Új privát üzeneted érkezett!

Ok ha megyek elotte irok, ha az jo.

Kép
Vendég
 


Sziasztok

Elmentünk sétálni. Olivér partedlijével törölgettem a fejemKép Jobban jártunk volna ha itthon maradunk. Hétvégén meg még melegebb lesz. Pedig már ma is a bugyimból facsarni lehetett a vízet.

KépKép
gigi28
 
 


Hello lányok.Bár ma ráértem,de a gyerkőc egész nap a medencében csücsül!Nem volt hajlandó csak enni meg a délutáni alvásnál kiszálni.Én meg egész nap epekedve sültem a napon.Péntektől,nem leszek egy hétig,de utánna jelentkezem.Addig is puszi mindenkinek.ERIKA
szherika
 
 

 
 

Magika, akkor te voltál velünk??? Most már értem!!! Most visszaolvastam a régi levelezést és stimmel Zolika és a síelés is! :-)))) (Ti hogy csináljátok a smiley-kat?)
Mi tegnap mindenkit megcsaltunk az idő rövidsége miatt és kimentünk a víz mellé kettesben és nem csak mellé, hanem bele is, most először (Bercus) speckó úszógumival ketten is tudtunk úszni, szuper volt és nagyon élvezte!!! Valamikorra megbeszélhetnénk (csak tudom ez nem ilyen egyszerű talán.) hogy kimegyünk, nem?
csut
 
 


Sziasztok!

Nos igen en ma a varosban rohadtam, egy baratnomnel a kanikulaban. Azert jo volt nagyon, csak nagyon meleg volt.

Szoval benne vagyok mindenben, marmint a strandolasban. De csak a jovohet utan, mert a jovoheten a ferjem szabin van itthon. Kép

Smile ugy van, hogy : O Kép de nincs kozte szunet : ) Kép vagy : ( Kép

Agnes
Vendég
 


Kép Kép Kép
csut
 
 


Na jó, nem akarok csak idétlenül vigyorogni, de nagyon örültem a vigyorfejeknek! Köszii!!! Jövő héten mehetünk bárhová hétfő kivételével aki ráér: fagyi, jáccó, strand stb. Szegény Nikol(ade) dolgozik! Mi gondololunk ám Rád ( majd a strandon is!!! Jó éjszakát mindenkinek!
csut
 
 


JuditKép

Hol voltatok fürcsizni?

Nálunk van medence amit nagyon szívesen felajánlok mindenkinek. Szóval nálunk lehetne strandolni, a víz tiszta (bár ki kéne már porszívoznom) a kert nagy. Mit szóltok hozzá??? Ráadásúl jövöhét csütörtöktől egyedül leszünk mert a férjem elutazik Kínába.

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Az ING Biztosító Rt-t képviselve egy pénzügyi szolgáltatást szeretnék az Ön szíves figyelmébe ajánlani. Ezt a konstrukciót az ING azok számára hozta létre, akik szeretteik, hozzátartozóik anyagi biztonságát mindennél fontosabbnak tartják.

A Patrónus életbiztosítás elsősorban a gyermek életútjának kiemelkedő szakaszaiban nyújt segítséget. Életbiztosításunk szolgáltatása fedezheti a magas tandíjakat, hozzájárulhat az első saját otthon megteremtéséhez, akár az esküvő költségeit is enyhítheti. Segítségével megteremtheti az önálló életkezdés anyagi hátterét.

Amennyiben bővebb információhoz szeretne jutni, kérem írjon nekem a csipkay.peter@ing.hu címre, vagy hívjon a 20/982-3467 telefonon.

Csipkay Péter Kép
gondos_apuka
 
 


Sziasztok lányok!
Judit, mi is voltunk fürcsizni, csak pénteken. A kölkök nagyon élvezték persze. Én is élveztem volna, ha úszhattam volna, de egyelőre még jobb a békesség, nem akarok összeszedni semmit. Hétvégén meg Verőcén voltunk, ott a Dunába is belerohantak a gyerekek, pedig az jó pár fokkal hidegebb, mint a haraszti bányató..
Egyébként mehetünk bármikor együtt is fürcsizni, én már jó esetben negyed 5-kor otthon vagyok (kivéve ezt a hetet, mert most vannak a 12. heti vizsgálatok + lakás ügyben tárgyalunk), az már úgyis alvás utáni "holt" idő, amikor mindenki ráér.. már amikor persze...
nikolade
 
 


Oké, én is benne vagyok! Akkor jáccó helyett mehetünk a strandra, vagy Gigiékhez? Kép Köszi szépen a meghívást!
Ma még meleg van, tehát lehet hogy a délutáni alvást ott kéne töltenünk... mármint valami víz mellett... Olvastok most lányok?
csut
 
 


Szia Judit

Most olvaslakKép Nekünk vmikor jövőhéten lenne jó mert addig mindig megyünk valahová.

KépKép
gigi28
 
 


Úgy látom mindenki ki van akadva az időjárásra, nem?
csut
 
 


Szia JuditKép

Ez a az időjárás tényleg katasztrófa. Egyik nap még 35 fok másnap meg 15. Eddig a meleg miatt nem tudtunk kimenni, most meg állandóan ömlik az eső.

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Nekem is jo mostmar mert a ferjem hetfotol dolgozik. Kép
Vendég
 


Tegnap voltunk lenn a játszón a gyerekekkel. Reménykedtem, hogy talán ott lesztek.. de persze nem voltatok. Ma?
nikolade
 
 


Hello mindenki.szerencsésen megérkeztünk,a Balatoni telelésből.ugyhogy már én is leszek,csatlakozom,a következő talihoz.Remélem,hogy mindenki jól van.
szherika
 
 


sziasztok, ma lemegyünk a jáccóra!
csut
 
 


Bocsánat, mégsem mentünk, mert már nem lett volna értelme mert Bercus olyan sokáig aludt: délután fél ötkor elaludt és negyed hétkor kelt fel, holnap viszont biztos hogy nem megyünk, de pénteken mehetünk. Hogy van mindenki?
csut
 
 


JuditKép

Mi mindig elkerüljük egymástKép Nekünk ma lenne jó, holnap nemKép Jövőhéten össze hozhatnánk végre valamit!

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok lányok!

Hogy van mindenki?Én még mindig nemtudom,hogy melyik játszótérről van szó.Oktassatok már ki!!

Puszi mindenkinek:ERIKA
szherika
 
 


Szia ErikaKép

A Duna parton van a szigeten a játszótér! Holnap négy után nem jön valaki sétálni?
Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Sziaszok

Délutáni séta lemondva. Elég ramaty az időKép

KépKép
gigi28
 
 


Halihó!
Addig még kiderülhet ám! Mi csak ma meg pénteken vagyunk itthon ezen a héten, hát nem tudom hogy augusztusban még találkozunk e, mert utána is elhúzunk két hétre... Jól van mindenki?
csut
 
 


Nekem,ma jó lett volna,de eléggé kaka az idő.Állítólag szerdától javulás várható.Hát mi nagyon várjuk.Nem nagyon szeretem,ha száműzve vagyunk egész nap a lakásba.De mindenkinek kitartás lányok!Puszi:ERIKA
szherika
 
 


Mindenki a BÚCSÚRA készül!??Csajok.nagyon eltűnt mindenki.E
szherika
 
 


Sziasztok lanyok!

Nagyon vacak az ido.

Ugy mentem volna a jatszora.
Ti mit csinaltok otthon ilyen idoben???
Kép
Vendég
 


Hello.

Borzalom ez az idő!Alig birok a gyerköcel bent.Menne ki szerencsétlen az udvarra.Eléggé uncsi neki bent.És csütörtökig ilyen időt mond.Meg fogunk bent őrülni.Na mindenkinek kitartás...E
szherika
 
 


Igazán nem kedvez az idő nekünk...A kedvem sem valami szuper.És csütörtökig ilyen időt mond.Hogy fogom kibirni??És ti??E
szherika
 
 


En is nehezen birom, bar ma mostam es meg mosok.
Gyerek meg alszik mar ket oraja, igy sutottem kakaoscsigat.
Szoval telik a nap.
A gyerek is azert jol birja bent, de meglatjuk majd ket nap utan hogy birja.
Kép
Vendég
 


Sziasztok

Csatlakozom a nyüglődők táborához. Mondjuk most épp süt a nap, de nem merek elindúlni sétálni. Olivér is tiszta zizi.

KépKép
gigi28
 
 


Na gyerkőc elaludt,és én is kivagyok.De sikeresen átvészeltük a napot.Én is sütöttem,lekváros piskótát.Csajszikának is ízlett.Reméllem holnap már kedvez az idő!
szherika
 
 


Lanyok!

Remelem holnap mar jobb lesz az ido es mehetunk a jatszora.
Kép
Vendég
 


Hát nem úgy néz kiKép

KépKép
gigi28
 
 


Sajna nem.Lassan mehetünk a gyerekekkel szánkózni.Én ma bérbeadtam a csajszit déltől,mert megyek szépülni!!(fodrász,kozmetikus)Már nagyon rám fér.Ugyhogy estig kimenőm van!!!
szherika
 
 


Erika nagyon irigyellek! Hová jársz szépülni?

KépKép
gigi28
 
 


Hello!

Most voltam,ebben a kozmetikában először,de azt hiszem nem utoljára.Szuper volt,több mint egy órán keresztül maszírozott.Maga a kezelés 3 és fél óráig tartott.Nem hogyományos kozmetikus,szóval nem nyomkodott.Hanem bőrcsiszolást csinált.Nekem egy élmény volt.A kozmetika kint van a Rita üzletsoron.Ez egy bio-kozmetika.Jó,nem olcsó,de két-három havonta menni fogok,most megfogadtam.Nagyon jól feltőltődtem tőle.Ha érdekel tudok telefoszámot adni.Szia:
ERIKA
szherika
 
 


Szia Erika

Megköszönném a telefonszámot. Még én sem voltam soha kozmetikában. Azon szoktam röhögni, hogy bezzeg a kutyám rendszeresen járKép Egy kis feltöltődés rám is rám férne.

Jó éjt

KépKép
gigi28
 
 


Szerintem jól jársz,ha kipróbálod.Nem fogod megbánni!!!Név:Nagy Ildikó.
Tel:06-30-555-4068.
Ha gondolod hivatkozz rám.Mond,hogy az Erika adta meg a számot.Sőt ha rászánod magad,és bejelentkezel,akkor kikisérlek hozzá.Én már akkor tudom,hogy mi hogy van.Na eggyenlőre ennyi.Még jövök ma.E
szherika
 
 


Lányok,merre jártok???
szherika
 
 


Köszi Erika, nagyon rendes vagy!
Még nem tudom,hogy mikor mennék.
Juditék nyaralni vannak még a jövőhéten is. A többiek meg nagyon eltüntek!

KépKép
gigi28
 
 


Jó,ha már tudod,akkor szólj.Juditék magyarországon vannak?Mert ha igen akkor nincs valami jó idő nekik sem...Ti voltatok valahol?A búcsúba voltatok kint?Én sem tudom,mi van a többiekkel.
szherika
 
 


Szia ErikaKép

Szegény Olivér most beteg, úgyhogy kozmetikus tolódik. Juditék most Horvátországban vannak. Remélhetőleg jó idejük van. Búcsúba nem voltunk. Régen kiskoromban mindig mentünk. Majd ha a törpe nagyobb lesz, biztosan kimegyünk. Mi majd jövőhét szombaton megyünk Görögországba. Kicsit ideges vagyok, hogy hogyan fogja bírni a repülőt. De remélem nem lesz gond. Többiekkel én sem tudom, hogy mi lehet!

KépKép
gigi28
 
 


Jobbulást kívánok a kicsinek.Nektek pedig jó időt,és jó pihenést.A repülővel biztos nem lessz semmi a gyerekek szinte észre sem veszik.Majd még irok.
szherika
 
 


Halihó!
úgy látszik a mai hozzászólásom mellément... na mindegy már, szóval itthon vagyunk és nagy mákunk volt az idővel. Mi baja Olivérvek? Szerintem se lesz semmi a repcsivel. a kocsi rosszabb mert sokáig tart... és ha nem olyan a baba hangulata akkor elég nehéz kibírni az utat.
Hál' istennek ezzel is szerencsénk volt. ma voltunk este a jáccón, de iszonyú sok szúnyog volt, majdnem megettek minket...
Jó éjszakát mindenkinek!
judit
csut
 
 


SziasztokKép

Judit!
Örülök, hogy jó időtök volt. Olivérnek vírusos torokgyulladása volt. Szegény egész nap csak kézben akart lenni, a karomban aludt. Három nap alatt lement a betegség, igaz még utána pár napig csúnya kiütések voltak rajta, de a dokinő azt mondta, hogy az már a gyógyulás jele. Szombaton megyünk nyaralni. Asszem már csak utána tudunk találkozni. Szúnyog nálunk is, de az még elviselhető. Viszont ez a sok muslincaKép És nem tudok mit tenni ellene. Pedig nincs elől gyümölcs, semmi. Valami ötlet?
Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!
Szia Gigi,
Örülök hogy meggyógyult Olivér! Akkor most eltoltáltok a nyaralást? Át lehetett foglalni? Képzeljétek voltunk a Bezerédi játszótéren, de nem valami jó ha süt a nap és meleg van, mert egy pusztaság, csupa homok az egész, "motorozni" nemigen tudnak ott a gyerekek, gondolom eső után baromi sáros is. A libikóka ( mérleghinta) rettentő magas, nagyobb gyerkőcöknek lehet hogy jó, a hinta sem a legkisebbeknek van kitalálva. Kép
Hol van még játszótér?
Mi is megyünk jövő héten szerdán Egerbe, addig esetleg ha valaki itthon lesz
találkozhatunk.
Nálunk is sok a muslinca.. és én sem tudom mit tegyek ellenük.
Érezzétek magatokat nagyon jól a nyaraláson!!!
Nikiék meg valószínűleg megjönnek a hétvégén???

Pusz,
j
csut
 
 


Hello csajok!

Olivérnek jobbulást.És jó nyaralást kívánok nektek.Nálunk is van muslinca.Én már kész vagyok tőlük.Én is voltam a bezerédi játszón és osztom a véleményedet.Inkább nagyobb gyerekeknek való.Felénk is van egy játszótér.Igaz már régen voltam én is.
Puszi mindenkinek:ERI
szherika
 
 


SziasztokKép

JuditKép
NEm kellett áttenni a nyaralást, elelve így lett lefoglalva. Szerencsére Olivér jól időzitette a betegséget. Voltunk ma egészséges rendelésen, 11,3 kg és 80 cm az óriás!
Nyaralás után jelentkezem, jók legyetek.
U.I: abban reménykedem, hogy mire hazajövünk kihalnak a muslincákKép

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Halihó,
Na jó, de mikor jöttök vissza, Gigi? Gratula a kettészakított óriáshoz! Kép Erika, akkor majd a ti jáccótokat is kipróbáljuk valamikor, de Ti is gyertek!Kép
csut
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: