Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én még nem vagyok túl rajta, sőt olyan jót aludtam, hogy úgy érzem most, mintha még napokig nem szülnék. Vidáman ébredtem és kipihenten.

Dia!

Az jó messze van, én a harmadik kerületben vagyok, kellene egy kicsit Héveznem, metróznom, mire odeérnék, nem merném vállalni. Kaptató itt is van rendesen, csütörtökön le is menetm az újságoshoz, mire felértem lógott a nyelvem, de szerintem annak az eredménye a tegnapi helyzet. Most elmegyünk sétálni az unokahugommal, de csak itt a "vízszintesen". De azért köszönöm a meghívást, aranyos vagy.

Kedves Zsófi!

Múltkor a chaten ajánlották a mellbimbó finom masszírozását, az a folyamat állítólag oxytocint termel és méhösszehúzódásokat okozhat. Nem garantálták a végeredményt, de ajánlották. Hát ez. Egyébként köszi a bíztatást, ránkfér.

Drága Évi!

Csak nem Neked is elkezdődött a jóslófájásos korszak? Ne bánd, ha csak az, attól puhul a méhszáj és lesz könnyű szülés. Állítólag. Tudod, hogy nekem is hányszor volt ilyen. Ezek csak jó jelek. A szülésznőm szerint az első ilyen fájások után 10-12 nap. Hát nekem már 16 eltelt azóta, de ez nem nagykönyv szerint megy, mint tudjuk...Ha pdig nem jóslófájás, akkor pláne jó. Kár, hogy nincs mobilod és nem tudlak felhívni ill. nem tudsz üzit hagyni, ha a kórházban vagy. Remélem Mamicica tájékoztat minket. Ő a hazádbeli, ugye? Nekem is tiltólistán van az összebújás a 28. hét óta, meg hát itt Pesten max. a telefonszex jöhetne össze...Az én szegény kis párom dolgozik otthon, délután meglátogat, de sajna nem alszik itt. Addig dolgozik sokat, amíg nem megyünk haza, aztán remélem két hétig velünk lesz otthon. Apukám elöször ma éjszaka tudott leendő unokájáról álmodni, eddig nagy szívfájdalma volt, hogy ez nem megy neki, nem tudja elképzelni milyen a kicsi. Fiút álmodott (Anyukám múltkor lányt). Ezek után mondta nekem, hogy mostmár megszülethet a pici, mert el tudja képzelni milyen lesz. Milyen jó lenne... De mostmár csak egy hét max. még, ha indítják is. Titkolt szándékom a szülinapodon szülni, de remélem nem jön be... :-)))))) Inkább Te szüljél akkor. Csak aztán nehogy én meg később... Remélem még jelentkezel, aztán leírod mizújs fájások terén. Én azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy fájások nélkül tágulok, aztán a holnapi vizsgálaton, mert mennem kell, már kétujjnyi leszek, és bentfognak. nem egy ilyen eset volt már...

Na mostmár, hogy teleírtam ezt a blokkot leszállok, aztán majd még jelentkezem este.

Szia mindenkinek, szép napot!!!

Geri
geri (geri)
 


Évi!

Ha otthon vagy még jelentkezz! Tiszta izgalomban vagyok!
geri (geri)
 


Mamacica!

Ha tudsz vmit Éviről, ugye jelentkezel?
geri (geri)
 

 
 

Sziasztok,

Saci, igen en is a 17. hetben vagyok, es azt hiszem Shajni is, Andrea pedig talan egy fel hettel utanunk. Es ez az elso baba.

Shajni, en is voltam a heten genetikai UH-n a SOTE I-en, de kiakaszto volt, mert azt vartam, hogy itt nagy tapasztalatu UH-s orvos vizsgal, erre egy fiatal szonografus asszisztens vizsgalt. Az eddigi ket normal UH-mat tapasztalt orvos vegezte, nem ugyanitt, es azt hiszem, bennük jobban bizom. Azt hittem, hogy pont itt a legtapasztaltabb orvosokat gyüjtik be. Az elejen amugy kerdeztem, a nemet lehet-e majd latni, azt mondta, ilyenkor ritkan mar igen. De aztan nem mondott semmit, en meg mar nem kerdeztem. Ja, fotot sem adott, mig az elözö 2-nel kaptam. Mindenesetre mindent rendben talalt. Jo neked, hogy te mar tudod, szeretnem en is, ugy jobban el tudnam kepzelni. Az AFP-t nekem is levettek, 1 - 1.5 het mulva lesz meg.

A nyaki redö merest mindenkinek csinaltak közületek? Korabban olvastam rola es meg is nyugodtam, hogy en pont a 12. heten ugy is UH-n ra kellett, hogy menjek. A doki mindent rendben talalt, gondoltam a redöt is, azota nem is gondoltam ra, de most olvastam a Rendelöt is, meg Larat is. Nekem semmilyen redö adatokat nem vettek fel. Ez hiba?

A vedönö-terhesgondozasos temaban: nekem van egy sajat dokim, aki csak felig meddig van felkerve, ingyen, anyam kollegaja es eddig 1-szer voltam nala, a többit telefonon (mivel semmi bajom) es ö irja a beutaloimat, meg mondja meg, mikor milyen vizsgalat kell. Amugy azert nincs meg komolyabb orvosom, mert ugy terveztük, Becsben szülök, de a biztositast meg nem sikerült elintezni, ugyhogy a vegen lehet, hogy megis Pest lesz belöle. Terhesgondozasra havonta kell jarnom, ott megmerik a sulyom, vernyomasom es küldenek vizeletvizsgalatra, mikor mire. Van ott egy orvos is, aki meg nem vizsgalt, de kikerdez mindig arrol, hogy vagyok.
Ja, meg annyit, hogy korabbi asztmaskent a 2. honapban ujra visszatert egy kicsit a dolog, ejszakai nagyon enyhe fulladas formajaban, ami miatt nem tudtam aludni. Ez 1 honap mulva eltünt, azota megint tünetmentes vagyok. De emiatt el kellett mennem tüdögyogyaszati vizsgalatra, es kideritettek, hogy az elmult 5 evben teljesen kierösödött az asztmam, ugyhogy most napi 2x2 rendszeres gyogyszerezest irtak elö. Mondanom sem kell, repesek, hogy bar tünetmentes vagyok, terhesen gyogyszereznek. De biztositottak rola, nem art, meg hogy a terh. miatt komolyan kell venni az asztmat.

Shajni, mintha te is asztmas lennel (bocs, ha tevedek). Te mit tudsz, mit szedsz? En Pulmicortot szivok be (most mar)rendszeresen, es persze ott van a Brycanil vesz esetere, de attol nem felek, mert nem asztmas kismamaknak is fel szoktak irni izomlazitokent.

Nagyon hosszu voltam, bocsi. (Talan meg annyit, en is budai (Hidegkut) vagyok, maramikor nem becsi.

Puszi mindenkinek, mindent bele Geri, Evi!

Cili2
Cili2
 


Sziasztok!
Geri, Évi, nagyon jó, hogy már ilyen "régen" jelentkeztetetk, én bizakodom és remélem, hamarosan a nagy eseményrol szóló beszámolóval folytatódik a szappanoperátok!!!!

Cili2, nem mesélsz kicsit a rafais topicban az élményeidrol, kíváncsi lennék, mizújs veletek és hogy hogy tetszik a dolog!

A SOTE I uh-sai miatt már én is kiakadtam néhányszor, nekem a 21(!!!) héten nem mondták meg a baba nemét, pedig kicsi Bogyóka akkorát terpesztett... Most szerdán megyek újra, szorítsatok, hogy nehogy megint egy bunkovárit fogjak ki. Cili, az a fiatal srác még elég normális (emberileg), bár fotót az elso uh-n nekem is elfelejtett adni, pedig külön kértem. A leghúzósabb nekem eddig dr. Német volt, bár o meg állítólag szakmailag nagyon profi.

Mindenkinek szép hétvégét!!!
Kata és izgo-mozgó Bogyókája
kata (kata)
 


Sziasztok
Cili én calium-sandoy tablettátszedek naponta 4 x 1-et,meg van ventolin spray-em amit akkor kell használni ha fulladok de igazán én áprilistól szoktam gyógyszereket szedni mert a virágporra indul be az asztmám. A tüdőgondozóba járok ás ott azt mondták ha kell jelentkezek gyógyszerért mertmost már sok olyan van amit terhes kismamák is szedhetnek.
Mindekinek jó pocaknövesztést
Shajni
shajni
 


Sziasztok!

Hát nagyon úgy tűnik, hogy Évivel történt vmi, talán már meg is szült és boldog anyuka. Reméljük. Ha tudok vmit én is jelentkezem.

Nekem holnaptól kórház, kedden pedig egy kicsi löket oxytocin, aztán jöhet a baba, ha addig nem akar jönni. A szülésznő szerint nagyon kicsi kell neki, egy-két fájás, hogy beinduljon, de, ha egyszer nincsen... Úgyhogy azt hiszem ma jelentkezem utoljára,de a férjem azt hiszem beleszeretett a babanetbe, megkérem, hogy írjon nektek.

Kata, köszi a bíztatást, mindenkinek további jó kismamaságot kívánok és én is ugyanígy fogok izgulni értetek, mint ti értünk. Ez biztos.

Sziasztok:

Geri
geri (geri)
 


Évi és Geri!

Mindenki Veletek izgul! Kép Mindennap úgy jelentkezek fel a baba-netre, hogy hátha van hír Rólatok és a babákról, de azt hiszem már nincs sok vissza.
Aztán Én jövök, még elvileg 3 hét, de az ultrahangon az orvos azt mondta, hogy már látszik a lepényen, hogy kezdi bevégezni a feladatát.
Na hát ennyi!

Enikõ
Enikõ
 


Sziasztok Lányok!

Kedves Enikő!

Hát neked is kitartás, 3 hét már nem sok. Aztán meg, ha kevesebb, akkor mindjárt a kezedben lesz a babuci. Szerintem mire én netközelbe jutok újra, az első két hét megpróbáltatásai után, már Te is komoly anyuka leszel.

Remélem még emlékezni fogtok rám, mikor visszajövök ide... Kép

Majd nyitunk egy, "AMI A SZÜLÉS UTÁN VAN" topicot.

Sziasztok!

Geri
geri (geri)
 


Dia!

Holnaptól a kórházban vagyok, ha gondolod és van időd nézz be. Gerendásné Andics Anikó néven futok... De lehet, hogy kiíratom a Gerit is Kép

A szülésznőmről pedig csak annyit, hogy imádom, nagyon jó fej. Aki a Tétényiben fog szülni ajánlom: Fantha Zsuzsa.

Halihó
geri (geri)
 


Geri!

Lehet, hogy holnap még nem fog menni, de kedd-szerda magaslatában feltétlenül meglátogatlak.
Addig is, nagyon vigyázz magadra, és egyet se félj, jó kezekben leszel...

Puszi:

Dia

U.i.: Mivel véleményem szerint Évi már igazi ANYUKA, ezúton is szeretnék neki gratulálni!!!
Dia
 


Lányok!

Én már azt sem tudom kinek címezzek. Lehet, hogy tényleg bejön, hogy Geri és Évi egy napon lesznek anyukák, de, hogy nem lesz nagy a korkülönbség a két baba között az biztos.

Én ma voltam CTG-n és a szülésznõm szerint akár már a héten meg lehet a kicsi. Na de inkább nem élem bele magam, mert még türelmetlenebb leszek.
Mire a húsvéti tojásokat festem úgyis itt lesz már a kisfiam! Kép

Enikõ
Enikõ
 


Csajok! Mi ez a nagy csend ma??? Mindenki szülni ment? Jelentkezzetek!

Hello: Andrea
Andrea
 


Geri, és mindenki!

Nem tudok Éviről. Tudja a telefonszámom, de nem jelentkezett még. Remélem nagyon boldog anyukája egy édes pici babának!
Ha megtudok valamit azonnal írok!

Puszi,
Mamacica
Mamacica
 


Sziasztok!

Este beszéltem Gerivel, egyenlőre semmi hír, ha továbbra sem történik semmi, szerdán megindítják a szülést. Drukkoljatok neki!!!

Puszi:

Dia
Dia
 


Sziasztok, Lányok!

Mse, nagyon gratulálok!!!!

Drága Geri és Évi!

Nagyon-nagyon drukkolok nektek, remélem, már boldog anyukák vagytok mindketten!!!!

Mondjátok, miért tiltanak el a szextõl a dokik az utolsó hónap(ok?)ban? A méhszáj kinyílása miatt? Én azt olvastam, hogy normális terhességnél a szülés beindulásáig engedélyezett az összebújás! VAgy van valami komoly orvosi ellenjavallata?

Kedves Kata!

Mizújs veled? Mi volt ultrahangon? Jövõ héten össze tudunk hozni egy találkozót? Nagyon jó lenne!

Én meg már 30 hetes vagyok, vagyis a 31.-be kezdtem bele a napokban. Nekem még 10 hét, de már most nagy izgalommal gondolok a szülésre, és együtt izgulok az éppen szülés elõtt álló kismamákkal. Tegnap voltam dokinál, és a méhsüllyedésem miatt állítólag már annyira lenn van a baba, mint amennyire csak szülés elõtt szokott lenni, de a méhszájam rendben van és zárt, remélem, nem lesz belõle koraszülés! Mindenesetre sokat kell pihennem, viszont a doki szerint az, hogy mélyen van a baba, jócskán meg fogja könnyíteni a szülésem. Úgy legyen!

Mindenkinek napsütéses boldog napot kívánok, nagyon várom a jelentkezésetek!

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkivel ezúton szeretném közölni, hogy du. 1 óra után megszületett Geri kislánya, Lili, 3700 grammal és 58 centivel.

Puszi:

Dia
DIa
 


Drága Geri, bár személyesen is ismerjük egymást, ezúton is szeretnék nagyon - nagyon sok boldogságot, jó egészséget, rengeteg jókedvet kívánni az anyasághoz! Ezúton gratulálok a büszke apukának is! A kicsi biztosan gyönyörű, mert apja - anyja az!!! Kép
Sok szeretettel: Viráganya, Virág, Attila
Viráganya
 


Kedves Geri! GRATULÁLOK!!!KépKépKép Nagyon sok boldogságot,és jó egészséget kivánok! Sok szeretettel: Szani
Szani
 


Kedves Geri!

Nagyon jo egeszeseget nektek, sok sok boldogsagot
es nagy gratulacio neked. Mielobbi hazaerest es nagyon varjuk beszamolodat.

HAjnalka
napocska (napocska)
 


Kedves Geri !

Sok szeretettel gratulálok kislányotok születéshez ! Nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánok !

Szia

puszi

Szilvy ( sysy )
Szilvy
 


Hello, Lányok, kislányunk lesz, ma voltunk uh-n, minden ok, most sietek, csak at örömhírt szerettem volna megosztani veletek!
Ja és még 1 nagy hír: Soma Emmája a mai napon megszületett, kicsi pici kis tünemény, kicsit elobb jött, mint vártuk, de mindketten jól vannak.
Kata
kata (kata)
 


Kedves Geri!

GRATULÁLOK a pici lány születéséhez!!!
Jó egészséget Nektek és legyetek Vele nagyon boldogok!!!

Szia
Erika
(Erika7)
Erika7
 


Kedves Geri!

Csodálatos ajándékot kaptatok ma! Nagy szeretettel gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek!

Sok puszi a kis Lilinek!

Enikõ
Enikõ
 


Kedves Soma

Gratulalok kicsi Emmahoz, jo egeszseget neki , es ha kikerultok korhazbol jelentkezzel

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Kedves Soma!

Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok Nektek is. Remélem jól ment minden.

Üdv: Enikõ
Enikõ
 


Kedves Geri és Soma! Kép
KépGRATULA NEKTEK ÉS CSALÁDOTOKNAK!!! Kép

Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Na, itt vagyok megint, már kicsit higgadtabban. Eloszöris egy hatalmas hurrá Gerinek és Lilinek, nagyon várom már a beszámolót és persze Évitol is.
Somának remélem mihamarabb át tudom adni a jókívánságaitokat, egyenlore az intenzíven fekszik. Szegényke toxémiás lett, már a múlt héten hétfon befeküdt, aztán tegnap estére olyan rosszak lettek a leletei, hogy úgy döntöttek, jobb lesz Emmácskának kint. Úgyhogy ma 11:48-kor megszületett a kicsi lány, persze császárral, de a papija is bent lehetett. Most a baba is és Soma is jól vannak, és reméljük, minden rendben lesz velük a továbbiakban is. Drukkoljatok nekik!
Mint már írtam az elobb, mi is túl vagyunk a 3.uh-n, képzeljétek, újra az a bunkóvári doki volt, aki a múltkor, de most nagyon ügyes voltam, felvettem az ájtatos anya-pózt és nagy udvariasan, tapintatosan kikunyiztam belole Bogyóka nemét, szószerint ezt mondta: leány... Szóval hozta a formáját, de legalább fény derült a titokra és ráadásul mindent rendben is talált. Nagyon boldogok vagyunk, a férjem is és én is. Ezennel vége a Bogyóka-korszaknak, pici lányunk (1200 gr!!!!!!) mától büszkén viselheti a Kinga Kornélia nevet.
Talán most már beájulok az ágyba, nagyon húzós, hosszú nap volt ez a mai. :-))
Kata
kata (kata)
 


Kedves Soma! Sok boldogságot,és jó egészséget kivánok!! Kép Szani
Szani
 


Kedves Geri és Soma!

Gratulálok nektek a picikhez és sok boldogságot kívánok! Na meg persze sok tejecskét a piciknek!

Ancsa
Anyanyanya
 


Kedves Soma !

Gratulálok Emmácska születéséhez. Nagyon jó egészséget, sok boldogságot kívánok.

Szia

Szilvy (sysy )
Szilvy
 


Drága Lányok!

Kedves Geri és Soma!Gratula a picikhez, sok boldogságot velük, ugye szuper anyává válni?

Kedves Kata! Örülök, hogy megoldódott a kérdés és kiderült Bogyóka neme. Nekünk is lányunk lett, de az UH után azért 1-2 kék holmit is beszereztünk, biztos ami biztos.

Képzeljétek Panka kedden már 1 hónapos volt, rohan az idő. Olyan szépen alakul, fejlődik és sokat eszik de nagyon lassan. Van valakinek ötlete, hogyan lehetne gyorsabb evésre ösztönözni? Mindíg elalszik közben azután meg reklamál ha leveszem a ciciről, mert még éhes.

Üdv, PankaMama
PankaMama
 


Pankamama!

Az én lányom is lassan evő volt az elején, én hagytam. Ma már úgy eszik, mint a villám, kellett ugyan egy kis idő, amíg belejött.

Puszi:

Dia
Dia
 


Sziasztok lányok!

Előszőr is nagy nagy gratula Somáéknak és Geriéknek a kis hercegkisasszonykákhoz!KépKépKép
Kata, Rád egy kicsit írigykedekKép, hogy "csak" így lányosították a kis Bogyókátokat!Kép Mondjuk, mi is nagyon várjuk a hétfőt és reménykedünk, hogy most nem lesz szégyenlős a mi kis pockunk!Kép Jó lenne, ha megerősítené doki bácsi az eddigieket...

Pusszantás!
Zsófi
Csucsuka
 


Kedves lányok!

Geri és Soma!

Gratulálok az ifjú kisasszonyokhoz! Sok boldogságot és türelmet hozzájuk!

Nálunk cseppem már két hetes múlt, s még mindig Ő van életünk közepén. Sokat eszik és alszik, bár néha hasfájós, rossz szavunk nem lehet rá, ha csak az nem hogy mindent rendszertelenül csinál. Már elkezdtem írni, hogy mikor eszik, de még nem volt két egyforma nap. Mikortól várható szerintetek, hogy legalább nagyjából előre tudjam, mikor fog enni, mikor van látogatóképes időszak, vagy akár csak remény némi délutáni alvásra, hajmosásra?

Mse
Mse
 


Sziasztok Lányok!

Bocsánat,hogy csak most jelentkezem. Tudatom, hogy március 10-én 18:40-kor össze-vissza 4 és fél óra alatt megszületett CSONGOR, 2,35 kg, 47 cm.
Mivel kicsi lett ezért koraszülött osztályra került, de már jól vagyunk, ügyesen szopizik (bár minden cseppért megküzdöttünk) és ma HAZAJÖHETTÜNK.
A férjem napokig ünnepelte a fia születését, nem volt beszámítható állapotban ezért nem tudtam jelezni.
Nagyon boldog, és nagyon fáradt vagyok, de fantasztikus érzés.

Geri! Mégis megeloztelek! Te viszont pont az én szülinapomon szültél , úgyhogy a lányodat is (persze a fiam mellett) szülinapi ajándéknak tekintem. Remélem jól vagytok. Lesz mit megbeszélnünk, ha hazajöttök jelentkezz! Legyetek Ti is nagyon boldogok!

Évi
Évi (Évi)
 


Még valami!
Szülés közben (ami nem semmi volt) gondoltam rátok, hogy biztos szorítotok. Köszönöm mindenkinek aki velem érzett, velem izgult, esküszöm erot adott a legnehezebb percekben!

Ha egy kicsit több idom lesz, majd leírom részletesen a történteket.

Mindekinek KÖSZÖNET!

ÉVI
Évi (Évi)
 


Ezer gratula Evi pici fiadhoz, jo pihenest es novogetest neki. Mar nagyon szamolgattuk mikor tersz vissza , mikor engednek haza benneteket

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Évi !

Gratulálok a kisfiadhoz ! Nagyon drukkoltam Neked ! Amikor eltüntél innen a társalgóból, meg a chaten sem jelentkeztél, akkor gondoltam, hogy szülni vagy már !

Nagyon örülök, hogy hamar megszültél ! Várom nagyon a beszámolód !

Nagyon jó egészséget , sok sok tejcit kívánok Nektek !

Puszi

Szilvy (sysy)
Szilvy
 


Kedves Geri, Évi és Enikő!
Gratulálok a picik születéséhez. Nagyon drukkoltunk Nektek.
Sok türelmet, egészséget, tejet, alvási lehetőséget, és kevés aggodalmat, vendéget, "jóakarót" kívánok Nektek.
Ha van időtök, írjátok meg bővebben is, hogyan is születtek a pici emberek.
Várunk esténként Benneteket! Kép :-)
Dorka
dorka (dorka)
 


Azt hiszem, az elözö irasom nem ment el, tehat megegyszer:

Kedves Evi, Geri, Soma, gratulalok a picurokhoz, oriasi öröm lehet. Ha raertek, jo lenne hallani a szüleseitekröl.

Kedves Pankamama es Mse, örülök, hogy visszaneztek meg ide, nagyon irigylem mar a kezbefoghato kis edeseket, nekem meg sajna varnom kell 5 honapot.

Cili2
Cili2
 


Kedves Évi!

Ezer gratula! Nagyon drukkoltam nektek! Minden jót kívánok és nőjetek nagyra!

Ancsa

Lányok!

Valaki már régebben felvetette, hogy nyissunk egy külön topicot a szüléstörténeteknek, szerintem most hogy ennyi baba született megint aktuális lenne. Mit szóltok hozzá?

Ancsa
Anyanyanya
 


Drága baba-netes barátnõim, barátaim!

Velünk is megtörtént a csoda!Kép Szülõk lettünk!Kép
Tudatom Veletek, hogy a kiírt idõhöz képest 3 héttel elõbb és nagyon kellemes élmények között megszületett kisfiúnk. Juhász Kájusz március 16-án 16.55 perckor született: 3250 grammal és 55 centivel.

A szülésrõl annyit, hogy amikor kibújt és felsírt azt mondtam "Jöhet a következõ!" Kép

Reggel voltam az orvosomnál aki azt mondta, hogy lehet, hogy találkozunk még a mai nap folyamán. Hazamentünk, isteni ebédet fõztem és délután fél 3-kor a magzatvíz elfolyása következett. 3 óra után érkeztünk a kórházba, mosolyogva amikor már 3 ujjnyi volt a méhszáj! Mire átmentünk a szülõszobára, mert, hogy a vajúdóba már nem kellett mennem 4-5 ujjnyi volt akkor már kezdtem érezni. 15.15-kor rakták rám a CTG, kedélyesen beszélgettünk. Pont az volt a baj, hogy nem fájt igazán, nem tudtam, hogyan és hová nyomjak. 16.30-kor kaptam infúziót akkor már éreztem, hogy mit is kell csinálni és 16.55-kor megszületett a CSODA! Kép

Tehát mindössze 1 óra 40 perc volt az egész attól kezdve, hogy átballagtunk a szülõszobára!

Köszönöm Mindenkinek a szurkolást, tudom, hogy Velünk voltatok! IGAZI ANYUKA LETTEM!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Puszi Nektek a kórházi ágyról: Enikõ
Enikõ
 


Szia Enikő !

Gratulálok kisfiad születéséhez, épp a chaten voltam, amikor Femike újságolta, hogy ANYUKA lettél.

Örülök nagyon, hogy ilyen könnyen és gyorsan megszületett a kisfiatok !
Nagyon jó egészséget, sok boldogságot kívánok Nektek !

Sokat gondoltam Rátok !

Puszi,

Szia

Szilvy (sysy)

Várlak a chaten !!!!
Szilvy
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a gratulációt kis Csonginkám nevében is.
Az elso éjszaka nagyon ügyes volt, 4 óránként kért csak enni, utána aludt.
Ettol függetlenül majdnem leragad a szemem, de valahogy majd belejövök. Na meg az elso pelenkázás, fürdetés sem volt semmi. Apukája is nagyon élvezi, ismerkedik a kisfiával.
Az érzés leírhatatlan amit érzek mikor ránézek.
Egyenlore ennyire telik az erombol, majd jelentkezem.

Eniko! Nagyon sok boldogságot, kitartást az elso napokra, legyen nektek is sok örömötök a babuciban!

Amint kifújom magam, részletes beszámolóval kezdem a babaszületés topicot...

Sziasztok Évi
Évi (Évi)
 


Sziasztok!

ÉVI ÉS ENIKŐ!

Nagyon-nagyon sok boldogságot Nektek, egészséget, sok-sok tejet, és mihamarabbi átaludt éjszakákat.

Évi, ha beszélek Gerivel, elmondom a nagy hírt, mindig kérdezgette, mi van veled, nagyon izgult értetek.

Puszi:

Dia
Dia
 


Kedves Eniko!

Gratulalok kicsi fiadhoz, jo egeszseget nektek, sok boldogsagot. Kulon gratulacio gyors szulesedhez.


Hajnalka
napocska (napocska)
 


Draga Enikö, gratulalok! Szuper, hogy ilyen kellemes es gyors szülesed volt. Sok sikert a tovabbiakban! (Bocs, most nem ugrik be, ugye elsö baba?)
Cili2
Cili2
 


Kedves Évi és Enikő!

Mindkettőtöknek nagyon gratulálok a legújabb csodátokhoz!
Sok boldogságot hozzá!!

Mse
Mse
 


Sziasztok lányok!

Évinek és Enikőnek nagy gratula a trónörökösökhöz!Kép Úgy irigykedem - főleg ilyen beírások láttánKép -, bár nekünk még vissza van 14 hét...

Pusszantás!
Zsófi
Csucsuka
 

Vissza: Szülés

Jegyzetfüzet: