Új privát üzeneted érkezett!

jaja jó idö van!
na bezárt a cba itt velünk szembe :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Végleg zárt be a CBA?? Nem is tudtam, hogy befog zárni :(
És akkor mi lesz a helyén?

Kép
csucsu05
 
 


végleg ám :? nem tudom mi lesz helyette 8)
na basszus vihetem atikát dokihoz :x tele van az egész teste nagyon apró vörös pöttyökkel :o

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

 
 

na megyünk,ha végeztünk jövünk :shock:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Hú kiváncsi vagyok mi az a kis pötty. Majd irj ha megjöttél a dokitól.

Kép
csucsu05
 
 


megjöttünk!
egyértelmű allergia :? pár napja cseréltük le a mosószert,öblitöt :roll:
gyorsan át is mentem a DMbe,vettem hypoallergén folyékony babamosószert,meg a régi,bevállt Silan sensitivet :roll:
át is mosom az összes cuccát!
most pár napig kamillás vizbe kell fürdetni,meg reggel este 9-9 fenistil csepp :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ha nem változik,pénteken vissza kell vinni :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Az még akkor jó ha allergia. A fenistil csepp az jó nekünk is van és használni szokott.
Biztos azt a mosószert megszokta és ezért jött rajta ki. A Silan pedig tényleg jó mi is azt haszsználjuk kicsi kora óta.
Már azt hittem rózsahimlő vagy valami ilyesmi
Ez a jobbik eset ha allergiás kiütése van az hamar elmúllik.

Kép
csucsu05
 
 


nem bánnám ha a himlön átesne,de az azért láttam hogy nem az,mert ezek a pötyik sokkal kissebbek,és sürübben vannak :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na beraktam az elsö adag ruháit :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Egyem meg a nagyfiadat. Már most igényes a mosóporra és öblitőre. Igaza is van. A minőséget birja a bőre:)

Kép
csucsu05
 
 


jaja :lol: kis finnyás :lol: :lol: :lol:
csórikám úgy alszik mint a bunda..mér arra se ébredt fel,hogy kivettem a hordozóból,és levetköztettem :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek,holnap jövök!
pápá :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Oké Nóri holnap várlak :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok csajok.
csucsu felszerelték a konyhaszekrényt így mostmár lehet szép lassan a csempéket is feltenni.juppíííííííííííííííííííííííííííííí:)
Nóri remélem Atikamár jobbajan van a pötyiktől?
Sajnálom,hogybezárt a cba bárén tudtam már vagy jó két hete,hogy be fogják zárni.Azt mondták azért zár be mert nincs forgalom így nem éri meg nekik:(

na pusza majd holnap jövök!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: A csempét nem előtte teszik fel?? Vagy ti a konyhaszekrényhez igazitjátok a csempét?
Mindegy is a fő, hogy kész van.

Én nem tudtam, hogy befog zárni igaz ritkán jártam oda.Na meg drága is volt. Az Auchan olcsóbb és inkább elmegyünk oda.
na meg a Spar is megnyitott nem is csoda ha nem ment jól. Bár Nrinak jó közel volt. Gondolom ő hiányolni fogja.

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt :lol:

atikának halványodtak a pötyijei :P

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jó reggelt!! jajj de jó. Akkor gondolom megnyugodtál .

Kép
csucsu05
 
 


jaja :lol:

nyitva van a CBA :o :o :o

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Amelyik bezárt???

Kép
csucsu05
 
 


Most akkor mégsem zárt be??

Kép
csucsu05
 
 


aha :shock: :lol: :lol: :lol:
pénteken beszéltem az alattunk lakó csjjal,aki ott dolgozik/zott,és akkor mondta hogy már csak a héten lesznek nyitva,valószinü :o
lehet még kiárulják ami van 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jah értem. tehát akkor vége lesz tényleg. Vajon mi lesz helyette?

Kép
csucsu05
 
 


hát nem tudom..
szerintem egy darabig üres lesz,eladó,vagy kiadó felirattal 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Az a baj, hogy a fő úttol beljebb van és aki a fő úton megy nem látja mi is van ott. Bár ott van mellete a nagy lakópark. Ezért nem értem miért nem ment. Mondjuk nem volt olcsó:(

Kép
csucsu05
 
 


állitólag alapba sem ment nagyon (gondolom én is hogy az árak miatt)
de azt mondják,hogy mióta megnyilt a spar,azóta mégjobban leesett a forgalom!
mi is inkább az auchanba nagybevásárolunk,csak kis dolgokért szoktam ide leugrani.(kenyér,cigi) :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Na a Spar?? Én nem tudom ki vásárol ott mert az sem olcsó. Igaz az jó helyre épült a főútról látni és az a sok új ház ami ott épül ha azoknak a fele megy el oda már akkor is jól fog menni.

Kép
csucsu05
 
 


jaja :lol:

mondtan már hogy UUUUTÁLOOOOOK VAAASAAALNIIIIIIIIIIIIIII? :x :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Te is ??? Énis utálok nagyon. Bármit megcsinálok csak vasalni ne kelljen. Nekemis kellene mert összejött egy szép nagy adag.

Kép
csucsu05
 
 


nekem is szépen összejött,meg még rájöttek a gyerek cuccai,mert ugye mindent átmostam,vagyis egyik felét tegnap,amit most vasalok,de jut holnapra is,mert most mosódik a másik fele :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nita merre bújkál mostanság? :o

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Biztos bujócskázik. :)

Kép
csucsu05
 
 


De msn irta, hogy elment dokihoz és csak este jön haza.

Kép
csucsu05
 
 


A lányom tolja befele a tojásrántottát. Olyan édesen eszi:)

Kép
csucsu05
 
 


az anyósával mi? :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ja,nem tudtam :P

jó étvágyat a kiscsajszinak :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jah lehet :) De rosszul írtamilletve félre érthető volt mert nem ma hanem teganp ment dokihoz. Ma biztos jön csak ő később kelő :)

Kép
csucsu05
 
 


ja,álomszuszék :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Azért mi egyformák vagyunk mert mind a 3-an imádjuk az anyósunkat:) Szerencsések vagyunk:)

Kép
csucsu05
 
 


na ja!isten éltesse öket sokáig :x :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Igy igaz!!!!! :) :)

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Most jutott eszembe, hogy a Nita párja szabin van azt hiszem mától. Lehet igy kevesebbet jön most a Nita ide. Hisz végre örül, hogy nincs egyedül.

Kép
csucsu05
 
 


jó neki :lol:
ati is jöhetne már szabira :?
elvileg megyünk majd ápr.30tól máj 4ig valahova,csak még nem találtuk ki hogy hova :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na délután megyek Fodorhoz :? nem akar javulni ez a szar :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na milyen az új vonalzóm? :lol:
a régi olyan fapadosnak tünt :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: az nem jó ha nem javul.
Viszont az jó ha mentek majd valahova. Mi úgy vagyunk vele ha valahova mennénk a vége mindig Hajduszoboszló :)
Mi is megyünk de a pontos időt még nem tudjuk a költözés miatt. Ózdra megyünk ott laknak Apukámék uncsitesói és a keresztlánya.Imádjuk őket és a Tomit is imádják igy mindig msn-en "zaklatnak" ha jó idő van menjünk már le. Lehet húsvétkor megyünk bár akkor ott nagy az élet mert van ott vagy 50rokon. anyagilag sem olcsó mert sok gyerek van igaz mind nagyobb mint a Szabina de ha ott vagyunk Szabinát elkényesztetik. Na meg minket is:)
Nyaralni mentek majd yáron? vagy balatnra mentek le??

Kép
csucsu05
 
 


az igen!
mi csak balcsira szoktunk menni,királyság van ott :lol:
ez a május eleji pár nap viszont jó lesz máshol,(van üdülési csekkünk) jó lesz már kicsit csak hármasban pár napot eltölteni!mióta atika megvan,nem is voltunk sehol,ahol csak mi lehetnénk!
jó lesz már kicsit kikapcsolni mindannyiunknak :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na wazze...lejárt a mosógép,és nem centrizett ki :shock: :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Jó is a kikapcsolódás. nekünk is van üdülési csekkünk tényleg el is kell költeni. Csak annyira a költözéssel vagyunk elfoglalva, hogy el is felejtettem. Van egy Hotel Hajduszoboszlón ott elfogadják és nagyon szupi hely. Tényleg Tomit én is egy kicsit noszogatom menjünk csak el. Én hülye az anyóséknak akartam adni a csekket mert szeptemberben kapta a férjem a munkahelyén. Hál istennek októberban megvolt a vita igy megmaradt nekünk.Én olyan hülye vagyok mindent elszoktam ajándékozni.
Balaton tényleg jó hely :) Egyetértünk.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: