Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hú nálunk pörgés volt.Jöttek tesómék,uncsim a kislányával meg anyósék.Máskor meg itt ülünk egyedül.
Anyósom estére jól felhúzott,nem írom le,elég olyan téma.Mindegy,a lényege az hogy ha anyum hall ilyet bizti nem szól,hogy ne idegeljen.Anyósom az simán szólt,gondolta így jobban alszom. :?

Vanni,olvasva a napi kajádat,hát én éhen halnék! :oops: Most is azon agyalok,hogy még eszem estére egy kis kenőmájasos kenyeret,talán akkor kibírom reggelig. :oops:

Esztó!Örülök hogy te is megúsztad a kórházat!Pihenj sokat!!!!!!!!!!!!

Szép álmokat,ha már nem jönnék!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


haho

Panndi, Eszter
Tok jo, hogy nem kell befekudni, vigyazzatok magatokra!

Hazamenetel lehet, hogy bukta esz, mert 1 honapra 50.000 ft az injekcio............... akkor inkabb maradokk :(
Vendég
 


Sziasztok! Örülök, hogy Esztó is maradhat otthon!

Jó éjt!
Vendég
 

 
 

Esztó,
Szuper, hogy nem kellett befeküdnöd, mégis, mit mondott a doki, hogy hogy ha rosszabbodik? Írtam privit a görcs témában...

Petrus, nem mondod, olyan drága? Hát, akkor lehet én is maradnék... Kitartáááás!
vanni
 
 


Te jó ég petrus, ezt a gyógyszert "aranyárban" mérik. Akkor kitartás.
Jaaa, amúgy nem bolondultam meg hogy fél5-kor keltem... :lol: csak viszem apát a reptérre. Megint elutazik, tisztára kikészülök. :( De én jobb ha nem szólok egy szót sem, mert van akinek ennél többet is nélkülöznie kell élete párját....
Huh, de elszoktam én ettől a hajnali keléstől...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Ja igen, én is köszi a drukkokat :)

Esztó, örülök, hogy Te is otthon :)

petrus, ez durva...
Vendég
 


Jó reggelt,
magamhoz képest ma jó korán felkeltem, 8-kor :)

Petrus,
50 ezeeer???bakker. jó durva...hát akkor én is maradnék a helyedben :D

Vanni,
írtam privit :) Sztem arra gondolt a doki, ha vérzés lenne, vagy még intenzívebb görcsök.
Ja, a menüdet én is olvastam. Háááát, éhes lettem a gondolattól is :D akkor én nem írom le, hogy császár szalonna, meg friss kenyér meg ilyenek :)))

Panndi,
te mit szedsz? vérzés van még?

Tegnap este olyan szarul voltam. Olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni, fájt a derekam olyan igazi mensisen, meg a hasam. Fú minden bajom volt. Másnak is szokott ilyen lenni?

Anita,
már nem kell sokat aludni és itthon van Sanyi :)

szép napot mindenkinek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


sziasztok

pingi nagyon csini vagy :)

Anita, édes Grétike :)

Nagykabát: én előszedtem a fogyókúrám előtti kabátot, van egy vastag téli, az éppen összeér még rajtam és van egy fekete szövetkabát azzal még kihúzom a jó időig, bár egy poncsót nagyon szeretnék :)

tegnap a határokat súroltam pociügyben: úgy látszik 4 óra mászkálásra vagyok kalibrálva, amiben majdnem 2 óra kocsiban való utazás volt, a boltban annyira húzott már le a hasam, hogy nembírtam a bevásárlókocsiból kipakolni :(

Tegnap voltunk a kórházban szülőszobalátogatáson, annyira megnyugtató volt, hogy jó helyen leszünk, jó kezekben, és a dokimat is láttam :), a végén meg beszélgettünk a kórházi védőnővel, csak a mi kis családunk és nagyon kedves volt, mondta, hogy ha nincs itthon senki velem, jobb ha hívom majd már 20 perces fájásoknál a mentőt, hogy időben beérjek :), ne várjak a férjemre, míg hazaért valahogyan a suliból. :)
Láttunk újszülött kisbabákat is, kis édesek voltak, fent 8 szoba volt az anyukáknak ebből egyben csak a romák voltak, külön fektetik őket.

Édua teljesen meg volt rémülve, hogy majd látni fogja, hogy hogyan szedik ki a babát az anyukája hasából :)

panndi, eszter vigyázzatok magatokra, nekem nincs szigorú fekvés, de nekem mégis most ez a normális állapot, hogy szinte egész nap fekszek, közben azért mosok főzők, mosogatok :)

petrus hűha nem semmi ára van a gyógyszernek :(

vanni én is próbálom tartani a candida diétát de mostanában nem sok sikerrel :),

Kicsimnek is tetszett a tegnapi utazás, azt hittem kirúgja az oldalam :)

További szép napot!

Köszönöm a dícséreteket.:)

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Esztó, én is érzek ilyet gyakran. Tegnap úgy begörcsöltem vacsi alatt, hogy mozdulni sem bírtam :(

MagneB6-ot és Cordaflexet szedek. Szerencsére vér régóta nem volt.

Hoztam mai pocifotót :)

Kép
Vendég
 


panndi őrület, hogy milyen vékony vagy:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sajnálom,hogy nem tudok még szinte senkit sem beazonosítani,próbálom kitalálni,melyikőtök van kórházban,kinek kell feküdni stb. Ezért nem is tudok még nagyon reagálni,de majd igyekszem. :D
A menstruációs görcsök nem túl jók,nekem múlt héten be is kellett mennem megmutatni magam,mert nem nagyon múlt. Hála Istennek,nem nyíltam,de mondták,hogy ebből bármi lehet. Nem maradtam bent (Lili persze itthon volt betegen),viszont felemelték a Magnerotomat 3 szemre (1500mg) és "vigyázállásban" kellett feküdnöm. Most már visszaálltam egy szemre,de akkor megijedtem. Eszter,feküdj,amíg nem múlik!!!!!
Látom,Ti már gyönyörűen beszereztetek majdnem mindent,olyan jó,hogy lassan itt az idő!(Azért még minimum 10 hétig ki kell húznunk!)
Képzeljétek,ma olyan öröm ért,teljesen váratlanul felhívott egy tanítványom,hogy nem kell-e egy bölcső kölcsön,mert ők már nem használják. Még sosem volt nekünk,de gyorsan lecsaptam rá.
Mi holnap megyünk UH-ra,már nagyon izgulok!
Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!

Kép
f.ancsi
 
 


Panndi,
még mindíg nem tudom hol van Fruzsi :D Nagyon nagyon vékony vagy. Hány kilónál tartasz?
Van olyan képed ahol már minden perces voltál Zsófival? nagyon kiváncsi lennék rá.

Pingi,
jó nagy pocakod van neked is már :)

Én is hoztam pár képet. Babaszobáról ahonnan még hiányoznak a dekorációk (bordűr, képek) meg egy komód. És egy pocak fotó amit most csináltam.

Kép
Kép
Kép

A nyeszlett rózsaszín nyuszi a pelenkázón az én nyuszkóm, ő volt régen a gyerekem :D

És a ruhák az ágyban (szekrény híján)

Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ja, és tegnap kaptunk Graco gyerekülést, vagy hordozót vagy mit :)
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ancsi,
fekvés az van :) egész nap :?
Ha lesz kép a piciről majd muti meg nekünk :) No meg a két nagylányról is.

Mit tanítasz?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jó reggelt!

Eszter,
akkor nagyon vigyázz magatokra.Ha feküdni hát feküdni kell.De legalább otthon vagy és az a lényeg.

Petrus,
te jó ég!De ezt nem értem a kórházban ingyen van otthon meg fizetned kell az injekcióért.És ha kiadnának egy heti adagot neked vagy ilyesmi.....
csak próbálok kompromisszumot keresni a doki meg közted :)

Eszter,
nekem is volt tegnap minden bajom.
Ja és most már no sex, mert tegnap attól görcsöltem.Szegény Apa.De legalább szokja hogy szüléss után egy jódarabig nem lehet majd.Úgyhogy minden figyelmét a picire összpontosítja.Olyan édes volt, már mentőt akart hívni hátha valami bajom lesz.De megnyugtattam hogy ez előfordul.Max nem csináljuk és akkor nincs gond.

Panndi,
hol rejtegeted a picit??? :P

Ancsi,
nekem is nehezen ment beazonosítani ki kicsoda.De nagy bátran elkezdtem az elejéről olvasgatni.
Hát ha 1-2 napot nem jövök már akkor elvesztem néha a fonalat mert elég pörgős csapat van ám itt :wink:

Én ma megyek nődokihoz, kicsit megkésve, de megvártam míg a gyógyszeres kezelésem elmúlik nehogy bármilyen eredményt befolyásoljon.Persze az asszisztens rögtön úgy válaszolt a telefonba hogy ezt eldönti majd a doktor úr.Na mondom, ha meg nem figyelek oda akkor meg azt vágja a fejemhez hogy hogy mehettem el úgy hogy közben gyógyszert szedek.
Na mindegy remélem valamelyik helyes pofa lesz bennt :wink:

KépKép
harhaj
 
 


Jó reggelt!

Esztó!Nekem egyszer volt ilyen,mikor egész éjjel megállás nélkül éreztem.Hidegfront volt.Ittam magne b6 ivóoldatot,reggelre elmúlt!Feküdj!

Petrus sajnálom,hogy ilyen sokba kerül a gyógyszer!Nincs valami támogatás rá?Mert elég macera 2 baba érkezése előtt ilyen sokat kiadni!Kitartás!

Panndi:Fruzsi a méretei alapján szép nagy csaj,de hogy hol van???Nagyon csini vagy,rajtad tényleg csak a baba van.Pihenj te is sokat!Zsófi hogy bírja?

Ildi:Én is így vagyok,sokat nem tudok már menni,mert húz lefelé a hasam.Ez nálam olyan 2 hete jött elő.Férjem meg ugye még így nem látott,és úgy van vele,hogy Debrecenbe bejárunk pár bababoltot.Remélem az első helyen kapok mindent,mert én nem hiszem hogy bírnék annyit menni.

Ancsi:Majd gyere a hírekkel,hogy mi volt az uh-án!Drukkolok!Gratula a bölcsőhöz.Nekem is tetszik,csak ennyi minden már nem fér nálunk!

Esztó már tényleg nem sokat kell aludni,Gréti már számol,persze én is.Ma már takarítunk,ágyneműt mosunk,készülünk Apára!

Tinu,Böbi:Tünci és Gyöngy jobban vannak már???

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na jelentem megvagyok!

Tegnapi napom kicsit sűrű volt.Délelött még varrtam,délben volt egy talállkám,3ra értem haza.De utána olyan szarul voltam...Iza össze vissza rugdosott,forgott odabenn.Folyton eltalált odabenn vmit,így egész délután feküdtem.Aztán este persze megint nem ment az alvás.10 után sikerült elaludni,de 2 körül felkeltem mert apcim kiment a wcre...aztán megint nem tudtam visszaaludni,csak miután elment :roll: Így 5 után sikerült az alvás megint....erre 8kor meg nem felhív a drága uram :x :P Szóval hulla vagyok....pocak is mintha keményedne kicsit,vettem be magne B6ot.Azt hiszem takarékra kell állítani magamat.....

Holnap védőnő,igyekszem ma teli enni magamat,hátha többet mutat majd a mérlege :lol:

Na visszaolvasok.....

annus11
 
 


Sziasztok!

Panndi! Én ezt változatlanul nem hiszem. Pedig tegnap már azon csodálkoztam, mekkora nagy benned Fruzsi! De akkor meg HOL VAN?????? :lol:

Remélem, Esztó, Panndi, vigyáztok, és nem lesz kórház! A görcsölések valóban nem hangzanak túl jól... :roll: De mi kitartóan drukkolunk értetek!

Esztó! Neked meg milyen szép nagy a pocid! :) Meg a babaszoba képek is nagyon jók! :)

Ancsi! Hajrá holnap, és tényleg kérünk majd képet! :)

Ildi! Örülök a jó tapasztalataidnak! És a határok meg...! Vigyázz, légyszi!

Petrus! Az milyen sokba kerül már!!! És milyen buta dolog, hogy amennyiben bent fektetnek, akkor az ellátás része, de ha hazamész (és ezzel leveszel egy terhet az egészségügyről, mert nem kell fizetni a (kissé szegényes...) étkeztetésed, meg nem foglalsz már 1 ágyat. akkor meg a gyógyszert is fizesd már... Kicsit furcsa... Hát, akkor abban kell reménykedni, hogy javul az állapotod, és azért engednek haza! :wink:
Vendég
 


Esztó!
Nagyon szépen alakul a babaszoba!Nekem tetszik,olyan kis otthonos!A hordozó is tök jó.Babakocsi milyen lesz??
A nyuszid is édes!
A pocid meg nagyot nőtt!!!

Harhaj:Drukkolok a dokihoz,gyere majd a hírekkel!

Pingi még neked akartam írni,hogy kitartás apa nélkül!Meddig lesz távol??

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok,

Esztó, szép nagyon minden a kis rucik pedig látommár kivasalva várják jogos tulajdonosát. :)
Pihenjetek sokat, hát Panndi neked szép csini pocid van, én is meg néznék egy útolsó perces Zsófis pocit.
Petrus, az jó durva ár akkor inkább pihenj csak odabent.
Vanni, nálatok is szép a szoba nagyon.

Ancsi,üdv neked is itt!
Ildi, szép a pocid neked is szép nagy.
Pingi, neked is szépen nő a poci!

Végúl tegnap mikor apát műtőtték egy barátnőm be válalta Jázmint igaz ő is 8 hónapos terhes de semmi probléma nem volt, igy ott tudtam lenni apa melett is!Holnap már jöhet is haza szerencsére.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Jó reggelt!

Azt hiszem nem voltam vagy két napja. Kicsit el vagyok havazva, meg depis is vagyok, megvisel ez a gazdasági válság. Leginkább az itthoni gazdasági válság. Napok óta pár száz forintból vásárolok, mert így hónap végére már nincs miből. Ma is Anyu meg Mama hoznak ebédet nekünk. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nagyon gáz. :cry: :evil: Bocs, csak totál kikészít a dolog.
Más: képzeljétek a rossz napok között történik velünk jó is! Anyósom vett nekünk egy franciaágyat!!!! Nézelődtünk a Kikában, megtetszett egy ágy és azt mondta: hol kell ezt kifizetni gyerekek?
Majd ha megérkezik dobok róla képet. Most beköltözünk Amina szobájába aludni. Így 4-en leszünk egy szobában. Engem megnyugtat, hogy a közelemben tudhatom majd mindkét gyermekemet. Kicsit zsúfolt lesz, és a narancssárga ágy sem megy majd a rózsaszín falhoz, de ez már részletkérdés. A lényeg, hogy végre van ágyunk!

Ancsika! Légy üdvözölve körünkben!
Panndi! Ezt már nem hiszem el! Tényleg hol az a baba? Az a mindenórás pocakos kép engem is érdekelne ha van ilyen!
Vanni, Esztó! Nagyon szépek a szobák, jó nektek, hogy már majdnem kész vagytok. Nálunk káosz uralkodik a lakásban.

Valamit biztos elfelejtettem még, elnézést, de volt termés az elmúlt 1-2 napban.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ja, igen, Pingi, neked is kitartás! Hova ment az urad?

Anita!!! Én már úgy örülök, hogy nemsokára hazaér Sanyi! :)

És igen, Ancsi, én is gratulálok a bölcsőhöz! :) Nekünk jó szolgálatot tett, de csak napközben használtuk, és nem sokat ringattuk, hogy ne szokjon hozzá Samu. Viszont nagyon jó volt, hogy le lehetett tenni vhova a piduri gyereket! :) Kérdezte már vki, csatlakozom, mit tanítasz? Ezek szerint felnőtteket tanítasz?

Annus! Szerintem azért az még nem leállás, ha kicsit lassítasz! :wink: Az a mérleg meg nagyon befolyásol téged! Igazán nincs ok aggodalomra!!! Hidd el!

Remélem, Szofi jól érzi magát! Mikor is jön vissza?

Ja, válaszolt az orvosom, azt írta, semmi kóros értékem nincs, ne féljek, csak vissza a szénhidrátmantes étrendre... Engedélyezett papírvékonyságú barnakenyeret, ha nagyon muszáj... Na, megbeszélem a gyomrommal, hogy ne akadékoskodjon! :wink:
Vendég
 


Anita,
a babakocsi a háttérben, pierre cardin. Csak kimostam a huzatokat és még nem raktam össze, de majd rakok arrol is képet egyszer.

Ági,
igen, már mosva, vasalva, méret és típus szerint válogatva várják Álmost :) unalmamban nincs mit csinálnom :D
Lemaradtam, miért műtik a férjed?

Böbi, Tinu?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


38+3-nál készült utoljára Zsófis pocifotó, íme :)

Kép


Súly: a teszt időpontjához való súlyomhoz képest most 3,5 kiló van rajtam, kiskönyv szerint utoljára 6,5 kg volt, de azóta kettőt fogytam.
Vendég
 


Reny! Hát tök jó, hogy kaptatok 1 ágyat! Akkor nálatok nem a szokásos rossz-anyós van, ha jól értem! :) Ez jó! :)
Vendég
 


És mikor született meg Zsófi? Mmint a 38+3-hoz képest... Hát, azért Zsófi is elég jól bújkált! :wink:
Vendég
 


Reny,
kitartás. Mi is szoktunk depizni a válság miatt...nálunk is gáz a helyzet, de fő az optimizmus, lesz ez jobb is :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Panndi, :shock: :shock: :shock:
nem semmi :lol: szegény, hogy unhatod, hogy mindig keressük Fruzsit :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


41+1-nél, de kb ekkora maradt a hasam :)
Vendég
 


Jovo heten kapunk megint tudoerlelot,majd utana megint megkerdezem a hazamenetelt, meg a gyogyszert. Ha papiron bent fexem, akkor gondolom odaadnak a gyogyszert, de ha zaroval kiirnak, akkor csak receptre, es sajna egyaltalan nem tamogatja a tb
Vendég
 


Nem unom én :wink: Csak azt nem értem, hogy lehet nagyobb a koránál :) Amúgy két hete már egész emberes hasam volt, és most összement :(
Vendég
 


Annus,
Te is pihenj, ne pörögj annyit. Egyébként én is jó szarul aludtam éjjel. Állandóan fent voltam.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jó reggelt csajok!

Gyöngy még alszik, mert éjjel lázas volt, de ezt leszámítva elég jól aludt.

Panndi, döbbenet a hasad! :lol: Ha a többiek bálnázzák magukat, akkor te mi vagy? Ebihal?

Esztó, nagyon örülök, hogy itthon vagy!!! Szép a szoba!! Nemsokára átugrom és megnézem, oksi?

Én vettem az expressz-en egy Graco utazóágyat, potom 5000 Ft-ért, szinte új, de mégis olyan lelkiismeret furdalásom volt, hogy hajnalban egy órát nem aludtam. Nálunk is egyre nehezebb az anyagi helyzet, de Gyöngynél nem volt utazóágy, mi sokat megyünk, mindig kölcsön kellett kérni valakitől, ennyiért meg nem akartam otthagyni. Nyár végén simán el tudom adni ugyanennyiért. Ezzel nyugtatom magam.

Reny, anyósod nagyon aranyos!!!

Anita, a te anyósod valami horror szüléses történetet mesélt?

Petrus, döbbenet, hogy otthon már fizetned kell érte!!!! Felháborító!

Ancsi, ne aggódj, maradj köztünk és előbb utóbb mindenkit be fogsz tudni azonosítani!

Sokan eltüntek mostanság, mi lehet velük: pl Picihencsó, Anyettka
Vendég
 


Reny kitartás,nálunk is akadnak ilyen mély pontok,fel a fejjel.Gratula az ágyhoz,nekünk ilyen szerencsénk nem lesz.Anyós nem ilyen.

Esztó:Én is néztem ezt a fajta kocsit,babahordozóval.Élőben megnézem mennyire stabil.Mert árban nagyon jó lenne.

Panndi:Akkor Zsófit is rejtegetted végig!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kiváncsi lettem volna az emberes hasadra is :) ilyenkor gyorsan dobj egy fotót róla :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Böbi nem.Végülis valami olyasmi miatt hívott fel,hogy Sanyiról pletykál a falu és én állítsam le az uram.De elég flegmán,lekezelően beszélt velem.A pletyka meg totál alaptalan,meg minket nem is érdekel az ilyesmi.
Remélem Gyöngy már jobban lesz!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Böbi,
ezen az ebihalon nagyot röhögtem :lol: :lol:
Szegény Gyöngy :( jó beteges mostanában, nem? Jobbulást neki.

Az utazó ágy miatt meg ne legyen lelkifurid, sztem is nagyon megérte, meg ha használjátok is sűrűn, akkor meg pláne.
Ha esetleg találsz még ilyen jó áron, szólhatsz, érdekelne :)
Persze, gyertek csak nyugodtan, én itthon vagyok. Örülnék nektek.

Picihencsoéknál nincs net sztem még az új lakásban. De KovZsuzsa is eltünt :(

Anita,
a szomszéd lány is pierre cardin-t vett, 60 valahányért, teljesen új, hordozóval meg mindennel. Én ugyan nem értek sokat a babakocsikhoz, de sztem elég stabil meg jó és nem olyan őrült drága.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anita,
pletyka meg anyós... :twisted: :evil: :evil: :evil:
Ne is törödj vele...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Huuu,eddig tartott visszaolvasni!

Igyekszem reagálni,de lehet vmi kimarad :oops:

Eszti!
Babaszoba csúcs,nagyon szép lesz ha minden a helyén!Bár már mots is beköltöznék :wink:

Pingi!
Szépen gömbölyödik az a pocak nálad is!
Van vmi infód erről a jógáról?Esetleg neten nincs róla vmi?

Anita!
Gréti nagyon cuki azzal a bocival!Kitartás!!!

Panndi!
Szerintem te beépített kém vagy...nem is vagy terhes :lol: El nem tudom képzelni hol van ott a baba :shock: Hihetetlen!!!!!Amúgy meg jó nagy baba....jövhéten nekem is mázsálás

Panndi,Eszti!
Örülök h megúsztátok a kórházat!!!

Ancsi!
Oh hamar bele lehet ebbe jönni!Dobok majd táblit is!És ott jobba nyomon lehet követni!
Illetve van egy blog si,amit csinálunk.Azt csak mi láthatjuk,de ott esetleg bezserzehetsz pár infót!Ha gondolod küldök neked is meghívót!Uh után várjuk a híreket!!! :lol:

Petra!
Ez az gyógyszer ár nem semmi....remélem h vhogy megoldódik a dolog és hazamehetsz!!!

Reny!
Én is az utolsó filléreket költöm....

annus11
 
 


Ó, én is nagyot nevettem az ebihalon! :lol:

Böbi! Jobbulást kicsi lánynak!!!

Anita! Persze, hogy nincs alapja a pletykának! De akkor meg ne érdekeljen! Ezzel is csak szórakoztatni akarnak, hogy ne unatkozz annyira... :x Sajnálom...
Vendég
 


Jóga,
én is nagyon jókat hallottam róla. Ha gondoljátok megkérdezem hol van Pesten (az egyik ismerősöm is jár és nagyon dicséri).
Én is kipróbálnám szivesen.

Köszi a dicséreteket :) picit még lányos a szoba :D de arra gondoltam hogy barna színnel, pl rénszarvas képekkel, meg maci képekkel (dekopázs meg barátai) fiusabbá lehet varázsolni :) de nekem nagyon nyugtató a szine a szobának és igy se zavar, szeretek ott lenni.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ja kabát!Én január eleje óta hordom öcsém régi szövetkabáját!Hát kicsit nagy...de a pocakra meg kell...újat nem akartam venni,lehet h sose lenne rám jó többet!Majd mutatok képet is,mert nagyon vicces vagyok benne... :lol:

Ancsi!
Jaj a bölcső az nekem is bejön!!!De tök drága sajna,de jó lenne ha hozzámvágna vki egyet :roll: :lol:

Ja hát én alapból olyan smucig vagyok...attól féle h a gyerekkel is ilyen leszek.Így én nyugodt szívvel vásárolok neki,mert hozzám képest ez is haladás!!!!

annus11
 
 


Tessék, levágtam róla a többieket :)

Tényleg összement :(

Kép
Vendég
 


Igen, elfelejtettem, Böbi, sztem nagyon jól vetted az utazóágyat. Ha szükség van vmire, akkor az kell... Főleg, ha el tudod adni ugyanannyiért. Én így vettem mellszívót, tudom, amennyiért vettem, tutira el is fogom tudni adni... Pedig jó sokat gondolkoztam rajta, hogy megtehetjük-e, nekünk sem könnyű a pénzhelyzet... De biztos vagyok benne, hogy nem hoztam rossz döntést. Ahogy te sem!

Petrus! És akkor szerinted lehet, hogy papíron bent vagy? Ez végülis nem hangzik rosszul. Csak hülye dolog, hogy másképp nem lehet megoldani...
Vendég
 


Ez az emberes pocid, Panndi? Ehhez képest a mostani tényleg kisebb... De azért nem haragszunk! :lol: Na, nem mintha ez túl nagy lenne, félre ne érts! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.26 10:17-kor.
Vendég
 


Huuu, tényleg nagyobb :D de miért ment össze???

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Bírom ezeket a fejnélküli képeket :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hát nem is törődöm anyóssal,de azért így jól esett elalvás előtt.Gondolta talán könnyebben kipihenem magam. :evil:
Mondta is Sanyi hogy kiosztja ha hazajön,mert félt minket!

Esztó:Majd sorba nézem az összes tipust,kb kiakasztom az eladókat majd! :D

Panndi,itt tényleg jobban van poci,de szerintem ez attól is függ milyen színű,fazonú felsőt veszel fel!

Annus várom a kabátos képet!

Böbi én is ilyen vagyok,ha valamit veszek,egyből lelkiismi furdim van.Az lesz jövőhéten is ... :)

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


panndi: ez hihetetlen. Már megfogadtam, hogy nem mondom többet, úgyhogy utoljára ígérem :oops: holapocakoooooooood??? Hihetetlenül csinos vagy. :lol:

annus: a jógáról annyi infom van ami a honlapon. Viszont a barátnőm mesélte (aki sajnos nemsoká Svájcba költözik, így itthagy engem egyedül :cry: ), hogy egészen különlegesen "bánnak" a kismamákkal. Neki nem csak kifejezetten a jóga segített, hanem az ott hallottak is. A gátvédelemről, a szép / csendes szülésről, hogy hogyan éljük meg a szülést...nagyon szimpatikus történeteket mesélt.

http://www.jogastudio.hu/

Ja, igen. Apa "csak" 2 napra ment el, ami azt jelenti, hogy 1 éjszakát nem lesz iotthon. Csak az a baj, hogy nála ezek a rövid utazások gyakoriak. :( Múlt héten is mennie kellett, akkor 2 éjszaka nélküle. Én ezeket nehezen viselem...Rettegek, hogy a szülés környékén ne kelljen utaznia, mert azt egyikünk sem viselné jól lelkileg, ha a szülésből kimaradna...annyira készül.

Képzeljétek, be kell ma mennem a munkahelyemre, mert jártam céges angolra, és egy óra elmaradt, meg a záróvizsga. Így ma be kell mennem az uccsó órára, ahol elő kell adni egy prezentációt angolul mindegy miről...holnap meg vizsga. Hát én maximum a "hogyan készüljünk a gyermekáldásra" témában tudnék jelenleg prezentálni...foggalmam sincs mit fogok mondani. :lol: :oops: :oops:
Csak ilyenkor tudjátok mi van....bemegy az ember, és mindenki egyesével megkérdezi: hogy vagy? hanyadik hétben vagy? (még jó ha ezt kérdik, mert ezt legalább tudom, de ha hónapban kérdezik, akkor folyton számolgatnom kell :oops: )

Na nekem ehez nincs most kedvem, este lesz mire onnan hazaérek...

Mondjuk az se jobb ha egész nap itt gubbasztok a laptop előtt. Pedig mostanság semmihez sincs kedvem...azt hiszem kezdek elfáradni :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Annus! Köszönöm a meghívót előre is,onnan majd privát tájékozódom mindenkiről.
Én Magnerotot szedek,próbáljátok ki,ha vki nagyon görcsöl.
Egyébként a válságot sztem mindenki megérzi,mi a férjemmel koncertezünk,de Magyaro.-n szinte teljesen bezárult a piac,amit én meg is értek. Kinek van pénze koncertjegyeket és CD-t venni,amikor lassan kenyérre sincs?!.....és sajnos,sztem ez a közeljövőben nem is lesz jobb. :evil:
Egyébként zongorázom,elküldöm priviben szívesen az iwiwemet,így picit be tudtok majd "tájolni".Meg legalább a családomat is megismeritek.(Nagyon szeretem őket ,de ezzel gondolom Ti is így vagytok!) :lol:

Kép
f.ancsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: