Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én úgy tudom hogy a lakóparkban lévő zöldséges megszűnt!
Mi már Leventével is a Rubinba jártunk úszni 2003 máj-tól mostanáig folyamatosan, pár hónapot hagytunk ki amikor domival terhes voltam. Én meg vagyok elégedve velük, nem mondom hogy olcsó, ennyi idő alatt egyszer volt problémánk, Levi most szedett össze egy kis lábgombát. Mástól is hallottam már ilyen esetekről!
szerintem nem olyan patent a higienia, vcan mikor kicsit "leeresztenek", most éppen az öltöző szekrények nem csukhatók .Õsztől felújítás lesz, átköltöznek a másik épület uszijába, állítólag kisebb a hely és kisebb csoportok lesznek.Szünet az mindig aug. utolsó heteiben van! régebben hétvégén , szombaton is volt foglalkozás, most nem tudom mert mi szerdánként megyünk egyszerre a 9 hónapossal és a 2,5 évessel! Levi nagyon imádja, ugrál a partról, többet van víz alatt mint felette! már inkább félelmetes néha, mert nincs veszélyérzete és akkor is beugrik ha éppen másfele nézek!

Üdv. mindenkinek

Kinga
döngy
 
 


Manó!

Merre jársz? Minden ok? Régen láttunk!

Üdv mindenkinek

Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Sziasztok!
Mától megnyilt a Pöttyös Tigris játszóház!

Kinga
döngy
 
 

 
 

Sziasztok csajok!!Kép

Na, pár napot kihagyok, és ilyen élet lesz itt??
Igyexem visszaolvasgatni a dolgokatKép
Taliban én is nagyon benne lennék már!Beszéljük meg!KépNekem jöv hét keddtől nem jó, mert akkor vasárnapig leutazunk a barátnőmékhez Velencére! Egyébként bármikorKép
Pizza ügyileg én is a gastlandot támogatom, mi is soxor rendelünk tőlük!Anide, viszont a csirkecicis kajáldád nagyon jól hangzik!KépFérjem csak a csirkemellet eszi meg, meg a sovány sertéshúst!Szóval neki tuti bejönneKépNéha már alíg tudok valami új kaját kitalálni, mert ő állandóan azt enne.Én meg mindenevő vagyok, a vadastól kezdve minden finomság jöhet, csak a zizgők meg a körömpöri és tsai nem annyiraKép
Hát igen, zöldséges csak az az egy van itt a soron:Néha szép áruja van, de van amikor semmi nincs! Azért mi is általában igyekszünk bevásárolni egy héten egyszer, valamelyik nagyobb üzletben! Itt csak néha veszek ami éppen elfogyott, és kell.
A mi védőnőnk is Orosz Ági!KépNekem is sokat aggodalmaskodott az elején, de mára már mindíg dícséretet kapok, hogy minden jól megy látja,szóval jól kijövünk!KépAranyos szerintem, és nagyon jószándéku, és törődő!Kép

Szia Titike, üdv a csapatbanKépKép

Pirus, akkor mindenképp kellene a talit támogatni, legalább sétáltok 1-et ti is a babáddal!KépNeki is kell a mozgás. Eszti szerencsére szereti a babakocsizást, bár inkább az én szerencsémre merthogy csórinak nagyon más választása nem lenne!Ha menni kell, akkor menni kellKépDe bejön neki,és ez a lényegKép

Panu, leírtak alapján tudom melyik a házatok, mi ugyanis itt lakunk az új lakópark mellett!KépKépHa a házatokkal szemben állsz akkor balkézfelé az a saroktelken lévő halv sárga házikóKépKépPont tegnap du. arra sétáltunk babástól, és ott figyelt a szuzukis emberKépMajd szemmel tartom neked az építkezéstKépKépKép

Kinga, pöttyös tigrisről köszi a híradást!Alkalomadtán elnézek arra, és ősszel be is nézünk egy kis játékra ha már rossz idő lesz!KépRemélem majd lejöttök ti is?
Időhöz mit szóltok??Klassz nyári, mi? Most is dörög az ég,viszont Babácskám meg már ébredezik megyek is!
Akkor talit hozzuk össze vmikor, puszi mindenkinek!

Anide, gratula a kis szivecskéhez, ezt majd elfelejtettemKépA kilókkal meg csak így tovább.Szerencsére én is ilyen ütemben híztam, és nem is lett sok csak 7 kg-ot híztam az egész terhesség alatt, de most a szopi idő alatt viszont több mint 10kg-otKépKépSzóval nekem akkor kellett volna jobban vigyázni, de ez van!Csak gáz, hogy most nehezebb vagyok mint 9 hónapos terhessenKép

puszi, Mónika
manóci
 
 


Sziasztok!

Bocs a téves infóért, azt hittem, hogy még megvan a lakóparki zöldséges.

Piroska!
Te szoktál írni a II. női klinikás topikba? Gyakran beleolvasok, mert én is ott szültem dr. Vermesnél.

Kicsilányom már kezd kiakadni, hogy nem megyünk ki játszani, mindig odaáll a teraszajtó elé és üti az ablakot. Süthetne már a napocska.

A Pesarót mi is ki fogjuk próbálni. Nálunk sem egyszerű a kaját megoldani, a párommal teljesen más az ízlésünk.

Kriszta
titike
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! Kép

Ma megint verőfényes napsütésre ébredtünk! Kép Kép
Még jó hogy nem pucoltam meg az ablakokat! Áldom a női megérzésem érte!

Kaja ügyben maximális megértek mindenkit! Manó! Az Én párom CSAK a csirkemellet hajlandó megenni! Néha átverem, és csirke felsőcomb filét csalok bele valamibe, mert "megfulladok" a száraz cickótól! Zöldséget, gyümölcsöt semmit! Na jó, minimálisat! Mióta együtt vagyunk sikerült kicsit változtatnom az étkezési szokásain, de sajnos "mami" eléggé elhanyagolta ilyen téren...Kép
Én viszont!!!! MINDENT! Eddig elmondhattam magamról hogy nem eszem sertés húst kb 10 éve, de mióta Bence van a pocakban a fél karomat odaadnám néha egy szelet grillezett mustáros tarjáért! Kép Kép Imádom a zöldséget, gyümit minden mennyiségben!
Tehát nehéz...! Kép Egy szerencsém van: sütit még nem sikerült olyat csinálnom ami nem ízlett volna neki! Kép

Kilók: Manó! Sztem nem gáz ha egy kicsit több van a kelleténél! Voltam Én is 50 kg, nem is olyan régen! Most lassan a duplája, dehát ez van... Mint már régebben írtam az elején 15 kg körül híztam, úgyhogy most tényleg nagyon örülök ezeknek az 1-2 kg-oknak. Az a lényeg hogy Te jól érezd magad a bőrödben és a párodnak sztem így is nagyon tetszel! Kép A többi meg kit érdekel??? Kép

Sikerült felírnom egy babaúszós telefonszámot itt a Pontisban van! 06203223056

Tényleg kéne már találkoznunk! Hétköznap kb 9-10-től 2-3 ig érek rá!

Nyah megyek rendet rakni fennt + kicsit takarítani!

Szép napot mindenkinek!

Edina

ui: Manó! Hogy boldogulsz a kutyánkkal?

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Sziasztok!

Gondoltam benézek, de sehol senki!
Jut eszembe... Tudnátok ajánlani egy jó pedikűröst itt Bián? Tökre nincs kedvem visszajárni a XIII. kerületbe! Kérdeztem a cityben, de azt mondták h nincs...Kép

Üdv nektek

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Végigolvastam az eddig írtakat! Kép

LIV, VOTIV ÉS NAGYMACSKA eltüntek!!!

Vki tud róluk vmit?

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat uszi témában. Valószínűleg a Camponásat és a Rubinosat fogom megnézni, még van időnkKép

Kriszta, de igen, én vagyok ott isKép Bár most váltottam, de azért visszajárok, sok kellemes emlék fűz oda. Vermesnek egész szép rajongó tábora vanKép

Timi, az árakról nem tudok részletesen, mert attól függ mennyit megy a gyerkőc, marad-e az ebédre, vagy sem. Én 38.500 Ft fizetek egy hónapra és egész napra van ott Zsombi.

Köszi szépen a rengeteg kajcsi ajánlatot isKép Jól hangzik mind, ki is fogjuk próbálni, bár általában én minden nap főzök. Mi mindenevők vagyunk, így nem jelent gondot kitalálni, mi legyen. Miután mindhárman nagyon szeretjük a húsos ételeket, mindeféle húst, ezért többnyire ez kerül az asztalra. A főzeléket is csak feltéttel esszükKép A kilók miatt nem kell aggódnom, szerencsés típus vagyok ilyen téren.

Kinga, ha aktuális lesz, akkor én szívesen felkeresném a barátnődet. Milyen szülésznő egyébként? A természetes szülés híve? És kedves?Kép

Ma elmentem a postára, végre tudom melyik az a Pöttyös Tigris, láttam, hogy nyitva az ajtó, de nem volt túl nagy tömeg, sőt, ha jól láttam, tök üres volt. Gondolom még eltart egy ideig, mire felfedezik.

Edina, ha sikerül manikűröst találnod, akkor légyszíves tedd közkincsé, engem még pedigkűrös is érdekelne, és mégegyszer a fodrász, akit ajánlottatok, aki lehetőleg szépen melíroz.Kép

Taliban én is benne vagyok, hol és mikor?

Na, megyek vasalniKép
Sziasztok!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok,

edinA,a múltkor jöttem rá a nevedreKépKép
Mi is ált de. szoktunk úgy tíztől sétálni kb. délig! Ha 1x kisüt még a nap, és ki is tudunk jutni akkor lehet, hogy valamelyik nap becsengetünkKépKépÉs elhívunk egy sétára, mit szólsz??Kép12:30-ig mindenképp haza kell érni, mert még meg kell főzni a hamit, és már megszoktaKép

Pedikűrös pedig volt jó , de sajna csak volt mert már nem bírja az ingázást, és nem fog jönni többé Biára!KépEgyébként a Púderben dolgozott! Amúgy nincs messze és én menni is fogok utána, Etyeken lakik, és otthon dolgozik minden nap!Másról amúgy sem tudok!Kép
Votiv és Nagymacsek tényleg eltűntek, de Liv jól van!KépEzt onnan tudom, hogy a másik topikban láttam nagyon szorgalmasan irogat, csak minket hanyagol el!KépKép
Ettől az időtől már kivagyok!! Ma szerettem volna menni a védőnőhöz recepteket iratni, és kész vagyok, hogy nem tudok kimozdulni!!!Kép

Manó
manóci
 
 


Sziasztok!

Halálomon vagyok, Levi 1 napja lázas, mikor megy fel ordít, domi nem tudja mire vélni ezt akkor ő is ordít. Éjszaka Domi legalább 9-10-szer ébred, kicsit zilált vagyok!
Most jöttünk meg dokinénitől, valszeg vírus, de még skarlát is lehet! Ez nagyszerű lenne!
A találkában én is de.-t díjaznám 10-11.45-ig kb. mert mi délben ebédelünk!
Helyszínnek mit szólnátok ahhoz a nagy füves térhez ami a Baross utca Tavasz utca ( inbább Ybl sétány) és a gyógyszertár feletti utcánál van! Volt ott is egy mászóka meg talán homokozó , de valamit lebontottak, nem tudom mi van most ott.

Piroska!
Jó kérdéseket teszel fel, szerintem a természetes szülés híve! ha érdekel akkor szólok neki hogy megadhatom e neked az e-mailjét!

üdv mindenkinek
Kinga
döngy
 
 


Sziasztok,

Döngy,KépKép szegények, jaj de rossz az ilyen, és akkor még ájszaka sem tudtok pihenni!
Azért csak jobbulást, mihamarabb legyetek egészségesek, hogy létre tudjon jönni az a tali végre!Kép Meg aztán állítólag jön a nyár is, így lassan július közepére!!!
Talihely tökéletes, részemrőlKép

Manó
manóci
 
 


Sziasztok!

Döngy! Kép Gyógyúljatok meg!

Manó! Most volt itt az asztalos srác! Kép Köszönöm! Sétába benne vagyok, de csengőnk az nincs! Viszont ha rámcsörögsz előtte egy fél órával akkor mire ide értek el is készülök és állok a kapuban! Kép 30/6783759

Nem tudom nektek milyen éjszakátok volt, de egy én egy szemhunyást sem aludtam! Kép Bence sem! Kép
"Kicsit" fáradt vagyok! Kép
És éhes is! Megyek reggelizni!

Puszi mindenkinek!

Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Sziasztok!

Talán nem lesz skarlát, már nincs láza, eszik is, most csak azért izgulok hogy a pici ne kapja el! ciki lenne mert pénteken lesz a mamám temetése zalában!
egy kép a fiúkról!
Kinga
Kép
döngy
 
 


Sziasztok,


Döngy, nagyon édesek a fiúkKépKépÉs mennyire hasonlítanak egymásra, tök jóKépReméljük akkor elkerül a nagy baj titeket!
Hát nem lesz felemelő programod, a mamád miatt nagyon sajnállak, és részvétKépKépKépBár én gyűlölöm ezt a szót, de nem lehet igazán erre mit mondaniKép

Edina, számod feljegyezve, és akkor majd megcsörizlek valamelyik nap ha kimegyünk!Amúgy ma is ki kellett szaladnom, és megugatott a kutyus, Eszti el is sírta magát úgy megijedtKépSzóltam rá a nevén ahogy mondtad, de szerintem csak még mérgesebb lett! Ugyhogy inkább iszkoltunk a házatok előlKép
Holnap du, mit csinálsz?Csak azért mert most jutott eszembe, hogy nekünk 14-16 között kell mennünk OÁ-hoz receptért! Esetleg utána egy órácska séta? Vagy neked kizárólag a de a jó?
Puszi, mónika
manóci
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk!!!!!!!
Ma elmegyünk és csak hétfőn leszek újra!
Szép hétvégét mindenkinek!

Manóci ! köszi a részvétet! Szegényem már 92 éves volt és eléggé beteg, így készült a dologra a család! messze is lakott tőlünk, nem láttuk túl gyakran! de a mamám volt!

kinga
döngy
 
 


Manó!
A ma du sajna nem jó, de holnap délelőtt szívesen csatlakozom hozzátok! Kép

puszi Edina

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Sziasztok,

Döngy, örülök, hogy nincs betegségKépKép
Jó utat neketekKép

Anide, nem gond akkor holnap de. rádcsörgöük ha indulunk itthonrólKép

pusssz
manóci
 
 


sziasztok!

Ok Manó! Kép

Döngy! Én is örülök hogy rendben vagytok!

Felteszem Bence 4 új cuccát! Kép Lassan több ruhája van mint nekem! ( na jó, ez azért túlzás! Kép )


Kép
Kép
Kép

Ezek már melegebb cuccok, pláne az első és az utolsó! Nekem az utolsó az aktulális kedvencem, a páromé szokás szerint a Micimacis! Kép
Próbáltam most nagyobbakat venni, így most már 50-62-ig van rucink!

Megyek is! Üdv mindenkinek!

Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Szia Manó!

Nagyon örülök hogy találkoztunk, tök jól éreztem magam! Hétfőn 10-re jön az asztalos srác, de utána mehet a séta!

Most viszont megyek, mert bekapott a gép vmi vírust és ki kell írtanom mert mindíg leáll az explorer!

Puszi Edina

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Sziasztok,
Döngy, nagyon helyesek a fiúk Képés tényleg hasonlítanak egymásra. zalai vagy? vagy csak a nagyid volt az? részvétem.
azért kérdeztem, mert én is zalai vagyok.

Edina, édesek ezek a ruhák. tetszenek nagyon. mikorra is vagy kiírva?

kérdeztétek korábban: egy lánykánk van, Liza Júlia, aki szeptemberben lesz 2 éves.

Kép

segített felmosni, rendes csaj Kép Kép

panu
panu
 
 


Sziasztok,

Anide, én is örülökKépAkkor majd hívlak, és mondod, hogy mikor lesztek kész!

Panu, cuki a kislányod, és milyen kis segítőkész már mostKépNem egy hátrány ha lánya van az embernek, mi???KépKép

Jó 7végét mindenkinek,pussz
manóci
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje! Kép

Manó! Voltam az IKEÁban, akartam venni sarokvédőt h ne kelljen azért elmenned, de sajna megszüntették! Kép Meg is kérdeztem, de nem is valószínű h lesz!
Hétfőn a Tamás kb 10 percet lesz itt, csak le kell még mérnie valamit!

Panu! Nagyon édi a kis segítséged! Kép

Jó éjt mindenkinek!

Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Sziasztok!

Panu! Édes a kiscsaj!
Zalaegerszegiek vagyunk!
Most csak ennyi, megyek gyereket altatni!
Holnap jövök!

kinga
döngy
 
 


sziasztok,

Kinga, zalabéri vagyok/voltam, az anyukám ott él, a bátyámék élnek Zalaegerszegen, és még egy rokon család.

"gyermek-elleni" védőfelszereléseket a babaáruházakban is lehet venni, nem drágább, mint másutt.

lányok, az önkorm. nem kaszáltat? nagyon sok a parlagfű a most épülő házaknál, és már méteresek Kép a hét elején voltunk ott, de akkor még durva volt a helyzet)...

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért, egyrészt elutaztunk, másrészt kicsi lányom mostanság nem hagy éjszaka aludni, így aztán ha éppen ráértem volna, mert elaludt napközben, hát gyorsan futottam én is az ágyikóba... De akkor mostan hozzászólok ám!
Babaúszásról annyit, hogy végülis a Rubinba mentünk, ami jó döntésnek bizonyult, legalábbis eddig. Igencsak drágának találom, viszont viszonylag közel van, és nagyon kultúrált, az oktató is nagyon kedves. Zsófi az első két alkalmat szemlélődve tűrte, a harmadikat viszont kifejezetten élvezte. Végülis nem bántam meg, hogy elkezdtük. A Pontisban lévő úszásról a védőnő azt mondta, hogy ugyan mindenki mehet, de azért inkább sérült gyermekek részére ajánlják (egyébként a honlapjukról is ez olvasható le. Persze ettől még lehet, hogy nem így van, végül is a hotelben nem érdeklődtem.
Pedikűröst én is keresek, de szerintem Bián nincs. A kozmetikusom Etyeken ajánlott egyet, egyenlőre várom a telefonszámát.
Volt már valaki a Pöttyös Tigrisben? A szórólapjukról úgy látom, hétfőnként van féléves kortól lehetőség némi játékra. Tudtok erről többet? Kedvem lenne kipróbálni a bébivel, jó lenne társaságba vinni.
Amúgy féléves leánykám egyfolytában az állást gyakorolja, és borzasztó hisztis, ha nem hagyom erőlködni.
Az önkormányzat szerintem egy nagy nulla. Elég vicces, hogy hozzánk - meg gondolom, másokhoz is - bedobott dícsérő levelet, hogy szép rendben van a házunk tája, de már a saját területein - persze a főteret leszámítva - már nem tartja rendben.
Nagyon édesek a gyerkőcök (megnéztem persze a fotókat!).
Most pedig rohanok, mert felébredt. A következő napirendi pont a barackevés, ami azért elég mókás szokott lenni.
A jövőben igyekszem aktívabb lenni...

Sziasztok!
Nagymacsek (ha már átkereszteltettem...)
nagymacska
 
 


Sziasztok!

Mindenki nyaral? Kép
Holnap írok... megyek pihi!

Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Sziasztok,

Megjöttünk tegnap a velencei tóról, nagyon jól éreztük magunkat, és még pancsizott is benne Eszti! Kicsit beleraktam, és annyira tetszett neki, hogy ki se akart jönni!Olyan édes voltKép Sokat játszott a barátnőmék 2 gyerekévbel isKép
Látom nem volt annyira aktív itt a topik?!Tényleg mindenki nyaral???Kép

Panu, mikorra ígérik, hogy készen lesz a házatok?
Látom most már az 1 hét alatt is, hogy nem voltam itthon sokat haladtak előreKép

Nagymacsek, azt hiszem én kereszteltelek át, nem zavar? Csak ez így becézősebben hangzik, talán azért!KépKép
Régebben már írtam Anidenak is, hogy én is Etyekre járok pedikűröshöz, aki régen itt működött a Púderben!Tök aranyos, és ügyesen pedikűröz is, meg ő gyógypedikűrös is! Ja, és még masszírozást is vállal! Néha azt is kérek, mert görbe is vagyok meg fáj a hátam/főleg amikor Eszti kisebb volt/ a sok emelgetéstől!
Babauszi jó lehet, én meg addig tipródtam amíg már így, hogy lassan 13 hónapos nem biztos, hogy erre van értelme elmenni! Nemsoká már akkora, hogy úgyis viszem majd rendesen úszni!Addig meg úszkál, pancsikol velünkKépSzerencsére nem fél a víztől, sőt állandóan medencézni akar itthon is!KépMost a jó idő miatt benne is vagyunk örökkéKépPöttyöstigrisbe mehetünk majd, én is fogok vele járni, jó lehet! Ha rossz idő lesz majd megnézzük!

Döngy, ti merre vagytok?Ti is nyaraltok?

Na, és a pocakosok? Piroska? Hogy vagy?Rég írtál te is!Kép
Megyek is mert még sok pkipakolnivalóm van, meg ha jól hallom fölébredt a kisasszonyKép

Puszi, Manó
manóci
 
 


sziasztok, tényleg nyári pangás van itt Kép Kép

Manó, igencsak építik a házat, jól láttad Kép terveik szerint aug. végén, szept. közepén átadják. a szerződésben egyébként szept. vége szerepel. egyszóval ősszel költözünk Kép

képzeljétek, tegnap a gyermekorvosunk, amikor megtudta, hogy hova költözünk, ajánlotta Száray Eszter doktornőt Kép őt ti is ajánlottátok mindenkinek, és most így meglepetésszerűen, rákérdezés nélkül csupa jó hírt hallottam róla (kedves, lelkes, felkészült...)

megyek is a dolgomra, mindenkinek szép napokat kívánok, és vigyázzatok magatokra, és főleg a kisdedekre ebben a hőségben!

panu
panu
 
 


Az ING Biztosító Rt-t képviselve egy pénzügyi szolgáltatást szeretnék az Ön szíves figyelmébe ajánlani. Ezt a konstrukciót az ING azok számára hozta létre, akik szeretteik, hozzátartozóik anyagi biztonságát mindennél fontosabbnak tartják.

A Patrónus életbiztosítás elsősorban a gyermek életútjának kiemelkedő szakaszaiban nyújt segítséget. Életbiztosításunk szolgáltatása fedezheti a magas tandíjakat, hozzájárulhat az első saját otthon megteremtéséhez, akár az esküvő költségeit is enyhítheti. Segítségével megteremtheti az önálló életkezdés anyagi hátterét.

Amennyiben bővebb információhoz szeretne jutni, kérem írjon nekem a csipkay.peter@ing.hu címre, vagy hívjon a 20/982-3467 telefonon.

Csipkay Péter
gondos_apuka
 
 


Sziasztok, aki itthon van!Kép

Edina, szerda reggel 9 a pedikűrös!Remélem jó, holnap hívlak!Kép

Piroska, mi van veletek???Te már olyan rég jelentkeztél!

Kinga, ti is nyaraltok?

A többiekről akik eltűntek már nem is beszélveKép

Gondos_apuka, valószínű már nem olvasol bele ebbe a topikba, de véleményem szerint ez nem idevaló téma! Máshol kellene házalni!!!

Na, jó meleg van megyek feltöltöm a medencét amíg alvás van!Kép
Puszi, Manó
manóci
 
 


Sziasztok!

Mi még vagyunk a hét közepéig!
Aztán irány a tengerpart!
Nálunk ok minden, a legnagyobb újdonság hogy Domonkos elindult! Így már nincs lehetetlen nálunk, két fele kell rohanom!Mindezt 10 hónaposan, de Levi is ekkor tette így készültem a dologra lélekben!

A meleget első nap kevésbé tolerálták a fiúk, nem lehetett lefektetni őket még fél 12 is fent voltak, most már jobb!

Jó volt találkozni veletek ( Manóci és Edina)bár nem beszélgettünk túl sokat! Majd legközelebb!

Pusz Mindenkinek!

Kinga
döngy
 
 


Sziasztok!

Mi is voltunk a Balcsin, amúgy semmi különös nincsen. Vagyis Zsombi beteg, elkapott valami vírusos toroknyavalyát és magas láza van, amihez párosul ez a szörnyű kánikula. Kép

Szombaton megyünk megint a Balatonra, terveink szerint 10 napra. Kíváncsi vagyok kitart-e addig a meleg.

Kipróbáltuk a Gastlandot, szuper hely, nagyon hangulatos és a kaja szuper.Kép Máskor is megyünk.

Viszont elmentem egy fodrászhoz a Saci szépségszalonban. Szörnyű, soha többet!Kép

Pedikűröshöz én is mennék valamikorKép

21-én megyünk a Praxisba, remélem akkor kiderül ki is lakozik a pocakomban.

Legyetek jók!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Manóci, kösz a becézést, tulképpen tetszik!
Borzasztóan irigylek mindenkit, aki nyaral!!! Mi úgy döntöttünk, hogy a 6 hónapos bébivel inkább nem vágunk neki egy komolyabb nyaralásnak, így úticélként maradtak a szülők. Na de azért majd meghalok egy kis tengerpartért... persze ebben a hőségben lehet, hogy jobb a hűvös lakásban.
A babauszi továbbra is remek, Zsófi egyre jobban szereti, de nekünk - szülőknek - is jó kikapcsolódás.
Amúgy kétségek gyötörnek. Zsófi a maga 6 hónapjával napjában többször kiharcolja, hogy kézen fogva járkáljunk vele (lehet, hogy nem vagyok elég erélyes?). Ha nem járkálunk és éppen nem alszik, akkor rendszerint ücsörögve múlatja az időt a játékai között - vagy egyedül, vagy persze legtöbbször velem együtt. Egyszerűen utálja, ha - az alvás körüli időt leszámítva - feküdnie kell, pedig már forog minden irányba. Na most épp ma olvastam a neten egy ortopéd orvos véleményét a csecsemők mozgásfejlődéséről, és igencsak negatívan nyilatkozott a bébik ültetéséről (mármint amíg nem magától ül)és a kinyújtott térddel ülést kifejezetten károsnak ítélte, és a járatásról sincs túl jó véleménnyel. Most éppen azt próbálom elképzelni, mi a csudát csináljak a Zsófival ezek után. Vajon tényleg ilyen "felelőtlen" anyuka lennék, és ezentúl gáncsoljam el a gyereket, pláne hagyjam fekve ordítani, vagy azért nem ilyen súlyos a helyzet. A védőnő meg a doktornő (mi is Szárai Eszterhez járunk) csak annyit mondott, hogy amit magától csinál, azt szabad. Hát ő magától, izomból húzza fel magát ülő és álló helyzetbe, nem én rángatom... Jó lenne hallani a véleményeteket, úgy tűnik, már tapasztaltabb anyukák vagytok.

A Pöttyös Tigrisről azt hallottam, hogy csak szeptembertől kezdenek. Mit tudtok? Mennénk, ha lehetne.

Sziasztok!

Nagymacsek
nagymacska
 
 


Szia Nagymacsek!

Mi már 3 hete rendszeresen járunk a Pöttyös Tigrisbe, Panka imádja. Jövőhéten kezdődnek a szervezett programok, mint éneklés, elsősegély- és babamasszázstanfolyam, stb.
Menjél nyugodtan bármikor, kultúrált szoptató és pelenkázó is van, csak ajánlani tudom.

Üdv, Krisztina
titike
 
 


sziasztok,
Nagymacsek, szerintem is hagyd az ülést, ha maga akarja/csinálja a gyermeked. az nem árthat. legalábbis én így gondolom Kép

Pöttyös tigrisben mikor vannak a szervezett programok? délelőttönként? az éneklés érdekelne...

hívtam most a bébihotelt, és azt mondják, szinte tele vannak már a következő évre..., ha valakit érintene...(15-én nyitnak újra)

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Kösz a jó híreket a Pöttyöskéről. Ha minden jól megy, a jövő héten benézünk valamelyik foglalkozásra. Persze ahhoz előbb az autómat kell kikezelni (sikerült kilyukasztani a kerekét...), mert tőlünk azért igen messze van a Pöttyös tigris gyalogosan.
Úgy tűnik, az elmúlt két napban Zsófi rákapott a forgolódás ízére, úgyhogy végre nem akar egyfolytában ülni (lehet, hogy előbb kellett volna aggódnom?!), és mintha a járkálás utáni vágya is enyhült volna.
Na megyek, jelenésem van a babaszobában, felébredt a ded.

Sziasztok!

Nagymacsek
nagymacska
 
 


Sziasztok!

A Pöttyös Tigris programok kezdését eltolták szeptemberre. Készítenek róla külön szórólapot és dobálják majd a postaládákba. Addig is szabad foglalkozás van.

Kriszta
titike
 
 


Na sziasztok csajszik!!!Kép

Sajna nekünk majd egy hónapig nem volt netünk, de már végre jó!Látom nincs valami nagy élet itt???KépHÁt mi a helyzet veletek, nyaral még mindenki vagy csak nincs téma?

Piroska, hogy vagytok?HÁnyadik héten is tartotok?

Panu, már vakolják a házatokat, ez jó jel;)

Kinga, fiúk jól vannak?Rég láttalak, pedig mi Edinával tök sokat sétálgatunk mindenfele!Kép
Remélem minden ok.Kép

Na, most ennyi, mert amúgy is későre jár, vagy már inkább koránra?KépKép

Írjatok!!!!!Manó
manóci
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk, semmi különös,bár Domi esett egy hatalmasat, felszakadt a szemöldeke, rohantunk a balesetire, összeragasztották, 4 nap múlva folyt a genny belőle, most már gyógyul. de heg lesz valszeg!
Ennyi!
Sétálgatunk, valahogy elkerüljük egymást, most nagyizunk pár napig4
Pusz mindenkinek

Kinga
döngy
 
 


Sziasztok,

egy gyors kérdés:
nem tudtok véletlenül itt helyben JÓ BÉBISZITTERT?
heti egy délelőtt kellene a 3 hónaposomra vigyázni, plusz kb. kéthetente egy hétköznap estét 3 gyerekre.

Manóci tudja ki vagyok..

Majd írok rendesen is, csak most ébred a csapat

sziasztok, Kata
kátyuska
 
 


Sziasztok,

Kata, megleptélKépKépde bevallom úgy jöttem csak rá, hogy ki vagy miután megnéztem a profilodKép
Én nem tudok bébiszittert, de a múltkor láttam a kábelTV-én hirdette magát valaki! Meg talán a védőnők tudnának segíteni!
Ezek szerint már itthon vagytokKépMajd ha neked is alkalmas átmegyünk valamikor de.

Kinga,KépKépKépez nem jó hír, de remélem már rendbe jöttetek!Amúgy tényleg elkerülhetjük egymást, mégis csak nagy hely ez a Biatorbágy,MI???KépKép

Lányok, volt már valaki a Pöttyös Tigrisben?Itt az ősz, mi betérünk majd hűvösebb napokon biztos!Kép

Manó
manóci
 
 


Na mi van máááár??Sehol senki???Panu, Piroska, Nagymacsek???Mi újság veletek???Piroska te hányadik hétnél jársz már??
Néha írjatok ide isKép,Kép
manóci
 
 


Manó, vagyok Kép kicsit havazok. sok a munka. nagyon készül már a ház, hamarosan színezik kívül a falat, és belül is festenek nemsokára.

Lizát beírattuk a bölcsibe (bébihotel), heti 2 napra. remélem, jól érzi majd magát.

Döngy, remélem, már nem is látszik semmi Domi szemöldökén Kép

milyen lehetőségeket ismertek ott a közelben valamilyen tornára? bár lehet futni is a környéken, főleg felénk, ahol még csak építés van, élet alig Kép Kép

panu
panu
 
 


Sziasztok,

Kinga, hová lettetek????Mire végeztünk mindennel, már hült helyetek volt a játszónKépKép
Tudod nem egyszerű sor volt a postán, és a gyógyszertár, na az meg a halálom!!!Össze is kellett vesznem valakivel, mert lazán beállt elénk az ablaknál, pedig Eszti a kezembe is volt, de mondjuk baromira nem érdekelte!De azért a végén mi kerültünk előbb sorraKép
Hétfőn de. kimegyünk megint, de már nem lesz intéznivaló, remélem talizunkKép

Panu, jó, hogy előkerültetek!KépHázatokat láttam, egyre jobban alakulKépDe nem semmi, hogy nőnek ki a földből körülöttetek is a házak!
Tornára én nem járokKép,de a fölső lakóparkban van, és még a gyerkőcöket is lehet vinni amíg tornázolKép
Bölcsi remélem beválik majd LizánakKép

Kata, sikerült felvigyázónénit találni?Kép

Jó, hétvégét mindenkinek! Manó
manóci
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is vagyogatok, de a munkám nagyon leköt.Kép

Panu, akkor biztosan fogunk találkozni, mert én mindennap viszem Zsombit. Mikor kezdtek? Régen jártam már felétek, valamelyik nap lekanyarodom és én is megnézem hogyan álltokKép

Mi jól vagyunk, már a 22. hetet taposom Maszatkával. Voltunk 4D-s UH-n, kiderült, hogy újabb fiucskánk leszKép Szabolcs Zétény lesz a neve.

A gyerekdokihoz még mindig nem adtam le a TAJ-kártyát, ma fel akarom hívni Budakeszin azt az orosz doktornőt, akit nagyon dícsérnek, és aki homeos doki is, ha kijön házhoz és elvállal minket, akkor Õt választjuk, ha nem, akkor Száray Esztert. Õ is jön házhoz?

Na, rohanok is!
Mindenkinek puszi

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


sziasztok,
Pirus, akkor talán találkoztunk is, amikor 2 és fél hete egy pénteki napon, délután 4-5 között ott voltunk ismerkedni, körülnézni nagymamival. rémlik is, hogy volt Zsombor nevű kisfiú. aztán utána hét elején apával voltunk ott, de akkor délelőtt.
Gratula a második fiúhoz Kép Kép

mi Száray Eszterhez szeretnénk menni, de részleteket még nem tudok.

voltunk kirándulni a környéken, hétvégén, és nagyon klasz volt. erdő, csend, mozgás Kép Liza is élvezte. a kopasz-sziklához illetve a kilátóhoz mentünk, az egész zsámbéki medence látható onnan.

panu
panu
 
 


Sziasztok,

Piroska, gratula a második "trónörököshöz"Kép
Hogy telik az idő , már 22.-ik hetes vagy!Õrület!!!
Száray is megy természetesen házhoz,ha őt választjátok meg kell vele beszélniKép

Panu, tök jó, hogy ti már így bebarangoltátok a környéket!Mi már 4 éve lakunk itt, de kirándulni még nem voltunkKép

Manó
manóci
 
 


Manó, kiránduljatok! nagyon jó kikapcsolódás volt az erdőben barangolni. és hozzáteszem, sokan, családosok, idősebbek, kirándulnak, sétálnak arra. voltunk már a focipályán túl is, egy erdei ösvényen, de ott nem mentünk végig, mert akkor volt valamilyen futóverseny, ez nyáron volt. az a focipálya, amihez a viadukt előtt kell balra fordulni és menni, amíg a focipályához nem érsz. ott is jól éreztük magunkat.

Száray-infot köszi Kép

panu
panu
 
 


SZiasztok!
Kicsit off leszekKép

Panu!
Bocs, hogy bekérdezek ide, de érdekelne az a biatorbágyi bölcsi, ahova 1-2 napra is be lehet adni a manókat, hol van, van-e még hely, meg lehet-e nézni stb? Amúgy jól vagytok? Úszás? Költözés?

On!

Sziasztok
egy diósdi anyuci, Tündér
tündér
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: