Új privát üzeneted érkezett!

Mi is zenével foglalkozunk a férjemmel! Küldd el, Ancsi, légyszi! Amúgy engem könnyű megtalálni, ha rákeresel zdori-ra, én vagyok... :)
Vendég
 


Jaaaaj nem fogjátok elhinni mi történt.. :( :( :(
A házban valami ázás van a közös cső ami mindent elvezet ereszt. Mi az elsőn lakunk, nálunk nem gázos, de az alattunk lakó tökre ázik.
Erre feljött a nő, hogy készüljek, mert ma délben jöbnnek bontani.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, mondom 1. nem vagyok itthon, 2. arra nem gondol hogy nekünk ott a konyhabútor van (amögött a cső a falban), nem úgy megy az hoyg csak szétkapnak itt mindent. Én meg egyedül itthon ilyenkor apa nélkül....Ezt nem tudom, hogy gondolta...
Mondjuk valószínűleg úgy, hogy nekik ott a fürdőszoba van..és náluk ez a bontás majdnem semmi....
Jaaaj, ne haragudjatok hoyg itt nyafogok, csak úgy felment a pumpám, és egyedül vagyok :( :( :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Ancsi,
nekem is küldheted :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

 
 

Pingi,
nem tudsz hívni egy hímnemű valakit? Sajnálom :( de próbálj meg nem idegeskedni!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó: azt mondta telefonál nekik, hogy jöjjenek inkább hétfőn. De annyira áznak hogy nem jó nekik addig így szombat lesz belőle.

Ez egy fokkal jobb, mert fel tudunk készülni...de gondolhatod mennyire hiányzott ez most nekünk. Szétbontani a konyhát (beépítette bútorok). Nem is tudok mit mondani... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Gondolom...de ez semmilyen helyzetben nem hiányzik az embernek.Sajnálom:(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok. Jaj, Pingi, mondd meg a szomszédnak, hogy pakoltasson ő..Mindig a legrosszabb időpontban történik valami..

Hogy érzitek magatokat? Én egész délelőtt szédelgek, valami rossz, remélem, csak a front- ha van-, nem valami más...

Kép
Kép
zili
 
 


Pingi ne idegeskedj,nálunk is mindig akkor történik valami mikor nem kéne.

Ancsi nekem is elküldheted!

Zili tegnap délután óta én is szédülök,lehet front.

Na megyek teregetni

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Pingi, ez egyáltalán nem nyafogás, ne kérj elnézést, hiszen megértjük, hogy bosszantó. Engem is bosszantana!

Képzeljétek, odatettem húslevest főni, de rossz gombot kapcsoltam be, nem azt indítottam el a főzőlapon (elektromos) amin a fazék állt, hanem a mögötte lévőt, amit soha nem használok és kissé rálógott a turmix-gépem. Szerintetek??? Egyszercsak iszonyú bűz.... leolvadt róla a műanyag, gyorsan eltüntettem, hogy a férjem meg ne lássa. De furcsa mód, egy picit sem lettem ideges miatta. Szerencsére ritkán használtam, sajnálom azért, de valahogy nem tudott felidegesíteni a saját hülyeségem.

sajnos Gyöngy az elmúlt 2 hónapban már 4x volt beteg, pedig előtte még taknyos sem volt csak egyszer. Szerintem az oltás miatt van ez a láz, de fene se tudja.

Ancsi, nekem is jöhet!

Anita, értem, csak azt nem értem, hogy anyósod miért nem a saját fiának mondja ezt???
Vendég
 


Böbi,
én múlthéten a lámpa búrát égettem így el :) mondjuk az hogy a fejem mellett égett a műanyag nem tűnt fel, helyette a konektorokat szagolgattam egyesével, mert biztos voltam benne, hogy elektromos tűz :)

megkívántam a húslevest...:)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nálunk minden héten van, ilyenkor 3 napig Gyöngy azt eszi, imádja. Főleg a tésztát! nemhiába mondom mindig, hogy olasz férje lesz, mert a hasamban kétszer is megjárta Olaszországot, tésztát ettem tésztával meg friss tengeri herkenytyűket, de Ő is imádja a tésztát meg a halat. :lol:
Vendég
 


Böbi azért nem neki,mert sokba kerül ha őt hívja.Meg így nem is érdeklődik a fia iránt,egyszer nem hívott fel mióta odavan,hogy hogy vagyunk vagy hogy a fia hogy van. :shock:
Megyek,mert így a dolgom nem halad!
Ja!a husileves főzés elég gáz lehetett.Azért vigyázz...

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Pingi! Sajnálom! De azért jó, hogy szombatra lehetett csúsztatni!

Lányok! Azért ne gyújtsátok fel a lakást!!!

Na, megyek ebédeltetni... Meg jön vmikor a háziorvos nagyimhoz, sztem megmutatom neki a leleteimet, és megmondom neki, hogy írjon a kiskönyvembe, mert védőnéni hiányolta... :)
Vendég
 


Akkor Álmos meg a szalonnát , pacalt, hurkát kolbászt fogja szeretni :)

Anita,
anyós érdekes lehet...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Dóri,örülök hogy nincs nagy gond a cukroddal!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Vanni! Neked miért kell ilyen szigorú diétát tartanod?!?- Bocs, ha már ezerszer leírtad… Ez nagyonkevés kalória! Én éhenhalnék…

Panndi, Esztó! Jaj, de jó, hogy megúsztátok! Azért otthon mindig jobb…

Panndi! Neked nincs is hasad!

Petrus! Szerintem is próbálkozz... Ezt az injekciót nem lehet feliratni? Vagy nem tudod megdumálni a dokival, hogy „papíron” bent vagy?.. .

Esztó! Naaagyon tetszik minden! A szoba, a cuccok, és a hordozó is. Én tiszta GRACo-mániás vagyok..
Mi még nem vettünk semmit, a régieket –már Bazsi is 8 éves lesz – meg"széthordták" már. Viszont a Hugimék ikrei már félévesek, és sok mindent kapunk majd tőlük. Szerencsére, egy csomó "semleges" rucijuk van, így ha fiú-ha lány a mi bébink, minden jó lesz...

Ancsi! Nekem is küldheted a címed. Nálunk Apa zenélt anno, most már nem, csak country mániás... De az nagyon! :)

Kép
szkitty
 
 


Kitty,
köszi :)
én is egy csomó mindent kaptam a nővéremtől.
Még nem tudjátok vagy nem akarjátok tudni hogy fiú vagy lány?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Csajok! Tök jó, hogy nem kell kórházba mennetek!
És neked is Dóri, hogy jó lett a cukor!

Képzeljétek, néhány napja azt vettem észre, hogy Marci valami ritmikus, 2 mp-enként visszatérő mozgásokat produkál, van, hogy naponta többször. Tegnap az apukája arra tippelt, hogy csuklik. Aztán felhívta a barátunkat, aki mondta, hogy ez valóban a csuklás jele és egyre gyakrabban fog ilyet csinálni és ez teljesen normális. Gyakorol. :) De úgy sajnálom szegényt, valamikor percekig nem hagyja abba. :?
Nektek van ilyen?

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci,
nekem is szokott ilyen lenni. én is olvastam hogy ez a csuklás.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na megjöttem
Pár órára megyek el és máris egy oldallal több az olvasnivaló :)

Gyöngynek jobbulást.Biztos elmúlik majd ez a beteges időszak.

Anyagiak,
hát nálunk se mindíg rózsás a helyzet és mi csak magunkra számíthatunk, mert anyósom általában tőlünk kér kölcsön és nem fordítva.

Ma hívom fel az ingatlanost és jövő héten megnézzük a házat.Aztán ha minden jól megy még azon a héten a hitelfelvételt is elintézzük.Elég gyors lesz a tempó, de Picurka is nemsokára jön és ami cuccunk van, pelenkázó, ruhák, stb.Már azt kerülgetjük folyamatosan.

Minden oké.Cervix:3000-es, az uraság fejfekvésű.Mondtam is neki itthon hogy mostmár ne forgolódjon semerre :lol:
Vasat is kaptam, meg megdícsértek hogy jól teszem hogy még mindíg szedem a folsavat.Szóval csupa pozitívum.

KépKép
harhaj
 
 


Ja és a doki azt mondta hogy jobb is hogy megvártam a gyógyszeres kezelés végét.Nesze neked asszisztens :x

KépKép
harhaj
 
 


Ancsi!
Priviben küldesz nekem egy emailt ahova mehet a meghívó?
Még kezdetleges az oldal,de igyekszünk!

Tényleg!A bemutatkozásokat még nem tettük fel!!!Majd ha lesz időtök akkor fel lehetne tenni!


Nekem is sokat csuklik Iza!Ma is csuklott már!
Én ma se vagyok vmi toppon...szerintem ebéd után ki fogok dőlni mint egy zsák krumpli :lol:


Képzeljétek!Megoldódott a mellsszívós parám,hogy vegyek e vagy se.A szomszédnak van és odaadja :wink: Azért örülök h nem kell venni ha esetleg kéne! :lol:

annus11
 
 


Harhaj,örülök hogy minden ok!

Annus gratula a mellszívóhoz!De jó ma mindenki kap valamit!Én is akarok!!!!De tuti nem fogok...

Megyek eszünk,Grétike tejberizst kívánt.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hát igyekszem szugerálni hogy még mi kell,aztán várom hátha poont kapok kölcsönbe :lol: :lol:

Na nagy kabátos képek jönnek :lol:
Kép Kép

annus11
 
 


Sziasztok!

Adraci!
Én nehezen tudom megkülönböztetni, hogy mikor csuklik babókám és mikor rángatja a köldökzsinórt. Az is tök hasonló érzés. Ti nem éreztétek még?

Pingi!
Kitartás! Addigra párod már otthon lesz? Egyedül azért ne asszisztáld végig a konyha szétverését!

Eszter!
Szuper, hogy nem kell befeküdnöd! Azért tényleg pihizz otthon és ne a havat lapátold, mint ahogy múltkor írtad! :)
Nekem nagyon tetszik a fal színe....egy barátunk (pasi) lakásában a nappali fala lila és hozzá wenge bútorok....szerintem remekül lehet férfiasítani. Btw, nálunk meg a mentazöld/krémszín/halványkék lesz a babaszoba, ami nem a leglányosabb...de miért kellene annyira csajosnak lennie? :)
Ja, és mekkora a pocid!!!! Széééééééééép!!!!:)

Vanni!
Hú a napi kajád elég kemény! Mondjuk fincsinek tűnik (főleg a paradicsomos kenyér), de én nem bírnám ki ennyire kevés szénhidráttal. A napi 1 csoki, meg 1-2 szelet kenyér, vagy krumpli nagyon hiányozna. De le a kalappal! :)
Bár, gondolom fekvés mellett jóval kevesebb kaját kívánsz, kevesebb energiára van szükséged.
Nem szoktál néha azért bűnözni 1-2 túrórudival? :wink:

Panndi!
Neked elhitték, hogy szülni mész, amikor meglátták a pocid a kórházban?????
Szabályosan karcsú vagy! Szemből látszik egyáltalán valami?????

Örülök, hogy a csoki kalória kutatásom többeket feldobott. :) Én is így voltam vele. :)
Múltkor a gyorséttermek kalóriatáblázatát is átböngésztem....:) Egy joghurt öntetes mekis kertész-sali= 2 hamburger!!!!!!! Ki gondolná....jó, persze ez előbbi kevésbé ártalmas fastfood, de néha-néha.... :wink:

Én vagyogatok....reggelente kicsit szédülgetek, esténként keményedek, de napközben, ha nem vállalok túl sokat akkor egészen jól tudok tevékenykedni.

Ja, ha jó filmet szeretnétek látni, töltsétek le a NOTEBOOK c. filmet. Én végigbőgtem, bár nem szeretem kimondottan a romantikus filmeket, de ez óriási, főleg a vége!!!!!!!!

Szép napot!

Kép
mozza
 
 


mozza: ez a kalória dolog tényleg vicces :)

Amúgy nem hitték el :)
Szülés előtti napon vártam ultrahangra, és kérdezték, mikorra vagyok kiírva, én meg mondtam, hogy múlt hét keddre :lol: Vicces fejeket láttam :)
Vendég
 


Panndi!

Gondoltam....szerintem simán azt hitték, hogy AFP-re vársz... :lol:

Kép
mozza
 
 


Annus,
jó nagy a kabi :)

Mozza,
nem lapátoltam a havat, csak picit elsöpörtem, az ajtó elöl, hogy ne érjen a térdemig ha kiállok levegőzni :) Pihizek, rendületlenül.
Szerintem se gáz ez a falszín, eredetileg vendég szoba lett volna, meg az én tanuló szobám (mintha a tanuláshoz külön szoba kéne :) ), de nem is gondoltam rá, hogy átfessem, amikor megtudtuk hogy fiú. Jó, mondjuk az enyhén rózsaszínes szőnyeg, amibe beleszerettem (és majdnem megvettem, de a bátyám tanácsára miszerint várjam meg hogy milyen nemű a gyermek) már tényleg durva lett volna :D igy vettem egy bézs színűt és remek ötleteim vannak a dekorációt illetően, csakhát kivitelezni kéne :)

Panndi,
sztem páran elmennénk veled megnézni az emberek arcát amikor mész szülni :D

Ha bőgős a NOTEBOOK film, akkor most nem nézném meg, de csak a következő miatt: most megint annyira tombolnak a hormonjaim,hogy vasárnap sirva fakadtam a boltban, mert nem volt a kedvenc gumicukrom :lol: :lol: nem ér kiröhögni :D

Már vagy két órája megint mensi szerű erős görcseim vannak... :?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Annus csini vagy a nagy kabátban.

Nekem is egyre többet csuklik Hanna.De arra még nem is gondoltam hogy azt is érzem hogy rángatja a köldökzsinórt.

Mozza köszi,letöltöm mire apuka jön. :D

Panndi érdekesen nézhettek rád!Nálunk fordítva volt,mikor bementünk én úgy voltam vele hogy mivel 36 hetet töltöttem,adnak valami bogyót és jövök haza.Erre a szülésznő mondja hogy akkor szülünk :shock: Volt egy fejem. :oops:

Esztó de ari vagy.Ez a gumicukros story tetszik. :)
A görcsökkel vigyázz!!Pihenj!!!!!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Mozza,

a köldökzsinór-rángatást végképp nem tudom beazonosítani... :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci, a csukláshoz szokj hozzá, ha megszületett, utána is nagyon sokat fog csuklani. Engem nagyon zavart, de mondta a gyerekorvos, hogy ez nekik egyáltalán nem rossz és ilyenkor nem kell agyonitatni a gyereket, mert a legtöbbnél nem segít.

Panndi, hozz már lécci szemből is egy képet! :-)

Bevásároltam torkos-csütörtökre, ha már el nem megyünk, legalább itthon faljunk! :-)

Dóri, ma lehet húst enni, ugye? Vagy a református szokások mások, mint a katólikusok? :roll: Köszi hogy támogattátok az utazó-ágy vásárlásomat! :-)
Tényleg sokáig kerestem, már kb 3 hónapja folyamatosan nézem a teszveszt meg a vaterát.

Esztó, a gumicukor tényleg édes! :-) Én az előző terhességemnél voltam úgy, hogy bevittem a munkahelyemre császárszalonnát, hogy megesszük a kollegáimmal, de pont jött egy ügyfél, mire visszamentem a lelketlen fiúk felfalták az egészet, én úgy bőgten, hogy elmentek vásárolni másikat. :-)
Vendég
 


Na, Mpzza, tényleg fejtörést okoztál! Hogy érzed, hogy rángatja a köldökzsinórt???? És hogyan nyomoztad ki mindezt? Érdekes dolgokra bukkantál... :)

Asszem, egyetértek Esztóval, én is ott lennék, mikor 41+3 naposan mész szülni, Panndi!! :lol:

Esztó, nem kinevettelek, csak nevettem. :)

Jaj, ezek a görcsök, keményedések! Miért van, hogy van, akinek van, van, akinek nincs???
Vendég
 


Böbi, ez is nagyon aranyos!! De legalább kaptál helyette másikat! :wink: Amúgy tudomásom szerint mások a szokások, de nagy katolikus nagymamám ma evett husit. :wink:
Vendég
 


Na azt hiszem én ledőlök...ülni se tudok már itt...Iza is rugdos rendületlenül :roll: Eléggé lefáraszt.Hányingerem is van,meg most úgy minden.Ha ma nem jönnék akkor majd holnap jelentkezem a védőnő után!

Ja és közben jöhetnek a tábliba friss adatok,holnap hozok abból is frisset!

pusszantás mindenkinek!!!
:wink:

annus11
 
 


Szia, Annus, jó pihit! Jók a kabátos képek! :)
Vendég
 


Sajna, nem tudok gyakran jönni mostanában, mert mindkét gépünk bekrepált. Amin írok, az véletlen elindult most, úgyhogy azért tudtam bejelentkezni.

TÜcit tegnap levittem dokihoz, mert már csúnyán köhögött és szerintem nem hurutosan. Kapott hörgőtágító szirupot. Erre ma éjjel teljesen jól volt, mégcsak nem is köhögött, nem szörcsögött, úgyhogy elvittem ma farsangolni a bölcsibe. Biztos megint rosszabbul lesz, de szerettem volna, ha kicsi élvezet is jut neki. Aztán csak meggyógyul egyszer.
Mi is javulgatunk, a férjem is elkapta ezt a marhaságot, de legalább együtt szenvedünk a gyerekkel. :P

Úgy néz ki, sikerült elintézni az 5 tanegységet a doktorin, úgyhogy most már nem szülhetek hamarabb, mert akkor nem tudok abszolválni a félév végén... A témavezetőm kitalálta, hogy még szülés előtt meg kéne írni 3 cikket angolul, plusz meg kell írjak egy pszichodráma dogát is (60 oldalnyinak kell lennie). Úgyhogy szerintem be kell majd vetnem a bölcsi mellett anyósomat is, mert nem leszek ezekkel kész 2 hónap alatt, ha nem húzok bele.

Én is az uram kabátját hordom már, igaz, a sajátomba beleférnék, de elromlott a cipzárja, és nincs kedvem megcsináltatni. 2000 Ftért cserélik a cipzárat, és ezt még Shanghajban vettük a piacon. Hát szerintem már többet költöttünk rá eddig, mint amennyibe a kabát került. :roll:

A pocis, szobás képek nagyon jók, szívesen nézegetem őket!
Nekem a derekam fáj időnként nagyon, de már beazonosítottam, hogy tényleg akkor fáj, mikor emelgetem TÜcit. TEgnap bementem egy doktori órára délután, hát alig bírtam menni odáig, olyan szinten fájt a derekam (érdekes, hogy csak a jobb oldalon fáj). Ott ültem cirka 3 órát és mire hazajöttem, már nem fájt. A doktori órán kipihentem magam. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Na már megint összekevertem a kezeim (a múltkor is rosszat írtam), szóval nem a jobb, hanem a bal oldalon fáj a derekam. És igazából nem a derekam pontosan, hanem lejjebb, a fenekem feletti részen, vagyis az akkor a derekam legalja. Jó lenne egy masszírozás is, meg az az uszi.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó olvasni Titeket, munka közben mindig kikapcsolódok kicsit. Olyan aranyosakat írtok. Egy-kettőre Én is reagálok. Néha megjelenek, nehogy teljesen elmaradjak.

Mozza: Én láttam a NOTEBOOK-ot szerintem is nagyon jó. Pont mostanában akartam mégegyszer megnézni.

Panndi: Én is azt néztem a kisasszony méretein, hogy simán 31 hetesnek felel meg. Őt valószínűleg nem kell 41. hétig hordanod majd, vagy óriásbaba lesz. De a pocakod tényleg nagyon ari :D

Csuklás: Az valóban olyan érzés ahogy írtátok, Én Patrikkal nagyon sokszor éreztem és nem is szerettem annyira. Nórival viszont még egyáltalán nem éreztem eddig. Ő vajon miért nem csuklik ??? Pedig biztos felismerném az érzést, olyan jellegzetes.

Petrus, Vanni, Esztó, Panndi: kitartás a fekvéshez. Veletek vagyok gondolatban. Pihenjetek, hogy minél tovább bent legyenek a babák.

Anita: Most már mindjárt itthon van a férjed, és együtt lesztek. Hogy Anyós mit beszél össze arra meg nem kell odafigyelni. De tényleg nem szép Tőle, hogy ilyenekkel szórakoztat.

Böbi: Remélem Gyöngy hamar rendbejön. Sajnos 1 éves kor után elindul ez a betegeskedés, főleg ilyen hülye időjárási viszonyok mellett.

Amúgy Mi jól vagyunk. Nóri is nagyon sokat mocorog mostanában, ahogy ezek a frontok mennek össze-vissza. De jó érzés, Én nagyon szeretem. Nagyon fájdalmas dolgokat még nem csinál.

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Tinu! Jobbulást az egész családnak!!! Nekem is szokott fájni a derekam, de én nagyit is emelgetek, nem csak Samut... De azért nem vészes, éjjel rendszerint kipihenem. :)
Vendég
 


Sziasztok!

A 2009.júniusi babaváróknál vagyok, csak néha átsandítok hozzátok is :wink: :lol:
Egy olyan kérdésem lenne, hogy esetleg jár valaki a szent istvános szerdai szülésfelkészítőre? mikor is kezdődik? lesz március 18án is vajon? Köszi előre is a válaszokat!

Kép
Kép
evicuska
 
 


Helló, Sissy, jó, hogy jeletkeztél! :) Nekem is Samu csulott sokat, Pindurral még nem éreztem. De sztem ennek is eljön az ideje!
Vendég
 


hajho

Nekem a bal oldali baba csuklik tok sokat, jobboldali nem. De soxor csinalja es sokaig. Lehet, a zsinorokat is rangatjak, arra meg nem figyeltem fel, de a csuklas osszeteveszthetetlen :)

Kitty!
Gyogyszert fel lehet iratni, meg en isfel tudnam, 1 doboz 5 ampulla, nekem 6xfel ampulla a napi adag. 1 doboz 2783 ft, es egyaltalan nincs ra tamogatas,semmilyen formaban. Majd ugyezek vmit.

Mostmar tenyleg konkretan megkerek itt 1 orvost, mert bepipultam nagyviziten... Reszlegvezeto, aki meg sose tolta ide a kepet, vizitelt, egyeb orvos nuku, nover mondta h.kivelmi van... eleve nonszensz... aztan kerdezi,ki az orvosom,mondom gyakorlatilag mindenki.... na huzta a szajat..aztan nezte a gyogyszereim es megjegyezte ironikusan,h. milyen ovatosak a kezeloorvosok. Ergo ahogy levettem, miert cagyok meg itt, miert nem pateroltak meg ki... azt hittem megutom...... mikor meg arra is kepes vagyok, hogy magam megszurjam, meg olyan vagyok mint E.T., pont nekem kell beszolnia... exszobatarsamat nem tudom,miert nem bxszogatjak, hogy 2 honap alatt keptelen megtanulni a dietat meg az inzulint... :twisted:

nagyonmergesnagyonmergesnagyonmerges

jo hir is van:
feloldottak a latogatasi tilalmat, legalabbisantsz honlapjan ez van
Vendég
 


Sziasztok!

Annus jó pihenést!

Tinu,jó hogy Tünci jobban van!Tetszett neki a farsang??Be is öltözött??Nekem is szokott fájni a derekam,meg ott lenn.Pedig én nem is veszem fel Grétit.

Szilvi:Jó hallani rólatok is!Patriknak a voonalzó szerint nemsoká szülinap!Boldog szülinapot neki előre is.

Én is ledőlök,mert alig kapok levegőt,meg ugye a derekam.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Petrus: a baloldali a fiú, vagy a lány?
Ezt a bunkó dokit! Bírom, amikor így felülbírálják egymás döntéseit.

Dóri: Lehet, hogy Neked is kislány van a pociban? Nekem nagyon más a két terhességem, és nem csak a csuklás miatt :D

Anita: Igen, Patrik kedden lesz 3 éves. Előre is köszi :)

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Petrus, egy-egy idióta doki miatt ne bosszankodj, kollega, ismered őket! :-) Mindenhol van egy-két köcsög.
De jó lenne a látogatási tilalom vége, bár gondolom, hogy az intenzíven oldják majd fel utoljára, mindenesetre már nagyon bemennék a bátyámhoz.
Vendég
 


Iringó még nekem sem csuklott.
Vendég
 


Na, Sissy, nem tudom. De örülnék neki, ha kislány lenne. De én kisfiúra készülök... Majdnem biztos vagyok benne. :) De azért nem szomorkodom!!

Lányok! Nem tudtok egy helyet, ahol még lehet torkos csütörtöközni, mert van még hely?? Nekünk most derült ki, hogy tudunk menni, nem akartunk fölöslegesen fenntartatni asztalt, ha nem tudunk menni, hadd menjen, aki tud... De most olyan szomorú vagyok, hogy már sehol sincs hely... :(
Vendég
 


Böbi! Drukkolok, hogy legyen vége a látogatási tilalomnak... :roll: Semmi változás??
Vendég
 


Anita! Nektek is jó pihit!

Petrus! Ez az orvos biztos nem tud semmit a helyzetedről. D eezt vlsz te jobban tudod nálam... Szóval ne érdekeljen... Könnyű mondani...
Vendég
 


Dóri, sajnos semmi. tegnap gégemetszést hajtottak végre nála, de ezt leszámítva semmi.
Nekem volt egy foglalásom a Wall Street-be (Andrássy út), de lemondtam, ha gondolod kérdezd meg őket, hogy megvan-e még.

www.etteremmester.hu

itt vannak rajta az éttermek! Érdemes városon kívül keresned, pl Mogyoródon még tudom, hogy van hely. (Tudom, hogy ez neked messze van, csak példa volt)

Írtam kovzsuskának iwiw-en üzit, hogy remélem nincs semmi baja, meg megkerestem Picihencsót a myvip-en, 2-a óta nem jelentkezett be, így valszeg még mindig nincs netük.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: