Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sunbird!Hogy sikerült a férjed vizsgája?És, hogy vagy, hogy van a babád?

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Manó
Manó
 


Szia Manó!

Szerencsére jól sikerült a vizsga, és túl vagyunk a tegnapi banketten is. :-))
A picikémnek azt hiszem, hogy teljesen lent van a feje, ugyanis hozzá szokott ütodni a medencémhez ami elég kellemetlen érzés. Nem fáj persze, csak mindíg mennék a WC-re pedig nem is kell. :-))
Egyébként minden rendben, és az UH szerint szerdán szülünk. Most csak abban bízom, hogy nappal kell bemennem, és nem éjszaka. Nappal ugyanis megoldható az EDA ami este nem tuti. Nincs elég szakképzett anesztes, és ha éppen nem az az ügyeletes aki be tudja adni, akkor ciki van.
Most pillanatnyilag ez a helyzet, de ha bármi változás van szólok.
Veled mi az ábra? Hogy vagytok?

Anita
Sunbird
 


Sziasztok!
Rég nem jártam erre.
Magnéziumrajongók tábora!
Az én dokim is az óvatos duhajok közé tartozott, így én egy vetélés után egész terhességem ideje alatt szedtem külöféle dózisokban. És persze különféle formákban, mert kererstem a leginkább elviselhetőt. Pezsgőtabblettából három féle van. A szamócáson kívül almás és őszibarackos. Ezek nem pharmavitosok, hanem plussz és a másik nagy pezsgőtablettás, vitaminos cég gyártja őket. Az almás vad zöld színű és feloldva igen gusztustalan, de az íze valamivel jobb, mint az epresé, a legjobb a plusszos, az legalább nem tejszerű. Ami a magnéziumtartalmat illeti, messze a legtöbb az epresben, de még elmegy a másik két pezsgőtabletta is. A többi tabletta, mint a MagneB6, és a magnézium citricum sokkal kevesebbet tartalmaz, bár ez utóbbira rá van írva, hogy 500mg, de a magnéziumtartalma kevesebb, mint 50. A MagneB6-t könnyű lenyelni, nincs íze, de piszok drága, pl a Magnézium citricumhoz képest, ami recept nélkül is sokkal olcsóbb, hát még recepttel. Ilyen anyagból lehet a por is, amiről Ildi mesélt.

Csucsuka!
Veled együtt örülünk a kis jövevénynek. Sok boldogságot mindannyiótoknak!

Kata!
Nagyon hősies cselekedet, hogy a fájdalmak és kényelmetlenségek ellenére máris jelentkeztél. A regenerálódás igen fontos, adj neki időt, várunk Rád türelmesen.

Sziasztok!
Snoopy
snoopy
 

 
 

Szia Sunbird, kellemes varakozast igy az utolso napokban! Mano, nektek is a legjobbakat!

Magnezium: A dokim most az epres magnezium helyett Magnerot nevu szert javasolt (nem irt fel), amit vegulis nem talaltam meg a gyogyszertarban, de amugy is kerult volna valami 1500 Ft-ba. Igy vettem helyette Beres Magnezium+B6 tablettakat (kb 500 Ft). Ez ugyanaz, mint a MagneB6? Mas viszont nem is volt az epresen kivul.

Mi amugy jol vagyunk, a hasam most mar tenyleg nagy (szerintem), bar mindenki dicser es megallapitja, hogy micsoda filigran, vekony kismama vagyok, es nem is gondoljak, hogy mar a 8. honapban vagyok. Kivancsi vagyok, mennyit fog meg noni a pocim (ez a 33. hetem). David baba tovabbra is nagyon edesen mozog, szinte mindig, bar most mar erezhetoen sokkal nagyobb es kevesebb a helye. Ugy imadom!

Na ciao, jo hetveget!

Cili2
Cili2
 


Szia Cili2!

Dávid baba nálunk is nagyon aktív, bár néha kirúgja az oldalamat. :-)) Elég nehezen fér már el. Kicsit izgulok, hogy mikor akar már elobújni.
Manó mi van veled? Miért nem jelentkezel?

Anita
Sunbird
 


Sziasztok!
Kezdünk éledezni, aszem, ez az első hét megérne egy külön topicot, Ami a szülés után van címmel. :-) Kornél tündéri, nagyon okosan kifejezi mindig, hogy mit szeretne, tényleg könnyű vele bánni és nagyon élvezzük mindketten drága férjemmel együtt, aki a sok szeretet és törődés mellet még a házi munkát is kitűnően ellátja. Egyébként a babával való kapcsolatomban/kapcsoltaunkban pont azokat az előnyeit érzem a Raffai-módszernek, amire nem is számítottam, egymástól függetlenül minden látogató megjegyzi, hogy döbbentes a kicsi kifejező tekintete. Szóval nagyon boldogok vagyunk, lassan majd átnyergelek az Első napok, hetek topicba, de persze benneteket sem hagylak cserben, itt fogok izgulni veletek az utolsó napokban, hetekben.
Szia Mindenkinek!
Kata
kata (kata)
 


Szia Kata, de jo lehet nektek!
Amugy ha van idod (bar gondolom, nem sok van), felkesziteskepp ide is irhatsz egy kicsit a szules utani elmenyekrol.
Hali Sunbird, gondolom, hogy nagyon varod mar. Tenyleg olyan nehez ezt kivarni. Bar en most eljutottam oda, hogy kezdek felni a szulestol, a nehezsegektol amik felmerulhetnek - eddig ui. bator voltam, de ennek ellenere alig varom mar, hogy magamhoz olelhessem.
Mano, csak nem???
Cili2
Cili2
 


Sziasztok!

Csak nem! Egyben vagyunk, mérsékelten kellemesen, újra előjöttek a feszegetések, keményedések, nyilallgatások, de viselhető és jobb ha már előe is gyakorlatozik, mintha egybe zúdítana rám mindent. Kicsit tartok tőle, hogy fiú lesz, miután ilyen kis lustazsák lett és tényleg időre vagy netán később fog kibújni.

Cili2! Az egyik korábbi üzenetedben olvastam, latolgatod, mennyit fog még nőni a hasad. Hát, saját gyakorlatól azt mondhatom, hogy hihetetlenül sokat!Nekemis az utolsó 4-6 héten nőtt meg nagyon. A doki addig centizgette, és nem akarta elhinni, hogy hogyan nő ez a gyerek, ha a hasam nem. Hát most már csak annyit mond, meg se mérjük, elég nagy...

Sunbird! Hogy hogy "UH szerint szerdán szülünk"? Milyen UH tudja ezt előre megmondani? Én is mennék ilyenre!!! Vagy kor szerint akkor jár le a 40 hét? Vagy Te is császárral fogsz szülni, csak valahogy elkerülte a figyelmemet? Egyébként nagyon drukkolok és várom a fejleményeket!

Manó
Manó
 


Sziasztok!

Manó, majd a hidegfront meghozza neked a kicsi Manót!! (Ja, én is így becézgetem Csongit)

Kata, én már említettem, az szülés utáni elso napok procedúrájáról. Úgy látom, nem vagyok egyedül vele! Kitartás, csak az elso pár hét nagyon húzós...Bár az tény, hogy teljesen át kell rendezni az ember életét. De higyjétek el, megéri!
Kitartás!

Évi
Évi (Évi)
 


Sziasztok!

Manó az UH szerint szerdán csak annyit jelent, hogy a szerint szerdára, 4.-re vagyok kiírva, egyébként pedig 9-re. Nem bánnám már, ha meglenne a baba, de mostanában Én is kezdek egy kicsit félni tole. Persze nem a babaától, hanem a szüléstol. Bár a barátnoim szerint a szülés eltörpül az azután következo eseményektol, mint ahogy Kata is utalt rá. :-))

Anita

Ps. Hogyan fogjátok megtudni, ha elmegyek szülni?
Sunbird
 


Sunbird és Manó!

Nagyo szurkolok nektek is, az időjárás most nektek kedvez. Aludjatok sokat, amíg lehet.

Puszi:

Anikó
gerianikó
 


SZiasztok!
Cili2! Nem szabad felni! Olvasd el a kovetkezo konyvet. Csak konyvtarban talalod meg, mert a 70-es evek elejerol valo. A cime: Szuloszoba tessek belepni! A fajdalommentes szulesrol van szo benne. De ha akarod emailben irok rola! Meg tamogatlak, mert en nem felek, nem is feltem a Martinnal sem! Varom leveled! kom@index.west.hu
Moni
Moni
 


Sunbird, mivel a mobilom osztrak szamu, gondolom nem lenne praktikus arra sms-ezned, de estenkent altalaban benezek az Indexre is, ha gondolod, onnan at tudom irni ide a nagy hirt.
Cili2
Cili2
 


Szia Cili2!

Az nagyon jó lesz. Nekem megvan Trilla mobilszáma, így majd Neki küldök SMS-t, és gondolom felrakja az Indexre. Elore is köszi az "átírást".

Anita
Sunbird
 


Sziasztok!

Sunbird! Ha gondolod, nekem is SMS-hetsz!06-30-244-34-54.

Mi ma megyünk a dokihoz, kíváncsi vagyok, mit mond. A múltkor nem is UH-ozott, csak az a kevéssé kellemes vizsgálat volt, meg CTG.

Én nem s gondolkodtam még, hogy hogyan tudjátok meg a híreket. Olybá tűnik, hogy soha nem lesz vége, úgyhogy ez eszembe se jutott. Szerintem nálunk a férjem írd majd Nektek. Vagy én, ha hazajöttem. Nálunk júl. 11. a hivatalos de fej méret szerint 2 hete a doki pár nappal előbbre mondta. Majd jelentkezem, hogy ma milyen híreket kaptunk.

Manó
Manó
 


Sziasztok!

Ugye jól értettem, ha Sunbird-nél megvan a csemete, akkor az itt megjelenik majd? Addig is szurkolok!

Szile
Szile
 


Hu, csajok, ide nezzetek milyen hirre bukkantam:

"Dávid megszületett 2001 julius 3-án 19 ó 20p-kor.
Anyja neve: Sunbird. Sulya 3450 gr, hossza 55cm, mindketten jól vannak."

Sunbird, Gratulalok!!!

Cili2
Cili2
 


Moni, majd irok!
C2
Cili2
 


Kedves Sunbird!

Akkor legyek én az elso, aki meleg szívvel gratulál Neked és a kis Dávidnak!!! Jó egészséget, sok tejcsit, rengeteg örömöt kívánok Nektek!

Évi
Évi (Évi)
 


Sziasztok!

SUNBIRD!!!!!

RENGETEG ÖRÖMET ÉS BOLDOGSÁGOT A KISFIADBAN!!!
És minél több tejcsit, melőbbi átaludt éjszakákat és minél kevesebb pocakfájást Nektek!

Puszi:

Dia
Dia
 


Sunbird! és persze az összes többiek a környéken, úgy is mint a büszke apa és az ifjú trónörökös!

Nagyon-nagyon sok boldogságot nektek most és az elkövetkező 50 évben.

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!

Ez aztán derült égből villámcsapás!

Gratulálok Sunbird!Várjuk a jeletkzéseteket!

Manó
Manó
 


Szija lányok!

Sunbird! Micsoda jó hir!
Gratulálok nektek! Sok-sok boldogságot! :-)))

elötej: Hiába nyomom, ebböl aztán semmi nem jön :-)Pont ezért kérdöjeleztem meg, hogy ez az elötej lenne-e. Szóval esténként csak ott vannak azok a kis fehér valamik, de semmi folyékony.
Cili2! Azt mondta a doki a 20hetes UH-n, hogy nem látja a nemét, de talán kislány. Gondolom mennyire vehetem ezt biztosra...inkább ne mondta volna. Szóval ez alapján inkább úgy vesszük, hogy nem tudjuk még a nemét. Talán majd a 32 hetes UH-n.

Szijasztok, Lara
lara (lara)
 


Sziasztok'

Sunbird, gratula nektek! Sok boldogsagot!
Cili2, varom leveled!
Lara! Az elotejjel kapcsolatban. Eloszor torulkozovel masszirozd, finoman dorzsolgesd. Nekem ezt a vedono mondta. De ha nem jon meg, akkor se aggodj, mert a Martinnal nekem sem volt.
Moni
Moni
 


Sunbird!

Engedd meg, hogy mi is gratuláljunk Neked és sok-sok-sok boldogságot meg minden jót kívánjunk sok szeretettel:

Anikó és Lili
gerianikó
 


Sunbird! Sok szeretettel gratulálok a kis Dávidhoz! Legyetek nagyon BOLDOGOK!

Cili, te belegondoltál már, hogy a jövö hónapban mi jövünk? Félelmetes, nem?! Az én dokim augusztusban nem lesz elérhetö egy hétig, hát remélem nem akkor fogok szülni. Egyébként tegnap megvizsgált, és azt mondta, hogy a méhnyak eléggé megrövidült, de a méhszáj még zárt. Ezért azt javasolta, hogy kíméljem magam még júliusban, aztán augusztusban nyugodtan csinálhatok bármit, mert akkor már gond nélkül jöhet a baba!
Most tényleg megfogadom a tanácsát, mert már itthon vagyok és nagyokat alszom...

Sziasztok: Andrea
Andrea
 


Sziasztok,
Hi Andrea, hat bizony belegondoltam, rendesen be is panikoltam. Az orvosom 3 hete zart mehszajat talalt, a pici David amugy mar nalunk is fejjel lefele volt, minden OK volt. A mult heten nem vizsgalt a doki, csak beszeltunk. A kovetkezo heti vizsgalatot pedig valoszinuleg halasztom es 2 hettel tolom. Remelem, nem lesz gond. O szerinte is a 37. hettol mar minden gond nelkul johet a baba, bar mi meg pont a 37. het elejere, juli vegere terveztunk egy olaszorszagi eskuvoi reszvetelt.
Amugy tiszta depi lettem, elsirtam magam Sunbird-ek oromhiren, es ma amugy is minden oraban sirva fakadtam. Tok szar. Ezenkivul mostanaban elkezdtem azon aggodni, hogy esetleg nehez, hosszu lesz a szulesem, ami meg nem is volna baj, de attol rettegek, hogy a picinek szuletes kozben baja ne legyen. Szoval tiszta hulye vagyok. Remelem, te jobban viseled lelkileg ezeket a dolgokat. Bar gondolom, a ket lany mellett felesleges aggodalmakra nincs is idod!
Moni, irtam neked!
C2
Cili2
 


Szia Lara!
Jól olvastam, hogy Te is szegedi vagy Kép Kép?
Hol fogsz szülni?
Jázminmama
Jázminmama (jázmin
 


Sziasztok Kismamák!

Szia GeriAnikó!

Voltál nálunk a "Friss kismamák" topicjában, és mivel nem te vagy az elsõ, akinek furcsa, hogy új topicot indítottunk ebben a témában, elmondom, hogy miért történt.
Télen sokan írtunk rendszeresen a "Ma megint megjött..." topicba, és volt egy idõszak (a március, talán nem véletlenül a tavasz) amikor elég sokunknak végre-valahára sikerült a nagy álom: nem jött meg. Ott elég jól összerázódott a csapat, és mivel szerettünk volna "együtt" maradni, magától értetõdõnek bizonyult, hogy nyitunk egy új topicot, amibe aztán végül is átjönne mindenki a "Ma megint megjött..."-bõl. Végül is (ahogy ez lenni szokott) a kezdeti emberkék közül kevesen maradtunk, és sok újdonsült kismama csatlakozott hozzánk, de nem baj.
És hogy miért nem hozzátok? Szerintem pusztán azért, mert a Friss kismamás topic rögtön ott van az Anyaság alatt, ezt pedig egy picit keresni kell.
Nagyon sok boldogságot, könnyû szülést kívánok mindannyiótoknak:

Laura (a 18. hétben)
Laura
 


Szijasztok!

Lányok! Ugye nem okozhat gondot 27-28 hetesen több órát utazni autóval? Pl. 4 órát. Remélem az autóban ülés nem okoz méhszáj kinyilást meg hasonlókat. Kicsit félek, merthát a 8.héten a 4 órás autóút majdnem rosszul sült el, dehát az még nagyon az elején volt.

Moni! Ma este kipróbálom ezt a törölközös dolgot!

Jázminmama! Csak nem te is szegedi??? juuuuuj, végre! Én a Nöi Klinikán fogok szülni.

Szijasztok, Lara
lara (lara)
 


Sziasztok!

Lara! Én 36. hétben mentem Németországba 12 órás út volt és a 41. héten szültem. Don't worry!!!! Nekem sem volt előtejem, szerintem ne erőltesd.

Puszi:

Anikó
gerianikó
 


Anikó!
Köszi az utazással kapcsolatos megnyugatást! A 4 óra hossza, mi a 12-höz képest!már nem is félek Kép
Lara
lara (lara)
 


Szia Lara!
Én is örülök, hogy megtaláltam szegedit! Na, találd ki én hol szültem Kép? Hát persze, hogy a Nõi Klinikán (most február 3.-án)Kép Kép. Dr. Mészáros Gyula a dokim. Neked? Te mikorra vagy kiírva?
Ideírom az emil címemet ha esetleg kérdeznél valamit a klinikáról: gorog.orsolya@deltav.hu.
Szia!
Jázminmama
Jázminmama (jázmin
 


Lara, en vagy 2 hete uztaztam autoval Nemetorszagba es meg a 37. hetre is van egy ugyancsak 8 oras tervezett autos utunk Olaszorszagba. Semmi gond nem volt.
C2
Cili2
 


Szia Cili2!

En is egy Becsben elö anyuka vagyok. Talan beszelgethetnenk? Ha gondolod!
A ferjem osztak /magyarbol lett osztrak/, es itt szültem mar a kisfiamat. Mödling-i korhazban.
Mi is sürün haza jarunk.

Irj, ha van kedved.
E-mailra is irhatsz: sandor.varga@chello.at

Mobevik alias:Monika
mobevik
 


Sunbird!
Szívböl gratulálunk és minden jót kívánunk!
Sok-sok tejet és jó egészséget!

Lara!
Nekem egyik babával sem volt semmi elötejem. A lényeg, hogy amikor megszülsz, úgyis lesz!
Sziasztok, Evey
Evey
 


Sziasztok, csak egy rövid bejelentkezés: Kornél éppen szunyál, ilyenkor egyszerre akarok mindent megcsinálni, mert amikor ébren van egyenlőre teljesen leköt és ezt nagyon élvezem. Nagyon jó kisfú, lekopogom, de éjjel sokat alszik, amikor szopizni akar, akkor is csak nyüszmörög egy kicsit, nincs nagy bömbi és amikor jó napja van, nappal is szunyál elég szépen, olyankor mi is vele. A szopizás sszépen megy, egyenlőre az első szopások nagyon fájnak, sebes mindkét mellbimbóm, de szépen javul, majdcsak beáll az egyensúly.
Sokat gondolok rátok, kitartás itt a meleg napokra és nagyon várom már, hogy együtt babázhassunk!
Mindenkit üdvözöl a nagyon boldog Kata
kata (kata)
 


OFF
Cili! Irtam neked mailt:-)
Lara
lara (lara)
 


Sziasztok,
Cili, remélem már jobb a hangulatod! Néha rám is rámtör a félelem. Persze én sem a szüléstöl félek, hanem, hogy minden rendben legyen a babával (valószínüleg Zsófi lesz a neve). Ma végre megvettük a babakocsit, de még mindig csak ez az elsö szerzeményünk. Most a héten belevetem magam a vásárlásba, ugyanis tegnap éjjel azt álmodtam, hogy megszületett a picur és nem volt még semmije...

Kata, aranyos vagy, hogy visszalátogatsz hozzánk, már nagyon szeretnénk ott tartani, ahol te!

Egyébként magam is csodálkozom, hogy milyen jól bírom még a "gyürödést". Most hétvégén lent voltunk a Balcsin, és egy csomót napoztam, fürödtem és játszottam a gyerekekkel. Nagyon klassz volt, és nem is fáradtam el. A meleget is meglepöen jól bírom.

Lara, az utazás miatt tényleg ne aggódj, az egyetelen "kellemetlenség", hogy egy csomószor meg kell állni pisilniKép Azért a kiskönyved mindig legyen nálad hosszabb utakon!

Puszi mindenkinek: Andrea
Andrea
 


Sziasztok!
Egy kicsit off leszek. Ha szeretnetek egy ingyen polot a nyarra, akkor lataogassatok el csutortokig a [url=http://www.west.hu" TARGET="_top]http://www.west.hu[/url] oldalra, ahol minden masodik regisztralt felhasznalo nyer egy polot!
Amugy jol vagyunk, ma voltam megint szivhangon, es jol megijesztett a doki, kicsinyelte a babat, szerdan megyek UH-ra. Nem az en dokim volt, egybol felhivtam az en dokim, es megnyugtatott, hogy azert van, mert lenn van nagyon a feje. De azert nem art az UH. Mar csak 3 hat van a nagy napig! Felteve ha nem kesik...
Moni
Moni
 


Sziasztok!
OFF___ Merthogy ez már a szülés után van, de olyan jó visszajárni hozzátok...
Küldtem Gabinak képet Kornélról, akihez még nem jutott el a sztárfotó, a babanetes családoknál hamarosan megnézheti ÕT. Azért írom így csupa nagybetûvel, mert ez a baba tényleg egy angyal, nagyon nagy szerencsénk van vele. Annyira okosan ki tudja fejezni, hogy mikor mire van szüksége, hogy a napjaink idillinek mondhatók és az éjszakáink is. Átlag kétszer kel fel szopizni, olyan fél kettõ felé és olyan 5-6 óra körül, megkajál és utána percek alatt visszaalszik velem együtt. A férjem általában fel sem ébred ezekre az akciókra. :-)

Andrea, akkor ttényleg nagyon jó passzban lehetsz, ha így bírod a nyár örömeit, talán Zsófi is élvezi ezt a pocidban, hát még a nagy lányok! A vásárlás miatt irigyellek, én anno azt nagyon élveztem.

Cili2, Moni, sok erõt testileg és lelkileg is az utolsó hetekre!!!!!!

Lara, igyekszem válaszolni az emailedre!
Sziasztok!
Kata
kata (kata)
 


Sunbird!
Gratulálok!!!! Sok boldogságot a csemetéhez!
Szile
Szile
 


Sziasztok!

Kata! Gyere felénk is, sőt tervezünk egy találkozót megint. Ha gondolod...

Móni! Kitartást kívánok neked, az utolsó napokra Cilivel együtt.

Lara! Még emlékszem, amikor átjöttél ebbe a topicba. Most meg már milyen "öreg" kismama vagy KépKépKép

Manó régen írt. Csak nem?

Puszi:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok lányok!

Nagyon köszönjük a gratulációkat. Szerencsére most már minden rendben van, bár császár lett a vége, de oszintén mondom, hogy nem bánom. Sajnos az etetéssel még van egy kis problémánk, mert elég lassan indul be a tejem, de igyekszem megoldani. Ha egy kicsit több idom lesz akkor leírok mindent részletesen. Most éppen azt várom, hogy Dávid felébredjen enni, mert nincs kedvem erre a fél órára lefeküdni, mert akkor sokkal nehezebb felkelni.

Szile ha kellenek az infók a klinikáról akkor írj a másik topicba. Most már minden kérdésre tudok válaszolni. :-))

Anita
Sunbird
 


Szia Anita, jo hallani rolatok! Varom a beszamolot, amint lesz egy kis idod ):.
C2
Cili2
 


Szia Anita!

Kitartás nektek ezekre az első hetekre! Az én tejem is csak az 5. napra jött meg, szoptass sokat és akkor minden rendben lesz. Gyere felénk sokat!

Puszi:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!

Ti is hallottatok mar a malnatea gyogyhatasarol a terhesseg vege fele? Tudja valaki, hogy pontosan mikor lehet mar elkezdeni inni?

Lili (28.het)
lili73
 


Lili, én a 34. héttől ittam, de nekem nem tett jót, a gyomrom nem bírta, így abbahagytam. Pontosan málnalevél teát kell inni, és arra jó, hogy segít a méhszájnak puhulni.
Kata
kata (kata)
 


Sziasztok !

Nagyon régen nem írtam már!

Mindenkinek gratulálok, akinek megszületett a Babócája.

Kölönösen Kata Neked gratulálok, jó nagy meglepit okozott a kis jövevény. Olvastam a rövid kis történetedet, hát jól elhúzódott a szülés. De szerintem ma már csak a szépre emlékezel.

Nálunk minden rendben , szépen gömöbölyödök. Nagyon sokat mozgolódik, most már nagyon lehet érezni, sőt a hasim is kinyomódik, ha erősebbet rúg.
Hétfőn megyek megint ultrahangra, akkor leszek kb. a 25. hétben.
Olyan gyorsan halad az idő, pláne így , hogy dolgozom, szinte észbe sem kapok és már hétvége van.
Lányok Ti hogy vagytok ezzel ?

Szeretném a segítségeteket is kérni!

Nincsen véletlenül valakinek Chicco törzsvásárlói kártyája, mivel ez nem névreszóló így bárki használhatja.Mi itt néztünk ki egy babakocsit, ami nagyon jól kihasználható, és ha lenne ilyen kártya, akkor kapnánk 10%-os kedvezményt.

Előre is köszönöm!

Puszi Mindenkinek !!!

Üdv.: Király Kati
Király Kati
 


Szija lányok!

Lehaltunk internetileg a napokban, mára lett kész.

Jázminmama! Naaaaaaa, véééégre! El sem hiszem, hogy van itt más szegedi is :-)))
E-mail megy ma délután :-)))))

Köszönöm az elötejjel és utazással kapcsolatos megnyugtatásokat!

Gerianikó! Hát igen mi is "örexünk", amit persze nem bánok :-))) Az "átjövetel" ide pedig úgy történt, hogy én alapjáratban, már induláskor ebbe a topicban kezdtem, úgy tavaly szeptember környékén...

Lili73, én azt hallottam a málnateáról, hogy kamu az egész és nincs is orvosilag bizonyitható hatása. (persze gyorsan hozzáteszem, hogy ezt csak "hallottam" az internetton)

Szijasztok, Lara
lara (lara)
 

Vissza: Szülés

Jegyzetfüzet: