Új privát üzeneted érkezett!

Osoa!

Hát sajnos esőnapot kell tartanunk.Kár!
Tenap elmentünk a MOM parkba és megkérdeztük a babaúszást.Van ott is .2600 Ft egy alkalom.Ti mennyit fizettek?

Üdv:Theo
theo
 
 


Theo!

Mi nem megyünk, mert még esik, sajna.
Bepótoljuk valamikor?

Üdv,
Osoa
osoa
 
 


Osoa!

Úgy látom az előbb szinte egyszerre írtunk.Mint ahogy már írtam ma sajna esőnap van.Persze bepótoljuk mindenképpen.Nem olvastad az előző üzimet??
theo
 
 

 
 

Theo!

Most már elolvastam, az előbb, még nem volt itt...

Amire mi járunk, 4 alkalom, ha jól emlékszem: 10.800,- és haladó szint után olcsóbb. Amúgy taliztam egy anyukával, aki járt mindkét úszásra, szerinte a Rubin szervezettebb és családcentrikusabb, a MOM-ban jönnek-mennek az anyukák+babák, nincs szervezett óra, mondóka, éneklés, kis torna+masszírozás.
osoa
 
 


Osoa!

Itt is van 4 alkalmas de most nem találoma papírt amin rajta van és nem tudom fejből hogy mennyi.Elég drága minden esetre.
olyan kár hogy nem tudunk kimenni.Úgy hiányzik a séta.De remélem holnapra abbahagyja.
Adtam ma Eszterkének egy kis almalevet.Hát nem volt tőle elájulva.Nézett rám nagy szemekkel hogy mi a fenét akarok én ezzel.Holnap megint adok neki egy -két kanálkával.Balázsnak már adtál valami mást a tejcin kívűl?

Orbis!Ilyen kidudorodások lesznek még ne aggódj!Néha az egész hasad teljesen ferde lesz mert odakupordik az egyik oldalra és a másik oldal meg mintha üres lenne.Én sokszor felvettem a mozgásait videóra.Olyan jó visszanézni ahogy rugdosott.3D-s re mentek majd?No és hol fog szülni?Ezt már kérdzetm de még nem írtad meg.Hol lesz a börze?
Osoa!Szív UH-n mi volt?Minden okés?
Atka!Hogy vagytok?Hogy bírjátok a szobafogságot?
Üdv:Theo
theo
 
 


Theo!

Még nem próbálkoztunk más kajával, csak a fincsi tejcivel, de azt tervezem, mihelyst betölti 2 hét múlva a fél évet, megpróbálkozunk valamivel, még ugyan nem tudom, mivel...

Amúgy nem volt tegnap rendelés a kardiológián :-(((, úgyhogy hétfőn megyünk megint, remélem, nem lesz semmi baj.

Lehet, hogy mi még kimegyünk ma, mert én se nagyon bírom levegő nélkül, de azért jó lenne már, ha kiderülne egy kicsit...

Az úszás elég húzós, de szerintem egy ideig érdemes járni, Balázs már abszolút jól viseli pl.: ha szemébe megy a víz, vagy nyel egy kicsit, most már a merülést is jól bírja, és egyre jobban élvezi a nagy vizet. A fürdőkád már nem az igazi számára...
Meg hát az Anyukának is jót tesz a társaság, meg a kiruccanás :-)

Szia, Osoa
osoa
 
 


Osoa!

Hát még én sem akartam neki adni semmit de tegnap voltunk a dokibácsinál heti viziten és a védőnő mondta hogy most már megpróbálhatok adni neki egy kis gyümilevet.
Most már nem esik ahogy látom.eszterke most ébredt fel.3 körül aludt el.Hát én is gondolkoztam hogy ki kellene menni 1 órát de akkor el fog aludni a kocsiban és azt meg nem akarom.Úgyhogy ma maradunk bennt.
Az úszáson még filózom hogy mi legyen.

Üdv:Theo
theo
 
 


Hello lányok!
Tegnap megpróbáltam csatlakozni, de valami nem volt rendben, és nem jött be az oldal Kép.
Velünk lassan minden rendben, bár még elég szmötyisek vagyunk, de talán már hétfőn kimehetünk. Most már igazán megérdemelnénk egy kis friss levegőt, mert a szellőztetés nem az igazi, és ezt a Picúr is nagyon jól tudja. Amint eláll az eső, megyünk!!!!
Osoa!Mindenképp írj, hogy mi volt az UH-n! Remélem minél előbb tudunk találkozni, és akkor mindent kidumálunk.
Theo!Dávid most, így egy hét után ott tart, hogy nyúl a kanál után és tömi a szájába a sütőtökötKép. Az alma neki sem ízlett, gondolom savanykásnak tartotta, de azt csináltam, hogy az almát lereszeltem, és a sütőtököt nem tejjel, hanem almalével higítottam. Így akarom átvezetni a jövő heti "alma-napokra".

A Börzére én is megyek mindenképp (a Népstadionnál van???)-még nem voltunk.Az úszást is el akarjuk kezdeni minél elöbb, de látjátok, mindig közbejön valami...
Nnna, hát SÜSS FEL NAP!-és találkozzunk mihamarabb!!!
Üdv,
Atka
atka
 
 


Sziasztok Lányok!

Atka! Örülök, hogy lassacskán kilábaltok a szmötyiből. Tök jó Kép, hogy Dávidnak így bejött a sütőtök.
Sajna, nem volt rendelés az ultrahangon (pedig időre mentünk) Kép, úgyhogy holnap megyünk vissza, de aztán megírom, mi volt.
Lányok! Mikor talizunk? Persze időjárás függvénye is, de örökké nem lehet ilyen sz.r idő!!! Mi minden nap ráérünk- most még- kivéve hétfőt. Írjatok, hogy mikor és hol, már nekünk is hiányzik egy nagyobb séta és akkor mindent megbeszélünk!

Álommanókban gazdag jó éjszakát kívánok Nektek:
Osoa
osoa
 
 


Sziasztok!!

Hát tényleg vacak ez az idő, nemhogy szegény babucikat, még engem is megvisel a szobafogság. Szegények.
Képzeljétek, lehet, hogy tudunk menni csütörtökön ultrahangra KépKép
Van egy ismerős, aki "beprotezsált" minket. Már úgy várom. a 17. héten voltam utoljára, és a 27.-en lenne leghamarabb a következő. Ez mindenhol ilyen ritkán van? Igaz, csak amolyan "szimpla" 2D-s, de mindenképpen szeretném tudni a börze előtt, hogy fiú vagy lány. Úgy azért könnyebb.

Az I. kerületes topicban megtaláltam Bekit, és képzeljétek, egy utcában lakunk. De mióta ezt kiderítettük, azóta nem írt Kép Egész elkenődtem, remélem idővel azért észreveszi, hogy válaszoltam, mert teljesen belelkesedtem.

Mindenkinek aki gyengélkedik jobbulást kívánok, és szorítok egy kis napsütésért, vagy legalábbis egy kis száraz időért, hogy tudjatok csavarogni egy kicsit, úgyis jó nehéz lesz majd, mikor -10 fok lesz és lefagy az út. Én nem is tudom, hogy jutok majd le januárban, 8-9 hónaposan az utcában. Jó meredek, tavaj pocak nélkül is nyaktörő mutatvány volt. Szerintem szobafogság lesz, legalábbis egyedül biztos.
Amúgy ma összeraktuk a kiságyat. Mondtam apucinak, hogy szerintem nagyon korai, de ki akarta próbálni, hogy néz ott ki a helyén, aztán persze már nem volt hajlandó szétszedni. Kicsit infantilis a lelkem, de imádom érte. Kép

Jaj, megint oldalakat írok!!
Üdv: Orbis
orbis
 
 


Atka, Theo!

Hova tűntetek???
Nem sétálunk egyet valamikor?

Orbis! Az ultrahangokat én is nagyon vártam, és sajna ilyen ritkán van, de a 3 vagy 4 D-s nagyon nagy élmény, érdemes elmenni!

Üdv mindenkinek:
Osoa
osoa
 
 


Helló Lányok!

Itt vagyok ragyogok!Valamelyik nap nekem sem jött be az oldal már azt hittem valami vírus van a gépen de másnap meg tudtam már nyitni.VÉGRE ma már ki tudtunk menni.Gyönyörű idő volt délután.No mikor menjünk közös sétára?

Osoa!Balázs baba hogy van?

Atka!Ti már meggyógyultatok vagy még mindig szobafogság?

Orbis!
A 3D-s UH-t szerintem se hagyjátok ki mert nagyon szupi.Mi a 34.héten voltunk és nagyon jól sikerült szerencsére a baby és megmutatta magát.A profilomban van egy kép nézd meg!A Hattyúházban voltunk az nincs is innen messze.Csinálnak cd-t ,fotót és videót is.Nagy élmény szülés előtt!!!Mert hát az az igazi!!!
Üdv:Theo
theo
 
 


Sziasztok!

Tegnap végre kisütött a nap és mi is sétáltunk egy nagyot.
Balázsnak állítólag nincs semmi baj a szivével, de kontrollra kell majd menni 1 éves korában.

Szóval Lányok! Tűzzünk ki egy napot, mert később már nem biztos, hogy össze tudjuk egyeztetni a randit (nagyszülőkkel, stb. is fixálni kell). Nekem eddig még minden nap jó.

Üdv mindenkinek!
Osoa
osoa
 
 


Orbis!

Mi a Mammutban voltunk a Biovital központban és itt is jó volt. Itt 10 képet+fél óra videot adnak.

Szia, Osoa
osoa
 
 


Szisztok!

Most már csk a szerda jó. Nektek?

üdv,
osoa
osoa
 
 


Hello!
Én is itt vagyok. Meggyógyultunk, úgyhogy a szerda, azaz holnap nekem is ok. Mikor és hol????Próbáljuk korábbra tenni, 12-től mondjuk 4-ig valamikor, mert talán akkor a legbarátságosabb az idő.
Na, hol találkozunk????
Holnap reggel benézek, addig tűzzetek ki egy időpontot és egy helyet!
Üdv,
Atka
atka
 
 


Sziasztok megint!
Most el kell menem vhova, nem tudom hogy érek vissza, de írjátok meg hol találkoztok, és megpróbálunk utánatok menni!
Üdv,
Atka
atka
 
 


Sziasztok!

Atka! 3-kor az Intézet előtt, mint a múltkor, jó lenne?
Theo! Ha Te is csatlakozol, akkor módosíthatunk, mert az Neked valószínű nem jó.

Üdv,
Osoa
osoa
 
 


Na, sziasztok!

Egyébként jó korábban is, mert állítólag beborul+eső lesz.

Osoa
osoa
 
 


Sziasztok Lányok!

Jajj ma nem jó mert délután dolgunk van el kell mennünk sajna.De ti azért sétáljatok egy nagyot.Sajnálom hogy ma nem jön össze.Tegnap voltunk mérésen 7kg a baby és 65 cm.Azt mondja a védőnő hogy adhatok neki körte és baracklevet is.Az alma már nagyon ízlik neki.
No sziasztok és remélem jövő héten azért össze tudunk futni valamikor.
Üdv:Theo
theo
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, kedd hajnalra volt valami barna folyásom, és annyira bepánikoltam, bőgve ébresztettem a férjemet. Aztán másnap elmentem a dokihoz, és valami gyulladás okozta. Nem vagyok aggódós típus pedig. Legalábbis a saját bajaimmal mindig alig foglalkoztam, pedig volt egy-két húzósabb eset is. De úgy tűnik, babónál ez nem így lesz. Biztos ti is úgy tapasztaljátok, hogy miatta ezerszer jobban aggódtok. Hát nálam most ez volt az első megnyilvánulás.

Theo: csak tanácsként mondom, hogy a körtével óvatosan bánj, mert nagyon székrekedést okozhat! Még felnőtteknek is, nem hogy ilyen kis babuciknak. (nem kioktatásnak szánom ám, csak tanultam ilyeneket, gondoltam megosztom)

3D-t mi nem nagyon tervezünk. Több okból. Egyrészt egyre több helyről hallom, hogy a káros hatása még nem bizonyított, de biztos, hogy zavarja a babát, mert zajként érzékeli. Hát akkor bőven elég az a 2D-s néha pár percig, nem hogy fél órát macerálják szegényt.
Másrészt azért valami maradjon meglepetésnek is Kép

Remélem összejött a séta, volt szép időszaka a napnak. A múltkor milyen hatásosan szurkoltam nektek a szép időért!!! Kép

Amúgy elkészültek a képeink, feltettem az albumba, Orbis a címe.

Na, ritkán írok, de akkor oldalakat Kép

Üdv:
Orbis
orbis
 
 


Sziasztok!
Osoa!
Fél négykor olvastam csak a leveled, mert későn érkeztem (anyukám kórházban van, itt a Kékgolyó u.-ban), de rohantam a Picurral, mint az őrült, hátha elkapunk benneteket valahol. Sajnos nem találtunk. Nem is jöttetek végül erre??? Mi azért sétáltunk egy nagyot, Dávid persze a séta végén aludt el, így még kénytelen voltam föl-le tologatni a ház előtt + fél órát. Most viszont már nem tévedhetünk! A köv. találkát most beszéljük le, aztán majd személyesen cserlhetünk mobilszámot, így az ilyen esetekben nem kell állandóan a neten lóni. Már jó lenne, ha összejönne a találka, ma pl. kimondottan jól esett volna egy kis beszélgetés valakivel, aki hasonló cipőben jár ,;).
Theo!Őrült szerencséd van Eszter alvási szokásaival! Dávid fél-háromnegyed órákat alszik, azt sem mindig, vagy csak nagy keservesen, és főleg nem rendszerbe ágyazva, szóval nem lehet semmit kiszámítani mellette. Nála az a gyanús, ha nagyon nyugodt Kép
Mi most az alma hétnél tartunk, ma megfőztem az almát, hát abszolút kudarc. Azt hiszem maradunk a nyers almánál, bár azt idáig sem nagyon szerette...
Orbis!
Teljesen természetes, hogy jobban aggódsz a Picúrért, mint saját magadért. Én is így voltam vele, amikor magas volt az AFP-m, és visszarendelt az orvosom egy ismétlésre. Négy napig görcsöltem, nem aludtam, pityeregtem,(de nem hagytam el magam, tudtam, hogy nem lehet semmi baj, inkább csak dühített, hogy más ezt feltételezi!) szegénykém, biztosan nagyon lehangoltam őt is, pedig semmi baj nem volt. Most már biztosan tudom, hogy ha baj van, azt mi jobban érezzük, mint bármilyen teszt vagy vizsgálat!-ezt csak úgy elmondtam, seemilyen célzás, vagy tanító szándék nnincs benne, csak épp ezt juttatta eszembe a keddi dolog.
Nnna, lányok!
Hát a héten sem sikerült összefutnunk. Remélem a köv. hét sikeresebb lesz. Azért addig meséljetek, mit csináltok esőnapokon otthon????
Jó éjt,
Atka
atka
 
 


Sziasztok!

Osoa!
Boldog Névnapot!!!
Kép
theo
 
 


Sziasztok!

Orbis!
Kép
theo
 
 


HOL VAGYTOK LÁNYOK???????
theo
 
 


Hahó!
Képzeljétek, tegnapi ultrahangon is lányra tippeltek. Bár ezt se mondták 100%-ra. De két "valószínűnek" már majdnem lehet hinni, nemigaz? A férjemmel az MSN-en épp lánynéven vitatkozunk KépKép
Olyan cuki volt, nyújtogatta a nyelvét meg integetett. Aztán a végére bealudt Kép

Szép napot mindenkinek:
Orbis
orbis
 
 


Sziasztok Lányok!

Theo! Köszönöm, aranyos vagy!
Atka! Sajnálom, hogy nem jött össze a randi, de tényleg nagyon nehéz a neten keresztül, elég sűrűn frissítettem, aztán mi is kimentünk, mert még szerencsére sütött a nap. És persze hiányzik nekem is egy jó kis beszélgetés, eszmecsere...

Lányok! Szóval, tűzzünk ki egy napot, aztán az elérhetőségeinket majd megbeszéljük, így biztosan egyszerűbb lesz a dolog.

Üdvözlök mindenkit,
Osoa
osoa
 
 


Sziasztok!
Nekem a hétfő teljesen jó. A szerda du. is, de csak 3 után, és a csütörtök.
Szerdán megyünk "kreativ babák" foglalkozásra a Király utcába. Nem jöttök???Öt alkalom, szerda de-önként, és szépen tematikusan halad a témában, ami most nem is olyan fontos, hiszen úgyis mindenki foglalkozik a Picurokkal eleget, inkább az együttlét, eszmecsere, info, jó dumcsi, meg ki tudja?!. Nnnnaaa????
Az úszást most úgy néz ki erre a hónapra lekéstük, mert ma reggel volt a tájékoztató megbeszélés, amire mi nem tudtunk elmenni, de lehet,h. a jövőhétre bekunyerálom valahogy magunkat.
Hát ennyi. Gondolkodjatok a szerdai foglalkozáson. A Király u. tömegközlekedéssel is közel van (a Deáktól 3 perc gyalog!).
Írjatok a randiról is,melyik nap legyen???
Üdv, és szép NAPOS hétvégét!
Atka
atka
 
 


Sziasztok!

Orbis!
Akkor úgy néz ki hogy kislány?No és milyen neveken vitatkoztok a férjeddel?Melyikőtök mit szeretne?
A körtéről csak annyit hogy amikor a védőnő mondta én is csodálkoztam de azt mondta hogy nem lesz vele gond.Hát még nem adtam neki.A barack és az alma az nagyon bevált.
Láttalak ma titeket!Én jöttem felfelé a Naphegy utcán ti pedig a férjeddel jöttetek lefelé.5 óra körül volt mindez és szombaton.Ja és én babakocsival voltam.
A 3d-s Uh_ról pedig csak annyit hogy azt mondják nem káros de hát ki tudja?Mindenesetre nekünk nagy élmény volt és majd a babának is az lesz 10-20 év múlva.
Remélem a gyulladás már rendben van nálad?!

Atka,Osoa!

A jövő hétről holnap írok majd hogy mikor jó nekünk.A férjemtől függ leginkább vagyis attól hogy hogy dolgozik.Atka !Anyukáddal mi történt?Jól van?Lányok azt mondjátok meg nekem hogy ezeket a hangulatjeleket hogy lehet beszúrni mert nekem soha nem sikerül.Vagy én vagyok béna vagy a gép.A kreatív foglakozás hány órakor kezdődik.Mert hát az én drága kicsi lányom ugye elég sokáig alszik szerencsére és aztán mire kaja meg egyebek addig jól elmegy az idő nálunk.És 1/2 11 -11 körül már megint alszik.
No most befejezem.A randit mindenképpen összehozzuk valahogy!
Üdv:Theo
theo
 
 


sziasztok!

Theo:
Én is emlékszem rád!! Még meg is néztük, hogy mi is pont ilyesmi játékot néztünk ki a babakocsira. Sajnos bele pont nem láttuk, pedig most olyan méla vigyorral, ellágyulva megbámulom a babákat, hogy csoda, el nem olvadok.
Amúgy honnan ismertél meg? Láttad az esküvős képeinket?

Ti voltatok már ilyen bababörzén? Mi holnap megyünk, úgy gondoltuk, megvesszük ami még hiányzik. Nem emlékszem, írtam-e már a múltkori álmomat: megszületett a baba, és a jelenlegi készletünk volt csak, és nem nagyon tudtunk mit ráadni, és tisztára bepánikoltam. Úgyhogy most elhatároztam, az aggodalmat megelőzendő, veszünk legalább annyi cuccot, hogy születés után 2-3 napra tuti elég legyen. Kapunk ugyan használtan is, de nem merek arra hagyatkozni, főleg így látatlanban. Csak a saját nyugalmam érdekében. Tényleg csak 4-5 body meg rugi, meg egy-két kiegészítő. Már van is néhány, szóval tényleg csak pár darab kell.

Ja, hangulatjelek:
: ) szóköz nélkül: Kép
: ( -"-"-"-"-"-"-: Kép
: O -"-"-"-"-"-"-: Kép
vannak bonyolultabbak is, azokat majd a következő leckével KépKép

Üdv mindenkinek: Orbis (25+5)
orbis
 
 


Sziasztok!

Nekem még "szűz" a jövő hetem jelenleg. Próbáljuk meg a hétfőt? Hátha Theonak is jó lenne.

Atka! Érdekelne a kreatív babák dolog, de mi szerda de-ként úszunk, így hát nem jó. Máskor is van? Na, majd szóban megbeszéljük.

Amúgy mi most nyüglődünk megint, Balázs rágja a kezét, szó szerint és közben panaszosan gagyarászik. Adjuk neki a bogyókat, de annyira nem látom, hogy hatott volna. Meg a hasával is szenved, pedig az étrendem elég kiegyensúlyozott. Na, majd mi is lassan elkezdjük az almát, meglátjuk. Remélem, rosszabb nem lesz tőle a helyzet.

További jó vas. délutánt nektek, sajnos az idő nem a legnaposabb, de azért megyünk egy nagyot sétálni.

Üdv,
Osoa
osoa
 
 


Hello Mindenkinek!
Még nem pihentem kia börze nyüzsgését, kész téboly ami ott volt, de Dávid nagyon élvezte. Vettünk egy csomó ruhát, meg pelenkákat(most nagyon olcsó volt). Mivel most voltunk először, egy csomó dolgot csak a saját bőrünkön tapasztaltunk meg, majd szóban elmondom.
A hétfő nekem jó lenne a találkára, írjátok meg mikor, és maradjunk is ennél a napnál, mert most még nem látom előre rendesen ezt a hetet.
A kreatív tanfolyam szerdánként 10-től van, másfél órás, és hat hónaposoknak indul most, legalábbis a hírlevél szerint. Van hétvégi azt hiszem egy alkalmas intenzív tanfolyam,majd mindjárt utána nézek a weblapuknak és leírom a címet, kukkantsátok meg!!!
Most mennem kell, mert Dávid ma semmit nem aludt, annyira lekötötte a vásári forgatag, hogy szerintem még mindig azt dolgozza fel-pontosabban sírja vissza ;)
Orbis!
Találtatok valamit a Börzén??? Én nagyon aranyos rucikat láttam kislányoknak, teljesen oda voltam!!!(bár első ruháknak én sem vettem használtat...)
Theo! Anyukám daganatos beteg, most egy második helyen jelent meg, de talán nincs nagy baj (a körülményekhez képest), de ezt inkább személyesen.
Na sziasztok, írjatok a holnapról, nekem ok!!!!!!
Atka
atka
 
 


Hello, megint én...

Itt a tanfolyamról az info.

http://www.szules.info/sub/100/102i.html

Osoa, Theo!
Egyébként azt hiszem szintén a Kozma Emese csinál az Állatkertben is foglalkozásokat (úgy emlékszem más napokon)Játszóház címen, és két korcsoport van, 1 év alatt és felett. Oda is el szeretnék menni, úgyhogy ezt is meggondolhatjátok.-arról nem is beszélve, hogy utána lehetne a Ligetben egy jóóóóóó nagyot sétálni KépKép
Üdv,
Atka
atka
 
 


Lányok!

Akkor találkozunk ma du.?
3-1/2 4 körül jó lenne? Theo?

Atka! Már jártam a fenti honlapon, át is néztem, majd elmondom, hogy milyen gondolataim vannak ezzel kapcsolatban.
Amúgy én is terveztem a börzét, de most kihagytuk. Tegnap du. Balázs 3 (!) órát aludt egyhuzamban, eddig ezt csak oltás után csinálta. Remélem, semmi nincs emögött, szerencsére azért éjszaka is alcsizott, bár én fél 5 óta fent vagyok.

Atka! Éjszakáitok milyenek mostanában?

Na, megyek lazítok egyet, míg Balázs szendereg.
Üdv,
Osoa
osoa
 
 


Sziasztok!

Csak egy röpke jelentkezés!ma tuti nem jó mert délutánra bejelentkeztek a rokonok.A hét többi napja közül a szerda és a csütörtök ja és a péntek az teljesen jó.Kép
No most megyek mert rengeteg a dolgok a vendégek miatt e este jövök bővebben.
Üdv:theo
theo
 
 


Hello lányok!
Mea culpa, de megint közbejött valami. Mit szóltok inkább a csütörtökhöz?????? Nem tudom sajnos elhalasztani, az egyik barátnőmnél vészhelyzet van!;(
A mi éjszakáink megint visszaálltak, átlag 3-szor kel fel Dávid, és fél tízkor már alszik, egészen reggel 9-ig. Nagyon jó a kedve,és a korábbiakhoz képest sokkal kevesebbet nyöszörög, de nap közben max fél órát alszik de és du is. Szóval nem sok a szabadidő Kép
Ne haragudjatok, de ez jellemző, mindig az utolsó pillanatban jön össze valami (lehet, h. visszaérnék addigra, de ezt sajnos neten nem lehet megszervezni--hát ezért kellene minél előbb találkozni, hogy ezt megoldjuk valahogy.)
Osoa!Én is mindig aggódok, ha egy kicsit tovább alszik Dávid, pedig csak az idő miatt, vagy egy kicsit fáradtabb. Az egészben az a ciki, hogy a végére mi tökre elfáradunk a virrasztás miatt, ők meg jól kipihenik magukat!!!!KépKépKép
Na legyetek jók, és írjatok a csütörtökről-ez kész téboly, már majdnem egy hónapja nem tudunk összehozni egy találkát!Bocsi még egyszer!
Üdv,
Atka
atka
 
 


Sziasztok!
No most van megint egy kis időm.Eszterke alszik a férjem kiment az állomásra a rokonok elé.

Orbis!

Mikor terhes voltam én is mindig figyelgettem a babakocsikat meg a kismamikat de ez még most is így van.Mindig nézem hogy mennyi ruha van a babákon.Mert hát ez a mit adjak rá kérdés mindig előjön.A babakocsira a játékot ráértek klsőbb is venni mert kb.3-4 hónaposan kezd majd vele foglakozni.
Köszi a segítséget a hangulatjelekkel kapcsolatban.A szóköz volt a baj.A billenytüparancsokat tudom úgyhogy az a lecke már nem kell köszi azért!
No és hol fogsz szülni?Már annyiszor kérdeztem de még nem írtad soha!Titok esteleg?!
Amúgy a fényképről ismertelek meg benneteket.

Atka,Osoa!

Úgy látom ezek a talik nehezen jönnek össze!Nekem mint már írtam is sz-cs-p előreláthatólag jó!
Hát nálunk alvás ügyben még minden a régi szerencsére.Remélem a fogzás idején sem lesz gond.Már beszereztem egy gélt németországból ami állítólag tényleg hatásos.Remélem jó lesz!
Hol volt a börze?Én még sosem voltam ilyenen?
Megcsináltuk Eszterke láb és kéznyomát a babanaplóba.Szépen befestettem a kezecskéjét meg a talpát.Jól sikerült.Szertnék még sógyurmás lenyomatot is csinálni.
Na üdv. mindenkinek!Kép

Theo
theo
 
 


Sziasztok!

Theo, a Margitban fogok szülni, a Sárvári doktornál!!
Viszont ma kiderültek nem túl bíztató dolgok, amik méginkább kilátásba helyezték a császárt. Most sok pihenésre ítéltek, tornára sem járhatok.

A börzén vettünk egy-két dolgokat, de ruhákat kevésbé. A használtaknál túl nagy volt a tumultus és én azt már nem bírom, az újak meg nem voltak olcsóbbak, mint máshol. De vettünk kengurut, pokrócot, rácsvédőt, meg egy csomó popsitörlőt. (na az roppant sürgős volt Kép)

NNa pusz mindenkinek:
Orbis
orbis
 
 


Sziasztok Lányok!

Legyen csütörtök, de most már tényleg találkozzunk!!! Remélem, ezen a héten tényleg össze tudunk jönni.

Theo! Mivel csináltátok a kéz+lábnyomot? Vízfestékkel? Tök jó ötlet, mi is szeretnénk majd.

Atka! Annyi minden lenne, ami a levélváltások során eszembe jut, aztán mindig azt írjuk, majd személyesen, és tényleg remélem, hogy sikerül találkoznunk és mindenről tudunk majd beszélni.Szóval érted... Kép

Orbis!
Én terhesség alatt sokat relaxáltam és "beszélgettem" a babával. Nem tudom, hallottál-e a kapcsolatanalízisről, ha gondolod, küldök róla dolgokat. Nagyon jó dolog, és ha esetleg megfordítani kell a babát, kitartással és sok "beszélgetéssel" meg lehet csinálni. Remélem, nincs komolyabb dolog, és esetleg normál úton szülhetsz.

Szóval lányok írjatok és legyen végre a CSÜTÖRTÖK, ami mindenkinek jó Kép!

Üdv,
Osoa
osoa
 
 


Sziasztok Lányok!

Orbis!
Ne izgulj minden rendben lesz meglátod!És ha feküdni kell akkor SZIGORÚAN FEKÜDJ!!!Nekem is feküdni kellett a 28.héttől mert le volt csúszava a baba koponyája.Azt mondta a dokim,hogy szigorú fekvés még a házimunkát sem végezhetem el se torna se szex semmi csak pihi!Mert ilyen esetben nagy a koraszülés veszélye.Hát be voltam tojva rendesen de szerencsére a szigorú pihenés meghozta az eredményt és a 39.héten szültem meg.Szóval ne idegeskedj!Mint ahogy Osoa is írta sokat kell beszélgetni a babával és valóban meg lehet fordítani!Milyen popsitörlőt vettetek?

Osoa!

A lenyomatokat sima vízfestékkel csináltuk.Este a fürdetés előtt csináltuk.Utána a csapnál jól lemostam és aztán fürdettem meg.Valamelyik nap meg szerteném csinálni a sógyurmás lenyomatot is.
A csütörtök szerintem is jó lenne.No majd még lefixáljuk.

Üdv:Theo
theo
 
 


Hello Mindenkinek!
A csütörtök ok, reggel beugrunk tanácsadásra, és utána jöhet a tali!Megpróbálhatnánk egy dél körülivel--mit szóltok hozzá?????(újra önös érdekek: szervízbe kellene vinnem a kocsit).
Osoa!
Ha nem jó az időpont, akkor is találkozunk valahogy, ígérem!!!-Ja, megvettem Deákné B. Katalin könyvét, tényleg nagyon jó, köszönöm a tanácsot!!!!!!!
Üdv, és szép álmokat!
Atka
atka
 
 


Sziasztok!

Köszi a megnyugtatást!! Jól jön ám!
De azt mondták bent, hogy ez nem jelent szigorú ágynyugalmat, csak tornázni meg emelgetni nem szabad, és szabadidőben sok ücsörgést megtámasztott háttal és felpolcolt lábakkal.

A törlőkendő valami Silky baby, azért volt olyan olcsó, mert valami új. Állítólag vastag, textil hatású és körömvirágos-kamillás. Majd meglátjuk.

Üdv:
Orbis
orbis
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap óta kissé taknyos vagyok, de ma már egy fokkal jobban érzem magam. Remélem, Balázs nem kapja el és azt is, hogy holnap össze tudjuk hozni a randit. Majd még jelentkezem, hogy mi újság.

Sziasztok,
Osoa
osoa
 
 


Hello Lányok!
MI legyen a találkánkkal?? Van egy érzésem, hogy nem fog sikerülni. Írjatok, h. mikor és hol, vagy mi legyen!!???
Üdv,
Atka
atka
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok-még mindig orrfolyósan, tüsszentősen.
Feláldozom magam egy rövid séta erejéig Kép, rajtam nem múljon, mert ha ez nem jön össze, szerintem sosem találkozunk.
A Vérmezőt javasolnám, 12-kor jó lenne?
Atka! Ha jössz, akkor mehetnénk együtt arrafelé.

ÍRjatok!

Üdv,
Osoa
osoa
 
 


Hello Osoa!
Ne áldozd be magad, nem fog menni, kész téboly ez az egész hetem. Inkább beáldozom én az inkognitómat: a telefonszámom: nullahathúsz, negyvenkettőnegyvenegy,négynegyvenkettő. Küld át sms-ben a telefonszámod, persze csak ha akarod, és felhívlak hogy megbeszéljük, de holnap csak a de. lenne jó, egészen fél 12-ig, az viszont nekünk rohanás lenne, ráadásul most derült ki, h. a férjem holnap itthon maradna, ami nagyon ritka alkalom ahhoz, hogy azt tőle távol töltsem;)ugye megérted!?
Nnna, majd telefonon a többit!
Üdv és jelentkezz, mert voltam a tanfolyamon is, és már egy csomó mesélni valóm lenne!!!!
Atka
atka
 
 


helló Lányok!

Jaj képzeljétek nem volt jó az explorerünk és mindig kidobotta gép a netről.Valami vírus csinálja.Na de most már jó.Szóval ezért nem jelentkeztem eddig.De úgy látom nem maradtam le semmiről.Mi ez a nagy csend??senki nem ír.A találka nem jött össze megint.Én már akkor nem tudtam se írni se olvasni a hiba miatt.Mi van veletek?Hogy vannak a babócák?
Séta valamikor?? Kép Írjatok!!!
Üdv:Theo
theo
 
 


Theo!!
HONNAN SZEDSZ MINDIG ILYEN KÉPEKET???? ÉÉÉÉÉÉÉNISAKAROOOOK!!!!!
orbis
 
 


Orbis!

Szeretnél ilyeneket?Kép
Kép
No majd este megírom akkor több időm lesz!
theo
 
 


Helló Orbis!

Na szóval:ha beírod a keresőbe hogy animációk vagy mozgó animációk akkor felhoz egy csomó oldalt amin találsz ilyeneket vagy pl.ezen az oldalon is van rengeteg külön témák szerint:http://gportal.hu/portal/ibolya
bal oldalt mozgó képek ikonok néven.

Kép

Jó éjszakát!!Kép

Üdv:Theo
theo
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: