Új privát üzeneted érkezett!

Edua!
Jó kispocak!Örülök h minden oké nálad is!A poén h én is sokat eszem...ennek ellenére nem hízok....

annus11
 
 


Jó reggelt!

Panndi drukkolok,remélem nem kell befeküdnöd!

Itt sem esik a hó.Ma valahogy rosszul keltem,semmihez nincs kedvem.

Méhszáj:
3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi
2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi
1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi
3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj


Édua szép nagy már a pocid,gratula a 30 héthez.
Már vészesen közelít a vége.És én még semmit nem csináltam és nem vettem.Majd jövőhéten.De 34 hétre szerintem mindennel kész akarok lenni,nem akarok úgy járni mint Grétivel.És erre ha jövőhéten kezdem el,csak 4 hetem lesz.Húzós!

Szép napot mindenkinek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ildi! Te is csini vagy! :)

Vanni, köszi az ötleteket, de a rizs meg a krumpli nem is hiányzik annyira. Főtt ételekben nem hiányzik a szénhidrát. Inkább a hideg kajáknál. És azt nem is tudom, hogyan fogom másképp... De lehet, az a baj most, hogy névnapok voltak sorban, és mindig volt vmi édesség, és mivel az enyém is meg a fiamé is volt, így én sem maradtam ki belőle... :oops:

Na, sztem ma kapok választ majd. Beszámolok... :)

Szép napot mindenkinek!

Panndi! Ahjrá a dokihoz, bízunk benne, hogy nincs nagy baj!

Esztó, nálad ugyanígy!
Vendég
 

 
 

Anita! Azért 4 hét még sok idő. Ne félj! :) És azért remélhetőleg Hanna nem akar kibújni olyan korán!!! Meg minden rendben is lesz odabent! :wink:
Vendég
 


annus, anita zdori köszönöm:)

reggel szédülgettem, alig bírtam hazajönni az oviból:), jön a melegfront

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anita!
Írtam privit!

Frontokból már elegem van...mots is itt rugdos a kisasszony...tegnap kérdezte is tőle a férjem h mi a buli tárgya odabenn? :lol: :lol: Olyan cuki mikor beszélget vele 8)

annus11
 
 


Jó reggelt Lányok! Sajnos,tegnap este már nem tudtam jönni,mert elhúzódott a farsang és utána még jöttek az esti "elfoglaltságok"-tanulás,fürcsi,vacsi...
Én úgy írígyellek Titeket,hogy semmit sem híztok,sajnos én mindhárom terhességem alatt rengeteget szedtem fel,de szerencsére szoptatás után pár hónapon belül visszafogytam. Nincs vmi jó kis étrendetek,amivel picit tartani tudom a súlyomat? Sztem ebbe az is belejátszik,hogy egyébként nagyon sokat vagyok úton nem terhesen,most meg pihiznem kell elég sokat.
Kérdeztétek,hogy van-e vmi más érzésem a "fiústerhesség" alatt? Hát,...tulajdonképpen nem,de az igaz,hogy sokkal energikusabb a mozgás,kicsi Lóci nagyobbakat rúg most,mint a lányok a végén tették.
Vki kérdezte a lányok nevét.A nagyobb Laura ,nem tudta kimondani kicsiként a nevét és Lalázta magát,akkor eldöntöttük,hogy ha lesz még egy lányunkl Lili lesz,így eddig van egy Lalánk,egy Lilink és most érkezi egy Lócink. Csupa L-betűs.
Egy kérdés. Használta vmelyikőtök terhesség alatt a Floragyn kúpot? Sajnos,én ebben a terhességben főleg ilyen panaszokkal küzdök,elég sok manuális vizsgálat is történt,ami szintén nem jó.Ha vkinek van jó tanácsa,előre is köszönöm!
Mindenkinek nagyon szép napot,majd gyártom a vonalzót és teszek fel képet is!

Kép
f.ancsi
 
 


Jó reggelt Lányok.

Panndi,
drukkolok, hogy ne tartsanak bent! Reggel én is görcsre ébredtem :?

Vanni,
nagyon kis nyugtatónak tűnik a szoba, szép lesz :) Én is szerettem volna baldahint, de apa nem :?
Sőt most azon megy a harc, hogy ne motoros bordűr legyen, mert én olyat szeretnék amin sok állat van, színes, ő meg azt szeretné, hogy olyan motor b.zi legyen mint ő :lol: De úgy fest nyerésre állok :)
Pocakod is szépen nő már :)

Ildi,
Te is szép nagy pocakot növesztettél :D

Annus,
kiváncsian várom a baba szoba képeket.
Én kitaláltam sokféle dekorációt (igy fekve nagy unalmamban), de annyira béna vagyok a kreatívoskodáshoz, úgyhogy megkértem a barátnőmet, hogy segítsen :) így van esély hogy szép legyen :)

Böbi, Tinu
Tüci, Gyöngy jól vannak?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Annus írtam én is!

Esztó sajnálom a görcsöket,remélem nincs gond.Pihenj és tervezd a babaszobát!

Dóri,majd írd meg mit válaszolt a doki.Bizti minden ok.

Ancsi:Jó volt a farsang?Nagyon szép neveket választottatok a gyerekeknek.

Megyek ki kéne találni mit főzzek és átmenni a boltba.

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!

Gyöngy végigaludta az éjszakát, bezzeg én már 5-kor fent voltam....

Vanni, Annus, az én dokim a legelején megmondta, hogy nem enged sokat hízni. A barátnőm 30 hetesen hízott 15 kilót, ugye ott még simán beszaladhatott volna plusz 10 kiló, ezért szigorított be nála, meg is lett az eredménye, 18 kilóval ment szülni. Igaz, fél év szoptatás után már a kezdő súlytól 5 kg-mal volt minuszban.

Pedig egyébként tényleg laza doki, de ebben szigorú.

Ildi, szép nagy pocakod van, de így is csinos vagy!

Panndi, megy a drukk ezerrel, légy őszinte a dokiddal, inkább tartson bent pár napig, mintsem beinduljon a szülés! Tudom, hogy nehéz, én sem tudnám elképzelni, hogy bent legyek, miközben Gyöngy itthon van, de most Fruzsira kell koncentrálni!

Főtt kajánál nekem sem szükséges a kenyér, sőt felvágottat és sajtot is tudok enni nélküle, de mégis kívánom. Most barna szeletelt kenyeret vettem, azt pirítom, talán kevesebb benne a szénhidrát. Van erről valami infótok? Hogy egy kifli pl hány vékony szelet barna kenyérnek felel meg?

Nektek van téli kismama kabátotok? Én már nem vettem, gondoltam, hogy elég tavaszra kismama kabátot venni, de tegnap már nem tudtam összehúzni a pufidzsekimet, így mától a férje kabátjában járok.... Erre a pár hétre már tényleg nem akarok venni.
Vendég
 


Böbi,
én még novemberben vettem a promodban egy kabit ami bővül lefelé, így belefér a pocak. Szövetkabát. A pufi kabátom már nekem se jön fel...:)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Elkezdek én is készülődni a dokihoz.
Böbi, ha nem jönnék (de jönni fogok :) ) akkor dobok egy sms-t, jó?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Böbi:Örülök hogy jobban van Gyöngy.
Nekem is alig ér össze a kabátom,de még éppen beleférek.A szövetkabimat lassan be kell fognom,de nem vagyok érte odáig.

A frontokat mi is érezzük,olyankor én is sokkal nyűgösebb vagyok.
Meg lehet fura,de én nem nagyon bírom a hétfordulókat.Pl:ma is az van.
Ilyenkor semmi sem jó,nem tetszik semmi.Meg mindenem fáj.Normális ez?Van még valaki így ezzel???

Indulok a boltba.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Esztó gondolok rátok!!!!!!!!!!!!De jönni fogsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Köszi Anita,jó volt a farsang. Egyik lányom Aladin,a másik cica volt :D

Kép
f.ancsi
 
 


Jó reggelt!

Farkas,
nekem nincs téli kabátom, mármint kismama méret, mert szerencsére nincs nagy pocim, ami meg van azt még betudom zsúfolni a szövetkabátom alá :wink:
Viszont az átmeneti kabátomat már nem tudom összecipzározni, szóval remélem nem lesznek olyan nagy hidegek mostmár.Én is sokszor bújuk Apa kabátjába, mikor csak boltba szaladok le, de a biztonsági őr furin szokott nézni hogy mit csinálok egy 4 számmal nagyobb kabátban a polcok közt.Aztán felvilágosítottam hogy nem felvágottat lopok csak a pocakomat bugyoláltam be. :lol:

KépKép
harhaj
 
 


Köszi Anita :) én is úgy tervezem hogy jövök azért :)
Nekem is vannak olyan napjaim amikor semmi nem jó, mindenen bőgni tudnék :) úgyhogy gondolom ez normális.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus: határozottan támogatom a közös jóga csoportot, egyedül tuti nem fogom rávenni magam... :oops:
Szóval ha valakinek van kedve még szülés előtt átmozgatni magát párszor,illetve relaxálni egy kicsit az szóljon és elmegyünk együtt jógázni. :lol:

Nekem amúgy nincsen külön kismama-télikabátom. Mondtam is apának, hogy ezt legalább nem kellett venni, milyen jól megúsztam. A legbővebb pufis kabátom most éppen jó még rám...meg is illetődtem, amikor újra nagy hóesés köszöntött ránk, mert attól féltem olyan hosszú lesz a tél, hogy ezt is kinövöm.

Demost süt a nap.. :lol: és jövő héttől pedig enyhe felmelegedést hallottam fél füllel a tévéből. :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Vanni! Aranyos a pocakod és gyönyörűséges a fal színe! Nagyon tetszik!

Édua, a te pocid is nagyon aranyos, úgy szeretem az ilyen képeket nézegetni! :lol:

Tegnap a tesóm vett Marcinak egy bézs színű babatakarót; nagyon szép! :)

na megyek, mert épp vizsgáztatunk.

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Üdv. az Újaknak! :)

Végre megcsináltattam a vércukrot... 4,8 lett. (a 60perces, zsömle-tejes) Az jó?

Sajna, az éhgyomorra vérvételt egyáltalán nem bírom, és mire odaérek a laborba, elájulok...
Már előre látom, pénteken a dokinénim le fog tolni, hogy nem a "2 felvonásos terhelésest" csináltattam meg, amit újabban szokás kérni az ÁEk-ban. A házidoki szerint is tök felesleges, ha ilyen ájulós vagyok, és amúgy a "sima" vércukorvizsg. teljesen jó volt. (Az pedig jóval a normál tartomány alatt volt- állítólag azoknak szokott ilyan alacsony lenni, akik éheznek, vagy alultápláltak. Na, ezen mosolyogtam, mert még egyik gyereknél sem híztam annyit, mint most!...)
Ja, és pénteken végre UH is lesz. :) Már nagyon várom, mert utoljára a 17.héten volt, és az ooolyan rég' volt már!...

Nálunk a leendő babaszoba még csak vakolattal rendelkezik, és pill.lag tárolóként funkcionál... Remélem,hamarosan "átminősítjük"!Sima, fehér falat szeretnénk, mert -tapasztalatból-azt a legegyszerűbb javítani... :)

Petrus! ha lelépsz, írj egy sms-t, vagy privit, mert pénteken megpróbálnék belógni Hozzád is.. :)

Kép
szkitty
 
 


Jaaa, és amiket ígérgetek egy ideje:


Kép Látszik, hogy hová került fel az a plusz tizenX kiló

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Haho!

Kitti, pénteken még itt leszek :) Ha jossz uhura es atmesz a reumatologia folyoson, akkor a lifttel fel tudszz joonni a 4.-re, 402-es szoba :wink:

En ugy tudom, hogy a 75 g glukoz terheles pontosabb,,mint a zsomi-tej. 1 zsomi 50 g szenhidrat, raadasul osszetett, nem sima glukoz, a 2 dl tej meg 10 g, az is meg lebomlik 2 reszre, szoval nem dobja olyan hirtelen fel a vercukrot, mint a cukorszirup. a 4.8 1ebkent tokeletes, glukozzal se lenne sokkal tobb,sztem :wink:

Nekem meg izlett is, kis citrom volt benne, olyan volt, mint a limonade :)

Vanni!
Nagyon szep a szoba! Mi 36 nm-en, masfel szobaban lakunk, zoval 2 kisagy eppen be fog ferni, de megprobalom kihozni a maximumot :)
Nem tudom, meddig tart meg ez a jarvany meg a tilalom :(
Ja, nekem is kb. ekkora a pocakom :) Hasonlo alkatok vagyunk. Nincs mas rajtunk, csak a gyerekek :)

Emese!
2en vagyunk regi-uj-normalis szobatarsammal :wink:

Jovo heten kapunk meg tudoerlelot, aztan lehet, hazamehetek a sajat lovesu szurikkal :wink:

Kabat
Hm, mikor bejottem, mar akkor alig tudtam begombolni,hm,mindjart felprobalom, kivancsi vagyok

Jaa, ALUDTUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Persze babok is kipihentek magukat, most hasfalmaszas a tema, meg ki tud nagyobbat rugni anyaba :)
Vendég
 


Ezt most kaptam a barátnémtól Tetszik!... :) csak azt nem tudom, hogy ha egyszer elmentem a linket, akkor ez is számolja visszafelé a napokat,mint a vonalzó? Bocsi, csak ezekhez tök béna vagyok.. :oops:


http://babystrology.com/tickers/baby-ti ... abycount=1

Kép
szkitty
 
 


Szkitty
nekem is bejön.Szerintem váltogatja mikor mit ír ki.Pl.hány nap van vissza a szülésig aztán meg azt hogy hány hetes kismama vagy.
Én beállítottam a mximális 10 gyereket :lol: durva.

KépKép
harhaj
 
 


Harhaj!
Ha a babystrology.com -felirat fölé kattintasz, akkor igen. :)
3féle vált van: 1/ jelenlegi napja a terhességnek, 2/ jelenleg betöltött hetek+napok száma ,3/fennmaradó napok száma, 4/ fennmaradó hetek+napok száma.

Csak arra lennék kiváncsi, hogy el lehet-e úgy menteni, hogy meg is jegyezze, és pl.: holnapután a holnaputáni "állapotot" mutassa?... na mindegy. Úgy látszik, ma nincs elég melóm, hogy ilyeneken filózom... :wink:

Itt süt a nap!!! :)

Kép
szkitty
 
 


Hahó! :)

Esztó! Visszavárunk! Remélem, nem tartanak bent! De ha úgy jobb, akkor persze meg ki kell bírni! Várjuk a híreket!

Panndi????

Szkitty! Az sztem tökéletes! Irigyellek... :( Mármint a cukorra gondolok... Aranyos a baba-bigyó! Én úgy tippelem, hogy ennek változnia kéne... Mégis csak halad az idő! És ha megadtad a szülés várható időpontját, vagy az utplsó menstuáció 1. napját, abból számol... Az pedig nem változik... Logikus lenne tehát, ha ő is haladna a korral! :)

Örülök, Petrus, hogy lehet, hazaengednek jövő héten! És annak is, hogy sikerült aludni! :wink: Babák meg persze, hogy hancúroznak! Nagyon izgi lehet odabenn ketten! :)

Pingi! Szép a pocid!

Adraci! Jó munkát!

Anita! Kitartás, már nincs sok hátra! Biztos, hogy azért is voltál ma kedvetlen, mert nincs otthon a párod. De nyilván a hétforduló is közrejátszik, tudom, hogy vannak, akik erre érzékenyek. Én szerencsére nem.

Böbi! Mostmár nem tart sokáig a tél!!! :) Örülök, hogy Gyöngy jobban van!

Az nagyon aranyos lehet, amikor a kis nőcik a nagy pasik kabátjában defellíroznak! :lol:
Vendég
 


Gondolom, most mindenki ebédel... :) Jó étvágyat!
Vendég
 


Halihó!

Olyan szép végre az idő! :D :D :D Imádom! :D

És kevesebbet is keményedtem az elmúlt 1-2 napban...remélem így is marad. Úgy néz ki Picikém szintén a hidegfrontokat nem bírja...pont mint én! :)

Krém!
A ruci, amiben a kép készült csalóka, jól kihozza a pocimat...de tény, hogy nagyon csúcsos és eléggé lent van. Azért remélem ez nem a finish-t jelzi még! :?

Petrus!
Mikor derül ki, hogy mehetsz e haza? A szurikat már akkor elvileg magadnak is adhatod?

Vanni!
Naaaaaaaaaaaaaaaaagyon tetszik a szoba!!!!! Én is ilyen egyszerű, letisztult babaszobát szeretnék. A drapériák már a varrónőnél, nálunk krémszínű-mentazöld lesz az alapdesign. :)
És csini a pockód, tényleg csak oda híztál!
Ja, akartam kérdezni, hogy így fekve (kevés mozgás mellett)kb.mennyit eszel egy nap? És miket?

Édua, Pingi!
Na, végre, nagy pocik! Szépek!:) Nem csak én növesztek dinnyét a pocimban! :)

Farkas!
1 sima vizeskifli kb. 2 szelet teljes kiörlésű kenyérnek felel meg. De csináld úgy, hogy azokat is felezed és inkább a tetejét rakd meg jól zöldségekkel, sovány sajtokkal....sokkal többnek fog tűnni, mint a kifli! Ja, és ajánlom a párizsit....tudom hogy nem éppen minőségi (bár én szeretem nagyon)....de abban van a legkevesebb szénhidrát!
Ha csokit kívánsz, akkor bármilyen meglepő, de a kinder bueno-ban és a bountyban kevesebb kalória van, mint a túrórudiban!!!! Ezen totál meglepődtem. 1 túrórudi= 1 sportszelet a kalóriák tekintetében. 1 bounty= 1 nagy danon activia joghurt!
Szóval csalóka ám! :wink:

Szép napot mindenkinek!

Kép
mozza
 
 


Vanni
Tök jó az a zöld szín, nálunk Márknak ilyen 2 fala a szobájában.
Bizti szép lesz a szoba, a kiságyra tényleg vigyázzatok mit kentek.

A pocakok jó nagyok :)

Annus
A zsalu a férjemnek is tetszik csak az ára nem :wink:
De hát mondtam neki hogy a Duna parton vagyunk szinte, ide ez a feeling megy :D Viszont hogy olcsóbb legyen nem mozgathatós lamellás lesz, hanem fix, ebbe ő győzőtt :wink:

Eszter
Én is a promodban vettem szövetkabit dec-ben és az még mindig jó rám :) Nekem is lefele bővülős.
Meg van egy sportosabb kabim ami jó, de az jó is lesz tél végéig.
Aztán gyere és mesélj mi volt a dokinál!

Anita
Nálunk Márk majdnem 2 éves volt mikor először elvittem sátras cirkuszba, neki is nagyon tetszett, de csak addig amig engem ki nem hívott a bohóc, Márk sírva fakadt, és azóta nem tudom elvinni, pedig felénk 3-4 hónaponta is jönnek, és szerintem tök jó program :?

Kitty
Igen nálunk is már kellett javítani a gyerekszobába, úgyhogy ha most nem költöznénk, minimum Márk szobáját ki kéne festeni, 3 éve volt festve de marhára leamortizálta.

Pl: zsírkréta nyomok, húskloffolóval nekiesett a falnak mert ő kalapácsolt, kajás kéznyomok, filc, karcolások amik pisztojtól vannak stb.

kenyér
Én is próbálom csökkenteni ahogy tudom, meg a péksütiket is, de olyan nehéz, imádom a puha fehér kenyeret. És érdekes a barna kenyér most egyáltalán nem jön be. Pedig normál állapotban szeretem :P

fagyi, hurka kolbász
Na ezért meg nagggyon oda vagyok, nyammmm... :wink: :roll:

K.
krém
 
 


Mozza, köszönöm a tippeket!!! Most ha nagyon megkívánom az édességet, akkor egy kocka narancsos étcsokit eszem meg vagy túrórudit, de akkor rudi helyett megvan a megoldás! :-)

Én is imádom a párizsit, főleg a marhapárizsit. Azt üresen is meg tudom enni.

Panndi, Esztó, várunk benneteket!

Dóri, nagyon csini rajtam apa XL-es kabátja! :-) Hirtelen akkorát nőtt a hasam, hogy csak na. Ebben a kabátban már észrevették a boltban, hogy babát várok! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hát én úszkálnék apa kabátjában.Lényegesen nagyobb nálam! :lol:

Esztó,Panndi??

Újabban nekem is bejön a zöld szín.Én azt is mondtam már a férjemnek,hogy vehetnénk zöld babakocsit,de szerinte az nem elég csajos.Így Ő győzött. :)
Bár ha így folytatjuk nem is lesz kocsi,mivel még most sem tom milyet is kéne venni.Pedig kb.jövőhéten megvesszük.

Megyek kiteregetek.Ki is kéne még menni,de olyan fáradt vagyok.

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jól van, Mozza, örülök, hogy jobban vagy(tok)! :)

Böbi, nekem nagyon tetszik ez az apa-kabátos ügy. Olyan jókat képzeltem hozá! :lol:
Vendég
 


Anita! Gréti hogy van? Mindig sír apa után?
Vendég
 


Dóri:Köszi kérdésed,igen sír.Meg mindig kérdezi mennyit alszik még.Én meg mondom,meg hogy addig még miket csinálunk.Hogy választunk rucit,amibe apa elé megyünk,meg ilyenek.Ő meg már menne.Olyan kis édes.Ha az apja eszébe jut,ölelgeti a tőle kapott bociját.Ráadásul mindenhová vinnünk kell.Mindjárt rakok fel képeket ha nem zavar titeket.
Ma is beszéltek már vagy 2x,és utána kicsit szipog,odabújik a bocijához.De az apja meg is nyugtatja.
Sőt,ahogy észrevettem Sanyin,már ő is nehezen bírja,ha a kis szerelmével beszél,elcsuklik a hangja.
Mindenesetre,az állomáson nagy lesz a találka!Szerintem hiába lesz ott a bicikli,az apja kézbe hozza,mert nem engedi el vagy 2 napig.
Kért képeket mms-be manóról meg a pocimról is.
Na felrakom a képeket.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kép Alszik Grétike

Kép Megyünk Mamáék

Mi ezzel a bocival csinálunk újabban mindent. :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kép Alszik Grétike

Kép Megyünk Mamáék

Mi ezzel a bocival csinálunk újabban mindent. :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Bocsi,nem tudom miért kétszer rakta fel... :oops:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Semmi baj! Nagyon aranyosak a képek! :) De azért az tényleg jó lesz, hogy Apának nem kell majd dolgozni rohangálnia, mikor hazajött! :) Veletek lesz egy csomót! Ez tök jó!!!
Vendég
 


Szkitty,
hát passz.
Elvileg szerintem ha belinkeled ide akkor számolni fogja, mint a többi vonalzó.

Anita,
Gréti tüneményes.Nagyon szép kislány.Csak most nézem, hogy majdnem egyidőben lesz a szüinapjuk Hannával :)

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok!

Egyelőre nincs kórház! :lol:

Még két hét fekvés, gyógyszer, pihi, ha picit is rosszabb, akkor kórház, egyébként talán megúszom ennyivel.

Amúgy BPD 81 mm, FL 60 mm :)
Vendég
 


Jaj, de jó, Panndi! Már vártam nagyon, mi lesz... Örülök! :) Fruzsi már méretes kislány!!! Próbáltam kimérni, hogy mekkora lehet hosszra, hát már jóval nagyobb, mint 1 arasz! :)
Vendég
 


Vendég
 


Sőt, majdnem 42! :shock: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a dícséreteket Gréti nevében is.Dóri,ez tényleg így van,nagyon jó lesz hogy velünk lehet.Bár maszekolgat majd,de este itthon lesz.


Panndi!De jó!Nagyon örülök hogy nem kell befeküdnöd!!!!Fruzsi szép nagy már!Grétike 45cm-el született!!!
Pihenj sokat!!!!!

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szia Panndi, de jó, hogy itt vagy! Már csak Esztó hiányzik, egyelőre nem küldött sms-t, úgyhogy nála is van remény, hogy hazamegy!

Anita, Grétike nagyon bűbáj a bocijával! :-)

Pingi, jó rólad is képet nézni! Te sem tudod már letagadni, hogy baba lesz! :lol:
Vendég
 


Pingi!Szép a pocid,már tényleg nem tudod dugdosni!

Bizti Esztóval is minden ok!!!!!Drukkolok!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Panndi! örülök, hogy nincs kórház!

Vanni! Nagyon szép hangulatos a szoba! Amúgy méhnyakra gondoltam és persze a doki is arról beszélt, nem tudom miért írtam máhszájat. Akkor is fura, hogy a rövidülés megszűnt.

Mozza! A kinder bueno a gyengém. De most már kisebb lelkifurdalással fogom enni.

Edua! Jó a pocid, az enyém is kb. ekkora, meg hasonló formájú.

Nekem sincs kismama kabátom, de a sajátomat már decemberben sem tudtam begombolni. Kimenősnek anyukámét hordom, de a sarki közértbe, meg a mindennapi sétához Alízzal apáéba bújok.

Kép

Kép
hean
 
 


Panndi, örülök, hogy csak otthon kell feküdnöd. Milyen gyógyszert kaptál? És a paraméterek milyenek?

Olyan isteni napsütés volt itt is, kicibáltam a kerti széket, (nyugágyat, és 2 órát alukáltam, kabátban, sapkában, hú, nagyon ajánlom! (A kabátot én is kb még 1 hétig tudom becipzárazni.. Még szerencse, hogy nem megyek sehova:) Párom kabátja térdig érne nekem.... ő 2szer akkora, mint én...

Mozza, kérdezted mit és mennyit eszem egy nap, a mai egész átlagos nap:
reggel:
1 csésze tejes kv(koffeinmentes, 1dl 1,5-es tejjel
2 szelet élesztő nélküli magos bio rozskenyér, 1cm vastagon megkenve sűrített paradicsommal, olivaolajjal meglocsolva, és bazsalikom
1 zöldpaprika

10 órai:
1 doboz bifiduszos joghurt 125ml 2 evőkanál rozspehellyel

ebéd:
10dkg szín főtt sonka (disznó)
fél maradék krumpli (sütőben sült egészben) kb 8dkg
(tegnapról) 10dkg vegyes zöldsali (jégsali, lilahagyma, újhagyma, pár szem kukorica, sovány keménysajt kockák (1 ujjamnyi) zöldfűszerek, olivaolaj

uzsonna:
fél zacskó fagyasztott spenót olivaolajon megfuttatott fokhagymával (2 gerezd), hozzá kifőzve fél tányér durumtészta (tojás nélküli, bio)

vacsi: szerintem max egy darab sonka 5dkg még magában egy paradicsommal, vagy reszelt zellerrel, ha még megéhezem. de nem bizti:)

egész nap 2l forrásvíz.

Ezt variálom, pl ha hoz a párom grillcsirkét, abból 1 combi, fél melle egyszerre magában este, de akkor uzsi elmaradt.

Reggel pedig ha nem kenyeret, akkor ananászt (frisset a kis doboz joghurttal, és zabpelyhet vagy rozspelyhet, vagy
kb 3 evőkanál tönkölydara 3dl tejben megfőzve sózva, no cukor, sok fahéj. (bio tejbegríz, nyami:)

Rágcsálni pedig diót magába pár szemet, vagy fél alma darált mákkal megszórva no cukor, vagy egy fél grapefruit.

(Ezeket lehet, a nem szigorú candida étrendbe is beleiilik de bárki csinálhatja. Nekem picit több volt a kórházban, mint kellene, azért is eszem most ilíeneket. Azóta nem nézték, lehet már vissza is ment...

(Előtte ettem sok zsírszegény túrót és gyümijoghurtot sokat,, de este vagy csak tejterméket, vagy csak halat vagy csirkét, max savanyúsággal.)

Pingi, Anita, szuperek a képek!

Esztó, várunk!
vanni
 
 


Megjöttem én is :)
nekem is szigorú fekvés tovább. aztán én is két hét múlva vissza. Ha rosszabbodik, azonnal be.

Panndi, örülök hogy Te is otthon vagy :)

Köszi a drukkokat lányok :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: