Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Ildi! Pedig még a freemail-ről is elküldtem, hátha a Monor kínlódik megint.... Rémes!

A pöttyök egyre jobban aggasztanak... A homlokán fehéresek a foltok, de az arcocskáján nagyon pirosak... És nagyon sok van belőle... A nózija is tiszta ragya... Kép Kép

De ma voltunk kint először a levegőn! Kép Egyből elaludt a Lelkem! Kép

Tényleg szép idő van!

Jutka
jatka
 
 


Jatka!
Nimródnak is ilyen nagyon ragyás volt a bőre.Vittük több orvoshoz ,de semmi nem segített.Ha elfogadsz egy bevállt módszert:
Csinálj langyos szódabikarbonás oldatot és fürdés előtt egy fél órával kend be a baba bőrét,majd a fürdésnél jól mosd le.Nekünk ez használt egyedül.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Anita!

Nektek is ilyen volt?
Kép
jatka
 
 

 
 

Sziasztok!

Itt egy új táblaKépAz én adataim kicsit hiányosak,de most nem bénázok vele.)

<pre>
Nick Anyuka neve Gyerekek neve Születési idő Születési adatok Város Egyéb

Ilgya1 Ildikó Dávid 2004.10.16.
Sunnymum Éva Gábor Vecsés
Kállai Anett Tamara Vecsés
Szonja
Nsyl Szilvia Viktória Üllő
Anita23 Anita Nimród 2004.06.23. 3700g és 56 cm BP. XXIII. Kép
Jatka Judit Dóra Judit 2005.10.07. 4050g és 53 cm Ecser Kép
Judi Judit Ábel 2003.06.02. 3900g Vecsés Kép
Emma 2005.06.25. 3800g Vecsés Kép

</pre>

A képeknek a felbontása egy picit gyenge,de szerintem a vonások kivehetők.Majd mindig újabbakkal frissítjük.
Szóljatok,ha tegyünk még bele valamit.

Jutka!(Jatka!)
Még mindig nem kaptam meg a képet.(Lehet,hogy tényleg a Monornet?Kép

Nem muszály elküldeni,ha gondolod rakd fel ide és innen leszedem.Kép

Nem lehet hogy kifújta a szél Dórka szépséges arcocskáját? De,ha ma voltatok kint először levegőn,akkor nemtom.Nekem azt mondták,hogy zsíros a tejem,és azért van.(Hogy ez összefügg-é vagy sem??????)
Én doki bácsim azt mondta,hogy ez csak szépséghiba és nem kenegessem semmivel,el fog múlni.Jó sokáig vót.....

Anita!
Nekem ez a kép tetszett amin hárman vagytok.De nagyon nehéz volt választani,mind nagyon jó.Ilyet máskor ne tessék velem csinálni!Kép

Ma nagyon lestelek ámKép,voltunk anyukádéknál vásárolni.(És olyan jó meleg volt a kenyér,de a sajtos kifli a kedvencemKép)

Judi!
Kezdek nagyon nagyon kiváncsi lenni.Én azt hittem,hogy a Lakópark az egy csudajó helyKép Ezekszerint mégsem?

Lehet kiváncsiskodni egy kicsit????
Hol tanítottál?Kép

Nagyon jók a fótók a gyerekekről,és utólagos elnézésedet kérem,hogy pici lányodat átkereszteltem az első táblákban.Nem volt szándékos.Kép

Na jó éjszakát,megyek alukálni.Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Még mindig nehezen tudom hová tenni, ki-kicsoda, ráadásul keveset tudok rólatok, hol laktok,kik a tőzsgyökeres vecsésiek, mit dolgoztatok, stb..
Én tanítónő voltam, Zuglóban, aztán amikor férjhez mentem Debrecenben tanítottam, aztán amikor visszaköltöztünk Bp.-re akkor egy ifjúsági irodában pályázatokkal foglalkoztunk és egyéb ifjúságot érintő kérdésekkel, programokkal, problémákkal. Innen jöttem Gyed-re.
Jelenleg az EKTF-en vagyok végzős, fejlesztő pedagógiát tanulok.
A lakóparkkal kapcsolatban annyit, hogy názőpont kérdése, hogy jó e itt lakni, általánosan jól érezzük itt magunkat, de például messze van mindentől, és autó nélkül még itt Vecsésen is nagyon nehéz mozogni, pláne egy babakocsis babával, és egy kétévessel, aki gyalog nem megy túl messzire.
Egyébként ti hogy közlekedtek?
Találkoztatok már, vagy ismeritek egymást személyesen valahonnan?

NA sietek, mert Emma felébredt. Az 5 órás alvása után, gondolom jól megéhezett. SZiasztok!
J.
judi
 
 


Halihó!

Éva! Hol vagy???????

Anita! Mennyit kell bele tenni? Milyen arányban kell csinálni ezt az oldatot? És mi lesz a költözéssel?

Monnyuk mára javultak a dolgok kicsikét... Anyatejcsis kenegetés volt csak, de lehet amúgy is múlóban volna... Remélem gyógyulgatunk....

Rá kéne vennem magam, hogy belevágjak az elsősegély vizsgába.... Kéne már a jogsi... Lassan szeretnék kimozdulni a lánnyal... Apa bejelentette, hogy hétvégén dolgozik... Azt hiszem nem leszünk nagycsaládosok, ha így megy tovább... Dórika tündér... De akkor is... És később hogy lesz Lányok? Akkor még többet kell Vele foglalkozni? Csak a kíváncsiság miatt kérdem... Olyan fura még mindig, hogy hárman vagyunk...

Judi! Szüléstörténet? Kép Merre vidéken élnek Õseitek?

Ildi! Tudsz nekem segíteni könyvelésben? E.v. volna....

Sziasztok, Dóra és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Mi ez a pangás,lányok?Kép

Judit!
Igazából mi sem ismerjük még egymást teljesenKép,majd idővel.
Még nem találkoztunk személyesen,de még mindig csak azt tudom írni,hogy ami késik,nem múlik.

LakóparkKép
Hát igen kissé kiesik a Központtól.
Bevallom őszintén,hogy én még csak messziről láttam,hogy épülget ki arra felé,de még nem jártam ott.Olyan szépnek és újnak láttamKépDe akkor ennek is(,mint mindennek ált.)megvan a rossz oldala is. Ti merre szoktatok sétálni?
Sárgabusz gondolom jár arra,nem? Játszóteretek van?

Képzeljétek januártól angolt fogok tanulni.
Titeket nem kerestek fel telefonon?
A Halmy téri suliban lesz egy héten kétszer 2 óra.

Ti tudtok valami idegen nyelvet?(Gondolom Judit,te igen a diploma miattKép)

Jatka!
Mi van a kis mennyasszonykánkkal?Nem hagyja anyucit barátosnézni?

Anett!
Hogy vagytok mostanság?

Anita?

Pusz-pusz:Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Jutka!
Már megint egyszerre írtunk?KépKépKép
ilgya1
 
 


Ildi!
Hát igen! Ezek szerint egyszerre kapunk kimenőt... Kép
Tényleg állt a bál nálunk... Éjjel 11-től hajnal fél 4-ig, aztán 9-től 2-ig...
Akkor végre randiztam a vasalóval és a mosogatóval... Kép

pusza, Dóra és Jutka
jatka
 
 


Könyvelés?
Írd meg szerintem priviben,hogy miben kellene segítenem,oké?Megoldjuk.Kép

Ha engem kérdezel........
Egyre több foglalkozást igényelnek ezek a lúrkókák,babókák.Úgyhogy,ha tudod inkább most vizsgázzál le elsősegélyből.
Csak a vizsga van hátra? Már ki okosítottak stabil oldalfekvésből?És a bábuval smaciztál már?Kép

Jó éjszakát!
ilgya1
 
 


Szerintem a frontok zavargatnak minket is,mert Dávid is tiszta zanzás volt Kép

Ismerős a helyzet.........Kűzdöttem rendesen az idővel.Fel a fejjel,lesz ez még így se!!!!Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Jatkának üzenem, lesz ez még így se, pláne, ha több gyerek is lesz a családban, egyszerre betegek, apa meg persze olyankor sokáig dolgozik..Anyukám hétvégén elvitteÁbit hozzájuk, Törökszentmiklósra (Szolnok mellett), és ez volt két éve az első "szabad" hétvégénk, persze hármasban. De Emma még olyan pici, mellette bármit meg lehet csinálni. De őszintén, nagyon hiányzott a nyüzsi.

Ilgya!
Minket nem kerestek az angollal kapcsolatban, de írnál róla több infót? Nekem csak egy fél középfokú szóbeli van angolból, de az írásbelit is mg kéne csinálni.
Ti hol laktok?
Itt játszótér nincs, úgyhogy mi az Erzsébet térre szoktunk elsétálni, illetve háromszor voltam még egyedül a kettő gyerekkel, mert messze van, és még most gyakoroljuk a sétát odáig.

Na megyek, fektetés van.
Üdv.
J.
judi
 
 


Jutka!
Lehet hogy inkább magánban írom meg az angolról az infót,oké?

Mi Vecsésnek pont a másik oldalán lakunk,a lakóteleppel szemben,közel a Repülőtérhez.

Nem semmi,az Erzsébet téri "játszótér"az tényleg messze van,de ha belegondolok,még mindig az van a legközelebb.Nagyon bátor vagy,hogy elindulsz a két picivel.És most jön a hideg isKép,mire kiértek mehettek is vissza.
Az Önkormányzatnál elgondolkozhatnának azért.Amúgy meg szerintem sok a kisgyerekes család arra,nem?
Gondolom közért meg Gyógyszertár azért van.Vagy az sincs?

Hétvégi pihiKép
Az anyukák már csak ilyenekKép

Na jó éjszakát,ismét elköszönök,reklamál a nagyfiúKép
Ildikó
ilgya1
 
 


Ja,és az jó volt,hogy mind a ketten egyszerre írtuk Jatkának,hogy lesz ez még így se!Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Engem is megkerestek az angollal, de én nem merem bevállalni. Tamival jártunk baba-mama angolra, de akkor még bent laktunk Pesten. Várok míg nagyobbak lesznek és újra valami babásat fogok választani.
Jutka!
Nálunk ugyan ez a helyzet. A szülők vidéken, rokonokkal együtt. Két gyerek velem. Igaz szoktak azért ideutazni, ha segítségre van szükség.
Én voltam kint a Katicában, a kávézóban kajálni pont a mult héten. Nagyon bejött az a hely. Egy baja van dohányzó az egész, bár engem nem zavar és elég jól el is tüntenik a szagot, de a gyerekek miatt gáz.
Jatka!
Tuti tejkiütés! Kitartás elmúlik. Taminál nagyon sokáig Szonjánál csak rövid ideig volt.Én semmit nem csináltam vele.
Anett
kállai
 
 


Szia Ildikó!
Megérkeztem az oldalra remélem jó helyre írok látom többen is vagytok de nem ismerek senkit nem nagyon akarok beleavatkozni a csevegésbe de ha valamit tudok segíteni majd szívesen megteszem ha tudok.

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Szia Kriszti!

Örülök,hogy ide találtál.Kép
Nyugodtan "beleavatkozhatsz" a beszélgetésbe,azért vagyunk itt,hogy csevegjünk.

Mi sem találkoztunk még itt a lányokkal,csak most ismerkedünk.Szóval,ha ráérsz, néha ugorj be,és mi szívesen látunk!

Puszika Ketrinek és Kevinnek!Kép

Jutka!
Küldtem imélt.Kép

Anett!
De jó!Az szupi lehetett a baba-mama angol.Mennyi idős kortól lehet vinni?És hogy bírta Tami?Ragadt rá valami?

Én ma baba-mama klubban voltam a Műv.Házban.
Nagyon tetszett a Dávidnak a sok gyerek,úgyhogy máskor is el fogunk menni.
Legközelebb 23-án lesz,ha van kedvetek gyertek el!
Decemberben télapó ünnepség is lesz.KépIgazi télapóval és ajándékokkal.(Ezt előre le kell egyeztetni,ha valaki jön akkor szóljon nekem,és én lerendezem a szervezővel,oké?)
Beszélni kell még az Önkormányzatos bávcsival(nénivel),hátha lesz pénz csomagokra,de ha nem akkor nekünk kell összedobni.

Pusz-pusz:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Bocsánat,hogy ritkán jövök,de most minden gond nagyon összejött.
Jatka:
2dl vízhez kb egy mokkáskanál szódabikarbonát kell feloldani.
Ilgya:
mostanában nem fog ott állni az autó mert apa összetörte az övét,így most az opellal jár.
Anya azt mondta a te tesódéktól vettem az autómatKép

Most rohanok.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Krisztám! Üdv nálunk! Nyugodtan kapcsolódhatsz! Esetleg mesélhetnél 1-2 dolgot Rólatok! Kép

Ildi! Mél megjött! Kép A könyvelést köszönöm, írok, ha aktuális lesz... Most próbálom rendbe tenni a lakást, mert tegnap este megérkezett az egyetlen ruhásszekrényünk, ami a lakásban lesz... A háló-gyerekszoba ezennel elkészült... Nem is írtam, hogy pici 53 cm helyünk maradt, oda szervált Párom egy óccsó pelenkázót! Kellett is, mert a kórház után szét akart esni a hátam.... Eddig szeretem! Kép
Elsősegélyből már tényleg a vizsga van csak hátra... Már smaciztunk! Már amennyire tudtam a röhögéstől! Kép És meglenne a jogsim! De még nem volt kedvem belemászni...

SZERETNÉM MÉG MEGSÚGNI, HOGY SOKKAL SZEBB A DÓRA POFIJA!!!!!! JUHÉJJJJJ!!!!!!!!!!!

Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Én szeretnék télapózni, remélem Tami is, mert tavaly félt tőle, de hátha a többi gyerektől ihletet kap, igaz elég önfejű.
Angolt csak én tanultam Tami játszóházazott, még nem volt egy éves. Sokat sírdogált, de ez egy összetetebb kérdés, mert őt én is nagyon magamhoz láncoltam.
Kriszta!
Üdv. Mit lehet rólad tudni?
Jutka!
Éljen! Hogy alszik éjszaka Dóri?
Anett
kállai
 
 


Sziaaaasztok!Kép

Kriszti!
Látod milyen aranyos lányok vannak errefelé?Szal,gyere,okés?

Anita!
Szerintem a sógoromtól vehetéttek az autót,ő foglalkozik ilyesmivelKép
Hogy hogy összetörte apa az autóját?Reméljük semmi komolyKép
Ti nem jöttök a Mikulás ünnepségre?KépNimród bizti élvezné,ő már nagyfiú!Kép

Jatka!
Megbeszélhetnénk,hogy te Jatka legyél?KépHogy ne legyen kavarodás,jó?És akkor a vecsési Judit lenne a Jutka.Na mit szóltok?De ahogy gondoljátokKépCsak így egyszerűbb lenneKép

Örülök,hogy halványodnak a pötyikék Dóra babán,legalább anyuci megnyugszik végre.Majd úgyis jön valami más,amin lehet parázni!Kép

Nem csodálom,hogy nincs kedved a vizsgához.Ez egy nagyon kemény időszak mindkettőtök életében(mindhármotok,bocsánatKép)Majd meglesz,ne izgulj nem rakom le helyetted.Kép

Anett!
Tényleg Tami félt a Télapótól?Ne má....
Akkor lehet,hogy így egyéves kor körül túl korai?Jajajjjjj.....Mégsem megyünk????

Hogy hogy magadhoz láncoltad?És most mi a helyzet?(Most se sokkal nagyobb)vagy a pici miatt,most már nem ragaszkodik annyira hozzád?

Szilvi!
Merre vagy?
Költözködünk?Viki baba,hogy van?Vannak már új pajtásai?Kép

Évi!
Miért tűntél el?Annyira érdekelne,hogy mi van veletek.Kép

Jutka!
Ment info az angolról!Megkaptad?

Vasárnap keresztelőre megyünk,és az ünnepeket sem töltjük itthon.Szóval jó hétvégét kivánok Mindenkinek és szép ünnepeket!

Pusz-pusz:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Nem tudom,lehet hogy mennénk mi is az ünnepségre,de így sajna nem tudok biztosat mondani.Kocsi nélkül olyan macerás.Majg meglátom még.Igazából jó lenne.Mikor is van?Meg nem baj,hogy nem vecsésiek vagyunk?
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok Lányok!
Ne haragudjatok, hogy eltüntem, de elég sok volt a munkám és a költözés előtti teendő.Még nem olvastam végig benneteket,igyekszem bepótólni, csak a képeket csodáltam még meg.Egyszerűen CUKORFALATOK!
Hétfőn, kedden költözünk,így ez a hétvége csomagolással, hurcolkodással fog telni. Bár nem tudom, hogy, mert a derekam beállt egy kicsit.
Igyekszem bekapcsolódni, pusszancs MINDENKINEK!
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Érkezek, csak mostanság foglalt lesz a gép pár napot! Addig is vigyázzatok magatokra! Meg a Manócskákra!

Puszika, Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!
Szóval ha valaki leírná hogy mikor lezs a télapó ünnepség akkor mi is mennénk.
Pusza:Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Anita!
Pont ma láttam az egyik gyógyszertárra kiírva név cím is volt, még nem írtam fel, de szerdán majd újra megnézem és közzé teszem. Anett
kállai
 
 


Szaisztok!
Anett:köszi.

Mi most megyünk ki a vecsési temetőbe,gondolom dugó van a temető körül megint.Majd letesszük a dédinél a kocsit és kisétálunk.Szerencse hogy a másik utcában laknakKép
Nimród kicsit takonykóros lett,remélem hamar kiheveri.

Szép napot mindenkinek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Megpróbálom beszkennelni a tájékoztatót:

BABA-MAMA
ilgya1
 
 


Ja és még 15-én a halmy téri óvodások tartanának egy kis karácsonyi előadást a klub tagjainak!Kép

Anett!
Remélem nen haragszol meg,hogy megelőztelek .KépLánykáid?

Anita!
Jobbulást kivánok Nimródnak!Kép

Jatka!
Remélem jól vagytok!Dórka baba,hogy viselkedik?

Szilvi!
Sok sok gyógypusz a derekadnak!Kép

Jutka!
Naon eltűntél!Gyere mesélni,mit csinálnak babókáid?

Mi is jól vagyunk,csak ez az óraátállítás pici zavart okozott a menetrendünkben. Nálatok nem?
Olyan sötét van már 5 kor,olyan rossz!!Kép

I.
ilgya1
 
 


Sziasztok!
A múltkor már írtam nektek de valamiért nem ment
el.
Az óraátállítás minket is kiborít.
Mire hazaérek már sötét van utálom ezt az időszakoz és sajnos mindig ez az időszak tűnik a leghosszabbnak.
Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy az idő miatt balhézik Dóra is?
Elég nehéz Vele mostanság... Elég komoly sírós órái vannak... Cici sem segít... Semmi sem! Kép
Bár monnyuk csúnya, hogy panaszkodok, mert legtöbbször azért (igaz csak, ha éjfél után alszik el, akkor 5-6 órát is alszik folyamatosan!) Csak én ne lennék olyan álomkóros!

Jövök még! Addig egy fotó a már majdnem 4 hetes Babócámról! Kép

Kép

Sziasztok!!!!
jatka
 
 


Sziasztok!

Jatka!Ez olyan cuki!KépKépKépHelyes!
Jesszusom már lassan 4 hetes?Te jó ég!

És egyáltalán nem pöttyös!Kenegetted amúgy vmivel?

Hogy telnek napjaitok?

Szia Kriszti!
Néha be szokott kavarni a Babanet szervere,lehet hogy azért nem kaptuk meg amit írtál,mert lefagyott már megint.Kép

Tényleg hosszú ez az időszak!

Talán a karácsony miatt gyorsabban telik majd,és reménykedjünk hogy sokáig ilyen jó idők maradnak,és akkor sokat lehet sétálni.

Többiek?Hogy vagytok?

Magunkról csak annyit,hogy Dávid is egyre ügyesebb.Napról napra újabb dolgokat tud.
Tegnap már a boci-t kezdte el utánozni,amikor meglátta a könyvben.Olyan aranyosan búzott.(Nem kell megijedni,nem az első szava!KépKépKép)

(Akinél aktuális)A ti babóitok mikor kezdtek el "beszélni"?És mi volt az első szavuk?

Írjatok!
Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Ilgya:
Nimród elég régóta beszél,de mostanában kezd már mindent ismételni.Nálunk az apa,cica,cipő,lámpa volt az első szavak.Most a leghosszabb szó a házőrző.Már elég ügyesen összerakja a mondatokat 2-3 szót csak persze.Amikor szól a rádió és unatkozik akkor meg ismétli amelyik szó tetszik neki.És hozzáteszem be nem áll a szája egész nap:D
Sok állatot és a hangjukat ismer már,de a legmenőbb a tehén Kép

Most megyek mert felköhögte magátKép
Sziasztok
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok Lányok!
Végre beköltöztünk!
Jutka,ez a kislány nagyon cuki, ilyenkor annyira vágyok egy ilyen apróságra mint a Tiétek.Én is nagyon kivoltam, mikor többszőr kelt fel éjszaka és ez tartott 2 éves koráig.Pedig annyira szeretek aludni!
Találkoznunk kellene a Klubban 23-án.Mit gondoltok?
Ildi! Köszi a gyógypuszt, hál istennek kipihentem.
Szia Kriszti! Írj magatokról!
nsyl
 
 


Sziasztok!

Anita!
Láttalak ma amint az utcában sétáltok Nimróddal (éppen aludt sztem a babakocsiban),csak sajnos nem tudtunk megállni,mert szülinapi buliba mentünk,és így is késésben voltunk.Kép

Kár,hogy jön a tél,de ha jobb idők lesznek és ráértek,kimehetünk a lakótelepi játszótérre a gyerekekkel.
Majd egyeztetünkKép
Többiek,nyugodtan csatlakozhattok ti is!!!!!

Nagyon édi lehet Nimród,ahogy ismétli a szavakat a rádióbanKép

Szia Szilvi!
Örülök,hogy sikerült beköltözni.Kép
Vikinek tetszik az új hely?

Találkozhatunk a Klubban 23-án,de ez itt lesz Vecsésen?Nem baj?
El tudsz így is jönni?Kép(Jó lenneKép)

További szép hétvégét nektek!

Ildikó
ilgya1
 
 


<pre>
Nick Anyuka neve Gyerekek neve Születési idő Születési adatok Város Egyéb
Ilgya1 Ildikó Dávid 2004.10.16. 3050g és 54 cm Vecsés
Sunnymum Éva Gábor Vecsés
Kállai Anett Tamara Vecsés
Szonja
Nsyl Szilvia Viktória Üllő
Anita23 Anita Nimród 2004.06.23. 3700g és 56 cm BP.XXIII.
Jatka Judit Dóra Judit 2005.10.07. 4050g és 53 cm Ecser
Judi Judit Ábel 2003.06.02. 3900g Vecsés
Emma 2005.06.25. 3800g
Krisztám Kriszti Ketrin Tatabánya
Kevin Tatabánya
</pre>
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Ilgya!
Kép tényleg elkerültük egymást.Igen mi sétáltunk Nimróddal,el is aludt szerencsésen.Visszaértünk anyum mondta hogy pont elmentetek.Majd legközelebb.Megbeszélhetünk talit a játszóra,nekünk a szombat jó csak általában,mert akkor apa kidob minket és megy tovább íjászni.A mostani szombat kivételével ,mert vasárnap tarjuk Nimród névnapját,sütnöm főznöm kell.
Hú csajok,kicsit depis vagyok,pedig ma vásárolni is elmentem,de semmi jót nem találtam,vettem egy farmerdzsekit magamnak ,de nem vagyok elájulva tőle.
Tegnap voltunk fogaskerekűzni meg kisvasutazni,élvezte a kicsi nagyonKép Még nem volt vonaton.Mindig csak ígérgettem neki.

Szép napot mindenkinek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Anita!
Oké,de majd még úgyis egyeztetünk,mert ki tudja milyen idők lesznek.Nekem sem jó a most szombat (anyukám szülinap),de igazából a következő semKép(én szülinap).Jó készülődést kivánok a névnapra,de azért még benézel néha,nem?Nagy buli lesz?
Azért 23-án eljöttök a Baba-mama klubba?

Mi ez a depis hangulat?Tessék felpörögni!!!!!!!
Még vásároltál is,ennek ellenére nem szűnt meg?Micsoda dolog ez?Irgum-burgum!!!!!Kép
Szépen süt a nap,hullanak a levelek,csicseregnek a madarak.......
FarmerdzsekiKép
Milyet vettél és hol?Mi az hogy nem vagy tőle elájulva?Muti!!!!!!

És a kisvasúton ill. a fogaskerekűn nem készültek képek?Kép

Többiek!Merre vagytok?

Az én Dávidkám megint 11 óta alszik.Tiszta álomszuszék mostanában.
Mondjuk most rám is fért a kis nyugi,mert ha fönt van nem sok mindent tudok tőle csinálni.

Megkajálunk,ha fölkel és megyünk sétálni,olyan szép idő van.Remélem sokáig így is marad!!!!!

Nektek is szép napot!Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok Lányok!
Ildikó!Köszi kérdésed, Vikinek nagyon tetszik ez az új hely , először amikor meglátta berendezve és meglátta a kis szobáját nagyon nagy transzba volt. Ki tudtuk rakni egy hatalmas polcra az összes plüss játékát-az előző helyen ezt sajna nem tudtuk-és így nagyon tetszett neki.Azt mondogatta örömében, hogy köszi anya, köszi apa.Fel kellett volna venni!A nagy nappal is tetszett neki, futkározott , ugrabugrált.Na meg a kert is.
A fotóalbumban benne vagytok? Mert megnézném Dávidkát nagyobb képen is.
Judit!Boldog 1 hónapot kívánok Dórinak!
Vikit sajnos nem vették fel a németnyelvű oviba és itt Üllőn is csak egy "nemjó" hírűbe. Holnap megyünk személyesen Apukával , hátha sikerül vmit intézni.
23-a!!!!!!!!!!!
Sziasztok!
nsyl
 
 


Sziasztok!
Nem tűntem el, csak elutaztunk a szünetben vidékre a szülőkhöz, utána pedig elromlott a épünk.
Nsyl
Ti most Vecsésen laktok, vagy Üllőn? Hány éves Viki?
Mi ugyanis azt hallottuk, hogy az óvodákba már stoppolgatják a helyeket, és azt javasolták, már most nézzünk körül. Itt a környéken a Toldi van, de a főúton a német ovit javasolják sokan. Bár még csak jövő szept. megy Ábi, már most gondolkodni kell rajta úgy látsuik.
Tudtok valamit javasolni? Mert mi egyiket sem ismerjük, csak a szóbeszédre tudunk hagyatkozni és majd a személyes tapasztalatra.

képzeljétek, voltam suliban! Végre el tudtam menni egy konzultációra. (azt hiszem ez volt az egyetlen a félévben). Anyukám elutazott hozzánk, ő vigyázott Ábira, a férjem pedg délre elhozta Emmát a NYugatihoz, hogy meg tudjam szoptatni. Emma ugyanis csak szopizik, nem eszik-iszik mást. Így viszont nem tudok tőle "messzire" elmenni.
Jatka!
culi a kislányo. Ugye, hogy telik az idő?
A baba.mama klubba mi is elmegyünk előreláthatólag. Ti voltataok már???
judi
 
 


Bocsánat, látom tele van hibákkal amit írtam, de sietek. Jatka!
Ezer bocs. a kislányod nagyon CUKI!!
Sziasztok!
judi
 
 


Sziasztok!

Én is sok boldog 1 hós fordulót szeretnék kivánni a kicsi Dórának!!!!!Kép


Szilvi!
Örülök,hogy tetszik Vikinek az új "helye",biztos nagyon szépen megcsináltátok.

Kár,hogy nem vették fel a németnyelvű oviba,reméljük sikerül apának bevetnie magát!Kép

Többek között itt találsz rólunk képeket,de majd megpróbálok még ide is felrakni!
Ez a szülinapi bulija(lassan 1 hónapja volt már ez isKép)
http://www.babaszoba.hu/services/albums/admin/list?alid=13867

Titeket sem látni?!KépVagy hol keresselek?
(Nem foglak megismerni 23-ámnKépKépKép)

Szia Judit!
Én már kétszer voltam a Baba-mama klubban,egyszer tavasszal,és most a múlt hónapban.Semmi extra nem történik,csak a mamik tapasztalatot cserélnek,míg a pindurkák eljátszanak egy leterített szőnyegen a Műv. Házban.
A gyerkek nagyon élvezik!
Néha egy két szakértő is ellátogat,és akkor lehet tőle kérdezni.

OviKép
Az amelyik a Fő uton van,az magánovi!Tőletek sztem nagyon messze van.
Kb.40.000.- a havi díjaKép
Ha erre gondolsz,akkor itt van a honlapjuk:
http://www.studium-nyelviskola.hu/html/maganovoda.html
Itt megtudod nézni,ami érdekel!

SuliKép
Nagyon ügyesek vagytok,hogy így megoldottátok a szopit!Még,jó hogy Emma ilyen ügyes kislány,és jól viseli anya távollétét.
Nálunk anyósomék szoktak többnyire Dávidkára vigyázni,de mindig úgy féltem itthagyni,mert távollétünkben mindig valami "finomsággal"(pl.eperrel 4 hósan)tömte.
Arról nem is beszélve,hogy igény szerint szopizott.Kép
Ti szerencsések vagytok!

Jó tanulást neked!

A többiek vajon merre vannak?
Ildikó
ilgya1
 
 


Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok Lányok!
Ildi! Igazi szép kisfiú, nemcsak aranyos, az előző képen is pont így láttam.Kis gombszemű.
Tegnap elmentünk a központi óvodába, ahol igen nagy szerencsére a 4 közül a legjobbnak mondottba vették fel a Vikit. Azért volt ott hely , mert a vasút túloldalán van és mindenki erre az oldalra jelentkezett.Ma már voltunk 2 órát, a Vikikém az első megilletődött 15 perc után egész kiváncsi és jókedvű volt.Holnap ismét 2 óra, de már nélkülem/ha elenged/.
Szia Judi! Mi Üllőn lakunk, de mindenképpen áthordtuk volna a németnyelvű oviba a Vikit.Nem hallottunk róla semmit, de a német nyelv közel áll a családhoz, ezért gondoltuk.De sebaj, majd én tanítgatom egy kicsit.A többi oviról sem tudok semmit , sajnálom, hogy nem tudok segíteni.
A Viki májusban volt 3 éves.
És ezennel akkor a táblázathoz egy kis infó:2002. 05.11. 3590g 55cm
Annyira hideg van már és ez a köd, ami tegnap este is volt!Nem szeretem az őszt, telet,hideget, fagyot, esőt és főleg a szelet.Ti hogy vagytok evvel?
Írjatok , sziasztok!
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!
Ilgya!
Az Auchanban vettem a dzsekit ahol kosztümöket is lehet kapni.Azt az együttest akartam megvenni ami ki van téve dzseki+nadrág,dea 36 nadrágba én kétszer beleférekKépDepi elmúltKép

Na bejött a rosszidő,szörnyű.Mehetek overállokat venni a gyereknek.Azért megvárom még megnyílik itt az Auchanban a Kenguru Goldos bolt.

Szép napot nektek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Ildi!
nagyon aranyos a kisfiad. Többiek, mikor tesztek fel képeket?
Nsyl!
Melyik oviba is jártok akkor? Én nem a magánovira gondoltam, hanem a Falusira. Most pénteken az ovisok készülnek vmivel a Mihály napi ünnepségre, lsz lámpás felvonulás is 16. 30-tól. HA sikerül, megnézzük.
Az idő tényleg nem a legjobb, de azért nem panaszkodhatunk, mert annyira hideg még nincs, nem esik semmi, és dél körül egész szépen süt a nap. Ma azt hallottam, hasonló marad, nagyon tartós hideg és hó nem várható egész télen. Na kíváncsi leszek!
SZiasztok!
Judit
judi
 
 


Sziasztok!

Nem kell többet terpeszpelust hordanunk!!!!!!! Azt mondta a Doktor bácsi!!!!!!!!

Igyekszek jönni még, de a lány és a háztartás... Nem toom Ti hogyan csináltátok.... Van még mit gyakorolnom...

Köszi a "szülinapi" köszöntőt! Kép

Puszika, Jutka

U.i.: Kép
Kép Kép
jatka
 
 


Sziasztok!

Még alszik a Manó kivételesen... A házi munka meg úgyis megvár! Kép Vagyok, amíg Dóra fel nem ébred... Kép

Úgy látom komoly elmaradásaim vannak! Kép

Ildi! Hát tejcsit kapott a pofijára párszor, lecseréltem a bimbóvédőt, és ásványvízzel kezdtem lemosni az arcocskáját... Lehet, hogy vmelyik segített... Ki tudja...
Most azt próbálom kitalálni, hogy mitől sír esténként... Kb. 10 és éjfél között (ez mondjuk kitolódhat, csak ez az átlag) hatalmas sírás van... Tépi a cicit, vergődik és keservesen sír! Csak az nyugtatja meg, ha rázzuk a fenekét és sétálunk Vele a konyhában... Már masszírozom is (állítólag hasfájás masszázs), de csak a rázás+séta segít! Úgy sajnálom! Nem tudom hogyan tudnánk ezt elkerülni... Kép Párom szerint nagyon türelmes vagyok, hogy minden este végig csinálom ezt a mókát... Ha van ereje beszáll egyszer-egyszer... Szeretnék segíteni a Lányomnak, de fog.sincs hogyan... Most a szeleket okolom...

Szilvi! Ez az, hogy én is imádok aludni! Monnyuk kapok tőle 4 órát folyamatosan minden éjjel... Néha többet, néha rövid szünetekkel 7-8 órát is...

Felébredt és már sír is! Mennem kell!

Pusza!
jatka
 
 


Sziasztok!

Jó sokan írtatok!Kép
Szilvi!
Köszi!Kép
Vikit is már úgy megnéznémKépNa majd 23-án.Kép
Örülök,hogy sikerült az ovi dologKép
Na hogy viselkedett a kisasszony mikor otthagytad?Hány napig tart a beszoktatás?

Nagyon ügyi vagy,hogy tudod tanítani németül a kislányt.KépMilyen szinten üződ?Másokat is tanítasz?

ÕszKép
Én szeretem az őszt,vagyis a kora őszt a szép színeivel és persze a min.15-20 fokkal.(De lehetséges,hogy azért ez a vonzalom,mert én is ősszel születtem,ja meg Dávid isKép)Ez a szeles,esős,bórus,korán sötétedős részét igazán kihagynám.

Anita!
Nem istudtam hogy Kengurus bolt fog nyílni az Auchan-ba,tényleg?Melyik részén?És mikor?

Jutka!
Neked is köszi!KépIgazán te sem panaszkodhatsz.KépKép

Tényleg nem várható hó?Pedig eddig utáltam a havazást,de most hogy megszületett a kisfiam még ez is átértékelődött bennem.Úgy vártam pedig,hogy végre már fehér karácsonyunk legyen.Kép Hátha tévednek!

Gyerkők?

Jatka!
Dorka még mindig nagyon tündéri kisbaba!Az a nézés......

TerpeszpellusKép
Nagyon ügyik vagytok!

Ne aggódj,mi is "szenvedtünk" (legalább is én nagyon)remélem vigasztalKép
Ez egy darabig így is lesz,amíg be nem áll egy rendszer az életetkbe addig mindig ezt fogod érezni.
(Még zuhanyozni is alig tudtam menniKépMindig akkor zuhiztam mikor aludt napközben,mert este........Nem lehetett letenni.Hordoztuk és rázogattuk a férjemmel a lakásban,az tetszett neki.Nem tudom milyen fogásnak hívják(biztos megvan neki a becsületes neve,de sajnos nem tudomKép)de az alkarunkra fektettük,hogy nyomjuk a pociját és úgy hordoztuk fel s alá a lakásban.
Nálunk 6 hétig tartott,de babánként változik.

Gondolom sok mindet kipróbáltatok már?Nem is osztani akarom az észt,de hátha még nem hallottál róla,nekünk a Grippe Walter segített.
Kipróbáltunk mi is mindent,de semmi hatás,egyedül ez az angol gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény kapormagolajjal ez segített.Kép

A massszás is nagyon jó ötlet!

Kitartás!!!!(Olyan gyorsan eltelik,csak most tűnik olyan borzasztónak,mert úgy érzed,hogy nem tudsz segíteni rajta,de hidd el,hogy el fog múlniKép)

Anett!
Merre vagy?Hiányzol!Kép

Sziasztok!
ilgya1
 
 


<pre>
Nick Anyuka neve Gyerekek neve Születési idő Születési adatok Város Egyéb
Ilgya1 Ildikó Dávid 2004.10.16. 3050g és 54 cm Vecsés
Sunnymum Éva Gábor Vecsés
Kállai Anett Tamara Vecsés
Szonja
Nsyl Szilvia Viktória 2002.05.11. 3590g és 55 cm Üllő
Anita23 Anita Nimród 2004.06.23. 3700g és 56 cm BP.XXIII.
Jatka Judit Dóra Judit 2005.10.07. 4050g és 53 cm Ecser
Judi Judit Ábel 2003.06.02. 3900g Vecsés
Emma 2005.06.25. 3800g
Krisztám Kriszti Ketrin Tatabánya
Kevin Tatabánya
</pre>
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: