Új privát üzeneted érkezett!


Vera!

Kisfiadnak nagyon boldog születésnapot kívánunk!! Micsoda torta!!! Õ kérte, hogy ilyen legyen? Milyen izű volt? Hol csináltattátok? Nekem a lányom legutóbb őzikés tortát kért, olyat kellett rendelni neki.

Viki
iviki
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

A babanet már csak ilyen. Az én trükköm az, hogy előre megírom Word-be és onnan csak bemásolom. Így nem száll el. Persze néha én is elfeledkezem és akkor áltan meg is szívom.

Humán erőforrás menedzsernek tanulok. Most kezdetem. Elég nehéz gyerekek mellett de nem lehetetlen. Eddig minden vizsgám sikeres volt még kettő van hátra ebben a félévben.
Angolt is tanulok vagyis inkább csak eljárok oda mert energiám már nem nagyon jut rá.

Kíváncsi lennék neked mennyi maradt meg belőle. Nem volna kedved összejönni néha gyakorolni. Biztos eszedbe jutna minden. Nekem van tankönyvem. Talán nekem is a hasznomra válna ha volna kivel gyakorolnom, beszélgetnem. A gyerekek meg addig jól eljátszanának.

Ide fogom beíratni a Rákóczi téri bölcsibe. Nem mondták, hogy nincs hely. Csak azt, hogy előre nem lehet helyet foglalni. Szívem szerint nem mennék vissza dolgozni de nem állnak mostanában jól a dolgaink. A férjem most szeretne melóhelyet válltani mert ahol van az egyre rosszabb. Ha sikerülne találni valami jót és megoldódnának a gondjaink nem mennék vissza sőt bevállalhatnánk a harmadik babát is.

Nem voltunk itthon a hétvégén így nem tudtunk kimenni a Camponába. Jó volt a program mesélj. Majálisra akartunk menni tegnap de az eső miatt itthon ültünk.

Az iskolának június 15-én van vége.

Vera! Hát megkerültél? Látod már csak én járok erre. Boldog szülinapot a fiadnak. Voltál Angliába???

Judit! Hallom Zsófi jár fit-kidre. Edina nem akar menni? Sőt Vivi is elkezdte pár napja és nagyon tetszik neki. Írj már mi van veletek. Judit, hosszú vörös hajad van? Mert akkor láttalak valamelyik nap a kapuban. Tudod mondtam, hogy arra szoktam járni mikor megyek anyósékhoz.

Üdv mindenkinek. Jöhetne már a jó idő!!!!!!</font>
Vendég
 

 
 

Szia Anikó!

Én tényleg nem tudok már angolul, max alapvető dolgokat. De tőlem tehetünk majd próbát.
Én se tudom, hogy lesz még majd a gyesből. Biztos nehéz lesz, de megpróbáljuk kihúzni azt az egy évet. Nem volt olyan nagy durranás a campona. 1óra ingyen játék volt a sárkányvárba. A csúszda volt a sláger azon belül.
Lányaim tegnapra jó betegek lettek. Ma voltunk dokinál. A kicsi olyan taknyos szegény. Hiába szívom ki, fél perc sincs és szörcsög tovább. Tűszent és kirepül, futok a zsepivel de van hogy szétkeni addig. Kezd pirosodni az arca, kicsipte. Úgy sajnálom. Nem tudod véletlen, hogy a homeos szereket lehet együtt használni kakukkfűves fürdővel? Használtok homeos szereket? Hova jártok gyerekorvoshoz?

Viki
iviki
 
 


Szia!

Szegény kicsikék. Nem csodálom, hogy megfáztak ebben a bolond időben. Jobbulást nekik.
A homeosból én nem tudom, de a gyógyszertárban tuti megmondják szabad-e. Én csak egy párat használtam eddig. Fogzásra, tejtermelésre. Szerintem elég hatásosak.

Angol: Szerintem mindenképpen próbáljuk meg. Ha megvan az alapfokúd akkor biztos, hogy előjönnek a dolgok. Nekem most muszáj megcsinálnom a diplomához egy nyelvet. Persze örülök is, hogy végre bele fogtam a nyelvtanulásba. Ma már elengedhetetlen egy-két nyelv.

Azért én is reménykedem, hogy nem kell lemennem dolgozni mert jobb ha a kics velem van és nem a bölcsibe. Elég anyás anyósomnál is nagyon nehezen szokta meg az ottlétet. Vagyis még most is sírdogál ha elmegyek de azért nem olyan vészes. Az angol miatt meg a suli miatt muszáj otthagynom néha.

Most nem tudom mi van vele reggel összetört egy bébi italos üveget és betettem a kiságyba amíg feltakarítom, raktam be neki játékot is. Felporszívóztam, felmostam és annyira jól elvolt, hogy hagytam had játsszon. Közben feldobtam az ebédet is. És játék közben elaludt. Megcsináltam az angol házit és még mindig alszik. Gyorsan kihasználom az időt a netezésre. Remélem nem lesz beteg.

Te küldtél meghívót a MyVip-re??? Az Iwiw-en is fent vagy???

Puszika! Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok.
Nem Angliában voltam hanem Lengyel földön.
Én is rajta vagyok az iwiwen és a myvipen is. Vegyetek fel. Ezen a néven megyek ott is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Csak elég kacifántos volt a kezdet, mert a 6.40-es felszállást elhalasztották előbb 7.10-re majd 8.30-ra mert be lett zárva aVarsói reptér áramszünet miatt. Mikor sikerült 8.30-kor felszállnunk akkor meg az történt hogy már a Varsói légtérben voltunk és én észrevettem hogy elkezdett körözni a gép. Be is mondta a pilóta hogy köd miatt le van zárva a reptér és kénytelenek vagyunk körözni, mert az időjósok javulást mondanak. De csak 2 óra körözési üzemanyagunk van, mert a maradék egy óra kell a visszatéréshez ha netán nem tudnánk leszállni. Mikor vége felé jártunk a 2 órának észre vettem hogy az álltalam figyelt másik köröző gép eltűnt és rá pár perc múlva meg be is mondták hogy leszállunk. Na azt az üdrivalgást meg tapsot. mint a filmekbe. Visszafelé meg hullámvasutaztunk olyan turbulencia volt.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Anikó!

Köszi a jókívánságot. Sikerült elkapnom nekem is. Kép(. Mi már többféle homeos szert is szedtünk. Én szedtem méhszáj tágulást segítőt is. Meg megfázásra is.
Igen én küldtem meghívót. Az iwiwen meg bejöltelek ezek utánKép).

A kicsi nekem most nagyon nyügyi, állandóan bujik, de nem csodálom. Rá néznél kapásból mondanád hogy beteg. Nem tudom mikor gyógyul meg ebből. De iszonyú.

Tegnap felírattam a kicsit az ovis előkészítő foglalkozásra a mikkamakkába. Kinga nem járt ilyenre, de Anikóm nem egy olyan megülős típus. És akarom, hogy szokja egy kicsit ezt. Heti egyszer lesz, majd szeptembertől Úgyanúgy énekelnek, verset tanulnak, gyurma, festés, kézműves dolgok. Csak abban más, hogy anyukák is ott vannak, segítenek. Kíváncsi vagyok.

Voltatok beíratkozni a bölcsiben? Az ovinkba a héten van az ovis beíratás. Mikor derül ki, hogy mehet-e?

Vera!
A myvipen bejelöltelek. AZ iwiwre nem tudok fellépni. Repültél már előtte is? Én még sose és bevallom félek. Pedig majd rá kell szánomm magam, mert majd szeretnénk a gyerekekkel külföldre menni, ha kicsit nagyobbak lesznek és visszamentem dolgozni.

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Viki! Akkor már neked is jobbulást kívánok. Lehet, hogy azóta már jobban is vagytok?
Mostanában állandóan az iwiwet bújom. Nagyon idegesít, hogy olyan lassú meg mindig kidob. Néha lefagy és nem tudok visszalépni. Még csak most ismerkedem vele de nagyon jó. Gondolom előbb utóbb ezt is megunom.

Honnan is mered a Zsófit? Én is ismerem a babanetről. Sokáig leveleztünk, mostanában már kevésbé. Néha egy-egy e-mail.

Mennyit kell fizetni az előkészítőre? Jól hangzik. Mekkora gyerekeket vesznek fel oda? És mindegy, hogy utána melyik oviba viszem a gyereket? Ha nem megyek dolgozni akkor én is elvinném.

Az én kicsim állandóan bújik. Nagyon túlárad benne a szeretet. Meg állandóan megmondja mit csináljak, hova menjek stb.. A legjobb, hogy mindig kihúz a konyhába és kéri vegyem fel. Aztán meg nem enged leülni. Néha aztán nem hagyom magam mert egész nap cipelhetném. Ha meg a földön van akkor annyit mozog jön meg intézkedik de max. egy fél métert megy el mellőlem és követ mindenhova mint az árnyék.

Tegnap felmászott a szekrényre. Nem voltam itthon csak anyukám mondta. Nagyon kell vele vigyázni mert letudja rántani a polcot mivel az nincs rögzítve.

Angol: Valamikor elkellene kezdeni. Aztán ha belejövünk akkor van könyvem feladat gyűjtemény, igaz kivan már töltve, van hozzá hanganyag is meg van beszéltető cd-m is És oktató is. Szóval lesz mire támaszkodnunk. Biztos menni fog. Amúgy te mersz megszólalni? Kiejtés mennyire megy? Nekem főleg ezzel van a bajom meg a rutin. A egyszerűbb írott szöveggel boldogulok egy idő után. A magnós feladatból soha sem hallok ki semmit vagyis csak ritkán. Szerintem ez mind a rutin és a bizonytalanság miatt van. Meg az, hogy szörnyen gyorsan haladunk a tanfolyamon.

Vera! Szép helyen voltál. Bocsi de én Angliára emlékeztem. Mennyi ideig voltál? Mit csináltál, milyen volt? Milyen volt gyerekeke a nélkül meg nekik nélküled? Hogy bírták?

Puszika!
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Anikó!

Köszi. Hát talán a Kingus már kicsit jobban van, én és Anikó még nagyon benne. Éjjel annyira szörcsögött, köhögött, felkelltem kiszívni az orrát. Mikor igazgattam, akkor láttam egy nagy foltot a lepedőn, azt hittem ennyire folyik az orra. Mert nekem is, ha oldalra fekszem folyik ki a vizes.... oda kellett pakolnom sok zsepit a fejem alá, hogy ne kenjem össze az ágyat. Azt hittem ő neki is. Aztán megcsapott a szag. Valószínűleg kihányta a slejmet. A kicsi igy szokta. Eleinte megijedtem mindig, de már kezdem megszokni, ha köhög taknyos ez mindig egyszer előfordul. Pedig nem hallottam öklendezni, meg nem is sírt, semmi. Ágynemű húzás, pizsi csere. Ráadásul a haja is ragacs lett tőle, pedig este mostuk meg. Jó kalandos éjszaka volt.... Kinga fel se ébredt rá szerencsére. Erről ennyit.
Az iwiw nekem is tetszik, én febr óta vagyok fent, még nem sikerült megunom. De mostanában tényleg elég gáz. Engem is kidob, be se enged..stb. Remélem mielőbb rendeződik a dolog.
Melyik Zsófira gondolsz? Hirtelen a Báki Zsófi ugrik be. Ha ő rá gondolsz, egy helyen dolgoztunk, csak ő aztán kilépett. Én onnan mentem szülni.

Előkészítő. Heti 1x szerdánként van délelőtt. Szerintem 600Ft/alkalom, de lehet, hogy 500Ft. Nem tudom pontosan. Régen úgy volt, hogy 400Ft és ha még akartál maradni játszani utána akkor még plusz 200. De ez akkor volt mikor a játszóház 400Ft volt. Most 600Ft. Szerintem azok mehetnek akik jövőre mennek oviba. Persze mindegy hogy hova megy oviba. Sőt nem is garantálják, hogy felvesznek ide, ha nem vagy körzetes. Ha marad hely esetleg, nincs annyi körzetes, akkor viszont ezek a gyerekek általában előnyt élveznek, ha ide szeretnének menni. ha gondolod iratkoz fel te is, nem kötelező akkor se menni. Esetleg mondhatod, hogy velünk szeretnél együtt. Mert idén, ill tavaly két csoport is volt.
Nálunk rögzítve vannak a polcok szerencsére. De az én kicsim is mindenre felmászik és sajnos eléggé leleményes ilyen téren. Olyanokat kitalál, borzalom. Nekem is mostanában bújos ha idegeneket lát és az idegen gyerekekkel is. Kinga nem volt ilyen, csak a felnőttekkel. Ha voltak gyerekek nagyon barátkozott, ment velük játszani. Anikó nem. Kiváncsi vagyok milyen lesz.
Láttam a képeket nagyon édes. Igy felmászik a csuszdára egyedül? nem semmi. Nálunk nagyobb fokú a létrája ahogy elnézem, nem tud egyedül felmenni. pedig itthon a létrára simán felmászik.

Angolul: megszólalni se igazán merek. Kiejtés sokszor az agyamra ment. Hol igy ejtettek egy betűt hol úgy. Spanyol százszor könnyebb.

Ti szedtek valamit télen, védekezés képpen? Vagy mikor a nagyobbik ovis volt, akkor adtál neki valamit? Ha igen mit? Mi vált be?
Mi próbáltunk sokfélét de nagyon nem jöttek be. Mióta nem szed semmit, azóta jobban bírja az ovit.
Hanyas ruhát hord Bianka?

Viki
iviki
 
 


én is teszek fel képeket, de lehet egyesével, mert nem akar sikerülni.
iviki
 
 


KépKép

KépKép
iviki
 
 


Szia!

Nagyon jók a fényképek. Nekem az tetszik legjobban ahol egyforma ruhába vannak. Így fényképről nekem úgy tűnik, hogy nem hasonlítanak egymásra. Élőben biztos más. Azért biztos találni hasonlóságot. Az én lányaim az apjukra hasonlítanak. Mind természetileg mind külsőre. A kicsit mondják sokan, hogy olyan, mint én. Az biztos jobban hasonlít rám mint Reni. No mindegy, majd lesz egy fiam aki olyan mint én.

Szegény kis Ancsika. Még jó, hogy így kijön belőle. Akkor valószínűleg nem is szenved tőle ha észre sem veszi.

Jövő szeptemberbe Anikó már megy oviba? Bius azt hiszem még nem mert ha most megy bölcsibe akkor én hagyom ott három és féléves koráig. Mivel ő decemberi inkább maradjon még tovább bölcsis mint kétszer a nagycsoport. Mondjuk, ha olyan szar lesz a bölcsi mint amibe Reni járt akkor előbb kell, hogy oviba vigyem. Renivel is az volt a baj, hogy augusztusi és nagyon nem foglakoztak vele a bölcsibe. Alig vártam már az ovit. Az ovival viszont relatíve szerencsénk volt. Először a Bm ovijába járt de az bezárt aztán ujra kiscsoportos lett itt a szúnyog oviba. Így ő a kiscsoportot járta kétszer. A szúnyog ovi jó ha minden igaz akkor oda megy Bius is. Ti melyikbe viszitek Anikót? Szóval, hogy végre kilyukadjak oda maiért ezt az egész sztorit leírtam: Így akkor ő csak jövőre mehet előkészítőre. De ha nem marad két évet bölcsibe akkor akár most is mehetne. Vagy mégsem? Akkor is decemberig bölcsibe kéne járnia mert előbb úgysem veszik be. Érethető vagyok? Gondolom, hogy nem de jól kiírtam magamból. Néha ez is kell.

Arra a Zsófira gondoltam. Itt lakik a közelben és egy hónappal kisebb a fia mint Bius. Barnabásnak hívják.

Iwiw-el az a baj, hogy most nekem már javában tanulnom kellene és én meg azzal foglakozom. Amúgy tegnap néha megjelentél nálam mint ismerős néha meg nem voltál ott. Először nem értettem miről van szó de később gondoltam, hogy rendszerhiba.

Bius teljesen felmászik a csúszdára. Nálunk még szoc. csúszdák vannak, gondolom ismered. Szoktam fogni végig csak a fénykép miatt próbáltam reszkírozni hátha nem esik le. Végül is bejött. Ha felmegy a teteéig akkor mondom neki, hogy várja meg míg én lemászok. Most mondtam neki várjon addig míg lefényképezem és megvárta. Csúszásnál is fogni kell mert meredek és van úgy, hogy beakad a lába. Akkor tud nagy átfordulásokat végezni. Szerencsére azt mondhatom, hogy eleven ugyan de elég fegyelmezett, egyenlőre. Mondom neki, várjon és vár. Álltalába hallgat minden utasításra.

Spanyolul hogy tanulsz? Tanár? Iskola? Ha megvan a nyelvvizsgád akkor valamikor csak ment a kiejtés. Amúgy nehéz volt? Mikor tetted le? A nyelvvizsgának nincs elévülési ideje?

Jó hosszú lettem. Bocsi!

Jó éjszakát!
Vendég
 


Szióka!

Anikó!

Azt a ruhát most kapták, probáltam egyforma szinű body-t és polót adni. A kicsinek nem nagyon szoktam vásárolni, mert sok maradt Kingáról és azóta kaptunk is hozzá, unokatesóm kislányáról. Ha veszek mégis, akkor időnként probálok egyformát. Mert Kinga szereti ha egyformában vagy hasonlóban vannak.
Szerintem se hasolítanak annyira egymásra, pedig sokan azt mondják igen, ránézésre. De ha előszedem Kinga ennyi idős képeit, akkor abszolút nem. Kinga inkább párom, anyukám. Anikó inkább én. De van aki fordítva mondja. Na mindegy.
Szerencsére nem szenved Anikám, valahogy végülis ki kell jönnie. De mikor először volt ilyen akkor nagyon megijedtem, be is lázasodott mielőtt ki jött. De most elmaradt a láz. Remélem megedződik az ovira és nem lesz beteges.
Jövő okt. közepétől megy oviba. Mert akkor mehet mikor tölti a 3-t előtte két héttel beszoktatás. Nem engedik előbb. Kinga is csak novembertől mehetett. Egyébként a csoportjukban van decemberi kislány. Nincs ezzel gond. Ma már a nem évvesztes gyerekeket is sokan járatják még egy évig oviba. Kinga vegyes csoportba jár, nem tiszta kicsibe. Vannak nagyok, középsősök, kicsik. Mindig ahányan elmennek suliba annyi kicsi jöhet. Meg náluk sok a testvérpár is. Mivel mindkettő évvesztes, négy évig lesznek, kettőt együtt. Eddig úgy néz ki ő is odamegy majd. Eddig bevált a vegyes csoport. Bár Kingám jobban elvolt régebben a nagyobbakkal és kisebbekkel, a saját korosztályával nem annyira. Mikor bekerült az oviba is a nagyokkal barátkozott először, bár a nagyok viszik a kicsiket magukkal, hívják, segítik őket. Ebből a szempontból is jó. Nem olyan rég óta már, a többi kicsivel is játszik, mikor, hogy. Sőt néha többet is már a korosztályával. 8-an vannak kicsik a 25főből. Most 10-n fognak elmenni. Kiváncsi vagyok kik jönnek.
Szunyog ovit nem ismerem. Mi ide az Erdősor-Festő utcai oviba járunk, ide visszük Anit is, itt van velünk szemben. Szerintem Bianka is járhatna az előkészítőre. Nem kell nekik tudni, hogy bölcsis. Egyébként nevet és születési dátumot kellett leadni. Ha jól számolom 1,5hónap van köztük. Szerintem a dec.31-ig születtek mehetnek. Ha gondolod adok telefonszámot. Vagy fel is irathatlak titeket, minket úgy is ismernekKép
Látod érthető volt amit írtálKép) Gondolom ezekre voltál kiváncsi.
Egyébként anyukám óvonéni. A piac melletti oviban, a mentőállomással szemben. Hétszínvirág ovi azt hiszem. Tudod melyik?

Te honnan ismered Zsófit?

Nálunk a játszótér tavaly tavaszra lett megcsinálva. Nekem Ani nem mindig fogad szót, már kezd, de nem mindig. Remélem ez hamarosan változik. Sőt Kinga mióta ovis, kezd egyre szemtelenebb lenni. Vissza felesel, rám szól, nem fogad szót. Lehet nem az ovitól, lehet ez az életkorra jellemző, mert hallom más anyukáktól is akiknek ennyi idős gyereke van.

Régen jártam spanyolra. Átismételtem a nyelvet, most probálom fejleszteni magamat. Szoktam spanyolul is chatelgetni itt. Az írás egész jól megy már. Kétszer már jártam kint, egész jól elbeszélgettem akkor. De akkor nagyon benne voltam a nyelvben.

Az angol-t bevallom kissé nem szeretem. Suliban minden évben új tanárt kaptunk, akik mindig más más könyvből tanítottak és előről kezdték. Már a könnyömöm jött ki, sikerült elvenni a kedvem, sokszor már nem is érdekelt. Aztán jártam tanfolyamra is, nem kezdőre. De a szintemnek való nem indult, ezért betettek egy szinttel feljebb lévő csoportba, lejjebb nem lett volna értelme. Na de az eggyel feljebb lévő szinten, meg egy kukott se értettem, igyekeztem behozni, de nem sikerült. Kértem hogy tegyenek lejjebb, de még mindig nem indult olyan szint. Inkább adták volna vissza a pénzt, hogy jelentkezzek később. Na mindegy. A nyelvvizsga a rigó utcában történt. Nem tudom milyen most, de akkor elég szemetek voltak. Tudtam, hogy bizonyos embert általában meg kell buktatni. (pénz). Négyszer voltam mire sikerült. Nekem is egy záró vizsgához kellett volna, de nem sikerült megszerezni addigra. Az első-t én csesztem el. A másodikat, harmadikat szerintem nem. Az egyiken én voltam az utolsó vizsgázó. Egy öreg néni és egy látássérült vizsgáztatott. Szerintem mindent tudtam, tök könnyű feladatot húztam. A látássérülttel kellett párbeszédet mondani, a másiknak képről beszélni, mit látok... Mondtam mit látok. Erre ő elvette a képet előlem, rá nézett, azt mondta tényleg. De ilyen flegmán lekezelően. Már akkor tudtam, hogy megfognak húzni. Ez nagyon megmaradt bennem. Negyedjére úgy mentem el, hogy már úgy is mindegy. Először spanyolul válaszoltam a kérdésre. De csak akkor esett le, mikor megkérdezte a csaj, hogy tanulok más nyelvet is? Gondolhatod. Jót mosolyogtak, persze elnézést kértem angolul. És átmentemKép). Hihetetlen. Alapfokúm van csak. Nem tudom el évül e. Mikor tettem le? 95-96-97ben. Nem tudom pontosan. Előkéne kontorni.
Nehéz volt. Megnézem neked megvan e az ünnepes fordítás még. Mert húzhatsz olyat is, hogy mit ünneplünk márc.15-én,...stb. Na ezeket összegyűjtöttem. Ha meglelem elküldöm.


Vera!

Milyen négy fiúval? Milyenek voltak a szülések? Nagyon különbözőek? Hülye kérdés lesz a következő, de már biztos millióan kérdezték, nem akartatok egy lányt is??Kép)
Négyet is terveztetek?

Viki
iviki
 
 


Sziasztok.
viki
Hát igen szeretnék egy kislányt. A 4-et nem terveztük így alakult. Hogy mikor lenne a kislány az passz. Előbb anyagilak kell helyrejönnünk most hogy van már lakás. Lehet hogy azért szeretnék még szülni, mert nekem nagyon gyors szüléseim voltak és csodálatosak. Az elsőnél 1 óra vajjudás és másfél óra kitolás. A másodiknál csak kitolás volt a vajjudás nálam csak méhösszehúzódás volt nem fájdalom. Aharmadiknál mindennel együtt háromnegyed óra volt. A negyedik volt a "leghosszabb" ha lehet ezt mondani. ő 4 óra volt mindennel együtt, de kontrolálható fájdalmaim voltak, vagy is ő du-án 2 óra 2 perckor született és háromnegyed kettőig csak kicsit fájt, amit légzés technikával kontrolálni tudtam.
A különbözőséget miben érted? természetben? Mert igen. A legnagyobbom nagyon makacs összvér aki csak a saját feje után akar menni, de kitűnő tanuló. A másodikom nagyon befolyásolható bújós hisztis gyerek. A harmadik ő is akaratos, de még szófogadó idáig. A negyedik meg el van kapatva. Sok mindent megengedek neki amit nem szabadna vagy az én szemléleti módom eleve nem engedné, de sajnos a többiek miatt kompromisszumot kellett kötnöm miatta. Pl. este csak melletünk tud elaludni, mert ha bent aludna a testvérével akkor nem tudna elaludnia bátyja akivel egy szobában van. De utána beviszem ha elaludt.
Itt vannak a képek róla ha esetleg a hasonlóságra értetted a különbözőséget. Indigógyerekek.
Õ a legkissebbem Balázsom.
Kép
Õ a harmadikom a Petim.
Kép
Õ a második fiam Csabim.
Kép
És az elsőszülöttem Andrisom.
Kép

De itt van egy szerkesztett kép amin ugyan úgy néznek ki ugyan abban a korban.

Kép

És még egy ami most készült.

Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon értem rá a hétvégén. Mindig akkor a nagy a rohanás ilyenkor. Majd jövök amint tudok. A tanulásra a is kéne egy kicsit koncentrálni.

Vera! Még milyen édesek a fiaid. Csodálom a bátorságod. Nekem egy fiú is elég lenne. De lány az jöhetne egy tucat is. Nem tudom, miért valahogy nem tudom magam elképzelni fiús anyaként. Gondolom, az sem lehet olyan rossz.

Viki! Ha tudsz, akkor vetess fel minket az előkészítőbe, mindenképp a ti csoportotokba. Előre is köszi. vagy ha letudnád írni pontosan mikor és a hol lehet jelentkezni akkor elmegyek személyesen. Aztán valamikor jó lenne már találkozni is. Olyan kíváncsi vagyok a kis druszámra.

Addig is puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok. Annyira unalmas a filozófia, hogy mindig elalszom rajta. Hogyan fogom ezt megtanulni?

Viki! Mi van veled? Meggyógyultatok? Írj ha tudsz!!

Üdv mindenkinek. Szép napsütéses nap van ma. Megyünk sétálni.
Vendég
 


Sziasztok!

Vera!
nagyon édesek a fiad, jó képűek. A különbözöséget a szülésekre értettem, de végülis minden formában válaszoltál, kösziKép).
A kicsinek nagyon huncut mosolya van.
Honnan tudod, hogy indigógyerekek? Mindegyik? Kingánál már én is gondoltam rá, hogy más. Sokszor nem olyan mint amiket a könyvek írnak. Õ érzékenyebb, nyugodtabb. Anikómra sokkal jobban jellemző azok amit a könyvek írnak, egy bizonyos életkorra. Tényleg azokat a huncutságot csinálja amik a kor jellemzői. Kinga meg nem csinált olyanokat. Remélem érted mit akarok írni.
Melyik oviba járnak?

Anikó!
Apa most itthon van, osztozunk a gépen. Meg ma beugrottam fodrászhoz, már vagy 2-3éve nem voltam. Kicsit untam, kicsit vágattam belőle, megtépettem. Kingám oviban van, Anikó még beteg. Csütörtök kell újra vissza vinni a dokihoz. Tegnap azt mondta, hogy még le van neki tapadva a váladék. Már megint. Csütörtök lesz az anyák napja az oviban, már úgy várom.
Egyébként én se tudom magam elképzelni fiús anyaként. Bevallom egy kicsit meg is voltam ijedve mikor Anikómat fiúnak tippelték az ultrahangon.
Az ovi címe. Erdősor utca 110. 159-s busszal kell jönni a csikós sétányig. Akkor, hogy legyen eljöttök elintézed vagy felirassam? Mert ha van kérdésed esetleg akkor megtudod kérdezni. De én is szívesen felíratom.
Amint meggyógyultam jelzem és megbeszélünk valamit. Zsófi is felvetette hogy esetleg összehozhatunk egy hármas találkát is.

Lányok!
Mit szóltók a kullancs invázióhoz? Ti beoltattátok a gyerekeket? Vagy esetleg beoltjátok? Én megint gondolkodóba esetem. Mivel a lyme kór ellen nem véd, és 3 évente újra kell oltani állítólag. Nem tudom.

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Fodrász? Az jót tesz a lelkednek. Az jár nekünk.

Az oviba mikor lehet menni? Mert holnap megyek ki a Cservenkán lévő baba üzlethez esetleg oda is beugorhatnék. Jobb lenne ha rákérdeznék egy két dologra.

Én sem szeretek a férjemmel osztozni a gépen. Bár mi már régen megállapodtunk amint lesz egy kis pénzünk akkor veszünk egy laptopot vagy egy másik gépet.

Jó ötlet a közös tali Zsófival. Amúgy is régen láttam már őt is.

Kullancs? Én erősen gondolkodom rajta. Itt a panel rengetegben van-e értelme beadatni. Ha most beadom kell egy emlékeztető két hét múlva majd egy idő után hatását veszti. Talán három év. Neked mit mondott az orvos az oltásról? A Lyme kór időben felismerve jól gyógyítható. Én még életemben csak egy db kullancsot láttam. Nem tudom. De lassan addig gondolkodom rajta amíg már tényleg nem lesz értelme a beadásának.

Puszika
Vendég
 



Sziasztok!

Anikó!
Lehet már megjártad a cservenkát. De ma is van mikkamakka úgy tudom. Szerdánként van pont ez az ovis előtti csoport.
Igen jót tett e kedvemnek a fodrász. Bár nem feltűnő a változás, mert nem vagyok egy merész típus, nem mertem sokat vágatni belőle. Igazából csíkoztatni is akartam, de arra már nem volt ideje a csajnak. Majd legközelebb.
Én se szeretek osztozni a gépen.
Ma kifaggattam egy védőnő anyukát a kullancs oltásról. Kinga csoporttársának anyukája csak ő is gyeden van. Azt mondta fáról nem nagyon tud leesni, inkább alj növényzetben van. Õ nem adatja be. Annak javasolja aki, sokat kirándul ilyen helyeken. Mi nem. Azt mondta, ha mégis ilyen helyre megyünk inkább kenjem be kullancs riasztó krémmel. Tényleg nem tudom én se mit tegyek. Holnap megyünk dokihoz, majd megkérdem megint. De mivel mindig újra kéne oltani, sok értelmét nem látom. Meg van egy olyan változata is az oltásnak ha észreveszed akkor is kaphatja. Lyme ellen meg nem véd.
Még betegek vagyunk mi is. Én is kicsit még.
Ma megjártuk a tesco-t gyalog. Kicsit elfáradtam. Bianka hanyas ruhát hord?

Vera!
ÁMK az közel van. Anyukámék ablaka oda néz pont az ÁMK-ra. Nem ismered a Karácsony Orsi tanárnénit?

Viki
iviki
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Nem sikerült eljutnom az oviba mert már nem volt rá időm. Azonban voltam a védőnőnél.
Kullancs: Nagyon javasolja, mert rengeteg van és az agyhártyagyulladás ellen véd. A lyme kór felismerhető, bőrpirosodás lesz a csípés körül. Most oltom akkor egy hó múlva kell egy ismételős és három év múlva is lehet egyet de az már nem feltétlen szükséges. (ezt nem nagyon értem miért) Nagyon sokáig véd. A krémek nem jók két év alatt mert bedörzsölhetik a szájukba és a szemükbe. Ami igaz is lehet mert Bius állandóan a szájában matat. Én ezt nem vállalom be. Inkább beoltatom. A jövő héten majd felíratom a dokinővel.

Apám úgy megkeverték az SZTK. A védőnők kint vannak egy családi házba ideiglenesen. Lépcsőkön kell felmenni babakocsival. A tanácsadást bezsúfolták egy kicsi egérlukba. JUJ nagyon durva. Ti hova jártok orvoshoz???

Bis 92-98-as ruhákat hord. Szép nagyra nőt csajszi. Kb 11 kiló.

Holnap megint nekifutok az ovinak. Remélem sikerrel járok. Amúgy ti melyik csoportba vagytok? Megpróbálom abba beíratni Biust ha tetszik a dolog. Mi is a vezeték neve Anikónak?

Tesco gyalog? Jó kis túra. Én olyan kényelmes vagyok, hogy csak kocsival megyek odáig. Főleg ha még vásárolni is kell. Mondjuk én inkább egyszerre vásárlok sokat egy héten egyszer aztán meg csak kenyeret veszek itt a péknél és kész. Abból gazdálkodom ami van.

Vera jobbulást neked. Gyerekek jól vannak csak te betegeskedsz?

Üdv!!!</font>
Vendég
 


Sziasztok.
Viki nem sajna névről nem.
Anikó
Te ismized az egyik barinőmet. Az a netes neve hogy bocika és a rendes neve meg Bilics Gabriella. Nekem a munkatársnőm volt a megában. Te tudod hol lakik Csepelen?

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Szia!

Vera!Tudom hol lakik! A szomszédom.

Viki! Voltam a mikkamakkába, de hiába pont kirándulni mentek azok az óvó nénik, akik felvilágosítást tudtak volna adni. Amúgy az ovi nagyon tetszett. Mármint amennyit láttam belőle. Lehet, hogy ide kéne Biust is beíratni majd. Habár a másik is jó ahova Reni járt. Az jobb helyen van itt meg sokkal szebb és jobb játékok vannak. No mindegy még ráérek morfondírozni két évet.
Vendég
 


Szia!

Vera!Tudom hol lakik! A szomszédom.

Viki! Voltam a mikkamakkába, de hiába pont kirándulni mentek azok az óvó nénik, akik felvilágosítást tudtak volna adni. Amúgy az ovi nagyon tetszett. Mármint amennyit láttam belőle. Lehet, hogy ide kéne Biust is beíratni majd. Habár a másik is jó ahova Reni járt. Az jobb helyen van itt meg sokkal szebb és jobb játékok vannak. No mindegy még ráérek morfondírozni két évet.
Vendég
 


Anikó!

Most voltunk dokinál, sajna nem javult Anikó, kapott másmilyen gyógyszert, a talira még várni kell. A mikkamakka csak egy van az oviban, nem lehet összekeverni. Ecsedi a vez.név. Egyébként még nincs csoport beosztás, még csak most gyűjtik kik szeretnének menni. Nem vagy lemaradva semmiről szerintem.

Megkérdeztem én is dokit az oltásról. Azt mondta a kicsit semmiképp ne. Meg már késő, mert febr-márc és okt-nov körül érdemes beoltatni.
Igy egyenlőre hagyom. Azt mondta ha olyan helyen járunk nézem át tűzetesen őket.
Tényleg jó nagy a Bianka. Hány centi? Anikó 86-st hord, de van amiből már 92-s. 83cm körül van és 10kg max. Nem tudom pontosan. Jún 16-ra kaptunk szuri időpontot, remélem nem lesz beteg addig, na meg meg is gyógyul.

Úgy várom már a délutánt, megyek az anyák napjára az oviba. Kép).

Tesco: tőlünk annyira nem vészes. De nekünk nincs kocsink, vezetni se tudok.

Rendelőbe mi a szabadság utcához tartozunk, védőnő is itt van. Jó régi ház aljában. Picike ez is, de nem lyuk. De azért eléggé megtud telni, mikor sok beteg van. Én inkább a védőnői helyre mondanám hogy nagyon pici, legalábbis nálunk.



Vera

Te a megatoys-ban dolgoztál?

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt az anyák napja. Pityeregtem is. Olyan aranyosak voltak és szépek. Táncoltak is, énekeltek, verset mondtak.

Ezt a virágot kaptam, ezt készítette nekem Kingusom:
Kép
(a virág szalagból van, a virág közepe szárított citrom v narancs)

Viki
iviki
 
 


Sziasztok.

Viki igen, de 8 hós terhesen kirúgtak. Megátkoztam őket és be is jött nekik az átkom.
Mindkét főnöknek ikrei születtek és mind a kettőjüknek az ikrek fele betegen született. Na jó nem ezt az átkot szórtam rájuk és sajnálom a gyerekeket. Ami bejött, az az hogy tönkre ment a mega toys. Ilyen már nincs is.

Anikó.
Te hol is laksz?

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Szia Viki!

Hogy vagytok? Bocsi, hogy megint elvesztem. Suliba voltam a hétvégén. Nyakamon a vizsga, tanulnom kéne egy kicsit de semmi kedvem annyira nem jön be nekem ez a két tantárgy.

Jól jártam a mikkamakkával a múlthéten, mert nem találtam ott senkit. Elmentek kirándulni. A héten megpróbálom még egyszer.

Csoda szép a virágod. Én is mindig csak sírdogálni megyek az anyák napi ünnepségre. Az idén nálunk már nem lesz. Negyedikes a lányom és nem csinál az ofő ünnepséget. No mindegy majd nemsokára majd a kicsike.

Ez az oltás most már engem is teljesen elbizonytalanít. Csütörtökön bemegyek a dokihoz és megkérdezem. Egyáltalán érdemes-e beadni. Egyik ezt mondja a másik meg azt. JAJ!!! A nagynak beadatod???

Anikót kezded már bilire szoktatni? Vagy mikor fogod? Az én lányom annyira utálja a pelust. És szól ha bekakilt meg néha előtte is szokott. Szegénynek olyan érzékeny a bőre hamar kicsípi. Gondolom azért is utálja.

Puszika!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Vera!
Miért nem jelentetted fel őket? Kismamát nem lehet kirugni csak úgy.

Anikó!
Szerdán vannak ott az előkészítősök. Mi voltunk bent megint, mert a múltkor csak egy helyettes volt. Elbizonytalanítottak engem is. Azt mondták, hogy aki okt. 2ig tölti a 2-t az biztos mehet. Aki utána az már a vezetőtől függ, hogy mehet-e. Ha marad hely valószínűleg igen. Egyenlőre 3 jelentkező van, de még csak most kezdik gyűjteni. Októbertől indul. Na mindegy, majd kiderül.
Nem adatom be a szurit a Kingának se. Inkább átnézem tűzetesen.
Ma oda vannak színházba az ovival. Kíváncsi vagyok mit mesél majd.
Anikót már próbálkoztam szoktatni bilire, kevés sikerrel. Most várom, hogy meggyógyuljon, addig nem akarom míg beteg. Kingát ilyenkor már több sikerrel sikerült elkezdeni. De ő nem volt ennyi idősen ennyiszer se beteg. Persze nem volt aki hazahozza. Anikó még mindig csúnyán köhög, és már a kezd a szemére is rámenni. Reggel nagyon csipás volt. Holnap vissza viszem a dokihoz megint. Most már csinálhatna valamit, mert kezd elegem lenni. Máj 1-e óta beteg, és ahelyett hogy javulna, még rosszabb. Oda teszem a kezem a hátához és érezni, hogy zörög, nehezen vesz levegőt. Kezd idegesíteni a dolog kissé.
Kiváncsi vagyok nektek mit mond a doki az oltásról. Bírom ezt is, ahány orvos annyiféle válaszKép(.

Anikó egyre több mindent mond, és már kezd két szavas dolgokat is mondani. Bianka is?
Énekli azt is, hogy tente baba, süss fel, orgona ága. De csak két szót. Meg időnként mindenkire ráköszön az utcán, hogy szia, vagy szia néni. Inkább a néniknek gyerekeknek. Bácsiknak nem nagyonKép)

Viki
iviki
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Szegény kis beteg. Ez tényleg aggasztó. Már elég régen beteg. Próbáltál valami homeós szert is párhuzamosan vagy csak amit a doki felírt? Inhalálás vagy valami hagyományos módszer nem segítene? Gondolom, hogy mindent kipróbáltál már csak próbálok okoskodni.

Ha minden igaz akkor szerdán benézek ebbe a híres mikkamakkába. Nekem az első benyomásom nagyon jó volt. Remélem, hogy lesz hely és azt is, hogy majd eltudunk járni. Feltéve ha nem megyek dolgozni. Ami ugye még kétséges de szívem szerint inkább maradnék itthon. Inkább megpróbálok egy kicsit többet spórolni. Mondjuk most sem szűkölködünk. No mindegy ez mástészta.

Lehet, hogy Anikó szervezte egy kicsit gyengébb mint másoké. Biust én erősebbnek látom mint annakidején Reni volt. Õ még nem nagyon volt beteg pedig Reni is hozott haza betegségeket. Lehet, hogy kéne a kicsinek valami plusz vitamin vagy béres csepp. Persze csak miután meggyógyult.

Bius is szépen beszélget vagyis mindenre reagál de sajátosan. Én persze értem amiket mond. Õ általában a szavak elejét vagy hangsúlyos részét mondja. De két szót is összetesz.
Pl Apa el= Apa elment, Hinta pa= Hinta palinta, Papa go= Papa dolgozik stb...
Imádom ahogy próbál kommunikálni. Többnyire integetve köszön meg úgy, hogy csőő!!

Mit mesélt Kinga? Milyen volt a színház? Mit nézetek meg?</font>
Vendég
 


Szia Anikó!

Azt mondta a doki, hogy tiszta már a tüdeje. Feljebb van a váladék. Ha nem gyógyulna meg a héten akkor elküld minket a fül-orr-gégészetre.
Az orrából most rendesen jön a zöld..... Remélem meggyógyul végre. A szeme már jobb, kapott szemcseppet.
Egyébként szedünk homeos szereket. A doktornőnk is homeos is. Folyamatosan tanulja. Azt is kap meg köptetőt. Van ami bevállik van ami nem. De ez nagyon makacs most. Hallottam, hogy nagyon makacs vírusok vannak mostanábban.
Vitamint szedtek egész szeptembertől márciusig. Vitacolan, c-vitamin, oscillococcinum, béres-csepp. Mikor melyiket. Mióta nem szedik azóta jobb a helyzet. Érdekes, nem? Előtte Kinga is állandóan beteg volt, most már ritkábban, és ha összeszed valamit, már nem 3hét alatt hanem 1-1,5hét alatt meggyógyul. Anikó még nem. Remélem majd megedződik ő is.

Hány körül mész a mikkamakkába? Mert lehet akkor errefelé sétálnánk Anikóval. Kingát úgy is korán kell levinnem mert mennek az állatkertbe és 7:30-ra le kell vinni. Anikóval később megyünk igy sétálni. Általában 8-8:30körül szoktam vinni Kingát és utána setálunk.
Kinga se volt ilyen beteges kicsinek. Lehet gyengébb Anikó. Elég rossz evő is, alig eszik. Nálatok nagyobb a kor különbség, Reni már edzett gondolom. Ebben is van azért valami.

Vera!
Nálatok, hogy van? Sokat betegek a fiúk, mióta ovi van? És végig megy mindenkin?

Kinga nem sokat mesélt a színházról. Általában olyan, hogy ha kérdezgetem alig mond valamit, aztán egyszer (1-2nap múlva) eszébe jut és akkor viszont le se lehet lőni, csak mondja, mondja.
Süsü a sárkányt nézték meg. Jó kis hét ez. Holnap meg állatker, péntek fényképezés. Nem sokára évzáró és ballagás a nagyoknak a csoportjukból, meg valamikor kerti parti is lesz. Ja meg gyereknap is lesz. Tök jó.
Tényleg ti ki szoktatok menni a sport pályára gyereknapkor meg a Mária napi bucsukor?
Mi általában igen.

Viki
iviki
 
 


Szia!

Kilencre megyek a mikkamakkába.
Mi is általában kimegyünk a búcsúkba. Persze, csak ha éppen itthon vagyunk. Most gyereknapon még nem tudom mi lesz, mert nekem akkor suli van pénteken és szombaton. Ráadásul Reninek is lesz gyereknapi banzáj a suliba. Fellépések, koncertek stb... Még képlékeny.

Most sajnos nem tudok többet írni, mert nagyon nem vagyok jól. Majd holnap jövök a mikkamakkás beszámolóval.

Puszika!!!
Vendég
 


Szia!

Bocsi Anikó, hogy nem mentünk le, de ez a fránya eső!!! Persze lehet ti se jöttetek 9körül.
Kingáék is végül múzeumba indultak el, nem az állatkertbe. Most meg süt a nap. Kíváncsi vagyok végül hova mentek. Jól keresztbe tett nekik a reggeli eső.
A művészetek palotájánál is lesz gyereknap vasárnap (28án). Most hallottam a juventuson.
Azt írtad nem vagy jól. Beteg vagy, vagy csak fáradt? Mi a baj?

Viki
iviki
 
 


Szia!

Megkaptam az email-t Anikót. Hogy nézett ki az a lány akivel beszéltél? Mert mostanában van egy két tanuló lány is, nekem úgy tűnt. Na azoktól tényleg hiába kérdezel. Nekünk se biztos hogy mehetünk, majd ősszel kiderül. Játszóhát kedd, csüt van délelőtt 9-től 12ig. Meg délután 15-től. De van nekik honlapjuk nézd meg, szerintem rajta van.
Anikó javulgat már végre, de még nem az igazi. Már ki vagyok ettől az időtől is. Egyik nap meleg szép napos, másik nap esős.
Annyi szunyog van itt nálunk a ház előtt meg az oviban is. Nálatok is?
Engem is megcsípett és feldagadt a lábam, pedig nem is vakartam. Akkora nagyok a szúnyogok. Több gyereket is megcsipett a szeme körül az oviban, és úgy feldagadt a szemük szegényeknek. Most vettem kullancs és szunyog riasztó stiftet a gyógytárban. Azzal bekenem Kinga lábát, karját reggel. A kicsinek nem lehet mert 2év alatt nem ajánlja.

Az oltásról meg hallottam már olyat is, hogy lehet, hogy csak nagy reklám. Jól jár vele a gyártó meg a patika. A dokik annyira nem javasolják. Te megkérdezted már a dokit?

Viki
iviki
 
 


Szia!

Végre bejutottam!!!! :D
Egész jól néz ki ez a társalgó!!! :lol:
Vendég
 


Szia Viki!

Nem tudnám pontosan leírni milyen volt a lány akivel beszéltem. Ő tartotta aznap a foglakozást, barna haj nálam magasabb és vékonyabb. Ha minden igaz akkor kedden elmegyünk oda játszani és ismét körbenézni.

Az oltásról nem tudtam meg semmit mert a doki néni nem volt bent. Szabin van így mehetünk a jövő héten ismét.

Szúnyog itt is rengeteg van és utálom őket.

A gyereknapról elfelejtettem mondani. Biztos mindenfelé lesz rendezvény talán még a csepeli sportpályán is. Egyenlőre még nem tudom mi lesz. Mert nekem suli van szombaton az uram meg dolgozik. Azt sem tudom a gyerekeke hol lesznek. Majd kialakul.

Puszika! Jó lett az új fórum.
Vendég
 


A következő pár sort próbának szánom. Bocsi

Megkaptam az email-t Anikót.


http://www.apple.com/quicktime/download/win.html
Bius 2004.12.17-én
Kép
Vendég
 


Sziasztok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem jár mostanában erre senki?
Vera, Viki!!!! Mi van veletek???
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Sziasztok.

Tényleg szép a megújjúlt topic forma.

Anikó, Viki

Én nem tűntem el, csak nagyon sűrű a programom, mert egymás után érik a szülői meg a ballagás és az anyáknapja. (fordított sorrendben).
Mit szóltók hozzá hogy elkezdték csinálni a játszót az ÁMK-nál? Kb 2 hét és kész lessz. Na akkor ott talizhatunk is.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

A jó időben sokat vagyunk kint. Mióta többet vagyunk napon, Anikó is elkezdett jobban gyógyulni.
De nekünk is kicsit zsufolt kezd lenni a program. Kingáéknak már heti 2x van jazz balett. Az elmaradt órákat kezdték el pótolgatni. Meg délután is van, hogy tovább levegőzünk. Igy sokszor elúszok mindennel. De nem baj.
Már várjuk a hétvégét, gyereknap. Az oviban is nagy buli lesz.
Jövőhét meg évzáró, utána kerti parti lesz nekik. Meg a táncon is lesz évzáró.

Ezeket a mércéket hogy csináltátok??? Nem ismerem ezt.

Viki
iviki
 
 


:roll: Sziasztok! :roll:

De jó, hogy itt vagytok.

Viki! Rákattintasz az én szalagomra, és akkor felhozza a lapot ahol létre hozhatod a sajátodat. Azt bemásolod az aláírásod helyére és már kész is. Ha nem megy valami szólj segítek.

Vera! Te meg azt áruld el, hogy lehet a kép köré kereket tenni? Valami program kell hozzá vagy netes oldalon találtad. Már másoknál is láttam és annyira jó.

Jó csavargást mindenkinek.
Vendég
 


Sziasztok!

Probálkozom, megcsinálni sikerült csak kimásolni nem tudom. hol a fotó marad le, hol a többi.
Magyarul nincs ilyen???

Viki

Gportálhoz ért valaki?
iviki
 
 


Szia Viki!

A középső kódsort kell kimásolni. A fotókat meg le kell kicsinyíteni és úgy betenni mert a babanet nem engedi be a nagy képeket. A csíkot megtudod vele csinálni csak ide nem jó. Amúgy meg tudsz angolul valamicskét. Magyar lapról én nem tudok.

G-portált már csináltam nekem is van saját? Csak az a baj nem értem a kérdést. Mit nem tudsz megcsinálni?

Ezt, hogy érted? Kinga a másik részébe jár. A másik része rosszabb? Amit én láttam belőle az nagyon tetszik. Jobb mint ahova Reni járt. Ott viszont jól ismerem az óvonéniket. Mondjuk nem biztos, hogy éppen azokhoz kerül főleg, hogy az egyik elment szülni. A kisfia azt hiszem két hónappal idősebb mint Bius. Arra felé laknak, mint ti. Lehet, hogy ismered is.

Bius megint nagyon kínozza egy fogacska. Egész nap folyik a nyála, és mindent megrág. Annyira sajnálom ilyenkor. Meg félek is mert még összeszed valami nyavalyát.

Azt hiszem felhívom a munkaügyis csajt. Remélem, tud segíteni Gyed, Gyes ügyben. Most már tényleg kíváncsi vagyok.

Sziasztok! Írjatok!
Vendég
 


Anikó!

A word-be sikerült kimásolni, de ide nem tudom betenni. Mindegy.

A gportálal kapcsolatban küldök emailt.

Kingának az ovija két részből áll, de egy a vezetője. Van az erdősori szárny, itt van a mikkamakka is, és van a Festő szárny. Egybe van a kettő, van egy összekötő folyosó. De nekünk a másik kapun, a túl oldalt kell bemenni. Remélem érthetően írtam. A másik fele is hasonló, szerintem kicsit nyugisabb mint az erdősori rész. Ott mindig nagy a nyüzsgés. Nekem úgy tűnt. Hogy hívják az óvonénit? Hátha ismerem. Anyukám is óvonéni, ő a mentőkkel szembe van. A piac mellett.

Remélem Biusnak hamar kijönn a foga. Anikónak négy is jön már két hónapja lassan. De még nem szakadt át. Tényleg hány foga van? Aninak 12.

Most csak ennyit írok, mert ma este apáé a gép:(((

Még emailt is akarok neked írni.

Szia

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Anikó megkaptad az emailt? A ruhához oda értem, hogy mérés alatt. Neked, gondolkozz rajta.
Ma nagyon nyügös napunk volt. A kicsi is alig aludt délben, a nagy se aludt az oviban. Délután mindenen sírva fakadt. Alig vártam, hogy aludjanak.
Nálatok, hogy viselték ezt az időjárás változást? Remélem tényleg, hogy hétvégén a gyereknapot nem mossa el az eső!!!

Viki
iviki
 
 


Kép
iviki
 
 


Szia Viki!

Nagyon édesek a lányok. Nem csodálom, hogy meg zizzentek ettől az időtől. Én személy szerint utálom ezt az időt.
Köszi a ruhafoglalást. Megtudod mérni? Addig is amíg nem találkozunk.

Tetszenek nagyon azok az oldalak amiket küldtél. Mennyi postaköltséget szoktál fizetni? Egyszerre mennyit rendelsz?

Én is szurkolok a jó időnek. Már láttam, hogy készülődnek a sportpályánál. Szerinted a kicsik betudnak már ülni a körhintába? Szerintem Biusnak tetszene, mert az áruházi játékokat is nagyon élvezi. Azt hiszem majd Renivel együtt felültetem. Ő tud rá vigyázni.

Puszika
Vendég
 


Szia Anikó!

Persze, hogy megtudom mérni. A 92-s ruhára gondoltál, ugye? Mit mérjek pontosan? Válltól az aljáig? (gondolom)
Most adtam fel az egyiknek a pénzt. És 250Ft-ottal kellett többet feladom, ez a csomag súlyától függ. Plusz a pénz feladási díj. Kb az is annyi. Nem olyan régóta rendelgetek. Kb. 4-5 dolgot szoktam egyszerre. Ha kevesebb van akkor várunk mindig egy-két feltöltést. Ha nem találok semmit akkor se, akkor kevesebb is lehet. De van aki felezve fizeti a postaköltséget, bár ez ritka, meg összegtől is függ úgy emlékszem. Találtál is valamit azon az oldalokon?

A sportpályán szokott lenni olyan körhinta amire feltudsz te is állni a gyerek mögé. Mi igy csináltuk a kicsivel legútobb, meg annak idején Kingával is. Magadért nem kell fizetni, eddig nem kellett, talán egyszer igen. Sokan csinálták ezt kisebb gyereknél.

Sokat tanultál ma?

A gportálon középre a szöveghez hogy kell képet felrakni? Olvastam valamit róla, de nem igazán értem. Hátha te tudod.

Mérni majd reggel tudok, mert a lányok szobájában van a ruha.

Közbe eszembe jutott, hogy szoktak olyat is, hogy együtt rendelnek anyukák és feleződik a postaköltség.

Viki
iviki
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: