Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Újra itt vagyok, jó már a gépem.

Anyapoc

Rám fér a bíztatásKép Már olyan nehéz ez a gyerkőc. Sokat voltam kórházba fenyegető koraszülés miatt, most meg a 38. héten sem akar kijönni. Minden este mondjuk neki apukájával: Gyere ki, kis Mór, kapsz csokitKép, de semmi.
Már most neveletlen ez a gyerek. Én nem tudom, kire ütött.Kép Kép Kép

Orsi

Naaa, mi a helyzet? Nagyon eltüntél? Amint látom, utoljára 7-én jártál erre. Csak nem lefáraszt a kis Joci?
Küldesz majd új képeket róla?

Katianyu

Első babánkat várjuk, Temesi Mór személyében. Most a 38. héten tartunk. Már nagyon türelmetlen vagyok, mert már látni szeretném, hogy egészséges kiskölyök. Eléggé parázós vagyok...Kép
Sárváron élünk a párommal.

Puszi Mindenkinek:
Móranya
móranya
 
 


Szia MóranyaKép
Bár a nevedet módosítottam:MóranyjaKép
Remélem tetszik..
Nem tűntem el,de tényleg kevesebb időt hagy Jocika,már 6 hetesek vagyunk és a kezdetbeli aranyos,jóalvó stb.gyerkőc közben átalakult egy akaratos,mindig éhes,eleven kópévá..
Erre majd lehet Te is rájössz,habár a Móricka időreszületett baba lett.
Szóval mi teljesen el voltunk ájulva,amíg a veszprémi kórházban volt a gyerkőc,hogy milyen nyugis,aranyos,stb.
Már ott figyelmeztettek.nem lesz ez mindig így,mert 6 hetes korukban változik kicsit a "stílusuk"KépHát mi most ezt tapasztaljuk..nagyjából fuccs az éjszakáinknak,és azt hiszem beleestem a hibába,ha sír,felveszem,meg ilyenek.

Ma délután is nagyon sírt valami miatt és magam mellé tettem az ágyunkba-na az egészből lett egy jó kis alvás-meg a találgatás:mennyire szokja ezt meg?Kép

Amúgy ma voltunk 6 hetes kontrollon és szemészeten:minden a legnagyobb rendben,sőt a doktornéni megjegyezte:mikor is kellet volna megszületnie a Józsikának?
válasz:doktornő,még nem kellett volna,hisz van 2 hetünk..
válasz.pedig olyan fejlett baba és olyan ügyes!

KatianyuKép
Hol vaaaaaaaaaaaagy??????????
Írjál!!!!!!!!!

Mindenkinek pusszz

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szia Orsi!

Na, végre előkerültélKép Kép
Sejtettem, hogy lefoglal a kis Joci. Megnéztem a képeket, nagyon ariKép
Szerintem jól teszed, ha felveszed, amikor sír. Én azt olvastam több könyvben is, hogy igen is fel kell venni a gyereket ilyenkor, ezzel nem rontod el. A kisbabáknak szükségük van még nagyon anyukájuk közelségére, attól érzik magukat biztonságban. Én is fel fogom venni a kis Mórt. Szerintem nem sok anya bírja ki, ha a gyereke sírKép
Elég jól módosítottad a nevemetKép Kép Kép
Szemészeten is voltatok? Oda minden bébinek kell menni, vagy csak a koraszülött babáknak?

Ma voltam megint NST-n. Már mutat ki a gép jósló fájásokatKép
Jó lenne, ha a hó meghozná a gyerkőcöt, most már elég hisztis vagyok...
Ha van időd, írjál!

Pusszantás: MóranyjaKép
móranya
 
 

 
 

MóranyjaKép
Nagyon várom ám a telefonhívásod,hogy megvan a pici fiatok,hisz most már bármikor bekövetkezhet a nagy esemény!!!
Különben én is felveszem a picit,ha sír-hisz valszeg éhes,és rögtön megnyugszik.

Szemészeten is voltunk,ott is oké volt minden,csak a vizsgálat kissé brutálisnak tűnik,ahogy csipesszel kifeszítik szegénykéknek a szemét.
Azt sajnos nem tudom,hogy a korababákra vonatkozik-e ez a szemészeti vizsg.,vagy az időre született bébikre is.
Ha hazaviszitek a picit,úgyis kihívjátok gondolom a választott gyerekorvosotokat,hogy nézze meg,stb és ő minden további teendőt elmond majd,hogy mikor hová kell menni pl.oltásra stb.

Ki lesz a gyerkőc dokija?A mi dokinkat SzilveszternekKép hívják.
Szerencsére a védőnőnk is tök ari,minden héten jön,és vizsgálat után teázunkKép

Nagyon szurkolok nektek!!!
pusszz
Orsi

Anyapoc,Kfk,Katianyu!Kép
Hol vagytok???

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám csak lapulok!Kép
Megjöttünk Erdőbényéről és nagyon-nagyon jó volt. Bence nagyon élvezte, Zsombi pedig nagyon jól viselkedett. Usziba is voltunk, szaunáztunk is. Furi volt, hogy nem kellett főzni, mosogatni csak pihenni és sétálni nagyokat.

Anyapoc: Na mi újság??????????? Olyan kíváncsi vagyok!!!Kép
Bulcsúnak már mondtátok? Na és a család többi tagjának?
Nekem nem volt semmi tünetem. Csak a tesztre hagyatkoztam és az orvosi vizsgálatra. Se Bencével, se Zsomborral nem voltam soha rosszúl. Nem volt "másállapot" érzetem.Kép
Hogy álltok a költözködéssel? Lehet, hogy azért hanyagolod a topicot?Kép (Mondom én!Kép)
Tavasszal szeretnénk költözni, de legkésőbb nyárra már új lakást szeretnénk. Ez függ a WagonR eladásától mert az havi 50 ezer Ft. Így nem nagyon tudunk még egy 50 ezres havit hiteltörlesztést elvállalni. Most Veszprémben van egy Suzuki kereskedésben, hátha sikerrel járunk. Drukkoljatok!

Orsi: Nemsokára ti is tudtok menni kirándulni ne aggódj! Szerintem a nyár már alkalmas lesz rá.
Ha sír a babó biztosan van rá oka. Zsombort ilyenkor én is mindig felveszem. Főleg, hogy tudom csak akkor nyöszörög ha van valami baja.
Igaz Bencét sokkal jobban "elkényeztettük" ilyen szempontból, de nem hiszem hogy lett volna valamilyen hátulütője. Önálló és bármilyen idegen társaságban feltalálja magát.
Nekünk nem kellett szemészetre menni, csak csipőszűrésre és uh.-ra.

Móranyja: Hát nagyon izgulunk érted!!!!!!!Minden jót kívánunk!

Katianyu: Hol vagy? Mi van veled? Ugye minden rendben van csak időhiány miatt hanyagolsz bennünket?Kép

Na puszi nektek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Ma olyan hisztis vagyokKép
2 napja fáj a hasam egyfolytában, aztán sehol semmi.Mindenki nyügös már az utolsó hetekben???

Orsi:
Jaaaj, én úgy félek már, hogy vizsgálják a gyerkőcöt, olyan rossz lehet nézniKép
A Doktornő Kép tesója lesz az orvosunk, a Magdolna. A Mariann eléggé örül neki, bár már nem szerelmes Zsottiba, letett róla, most hogy jön a kis MórKép Nehéz lehetett neki, nem?

Kfk:
Lemaradtam. Mi van Erdőbényén? Pihentetek?
Én is már alig várom a nyarat, olyan jó lehet jönni-menni a bébikkel.
Ultrahangra is kell menni? Miért?
Kösz az izgulást, majd Orsi ír, ha megszületett a gyermekKép

Pusszantás Mindenkinek:
Móranyja
móranya
 
 


Sziasztok, szia Móranyja!

Pihenni voltunk Erdőbényén. Van ott egy honvéd üdülő és ott töltöttük a hétvégét.

Ultrahangra nekem kellett mennem mindkét gyerkőccel. Agyi és hasi uh.-ot csinálnak. Állítólag ezt minden újszülöttnél megcsinálják.
Kb. 6 hetes kora körül.

Puszi: Kati
kfk
 
 


Szia Kfk,

Remélem, kipihentétek MagatokatKép
Az jó, ha csainálnak hasi és agyi ultrahangot, az is legalább egy megnyugtató valami, bár nem tudom, a bébik hogyan viselikKép

úgy látom, ma sem szülök, holnaptól még van 2 hete a kis Mórnak, hogy becsomagoljon, és kijöjjönKép
Puszi
móranya
 
 


MóranyaKép
E-mail ment a címedre, egy jó kis "hír" a fürdőrőlKép
pussz neked +Mórnak

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szia Orsi!

Elovastam. Válaszolni csak itt tudok, mert valami gond van megint, fogadni tudok leveleket, de küldeni nemKép
Ez a Joci gyerek jól lefoglal, mert karácsony után ezt a hírt már írtam Néked, Drágaságom e-mailbenKép Kép
Mindenki tudja a fürdőn, a Kopácsi Zsuzsi be is szólt neki, irigykedett. Ha jo lesz a mailem, leírom részletesen.
A kis Mór ma kb. 3300 gr, voltunk uh-on.
Szerintem lesz 10 kiló mire kijönKép Kép Kép
Legyetek jók!
Pusszantás
móranya
 
 


Szia MóranyaKép
Meglepve olvasom, hogy a Kopi Zsuzsi beszólt neki, mert nem értem miért irigykedik.
Neki is megvan a lehetősége,hogy babás legyen..akkor mire vár?
Hja kérem dönteni tudni kell: gyerek vagy karrier?
Egyértelmű,hogy az elsőKép

Ja, lehet írtad a hírt,de én meg olyan szenilis kecske lettem.Komolyan 1*előfordult,hogy megkérdeztem 30 perccel etetés után:"te Joci,adtam enni a picinek?"Kép
pussz
ui: javítgasd a postafiókod,mert így nagyon off-ok vagyunkKépbele ne olvassanak a fürdősök a topikba,mert kiderül,hogy itt pletykálódunkKép
vagy egyszerűbb volna egy Sárvárfürdő nevű új topikot nyitniKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szeva Orsika!

Az a bajuk ezeknek a fürdős vezetőknek, hogy mindent akarnak egyszerre. Ha 20 órákat dolgoznék naponta, nekem sem lenne pocaklakóm, nem???
Olyan gonosz egy népség, jó, hogy megszabadultam tőlük én is.Kép
Ma beviszem a Pipicshez a gépem, de most ott nem hagyom.
A fürdősök szerintem nem járnak ilyen topikokba, max. a HVG-t olvasgatjákKép
Pusszantás
móranya
 
 


Na, ebben van valami..
Illetve szerintem nem a www.babanet.hu-n lógnak órák hosszat, hanem a www.hogyancsináljakgyorskarriert.hu-n, nem igaz?Kép

pussz a 3300 gr-osodnakKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is,csak elértek a rosszullétek.Kép.Ezért ma elmentem kiiratni magam a terhestanácsadóba,ahol elég hülyén néztek rám,hogy papír nélkül jövök....Ja,mert voltam pénteken a magándokinál UH-n,akkor olyan 5-6 hetesnek saccolt,10 mm volt a petezsák.Már akkor kezdődtek a rosszulléteim.KépAztán papírt még nem adott,mert e hét csütörtökén kell visszamennem,hogy van-e már szívhang.Na és akkor én ma beállítottam a tanácsadóbaKép!Ki is írtak,de azért csináltak egy uh-t,hogy tényleg van-e bent vki,mert blindre nem adhatnak tápis papírt.És már 5 mm a CRL és élénk a szívműködés.KépDe azért elég szarul vagyok,bár rájöttem,ha hányok,akkor az egész napom boldogabbKép!

Kati

Nem kellett robotolni?Kép
Azért olyan nagyon nem lehetett rossz pihenniKépKép!
Na szóval azért tűntem el,mert nem dolgozom,itthonról meg nezezen megy a net!És légy szíves,még egyszer meg ne merd említeni,hogy semmiféle rosszulléteid nem voltak!!!KépKépMert harapok...Kép
Eladjátok a kocsit?És vestzek helyette vmit?Mi majd csak február vége felé kölzötünk,amit most nem is bánok,mert így nyugodtan nyalogathatom a sebeimetKép.

Móranya

Na,akkor kitartás!Nekem szülés előtt 1 héttel jöttek a jóslók!KépMég van esélyed!Ezt a fürdős dolgot nem értem és nem tudtam visszaolvasni...Vmi a munkahelyeddel kapcsolatos?
3300 gr!Azta4Azért ez nem mérvadó ám!Lehet sokkal nagyobb isKép!Na de komolyan,volt olyan ismerősöm,akinek a doki majdnem 4 kilós babát jósolt,aztán nem lett 3000 gr.A csontok alapján becslik a súlyt,az nem ugye egy hosszabb,de vékonyabb babánál másmilyen.Reménykedj,hogy lesz 6 kilósKép!

Orsi

Ne aggódj,én is felvettem,ha sírtKép.És lám,nagyon türelmes,aranyos kisfiú lett belőleKép.Úgyhogy csak nyugodtan,amit az ösztön diktál!na jó,nálunk voltak gondok később az alvással,de inkább a szopi miatt.Akkor kicsit bekeményítettünk,de semmiféle mentális problémát nem okozott.
Egyébként megszokják,de szt főleg koraszülöttnél ne csinálj belőle problémát!Kép



Na megyek,mert kapom a vacsit!

Puszi Mindenkinek!

Anyapoc
SzenilitásKép.

anyapoc
 
 


Jó estét Mindenkinek!

Orsi
Szerinted csinált valamelyik karriert? Szerintem csak a Vöri csicskáiKép
Egy a lényeg, ilyen lapokat nem nézegetnek, hála az égnekKép

Anyapoc
Gratulálok a következő pocaklakóhozKép
Hála az égnek én nem voltam rosszul a várandósság elején, csupán végig aludtam 1 hónapot. Jól esettKép
Hááát, a kis Mór talán hosszú gyerek, ugye, és nem lesz 5 kilós baba? Ugye, ugye?
A fürdős dolgot azért nem érted, mert Orsi meg én egy helyen dolgoztunk Sárváron, és itt pletykáljuk a számunkra nem szimpatikus dolgozókat, ugyanis rossz az e-mailem.

Küldök képet Nektek a kis Mórról, bár ő nem látszik. Kaptam webkamerát ajándékba egy ismerőstől, kipróbálom.

PusszantásKép
móranya
 
 


MóranyuciKép
Klassz a webkamera, de kit látunk a képen?Kép
De komolyan, nagyon helyesek vagytok.
Már alig várom a telefont, hogy mikor akar Móricka kifáradni.

AnyapocKép
Tőlem is hatalmas gratula a pocilakóhoz.
Nincs valami infód, hogy Jósa doki hol és melyik napokon rendel magánban?
Úgy rémlik, hogy a rendelőintézetben, de ebben nem vagyok biztos.

KatianyuKép
Úgy eltűntél., pedig várom a híreket, mi újság Csibével és a kicsivel.
Írj, ha időd engedi.

Mindenkinek pusszantás
k
Ui:télibabás anyukák vannak itt?

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Móranya
Gratut köszi,csak ne lennék szarul.Úgyhogy Te se emlegesd,hogy nem voltál rosszul!!!!!Kép
Csúcs a pocakod!Azt figyled meg,hogy lejjebb ment-e már.Vagyis inkább olyan valakit kérdezz,aki pár napja nem látta.Mert ha lejjebb ment,akkor napokon belül jöhet Kismór!Nekem is a barátnőm vette észre,hogy leereszkedett a pocim és pár nap múlva szültem is...Talán 2 nap,asszem.
Munkahely...Kép.Az tutiKép!
na jó,nem lesz ám 5 kiló!KépKépKép!Legfeljebb 4,9Kép.
Ne aggódj,bent nem maradKép!Már írtam...

Orsi

Tőled is köszi a gratut,remélem,Te voltál rosszulKép!
Jósa a Terhestanácsadóban rendel,de nem tudom,mikor.De ha gondolod,akkor megnézem csütörtökön,mert akkor megyek a Turcsányihoz.A telszámát felírjam?Amin be lehet jelentkezni...
Mit jelent,hogy télibabás?Télen szült?KépIde a kérdéssel,hátha megfejtjükKép!


Puszi nektek,
Anyapoc

anyapoc
 
 


AnyapocKép
Tegnap vittem a babót Veszprémbe, és megnéztem, a doki szerdán 4-től rendel, már csak a telcsiszámát nem írtam fel, mert sietnem kellett a parkolójegy végett.
Ha csütörtökön arra jársz, nem tennéd meg hogy leírnád?
Köszi
Egyébként nekem az ikrekkel hányingerem a 17. hétig volt, hányni ugyan nem hánytam, de az inger ott volt rendesen.
Kozmetikai szerekre vagyok ilyenkor allergiás, pl. a Palmolive folyékony szappant azon cofort száműztem a mosdóbólKép
Télibabás: Igen, akik télen szültek, mivel kíváncsi vagyok ki hogyan és mikor kezdte a levegőztetést a babával..
Tegnap voltam- ugye mint azt írtam-Veszprémben a szemészeten, csak!!ikres anyukák voltak ott..marhára jókedvem lettKép Kép

MóranyjaKép
Szemészetre a korababák vannak hetente, majd 2 hetente visszarendelve, azt ellenőrzik, nincs e retinaleválás..eddig Jocikával minden oké,majd 2 hét múlva újabb kontroll, és egészen a születési terminus+2 hétig ellenőrzik ezt a dolgot..
pussz mindenkinek
orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Tegnap oly rosszul voltam, nem tudtam feljönni a babnetre, valami hiba volt a rendszerrelKép

Anyapoc
Naaa, jó egyszer voltam rosszulKép, de csak azért, mert harmadszor voltam matek szigorlaton, és úgy izgultam, hogy ez sem sikerül... Hármas lett egyébkéntKép Kép
Állítólag már ment lejebb a pocakom, de már 2 hete mondják az ismerőseim. Jósló fájásaim is már 3 hete vannak...
Szerintetek az mit jelent, hogy meszesedik már améhlepényem? A doki mondta uh alapján. Most meg ezen izgulokKép
Arra én is kíváncsi lennék, hogyan lehet kivinni a téli babákat. Kösz, hogy írtál, talán már csomagol a Kismór. Te hogyan érezted a fájásokat? Hirtelen jöttek? Érezted, hogy na, ma megszülök?

Orsi
Jocival szerintem már semmi gond nem lesz, akkor már csak 1szer kell mennetek szemészetre, ugye?
Jó az e-mailem, majd írok.
Ne szomorkodj az ikres anyukák láttán! Hááát, milyen ari a Joci, bocsánat, a kis Buddha! Kép

Pusszantás Mindenkinek:
Móranyja
móranya
 
 


sziasztok!
élek!Kép)
csak kicsit nagyon szanaszét vagyok mint mindig! most meg különösen ..nagy változások vannak körülöttem...Ákos ovis nagyfiu lett!
amennire odáig volt, hogy ő oviba menni és az első héten még imádta..üvöltve hoztam el , mert nem akart hazajönni...most reggel van balhé, hogy nem akar oviba menni...Kép
mondjuk szerintem is ez a normális...csak szar mert sajnálom szegényt, hogy annyiar sír amikor otthagyom!
a melómegszünésemet kellett elintéznem...tegnap meg a munkaügyi hivatalban voltam..munkanélküli lettem...Kép viszont beiskoláznak mehetek intenziv németre amit ők fizetnek Kép
Csibém lassan megkapja a félévijét...ha nem fogok dicsekedni vele...de lesz ez még jobb isKép

bocs, hogy most csak magamról...de azt terveztem, hogy ma pihi meg ide irogatok erre apci bejeletkezett jön haza ebédreKép)) persze nagyon örülök neki..nagyon keveset van mostanában itthon
viszont igy kéne valami ebédet csinálnom
napközben szinte mindig meg y a netem..a chat-en bent vagyok..ha nem is mindig ülök a gépnélKép


pussz katianyu
katianyu
 
 


KatianyuKép
Végre előkerültél, bár megértelek, hogy el vagy havazva-mert lassan én sem érem utol magam,pedig csak 1 gyerek vanKép
Jól teszed azért, hogy néha lazítasz a gép előtt, kell is.
Az nagyon klassz, hogy mész németre, a sógornőm is most kezdett egy számítógépes tanfolyamot,eleinte csak nyafogott,h. ő nem megy el,ma meg már le se lehetne onnan robbantani,olyan szívesen ül az órán.
puusz és légyjó, de legfőképp írj!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Orsi

Jósa száma: 30/4360359
Téli babák: barátnőm februárban szült tavaly és sokáig nem vitték ki a kisbabát,mert nagyon hideg volt.Asszem 1 hónapig ki sem mozdultak.Jocika miatt kérded?
HányingerKép.Na ja,anno Bulcsúval én Apának még az imádott illatát sem bírtam.Most mindent ki kell mosnom,mert a parfümjeim illatát sem bírom elviselni a ruhámon!KépMár volt egy jó napom,amikor nem hánytam és jól is voltam,ma olyan felemás.
Tényleg ne szomorkodj az ikresek miatt!KépMajd figyeld meg,hogy hogy fogsz a pocakosokra irigykedni!!KépHűűű,én nagyon így voltam..most annyira nemKép!

Móranya

Remélem,már kettőben,mert nagyon nem jelentkeztél!Nem tudom,láttad-e a tv-ben azt a 7,75 Kg-os újszülöttetKép!
Gratu a matekhozKép!
A méhlepény meszesedése azt jelenti,hogy érik a lepény,vagyis hamarosan vége a megpróbáltatásoknak!(ha ugyan el nem késtemKép).Azt nem mondta,hogy milyen stádiumban van?Nekem 2 héttel szülés előtt voltak jósló fájásaim,és lényegesen kellemetlenebbek voltak,mint a rendes fájások az elején.Aztán 2 nappal a szülés előtt elment a nyákdugó,de erre még azt mondták,lehet 2 nap,lehet 1 hét.Hát lett két nap...Az első jelek elégegyértelműek voltak,mert hajnalban elkezdett folydogálni a magzatvizem,így 10 körül reggel mondtam Apának,hogy mehetünk.Fájásaim igen gyengék voltak,dél körül ugyan már 2-3 percesek,de szinte röhögve kibírtam.Ezért kaptam oxitocint 2-kor és 6-ra meg is lett a legényke.Szóval azt ugyan nem éreztem,hogy na ma megszülök,de előző nap már nagyon le voltam lassulva és csak feküdtem!
Remélem,minden rendbenKép!Kiváncsi vagyok,nálad hogyan lesz!!!Kép

Katianyu

MunkanélküliségKép.
Az ovihoz viszont gratulálok,remélem,jól fogjátok bírni!!!
Mi bölcsizünk és minden reggel elhangzik,hogy nem megyünk,aztán amikor hoznánk el,akkor úgy kell könyörögniKép!

Puszi mindenkinek!!!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
Hááát, sehol semmi!!! Eléggé fáldogál a derekam , meg állandóan keménykedik a pocakom...
Csak reménykedem, hogy lesz valamiKép Kép Kép
...aztán marad a nagy semmi.
Azt nem mondta a doki, hogy milyen stádiumban van.

Hallottam az óriás bébiről. Remélem, a kisMór nagyobb leszKép Kép Kép Kép
El is kezdek cukrot enni

Orsi
Orsi
Szerintem már simán kiviheted Jocit. Én azt hallottam, hogy ha nagyon hideg van, akkor csak ablakban lehet lavegőztetni 5 percet, majd 10-et stb.
Ha már volt kint a hidegben, akkor semmi gond nem lesz már.

Pussz
móranya
 
 


Móranya

Megy a drukk,szt ezek már jó jelekKépKép!Nagyon izgulok,hogy minden simán menjen!!!!
Írj ám,ha vmi van!!!!

Várjuk a híreketKép!

Puszi

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok Lányok!

Engedjétek meg, hogy csatlakozzam hozzátok. Korábban is olvasgattalak Titeket, akkor még ugyan a másik topikban, de pár napja itt is rátok találtamKépKép
Bár a férjemmel és a négyhónapos Nagyfőnökkel Bp-en élünk, a szívünk egyre inkább húz minket vissza Vp-be. A férjem eredetileg is veszprémi, én meg Vp megyei vagyok. A fránya munka miatt kellett Bp-et választanunk, de szinte minden hétvégén megyünk haza Veszprémbe.
Mivel ilyen nagy a kötődéünk nem bírtam tovább, és itt a babaneten is keresni kezdtem a veszprémieketKép Ha nem bánjátok, akkor én is jönnék ide is.
Eddig a 2004. őszi kisbabák topikba írogattam többnyire, mert Botond fiunk szeptember 24-én született 39+6 hetesen, vagyis egy nappal a szent dátum előtt, 3400g-mal, és 55 cm-vel. Azóta már rég megduplázta a súlyát, és már nem is merem mérni, olyan kis vasgyúró. Csütörtökön kapja a négyhós oltást, így a jelen paramétereire is majd csak akkor fog fény derülni.

AnyapocKép
Gratula a pocaklakódhozKépKépKép

MóranyjaKép
Neked nagyon drukkolok, hogy könnyű, gyors és sima szülésed legyen, utána hatalmas tejözönKép

OrsiKép
nekem szerencsém volt a levegőztetéssel, mert amikor a Botond született, kint is, meg bent is 20 fok volt, így minden szoktatás nélkül lehetett vinni sétálni. Azt hallottam, hogy a hozzászoktatást úgy kell kezdeni, hogy az üres szobát jól kiszellőzteted, és úgy viszed be a kicsit, aztán pár nap után már baba felöltöztetve legyen bent a szobában, és úgy kell szellőztetni. Ha ezt is megszokta, akkor jöhet a friss levegőn az 5, majd 10 stb.. perc. Bocs, ha okoskodó voltam, saját tapasztalom tényleg nincsKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


LányokKép
Tegnap este érkezett az sms Patritól(MóranyaKép
"megszületett Temesi Mór 4160 gr-al, 54 cm-rel"

Nagy gratula nekik és sok-sok tejcsit!!!!

CsirkeszKép
Üdv a topikban, majd írok bővebben is, csak ma egész nap hólapátolás lesz a programom, rendesen behavazódtunkKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


ui: baba és mama jól vannak, majd még jövök és beszámolok mindenről!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Nagy-nagy gratula nekik!!!!!!!!Kép Egészséges és sok-sok tejcsit!

Csirkesz: Hol laktok? Én is Balatonalmádiból jöttem fel Pestre. Szüleim még ott is laknak, úgyhogy mi is elég sűrűn járunk le.
Nekem október 8-án született a kicsi fiam.Kép
A levegőztetést tényleg így kell kezdeni, úgyhogy nem okoskodtál egyáltalán.

Anyapoc: Mi újság? Hogy vagytok? Rosszúllétek vannak még? Már nem dolgozol egyáltalán?
Áruljuk a Wagontigen. Már amikor összetörtük akkor kellett venni egy másikat mert a páromnak ez munkaeszköze. Akkor vettünk egy 11 éves Ford Scorpiót. Nagyon meg vagyunk vele elégedve. Pár évig kiszolgál még bennünket.
Képzeld megtaláltuk a leendő lakásunkat. A XVII. kerületben építenek egy lakóparkot és ott lesz egy 8 lakásos társasház. Sorház, 2 szintes. Júniusban adják át. Már nagyon várom!!!!

Katianyu: Ovi hogy megy? Van még sírás-rívás?
Nagyon régen jelentkeztél már. Minden rendben? Nyelvtanfolyam milyen? Elkezdted már?

Kirri: Hogy vagytok? Szopi megy?

Puszi mindenkinek!

Kati
kfk
 
 


sziasztok
bocs, egy kis off
Csirkesz
Én ismerlek ám! Kép
on

Anyapoc
Te is aztán mindenhol megfordulsz Kép

Kati
Neked is üdv

bringa,hanna és berni
bringa
 
 


sziasztok
Na mégis volt időm átolvasni picit a topikot, bejelentkezem én is:
vp-i vagyok, Anyapockot és Csirkeszt személyesen ismerem, a régi topikból még Katát.
Hanna lányom Bulcsúnál két nappal idősebb, Berni fiam pedig holnap lesz tíz hetes.

Móranyának nagyon gratulálok!

bringa
bringa
 
 


KfkKép
A szopizás egyre jobban megy, a kispasi nagyon ügyeskedik, de van, hogy nincs hangulata absz.,ilyenkor rázza a fejétKép
Írod, hogy Almádiból kerültél fel Bp-re...hamar sikerült megszoknod?Nem húz vissza a szíved a Balcsipartra?

AnyapocKép
Remélem jól vagy+ a pocaklakó is..köszi Jósa doki telcsiszámát.
Képzeld, mikor Veszprémbe vittem a kicsit,megbüntettek a rendelőint. előtt, mert a mozgássérültek helyére parkoltam...a ciki az volt, hogy nem az én, hanem a párom autójával mentem, ezért muszáj volt neki bevallanom.(kiakadt, mert azon a héten másodszor!! akartak megbüntetniKépDe aztán el lett intézve.Szerencsére!
Rosszullétek?küzdesz még velük?
Baba nemét lehet már tudni?

CsirkeszKép
Nem voltál okoskodó, kösz az infót levegőztetéssel kapcsolatban.
Nagyon édes Botond, de a szeme sem áll jól, Kép:o
biztos huncut.

ma lesznek hírek Patriról(Móranya)
Puszi
Kirri

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az üdvözlő szavakatKép Tényleg nagyon jó érzés veszprémiekhez, balatoniakhoz tartozniKépKép

MóranyaKép
Ezer gratula a gyerkőchözKép Szép méretek, le a kalappal előttetek. Sok-sok tejcit és jó egészséget NektekKép

KatiKép
Mi a XI- ker-ben lekunk, a Gellért tértől 5 percre gyalog. Amikor ideköltöztünk nagyon élveztük, hogy szabadon járhatunk bulizni, annyira a város szívében lakunk, most azonban pont ennek isszuk a levétKép Nincs sok hely, ahova Botondot vihetném sétálni, szinte csak a Gellért-hegy van opcióként, de az babakocsival nem egy leányálom.
Találtunk azonban egy tök egyszerű megkötési módot a babahordozó kendőnkhöz (ma le is teszteltem), így holnaptól magamra kötve viszem a gyerkőcöt levegőzni. Legalább lesz egy kis sportolás a hétköznapjaimban.
Ti merre laktok?

KirriKép
Szopihoz GRATULAKépKép Egyre ügyesebbek lesztek, ahogy telik majd az idő. Milyen a Balcsi? Befagyott már?

BringaKép
Az e-mail címed árulkodó, és sejtem hogy ki lehetsz, de nem adnál mégis valami fogódzkodót, hogy biztos lehessek a kilétedben? A barna hosszú haj stimmel??? Berni nagyon aranyos a profilodban. Mennyi idős a képen?

Botond ma megkapta a négyhós oltást, egyelőre jól viseli, semmi hiszti, semmi láz. remélem így is marad. 7250 g és 62 cm. Jó nehéz a kisapsimKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


sziasztok
Csirkesz
Nagyon édes Botond, olyan furi, hogy csak két hónappal idősebb Berninél, de már sokkal babásabb Kép Berni a képen egy hetes.
Stimmel a barna hosszú hajKép, almádi strandon szoktunk talizni, de egyszer szigeten is együtt pultoztunk. Na megvan?
Melyik az az egyszerű megkötési mód?

Kirri
Én Jósához mentem a kontrollra, nagyon pozitív tapasztalataim vannak.

bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Milyen idő van felétek? Itt szállingózik a hó. A nagyfiam nagyon örül neki, remélem holnap le tudunk menni hóembert építeni.Kép

Bringa: Nagyon aranyos a kisfiad!!Kép Hogy gyarapodtok? Szopi megy még? Éjszakák milyenek? A tesó mit szól hozzá? Nincs féltékenység?

Csirkesz: Tényleg bent laktok a sűrűjében!Kép Mi a XV. kerületben lakunk. Itt javarészt családi házak vannak és a házunknak is van belső udvara játszótérrel. (Ez ugyan nem nagy szám.)
Nagyon szép gyerek Botond!!! Hogy viselte az oltást? Lett láza?
Most vettem kengurut, a kendő valahogy nem volt szimpi. Mit találtál ki?

Kirri: Hajrá a szopihoz!Kép Ő mennyit hízott már?
Nem kavarja meg ez a furi idő?

Nekem ez már a második házasságom. 1995-ben váltam el. Akkor megfordúlt a fejemben hogy hazamegyek Almádiba mert itt senkim nem volt. Viszont volt egy lakásom és egy jó munkahelyem. Mérlegeltem és maradtam. 4 év magány után megismerkedtem a párommal és aztán jöttek a gyerekek.
Nem mennék haza semmi pénzért sem. Megszoktam már az itteni életet és szeretem is.

Puszi nektek!

Kati
kfk
 
 


BringaKép
Ez a gyerkőc a profilodban tündérien édes!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziaszok Lányok!

Móranyának nagy-nagy gratula!!!KépKép

Csirkesz

Üdv ittKép.Köszönöm a gratulációt!nagyon édes kisfiú Botond és nagyon tetszik a neveKép.Biztos minden rendben lesz az oltás utánKép.Szép méretekkel rendelkezikKép.

KAti

Nagyon örülök,hogy találtatok lakást,csak épüljön,épüljönKépKép!A Fordra emlékszem,de azt hittem,akkorazon nyomban el is adtátok a Wagont!
Hűűű,az akkor nagyon duva volt,amikor a Suzukikról dumáltunk,aztán bumm...Kép.
Még mindig szarul vagyok,de már nem annyira,minta legelején.Eddig majd'minden nap hánytam reggel,iagz ettől kicsit jobban leszek...de nem egész napraKép.Ja,itt nem esik most semmi,szépen süt a napKépKép.

Orsi

BüntetésKép.Jellemző,de ott soha nem lehet prakolni!Tudom ajánlani,ha legközelebb mész,akkor menj fel inkább azon az úton,ahol a nagy kanyar van.Aztán az első utcán be jobbra és megint jobbra.Ott van egy nagy parkoló,ott mindig van hely és csak a lépcsőn kell lemenni és ott az SZTK.
Voltál is a Jósánál?Minden rendben?
Hát,még mindig pocsékul vagyok,küdök.De szerencséreeddig Pocaklakóval minden rendben.Nemét még nem lehet tudni,majdmeglátjuk,megmutatja-e magát.Nagyon reménykedem,hogy lányKép...
Ha tudsz még vmit Mórékról,írj ám!!!!Kép

Bringa

Na,Te sem panaszkodhtasz,Te is vagy midenhol!KépLátom,Apja otthon van,hogy ilyen sok az idődKép!
Jósa engem is egyszervizsgált,de azmaga volt az álom (még terhességnél,szülés előtt).A kórházi simerősöm azt mondta,hogy nagyon jó doki,ha nem lenne a Szilágyi(mert ugye ő bennfentesKép),akkor a Jósához menne...

Na,megyek javulgatni...

Puszi Nektek

Anyapoc

anyapoc
 
 


sziasztok
Kirri
Köszi!Kép Meglestem az albumodat, nagyon szépek vagytok. Most próbálok visszaolvasni, hogy mi is a ti történetetek, mekkora Joci, meg ilyenek Kép
Szépek az üvegeid!

Kati
Újíthatnál profiltKép Berni is jól szopizik, két hónap alatt két kilót hízott, úgy néz ki, jól hasznosítja a dolgokat. Éjszaka kétszer kel, ált. 9 körül elalszik, és fél7-fél8 a reggeli kelés. Hanna elég féltékeny volt az utóbbi időben, szerintem most döbbetn rá, hogy Berni nem csak vendég nálunkKép, meg hát pont a dackorszak is most van, de majd csak jobb lesz tavaszra. KépNálatok hogy volt? Mekkora is a picúr?

Anyapoc
Neeeem, pont nincs Apa itthon ezen a héten, de valahogy este kikapcsolódok a netezésselKép
Ha jobban leszel, gyertek el (bár - most naaaaaagyon csúnya leszek: könnyíthetsz magadon nálunk is KépKépKép)
na ennyi gonosukodás után bef., sziasztok
bringa
bringa
 
 


BringaKép KatiKép AnyapocKép
Köszi a gyerkőc-dícséreteket, anyai szívemnek nagyon jól esettKép

BringaKép
Már tudom, hogy ki vagy, jó volt a tippem. A férjemmel is egyeztettem még mielőtt segítettél volna, és ugyanerre a két helyszínre emlékeztünk, mint találkozási hely. Na meg az egyetemi bulik, de az már nem számítKépKép
Micsoda haja van Berninek a képen! Szerintem egyébként ebben a korban még rettentően sok a 8 hét korkülönbség. Ha most visszanézem Botond képeit, akkor elcsodálkozom, hogy milyen pici voltKép Pedig sosem volt pici, mindig is mázsarózsi (vagy inkább mázsjózsi) volt.
Hogy bírtad Apa nélkül a két picivel????
Én holnaptól leszek egyedül. Holnapra apája kimenőt kapott és elmegy egy napra síelni, vasárnap meg a németekhez kell kiutaznia, és csak csütörtökön este jön haza.
Veszprémben szültél? Mi igaz abból, hogy Vp-ben nem lehet szülészdokit választani?

KatiKép
Egy belső udvar nekünk is jól jönne. Mármint van egy a háznak, nagyon szép zöld, de mindenhol befutotta a borostyán, és nem nagyon lehet közlekedni ebben az "örökzöldben". Sokért vesztegetnek most egy sorházrészt?

KirriKép
Én is meglestem az albumodat, és ráérő idődben nekem is nyugodtan festhetsz ilyen szépeketKépKép Fejből készítetted az üvegeidet? Nekem az együttszunyálós, apakitolós kép a kedvencem.

AnyapocKép
Hol is tartasz most a babóval? Biztosan nincs már sok hátra ebből a hányaveti időszakból. Nekem a fagyasztott meggy jött be hányingerre. Úgy lehűtötte a gyomromat, hogy az rögtön elfelejtette, hogy háborognia kellKép

Úgy tűnik, hogy az oltást minden nehézség neélkül átvészelte a gyerkőc. Bár ez akkor lenne igaz, ha a mai elalvás előtti nyűglődései nem lennének. Ezt leszámítva tényleg semmi. Este csak 37,6 volt a hőmérséklete, nem is adtunk neki kúpot. Reggel meg már meg sem mértem, mert olyan nagy vigyorral fogadott, amilyet beteg gyerek nem produkálKép

Íme az általam tegnap letesztelt kendő megkötési-mód. Pikk-pakk megvan, és nagyon kényelmes volt mindkettőnknek.
http://www.peppermint.com/girasolcarry.htm
Ez egy nagyon jó weboldal, egy csomó jó megkötési móddal. Én a Cross Carry-t próbáltam ki (amit nehéz gyerekeknek szántakKép)

Móranya lassan már haza is mehet a kórházból, nem?

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


sziasztok
Csirkesz
Na akkor megvagyunk. Már az őszi topikban felfedeztelek, és olvasgattalak sunyi módonKép
Apa egy hétig van, egy hétig nincs, mert külföldön dolgozik. Immár negyedik éve.
Jó, hogy nem viselte meg Botondot az oltás.
Megnéztem a kendős oldalt, tényleg jó., köszi

többiek??

Rupetra
Idetaláltál?

bringa
bringa
 
 


BringaKép
Le a kalappal előtted, hogy minden második hetet egyedül csinálsz végig a két gyerkőccel, és még netezni is marad időd és energiád. Csak nézek, mint Jenő a moziban, mert velem néha még az egy gyerek mellett is elrohan az idő (a háztartásról nem is beszélveKép)
Szóval lekövettél az őszieknélKépKép Sebaj, aki nagyon titkolózni akar, annak nem szabad fórumokban leveleznieKépKép
Van albumod a gyerkőcökről? Szívesen megnézném Hannádat isKép
Na spurizok, mert a nagyfőnök elaludt, így van dőm egy kis vasalásraKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Én itt vagyok,hol jobban,hol rosszabulKép!
Közben rá kellett jönnöm,hogy a rosszulléteim nagyrészéért a vitaminhiány lehet felelős.Úgyhogy gőzerővel pótlom,hatudom és várom az eredményt.Márkét napja nem hánytam,d e a közérzetem pocsékKép.

Bringa

Ja,akkor nagyon belejöttél egyedülKép!Ha ki tudnám magam vonszolni itthonról,még el is mennék...de olyan nehezemre esikKép!Pedig itthon lenni sem szeretek ám...
Szóval Hanna féltékeny?Bulcsúnak is vannak újabban olyan kitörései,hogy csak lesünk.Talán már írtam,hogy néhányúj gyermek rossz hatással van rá a bölcsiben...de kezdi elnőni.
Lassan és a sorsodra jutok,Apa nálunk március 20-akörül elhajózik és most sajnos kedden-szerdán lesz Pesten a hajó,így amíg suli lesz,nem sokat lájtukKép.Ez a mi sorsunkKép!

Csirkesz

A 9. hetet töltöm elvileg hétfőn,de sajnos én előzőlegis elg sokáig pocsékul voltam.Na,nem ennyireKép!Úgyhogy most nagyon remélem,hogyhamarabb vége lesz...ha már előbb kezdődöttKép!Fagyasztott meggy...hmmmKépén most málnát eszek és minden fellelhető gyümölcsöt.De újabban du már olyan farkaséhséget érzek,hogy az már nem is normálisKép!Most tömöm magam C vitaminnal,mert annak hiánya is vezethet ide...
Szuper,hogy Botondilyen jól viseli az oltást!KépÉn is megkukkoltam az oldaltés gyorsan el is mentettem,ne kelljen már keresgélniKép!

Na,puszi mindenkinek,pihizek kicsit!

Anyapoc

anyapoc
 
 


AnyapocKép
Remélem azért hamarosan túl leszel ezen a rosszullétes időszakon, és a várandósságod hátralevő részében már csak élvezned kell az áldott állapotot.
Én nagyon szerettem pocakosnak lenni, és már alig várom, hogy újra baba legyen a pocimban. Persze könnyen beszélek egy 4 hónapossal az oldalamon, és a nehezebb napokon (mint amilyen sajna a mai is) vágyom már egy kis gyereksírás mentes időszakraKépKép
De mi 3 gyerkőcöt szeretnénk, és én sem leszek már fiatalabb, úgyhogy remélem a terveink valóra válnak és max 2 évenként pottyantunk még két gyerkőcötKép

BringaKép
Nyáron enyém apa is igen elfoglalt lesz, úgyhogy ha gondolod pancsoltathatnánk párszor együtt is a gyerkőceinket az almádi strandonKép

Csirkesz
Megyek mert már megint sírás vanKépKép

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!
Most értem át ebbe a topicba, mert hosszú, elutazós hétvégénk volt. Tudjátok mire be-, ki-, össze-, vissza- pakoltam a fél gyerekszobát eljött a vasárnap este!
Mindenkinek üdvözlet ezen a fagyos hétfön Veszprémböl!

Bringa!
Jól telt a hétvége? Majd beszélünk, ha mást nem holnap nálatok (ugye?)!

Csirkesz!
Nagyon aranyos a kisfiad! Örülnék, ha a lányomnak már ekkora lenne a haja, ö egy kis kopasz. De ahogy elnézem a korukat és a terveidet hasonló cipöben járunk. Én is (a férjem nem biztos még benne) két gyereket szeretnék még, de egy szülésböl. (iker fiúkat)

Anyapoc!
Én is rosszullétes kismama voltam. Nekem a B vitamin segített és a felkelés utáni gyors reggeli. Egyébként igaza van Csirkesznek: nemsokára túl leszel rajta, aztán tényleg élvezd ki, hogy a babád még akkor eszik amikor te akarod és oda megy ahova te akarod!

Üdv mindenkinek:
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


SziasztokKép
Na az első nap eltelni látszik apa nélkül, és a kismanó is egész rendesen viselkedett idáig. Remélem most már az esti elalvásig is ilyen kis rendi lesz, éjszaka meg újfent jót alszik, és akkor holnap újult erővel állunk neki a nap akadályait legyűrni.
Újra kijöttek rajta a tejkiütésekKép Szerintetek ez mitől lehet, illetve ez normális?

RupetraKép
Botond haja tényleg szépen növöget, és bármit teszünk vele folyton égnek áll. De sajna elkezdett kopni (hátul már látványosanKép), és egy kicsit sajnálom, hogy ő is kopaszodik.
Ez az ikerfiús stratégia nem rosszKép Volt esetleg a családban már korábban iker-terhesség, hogy ennyire biztosra mentek?
Nekem jó lesz külön külön is a két gyerekKép
A kislányod nagyon helyes a képen. Mindig ilyen szépen megmarad a feje alatt a pelus? Enyém gyerkőc első feladata kapcaronggyá gyűrni, és addig mocorogni-ficánkolni, míg a nagyját kitornássza maga alólKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!
Nem akarom elkiabálni, de ma az én porontyom is nagyon jól viselkedik! Úgy látszik kifárasztotta a hétvégi nagy túra! Újra alszik, így írhatok!

Csirkesz
Te aztán figyelsz a részletekre! Mondjuk amekkora az a kép, nem is csoda. Nem sikerült lekicsinyítenem. Nem baj, majd a következöt!
Amúgy a pelus nálunk is álandóan gyürödik és persze tiszta nyál. Alig várom már, hogy kibújjon Nóra foga. Botondé hogy áll?
A tejkiütések miatt ne aggódj! Biztos csak valami olyat ettél! Citusfélétöl, vagy tejterméktöl könnyen elöjöhet! Amúgy Botond csak szopik?
Az ikerstradégia a családunkban bejöhet, mert a nagypapám iker volt. És simán eltudnám képzelni magam két helyes kis gyerekkel az oldalamon, föleg ha az apjukra ütnének. Tudod mi van! Nekem tetszik.... (mármint a párom). Egyébként ahogy így olvasom a levelezésed Bringával... Te is a Veszprémi Egyetemre jártál?

rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Ma már kicsit jobban voltam,bár a délelőtti tórtúra elég megrűzó volt.Elég érdekes a reggeli hányás után a teszreggelit megenniKép!

Csirkesz

Hát,ha az előző terhességemre gondolok,akkor még messze van a végeKép!Na jó,azért adok magamnak esélyt,mert akkor nem voltam ilyen rosszul.Talán lány leszKép.Mi is hármat terveztünk,de a mostani rosszullétek miatt azért nagyon meggondolomKép!Megvárom,milyen lesz 2 gyermekkel ,aztán még úgyis ráérünk.Egyébként mit vagy úgy oda a koroddal?Én egyáltalán nem érzem magam öregnek ennyi idősen!!!KépKépBőven belefér a 3 gyermek!
Tejkiütés nromális,ha nagyon nem akar múlni,akkorkérj kenőcsöt a drnénitől/%bácsitól.Nálunk is nehezen múltak,elég gyulladtak voltak,úgyhogy kaptunk és pár nap alatt rendbe jött.de ha nem vészes,akkor ne törődj vele!Egyébként én is imádtam pocakosnak lenni és mindig irigyelltem a pocakosokatKép!De azért ezt kihagynám...

Rupetra

Kösz az együttérzéstKép.Egyébként nekem ez már a második babám(talán kiderültKép)....Nagyobbikam már 2,5 évesKépDe a rosszullétek minden terhességnél mások,az bizti!!!KépDe ganyítom,ennek az az oka,hogy mindegyiknél eleve más lelki és testi állapotban vagyunk.
Ikrek,ez tök jó!!!Én annyira szerettem volna mindig ikreket.de nálunk nem sok az esély,mert sehol iker a családban.Na meg szakértő,Káliban dolgozó volt osztálytársam szerint az én paramétereimmel maradjak csak az 1 gyerkenélKép!Igaz,az orvos első kérdése az volt szülésnél,hogy hány centi vagyokKép!
Megnéztem törpédet,nagyon édes!Azért azt a jó alvást ne kiabáld el!!!!Merrejártatok?Nagyszülőzés?Kép

Na,puszi mindenkinek,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Igen nagyszülöknél, nagybácsiknál voltunk. Nóra kézröl kézre járt. Jól hozzá is szokott a kényelemhez a kis akaratos manci. Szerda mire kinevelem belöle a kényelmes üzemmódot. Ismerös a szitu, nem?
Láttam idösebb gyermeke(i)det a képen! Olyan szófogadó okos kisfiúnak tünik. Biztos várja már a kistesót! Aztán olvastam, hogy kollégák vagyunk! Kép Én német, te?

Megyek, mert nyökög, hogy fordítsam meg

rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!
Szóval hazaértünk. Elég jól viselte kis Mór, 4 óránként felkel, eszik, aztán alszik. 100-110 gr-okat eszik, úgyhogy a böfizés nagyon nagy munka nálunkKép
Aztán meg kiterülünk, úgy ahogy ezen a képen is.
Jaaaj, úgy izgulok, mindjárt fürdetés.
Pussz Mindenkinek!
Kép
móranya
 
 


RupetraKép

Szóval elkapatták a kisasszonyt?KépÉs még hányszor lesz ilyenKép!Ismerős hááát....
Persze,szófogadó,aranyos...voltKép!Hát, a dackorszak nehéz,de egyébként tényleg könnyen kezelhető!Azért akartam én 3 gyereket!KépDe ezek a rosszullétek...
Német?Én biológiaKép.Te hol?Én Ipari!Kép
Mefordítottad?Kép

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Jut eszembe...

Olvastátok a Naplóban a veszprémi kórházról szólü cikket?Mámint a szülészetről,hogy nem lehet orvost választani.Azt nyilatkozta a Szilágyi,hogy 2 év alatt 3 orvos haltmeg.Ebből 1-t nem tudok...kik lehettek?
Egyébként érdekes,hogy a Kismamában isnagyon pozitív volt a visszhangja,hogy itt már nincs fogadott orvos,nem kell fizetni.Majd meglátjuk...Kép

Puszi,Anypaoc

anyapoc
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: