Új privát üzeneted érkezett!

Nilszi!
Ezt a no bugyi dolgot nagy marhaságnak tartom. szerintem nyugodtam húzz majd bugyit. Nem hiszem, hogy egyenként ellenőrzik az anyukákat, hogy van rajtuk bugyi vagy nincs.

Brigi!
Baromi maga a pulzusod! Szíved hogy bírja? Nem szokott szúrni vagy valami?

Klári!
Jó, hogy hoztál híreket Bogaracskáról.

Mi is lebetegedtünk. Szegény Marci tiszta takony, de nem köhög, csak folyik az orra és nagyon hisztis.

Alvás: már vagy két hete nem tudok éjjel normálisan aludni. Általában hajnalban zuhanok meg. Nem baj, egyszer majdcsak vége lesz
:D
Én is hisztis picsa vagyok mostanában. Néha a párom jól ki is borul emiatt.

Brigi!
Olyan jó, hogy írtad, hogy várod, hogy hazaérjen a párod. Eddig én azt gondoltam, hogy én nem vagyok jó anyuka, mert mindig úgy örülök, ha hazajön apa és egy kicsit nem csak én vagyok Marcival. Szeretem a fiamat, imádom, de sokszor annyira felüdülés, ha az apja is itthon van velünk.

Kima
Kép
Kép
kima75
 
 


Megjöttünk az uh-ról. Maya még mindig medencefekvésű. Jól be van csomagolódva. Ki lehetett mozdítani, így vannak cuki pofiképek :)
Most 1950g. Állítólag nagy baba lesz. Nagyobb, mint Emma volt (3450g). Most is idősebb a koránál, de minden rendben (lepény, flow, méretei).
Édeseket mosolygott, ivott is és ásított.

Kép
Kép
alma26
 
 


Nilszi, épp tegnap hallottam valahol, hogy nem lehetett bugyit viselni. s úgy csinálták az anyukák, hogy vizit előtt gyorsan levették a bugyit...

Amúgy ez milyen már, tiszta baromság, mi tartja akkora betétet?
ÉS ha elmozdul, elázik az ágy, a lepedő és a hálóing is?
Meg hogy kel így fel az anyuka, egész nap úgysem fekszik, csorogjon a trutyi a lábán, ha nem elég ügyes? :shock: :shock: :shock: Meg ha a bal oldaláról a jobbra szeretne fordulni, akkor is ázzon el?
:x

KépKépKépKépKép
uxi
 
 

 
 

Kima!
Gyógyuljatok ti is minél hamarabb! Reméljók, nem lesz semmi komoly!

Móni!
Azért ez a hír durva, amit meséltél. Nem tudni mennyire hihető?
Én is azt utálom az egészben hogy elbizonytalanítják az embert. Magam nem oltatom, az biztos. De ezzel már benneteket se akarlak untatni, de a fiammal kapcsolatban tényleg nem tudom mi lenne a helyes. Ha elkapja és baj lesz az a gond, ha meg az injekciótól lesz baj, az a gond.Szóval melyik ujjamat harapjam.

Ez a bugyi téma tényleg vicces egy kicsit. Sztem aki kitalálta, azzal ki kellene próbálni egy tíz perces sétát egy vattadarabbal a lábai között.:)

Kép
ágota 74
 
 


Jó reggelt!
Ma megint rossz éjszakám volt! :evil:
Köszi az oltás tapasztalatokat.
Renuon:Jól elijesztettél,pedig most már én is megkapom hétfőn az oltást eldöntöttük nehéz volt kb.1 hónapja ezen nyüglődök meg közbe be se akarták adni.Most egy főorvos adja be neki hiszek hogy jó ha be vagyunk oltva és nem lesz semmi baj :wink:
Pici:Köszi már nem fáj a fejem vettem be gyógyszert...hát remélem igazad lesz és jöhet a párom velem szűlni,bizom benne hogy nem sokáig lesz tilalom...Te még nem oltattad be magad?Férjed mit gondol az oltásról mint orvos?
Mindenkinek szép napot!
gyöngyi-30
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés, ha van itt valaki:
Szerintetek termál medencébe be lehet menni?
A dokim azt mondta szaunázhatok egy kicsit, de ezt elfelejtettem megkérdezni :oops:

Nemsokára indulunk egy esküvőre és a szállodában van minden, szauna, jacuzzi, medence, stb....
Jó lenne, ha használhatnám :shock: (nagyon vágyom rá)

Kép
akire79
 
 


Sziasztok!
Brigi, köszi a gátvédelmes körlevelet. Kéne valami olajat venni hozzá, aszem pont van ilyen speciális olaj. Nekem azt mondta a doki, hogy természetes szülést szeretne gátvédelemmel. Na, majd meglátjuk. Mert nem vagyok biztos benne, hogy izgalmi állapotban alacsony marad a vérnyomim és így elképzelhető a császár is.

Jaj, ez aranyos, hogy a papád hogy ment be a kórházba megnézni anyukádat látogatási tilalom idején:)))))))))))))))

Remélem, hogy december végén - január elején már nem lesz látogatási tilalom.
Vendég
 


Szia Akire!

Sztem a termálvizet semmiképp ne használd. Televan bacikkal, és az így a vége felé még jobban veszélyes. De a többivel sztem nincs gond, bár a szaunát én csak igen rövid ideig használnám.

Kép
ágota 74
 
 


sziasztok.

Pillesz,le tudnad irni hogy mekorra a baba bdp-je?
nalunk is mindig a haskorfogat es a fejkorfogat kozott van egy het,eleinte paraztam de mostmar nem.

Hekas,tok jofej apukad lehet.jo story :lol:

Nilszi nekunk sem lehet hivatalosan bugyit hordani.Azt mondjak az okosok hogy vizit utan titokban felhuzod es ugysem latszik hogy rajtad van.
Ugylatszik akkor ez nem csak nalunk van igy.

alma szep meretei vannak Mayanak :) ( a neverol mondig a Maya a mehecske jut eszembe)

Agota szuper hogy sikerult gyorsan elintezni a hazidokit,jobbulast a fiacskadnak.

marcianyu .gratula a turogombochoz,az nehez dio.Miert nem mersz nekivagni a palisuteshez?ha a turogomboc megy akkor a palacsinatat szinte semmi megcsinalni.

Kép
monyo83
 
 


Alma Már igazán szép nagy pocakod van. A picur nagyon aranyos és a kislányod is. Végre készült kép az új családtagról is erről a gyönyörű kiscicusról is a blogon.
Hékás én nem kaptam meg a gátmasszázsról szóló leírást, pedig örülnék neki.
A masszázshoz gátmasszázsolajat kell beszerezni, ami nem is olyan könnyű, én csak internetről rendelhetőt találtam. (Panarom, állítólag ez a legjobb)
Nilszi A vatta miatt nem aggódnék, nekem is az a tapasztalatom, hogy a vatta irritál a legkevésbé. De hogy nem lehet bugyit hordani azt hülyeségnek tartom, szerintem csak a kórházi alkalmazottak kényelmét szolgálja.

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


akire79 írta:Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés, ha van itt valaki:
Szerintetek termál medencébe be lehet menni?
A dokim azt mondta szaunázhatok egy kicsit, de ezt elfelejtettem megkérdezni :oops:


Akire, nekem azt mondta a dokim, hogy nem. Hidegvízbe lehet

Kép
Kép
alma26
 
 


Fikuszka: köszi :)
Emma meglátta a szülinapi biciklijét és ki kellett próbálnia (azóta eldugtuk megint és csak a jövő héten kapja meg)

Mira is gyorsan nő. Állandóan láb alatt van..

Monyó: örülök, hogy a méhecske jut az eszedbe (nekem is). A legtöbb ismerősnek egészen más ugrik be...

Kép
Kép
alma26
 
 


Sziasztok!

Pár napja már írtam, most megint jelentkezem.

Frissen felrakott holmik a teszveszen, ha érdekel valakit:

http://teszvesz.hu/myaccount/sell.php?p ... ll&p=0&p=1

Aida

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Nilszi!
Nálunk, Kecskeméten is ez a módi! Tilos a bugyi, bár itt betétet szabad használni, azt kell szorongatni. Bennem még kételyeket vet fel, hogy hogyan lehet azt csinálni, de azt mondják működik :)

Timi
athena
 
 


Őszintén szólva kezdek elbizonytalanodni, hogy biztos kislányt nevelgetek-e a pocakban. Mert a rúgások mérete alapján ő bizony nem kislány, hanem csacsi :shock:
Hékás, légyszives a táblában írd át, hogy csacsit várunk, és a neve Ady után szabadon: Csinszka :D

Timi
athena
 
 


hello Lányok!
Bogyra már elköltözött Svédországba? Ő készült oda nem?

Móni
KépKép
reunion
 
 


SziasztoK

Monyo: 35.hetesen a BPD 92mm, HC 328 mm. Szép nagy buksija van a drágámnak.

Tegnap voltunk anyunál. 3 nagy zsák babaruha vegyes méretekben, a 90%-a használható, és a legtöbbje tescos meg scamp,szóval a minőségük is jó. Meg vett nekünk babaülést, és légzésfigyelőt. Úgy imádom anyukámat!!!!!!
Apu nőjétől is kaptunk pár hasznos dolgot.

Anyós akaszt ki, hogy meg sem kérdezi, hogy mire van szükségünk, kérés/kérdés nélkül hozza a sok haszontalan kakát. Így van 2 kiságyunk és 2 kiskádunk. Mikor a kádat hozta, mondtam neki, hogy ha máskor késztetést érez valamit hozni, vegyen egy csomag pelenkát, vagy popsitörlőt. Nem sértődött meg, de nem tudom, hogy mennyire fogta fel. Majd kiderül. Vagy inkább ne hozzon semmit.
Bocs, hogy itt panaszkodok, de valahol le kell vezetni a feszkót, és hát nem éppen a páromnak akarom ezeket az anyósos dolgokat elmondani.

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Szia Athéna!
Hát ezen a bugyi témán ki vagyok akadva. Amikor Andris született nem volt ilyen marhaság. De sztem most se lesz.:) Én fel fogom venni, nem fogok ott szerencsétlenkedni.

Pillesz!
Anyóson meg ne akadj ki. Amikor Andrissal terhes voltam, megkérdezte, hogy "minek ide gyerek"? És ez a hozzáállás sokáig maradt. Rosszul esett, de meg kell tanulni, hogy egyik füleden be, a másikon ki. Ők sajnos változni nem fognak, legalábbis kis esély van rá.

Kép
ágota 74
 
 


Sziasztok!

Babaruhák kimosva :lol: :lol: :lol: Még a textilpelusok, törülközőket és a takarókat kell kimosni, és még vasalni kell. És kééééész vagyok :lol: :lol: :lol: :lol:

Athéna, tetszik ez a Csinszka :lol: :lol: :lol:

Móni, megnéztem, és Bogi dolgozik még, a baba születése után költöznek. Fia lesz, Benedek. a 2007. májusiakhoz írt utoljára, de az sem most volt...

Alma, tegnap elolvastam, hogy van, akinek nem a méhecske ugrik meg a Majáról, de nem kapcsoltam. Ma leesett, gondolom mind pasi, nem? :wink: :lol: :lol: :lol: Nekem speciel egy barátnőm ugrik be, aki szintén Maja.

Fikuszka, elküldtem megint a leírást. Remélem, megkaptad. Gátmasszázshoz olajat a Brendonban is lehet kapni, 50 ml 2.690 Ft

Kima, szerintem teljesen normális, hogy várod, hogy apa hazaérjen. Ha belegondolsz, egész nap össze vagy zárva egy aprósággal, akit bár imádsz, de nem társaság még. És mivel még nem beszélnek, elég nehéz néha kitalálni a gondolatukat, ami ha nem sikerül, hiszti a jutalom. Kell néha egy kis lazítás nekünk is :wink:

Palacsinta????? Húúú, de ennék. De ma már nincs energiám megcsinálni. De szerintem jövő héten sütök :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás!
Nagyon ügyes vagy babaruhák terén. Lassan nekem is erőt kell vennem magamon.
Andris jobban van, kicsit még köhög, de ennyi. Holnap szegény már mehet suliba.:(

Kép
ágota 74
 
 


Nem várja a sulit? Én betegség után volt, hogy vártam ,hogy mehessek. Örülök, hogy jobban van. Megszenvedtetek, de remélem már vége :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Őszinte leszek se a sulit nem várja se a kistestvért. Megbeszélte a papával hogy elcseréli Pankát egy kismacskára.:)

Kép
ágota 74
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás: talált, süllyedt :)
Ügyes vagy a rucikkal :) Lassan én is ráveszem magam a mosásra

Kép
Kép
alma26
 
 


Kösz Brigi az infot, még a honlapját sem tudtam megnyitni

Tegnap annyi palacsintát sütöttem, hogy még ma is van belőle, ránk romlik gyertek!
Velem történt valami, teljesen jól vagyok, nem fáj semmim, bármit megcsinálok amit eddig csak nehézségek árán,
ez nagyon jó érzés remélem sokáig tart még...

Móni
KépKép
reunion
 
 


Ágota!
Ha a kórházban megszegjük a bugyis szabályt, akkor sem hiszem, hogy kirúgnak minket onnan :)
Andris nagyon jófej :) Kismacskára cserélné :)

Reunion!
Azért csak óvatosan! Vigyázz magadra, és pihizz sokat!

Csilla!
Anyós nagyon édi :) Lehet, hogy tényleg jobban járnátok, ha megkérdezné, hogy mit vigyen. Könnyebb lenne elkerülni a dolgok duplán megvásárlását :)

Timi
athena
 
 


athena írta:Ha a kórházban megszegjük a bugyis szabályt, akkor sem hiszem, hogy kirúgnak minket onnan :)


De ha meg igen, annál jobb , nem? :wink: MInél hamarabb haza lehet menni. :D


Gátmasszás olajról és egyéb olajokról itt van jó leírás:
http://www.nandu.hu/magyar/szules/gyszfo.htm


Eminél Weledát vettem, a DM-ben kapható , kb 2700 Ft, nekem nem nagyon tetszett a szaga, de ez egyénenként változó.Igazából a kórházban elő sem kerólt már, ott nem lehetett gátvédelemmel szülni. :(
Beninél Panarom volt, azt a MediMOM-ban lehet venni, 3200 Ft.

Most magam készítem.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 



KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Brigi Köszönöm a leírást, másodjára megérkezett!

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


sziasztok!

Nálunk megvolt az első nagyobb izgalom: tegnap délután óta nem éreztem a Baba mozgását, úgyhogy ma délben elmentünk az ügyeletre. Rámkötötték az NST-t,persze arra jól beindult a fiatalúr. Szerencsére pont a dokim volt az ügyeletes, így csinált UH-t is, minden rendben van, és kivételesen még képet is kaptunk. 1900g a kismanó, teljesen megfelel minden mérete a korának, a gép január 24-et dobott ki születési dátumnak

Akire: Remélem jól sikerült az esküvő!

Cat: a mai Bors 19. oldalán ismerős arcokat nézegethetsz ;-)

üdv:

szcsm

Kép
szerencsemák
 
 


Mindenkinek jó estét!

Sajnos a vérnyomásom az egekben, tegnap este 11-kor 161 volt, ráadásul felpuffadt ma reggelre az arcom :(. Holnap reggel be kell mennem újra a kórházba :? Lehet megpróbálok Bogaracska szobájába kerülni.

Azt nem tudom, hogy mennyi ideig kell maradnom, és hogy hazajöhetek-e még, azért remélem. Úgy tudom, a terhespatológián lehet látogatni.

Gondolom a gátmasszázs ott nem igazán fogom gyakorolni. A szülésfelkészítőn azt mondtak, hogy első szülésnél 95%, hogy van gátmetszés, pedig én reménykedtem, hogy megúszom. SOTE II-n amit nem úszhatunk meg, az a borotválás, de ha otthon elintézed magadnak... Csak kérésre van beöntés, ha rég volt széklet, van glicerines kúp. Gátvédelmet ugyan megpróbálják, de már írtam a végeredményt. :roll:

SZCSM: Milyen érzés az NST? Én még sosem voltam.

Pillesz: anyósom nálunk meg sem kérdezi, és nem is vesz semmit. A babakocsiba anno a mi kérésünkre beszállt, és ennyi. :evil: :?

Klári

Kép
claracroft
 
 


Klári Nagyon sajnálom, hogy megint be kell feküdnöd, pedig ugye megtiltottuk. :lol: És mit mondanak, már ki sem fognak engedni? De ott legalább ha szükség van rá gyorsan be tudnak avatkozni. Ha addig nem találkoznánk minden jót neked a babácskád örömteli fogadásához. És azért reméljük ha személyesen nem is de Ati útján hírt kapunk felőletek. Remélem majd Bogaracskával is tudtok majd beszélgetni és legalább egymást bíztatni.

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


Klari:UUUristen,felpuffadt az arcod???Te szegeny,nem baj,fo a pozitiv gondolkodas,bemesz de haza fognak engedni,mert jo eredmenyeid lesznek :)
Lenyeg hogy ne izgulj!!!
Ha talalkozol Bogaracskaval add at neki udvozletunk!

Pillesz:Az nem baj ha a babacska nagy fejjel szuletik,baratnomnek is ugy szuletett,aztan pikk-pakk meghizott a baba es teljesen aranyban volt a testevel,illetve most 2 eves,es egy gyonyoru kis huncut lett belole :)

Anyosodat kuldheted hozzank,pont meg a furdokad hianyzik :)
Ja,meg otthonra egy kisagy.
Ha el akarod adni,csak szolj,mert nekem pont ez a ketto kell meg Magyarorszagon :)

Beszeltek itt mindenfele edessegrol,palacsintarol..parom mielott megismerkedtunk nem ismerte a palacsintat,szoval folyamatosan azt sutok maj' minden 7vegen...

Egy kerdes:Sult majat ehetek?????Ugy kivanom.... :oops:

Kép



Anita
bellaani
 
 


Clara!
Hát ez nem jó hír! Hátha valóban sikerül bekerülnöd Bogaracska mellé.
És lehetőleg álljunk úgy a dologhoz, hogy IGEN, MÉG HAZAJÖSSZ BABA ELŐTT!
És remélem hallunk rólad, pl Attilán keresztül.

Timi
athena
 
 


Anita!
Nem tudom, hogy lehet-e enni sült májat, de én rendszeresen eszek, amióta babát várok, és sosem okozott semmi kellemetlenséget.

Timi
athena
 
 


Anita: a kiságy olyan fingi-lingi féle. Megnézem, hogy milyen állapotban van, van hozzá kókuszmatrac, 120*60 cm. A kiskád ami fölösleges a szomszédtól kaptuk, a 2 gyereke fürdött benne csak,de szerintem felesleges, mert anyósék 500,-ért vették a vadi újat. De ha kell nagyon szívesen....
A baba feje miatt nem aggódok. Csak jó egy picit vicceskedni ezen.

Akik májat esznek: én elvből nem eszek, ugyanis a máj dolgozza fel az összes méreganyagot, ami azért csak felgyűlik benne. Nem azt mondom, hogy soha nem eszek, hanem évente csak pár alkalommal.

Klári: Sajnálom, de nem tehetsz ellene semmit, és biztonságban vagy te és a baba. És most ez számít.

Ma kitakarítottuk Panka irodalmát, betettük a pelenkázót. Kell rá fiókelő meg egy polc. De apa asztalos, és megcsinálja.
Megpróbáltam a fejvédőt feltenni a kiságyra, de nem jött össze, ugyanis a fej-és lábvégénél nem rácsos a kiságy, hanem tömör fa, és nem tudom hova kötözni. NA, mindegy majdcsak megoldom valahogy.

Egy kérdés: a candidát a férfi is elkaphatja? Ha igen, vannak tünetek és ha igen mik azok?

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


SZCSM:
Erről a Borsról sajnos lemaradtam és a neten sem találom :(. Teljesen elfelejtettem!!

KLÁRI:
Brukkolok majd neked, vigyázz magatokra!

Mi:
Elkészültünk a dekorációval, most már csak egy-két kölcsön apróság nemérkezett meg, nomeg a Baba :).

Kép
cat__
 
 


Máj:
Mi is ettünk néhányszor, szeretem, dietetikusok azt mondták, hogy több hasznos ásványianyag van benne, mint ami árthat.

Kép
cat__
 
 


sziasztok.

Nilszi,nekunk halos vatat kell bevinni a korhazba.A szarnyasbetetnek semmi ertelme bugyi nelkul.
En halos bugyit fogok benni es halos vataval fogom hasznalni amikor mar vege a vizitnek es nyugi a terep.

pillesz eszkombajn anyosod van az mar biztos.Tenyleg leinformalodhatna hogy mi az ami hianyzik nektek es azt venne.
nekem volt candidam igy gondolom a ferjem is elkapta.neki csak kicsit kipirosodott a ... o is hasznalta a kremet es elmulott neki,kozben nem eltunk hazaseletet mig mindketten meg nem gyogyultunk.

hekas ugyi vagy,nekem szerencsere anyu mindent kimosott vasalt,mar csak a szelektalas van hatra de nem tudom ravenni magam.

szerencsemak,hu gondolom nagy volt a riadalom.egesz nap nem mozgott a baba?a lenyeg hogy minden rendben.

Klari sajnalom hogy be kell fekudnod :cry: azert remeljuk hazajohetsz meg es nem kell vegig bent maradnod.

bellaani,nalunk ma volt sult csirkemaj.en eszem,szerencsetlen csirkek csak 36napig elnek,nem valami sok mereganyag halmozodhat fel bennuk.

Kép
monyo83
 
 


SZCSM:
Örülök, hogy minden rendben a Babátokkal, remélem, többször nem szórakozik majd veletek!!

Kép
cat__
 
 


Clara: sajnálom, hogy megint "be kell vonulnod" :cry: Remélem, sikerül Bogaracska szobájába helyet kapnod! A lényeg, hogy biztonságban lesztek!Bízom benne, hogy le tudják vinni a vérnyomásodat, és pár hétig még egyben maradsz, illetve hamarosan ki is engednek!

Az NST semmi extra, 2 korongot tesznek rád, a szívhallgatósat nekem kellett odafogni, az összehúzódás mérőt rámkötözték. 10-15 percig kellett így ücsörögni, és a végén a kezembe nyomtak egy slejfnit, amin szép kis görbék voltak.

Cat: én is csak a barátnőmtől tudtam meg. A képen épp 2 ujjal nyomirgálod a babát, azért ha esetleg be tudod szerezni, szerintem érdemes lenne!

Csajok, nagyon ügyik vagytok, hogy már az utolsó simításokat végzitek a babaszobán. Mi még a kiságyat sem raktuk össze :shock:

Kép
szerencsemák
 
 


szerencsemak es nem kell valami gombot nyomkodni Nst-en?
vagy en keverek valamit mostmar :roll:

nalunk sincs osszerakva a kisagy :) majd januar kozepen.

Kép
monyo83
 
 


Klári biztos gyorsan beállítják a gyógyszered és nem lesz semmi gáz esetleg másfajtát írnak nem lehet?

Máj: én ezzel mindig bajban voltam, igaz csak a kenőmájast szeretem de azt kilószámra tudnám enni de nem ettem az A vitamin tartalma miatt Mindenhol írják, hogy a túlzott A vitamin bevitel ártalmas, de igazából azt sehol nem találtam még meg, hogykonkrétan miben árt Valaki tudja?

Bellaani hogy-hogy nem ismeri a férjed a palacsintát? Az a világ minden táján létezik valamilyen formában nem? A férjed olasz azért éltek ott?

Valahol olvastam, hogy most majd egyre ritkább lesz a magzatmozgás, hát nálam eddig ez nem jött be, egyre erősebbek de már nekem is volt olyan, hogy ketten is könyörögtünk nekik, hogy mozduljanak meg tényleg nagyon rossz érzés reméljük nem lesz több ilyen senkinek

Móni
KépKép
reunion
 
 


Pillesz A pasiknál általában alig látszik valami és épp ezért gyakran ők a hordozók. Ha őt nem kezelik veled együtt akkor fellép a ping-pong effektus és visszakapod tőle. A kezelés alatt nem lehettek együtt! Én ha bármilyen fertőzést kaptam automatikusan írattam fel gyógyszert a páromnak is, mert sajnos a dokik erről néha megfeledkeznek.

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


Klári:
Én is ezerrel szurkolok Nektek, hidd el, sokkal jobb lesz így, mert ha kell, egyből tudnak segíteni Nektek. Ki tudja, talán így kevésbé is fogod stresszelni Magatokat...

SZCSM:
Huhh, nem semmin mehettetek keresztül, gondolom ezen a délelőttön jól kiidegeskedted Magad. De hál' Istennek nincs semmi baj, örülök neki:).

Pillesz:
Annyira bírom bírom, ahogy fogalmazol ("fingi-lingi":))))))))

Ági
Kép
m_agi
 
 


Reunion Az A vitamin a máj eredményeket rontja. Én mikor még lombik programra jártam és így nem tudtam, hogy mikor is fogok végre teherbe esni, akkor rendszeresen ettem az Elevitet 3 éven keresztül. A máj eredményeim elképesztően rosszak voltak csak azt nem tudtuk, hogy miért. Csak később derült ki, mikor áttértem a femibion-ra hogy a galibát az Elevitben lévő A vitamin okozhatta. Persze azért, mert én folyamatosan szedtem már 3 éve.

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


monyo: nekem semmit nem kellett közben nyomkodni...és amennyire emléxem, a szülésznő sem csinált semmit a bekapcsoláson kívül.

Reunion: nálam is rengeteg mocorgás volt mindeddig, azért is paráztam be, főleg, hogy előtte nyomtam magamba csokit, kv-t, és azoknak sem volt hatása. Persze mondanom sem kell, kórház óta megint olyan, mint a motolla :wink:

A lényeg, hogy minden ok. Egyébként a kórházban azt mondták, máskor ne várjak ilyen sokáig, hamarabb menjek, ha nem érzek mozgást. Remélem erre nem fog sor kerülni!

Kép
szerencsemák
 
 


Hát, az a baj, hogy ebből már a maximum adagot szedem, 4X2-t :? A kórházban mindig alacsonyabbat mértek, mint én magamnak itthon, ezt valami fehér köpeny effektusnak, vagy minek hívják. Aztán meg gondolom hülyének nézik az embert...

De a pufók arcom nekem ijesztő (bár napközben javult a helyzet), azaz nem gondoltam volna, hogy a vizesedés ilyen hirtelen jön, azt gondoltam napról napra egyre nő, nem pedig, hogy este lefekszem normál fejjel, és reggel felkelek Michelin-babaként. Bár a Dopegyt is okozhatta, mellékhatásnak rá van írva az ödéma.

Azt még nem tudom, hogy hogy fogadnak a kórházban, így beutaló nélkül...

Azért még én is remélem, hogy hazajöhetek, szeretném én összepakolni Levente cuccait, és még vasalni is kellene. Annyit kiadtam Atinak, hogy 2-3 naponta mosson egy adag ruhát. Annyi ruhát kaptam a nővéremtől, hogy nem fér be a kétajtós szekrénybe, amit Levinek vettünk :D Persze ebben 68-72-es méretűek is vannak. Azt is kértem, hogy mosás után válogassa szét méret és típus szerint, remélem nem okoz neki gondot :)

Klári

Kép
claracroft
 
 


SZCSM!
Jaj szegénykém, gondolom jól megijedtetek! Az a lényeg, hogy minden OK.
Nekem is volt már néhányszor ilyen, még szerencse, hogy van itthon szívhang hallgatóm, mert ilyenkor mindig meghallgatom, hogy minden rendben van-e odabennt!

Köszi a kérdést, az esküvő tök jó volt, nyugis, lájtos, mert sok kisbaba volt. Végülis se nem fürödtem, se nem szaunáztam, nem merek kockáztatni :oops:

CLARA!
Nagyon sajnálom ezt a fránya vérnyomást. Remélem rendben hoznak odabennt. Ha esetleg Ati nem érne rá, akkor nekem is írhatsz sms-t hogy mi a helyzet Veled és majd én értesítem a lányokat.
Ha találkozol esetleg Bogaracskával, akkor őt is üdvözlöm és neki is kitartást.
Mindekettőtöknek küldöm a vérnyomás űzőt: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Annyira ügyesek vagytok, hogy ilyen jól álltok a babacuccokkal :lol:
Mi még nem csináltunk semmit :oops:
Pénteken volt az utsó munkanapom, de sajnos nem tudtam befejezni a munkát, holnap még ugyanúgy megyek be :cry: Pedig iszonyatosan sokat kéne tanulnom, mert szombaton már vizsgázom :shock:

Szóval ha végre itthon leszek, akkor nekikezdek én is az előkészületeknek. Bár a kiságyat és a pelenkázót csak december közepén tudjuk elhozni, addig meg nincs nagyon sok csinálnivaló, mert ez a kettő határozza meg a szobát.

Kép
akire79
 
 


Móni, még mindig kitart az energiád? :lol: de aztán vigyázz, nehogy túlhajszold magad!

Szcsm, örülök, hogy felesleges para volt. De több ilyen ne legyen!!! A babaszoba meg... Mi azért pár héttel előrébb járunk :wink:

Clara, rettentően sajnálom. Remélem még nem véglegesre fektetnek be. Azért majd jelentkezz valamelyikünknél, ha megtudsz valamit. Bogaracskának kitartás, vele (is) vagyunk :wink:

Nálunk ma rántott máj volt ebédre. Kedden meg resztelt máj lesz. Nem vagyok nagy májevő, de időnként megkívánom, és akkor meg is eszem

Pillesz, nekünk is ilyen a kiságy. Addig ügyeskedtem anno Marciéval, hogy le is szakítottam a madzagot róla :lol: Mondjuk amúgy is leszedtem az első nap, mert nem láttam a fotelból a "szerelmemet" :lol:

Monyo, 2 féle gép van. Van, amelyiken nyomkodni kell, van, amelyiken nem kell. Tavaly olyan volt a dokimnak, amit nyomogattam, a kórházban meg nem kellett nyomogatni. Most már a dokimnál sem kell, úgy tudom

Móni, tényleg lassabb és ritkább lesz a végére a mozgás, de azért még sok van hátra hozzá!!!!

Nemrég én is pulzust mértem, megint nagyon magas, 144 volt :cry: Még szerencse, hogy holnap megyek dokihoz, ideje átbeszélni ezt már. Bár szerintem csak kapok egy bogyót, max elküld kardiológiára.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: