Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Verus!
Hát mi valószínű tényleg nem együtt szülünk, legalábbis nem tervezem ennyivel előrébb hozni a dolgot! :) Meg még sehogy sem állok. A baba érkezésére már nagyjából felkészültünk, de a kórházi csomag... Valahogy nem is érzem rá a késztetést!

Ágota!
Egyetértek, szerintem is legjobb, ha megpróbálod kihívni a dokit, jobb mintha te mennél. Hátha sikerül :)

Hiszti:
nálam inkább hangulatváltások a jellemzőek. Múltkor táncoltam, aztán rámjött a hoppá, és sírva fakadtam. Annyira elkenődtem, hogy a férjemre kezdtem zúdítani a negatív gondolataimat. Minden gyerekkori rossz élményem előkerült, és zokogtam :) Őrület!

Tegnap megkérdezték tőlem, hogy babát várok-e :shock: :shock: :shock: Hát, nem tudom én sem, hogy pontosan hányadik hónapban vagyok (valahol a 7-8 határán), de az tuti, hogy mostmár egyértelműen látszik! Teljesen ledöbbentem a kérdéstől. És azt válaszoltam, hogy NEM! Hanem bekaptam reggel egy fél görögdinnyét! Hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni, nem?

Hétfőn megyek vérvételre meg uh-ra. Uh lesz mégegy, de vérvétel ár az utolsó, nem?

Timi
athena
 
 


Sziasztok!

Bogaracska nagyon szorítok, hogy bent tartsák még egy kicsit a babót, de nem lesz úgysem semmi baj!!

Klári nehogy kövesd Bogaracskát! Remélem használ a Dopegyt! Mit mondott a doki tegnap?

Ágota jobbulást a gyerkőcnek! Reméljük te megúszod. :wink:

Brigi jobb ma a pulzusod? Remélem rendben leszel te is. :)

Pici, detti de jó nektek az utolsó napotok! :D Nekem már csak a jővő hét van...

Én még sehogy nem állok a készülődéssel, meló mellett sem kedvem sem időm nem volt eddig. Na majd ha itthon leszek belehúzok!! Teljesen megijesztett, hogy már mindenki szinte csak a babára vár, én még semmit nem mostam, egy csomó dolgot kellene vennem, kórházas csomagból 2 hálóingen kívül semmim sincs... :oops:

A hangulatváltozások, hisztik nekem pár napja kezdődtek. Nagyon gáz, mert az eszemmel tudom hogy csak a hormonok dolgoznak de tenni nem igen tudok ellene... Tegnap is pityeregtem egy kicsit apa vállán miután kicsit kiabáltam vele.. :oops: Remélem nem így lesz már végig...

Kép
arian78
 
 


Sziasztok!

Én is itthon vagyok, ilyen időben sétálni se lenne kedvem.

Brigi:
Nagyon élvezem az itthonlétet, a legfontosabb előkészületekkel végeztem, most már csak az extrák és az apróságok vannak hátra. Egyre többet aludnék nap közben, de azért jut idő egy kis kreatívkodásra is. Lassan elkészül a "játszósarok" is, ahova kis mintákat festek és időnként még zongorázni is van alkalom :). Még nem vagyok türelmetlen, kivéve hétfőnként a diabetológián, ahova állítólag a legvégéig járni kell :(. Egy kolléganőmnek kedd hajnalra született meg a babája és ma mehetnek haza :), és azt írta, hogy nagyon élvezik az együtt töltött időt :). Remélem, mi is így leszünk majd!!

Tegnap azt mondta a védőnő, hogy a magnéziumot a 36. hét után abba kell hagyni, én nem szedem, de magamtól nem jutott volna eszembe, hátha valakinek hasznos infó.

Athena:
:D el tudom képzelni, milyen képet vágtak a görögdinnyére :D:D.

Kép
cat__
 
 

 
 

Arian:
Kitartás még az utolsó hétre, szerintem utána te is felszabadulsz majd, én legalábbis amióta nem dolgozom, sokkal kevésbé veszem észre a hangulatváltozásokat magamon. A kipihentség csodákra képes. És ne aggódj, lesz időd mindenre!

Kép
cat__
 
 


Cat!
hát meg volt döbbenve. Szerintem rájött, hogy baromságot kérdezett!

Brigi!
Én még mindig dolgozom, de még mindig számolom visszafelé a napokat! Alig várom, hogy végre otthon lehessek :) Épp tegnap szekáltam apát, hogy dec 19 után én otthon leszek, és minden reggel, amikor ő elmegy dolgozni, akkor kárörvendeni fogok, hogy én még aludhatok :)

Timi
athena
 
 


Jó napot!

Hát annyiban javult a helyzet, hogy nem ment az utolsó 3 mérésnél 145 fölé, (132, 140, 145 (ez volt a mai első)); a per érték 90 és 95 között van, ami nem túl jó viszont. A védőnőm azt mondta ne menjen 95 fölé.Azt nem értem, miért nem csinálnak 24 órás vérnyomásmérést, hiszen lehet, hogy ún. fehér-köpenyes magas vérnyomásom van, azt jelenti, hogy klinikai körülmények között normál értékeken belül marad a vérnyomásom, itthon pedig magas, és ezt a vérnyomásmérés okozta stresszelés okozza. Majd megkérdem a dokit.

Felhívtam Bogaracskát, eddig nem történt semmi vele, a vérnyomása 4X2 Dopegyt mellett normális, viszont neki is felment a pulzusa 120 körülire, emiatt akarnak neki adni szívritmus-szabályozót. Érdekes, neki még mindig nem kérték a vizeletgyűjtést, amit nekem csináltak, úgy tudom, az a legbiztosabb fehérje vizsgálat. Nagyon szeretne hazajönni, bár szerintem - és ebben egyetért velem - ott biztosabb lehet abban, hogy minden ok. A baba becsült súlya már 2800 gramm :D

Klári

Kép
claracroft
 
 


Sziasztok!

Móni, levegőt kapok, igazából akkor semmit nem éreztem, csak a szokásos esti mérést csináltam. Meg is lepődtem az értéken. De ma reggel csak 108 volt, úgyhogy ma szigorúan semmit nem csinálok :lol:

Kisvuk, vigyázz magadra, a lányodnak meg jobbulást! 9 hét még rengeteg, még simán befordul addig! A pólya valóban kevésnek tűnik, kellene az az overál

Detti, tessék feküdni! Annyit nem ér a meló, nem??? Gratulálok a kisfiúhoz!

Akire, gratulálok az utsó bejárós naphoz :lol: :lol: :lol: :lol:

Monyo, egyszerűbb, ha a dátumot nézed. Mivel január 30-ra vagy kiírva, november 30-án töltöd be 7. hónapot, és kezded meg a 8. hónapot

Pici, neked meg a jópár hónapra (évre??) utolsó munkanaphoz gratulálok!

Verus, mázlid van, hogy pótlólagos elszámolást is csinálnak! A mi titkárnőnknek mintha a fogát húznák, ha kérem, hogy számoljon el valamit pár nap csúszással, korrekcióban. És énekelhettem volna simán, mert éjjel sem aludtam, fél 1-től 4-ig forgolódtam

Arian, még én sem mostam. A cuccok itt vannak, de tesóméknak van kutyájuk, és előtte még a halom ruhát át kell szöszölnöm, hogy leszedjem a kutyaszőrt. Aztán jön a mosás, vasalás...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Klári, köszönjük a hírt Bogaracskáról! Jó hír, hogy még sikerül húzni az időt, minden nap ajándék.

Nagyon bírom a védőnődet. Azt elmondta, hogy hogy lehet a perértéket lent tartani??? Mit kell csinálnod, mire figyelj? Nekem olyan misztikumnak tűnik, persze szerencsére nem vagyok érintett.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Brigi: én bár itthon vagyok, nem nagyon haladok semmivel, nem merek hajolgatni, pakolászni, mosni, és ez kicsit frusztrál. A csavargást sem bírom, 100 méter megvisel, kicsit nehezebben mozgom. Érdekes, ha hosszab sétát vetek be esetleg, akkor az eleje nehezebben megy, kapkodom a levegőt és mintha picit sántítanék (lehet, hogy Levi nyom valami ideget), aztán később jobb lesz, könnyebben mozgok, míg a vége újra nehéz, akkor muszáj leülni. Amúgy magát az otthonlétet én is élvezem, de jobb lenne több mindent csinálni.

Ma pl. kénytelen vagyok főzni, este vendégek jönnek :) Diós-tárkonyos csirkekrémet csinálok és májpástétomot, amit rákenhetünk kenyérre, hozzá eszünk paradicsomot, paprikát, uborkát és lila hagymát. Amit tudok, ülve csinálom. Lassan el kell kezdeni, mert még le is kell jól hűlnie és összeérnie. Bár a csirkekrém legfinomabb másnap, remélem azért így sem lesz rossz. Tegnap képtelen voltam este nekiállni, nagyon fájt a derekam.

Klári

Kép
claracroft
 
 


:) Tippeket nem adott, azt mondta, 95 fölött baj van.

De a 151-es pulzus tényleg nagyon brutál. doki mit mond rá?

Klári

Kép
claracroft
 
 


Én úgy számolgattam ezt a 8. hónap dolgot, hogy jan. 17-től visszaszámoltam 2 hónapot (november 17.), és nov. 18-tól a 8. hónapot töltöm. Brigi is megerősített ebben. :)

Klári

Kép
claracroft
 
 


Klári, köszi a híreket Bogaracskáról!:) Ez a szívritmusszabályozó, ez mi? Ugye, nem beültett dolog? ELég ijesztően hangzik.

Brigi, tök jó hogy egy héttel már előttem jársz:)

Most olvastam, hogy a gátvédelmet már a 34. héttől el lehet kezdeni.
Ti hisztek ebben?
Vendég
 


Twist!
Gátvédelem elkezdése alatt a tornáztatásra gondolsz?

Timi
athena
 
 


Húú, Klári, ez jól hangzik! Leírod a receptet? Hozzánk vasárnap jönnek vendégek, én töltött kenyérre gondoltam, de még változhat a menü :wink:

nekem ma kellene főzni. Mert van a hűtőben székelykáposzta, de nagyon nem kívánok. A baj az, hogy üres a hűtő... Lehet, hogy rendelek mindjárt valamit

Dokit nem hívtam a pulzus miatt, abban maradtunk Sanyival, ha 140 közelébe megy ma, azonnal hívom, ha nem, akkor majd hétfőn megbeszélem vele személyesen. Most mértem, és csak 100 :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Brigi, küldök róla linket, nemrég olvastam az egyik gasztroblogon :) Egy macerás rész van benne, hogy a csirkét sütés után szét kell tépkedni, ezt írja a blog, így nem is próbáltam másként. :oops: És szerintem érdemes előtte kisebb mennyiséggel próbálkozni, hátha nem jön be, elég idegen a magyar konyhához szokott ízlelőbimbóknak. Nekünk bejött :) A recept 8 személyes, mi kb. a negyedét csináltuk, kicsit el is rontottam, egyrészt nem volt itthon lime, citromot használtam, és a teljes mennyiséghez valót :DDD Aznap kicsit savanyúbb volt, másnapra annyira összeért, hogy a tálat is meg tudtam volna enni, amiben összekevertem.

És hihetetlen, milyen tartósan friss az angolzeller, két héten át mindenféle kajához használok belőle, mivel nem lehet egy-két szárat kapni, csak egészet, és még ma is azt fogom használni, és még mindig marad :)

Ja, a link:

http://gourmandula.blogspot.com/2009/11 ... ekrem.html

Ha tényleg megcsinálod, írd le a tapasztalatod, véleményed...

Klári

Kép
claracroft
 
 


Jah, én vajon sütöttem :)

Klári

Kép
claracroft
 
 


Sziasztok Lányok!

AVENT etetőcumim van egy pár eladó!Ajándékba kaptuk, de mi már nem tudjuk használni!
Ár: 1000Ft/pár

A termék leírása:
1 lyukú cumi újszülött kortól ajánlott, a csomagban 2 darab cumi található.Az AVENT etetőcumi puha, széles formájának köszönhetően a cumisüvegből való itatás az anyamellből való szopásra emlékeztet, ugyanazokra a mozdulatokra ösztönzi a babát. Ez lehetőséget ad az anyamellből és cumisüvegből való táplálás kombinálására. A cumi alsó szélén egy különleges, egyirányú levegőző szelep található, mely biztosítja, hogy a levegő az üvegbe kerüljön. Ennek köszönhetően a folyamatos evés nem akadályozott, és a levegőnyelés esélye is minimálisra csökken. A cumi oldalán található szám a folyáserősséget jelzi, de csak irányadóként, hiszen minden kisbaba másképpen fejlődik.

Ha érdekel írj privit![/b]
bener
 
 


Én utálom az angol zellert, szerinted kihagyható belőle? A többi része nagyon tetszik: Még meg kell győznöm Sanyit, mert ő teljesen ráállt a töltött kenyérre gyomor-ügyileg :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Cat, Brigi köszi a biztatást! :D

Brigi a 100 pulzus tök jó!

Klári lehet majd én is kipróbálom a receptet! :)

Kép
arian78
 
 


:) Szerintem minden recept formálható, de nem árt valami mással helyettesíteni, valamivel, ami szintén ropog, de most nem jut eszembe semmi :roll: . Bevallom, én nem igazán éreztem a zeller ízét benne. Én gondolkodtam azon is, hogy hagymát tegyek bele, de Ati leszavazta, hogy neki úgy volt jó, ahogy volt... Mindegy a májat úgyis telepakolom vele :)

A neten rengeteg különféle kenyérre pakolós massza van, de a töltött kenyér is jól hangzik, bár nem tudom, mivel van töltve :)

Klári

Kép
claracroft
 
 


Amivel akarod. :lol: :lol: http://haziasizek.freeblog.hu/archives/2009/10/10/Toltott_kenyer/

Húúú, tényleg, anyuval csináltatok is jövő hétre húskrémet. Imádjuk, és hónapok óta nem volt. Jó ötletet adtál, köszi :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Arian: nem vagy egyedül, én sem nagyon készültem még semmivel elő, pontosan a meló miatt, nincs hozzá erőm. :cry: Ráadásul év végéig dolgozom, azt sem tudom, a karácsonyi bevásárlást hogyan fogom intézni :shock:

Hékás: nekünk sajna még nincs nevünk. Ami nekem tetszik, férjemnek nem, helyette viszont nem ad alternatívát. Már belefáradtam hogy nyaggassam emiatt, bár egyszer azt mondta, karácsonyra már meglesz a baba neve (és titokban abban bízom, hogy nem fog vele foglalkozni és marad az én elképzelésem :lol: )

A hangulatingadozások nálam is tartósnak bizonyulnak, és ebben az sem segít, hoyg a párom szerint megbeszélni a dolgokat teljesen felesleges. Hát ma pedig szembesítem vele, hogy eddig alárendeltem magam ennek a hülyeségnek, de most itt az ideje, hogy ő tiszteljen meg azzal, én hogy látom a dolgokat, és beszélgessünk egy picit. :?

Tegnap hogy jobb kedvre derytsem magam, vásároltam végre farmernadrágot, ezen kívül egy kardigánt és 2 felsőt. Ha valaki még tervez ruhát venni, akár ünneplőset karácsonyra, ajánlom figyelmetekbe ezt a boltot, ami ugyan már megszűnt, de a tulajjal telefonon lehet ip-t egyeztetni, és fillérekért árusítja ki a cuccokat. A farmer 5e ft volt, a kardigán is, a felsők 2-200 ft-ok. És mind GAP és Old Navy. Ha érdekel valakit, szívesen megadom a telefonszámot.

Akire: de jó Neked! :lol: :lol: Én ezen a héten tegnap és ma du dolgozom itthonról, ég és föld. Tegnap annyira fáradt voltam, hogy fél 5kor ledőltem és egy fél órát aludtam, nagyon jól esett. Közben 4x kerestek a munkahelyemről...De nem dőlt össze a világ, hogy nem álltam azonnal rendelkezésre.

Gátmasszázs: A jógatanáromtól kaptam erről egy anyagot, a szerint 8 héttel a szülés előtt el lehet kezdeni. Hékás, elküldöm Neked, megteszed hogy továbbküldöd a többieknek? Hátha érdekel valakit. Neked már nem kell bepötyögnöd a címeket....

üdv:

szcsm

Kép
szerencsemák
 
 


Sziasztok lányok!
Ma voltam remélhetőleg az utolsó vérvételen,órákig tartó várakozás a betegek közt kész rémálom volt...Nem számít hogy kismama vagy akkor se engednek előre,de még aki a vért veszi az se hív be előbb hát ez van,sajna.
Ilyen rossz éjszakám már régen volt hajnali 2 -től 4 ig csak a plafont néztem :roll: Bevettem egy magne b6-ot ugy tudtam elaludni.Ugy éreztem hogy félek de inkább halálfélelmem volt ,pedig nem vagyok pánikbeteg...Ti voltatok már így?
Most úgy néz ki hogy az antsz-nél megkapom az oltást,aki megkapta jött ki valakinek valamilyen tünet?
Pici már a fehérvári kórházban is látogatási tilalom van nem tudom így hogy lesz apás szülés? :shock: Ez tök rossz már lecsenghetne ez a járvány :evil:
gyöngyi-30
 
 


Sziasztok!

Ma megint voltam nst-n. Panka az elején aludt, hiába bizgettem nem akart felébredni. Megsokkolták, erre megijedt és elkezdett csuklani.
Fölmentem s.k. uh-ra, nyavajgott egy kicsit az uh-s fószer (hentes kinézetű), de megcsinálta. Minden okés, a feje nagy és kerek, minden más mérete 35. hétnek megfelelő.
Megjött a vér, vizelet, kenetminta eredménye. Minden okés itt is, csak egy kis candidám van. Nem vészes, 3 napig kell canestent dugogatnom.
Viszont megnézték a méhszájamat, 2000, szóval tök zárt, a víz sem folyik be. :D

Nem tudom már pontosan ki kérdezte, hogy meddig jó a vérvétel, nálunk 4 hét a szavatossági ideje.

Brigi: 2 hete vagyok itthon. Az első héten rohangáltam, mint a mérgezett....úgyhogy ezen a héten jutott idő a készülődésre. Pár cuccot még ki kell vasalni. Holnap megyünk anyuhoz, elhozzuk tőle a maradékot, meg apu csajától is kapok ezt-azt. Jövőhéten szépen kitakarítjuk a babaszobát. Sajnos egyedül nem megy, mert nem tudok sem görnyedni, sem nyújtózni, a pelenkázószekrény meg nagy batár, nem bírom el. Végülis elvagyok itthon, nem unatkozok. Szépen készülődünk, minden napara van valami kis apróság, amit megcsinálok.
Bár, mondjuk már nem vagyok úgy oda meg vissza, hogy mindjárt szülök, a vizsgálat megnyugtatott.

Nem tudom, hogy csináljátok, de nekem most herótom van a főzéstől, egyszerűen nem bírom magam rávenni. Úgyhogy ma van sajtos-tejfölös tészta, meg vettem vacsira virslit, a dokitól hazajövet bementünk egy kínaiba és bekajáltunk.
De mivel nagyon kívánom a piskótát, szerintem nekiesek. Csak az a gond, hogy a habverőm manuális. Vajon 3 féle csokis jégkrémmel finom???

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Ma nekem is herótom van a főzéstől, én pizzát rendeltem :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Gyöngyi, én is ébren voltam, csak én fél 1-től 4-ig :? Még szerencse, hogy 9-ig aludhattunk reggel, különben totál KO lettem volna

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Brigi akkor neked rosszabb volt...ilyenkor olyan mintha visszafele menne az idő...és persze mindenki durmol csak én nem :?
gyöngyi-30
 
 


Fáj a fejem tegnap óta :( szerintetek vehetek be algopyrint?
gyöngyi-30
 
 


igen

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


köszi :lol:
gyöngyi-30
 
 


Pillesz: eddig nagyobbnak mérték a babátokat, nem?

Gyöngyi: az oltásnak nálunk nem volt semmi mellékhatása sem (se fájdalom, se semmi)

Kép
Kép
alma26
 
 


Sziasztok!

Hékás, nekünk is van már nevünk, csak még nem végleges.
Vagyis két neve lesz, és a második nem végleges még, majd ha kitaláltuk, szólok. :wink:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Alma: az előző uh szerint, ami 6 hete volt 2 héttel mérték nagyobbnak. Most átlagba jött ki a 35. hét. A BPD,és a HC (mindkettő buksiméret) 38. hétnek felel meg. Nem is csodálkozok rajta, mert annyira szép, szabályos kör a fejecskéje, hogy rajzolni sem lehetne szebbet, jobbat. (Az apjára hasonlít) A pocakátmérő és a combcsont hossza viszont 35. hetesnek felel meg.
Előszőr csak lestem, hogy ilyen kis "amorf" a drágám, dehát nem a nagykönyv szerint nőnek, néznek ki ezek a gyerekek, meg milyen lenne már, ha mindegyik egyforma lenne....Bár lehet, hogy be kell szereznem nagyobb sapikat.... :D

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Az oltásnak nem volt nálam sem és a férjemnél sem mellékhatása.

Kész a kaja, isteni lett, most a hűtőben pihen. Úgy néz ki a konyha, mint ahol bomba robbant... de nem érdekel, Atira vár. Mindig mondom neki, hogy pakolja ki a mosogatógépet este, most is tele van, én nem hajolgatok, így be sem pakolom... :evil: :x

Klári

Kép
claracroft
 
 


Pillesz: tökéletes :)

Az én lányomnak is nagy feje volt és Mayának is az van. Ez persze csak a többi babához képest nagy :)

Azért kérdeztem, mert úgy emlékeztem azért kell már járnod nts-re, mert idősebb a baba.
Nekem a 36. héten kell mennem először.

Kép
Kép
alma26
 
 


Eredetileg nekem is csak a 36. héttől kellet volna mennem....Először belehúzott a drágám a növésbe (és a fej/agy növesztésbe), de most belassult. De nem gond, így legalább tudom, hogy minden okés vele és velem is.

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Gyöngyi, remélem túlvagy a fejfájáson!
Szülni tutira beengedik a párodat veled, ki tudja meddig tart ez a
látogatási tilalom.. én elég sokat járok be a kórházba mert férjem ott dolgozik és ha ügyel mindig viszek neki kaját, simán be szoktam járni látogatási tilalom alatt is.. és amennyire emlékszem 1-2 hétnél tovább még soha nem tartott a mizéria.. reméljük most is hamar lecseng.. csak jönne már egy jó hidegfront és pusztítaná a bacikat meg vírusokat..
Szóval egyébként nálam nem gond a látogatási tilalom, mert dokik ki be járnak szabadon.. férjem, anyósom ,apósom is orvos

Nem alvósokkal nagyon tudok szolidarítani, bár mi most éppen két napja átlendültünk a ló túloldalára, és mindenki végre jól alszik! mindenkinek kívánok hasonló átlendülést :wink:

Ez az utsó hozzászólásom a munkahelyemről :lol: irány haza!!
pici76
 
 


Kisvuk Ne aggódj a baba fejlődése miatt, én eddig csak 6 kg-ot híztam, de a baba így is úgy néz ki, hogy 2 héttel nagyobb a koránál. Tehát nincs korrekt összefüggés a súlygyarapodás és a gyerkőc fejlődése között.

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


Ja, és mostmár a János Kórházban is látogatási tilalom van! De itt a link a teljes listával, tényleg naponta frissítik.http://www.antsz.hu/portal/down/kulso/a ... 1127_4.pdf

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 



Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Pici, nekem a nagyapám állatorvos volt. Amikor a nővérem született, szintén járvány volt, látogatási tilalom. Úgyhogy felvette a fehér köpenyét, fogta a táskáját, és bement, hogy a KÖJÁL nevében ellenőrzi a konyhát. Így simán bemehetett anyuhoz :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Megint zavarok köztetek egy picit. Raktam fel teszvesz-re jó néhány kinőtt holminkat, ha érdekel valaki nézze meg -lett lehet lapozni két oldalon vannak az aukciók:

http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=10879551

Olcsók és tökéletes állapotban vannak a rucik.
Folyamatosan töltök fel még ruhákat 56-os, 62-es, 68-as méreteket is.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Brigi, Szerencsemák, köszi a gátmasszázsos dokumentációt :-)
Kérdés: kell-e valamilyen mellbimbó-erősítő dolgot csinálni szülés előtt (ilyet hallottam, h durva frottírtörülközővel dörzsölni naponta x-szer) ?
Kórházi csomag nálam egyelőre 3 hálóingből és 1 tekercs papírtörlőből (azt olvastam, h ez jobb, mint a wcpapír) áll. Na de mit tudtam meg! Nálunk TILOS bugyit viselni, amíg a kórházban vagyunk. Sőt, betétet sem szabad. Csakis vattát szorongatni a lábunk között. Ráadásul tapasztalt kismamák szerint ez nem is olyan nehéz + hamarabb gyógyul a gát (engem eléggé ledöbbentett ez az infó.
Babadolgok: még mindig csak alakulóban, bár már van 2 rugdalózónk és egy pár zokni.. ja és a babakocsi :D Kiságy Karácsonykor jön ajándékként. Ahogy a listákat olvasom, még lesz mit beszerezni ezen a téren :)
Baba neve megvan; ejsze ez marad már véglegesnek, mert nem szeretjük a tömeg-neveket. Eléggé nehezen választottunk nevet.
Hétvégeeee :) ...ezt a munkásosztálynak írom, ahová Karácsonyig még én is beletartozom.

Hatodik UH: esetleg jan. 6.-án, ha még egyben leszünk :)
Kép
nilszi
 
 


Sziasztok Lányok!
Szerencsém volt a váróban, mert összesen két gyerek volt bent. Negyed óra alatt szinte sorra kerültünk. De igazatok van, ha legközelebb nem tud apa menni vele, biztosan ki fogom hívni a doktornőt.
Andrisnak délután még volt hőemelkedése, már kezdtem parázni, hogy kezdődik előről. De most jól van, reméljük jobban lesz.

Kép
ágota 74
 
 


Nilszi, TILOS bugyit viselni??? És még éjjel is szorongatni kell a vattát??? Úristen :shock: Szép és ritka nevet választottatok!

Ágota, és mit mondott a doki?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Ugye, hogy sokkoló ez a vattás megoldás?!?!? Na, majd beszámolok, hogy milyen érzés.

Hatodik UH: esetleg jan. 6.-án, ha még egyben leszünk :)
Kép
nilszi
 
 


Sziasztok!
NIlszi: nagyon durva ez a no bugyi felszólítás!!! :shock: És éjszaka? A magam részéről nem tartanám be... mit tudnak csinálni? :twisted: Szerintem kérdezz rá a dokidnál. Én még császárosként is hordtam, pedig elvileg nyomhatta volna a sebem.
Tök vicces dolog történt ma velem: mondtam egy csajcinak, hogy decemberben jön a kistesó, erre rámnézett, és megkérdezte: jövőre? :shock: Mondtam: nem, arról a kistesóról még nem tudok nyilatkozni. :lol: A bűvös 40 hetes terminus rejtelmeibe nem kezdtem el bevezetni, had érje majd kellemes meglepetésként :wink: :D
Mindenkinek szép estét,
M.
Jah: és ma életem első túrógombiját készítettem el, és sikerült! Bár csak a palacsintasütésnek is neki mernék vágni...

macianyu
 
 


Szia Hékás!
Igazából délelőtt voltunk. Megnézte a torkát, meghallgatta a tüdejét, és mondta, ha láztalan, akkor hétfőn mehet suliba. Nem tudom mi volt ez a délutáni hőemelkedés, lehet hogy sokat sétáltunk "hirtelen" a városban, és azért mégis le van gyengülve.
Azt mondta a doktornő, hogy a védőoltást kb egy hét múlva kaphatja meg. Bár kételyeim vannak az egésszel kapcsolatban.
Annyira kis vékonyka kölök a maga 22-23 kilójával. /jövő tavaszra lesz nyolc éves/ Szóval féltem. De erre meg azt mondja a doktornő, hogy a vékony gyerekek szívósabbak. Hát így legyen!

Kép
ágota 74
 
 


Macianyu túrógombóc jöhet imádom ........lehet hogy nekem is kellene csinálni?

Ez az oltás engem nagyon kiakaszt már, annyira bizonytalanná tesz
A környezetemben (az ismerőseim ismerősei között) több haláleset is történt, miután beadatták, hogy köze van-e hozzá ki tudja......de fiatalemberek voltak

Móni
KépKép
reunion
 
 


Macianyu túrógombóc jöhet imádom ........lehet hogy nekem is kellene csinálni?

Ez az oltás engem nagyon kiakaszt már, annyira bizonytalanná tesz
A környezetemben (az ismerőseim ismerősei között) több haláleset is történt, miután beadatták, hogy köze van-e hozzá ki tudja......de fiatalemberek voltak

Móni
KépKép
reunion
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: