Új privát üzeneted érkezett!

De jó is egy ilyen cuki témával oldalt nyitni. :lol: :lol: :lol:

tuza edit
 
 


Hello!

Ági: Igazából ezt tényleg látni kéne, de Sebinek volt már többször is olyan amire én is azt mondanám, hogy nyálkás....ilyen nyúlós...

mi jövőhéten megyünk oltásra. Én úgy emlékszem, hogy én borogattam mind a 2 csajnak, de azt hiszem, hogy be is duzzadt nekik. Sőt kúpot is adtam nekik, hogy ne lázasodjanak be. De ezt tuti a doki mondta anno, mert nem hiszem, hogy én találtam volna ki.:)

Edit ti nagyon ügyik vagytok, jó nagyokat alszik a picurod!:)

mamiblue
 
 


Köszi, Lányok, holnap azért elmegyünk a dokihoz, csak megnyugtatásképpen is.

Mona, "A suttogó titkai I. - csecsemők gondozása és nevelése" egy egész fejezetet szentel az alvás témának. Egyébként nagyon jó dolgok vannak benne, én olykor-olykor előveszem, belelapozok, és találok használható dolgokat.

Tök jó, épp itt voltak a sógornőmék, lefárasztották Esztert, letettem, és már alszik!!!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 

 
 

Edit
Nekem is a doki azt tanácsolta, hogy kúpot csak akkor adjak, ha lázas. Én nem borogattam.
Szép hosszú éjszakáitok vannak :D :D Cici ügyileg is jól bírod akkor :D :D
Esti film - nem is tudom mikor láttam utoljára........vagy nem érek rá, vagy bealszom :(

Ági
Hát persze, nézesd meg, hogy megnyugodj. Nyúlós - olyan már nekünk is volt :)

Mandala
Köszike, aranyos vagy, de sapi most nem játszik. Apának határozott elképzelése van :D :D Már nagyon várom a zsákocskát :D

mikegirl
 
 


Mikegirl
Lefárasztás... járunk babausziba, baba-mama klubba...és a kiscsajok előtt kell ám produkálni magunkat... :wink:

Oltás
Én borogattam lábikat... és kaptak kúpot... fájdalomcsillapításként... nem is volt gond...

Popsitörlő
Ha nem itthon vagyunk, akkor fogy... itthon sokkal jobb, főleg a kakis popsit a csapnál lemosni, mint törlővel maszatolni a kakit...
Vendég
 


mikegirl:csak azért bírom ilyen jól,mert az első pillanattól alig van tejem.csak húzom-halasztom,minden kajálásnál van 50-60 ml.Nem tudom semmivel sem szaporítani.Nálam ez mindig is így volt,de Alex bírta eddig a legtovább.A másik kettő már 4 hetesen nem kért belőlem.

tuza edit
 
 


Sziasztok!

Na, túléltük az oltást. Nem volt sírás, csak egy csepp nyafi, ami kb. addig tarott amíg fel nem vettem. Valami kemény fából faragták ezt a lányt... remélem azonban a fejét nem! :lol:

Szombaton postára dobom a kombizsákokat.

Lányok! Aki kér sapit mellé, az most jelezzen, mert pénteken este csomizom össze a zsákokat, hogy szombaton már délelőtt mehessen a posta. Igykeztem a legolcsóbb feladási módot választani, hogy ne kelljen olyan sokat fizetnetek. Ennek az az ára, hogy jól össze kell gyurmáznom a zsákokat. Kicsit lehet, hogy gyűrődnek. De semmi baj. Kilógatjátok és hamar kirúgja magát. Amúgy mosógépben simán moshatóak...

A feladási ár ha a posta jól tájékoztatott nem lesz 600 forint! Ez a legolcsóbb... lehetne 2300-ért is küldeni, de asszem jobb olcsóbban... :)
Amúgy a zsákocskák árát majd postautalványon rám dobjátok, jó? Előbb vegyétek át! Megszökni úgysem tudtok.... tudom ám a címet és megyek, mint verőember behajtani a zsét... :) :lol: :lol: :lol:

Jaj, még írok, de most mennem kell, mert nagyon sír Mesike... fáj a combikája... az a fránya szuri.... :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mikegirl: oksi! D zsákocska holnap landol!!!! Aztán várom ám a zsákbacica fotókat!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala, kérlek, mégis küldd el nekem is a zsákot és a sapit. Utalni lehet az árát? Ha esetleg nem lenne már meg a címem, szólj, és küldöm.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is csak naaaaaaaaagyon fáradt vagyok :!:
Gondolom ez mindenkit meglep, és mindenki más rajtam kívül üde friss ,kipihent frissen borotvált (gyantázott lábú), és csak én nézek ki úgy mint egy Jeti :shock:
Na ennyit erről..... :? ,
látom megy a zsákvásár, én is gondolkodom rajta, nagyon szépek, és tényleg egyenzsákjain lennének:-)
Ágnesbagoly:Nekünk is volt nyákoskaki amikor náthás volt, de lehet akkor is ha többször van széklet a többször szopi miatt.

Kérdésem lenne azokhoz az anyucikhoz akiknél szopi van, és átalusszák a babók az éjszakát, mondjuk úgy hogy este kap tejcit meg reggel 6-kor akkor éjjel nem is ébred a babuci?
Vagy ha felébred akkor mit kap, cumit vagy vizet, vagy semmit??? :?:
Ki hogy csinálja?
Nálunk már jól beállt a hajnali 4-es egyszeri szopira, aztán egyszer 4.30-kor ébredt, már másnapra begyulladt a mellem, pedig csak fél órával tolta ki Geri a kaját. Sajnos azóta masszírozok fejek, és annyi tejem van, hogy már 1 cicivel jóllakik, és bealszik.Már csökkentettem a folydékbevitelt is hogy kicsit kevesebb legyen a tejem, hogy tudja kiszívni a csomókik teljesen, mert fejéssel nem jutok el a belsőbb cicibibiig. Ez nekem mind furcsa, mert Lindánál beállt a kereslet kínálat nem volt több, és kevesebb sem pont annyi volt amennyi neki kellett nem kellett fejnem.
Vendégek:Mi nem fogadunk látogatókat azóta amióta 2 beteg gyerekkel jöttek hozzánk ittaludtak aztán már másnap belázasodott a férjem aztán Linda Geri hála az égnek nem kapta el tőlük.Azóta mindenkit lerázok :twisted:

Kép
Kép
zeze
 
 


agnesgoboly írta:Mandala, kérlek, mégis küldd el nekem is a zsákot és a sapit. Utalni lehet az árát? Ha esetleg nem lenne már meg a címem, szólj, és küldöm.


Cím oksi! Melyik sapi a befutó? Árat utalni is lehet, majd megdumcsi a részleteket, csak jusson célba a zsákocska! Most az a fontos.


Szombaton irányba állítom a postagalambokat lányok!!!! Remélem a jég nem veri el őket! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


zeze írta:csak én nézek ki úgy mint egy Jeti :shock:


Nem hiszem, hogy vígasztal, de ÉN IS ÉN IS ÉN IS ÉN IS :!: :!: :!:

Ja, és erre nem vagyok ám büszke, nem azért ordibálok... :lol: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


zeze írta:látom megy a zsákvásár, én is gondolkodom rajta, nagyon szépek, és tényleg egyenzsákjain lennének:-)


:D

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


zeze írta:Kérdésem lenne azokhoz az anyucikhoz akiknél szopi van, és átalusszák a babók az éjszakát, mondjuk úgy hogy este kap tejcit meg reggel 6-kor akkor éjjel nem is ébred a babuci?
Vagy ha felébred akkor mit kap, cumit vagy vizet, vagy semmit??? :?:
Ki hogy csinálja?


Nálunk néha ébred, de ha nem akkor én keltem, mert nekem is begyulladnak a cicik... akkor éjjel a szájába dugom a cickót és akkor rákap, kvázi alvás közben. Felpuhítja a bedurrant cicit és aztán hagyom tovább aludni. Ált. fekve szopi van ilyenkor. Cumitól öklendezik, a víztől meg ugyanúgy fáj tovább a cicim, úgyhogy inkább tejcsivel tömöm meg a hasát... minek a víz?

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala
Naná, hogy dobok képet!!!! :D

Zeze
Két óriás bedurrant cicivel történő ébredéskor - amikor már egyikkel sem bírtam egy percet sem tovább -, a reggeli szopikor én mindkettőből adtam neki. Amelyikből kevesebbet, az jött a következő szopinál, amelyikből többet, az pedig az azt következőnél. Hogy honnan tudtam, hogy mikor kell cicit váltani? Ati kb. 20 percig eszik, és az eltelt idő alapján tájékozódtam.

Csajok, nálam meg eltűnt a tejci. Két órája volt szopi, és mindkét cicim olyan, de olyan üres...... még jóllakott belőlük, és azóta semmi!!!!!
Egyébként az éjszaka sz@r volt. 9--kor evett utoljára, a 11 órás álometetést elaludtam :oops: , Ati keltett fél 1-kor és fél 6 kor. Persze ő most alszik, de én ilyenkor már nem tudok. :(

mikegirl
 
 


Sziasztok jó reggelt.

Csak kukk. Drukkoljatok ma a lányoknak meg nekem. Egyszerre kapják az oltásokat... :? Vivi bárányhimlő ellenit, Lala meg a 2 hós és az agyhártyagyulladás ellenit. Jajj szegények. :( Ott fogunk állni anyámmal a tömött rendelővel két visító kismalaccal... :( :lol: Majd jövök. :) :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hali lányok!
Egész tűrhető volt az éjszakánk, cicigyulladás csillapodik láz lement, mardt a cicidurranás, de nem fejem ma csak masszírozom, meg a gyereket tömöm, olyan kerek már mindenhol:-)))
Szóval ettünk 7-kor 9-kor 4.30 kor és 8-kor reggel, csak 4.30 után nem tudtam visszaaludni, úgyhogy ma megint alva járok.
Mandala:Ezennel megalapítom a K. J. K-t (Kialvatlan Jetik Klubját)
Lehet csatlakozni lányok (a csatlakozáshoz szükséges feltételeket fennt olvashatjátok!)
Zeze

Kép
Kép
zeze
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen voltam, de azért olvastalak benneteket minden nap. Múlt héten apa szabin volt, ezért másképp alakultak a hétköznapok, és sikerült elintéznünk a szocpolt is, majd a bank budapesti központja értesít minket, hogy "megítélik-e a pénzt". De ez nem úgy van, hogy ami jár, az jár?

Tegnap voltunk tanácsadáson, súly: 5580 gramm, hossz: 60 cm. Megvolt(ak) az oltás(ok) is, mindkét combjába kapott szegénykém egy-egy szurit, hát nagyon sírt, de be is nyomták tövig a tűt. Nagyon sajnáltam. Szerencsére velem volt anyósom, így könnyebb volt. És olyan mázlink volt, hogy mikor odaértünk a rendelőbe, senki nem volt, így gyorsan túl voltunk a dolgon, nem volt időm idegeskedni. De mire kiértünk, már nagyon sokan voltak.

Nekem azt mondta a doktornő, hogy ha hazaértünk adjak egy fél kúpot, majd 4 óra múlva ismét egy felet. Én pedig szót fogadtam és szerencsére nem lázasodott be. A lábait pedig beborogattam.

És megtörtént a csoda (de szerintem csak a szurik utóhatásaként, mivel szegény egész délután nem aludt, csak pár perceket), átaludta az éjszakát. Este 8-kor evett utoljára, majd 5 óra körül nyöszörgött, gyorsan elmentem pisilni, de mire odaértem a szobájába ismét aludt. Így én is visszafeküdtem és reggel fél 7-kor szopizott. Azért megvallom őszintén aggódtam egy kicsit, hogy nincs-e valami baja. Most is szunyál a pihenőszékben, néha morog, mint egy bolhás kutya. Szerintem nemsokára ébred, kajaidő lesz.

Mandala: már nagyon várom a zsákot (majdnem azt írtam, hogy szákot, de az teljesen más, abba is bele lehet tenni a gyereket, de nyilván fázni fog benne).

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Pattogó:A jó a rosszban az, hogy anyukád ott van melletted segíteni én nov.8-án megyek egyedül a kettőt oltatni. Bárcsak nekem is lenne segítség!

Kép
Kép
zeze
 
 


Zeze: én is szeretnék csatlakozni a klubba, bár én most kialudtam magam, de a Jeti stimmel, már lassan szégyellem magam a párom előtt, tiszta szőr vagyok mindenhol.

Pattogó: szorítok!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Zeze
KJK-ba kérek felvételt a szőrös pocómmal :D :D
Ez még a terhesség alatt nőtt ki, és azóta is ott van. Szupi kis fekete! szőrök. Nekem, akinek hónaljában is csak kettő szál van, és az is halovány.... :shock: Nem fog ez kihullani? Most, hogy nincs Ati a pocómban :?: :?:

Ati tápit tízóraizott :( Remélem a következő szopira lesz már valami.......

mikegirl
 
 


Mike, Mandala Márkanyuka Ezennel üdv a klubban :lol:
Nem számítottam ekkora részvételi arányra asszem tagdíjat fogok szedni ami lábanként és tesstájanként válltozó lesz, szervethetünk klubnapokat is és képgalériát is csinálhatunk 8) , na jó abbahagyom.... :roll:

Kép
Kép
zeze
 
 


zeze, én is csatlakozom a klubba :D
Nekem már múlthéten szólt apa, hogy kicsit adjak magamra. Persze elsírtam magam, mert olyan rossz érzés volt hogy ő szólt :cry: Néha ahogy felkelek, úgy rohanok a boltba :oops: . Mindig melegítőbe és polóba vagyok /az sem zavar már, ha vasalatlan, vagy már leböfizett Dani/ :oops:
Ha pedig ő itthon van, és felszabadít egy kicsit, akkor sem jutnak eszembe a saját dolgaim, mert ilyenkor tudok vasalni, takarítani, és az új házban is gőzerővel takarítok, nehogy megtáltosodjon az asztalosunk, és gyorsan hirtelen kész legyen a konyhabútorral, csak azért nemtudnánk felmenni, mert nincs takarítva :oops:
Szóval in is igy állok :oops:

Kép
mona76
 
 


Hali!

A klubba én is jelentkeznék.Bár én nem vagyok szőrős,eddig is pólóban jártam(ápol és takar) a férjemnek az sem tünne fel mostanában ha szőrős lenne a hátam, de akkor is.Nehogy már én kimaradjak!!!!(még a zsákosok közé sem illek be.brü-hü-hü)

tuza edit
 
 


Megjöttünk. :)

Ooooolyann hősök a lányok. :) Vivit szúrták először.Az azsszisztens lefogta, dokinéni szúrta. Oda sem fértem hozzá. De Vivi végignézte az oltását és a végén csak annyit kérdezett, hogy ennyi volt?? :lol: Lala is csak kicsit pityergett. Mire indultunk kifelé a rendelőből öltözni, már semmi baja sem volt. Sőt még egy laza vigyort is eleresztett. :) Szóval köszi a drukkokat bejött :lol:

zeze: remélem neked is ilyen szerencséd lesz. szorítok. :)

Ja és a mérésen volt Lala 6040g és 60 cm.

Csatlakoznék a klubbhoz... Múltkor Vivi ült a lábamon és lazán közölte, h anya nem kéne borotválkoznod?? :shock: :oops: :lol:
Apa meg azzal szivat, h neki nincs baja a mediterrán tipusú nőkkel... :twisted: És ugye a vasalatlan, leböfizett, tejfoltos pólóról már nem is beszélve...

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Tuza Edit: Mivel sajnos nem felelsz meg a klub tagság feltételeinek, kérelmed egyéni elbírálás alá kerül, melynek átfutási ideje 3 hét, addig esetleg növeszthetsz, de szerintem azért a kialvatlanság nálad is fennáll, ezért jöhetsz :lol:

Kép
Kép
zeze
 
 


Mona:Nekem is az a legnehezebb, hogy a magam dolgait renbe tegyem arra nem marad energiám, meg kevés ez a 24 óra.

Kép
Kép
zeze
 
 


Sziasztok!

Tegnap még én is megfeleltem volna a tagsági kiírásnak.
:lol:
Esetleg az egyhén lenőtt haj is belépő lehet? (12hetes)

Kedvező elbírálásotokban bízva

Kriszti

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


bkrisztike.. Én tavaly novemberben festettem be a hajam.. azóta nem. Még szerencse, h vörösesbarnára és így nem igazán látszik a lenövés :) Pedig a barna hajfesték is megvan. :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


csajok!

nagyon jót nevettem itt a klubon! tök jó fejek vagytok! :lol: :lol: mivel most ment el anyós és tök sokat segített, már nem felelek meg az előírásoknak....:lol:

zeze!

nálunk úgy volt, hogy 9kor, 3kor 6kor evett, de kitoltuk a 9est és 11 kor még szopizik egyet, igy viszont csak reggel 6kor kel újra, addig nem kell neki kajcsi. A bedurrant cici témában nem vagyok kompetens, mert nekem meg is van túráztatva a cickó a tejleadás miatt, ugyhogy minden reggel 1,5-2 decit fejek a kórházi babóknak miután Regi bébi evett :shock: meg napközben is többször fejek.

én pont a szülinapomon viszem a babót oltásra, 30.-án, remélem nem lesz nagy ordítás! :?

Kép
nora80
 
 


zeze írta:Mandala:Ezennel megalapítom a K. J. K-t (Kialvatlan Jetik Klubját)
Lehet csatlakozni lányok (a csatlakozáshoz szükséges feltételeket fennt olvashatjátok!)
Zeze


Kérek szépen egy jelentkezési lapot... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


márkanyuka írta:Mandala: már nagyon várom a zsákot (majdnem azt írtam, hogy szákot, de az teljesen más, abba is bele lehet tenni a gyereket, de nyilván fázni fog benne).


:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Jókat derülök lányok... :)

Mi is tegnap voltunk oltáson. Babóca nem lázasodott be, nem is sírt... szóval minden oksi velünk.
3500 g és 53 cm. Erre is büszke vagyok, bár a védőnő szeretett volna tápit tuszkolni, de a doki azt mondta, hogy mivel 2100-zal jöttünk haza, elfogadja a hízási statisztikánkat....

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


A nagy érdeklődésre való tekintettel leírom és módosítom a belépési feltételekt.
KJK tag lehet

1.Dús szőrzet bárhol(Jeti)

2.Kialvatlanság

3.Leböfizett ruha hordása nyilvános helyen, egész nap melegítőben
12.00-ig pizsamában való tartózkodás

4.Lenőtt haj festett, vagy rég nem látott fodrászt(Külön kérésre)

5.Egyenruha kötelező (tagsági díjuk külön elbírálás alatt, (de ezért Mandalától jutalékot kérek természetesen)

Aki a fennti feltételek egyikének sem felel meg annak minden elismerésem, és ő jöhet elmesélni hogy csinálja???és bevesszük őt is. :lol:
Ezzennel csatoltan küldöm Mandalának a jelentkezési lapot.

Kép
Kép
zeze
 
 


Mikegirl: zsákocska célbajuttatva! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala
Köszike!!!! Már alig várom, hogy apa hazajöjjön :D
De elzavartam előtte a Pennybe is. Ismeritek a kőrösi natúr almalét? No cukor, no tartósítószer, no mesterséges szinezék, 100% alma. Naggggyon finom!!!!! Múltkor Auchan-be vettük, de oda ritkán járunk. Állítólag a Penny is forgalmazza, az meg van itt helybe Glő-n. Auchan-be 3l volt 600 pénz. Egy hétig is eláll felbontva, de mondanom sem kell, hogy pillanaok alatt megittam :D :D

mikegirl
 
 


Sziasztok!

A tegnap reggeli oltás után eddig Fanni nem lázasodott be, nem is csomósodott be az oltás helye, akkor megúsztuk? Vagy még figyeljem a lázát?

Nálunk Fanni csak anyatejet kap, átalussza az éjszakát, nagyon ritkán ébred meg éjszaka, ha mégis, akkor tejet kap enni, azon bealszik pár perc alatt :D Nekem nem csomósodnak a cicieim, nagyjából beállt arra, hogy annyi van amennyi Fanninak kell.

A klubba szerintem beleférek én is. Kialvatlanság nincs szerencsére, Fanni nagyon jó baba éjszaka. Meg ugye nekem csak Fanni van, nincsenek tesók akik még külön lefárasztanának :D
Szőrzet van, bár igyekszem javítani a helyzeten mindig. Terhesség előtt én epilátort használtam, na arra most már nincs időm. Max. zuhanyzáskor egy gyors "átborotválás" :D Egész nap tréningben rohangálok, és délben még pizsiben tartozkozkodom. Mellesleg ehhez meg kell jegyeznem, hogy mult héten "kiöltöztem". Felvettem egy fekete szűk farmert, hosszú száru csizmával és egy kivágott fehér felsőt. Így mentem be a munkahelyemre (mert Fanni mutogatás volt :D ). Bent mindenki megjegyezte, hogy milyen csinos vagyok, meg hogy 2 hónappal a szülés után milyen jól nézek ki. Erre jövünk haza, apa már itthon volt, kinyitja az ajtót, és nem szólt egy szót sem. Még egy darabig illegtem-billegtem előtte hátha észreveszi, de semmi.... :( Pedig ezt az összeállítást még nem látta, mert most vettem a nacit is meg a csizmit is. Szóval ennyit a kiöltözésről...

Egész délelőtt itt volt a barátnőm, aki most szeretne a párjával babát. Ez volt az első hónap, hogy nem szedte a fogamzásgátlót, és most 2 hete nem jön meg neki. Holnap vesz tesztet és megnézi, de nagyon örülne ha máris összejött volna. Nálunk pont így volt. Egy hónap próbálkozás után összejött Fanni :D

horvviki
 
 


Nálunk csak az egynruha hibádzik.. :(

Pár tegnapi kép. Bocsi sok lesz.. :oops:
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hát Dani rendesen megtalálta a kezecskéit, ha egy pillanatra nemfigyelek rá, máris a szájába próbálja gyömöszölni :?
Csajok a fizetős szúrik hogy mennek? A doki felírja, és ki kell váltani? Vagy nála kell fizetni? Mi még erről nem beszéltünk a gyerekorvossal, november elején megyünk hozzá, remélem nem lesz késő.
Olvastam egy másik topicban, hogy egy 3 hónapos babónak, fityma szűkűlete van :? Hát nálunk még ezt sem ellenőrize az orvos :?

Kép
mona76
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Kép
Kép
koko
 
 


Mona
Doki felírja, te kiváltod, és viszed hozzá beadni. Nálunk úgy működik, hogy a 2hóson felírta, hogy mit vigyek a 3hósra beadatni.
Csak a beszerzést ne hagyd az uccsó pillanatra, mert múltkor nálunk pl legkorábban csak másnap délutánra hozták a gyógyszertárba. Gondolom a tizenxezer Ft-os oltásokból nem tartanak készletet...
Jó is, hogy írtad, mert nekünk meg ki kell váltani a receptet, hamarosan három hónapos oltás, és akkor lesz rotaII és meningo.

Viki
Háát, én is kiöltöztem tegnap a munkahelyre, mint sz@ros Miska neve napján :D Fura is volt, hogy nem póló és nem tréning van rajtam. Már magas sarkúban is elfelejtettem járni. A gyerekkocsit használom járókeretnek :D :D :D
És minden csajnak azt üzenem, hogy húzás be a korábbi munkahelyre!!! Agyon dícsérgettek engem is. Nem is én szültem ezt a gyereket, nem is látszik, hogy szültem, stb - stb. Ego építésre kíváló!!! Apa bókjai mérsékeltebbek. A hová mész így?-be kimerülnek.... :D :D

Egyébként mi elmentünk múltkor tréning alsókat vásárolni. Mondtam apának, hogy úgyis mindig abba vagyok, abból több kell, és így két jóvágású darabot :D

Pizsi délig - időnként simán. :D
Büfis póló - tegnap apa várt bennünket itthon, zuhany, borotválkozás, stb - biztos készült valamire :) - erre Ati egyből lebüfizte :D :D

Pattogo
Szuperek a gyerkőcök! Nagyon trendi kis szemüvegetek van. Még Victoria Beckham-nek sincs ilyen :D :D

Koko nem látta, hogy mi még délben pizsiben vagyunk, magunkra nem nagyon van időnk, és kedvesen koncertre hívott :D :D

mikegirl
 
 


Hello!

Márkanyuka: Mi is most intéztük a szocpolt! Szerintem arra gondolt, hogy megvizsgálják, hogy jogosultak vagytok-e rá! Bár ugye nyilatkozni kellett, hogy nincs másik lakóingatlanotok, de lehet, hogy attól megnézik....pld. Sokan visszaélnek ám a szocpollal is....

Mona: Ha nem "bújik" ki magától a kis kukija, akkor fitymaszűkülete van. Szóval azt ránézésre látni. Engem is most világosítottak fel egyébként, mert fogalmam sem volt, hogy hogy néz ki...:) De itt is írták már a fiús anyukák, hogy nem kell vele semmi csinálni egyenlőre, hanem majd ha szobatiszta lesz, akkor kell neki húzogatni. Fizetős szurikat, ki kell váltani receptet ad a doki. Én rákérdeztem és nem ajánlotta egyiket sem. Mert azt mondta, hogy akkor túl sokat kell szúrogatni...bár a rota ellen szivesen beoltanám, majd még gondolkodom rajta. Ja meg valami oylasmit mondott, hogy nem jó, ha a sok ellenanyag keveredik a vérében.

Viki: Lehet, hogy annyira csini voltál, hogy elakadt a szava is!:D

Mikegirl: Mi egész nyáron ilyen almalevet ittunk. Van több márka is. Sőt van áfonya-alma meg több íz is. Itt Tökölön kihozzák házhoz, rendelnem is kéne, most hogy eszembe juttattad.:) egyébként: www.biojuice.hu

Zeze: Klubbhoz én is csatlakoznék.:) Bár most vettem magamnak egy farmert, amiben egész emberi formám van, remélem ez nem kizáró ok. Eddig az oviba is egy olyan tréningben jártam,ami jól kinyúlt rajtam mikor terhes voltam, így állandóan lecsúszot...:) Persze a régi ruhák meg még nem jönnek rám... :cry:

Rita: huha 6040 gr!!! Le vagyunk maradva...Amúgy gratula a lányoknak! :)

mamiblue
 
 


Csajok!

Halálra unom magam :D :D :D Fanni dél óta szunyokál. Házimunkához nincs kedvem, ma lustálkodom :D
Fanni így alszik most (kicsit kopaszok vagyunk, nem nevetni :D )
Kép

horvviki
 
 


Sziasztok!

csatlakoznék a klubhoz :)
Voltunk ma pelust mutatni és hasmenés, kétféle gyógyszert kell szedni rá :cry:
ha nem lesz jobb, még szombaton visszamegyünk. Eszter még nem volt beteg :cry: :cry: :cry:

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Ági! Ne ess kétségbe,semmi baj,hamar túl lesz rajta.Ő ezt észre sem veszi,nem?Csak neked több macera.Mindegyik elkapja előbb,utóbb.

tuza edit
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops:
Én nem illek bele a klubba...

Nálunk...
6-7: evés, peluscsere, gyerkőcök felöltöztetése...
7-9: gyerekek lerakva... anyuka reggelizik, zuhanyzik, felöltözik...
9-10: evés, peluscsere
10-12: csavargás, bébik esetleg alszanak...
12-13: evés, peluscsere
13-15: alvás mindenkinek (anyuka is lefekszik ebéd után)
15-16: evés, peluscsere
16-18: mikor mi...
18-19: evés, peluscsere
19-20: családi banzáj
20-21: fürdetés, pizsiosztás
21-21.30: evés, utána fekvés...
23-24: utolsó evés... és mindenki fekszik...
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk még!
Nagyjából nálunk is kezd beéllni a menetrend, sőt éjszaka is egyre kevesebbszer kel fel Pocókám!
Nagyon jó baba, sokaszor magától is elalszik a kiságyba, a mi ágyunk teljesen elfelejtve, csak játékra használjuk.
Nálunk mindennap van kakis pelus és szerenscéra hasfájás nem vészes!
Tegnap csavarogtunk 6 órát, voltunk a munkahelyemen és nagyon jó baba volt végig, nekem meg csak dagadt a májam:)
Holnap megnézzük a baba-mama jógát, lehet benevezönk rá, mert kell egy kis mozgás!!!Má nagyon várom....

Éjszakai ébredélst előbb- utóbbb el maradnak a babáknál vagy valamit kell tenni érte??


Ti milyen oltásokat javasoltok vagy miket adatok be a bébiknek???

És egy pár kép:

Én most kihagyom a klubot, tegnap kimenőt kpatma fodrászhoz :lol: Kép Kép Kép

Kép
kis pupu
 
 


Szabina: Le a kalappal, 2 gyerkőc mellett ez tök jó időbeosztás, de hogy fér bele a mosás főzés takarítás vasalás a 24 órába neked??

Kép
Kép
zeze
 
 


Zeze
Mosás... annyi, hogy bepakolok a mosógépbe...
Főzés... nincs mindennap... amikor főzök, akkor nincs csavargás... bébik, akkor a teraszon alszanak, játszanak...
(látogatók is kaját hoznak... :wink: )
Takarítás... hetente egyszer... apával közösen... (havonta egyszer a nagytakarításhoz jön néni...)
Vasalás... azt a pár darabot, amit nagyon muszáj...

(kicsi csalás... nem mindig tart 1 órán keresztül az evés, peluscsere... és már 2-2 evésnél összejön a vasalás ideje...)
Vendég
 


Kis pupu

2-4-6 hósan: Hexavac... (hepa-B-vel több, mint az otthoni)
Felipe és Valentin kap rota és pneumococcus ellenit is... a második félévben megkapják a meningococcus ellenit..
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: