Új privát üzeneted érkezett!

már miért ne lakna... Pl. mi is itt lakunk Kép
Mika
Mika
 


Juli,
Tudod, hordozzák körbe a tekercset, mindenki örül, gyerekek csokit kapnak, éneklés, táncolás, stb...Ma 6-kor.
Mi a Bethlenbe megyünk, ott van játszótér is, ha nem bírnák bent.
Szia Sárdi Dóri,
Hogy vagytok?
Anna
Névtelen
 


Anna!

Közben persze rájöttem.
Szerintem mi a Hegedûsbe megyünk, az van a legközelebb, meg a Zsozsó fickói(Gordon fivérek) is ott lesznek. Ilyen király idõben a játszótér csak mézesmadzag lenne nekünk.

Juli
Juli
 

 
 

juli, nem válaszoltál, de közben kiderült, hogy jobb lenne a kedd, ha nektek mindegy!
keressük egymást!
Szia Gigi! jól! hag sameach!! és ti?
szia
d
idras (idras)
 


Dóri!

Pedig rögtön válaszoltam. Tegnapig még fönn is volt a válasz, most meg látom, hogy eltûnt. Ilyen szintû technikai dolgokhoz nem értek, de mindegy, legyen kedd.
Juli
 


Mika Kép Mikor sétáltok? Mekkora a gyermeked? Unok egyedül sétálni, és közben az alvó Julihoz beszélni KépKép És ráadásul mindenki hülyének néz, hogy mit beszélek én egy ekkora gyerekhez (azt hiszik tán, hogy fadarab??!!)

zsani
zsani
 


szia juli,
ok, cím: elég ha egy betût írsz, a többit megtalálom :-)))
d
idras (idras)
 


Hello Juli,szia Dóri,
Mivel kódoltátok az adást, nem bírok belepofázni, ami mély szomorusággal tölt el, de mindegy.
Tegnap este ugrott, rámtört a kórság, ráadásul a baba is tök lázas, szóval csak az Áron bulizott. Volt is balhé, mert a tájékozott gimisek cukorkát dobáltak,de izomból, biztos megmaradt purimról, na mindegy, de a Jidu elég rossz néven vette. A gyerekeim bekattantak, mármint a két nagy, sokat gondolok mostanában Makarenkora, mégis nagy ember volt. Megyek kedden Bécsbe, 12 óra gyerekmentes, hajrá...
Julika, hogy van a bébid a hasadban? És Te hogy vagy?
Írjál má valami jó kis hányós sztorit, hadd legyen jó a lelkemnek, hogy nem csak én okádtam háromszor kilenc hónapot! Azta, az több, mint két év.....
Dóri, a kapucnisod megvan még, valamelyik nap elõkerült, emlékszel még?
Tök szép idõ lett, holnap játszó????
Mármint a nem bölcsiseknek, ugye...
csocsi
anna
orbananna
 
 


szia gigi,
mi lehet hogy bölcsi után kimegyünk, pénteken is kimentünk, mis annyira élvezte :-)
nem lett végül kapucnis kenguruja misunak, de most már nem is kell, mert a szezonja is elmúlik lassan. én is voltam a múlt héten bécsben h&m rendben volt, csak éppen mellényt nem találtam, illetve csak egyet, ami nem is annyira szép! szóval ha látsz helyes kis mellényt, olyat, amit garbóra vagy más pamut hosszú ujjúra lehet adni (15 euro korul volt). amit én vettem az fehér fölül, kék alul és középen van egy bordó csík, na ilyet nem kérek még egyet, egyébként 98-as kell! ja egyáltalán akarsz vásásrolni még másoknak :-))
szia aludjatok jól és ne feledd hogy az a bizonyos makarenko azt hiszem csak egyet adott, nem 3 meg 5 évesen!!!
d
idras (idras)
 


Szia Anna!

Semmi virágnyelv nem volt, Dóri jön háztûznézõbe, ennek a körülményeit beszéltük meg több körben.
A Hegedûsben jó késõn kezdõdött a móka, de végül jól sikerült, volt cukor, csoki, meg Csillagok háborúja(!)
mûanyag játékok.
Hányásról nem tudok beszámolni, bár lehet, hogy jobb lenne, csak a hányinger ül rajtam minden vacsora után függetlenül a kaja mennyisége és minõségétõl.
Amúgy minden rendben, leszámítva, hogy ugyanúgy sikerült valami jóképû altáji fertõzést összeszednem, mint a Zsófival. Annak is meglett a böjtje.
Amúgy szerintem megint lány lesz, minden pont olyan, mint a múltkor. Végülis mindegy, semmilyen nevünk nincs.

Dóri!

A cím: Bessenyei 14. kaputelefonon a név.
Ha másnak is kedve támadna jönni, csak mert publikáltam a címet, hát legyen.
Akor kedd.

Juli
Juli
 


sziasztok!

Ismeri valaki Groskó Krisztina védönöt?
Kiváncsi lennék milyen, mert öt ajanlotta a mostani védönöm, mivel februártol átköltözöm a XIV. ker-böl a XIII. ker-be. Ha tudtok ajánlani jó védönöt az is érdekelne.
köszi
Kriszta
Nyanya (kriszta67)
 


Zsani,
mi általában játszóterezünk, ez azt jelenti, hogy a Párkány utcai három-négyszintes házak közötti valamelyik téren vagyunk. Sok gyerek gyûlik össze alkalomadtán, leginkább a Pluszhoz közelesõ ún. zöld ház belsõ udvarán. Délelõtt kisebb gyerekek vannak, délután nagyobbak. Ha egyszer arra sétálsz délelõtt, biztos megtalálsz bennünket és másokat is.
Mika
Mika
 


Szia Juli,
Ez a Csillagok h-ja jópofa, chanukakor a Jesus Christ Superstar cd-t fogják osztogatni....
A Bethlenbe csak csokitoji volt, de nem a nyuszi hozta....
Figyelj, ha lány,az király, úgyis mindenkinek fia van,
legalább lesz rendes võlegényfelhozatal, én rögtön tudnék
néhány csinos pasit ajánlani, a gáz csak az anyjuk, de az is szelidithetõ.
Habár ti már el vagytok kötelezve a Gordon fiuknak.
Dóri,
A kapucnist megtartjuk, de esküszöm nem tudom, milyen mellényre gondolsz! Én hoztam a múlt hónapban pufi mellényt, de az messze volt 15€-tól, volt viszont 24.
Vásárolok én, ha találok valamit, ami jó. Az enyémeknek overall kell, de azt rendeltem a neten. Valahogy nem vágyom a Mária kínálatára 11 ezerért. Viszont a harisnyagatyók állati helyesek arrafelé, és még az áruk is ok, mármint a Máriában.
hah
anna
orbananna
 
 


Kedves Kriszta...

Azt hiszem, megint nekem kell írni Neked... ha Broskó Krisztinára gondolsz, nekem Õ a védõnõm. Nagyon aranyos, ránézésre 25 év körüli, fiatalos, dinamikus, és ahogyan megfigyeltem elég okos is.


Üdv:
Barbara
jimma
 
 


szia gigi,
szóval olyan mellény, amit kabát alá lehet venni, kötött vagy pamut poló anyagú! bebújós v- vagy kerenyakú! segítettem?
puszi
d
Névtelen
 


Dórika,
Édes virágszál vagy, most hogy már megjöttem és majdnem felrobbantottak minket itthon, már tudom milyen mellényt szeretnél. Sebaj, jövõ héten újra megpróbáljuk!
Asszem kötöttet láttam elég szépet, nem bordó fehéret...
Viszont az overallok, nagyon szépek voltak, hoztam is csak eladtam, nem maradt a kölkeimnek egy se.
A Maria Hilfer-en voltál? Milyen ott a HM?
egyszer voltam, de akkor három üres boltot találtam.
Anna
Juli,
Mizu? Játszó holnap? Mi megyünk..ha addig nem találnak még valamit a toronyban, és nem zárnak be minket újra egy napra.
csok
orbananna
 
 


Anna!

Ha az idõ ilyen kegyes marad, akkor holnap mi is megyünk. Ma zenemanó-foglalkozáson voltunk a mikkamakkában, tök jó volt.
Milyen torony?

Juli
Névtelen
 


Juli,
Mi az a zenemanó foglalkozás? Mikor van, hány éveseknek?
Jó, hogy oda /nem/járunk oviba, de semmirõl se tudunk....
A
orbananna
 
 


Anna!

szerda de. 10-10.30-ig 3 éves kor alatt bárkinek, szóval Ábelnek, Benõnek is, más is volt 2 gyerekkel, úgy, hogy a kicsi a szõnyegen nézelõdött. mindenféle mondóka, dal, ritmusra csörgetés, ugrálás, magyarul játékos zenefogl.
Zsozsó teljesen meghasonult, úgy viselkedett, mint egy stréber kisangyal, pedig a megatoys-ban is van ilyen, ott nem köti õt le. 350 ft, de a kicsi szerintem ingyen van, õ nem aktív résztvevõ. egy szõke pipi tartja, meglepõen szép hangja van és látszik, hogy ért hozzá.
Juli
 


Barbara!

Köszi a választ, megnyugodtam, hogy legalább a védönö tuti jó, bár nekem egy kissé fiatalnak tünik. Persze ez még nem jelent semmit.

Örülök, hogy visszaköltöztök decemberben. Nem tudom lesz-e akkorra internet hozzáférésem.
Mikorra várod a babát? Ha jól emlékszem már nem sok van hátra, talán 1-2 hét?

Üdv.
Kriszta
Nyanya (kriszta67)
 


Juli,
Ha szõke nõ van, akkor ott a helyünk!!
A
Névtelen
 


Kedves Kriszta!

Mostmár bármikor jöhet... reményeim szerint 2-3 napon belül, de a valószinû az inkább egy hét.


Üdv:
Barbara
jimma
 
 


Na, Barbarának van-e vajon már babája? Most front volt...

zsani
zsani
 


Még nincs sajnos... nem hallgat ránk, hogy jöjjön ki! Baromira elvan bennt, és ránk se hederít a kis csibész....
Azért a remény még megvan... talán szerdán, ha a dokim megvizsgál.... jajj de várjuk már :-)

Üdv Mindenkinek!
Barbara
jimma
 
 


Barbara!

Melyik kórházban szülsz? Én szerdán megyek egy napra befeküdni a Szabolcs utcai kórházba, mert nem lett jó a cukrom, gondoltam, ha éppen itt szülsz meglátogatnálak.
Sok sikert a szüléshez.

üdv.
Kriszta
Nyanya (kriszta67)
 


tomika, látsz?
orbananna
 
 


Kriszti!

Én a Péterffy-ben fogok szülni... jajj szorítsatok, holnap megyek vizsgálatra, és szeretném, ha csütörtökön megszülnék...

Puszi:
Barbara
jimma
 
 


Kedves Barbara!

Szorítok neked. Ahogy tudsz írjál, mert kiváncsian várom a beszámolódat.

Kriszta
Nyanya (kriszta67)
 


Barbara,
Ne aggódj, ha a dokid is szeretné, hogy megszülj, akkor úgy fog megvizsgálni, hogy megszülsz csütörtökön......vagy szerdán....
egy kalappal
Anna
Névtelen
 


JULI
Merre jársz csillagos virágszálam?
Írjál valami mélyértelmüt! Például mi a véleményed az anyukák fokozatos elhülyülésérõl? Itt csak magamra gondolok, mert mostanában már nem is hallok, romlik a látásom, nem tudok két számot ósszeadni, komolyan aggódom, mi lesz ha a gyerek iskolába kerül, lehet, hogy addigra már olvasni is elfelejtek, az írásról nem is beszélve. Õszinte csodálattal nézem a rejtvényfejtõ öreg néniket a padon, szerintem én a Dörmögõ Dömötör negyedik oldalán elakadnék.....Folyton azt álmodom, hogy újra kell járnom a negyedik gimit, mert rájöttek mennyit lógtam és megint le kell érettségiznem....Tudod milyen rossz 30 évesen gimibe járni? Reggelre rendesen nem tudom hol vagyok, és kik ezek a gyerekek..hehe
Szóval légyszike írjál.
Az agysejtjeim ütyülüpütyülüznek és pelenka márkákkal barkochbáznak.Azt viszont tudom, ki volt Bar Kochba, csak azt nem miért neveztek el róla játékot, kb, mintha azt mondanánk, hogy rózsasándormostmutasdmeg....na jó
most aztán tessék szépe írni, nem 3 sort, minima 4et.
Zsófi jól van? És a kicsike?
a
Névtelen
 


Szia Anna!

Voltunk a hétfõi zimankóban a parkban, de 3-an próbáltunk tömeget imitálni, totál üres volt. Ma tanfolyamon voltam, hátha nem hülyülök el teljesen a 2 gyerek között félúton. Holnap zene-bona. Jöttök?
Amiatt ne aggódj, hogy elfelejted az alsó tagozatot is, egyrészt majd az okos fiacskáid korrepetálnak, de jó órabérért én is elgondolkozom egy magántanítványon.
Mi van a bolttal?
Nálam még mindig hányinger, momentán egy figyelmes orvost keresek normál tarifáért normál kórházban. Nem a lelkemmel kell figyelmesnek lenni, hanem a nyavalyáimmal meg a babával. Úgy látszik, nekem nem jár egy nyugis terhesség.
Létezik, hogy a 12. hét elején érezzem a mozgását, vagy hallucináltam?
No, panaszra nincs okod, jó hosszú levelet írtam.

Juli
Juli
 


hahó...

még mindig semmi... a dokival megbeszéltük, ha keddig nem, akkor szerdán rásegít... jajj de várom már a pici manót, képzeljétek már 3100gramm... hú jó nagy lesz, csak azt tudnám, hogy fog kijönni... lehet hogy császárral, majd meglátjuk. Na most megyek, szép napot Mindenkinek!

Barbara
u.i.:Zsani, ha olvasol, akkor most Te jössz e-mail ügyben.
jimma
 
 


szia Dóri!

tudom,hogy eltûntünk, kicsit zûrös az élet mostanában, iskola, mindenféle dokik, úgyhogy ha neketek(neked9 jó a jövõ hét, akkor áll még a meghívás. Még egyeztessünk.

Juli
Juli
 


Juli,
Tegnap elkezdtem írni, de sürgõs pelenkacsere miatt félbeszakadt, és jól el is tünt, pedig már fél oldal volt.
Kémeim jelentik, hogy jártál errefelé a Hercegprímás u-i rendelõben, igazán felugorhattatok volna!
Ha még mindig keresel dokit, akkor tisztelettel tudom ajánlani az én dokibácsimat, sebész is, szülész is, kukiügyben is õ volta felelõs, mindhárom esetben, sõt még az Áront is õ nevezte el. Egyébként a Jánosban van, ami mostanra határozottan jó kórház lett. Teljesen lehetséges, hogy érzed a kis tököst/?/ lehet, hogy érzõidegekkel gazdagon ellátott helyen van, viszont ne ijedj meg, ha késõbb meg semmi, mert csak átvándorol egy kevésbé érezhetõ helyre. Én is így voltam a ketteskével, 15 hetesen rohantam a kórházba, hogy mi történt nem mozog, pedig már három hete érzem, megvizsgáltak, majd a doki bájos mosollyal megkérdezte, hogy második baba, ugye, ne aggódjak, ezen a héten én vagyok a harmadik aki ezzel a problémával halálra váltan jelentkezik..
Szóval hajrá kis tornász, mégis lehet, hogy fiú, azok szokták már korai szakaszban rugdosni az anyjukat, meg talán a lányok, azt hiszem, de a kettõ közül valamelyik, az tuti.Ma voltunk a parkban, nem is próbáltunk imitálni, mármint tömeget, reménytelen lett volna.
Hétvégén mit csináltok?
A
Névtelen
 


Szia Barbara,
Úgy látszik a babád nem akar esõben születni....
A 3100gramm még nem tragikus, majd ha kint lesz meglátod, milyen nagyon picike, a szomszéd lány 5.000,-grammos kis fiacskája is elindult szépen.
Ne izgulj a szülés olyan, mint repülõn utazni, még egy repülõ se maradt fenn, és egy baba se maradt benn, a repülés idõtartama, viszont változatos...
Ezt a hihetetlen elmés bölcsességet az ügyeletes orvos mondta egy akkor már néhány órája vajúdó kismamának.
Miért gondolod, hogy császár lesz?
Szurkolunk, itt csapatostul,
hajrá, hajrá
Anna
Névtelen
 


szia juli!
misu beteg volt ezen a héten, de most már megygógyult, hétfõn megy a bölcsibe. szóval beszélhetünk majd, hogy melyik nap lenne nektek jó!
szia, és jó hétvégét

gigi,
neked is puszi
d
Névtelen
 


Szia Dóri,
utólag jobbulást
G
orbananna
 
 


Anna!

Már ég az arcom, hogy valamelyik fiad egy szál gatya nélkül rohangál ebben az idõben, egy hete sétáltatom a kisgatyát a Marciék farmerjával együtt, de a "jó helyen, jó idõben" nem akar összejönni.
A héten voltam egy dokinál, lehet, hogy bennem van a hiba,de nem bírom, ha kioktat v.ki, hogy bp-en nincsenek távolságok, engem csak a magánban vállal a Kerepesi úton. Honnan veszi, hogy van kocsim, márpedig bkv-val közben a gyereket lepasszolva azért nem az igazi, ráadásul azt sem kedvelem, ha fix tarifával szül egy orvos(ráadásul 60 e-t mondott) Szóval ez sem. A jánosba még akkor sem mennék, ha õk fizetnének, oda vitték a Zsozsót a koraszül. o-ra, mert a Kútv.-ben ilyesmi nincs. Épp azért nem járok oda sem, mert, ha megint v.mi gixer van, akkor oda kerülne a baba. Hogy ott mi van, arról már dühöngtem itt egy-kétszer, nem megyek most bele.Szóval köszi az ajánlatot, de nem élek
vele.
Egy kérdés: te nem éreztél lelkiismeretfurdalást az Áronnal, majd az Ábellel szemben, mikor a következõt vártad?
Én majd megõrülök, hogy micsoda ki...-ás ez a Zsófival.
Hétvégére nincs semmi, csak a kötelezõ családi pofavizitek. Sajnos a 4 nagyszülõ 4felé él, úgyhogy akárhogy osztjuk be, nincs nyugtunk sértõdés nélül.
Na, jó éjt.
Juli
Juli
 


Hahó Juli,
Az én doktor bácsim nem kér meghatározott tarifát, nem oktat ki, bármikor felhívhatod, normális, úgy beszél Veled, mint egy felnõttel, szerintem egy vizitet megér a dolog. Fõleg, ha megmondod, hogy tõlem van a száma, de egyébként is ez egy nagyon kedves, normális pasi,és ráadásul szuper jó orvos. Aztán még mindig szülhetsz máshol, de az még odébb van, egyébként semmi gebasz nem lesz, a ketteskék túlélõk, hihetetlen génállománnyal rendelkeznek, tudják, hogy rájuk már kicsit kevesebb figyelem jut.
A Zsófival az lenne a kszúrás, ha NEM lenne testvére, semmi baja nem lesz. Én az Áronnál fél évig aggódtam, hogy mi lesz vele, ha én a kórházban leszek, tuti nem éli túl, belehasad a kis szive neki, aztán nagy túróst, tök jól érezte magát. Talán a Szonnyácska lelke kissé ráment a távollétemre, dehát õ egy kutya, hûséges a természettõl fogva.
Ja, AJÁNLAT: ha aggódsz az újszülött ellátás miatt, van egy neonatologus lányzó, aki egy angyal, ha gondolod beszélhetsz vele, nála nincs, aki a témában lelkiismeretesebb, õ az egyesen van, amit nem ajánl, mert a szülészete katasztrófa.
A Jánosban lehetsz egyedül, tök szuper a szoba, a szülésznõk kedvesek, választhatod a Héber Juditot, a Barbarát, akik mindketten nagyon helyesek, ha csaszi, akkor még az anesztes asszisztenst is ismerem, az a csaj valami tündér, mûtét után hatszor jött be hozzánk, csak úgy kedvességbõl. Hidd el, minden az elõkészítésen múlik.
Ha ez számít, én a nyakamat teszem az én dokimra, kérdezd meg a Dórit, a Schweitzer ikrek mamáját, õk is ismerik, kuki ügybõl kifolyólag, szóval tényleg fõnyeremény.
Kb, mint a Kádár....csak nem olyan szép...
A gatyánk nagyon hiányzik, tegnap se tudtunk strandra menni, mert csíkos frottirgatya nékül jóérzésü ember nem megy a Palára.
Na csók, megyünk ebédelni a játszóházas vendéglõbe,
A
Névtelen
 


Anna!

Melyik az a játszóházas vendéglõ?

Dokin még gondolkodom.

Juli
Juli
 


Juli,
A játszóházas vendéglõrõl majd szóban. Nem tudom a címet, csak tudom, hogy kell odamenni...
Hétfõn játszó?
A
Névtelen
 


Sziasztok!

Még mindig semmi... Boci jól elvan bennt, mi pedig már "tûkön" ülünk, de persze, ez Õt nem zavarja. már arra is gondoltam, hogy lehet, hogy nem lány, és ezért nem érti, ha Zsófiként hivogatjuk ki... na mindegy, fiúnevünk nincs.

Holnap megyek kórházba, és talán ottmaradhatok szülni, majd szépen nézek a dokira.


Üdv Mindenkinek:

Barbara
jimma
 
 


szia juli,
nem tudom hogy ma még nézel-e erre, de ha igen milyen neked a holnap de? 9 körül? én még reggel bölcsibe indulás elõtt bekapcsolom a gépet, szóval ha vagy írhatsz! egyébként a kora délután is jó (3 körül)!
szia
jó éjt
d
Névtelen
 


sajnos stornozni kell megint a találkát, holnap 8-kor jönnek felszedni a parkettát az elõszobában, úgyhogy nem tudom, hánynapig lesz káosz nálunk. Ha levonultak a mesterek, jelentkezem.
Juli
Juli
 


Sziasztok!

Kedves Juli - én is tudom ajánlani az én doktorbácsimat - Rókus kórház, Dr. Demeter - végül is a Blahához könnyen el lehet jutni. Nagyon aggódtam, hogy nem fog velem eleget foglalkozni, mert fõorvos. Aztán ahogy teltek múltak a hetek, egyre jobban megismertük egymást, és nagyon lelkiismeretes volt, mindent hatszor megnézetett. Bemutatott szülésznõnek, soron kívül levitt ultrahangra, stb... Ja és fogadott a kórházban, pedig volt magánrendelése is, de mondta, hogy járjak nyugodtan a kórházba, ha az nekem közelebb van. Végig nem esett szó pénzrõl, a kórházban soha nem adtam neki semmit. Csak a végén adtam egy nagyobb összeget - 50e. De teljesen a saját belátásom szerint.

Ha még nem döntöttél, akkor szívesen megadom a számát.

Mamesz
mamesz
 
 


Köszönöm, most az sztk-ban intézem a dolgokat, de ha nem botlom senkibe belátható idõn belül, akkor majd kérem a segítségedet. Elõre is köszi.

Juli
Juli
 


Sziasztok!!!

Tudtok nekem védõnõ ügyben segíteni????
7 hetes a pocaklakóm és lassan jelentkeznem kell a védõnõnél. HOgy van ez, ahhoz kell menni akihez a bejelentett cím alapján tartozokm, vagy ahhoz akihez aszerint ahol lakom.
Lakni a Reitter F. utcában lakunk, bejelntve meg a Lehel u., 22-be vagyok. Valakinek van esetleg tapasztalata valamelyik körzettel kapcsolatban? Mert ahhoz mennék ak8i szimpibb.
Köszi elõre is!
Kubuka
kubuka
 


Szia Kubuka!

Én úgy tudom, dokit választhatsz, de a védõnõt a körzetit kell elfogadni... de azért kérdezd meg.


Üdv:

Barbara
jimma
 
 


Védõnõ csak körzeti lehet, de a 2 cím közül azt keressed, ahol laksz. U.is elõször neked kell bejárnod, utána meg õ fog kimászkálni egy ideig, szóval nem szerencsés(már ha egyáltalán lehet) utazni, utaztatni.
Juli
 


Juli,
Új topik, keress meg! Anyaságról, csak reg. felh.-nak.
Itt már tök sokat kell lapozni, az meg még szûz. Mi van a parkettátokkal?
Szia Bodnár Kriszta,
Írtam Neked, de nem válaszoltál, le voltam sújtva!
Anna
Névtelen
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: