Új privát üzeneted érkezett!

Hékás, nekem, míg a vérnyomás rendben volt, magas volt a pulzusom, 120 körül. A védőnőm azt mondta, ez normális ilyenkor, így dokinak nem is mondtam. Kellett volna??? :roll:

Klári

Kép
claracroft
 
 


http://www.hipofizis.hu/laboratorium.php

Itt van egy csomó honlap, ami a laboreredményeket értékeli. Nekem mindig az elején van a 3 féle májenzim érték, amit nézni szoktak.
Vendég
 


athena, nekem ugyanez a gondom, sőt nekem pizsim sincs, nem szeretem, trikóban és boxerben alszom. Kaptam kölcsön hálóingeket, kettőt, azt tervezem vinni, és vettünk kettőt még a nyáron, az egyiket kihíztam "mellesleg", a másiknak állítaható a pántja, és épp most tört el az a kis műanyag karika, ami a pántot összeköti. Mondjuk hamar megvarrom.

A C&A-ban vettük egyébként, nem volt darabja 3000 forint, térdig érő pamut, ujjatlan, Snoopy-s, mell alatt húzott, így hasnál bővebb, a poci vígan belefér.

Klári

Kép
claracroft
 
 

 
 

Cat: nagyon boldog névnapot!!!

Kép
Kép
alma26
 
 


Tényleg, a fórumról nem szül senki más a Péterfyben? Nekem is jó lenne egy kommunikációs társ:)
Vendég
 


Én imádom a hálóinget, összesen 4-et viszek a kórházba.
És mennyi eldobhatós bugyi kell? AZt ugye nem lehet mosni? Tangáim vannak csak, azokba a Tena betétek úgysem férnek bele, tehát bugyi fronton még be kell szereznem néhányat.
Vendég
 


Clara, a dokid szerintem figyeli a pulzusodat is, ha már a vérnyomásodra ennyire kell ügyelnie.

Szerintem nem muszáj a hálóing a kórházba. A lényeg az, hogy kényelmes legyen szoptatni, ne kelljen teljesen levetkőzni, ha etetésre kerül a sor.

Somaanya, én úgy tudom, hogy az új törvények értelmében annyit lehetsz táppénzen, amennyi biztosított napod volt előtte. És ez sajna augusztus 1-től lépett életbe...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Persze Gyöngyi! Én meg ha nem gond neked írok majd ha nálam lesz action. Remélem legkorábban 6 hét múlva :wink:
Nem emlékszem mondtad már hogy van -e fogadott orvosod?

Én is csak a kórházi benttartózkodásra vettem annak idején a kínaiban dbja 1000 forintért 3 hálóinget, de szerintem azért jó ha kigombolható, mert hogy mindig a nyakadban lógjon szoptatáskor.. nem túl kénylemes
és ki tudja kinek mit dob a gép, Zsófi engem 10 perc alatt lerendezett, de van olyan baba aki fél óráig is szopizik (többet nem mertem írni :shock: ) ott közben jönnek mennek esetleg mások, te meg ott ülsz, fekszel félmesztelenül.. szerintem jó a gombos :)
pici76
 
 


Amilyen meleg van a gyermekágyon, szerintem elég a spagettipántos pizsi/hálóing is, azt pedig könnyedén lehúzhatod. :)

Hajfestéssel megvagyok, megszárítom, ztán nyakamba veszem a várost... Semmi kedvem hozzá, de a Dopegyt már csak mára elég :?

Szerintetek ha nincs mára időpontom a dokihoz, azért beugorhatok hozzá kérdezni?

Mit jelent a diagnózis végén az, hogy k.m.n.???

Klári

Kép
claracroft
 
 


Brigi: köszi a receptet.
Nem biztos, hogy lesz időm megsütni. Ma nagyon nagyon sokat keményedek....

Persze, hogy téma a kórházi pakk! Én kb. 2 , max. 3 hetet adok magunknak. Már alig várom, hogy megjöjjön a fizu, kapunk plusz egy havi jutalmat (párom és ugyanott melózik ahol én) és megveszünk mindent, ami még hiányzik. Nagyjából csak a kórházi cucc.
Úgyhogy remélem jővőhét végére már minden meg lesz, a babaszoba is ki lesz pucolva. Ugyanis apa nélkül már nem tudok, merek sokmindent megcsinálni. Már nem akarok görnyedni, nyújtózkodni.

Nekem van 2 hálóingem, 1 elől gombos pizsim, meg viszek pár apa-pólót. Nem szándékozok venni, ugyanis meztelenkedünk éjszaka, ezeket is kaptam.

Nem tudom elképzelni, hogy bírjátok sokan a nem alvást. Nem azt mondom, hogy álomszuszék lennék, bár mivel fiatal, fejlődésben lévő szervezet vagyok, nekem kell a 8 óra alvás. De ez hamarosan megváltozik...

Hamarosan jön haza apa!!!!!! Kb. 1-1,5 óra múlva. Már hiányzott, remélem nem fogom elbőgni magam, ha meglátom, mert lehet, hogy sarkon fordul, és elmegy, mert nem kell neki egy hisztis hp... :D
Pedig csak hétfőn ment el...

Na, bambulok valami filmet, és közben kivasalom Panka maradék rucijait.

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Így: Praeeclampsia, k.m.n.

A Praeeclampsia tudom, hogy Toxémiát, terhességi magas vérnyomást jelent...

Klári

Kép
claracroft
 
 


Clara, külön magyarázat nélkül :lol:

Pillesz, ma én olyan, de olyan hisztis vagyok!!! Már beszóltam párat ma apának is, pedig csak chatelünk... Képzelem, mennyire várja, hogy hazaérjen... :shock: Pedig csak fél 7-7 között ér haza

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a védőnőtől, bemutatott a gyerekorvosnak is és megkaptam az első babarecepteket :) ! Szerdán meglátogat minket. Mondtam a házszámot, és a gyerekorvos és a védőnő szinte egymás szavába vágva mondta, hogy tudják, az az a ház, ahol több a baba, mint virág az udvaron :D.

Ma nem tudom mi volt, az én vérnyomásom és pulzusom is nagyon magas volt, pedig nem izgultam, nem siettem..de mondtam a védődőnek, hogy nem ilyen szokott lenni.

Klári: én biztos felhívnám a dokit, még az is lehet, hogy mindent meg tudtok így beszélni vele és nem kell odáig elmenned.

Alma: Köszi a jókívánságot! :)

Kép
cat__
 
 


Köszi cat, de muszáj mennem, elfogyott a Dopegytem :(

Ma van a férjem 8. szülinapja is, kéne valami meglepi...

Klári

Kép
claracroft
 
 


Ja, és lehet, hogy neked sem ártana többször ellenőrizni a vérnyomásod/nap. Az ördög sohasem alszik...

Klári

Kép
claracroft
 
 


Twist, köszi a laboros linket :)

Klári

Kép
claracroft
 
 


Köszi Pici!Persze én is leszek a kontaktod! :lol:
Van fogadott orvosom Bognár Ida ha ismered nem tudom mit hallottál róla,szerintem kedves...
Te orvosod?
Csajok sajnállak benneteket a magas vérnyomás,pulzus miatt...Vigyázzatok magatokra!!!
gyöngyi-30
 
 


Őt nem nagyon ismerem Gyöngyi. Én a Hagymásy főorvosnál fogok szülni megint.. pontosabban egyelőre úgy néz ki ő választ minket ketté..
pici76
 
 


Olyan fura, hogy néhány hét múlva születnek a babák...
(Hékás te még ne szülj!! - olvastam a blogodban, mit mondott a doki)

Én nagyon remélem, hogy még pont 2 hónapunk van egyben.

Hétvégén Emmának festjük az ideiglenes alvószobáját. Ilyen bordür, dekor lesz http://www.tapeta-bolt.hu/WEBSET_DOWNLOADS/556/Farm.pdf

Mayának elvileg már csak mosni kell. A pelusok már vasalva vannak :)

Kép
Kép
alma26
 
 


Sziasztok!

Lányok, hogy Ti milyen ügyik vagytok, már készen állnak a dolgok :shock: én egyelőre kisuvickoltam a mosógépet, majd jövő héten tervezem a mosást. Ti már beszereztetek mindent? Lenne két kérdésem:

Orrszívó - ebből tudom, hogy porszívósat érdemes venni, van tippetek, hogy melyik márkát?

Lázmérő - a mi digitális lázmérőnk (van kettő) az jó, vagy spéci babának valót kell venni? :oops:

Bogaracska - sajnálom, hogy be kellett mennie, drukkolok, hogy még húzza ki egy ideig, bár kolleganőm is 4 héttel korábban megszülte a babáját, és egészségesek, úh. minden rendben lesz!

Klára - vigyázz a vérnyomásodra, most egyébként dolgozol?

Kép
lizzyy
 
 


Alma, csak álmodtam, hogy mit mondott a doki :lol: :lol: :lol: :lol: Majd hétfőn megyek, de nem hiszek neki úgysem. Marci sem akkor jött, amikorra jósolta :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Jó estét!

A férjem 28, és nem 8 :D

Nem dolgozom, itthonról nyomom a netet.

Képzeljétek, 600 Ft-tal drágább a Dopegyt, mint pár héttel ezelőtt... :evil:

Klári

Kép
claracroft
 
 


Hutyg Én is azt halottam a barátnőmtől, hogy a babáknak nagyon hasznos a pihenőszék. Neki a nővére ajánlotta 4 gyerekkel.
Csak azt nem tudom hány hónapos kortól javasolt használni. Alma Ti mikortól kezdtétek használni?
Melike A homeopátiás méhnyak lazítót már korábban a 36 héttől ajánlják szedni, akkor van elég ideje a méhnyaknak megérni. Plusz mellé málnalevél teát szoktak ajánlani, aminek ugyan ilyen hatása van. És ekkortól kell elkezdeni a gátizom tágítást gátmasszázsolajjal, ha valaki gátvédelemmel szeretne szülni!
Athéna pizsamával kapcsolatban én is úgy állok ahogy te csak bebújós pizsijeim vannak, csak azt tudom elviselni magamon. Nem tervezek újakat venni csak arra gondoltam, hogy berakok még mellé pár rövidujjú pólót is ha összeizzadnám a pizsifelsőket.

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


Klári azt hittem már pedofil hajlamaid vannak. :lol:

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


Hát így is 5 évet a javamra lehet írni :wink: 10 év múlva pedig még lecserélhetem arra, aki most 8... :lol:

Klári

Kép
claracroft
 
 


Klári: :D

Hazajött a zuram!!! Először örültem neki....összebújás, puszizkodás, miegymás, most a zagyamra megy. Csörög a ropis zacskóval, csámcsog, rendetlen....Most vagy én vagyok hülye pitsa, vagy Ő kibírhatatlan...Alig bírom megállni szó nélkül...

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Én is mindig várom haza, aztán meg jól belekötök... :shock: :?

Klári

Kép
claracroft
 
 


Én tegnap voltam így!
Most megint várom haza, de mi lesz ha megérkezik?
Már mondja, hogy kezdek teljesen elboszorkányosodni. Az tény, hogy ha valami zavar, akkor rögtön robbanok.

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


Sziasztok!
Rajta voltam a fekete listán, így gyorsan klaviatúrát ragadok, nehogy a végén még oda is kis betűkkel kerüljön fel a nevem :D
Sajnos ritkán jövök, de általában naprakész vagyok- elsőszülöttem mellett elég korlátozott az internetelérésem. :oops:
Velünk szerencsére minden ok, nem tudom, mikor fogok szülni- mensi szerint dec 22. a terminus vége, de az első UH-k alapján január 3-7. Mivel csaszis leszek (az első csaszi miatt), így szerintem átcsúszok decemberre. Jóslóm még nincs (az elsőnél sem volt), de most már nem is hiányzik.
Kórházi pakkom még nincs, de már naponta szőrtelenítek, nehogy ne legyen rá időm. :wink: :lol:
Gyerkőcöm egyébként már beforult fejenállásba, és az Uh szerint minden ok. Remélem, minden ok lesz velünk- és természetesen veletek is.
Mindenkinek kitartást az utsó hetekre,
M.

macianyu
 
 


Pillesz, Klári:

:)))))))).
Annyira jó olvasni, hogy akkor ezekszerint nem csak én vagyok ilyen kibírhatatlan és hisztis :lol:

Ági
Kép
m_agi
 
 


Sziasztok!
Andris ma már nem volt lázas.:) Remélem, megúsztuk ennyivel.

Hogy ti milyen ügyesek vagytok a kórházi meg a babás cuccokkal. Hozzátok képest én még semmit sem csináltam.
Nekem olyan hosszúnak tűnik ez a kilenc hátralévő hét....

Kép
ágota 74
 
 


Ágota: én is úgy érzem, mint te, hogy még annyi mindent kell venni, tenni, csinálni.....de én nem adok magamnak 3 hetet és szétválunk Pankával.

Hú, megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen dilis. Bár még nem borítottam ki, nagyon örül a viszontlátásnak. :D Meg benyögöm, hogy jajj de fáj a hasam, meg a derekam, és bármit elnéz nekem.... :D

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Pillesz!
Végülis te három hét múlva már a 38. hétben leszel. :) Az már teljesen jó.
Emlékszem Andrissal már úgy nyűglődtem a 38. héten, hogy elkezdtem ablakot pucolni. Végül a 39. héten született.:)

Most is úgy érzem, hogy nagyon nehéz elviselni magamban ezt a mérhetetlen türelmetlenséget. Pedig az én Annámnak még két hónapig bent kellene maradnia::)

Kép
ágota 74
 
 


Macianyu: irigykedem már túl vagy a 36 héten :)

Most vettem észre, hogy 2-3 napja gyakorlatilag egész nap eszem, nem igazán fött ételt, inkább mindent ami a kezem ügyébe kerül, magok, gyümölcsök, gyümölcsleveket is amitől majd ki durranok

és eddig teljesen édesség mentes voltam nem is kívántam, most meg be van tárazva a hűtő csoki jégkrémmel meg málnás túrórudival :oops:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nektek is lassan telik a vége? alig várom már hogy történjen valami....
ja és én is veszekszem de én nem a férjurammal, hanem az anyukámmal
próbálom, de nem tudom tolerálni más az anyósával van így :?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Én is számolni szoktam az órákat, hogy mennyit kell még kettesben itthon lenni a fiammal. De én nem nagyon szoktam kötözködni. Ma mondjuk sokat nem találkoztunk még :?

Tényleg, első babát váró, nemdolgozók! Hogy telnek a napjaitok? Milyen itthon lenni, azt csinálni, amit akartok és csak a babára koncentrálni?

A hűtő nálunk csokitól és pudingtól van tele :oops: Betáraztam múlt héten, kilószámra vettem a csokit, de nem kívánom :lol: :lol: :lol: Ami jó, hogy a túró rudit előkapta a párom, hogy akkor vacsi után jár neki egy, és Marci kivette a kezéből, hogy az az övé. És mivel az utolsó volt... :lol: :lol: Így jár a kisgyerekes apa, aki el akarja enni az utolsót a gyerek elől :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viszont totál padlón vagyok. Az előbb mértem pulzust, 151 volt... Lehet, holnap felhívom a dokit, bár hétfőn így is, úgyis mennem kell hozzá...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Ja igen, még valami. Néztem a táblázatot, és sok helyen nincs még babanév. Van már jelölt, csak titkoljátok??? Akiknél nincs még konkrét név:

Szilvánusz
Uxi
Nilszi
Heydie
Turorudi
Henya
dil68
Melike
Lilid
Bogyra
Szerencsemák
Zarja
Ollem

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


lizzyy írta:Orrszívó - ebből tudom, hogy porszívósat érdemes venni, van tippetek, hogy melyik márkát?

Lázmérő - a mi digitális lázmérőnk (van kettő) az jó, vagy spéci babának valót kell venni? :oops:


Lizzyy, orrszívóból szerintem nincs nagy különbség...

Lázmérő: babának olyan van, aminek ruganyos a vége

Kép
Kép
alma26
 
 


Uhhhh Brigi az nagyon durva kapsz egyáltalán levegőt?
Nekem legalábbis ilyenkor levegőm nincs de én max 110-et mértem eddig
Nekem egyébként ez már az elejétől volt csak én azt hittem ez pajzsmirigy probléma és tényleg alacsony volt a TSH-m ami aztán rendeződött jódtartalmú magzatvédővel

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok!

Ritkán szoktam irni, ha nem is irok minden héten, de az olvasnivalót igyekszem bepótolni, jogos a feketelista :lol: .

Jól vagyunk, kedden voltam ultrahangon és a kisfiam még farfekvéses, de még van 9 hetünk ezen változtatni. Nem unatkozom itthon, lánykám ugyanis második hete beteg, nem jár oviba. Összeszedett valami makacs megfázást, nehezebben gyógyul, mint ez nála megszokott, én is elkaptam tőle, mostmár jobban vagyunk.

Az alvás nekem sem az erősségem, éjfél előtt ritkán alszom el, de hajnalban már fent vagyok, igy napközben leszoktam dőlni egy kicsit. A derekam is kezd fájni, bár nem hiszem, hogy a súlytól, inkább a gerincferdülésemre gyanakszok. Előkerestem az előző terhességi könyvet, amikor lánykámmal voltam terhes, vele ilyenkorra (31 hét 4 nap) tíz kilót híztam, most meg hat és fél kilónál tartok :shock: . Elég sok a különbség, bár sokkal többet kell mozognom lánykám mellett, hisz egy örökmozgó. Tudom, hogy nem a felszedett kilóktól függ a baba súlya, hisz az ultrahang szerint szépen fejlődő, átlagos nagyságú magzatot mutat, de engem ez egy kicsit akkor is aggaszt, bár a védőnő és az orvosom nem problémázik rajta. A hasam sem túl nagy, de a jellege önmagáért beszél: hegyes pocak :) .

A babaruhák nagy része vasalva áll a szekrényben, de még nincs minden meg: kifogó kendőket, kissapkát és egy overált be kell még szereznem, ja és kettő plédet. A kórházi csomagból még a kendők, betétek és tisztálkodószerek hiányoznak. Látom, hogy gondolkoztok, milyen hálóing lenne a jó. Én a csomagba nem is rakok, mert itt a helyi kórházban nem engedélyezik a szülészeten a saját hálóruha viseletét, kórházit adnak, amit "baleset" esetén természetesen kicserélnek.

Lánykám májusi születésű, mikor megszületett és hazajöttünk, pólyában és plédben hoztuk haza. Elég tanácstalan vagyok abban, hogy januári születésű babát vajon mennyire kell majd felöltöztetni? Lehet kevés lesz a pólya, tanácsosabb lenne az overál? Ti mit készítettek elő?

Betegeknek jobbulást, a kórházban lévőknek kitartást kívánok!


Anita
kisvuk9
 
 


Sziasztok!

Brigitől kaptam a napokban emailt. Nagyon sokan lettünk. :lol: Nekünk kicsit sűrűre sikeredett az ősz családi autóbaleset stb. de remélhetőleg most már talán karácsony felé rendeződnek a dolgok. Néha optimista vagyok, néha nem, de manó utáni várakozásunk mindig jó kedvre derít. Még dolgozok, így elég sok kihagyásom van az oldalak visszaolvasását illetően, de igyekszek mindent bepótolni majd, mert nemsokára ágyba leszek kényszerítve. A tegnapi dokilátogatáskor nagy leszidást kaptam, hogy fogjam vissza magam, mert nyílik a méhszájam és ha szeretnénk megvárni a januárt, és hogyne szeretnénk - akkor bezony fekvés. Végül 3x2 magnézium por lett a jussom, mert a Magne B6 a doki szerint nekem már kevés. :( Párom rögtön majdnem összeesett, amikor meséltem neki. Teljes pánikban tört ki, hogy úristen szülünk. :D Megígértem mindenkinek, hogy visszafogom magam és leragasztom a fenekemet az ágyra, csak akkor meg a derekam sajog. Kezdődnek a gondok. 8) Eddig elég jól bírtam a napi hatos indulást melóba, a családi történéseket és a többit. Egy kis gond volt, a cukrom magas lett (9), de nem küldött a doki rögtön diabetológiára, hanem azt mondta, hogy lehet, hogy olyat ettem előtte, amit nem szabadott volna, de az eddigi 7 kiló hízás (tegnap megmázsált :oops: ) és a 110/62 vérnyomás és a 72 pulzus nem indokolná a dolgot, családban sincs cukorbeteg. Így ismét terheltek és az már határ alatti lett. Persze nem örültem, hogy egy héten belül 4x vettek vért, már kész véradónak éreztem magam, de annyira megijedtem a dolgogtól, hog ymár rohantam is újra vérvételre. Azért persze nézem a cukrom, de szerencsére nincs vele gond. *lekopogja*

Ja, manó immáron 10000%, hogy kisfiú, ahogy visszanéztem a táblázatot már lassan csak az én sorom narancsos. :oops: :oops: Bocsi Brigi, hogy nem írtam, nagyon restellem. :cry: Tehát kisherceget várunk, Rudit, aki semmi kétséget kizáróan megmutatta nekünk a 4D ultrahangon a 25. héten, hogy milyen szép kukacokkkal rendelkezik. 8) Nagyon boldogok voltunk. Azért apuci megjegyezte, hog yugye azért lesz majd kishercegnője is, akit óvhat a szörnyű fiúktól. :lol:
Tehát mi is itt járunk. Tényleg vissza fogom most már magam, jönnek az ünnepek is. Ma igyekszem elbúcsúzni itt bent mindenkitől és most már csak manóra koncentrálni.
Igyekszem majd most már jönni otthonról, ha lehet még persze. :oops: :oops: *megbánó tekintet*
Addig is mindenkinek örömteli babavárást lányok!!!

Na lelövöm mos tmár magam, mert megtelt a főosztály is. :roll:

Kép
detti_
 
 


Örülök, hogy a fekete-lista hatására szépen lassan jelentkeznek az "eltűnt báránykák" is :lol:

A párom szerint én is hisztizek néha, tehát nem vagytok egyedül :lol: (zárójelben megjegyzem, hogy neki minden hisztinek számít, az is ha arra kérem, hogy tegye a helyére a dolgokat maga után :shock: )

Detti_!
Tessék tényleg pihenni, mostmár igazán rádfér.

Nekem ez a mai az utolsó MUNKANAPOM!!!!!! HIPP HIPP HUUURRRRÁÁÁÁÁ!
Vagyis csak többet nem BKV-zgatok be, de otthonról ugyanúgy dolgozni fogok!

Kép
akire79
 
 


Szia Akire!
De jó! Holnaptól neked is pihi!:)


Detti!
Sztem is többet kellene pihenned!

Viszem vissza Andrist ma a dokihoz. Apa nem ér rá, nem is tudom, hogy lesz, végigülni a sort annyi beteg kölök között...

Kép
ágota 74
 
 


Nem tudsz odatelefonálni, hogy adjanak egy időpontot, amikorra leviszed Andrist?
Mondd meg hogy várandós vagy és nem szeretnél üldögélni a betegek között. Hátha....
Én biztos megpróbálnám.
Amúgy Andris már jobban van?

Kép
akire79
 
 


Sztem is odatelefonálok előtte.
Jobban van, de köhög még nagyon , meg az orra folyik.

Kép
ágota 74
 
 


sziasztok.

Agota jobbulast a kisfiadnak.

detti mostmar akkor probalj meg pihenni.

en nem vagyok hisztis,sosem voltam az, a parom el sem viselne :roll:

lanyok hanyadik hettol kezdodik a 8ik honap.betoltott 32ik het vagy 31+valamennyi.?

Kép
monyo83
 
 


Akire, tényleg hatásos volt a feketelistád :lol:

Detti, milyen normális dokid van hogy nem fogott rögtön diétára.. lelkiismeretes dokinak tűnik, szerencséd van vele!
Méhszájam nekem is kinyílt, igaz csak a külső, én is igyekszem kevesebbet emelgetni, meg többet pihenni munka után.
DE mér csak 1 nap:-) Nekem is ez az utsó napom, (és én már otthonról sem dolgozom :wink: )

Mindenki rádöbbent hétfőtől már nem vagyok így még tele vagyok ma meetingekkel, de egy csomóan csak azért hívnak hogy sok szerencsét kívánjanak, ez olyan jól tud esni :)

Én még semmit nem készültem Barnabásra.. se kórházra se ruhákkal semmire.. na de majd most :wink:
Mondjuk szoba kész, nagy dolgokat örökli ZSófitól, így igazából be kell gyűjtenem a családból és barátoktól a fiús kisruhákat, mosni, vasalni, sikálni, meg a kórházi cuccot összeszedni.. szerintem max egy hét alatt meglesz minden.

Nem tudom miért, de én sokkal kevésbé vagyok hisztis mint ZSófival voltam de a hormon szintem nekem is tök változó mert a hónap fordulókon amikor mesiznem kéne, mindig találok okot a bőgésre :shock: ez a tervezhető depi :lol:

Ágota nem megy ki hozzátok az orvos? én innkább azzal próbálkoznék.. anyósom mindenhova kimegy ha hívják.. pláne most pláne egy ksimamának.. gyerekrendelőbe menni...
pici76
 
 


Móni, én 4-5 napja szedem rendszeresen (nagyobb adagban) a magnéziumot a keményedés miatt, és én is találkoztam a székletlazító hatásával. Igaz, csak a hozzászólásod után esett le, hogy a magnézium az oka. Mindenesetre én nagyon örülök ennek a "mellékhatásnak", mert ezelőtt gondjaim voltak, szóval nálam ez így most 2 in 1 hatás. :)

Brigi, ma mennyi a pulzusod? Azért ez a tegnapi 151 már tényleg elég rosszul hangzik. :(
Kérdésedre válaszolva, szuper érzés első babásként itthon lenni, én kicsattanok a boldogságtól az első itthon töltött hetemen. A gond csak annyi, hogy túlságosan is élvezem, sokat pihenek, vásárolgatok, házimunkázom és ennyi, pedig sajnos tanulnom kellene, ezért is hagytam abba most (és nem két héttel később) a munkát. Remélem, jövő héten már sikerül belekezdenem az aktív tanulásba, de most annyira jól esett a pihenés...

Ágota, drukkolok, hogy mehessetek időpontra, és elkerüljétek a betegek közötti üldögélést. Andrisnak pedig további gyógyulást kívánok!

Én is folyton tudnék enni, de amióta itthon vagyok, jobb a helyzet, mert inkább gyümölcsöt, joghurtot nassolok. A munkahelyemen az utolsó egy hónapban teljesen rákattantam a pékségre, már nagyon elszállt velem a ló a napi több péksüteménnyel. De most már tényleg figyelek, mert a kezdeti kevés hízás után mostanság gyorsabban jöttek a kilók, és sajnos nemcsak Bencus növekedése miatt...

Nekünk még elméletileg 8 hetünk van együtt, már állandóan arra gondolok, hogy milyen lesz, ha Bencus megszületik, de egyelőre még nem vagyok türelmetlen. Szerintem majd januárban az leszek, főleg, ha majd olvasom itt, hogy sorra születnek a babák. :) És az előző oldalakat olvasva egész büszke vagyok a hormonjaimra, mert én nem veszekszem a férjemmel (és mással sem), ilyen szempontból semmi jele a terhességnek nálam. :)

Ági

Kép
ági33
 
 


Sziazstok Lányok!

Hú.. Olyan jó éjszakánk volt! Lili már 21.30kor aludt és egészen reggel 9-ig!
De ilyenek az Anyukák, én már 6kor azért keltem, hoyg most meg mi van, miért alszik ilyen jól és uye minden oké? Semmi nem jó :lol:

Én elkezdtem vasalni tegnap Armi kisruháit, de még így is maradft bőven... Egyenlőre csak az 56-os és 62-es méreteket mostam ki, + baldahin, stb, takaró, lepedő, pelenka...
És a kórházi cuccomat is elkezdtem összerámolni, ami eddig abbó áll, hoyg betettem a köntöst és egy törölközőt! :lol: De már ez is valami, nem? :)

Akire Gratula az utolsó munkanaphoz!!! Hű.. Én is de örültem annak idején, bár nálam ez a 3. hónapban volt, mert ahogy megtudták, h terhes vagyok, tökre elkezdtek szengózni. Én meg nyomtam egy viszlátot!

Ágota
Én is kihívnám a gyerekorvost! Tudom, akkor illik adni valamennyit, de inkább minthogy összeszedjetek valamit!

Somaanya Ááá, mi a helyzet a táppénzzel? Jutottál valamire? Szülés előtt eljöhetsz szülési szabira is...

Bogaracskáról
azóta tudni valamit? Sajnálom szegénykémet, de fő a biztonság.. Remélem jól bírja és nem készül ki nagyon.

Csilla Dehogy haragszom, hogy más is lesz a kontaktod! Főleg ha 1 szobában leszünk :lol: Én is Timinek is fogok írni, sztem vele bizti nem egyszerre szülünk.
Bár 'félek', hoyg veled sem, de jó lenne ;) Szerintem te beelőzöl!


Na én meg hogy jártam.. Totál kiment a fejemből a táppénzes papír, Anyukám szólt, hogy nem adom neki oda (egy cégnél dolgozunk, ő a postásom)? Hétfőn kapnánk fizut, de így én nem, de szerencsére szerdán elszámolja a bérszámfejtőm!!!
Tiszta süsü vagyok, h felejthettem el??? :roll:

Kép
buborka.
 
 


Monyo
Szerintem a 31.héttől keződik a 8. hónap, de nem biztos.. :roll:

Brigi 150es pulzus???? Nagyon druva.. :shock:
Énekelhetes ilyenkor, hogy "Zakatol a szív, elkerül az álom..."
Na jó, nem vicces, de nem hagyhattam ki :lol: :oops: :wink:

Kép
buborka.
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: