Új privát üzeneted érkezett!

Kikocska - gratula az unokatesóhoz!!!!!

Kép

Kép
leo50
 
 


Kikocska! Én is gratulálok az unokahugihoz!
Ezt a hordozót a húgom vette, nemsokára fog szülni és a nagyobbik fia alig múlt 1 éves, így szüksége lesz rá. Én tesztelem...
Nem sokat használjuk, mert Pepe egész jó fiú, napközben alszik kb 2-szer 3 órát. Ma éppen délelőtt csak felet, és most 1-től nyomja,
utána kicsit elvan itt-ott picit ölben is, kint pedig babakocsival közlekedünk. Eddig kb 3szor volt benne, akkor amikor a kép készült, akkor nyügös napja volt, és nem haladtam a főzéssel (hétvége volt), így gondoltam kipróbálom, és elaludt benne. :lol:

Tényleg nagyon jók a vonalzók, és a videók is, hiába van rajta sírás, akkor is aranyosak.
Persze nagyon sajnálom Balázst, hogy ilyen sokat sír. Rossz lehet nektek!

Régen Marcinak amikor ment a hasa, akkor voltak iylen kiütései, mi is a Canastent használtuk, de fele Neogranormon volt. (a kézfejen összekevertem, és úgy kentem be)
Most ennyi jutott eszembe!

Kép

Kép
eda7
 
 


Kikocs,gratulálok az unokatesóhoz!

Gesztenye!Nálunk Botondnál is,és most is az a szokás,hogy fürdés elött van kb fél óra "pucérkodás",lekerül a pelus,rakok alá vagy egy tisztát,de nem csomizom be,vagy egy törölközöt és éljen a meztelen fenék! :lol: Botond a mai napig tartja ezt,sose volt baj a popsival!Krémezni,meg már csak kaki után,vékonyan a gyógyszertárival,ha esetleg valami kezdett kijönni akkor sudocremmel szoktam!

Kép
Kép
gizu
 
 

 
 

na,végra én is ide jutottam.most mindenki alszik.

Alex megkukult,alig alszik nappal....azt is jóformán csak kézben,esetleg kendőben.apa meg titta hüle megint.olyanokat mond hogy haggyam a fenébe had ordítson,majd abbahagyja....mondom neki hogy de akkor legalább Patrikkal foglalkozzon mert ő meg féltékeny.erre azt válaszolja hogy Patrik meg legyen el egyedül,mert így soha nem lessz önálló :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
tegnap már engem is a sírás kerülgetett.
ma megvigasztaltam magam 2 felsővel:)

képzeljétek 68-as naci van Alexon :lol: szerdánn viszem védőnőhöz kiváncsi vagyok a hosszára.a súlya tuti 6 kiló felett van.kis husim.

adó kártyán Alex is megkapta csütörtökön....csak úgy.
a családit én annak ellenére hogy számlára kértem csak tegnap hozta a postás :x :x :x hihetetlen,fel is hívtam a MÁK-ot,jól lebaftam őket.álítólag a kövit már számlára kapom......

ezt a vibrusol-t lehet akkor is adni ha nagyon nyügi a baba???és attól megnyugszik??jóóó lenne.

szegény PAtrikon annyira látszik hogy nem esik neki jól ahogy az apja bánik vele.....én amikor tuom akkor szeretgetem,de a két gyerek mellett továbbra is én csinálok mindent......így nehéz.

na Alex már nyekereg is........majd legközelebb folytatom....

Kép
Kép
ettike
 
 


köszönjük a gratulálciókat! bár nincs érdemem benne, de nagyon örülök. Most a legjobb barátnőm babáját várjuk, vicces, egy napra voltak kiírva a sógornőmmel, másodikára...

beo, igen, kedves sírás... legalábbis szerintem. Ha ez a behergelt sírásotok, akkor elég jó :) Nekünk az görcsös, lila fejes, elkékülős, nem levegővevős ijesztően hosszú ideig, úgy szoktam mondani, ökölbe szorított arccal. Dehát többedik gyerek, érvényesülnie kell valahogy :)
Látszik rajta, hogy baja van, nem azt mondom, hogy lájtos, és nagyon rossz lehet hallgatni, főleg hosszútávon, de ez nem egy erőszakos sírás. Kedves kis fiacskád van, fenntartom. :) Sajnálom, hogy elromlott szegényke :( De elmúlik majd! Mikor mi Rékával neurológusnál voltunk, azt mondta, teljesen ingerszegény környezet - fehér ágynemű, fehér rácsvédő, minden játékot el a közeléből, mert túl élénk, minden érdekli, és nem tud aludni. Még ennyit tudok mondani. Sajnálom, hogy ilyen sírós lett. Idővel elmúlik majd, de tudom, hogy nagyon fárasztó. Misivel sem egyszerű, de nekem azért itt van már a hátam mögött két gyerek a szó szoros értelmében...

nincs ma életkedvem, hülye front... ráadásul takarítani kell... :roll:

kikocska
 
 


Viburcol kúp homeopátiás, és úgy írja, hogy lázas és láz nélküli nyugtalansági állapotok kezelésére.... nekünk olyan háromnegyed óra nyugit szokott eredményezni.

Ettike, nagyon sajnálom :(

kikocska
 
 


http://www.indavideo.hu/video/Csuklas_5
Tettem fel még egy videót!
Itt éppen csuklik! :D :D :D :D

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Kikocs: meghatódtam a válaszodon, köszönöm. látszik a 3 gyerekes profizmusod, és higgadtságod. én egy hét alatt kikészültem, Te 3 gyerekkel úgy nyomod, h eszméletlenül tisztellek érte. :) :oops:

gabka: jók a videók :)

ettike remélem hamarosan javul a helyzet.

Nekünk (lekopogom) nyugi van, reggel is aludt, az 1 órás kaja után most próbáljuk kelteni de hulla... Ő is elfáradt itt a napokban. Én is rengeteget aludtam, most folyik is a tejem...:)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Elmentek a sógornőmék. Olyan furcsa volt, hogy Luca milyen pici még az ő 3 gyerekéhez képest. Pedig a legkisebb csak 2,5 éves.

Gabka!
Luca is hasonlóan nézegeti a forgóját, mint Andris.

Anyósom elküldte a játszószőnyeget a sógornőmékkel, fel is avattuk gyorsan. Szépen nézegeti már a játszóhídon lévő figurákat.

Kocska!
Naná, hogy Luca már megkapta a méhecskét. Benn várta a szobájában. :)

Gizu!
Ezt a meztelenkedést ma este mi is kipróbáljuk. :P

Kép
gesztenye74
 
 


Gesztenye, Bogi, Gabka, meg akik még így vannak irigykedem,h ilyen jól alvós babáitok vannak :D ...(vagy most/ma kezdett sokat aludni). Most kivételesen nálunk is alvás van. Persze Majának nagy tehetsége van ahhoz,h akkor keljen fel,amikor én már félálomban vagyok. Ma is kétszer előfordult. Másodjára meg Dani úgy elcsitította,h most ez a helyzet: Kép
Ez a Viburcol szimpatikus,lehet ha így folytatódik én is kipróbálom.

Beo örülök,h most Nálad is nyugi van. Anyukák sokat tudnak segíteni. Nálam is volt 2-3 hete,h átjött,én meg aludhattam kicsit. Meg főzött is a drága :) Holnap megyünk moziba,akkor is Ő fog vigyázni Majára. Kíváncsi leszek,mert most hagyom itthon először ennyi időre. Biztos,h végig a film alatt itthon lesz az agyam.
Egyébként megint beraktam Balázs videóját kíváncsiságképp és Maja megint a nyugiból sírásba váltott. Nem tudom mit hallhat ki Balázs sírásából :roll:

Ettike :cry: érdekes felfogása van párodnak. Semmit nem segít Neked? Sajnálom,látom Nálatok is a folyamatos kendőzés,kézbentartás van.

dharma
 
 


hát sajnálom, mármint h Balázs ilyen hatással van Rá :)

tessék még 2 videó Róla :)

itt még kisebb, és nincs pofi de van haja

http://www.youtube.com/watch?v=8pSV6cvN ... annel_page

itt meg mér dundus de nincs haja

http://www.youtube.com/watch?v=vJA1YuNx7Xc

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Délután kaptam kimenőt, 2kor etettem, és amikor elaludt, biciklire pattantunk a barátnőmmel, és elhúztunk a termálba :D :D :D Úsztunk pár hosszt, kicsit beültünk a melegvízbe is, aztán hazatekertünk. Rég mozogtam már ennyit, jó esett. A párom "vigyázott" a babára, aki persze végigaludta az egészet, mi értelme sírni, ha nem vagyok ott :)

Dharma, jól elaltatta a párod Maját :D

Ettike, elég gyerekes a párod ezzel a viselkedéssel. Nincs senki, akire hallgatna, és segíteni tudna neked? Ez a legkényelmesebb, hogy hagyjuk ordítani, hagyjuk egyedül, hiszen így neki nem kell semmit csinálnia :evil:

Képzeljétek, Miának már tiszta érdes a bőre a térdén két foltban, úgy szokta toligálni magát hason fekve. Már volt a kiságy végében is, meg félig keresztbe fordulva is. Kitartó a csaj.

icamica
 
 


Nincs ma semmi mozgás amint látom! :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
gabka7926
 
 


??? Hol van mindenki??? Már 1 óra semmi helyzetjelentés :roll:

Icamica jó Neked! Én fürdőruhába sem merek bújni,nemhogy uszodába menjek :oops:

Megyünk moziba. Már most hiányzik Maja...

dharma
 
 


Tényleg nincs nagy mozgás ma itt. :(

Zorka már a második éjszakát alussza úgy át, hogy este 9-től reggel fél6-ig csicsizik! Persze napközben bepótolja a kiesett kalóriákat, mert 150-170-eket eszik! :shock:

Ma egyébként nagyon nyügi napja van, talán az időjárás miatt. 10 percekre bealszik, de mindig felébred, és egyre fáradtabb és hisztisebb.

Nagyon aranyosak a videók, majd én is igyekszem feltenni néhányat.

Gabka!
Andris frizurája nagyon jól sikerült! Igazi kis vagány krapek lett belőle!

Kép

Kép
kisszilva
 
 


Hehe, hát én lecarom, hogy nézek ki fürdőruhában, az érdekelt, hogy valamelyike beleférjek :D

icamica
 
 


Kisszilva: hát igen egy kis punknak néz így kis. :D :D :D
Nálunk most nyugi van elaludt 1kor és még nyomja de lassan ébred majd szerintem.
Este meg elaludt fél 11kor és reggel 6ig nyomta és utána evett egy picit és úgy ahogy aludtunk fél 10ig.

Este fél 9kor fürdetem és utána eszik akkor hiszti sírás meg minden majd nézelődés megint kaja és alvás fél 11kor.Ő egy kicsit tovább fent van mint a többi baba szerintem.De nem baj mert így akkor éjjel szerintem 2szer kellene kelni . :D :D És én is sokáig fent szoktam lenni. :wink:

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Icamica:igazad van!!! :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Látom, hogy mindenkinél vasárnap van. :)

Mi sem voltunk itthon. Elmentünk szavazni, aztán pedig anyáméknál ebédeltünk. Késő délután jöttünk haza, amikor is egy kolléganőm meglátogatott, és isteni Sacher tortát (egy egészet!) hozott. Ő sütötte és nagyon-nagyon finom. :)

Luca ma egy hosszabb alvás kivételével, ami ugyan 4 óra volt, elég nyűgös volt. Biztos megviseli a babákat ez a hülye idő: délig kánikula volt nálunk, majd egész délután esett az eső, és nagyon lehűlt a levegő.

Most már egyre többen írjátok, hogy a babukák átalusszák az éjszakát. Végre, nem érzem magam "kívülállónak".

Ica!
Irigyellek a fürdőért. Én is úgy uszikálnék már egyet, vagy legalább áztatnám egy kicsit magam valami jó kis termálvízben.
Bár lehet, hogy én nem is találnék olyan fürdőruhát, ami rám jönne. :oops:

Szilvi!
Nálunk Luca mindig így alszik, ahogy most nálatok Zorka, viszont Ő aztán nem pótol kiesett kalóriákat napközben. Eddig a max. mennyiség, amit evett 140 volt, de ezt talán csak egyszer hozta össze.

Most már elfogadom, hogy Luca nem egy kis zabagép, neki kevesebbre van igénye. Szerencsére, gyarapodik így is, még ha egy kicsit lassabban is.

Na, megyek fürdetni!

Jó éjt!

Kép
gesztenye74
 
 


Ma tényleg elég nagy pangás volt.

Marci az utóbbi időben leszokott az evésről. Szinte csak a létfenntartás. Nem is nagyon hízik. Egy hét alatt 90 g. :shock: De legalább nem fogy. :D
Majdcsak visszatér az étvágya. Nem igazán aggódom, mert a hangulata változatlan, és az éjszakákat is átalussza egy, max. két ébredéssel. Egyik sem tart tovább 10-15 percnél. :D EZ azt jelenti, hogy este kilenckor elalshzik, és reggel fél kilenc és háromnegyed kilenc között kel fel. :D

És ma végre meg is fordult. Hasról hátra. :D :D :D Beni is így ketdte. Persze ez nem csoda, pert nagyon sokat van hason.

Én is szívesen áztatnám magam végre, de azt hiszem erre még várnom kell 3 hetet. Remélem jó idő lesz.
Vendég
 


Gesztenye!

Marci sem eszik sokat. Nála is a 140 a maximum. Ha véletlenül többet eszik, akkor kijön belőle. Ekkora a gyomra. A doktornő szerint emiatt fölsleges izgulni.
De általában csak 100 g-okat eszik. Néha pedig csak 40-50. Ezt én úgy fogom fel, hogy tízóraira én sem eszek többet. Tőle sem várom el, hogy mindig ugyanannyit szopizzon.
Vendég
 


Sziasztok

Hát igen vasárnap van. Kevesebben vagyunk de azért írunk egy pár sort.

Kikocska én is tisztellek ezért a hármon gyerekes tudásodért, de gondolom mindenkiben benne lesz ez a profizmus ennyi idő után, illetve baba után.

Én is 3 babaát szeretnék!

Sára napközben kevesebbet alszik, szinte mindig csak játszik max. 1-1 órát alszik, ma volt az hogy 2 órát aludt egyhuzamban. iszont, 20:00-20:30 kor mál alszik és 5:30-6:00 kor kel, gondolom igy piheni kimagát.

Ma elég rossz volt mivel a d.u. séta elmaradt, mivel esett az eső, ilyenkor szokott aludni egy 1/2 órát és utána nyugisabb.

És tényleg tele an élményekkel, gondolom ezért is nem alszik annyit napközben.
D.U. már annyora fáradt volt hogy a cicin logot és estére pánikoltam, hogy nem lesz elág tejem, így melegítettünk a fagyoból, de hát nem is evett sokat, nem csak azért mert nem tud üvegből, hanem annyira fáradt volt, hogy míg melegedett a tej a ciciből adtam és utána probáltam az üvegből de bealudt ugy hogy büfizett 3mat és leis raktam.

Nagyon édi.
Lehet hogy most majd éjjel fel fog kelni enni., majd meglátjuk.

A találkát: nem rögtön gondoltam, hanem megbeszélünk előbbre egy időpontot mikor mindenkinek jó és akkor, sajnálom hogy vannak akik messzebb laknak.

ÉN NAGYON ÖRÜLÖK HOGY ENNYI "BARÁTOM" VAN KIVEL MEGOSZTHATOM BAJOMAT.

Nekem tényleg senkim nincs akivel beszélgethetnék, mondjuk most van 2 lány kivel régebbóta ismerem és nekik is most születet babájuk, így tartjuk a kapcsolatot, de még nem volt időnk talizni.

Nekem elektromos mellszívom van, nekem az elején nagyon fájt a cicim, én biztos nem tudtam volna magamnak csinálni, inkább a gépet választottam, de én sem probáltam még ki a szilikon betétet.
Mivel nekem már nem fáj a cicicm igy nem is probálom ki.

Na megyek pihizni, mert egésznap a lányzó a karomban akart lenni.

Képzeljétek el, ez normális hogy Ő már fel akar ülni, mikor ölben van?

Kép
lili&ana
 
 


Nem csak a bajomat tudom megosztani veletek , hanem minden ami jó is.

Sára még hasról nem tud megfordulni, de mondta a védőnő hogy még nincsen semmiről lekésve.
Mondjuk nem szeret hason feküdni, moindig sír. Pedig a kórházban meg csak hason szeretet aludni, mindig sírt mikor háton volt.
Mit csináljak?

Kép
lili&ana
 
 


Lilana!

Még nem is kell hasról hátra fordulnia. Főleg, ha nincs is sokat hason. A babák először általában fordítva fordulnak, tehát hátról hasra.
De Marcinak erre kevesebb esélye volt, ugyanúgy, mint anno Beninek.

Örülök, hogy a barátaidnak tartasz minket, és mindig elolvassuk amit írsz. (Legalábbis én.)
Vendég
 


Liliana!
Zorka sem szeret hason lenni, de minden nap "edzem" egy kicsit. Ilyenkor emelgeti a fejecskéjét, meg próbál kúszni, de amikor elfogy a türelme, égtelen hisztizésbe kezd, muszáj hátra fordítani. Én nem aggódom emiatt, mert leginkább vállon szeret lenni ha kézben van és akkor nagyon szépen emelgeti a fejét, van, hogy hosszú percekig is tartja. :)
Egyébként Zorka is folyton fel akar ülni, annyira erőlködik, hogy vörös lesz a feje. :)

Kép

Kép
kisszilva
 
 


nálunk bucsú volt ma és kaján voltunk, párom mamájánál.
Na persze a bazárba nem jutottunk ki, mert nem jött el velünk senki.

Képzeljétek,tegnap akartam melegíteni sót, a cicim melegítésére, erre a zacskó 2é vált, fogtam másikat, bedobtam a mikróba, mire kiakartam venni beleolvadt. Így a sót beleszórtam egy ruha szatyorba,összetekertem és azzal melegítettem.Tök jó volt.
Ma bedobtam a mikróba 4percre, mire kimentem kiégett......füstölt az egész konyha.....királyság :oops: :oops: :oops: :oops: :twisted: :twisted: :twisted: :shock: :shock:

Cat Oli is így eszik 40-100.

kocska
 
 


Kocska, cicire is: cseresznyemag-párna!!! DM-ben általában lehet kapni, és azt elég nehéz felgyújtani, bár úgy nézem, te bármire képes vagy az ügy érdekében :D

Csajok, ti hogy adtátok oda a pénzt az orvosnak? Natúrban, borítékban? Nem értek hozzá, és holnap megyek a 6hetesre :oops: :oops: :oops: Utálom az ilyen szitukat.

icamica
 
 


Kocska én a sót zokniba szoktam tenni. Majának is néha felmelegítem a pocakjára. Azt nem öntöm ki,hanem amikor kell előveszem,be a mikróba,aztán uccu neki.

Liliana :D Én is így vagyok Veletek. Itt legalább olyan gondokatbajokat le tudok írni,amit ha máshol felhoznék néznének rám nagy szemmel...

Cat gratulálok Marcinak!!! Ügyi baba! :)

Kisszilvi én már akkor odaadta,amikor hazabocsátottak a kórházból és kiszedték a varratokat. Vettünk egy ajándékszatyrot,bele egy bonbont és a borítékot.

Tegnap kipróbáltam a suttogó könyvből az alvás előtt "megtömjük" a gyereket technikát,mert mostanában nagyon korán kel és én nagyon fáradt voltam. Olyan édes volt,6-ig aludt :D Most meg szopizik,meg nézelődik :)
Tegnap nagyon jó volt a mozi,csak már nagyon hiányzott Maja,gyors szaladtunk aztán haza.

dharma
 
 


Kikocska: na, eljutottam a homeós papírig, mégsem olyan bonyolult, két fajta szer van, amit az oltás napján kell beadni: Thuja 30CH és Silicea 30 CH, a többi csak kiegészítő, különböző panaszok esetén.

Szombaton nagyon nyűgös nap volt, sehogy nem volt jó. Mondjuk amilyen idő volt, nem is csodálom.

Janka étvágya is változó, 80 és 200 között mozog. Mondjuk eddig csak egyszer evett 200-at, amúgy általában 140-160at szokott.

Kép

Kép
sildi83
 
 


sziasztok!

Végre van számítógépem!!!!Összeszedett valami férget....
Azt hittem, majd utól sem tudlak érni benneteket annyit írtatok azóta...háááát... :lol: :lol: :lol:

Párom itthon van....még fájdogál és vérezget neki..... :cry:

Ma megint megyünk délután tornára a picivel.Úgy döntöttünk akor is visszük ha nem kell.....

Valaki kérdezte a Heim Pált...nekünk kellett beutaló az ortopédiára, telefonon beszéltem velük előtte.. :shock: :roll:

Anyasági:én már el is vertem.. :lol: :lol:
vettem egy új vasalót, mert a régit leejtettem, meg egy jó kis varrógépet, amin majd szép kis jelmezeket tudok varrni a két kicsinek...eddig kézzel varrtam és jó pár éjszakám ráment...
Meg legalább a nadrág felvarrásés cippzárcsere sem lesz gond...
Kiskosztümöt egyenlőre nem varrok.. :lol:

Tegnap templomba voltunk , mert a keresztfiam komfirmált.
Nagyon jól bírta, babakocsival mentünk és egy órát nézelődött egy rát meg aludt.. :lol:

Fürdeni én is mennék...de nemhogy a fürdőruha nem jön rám hanem semmi.. :oops: :oops:
Na majd jövő nyáron!!
Elhatároztam hogy este csak gyümölcsöt fogok vacsizni, hátha valami lemegy..

Bár 20-án én is ballagásra megyek..... :lol:

Már ilyen ügyesen tartja a fejét

Kép

Kép


Kép
tasin
 
 


jajj nekünk nagyon sűrű hétvégénk volt! Péntektől vasárnapig mindig volt itt valaki! Hiába csak 1-2 órát akkor is!

Ma is még sűrű nap lesz! De este igyekszem majd jelentkezni!
Mert egyedül leszünk ma megint :(
Utálom ezeket a vidéki kiküldetéseket.... de mindig Tisa jut eszembe!
_Tényleg Tisa merre jártok? rég olvastam rólatok!

Kocska ez a carezette horror áru valóban... döbbenet, de nagyon sok választás nincs az ilyenkor szedhető gyógyyszerek között!

dharma hogy viselted a mozit, én 23-án megyek a DM koncertre de félek! Olyan jó kis napirendje van 10-kor elaszik és reggel kb 5ig nyomja! Félek nehogy felboruljon a kis rendje! Bár abyaide jön hozzá, de akkor is... 1 órával korábbra kell hozni neki az aznapi rendjét hogy ehessen még ciciről, és akkor 8-körül eltudunk indulni, nem hoszm hogy 8-kor kijönne a DM.... szóval remélem nem maradunk le sem! Izgulok!!!
:oops: :(

Aranyosak a videók! :)

Na megyegyek majd jövök mégh és reagálok!

Ja 30nap már letelt bőven csp-t meg még nem kaptam semmit! Na majd lehet felhívom őket én is!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


lányok, főleg fiús anyukák.

lenne egy kérdésem. elég cikiben vagyok, hisz van férjem, meg láttam már Olyat :D de az jutott eszembe, h lehet h azért sír a fiam annyit mert valami nincs rendben a kukijával?? Mert nem tudom, lehet h le van neki tapadva?! mert nem tudom milyen ha le van tapadva. Azt tudom hogy kellene kinéznie :oops: de most nem olyan. ha le van tapadva az egyáltalán fáj? lehet h az a baja???

mert nagyon sírós...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Bogyó!

Még nem számít, hogy le van-e tapadva. Ilyen kicsi korban nem kell vele foglalkozni. Amiatt tuti nem sír.
Egyszerűen csak sokat szeretne kézben lenni, vagy a pocija. Ez utóbbi lehet üres, nagyon eli, görcsölhet, vagya csak enyhén fájdolgálhat...
Vendég
 


beo nekünk a doktornő megnézte, és szerinte egyenlőre ez így rendben, de még olyan mintha teljesen rajta lenne a bőr! De ilyenkor még teljesen normális állítólag! Majd idővel kialakul...
Hogy fájna-e hááát nem tudom! :oops:

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


köszönöm a válaszokat, hát akkor nem tudom mi lehet a baj. tényleg szeret velem lenni, apa meg anyukám karjában nem jó. csak velem.

na de azért majd megkérdezem a doktornőt...
köszi még egyszer

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Most van egy cikk az origon az intim tornáról, lehet ingyenesen valami DVD-t rendelni az alábbi honlapon.....megrendeltem, aztán meglátjuk mi lesz belőle.... :wink:
Már csak az legyen aki csinálja.. :oops:


http://egeszseg.origo.hu/cikk/0922/3789 ... i_bo_1.htm


http://www.viragzonoiegeszseg.hu/index.php/foldal

Kép


Kép
tasin
 
 


Sziasztok!

Délelőtt megjártuk a dokit mindkét gyerkőccel. Emma oltást kapott, Barninak meg megcsinálták az 1 hós státuszvizsgálatot. Holnap valszeg elviszem a kicsit a Bethesdába is a sebészetre, ott is megmutatom a köldökét. Már előre élvezem.... (Nem tudjátok, lehet ott parkolni? :roll: )
Szombaton voltunk esküvőn kettesben apával, még egy cukiba is beültünk és simán hazaértünk a következő szopira. Nosztalgiáztunk kicsit, mert ott volt a mi polgárink is 3 éve.

Tegnap meg itt volt a férjem családja, megtartottuk Barni első névnapját. :D Jól sikerült, bár én nem igazán tudtam kiélvezni, mert hol a konyhában voltam, hol meg vmelyik csemeténkkel voltam elfoglalva! Sajna a kertipartit elmosta az eső, na majd csütörtökön talán az is összejön!

Visszaolvasni esélyem sincs..

Beo, nekünk azt mondták, h 6 hós koráig ne csináljunk semmit a kis kukijával. Nem hinném, h fájhat nekik.

Tasin, szörnyen hangzik ez a műtét, remélem hamar felépül a párod és nem lesz „folytatás”.

Találka: én egyelőre nem hiszem, h be tudom vállalni 2 gyerekkel, pedig szívesen megismernélek Titeket!!
Tényleg Judyval, Tüneménnyel, Evikével meg Ticivel mi lehet!? Régen hallottunk felőlük! :roll:

Mindjárt ébrednek, mennem kell…

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!

Egy gyors kérdés! :D
Szerintetek Mei-Tai vagy kenguru?? :roll:
A kenguru egyszerűbb,de nekem ezek a Mei-Tai-ok(remélem,jól írom le :oops: ) is tetszenek.Szóval megint nem tudok dönteni :oops:

Most visszaolvasok,aztán jövök... :D

Kép
demetnik
 
 


gyors válasz, mei taira szavazok. Ergonómiailag jobb.

kikocska
 
 


én MT párti vagyok. meg kendő. szerintem MT.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sztem is mai tei :)

dharma
 
 


A mai napunk sem volt gyenge. Luca szinte csak rajtam akart lógni, alig aludt pár órácskát.

Ica!
Én akkor adtam oda a dokinak a pénzt, amikor elengedett a kórházból. Egy borítékban nyújtottam át neki.

Dharma!
Mit jelent a "tömés"? Erőltettétek a kajcsit?

Tasin!
Én is megrendeltem ezt a DVD-t, hátha egyszerűbb, mint a másik. Azt is elkezdtem, de félúton abbahagytam.

Mennem kell, mert már megint sírás van.

Kép
gesztenye74
 
 


ma mi is szoros szimbiózisban éltünk, csak rajtam v hozzám bújva aludt. letettem sírni kezdett. fürdeni is úgy szaladtam, mire visszaértem már hörgött... :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!

Végre itt! :-) Minden nap olvasok, de írni...... Mi még sajna mindig kellünk éjjel és nem tudom meddig megy így :-( Mert korán fürcsizik és eszik. így általábban 8kor már alszik. aztán 1 és 2 között kell.... utána 4:30 és 5:30 között.... szóval zajlik az élet. Visont gratulálok
mindenkinek akinek már megy az alvás :-)

Rengeteg témátok volt, de nem kezdek el hozzá szologatni, mert már egy pár ejtett téma :-)

Nagyon jók az új vonalzók. A napokban lesz időm akkor lecserélem én is....

Tasin!
Szegény férjed... remélem már javulgat??!! Nagyon ügyes erős lánykád van :-)

Tisáékkal mi van?

Jaj ez a szegény Balázs baba :-( Tényleg szívszaggatóan sír... De Beni sokal "erőszakosabban" ahogy kikocs írta. van kedves sírás koli ilyen volt és van az akartos na Beni ilyen....

Én tavaly ilyenkor már nagyon izgultam, hogy legyek már terhes. de csak agusztus elején lett pozítiv a tetsz :-) Addig azt hittük, hogy megint nem....

Volt szó az utazásról. Mi 2hetente hétvégén megyünk anyuéhoz kocsival 45 perc. jól bírja beni. van hogy picit nyafisabb de van hogy kifejezetten jót tezs neki és csak alszik :-)

Kokcska!
Vigyáz a ciciddel. Én is becsomosodtam mikor abba akartam hagyni a fejést. 2 hét volt mire elmúlt teljesne és igazán csak akkor volt jó mikor benike szívta,,,,

Ja Rota elleni. Mi nem adatjuk. Az én ismerőseim között sok gyerkőn rögtön kijött.... :-( Koli átwesett rajta nem volt kellemes az az 5 nap, de valahogy jókl voltunk apival,mert nem száradt ki....

jaj mi volt még nem is tusom...
Ja
Kikocs!
Gratula az uncsi tesódnak :-) Sok boldogságot Nekik :-)

Ettike!
Párod... meredek.... Tarts ki.....

Ja hangzavar. Beni mellett mindent lehet. takarítani mosni stb.... egyszer egyszer látszik, hogy zavarja, mert nem alszik mélyen de akkor se ébred fel csak forog.......

Jaj nagyon ügyik a babák, hogy forognak. mi még nem. Mi nagyon belelendültünk a beszélgetésbe.... He, Hö gá..,áá és sikongat ha egyedül van és szeretné ha beszélhgettnénk vele.... Szóval nagyon édes. 5600 gramm volt ma pucéran.. :-)

jaj nehari még bizti millió dologra akartam reagálni...., de mennek gyors aludni.... megkezdtük az éjjeles hetet szóval most rá kell pinennem gyerkőkre.

puszi mindenkinek

Kép

Kép
sziszike22
 
 


Megoldottam a "fizessek-e a dokinak, és ha igen, hogyan" problémát. Nem megyek hozzá. Elmegyek szépen a helyi doki ingyenes rendelésére, és sztem egy időre elfelejtem a magánrendeléseket. Drága is, és most bebizonyosodott, hogy semmi értelme nincs. Nem érzem úgy, hogy bármivel tartoznék neki, udvariasságból nem fizetek, jelenetet nem akarok rendezni, hogy elmondjam neki a véleményemet.
A pénzre meg amúgy is szükség van, az anyaságiból nálunk hűtő lett, mert pont lerohadt a régi. Még szerencse, hogy volt miből másikat venni.
Szegény kisbabám, ma legjobban a fürdést élvezte, utálatos ez a hőség. Megyek én is tusolni, mert 25 fok van a szobában és szenvedek.

icamica
 
 


FEltöltöttem videót indára és csak feketeséget mutat és 00percet ír ki,pedig minden rendben ment, nem ír hibát, mit csináljak?

kocska
 
 


szaisztok.

csak gyors míg Alex alszik.

sziszike:

mi is kelünk éjjel,ha jól veszem észre mi kelünk a legtöbbet.van hogy 5-6 szor is fenn van.....de engem nem zavar,csak szopizik kicsit és én általában előbb visszalszom minthogy befejezné.előfordul hogy 9-10 től 4-5 ig nem kel.de ez ritka.

apa:

hát segít őőőő,hát őőő dolgozik!!!!ja meg a billentyűzetet portalanítja minden nap :roll: :roll: :roll: :roll:
az hogy a 2 gyerek mellett én sem vakarom itthon az nem esik le neki.jajj pedig hányszor cserénék vele......csak ülnék 8 órát a fenekemen,néha felvenném a telefont,interneteznék.............anyám.itthon van,hogy 8 óra alatt össze vissza fél órára tudok leülni,mert bizony a mosógépbe be-ki kell pakolni,a koszos edények se mossák el maguk,a ruhák se magugtól leszek gyűrődésmentesek....és sorolhatnám.de ezt ő nem érti meg.szerinte én azért kapom a gyest... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alex sem fordult még meg.még oldalra se fordul el :wink: amilyen "dagi" nem is csodállom :lol: :lol: :lol: :lol: de Patrik se fordult meg még ilyen koránn,asszem.a fejét nagyon szépen tartja,de ő ugye sokat van kendőben,és már sokszor azért hisztizik mert a fejére huzom a kendőt....kis akaratos :lol: :lol: :lol: :lol:

a járókában már szépen el van,mindenféle szines játékot felakasztottam neki meg zenélőt és azokat lesi,kezd rájönni hogy hogy mire is való a keze és néha már elkapja az eggyik játékot és jóól megrázza.ilyenkor hangosan kacag :lol: :lol: :lol: :lol: és rengeteget dumál,meg sikongat.ezeket előbb kezdte mint Patrik.

köldök:

mekkora kidudorodás számít elfogadhatónak???Alexnak nagyon ki van,kb mint a fél hüvelykujjam :? :? :? :? :? :? :? apum aszonta szerinte ezt már műttik majd....remélem nem.

Patrik hííí,megyek.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Kocska:mellgyuszi még nekem is megvan, hétvégén megint lázas voltam és az érintésre is nagyon fájt. A nőgyógyim adott új antibiot, most már talán jobb, de nekem tele van apró csomókkal, és én is maszírozom rendesen.

Alvás: nálunk este 9 körül van vacsi ált. 150 körül eszik minden étkezésre. Ezután van,hogy 11-ig cirkuszol de ha szerencsénk van csak 10-ig. Következő kelés 2-3 között van, ekkor megint bezabál és ezután 6-7 körül kel. Már zombik vagyunk.Eddig egyszer aludt éjjel 4 és fél órát egyhuzamban és nappal sem alszik 3-nál többet.Állandóan csak enne. A szombati mérlegelés eredménye 4520g. a hazajövős 3350g volt máj.1-én. Nem éhezik a gyerek.

Családi pótlékot nem értem mert mi is csak 2-havit kaptunk, akkor most áprilisra nem jár?

Kép
Kép
gaba_30
 
 


Gaba:átérzem a cirkuszolást mert nálunk is ez van 8 körül fürdés és este fél 11ig fent sír eszik nézelődik sír eszik alszik.

De tegnap fél 12ig nyomta ezeket már azt hittem sokkot kapok kezdtem ideges lenni már.A cumit elfogadta a cicit nem és úgy oldottam meg az etetést, hogy bedugtam a cumit és mikor elkezdte szopni akkor hagytam egy picit majd kiszedtem és gyors bedugtam a cicit a helyére. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kocska:nem tudom mi lehet a baj, hogy nem jön be. :roll: :roll: :roll:

Csajok azon gondolkodom, hogy úgy elmennék anyuékhoz nyáron ki franciába mert tavaly nem jutottam el a meló miatt, de nem tudom bemerjek e vállalni egy 14 órás utat(jobbik esetben) Andrissal? :roll: :?:
Jövőre mindenképp megyek vele de idén is olyan jó lenne ha egy kicsit pihenhetnék én is meg áztatnám a valagam a francia riviérán.Szerintetek?

Kép

Kép
gabka7926
 
 


ÉLJEN ÉN ÍRTAM AZ ELSŐT A 200-IK LAPRA!!! :D :D :D :D :D

Kép

Kép
gabka7926
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: