Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Orsi!Igen nagyon sokat segítenek lehet rájuk számítani!Bár vannak napok amikor ugye semmi nem jó nekik,de hát az ember megérti ugye egésznap a suliban vannak hazajönnek tanulás stb....Ugyhogy inkább hétvégén piszkálom őket hogy segítsenek!De az ő szobájukat saját maguk takarítják,tartják rendben!
Bogi!Hát túl jól viszonyulnak hozzá,amikor én leszidom valami miatt Eriket fut hozzájuk ők meg megvédik!Egyszóval nagyon imádják!
Rakok fel még képeket Bea jóvoltából sikerült meg szerkeszteni őket!Örök hála neked Bea! Kép Kép Kép
1. a nagyobbik lányom látható,2.Erik a gyerekülésben,3.a kisebbik lányom picit sötét a kép de remélem látható!Ezek a képek augusztusban készültek Siófokon!
Sziasztok mindenkinek kellemes napot!
vea
 
 


Most nézem felcseréltem a dolgokat,de szerintem ezt mindenki látja.
Puszi nektek!
vea
 
 


Sziasztok!

Andi!
Találtam neked egy 6 órás állást.
Majd lépj be az msn-be, ha érdekel.
Győr

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 

 
 

Vea, csak nem Balatonfűzfőn készült az egyik kép?

Képzeljétek, ma voltam a Szülészeten, egyik barátnőmnél, a héten szült. Már mentünk kifelé, amikor Juciferr odajött hozzánk, a fényképekről megismert minket. :)
Tök jól nézett ki, éppen gátseb-kezelésre várt, de nagyon nem fájhat neki, mert elég jól tudott sietni. :)
Sajnos Milánt nem volt időnk megnézni, mert időre mentem a belgyógyászatra. :(
Vendég
 


Halihóóóóó:)

Juciferrenk is is hatalmas gratula :)

Bogi:
nekem nem keresel állást?? Jól fizetős, kevés munkás érdekelne. :wink:
Vendég
 


bocs:
itt
Vendég
 


Sziasztok!
Tünde!Nem Fűzfön készült a kép,hanem Siófokon!
Hát kár hogy nem láttad a pici Milánt beszámolhattál volna milyen szép baba,mert biztos hogy az!
Sziasztok
vea
 
 


Vea, majd Bea beszámol, Juciferr azt mondta, ma megy hozzá látogatóba.
Vendég
 


Sziasztok!

Bea

Hogy van Milán és Erika?


Reggel nagy esemény volt nálunk. Zselyke a bilibe pisilt. :lol: Mikor előszőr ráűlt a bilire csak ücsörgött rajta, húsz perc múlva mikor mentem mosakodni, megint ráakart ülni, és mire befejeztem a fogmosást bele is pisilt. Persze ez csak a véletlenek sikeres összjátéka volt. :wink: Ugyanis félóra elteltével észrevétlenül a pelusba nyomott. :)

Ma kapott oltást is. Egész jól viselte.

Legyetek jók!!!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!
Mivan lányok igen nagy a pangás?!Mi van veletek?
Orsi!Hát igy kezdődik minden,dicsérd meg ha sikerül neki és akkor már töbször fog produkálni a bilibe!Nálunk is igy volt,és egyre töbször akart ráülni a bilire!Amúgy mennyi idős a gyermeked?
Sziasztok mondenkinek szép napot!
vea
 
 


Sziasztok!

Bogi!

Bocsánat, reagálni sem volt időm, de köszi az ajánlatot. Nem tudtam élni vele. Kissé zsúfoltak voltak a napjaim!

Hazai helyzet: Krisznek kibújt az első rágófoga! Még 3 jön egyszerre. :(

Mi egy-két óra múlva indulunk Németországba. Testvérlátogatás, és sörfesztivál lesz a program.

Jó hétvégét mindenkinek!!!

Puszi:

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!
Zsu!
Jó utat.

Orsi!
Gratula bilihez. Vagy már mondtam?

A másikban írtam, hogy mi van Juci/Erikával. Szegény nagyon kivan. Olvassátok el, ha érdekel.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok,

jön holnap vki az A1 Autóhoz gyereknapozni?
lesz játszóház, arcfestés, lufihajtogató bohoc, kisautók, ügyességi játékok, szinpadon müsor. 10-18 óráig lesz.
Fotózás BMW autókkal,motorokkal.

Tegnap voltunk itt a Marcalvárosi fajátszótéren., itt is volt ilyen hasonló, talán ugyanezek szervezik. Kevinnek nagyon tetszett
az ugrálóvár, mert ez ilyen pici gyerekeknek volt csak.

Erikának kitartást kivánok! :)

Szép napot, bár látom hétvégén nagy a pangás, mindenki csavizik vhol!

Zsu
spanci
 
 


Sziasztok!
Zsu!Mi is ott voltunk tegnap a fajátszinál azon a m...-bulin!Erik nem mert ugrálni,ő ilyen kis félős!De csinált pillangót,meg játszott a játékokkal!Még a bohóctól is félt :( !Mikor voltatok ott?Mi olyan 6felé mert elötte a másik játszin voltunk!
Ma egyébként a gyermekek házában van játszóház,bábelőadás stb.....!15-18-ig!
Sziasztok puszi mindenkinek!Kellemes napot!
vea
 
 


Sziasztok!
Hát a pangáshoz mi is hozzájárultunk. :D
Lollival egész nap kint kell lenni a szabadban(nem tudom mi lesz,ha rossz idő lesz).Ha ide próbálok ülni a géphez,abban a pillanatban idejön és szopizni akar.Ma nagyon nyügi volt,valószínű a fogacskái bántják,semmi sem volt jó neki,folyamatosan sírdogált.Most meg már alszik.

Vea!Lánykáid már kész nők!Nagyon csinosak mindaketten!(Biztos anyukájukra hasonlítanak :wink:

Zsu/Spanci!Melyik ez az A1 Autóház?Lehet,hogy elugrunk délután.
További szép estét és jó pihit mindenkinek!

Kép
Jucus és Lollika
lollibaba
 
 


Sziasztok!
Jucus!Köszi a dicséretet,hát tényleg már kéz nők :) !Nem rám hasonlitanak,de azért köszi!Remélem azok a fogacskák mihamarabb ki bújnak!Mi is sokat szenvedtünk vele!Volt hogy egyszerre jött 4 fogacska!

Judit!Örülök hogy találkoztunk ma remélem holnap is időben le tudtok jönni és többet tudunk dumcsizni!Mi olyan 4-1/2 5 fele megyünk le!
Szép estét mindenkinek!
Sziasztok
vea
 
 


Sziasztok!!!

Ma taliztunk a játszótéren Vea-val!!!! :D Megismertem a kisfia rikító zöld biciklijét.
Hogy az a kis pasi micsoda szép. Meg fogja őrjíteni a lányokat!!! :D

Én is örülök Vea,végre lesz ismi a játszin.
Igyekszem holnap előbb lemenni.


Jó éjt mindenkinek!!!

Judit

[url=http://babafalva.hu]Kép[/url
juditta2
 
 


Szia Mindenkinek!

Élünk,virulunk,kicsit betegeskedünk.Szakdoli egyelőre letudva,később bővebben az "egyelőréről".
Már a másik topicba írtam (elég sokat :oops: :D ),így itt még nem tudtam visszaolvasni.Megígérem,mielőbb bepótolom a lemaradást,addig nem is szólok hozzá.
Már nagyon hiányoztok. :)Olvasatlanul nem tudhatom,csak remélem,hogy jól vagytok.
Holnap megyünk az A1 Tappancs megnyitó-gyereknapra.Biztos jó móka lesz 8) ,bízom benne,hogy valakivel talizunk közületek. :lol:

Míg újra bele nem lendülök:
Ölelünk és puszilunk Mindannyiótokat.

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Sziasztok!

És az én lánykáimat nem ismerte meg senki?
Pedig Lili és Katica is ott voltak a játszin a rendezvényen, és elég aktívak voltak.
Vea!
Ők is 6 körül mentek ki.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Én sem voltam napokig, sajnos dolgoztam. :(
Mára Bakonyba terveztünk kirándulást,de túl fáradt vagyok hozzá.
Inkább elmegyünk mi is a rendezvényre amit írtatok többen is az A1-nél.
Hol is lesz ez pontosan? A temető mellett? Aki tudja írja meg légyszi.
Szívesen találkoznék ott Veletek!!!

Erikánál én is voltam még csütörtökön,de nem volt időm felrakni a fotókat a babáról. Nagyon édes a manócska,olyan picinek tűnik. Pedig Marcellom sem volt sokkal nagyobb amikor született,csak az már régen volt :)
Remélem ma valóban haza is mehetnek.

Vea!
Örülök,hogy sikerült felraknod a képeket.

Hol van az a fajátszi amiről írtatok?

Majd még jövök.

Bea
beátab
 
 


Itt vannak a képek Erikáról, Millánról és a büszke apukáról.

Kép
Kép
Kép
beátab
 
 


Sziasztok!
Judit akkor dálután találkozunk,ha elöbb le tudtok jönni!1/2 5-körül megyünk!
Addig is puszi nektek!
Bea!msn-re megírom a választ kérdéseidre!Mert látom fent vagy!
Bogi!Sajna nem ismertem meg a lánykáidat :cry: ,rengetegen voltak,de máskor jobban figyelek!
Sziasztok kellemes napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vea
 
 


Sziasztok!
Lent voltam Erikkel az A1-es gyermeknapon,hát szó mi szó elég jó buli.Ügyességi játékokat kell meg oldani és délutáni sorsoláson nyerhet a gyerkőc!Ugy hogy 1/2 4 körül megyünk vissza hátha szerencsénk lesz és nyer valamit Erik!Képzeljétek el mekkora öröm lenne neki!
Judit!Ma nem megyenünk le a játszira a gyereknapra megyünk vissza!Nem jöttök el ti is?
Puszi mindenkinek!
Sziasztok
vea
 
 


Sziasztok!
Visszamentünk délután az A1születésnapi játszoházba!És képzeljétek Erik nyert a sorsoláson egy Pezes tákába volt sapi,pezcukor tartó stb.........!Nagyon örült neki!Olyan jó volt nézni amint ki ment a szinpadhoz az ajándékért!
Na mentem!
Mindenkinek további szép estét és jó éjszakát!
vea
 
 


Sziasztok!

Vea!
Mi is voltunk az A1-nél Erzsiékkel. A lányok arcfestésen vettek részt. Egyforma pillangót kértek mindketten. Nagyon helyesek lettek. Táncoltak a színpad előtt,ugrálóváraztak,de nem csinálták végig a feladatokat. Az Erzsi Marci fia viszont végigcsinálta és kapott is csomagot. Nagyon boldog volt. A tortáért már nem álltunk sorba,mert nagyon nyügösek voltak a kicsi fiúk.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat.

Innen csak a Hajniékkal talákoztunk,mást nem láttunk,igaz nem is ismerek mindenkit személyesen.

Szomorúan vettem észre,hogy senki nem reagált Zsunak az újabb babatalival kapcsolatban :(
Pedig nagyon jó lenne újra találkozni,és megismerkedni az újakkal is.

Rakok fel képeket a mai délutánról.

Arcfestés
Kyra
Kép
Detti Kép
és együtt a csajok Kép
Tánc közben
Kép Kép

Amíg mi a nagyokra figyeltünk az apukák vigyáztak a kicsikre
Kép
Az elektromos autóra sajnos csak Marci jutott fel,a lányok nem voltak elég gyorsak
Kép
beátab
 
 


Sziasztok!


Vea

A lányom 13 hónapos és 2 hetes. Gratula Eriknek. Hol volt pontosa ez az A1-es játszóház?

Bea

Nagyon jól néznek ki a lányok!! :D Valóban jó volna egy újabb találkozó. Örülök, hogy Erikáék jól vannak.

Maminti

Sajnálom, hogy igy alakult a szakdolgozatod. :( De igy több időd van felkészülni a vizsgára. :D Kedden hol lesz zenekuckó?

Jucus

Zselyke nekem is állandóan kinnt akar lenni. Aludni is kinnt szokott, igy előre félek az ősztől, meg a rossz időtől. Tavasszal is volt olyan, hogy nem akart aludni idebennt, kirakni pedig a zuhogó esőtől nem tudtam. Most meg már nagyobb és akaratossabb is. :)

Felteszek néhány képet Zsezséről.

Jó éjt!

Csók: Orsi

Kép Kép Kép Kép

Kép
sorsoly
 
 


Szia mindenki!!

Orsi!
Micsoda gyönyörű nagy haja lett Zsezsének! Igazi szőke szépség!!

Bea,Erzsi!
Büszkék lehettek a csajszikra, nagyon jól néznek ki a képeken! (is)

Mi vasárnap megérkeztünk Németországból. Krisz az odautat kevésbé, a hazafele utat nagyon jól viselte. Nagyon jól éreztük magunkat, de ez inkább, legalábbis nekem, azt jeletnette, hogy együtt lehettem a nővéremmel. Az oktoberfest,hát.... Ennyi részeg embert, ekkora helyen még soha nem láttam. Oké, biztos jó buli ez, pici gyerek nélkül, kellően "ellazulva" de nem nekem. Bár Krisz csak egyszer félt egy szellemvasút előtti ronda bábtól,és hangos zenétől, azért nem volt zökkenőmentes a buli. Sokat volt ölben, ami elég fárasztó volt, mert leülni sehol nem lehetett. Minden sátor tömve volt. 3x tisztába kellett tennem, dodzsemek, hinták közt, a babakocsiban, amit komolyan utál. Nem csoda, kissé kinőttük. Amikor hazaindultunk, ért minket még meglepetés, az autónkat bezárták egy udvarba, mondván: mért álltunk pont oda?! Hozzáteszem, az is csoda volt, hogy egyáltalán találtunk a feszt közelében, kb 10 perc sétálva, helyet. Na de mindegy,kiszabadultunk. Itthon várt egy befagyott fagyasztó, aminek 3 napra nyitva maradt az ajtaja.

Remélem ti jól vagytok, nekem semmihez nincs kedvem, pedig még vár egy spáros bevásárlás. Írjatok valami szépet, üdítőt!!
Képet majd később rakok, puszi:

[color=darkred]
[/color]

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!
Sajna mára Erik beteg lett hajnali 5-kor arra ébredtünk hogy tiszta forro a buksija 39fokos láza volt!Azóta csak hőemelkedése van.El mentünk dokinénihez,meg vizsgálta nem talált semmit.Mondtam neki hogy Erik sokat pisilt délelött ,mondta pisiljen meg nézi nincs e valami baci benne,hát tele van vérrel,és gennyel a pisije!Ugyhogy azt mondta vagy vesemedence gyulladása,vagy holyaghurutja van!Holnap reggel az első pisijét el kell vinnünk azt is meg nézi,és ha éjjel is lesz láza vért is vesz tőle :cry: !
Ugy hogy Judit nem tudom mikor keveredünk le legközelebb a játszira!De majd talizunk!
Sziasztok!Mindenkinek szép napot kívánok!Szebbet mint az enyém :( !!!!!!!!!!!!!!!!
Puszi mindenkinek
vea
 
 


Sziasztok!

Vea!

Szegény Erik :( :( :(
Remélem nem lesz semmi gond.
Ki a gyerekorvosotok?

Tegnap nem értünk oda, apa csak 6 előtt jött meg, de hozott halat. :)
Ma figyeltelek a játszótéren, meg is lepődtem, hogy nem vagytok itt.
Gyógyuljatok meg!!!!

Zsu!

Délután mi is elmentünk a sparba, de csak a dm-ig jutottunk. Ott megvettük, amit akartunk, aztán úgy döntöttünk mégse vásárolunk. Nem volt kedvünk :D


Szia mindenkinek:

Judit

[url=http://babafalva.hu]Kép[/url
juditta2
 
 


Sziasztok!

Ma de. hazajottunk! :) (tegnap nem engedtek, mert a picimnek meg jart ket szuri)
Koszonom, h gondoltatok rank!! Koszonok minden drukkot, jokivansagot, nagyon jol esett, dragak vagytok! Bea, Bogi titeket kulon-kulon is a szivembe zartalak.
Csak par percre jottem, de holnap megprobalok leszakadni picit kisfiamrol es majd reagalok/meselek. Ugy latszik eleg para-mama vagyok, fura erzeseim vannak, az egy het korhaz utan mintha kicsit elveszettnek ereztem magam itthon, a biztonsagot jelento csecsemos noverek, dokik kozelsege utan, vagy nem is tudom mit erzek, de fura na! :? es mar a legzesfigyelorol is megvaltozotta velemenyem, de remelem holnapra rajovok, h mekkora csacsi vok :wink: nem akarom elkiabalni, de egyelore ez az edes merleg bebi nagyon nyugodt :) alszik, alszik, nezelodik, szopizik, nezelodik, eszik, neha picit riii, de csak annyira, h megnyugtasson tud O olyat is :D es!!! pld. egy-egy rotyogtatas utan edesen mosolyog :lol: es itthon tuti felismerte a Lap-fele zenet, mert fulelt es vagy 5x egymas utan elmosolyodott :) azt hittem megeszem! nagyon cukor.
Bea mar irta, de leirom en is az alap infokat: szerdan 27.-en 12.30-kor szuletett (31,5 oraval azutan, h elkezdett elzuttyogni a magzatviz, szal hosszu volt nekem a szerdara virrado ejszaka :( apropo! Babancs, majd dobom az infot a homeopatias cuccrol, nekem naon jol jottek azok a bigyok) 49 cm es 2980 gr (mondom, h cukorfalat :D)
Holnap csatolok kepeket is, most nem bajlodok veluk, meg fogalmam nincs hogyan kell.
Puszilunk mindenkit!
Holnap a vonalzot is megcsinalom :)

Kép
juciferr
 
 


Sziasztok,

Vea,Bea,
mi is voltunk vasárnap Kevinnel az A1-be, nagyon szuper volt az a játszóház. Mi olyan negyed 11-re értünk oda, akkor még alig voltak, Kevin ki tudta próbálni játszószőnyegen az összes játékot, aztán abba a kis házikóba is bement, nagyon tetszett neki, aztán meg ugrálóvárazott, alig akart kijönni belőle, ugy kellett érte bemásznom.

Bea: jók a fényképeid, helyesek a csajok, na meg a fiuk is. :)

Vea, szegény Erik, gyógyuljatok meg minél előbb. :):)
Hát hol szedhette össze ezt a betegséget?

Juciferr,
örülök, hogy irtál, és mindketten jól vagytok. :) Nagyon erős lány vagy, hogy ilyen hosszú ideig kitartottál. Bár mást nem nagyon lehetett tenni, nemigaz.
Pici gyönyörű, és nagyon szép neve lett neki:):)

Orsi,
Zselyke nagyon édi ebben a cuccban, és micsoda szöszi haja van.!
Na majd bemutatod Kevin fiamnak. :)

Jó éjt,
Zsu
spanci
 
 


Jucus merre vagy?
spanci
 
 


Kép A1 Gyereknapon
spanci
 
 


Kép
spanci
 
 


Kép
spanci
 
 


Jó reggelt mindenkinek!(Szia Spanci,itt vagyok :) )

Tegnap kicsit kusza napunk volt,korán kelt Lolli és egész délelőtt nyügi volt,aztán délután jött az apukája,akivel nagyon jól el volt.
Csütörtökön megyünk a 15 hós szurira,már előre rettegek.Általában én nem élem meg jól őket,csajszika bőg egy sort és persze a dokinéni mindig akkor mondja el a szükséges infókat,nekem meg a fele nem hatol el az agyamig és ilyenkor néha még otthonról felhívom 1x,hogy mit is mondott.Na,szóval hülye vagyok. :)

Vea!Eriknek mielőbbi gyógyulást,reméljük gyorsan túl lesz rajta!Puszi neki!

Spanci/Zsu!Kevin nagyon komolyan játszik!Imádnivaló!

Juciferr!Üdv itthon és maradjon minden napotok olyan békés,mint az első itthontöltött!

DeáknéZsu!Irigyellek a sörözés miatt.Én nagyon szeretem.Vágyam,hogy egyszer kijussak az oktoberfest-re!A többi kellemetlenségért nem irigyellek!

Szép napot nektek!

Kép
Jucus és Lollika
lollibaba
 
 


Szia mindenki!

Ma voltunk Krisztoferrel a kardiológián, hál istennek, semmit nem találtak. Egészséges a pici fiam szíve.

Vea!
Sajnálom a kis Eriket, remélem hamar meggyógyul!! Azért a közérzete jó?

Spanci!
Aranyos a kisfiad! Jó, hogy korán kimentetek, a tömegben biztos nem tudott volna ilyen édesen játszadozni. Ő mennyi idős is?

Jucus!
Gondolunk majd rátok csütörtökön, mi aznap kapjuk az agyhártyagyulladás elleni szurit. Aztán kb egy hónap múlva a 15 hósat! Megmondom őszintén, egy sörbe kóstoltam csak bele, inkább este ittam egy kis bort!

Pusz mindenkinek, talira estleg reagálhatnátok! :)

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Szia Zsu!Mi szívesen mennénk,általában 14 óra után jók vagyunk úgy 18 óráig.
Akkor csütörtökön majd én is gondolok rátok.Mi 13 órára megyünk.És ti?Ki az orvosotok?Nekünk dr.Szilágyi Ildikó és naaaagyon szeretjük.

Kép
Jucus és Lollika
lollibaba
 
 


Sziasztok!
Elösször is mindenkinek köszönöm a jó kívánságokat igyekszünk meggyogyúlni :) !Hát ma kellett mennünk reggel dokinénihez ujból megnézte az első reggeli vizeletet,de vért nem vett mert hálisten nem volt láza Erkinek éjjel!De viszont a pisiben benne van a vér és a genny!Ő szerinte hólyaghurutja van,amit bárhonnan ovi,játszi stb ellehet kapni!Végülis 2hete ovis nem ám már hogy nem hoz valami bacit haza. :( Reggel sírt hogy nem mehet oviba,majd talán hétfőn!Antibiotikumot kapott.De amúgy a hangulata jó nincs vele semmi gond nem fáj semmije szerencsére!A dokinéni azt mondta mehetünk játszira is csak ne üljön le a földre.Csütörtökön megyünk vissza controllra!
Méeg egyszer mindenkinek köszönöm a jó kivánságokat!
Sziasztok!
Legyen szép napotok!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
vea
 
 


Sziasztok!

Vea

Ezek akkor jó hírek!! Erik biztos örül, hogy mehet játszótérre. :)

Zsu

Sajna Zselyke haja még mindig nem elég hosszú ahhoz, hogy kislánynak nézzék. :D Ez jó, hogy Krisznek nincs semmi baja. A sörfesztivált valóban nem kisgyereknek találták ki, de én se hagytam volna ki. A nővéred régóta kinnt él? A taliban benne vagyunk!!

Jucus

Csütörtökön én is gondolok rátok. Zselyke elég rosszúl viseli a szurikat. Lollika, hogy viseli őket?

Spanci

Jók a képek Kevinről! Már nagyon várjuk a megismerkedést. :wink:

Erika!

Üdvözlet itthon. Szép napokat nektek!!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Zsu!Örülök hogy minden rendben van Krisztoferrel !!!!!!!!!!!!
Spanc!Nagyon aranyos a pici fiad!
Juciferr!Nagyon nagy gratula,jó már otthon lenni igaz?Persze hogy még furcsa én is igy éreztem mikor hazamentünk a korházból,de szerintem mindenki igy van vele!Vigyázzatok magatokra!
sziasztok!
vea
 
 


Sziasztok!

Spanci!
Nagyon aranyos Kevin a képeken. Látszik rajta mennyire élvezte a játékot. Mikor mi voltunk délután nagyon sokan voltak,pedig szerintem Marcell is élvezte volna a játékot a szőnyegen.

Vea!
Örülök,hogy Erik jobban van már. A cirkuszt gondoljátok meg. Szerintem neki is nagyon tetszene.

Jucus!
Nekünk is a Szilágyi Ildikó a dokink, és már Zsuéknak is.
Én is nagyon szeretem őt. Mi általában ki szoktuk hívni,mert Kyra tavaly nagy cirkuszt csinált és akkor úgy dönötttem én ezt többet nem szeretném átélni :cry:
Azóta már 2 gyerkőchöz is kell jönnie. Általában egyszerre beteg a két kicsi.
Látom megtaláltál az iwiwen. :)

Orsi!
Tüneményes Zselyke ezeken a fotókon. Tényleg nagyot nőtt a haja. Kis angyalka evvel a szőke hajacskával.

Erika!
Szép lassan belejössz majd a napi rutinba és nem fogod elveszettnek érezni magadat. És persze mi nagyon szívesen segítünk Neked bármiben.
Nekem Marcellel az első hónapok voltak a legnyugisabbak. Napközben nagyon rendesen viselkedett,evett,aludt.Bezzeg éjszaka ez már nem ment neki ilyen jól.
Sajnos még mindig sokszor kell felkelnem hozzá. De azért néha előfordul,hogy reggelig alszik :wink: Ilyenkor olyan kipihent vagyok :)

Sajnos Marcellom is náthás. Ma délután már el kezdett köhögni is. Remélem nem lesz komolyabb baja.

Zsu!
Szervezd csak azt a talit!!!! :D
Gondoltam,hogy nem lesz Krisznek semmi baja. Bennünket is elküldött a doki nénink. Tudod ő már csak ilyen alapos :wink:
De ez nem baj.

Puszi Nektek!

Bea
beátab
 
 


Sziasztok,

Jucus,
általában dokinál én is igy vagyok, főleg most az 1 éves vizsgálaton. Kevin már nem birta, hogy mérik, meg macerálják, aztán sirt, és én sem nagyon értettem, hogy mit mondd a doktornő, csak a felét. Majd gondolok rátok csütörtökön! :)

Zsu,
köszi:) Kevin most múlt 1 éves két hete. Nem sokkal van lemaradva kicsi fiadtól. :)
Szivesen mennénk egy talira mi is.

Vea,
ez már jó hir, hogy nem volt láza neki. Milyen édes, hogy igy hiányzik neki az ovi. :) Mert azért vannak gyerekek akik kifejezetten utálják.
sajnos ha egy gyerköc bekerül az oviba, általában betegség lesz belöle, sajnos. Az uncsitesómék kicsi fia is most kezdte szept-ben az ovit, egy hetet ment utána egy hetet nem, most ujra beteg.

Orsi,
én is várom, hogy találkozzam végre a babanetes ismerősökkel, hiszen te kislányod is korban egyidős Kevinnel. Mennyi jó csaj fogja Kevint körülvenni:) Alig várom:)

Jó éjt
Zsu
spanci
 
 


Sziasztok!

Taliban benne vagyunk.
Most fekszek, mert nem bírok felkelni reggel :)

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok Lányok!
Rég nem irtam a babanetre, de néhányszor visszaolvastalak titeket. A "régiek" talán emlékeznek rám. Az újaknak bemutatkozom. Ági a nevem, Győrben lakunk a 2 éves Anna Norikó nnevű kislányommal és a férjemmel.
Augusztusban keztük a bölcsit, az Örkény útiba járunk és nagyon sszereti a kicsinyem.
Sajnos még nem tudtam minden információt összerakni igy most nem reagálnék konkrétan senkinek, de remélem most már rendszeresebben tudok majd jelentkezni.
Kellemes napot mindenkinek.
Ág i
nicsi1
 
 


Szia Ágiiiiiiiiiii!

Hogy van az a fekete szemű bogárka? Már nagy bölcsis? :)
Te meg gondolom dolgozol :)

Mesélj még mi újság veletek.

Képzeljétek lányok!

Reggel nem adtam Lilire pelenkát, csak bugyit.
Aztán kérdezgettem kell-e pisilni, azt mondta nem.
Aztán egyszercsak mondta, hogy kell neki.
Bementünk, ráült, nyomta, semmi.
Felállt, kiment. Kb fél pillanat múlva jön, hogy mégis kell. Megint ráült és sikerült neki. Zenél a bilije, és nagyon élvezte.
Aztán felállt, és kb. 1 perc múlva megint jön, hogy kell neki. Ráült, és megint pisilt.
Fel kellett hívni mindenkit elmondani :)

Aztán pár óra múlva hallom, hogy zenél a bili. Magától kiment, elvégezte a dolgát, és jött, hogy pisilt :)

Úgy örülök.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szia mindenkinek!

Csajok!
Várom a javaslatot, hogy kinek mikor lenne jó a babatali. Szeretettel várunk mindenkit, itt Dunaszegen. Nincs messze, nekem Győr 10 perc kocsival.

Ági!
Jó, hogy jelentkeztél! Mesélj még magatokról!

Bogi!
Gratulálunk! Mikor kezdtétek a biliztetést? Most? És egyből sikerült?

Jucus!
Megnéztem a fotóidat Iwiw-en, és rájöttem hogy bizony ismerjük egymást! Együtt jártunk kismamaúszásra!! Nem tudom, hogy magyarázzam el, ki vagyok, de ha te is megnézed a fotóimat, talán neked is beugrik!! Örülök neked! Mi is a Szilágyi dokinénihez megyünk, de én a tanácsadás elejére viszem Kriszt, mert aztán fél 1 fele már rakom le aludni!!

Maminti, Tünde, többiek, hol vagytok?

Pusz:


Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Deákné Zsu!
Hogy én milyen vaksi tyúk vagyok!!!!! :oops: Hát persze,hogy emlékszem rád!Irigyeltelek amikor még Kriszt vártad,hogy alig híztál valamit,szinte csak pocid volt!Pedig tegnap én is néztem a képeket az iwiw-en,de őszintén megmondom,inkább Kriszt figyeltem :o Talán megbocsátható.Remélem.Akkor holnap nem találkozunk a dokinéninél.Mi már a rendelés elejére megyünk,mert lolli meg dél körül kel fel,aztán mire összeszedjük magunkat,meg bemegyünk Bácsáról...talán odaérünk 1-re.Lolli az agyhártyagyuszi ellenit jól viselte,azzal nem volt gond.Csak az első 2 oltásnál pirosodott be a combikája és fájt is neki és akkor kórust sírtam vele tehetetlenségemben.A többit jól viselte aztán,csak nekem volt gyomorgörcsöm azokon a napokon.
Én is nagyon örülök,hogy Krisznél nem találtak semmit.A dokinénit nagyon szeretjük, unokanővérem hatására járunk mi is oda,ugyanis tényleg nagyon alapos,ő fedezte fel,hogy a kis keresztlányommal valami nincsen rendben,aztán sajnos meg is halt 20 hónaposan...
Na,de inkább vidámabb témákról!Jövő hét nekünk nem jó tali ügyben,mert utazunk le tesómékhoz 1 hétre,vasárnaptól (8-tól)vasárnapig.De persze,ha a többségnek az a hét jó,hát mit tehetek!

Bogi!
Naaaagyon ügyi Lili!!!!!Csak így tovább!!!! :D

Vea!
Remélem Erik már teljesen jól van és már nem lázas!

Orsi!
Hogy lehet Zselykét, ezt a gyönyörű szőkeséget kisfiúnak nézni?Annyira tipikusan kislány!!!

Holnap majd jelentkezem,addig is puszi!

Kép
Jucus és Lollika
lollibaba
 
 


Sziasztok anyukák. :wink:

Még mi is élünk, csak annyira elmeradtam mindennel, hogy alig bírtam behozni.

De most talán egyenesbe vagyok kicsit. :)

A1-es autónapon mi is voltunk.

Bea:
a képek nagyon jók. :)

Zsu:
talira mi nem hiszem, hogy megyünk. Nekünk elég meszze van. :roll:

Babinti:
szakdoga miatt ne búsulj. Legalább lesz időd kellőképp felkészülni. :lol:

Orsi:
nagyon szép Zselyke. És hatalmas már.

Juciferr:
gratula Nektek!
És kérjük az élmény ( ? ) beszámolót. :)

Bogi:
Lili nagyon ügyi. :lol:

Na most talán ennyi.

Pussz
Vendég
 


Sziasztok!

Igen, ma kezdtük Lilivel a bilizést. Olyannyira jól sikerült, hogy éjszakára nem akart pelenkát venni. Aztán kicseleztem, hogy bugyipelenkát adtam rá.
Apa mondta, hogy nehogy összezavarjam vele, hát remélem nem úgy lesz.
Este is kiment egyszer, de nem sikerült neki. Aztán 10 perc múlva megint szólt, de akkor már 10 óra volt, nem engedtem ki, mondtam, hogy pisiljen a bugyispelusba.

Úgyhogy holnap folytatjuk a dolgot, és ha megyünk valahová, visszük a bilit is.

Apa nagyon édes volt. Azzal akarta ösztönözni Lilit, hogy a következőt mondta:
Ha belepisilsz a bilibe, azzal sokat spórolsz meg apának meg anyának :) :) :) Ez is egy szempont :)

Na puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: