Új privát üzeneted érkezett!

Egy biztos, Katáék már nincsenek egyben, különben irt volna.
Jövö héten pedig Sunbirdért izgulhatunk?? Manó, te most hány hetes is vagy pontosan?
Elég izgis ez a hónap!
Lara
lara (lara)
 


Nagyon izgulok Katáért! Miért nincs már hír? Remélem jól vannak mindketten!
Jázminmama
jázminmama (j&aacu
 


Sziasztok!
Vajon mi lehet Katával, miért nem jelentkezik? Én is remélem, hogy minden rendben van. Tuti. Csak lefoglalja a Kingus érkezésével járó nagy öröm.Kép
Évi
Évi (Évi)
 

 
 

Sziasztok!

Remélem minden rendben Katáékkal. Valakinek ígérte, hogy SMS-ezik? Nem tette? Én aggódom kicsit, bízom benne, hogy alaptalanul.

Én 38. hetes vagyok. Most már mindennapos egyre komolyabb kemémyedésekkel, aminek a doki örül, azt mondja, így könnyebben szülünk majd.

Valaki derítsen ki valamit Katáról, mert megöl az ideg!!!!!

Manó
Manó
 


Sziasztok!

Én is már nagyon ideges vagyok Kata és Kinga miatt! Nagyon remélem, hogy nincs semmi bajuk és csak azért nem jelentkeznek, mert annyira belefeledkeztek a boldogságba.

KATA!!! JELENTKEZZ MÁR!!!!

Puszi mindenkinek:

Dia
Dia
 


Sziasztok!
Kata meg nem telefonalt nekem, hogy megszuletett Kingus... Kép((
Moni
Moni
 


Sziasztok!
Megerkezett a jo hir! Megszuletett Kata KISFIA Kornel! Tegnap, 22-en de. 11:40-kor 31 oras vajudas utan 57 cm-rel es 4250 g-mal vegul is korhazban. Ha eljut addig, hogy meseljen, akkor jon es ir.
Kata megegyszer gratula!
Moni
Moni
 


Kata és Kornél!

Én leszek a második aki gratulál nektek, remélem nem vagytok csalódottak, hogy kislány helyett kisfiú született. Az a lényeg, hogy egészséges. Sok tejcsit és szép napokat kívánunk.

Anikó és Lili
Gerianikó
 


Sziasztok!

Gratulálok Kata kisfiának megszületéséhez. Már nagyon izgultam én is érte:-)))

Piglet
Piglet
 


Sziasztok!

Kata és Kornél! Nagyon sok boldogságot kívánok, gratulálok a kicsi fiú születéséhez!
Nagyon izgultam már értetek! 31 órás vajúdás...Kép Minden elismerésem!!!
Ha lesz egy kis erod, várunk, gyere!
Évi
Évi (Évi)
 


Kata, csak a kedvedért jöttem fel a netre így hétvégén is, mert már szörnyen izgatott voltam. Nagyon gratulálok!!!! Legyetek nagyon nagyon BOLDOGOK!!!! Azért úgy tünik nem árt tartalékban egy fiú név.
Várunk nagyon vissza!

Sokszor ölel: Andrea
Andrea
 


Szia Kata!
Hát, jól meglepodtem Kép!!!! Nagyon-nagyon gratulálálok a picurihoz! Mesélj majd ha tudsz! Legyetek nagyon boldogok!
Jázminmama
jázminmama (j&aacu
 


Kata és Kornél!
Sok szeretettel gratulálok Nektek! Mihamarabb pihenjétek ki a fáradalmakat!
Kata, sok tejcit kívánok, és gyere, írj majd le nekünk mindent részletesen!
Puszi: Judó
(Én már minden pittyegésre a telefonom után kapkodtam, annyira vártam már a hírt!)
Judó
 


Kata!
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek, mint újdonsült kis családnak!
Bizony vannak ilyen tréfás kedvű babák, ez nálunk is így volt, csak épp fordítva (Mátéból lett Hanna)Kép
Üdv: Pele
Pele
 


Kedves Kata!
Én ugyan csak olvasgattam eddig ezt a topicot, ide még sosem írtam, de figyeltem, hogyan készülődtök a szülésre-születésre! Nagyon gratulálok a kisfiadhoz, minden szépet és jót kívánok mindkettőtöknek!
Emese
Emese (emese)
 


Nagy-nagy gratula Katának és Kornélnak, meg persze az apukának is. Teljesen ledöbbentett, hogy Kingából Kornél lett. Úgy látszik nekünk sem ártana egy lánynevet választani.

Manó Én a II-es klinikán fogok szülni és most kezdem a 39-40. hetet. Azért ilyen bizonytalan, mert az UH szerint egy kicsit idosebb a baba. Egyébként a jóslatok szerint Dávid lesz.

Anita
Sunbird
 


Drága Kata, én is gratulálok a szép nagy fiadhoz, képzelem, hogy meglepödhettél, mikor megtudtad, hogy kisfiú. Hiába ez a modern orvostudomány, a természet néha közbeszól. Remélem, hogy megírod részletesen, hogy történt, nagyon várom.

Trixy
Trixy
 


Kata!

Sok-sok-sok boldogságot!!!

Nem semmi mekkora fiad van!!!Kép Minden elismerésem Nektek, a 31 órás vajúdás előtt is le a kalappal!!! Remélem, azért minden szép és jó volt...

Ha van erőd, és időd, írj minél előbb, már rettenetesen izgultam érted, csak azért jöttem fel én is, hogy megtudjam már mi van veletek! (Különben Borcsa első szülinapját ünnepeljük!!!Kép)

Még egyszer gratulálok, sok boldogságot, és örömteli együttlétet, sok tejcsit, és mihamarabb átaludt éjszakákat!!!

Puszi a boldog, újdonsült családnak!

Dia és Bori, no meg az Apuci, Zoli
Dia
 


Sziasztok!

Kata, knél és persze a boldog apuka!

Sok és lelkes gartuláció mindannyiótoknak.
Remélem, hogy a kórházi befejezés ellenére olyan élmény volt a szülés, amilyet szerettetek volna.
Ezt a tréfát, amit a gyermek játszott veletek! Remélhetőleg nem sértődött meg a trónörökös, hogy Kingaként emlegettétek oly sokáig.

Sok erőt és fájdalomtűrő képességet az ifjú titánhoz, no meg persze boldogságot minden mennyiségben, neki is. A többi majd jön magától.
Várunk vissza, ha majd kényelmes lesz a monitor előtt ülés.
Sziasztok.
Snoopy
snoopy
 


Szia Kata!
Szívböl gratulálunk "kukis" Kingushoz! Jó egészséget és rengeteg tejcsit kívánunk!
Evey és családja
Evey
 


Csucsuka Danija is megszuletett, ma 3.30-kor. 51 cm, 3000 gramm, 10/10-es APGAR es jol vannak. 9 oras vajudas utan termeszetes uton jott a vilagra a kicsi.
Csucsuka szocsove
 


Csucsuka!!!

Nektek is sok boldogságot a kis Danihoz!!!

Vigyázzatok magatokra, és egymásra, és nagyon sok örömteli pillanatott kívánok a fiaddal együtt töltött idő folyamán.

Puszi:

Dia
Dia
 


Csucsuka!
Én is gratulálok a kisfiadhoz! Minden jót nektek!

Folytatódik a babaeso...Kép

Évi
Évi (Évi)
 


Kata-Kornél!
Gratulálok! Remélem mihamarabb beszámolsz az élményekrõl ide meg a pszichoanalízises topicba, nagyon kíváncsi vagyok a gondolataidra!
Jó egészséget, sok türelmet és sok tejcsit kívánok!


Csucsuka!
Gratulálok és sok tejcsit kívánok nektek!

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Nahát !!!!!!!!!!!Ez a Kornél gyerköc jól megtréfálta anyját, apját. Na meg minket. Minden jót nektek, már nagyon izgultunk értetek és persze várjuk a nagy STORY-t!!!!!!!!!!!!!Kata !Te honnan tudtad (hitted) hogy lányod lesz ? Sima UH,netán 3-s? Most kissé elhültem, és kíváncsian várom a válaszodat, mert én félideig tuti biztos voltam benne, hogy fütyis lakik a pocimban, de utána sima UHn azt mondta a dr., hogy nem lát fütyit, sőt, ugyanö a 3D-UH alatt mutogatta, hogy mi is van a fütyi helyén. Részletesen. De most elbizonytalanítottatok Kornéloddal, lehet hogy nekem se Bogi, hanem Zoli csücsül a pocimban ? Pedig bevásároltunk 1-2 rózsaszínt, szerencsére nem sokat, mert nem lelkesedek a puncsfagyiért.
Na mégegyszer minden jót, szeretettel Cseri.
JAj, és mindezeket a jókat Csucsukáéknak is!!!!!!!
Cseri
 


Csucsuka és Danija!

Gartula nektek is sok-sok szeretettel! Minden jót kívánunk, amit a többiek!

Anikó és Lili
Gerianikó
 


CSUCSUKA!
Gratulalok neked is, es vigyazzatok egymasra!
Moni
Moni
 


Szivbol gratulalok Kornelhoz es Danihoz! Turelmetlenul varom a tobbi kis aranyos erkezeset.

Kata, nem semmi, hogy Kinga vegul fiu lett. Remelem, nem esik neki rosszul, hogy kislanyra szamitottatok. Ildihez hasonloan engem is erdekel majd analizises szempontbol is a beszamolod. Oszinten megvallva ez a sok meglepetes nem erositette meg a hitemet az analizis mindenhatosagaban, ezert vagyok en is kivancsi, Te hogy latod? Mindenesetre remelem a szules mindennek ellenere a tervezetthez hasonloan kellemes elmenykent marad meg benned, a hossza ellenere. Sok oromet kivanok Kornelhoz!

Lara, en is kb a 23. heten vettem eszre az osszehuzodasokat es azota rendszeresen, kb napi 7-et birtam megszamolni. Az azota eltelt idoben tobb orvos is megnyugtatott, hogy ez normalis, kiveve az uj klinikai orvosomat, aki szerint jobb az ovatossag> ezert javasolt magneziumot napi 3-szor. Ildi, ez csak sima gyogyszertari magnezium pezsgotabletta, a doki ajanlotta. De csak napi 1-et birok belole, mert ki nem allhatom a mesterseges eper izet.
Kulonben most ertunk haza Nemetorszagbol, de szerencsere abszolut jol birtam a 8 oras auto utat mind a 2szer, igy a 32. heten.
Sziasztok,
Cili2
Cili2
 


Cili!

Az eper izûre emlékszem, én is nagyon utáltam.(mindig csak fél pohár vízbe tettem egész helyett, hogy kevesebbet kelljen lenyelni, azt is kb. befogott orral ittam meg) Ha ez gond marad, akkor szólj a dokidnak, mert lehet por alakban is kapni magnéziumot, ami nem ennyire mûízû, nagyjából savanyú, citromosnak mondanám. (kávéskanállal kell egyszerre belõle és a gyógyszertárak 100 gros csomaggal adták anno)
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Sziasztok!
Friss híreim vannak Katáról és Kornélról.: jól vannak, Kornél ügyesen szopizik, van tejcijük bőven. A szülés nagyon nehéz volt, többször is leállt a folyamat, végül a kórház mellett döntöttek, ahová kocsival egy óra alatt jutottak el, ezalatt Katának alig volt fájása (azt hiszem kettő, pedig már jó ideje vajúdott!). A kórházban az oxitocin hatására két nyomással megszületett Kornél. Katát megviselte ez a hosszú vajúdás, még mindig nagy fájdalmai vannak, csontjai, izmai sajognak. Ülni még nem tud, ezért is nem jött még a Babanetre, de mindenkit üdvözöl, köszöni a jókívánságokat és hamarosan jön! A fájdalmon kívül nagyon boldogok!
Üdv: Judó
Judó
 


Meg tudja mondani valaki, mi Kata emil-cime?
Faline
 


Kedves Kata és Csucsuka!

Nagyon gratulálok nektek a kismanók megszületéséhez. Sok boldogságot a gyermekeitekhez!

Ancsa
anyanyanya (anyanyanya)
 


Kata! Gratulálok a kisfiadhoz! Nagyon sok boldogságot mindhármótoknak!
Csucsuka! Hát neked is csak hasonlókat tudok kivánni, sok-sok örömet és gratulálok!

Felpörögtek az események az utóbbi napokban :-))))))

Cili2! Jövö 7en 7fön megyek a dokimhoz, megemlitem neki, gondolom majd én is ihatom a magnéziumot.

Lara
lara (lara)
 


Faline!

A fo oldalon ababnetes családok között megtalálod kata címét.
bigacsiga
 


Sziasztok!

Először is gratuláció Katáéknak és Csucsukáéknak!
Aztán egyből jobbulást is Katának és örülök, hogy minden szerencsésen alakult végül.

Lenne egy kérdésem a már szült anyukákhoz. Egy "mélyreható" orvosi vizsgálat után normális-e még másnap is a barnás folyás és hatványozott fájdalmak? Lehet, hohy ez volt a nyákdugó vagy az mindenképpen vérrög szerű, darabos? (Bár ebben is vannak ilyesmik.)

Egyébként jól vagyunk, rendszeresen keményedünk, ami CTG szerint már 40 fölött van, de én még mindig nem érzem azokat fájdalmasnak, olyat pdig persze ott nem produkálunk, amire kíváncsi lennék, hogy hányas.

Remélem hamar túlleszünk ezen a meleg napon.

Sunbird!Mi a helyzet?


Manó
Manó
 


Bigacsiga Kata, koszi! Hogy ez nekem miert nem jutott eszembe? Kép)
Faline
 


Manó!

Nekem a szülés előtt 4 nappal volt az az orvosi vizsgálatom, ami után ilyen barnás folyásom lett, aztán elment a nyákdugó is.

Így láttatlanban vsz.-nek tartom, hogy veled is ez történhetett....Kép

Csak nem te jössz most???Kép

Drukkolok!

Szia:

Dia
Dia
 


Szia Manó!

Mi még egyben vagyunk. Tegnap Én is voltam a kórházban. A dokim szabin van, de a szülésznom megvizsgált és közölte, hogy kezd szépen felpuhulni a méhszáj. Azt is mondta, hogy lehet utána (vizsgálat után)enyhe rózsaszínes vérzésem. Nekem nem volt. A CTG is jó lett, bár egy két nagyobb összehúzódástól eltekintve semmi. Nincs benne rendszeresség. A szívhangok jók, és az UH szerint 3,5 kg, és tuti fiú. Nekem inkább este keményedik a hasam, de akkor olyan mint a beton. A férjem ma vizsgázik, és Mi azt kértük a picitol, hogy legalább eddig bírja ott bent, úgyhogy ezután akár jöhet is, bár szerintem a héten még biztosan nem lesz semmi. Hivatalosan a jövo hét végére vagyok kiírva.

Anita
Sunbird
 


Manó!

Lehet a nyákdugó, de nyugi,az még nem feltétlen jelenti a szülést. Van akinél hetekkel elõbb megy el, és aztán újratermelõdik. (amikor én az ikrekkel bent voltam, mikor bementem, volt egy másik ikres, akinek akkoriban ment el a nyákdugó (harmincvalahány hetes volt). Összesen 3 hetet voltam bent, és mikor eljöttem, õ még mindig nem szült...)

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Csucsuka!
Szívböl gratulálunk nektek, jó egészséget és sok tejet kívánunk!
Anita és Manó!
Nektek könnyü és gyors szülést már elöre is!
Sziasztok:
Evey
Evey
 


Drága mindenki, a könnyeim csorognak a meghatottságtól, biztosan azért volt erõm ilyen sokáig vajúdni, mert éreztem a felõletek áradó energiát és Kornél is biztosan sokat kapott ebbõl, nagyon helyes és.... Jajj, nem találom a szavakat a meghatottságtól, ha az elmúlt egy évre gondolok itt veletek a topicban és a gyümölcsére, erre a kis csodalényre. Köszönök mindent nektek! Kár, hogy boldogsától pityergõs arcot nem tudok beszúrni ide...

Most bírok elõször normálisan ülni, úgyhogy nem leszek túl hosszú, a lényeget Moni és Judó úgyis vázolták már. Nagyon kemény és hosszú folyamat volt Kornél megszületése, a szülés maga minden egyes szakasz után leállt, szinte elõrõl kellett kezdenünk, el sem tudom mondani, Ági és Böbe (õ volt a dúla) mennyit tettek értem/értünk, na meg a stegény férjem mit össze nem izgult. Én közben jól voltam, sokszor fél órákat aludtam két nagyobb fájás között, hatalmas energiáim voltak az újrakezdésre, egészen pénteken reggel 9:30-ig, amikor már minden készen állt a baba fogadására Érden, Ági szreint 2-3 nagyobb tolás volt hátra és újból leállt minden. Olyannyira, hogy akkor már én sem bírtam tovább, ripsz-ropsz bementünk a Tétényibe, ahol 11:40-re egy oxitocin után tényleg két nyomásra meg lett Kornél. (Még az utolsó nyomás elõtt is kigúvadt szemekkel bíztattam: "Hajrá Kingus!") Persze, amikro kibújt teljesen ledöbbentem, de nagyon-nagyon boldog voltam Kornélkámmal a karjaimban. Ígérm, sokat fogok majd mesélni, az analízises dolgok nagyon sokat járnak a fejemben, szerintem én rontottam el, nem a módszer a rossz, de rrõl most nincs erõm hosszasan elmélkedni, viszont van min, úgyhogy ami késik nem múlik.
Még csak annyit, hogy a Tétényiben nagyon-nagyon rendesek voltak velünk, szóval az egész szülés nagyon kemény, de szép, megható élmény maradt, sok-sok tanulsággal. Le fogom írni, becsszó!
Az elsõ napok itthon (már szombaton reggel hazajöttünk) nagyon fájósak voltak, én alig tudtam mozgni, Kornél éhes volt, a tejcim meg kevés (most már van elég, teljes a boldogság Kornélnál és nálam is ezügyben), de szerncsére túl vagyunk a nehezén.
Mégegyszer köszi mindenkinek mindent!!!!
Hamarosan újra jövök!
Kata
kata (kata)
 


SZiasztok!
Kata orulok, hogy vegre olvashatlak! Nagyon nagyon szurkolok, hogy ezek utan minden nagyon siman menjen. Legyen sokaig tejcsi, es minden felhotlenul szep legyen!!!
En a 36.hetet kezdtem ma, tehat a szamitasok szerint meg 5 het. Mar nagyon varom, hogy a karjaimban tarthassam a pocaklakot. En ugy erzem teljesen felkeszult vagyok. Neha vannak pocakkemenyedesek, de egyebkent jobban erzem magam, mint sokszor eddig. Mindenkinek tovabbra is szurkolok, aki mostanara varja a babat!
Moni
Moni
 


Sziasztok!

Kata, nagyon meghatóak voltak a szavaid, teljesen elérzékenyültem! Bevallom én is hasonlókat éreztem a szülés közben. Mintha áradt volna innen a többiek biztató-erotadó energiája.
Most pihenj sokat, tudom mennyire fárasztóak az elso hetek. Biztos sok tejcsid lesz, és a kis Kornél ügyesen fog szopizni. Legyen benne nagyon sok örömötök!
És gratuláció a büszke apának is!
Ha kell valami tanács fordulj hozzánk bizalommal!!!

A cél elott járók: HAAAAAAAAJJJJJJJJRRRRRRÁÁÁÁÁ!

Évi
Évi (Évi)
 


Szia Kata !!!!!
De jó hallani rólad személyesen!!!Milyen jó lehet már otthon Kornéllal!!
Várjuk a beszámolót, bár gondolom, beletelik némi idöbe, mire belerázódtok a mindennapokba, és marad idöd meg energiád írni.
Manónak és Sunbirdnek szorítunk most ?
Én holnap dolgozom utoljára, délután megyünk nyaralni, így 1-2 hétig nélkülözlek benneteket,(ha lesz otthon net) addig is kitartás mindenkinek.
Én a 34.hetemet taposom, az elsö két babus a 38. héten született, remélem ez a kislány (?) sem akar bennmaradni túl sokáig.Még 3-4 hét, és elég is. Jó nagy már most is.
Mindenkinek puszi, sziasztok.
Cseri
Fú, nem tudom, hogy vagytok vele, de én döglödöm ebben a nagy melegben....
Cseri
 


Szijasztok!

Kata! Dejó, hogy irtál, már annyira vártuk! Nagyon örülök, hogy minden a legnagyobb rendben, ha lesz még idöd (bár ilyenkor gondolom másra is kell :-)) akkor ird le a történéseket részeltesen!
Moni! Most irom a mailt neked!
Manó, Sunbird! mostmár ti jöttök :-))

Lányok! Milyen az elötej? Mert én a mellbimbómon esténként "találok" pici fehér pöttyöket, gömböcskéket, de nagyon piciket, aztán arra gondoltam, hogy talán ez az elötej, de persze mivel még nem láttam milyen lehet, igy azt sem tudom eldönteni, hogy ez az e. Vagy csak képzelödöm? Vagy az elötej az folyékony?

Szijasztok, Lara (25)
lara (lara)
 


Lara, ha megnyomod, és jön ki, akkor folyékony. Amikor napközben jön és odaszárad, akkor olyan amit most találtál.
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Sziasztok!

Ma megint megviccelt a technika ördöge, pedig szép hosszút írtam, ire magától bontott.

Szóval!Szia Kata! Nagyon boldog vagyok, hogy már Tőled is hallhatunk Rólad, és főként azért vagyok boldog, hogy azt tudod írni, amit. Amíg 2 napig nem jött hír Felőletek, nagyon izgultam Értetek, de az igazat megvallva, ez csak fokozódott, miután megtudtuk, hogy min menetetek keresztül mindhárman, de első sorban Te. Féltem, hogy ez a hosszú vajúdás rossz élményként marad meg Benned és negatívan hathat az első napjaitokra, szerintem az is érthető lett volna. De Te erős nő és ANYA vagy!És azt hiszem ez mindannyiunknak, akik még előtte állunk a szülésnek, erőt ad most is és majd akkor is, ha netán nekünk is nehéz lenne.Lesz kire és mire gondolni.Szóval le a kalappal és ahogy olvastam csak gyors regenerálódást kell és lehet kívánni,mert minden más megvan. Örülök Nektek!

Mi egyébként túl jól vagyunk. Én nem tudom eldönteni, hogy ami kijött nyákdugó volt-e vagy sem, de amilyen az én szerencsém, biztos még nem. csak a vizsgálat hatása.Kicsit megint türelmetlen lettem. Már jöhetne Őnagysága vagy Őkelme (már óvatos vagyok okulva Katáék esetéből).Ma még keményedéseim se voltak, csak fáradt vagyok, nyomott az idő.

A bátyám is meg én is kibújtunk 2 héttel korábban, ha ma kijönne a Manó, ő is beléphetne a sorba, de ahogy elnézem, ő még tanyázni óhajt odabenn.

A "nyaralni menőknek" jó időt, a többieknek hűvösebbet és front mentesebbet, Katáéknak és Csucsukáéknak még egyszer minden jót!

Lara! Az előtej, ha masszírozod kicsit a melled és jön belőle, akkor elég sűrű és nagyon sárga, később fehéredik kifelé és tejes,majd vizes állagú lesz. De ebből csak a legelső fázis az előtej, amennyiben engem jól informáltak.Nekem már mindhárom fázis megérkezett, jó bőven. Ha magától jön ki napközben, az olyan, amit írtál.

Manó
Manó
 


Sziasztok,
Szia Kata, nagyon orulok, hogy ilyen boldogok vagytok es hogy a szules a nehezsegek ellenere ilyen pozitiv elmenykent maradt meg benned. Gratulalok a kis gyonyoruhoz!
Lara, nekem is ugyanolyan kis gombocok vannak, mint neked, es neha, ha egyet-egyet leszedek, akkor alola hig sargas, feheres csepp gordul ki. Amugy a melltartoimon belul rendszeresen sargas-feheres foltok vannak, ugyhogy ez az. Mas: meg nem tudtatok meg, hogy kisfiu vagy kiscsaj lakozik odabent?
Cili2
Cili2
 


Kata!

Nagyon gratulálok, és jó egészséget, sok-sok tejecskét kívánok! Nagyon megható volt a történeted.. Vigyázz a kis csodádra!

Lara, olyan megszáradt kis fehér anyag nekem is szokott lenni a mellbimbóimban, pedig csak 12 hetesek vagyunk. Este szoktam látni fürdésnél és nagyon jókat vidulok rajta. Kép

Puszi a nagypocakosoknak!

Mamacica
Mamacica
 


Kata, de jó, hogy máris jelentkeztél személyesen! Amint Manó is írta tényleg nagyon aggódtunk miattad, míg nem volt hír felöled. Örülök, hogy végülis minden rendben van veletek, és hogy a szopizás is jól megy már.

Én ma dolgozom utoljára. Most már tényleg nagyon rámfér a pihenés, és még semmit nem vettünk a picinek sem. Azt hiszem nem fogok unatkozni a hátralévö nem egész két hónap alatt. Nyaralni már nem fogunk menni, de 1-1 hétvégére lemegyünk a Balcsira.
Mostantól, ha az otthoni gépem is úgy akarja, otthonról fogok jelentkezni, a munkahelyi mailcímem is tovább él, de van egy másik is (r.andrea@mailbox.hu).

Lara, amit tapasztalsz, az egészen biztos, hogy az elötej! Nekem, érdekes módon, csak éjszaka szokott lenni, de akkor olyan sok, hogy átázik a hálóingem.

Manó, Anita, drukkolok Nektek!

Sziasztok: Andrea
Andrea
 

Vissza: Szülés

Jegyzetfüzet: