Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Csak gyorsan dobok pár képet!!
Kép Ezt kapzuk a Varázskönél,de ez már az ovi öltözöjébe készült.
Kép A csoportszobába.
Kép Anyának csínál piritoskenyeret!A többi gyerek éppen reggelizett.
Kép Megérkezett télapó
Kép :):):):)
Kép Az ajándék. Kép Ez egy grátisz kép,Anyu kutyájával.
Vendég
 


Sziasztok! :)

Évi!
Azóta találtál már másik némettanárt? Vagy hagyod most már ünnepek utánra?

Andi!
Édes Miron, ahogy beolvad az ovisok közé! :)

Hozzánk még szombaton jött nővérem Mikulása, hozott Aisának gyurmát. Hát hogy mennyire tetszett Aisának. :lol: :lol: Régebben már próbálkoztam vele (sima sógyurmával), de az nem aratott ekkora sikert. Persze egész nap nem aludt semmit, hulla fáradt volt, de ő még este 9-kor is gyurmázni akart. Akkora hisztit csapott érte, hogy csak na. Nem volt könnyű...
Tegnap meg Ikeában voltunk, megvettük a mi ajándékunkat, össze is szereltük, jó későn lettünk készen vele. :)
Este lett volna céges buli, de oda már nem volt erőm elmenni. :?

Sancsi!
Csináltál mézeskalácsot? Én megsütöttem szombaton, a párom szerint jó az íze, én nem kóstoltam. Vasárnapra mindenesetre jó kemény lett. Most beraktam őket egy fémdobozba, és valahol olvastam, hogy úgy lesz puha, ha a sütikre teszel egy papírt, és arra néhány szelet almát, és úgy zárod le. Hát kíváncsi vagyok :shock: Bár igazából nem is izgat, mert a fán tök mindegy, hogy kemény-e vagy puha. :roll:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok,

Hajni, igen, találtam már tanárt. A szembeszomszéd némettanár, és megbeszéltük, hogy bartelban tanítjuk egymást. Én őt angolra, ő engem németre. Így egyikünknek sem fog semmibe sem kerülni. Így még jobb. Remélem, működni fog a dolog.
Aisa most anyukáddal van?

Andi, hol volt az ünnepség, ahol Miron ovisok között volt?

Nekünk jól sikerültek a Mikulás bulik. A szombati házi Mikinek még puszit is adott Dani, annyira tetszett neki.

Évi
krévi
 
 

 
 

Hi!

Évi!
Asszem megtaláltad a legjobb megoldást nyelvtanulásra! :):):) Ez tök jó, remélem beválik majd a szomszéd-tanár! :wink:
Igen, Aisa anyuval van otthon. Nagyon jól viseli, szeretnek együtt lenni. :)
Mikulás-puszilgatós Dani aranyos lehetett! :) Nincsenek képek?

Pénteken viszont otthon leszek szabin, alig várom már. :lol: Főleg, most alig van munka, és nagyon-nagyon lassan telik az idő. Ma még nem is csináltam semmi hasznosat, csak a netet böngésztem. :oops: :oops: Nővéremnek keresek olyan helyet, ahol különlegesebb kávékat, teákat és kiegészítőket lehet kapni. Egyelőre csak olyan helyeket találtam, ahol vagy az egyik vagy a másik van csak. :twisted: Pedig egy szép nagy ajándékcsomagot szeretnék neki összeállítani ilyesmiből. :)
Ötlet?

Dobok egy mostani Aisa képet, nekem nagyon tetszik. :oops: :lol: Olyan nagylány már! :shock: :?

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!
Hajni!
Nem kell messzire menned,itt Vörin a Szent Erzsébet utcába van egy ilyen bolt.A Volksbanknál kell bemenni és mindjárt itt az elején a butorboltos fölött,van egy kávé-tea különlegességekkel foglalkozó bolt.Azt nem tudom mikor van nyítva,már régen jártam arra.
Jó neked,hogy alig van melo,bár ugy tényleg lassabban telik az idő.
Én tegnap éjjel negyed egyig dolgoztam.Egész türhető volt,mondanom se kell 10 után alig voltak,de traccsoltam a bizt.őrrel. :lol: :lol: :lol:
Olyan beteg vagyok,benyaltam valami virust,itt vergödöm egésznap.Egész éjjel pedig lázas voltam,alig vártam hazaérjek,persze aludni nem tudtam. :twisted: :twisted: :twisted:

Évi!!
Az oviba voltunk Mironnal,ő ebbe az oviba fog menni (ha megy :cry: :cry: :cry: ) januártol,és mivel már fél lábbal ovisok vagyunk ezért meghívtak minket is mikulásozni,sőt karácsonyozni is megyünk.Ugyanugy mint minden más anyuka én is beadtam pénzt,ugyhogy ajándékot is kapunk. :lol: :lol: :lol:

Én ma vagyok szabadnapos,aztán majd vasárnap,hétfő,kedd leszek otthon.Akkor kéne takaritanom végre. :oops: :oops: :oops: Olyan kosz van itthon,de tényleg nincs ídöm semmire,ha otthon is vagyok akkor inkább játszom Mironnal vagy elmegyünk valahova,vagy ugye éppen mint most betegeskedem. :cry: :cry: :cry:
Gábor a héten kettöig dolgozik,már várom,hogy hazajöjjön,hogy lefeküdhessek egy kicsit pihenni.
Pénteken meg záróbulija van,én meg dolgozom,gyerekek Szentivánon alszanak.Csak azt nem tudom,hogy fogok hazajönni,remélem nem egy órát kell majd buszra várnom ott a sötét prérin. :twisted: :twisted: :twisted:
Na jó lépek,kurálom magam kicsit.
Szép napot ebbe a borongos ídőbe.
Többiek hova tüntetek???
Vendég
 


A képet elfelejtettem, de itt bent nem is tudok kicsinyíteni, úgyhogy majd otthonról, ha addig ki nem megy megint a fejemből. :? :)

Andi!
Jobbulást neked, pihenj amennyit csak tudsz.
Jajj de jó, köszi az ötletet, megnézem majd egyik nap azt a boltot. Gondolom ma nincs nyitva, mert Vörösváron hétfőn sokszor még a fű sem nő. :twisted: :? :shock: Majd holnap. :) De jó volna, ha ott meg tudnám oldani a vásárlást. :)

Lassan megyek haza, végreeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!
Elnézést, hogy megint bekontárkodom... A bolt amit Andi írt sajnos már bezárt.(Mi is rendszeres vásárlók voltunk)Pesten működik tovább. Viszont a honlapjukról meg lehet nézni a kínálatukat, lehet rendelni és házhoz is szállítanak.
Vörösvárra utánvéttel szállítanak csak, Pesten pár kerületben ingyenes a szállítás.
A cím:www.teaware.hu
Szép estét!

-Ktina-
ktina
 
 


Hello!

Tina!
Köszi az infot. Ma hazafelé megálltam megnézni, és szomorúan láttam, hogy bezárt már a bolt. :(:(
Ezt a honlapot nézem ki én is, csak egy bajom van vele, hogy kávéféleségek, és kekszek, édességek nincsenek. :( De maximum azt majd megveszem máshol. :(
Te is vásároltál már tőlük? Tudsz esetleg teákat ajánlani?

Üdv.
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok! Végre van egy kis idöm legalábbis fözés közben.Bodza végre alszik már volt olyan is amikor 5 órát aludt egyfolytában.Andi thomas vonatott micsak a metroba kaptunk 11000 ft volt ház meg egy kis pálya meg két vonat hozzá.Láttom mindenki karácsonyi lázba ég én különleges kávét teát a budaörsi tescoba láttam és ihatsz is belölük mi sokszor voltunk nagyon finomak.Mi már kész vagyunk karácsonyra már csak a párom van de nem tudom még mi veszek neki na sietek egy jó barátunk halt meg megyek temetésre.Na jók legyetek majd jelentkezem.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!
Hajni! :D
Amíg itt volt a boltjuk akkor rendszeresen vásároltunk tőlük. Mióta elköltöztek egyszer rendeltünk eddig, de nagyon korrektek voltak 2 napon belül jött a tea. Mi általában többfélét rendelünk, 2-3 csomaggal fajtánként, elég hosszú a lejárati idő és mi elég sok teát fogyasztunk. Elsősorban a rooibos alapú teákat szoktuk inni(nincs benne koffein és tein), a gyerekünknek is ebből készítünk. Sokféle ízesítés van, de ezt lehet, hogy jobb lenne akár illat alapján megválasztanod, vagy kóstolás útján.Én a vaníliás,illetve gyümölcsös keveréseket nagyon szeretem.("Farmer kedvence", "Love&Happines") De vannak erősebb aromás, gyömbéres keverések is.A sima, tiszta gyümölcsdarabos teákkal nem lehet nagyon mellé lőni. :D
Azt hiszem 1-2 kávéfajtájuk van, de édességekre én sem emlékszem.
Minden jót kivánok!
Szép estét!

-Ktina-
ktina
 
 


Sziasztok! :)

Fricike!

Nagyon rendes kislányod van, ha 5 órákat alszik egyfolytában :) Tejci van elég? Éjszakák milyenek?

Tina!
Tegnap délelőtt megrendeltem tőlük neten a teákat, de valamit elrontottam (egy dologból kevesebbet rendeltem), és írtam nekik egy emilt, hogy ha lehet, akkor módosítsák a rendelésemet. Visszaírtak, hogy nem probléma, természetesen segítenek. Én is inkább gyümölcsös teákat rendeltem, meg egy-egy zöld, fehér és fekete teát. Szép kis csomag lesz. :) Majd boltban veszek hozzá még egy-két jó fajta csokit, kekszet, meg ízesített cappuccinót. Közben rájöttem, hogy nővéremék inkább a gyors kávékat isszák, nincs is igazi kávéfőzőjük talán. :) :roll:
Remélem, örülni fog majd neki. Szépen becsomagolom, így egy jó ideig el lesznek látva teával :) 8)

Írsz magadról néhány szót, ha már így becsatlakoztál??? :lol: :lol: :lol: Aminek persze nagyon örülünk! :)

Többiek hol vagytok???? :shock:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Indigo, én nem tudok segíteni. Nincs óvodás korú gyermekem.

Hajni, akkor ez a kávé ügy megoldódott. Jól haladsz a Karival. Én bevallom, mindig az utolsó pillanatra szoktam a vásárlást. Engem még a vásárlás gondolata is fáraszt. Idén is ez lesz. Majd elmegyünk az Auchanba utolsó nap.

Andi, óvoda előtt el lehet vinni a gyerekeket ilyenekre? Akkor én is meg fogom kérdezni attól az ovitól ezt, ahová Dani megy.

Évi
krévi
 
 


Sziasztok.NA azért nem mindig alszik egyszer volt csak.Amúgy tegnap egész nap sírt semmivel nem tudtam megvigasztalni,és persze éjjel is.Tejjel van egy kis gond másik kettönél még idáig se volt de most még van de már pótolnom kell.Hát mondjuk nagy étvágya van ha nem cicizik tápit 130 eszik.Én már végeztem a kari vásárlással jó túl lenni rajta.Na jók legyetek majd jelentkezem ha tudok.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok végre! Igaz, most igazoltan vagyok távol, apa szabin van! :P :P :P Végre!
Hét elején meg mézeskalácsot sütöttem! Hajni! Végül is nem azt csináltam meg, amit Te írtál. Barátnőm küldött egy egyszerűbbet, ott csak össze kellett keverni a hozzávalókat, nem kellett "főzögetni". Így is rengeteg lett! Enéhnek nagyon ízlett, megevett vagy ötöt, pedig még tök kemény volt. Apja 1 után feladta, de mondta, hogy nagyon jó lett.

Mi karácsonyi ajándékkal kapcsolatban szinte sehol se vagyunk, ugyanúgy mint a bevásárlással! :?
Eddig tesóméknak sikerült egy részét beszerezni, de még ahhoz is jön majd, meg ugyebár itt van anyu, anyósom, meg a gyerekek. Szerencsére az ötlet megvan, már "csak" be kell szerezni.
Enéhnek is megvan, már csak a szülinapjára kell valami, vagy fordítva, de már azt is kitaláltam.
A Sanyának szánt ajándék kicsit le fog redukálódni, ugyanis lesz egy nem várt kiadásunk, ami lehet akár egy karácsonyi ajándék is. :wink:

Tina!
Üdv köztünk! Csatlakozom Hajnihoz, írhatnál pár sort magatokról is!
Ezt a teaboltot én is ismertem, de mire bementem volna, bezárt. Sajnos nem volt valami hosszú életű! :(

Jah! Majdnem elfelejtettem, beszéltem a bölcsödével! Jan. 21.-én kezdjük. Reméltem hogy lehetne előbb, de azt mondták, ez így is 3 hét beszoktatás (a kettő helyett). Remélem elég lesz! Már adagolom a kiscsajnak, hogy jövőre majd megyünk, de anya nem lesz vele, stb…, stb…, remélem azért felfog belőle valamit, és nem lesz gáz.

Nah! Mára ennyi, majd jelentkezem!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Na mi van lányok nagy csend van.Sajnos nálunk mindenki beteg én is gyerekek is csak hála istennek Bodza nem.Marha szar lázasan orom egyfolytába folyik borzasztó.Remélem nektek semmi bajotok csak mindenki vásásról.Én még mindig nem tudom mit vegyek a páromnak néztem neki aranyláncot hát kicsit huzos de már mindene van ezen kivül. Mondjuk ezüst az van neki és szereti is de különben ne válogasson kap amit veszek neki hát nem.Na jó megyek pihizek egy kicsit jók legyetek.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok! :)

Remélem, mindenkinek jól telt a hétvége. A betegeskedőknek jobbulást. Aisa is jól betaknyosodott tegnapra. :( Így éjjel nem sokat aludtunk, ő nem kapott levegőt az orrán, én meg minden moccanására felébredtem, mert ott aludtam mellette. :roll: Remélem, ennyivel megússzuk és nem lesz beteg. :(
Pénteken voltunk a Kolompos előadáson, Aisának nagyon bejött. :) Igaz, egy pár rész még nem neki való volt, de a zenés-táncolós dolgot nagyon élvezte. :lol: Szombaton még vásárolni voltunk, most már tényleg megvan minden ajándék, csak a karácsonyfát kéne még beszerezni. :roll:

Andi!
Meggyógyultál már? Mit mondott Gábor, milyen volt a céges buli?

Sancsi!
Gratula a mézeskalácshoz. :)
Remélem, jó lesz majd Enéhnek a bölcsi. Majd kérünk beszámolót!:) Várod már a munkát?

Fricike!
Nektek is jobbulást, még jó, hogy Bodza nem beteg. Remélhetőleg nem is kapja el. :)

Évi!
Na, megvannak már az ajándékok? :lol: :lol:

Tina!
Megjöttek a teák pénteken, szépen be vannak csomagolva, meg vagyok elégedve velük. Remélem, ízre is finomak lesznek majd. :)

Egész héten nem lesz munkám, szét fogom unni az agyam. Úgyhogy gyanítom, sok piros betűs hozzászólás fog születni, persze csak ha ti is írtok. :lol: :lol: :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Várjuk a pirosakat! :) Enéh amúgy is imádja a vonalzódat! :lol:

Igen, várom már, hogy újra dolgozhassak, de azért jó lenne még itthon maradni a kisasszonnyal, de a pénz nagy úr, :? meg úgy nem tudnánk előrébb lépni.

Hajni! Ha jók a tapasztalok, akkor majd én is fogok onnan teát rendelni. Én úgyis sokat iszom.

Csak természetes, hogy beszámolok a bölcsiről. Reméljük nem lesz gond. Van ott sok gyerek, játszhat, rosszalkodhat, szerintünk élvezni fogja, és szerintem az otthagyással sem lesz probléma, Veszprémben is a nagyijára szoktuk hagyni, akkor nincs gond. Mindig elmondjuk neki, hogy nekünk most el kell menni, de nemsokára visszajövünk, addig a nagyi vigyáz rá. Mikor megyünk, integet, és tök jól elvan a nagyanyjával.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Hajni, vasárnap voltunk az Auchanban. Az ajándékok nagyrészét megvettük. De még természetesen maradt az utolsó napokra is beszerezni való. Annyian voltak, hogy majdnem kifordultunk. Szerencsére jó korán mentünk, így mire jött a tömeg, mi már végeztünk.

Dani is taknyos lett. Szerencsére azért az alvással nincs gond. Mindig jó alaposan kiporszívózom az orrát éjszakára, így kap levegőt. Tök jó homeopátiás készítményeket fedeztem fel influeznza kezelésére. Tényleg hatnak! Amennyiben érdekel Titeket, szívesen megosztom tudományomat.

Évi
krévi
 
 


[color=red]Hello!

Tegnap szerencsére akadt egy kis munkám, így egész jól eltelt a nap. :)

Sancsi!
Lakásügyben előrébb léptetek már?

Évi!
Ügyes vagy a vásárlással. Mi szombaton voltunk a Corában, és reggel fél 10-kor már nem volt üres bevásárlókocsi a parkolóban. :shock: Szerencsére eloszlott a tömeg az áruházban, így nem volt olyan vészes, még a pénztárnál is hamar sorra kerültünk. :lol:
Homeopátiás könyvem van nekem is, nagyon jól leírja, hogy mire mit lehet szedni. Azért leírhatod, hogy neked mi vált be. :)
Aisa is jobban van már, tegnap adtam neki csomó vitamint, meg orrcsöppet, és este kiszívtam az orrát, és így az éjszaka egész jól telt.

Andi!
Merre vagy? Tessék életjelet adni! :):) :!: :!: [/color]

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!
Nem tüntem ám el,csak nincs kedvem mostanába. :cry: :cry: :cry: Még mindig szenvedek ezektöl a hasi görcsöktöl,de most már nemcsak két mensi között középidőbe van hanem ugy másfél hete állandosult.Elöször gondoltam a fa@a kis megfázásom huzodott oda le,majd elmúlik. :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: De aztán egyre rosszabb lett,ráadásul,két mensi közbe véreztem is.Hát kissé beparáztam,ugyhogy mavettem a fáradságot és elmentem a Mihályihoz.
Reggel 3/4 8-kor már ott voltam,fél 9-töl lehetett bejelentkezni,én voltam a 12-dik. :shock: :shock: :shock: Gondoltam kellemeset a hasznossal átmentem addig vasalni,és 11-re visszamentem,persze ültem még ott egy órát. :shock: :shock: :shock:
Na szóval,az a helyzett,hogy a mellembe is érez több csomót,ami ugye lehet nyírokmirigy ís,de mivel kettő a hónómalja felé van,ezért mamográfia.Aztán,hogy tovább fokozzam a jót a hasamba alul ís érez valamit. :shock: :shock: :cry: :cry: :cry: Mivel ultrahangra csak februári időpont van,ezért holnap mennem kell egy teljes vérkép,és hormonszínt nézésre,és azt mondta abbol ő nagyvonalakba átni fogja mi a helyzet,és ha komolyabb gond van akkor jővő héten János korház és ott csínálnak uh-t. :cry: :cry: :cry: Fasza kari ajándék!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Természetesen jól leszúrt ugyanis 2003-ban voltam rákszürésen utoljára,dehát ugye 2004-ben már tehes voltam,2205-ben pedig szültem és szoptattam,és hát igen a tavalyit kihagytam. :oops: :oops: :oops:
Meg persze már mehettem volna elöbb is ezekkel a hasi panaszokkal. :oops: :oops: :oops: Mondta hogy iszonyatosan nézek ki,miota nem látott,legalább 10 kilot lefogytam,és azt mondta meggyötört a fejem.Hát csodálkozik??? :twisted: :twisted: :twisted: Tényleg elég szar ez az évünk. :evil: :evil: :evil: Minden sz@r összejött.

Hajni!
Gábor se volt a céges bulin,ugyanis nem zárták be a céget teljesen,hanem a beérkező árukat engedték,igenám csak arra nem számitottak,hogy éppen aznap van ennyí kamion,ugyhogy a raktárosok délután 4-ig dolgoztak. :x :x :x A kaja valamikor fél három körül volt állitolag,utána meg már minek mentek volna.Majd holnap bepotoják.De amugy senki nem hiányolta őket,tegnap kapta meg az ajándékot,ami idén is megint nagyon hasznos és fantasztikus volt!! :lol: :lol: :lol:
Hagyjuk!!! :lol: :lol: :lol:

Szóval ti Auchanoztok,és mégcsak oda se köszöntök nekem???Mondjuk vasárnap hétfő meg ma szabad vagyok,na de Hajni ti szombaton voltatok!! :evil: :evil: :evil: Ott ültem elöl a 43-as kasszába.
Gondolom ez is jót tesz nekem,mármint a jeges kasszák.
Most izgulok nagyon,és csak pénteken lesz eredmény.Apa viszont elkisér holnap,hátha ájulás jőn rám,ha már igy lecsapolnak. :x :x :x :x
Amugy semmi exra velünk,Kírának már nincs lecoja hála ístennek,holnap szinházba megy,csütörtökön pedig márcsak ünnepély lesz.
Mironnal csütörtökön megyünk az oviba karácsonyozni.Én viszont a mai napon kivül végigdolgozok egészen 24-ig.Gondolom őrültek háza van,semmi kedvem hozzá.De tulélem...
Most megyek,mert Kíra éhes.
Vendég
 


Sziasztok,

Andi, ez nem semmi. 2 év alatt mi változott meg ennyire benned? Előtte is voltak ilyen jellegű panaszaid?
"Remélem" mi nem találkozunk az Auchanban. :D Semmi kedvem oda menni a tömegnyomorba.

Hajni, Aflubin és Stodal. Te mit adsz Aisának?

Évi
krévi
 
 


Sziasztok.Gyors leszek nincs sok idöm Andi csak azért irok remélem nincs nagy baj de ha mégis és nem akarsz várni az ügyeletes dokira a jánosba megadom az én dokim számát meg mindent olcso és nem ráz tudod ez vicc volt ,de komolyan megmondja neki mikor jó és egyeztettek ha felhivsz vagy adsz telcsi számot megmondom én mennyit fizettem.Végre megvan már minden karácsonyi ajándék majd megirom mit vettem a páromnak.Pusssz mindenkinek.Telcsiszámom csak a vezetékest tudom (mobilon nem szoktam magam hivogatni 26/333 417

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!

Andi!
Nem jó ilyeneket olvasni! :? :? :? Remélem semmi komoly. Mint ahogy Évi kérdezte, én is megteszem? Terhesség(ek) előtt nem volt ilyen jellegű panaszod?
Most hogy írtad, eszembe jutott, hogy nekem is van-volt közti vérzésem, de én most voltam dokinál, és mindent rendben talált. Jah! Én kaptam fogamzásgátlót, mert olyan görcseim voltak, hogy 3-4 algoflex fortét szedtem egy nap. Most semmi bajom, remélem így is marad! Méghogy szülés után nem fog fájni az ember hasa!
Ha máskor valaki ezt mondja nekem, visszakézből kap egy balost!
:lol:

Mi ma voltunk Auchanba, de nem sikerült mindent megvenni. :? Következőnek csütörtökre tervezünk bevásárlást, de nem tudom, hogy oda-megyünk-e.

Fricike!
Majd írd meg, hogy mit vettél, lehet jó ötlet lesz jövőre.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Andi!
Sajnálom, hogy ilyeneket mondott a doki. :cry: De remélem, minden rendben lesz, és a vérvétellel kiderül, hogy csak pillanatnyi kimerültségről van szó. Drukkolok, hogy ne kelljen a kórházba menni. És addig is vigyázz magadra!!!! :!:
Az se semmi, hogy így kiszúrtak a Gáborékkal a cégnél. Milyen már, hogy amíg valakik dolgoznak, addig a többiek mulatoznak! :twisted:
Egyébként szombaton nem az Auchanban voltunk, hanem Törökbálinton a Corában. Ha ott lettünk volna, úgyis megkerestelek volna. :)

Évi!
Én az Oscillococcinum-ot szoktam venni, meg a Coryzaliát írják a taknyosságra. A Stodal az inkább hurutoldó, inkább a köhögésre jó. Erről az Aflubinról még nem hallottam, és a könyvben sem találtam meg hirtelen. :?

Ma nem mentem dolgozni, mert reggel nagyon szarul voltam én is. Fáj a torkom, kezd folyni az orrom, és a fejem is kész van, pedig már bevettem egy gyógyszert is. Délután átviszem Aisát is a tanácsadásra, a két éves kontrollra már egy ideje el kellett volna vinnem. Kicsit félek, mert ő is taknyos, és nem szeretném, hogy leszúrjon a Cili néni, hogy odaviszem a gyereket az egészségesek közé. :?
Jó itthon lenni vele, és nem bent unatkozni a munkahelyen! :lol: 8)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!
Túléltem a vérvételt.6 kémcsővel megcsapoltak. :shock: :shock: :shock: Viszont a hormoneredményem az ünnepek miatt csak január 2-án lesz meg.A vizelet és teljes vérkép már holnap délután.Aztán majd felhivom a Mihályit mi legyen,lehet,hogy nem akar majd várni január 2-ig és bevisz a Jánosba egy uh-ra.Sztem attol függ milyen értékeket mutat a holnapi vér és vizelet.Gondolom ha lát benne valamit akkor lépni fog,minéll elöbb.
Sancsí!
Én is algopirynel birom a görcsöket,de ez se megoldás mert kikésziti a gyomromat.Azért is léptem már,meg ugye azt a valamit ott én is érzem a hasamba.Gábor uncsitesoja szülésznő,ő mondta valoszinű mioma vagy nyirokmirigy,mert a cisztát nem lehet kitapintani.Vagy más,de erre nem is akarok gondolni. :cry: :cry: :cry:

Évi!
Elötte semmi ilen panaszom nem volt,sőt a mensimhez is órát lehetett volna állitani olyan pontos volt,és soha semmi bajom nem volt töle.Kíra szülése ota állt be ennyíre pontosan,elötte azért fájt mindenem már egy héttel elötte,és olyan rosszvolt a közérzetem,de miután megszültem Mimit ez is elmúlt.
A mostani problémám,ugy kb 2--3 hónapja kezdödött.Elöször csak pont a két mensi között középidőbe görcsölgettem,aztán sürüsödött és novemberben már volt az a közti mensim is.

Fricike!
Köszi ha kell valami segitség jelentkezem,bár mint mondtam én a Mihályíval elég jó kapcsolatba vagyok és tudom,hogy ő is mindent megtesz értem.Majd meglátjuk mit mond holnap délután a leletekre.
Most megyek mert olyan álmosság van rajtam,és Miron is fekszik odabujok hozzá egy kicsit. :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok,

Andi! Drukkolok, hogy minden rendben legyen. De úgy is OK minden, tudom. Majd du. jelentkezz, hogy mit mondott a doki. Én is bíznék benne, hiszen nagyon jó orvos. Van időpontod hozzá, vagy megint ki kell várni a sort?

Hajni, mielőbbi gyógyulást kívánok. Tényleg ilyen unatkozós mostanában a munkahely? Akkor én is oda akarok menni a GYES után. Van felvétel? :D

Évi
krévi
 
 


Sziasztok!

Andi!
Algopyrin???? Ugyan....... Az nekem olyan, mint halottnak a csók. :? Terheség alatt azt szedtem, mikor fájt a fejem, hááááát! Sokat nem használt.
Reméljük semmi komoly bajod nem lesz. Anyósómnak is voltak miómái, hormonkezelték, de folyton visszajött neki, ezért kipakolták. Azóta semmi baja, és meg se hízott.

Évi, Hajni!
Nekem immunerősítőnek, megelőzésre a védőnéni az Echinaceát javasolta. Kisasszony most azt kapja, eddig nem vettem észre semmi változást. Remélem az a jó, mert az azt jelenti, hogy használ/ nem betegszik meg.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Andi!
Gergő mesélte, milyen laza volt Gábor tegnap este a vacsorán. :lol: :lol: :lol: Biztos jó lehetett... De hogy pont a Fetterben foglalt nekik helyet a HamiJani. :shock: :shock:
Majd írj, ha van valami eredmény és hír veled kapcsolatban, de biztos minden rendben lesz!!!! 8)

Évi!
Ne hidd, hogy jó ha nincs munka. Sőt kimondottan utálok így bejönni. Egész nap ülök a gép előtt, netezek, játszogatok stb. Marha lassan telik az idő, a fejem is megfájdul és szinte jobban elfáradok, mintha dolgoznék rendesen. :shock: Alig várom, hogy vége legyen ennek a két napnak. Ha rendesen kapnék pénzt arra is, hogy otthon vagyok, akkor már be sem jöttem volna, de sajna muszáj volt, mert kell a lóvé. :twisted:

Sancsi!
Nekem fejfájásra meg szinte csak az Algopyrin jó. Legalábbis mindig azt veszek, mert tudom, hogy beválik. :roll:
Kell vennem nekem is homeos cuccot megint, mert elfogyott ami otthon volt, és ránk férne egy kis erősítés. Nem szeretném ha ünnepek alatt betegek lennénk mindannyian. :?

Szép napot mindenkinek! :)

Ja, még annyit szerettem volna, hogy Aisa kapott nővérem Mikulásától ujjfestéket. :) Tegnap bontottuk csak ki, de nagyon-nagyon bejött Aisának. :) Tetszik neki nagyon, hogy maszatolhat vele össze-vissza, ma reggel még pizsiben volt, és anyuval már oda kellett ülnie festeni, nem bírta tovább.:) Szóval, ha még nincs ilyenetek, érdemes venni nekik, mert élvezik a játékot vele nagyon. :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok,

Hajni, mi az az ujjfesték? Az ujjukat festik vele? Majd megnézem én is, mert Daninak egyelőre semmi kézműves játéka nincs. Még nem mertünk neki venni, féltünk, hogy mindent összekenne vele.

Andi, remélem jól vagy. Szerintem is érdemes a régi orvosnál maradni, hiszen ő ismer téged. Én is maradtam volna, de az én orvosom, akinél szültem levonult vidékre, mikor a Szt. Margit Kórház megszűnt.

Sancsi, hallottam már az Echinaeciáról. Biztos jó. Olyan sok minden van, amit lehet szedni immunrendszer erősítésre, hogy az ember csak kapkodja a fejét.

Andi, írj, ha tudsz valamit. Addig is megy a drukk.


Évi
krévi
 
 


Sziasztok.Hát röviden én nem aRRA GONDOLTAM HAGYD OTT A DOKIT CSAK HA NE ADJA ISTEN BAJ VAN A MIHÁLYI NEM TUD SEMMIT CSAK BEUTALÓT ADNI.hA CSAK AZT AD AZ ÜGYELETESRE KELL VÁRNI KI TUDJA MENNYIT A JÁNOSBA MOST NAGY A FELFORDULÁS RÖVID VOLTAM AHOGY IGÉRTEM.MAJD MÉG JELENTKEZEM.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!
Itt az éjszakai müszak. :lol: :lol: :lol: Most jöttem haza és természetesen nem tudok aludni,ilyenkor túlpörgőm magam,aztán holnap meg majd szenvedek.Nincs az az isten amiért én éjszakás melohelyen dolgoznék,ezt a két napot meg csak kibirom még valahogy,utána márcsak 10-ig leszünk megint nyítva.
Na szóval megvan a véreredményem.
Hívtam délután a Mihályít,vázoltam neki az eredményeket,mire közölte,hogy nincs nagy baj,mert ha az lenne akkor a nem tudom én micsoda eltérne.Minden jel arra mutat,hogy benyaltam valami virusos megfázást,ami kijött ugyan takony(bocsi :oops: :oops: :oops: )formájába,de mivel nem feküdtem ki és lázasan is rádolgoztam,ezért azt gondolta a virus,hogy akkor adunk még a belösőségeknek is egy kicsit,ami ugye hasgörcsökkel járt,és nem hozta a várt hasi-fosit.A nyírokmirigyek ís bevannak valoszinű ezért gyulladva,tehát az ő állitása szerint az antibogyótol majd azok is eltünnek.Mivel a hormoncucc csak kb két hét múlva várható,akkor annak eredményével,randizom vele eggyet,és majd akkor meglátjuk.Addigra lesz rákszürés eredményem is.De a mamográfiá nem uszom meg,mivel fokozottan veszélyezetett vagyok. :cry: :cry: :cry:
Nagyon megkönnyebültem,mert esküszöm,már a szó szoros értelmében készültem a temetésemre,az is eszembe jutott,hogy ti is eljöttök e majd. :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:
Megnyugodni teljesen az utolsó eredmény és a csomok eltünése után fogok csak,de azért most már kicsit jobban érzem magam.Mert az idegeskedés még rátett egy lapáttal.

Hajni!!
Apa nem igazán érezte jól magát!! :shock: :shock: :shock: Vagyíshát nem talált emberére,túl komoly neki a társaság,azt mondta nem igazán tudnak leereszteni.De én mondtam neki,hogy tuti megint ő volt kissé túlpörögve.Mindig ezt csínálja,amikor elmegyünk valahová,neki hamar megárt a pia,akkor ugye ő már k...a vidám és mire a többiek is belelendülnek addigra ő már elfárad és angolosan távozik. :lol: :lol: :lol: Túlajdonképpen a 13 év alatt sokat mondok ha kétszer síkerült neki reggelig buliznia,ha mégis reggel jöttünk is haza ő akkor is már közbe aludt eggyet. :lol: :lol: :lol: Mint legutobb az augusztusí esküvőn.Ugye akkor reggel 6-ig én mulattam,és ő már kb éjféltöl hajnali 4-ig aludt aztán eggyütt jöttünk haza.

Na jó megyek,megprobálok aludni,mert reggel Mimi már 6-kor ugrálni fog a fejemen.

Fricike!!
Én érettem mire gondoltál!!És köszi felajánlást,szerencsére ugy fest nem kell igénybe vennem a segitséged. :) :) :)
Szép éjszakát,bár gondolom ti már az igazak álmát alusszátok!!
Vendég
 


Sziasztok! :)

Évi!
Ujjfesték: sima festék, amit nem kell hígitani, viszonylag sűrű, de tök jól kenhető. Beledugják az ujjukat a festékbe, és úgy tud festeni a papírra. Elvileg nem az ujjukat kéne összefesteni vele, de Aisának az tetszik a leginkább. Tiszta maszat mindig mind a két keze, a papíron meg szinte nincs semmi. :) :twisted: De nagyon élvezi, csak ott kell lenni mellette, nehogy összekenjen véletlenül mindent. :)

Andi!
De jó, hogy "csak" ilyen problémát lát a doki! :) Jobban kéne vigyázni magadra, látod!!! De nem cseszegetlek, gondolom, már mindenhonnan ezt hallod! :?
Gergő úgy van ezekkel a céges bulikkal, hogy igyekszik nem sokat inni, mert ő is eléggé be tud lazulni, és nem szeretné magát kínos szituba hozni. Így általában módjával iszik, ha egyáltalán iszik. Ha olyan lenne az egész banda, akkor ő is tudna bulizni, de így inkább ezt csinálja, biztos ami biztos. :)

Ma megint nem dolgoztam semmit, alig vagyunk már bent a cégnél. Pont azon morfondírozom, hogy felhívom a főnökömet, és szólok neki, hogy hazamennék, úgysincs mit csinálnom. Otthon meg el tudnám ütni az időt. Ma még kéne menni Auchanba kicsit a konyhába vásárolni (üditő, bor stb.), de már előre félek a tömegnyomortól. Andi, ha megyünk, majd megkereslek! :)

Legyetek jók, jó készülődést mindenkinek! :wink:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szevasztok.Hát Andi nem talált én pont etettem amikor irtál.Úgyhogy veled érzek.Örülök hogy minden rendben ez a lényeg máskor jobban vigyázz okulhattál belöle betegen ne dolgozz.Már úgy várom hogy vasárnap legyen a párom akkor dolgozik utoljára és csak január harmadikán megy.Képzeljétek kitalálta a párom menjünk ki kidbergbe bécs mellett van és még a házak is úgy vannak megcsinálva mint a mesékben az újságos bodé például mézeskalács ház.Hát remélem összejön na jók legyetek megyek fözni.jó éjszakát minden kinek.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok Nektek és egész családotoknak.
Évi, Balázs és Dani
krévi
 
 


Sziasztok!!!

Andi!
Ne haragudj, hogy nem mentünk már oda tegnap, de mire végeztünk már nem maradt energiánk visszamenni a te kasszádhoz. Amúgy is a fagyos cuccok oldalán állt a kocsink és a vásárlást is ott fejeztük be, így már nem cammogtunk vissza! Pedig jó lett volna váltani egy pár szót! :oops: :?
Remélem, jobban vagy már, és készülsz az ünnepekre! :)

Fricike!
És mikor mennétek Kidbergbe? Szilveszterre?? Biztos szép lehet az a környék is, szerintem egész Ausztria nagyon szép és kultúrált. :lol:

MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYT ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!

(Nekünk sajnos megint nem lesz az igazi, mert ma reggel meghalt a nagymamám! :cry: )


Jó készülést és ünneplést mindenkinek!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!
Megint itt az éjszakai müszak! :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajni!
Fogadjátok részvétünket!!! :cry: :cry: :cry:
Sajnos mi is évek óta így vagyunk minden évre sajna jut egy családi tragédia,idén "szerencsére" nem évvégére jutott,hanem januárba temettük a nagymamámat.De elötte Gábor Anyukája is oktoberbe hallt meg,Apu pedig novemberbe.Ki a francnak van ilyenkor kedve ünnepelni. :( :( :( Amugy ís eszenkbe jutnak ilyenkor,meg temetőjárat is van,de föleg ilyenkor rossz amikor még ennyíre friss a dolog.
Vártalak titeket tegnap!! :evil: :evil: :evil: Csak én naivan azt gondoltam,hogy tuti nem kaptatok amiért jöttetek és igy nem vásároltatok semmit.
Bár elég nehéz ugy az Auchanba menni,hogy üres kézzel jövünk ki,de gondoltam nektek hátha síkerült.
Aisa ís veletek volt??Akkor duplán haragszom,mert olyan rég láttam már!! :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk már áll a karifa!! :shock: :shock: Sose szoktuk csak 24-én disziteni,de mivel holnap is éjszaka dolgozom,ezért tuti nem lenne eröm ezzel foglalkozni délelött,és ebéd után pedig már megyünk a Szentiváni körjáratunkra.
Igy holnap ha magamhoz térek,ágyat huzok,és takaritok egy kicsit,24-én pedig délig alszom.Szerencsére Anyu főz,igy 24-e már tényleg csak pihiröl és karácsonyról szól.Legalábbis igy tervezek aztán lehet,hogy valami(ki) közbejőn. :lol: :lol: :lol:
Már hat az antibiotikum,ugyanis sokkal jobban vagyok,bár a hasam még mindig görcsölget,de legalább már tudok enni.

Sancsi!
Menjetek és kapcsoljatok ki,tuti jó lesz.Mi is tervezünk,de majd csak február-március környékére,és nem síelni,hanem valami Wellnessre megyünk.Visszük a gyerekeket is,nincs szivem őket itthon hagyni,pedig jó volt tavaly kettesbe.Alsópáhokra szeretnénk menni,ott kimondott gyerekszolgáltatások is vannak,hogy tudjunk pihenni is. :wink: :wink: Kicsit húzos az áruk,de itt legalább a gyerekek is jól érzik magukat.
Tudtok még esetleg ilyen helyeket??
Én még sztem jővők karácsonyíg,ugyhogy még nem kívánok boldogot.
Most viszont megyek,mert Miron mindjárt fujja az ébresztöt. :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Sziasztok csajok.Hát lehet karácsony elött már nem jövök igy mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kivánunk.Kidbergbe két ünnep közt megyünk.Andi mi is március körül megyünk Alsópáhokra jó volna találkozni(igaz most akartunk de a drága párom késön találta ki.Képzeljétek már megkaptam a kari ajándékomat hát gyönyörü arany és fehérarany karlánc ez volt mindig az álmom mert ezüst már van de tényleg fantasztikus tök jó a párom mindig ráérez mit szeretnék pedig nem is mondtam.Érdekes én is arany karláncot vettem neki csak neki kaucsuk arany hát volt meglepi mikor meglátta mondjuk én is meglepödtem.Azért adta oda mert félt hogy kicsi mert rövideb az átlagnál.Na nem fárasztalak titeket jó pihit mindenkinek és sok ajándékot.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!!!
Hát akkor én is kívánok mindenkinek NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT!!!!

Túléltem a tegnapi estét és jelentem,senki nem volt,pangás volt egész este.Kicsit ledöbbentem,mert tegnapelött elég durva volt még éjfélkor is.
Csak igy halkan megsugom nektek,hogy érdemes ma Auchan járatot csínálnotok,mert mindent (ami élelmiszer és romlando) fillérekért kiárusitanak.Tavaly ilyenek voltak,8 db-os túrórudi 57 ft. :shock: :shock: :shock: Mindenféle pudingok,pékáuk,sütik,torták felvágottak stb...
Ha jó az értesülésem akkor 12-töl már dobálják is az ember után,de már sztem regeltöl mennek az akciok.
Mi nem megyünk,mert nekem fóbiám van az Auchantől most 4 napig,Apa meg kiszaladt reggel a cba-ba mert nem volt cígije.Millioan voltak!! :shock: :shock: :shock:
Na jó csajok,majd jővők az ünnepek alatt ha lesz időm.
Mindenkinek minden szépet és jót kívánunk!!!
Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyt kívánunk!

Enéh, Sanya, Csilla


Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Hogy teltek az ünnepek?

Évi
krévi
 
 


Sziasztok!!

Hogy telt a karácsony???Azt inkább hagyjuk,beszéljünk inkább arrol,hogy érezem magam most!! :cry: :cry: :cry:
Elöre is bocsi mindenért mindenkitöl,de teljesen padlon vagyok!!Kirugtak!!
Szóval ugy történt,hogy egész héten már kérdezgettem a manageremtöl aki egy undoritó nagyképű picsa,hogy mi van tud e már valamit,ugyanis máig volt beosztásom.Végig azt mondta vállvonogatva,hogy semit nem tud.Ma délután 3-ra kellett mennem dolgozni,gondoltam csak tudnak valamit,persze semmit nem tudott a naccsasszony.
Este 8-ig dolgoztam,ami azt jelenti,hogy 1 órát még túloráztam is.(napi 4 óra helyett 5)Mire zárni mentem márcsak egy manager volt bennt,pont az akivel nagyon jóban voltam,odamentem hozzá és iszonyú zavarba volt,akkor már tudtam mi van.Szegény hebegett habogott,hogy hát szilveszteri beosztásom van ugyan de tovább nincs.Nem merte kimondani,hogy nincs tovább. :cry: :cry: :cry: Gondolom délután 3-kor még nem merték mondani,hogy köszi ennyí,mert akkor abban a pillanatban hazajöttem volna.Undoritó modon még tuloráztattak is ma.Most igy visszagondolva,szegény manager akivel jóban voltam,már gondolom tudta mi van azért volt még kedvesebb velem a kelletténél.
Őszintén megmondom,hogy pocsékúl érzem magam!!!3 órája miota hazajöttünk csak bögök,és vedelem a Vilmost!!
Ennyít érek két gyerekel???Gondolom ez volt a motiváló,mert semmi más probléma nem volt velem,sőt egy elég bennfentes csaj már hetek óta mondogatta,hogy én maradhatok,ezért ért derült égböl a villámcsapás!!!Most gondoltam bele,hogy akkor most mi lesz???Miron még egyáltalán nem szobatiszta,sehol semmi kilátásba.Mit csínálok,két hét múlva lejár a gyesem!!!
Ugy fest folytatodik az a szar élet ami már egész 2007-ben sújt minket.Egyszerüen semmi nem jön össze.Most még ez is.
Ja a legjobb az egészbe,hogy 31-ére még van beosztásom,és hát az nem tekintendő pozitivumnak,ha nem megyek be.Kérdeztem is a csajt,hogy ő bemenne ezek után a helyembe???Természetesen nem válaszolt. :lol: :lol: :lol:
Hát ezt nem kívánom senkinek!
2-án megyek leszámolni,ezt a szó szoros értelmében,ugyanis márciustol még lehet,hogy kellenék,na ezt amikor meghallottam már akkor ott tudtam,hogy erre valami erőset kell innom.Beolvasok az biztos!!!
Csak azt tudom elképzelni,hogy két kisgyerekkel,csak akkor van rám szükség ha nincs más.Márpedig nekik most mindegy volt,ki van a kasszába csak valaki legyen.
Undoritó!!
Bocsika,hogy igy kikelltem magambol,és higgyétek el nemcsak a Vilmos beszél most belölem.Tényleg kivagyok bukva.annyíra reménykedtem.Fogalmam sincs mi lesz 2 hét múlva miután lejár a gyesem,ugye munkanélkülire se mehetek,mert gyesböl nem lehet...Holnap gondolom még szarabbul leszek,de egyenlöre ez most nem érdekel,még szerencse,hogy Gábor szabin van majd ő tartja a frontot.Én meg leiszom a bánatom!!!
Ha lesz eröm jövök!!!
Vendég
 


Andi, nagyon sajnálom, ami történt. :( Sajnos ezeknél a kereskedelmi láncoknál az van, hogy Karira és környékére kell a sok ember, és hát utána...... Ezt tudod Te is. Próbaidőben még az elbocsátást sem kell indokolni. A vasalást nem tudod tovább csinálni? Egyébként is Pvváron rengeteg munkaerőt keresnek. Én mindig nézem a képújságot, ott sok álláshirdetés van. Ezt ajánlom neked is. Ami a munkanélkülit illeti: szerintem GYES-ből lehet álláskeresési támogatásra menni, még jó kis tanfolyamokat is támogatnak. Ennek is járjál utána!
Kitartás. A pia pedig nem old meg semmit.
Ha meg itt nem sikerül, Bp-en annyi munka van, hogy csak na.
Még egyszer fel a fejjel!

Évi
krévi
 
 


Sziasztok!

Andi!
Nagyon sajnálom, ami történt. :cry: :cry: Én is csak arra tudok gondolni, hogy az ünnepi pörgés lecsengett, és hogy nem lesz akkora forgalom, próbálják a lehető legkisebb létszámmal megoldani a dolgot. Bár akkor nem értem, hogy miért van mindig hirdetés, miszerint kasszást keresnek??? :shock: :shock:
Hidd el fogsz találni valamit, ha esetleg tudok valamit akkor szólok majd én is! Gondolom, hogy anyagilag nehéz lesz, amíg nem találsz valami biztosat, de át fogjátok vészelni. És biztos, hogy ennél sokkal jobb lehetőséged lesz majd. :lol: Drukkolunk!!!

Évi!
Köszi kérdésed, nekünk jól telt a karácsony. :)
24-én nővérem elvitte Aisát, hogy a jézuska tudjon készülődni. :) Amikor visszajöttek, már készen volt minden, Aisa csak úgy ámult, amikor meglátta a feldíszített karácsonyfát. :) Aztán ajándékoztunk, játszottunk, vacsoráztunk. Másnap nővérem jött át ebédre, akkor is jött a Jézuska, finom ebéd, játék miegymás. Este meg mentünk át anyósékoz, ismét sok ajándék, evés-ivás stb. :)
Egyik nap mentünk a Slötyire csúszkálni, az is nagyon bejött Aisának. Kéne korit venni, én is teljesen bezsongtam. :oops: :roll:
És kaptunk nővéremtől egy nagyon szép ajándékot: befizetett minket hármnkat, anyumat és őt magát egy 3 napos síelésre Szlovákiába! :lol: :lol: :lol: Már nagyon szerettünk volna megint menni síelni (mert már 10 éve minden télen mentünk), de mióta Aisa megvan sajnos nem jutottunk el. :( Anyum és nővérem tud majd Aisával szánkózni, sétálni, hógolyózni, amíg mi síelünk! És a barátnőmék is pont akkor lesznek kint, így együtt tudjuk majd ünnepelni ott a 30.szülinapomat!!!! :lol: :lol: :lol: Már alig várom, hogy menjünk! :)
Aisa napirendje egyébként teljesen felborult itt az ünnepek alatt. Napközben nem nagyon alszik, csak ha kocsival megyünk valahová, este hulla fáradt, de csak későn tudom letenni, és így reggel is tovább alszik. Nehéz lesz majd visszaállni a régi kerékvágásba. :?

Hát kb. ennyi!

Meséljetek ti is! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok.Andi nagyon sajnálom ami történt én csak az aldit tudom csabán nyilik próbáld meg,de a pia nem old meg semmit.Nálunk is jól teltek az ünnepek most meg két napja csempézés (kaptam új kerámialapos tűzhelyett,ebédlő garnitúrát meg új bejárati ajtót).Sajna mára megint beteg lett a Frici de Bodza jól birja.Ha nem tudnék jönni mindenkinek Boldog újévet kívánunk.Na megyek pihizek egy kicsit nektek is jó pihenést.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Hello lányok!!

Gondoltam gyorsan beírok még mielött elkönyveltek alkesznak.Szóval nem iszom bánatomba,csak tegnap annyíra ídeges voltam mikor hazajöttem,hogy gondoltam feloldom a gyomorídegemet egy kicsit.
Mégcsak be se rugtam!!:):):)Viszont aludni se tudtam,sőt még ma délután is pörgött az agyam,remélem ma síkerül aludnom.Holnap megyek reggel leszámolni,és a holnapi napom 1 nap szabi lesz.
Viszont mehetek munkanélkülire,miután lejárt a gyesem,sőt vszinű a gyes elötti béremet veszik figyelembe.Ez jó hír,mert igy nyerek néhány honapot,addigra csak szobatiszta lesz Miron,és akkor nem csak esti munkát tudnék vállalni.A munkanélküli központba még vállalhatok átképző tanfolyamot is,és ha jól tudom akkor a Szentiváni informatikai képzés is mehet a központon keresztül.Hát majd meglátjuk!
Azért járjatok nyított szemmel!
Fricike!
ALDINÁl már oktoberbe megvolt a létszám,és az csak márc 1-el nyít.
Megaztán addig amig Miron nem ovis,csak esténként meg hétvégén tudok dolgozni,mert nincs hova tennem őt.Gondolom őrülnének ott nekem,hogy ilyen problémás beosztást kéne nekem csínálni.Nekem még Anyum dolgozik,és neki elég a két délelött Mironnal amikor vasalok.
Évi!!
Én is szoktam nézni a Vörösvár tv-t,de éppen most semmi nincsen.Egyébként ha összejőn a munkanélküli,mellette mehetek takaritani is.Csak a lényeg,hogy valahol legyek bejelentve,mert különben orvoshoz se mehetek.:(:(Vasalásom marad,legalábbis remélem....
Hát ennyí van!
Majd jelentkezem,de most megprobálok kikapcsolni,amig még Apa otthon van,márcsak két napja van 2-án már kezd. :evil: :evil: :evil: Eddig nem bosszantott merthogy ugy volt én is dolgozom,de most jobb lenne ha a hetet még megkapta volna.
Hajni!
DE jó nektek,mi még sose voltunk síelni,nem is tudunk.Egyébként Apa és Gergő pont ezt a témát vesézték ki,mikor két napig sülve főve eggyütt leltároztak.Lehet,hogy Gergő megérezte mit kaptok?? :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :shock:
Na jó megyek pihizni,majd jelentkezem!!
Vendég
 


Andi,

Na ugye mondtam, hogy mehetsz munkanélkülire. Az én meglátásom szerint ennek a régiónak az a problémája, hogy az emberek mindent eltűrnek, csak hogy ne kelljen utazniuk Pestre a rossz útviszonyok miatt (lásd 10-es út). Pesten sokkal nagyobbak a bérek, és sokkal könnyebb is állást találni. Képzeljétek, még a tanári óradíjak is magasabbak. De szerintem ez rossz hozzáállás, hiszen ott van a vonat, ami fél óra alatt a metróhoz visz. Onnan pedig csak egy ugrás minden.
Szóval álláskeresésre fel Andi! Biztos sikerül.

Évi
krévi
 
 


BUÉK mindenkinek!
Évi, Balázs és Dani
krévi
 
 


Sziasztok!!!

Én is jöttem mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNNI!!!!
Kép Kép

Voltam ma leszámolni,semmi extra nem volt,nagyon sajnálják,de 25-böl csak 5 embert tarthattak meg! :cry: :cry: :cry: Ennyí!
Viszont uj felállás szerint elöbb most elmegyek 45 nap passziv táppénzre,utána munkanélküli!!
Majd jővőre mesélek!!! :lol: :lol: :lol:
Szóval akkor jó bulizást mindenkinek mára!!!
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Andi, ez tök jó, hogy el tudsz menni táppénzre. Legalább addig is van időd keresgélni. Ami a szobatisztaságot illeti: unokatestvérem mesélte, hogy neki is vissza kellett mennie dolgozni, és a 3 éves gyerek 2 hét alatt rászokott a bilire. Szerintem ebben a korban ez már nagyon hamar megy. Előtte nem is próbáltad?

Hajni, tök szupi karácsonyi ajándékot kaptatok. Mi ma voltunk szánkózni, de ebben a szép időben engem is elfog a korcsolyázhatnék és a síelhetnék.
Mi a Rudolfra kaptunk színház jegyet. Annak is nagyon örültünk. Karácsony előtt pedig voltunk a Szépség és szörnyeteg előadáson. Az is szupi volt.

B.U.É.K.


Évi
krévi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: