Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Teljesen el vagyok képedve, hétvégén HÓZÁPOR várható Kép. Ez nem lehet igaz, annyira aránytalan, hogy 8 hónapig van hideg egy évben Kép

Bringa,
jó, hogy megkerültetek Kép Hány éves érettségi találkozótok volt? Nem lehet, hogy Hanna azért alszik rosszul, mert érzékeny a környezetváltozásra? Egyébként részvétem, tudom, milyen szörnyû, ha rossz alvó az ember gyereke Kép Az ágy/szoba átrendezésével mi is próbálkoztunk, sajnos nem sok sikerrel. Végül - talán - az segített, hogy a férjem alufóliát ragasztott a kiságy betétjének aljára. Ez állítólag visszaveri a káros elektromos hullámokat, ami zavarhatja a babát is az alvásban. Elõször nagy hülyeségnek gondoltuk ezt a módszert, de a pár hónappal ezelõtti Kismamában is írtak errõl. Szerintem nagyjából azóta alszik Olivér is. Esetleg próbáljátok ki, hátha...

Anyapoc,
most már egy jó ideje mi is másik babakocsit használunk. Most egy Chicco szuperkönnyû és nagyon picire összecsukható kocsink van. Régebben mi is egy "batárral" jártunk, ez nagyon jól téliesíthetõ, csak iszonyú nehéz volt. Roan Symbaba típusú, nem túl ismert, de szerintem elég jó. Ha már biztosan ül a baba, akkor tényleg jobb egy olyan kocsi, amibõl nézelõdni tud és persze te sem szakadsz meg, ha meg kell emelni.

Hát igen, az egy szak, az elég kevés, ezért is nem nagyon akartam tanárként elhelyezkedni. Itt Büdipesten elõször a Rádió 1-nél dolgoztam, mint hírolvasó, aztán találtam egy sokkal jobb munkát egy német cégnél. Ez a cég építette az Örs Vezér Terén az Árkád bevásárlóközpontot. Ott voltam a cégjogász mellett jogi asszisztens. Jó kis munkahely volt normális emberekkel, normális fizetéssel, a gond csak az, hogy a munkaidõ reggel 9-tõl este 6-7 óráig tart. Hát nem tudom pici gyerek mellett ezt hogyan tudnám vállalni ismét Kép Mikor eljöttem szülni, ígértek részmunkaidõs lehetõséget, de ez már régen volt, nem tudom, egyáltalán emlékeznek-e rá és így, kellek-e még nekik. Meglátjuk.
Az angol pedig tényleg kell, mert itt lassan minen munkahelyre minimum középfokú angol nyelvvizsgát kérnek, a német már nem sokat ér.

Anyós: régebben szoktunk hozzájuk járni, ám lassan egy éve nagyon csúnyán összevesztem az anyósom élettársával. Így csak akkor megyek el hozzájuk, ha anyósom elpaterolja az Öreget (20 évvel idõsebb anyósomnál) otthonról. Mellesleg az anyósom sokat tehetne azért, hogy normalizálódjon a helyzet, de neki minden jó úgy, ahogy van... Inkább beletõrödik abba, hogy emiatt alig látja az unokáját. Egyébként pénteken du. jön az anyósom, ugyanis senkire sem tudjuk hagyni Olivért szombaton (férjem dolgozik most, én suliban leszek), no kiváncsi leszek...

Igika
igika
 
 


Sziasztok!KépKép

Na végre én is itt vagyok. Annyira jó idõk voltak mostanában, hogy állandóan lent voltunk az udvaron meg itt-ott.
Most egy héten 2x járunk uszodába mert hasmenése volt Bencének és úgy nem vittem. Olyan jó sétálgatni ilyen napsütésbenKépKép Erre nekibuzdulva ma eleredt az esõKépKép
Sajna mi sem kaptunk senkitõl sem babaruhát. Mindent úgy kellett megvenni. Anyagilag elég megterhelõ, de le van ....... A lényeg hogy minden szükséges dolgot meg tudunk vásárolni. Igaz hogy tudnék neki olyan de olyan göncöket venni. A cipõnél én is az új mellett vagyok!
Most kapott egy tavaszi cipellõt a RENO-ból csak 5900,- Ft volt, de kell még egy. Kapott 2 kabátot is.
Babakocsin én is gondolkodtam hogy kéne venni egy pehely könnyû esernyõre összecsukható kocsit, de Bence már inkább megy úgyhogy ezt elvetettem. Ahova meg mégiscsak kell oda meg a régit használom. Nekünk Greco van. Meg vagyok vele elégedve, de nagyon nehéz!KépKép

Bringa: Örülök, hogy jól sikerült az osztálytalálkozó és Hanna is jól viselte.

Anyapoc: Még nem tudom mikorra van jegye Anyósomnak mert nem nyilatkozott, de tartok élménybeszámolót.

Igika: Úgy volt hogy most hétvégén megyünk haza de nem jött össze. Majd remélem jövõ héten. De ha akkor sem (mert ugye akkor lesz szavazás) akkor mi is húsvétkor.

Anyós: IrigyeljetekKépKép Nekem 2 anyósom van!!!
A párom szülei elváltak és mindegyik házasságot kötött utána úgyhogy duplán élvezhetem Õket. Apósom hála az égnek csak egy van, mert Anyós 1. újra elvált. Viszont van egy dédije Bencének (a férjemnek a nagymamája). Igazából mindenki nagyon aranyos és egy rossz szót sem szólhatok. Bencére azonban mégsem tudnak vigyázni mert még fiatalok és dolgoznak. Anyuék meg ugye Almádiban laknakKépKép
Na most már tényleg befejezem mert hosszúra sikeredtem.
Lányok!!! Mentek valahova nyaralni? Vagy szeretnétek?

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra, olyan családias itt a hangulat.
Egy kérdésem lenne. Szívesem venném, ha jelentkeznének olyanok, akik szintén a tapolcai PRI-be járnak/jártak. Oda járunk lombik programra (egy sikertelennel a hátunk mögött). Jó lenne, ha lenne pár vélemény, hogy mit gondoltok az ottani orvosokról, az intézményrõl... stb.
És persze jó érzés lenne, ha olvashatnék olyan esetekrõl, akiknek sikerült a lombik.
Rea
 

 
 

Sziasztok!

Hogy feldobjak mindenkit:

Kép

Remélem,sikerült...

Mi ismét jól alszunk,de Bulcsú annyira haspók,hogy hajnalban még mindig felkel enni.
Normális,hogy még 6-7-szer szopizik egy nap?!!KépNa,nem mintha sajnálnám tõle!!!!Emellett meg annyi fõzeléket eszik..Csodálom,hogy az elmúlt hónapban nem hízott.

Bringa

Gratula a fogakhoz!!Kép
Örülök,hogy elmúlt a szorongásotok,Bulcsú is teljesen leszokott róla.Tényleg mindent fordítva csinál.Neki elõször volt ilyen,most meg mindenkire mosolyog.

Hányan babáznak már az osztályotokból?

Én sem unom a babázást,csak hiányzik a nyüzsi...
Az én drága férjem azért jött haza a kinti melóból,mert Babapoc jött...De õsszel megint megy ki,mert telket akarunk venni..Kép
Amint jobb lesz az idõ,beiktathatjuk a sétát.Kép
Nem jöttök usziba?

Igika

Nekem mázlim volt az egy szakkal,meg itt más tárgyakat is tanítok vele és gyakorlatot is tartok.
De az nem semmi munkaidõ,ami nálatok van.Nem embernek való,pláne nem gyerekkel.Így tényleg nehéz visszamenni.

Büdipest Kép

Kata

Légy irigyelve!!!Nem sok a jóból?!!!

Majd írd meg,hol ültök a shown és integess!Én vissza fogok integetni!!!Kép

Rea

Üdvözöllek köztünk!KépLombik dolgokról van egy csomó topik,ott sok élménybeszámolót olvashatsz.
Egyébként itt kérdezd Szilvit.
Én csak annyira vagyok érintett,hogy több ismerõsöm is küzd,mint TiKép
Hol volt az elsõ lombikotok?És ha lehetek indiszkrét,miért van szükség rá?Kép

Anyós:nem egyszerû,mi?Nekem sincs okom panaszra,na de azért kettõ...!!!!KépKépKépKép

Babaruha:nemrég találtam itt a babaneten egy hirdetést,ahol egy csajszi ruhákat árult.Már túl is vagyunk rajta,elküldte a csomagot(elõtte képeket a rucikról).40 db ruha(nadrágok,pulcsik,pólók,rugik stb) és összesen 7500 Ft volt.Nagyon jó állapotban van szinte mind,a turiban sem találnék jobbat.Igaz,jó részét csak õsszel fogjuk tudni hordani.

Babakocsi:A nagyon pici,esernyõre csukhatót csak azért nem komálom,mert abban annyira össze vannak görnyedve a babók!!Nem?Úgy tudom õket sajnálni,amikor elszunyókálnak és össze-vissza dõlnek benne.

Na,dugulok,mert sok lesz belõlem.

Mindenkinek túlélést a "télhez"
Egy kis napsüti:Kép

Anyapoc és Babapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Gratula a fogacskákhoz!

Az jó, hogy sikerült az ot. Nálunk az 5 éves borzalmas volt, így már el sem mentem a 10 évesre. Azért lehet, hogy a 15 évesre majd elmegyek, ha egyáltalán meghívnak :-(
Nem volt jó, összetartó osztályunk :-(

Anyapoc: Programozó vagyok. Kereskedelmi és ügyviteli rendszereket készítünk, s forgalmazunk. Számlázó, fõkõnyv, raktár, bér stb...

Rea: Ha van valami kérdésed, írj magánban nyugodtan. Mi is a PRI be jártunk. Nekem elsõre sikerült!

Láttam a mérõkocsit, csak azt nem tudtam, hogy mér-e, vagy már csak haza indult. Mivel menet közben is tud mérni. Még nem kaptam papírt. Remélem nem is jön!!!
A férjemnek volt galibája. Szerencse a jogsi nem úszott, csak 10e.:-( Ott egyértelmû volt, hogy bemérték, s visszament. Így kikönyörögte, hogy ne jelentsék fel. 50 helyett 75-el ment. Nekem még nem volt galibám, s nem is szeretném, hogy legyen.

Babakocsi: általában a támlát hátra lehet dönteni az esernyõ-kocsiknál is. nem vizszintre, de azért annyira igen, ha elalszik a baba, nem nyetlik semerre. Mi pierre chardin-t vettünk, de nagyon borzalmas. égül is félig ajándék :-) Ha lesz másik baba, venni kell másikat. Szerintem azok a jó babakocsik, amiknek állítható a tolókája.

Ruha: Az én részemrõl az egész családban Kata az egyetlen baba. A férjem részérõl meg inkább kidobják, mint adják :-(
Aki adna, annak meg már 12éves a lánya. Egy ismerõstõl kaptunk pát rucit. Én is járok túrni, nagyon jó babacumókat lehet kifogni. A cipõ nálam is új.
Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok!

Mindenkit elvitt a roszz idõ?Hol vagytok?!!!!Kép

Képzeljétek,Bulcsú úgy belejött a forgolódásba,hogyma majdnem leesett az ágyról,pedig csak egy pillanatra nem néztem oda.Kép
És elkezdett szótagokat mondogatni(mememe,mamama,bababa),de most vmi furi hangot talált ki magának és azt hajtogatjaKép

Szilvi

Jó melóKépEzt tényleg lehet legalább otthon csinálniKép

Az mit jelent,hogy inkább kidobják a ruhákat,mint adják?Nem adják oda nektek?Kép

Velem eddig mindig rendesek voltak a zsaruk,igaz gyorshajtáson még nem kaptak..Kép

Na megyek aludni,jó éjt mindenkinek!

Anyapoc és Bulcsúpoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Nehogy ez a topic is kihaljon!!KépKép Egyre ritkábban jelentkeztek!KépKép Éva teljesen eltünt? Bringa hol vagy? Na és Igika?
Szia Rea!Kép Légy üdvözölve! Remélem azért sürübben látogatod ezt a fórumot?KépKép

Anyapoc:

Gratula Bulcsú ügyeskedéséhez!!!!!!!!
A Fábri Show azóta nem került szóbaKépKép Remélem azért nem maradtunk ennyibenKép Bár mostanában annyi csalódás ér, hogy én már semmin se csodálkozomKép Vagy ott leszünk vagy nem, de ha eljutunk addig akkor megírom hogy hol leszünk és integetek!!!!!!!!!
Hol találtad a babaruhás hirdetést????? Nagyon érdekelne!!

Szilvi:

Biztosan nem mértek be!!!!! Tudod, csak pozitívanKép Hogy vagytok. Hétvégén vendégsereg lesz? Gyula nap!!!!! Nem tudom hogy lemegyünk-e. Lehet hogy húsvét lesz belõle.

Velünk nem történt semmi jó!KépEbben a rossz idõben teljesen a lakásba szorulunk. Egész nap egyedül vagyunk Bencével. Nagyon kidumálnám magam ami azt illeti.
Na be is fejezem mert ma valahogy negatív vagyok!!

Sziasztok

Kati
kfk
 
 


Kati!

Mi itt vagyunk mingig!!!KépKép

Mi az a sok csalódás,ami ér?Vagy nem publikus?Tudod,mi azért vagyunk,hogy meghallgassuk mindenki örömét és bánatátKépKép!!!
Én azért elviszem Bulcsút ide-oda,mert én sem bírom a bezártságot.Muszáj menni.Õ nem is érez belõle sokat,én szenvedem meg inkább!KépTegnap már kesztyût,sálat,sapkát vettemKépKépVicces volt így április közepén lassan.Vagy inkább elkeserítõ
Ruha:
Vmelyik topikba írta be a hirdetést,nem tudom,melyikben volt,de itt a címe:beaszepvolgyi@yahoo.com
Írd meg,hogy mekkora Bence és elküldi,hogy miket tud neki ajánlani.Nekem azt írta,hamarosan itt lesznek a tavaszi,nyári cuccok is.Így mi most fõleg õszre vásároltunk,de nagyon jó.Remélem,mégvannak cuccaiKépKép


Na,csak fel a fejjel!!KépKép
Itt van egy kis vidító
Kép

többiek!!!Hahó!!!!!!!


Anyapocés Bulcsú

anyapoc
 
 


Hello Lányok!

Nem tûntünk el mi sem, csak éppen valahogy képtelen vagyok utolérni magam az utóbbi idõben. Olivér egyre kevesebbet alszik napközben - nem csoda, hiszen ebben a vacak idõben be vagyunk zárva a lakásba - és egyszerûen nem fárad el. Emellett meg angolozok ezerrel, mert most lesz a házi vizsgánk szombaton. Ha ügyes leszek, és én érem el a legtöbb pontot a csoportban, akkor visszakapom a tanfolyam árának a felét, ami azért nem semmi, nagyon jól jönne a suska. A múltkor totál ugyanannnyi ponttal végeztem elsõ helyen egy háromgyerekes anyukával, így meg kellett feleznünk a kedvezményt, "csak" 25%-ot kaptam. Szóval most teperek, hátha én leszek a "námbör ván"!

Kati,
nagyon megértelek, tényleg nagyon sz*r egész nap egyedül a bambinóval. Persze õ nagyon édi, de azért mégsem lehet mondani, hogy teljes értékû szellemi partner Kép Néha egyébként én is azért nem írok, mert képtelen vagyok pozitív megnyilvánulásra, ilyenkor inkább hallgatok Kép(
Különben meg gondolj arra, hogy nemsokára itt a húsvét, biztosan ti is készültök haza, milyen szuper lesz Kép Kép Mit kap Bence húsvétra?

Anyapoc,
nagyon aranyosak az ábrák, amiket feltettél Kép Hogy csinálod? Én már többször próbáltam képet beszúrni az irományom mellé, de sehogy sem sikerül.
Én is gratulálok Bulcsúnak az új kunsztokhoz Kép!!!

Rea,
üdv Kép!!! Nekem a leendõ sógornõm bátyjáék jártak Tapolcára. Sajnos nekik nem sikerült a lombik-program. Bár ezen nem igen lehet csodálkozni, mivel a kismamajelõlt enyhén szólva is túlsúlyos és emiatt nem bír teherbe esni. Le kellene fogynia, ám egyelõre úgy néz ki, hogy a kaját jobban szereti mint a leendõ babáját.

Most búcsúzom és tényleg remélem, hogy nem hal ki ez a topic!

Igika
igika
 
 


Jajaj!Ne lássatok rémeket!PErsze,hogy nem halunk ki!!!!KépKép

Igika

Az ábrákatlementettem a gépre és onnan szúrom be.a hasznos linkekben találtam a címet,de most nem tudom megadni,mert hiába mentettem el,nem találomKép

Köszi-köszi!Kép

Nem semmi a rokon!Így tényleg nehéz lesz.Kép

Barátnõméknél meg úgy néz ki,mégsem kell a lombikKépMost mûtötték a lombik elõtt és megtalálták az okát,amiért nem tudott teherbe esni.Állítólag vmi hártya volt a petefészkeken,ami nem engedte,hogy a petesejt a petevezetõbe kerüljön.Azt leszedték és most próbálkozhatnak.Majd meglátjuk.De túl vannak 5 inszemin.Azt nem értettük,hogy miért nem lehetett elõbb körülnézni bent.Miért kellett elõbb a hormonkezelés,lóvéköltés?!!!

Lányok!akkor is írjatok,ha nincs jó kedvetek!Ha kibeszélitek,biztosan jobb lesz.Én is szenvedtem egy idõben amiatt,hogy csak a babóval vagyok(akkor még nem volt nagy élvezet,mert nem csinált semmi különösetKép),ezért kezdtem netezni.
Nem ér ám ilyenkor hallgatniKép

Na megyek,mert lassan ébredezünk és én még nem készültem össze a sétához.Már ha ki merek még menni.!!!!

Még egy kis napocska:
Kép

Pussz

Anyapoc és a még alvó Babapoc

Rea!Azért bekukkantasz néha?

anyapoc
 
 


Már fent is van.Elkéstem...!!!!!!

Kép

anyapoc
 
 


Na,ezt jól elcsesztem.Nem mászik a csigám!!!!

anyapoc
 
 


sziasztok
Mi is megvagyunk, csak nekem meg a suli és az utazgatás miatt nincs idõm írni, bár mindig szeretnék, de most is kiselõadást kell csinálnom Kép

Anyapoc
Nagyon ügyes Bulcsú, hogy így beszél! Irigykedem ezerrel. Bár kezdek belenyugodni, hogy vagy duma, vagy mozgásfejl-re koncentrálnak a babák, egyszerre nem megy a kettõ. Most terápiásan tanítom Hannát gügyögni, meg elviszem hallásvizsgálatra is.
Miért nem voltál klubban? Mi sem voltunk sokáig, meg el is törött a kép, amit csináltam Kép

Kati
Küldök egy kis pozitív energiát: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Rea
Számolj ám be, hogyan alakulnak a dolgok!

még jövünk
pussz,
bringa és hanna
bringa
 
 


Helló mindenkinek!
Nem vesztem el, csak nem voltam gépközelben.
A páromnál is, és nálam is voltak gondok, ezért van szükség a lombikra, e nélkül nincs esélyünk. Csak hát lelkileg és anyagilag is nagyon megterhelõ. De egy kisbabáért megéri. Szerencsések vagytok, mert ti már tapasztalhattátok.
Most lelkileg készülünk a következõre, és nagyon várom már a tavaszt. Olyan jó lenne már kikeveredni ebbõl a téli, depressziós idõbõl.
Az anyóstémához szólva, úgy látom, hogy e téren én a szerencsésebbekhez tartozom. Elég jól kijövünk, bár ez valószínûleg abból adódik, hogy ritkán jön hozzánk, és akkor sem marad sokáig Kép)
Szilvi! Mázlisták vagytok, hogy elsõre összejött a baba! Melyik dokihoz jártál?
Rea
 


Sziasztok!

Na,mit szóltok?Mintha megint tavasz lenne....KépKépKép
De azért nem viszi túlzásba.Most voltam dokinál,hogy irassak fel K-vitamin és mondta,hogy már nem is kell!!!Mert hogy már eszünk gyümölcsöt eleget...Én meg még aggódtam,hogy nem kapta meg.
Bulcsú mindekivel egyre barátságosabb,kezdek féltékeny lenni.Lassan rám nem mosolyog annyit,mint a vadidegenekre!!!!!KépKép

Bringa

Képzeld,elfelejtettem a kulbot!!!annyi volt a jövés-menés,hogy kiment a fejembõl!!Pedig még voltam is bent a városban!Jó vagyok,mi?Pedig már annyira vártam!!!
Én is beletörõdtem,hogy nem megy minden egyszerre.KépBár Bulcsú belejött a mozgásba is,de azért jobban koncentrál a hangokra.Olyan repertoárja van,hogy egy énekes megirigyelhetné.De Ti meg már álltok,másztok,mentek!!!Én meg ezt irigylem.Képaz adatokat küldd ám át,aztán megcsinálom a táblát!
Milyen kép törött el?Nem vagyok "képben"..Kép

Miért viszed Hannát hallásvizsgálatra?Annyira keveset dumál?KépKépCsak nincs vmi baj?Vagy a doki utalt be?!

Rea

Biztosan Te is hamarosan megtapasztalod,amit mi.Addig gyûjtheted az infokat,de bõven!!!!
Mennyibe van itt a lombik?

Na,mindenkinek szép napot!
Kép

Anyapoc és Bulcsú

anyapoc
 
 


kulb=klubKép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Bringa,
lehet, hogy igazad van ebben a vagy mozgásfejlõdés vagy duma dologban. Olivér 7 hónapig nem csinált semmit, még át sem fordult semelyik irányba. "Cserébe" viszont tényleg állandóan dumált. Lehet tényleg, hogy nálatok is ez van, annyira koncentrál Hanna a mozgásra, hogy beszélni meg elfelejt. Biztosan nincsen semmi baj KépCsak ámulok, hogy már álldogál. Olivér az elsõ szülinapja után állt fel elõször!

Rea,
nagyon drukkolok, hogy összejöjjön a babátok Kép! Azért az durva, hogy hiába van ingyen, ha olyan baromi drágák a gyógyszerek. Kb. mennyibe vannak? A sógornõm bátyjáék százezreket emlegettek, igaz ez?

Anyapoc,
köszi a biztatást, csak én valahogy úgy vagyok, hogy senkire sem szeretem rázúdítani a bajomat. Inkább elpityergek magamban, az valamelyest segít Kép A net is elég jó ellenszere a depinek, mi is akkor köttetük be, mikor eljöttem szülni. Régebben, míg kábelen voltunk, kis túlzással éjjel-nappal az interneten lógtam. Most, hogy "ketyeg az óra" csak a jól megszokott lapjaimat látogatom.

Sajnos itt a nagy Butapesten még mindig elég trutyi az idõ, de reménykedem, hogy délutánra változik a helyzet!

No megyek, épp most ébredt meg a gyermek!

Igika
igika
 
 


Anyapoc: nem ad senkinek semmit. A padláson hever, penészesedik, de nem mondaná, hogy ott van, neki már úgysem kell. Persze a saját családja az más, oda ad
Ügyesek vagytok! Majd mikor már elmászik J
Vannak lányruhák is?

Kati: én is elég negatív nagyok mostanában. Vasárnap lesznek. Szombaton Gyu dolgozik.

Igika: hát, a túlsúly nagy gond! Sajna nekem is van, szülés után óta nem is kevés L De azért önmagában nem biztos, hogy csak az miatt. Jártak oda normál testalkaú nõk is, akiknél látszólag semmi baj.
Rea: Én a Csongrádyhoz jártam. Õ, vagy a Török, aki ’tud’ is valamit J Kettõ közül menjél valakihez. A Csongrády annyiban jobb, hogy van magánrendelése Veszprémben. A Török pécsi, s, ha valami kéynesebb vizsgálat kell,akkor lehet Pécsre menni.

Remélem Hannával nincs semmi baj!
Sajna igaz. Nagyon drágák a gyógyszerek L
fksz
 
 


Sziasztok!

itt kezd konszolidálódni a helyzet,estére ki is sütött a nap.De nagyon nem jön be ez a sok frontvonulás,mert Bulcsú nagyon rosszul alszik és nyügi egész nap.Vagy talán csak nem megint a foga jön?!!!!Hihi.
És persze megint nem tudom,hogyan öltözzünk,ha sétálni megyünk.Ma is 5 fokot mutatott a hõmérõ és olyan melegem volt...!Kép
Nem tudja vki,hogy mi volt a hiradóban a kismamák körüli ügy?Nagyon lemaradtam róla...

Igika

A nagykönyv szerint is így van a mozgás -és beszédfejlõdéssel.Az sem késõ,ahogy Olivér csinálta.Õ már csak ilyen nyugis,nem?Én pl 5 hónaposan áltam fel és 8 hónaposan már futottam.Ehhez képest BUlcsú...tiszta apjaKép
Azért ne pityeregj sokat,inkább írj nekünk.Azzal is kiadod magadból!Kép
Nekünk mobilon keresztül megy a net.3000 Ft egy hónapra és korlátlan.Egyenlõre ez a legjobb ajánlat,mert a UPC itt nagyon drága.A kábeltv kb. 1500-al többe kerül,mint anyuáknál Fûzfõn,pedig ugyanaz a csomag,csak ott más a szolgáltató..Kép

Szilvi

Jó fej anyósod..KépKépDe hát a fia gyerekének sem ad?!Ez azért durvaKépEzt egyébként nem értem.Furcsa emberek vannak.
Ja,szép lesz,ha már mászunk,de ez a veszély még nem fenyeget.Bár attól sem tartottam,hogy annyir aforogni fog,hogy leesik az ágyról.Aztán egyik napról a másikra...)KépKépSzóvál hirtelen jönnek a dolgok.
Szerintem vannak lány rucik is,már megjött a tavaszi nyári neki,tegnap írta.Én azt sem tudom,hogy mire van szüksége egy babának nyáron(1 éves lesz).Talán ruha nem is kell..KépKép

Mindenki legyen pozitív,mert így nem lehet várni a tavaszt!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKép

Jó éjszakát és mindekinek jó választást holnapraKép

Bringa!gyertek már usziba,annyira jó!!!!Kép


Anyapoc és Bulcsú baba

anyapoc
 
 


Sziasztok!


Anyapoc: nem anyósom, hanem a férjem öccsének a feleségérõl van szó! Anyós adna, ha lenne. Sok rosszat tudnék mesélni róla, de irigynek nem irigy. Annál inkább a másik menye :-( Ha ott vagyunk,( egy udvaron laknak anyosommal, külön bejárattal) nem hívna be, meg sem kínálna semmivel. Ha a sógorom nem tenné:-( Nem is emléxem mikor léptem át a küszöbét utoljára. Talán már van fél éve is :-) Ahol nem látnak szívesen, oda nem megyek :-)

Kata egyre elevenebb. Nagyon pakolós. Játéknak veszi, ha rászolók. Csak azért is. Sír, de azért csinálja tovább :-( Pedagógia csõdje :-)))) Makacs. Hiába, áprilisi :-))))
Mindent pakolunk elõle, de nagyon félek, nehogy valami a kezébe jusson, amit nem szabad. Biztos mindig elfelejtünk vmit :-( Nem tudom kitõl örökölte, állítólag egyikünk sem volt pakolós.

Már alig várom a jó idõt!
Remélem jól vagytok, s semmi gond!
Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok lányok!

Mostanában csak olvasgatok de nem nagyon írokKép Annyira tele voltam negatív energiával hogy gondoltam inkább nem bombázok vele senkit. Talán a jó idõ majd pozitívumokkal tölt el.
Igazából a családdal van (volt) probléma. Mindig rá kell jönnöm arra hogy csak egymásra számíthatunk a párommal és a többi ígéret csak maszlag.
Fábri-Show????????? Most lesz 17-én a mûsor de anyósom még nem szólt, úgyhogy megint csak lóvá tettek. Sajna nem fogok integetni!!KépKép
Mozgásfejlõdés: Nekem is azt mondták, hogy vagy a beszéde vagy a mozgása fejlõdik jobban. Hát Bence még csak halandzsázik de ezerrel pörög!KépKép A férjem volt dolgozni egy családnál múltkor és ott volt egy annyi idõs kisfiú mint a Bence. Még nagyon darabos volt a mozgása de azt hogy "transzformátorház" azt már nagyszerûen mondta.KépKép
Húsvétkor ki mit csinál? Mi megbeszéltük Szilvivel hogy kimegyünk egyet piknikezni a Malom-völgybe vagy valahova. Szalonna sütés és egyebek. Biztos nagyon jó lesz és a gyerkõcök is élvezni fogják. Mit hoz a nyuszi a gyerekeknek? Mi vettünk neki egy távirányítós kisautót (szerintem még korai volt) meg egy ilyen összerakható kis mûanyag szõnyegfélét. Amibõl kockákat lehet összerakni, számok meg betûk vannak benne, ami szerencsére kivehetõ és eltüntethetõ a lakás minden zúgában!KépKép
Bringa köszi a pozitív energiát!!!!!!!!!KépKép
Rea írjál többet magadról, magatokról!!!!!!!

Na sziasztok, puszi mindenkinek:

Kati
kfk
 


Halihó!

Kati,
ne szomorkodjál, sajnos valóban így van. Az ember csak a szûkebb családjára számíthat. De legalább rájuk lehet, azért ez is valami, nem? Kép Kép Most már tényleg itt a jó idõ, napsütésben, melegben nem is lehet depinek lenni. És mi lenne, ha konkrétan rákérdeznél anyósodnál a Fábry-show-ra? Talán még nem késõ!
Lehet, hogy tényleg korai volt még a távirányítós kisautó, bár ha ügyesen tud vele játszani, akkor talán mégsem. Majd meglátjátok.
Én is mindig beleesem abba a hibába, hogy más kisgyerekekhez hasonlítom Olivért, pedig ez akkora butaság. Tényleg minden gyerek más és más. Az egyik ezt csinálja korábban, a másik meg mást. Csak persze nehéz az emberben elnyomni a kisördögöt Kép.
Mi is megyünk haza húsvétra, én lehet, hogy ott is maradok még pár napot. Itt van az unokatestvérem a kisfiával Németországból és most húsvéthétfõn lesz a keresztelõje. A nõvérem és én leszünk a keresztmamik. (Egyébként õk is állandóan összehasonlítgatják a fiúkat Olivérrel, pedig 7 hónap a különbség.)

Anyapoc,
a mi net elõfizetésünk se sok, csak 2.500,-. Nem is ezt sokallom, hanem a telefonpercdíjakat. Jó-jó, persze, hogy fizessünk érte, hiszen használjuk a vonalat, de az internetet azért nem a Matáv találta fel Kép

Szilvi,
Olivér is nagyon pakolós. Napjában többször is kipakolja a cuccait a fiókjaiból, no meg itt a nappaliban a szekrényeket. Elõször próbáltam lebeszélni róla, de most már belátom, hogy semmi értelme. Inkább megyek utána, és rámolok vissza. Ez egyébként testmozgásnak sem utolsó Kép. Szerintem egyébként a legtöbb gyerek pakolós típus.

Már múltkor is akartam írni, csak valahogy mindig elfelejtem, hogy van egy ingyenjegyem a május 11-i babaruhabörzére. A vásárvárosban lesz itt Büdipesten és a Kismama újság szervezi. Állítólag nagyon jó, olcsón lehet kapni használt ruhákat, babafelszerelési holmikat stb. Még pelusokat is lehet kapni nagyon olcsón, van, aki ott veszi meg az egész éves készletet. Szóval ha valakit érdekel, csak szóljon. Mi biztosan nem megyünk.

Fogzás "altopic": Olivérnek egyszerre 6 foga nõ éppen. Alul négy, felül kettõ. Nagyon szenved szegénykém, tiszta idegbajos. Dörzsölöm ezzel a Dentinox elnevezésû löttyel, de szerintem nem sokat segít. Azért szerencsére éjszaka alszik rendesen Kép

No az angolban már megint nem én lettem a nyerõ, ismét holtversenyben végeztünk "riválisommal". Igazából nem is bánom, az a 25% money-back sem rossz.

Napfényes napot Nektek!

Igika
igika
 
 


Sziasztok!

Na,nálunk sem fog van a nyûgösség hátterében,hanem természetesen enyhe megfázás.Most kezd kijönni,már porszívózunk is ezerrelKépKép

Vmelyik nap meg torkára ment egy darab banán.Apja ölében szopogatta(mert ha mi eszünk,neki is muszáj) és egy nagyobb darab levált,ami leszaladt a torkára.Megijedt szegény,de én mégjobban.Akkorát ütöttem a hátára(amitõl persze a banán is kijött),hogy ijedtében elkezdett üvölteni.KépBorzasztó volt.Na,azóta semmi darabos!!!!!

A fejlõdést tényleg hülyeség összehasonlítgatni,még a nagykönyvvel is.Épp a minap kérdezte egy ismerõsünk:"Na és felül már vagy vmi?"Csak mert amikor legutoljára látta,mégnem tette.És csak csodálkozott,hogy nem.Hiszen azt ált. 9 hónap körül teszik a babák(na,nem Hannáról van szóKépKép)!!!!Úgyis akkor csinálja,ha már kész van rá.Nem csak ez méri a fejlõdést.Kicsit mérges is lettem.

Bulcsú húsvétra kapott egy hintát(még nem nagyon tudjuk használni,de egyszer már kiprószintottuk és tetszett neki) és egy xilofont.Na ez nagyon bejött!Akkorákat nevet,amikor játszok neki rajtaKépElveszi az ütõt,aztán eldobja,mert úgy már nem szól és akkor már nem is érdekes..Kép

Szilvi

akkor jól félreértettemKépDe azért így sem semmi.Ahova meg nem hívnak,tényleg nem kell menni.Ez egyébként is bizonyos fokú primitívség(bocsiKép).
Ez a hívás-dologérdekes egyébként,mert nálunk párom nagymamája pl. azért nem jön megnézni a dédunokát,mert nem hívtukKépMi voltunk már ott jópárszor és nem gondoltuk,hogy külön meghívó kell,hogy néha õ is eljöjjön.Hát ezután nem megyünkKép
kata nagyon belejött!KépDe szerintem is hagyd rá,mert ebben a korban csak ezt élvezik.Aztán próbáld arra rávenni,hogy együtt pakoljatok vissza.Vagy ez meddõ próbálkozás?Szét mindig könnyebb,mint össze..KépKép

Kati

Fel a fejjel!!!!!Tényleg kérdezz rá a jegyekre,mert lehet,hogy anyós már elfelejtette!NemKépAmúgy tényleg csak magatokra számítsatok.Így nem érnek csalódások.

Jó a transzformátorház!!KépKépA szomszédunk kisfiának elsõ szava :"colostok"KépHozzáteszem,az apja ács...Kép

Jó ötlet a szalonna sütés és piknik,majd mi is ki akarunk járni,ha Bulcsú már élvezni fogja.Gondolom még nem sokértelmét látná.
A kisautóról az jutott eszembe,hogy tesóm "fogadott fia" 4 évesen kapta az elsõt és az elsõ dolga az volt,hogy a kéznél levõ ollóval elvágta a zsinórt..KépVagyis talán soha nincs itt az ideje.Majd apa jókat játszik vele..Kép

Igika

Olivér sok foggalKépKépKép fáj nekiKépKép Lassan ilyen lesz:
KépNálunk is nagyon ittvan a dolog,de most elnyomta a megfázás.De én soha nem tudom eldönteni.Én egyébként síma gyógyszertári löttyel kezeltem a fogakat és nagyon bejött.Jó az íze is és jól hûsít.Bulcsú imádta.Volt,hogycsak úgy adtam neki.Gyógynövényes,gondolom nem ártott neki.Kép

Gratula az angolhoz!
A börze tök jó lehet,de sajna mi nem tudunk felmenni.

Ja,az összes szolgáltatóle akarja nyúlni a hasznot,én már semmin nem csodálkozom.Mert a 2500 nem lenne sok.Csak még a telefondíj...Kábeltv-n nem lehet nálatok?

Mindenkinek jó hetet elõre is!Sok-sok napsütit!!!!

Anyapoc és Bulcsú(már alvó...de nyügi...)

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Gratula a jó vizsgához! Azért a 25% is jó!
Nekünk a dentinox csak nyáminak volt jó :-). Ha igazán fáj, nem használ. A dokinénink írt fel valami löttyöt. Azzal kenem, ha tudmom, hogy a fogától nyafi. Most van készülõben a 7. Az elõjelek megvannak :-) Erõsebb széklet, nyafogósabb. Az éjszakáink szerencsére mindig jók voltak fog ügyben. Talán az elsõ fognál sírt egyszer fel.
Bababörzére sajna mi sem jutunk fel :-( Pedig biztos nagyon jó!

Bulcsúnak gyógyulást! Kitartás! Már mindjárt olyan meleg lesz, hoyg visszakívánunk a hidegbõl:-)
Darabos kajától én is nagyon félek. De nálunk már nagyon megy :-) Most van abban a korszakban, mikor mindent egyedül akar csinálni. Önállóan enni stb... Egy keksszel összetudja kenni az egész lakást :-)
Pakolás: már feladtam. rámolunk elõle mindent, amit lehet.
Viszapakolás néha megy közösen, mikor kedve van a kisasszonynak :-) Már ott tartok, hogy nem megyek a nyomába, s nem pakolok azonnal vissza, mert beláttam nincs értelme. Azt élvezi, hogy ismét széttúrhat mindent :-)
Megunja, akkor visszarámolok. addig felesleges :-)

Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok csajok!

Hát ami azt illeti nem nagy a forgalom erreKép Talán mindenki örül a jó idõnek és jöttök-mentek? Nekem egyre jobb a kedvem hogy már kora reggel süt a nap. Mi is állandóan lent vagyunk az udvaron. Ma is megyünk uszibaKépKép

Igika:
Rákérdeztünk a Fábri-Showra, de nem nagyon reagálta le. Mondta hogy valamelyik kolléganõjénél vannak a jegyek, de különben is most lesz 17-én. Na ennyit mondott. Tudod én meg nem erõltetem, annyira nem fontosKépKép
Mi is nyáron akarjuk megkeresztelni Bencét. Már épp itt az ideje. Még a férjemmel van egy kis vitánk hogy katolikus vagy református legyen. Én nagyon szeretném ha katolikus lenne.
Minden babaruhabörzére ki akarunk menni, aztán máshogy jön ki a lépés. Én is sok jót hallottam róla. Erre is ki akarunk menni, de azért nem kérem el a jegyedet mert lehet hogy nem jutunk el odáig. Egyébként köszönjük a felajánlást, nagyon aranyos vagy!KépKép
Ha így is sikerült az angolod azért nagyon ügyes vagy és gratulálok!!!!

Anyapoc:

Remélem Bulcsú már sokkal jobban van!!!!!!! Szegénykém, félrenyelte a banántKépKép Nagyon sajnálom!!
Igazán jó lenne ha összejönne a piknik, bár hétvégére esõket jósólnak. Remélem nem lesz belõle semmi!
ColostokKépKépKép
Internet: Nekünk on-line van, úgyhogy havonta fizetünk 10.000,- Ft-ot és éjjel-nappal netezhetek. Egyenlõre még bírjuk és én rendesen ki is használom.

Szilvi:
Bence is imádja a játékaival beteríteni az egész lakást! A mosógépbõl, a szekrényekbõl és minden lehetetlen helyrõl a játékait szedem össze. Két ládikóban vannak a játékok és van amikor gondol egyet és kiborítja az egészet. Na akkor égnek áll a hajam. Összepakolok és 5 perc múlva kezdõdik minden elõlrõlKépKép

Képzeljétek tegnap találkoztam egy csajócával a chaten és meginvitáltam ebbe a topicba. Balatonkenesén lakik. Remélem ellátogat ide!!!!!!KépKép Jó lenne ha bõvülne a létszám!!
Bringa mi van veled? Rea? Na és Éva már teljesen elfelejtett bennünket?
Hát szép napot nektek!!!!!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Hát igen,nem nagyon prögünk,de nem is vagyunk olyan sokan hozzá.KépRemélem, a kenesei csajszi idetalál!

Mi is jobbulunk,de most én vagyok soron,vmi megfázásféle kerülget,de nem hagyom magam!!!Kép

Bulcsú 2 napja megül egyedül,bár még felülni nem tud.De akár 15-20 percig is elüldögél a járókában eldõlés nélkül és játszogat!!!KépKépKezdi pedzeni a felülést is,olyan kis aranyosan próbálja púpozni a fenekét,de még nincs nagy eredmény.Meg próbál elõre is haladni,több-kevesebb sikerrel!Kép
A kedve viszont egyre rosszabb,nem tudom,hogy miértKépSzinte minden kajálás kínlódásba megy át,mindig nyekereg,de nem jöttem rá,hogy miért.Újabban sétálni sem szeret,a kocsiban is csak zsémbelõdikKépEz van.
Az idõ ma elromlott itt,de remélem,esõ nem lesz!KépMár unom az idõjárás változást.

Szilvi

Fog?Kint van már,vagy még mindig készülõdik?Kép

Kati
Azért pörgünk,csak nem mindig.Rajtam nem múlik,de saját magammal nem nagyon akarok levelezniKép
Fábri showKép
Uszi milyen volt?

Mikor szoktál chatelni?Mert szoktam én is arra járni,de még nem láttalak.

Na csók,elteszem magam holnapraKép

Anyapoc és Bulcsú

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Épp csak beugrottam elköszönni, éppen készülõdünk, megyünk Füredre. Olivérrel ott maradunk egy hétig, úgyhogy kb. csak másfél hét múlva jövök megint. Sajna anyukámék nem haladnak a korral, nincs nálunk Internet Kép

Anyapoc,
nagyon ügyi Búlcsú, hogy már elüldögél magában. Nem lehet, hogy azért morci, mert már több mindent szeretne csinálni, csak éppen még nem tud szegényke? Olivérnek is volt egy hasonló periódusa és akkor én ilyesmit gyanítottam. Az etetések egyébként nálunk is showmûsorba mennek át. Ha nincs valami elterelõ hadmûvelet, alig eszik valamit. Persze lehet, hogy mi toltuk el, és most már azért követeli magának a magánszámot kísérõként Kép
Aztán ne engedd, hogy a megfázás legyûrjön! Kép

Kati,
köszi a gratulációt Kép!
Nálunk is volt egy kis vita a gyermek felekezete miatt. Bár a férjemnek mindegy volt, inkább az anyósom szerette volna, ha katolikusnak kereszteltük volna Olivért. Így végül is evangélikus lett, mert nagyon jóban vagyuk a füredi lelkésszel, anyukámmal szoktunk is templomba járni, én régebben tolmácsolgattam is, ha itt volt a német testvérgyülekezet.
Ha mégis kell a jegyem a börzére, akkor csak szólj!

No most már tényleg mennem kell!

Nagyon szépséges és békességes húsvétot kívánok Nektek! (Ide most szívem szerint beszúrnék valamilyen húsvéti nyuszikás alakzatot, de sajnos még nem vagyok olyan ügyi, mint Anyapoc Kép Kép!!!)

Sziasztok:

Igika
igika
 
 


sziasztok
Mi is itt vagyunk ám, csak szokás szerint két ót között Kép Kép Holnap megint megyünk, most anyósomhoz, mert a párom term. Húsvétkor is dolgozik, s azért mégsem akarok itt Hannával kettesben kuksolni. pedig most olyan jól beállt, hogy megint csak kétszer kel, de a máshol alvás biztos megint elrontja.
Azért nem írok sûrûn mostanság, mert dolgozatokat gyártok, meg dolgozom, amikor gép elõtt ülök, nappal meg nem nagyon van idõm. Így is mindig éjfél felé fekszem. De azért olvasni mindig megpróbálok ám!!!! Kép
Hanna ügyes, csak nem tudtam miért esik el állandóan, hiszen már két hónapja biztosan áll. Hát egyik nap látom, hogy miért: mert mindent elenged, két kézzel játszik állva Kép És persze pár msp után elhuppan Kép Kép


Igika
Gratula a vizsgádhoz (én angol tanár vagyok Kép
Jó nyaralást!!! Kép

Anyapoc
Nem lehet, hogy fogacska készülõdik?
Uszit nagyon tervben vettem, de lehet, hogy csak Balaton lesz belõle Kép De a séta az tuti! Már tök sokszor gondoltam rá, hogy meg kéne beszélni. Küldd át e-mailben a telcsiszámodat!
Olyan jók ezek a gif-ek, felvidítanak! KépÜgyi Bulcsú!

Kata
Hát elég durva anyósod, ahogy ezt a fábry-t rendezte...
Nálunk is hasonló a net. de csak 6500-öt fizetünk.

Na pusszancs mindenkinek,
hétfõn jövünk, aztán csak tudunk írogatni legalább egy picit.
bringa és hanna
bringa
 
 


ót=út Kép
bringa
 
 


Sziasztok!!

Ismét napsüti!Bulcsú nagyon belejött 2 napja a dumába.Egyfolytában jár a szája,liftben,kajálásnál,járókában,ölbenKépPersze egyet ismételget:veveveveveveveveveveveveveveveveveveveveveveveve
Hát kb ilyen a helyzet.Kép

Voltunk az állatkertben tegnap.KépSzuper volt és Bulcsút nagyon lekötötték az állatok.Inkább persze csak a nagyobbak,ha mozogtak.Az oroszlánnal még beszélgetett is!!!!
Ami nagyon jól esett,hogy akartam bérletet venni,de azt mondta a pénztáros hölgy,hogy most inkább ne(sokan voltak),és menjünk be 3-an 1 jeggyel!!!Ilyen is van még!
Ja,a nyári bérlet(ápr-okt) ára kb 1400 Ft!!!Nagyon olcsó!Szerintem...A napi jegy felnõttnek 580Ft.

Igika

Jó utat!!Szép idõtök lesz(voltKép).
Azt hiszem,igazad van,tényleg sokat akar már a szarka..Kép
De amióta felültetjük,semmi baja!Na meg a megfázás is elmúlt(nekem is).
Majd beszúrok ám vmi húsvétiasat!

Bringa

Hát megvagytok végre?!!!!Mérges vagyok ám,hogy ilyen ritkán vagy itt!
Hanna nagyon ügyi!!KépKépNekem nagyon tetszik,ahogy elképzelem,amikor egyszer csak elkezd mindkét kezével játszaniKépAztán pottyKép
Ne aggódj,Bulcsú is egyszer még kel éjjel.Igaz,én nem éjfélkor fekszek.11-kor...
Kár,hogy usziba nem jöttök,de a sétát megejtjük,ha éppen nem lesztek úton!

Mindenkinek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!

Kép

Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc.
Valószínû frontot, de az is lehet, hogy fogacska jön, vagy vmit éreznek a manók, mert Kata is eléggé raplis.. Addig semmi baj, amíg az van, amit õ akar. De, ha nem, akkor képes akár 10 percet is hisztizni. Õ állandóan kint akar lenni J Már kezd egy kis roma gyerekhez hasonlítani J Irigylem a bõrét!
A fog még nincs kint, nagyon nagyon szenvedünk vele. Talán eddig ezzel kínlódtunk a legtöbbet! Még éjjel sem alszik. Igaz közrejárszik egy kis taknyosság, s nem kap az orrán levegõt L Nem tudom még mennyi for jön, mert nagyon duzzadt az alsó ínye. Majd, ha áttöri, könnyebb lesz.
Gratula Bulcsúnak! Nagyon ügyes!

Etetés: Mi most ott tartunk, hogy már önállóan akar enni J Kell neki adni a kezébe egy másik kanalat, s akkor hajlandó enni. Õ is próbálkozik, tehát gondolhatjátok hogy nézünk ki a lakással együtt kaja után J ez van. Próbáljatok a kezébe adni egy kanalat. Szerintem úgy sikerülni forg a kajálás J

Hannának gratula, nagyon édi lehet, ahogy játszik!
fksz
 
 


Sziasztok!

Na megérkeztünk mi is hazaKép Eltelt a húsvétKép Szilviékkel grilleztünk egy jót!!!!Kép Hála az égnek nagyon jó idõ volt. A gyerek szinte egész nap kint volt, jóformán csak amíg evett és aludt addig volt a lakásban. Jó lenne ha mindig ennyit lehetne a levegõn.

Anyapoc:
Úgy látszik a kenesei csajszi nem talált ide. Vagy egyszer csak mégis sikerül?
Bulcsú hogy van? Eszik már rendesen?
Van amikor naponta járok a chatre, de van amikor hetekig oda se dugom a képem. Nyár óta chatelek, de még tényleg nem találkoztam veled. Milyen néven futsz? Nekem ott is a k-fk megy.
Milyen volt a húsvét? Hogy telt?
Tényleg sokkal olcsóbb a veszprémi állatkert!!! Biztos sokat változott az elmúlt években én már nagyon régen voltam. Szerintem nyáron mi is meglátogatjuk Bencével.

Igika:

Sárgulok az irigységtõl hogy ilyen sokat lent lesztek!!!!!!! Remélem végig nagyon szép idõ lesz! Május 1-én is lementek?
Mégegyszer köszi a jegy felajánlást. Majd szólok hogyha kell! Most 22-tõl lesz megint egy-két akciós termék az Auchanban, akarunk venni a Bencének kis tavaszi-nyári cipellõt (990 Ft) meg pólót kis nadrággal (1590,- Ft/szett). Kiváncsi vagyok hogy milyen lesz, a képen jól néznek ki.
Majd ha hazaértetek kérjük a beszámolót!!!

Bringa:

Nagyon ügyes már Hanna!!!!!!!KépKép Nem irigyellek, hogy a párod nélkül kellett ünnepelniKépKép Egyébként hogy teltek az ünnepek?
Igen, anyósom eléggé elszúrta ezt a sohwt, de ez van. Nekem kéne hozzászoknom hogy nem kéne beleélnem magam mindenbe.

Szilvi:

Képzeld én hétfõre olyan, de olyan beteg lettem!Kép A torkom fájt, az orrom be volt dugulva és köhögök ezerrel.
Nagyon szép idõ van itt, le kéne menni a játszótérre, de jártányi erõm sincs.
Anyósodék mikor mentek el? Hol laknak Õk? Füreden?
Jó hogy egy fél napot együtt voltunk mégis tele vagyok kérdésekkel!KépKép

Na sziasztok most befejezem mert szerintem sokat írtam, írjatok Ti is sokat!!!!!!!!

Kati
kfk
 


Sziasztok!

Hát,ilyen az idõ:Kép Ez van.
Bulcsú már majdnem felül,de még nem megy,mert szerintem úgy nem lehet,ahogy õ akarja.De aztán lehet,hogy egyszer csak meglep!!!
Viszont nagyon jól alszik!Nincs már sírás,nyöszörgés.Igaz,húsvétkor elmentünk mindegyik nagyszülõhöz és egyik helyen sem volt hajlandó aludni.Egész nap összesen 1 órát aludt!!!El tudjátok képzelni,milyen volt?Jaj!De azért túléltük.De többet ilyet nem csinálunk.Ha vki kíváncsi rá,akkor eljönés megnézi!

A Tescoban vettem most neki aranyos bodykat.2 db volt egy csomagban(két különbözõ) és 800 Ft volt.Jó az anyaga és nagyon édi.Kép

Kicsit kidekoráltuk a babaszobát.Olyan jó lett,hogy kedvem szerint csak ott lennék egész nap!

Na,meg néztünk egy telket Felsõörsön,de hát meg van mindenki húzatva!!!Igaz,3000 nm,3,5 milla,de külterületi.Azt mondta a csaj(eladó9,hogy közel van a belterülethez.Hát a világ végén van!

Szilvi

Én is fogra tippeltem és úgy is nézett ki,de ELTÛNT,amit látamKépDe ha Kata is ilyen volt...Akkor vmi más lehett az ok.Taknyosság?Almúlt?
Fog?Kint van már?Szegénykém!Nagyon rossz lehet.De azért eszik rendesen?Mert ilyenkor állítólag nem nagyon szoktak...

Kati

Jó nektek,hogy grilleztetek nagyot!
Kajálással már semmi gond.Sõt!Reggelente adni kell a mi kajánkból is,mert hisztizik!De stagnál a súlyunk...Hát a sok mozgás.
Errõl a kenesei csajról már írtál egyszer,nem?Hogy félénk,de akkor sem jött ide.
Én csak ritkán megyek a chatre,de uezen a néven.Múltkor megjártam,mert volt fent egy Bringa és kiderült,hogy nem a mi Bringák,egy másik.
Az állatkertben egy csomó mindent most alakítanak át.Én nem voltam elájulva tõle.Még mindig az a gondom,hjogy egy csomó nagy állat be van zárva egy apró ketrecbeKép
Meg én megszoktam a szegedi és annak tényleg vadaspark jellege van.Most hoztak létre ott egy nagy trópusi részt, a híradóban hallottam.

NA,lelövöm magam,mert sok lesz!

Pusszantás


Ja, a gifek címe: http://www.natloz.znet.hu/gifmenu/kellek.htm Itt letölthetõ a jó képek!

Anyapoc és Bulcsú baba

anyapoc
 
 


A kép:Kép

KépKép

anyapoc
 
 


Szia Anyapoc!

Gratula Bulcsú nyugodt alvásához!!!!!KépKép Egyszer tényleg csak meglepõdsz!!!
Megvettünk mindent az Auchanban amit akartunk. Vettem 3 pólót 1 nadrágot 1 kis cipõt. Ma böngésztem a netet és találtam egy hírdetést itt a babaneten fényképekkel. Volt is 2 gatya ami nagyon tetszett, 500,-Ft/db. Le is leveleztem a csajjal, úgyhogy holnap el is ugrunk érte.
Tényleg jó áron vetted a bodykat!
Azért elõbb-utóbb csak összejön valami telek!Kép Muszáj most az Unioba történõ belépés elõtt valami ingatlanra szert tenni (már aki tud), mert utána mindennek az értéke x2 lesz.
Irigyellek a babaszoba miatt. Nekünk közös hálónk van BencévelKép
Én is hasonlóképpen jártam a chaten. Akkor is fent volt Bringa és én meg is kérdeztem tõle hogy nem-e az akire gondolok, de nem reagált. Tényleg furi, hogy még nem találkoztunk ott, de ami késik nem múlik.
Nem tudom miért nem jött a kenesei csaj, talán Õ is idetalál egyszer!
Na én is befejezem mára! Jók legyetek!
Puszi:

Kati
kfk
 
 


Szia Kati!

Érdemes a neten nézelõdni ruhák után,mert lehet jókat találni!

Van egy másik telek,majdnem ugyanott,de a gazdájával nem tudunk idõpontot egyeztetni.annyira elfoglalt és nem is itt lakik.Pedig az a telek nagyon kéne.Fõleg,ha az árban is meg tudunk egyezni.Az a jó,hogy a lakásunk lassan a dupláját érni annak,amennyiért másfél éve vettük.

Babaszoba:alakítsatok ki egy sarkot.Mi is azt tettük,amígy egy szobában volt velünk Bulcsú.Bencének is biztos tetszene.Lehet a falra ragasztani jó dolgokat.És akkor õ is az övének érzi.Majdnem olyan,mintha külön szobája lenne.

Ez a kenesei leányzó nagyon nem akar idetalálni.Van babája?

Pusszantás

Anyapoc beugróban

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Én új rucikat árulok kedvezõ áron. Fényképet is tudok küldeni, igy könnyebb a választás!
A ruhák 56-98-s méretig vannak, fiú és lány egyaránt. És árban nagyker ár alatt van. Sok akciós is van közötte.
Ha érdekel valakit szivesen tájékoztatlak emailben, adok részletes listát árral és fotóval.

Köszönöm bizalmatokat és elnézést,hogy bekukkantottam.
Sziasztok:Giti
email:gitike@freemail.hu
Giti
 


Bringa

Hannának boldog 8 hónaposságot így utólag!

Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Hát szervusztok!

Megkerültünk, ismét itt vagyunk a hatalmas székesfõvárosban! Nagyjából átrágtam magam az elmúlt napok termésein, örülök, hogy azért többé-kevésbé mindenki jól van! Kati, jobbulást Kép Kép Kép!!!!

Nagyon szuperül éreztük magunkat. Annyira mázlink volt az idõvel, szombaton délután Olivérke anyaszült meztelenül rohangált a kertben és dagasztotta a sarat, nagyon édi volt Kép.
Elég jól sikerült az unokatesóm babájának a keresztelõje, a kisfiú is jól viselte, végig kuncogta az egész szertartást. Utána a törzshelyünkön a Borcsában volt az ünnepi ebéd. Gyermekem jó szokásához híven benyomott egy rántott fogast Kép. A két kisfiú egyébként még nem nagyon érdeklõdik egymás iránt, talán jövõre, vagy a nyáron, mikor ismét jönnek Németországból az unokatesómék már jobban ellesznek. Kicsit zavart, hogy örökké egymáshoz hasonlítgatták a két gyereket. Az enyém 14 hónapos, Fabian meg 7, azon kívül tök más alkatok is. Azért túl tettem magam rajta.
Az is nagyon jó volt a múlt héten, hogy végre fel tudtam keresni néhány barátomat. Veszprémben is jártam, csak tátottam a számat, hogy mennyi minden átépült, elköltözött, gazdát cserélt. Bementem a bankba egy még régi számlámat megszüntetni, aztán csak néztek rám, hogy mit akarok, az az egység, ahova tartozom már rég elköltözött a Levendula üzletházba... No meg hasonló érdekességek estek meg velem Kép.
Idõközben történt elõrelépés a nyári munkám ügyében is, ha minden igaz, akkor ismét olvashatok német híreket a Jam-ben. Ezt azért még annyira nem kiabálom el, ui. anyukám nagy hirtelen elkezdett visszafelé táncolni attól az ígéretétõl, hogy õ majd vigyáz Olivérre, míg dolgozom Kép Pedig már jó párszor megbeszéltem vele a dolgot, de most, hogy konkretizálódik a helyzet, szerintem megijedt. Anyósom viszont lelkesnek mutatkozik bébiszittelés ügyében.
Egyébként érdekes dolog volt, hogy az én "rossz alvó" gyerekem Füreden mást sem csinált, csak aludt. Délelõtt-délután 2-2 órát, meg aztán egész éjszaka húzta a lobõrt egy pisszenés nélkül. Hát ennyit tesz a jó kis hazai levegõ. Nagyon irigyellek benneteket, hogy babáitok mindig élvezhetik ezt a csodás "vidéki" levegõt!

No most így nagy hirtelenjében ennyi lenne az én kis beszámolóm, késõbb még jövök!

Szép napot!

Igika
igika
 
 


sziasztok
Mi is megvagyunk. Kép Én én elolvastam mindent, mindenki jól van végre - csak mi nem.Az egész család náthás. Na de ezt gondolom nem kell bemutatni, milyen "jó".
Meglepõdve hallom, hogy vki a nevemet használja a chat-en. Ejnye-bejnye! legalább jó fej?
Az utazások jól teltek, persze Hanna nem aludt. Itthon talán megint visszaállt a kétszeri kelésre, de most pár napja a hordozóban alszik, mert csak így kap levegõt. Úgy gongoltam, ez a pár éjszaka nem árt meg, viszont hozzájárul ahhoz, hogy hamarabb meggyógyuljon.
Szombaton lagziba megyünk, már alig várom!
Bírom én is ezt a jó idõt, végre kint lehet lenni. Persze most kell tanulnom, meg dolikat írnom, így sokszor a Hanna kint alszik az erkélyen (mármint nappalKép), én meg bent olvasok, tanulok.
Na befjezem, próbálok jönni (tegnap is akartam, de nem mûködött a net...).
pusszancs,
bringa (az igazi Kép) és hanna
bocsi, hogy nem név szerint írtam
bringa
 
 


Sziasztok!

Na,megkerült mindenki?
Jó nektek,hogy így alszanak a gyerkõcök.Az én pici fiam most kezdte a nemalvás.És persze nappal.Volt olyan nap,hogy épp 1 órát aludt csak nappal.És este is alig akart elaludni.Nem is értem.Ha leteszem a szokott idõben,akkor üvölt.Ma is de csak a hasamon volt hajlanó aludni 1 órát.Na jó,ennek nagyon örültem,mert ilyen már régen volt és hiányzott is.Amióta megtalálta a hangját(hihetetlen,amiket csinál!!!),nem nagyon akar aludni.Csak sikoltozik egész nap.Csodálom,hogy a torkabírja.A szomszédok meg azt hiszsik,hogy kismalacokat nevelünkKép
Ma meg kicsúszott a babakocsiból alul.Egyszerre csak azt vettük észre,hogy a földön üldögél és játszik.Ja,mert odaállította az apja az akvárium elé,hogy nézegesse a halakatKép
?ármajdnemfelülünk,vagy nem tudom mi ez,de rakosgatja a kis lábát és fenekét összevissza.Kép

Láttátok az Életben maradtak c. filmet?Nem volt semmi.Minden alkalommal,amikor látom(videon jó sokszor),csak ámulok,mire képes egy ember.

Igika

Örülök,hogy jól éreztétek magatokat!Azért ha belegondolsz,hogy olyan sokat volt kint Olivér,naná,hogy aludt!Mikor tudod ezt Pesten megcsinálni?(ha mégis,akkor bocsKép)
Ha nem jön össze a bébiszittelés nyárra,itt a lakótelepen van játszóház,ahová akár 1 órára is beadhatod Olivért.De azért jobb lenne nagymami,nem?
Azt viszont nem értem,hogy lehet egy 7 és egy 14 hónapost összehasonlítani?!!KépKépLegfeljebb te mondhattad volna el,hogy ennyi idõsen a te fiad mit csinált.Csak annak sem lett volna értelme,mert mindegyik másként fejlõdik.Kép

Bringa(az igazi és nem coca-colaKép)

Jobbulást!KépKépKép
Szegény ti,már mi is megjártuk néhányszor.Akkor gondolom klub kilõve...?Vagy?Azért gyertek ám!!!Annyira meg akartam nézni Hannát,ahogy megy!Ha már nekünk nem megy..KépCsak hátra...
Hanna mennyit alszik?Csak hogy megnyugtass.Vagy hogy megüssön a guta,hogy csak az enyém nem akar nappalKép
Jó bulizást a lagzihoz!

Pussz mindenkinek!

Anyapoc és Bulcsúbaba

anyapoc
 
 


Sziasztok!KépKép

Nálunk már nagy készülõdés van, mert megyünk le Balcsira!KépKép Már elõre örülök, hogy milyen sokat lehet friss levegõn Bence!!! Bár az idõjárás jelentések elszomorítanakKépKép Tegnap még csak csütörtökre mondtak esõt, ma már csütörtökre, péntekre és szombatra is. Ki érti ezt? Tegnap családi fodrászkodás volt. Nagyon aranyosan tûrte Bence. Tök jó kis sérója lett!KépKép

Anyapoc: Hát úgy néz ki hogy a kenesei csajszi nem akar idetalálni. Semmit nem tudok róla mert a chaten se nagyon beszélget, persze nem is kérdeztem. Lehet hogy csak egy kis bátorítás kell neki! Majd ha legközelebb találkozom vele...
Én írtam ennek a Gitikének és rendeltem is tõle cuccokat. Nagyon szépek és szerintem jó áron van. Szerintem ezek új cuccok, mert valami készítõrõl ír. Egy Bencére való szabadidõruha 2750,- Ft. Egy nyári kis együttes (újjatlan póló+nadrág) 1550,- Ft. Jövõ hét kedden vagy szerdán meg is érkezik. Most az Auchanban is lesznek megint babacuccok leértékelve.
Nem láttam sajna a filmet, de a címe nagyon ismerõs. Mirõl szól nagyjából?
Nagyon ügyi a fiad!!!!!!!!!KépKép Majd meglepõdsz milyen gyorsan fejlõdik!KépKép Gratula neki!
Vigyázzatok el ne hagyjátok a babakocsiból!!!KépKép Mi Bencével majdnem így jártunk egy sétáltatás alkalmából. Anyós2-nek tünt fel, hogy félig kilóg a gyerek a kocsiból hátul.

Igika:

Jó lenne, ha összejönne a meló!!!!!! Csak meggondolja magát Anyud. Május 1-én mentek le?
Mi most a déli partra megyünk Apósomék nyaralójába egy baráti házaspárral és 2 gyerkõccel. Bence nem fog unatkozni. Lehet hogy elfogult vagyok, de nekem az északi part jobban tetszik!!KépKép Ugye Te is osztod ezt a véleményt?Kép
Büszke lehetsz Olivérre!!!!! Jó alvókája és étvágya van!!
Szerintem is hülyeség összehasonlítani a gyerekeket. Mindegyik más egyéniség és máshogy fejlõdik.

Bringa:

Jobbulást Nektek!!!! Mi is taknyosak voltunk a múlt héten. A párom még táppénzen is volt vele. Bence orrát állandóan szívni kellett és még most is néha kell. Szerencsére lázas nem volt egyikünk se.
Jó bulizást a lagziban!!!!!!!! Majd írd meg hogy milyen volt? Ott Veszprémben lesz?
Hannának utólagos boldog 8 hónaposságot!!!!KépKép

Na elköszönök mert még rengeteg dolgom van és én meg itt ülök a gép elõtt! Szerintem ez már függõség!!KépKépKép

Sziasztok és nagyon jók legyetek, kellemes ünnepeket!!!!!!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Na,mi meg elkezdtünk fogzaniDe úgy,hogy tegnap az ügyeletre kellett vinni Bulcsút.Nem volt súlyos a helyzet,de 38.3 volt a popsiban mért hõmérséklet és nyügi volt.A biztonság kedvéért elvittük.Kicsit tartottam tõle,hogy milyen doki is lesz ott,mert hát ugye ügylet...De a mi doktornénink volt éppen!KépMegvizsgálta Manót és semmit nem talált,csak hogy duzzadt az ínye.Akkor láttam,hogy egy csomó fog dudorodik neki az ínye alatt.Mindenhol hatalmas dudorok vannak neki!KépÉs nagyon nyügi,de ma már nincs láza,remélem,nem is leszKép
Lehet,egy két nap múlva ilyen lesz:Kép
Mi megyünk majálisra,ha Bulcsú engedi.Remélem,nem mos el minket az esõ!!!Kép

Kati

Jó utat,biztos jó lesz lent,még ha a déli part isKép
Én is most rendeltem ruhát Gititõl,szerintem is aranyosak.
Majd nézd meg a http://www.babaholmi.hu címet,ez egy online áruház,jó cuccok vannak hasonló áron.Bár sok a kislányruhaKép
Nem tudsz képet feltenni Bencérõl ,Kíváncsi lennék a hajvágásraKép!!!!
A film egy megtörtént eset,egy gép lezuhanásáról szól,illetve arról,hogyan élték túl 16-an az Andokban 73 napig a viszontagságokat.Fõleg fiatalok és rokonaik utaztak rajta és két fiú mászott ki a hegyekbõl és hozta a mentõcsapatot,mert már lemondtak róluk.MIvel kajájuk nem volt,emberhúst ettek,a halottakat.Engem mindig megdöbbent a film,hogy milyen erõs az emberben az élni akarás.
Ja,mostmár mindig bekötjük mindenhol,nehogy fejest ugorjon!Bár tegnap majdnem sikerült neki a pelenkázóról!Kép

NA pussz mindenkinek és jó hosszú hétvégét!

Anyapoc és nyügi Bulcsú

anyapoc
 
 


Na,itt a táblázat!KépRemélem,mindenkinek jól írtam le mindenét!Ha vmi hiányzik,akkor majd megírjátok és a következõben bent lesz!Kép

Szilvi

Gondolom Kata 2002-ben szültett,met emilben 2003-at írtálKép

Kép

anyapoc
 
 


Ja, ez itt nem a táblázat,azt hittem,nem küldi el!Sajna ezt a formátumot nem engedi feltölteni,de már intézkedem!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Bocsi, nagyon régen jelentkeztem. Igazán nincs mentségem :-)Fog: egyszerre 3 foga jön. Már mind kint van. Most már nincs gond. Lehet, hogy még lesz, de még nincs csücsök :-)
Kata felállt, s elindult. Igaz, még nem igazi, de már nem sok kell, s biztonságban tud majd menni. :-)

Kati: igen, Füreden laknak. Nem is igazán tudtunk beszélgetni L Talán azt kellenne, hogy mikor jöttök, a fiúkra a manókat, mi meg elmenénk egyet vhova. Kv, fagyi, ital. S tudnánk dumcsizni J Azaz, õk sétálnának, mi meg beülnénk vhova :-)
Igika:
Munkához gratula!
Nem tudtok bébysintért fogadni addig, mig dolgozol? Gondolom pár óráról van csak szó.
Bringa: jobbulást nektek!
Anyapoc: Kata már baba korában is alig aludt napközben. Most örömtáncot járok, ha hajlandó akér egy fél órát is aludni J Érdekes, de nagyon bírja. Pár naponta alszik nappal is 2*1 órát, de a többi nap szinte semmit. Ilyenkor este is korán elalszik, feltölti a duraceleket.
Remélem hamar rendbejöttök, s nem lesz baj a fogzással sem!
Kata 2002. –ben született, bocsi :-)
Szilvi
fksz
 
 


Szilvi

Gratula Katának!KépKépNagyon ügyes!Csak gyõzzél majd utána futkosni!

anyapoc
 
 


Sziasztok lányok!

Na megjöttünk Balcsiról!Kép Nagyon jó volt és nagyon hamar eltelt ez a pár nap. Sokat sétáltunk és pihentünk. Grilleztünk, bográcsoztunk!Bence szinte reggeltõl estig kint volt, úgyhogy most nagyon rossz neki a négy fal között egy kis játszótérrel megspékelve. Haza felé (vasárnap) még megálltunk Siófokon a kikötõben és egy nagyon sétáltunk. Még Almádiba is beugrottunk egy röpke Anyák napi köszöntésre. Ti kaptatok valamit??? Én egy szál orgonát kaptam a fiamtól és nagyon örültem neki!KépKép Tavaly még nagyon pici volt, úgyhogy apukája intézte az ajándékot. Kinagyíttatott egy fényképet Bencérõl és bekereteztette. Örültem neki nagyon!!!!!!!!

Anyapoc:

Gratula Bulcsú fogaihoz!!!!!!!!!!
Rengeteget kameráztunk Balcsin, úgyhogy mihelyst apa küldhetõvé varázsolja azonnal teszek fel képeket Bencérõl.
Megnéztem a babaholmikat a neten de sajna 92-es méretben szinte csak lányrucik vannak!KépKép Nagyon várom már a csomagot Gitikétõl. Most akikkel lent voltunk, van két fiúk és az összes kinõtt rucit odaadták. Most meg annyi ruhánk van hogy nem tudom hova tenni!KépKép Nagyon örültem neki!!!!!!!
A filmet láttam, tényleg nagyon tuti. Legelõször a barátnõmmel néztem meg, Õ akkor volt 8 hónapos terhes. Nagyon féltem hogy rosszúl lesz a kényes jeleneteknél.
Milyen volt a majális?

Szilvi:

Már megint akkor léptél ki az icq-ról mire észrevettelek!!!
Jó lenne egy ilyen kis kiruccanást összehozni!!!!!!!!KépKép
Azt hiszem a jövõ héten lemegyünk hétvégén. Rocky már nagyon rondán néz ki és el kell vinni fodrászhoz. Húsvétkor amikor lent voltunk sajna nem vállalta mert nem voltak itthon.
Kata nagyon ügyes!!!!!!!KépKép Gratulálok a sok foghoz!!!
Hogy éreztétek magatokat május 1-én??? Jó buli volt?
Képzeld a Bécinek új munkahelye van. Remélem ez anyagilag és munkaidõben is nagyon beválik. A riasztókról még egy telefont se kaptunk!KépKépKép (De itt Pesten se!)
Beszélt a volt cégének az egyik telefonmarketingesével és mondja hogy 10.000 hívásból 46 megrendelés jött. Akkor még ne nagyon legyünk elkeseredve nem?????? Azért jó lenne ha beindulna!!!!!!!
Na sziasztok, jók legyetek és gyerkõcökre nagyon vigyázzatok!!!!!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy megint jövök!
Egy nagy kérésem lenne, hátha tudtok segiteni.
A Balcsi déli részén keresünk kiadó nyaralót (házat) nyárra. Nem tudtok esetleg egyet? Sajna ahol tavaly voltunk, már elcsaklizták az orrunk elõl. Inkább aug. eleje lenne. 3 felnõtt, 1 gyerkõc.

Ha igen, irjatok: gitike@freemail.hu
giti
 


Sziasztok!

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ebben a jó kis idõben alig jutok egy kis neteléshez. Délelõtt, délután a játszótéren vagyunk. A déli órákban meg a házimunkában igyekszem magam utolérni. (No meg még mindig angolozok.)

Most is csak "rohanóban" vagyok, úgyhogy bocsi, de most személyesen nem tudok írni senkinek.

Különben Olivér is elindult a héten, egyre több lépést tesz meg teljesen önállóan, nagyon élvezi a dolgot, jól el is fárad benne.
Köszi a bébiszittelés kapcsán írt ötleteiteket, valszeg a herendi nagymami (férjem anyukája) fog Olivérre vigyzázni. Július közepétõl már apukám is szababdságon lesz, úgyhogy tudják vállalni a gyermeket. A gond ugyanis az, hogy a nõvérem gyerekei is Füreden lesznek és anyukámnak 3 gyerek túl sok, ezért ódzkodik a bébiszitterségtõl. Mondjuk Olivérre tényleg minden pillanatban figyelni kel, pláne most, hogy ilyen esõs-kelõs periódusában van.

Hello:

Igika
igika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: