Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én is júli 8-án születtem.Kép



Szóval itt a kép.
Én is boldog szülinapot kívánok.

Merita most kezd félni és ezért volt a balhé, mert akkor épp félt elaludni.

Flocika hol is talizunk?

Na sziasztokKép
ebukiki
 
 


Flocika mit csinálsz te fél 12-kor?
ebukiki
 
 


Edit!
Mit csinálok? Levelezgetek.Olyankor van nyugi itthon.
Kedden 10 körül a közházban? Jó nektek?
Tök jó a kép! A szekrényben ültök?
Kép

Kép
flocika
 
 

 
 

Sziasztok!

Hátha valaki nem tud nélküle élni Kép
március 6-tól lesz!


<!--attachment: t_rpecsoport_plak_t-358232.doc*mime_msword.gif*application/msword*25.1**t%f6rpecsoport%2eplak%e1t%2edoc --><center><pre>
Kép
törpecsoport.plakát.doc (25.1 k)</pre></center><!--/attachment-->
foltvarró_cili
 
 


Edit!
Tali? Én ott leszek 10-től kb 12-ig. Várlak.

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!
Bocsi Flocika, de náthás lett a Drágám. Odamentünk 3 negyed 10-re, hogy szóljunk, de még nem voltál ott. Talán már legközelebb sikerül.
Alig kapott levegőt Manókám, így amikor felkellt, nekiestem a pórszívóval, hát egy jóa adag sárga trutyi kijött. Bocsi a részletekért.

Ti jól vagytok?

Meritának szeretnénk szekrényt venni, van valami jó ötletetek hol vegyünk? Jó használt is.

Sziasztok
ebukiki
 
 


Szia!
Sajnálom,hogy betegek lettetek.Képzeld volt ott egy Edit,de neki kisfia van.Hirtelen azt hittem te vagy mert neki is rövid szőkés haja van.De aztán rájöttem,hogy a gyerekek nem stimmelnek.Jót dumáltunk megint.Most egy kicsit többen voltunk mint januárban,de még épp élvezhető volt a létszám.
Szekrény?Nézd végig a szórólapokat amiket bedobálnak.Kika szerintem jó,de drága.Ikea olcsóbb,de kifoghatsz rosszat.Az RS szintén jó.
Használtba néz körül a babaszobán,hátha találsz valami szimpatikusat.
Megyek,mert nemrég jöttünk haza.(még bementem a DMbe,patika,posta) és rengeteg dolog van.Aztán 5-re meg megyek szülőire.
Gyógyuljatok!!!

Kép

Boldog Valentint!!

Kép
flocika
 
 


Floci, írtam a mailedre...
noncsi77
 
 


Nóri!
Nem tudom mire gondolsz.Én minden leveledre válaszoltam.Vagy nem? Kép

Kép
flocika
 
 


Nem, az a bizonyos kertészgatya izgat még mindig, arra nem kaptam választ, hogy az hányas? Kép
Meg tegnap kaptam mailt, hogy majd fotózol.
noncsi77
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a Macit.
Képzeljétek Meritát beirattam a művház bölcsijébe jövő januártól. Azt mondták 30 gyereket vesznek fel, mi jelenleg a 47.-ek vagyunk a listán. Azzal vígasztalt a vezetőnő, aki tündéri, hogy még el is költözhetnek emberek, meg le is mondhatják. Azért íratkozzunk be a másik bölcsibe is, mert az a biztos. Hát így jártunk. Nagyon nehéz lépés volt, Manóka jól érezte ott magát, nem akart eljönni.

Ti mit gondoltok, milyen tapaszatalatok van a bölcsivel kapcsolatban?

Sziasztok
ebukiki
 
 


Sziasztok!

Nekem nem sok tapasztalatom van a bölcsikkel kapcsolatban, de majd én is hasonló dilemmában leszek 1-2 év múlva.
Egyáltalán beadjam-e, vagy sem?
Régen úgy volt, hogy a gyereket nem lehetett beadni, ha az anyuka nem dolgozott, mert pl. otthon volt a másik gyerekkel. Ez most hogy van?
noncsi77
 
 


Sziasztok!
Most is kell munkáltatói igazolást vinni,hogy dolgozol.Csak akkor veszik fel.Nekem is járt a lányom 2éves korától.Õ nagyon könnyen barátkozott,szeretett oda járni.Akkor én már kevés voltam neki társaságnak,kellettek a gyerekek.A fiam nagyon anyás volt.Õt nem akartam -szerencsére megtehettem- beadni.Az oviba való beszoktatása könnyen ment,mert abba a csoportba vittem ahova a lányom is járt.Ott már ismerte az óvónéniket hiszen három évig minden nap együtt mentünk a tesóért.Aztán egy évet közösen jártak.

Noncsi!
Visszahozta a bnőm a börzés csomagot,de bevallom még bele sem néztem mi maradt és milyen újat tett hozzá.Anyu elcsúszott egy hete és eltört a lába.Tegnap már hazaengedték,de sokat kell pihennie.Aztán a szülinapom is volt és folyamatos jövés menés volt nálunk.Készülni,takarítani Andris mellet nem egyszerű mert nem alszik napközben csak 2-3 szor félórákat.
Olyan jó lenne ha már itt laknátok,csak átszaladnál Kép

Edit!
Meggyógyult a kisasszony?
Szekrény?Sikerült venni?

No megyek,eszem egy kis tejszaporító madártejet Kép Jó éjt!

Kép
flocika
 
 


Flocika
Átszaladásról azért nem beszélhetünk, mert ha jól emlékszem, te káp.1-en laksz, nem?

Amúgy boldog szülinapot!!!
Hányadikán volt? Mert én is februári vagyok... Kép
noncsi77
 
 


Nóri!
Még nem is káposztáson Kép A Szilas patak újpesti oldalán,De egész káposztást egy 30-40 perc alatt körbe lehet sétálni. Nem távolság. De van pici 2 ajtós minibusz ami körbejár és babakocsival is könnyen fel lehet szállni.Szóval ez már tényleg nem számít.
Boldog szülinapot neked is.Kép Én 16.-án lettem egy évvel öregebb.Te mikor?

Kép
flocika
 
 


Hányas ez a kisbusz?

Én 10-én.
noncsi77
 
 


126 vagy 124

Éljenek a vízöntők!!!! Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok Lányok!

Előszőr is mind a kettőtöknek boldog születésnapot kívánunk.

Azért a rákok is éljenekKép

Merita még egy picit taknyos, de már egyre jobb.

Kérek én is tejszaporítót, imádom. Kép

A szekrény ügy is megoldódott. Apa vett egy komódott a praktikerben, az előszoba polc így bekerült Meritához játékos polcnak. Jó lett.

Képzeljétek az Auchanban most szupi leértékelések vannak, vettünk ma 4000-ért egy esernyő babakocsit. Sok más is van olcsón. 5 pontos a bizti öve, de 3300-ért van 3 pontos is.

Bölcsi: Na ez az, hogy Merita is nagyon anyás és ugye bár még cicizik is. Van egy éve, hogy leszokjon róla. Vélemény? Tapasztalat? Félek ettől az egésztől. Mondjuk imádja a gyerekeket és csak alváshoz kell már a cici. Ki kéne találnom, hogyan altassam el cici nélkül és persze ő is be vegye a változást. Ugyanakkor jó hogy cicizik, mert kap sok finom, egészséges anyatejet. Már megint ez a rohadt állam tehet az egészről. Mert hát ugye ha 3 évig itthon tudnék lenni nem lenne gond. Ez van. Szombaton megnyerem a lottó ötöst, és akkor nektek is adok annyit, hogy nek kelljen bölcsibe mennetek. Kép)

Bocsi a felindulásért.

Kellemes tavaszt kívánok nektek, mert most már azért érezhető. Tegnap voltunk kinnt az állatkertben, szuper volt, MAnó is imádta.

Na sziasztok.
ebukiki
 
 


Szia Edit!
Rég jártál erre.Örülök,hogy Merita jobban van.Lassan tényleg talizhatunk.
Természetesen éljenek a rákok is.A lányom is az (júli 8) Kép
A lottó ötösre én egy hugit igértem be a lányomnak.A fiúk most vezetnek a nemi arányban.
Akkor csak babáznék egész életemben.Lenne minden gyerekemnek saját szobája és egy hatalmas közös játszó szoba is.És lenne egy takarítónőm aki imád vasalni.És minden évben elmennénk síelni és nyaralni a tengerhez.És ....És....
Ébresztő!!!!

Szerdán ha jó idő van sétálunk együtt? Nekem 11-re kell átsétálnom a jégcsarnokba mert a fiamnak akkor van a koritanfolyam bemutatója.Kb 40 percet vannak jégen,aztán megint ráérek.

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Igen, éljenek a rákok is, az én lányom is az (júli 5).
Lottó ötös??? Ti még hisztek a mesében? Kép

Hát igen, a sétálás...
Már én is szívesen sétálnék emberek között. Itt is sétálhatok a kicsivel, de itt "vidéken" délelőtt még egy kutyával sem találkozom...
Na mindegy, hamarosan remélhetőleg csatlakozhatom hozzátok!!!
noncsi77
 
 


Nóri!
De jó!Akkor néz be néha a 2005 nyári babák topikba is.Én is elő szoktam fordulni ott is. Jó néha összehasonlítgatni az egykorú gyerekeket.

Ha gondolod szombaton sétálhatunk is Kép

Kép
flocika
 
 


Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Ismét itt és most én vagyok takonypóc. Nem jellemző a családra, hogy betegesek lennénk, de most valahogy belehúztunk. Lehet egymásra kenjük. Apa most csinál nekem forralt bórt. Gyógyszert nem szedek, mert szoptatok és egyébként sem szoktam, de egy kis borocska most jól fog esni.

Flocika: Sajnálom, hogy megint lemaradtunk rólatok, lassan azért csak lesz tali, ha más nem a játszótéren futunk össze a nagy nyári kánikulában. Kép
Egyébkénz ma kétszer is voltunk sétálni, csak nem úgy jött össze a menetrend, amit a kis főnök diktál.

Na pá.
ebukiki
 
 


Szia Edit!
Sajnálom,hogy megint betegeskedtek.Nagyon sok helyről hallom ezt.Ezen a télen valami nagyon makacs bacik terjengenek mert mindenki panaszkodik.Nálunk január elején ment végig a családon.A névnapomat sikerült 38 fokos lázzal ágyban tölteni.Azért egy algopirin be és elmentem a Rapülők koncertre Kép

Kép

Kép
flocika
 
 


Szia!

Köszi az egérkét, nagyon tetszik. Persze a kívánságot is, már is jobb.
Ha meggyógyulok, most már talizunk.

Sziasztok.
ebukiki
 
 


Sziasztok!

Edit, mielőbbi gyógyulást.

Ági, örülök, hogy személyesen is megismerhettelek, és a rucik nagyon aranyosak.
Szombaton akkor valószinűleg visszük a tartozásunkat. Jó neked?

Vannak rucik 4 éves fiúra is?

Nóra
noncsi77
 
 


Sziasztok!
Vannak rucik egészen 128-134 méretig.
Nyugodtan hozd magaddal a másik anyukát.Majd írom pontosan,hogy mikortól.

Edit!
Hogy vagy?

Kép

Kép
flocika
 
 


Kedves IV. Kerületi Családok!

Kell SOS segítségetek baby sitter keresésben.
A miénk most pénteken hirtelen felmondott, ami miatt a jövő heti munkába járásunk problémás lett.
Két fiunk van, 5 és 2+fél éves: nagyobbik oviba, kisebbik bölcsibe jár. Hosszú távra keresünk megbízható és gyerköcöket szerető nénit, aki reggel elviszi oviba/bölcsibe, délután meg összeszedi a fiukat és vigyáz rájuk, amig haza nem érünk (napi 4 óra), ill. betegség esetén egész nap hadra fogható.
Tekintettel a hirtelen bekövetkezett helyzetre most minden megoldás érdekel (pl., valaki csak 1-2 hétig tud segíteni, vagy csak délután).

Segítségeteket előre is megköszönve,

Vékássy Alexander
30 / 201 7221

Vékássy Adrienn
30 / 3 857 043

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Még mindég bennem van a nyavaja,de már sokkal jobb. Manókámat sajnos sikerült összekennem, aminek az lett a következménye, hogy tegnapelött éjjel iszonyú fulladásos köhögés kapta el. Felhívtam az ügyeletet, azt mondták krupp. Reggel mentünk orvoshoz, ott inhalált cica és váltottunk ki mucoprontot. Azt mondta az orvos gégegyulladása van. Adott egy kúpott, ha megint ilyen rohama lenne Meritának, akkor az segít. Hál égnek a múlt éjszaka már nyugis volt, igaz végig a cicimen volt. Bár csúnyán köhög, legalább már szakad fel.

Remélem ti jól vagytok.
Flocika: a múltkor azon a szpoi tanácsadáson nem a Diószeghyné volt ott? Nagyon jó kis blogja van a nőklapja cafén. http://www.nlc.hu/index.php?id=192

Noncsi: mikor költöztök?
Itt vagy már?

Sziasztok.
ebukiki
 
 


Hali!

Még nem lakunk Káposztáson, de szerintem 1 hónap, és költözünk!!!

A kicsinek és neked is jobbulást, Edit!
noncsi77
 
 


Hali!

Még nem lakunk Káposztáson, de szerintem 1 hónap, és költözünk!!!

A kicsinek és neked is jobbulást, Edit!
noncsi77
 
 


Sziasztok!
Edit!
Igen,az Eszter a szopis (én is mellé szoktam ütni mint te Kép tanácsadó.Nagyon aranyos.Legközelebb márc.14.-én jön a közházba.
Szomorúan hallom,hogy még nem vagytok jól.
Per pillanat nekem is kapar a torkom és érzékeny a fülem.Remélem nem lesz belőle semmi komoly.
Találkoztam Noncsival és a Brigijével.Olyan édes kis csaj.Nemsoká együtt túrják majd a homokot a téren Andrisal.
Igaz?Noncsi?
Persze bevesszük Meritát is Kép

Kép
flocika
 
 


Persze, csak már laknánk ott.
Épp néztem a térképet, hogy hogy lehet eljutni hozzátok gyalog. Hát, arra a következtetésre jutottam, hogy a 122 busszal kell elmennem az Óceánárokig, és onnan gyalog. Más ötlet?

Edit!
Nálunk merre van játszótér?
Majd egyszer körülnézek... Kép
noncsi77
 
 


Jól fogalmaztál.Gyalog. Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!


Elég rég jártam erre jobban mondva kicsit lusta voltam írni de olvastalak benneteket.

Sajnos nálunk is Fanni elkapta hányós fosos vírust bocs hogy így fogalmaztam.

Én már annyira várom a tavasz olyan elegem van ebből az időből állandóan mindenhol sár meg hideg bbbbrrrrrr


BOLDOG SZÜLINAPOT UTÓLAG Noncsinak és Flocikának!!!!!!!


Noncsi múltkor megnéztem a lépcsőházatokat őt percre leszünk egymástól.Játszótér a házatoktól kb. szintén öt perc de szerintem egy borzalom Káp.I van egy jobb kb. 20erc séta.


Ebukiki nekem is a 7.menyország a kedvenc filmem nagyon szeretem.
szuszoka
 
 


Szuszoka
régen hallottunk felőled.

Hamarosan költözünk, és akkor jelentkezem, szívesen venném, ha megmutatnál pár dolgot, persze ha van kedved. Kép
noncsi77
 
 


De jó Szuszóka! Egy rég nem látott (olvasott) ismerős.Írjál gyakrabban légysziiiiiiii!!!!

Köszönjük a szülinapi jókívánságot.Neked mikor van?

Fanni jobban van már? Nagyon sok helyről hallottam,hogy milyen nehéz ebből kilábalni.

A hetedik menyország nekem is a kedvencem,főleg ha le tudok ülni a tévéhez.

Téged érdekel angol extra minőségű elvileg használt,gyakorlatilag új gyerekruha?Kedd délig nálam van most három zsák.Ha van kedved és időd ugorj át megnéni.

Nóri!
Téged is szeretettel várlak,te már tudod,hogy milyen szépek.Most rengeteg csajos dolog van,azért találtam Andrisra valót Kép

Kép
flocika
 
 


Nóri,
nagyon szívesen meg mutatok ezt azt majd,
én nagyon szeretek itt lakniKép.

Flocika,
Én nekem decemberbe van a szülinapom,
Fanni köszönöm jól van már,
szívesen megnézném a rucikat csak egyenlőre nem merek semmit igérni úgyan is apa a hétvégén kiállitáson van a fiamat így nekem kell vinni holnap Tatabányára bajnokság van neki vasárnap valószínű,hogy anyuékhoz megyek a gyerekekkel hétfőn egy két intézni valom van de lehet,hogy kedd délelöt átugranák ha még az neked is jó de nem merrem ezt se biztosra igérni.
szuszoka
 
 


Szuszoka!
Mit sportol a fiad?
Nekem jó a kedd délelött,várlak.Ha jössz címet küldöm priviben.

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

De örülök nektek.
Már jobban vagyunk és bízom benne én is, hogy most már igazán jön a tavasz.

Ki vagyok már idegileg, nem tudom ti hogy vagytok vele. Tegnap már szegény Meritára kiabáltam, azóta lelkiismeret furdalásom van.
Most sportolni fogok. Apára bízom Manót és megyek futni.

Nálunk az a nagy játszótér van, nem messze, amit a Bőröndös utca kerül meg. Vagy mi. Szerintem az a legjobb. Bár ez lesz az első játszóterezésünk életünkben. Kép

Mikor talizzunk? Baba-mama klub a közházban? Ott van sok játék, meg minden.

Puszo
Ebukiki
ebukiki
 
 


Az archivban mindhárman szerepelünk.Kép

Különben hozzánk is feljöhettek ha van kedvetek?
ebukiki
 
 


Ja és itt van a mailcímem, azt hamarabb megnézem, vagyis Apa szól ha jön valami: molnarlaszlo5@chello.hu
ebukiki
 
 


A törzsgárda Kép már arhiválva Kép

TAVASZT AKAROK!!!!!!

Edit!
Ne legyen lelkifurdi a kiabálás miatt. Lesz ez még jobb is,nekem elhiheted.Pedig 7-10 év körül azt hinné az ember,hogy megéti,de neeeeeeeemmm. Tépi az ideged és figyel mikor szakad.És amikor már 30*mondod el akkor szakad is.

Tali! Márc 14.-én biztos megyek a közházba,mert jön az Eszter tanácsadásra.Gyere le akkor.

Szuszóka!
Mi volt a bajnokságon?
Várjalak ruházni?Reggel még benézek 8 körül és írom a címet,ha adsz privit.

Kép
flocika
 
 


Szia!

Flocika,
bocsi de nem tudok menni mert amit tegnap elkellet volna intéznem az a Magyar bürokráciába szinte lehetetlen egy nap alatt tehát ma folytatom az ügyintézést.

Fiam az UTÉ-ba focizik sajnos a bajnokságon nem sikerült helyezetett elérniük sajna ez várható volt úgyan is most egyik napról a másikra leváltoták az edzőjüket akihez nagyon ragaszkodtak sajna az új edző a szülöknek semm valami szimpi.Igazából nagyon durva dolgok folynak az UTÉ-ba szülökől minél több pénzt kiszedni.

Bocsi mégegyszer ,hogy nem tudok menni!!!!!!!!!!!
[img]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/clipart/virágvirágvirág.gif[/img]
szuszoka
 
 


Foci és látogatás: Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Jó. Beírtam a naptárba március 14, közház. Tegnap sétáltunk Manóval és benéztünk a klubba, de tök üres volt, így nem maradtunk.

Ma délután megint megyünk, mert még szépen süt a nap és a következő pár napban már megint csapadékos lesz.

Na pá.
ebukiki
 
 


Sziasztok

én is itt vagyok, csak vizsgáztam, és sokat kellett tanulnom, persze ami csak akkor lehetséges, ha a pici alszik, ami pedig ritka számba megy... Kép
noncsi77
 
 


Szia Noncsi!

Miből vizsgáztál? Hogy sikerült?
ebukiki
 
 


Adótanácsadói tanfolyamra járok, és most nemzetközi adózásból volt az írásbeli...
noncsi77
 
 


Sziasztok!

Nóri!
Nem egy könnyű témát választottál.Én biztos nem tudnám megtanulni.Túl száraz és tömény.
Kitaláltátok már a költözés dátumát?
Ha Brigi elmarad velem,szivesen bevállalom amig cuccoltok."Közel" leszel,csak egy gyors telefon és átugrasz szopiztatni. Kép

Edit!
Én is beírtam,ha nem jön közbe valami baci tuti ott vagyunk.

Szuszoka!
Csatlakozhatnál a 14.-ei talihoz!!!

Kép
flocika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: