de a segére egy picit rásóztam. Kép

Na, majd még írok, de itt dörmögnek mögöttemKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Ja, Sasha! Nagyon nagyfiú gabó, nagyon cuki, hogy röhög!!!!!!!

Puszi: Írtam egy OFF-ot oda neked, ahol megtaláltál, és meglepõdtélKép

Kata
LadányiKata (ladán
 


KataKép

Nem nem csak cumizott utána a cicin! Hallottam ahogy nyel, meg a hogy nagyokat kortyolKép Meg már érzem mikor cumizik és mikor eszik, mert amikor eszik az másmilyen érzésKép
Hát Csabi igazán hagyhatna netezni kicsitKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Kata! Nyertetek a lottón? A Csabi elöttünk ment ki a lottózóból. Bunkó módon nem köszöntem rá, mert nem voltam benne biztos, hogy megismer. Õ szerintem nem figyelt, mert nagyon belefeledkezett a szelvényeibe.
A család férfi tagjaival szemben, pedig ne hagyd magad!!!!
Nálunk is abszolút férfi uralom van, még a kutyánk is fiú.

Sasha! Sikerûlt már mérleget kölcsönözni? Mire leírtam az elõzõ mondatot, akkor jöttem rá, hogy de lükét kérdeztem. Ha lenne mérleged, akkor nem totóznál, hogy mennyit evett.
Szóval most megválaszoltam helyetted a kérdést. (én már kezdek meghülyülni!)
A lefejt tejcit miben tárolod? Miért nem tudod lefagyasztani?
Sikerült a séta? Ez volt az elsõ sétátok?

Golyó! Most már tényleg tessék jelentkezni!! Hova tüntél?

TÁgi
tÁgi
 
 


Kata!

Csabinak üzenem, hogy ne a városát, hanem Téged hódítson!

Olvastalak, most már mindent értek.
Puszi TÁgi
tÁgi
 
 


Sziasztok!

Akkor jó, ha már értetekKép Hát, most se nyertünk a lottónKép Noha nem sûrûn lottózunkKép Csabi amúgy nagyon rossz arcmemóriás, jobb is hogy nem köszöntél rá, mert amúgyis mindig infartust kap minden "ismerem de honnan" nõtõl. Amúgy a legjobb barátnõimmel, a kollégáimmal, stb is így van.KépEgy érdekes eset:
Voltunk az europarkban pár honapja, Peti a nyakában, én mellettük babakocsival. Jön szembe az emeleten a folyosón egy cicababa, fel is tûnt, amikor még messze volt, hogy mennyire feltûnõen megnézi a Csabit (jól van jól van, eddig csak elfogult voltam, hogy-"Irigy p*csa, nincs se kutyája se macskája irigykedik az én jóképû férjemre, és édes kisfiamra") na ja, csak amikor egy vonalba értünk, halkan odasúgott egy sziát a Csabinak. Kérdezem a csabit: -ismerted? Erre õ : nem valami szinésznõ, vagy ilyesmi? Olyan ismerõs...........

Hûûûûûûûûûûû de gyenge duma, biztosan azt hitte, hogy csak azt vettem észre, hogy ránézett a csajra... Na persze, mert a szinésznõk odaköszöngetnek mindenkinek...
Utánna feltûnõen még vagy 3 boltban ott keringet körülöttünk. Na ja............Kép

Amúgy a Csabi nem hódítós típus sajnos......Kép Hiába könyörgök (itthon ülök egész nap) hogy csak egy icipici meglepit hozzon, (egy szem raffaellót) de soha semmi. Nönapon azt mondta a virágos elõtt (meséltem, nem, a "romantikus" esküvõi csokor sztorinkat???) ne most menjünk be a csokrot tisztázni mert ez a hülye nõnap miatt sokan vannak. Akkor még azt gondoltam, biztos otthon vár a meglepi...hát várhattamKép este megkérdeztem, hogy naa??? Erre a logikus válasz: - ma kétszer annyiba kerül, majd máskorKép stb stb.......
Sasha: Jajj de ügyi babád van! Érdekes, ezt már pedig írtam, na mindegy, de a Peti most nagy boldogság, ha 200-240-et megeszikKép

Megyek, mert a kóc még mindig nem als
zik
...
és belenyomogat mint fenn látszikKép

Puszi:

Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak a hétvégén nem tudtam jönni. Gergõt egy picit átvállalták a nagyszülõk, így eljutottunk Szûcs Judit koncertre. Én nem nagyon szeretem, de jó volt a férjemmel egy kicsit kettesben lenni.

TÁgi: Aranyos vagy, hogy kerestél. Most akkor mikor derül ki, hogy tulajdonképpen jó vagy rossz a leleted?
Nem akartok esetleg egy kislányt is, hogy ne legyen férfiuralom? KépKépKépKépKép

Norcsi: Mi újság veletek? Tegnap abbahagytátok a gyógyszert? Hogy van Bánkóca? KépKép

Sasha: Gabó nagyon ügyes baba. KépKépKép Gergõm is nagyon nagyétkû, de 250-et talán még nem evett. 3600 gr-al született és 1 hónaposan 5010 gr volt. 10 perceket szopizott, mert ha többet volt a cicin, mindig fájt a hasa.

Kata: Csabi nem egyszerû eset, minden nõ így Te is igényled az virágot, a kedveskedést. Régen sem volt hódítós típus vagy csak mostanában ilyen?

Képzeljétek Gergõ kapcsolgatja a villanyt. KépKépKépKép

Nem hagynak netezni, most megyek, de még jövök.

Pusssssz: Golyó
golyó
 


Sziasztok!

Eddig olvastam az üzeneteket, most rászánom magamat a válaszolgatásokra is!Kép

Tehát elõször magunkról:
Bánkkal tegnap este szedettem be az utolsó adag ab.-ot. Szerdán kiderül hogy végre rendben vagyunk-e már. Aztán én már ehhez képest akár csütörtökön is vittem volna beadatni az agyhártyagyulladás elleni oltást neki, viszont a homeopata csak péntekre tudott idõpontot adni nekünk. Megpróbáljuk kitesztelni az alkati szerét, ami ha meglenne akkor mindjárt vissza tudnánk szorítani ezeket a betegeskedéseket! Szóval lehet hogy csak hétfõ lesz belõle... Viszont hétfõ de. nõgyógyászhoz kéne mennem, lehet hogy össze tudom egyeztetni a kettõt, de igen szoros lesz a program!

Sasha, szép adagokat bevág GAbi!Kép Gratula hozzá!!!
Nálunk Anna volt ilyen nagyétkû. Mivel akkor még minden kaja után mértük, volt hogy nem akartam hinni a szememnek, mert 300-on felül evett. Viszont ritkán evett egy nap. Aztán jött a két kicsi, akiknél meg már nem méregettem annyit, mert ideges voltam mikor láttam hogy csak 80-akat esznek, viszont õk meg sûrûbben ettek. A lényeg hogy tényleg jóllakjon, legyen elég pisis pelus, és jókedélyû legyen. Azért ne gondold ám hogy ilyen ütemben fog sokáig nõni, ez az elsõ pár hónap ilyen, aztán stagnál. Mi pl. nyár eleje óta még kényelmesen hordjuk a 80-as méretet, azóta persze néha már nagyobbakat is, de még többnyire a 80-as is jó rá. A vigyorgás meg olyan aranyos lehetett. Nekem mint elsõ gyerekhez fûzõdõ meghatározó élmény, szintén Anna elsõ mosolya maradt meg. Pár napos volt csak, 6-7, és le i s van fényképezve, hogy úgy vigyorog szopi után hogy kicsordul egy kicsit a tej a szája szélén. Mint egy jóllakott napközis!Kép A másik kettõnél ilyesmikre nem is emlékszem!Kép Persze volt, de hogy mikor....
Szemész, hát igen... Remélem hogy õ is ki fogja nõni!


Kata, azóta sikerült már lenyugodni? Nálunk az ilyen "veszekedések" mindennaposak, tegnap is volt benne részem, bár most kicsit visszafogott formában, lehet hogy jó napja volt!
Hááááát ez is ismerõs... Bár nem Bánkkal kapcsolatban, õ olyan kis nyugis! Viszont Julcsi már nem az! Õ aztán már volt egypárszor hideg vízzel lelocsolva... Seggreütés, hát nálunk is elõfordul, de nem szokott használni. Én nem vagyok a híve az olyan eszement nevelési elveknek hogy még véletlenül se érjünk a gyerekhez, mert a lelkivilága így-úgy, sokkal nagyobb kárt tud benne okozni a lelki terror, illetve pl. az ordítás mint egy jó idõben lekevert nyakleves.
Pároddal kapcsolatban hát nem csodálom hogy elöntött a düh a fenti kis közjáték kapcsán! Tényleg rá kellene vezetned hogy a romantika nagyon hiányzik minden nõnek!

tÁgi! Azóta már tudtál beszélni a nõgyógyásszal? Drukkolok ám folyamatosan hogy a "késelést" megúszd. A természetgyógyásszal kapcsolatban konkrétan milyen ágára gondoltál?

Golyó! Jó hogy újra jöttél! Egészségileg hogy vagytok? Szûcs Juditért én sem rajongok, de a kettesben eltöltött estéért irigylet! Hogy kapcsolgat? Felemeled? Na ez nálunk is kedvenc!

Most megyek, egy egész kisregényt írtam, ugye most már Ti jöttök?

Ildi, Tikk merrefelé vagytok???

Pusssssz: Norcsi

u.i.: Nagyon sz@r idõ volt ma, többször is eláztunk! De állítólag holnaptól enyhülés várható, péntekre meg akár 17 fok is lehet! Hiszem ha látom!
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Kata! engen nagyon lehangol Csabi! Remélem nem sértelek meg!
De a lényeg, hogy Te valamiért õt választottad.
Szerintem az a baj veled, hogy túl elnézõ és türelmes vagy vele. Fogalmazhatnék úgy is, hogy birkatürelmû vagy.

Norcsi! Természetgyógyász ügyileg egyenlõre analfabéta vagyok. Szinte semmit sem tudok a dologró, csak gondoltam inkább ezzel próbálkozom, mint a mûtõasztallal.
Egyenlõre van mostanában más problémám is. Jó tudom az egészségem fontosabb, de egy kissé félek. A nõgyogyóhoz is visszakéne mennem a leletekkel és csak utánna kezdek el természetgyógyász ügyben kutakodni.

Golyó! a férfiuralom marad, bár nagyon szeretnék egy kislányt is. Jobban mondva teljesen mindegy, hogy a harmadik csemete mien nemû lenne. De sajna sem anyagilag nem merem vállalni, sem egészségügyileg. Két császárom volt. Elvileg császárral 4-szer lehet szülni, de nekem nagyon vékony a hasfalam és fél a doki, hogy szétszakadnak a régi belsõ varrataim. Azt mondta, hogy a harmadik babát úgy vállaljam, hogy lehetséges végig kell feküdnöm. Noss ez nem igazán megoldható két eleven gyerkõc mellett. Sõtt, ha már a mûtõasztalon vagyok el is köt. De, ha anyagilag megtehetnénk, lehet hogy belevágnék.

TÁgi
tÁgi
 
 


Szia tÁgi!

Természetgyógyászilag ajánlom az Ormos intézetet. Én magam nem voltam ott, de mivel többféle természetgyógyászati ág is helyet kap ott, és megmondják hogy számodra melyik a legcélravezetõbb, így máris okosabb lehetsz, és nem kell egy csomó felesleges kört végigfutnod. Rokonaim és ismerõseim közül is többeknek bejött, pl. az egyik ismerõsöm már két hónapja babázik a második gyerkõccel, amelyik addig nem akart összejönni amíg oda el nem kezdett járni.
Igen, az egészség MINDENNÉL fontosabb! A másik dolgon meg sajna már úgysem igazán változtathatsz.

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: