Új privát üzeneted érkezett!

dharma pedig Neked az első kell mert az szól a csecsemő korról. Balázs a hazajöveteli súlyához képest 1130grammot hízott az első hónapos "szülinapig" :) most egy hét alatt 250grammot... nem fogom elbírni ezt a gyereket :D

kikocs: kitartás a célkitűzéseid eléréséig, meg drukkolok apának :)

lenne egy kérdésem: nekem felszívódó varratom van (azt hiszem ez a neve) az lehetséges, h "jön kifelé"? mert ilyen apró feketés valamik jönnek belőlem... wc papíron és a wc-ben is találkoztam már vele... lehet az? vagy valami furcsaság potyog belőlem? :)

két napja kitaláltam, h esténként csinálok 10! db felülést. háháhá eddig 1* csináltam...:)hiányzik a mozgás...

Balázs elkezdett vigyorogni, kiabálgatni, gügyörészni. ha ezek nincsenek sír :) de autózni imád. szereti a dízel motor hangját. igazi fiú :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Gesztenye!

A MOM-ban nagyon jó pelenkázó van. A biztonsági őrtől lehet elkérni a kulcsot.
De azt hiszem ott nem tudsz leülni szoptatásoz.
A Mammutban szoptatósfotel is van bent. :D
Vendég
 


catherine írta:Dharma!

Te nézel tévét? :o :lol:
Nekem este kilenc előtt már évek óta csak álom a tévé. Egyetlen kivétel a Forma 1.
Mónika show-t csak a műkörmösömnél láttam, amikor még volt rá időm...

Ha be is van kapcsolva a tévé napközben, akkor is csak mese megy.


:D :D :D Én egész nap a tévét nézek :D Na jó azért nem,mert netezek is,pakolok és takarítok,amennyire Maja engedi,olvasok. Mindezt persze akkor,ha Maja nem sír. De ha pl eszik,vagy alszik,akkor simán :) Lehet 2 év múlva már nálunk is csak a mese fog menni,amit most kapcsiból elkapcsolok.

Beo tudom,h az kéne,de nem volt :( De erre is azt írták,h "kezdőknek,haladóknak". Végül is azt írja,h ez összefoglalja azt a könyvet. Egyébként meg fogom venni ezt a teszveszest,ha nem viszik el mások.

Gesztenye nem értem mitől büdi a puki. Mert elvileg az anyatejes babáknak nem kéne annak lennie a pukinak,meg a kakinak sem,pedig Maja is felnőtteket megszégyenítő szagokat ereget. Lehet a tápi...

dharma
 
 

 
 

én folyamat a tv-t nézem szoptatás alatt is az megy, Barátok közt, meg áll az alku a menő. jah és mivel totál el vagyok zárva a külvilágtól híradó függő vagyok, kell az infó. Éjjel, h ne kelljen lámpát kapcsolni a szopizáshoz, megy a discovery mert ott éjjel nappal van műsor. szóval én is tvzek :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beo Balázs jóóó sokat hízott. Vagy Maja nagyon keveset??? :shock:

dharma
 
 


hát elvileg Balázs sokat :D

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Azt tudjátok, hogy a tévét a babák is hallják, és ami ott elhangzik az a tudatalattijukban elraktározódik.
Nekem egyik gyerekem sem nézett vagy hallgatott emiatt híradót. Nincs szükség rá, hogy az a sok rettenet hatással legyen rájuk.

Szerintem a rossz alvásnak is lehet az egyik oka.

De lehet, hogy tévedek. Mindenesetre nekem ez a véleményem.
Vendég
 


Nálam még a Miami Ink,ami benne van a top10-be :D:D:D

dharma
 
 


Cat akkor szólok páromnak,h Győzike sztornó:D Valami miatt azt nagyon szereti Dani...

dharma
 
 


Dharma!

Pedig akkor legalább a palóc tájszólást megtanulná. :D :D :D
Vendég
 


huh na ezt jó tudni. éjjel teljesen néma a tv, a híradó meg halkan megy... nadejó...:(

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


:D:D:D
Inkább leviszem a szabolcsi rokonokhoz,azoktól legalább intelligenciát is tanul :o

dharma
 
 


Nemtudom mikor tudok olvasni, tegnap sűrű programunk volt, csavarogtunk, aztán estére belázasodtam.
Naplóba írtam kicsit, meg tettem fel csomó képet!

kocska
 
 


Szerintetek létezik, hogy elkezdtem menstruálni? :shock: :shock: :shock: :evil: A gyermekágy 6. hetében vagyok, és már vagy 2 hete nem volt vér, csak folyás, vagy az sem. Erre tegnap pecsételtem, ma meg kicsit több, és szép piros. Derekamat is érzem, hasam alját is... Hát én akkor kiakadok, ha tényleg.

Sport: 2 napja elmentem az első kocogásra, keveset és lassan, érdekes volt, de nagyon jól esett. Tejjel nem volt semmi gond utána, mondjuk nem is mozogtam annyit, hogy legyen izomláz belőle. Viszont a hasam már ennyitől is kicsit beljebb ment :D . Az volt a legnagyobb kérdés, hogy melyik futócuccom jön rám egyáltalán.

Haha, épp most fényképeztem le Mia csíkos hátsóját :D megy az albumba :D

icamica
 
 


Dharma és milyen progival csináltad végül?

Gesztenye tegnap én is jó későn vacsiztam, van néha hoyg annyi az idő mire oda jutok, pedig próbálok figyelni hogy mikor! Néha belefér

Cat a fiúk is nézik a forma 1-et! Én cselesen akkorra igazítom a szoptatás böfizés stb... és akkor egész sokat nyugiba lehet megnézni! :) Persze közben azért vesszük úgyhogy ha mégis baj lenne akkor a következő szopinál megnézzük a végét! Csak arra kell figyelni hogy közben ne nézzünk/hallgassunk híreket! :) :lol:

Icamica nekem ugyanez volt a 6. hétben, és 3 napig tartott azóta semmi, és nem tudom hoyga mensi volt vagy valami még odabentről!? Majd következő hónapban kiderül! :roll:
KOCOGÁS!!! Húúú de irigy vagyok! Nekem még 4 hétig nem engedélyezte a doki (biztos a császár miatt?? :? ) De alig várom!
Bár attól kicsit tartok hogy nem e leszek hulla utána.... mennyivel kezdted el a kocogást!? (táv) Jajj rwemélem gyorsan elmegy az a 4 hét nekem is! Azaz már csak 3 mert holnap lesz 1 hete hogy mondta a doki! :) 8)
Addig apa vigyázott Miára vagy babakocsival voltál!? Én apára fogom, hagyni és az esti szopi után lesz az első alkalom jó eséllyel! :) És remélem mire hazaérek már el is altatta! :lol: Jól kitaláltam mi??

NA megyek ledőlök még egy kicsit ha már Csani alszik! :)

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


3-4 km lehetett a táv, de félórát szuttyogtam vele :D télleg nagyon óvatos és lassú voltam, hiszen én is császáros vagyok. Etetés után mentem, mikor elaludt, a párom vigyázta addig, meg így üres cicikkel indulhattam. Babakocsival majd csak később akarok menni, mikor már kicsit erőre kaptam. Dokival majd nemsoká randizok a 6hetes kontrollon, már ha nem vérzek akkor is.

Én nem tv-zek szoptatás közben, hanem olvasok, a párna szélén meg lehet támasztani a könyvet. Néha azért kiülök, ha olyasmi megy a tvben, Kalandra Falat néztem sokat, az pont esti etetés-időben volt.

icamica
 
 


Ja igen, a fotóalbumban megtekinthető bájos csíkos kis seggből olyan bűzök tudnak kijönni, hogy egy görény is büszkén húzná ki magát, ha ilyeneket produkálna :D :D :D

icamica
 
 


Jó reggelt!

Mensi :shock: én örülnék,ha már a szülés utáni folydogálás elmúlna. Bár most már szerencsére csak hébe, hóba jön vmi és csak tisztaságit használok.

Bogi párom oldotta meg vmivel. Én is találtam egy nagyon jót,de az fizetős volt :? Ez is az,de a teszt progival csinálta meg Dani. Most azzal küzdök,h feltehessem a blogomra vééégre,csak előbb a youtube-ra,vagy az indára kell feltölteni. Egyébként sajna a jobb felső sarokban a videón ott lesz a program reklámaja :?
Alvás??? De jó lenne...

dharma
 
 


A tegnapi tévés témához egy cikk:

http://index.hu/tudomany/blog/2009/06/0 ... fejlodese/


Ica!


Nekem a 3-4 km futás az életem végét jelentné... :oops:
De én lusta vagyok.
Valahogy majdcsak leküzdöm, és egyszer én is azt mondhatom, hogy csak 3-4 km-t futottam.
Vendég
 


Kész,végre sikerült. Szóval itt van,amiért megint jó pár napot küzdöttem. Köszönöm mindenki segítségét!
http://www.indavideo.hu/video/Maja_Lili_egy_honapos

dharma
 
 


Cat, erre céloztam a babaruhával :) tisztában vagyok, hogy tudod :)

catherine írta:Kikocska!

De Te mindig felrázol, hogy a más ám a véres valóság, mint ami az én fejemben él a háromgyerekes létről. (Én csak a rózsaszín ruhácskákat látom...)
Köszönöm! Ezzel nagy családi veszekedésektől mentesz meg, mert Apa nálunk nem akar több gyereket.

Igaziból azért kezdtem el írni, mert kicsit rosszul érzem magam, hogy mindig csak a rosszakat írom itt rólunk, holott azért tök jó. A pohly blogon olvastam még egyszer régen (icamica, ha odaérsz másold már ide) hogy a gyerekes lét 20%-a a mindennek erőtadó gyönyörűség, a többi viszont kómában alvás meg zombilét gyerekkiszolgálásban meg csitításban :) szóval az a 20% az mindent megér. És egyébként, ha éppen nem vagyok hulla fáradt, akkor az a 20% sem 20%, hanem sokkal több. Szóval kicsit mentegetőzést akartam írni, hogy nagyon jó nekem, és irigylésreméltónak érzem magam az összes nyűgömmel meg fáradtságommal és kiakadásommal együtt.
valószínűleg, ha nem kell felmennem altatni (rendet raktam pikkpakk, és 10 perc múlva aludtak, de nem jöttem már le) és átolvasom, el sem küldöm, amit írtam.

dharma, a blogon esti mizéria címmel van egy poszt, abban írom le az estéinket :)

kikocska
 
 


Dharma, tuti a videód!

icamica
 
 


Kikocs ez nagyon jó ötlet :) Lehet lopok Tőled és én is kategorizálni fogok :)

dharma
 
 


Dharma: Nagyon szupi lett a videód!

Tévé: Mióta Janka megszületett nem nézek tévét, egyrészt nem jutok odáig sosem, mert este, amikor alszik, inkább lefekszek én is, másrészt nem is hiányzik. A fekvős 2 hónapom alatt néztem eleget :)

Mostanában egész jók az éjszakáink, most is 9-től aludt fél4-ig, akkor evett egyet, majd alvás fél7-ig. Így egész jó :) A hétvégén is már kórosan kipihent lehettem, mert olyan elvetemült kijelentések hagyták el a számat, minthogy felőlem akár jöhet is a kistesó. :shock: :shock: (Mit tesz velem egy nagyobb alvás....).

Kikocska: Azt hiszem megrendelem a könyvet, amiről a blogodban olvastam, elég jónak tűnik.

Kép

Kép
sildi83
 
 


dharma jó lett nagyon! :)
Ügyes vagy!

icamica te önhatalmúlag kezdtél el futni? Doki engedélye nélkül??? Te bátor vagy! vagy én vagyok gyáva??? :roll: :oops:
De én is erre a 3-4 re gondoltam kezdésnek! Így is ki tudja mennyire fog menni azért ez sok kihagyás! Neked sima ügy volt?

Cat a futás csak megszokás kérdése! :) Egy idő után belejössz aztán megy! Emlékszem mikor én kezdtem annó 100 méteren kiköptem a belem! Szerintem most is idő lesz visszaállni! :)

Egyébként én is olvasok szoptatás közben soha ennyi időm nem volt még olvasni! 8)
Vagy most pl épp nektek írok! :)

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 



Pont azért mertem elmenni futni, mert már rég nem folyt belőlem semmi, nem fáj sehol a hasam és pszichésen eléggé szükségem volt már rá.
Általában nem szoktam engedélyre várni, ha regenerálódásról van szó, hanem megyek az érzéseim után. Nem is volt vele semmi gond most sem, ez a vérzés meg tényleg menstuációnak tűnik, nem a mozgás következményének. Pláne, hogy a 2 közt eltelt másfél nap.
Mindig elfelejtem, hogy a 3-4 kili csak nekem CSAK, normális ember ennyit fut maximum egyszerre, és az is bőven elég. A héten megálmodtam, hogy újra maratont futok, és végiggondoltam: nem is olyan lehetetlen, hogy októberre ott tartsak megint. Bevállalom: nem vagyon normális :oops:

icamica
 
 


Icamica köszi,tegnap én is ezt néztem és már a kérdésem is ott volt. Ma meg válaszoltak rá és én meg licitáltam rá :)
Maratooon??? :shock: Az durva :shock: Én örülök,ha egy km-től nem halok meg. Mondjuk én sosem futottam és dohányoztam is :?

Köszönöm a dicséreteket. Tanulok,a legközelebbi még jobb lesz :)

dharma
 
 


Dharma!
Szuper jó lett a videód! Van egy kép, ahol gondolom a nagyi hasán alszik Maja, az nagyon megható! :)

Én is már tornázgatok, átmozgatom a testrészeimet, meg hasizom-tornát csinálok, de még nem nagyon látszik az eredmény. :( A futást nagyon nem bírom, akkor inkább torna, vagy akár úszás. Úszni imádok, abba sem tudom hagyni, ha már nekikezdtem. Annak idején 2-x is átúsztam a Balatont.

Tegnap voltunk 6 hetesen, minden rendben. Vittük a pici lányt is magunkkal, jól megcsodálta mindenki, mi meg olyan büszkék voltunk Apával. :)

Sildi!
Képzeld, Zorka pont olyan menetrend szerint aludt és ébredt, mint Janka! 9-től aludt fél4-ig, aztán fél7-kor ébredt. :) Mivel azt írtátok, hogy ne ébresztgessem éjszaka, így az esti fürdetés idejét kicsit hátrébb toltuk, 8 körülre. Utána evés, majd alvás. Egyenlőre bejött. :)

Nekem is a harmadik suttogó könyv van meg, ami állítólag egy összefoglaló könyv. Az elsőt pedig egy barátnőm ígérte, hogy kölcsönadja.

Kép

Kép
kisszilva
 
 


http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... id=0906022

Itt a babaneten is pont a TV a heti téma!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Dharma: annyira szuper a videód! Már az elejétől elkezdtem bőgni. Én már csak ilyen érzékeny bőgőmasina vagyok!!! Nagyon gyönyörűek vagytok! Egy kép ami nagyon megfogott amikor a nagyid? hasán fekszik Maja! Fantasztikus!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Végre normálisan elaludt Lucám.
Nem tudom, mi van ma vele, de olyan nehezen alszik. Mintha csak félálomban lenne folyamatosan. Szerencsére, most már "beájult".

Tévézés: az igazat megvallva, mióta itthon vagyok, nálunk is állandóan megy a nappaliban. (Most is be van kapcsolva, pedig senki nincs a környékén sem.) Én a Híradót, a B. közöttet és a csajos sorozatokat szoktam nézni. Amúgy inkább DVD-t nézünk.
Ja! Mostanában néha még a Szomszédok ismétlését is nézem. Tök jó visszamenni egy kicsit a gyerekkoromba.

Sildi!
Egész jól alakulnak már az éjszakáitok, ügyesek vagytok! :)

Mozgás: én a futópaddal szemezgetek már néhány napja, de addig nem akarom elkezdeni, míg a doki nem látott.

Tiszta pötty Luca arca, de még a tarkója is. Ezek a tejkiütések a tarkóján is megjelenhetnek?

Kép
gesztenye74
 
 


Gesztenye: Jankának még a fülén is voltak tejkiütések, de elmúltak és mostanában nincsenek.

Én most azon tűnődöm, hogy vajon normális-e, hogy ha napközben elalszik, akkor csak 4 óránként eszik, de akkor is általában én keltem már fel. Így naponta 6-szor szopizik az eddigi 8-9 helyett, a mennyisége 100 és 170 között mozog.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Tévézés: hát nálunk megy egész nap. Reggel amíg a banda alszik és én szopiztatok akkor nézem a reggeli műsort, aztán jön Kende és átveszi a tévét és mesét kell betenni neki. Amíg reggelizik azt nézi, utána játszunk, de a tv háttérzajként egész nap megy. Én szopi alatt szoktam nézni ami épp megy. De leginkább a spektrum, national, és társait nézem. Este meg a BK-t megnézem, feltéve, ha pont akkor van szopi. Éjszaka meg ha nagyon nem alszik Csani akkor a hírtv-t nézem.

Mozgás: én lusta vagyok, no commet... Pedig nem ártana valamit mozogni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Cat: megkérdezhetem hol voltatok szemészeten? Melyik kórházba/klinikán? Mert Kendét is kéne vinnem, mert nekem szemtengelyferdülésem van. Köszi.
Egyébként tök helyes Beni szemüvegben!!! Jó keretet választottatok neki!

Sziszike: kitartást! Koli visszaesése ilyenkor normális jelenség. De gondolom mennyire bosszant. Nálunk Kende dadogni kezdett. Ez se jó :(

Gesztenye: örülök, hogy nincs már hasmenésed és Luca se érzett meg belőle semmit!

Bogyó: nekem nem potyogott ki a felszívó varrat.

Bocsi, de most nem tudok többet írni, megyünk el :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Maja, szuper ez a videó, nagyon megható!!!! köszi, hogy megosztottad velünk!!! :cry: :cry: :cry: és azért rád is nagoyn hasonlít ez a leányka!!!

Ha valakinek kell a suttogó első rész, és el tud menni érte valaki a ferenciek terére, szívesen kölcsönadom! vagy elküldöm postán is...

Ildi, a könyv meg tényleg jó, ma megvolt az első megoldott nagy problémánk, de majd úgyis blogolom, ha lesz időm. most meignt csak ideloptam magam, és mindjárt konfliktus is lesz bellőle, úgyhogy lépek is. Elvégre "jó" anyuka akarok lenni :) de mindenesetre a régi, aki voltam, mielőtt terhes lettem...

kikocska
 
 


kocska nagyon jót nevettem!
KÖSZI
SÜTIRECEPT GYESEN LÉVŐ ANYUKÁKNAK! :)

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Sildi!
Nekem például most is csak 4 óra után ébredt fel. Olyan mély álomban volt, hogy nem volt szívem 3 óra után felkelteni (főleg, hogy nem is vagyok híve az ébresztésnek). Szerintem, ne aggódj a 6 szoptatás miatt. Nálunk mindennap 5 szopi van, mert az éjszakát ugye átalussza, így kevesebb időnk van.

Képzeljétek!
Van nekünk egy Nuby cumisüvegkészletünk újszülötteknek. A dobozra az van írva, hogy 3 különböző erősségű folyás szerint állítható a baba igényeinek megfelelően. Mi képtelenek vagyunk rájönni, hogy ezt, hogy kell használni. Mit kell állítani rajta?
Nem ismeri valaki véletlenül ezt? SEGÍTSETEK! :shock:

Kép
gesztenye74
 
 


dharma szupcsi a videó, én is abban a szülőszobában szültem, miért nem próbáltad ki a szülőszéket??

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Lányok!!Segítsetek!!!!!

Lili vmi miatt mostanában nagyon nehezen akarja elfogadni a cicimet.
Kezdődött azzal,hogy a szopizások vége fele rángatta,húzogatta,pedig volt még benne tejcsi,mert ahogy megnyomtam a mellem,spriccelt belőle!
Azután már a szopizások vége fele elkezdett sírni,de még azért folytatta a kajcsizást miután megnyugtattam.
De ma este csak nagy sírás után,miután már énekeltem is neki,nyugodott csak meg és így szopizott 80-at,viszont utána megint sírt.LÁtszott rajta,hogy még éhes,de vmi miatt felmérgeli magát a cicimen.Gyorsan fejtem le tejet és még abból megevett 40-et!
Ez lenne a szopizási sztrájk vagy mi????????????????? :cry:
MOst mit csináljak??
Nem minden szopizásnál csinálja ezt.Pl. a hajnali kajálásnál 10 perc alatt simán szopizik 140-et egy ciciből! :shock:
Most egy picit kétségbeestem!!
Segítsetek!Mondjatok vmi okosat!!

Kép
demetnik
 
 


Kocska én élnék a kölcsönkönyv lehetőségével,ha túllicitálnak,mert egyenlőre én viszem a könyvet teszveszen.

Demetnik én azt olvastam,h akkor húzogatja a baba a cicit,amikor meg akarja,vagy újra be akarja indítani a tejet. Egyébként nem lehet,h olyat ettél,ami nem tetszik Neki?

Kisvirág hát Te aztán nem mondhatod Magad vaskos embernek,ahogy láttalak. A karbantartás legalább annyira így nem sürgős :) (mint nekem :? )

Jó Nektek lányok. Maja sajna ha alszik is nappal,csak keveset és tuti akkor kel fel,amikor én is ledőlnék. Viszont ma szinte egész nap csámborogtunk. Vettem 10.000 Ft-ból az Ázsiában gatyát, felsőt, táskát,meg párom élete első vietnámi papucsát. Maja meg nagyon szépen bírta a kendőben. Jó későn értünk haza,már rég fürdetni kellett volna. De remélem ez nem az éjszaka kárára megy.
Danit felvették a munkahelyen egy másik pozícióba. Nagyon örülünk neki. Pont annyival lesz több a fizuja,amennyivel én kiesek.
Még egyszer köszönöm a dicséreteket :) Azon a képen,amin Maja fekszik az én drááága Nagyim van. Egy héttel a fotó előtt műtötték,azért olyan sápadt cegény. De már itt volt a dédunokáját meglátogatni :)

dharma
 
 


Apropó tévé: nézzétek a Coolon a Bödöcs Tibit :D

dharma
 
 


Demetnik sajnos nem segíthetek (azaz az én szempontomból hála az égnek nálunk nem fordult még elő!) Remélem hamar megoldódik avgy a többiek tudnak okosat mondani! Lélekben tudlak csak támogatni!

Azért jöttem fel eredetileg hoyg elújságoljam a barátnőm aki 2 gyerekes anyuka, hááát... szerettek volna egy harmadikat! És most kiderült hoyg siker igen ám! DE egypetéjű ikreket sikerült összehozniuk! :) Szóval egyből a 4 gyerekeseket fogják szaporítani... nem semmi mi!?

Na jó éjt mindenkinek remélem tudtok majd aludni!
Mi ma a párom nélkül vagyunk úgyhogy a legjobbakat magunknak is! Bár mi ez az 1 éjszaka Tisához képest! :?

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Dharma – a Libriben rendelésre kapható a Suttogó első része, király a videó :-)

Cat – a fiúk nagyon szépek, ha még nem írtam volna :-), TV ügyben veled értek egyet, én esti szoptatás alatt filmet nézek, de fejhallgatóval

Gesztenye - 10-kor evés az tényleg király, én se tudtam ma megállni :-)

A puki nálunk is büdi, pedig már nagyrészt anyatejet kap a kiscsaj

Na megzyek mindjárt aludni, mostanában nagyon fáradt vagyok, nem tudom miért....

Kép

Kép
leo50
 
 


Átböngésztem egy csomó szopási sztrájkkal kapcsolatos oldalt,közte az LLL oldalát is.Hát úgy néz ki,hogy valóban sztrájkol a pici lányom.
Végigolvasva a lehetséges okokat,rájöttem,hogy kb amióta ezt csinálja,azóta váltottam tusfürdőt ill.váltottam a golyós deoról sprayre :( Ezek állítólag zavarhatják a babát!
Most visszatérek az eddig használt tusfürdőre és deora,vmint minden szopizás előtt megmosom a mellem (ugyanis ezt sem tettem eddig :oops: ).
Kajára nem gyanakszom,mert nem ettem semmi olyat,amit eddig nem kajáltam volna...
Szóval reménykedem,hogy ezekkel a dolgokkal sikerül megoldanom a problémát :roll:
Szorítsatok nekem!

Kép
demetnik
 
 


Sziasztok!
A szemészeten tegnap csak annyi volt, hogy a doktornő, aki nagyon aranyos volt, megmutatta, hogy hogyan masszírozzam, és 2 hét múlva ha nem javul, akkor átmossa (a könycsatornát)
Cat! Nagyon jól áll egyébként Beninek a szemüveg!!!
Marci egyedül alszik a szobájában, persze 2 óriás állat fekszik mellette... :lol: (plüss), és a paprika csatorna van neki nagyon halkra bekapcsolva, 60 percre beállítva. MÁr magának kapcsolja, mert így nem fél. :?
Tv-hez én is ritkán jutok.

Demetrik! Nekem is szokta Pepe ezt csinálni, bár Ő 2 etetés között is ha nem alszik, akkor van, hogy óránként cicizik. :shock:
rájöttem, nála ez, hogy húzogatja, közben sír, bekapja, ez vagy: büfiznie kell, be van szorulva, vagy már nem jön belőle, vagy már nem éhes, csak szórakozik. Ezeket szoktam kipróbálni.

Bogi! Nem semmi a barátnődék örülnek neki??
(nekem egyik ismerősöméknél beültetéssel 3 as ikrek lettek, utána nem védekeztek, mert hát előtte sem jött össze... aztán mégis teherbe esett, és 3 héttel idősebb a kislányuk most Pepénél, ők is 4 gyerekes család lettek. Nincs is annál szebb!) :lol:
Még sok mindent akartam írni, de mire végigolvastam, elfelejtettem. Legközelebb jegyzetelek...
Most inkább lefekszem, mert a fiúk már alszanak.
(ja, ma Pepe fél 11-től aludt fél 4ig... mármint napközben, és utána óránként evett... de most 8tól alszik. )

Kép

Kép
eda7
 
 


Én sem szoktam megmosni... :oops:
Marcinál még lehetett kapni olyan nedvestörlőt, ami direkt szoptatás előttre való, most kerestem, de nem találtam.

Én a DM-ben kapható illatmentes tusfürdőt használom. Hónaljstiftet is csak ritkán, mert a babák a mi illatunkat szeretik. Lehet, hogy most nem ismer meg!!!! Ez komoly!

Kép

Kép
eda7
 
 


Gesztenye!Én mondhatnám,hogy rendszeresen este 9 után eszem,mert olyankorra végzek mindennel a kis manó körül.Pedig már megfogadtam,hogy inkább eszem 5-6 körül,sétálás előtt,de általában mindig elfelejtkezem róla.Ilyenkorra persze meg már éhes vagyok :oops:

Dharma!Nagyon szuper a videó,nagyon ügyes vagy!!
És nekem is az a kedvenc képem,amin a nagyid mellkasán pihen Maja!!Az a kép annyira szép,megható!

Bogyó!Nekem is eredetileg felszívódó varratom volt,de én is találkoztam egy-két ilyen kis darabkával a WC-papíron :shock:

Mozgás:szintén a lusták táborát gyarapítom,bár vmit tényleg jó lenne elkezdeni,ugyanis a pocim szépen visszment,de azért még lenne mit feszesíteni rajta....

Tv:hát amióta meg van Lili én még egy filmet sem tudtam megnézni.Ami fix,az a Barátok közt és délelőttönként a Szomszédok ismétlése,bár azt általában vagy csak hallgatom,vagy közben mindig csinálok vmit,babázok,vasalok,stb.

Kocska!olvastam a blogodon a tejlázat!Sajnálom,remélem,már minden rendben!Nagyon jók a képek Oliról.

Na megyek,lefürdök,aztán lepihizek...
Nyugis,szép éjszakát mindenkinek!!

Kép
demetnik
 
 


Eda!Köszi a tanácsot!Kipróbálom ezt a büfis dolgot is,hátha valóban csak ez a baj!!

Kép
demetnik
 
 


Ica nekem is megjött tegnap, pénteken leszek 7hetes.
Hát nekem biztos nem fog összejönni a futás, mert a térdeim tropák, recsegnek ropognak, sokszor alig bírok felkelni.
Ilyen cuki pucsítós popsis képünk van nekünk is. Nem lehet az albumodba képleírást írni? Vagy csak én nem találtam meg?
Ja, én a 4km gyaloglásba 7főn majdnem belehaltam, 38.3 lett a vége.

Az istennek sem bírom kidögönyözni a csomót a mellemből, alul van egy diónyi, nyilván az miatt voltam lázas hétfőn. Már széjjeltépem a mellem, de akkor sem tűnik el, és fáááj! Marhára elegem van már belőle, és fosok, mert nem szeretnék mégegyszer belázasodni, nagyon szar volt, mert féltem,hogy elmegy a tejem. A gyereket is alig bírtam el, olyan gyenge voltam.
Van valami jó ötletetek?
És ti az adó kártyát megkaptátok? Vagy intézni kellett?

Nekünk is 6 szopi van ismét, de az elején volt, hogy 4 volt. De ugye ha éhes szól és nincs összeesve.

Demetnik ezt nekem is csinálta 2 vagy 3 este. És nekem is a fejés lett a vége.

Dharma láttam a licitálásodat, akkor nem verek rád, lehet, hogy majd akkor én kérem postán kikocstól, de megvárom, ha neked kell mégis, akkor nem előzlek be.

Én sem mosogattam, aztán mikor szájpenésze lett, csináltam 2 l-es üvegbe fertőtlenítős vizet , ,bent van a fürdőben és azzal mosogatom, persze nem mindig.
Na igen, a mi illatunk, mire megjártam a falut én a saját illatomtól ájultam majdnem el. Bár lehet tényleg fölösleges a golyós deó, mert csak Olit hergeli, az izzadságnak nem használ 40 fokban.

Tisa először nem értettem, aztán megkönnyeztem az írásod:
„Húúú Csajok, lassan átadhatjuk a stafétabotot a 2010. áprilisi babaváróknak...
De furi, egy évvel ezelőtt ebben a hónapban volt meg utoljára a mensim...Hogy én milyen boldog voltam tavaly júliusban . Idén márciusról meg nem is beszélve”
Én még aug.-ban mulattam a kocsmabuliban…….cigi,pia,(bár gyanúsan nem ment egyik sem) közben meg beágyazódott a manó…..
:oops: :oops:

kocska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: