Új privát üzeneted érkezett!

Évi!
Köszi a verset!
Nagyon ari! Kép
andi68
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én csak olyan lusta vagyok írni... Megyünk tornázni! Talizunk előtte? Hogy érdemes oda menni? A Nyugatitól megy valami troli arra, nem? Éva drága ugye elkalauzolsz? Mennyi lesz? Vagy ez is olyan "ki menyit ad" dolog? Be kell jelentkezni előtte? Még mindig nem tudok telcsizni, de majd felhívlka vonalason egy fülkéből. Klassz volt a vers,én is megkaptam már postán korábban, le is mentettem, Anne Geddes képekkel színesítve - némelyiktől kiráz a hideg, de a vers csúcs...

Andi! Gyógyuljatok meg hamar! Sok-sok gyógypuszit küldünk, remélem, hamar tudunk talizni.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!
Andi, Kittikének mi is küldünk sok gyógypuszit, Petinek meg védő-puszikat! Remélem, jövő hétre kigyógyultok, és Szigetelhetünk!

Anna Geddest már nem akartam csatolni: egyébként azért vannak jó képei, csak néha túlzásba esik, nem?Kép
Csütörtökön lenne ugyebár a szigetelés is, de akkor az elmarad?!
Fcs, felhívlak én du., amikor Miklós telefonja itt lesz, mobilon, cégesenKép,ha jó neked, most mennünk kell babamasszázsra, utsó alkalom, és pelenkánk is csak 1 azaz egy Kép darabunk van itthon!!
Tornára nem kell bejelentkezni, terhestorna 200 ft volt alkalmanként, ez lesz az első alkalom, mióta lesérült Kati, troli megy, majd kalauzkodok! Azért levegőn sem lenne rossz lenni, nem?



ÉvaKicsimiki
rizike
 
 

 
 

Éva! Oké, hívj, várom, mi az egészséges rendelésre készülünk, csak nagyon alszik ez a drága, lehet, hogy csak pénteken megyünk féléves kontrollra.

Beindult a csőben sült brokkoli-gyár nálunk. Kezdünk vegetariániusok lenni...

(Tényleg vannak jó képei azért, no...)
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Éva+ Kismiki holnap inkább a tornát választom én is, ma annyira elfáradtam hogy nem akarok kibumlizni Pátyra.Hogy legyen? ott találkozzunk vagy valami BKV. megállóba? Ott kit kell keresni, még soha nem jártam abba a kórházba.
Ha holnapig nem írsz majd hívlak.
Sziasztok !
danyoi
 
 


Sziasztok!

Andi, gyógyulgattok remélem!
Ági, szerintem találkozzunk negyed kettőkor a Podmaniczky sarkán a 72-es megállójában,(ugye 72-es? Zita mondta, én a számát nem tudom)Onnan 3 megálló azt hiszem, szóval 6 perc. Kettőkor kezdődik, úgyhogy ha kell etetni, és ilyenek, lesz még időnk. Ok?
Masszázson majd lefordultam a székről, olyan álmos voltam, megittam a zöld teát, attól meg olyan éhes lettem, hogy futólépésben rohantam hazáig. És még a Szigeten is voltunk utána...
És egy óra múlva itt egy bohém barátunk...
Majd holnap nézz meg tornánKép

Fcs, írtam mélt!

Puszi
rizike
 
 


Már válaszoltam is!!!
Fulescsacsi
 


Rendben akkor a megállóban talizunk,Zitát majd én felhívom reggel már találkoztunk a bölcsiben csak mindenki rohant.
Üdv mindenkinek!!!
Ági
danyoi
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy nélkülem is megy a topik!
Mi kimentünk anyukámhoz Diósra tegnap. Megvolt a kutya műtét is és pátyolgattuk szegénykémet, mert nagyon fájt a hasa ahogy felébredt. Kitti nem nagyon mert hozzányúlni, félt hogy elkapja ezt a fura betegséget ! A mandulája nagyon hamar lelohadt a homeos bogyók csodát tettek. Hétfőn még láttam rajta a hatalmas tüszőket, tegnap már egy sem volt. Láza is csak 2 napig volt. Azért még nem megy oviba.
Úszni viszont lehet, hogy már fogunk tudni menni, majd meglátjuk, ha tényleg nem lesz semmi baja.

Remélem jót tornáztatok helyettem is! Kép

Pusszantás!
Andiék.

UI.
Vasármap Bababörze!
andi68
 
 


Helló!

Andi, klassz, hogy jobban vagytok! Hiányoztatok a tornáról, meg Fcs-ék is, ők sem jöttek el ma.
Kutyónak jobbulást!Kép

Hol lesz a Börze? Érdemes menni?

Ági, én gyalog jöttem haza a Máv-ból, mire ideértem, a kocsi totál beázott, Miki tágra nyílt szemekkel bámult,csorgott a kocsiból a víz...


Puszi mindenkinek

ÉvaMiki
rizike
 
 


Sziasztok!
Pár sor mielőtt indulunk:
Andi remélem jösztök jövő alkalommal nagyon klassz volt a torna nekem már nagyon hiányzott.Kittinek jobbulást.
Évi mi is bőrig áztunk de szó szerint a legnagyobb zuhéban baktattunk az utcán és mire haza értem elállt az eső azt hittem megüt a gutta.Mi jöttünk trolival is meg vilivel is gondolhatod hogy örültek nekünk a tömegközlekedésen ami zsúfolásig tele volt...
Na megyek mindjárt indulunk hévízre fürdeni stb. majd jelentkezem ha megjöttünk.
Üdv Ági!!!
danyoi
 
 


Helló!


Fcs&Szabolcs valamint mi Mikivel szerdán készen állunk szigetelni. Hogy álltok ezzel az időponttal? AndiPetiKitty-hol vagytok?
Ági, Hévíz a mi nyári lakunktól sincs túl messze (Tapolcai medence, azonbelül Nemesgulács), nagyon-nagyon irigyellek! Andrist is beviszitek a vízbe? Lehet? Mesélj!!Kép

Éviék
rizike
 
 


Éva! Marad a 10 óra bejárónál? Még mindig nem vagyok feltöltve telefonilag... Írj egy mélt, vagy sms-t, ha jó. Többiek?
Fulescsacsi
 


Helló!

Nekem még mindíg jó a tíz óra, és Andi (most helyetted beszélek Andi, mer nem vagy hajlandó írniKép) is aszonta, hogy jó. Van még valaki, aki jön? Ari?

Éváék
rizike
 
 


Sziasztok Csajok!!!

megjöttün hétfőn délután és nem mondhatjuk hogy unatkoztunk. Az idő elég pocsék volt főleg szombaton egész nap esett az eső és a szálloda uszijába nemmehettünk be gyerekekkel mert gyógyvíz igyhát elmentünk kehidára ott pedig igazi élményfürdő van amit nagyon élvezett mindenki.Szóval oda jártunk esténként mert nappal a párocskám dolgozott ugyanis most volt az első hévizi egészség turisztikai kiállitás.
Szóval napközben ott csellengtünk és vasárnap bulik voltak koncert meg ijesmi és a nagyobbik gyerekem a Szandi koncert után gondolt eggyet és meglépett elment egyedül a szállodába és az ajtóba találtuk meg nem kis riadalom után.Volt ott minden, hangosbemondó meg kiabálás nem kell mondjam...De örömmel vettük tudomásul hogy nagyon jól tájékozódik a gyerek és közlekedni is tud 3 és fél éves létére, azért nem szeretném újra átélni azt a fél órát.
Évi szuper jo hogy nyáron .
lent tudtok lenni és kiszabadultok ebből a poros városból egyébként mi is már 3 ik éve a tisza-tónál vagyunk ugy 2-3 hónapot .
Igen bevittük Andrist is egy darabig tetszett neki de aztán túl erősnek bizonyultak a hangok mert a többi gyerek a játék hevében visitozott meg minden és az már nem tetszett vagyis állandóan megijedt. De nagyon jó mert ott vagy egy nagy világos helyiség direkt kicsiknek tiszta üveg a fala igy kilátsz a medencékre és jó meleg van bent meg járóka stb. vel felszerelve.
Andi remélem sikerült felmenni a térsalgóba.
Évi megkaptad a képeket a masszázsról?
Holnap a tornára jösztök? én megyek és remélem időbe elkezdjük mert én kell menjek Gergőért 4-re.De jó, holnapra is rossz időt jósolnak...
Na sziasztok
Ági.
danyoi
 
 


Helló Lányok! (és Fiaik!)
Na, végre én is itt vagyok!
Már napok óta tervezem, hogy jövök, de mindig közbe jött valami! Hétvégén nem tudtam rendesen megnyitni a topikot, a vége nem jött le, hiába frissítgettem. Na persze csak ez a topik, másikba tudtam írni! Kép Tegnap pedig, amikor a kedvenc sorozatom van, a Vészhelyzet, este 7 -kor beájultam, mondom: Kittike alszom 10 percet, addig apuhoz menj dumcsizni. Erre hajnal 2 -kor ébredtem! Még Peti is hagyott aludni, ami kész csoda! Ráadásul ma is lefekudtem már 9-kor, pedig annnnnnnnyira akartam ide jönni, de nem volt erőm. Viszont Peti felébresztett pár perce, szopizott, és Kitti is kért vizet, én meg egészen friss vagyok most. Na, ez az elmúlt pár nap története.
A sziget nagyon jó volt! Jól kifáradtunk, pedig mi mentünk a legkésőbb oda.
Ági, én még mindig lusta vagyok a tornához!
Pénteken megyek anyukámhoz Diósdra, kutyát ápolni.
Úgyhogy valszin. csak hétfőn jövök, ha bírok, ha nem akkor ne hari!
Csocsi mindenkinek!
Andi (aki mindig álmos)

UI.
Azért nem semmi hogy Gergő egyedül császkált Hévizen! Csajt nem vitt haza? Kép
andi68
 
 


Helló!

Én is ezt akartam kérdezni!Kép Nagyon ügyes a kissrác!
Tornára megyünk, negyed kettőkor találkozunk Fcsacsival a körút-Podmaniczky sarkon. Andi, a nadrágot most fogom felpróbálni (most van időm először tegnap óta), remélem, jó lesz! Szép hétvégét nektek!
Most nekem is rohannom kell, valami gyerekfoglalkozásra megyünk, először, szedem össze a holmikat, és rohanunk.

Puszi
Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!

jó volt a torna de végig azt figyeltem nehogy megint eleredjen az eső és úgy járjunk mint egy héttel korábban no meg rohannom is kellet a végén Gergőért a bölcsibe.
Megőrülök a gyerekem 2-3 éjszaka nem pisil be aztán a 4 iken eláztatja az egész ágyat, meddig tart ez még adjatok tanácsot ha tudtok!?
Évi legközelebb együtt menjünk már hazafele még nem tudtunk dumálni, amúgy már mondani akartam hogy nagyon aranyos a gyógytornász Andi(remélem jól emlékszem a nevére)nagyon csípem.
A kicsi Andris is nagyon nyűgös már vagy 2 napja és nem jövök rá mi a baja, lehet már a fogzás kínozza? nem tudom de még enni se nagyon kér és széklete is csak 2 naponta van.
Észre vettétek mostanába mennyit írtam? ez az anyukámnak volt köszönhető mert itt volt 2 hétig és nem kellet főzzek meg ijesmi de sajnos ma reggel elment és lejárt a "jóvilág" ojan édes volt Gergő tegnap mikor látta hogy a nagyija csomagol kérdezte hogy "hová mész mama?" anyu meg mondta hogy haza , erre a gyerek "akkor mi lessz az én anyukámmal?"
Szóval mostmár rövideket írok egy darabig...
Andi el se tudtam köszönni Tőletek a játszón tegnap úgy siettünk az eső elől, aztán meg hívtalak de mindég foglalt voltál.
Szólok mindenkinek hogy 16 biciklit keresek a Gergőnek ojat amin van pótkerék de leszerelhető és lehetőleg ne legyen az ülés és a kormány közt fém rúd hogy át tudja tenni könnyen a lábát, ha tud valaki ijet szóljon, köszi.
Na sziasztok és pihenjetek sokat ha tudtok úgy is rossz idő lessz ojan otthol ülős.
Ági.
danyoi
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk!
Ági, a tornán valahogy kicsit fáradt vagy nemtudom milyen voltam, aztán meg csak hallottam, hogy köszöntök,és rohantok el, na majd legközelebb! Gyógytornász csaj egyébként Kati, de nem tudom a vezetéknevét.
Andi, a nadrág nagyon klassz, anyukám is beleszeretett, most nem tudom, mit tegyek.

Lányok, megint közeleg a szerda, nem tudom, kinek mi a véleménye a szigetelésről?
Nekünk jó lenne ugyanúgy 10-kor a szigetbejárónál.
Remélem mindenki jól van!

Puszi
Éváék
rizike
 
 


Hali!
Bocsi lányok, hogy elvesztem!
Tegnap írtam 2x is és egyszer sem ment át, erre elég ideges lettem.
Ma viszont már semmi sem aktuális abból, amit tegnap írtam. Nálam túl gyorsan változnak az események, hiába 2 gyerek, az két gyerek! Kép
Sziget nem hiszem,hogy összejön, mert nálunk mpst béka-mentés van! Később részletezem, most mennem kell!
Pusza!
Andi
andi68
 
 


andi68
 
 


Sziasztok!
Tegnap írtam nektek egy bemutatkozó levelet, amit azóta égen-földön keresek, de sehol sem találok. Ezek szerint nem kaptátok meg. Most kipróbálom, átmegy-e ez a levél, s ha igen, holnap újra írok magunkról.

Zita
zait
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik, rájöttem, hol rontottam el tegnap a küldést, így most újra írok néhány sort magamról. (Gondolom, ez így szokás nálatok is, ha valaki újként belép). Ágit és Évit már személyesen ismerem, mert Ági kisfiával együtt jár a lányom bölcsibe, Évivel pedig masszázson ismerkedtem meg.
27 éves vagyok, biosz szakos tanár, bár jelenleg nem dolgozom, mert GYES-en vagyok a kisebbik lányommal, Eszterrel. Ő most 4 hónapos. Emese lányom pedig nemrég töltötte be a 3. évét. Azok közé a kismamák közé tarozom akik nem igazán szeretnek otthon ülni, ezért eljárunk a kicsivel tornázni, állatkertbe, vagy a szigetre, s mivel itt a tavasz, Normafához is feljárunk futni. Hétvégenként,- ha nem a nagyszülőknél vagyunk -akkor gyakran megyünk tájfutóversenyekre.
Egyenlőre ennyit tudtam összeszedni, de ha valami még érdekel titeket, szívesen válaszolok.
Üdv:
Zita
zait
 
 


Sziasztok!

Zita, én azt szeretném, ha a tájfutóversenyekről mesélnél még, meg hogy hogy tudsz futni, Eszterrel vagy nélküle? Kép

Álítólag lehet az Állatkertbe bérletet venni a kicsiknek, tudtok erről valamit?
Andi, sok sikert a mentőakciódhoz, de ugye, tudod, hogy ezek vadállatokKép??
Puszi mindenkinek

Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet új tagunknak Zitának!
Mijen volt ma a sziget?Én ezerrel takarítottam hogy estére tiszta kupi legyen a lakás mert a játszótérről sikerül mindég egy fél veder homokot felhozzunk.
Baba-masszázsosok figyelem, találkoztam Ilivel és azt mondta hogy jövő héten talán szerdán lessz a kirándulás de érdemes előtte felhívni őt telefonon.
Állatkertbe lehet bérletet venni, van 10 alkalmas és egész évi úgy hallotam ja és 2 éves kor alatt nem kell venni a gyereknek.
Andi gondolkoztam ezen a béka dolgon és szerintem kígyó eledel lessz belőlük ha egy hüllő-tartó megnesszeli a dolgot inkább hagyd hadd ugráljanak szét a világba.
Ki tudja mit jelent az hogy 16-os bicikli??? ez minen méretet takar??? segítsetek.
Andi voltam ma a bútor aszban és már nem tartanak játékokat ígyhát nem vettem biciklit.
Zita még érdemes elmenni abba a baba boltba még van pár tavaji modellű siesta cipő én még egy 25-ös fiúsat találtam, aztán felhívtam a márkaboltot és ott 6000 Ft nál olcsóbban nincs is.
Mára ennyi
Sziasztok! Ági
danyoi
 
 


Sziasztok!
Andi! Elvileg az itthoni kétéltűek védettek, így nem adhatják oda őket csak úgy eledelnek! Szerintem, az állatkertben szívesen veszik őket.
Ági! Örülök, hogy találtál cipőt! Én holnap, miután leadom Emét a bölcsibe, ki fogok menni, és veszek szandit maszatkának. Utána megint megyek a barátnőmhöz tanulni, így 1/2 2-re oda tudok menni a házatok elé, ha neked is jó. Utána mehetünk úgy tornára, ahogy a múlt héten.
A futásról annyit, hogy a gyerekek előtt a párommal együtt futottunk, aztán, ahogy Eme megszületett, új stratégiánk lett. Általában először én vagyok a lány(okk)al, míg a párom fut, aztán csere. Csak akkor tudunk együtt futni, ha a szülők Pesten vannak, vagy ha mi megyünk haza. A tájfutás egy szuper sport, már Emese is imádja, s a versenyeken szokott indulni a 3-4 évesek között. (Már nyert is versenyt.) Én azért szeretem, mert senki nem szabja meg, hogy milyen tempóban kell futnom, hogy belegyalogolok-e, meg azt, hogy nem unalmas. Ugyanis végig tudnom kell a térképen, hogy hol vagyok, hogy megtaláljam a kitűzött pontokat. Meg ott van az erdők szépsége, meg a jó levegő, meg a családias légkör is, amiért csak ajánlani tudom mindenkinek. (Ja, kullancs is van, így a gyerekek alapos átvizsgálást igényelnek utána. Nekem már sikerült Lyme-kórt összeszednem egyszer.)
Egy picit hosszú lettem, bocs!
Üdv:
Zita
zait
 
 


Sziasztok!

Zita, Zait, képzeld, faterom is elkpata a Lyme-ot egyszer, valami 300 antibiotikum tablettát (vagy 600-at?) kellett beszednie villámgyorsan.
Tornára mi is megyünk remélem, ha nem épp akkor alszik Sami.

Ági, szerintem a 16-os talán a kerékméret lehet. A felnQtt 32-es vagy milyen szokott lenni, ha jól emlékszem.
Andi, mi újság az ebihalakkal?Kép

Mennem kell, Sami kiabál és veri a lapátkájával a járókát

Puszi Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!
Végre újra pest csaj vagyok!

Szia Zita, örülök hogy bővült a csapat!

Szerdán egész nap az ebihalakat vadásztam ki a medencéből! Egy locsolókannába tettem őket, és kb. 5-600! darabot sikerült kifognom. Kifogtam a kedves szülőket is és írány a patak. Diósdon semmiféle tó nincs, pedig az jobb lett volna. Így megszabadultam a díszes társaságtól de volt még kb. 3-4x annyi akiket nem tudtam megmenteni, mert már így is teljesen kikészültem fizikailag. Azokat a rigók ették meg. (Végül is nem vesztek kárba Kép ) Ezentúl anyukámnál egy fokkal sűrűbben fogjuk pucolni a medence vizét!

Én annnnnnnyira félek és undorodom a kullancsoktól! Teljesen felháborítónak tartom, hogy van pofájuk befúrni magukat a bőröcskénkbe, ez nem fair! Ráadásul még ronda betegségeket is terjesztenek! Mondjuk a legyeket és a szúnyogokat sem szeretem. (ezért is szeretem a békákat!)

Ági!
Tegnap a Tescoban láttam egész jó kis bicajt, a méretet nem tudom, de a kisebbik 6800 körül, a nagyobb kb.12 ezer volt. Szerintem érdemes a kicsivel kezdeni, hogy leérjen a lába. Persze elfelejtettem megkérdezni a szomszéd csajt kell-e nekik a bicaj, de holnap megkérdem. A kislánya soha nem használja.
Lányok, bocs hogy az állat mániámmal fárasztalak benneteket, de ha valaki szeretne egy kutyust lehetőleg kertes házba (rokonnak, barátnak stb.) akkor van egy nagyon ari árvácska, akit örökbe lehet fogadni.

Azért Petiről is írok, nagyon rossz napjai vannak, éjszaka fél órán át óóóóóóórdított, biztos hogy fájt valamije, semmi sem kellett neki, se cici, se víz, se ringatás, semmi. Már ott voltam, hogy hívom az ügyeletet, de hirtelen abbahagyta. Reggel jókedvűen ébredt, de mégis egész nap nyügi volt. Remélem holnapra változik a helyzet. Kitti évzáróját is végig nyügizte.

Most mentem!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Na megérkeztünk a telekről.
Bocsi Zita hogy ojan későn szóltam hogy nem megyek a tornára de ez csütörtök délelőtt dőlt el nálunk (egyébként mondég ijen hirtelen határozunk el mindent).
Megvettük a virágokat hogy majd pénteken levisszük és kiültetjük de mikor hallotam hogy csak csüt-pénteken lessz jó idő bepánikoltam hogy minden tönkre megy ha egy hétig még itt tartom a folyóson vagy a kocsi csomagtartójába igyhát lementünk mellesleg meszelni is kellet a konyhát is és a fürdőt úgyhogy volt elfoglaltságunk.
Péntek délután aztán megjött az eső és szombat délbe újra zuhogott ami jó volt a frissen nyírt fűnek de aztán ojan szeles lett az idő hogy már allig vártam jöjjünk haza.
Persze délután indultunk mert a forma1-et meg kellet nézni( a párom imádja.
Pár sor a gyerekekről: Gergőt be se lehet rángatni az udvarról, állandóan levetette a cipőjét és mezitláb járkált és nem lehet neki megmagyarázni hogy még nincs nyár.Egész nap a szomszéd néni (aki a fogadott nagymamánk) Mimóka nevű macskáját gyámbászta volna persze annak nem nagyon tetszett az ötlet,ő most a fiúk után koslatott volna.Hajnalban aztán égtelen nyávogással fel is ébresztett.
Andráskám jó fiú főleg ha tele van a hasa.Már minden nap kap gyümölcsöt és fél üveg be is megy nálunk nem működött a kanalankénti szoktatás, de a tejpépek nem nagyon ízlenek neki.Éjjel eggyszer még rendszeresen ébrezt úgy 1és2 között mindég aztán 6 kor.
Most ennyi volt a tarsojomban .
Andi akkor kedden oltás de még addig beszélünk...
Sziasztok Ági.
danyoi
 
 


Sziasztok!
Évi! Nem tudom, végül mentetek-e tornára, de nekem nem volt kedvem egyedül végigcaplatni a városon, így végül mi nem mentünk. Egyébként a Lyme-nál nekem is 16 doboz maripent kellett bevennem. "Nagyon kellemes volt!"

Még csütörtökön voltam a Bébikerben, ahol találtam Emesére egy aranyos szandált. A gáz csak az volt, hogy kb. 1 órás keresés után sem találták meg a párját. Végül kiderült, hogy gyárilag rosszul volt csomagolva, így egy 25-ös mellé egy 26-ost tettek. Talán jövő hétre kicserélik a szandit. Veletek történt már ilyen?
Tegnap Emesét a nagyszülők cirkuszba vitték, amit nagyon élvezett. Hazaérve sokat mesélt, hogy mi tetszett neki. Legjobban az, hogy az elefánt, meg a lovak kakiltak!
Ennyit az élményekről!
Üdv:
Zita
zait
 
 


Szia Mindenki!(bocs az q meg a Q betqkért, átállt a bilentyqzetem, egyelQre ilyen)

Mi voltunk a tornán, egyébként Zait, nem te laksz a tornához a legközelebb?Kép SQt, fél kettQ körül ott caplattunk a buszmegálló körül, ahol elQször találkoztunk.
Andi, nem igaz ,miket csinálsz, könyvet kéne írnod a kalandjaidról!!
Látom, mindenkinél zajlik az élet,mi nagyiéknál voltunk,Sami kissé kikészült a folyamatos ajnározástól, de jó volt.
Szerdán lesz akkor a Normafa?
Ági,voltunk a Klauzálon pénteken, nem voltatok még, kb. 12 és kettQ között, letáboroztunk a fqben, jó idQ volt.
Nekünk nyári hosszúnadrágocska kellene, valahogy nem találok sehol, nem tudtok?


Sziasztok,írjatok

Éváék
rizike
 
 


Sziasztok! Évi nem voltunk a téren mert már csütörtökön elutaztunk mellesleg délután 4 és 6 között szoktunk lemenni amikor jövünk a bölcsiből. Kisnadrágot láttam a Csányi utcában ( Király utca és Andrássy út közti részen)2 jó turi is van ahol nagyon klassz dolgok vannak nem túl olcsó de minden nap hoznak új árut és válogatott cuccokat.
Zita szóval Te sem mentél végül a tornára , na majd ezen a héten bepótoljuk ha nem jön közbe semmi.
Én is jártam már így cipővel mint te csak annyi külömbséggel hogy az bankett cipő volt és nem vettem észre a külömbséget csak itthol és nem is tudtam már vissza vinni mert utolsó pár volt,a többit el tudod képzelni...
Andi akkor holnap oltás és akkor megkérdezem a Normafát is Ilitől és leírok mindent de felis tudjátok hívni Őt.
Na sziasztok és írjatok.
Ági.
danyoi
 
 


Sziasztok!
Én is felhívtam Ilit, tízkor lesz a találka, csak én azt nem tudom pontosan, hogy hol lesz ez. Leszállunk a 21-esrQl, és ott?
Andi, képzeld, találtam a Brendon katalógusban olyan hintaszéket, amilyen nektek van, mostmár csak az árára vagyok kíváncsi. Ruhák szuperek!

Puszi mindenkinek-csütörtökön torna!

ÉviMiki
rizike
 
 


Sziasztok!

megvolt ma az oltás és kicsit nyűgös az én Andráskám, mondta Ili hogy is lessz ez a kirándulás és szervezett is valami autót, mondta hogy majd holnap reggel hívjam fel és megmondja hol és mikor lessz majd a találkozó a Károly körúton.Én azt mondtam hogy attól függ hogy megyek vagy sem hogy mi lessz az éjjel( lázasodik vagy nem a picúr).
Aztán meg arra gondoltam hogy befog-e férni 2 vagy 3 babakocsi az autó csomagtartójába?
Évi ha tuti hogy mész azt javaslom reggel 8 kor hívd fel Ilit és kérdezd meg ezt az autót mert ha mi nem megyünk nektek lenne hely biztosan.
Pénteken ismét elutazunk, most anyósomékhoz sajószentpéterre, már allig várom.
A csütörtöki tornát most nem szeretném kihagyni remélem Zita jössz.
Mára ennyi megyek borogatni a kicsit és a naggyal játszani.
Hali Ági.
danyoi
 
 


Sziasztok!
Mi most sajna nem fogunk menni Normafához, s bár Ági tegnap kérdezett valamit, hogy megyünk-e, én nem fogtam fel, miről van szó. Egyébként meg nem tudtam, hogy most lesz a pótlása a találkozónak. Szóljatok Ilinek, hogy nem tudunk menni.
Mi egyébként holnap megyünk oltásra.

Nem nézte valamelyikőtök az m1-en a híradót? Ugyanis benne voltunk családostól. A barátnőm ment férjhez, én voltam a tanúja. A tv azért volt kinn, mert a házasodási kedv csökkenéséről készítettek riportot, s mivel ma egész Bp-en ez volt az egyetlen esküvő, mi voltunk a szemléltetés (az ellenpélda). (Egyébként azért volt ma az esküvő, mert a barátnőmnek és a férjének is ma van a születésnapja.)

Megint találtam jó áron cipőt! A király utcában a Gólyában Melánia gyerek cipők nagy választékban vannak leértékelve, 6000 Ft helyett most csak 2000 Ft-ba kerülnek!
Ági!Évi! Most csütörtökön sem megyünk tornára, mert most mi megyünk haza.
Üdv:
Zita
zait
 
 


Sziasztok!
Már megint jól lemaradtam az írással!
Mi is megkaptuk tegnap az oltást, és kívánom hogy minden babát ennyire viselje meg, mint Petit, mert SEMMI nem volt! Tegnap kapott éjszakára egy germicid kúpot, amit ki is kakilt 3 perc múlva, így beadtam neki még egy felet. Ettől nagyon jól aludt, de semmi gáz nem volt, ma is olyan kis angyal. Mondtam is Kittinek biztos ő kapta a "jóság-injekciót" amit a rossz gyerekek kapnak ha nem viselkednek jól amíg a kistesójukat beoltják. Ugyanis 2 ovódással jelentem meg az oltáson. (Én a bébicsősz!)

Képzeljétek, nyertem egy nyomtatót!
Itt a Babaneten kellett jelentkezni valamire. Csak kitöltöttem, és már el is felejtettem majdnem, mikor kapok egy mailt, hogy nyertem. Kár hogy már van egy, de majd holnap amikor átveszem megpróbálok "bizniszelni" velük, ugyanis én digikamerát szerettem volna nyerni.
Ez a Normafa találkozó végül is kinek van? Csak annak aki járt a babamasszázsra?
Holnap mint írtam már megint van egy programom, Budára megyek átvenni a nyereményt, még az is lehet hogy mennék én is tornázni, de még nem szedtem össze magam sem agyilag sem testileg. Ha megyek felhívok majd valakit aki megy. (Na, ezt értsd meg!)
Én sem akarok lemaradni!
Mindenkinek minden jót!
Andiék.
andi68
 
 


Ui.
Most jöttem rá, hogy ez a Normafa buli ma volt, úgyhogy törölve a kérdés.
Különben hozzám soha nem szól a masszázsos védőnő még véletlenül sem egy büdös szót sem. Pedig tudtommal nem vesztem vele össze.
andi68
 
 


Sziasztok!

Gratula a nyereményhez!!! Mostanában egy másik ismerősöm is nyert csak ő mosógépet egy áruházban eddig nem nagyon hittem ezekben a nyerési lehetőségekben, meg a többiben sem de úgy látszik van benne valami.
Hol van ijen a babaneten? áruld el nekünk is.
Szóval holnap a MÁV kórházban 2 kor.
Megyek aludni
sziasztok Ági.
danyoi
 
 


Hellóka!

Megvan a nyomtató!!!! TÖk szuper, bár nem bontottuk ki, mert még nem döntöttük el hogy megtartjuk-e. De a kép alapján, ami a dobozon van, szupi. Sajnos elég drága a fotó minőségű papír, meg a tintapatron is, így lehet hogy eladom. Mivel még mindig egy digi-fényképezőre fáj a fogam. Nem érdekel valakit?
Ági, itt jelentkeztem a babaneten, most ott egy Nivea hírdetés van a bal oldalon, de 2-3 hete még a hp reklám volt.
Most mentem aludni!
Remélem jót tornáztatok helyettem is!
Puszi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Andikám, örülök, hogy a szerencsemalac fülét fogod,aztán majd átadod egy kicsit?Kép
Mivel Qsz lett, sziget szóba sem jön.
Mi voltunk a Normafánál, nagyon klassz volt, vittem vagy 20 muffin-t, mind megettük, a babók meg a fqben vigadoztak. Tornán is voltunk, Kati megmutatta, hogy kell mozgatni egy ilyen tunya félévest, mint az enyém, ha azt akarom, hogy még ovi elQtt hátáról a hasára forduljon.Kép
Andi, nyomtatónk egyébként van, de majd körbekérdezek, hátha kell valakinek. Hogyé' adod?
A masszázsos védQnQ biztos meg van sértve (á, dehogy) hogy nem vitted a babócádat az Q szuper masszázsára. Még viheted!


Hogy vannakaz apróságok?

Éváék
rizike
 
 


Megint én!

Tervezi valaki,hogy kimegy a Ligetbe vasárnap, a babanetes találkozóra?
rizike
 
 


Hali!
Én tervezem, hogy kimegyek a gyereknapra, azt sem tudtam hogy van babanetes tali, de mintha mondtad volna Évi. Mikor és hol lesz pontosan?
Mi kb. 10-11 körül indulunk.
Ma voltunk a babauszin, de elmaradt. Na, ez az én formám, hogy egyszer végre összekapom a családot és akkor elmarad. Igaz, késtünk volna egy fél órát, de mivel mi 2x úszunk, az is elég lett volna. Kitti nem is volt szomorú, mert kimentünk a játszóra ott az uszi mellett. Pedig nagyon várta már az úszást.
Most mentem, remélem jön még ma este valaki, majd még benézek ide.
Csocsi, és jó gyereknapozást!
Andiék
UI.
Még nem tudom az árát a nyomtatónak, de elég drága, olyan 50 ezer körül van boltban, de még megnézem. Persze én a bolti árnál olcsóbban szeretném adni.
Jön a jó időőőőőőőőőőőő!!!! Kép
andi68
 
 


Sziasztok!

Andikám elkiabáltad ezt a jó időt mert már esik az eső. Hívtalak a tegnap és megtudtam hogy anyukádnál vagy.
Hogy telt mindenkinek a hosszú hétvége?
Mi jól éreztük magunkat, voltunk az Aggteleki cseppkő barlangban koncerten(Cotton Club Singers),hétfőn pedig tiszaújvárosban az uszodában. Szóval jól telt.
A gyerekek is jól viselkedtek csak nem tudom a picur sokat volt-e ölben a nagyinál vagy a foga kínozza mert nagyon hisztis az utobbi 2 napban.
Már nem mondok előre semmit a tornával kapcsolatban, majd meglátom holnap mi lessz és hogy lessz-e kedvem.
Képzeljétek a Gergőt felvették 3 oviba. Egyik az akácfa mert oda tartozunk a másik a Rákóczi Úti és a harmadik az V kerületben, ahol már a jele is meg van.Most törhetjük a fejünket melyikbe menjünk.
Nos ennyi új hírem volt mára
Irjatok és sziasztok!
Ági.
danyoi
 
 


Sziasztok!

Andi! Gratulálok a nyomtatóhoz! Nekünk is van már egy, de rákérdezhetek vmelyik barátnőmnél. Milyen fajta?
Én holnap szeretnék menni tornára, remélem, hogy sikerül eljutni végre, mert az utóbbi kettőt kihagytam. Ugyan mozgásból kijutott, mert otthon a szüleimnél 2x voltunk futni, meg 1x biciklizni. A hétvége klassz volt, mert otthon sütkéreztünk a napon, a szülők rázták a kicsi fenekét, - jól el is kapatták - meg Emével is játszottak. A hétvégén több tucat csigát gyűjtöttek a kertben, amiket egy kis füves területen, a kapun kívül elengedtek.
Hétfőn reggel, míg én aludtam, Eme megkérte az apját, hogy vegye ki Esztert az ágyára. Apa meg is tette, majd visszafeküdt aludni. Én a tompa puffanásra ébredtem fel, amikor a kicsi leesett az ágyról. Szerencsére az ijedtségen kívül nem lett nagyobb baja. De amit a férjem kapott!!
Ági! Mit mondtak az oviban az V. kerületben?
Nekem 9-én 5-re kell mennem a Róza u-ba.
Tudtad, hogy a kazettákat a videós csaj nem vitte ma el? Egyébként kb. 2 hetet mondanak, hogy addigra készül el!
Most végre időben lefekhetek, úgyhogy gyorsan be is fejezem.
Üdv:
Zita
zait
 
 


Sziasztok!

mi történt mindenkivel? hol vagytok miért nem írtok?
Zita: mi volt a tornával? nem mentem mert éppen akkor eredt el az eső sokadjára mikor indulnom kellet volna, Andris meg úgy aludt mint a tej (ijen már rég nem volt 2és fél órát eggyben)
és ezt nem hagyhattam ki mert így sokmindent megtudtam csinálni.
Ovi: voltam tegnap és ott a szülői majd szeptember közepén lessz amikor már letisztázódik hogy ki jár oda. A jele is megvan már-hajó-lessz most, és szept 1 én kezdünk, az szerdai nap és péntekig megpróbáljuk beszokatni.
Ez a videózás meg fényképezés tavaly is ijen hosszadalmas volt a csoportképet már kifizettem de még nem kaptam meg,Te igen?
Andi, megáztatok? Akartok menni anyosódékhoz?
Évi hol vagy? mijen volt a kirándulás a normafához?
Irjatok!
Üdv: Ági.
danyoi
 
 


Sziasztok!
Végre újra itthon vagyok! Ezen a héten alig voltam itthon, viszont inga-járatban voltam, Diósd, Dunaharaszti, és Pest között. Kitti elkezdte a VAKÁCIÓ-t! Kint hagytam anyukámnál, mert szerintem mindnyájunkra ráfér egy kis változatosság. Egyelőre nagyon jól érzi magát.
Képzeljétek, pont az anyum kertje előtt egy játszóteret csinált a diósdi önkormányzat! Micsoda szerencsénk van! Hétfőn egész nap kint volt Kittike, és nagyon szerette, sok gyerekkel játszott, ami eddig nem történt meg ott kint, mivel a közvetlen szomszédban csak egy gyerek van.
Peti is nagyon jó kisfiú mostanában, azt hiszem mindig az Andris fordítottja lesz ! Mármint amikor Peti rossz, akkor Andris jó és fordítva.

Ági!
Igen megyünk, már megvan az utiterv is, Július 8-9-én indulunk. Már előre félek a sok vezetéstől, de azért várom is.
Most mentem, legyetek jók és tényleg írjatok!
Puszi!
Andiék.
andi68
 
 


Sziasztok!

Mi ismegjöttünk egy kis nyaralásból a Balatonon, Miki eléggé zaklatott volt a fektetéseknél, hogy nem otthon van, ti hogy oldjátokmeg ezt a picikkel?
Andi, te megfogtad az IstenlábátKép Nyomtató, játszótér...Már várom a következQt!

Képzeld, lehet, hogy mi is megyünk Erdélybe, lesz egy 6 napos kirándulás Királyszentpéterre, ha jól tudom, ott tanulnánk táncokat meg ilyesmi. Dalokat. Azokból nekem nagy hiányosságaim vannak.Remélem, megyünk.
Lányok, hanyagoljátok a tornát! Igaz, most mi sem voltunk, mert kijöt Miki elsQ fogacskája, és sírt-rítt.

Írok még, most mennem kell etetni, puszi

Éva
rizike
 
 


Sziasztok!

Évi, gratula a fogacskához! Nagyon nagyok vagytok már! Hogy álltok a hozzátápival? Mi még eléggé hadilábon, de azért minden nap próbálkozunk. (1 kávéskanálnyit.)
Peti is rosszul viseli ha nem vagyunk otthon. Pedig csak anyukámhoz megyünk, és már megszokhatta volna, de még mindig nagyon nyügizik, amikor megérkezünk.
Mostanában alig alszik, pedig eddig minden délelőtt és délután is 2-3 órákat szundikált. Ma és tegnap pedig már alig 2 órát összesen! Ilyen gyorsan megváltoznak? Jaj.
Viszont a reggeli fél 5 órai kelés azóta egész normális időpontokra tolódott ki. Ma pl. fél 7-ig aludt!
Kitti hazajött a nagymamától, pedig úgy volt hogy még marad egy hetet. Kimentünk a hétvégén meglátogatni, és eldöntötte hogy hazajön velünk. Anyukám egy szóval sem marasztalta, ami nekem elég rosszul esett.... Kép Biztos a sok eső miatt.
Voltunk úszni, de nem láttunk egyikötöket sem. Évi, jártok? FCS-ék? Ariék?
Most mentem.
ja, a nyomtató még mindig megvan, Zita kérdezted a márkája: HP. photoshop 7660. 20 ezerért gondolom, ez fél ár.
Puszi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!Az előbbi szövag nem jelent meg,fogalmam sincs miért.Még új vagyok a társalgóba,én a babaneten szoktam csetelni.Két fiam,és egy kislányom van,januárra pedig jön a kistesó.KépHa valamit tudni szeretnétek kérdezzetek nyugodtanKépDe most már megyek aludni,majd benézek ide valamikor.SziasztokKép

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!

Üdv. Tündérke!
Örülök, hogy ránk találtál!

Úgy látszik mi kezdünk lustulni, mivel régebben sokkal többet írtunk, dehát betudható ez a jobb időnek, mindenki járkál ide-oda. Estére már nekem sem marad energiám írni.
Tegnap viszont voltunk a Szigeten Éviékkel, aztán a végén majdnem kaptunk egy hatalmas vihart a nyakunkba, szerencsére Éviék kisegítettek egy esernyővel meg egy frankó XL-es férfi inggel a Kittikének. Ne tudjátok meg milyen sikere volt a csöpögő esőben a flancos kiöltözött közönségnél, akik épp az Operett színházból jöttek ki. Az ing a bokájáig ért, az ujja is! Lehet, hogy új divatot indítottunk?
Amúgy minden oké, Peti visszatért a napi 2,3 alváshoz, amit nem bánok.
Holnap valszin kimegyünk a Városligetbe a változatosság kedvéért. Jön valaki?
Most mentem, jó hétvégét!
Csocsesz!
Andiék
andi68
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?