Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bucska!
Jó nyaralást!

Ildi!
Én az orvosi rendelőben olvastam még tavaly, hogy az Újlak utcai usziban babaúszás indul havi 6800,-ért, mi akkor keztük a Kispestibe 3500,-ért ami tavasszal 3600,- lett.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Hát lehet, nem tudom, most megkerestem a tavalyi gyűjteményemet, lehet, hgoy véletlen az egybeesés, de pont az Újhegyi uszinál van nekem 6800 Ft (4 alkalom) felírva....PancsMancs,nem? No mindegy.Kép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Magdi!
Jó tapasztalataid vannak a Kispesti usziban lévő bébiúszásról? A 3600.- hány alkalmat jelent?

Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 

 
 

Köszi a válaszokat a játszótérről!

szeptembertől megyünk a Csekovszky művházba baba-mama klubba, kisgyermekes családok klubbjárba, intimtornára, meg a védőnénihez a hősök terén babamasszázsra, hátha találkozom valamelyikőtökkel.

Marcsi
marcsiria
 
 


Ha eljutunk Ancsival a baba-mama klubba, akkor velünk összefutsz. Nem merném úgy fogalmazni, hogy járunk, de de azért szoktunk olykor menni. (kedvenc helybéli védőnénim aki tartja (Erzsike).) Lesz egy zenés dolog is, aki tartja őt is ismerem (4 gyerkőcös, 4 csaszis! anyuka), mondjuk az fizetős (intimtorna is).
Ildi

Ildi
pildi
 
 


A bébiúszásról tavaly olvastam egy egész topikot, ahol rengeteget írtak asszem a Kispesti usziról. Meg az összes többiről is szó esett.

Ha az Újlak utcai bébiúszásról lesz valakinek tapasztalata, az engem is érdekelne. Máté fiam két hónapos lesz, úgyhogy most kezdhetne járni, de itt Kecskeméten az összes bébiúszáson nagyon hideg volt a víz, mikor még a nagyobbikkal jártunk, így vele abba is hagytuk. De talán Mátét az Újlak utcaiba el tudnám hordani kéthetente, mikor egy-egy napot a szüleimnél vagyok a gyerekekkel. Az Újlak utcaiban általában elég meleg a víz, meg egyáltalán: az egy nagyon jó uszoda, innen Kecskemétről is sokáig hazajártam inkább úszni, oda. Tavaly állítólag szerveztek vizi aerobikot is, azt nagyon kipróbáltam volna, de aztán valahogy nem jutott rá időm.
Ildi, igen, az az, amelyik strandként is üzemel nyáron, és az az, amelyik a Borsó utcáról is látszik. Egyébként az Újlak utcai sem éppen pontos elnevezés.
A Ferihegyi úti tanuszoda meg tényleg elég elmaradott. Nem tudom, addig eljutottak-e már, hgoy feszített tükrű medence volna. Ott vannak általában az iskolai úszásoktatások, de hát nagyon fura már a mai világban egy olyan uszoda.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Kismamák figyelem!!!

A gyesről, gyedről a munka világába visszatérőket nem szívesen alkalmazzák a munkáltatók, mert arra hivatkoznak, hogy kevés a munkatapasztalatuk, korábbi tudásuk elavult, illetőleg a kisgyerekek miatt arra lehet számítani, hogy a betegségek miatt gyakrabban fognak a munkahelytől távol maradni. Ez a réteg a munkaerőpiacon hátrányos helyzetbe kerül. A megyei (fővárosi) munkaügyi központok a probléma megoldása érdekében munkaerő-piaci képzéseket és munkaerő-piaci programokat indítanak.
Ősztől induló tanfolyamok pl:
irodavezető, virágkötő, ingatlanközvetítő,
személyügyi ügyintéző (új)!!!
Akár néhány hónap alatt OKJ-s bizonyítványt szerezhettek!!!

Javasolom, hogy keressétek meg a lakóhelyük szerinti munkaügyi központ kirendeltségét, mert nagyon megéri és a tanfolyamokat nem indítják el, ha nincs meg a létszám!!!
viragferi
 
 


Sziasztok,
Ildi,
erről a zenés dologról, amiről irtál, tudsz vmi többet?

Mi a Csigaházban voltunk még tavasszal, amit foglalkozásnak hirdettek, de azonkivül, hogy mások voltak a játékok mint otthon, vmint másfél orát eltölthettünk a kertben (hinta, homokozó, csúszda) semmi nem volt. Az "óvónéni" kicsit meg volt ijedve, hogy kicsik vannak többségben, mert ő ovisokhoz szokott... Két gyerekkel mindez 1600Ft volt két és fél órára, a tulajdonképen semmiért, mert hintázni a téren is tudunk. A Zrinyi utcában is van 1 játszó, az vmivel szinvonalasabb, ott még énekel és játszik is a néni. Figyel rá, hogy egyen igyon az otthagyott gyerek és lehetőleg csak a sajátját. Kép De vhogy itt ugy éreztem, hogy kilógunk, mert nagyobbacskák vannak többségben. Kedd-péntek nagyon összeszokott csapat van, ovi előttiek mind. Szinte sugallta, hogy akkor nem nagyon jó, ha megyünk. Hát nem is mentünk többet. Ez egy ezres két gyereknek 1 órára. Itt egyébként a kertbe se lehet kimenni a szomszédok miatt.
Én fizetnék, ha kapnánk is érte vmit, ezért kérdem, hogy ott mit nyujtanak, vagy tudsz-e vmi jó helyet nem(csak) ovistáknak??
köszi
manoca
 
 


Sziasztok!

Györgyesz!
Igen jó tapasztalataim vannak, Zsuzsi imádja mindkét oktatót. Hetente 1x vagy 2x lehet menni, szombaton, ill. vasárnap reggel. A heti 1xi 4 alkalom és ez a 3600,-.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Manoca!

Idemásolom ami a Cseko szórólapján van:

Vár a Zenevár!
Szeretettel várjuk azokat a várandós anyukákat, akik "pocaklakóikkal" szívesen részt vennének "zenefelfedező" együttléteinken, valamint azokat a kisgyermekes édesanyákat, akik kisbabáikkal (4 hónapostól 3 éves korig) együtt szeretnének zenei élményben részesülni. Foglalkozások: szerdánként 10-10.45-ig, részvételi díj: 1600 Ft/hó, indul: szeptember 22-én, foglalkozásvezető: Bolyosné Pethő Ildikó zenepedagógus. Előzetes jelentkezés a művelődési házban!

Eddig az idézet. Szóval ez nem valami félnapos, meg otthagyós program, ez inkább olyan, mint a baba-mama klub is, csak zenére kihegyezve. A foglalkozásvezetőnek volt előadása idén az anyetejnapi rendezvényen, meg a baba-mama klubon (ugyanitt) is volt ilyen jellegű kipróbálgatás. (milyen hatással van a kicsikre egy kis zenélés, zongora, éneklés volt egyszer pl)

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Én nemrég költöztem a 17. kerületbe. Van egy gyönyörű 3 hónapos kisfiam. Ez a zenés dolog minket is nagyon érdekelne. Illetve engem. Kép Lehet, hogy kipróbálnám, esetleg októbertől. Ádám nagyon szereti, ha foglalkoznak vele, csak én már nem tudok új dolgokat produkálni, ami az ő kis életkorának is megfelel. Viszont zenebölcsibe szívesen járnék vele.
Ildi: ez melyik művház? Merre van? pl. a központtól?
köszi, shine
shine
 
 


Ez a Csekovszky, Rákosligeten van, A központtól a 198-as busszal 3 megálló (Hősök tere), kocsival a Ferihegyi úton kell északi irányba jönni, a templomig, ott a templommal szembeni oldalon a teniszpályák mögött van a műv.ház.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a nyaralásból és lenne egy csomó kérdésem, meg mondandóm.
Szóval: hogyan oldjátok meg a délelőtti foglalkozást alvásügyileg? Mert az én babóm minden délelőtt 11-12-ig alszik. Így aztán nehezen hordanám el valahova, pedig ez a zenefoglalkozás nagyon jól hangzik. A másik kérdésem: egy ilyen baba-mama klubban mit szoktak csinálni? Beszélgetnek az anyukák, vagy van valamilyen tanácsadás jellege a dolognak?
Más. Mi a Csigaházba jártunk, amikor még az az óvónéni volt ott, aki most a Zrínyiben van délelőttönként (2001 augusztustól 2003 májusig) Az én lányom ott tanult meg mondókázni és olyan barátokat szereztünk, akikkel még most is tartjuk a kapcsolatot. Aztán a Csigaház több óvónénivel próbálkozott, de nem sikerült jót találniuk. A Zrínyiben mi is voltunk néhányszor, a nagy 4 és fél éves, nagyon élvezte, meg ismerjük az óvónénit, de ő délelőtt oviban van, így az csak nyáron volt néhányszor megoldható. Hogy a kicsivel (7 hónapos) hova tudnék járni, egyelőre rejtély. Holnap egyébként kezdődik a torna-tanfolyam a Csigaházban, oda már 2 éve járunk és megkérdezem, terveznek-e idén kisbabásoknak valamilyen rendszeres programot.
Úszás ügyben ott tartunk, hogy holnap hívom fel az úszásoktatót, aki itt a XVII.-ben dolgozik, de ez csak a nagynak lesz megoldás, a kicsit valószínűleg az Újlak utcába fogom vinni.
Üdv Bucska
bucska
 
 


A Csekoban ez úgy megy, hogy egy védőnő tartja, van játszószőnyeg, játékok, a gyerekek alapvetően játszanak. A védőnő próbál minden alkalomra valami témát bedobni, meg segit az anyukáknak az összeismerkedésben, és persze lehet szabadon kérdezni is. Az egész olyan szabad dolog, nem gond, hogy közben rohangálsz a gyerek után, örül, ha van ötlet, hogy mi legyen téma máskorra. Ma volt épp, csak Ancsi taknyos, és igy inkább nem mentünk, mert bár jól van, de a piciknek nem jó átadni (ez ott amúgy is kérés, hogy csak tök egészésgesen menjünk)

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ildi!
Köszi a választ.
Mikor lesz legközelebb? És mekkorák a babák? Egy 7 hónapos csecsemővel már mehetek?
Üdv Bucska
bucska
 
 


Persze, jöhetsz! Kéthetente van, szóval ha jól számolom, akkor szept 30. Nem tudom, tegnap mekkorák voltak, amikor mi tavaly mentünk, akkor volt egy mag, akik már jártak, az ő gyerkőceik akkor már másfél-két évesek voltak, meg voltunk páran az akkor néhány hónapos gyerkőceinkkel. De gondolom folyamatosan cserélődik, hisz a nagyobbak már bölcsisek, ovisok. Általában néhány héttől 2-3 évig vannak!Kép De tényleg, volt már ott pár hetes baba, értelemszerűen nem első gyerek, tesóval együtt. Van játszószőnyeg a piciknek, ahova le lehet őket tenni, meg vannak játékok, a nagyobbacskáknak meg hely rohangászni, meg kis sátor, amit nagyon szoktak szeretni. Szóval merem ajánlani!Kép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Pildi!
Köszi az infót, de lehet, hogy egyelőre kihagyom. Pont a délelőtti alvás miatt.
Egyébként van a Csömöri uszodában bébiúszás, úgy hallottam, mi még csak most fogjuk kezdeni, szóval nem tudom, hogy milyen.
A Bábolna utca Göcsej utca sarkán úgy tudom, megnyitnak a hétvégén egy felújított játszóteret. Amikor arra jártam, már készült, elég jópofának tűnik.
Sziasztok
Bucska
bucska
 
 


Mi tavaly Csömörre jártunk úszni.
Szerettem abból a szempontból, hogy az adott időintervallumokon belül te döntötted el, hogy mikor mész, heti egytől a heti háromig akár, 15 perctől másfél óráig akár, és ha épp nem volt aktuális, mert beteg volt, akkor se maradtál le semmiről. Tavaly mi keddenként jártunk, olynakor elég sokan voltak, legalábbis ha néha csütörtök mentünk, mindig meglepődtem, milyen kevesen vannak. Vizminőséggel meg egyéb külsőségekkel sem volt bajom.
Nekünk aztán bejött a tél és a tesóktól, unokatesóktól állandóan begyűjtöttünk mindenféle takonykórokat, sokat kihagytunk és mikor tavaszra mentünk volna, Ancsi mindent elfelejtett, óriási üvöltések voltak az előtte már ment merülésekből, még a viztől is tartott már. Úgyhogy akkor végül én abbahagytam, amúgy se volt még akkor se mindig egészséges, de valahogy igy nagy kihagyásokkal, meg addigra már kb a búvárreflex is szerintem kezdett megszűnni neki, szóval igy nem volt igazán jó. SZerencsére nyáron a pancsolást meg a Balatont nagyon élvezte, de azthiszem úszni már csak a hagyományos, nagyobb gyerekeknek való módszerrel fog tanulni.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


sziasztok lányok!

Én voltam múltkor a Csekovszkyban a baba-mama klubban, azt hiszem mi voltunk a legkisebbek 3 hónaposan, de megyek még máskor is.

Lányok titeket nem érdekel intim torna? én júniusban szültem azóta szeretnék elmenni de azért nem idnult be a csekovszkyban mert kevés volt a jelentkező, csak 2-3 fő, azt hiszem olyan 7 főtől eljön a tréner és megtartaj, olyan 8 óráról van szó amig elsajátítód a gyakorlatokat amiket aztán otthon életed végéig gyakorolhatsz. ha jelentkeztek a csekoban telefonon és összejön a létszám indul, úgyhogy gyertek légyszi.

Marcsi
marcsiria
 
 


Kedves Lányok!

Kicsi fiam 2,5 éves és egyre inkább észrevettem, hogy én már kevés vagyok neki a játékhoz, viszont mivel az összes baráti gyerkőc a városban lakik, az idő pedig egyre rosszabb lesz,így a közlekedés is kellemetlenebb, azután érdeklődnék nincs-e ilyen korú gyerkőc a környéken akivel együtt tudnánk játszani?
Mi pont egy évvel ezelőtt költöztünk ide a Szigetcsép utcába. Tehát nem ismerünk még túl sok embert.
vinnio
 
 


Sziasztok Lányok!

Már jó rég nem jártam erre. Azóta elég sok minden történt velünk.
Bálint nov. 8-án volt 8 hónapos. Igazi kis örökmozgó.
Tegnap voltunk mérésen. 9890 gr. 74 cm. A doktornéné szerint olyan nagy mint egy 1 éves baba.
Már elég kis ügyes már, olyan gyorsan mászik mint a villám, mindenhol feláll, és már néha sikerül leülnie vagyis legugolnia.
Shine,
Én is a SOTE II-n szültem, csak korábban Kép

Most megyek, mert felébredt a hétalvó, és hangosan hiányol!

Edina

nedinabp
 
 


Múlt héten mi is kluboztunkKép.

Vinnio, segíts, most nem ugrik be, hol lehet a te utcád, melyik táján van a kerületnek?
Érdemes a védőnővel is konzultálni, mert a kerületen belül egész sok ilyen klubszerű dolgot össze lehet szedni, a műv házakban, meg van a bölcsiknél is nemtudom milyen gyakorisággal nyilt nap szerű valami, ami lényegében játszóház a még nem bölcsiseknek. Meg vannak ilyen -olyan nem rendszeres programok is.

Intimtornához azért tegyük hozzá, hogy nem ingyen van, ha jól tévedek kb 8000 forint egy sorozat. (nálam többek között itt bukik a dolog, ilyen formában nekem nem kell)

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kedves Pildi!

A védőnő nekem is említette, hogy van baba-mam klub a Rákoskerti Műv. Házban, voltunk is (lehet, hogy találkoztunk), igaz még csak most voltunk először, de igazán olyan korú törpe nem volt mint mi vagyunk.
Ez a bölcsis nyiltnap dolog jópofa, majd érdeklődöm felőle.
Hát kérlek a Szigetcsép utca egyik vége a Pesti úton van, a másik a Zrinyi utcáról nyílik, ezt a területet 3 éve parcellázták, új környék. Az utca elején vannak régebbi házak.
vinnio
 
 


Mi egy kicsit odébb lakunk, Rligeten, és mi a Rligeti művházba járunk klubozni, szóval biztos nem találkoztunk. De azért ne add fel, ha az ilyen új környék, akkor biztos sokan költöztek oda fiatalok, kisgyerekesek!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kedves Pildi!

Akkor biztos nem találkoztunk.
De ha már így összefutottunk, kérdeznék tőled valamit. Láttam a profilodban, hogy négy gyerkőcöd van, így aztán tapasztalatod is van.
Mi is hamarosan szeretnénk még egy gyerkőcöt, de sokszor bizonytalan vagyok, főleg az utóbbi időben. Van amikor nagyon vágyom még egy kisgyerekre, van amikor már nagyon mennék vissza dolgozni. De tudom, hogy a kisfiunknak is kell egy tesó, mert az nagyon jó, és fontos, hogy legyenek egymásnak.
Még egy babát biztos, hogy szeretnénk, de már én sem vagyok mai tyúk(32), így a végtelenségig nem lehet várni.
S ha egyszer visszamegyek dolgozni, lehet, hogy visszasírom ezt az időszakot. Egyébként nagyon szeretek itthon lenni és jó együtt a kisfiammal imádom őt, csak néha az ember vágyna több felnőtt szóra.
A férjem is későn jön haza.
Szóval neked mi a véleményed? Ha van kedved válaszolj.
Köszi
vinnio
 
 


Szia Vinnio!

Hosszútávon szerintem mindenképpen jól jártok mindannyian a tesóval. Egyfelől a fiadnak is jobb, ha nem marad egyke, most mint játszótárs, később, felnőttkorában, mint biztos támasz, jól jár. Neked/nektek pedig, ha volt-van terv, vágysz rá, akkor ha mégse vágsz bele, akkor sokszor visszasírhatod később, hogy mégis kellett volna.
AZ időzítés viszont nagyon egyedi, kinek hogy jön be. Sokan csinálják, hogy a gyed után visszamennek egy kis időre dolgozni, hogy utána újra gyedre tudjanak eljönni, meg ilyenkor egy kicsit megvan a felnőtt társaság is, meg azt is érzi az ember, hogy mennyire jó volt otthonKép. De van, akinek az jön be, hogy egy lendületből lenni otthon a gyerkőcökkel, illetve, hgoy a gyerekek között ne legyen túl nagy korkülönbség.
Nálunk, minta profilból is látszik, az első három eléggé együtt volt, az első gyerkőcnél még egyetemista voltam, azt folytattam ill végeztem az ikrek előtt. Utána viszont 3 évet itthon voltam, azután dolgoztam 4,5 évig és most újra itthon. Van egy pont, mikor az ember úgy érzi, ennyi idő egyszerre elég volt itthon, avagy az anyagiak-munkahely miatt nem tud tovább otthon maradni.
Persze a felnőtt szó tekintetében sokat lehet javítani itthonlevés közben is a helyzeten, sok-sok kimozdulással, egy-egy félnapra gyerkőc nélkül (nagymama segítséggel pl), vagy akár valami munkavégzéssel (otthonról vagy részmunkaidőben), meg sok netezéssel isKép.
Na, szóval szerintem ha vágytok rá, ne hagyjátok ki a tesóprojektet, ha nem rögtön egyszuszra, hanem egy-két év múlva, akkor úgy.Kép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kedves Ildi!

Sok mindenben igazad van amit írsz.
Sajnos a nagymamák hiába laknak közel nem lehet rájuk számítani. Az én édesanyám még dolgozik, ha teheti eljön. Anyósom viszont nem nagyon foglalkozik a dologgal kb. 2 hetente szombaton eljön másfél órára Apósommal, de úgy, hogy mikor megérkeznek már jelzi, bizony nekik sietni kell haza (mindketten nyugdíjasok). Amikor kértem, hogy a házassági évfordulónkon vigyázzon a kisfiúnkra hagy tudjuk kettesben elmenni itthonról, diszkréten elfelejtette a dolgot.
Végül is ha pozitívan akarjuk a dolgot nézni ez még mindig jobb mintha éjjel-nappal a nyakamon ülne. Ennél fogva persze Levente nagyon ragaszkodik hozzám nem szivesen, sőt egyáltalán nincs el senkivel csak velünk.
Az otthoni munkavégzés nekem is eszembe jutott már, de semmit nem találtam. Ráadásul márciusban lejár a gyesem, viszont Leventét csak szeptembertől veszik fel óvodába. Pont ezért lenne jó most időzíteni egy kistesót.


Vinnio
vinnio
 
 


Sziasztok!

Shine,
Olvastam a Kismamában a szüléstörténetedet. Nagyon meghatódtam.
Gondolatban én is ismét átéltem a mi nagy napunkat. Én is máshogy képzeltem a szülést, nekem is császár lett a vége, csak engem altattak. De lényeg, hogy a vége jó!

Edina

nedinabp
 
 


Holnap klubos csütörtök van a Csekovszkyban (Rákosligeten), mi előreláthatólag megyünk!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Mi voltunk!Kép
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Edina!
Jaj, bocs, alig járok ide! Kép Köszönöm, aranyos vagy! Kép
Úgy van, ahogy mondod: a lényeg, hogy a vége jó! Kép és amint látom, neked is gyönyörűséges, nagy fiad van! Gratula! Kép
shine
 
 


Sziasztok!

Mi is a 17. kerületben lakunk, tavaly augusztus óta, szintén a Szigetcsép utcában és 2005. jnauár végére vagy febrzár elejére várjuk első babánkat.
Segítségeteket szeretném kérni, hogy van-e olyan gyerekorvos a kerületben akit bátran tudnátok ajánlani, aki hajlandó kijönni hűzhoz is, és talán nem nyugdíjas korú, tehát, hogy hosszú távon lehessen rá számítani. Sajnos a Kucorgón két idős orvos van a védőnő tájékoztatása szerint, aminek persze van elpnye is, de nem tudom mit tegyünk és az iső most már egyre sürget!

Előre is köszi a tanácsokat!
Tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Először is Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!

Tamesz,
Mi a Péceli úti gyerekrendelőbe járunk, ha gondolod mail-ben megírom a részleteket. A mi doktornénink kijárt hozzánk eleinte, mert én kértem, de nem fiatal, de nem is tudom, hogy hány éves lehet. Kép (még én is hozzá jártam amikor kicsi voltam)
Megnéztem az albumodat, édik a képek, és látom a szoba is elkészült már. Kép
Nekünk is ilyen babakocsink van, szerintem nagyon jó választás volt! Én imádom.

Edina

nedinabp
 
 


Edina,

köszi, hogy jelentkeztél, már azt hittem nem kapok segítséget, kérnék sok-sok infót ha lehet, e-mail címem a profilomban megtalálod.
Nagyon ciku a kis pakolósotok!!!

Köszönjük az album dícséretet, a babakocsi csak azért ilyen terepjárós, mert a szigetcsép utca legkátyúsabb részén lakunk, ahol járda egyáltalán nincs, a hely képviselő szerint pedig út sem várható a következő 5 évben!!!

tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa, én Pethe doktornőhöz járok, és meg vagyok vele elégedve. Kijár, ha kéred, de én bevittem a rendelőbe a fiamat, mert egyszerűen nem bírtam lefogni az oltásoknál , és állandóan bőgtem. (az elején.)Kép
Van még egy doktornő, akihez nagyon sokan járnak, sajna nem tudom a nevét. Ő azért olyan népszerű, mert homeopátiával is foglalkozik. (Meg persze biztos jó orvos is). Kép

shine
shine
 
 


Kedves Tamesz!

Mi szintén Szigetcsép utcai lakosok vagyunk. Már annyiszor kerestem valakit a környéken aki lehetne játszópartnere az én már lassan 3 éves gyermekemnek!
De mint olvasom nálatok még csak majd most fog megszületni a törpicsek.
Gyerekorvos ügyben szerintem elég rázós a kérdés.
Mi idejárunk a Kucorgóhoz orvoshoz, de én is keresnék valaki mást.
Mikor mondta a képviselő ezt járda dolgot? Mondott még valami más érdekeset is? A közlekedés gyalog az utcában katasztrófa, mi tavaly úgy jártunk ki a kocsihoz az utcára, hogy egy cipő a kocsiig, egy pedig a "normál, rendes cipő" a kocsiban átvéve. Mert különben úgy néztünk ki mintha egy tanyáról jöttünk volna.
Egyébként örülök, hogy újból beindult a topic.

Vinnio Kép
vinnio
 
 


Sziasztok!

Shine,
szerintem a Szederkényi doktornénire gondolsz. Mi is hozzá járunk, a fiam csak úgy hívja, hogy a Mosolygós doktornéni. Tudom ajánlani Zsuzsának. Mióta hozzápártoltunk, nincs bőgés. És kijön, ha kell.

Éva
evaanya
 
 


Evaanya,
megadnád a Mosolygós doktornéni számát? Nekünk is másik orvosra lenne szükség.
Köszi
Vinnio
vinnio
 
 


Vinnio, köszi az infót, írtam Neked e-mailt!

Evaanya,
Minket is érdekelne a Szederkényi doktornéni, ha lehet szeretnék kérni elérhetőséget hozzá én is!
köszi
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Én csak msot regisztráltam magamat. de a kedves doktornéni témátokhoz hozzáfűzve az elágazásnál lévő gyerekrendelőben a Galambos Éva Dokrotnő is nagyon kedves és rendes. Nekem is és testvéremnek is ő volt a gyerek orvosa és most születendő Pöttömömnek is ő lesz a dokinénije.
szonja_anyu
 
 


Sziasztok!
Mi is a XVII-ben lakunk, van egy 5 hónapos kisfiam, Bence. Kép
Szeretném elvinni úszásoktatásra, tudtok valami jót a közelben? Esetleg tapasztalatok?
Köszi
Andi
kimora
 
 


Hú, erről mintha valahol feljebb lett volna már szó, meg kéne nézni.
Én Csömörre hordtam tavaly a lányom, az tetszett, nincs messzebb, mitn Kőbánya, és szimpatikus volt, hogy akkor megyek, amikor akarok és csak akkor fizetek, ha tényleg ott vagyok. Egyéni a foglalkozás, saját ütemetekben.
(mi végül abbahagytuk, mert télen sokat kihagytunk, lányka meg felejtett, és amikor mentünk már az elején tudott dolgokra is hiszti volt, azt meg nem akartam erőltetni. Most nem jár úszni, de imádja a vizet, nyáron a balatonban egyedül volt olykor, úszógumi, fogás minden nélkül -kb mellmagas vizben)

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Mi novemberben költöztünk a kerületbe, a Szárny utcába. Mi is doktornénit keresünk, és barátokat, játszótársakat, hasonló korú gyerkőcöket. Ha jobb idő lesz a játszótereket is felderítenénk, csak még meg kell őket találnunk. Majd igyekezni fogunk....

Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
timi72
 
 


Sziasztok!

A Kép utcai oviról tud valaki valamilyen infót?

Tikva
tikva
 
 


Timi!

Üdv itt!Kép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Tamesz, Vinnio,

bocsibocsi, nem voltam netközelben. A rendelő száma: 256-7423. Kedden f8-tól, szerdán f2-től tanácsadás van, szerintem akkor kellene keresni.

Éva
evaanya
 
 


Evaanya,
Köszi szépen, én meg elfelejtettem megírni, hogy múlt héten voltam nála, nagyon kedves volt, megismerkedtünk röviden, megkaptam a kezdő receptcsomagot, ha hazajöttünk a babával a kórházból akkor kell neki szólni és jön is!

köszi mégegszer!!!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Evaanya!

Köszi az infót! Hamarosan felkeressük!

vinnio
vinnio
 
 


Sziasztok!

Ildi ajánlotta az ikres topikban, hogy van XVII. kerületi csevegő.Nagyon örülök ennek.
Már elárultam, hogy ikreket várok. 26 éves vagyok és 26 hetes terhes. Jó mi?
Volt már valaki 4 dimenziós ultrahangon? Mikor érdemes megcsinálni?

Pusz

Ancsa

Kép
vancsa
 
 


Vancsa!

Ugyan én nem voltam 4 D ultrahangon, valahogy lecsúsztam róla.
De azt hallottam, hogy addig kell amíg nem túl nagyok a babák tehát 30-32 hetes kor előtt. Mert később már túl nagyok lesznek a babák, és nem lesz jó a kép.
A Kismama újságban vannak telefonszámok, hívd fel és kérdezd meg őket. Főleg ha két baba van. Több helyet foglalnak.
Üdv.
Vinnio
vinnio
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: