Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

De drágák vagytok, hogy mindenki rögtön felajánlotta a segítségét!! :) Az igazság az, hogy apa dolgozik, igy busszal tudnánk menni vasárnap, de akkor cuccot már nem tudok vinni. :( Abban állapodtunk meg Jucival, hogy én is inni viszek, hogy biztos legyen elég!!

Isten igazából Juci is felajánlotta, hogy esetleg Illés autóval menne próbára és akkor összeszed, de csak miattunk nem szeretném, ha benn a városba nem tudna megállni...

Eszter, te pedig azért ne változtass, látod van segítség annyi mit a nyű... :lol: Meg az üdítőket nem ártana, ha valami "nem pocakos" segítene nekem elvinni!! (...bár Éva férjének nem tudom van-e pocakja?? :roll: :lol: :lol: )

Erzsike, neked is köszönöm, de azt hiszem Éva segítségével fogok élni! Egy pasi mégiscsak könnyebben tud nekem segíten lecuccolni az italokat!

Éva,
biztos nem probléma, ha titeket kérnélek meg?? Én üdítőt még nem nagyon merek cipelni, meg én úgyis Livikét vinném... Vivi tud segíteni, de azért az sem az igazi!
Átugrik értem a férjed majd és segít nekem?? Tuti nem nagy kérés??

És a legfontosabb:
Drága Dudikám, isten éltessen sokáig, nőjjél nagyra, de azért ne túl gyorsan, hogy élvezhessük amíg sok huncutságot csinálsz!!!

Kép

Megyek, mert reklamál a drágám és nem hagyja apát pihenni :)

Puszi
csné
 
 


Sziasztok!

Juci! DUDINAK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!

Kép

NAgyon haragudnál, ha mégis prifiterrolt vinnék? Azt mindenképpen kell csinálnom, mert már vagy 3 hete megígértem Zsoltinak, hogy most lesz, és mivel nem jön a tesóm Babó mellett nem hiszem, hogy még egy félét tudnék gyártani.

Eszter! Tényleg nagyon szupi a kiskád, csak az az egy baja van, hogy elég kicsi, vagy Babó nagy :lol: mert mi már kinőttük.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors leszek, mert lassan ébredünk.

Dudinak nagyon boldog szülinapot kívánok én is.

Gyerekek, hogy repül az idő?
Már mi is 2 hetesek vagyunk.

Na szóval a szopi ugyanúgy áll. 40-50-et tudunk szopizni 2 ciciből. A többi pótlás. Pedig iszom a Laktoherb teát és eszem az Urtica Urens,- ha jól írom- nevű homeopátiás bogyeszt. 3*5 db-ot.
Csak az a baj lustik vagyunk cicizni.

Hála az égnek eddig jó baba. Van valakinek légzésfigyelője?
Nekem van ez az Angelcare, és elég sokat bejelez. Talán nagyon mélyen alszunk? Vagy túl vastag a matracunk 12cm?
Tudtok segíteni?

Örülök, hogy tetszett a történetünk, remélem nem volt túl untató.
Na, egyenlőre ennyi. Mennem kell... Igyekszem vissza.
Puszi:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 

 
 

Dudi!

Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk neked! :D

Anita!

Én is gartulálok a babához és jó egészséget kívánok mindkettőtöknek. :wink:

Erzsike!

Szegénykém! Akkor nehezen viseled a magányt.Hát nem is egyszerű.De ha túlleszel ezen a télen,akkor ababó is nagyobb lesz és tavasszal már egyre többet és messzebb mehettek majd.Meg ez olyan hullámzó dolog.De vasárnap kimozdulás. :lol: Persze ez ramaty,ha beleéli magát az ember egy találkozásba és az meghiúsul. :roll: Nagyon megértelek.Ne csináld,hogy nőttétek ki azt a kádat? :lol: Akkor ti már a nagyban fürdötök?Mármint a gyerkőc! :lol: :lol:

Ági!

Szép kis megkülömböztetés.Pocakosok hátrányban. :lol: Jó,hát ha az Éva férje kell,akkor ez van. :lol: Csak a Karcsi meg ne tudja. :lol: Jó a kép Viviről,amit a vonalzóhoz raktál. :wink:

Titi!

Tessék bejelentkezni!!!!!Hogy vagy ma?

Én ma altatott ólommadár vagyok.Reggel sikerült a fúró hangzavarában is visszaaludnom,így 11-kor keltem és legszívesebben már megint visszafeküdnék.Nem vagyok ma valami energikus. :roll:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


kicsi irtam sms-t remélem még ma elolvasod:))
puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem én is. Nincs sok időm így csak néhény szó erejéig jöttem.

Kicsi, Dudi
Dudi Nagyon Boldog Első Születésnapot Kívánunk! Továbbra is örvendeztesd meg a szüleidet a kis csínyjeiddel..)
Kicsi neked pedig boldog emlékezést az első egy évhez!

Titi
Hogy vagy?

Anubias
Ha ma nem vagy valami friss pihenj nyugöodtan . Nem kell mindig mindent megcsinálni ami az eszünkbe jut. Lazíts bátran és aludj ha ez esik jól.
Örülök, hogy van dokid!.)

Verzsike
Jaj ez olyan rossz amikor beleéli magát az ember valamibe és akkor ne úgy jön össze.
Gondolj a vasárnapra és akkor könnyebb lesz túlleni a holnapon.

Balimama
Jaj ez szörnyű, hogy megint meghiúsúl a Hsg. Nem értem a sors csúnya tréfát űz veled. Remélem ez az utolsó ilyen és ezután már békén hagy.

Ági
Nekem is tetszik a kép Viviről a vonalzón.:)

Anita
Örülök hogy még mindig ilyen jó gyerek Roland.
Nekünk nincs légzésfigyelőnk így nem tudok tanácsot adni, de a többiek biztosan írnak róla okosakat.:)
Sajnos a lustaság bizony okozhatja hogy kevesebb a tejcsi, ne szomorkodj lényeg, hogy van valamennyi.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Lányok, vagyok, és minden rendben, csak most nem tudok írni!

Este jelentkezem!!!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok!

Beszéltem Kicsivel, sajnos nem tudunk menni. ne iskérdezzétek, majd felrobbanok.......Titinek és Kicsinek meséltem, hogy az apeh levette az összes vagynunkat a számláinról, és szó szerint itt maradtunk egy fillér nélkül. Azt hittün a héten sikerül egyenesbe jönnünk, a mai munkát, amiből lett volna pénze Gabinak, egyszerűen lemondták 10 órakkor. Kölcsönökből meg hova menjünk,ki tudja mikor lesz pénz megint.......Mondtam is Gabinak, hogyjól elbánt velem.....bemfizette év közben a vállalkozás dolgait most meg az apeh megunta. Én már bőgtem,ordítottam, most már beletörődtem.
De megígérte, hogy ha kap egy nagyobb összeget, pár hét múlva felmegyünk és akkor meglátogatlak benneteket leegalábbis aki rá ér:) Kicsi felajánlotta, hogy ugyan így hétvégén mehetnénk és ott is aludhatnánk.

Annyira ciki ez az egész :cry:

Már minden be volt csomagolva, az ajándékok is itt vannak. Úgyhogy most megyek és visszapakolom a ruhákat. Ne akarjatok most Gabi helyében lenni :twisted: Folyamatosan szapulom, amiért ilyen helyzetbe hozott. Annyira készült pedig ő is. Hát még én! teljesen magam alatt vagyok.

Nektek azért nagyon jó bulizást kívánok!

Eszternek sok boldogságot. Pusziljátok meg helyettem is!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Elnézést a sok elírásért, de nem vagyok a toppon.......

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok Lányok!!
Ha valaki a 17.kerből jön én szívesen felveszem met van hely nálam is a kocsiban!!
A számom:06--30-68-68-886
Már várom a vasárnapot,hogy megismerjelek benneteket!
Pusz és Jó éjszakát mindenkinek!! :lol: :o :o
brimo
 
 


Koda!

Annyira sajnálom ,hogy ilyen helyzet állt elő.Remélem ,hogy mielőbb sikerül rendeznetek a helyzetet.Kitartást hozzá. :roll:

Lányok!

Ne haragudjatok,de úgy érzem nincs más megoldás,mint őszintén leírni a féelemeimet,én annyira félek a skarláttól így terhesen a 6. hónapban,hogy nem is tudom mit csináljak.Talán én egy másik időpontban köszönteném fel Dudit.Annyira szeretnék már egy probléma és aggódásmentes várandósságot és nem mernék kockáztatni.Ti mit gondoltok?Ugye nem haragudnátok meg rám,ha nem menék kockáztatni?! :oops: :cry:

Jó éjt

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!
A skarlátot nem lehet elkapni felnőtt korban!!!!!

Annak a kórokozónak a toxinja okozza, ami a tüszős mandulagyulladást! Nekem Lilla volt skarlátos, amikor Emesével terhes voltam!

Éva

Kép
balimama
 
 


Juj!
Én még fel sem köszöntöttem a kis szülinapost! :oops: :oops: :oops:
Nagyon boldog szülinapot kívánok Dudi!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Hali4

Brimo!

Csak nem a 17. keruletbe koltoztetek???Hova?? :lol: Mert mi itt lakunk.

ANita!

Nekunk is ANgelcare van es mikor pici volt nekunk is rengetegszer beriasztott,annyira hogy kaptunk is beutalot az alvaslaborba ahova nem mentunk el.
Rendszerint akkor riasztott be amikor nagyon a szelen oldalt aludt,bar az ANgelcare elmeletileg a teljes agyat lefedi. Nem tudom...borzalmas tudom,de szerintem ne allitsd at az erzekenyseget..inkabb feleslegesen riasszon es felkelsz ra..mintsem hogy ne riasszon. :roll:
Na,nem adtam jo tanacsot,igaz?
Kar hogy ennyi csak a tejcsi,de ez is valami es lehet hogy kesobb tobb lesz ahogy erosodik es kedve is lesz szopizni. Kitartas!

Kicsi+Lanyok!

Bulizzatok egy jot,erezzetek jol magatokat es Dudinak igy kuldok egy kosarnyi olelest es puszit! :lol:

Koda!

Hat!!! :twisted: :roll: :cry:
Szegenykem,nagyon sajnalom,de az rendes tole hogy par het mulva beigerte. AZert nem semmi,az apehot tenyleg nem erdekli semmi. :roll:
Lehet,hogy megvarjatok mig elkeszul a hazikonk??? :lol: :lol: :lol:

Verzsike!

Na,azert gondolom mar jobb a kedved! Ezek a hormonok...hu..mennyit bogtem en szopi kozben. :roll: De mindjart holnap es mentek Kicsiekhez. Kinotte a babakadat..nem semmi! :roll:

Titi!

Irsz akkor ma meg? Pocakod??Kemenyedsz meg?

Eszter!

Mit is mondjak a dilemmadra??? AZt hiszem en is ugy tennek ahogy te. KIpihented magad? Mikorra lesz kesz a szigeteles? Tenyleg hivlak,vagyis kibanyaszom a szamom es elkuldom sms-ben.

Vegre pentek..olyan faradt vagyok! :roll: Es a jovo het is huzos lesz nagyon.

Titi!

Azt hiszem ti kertetek hasznalatbaveteli engedelyt nemreg...figyelj,a vizmuvekhez miket adtatok be? Mert nekem mondtak a viz es csatorna terv 2 peldanyat,elvi engedelyt,kivitelezoi nyilatkozatot..kell meg valami? kell kulon fizetni a jovahagyasert megint?????????

Nagyon tele van a hocipom az ugyintezesekkel,az Elmunel 7 honapja nem sikerult a nevemre iratni a villanyorat..vagyis addig nem is kerhetek hasznalatbaveteli engedelyt, ...stb..
Futes meg mindig nincs mert nincs meg a kemenyseproi engedely vagy mi...
A kert viszont alakul,vagyis mar fel van toltve folddel,a jardak szegelykoveit is leraktak, es hetfon jon a fokertesz megbeszelni a novenyeket. Ja,es ma elkedztek a kerites kovacsolt vas elemeit is feltenni,szepek lettek.
Es a teraszt is leburkoltak.
Ma meg a lakasunkon is voltunk,elhoztuk a dolgokat,elmeletileg jovo heten megkapom az utolso reszletet. Fura volt ott lenni,legutoljara akkor voltam ott amikor Mishal 4 honapos volt,mennyi emlek..csak nem volt idom sirni. :roll: :cry: :lol:

Na,nem untatlak titeket,megyek megnezem a Lost-ot es alvas.
Joccakat nektek!

Balimama,Agi,Virag es meg akinek nem irtam,nektek kulon szep nyugodt ejszakat kivanok!
momo35
 
 


Eszter!

Akkor talan megis mehetsz bulizni!!!! :lol: :lol: :lol:
momo35
 
 


Sziasztok lányok!

Aranyosak vagytok, hogy így hiányoltok, csak alig bírok ülni, úgy fáj a derekam!
Én hülye kitaláltam, hogy rózsákat ültetek délután, aztán vasaltam, és teljesen kész vagyok!

De pár szóra...

Nekem folyamatosan vannak keményedéseim, meg néha fájdogál a hasam, de már nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget.
Azt csak észreveszem, hogyha elindul a bébike! :)

Eszter, jól megijesztettél! Most én is betojtam rendesen!!! Eszembe sem jutott, hogy ez problémát okozhatna nekünk!
Istenem, én is beparáztam!

Bufo, hogy van Dávidka? Ugye nem kapta el? Kapott valami megelőző gyógyszert, hogy ne kapja el a skarlátot?

Momo, én úgy emlékszem, igen, a használatbavételihez kellett kérni hozzájárulást a vízműtől és a csatornázási művektől egyaránt. A vízmű simán kiadta, a csatornázásnál voltak gondjaink...
Amúgy ha jól emlékszem, csak csatornázási tervet kellett leadni, meg nekünk a ráépítés miatt kellett egy halom egyebet, ami miatt húzódott minden. Kivitelezői nyilatkozat? Én ilyenről nem is tudok. Fizetni tutira nem kellett semmiért!!!
Az Elmű érdekes, nekünk nem volt problémás... pedig a villanyóra még mindig apósom nevén van, az építkezés meg a Danién ment. De átiratni még mindig nem tudjuk, mert azt csak a földhivatali bejegyzés után lehetséges.
Jó körülményes az egész!

Drága Koda, Istenem! Jól rátok jár akkor most! De hogy a csudába nem fizette be Gabi? Na, de nem is idegesítelek ezzel!
Csak azt nem értem, az Apeh így megteheti, hogy leemeli a pénzeteket?
Bízom benne, hogy hamar egyenesbe lendültök, és fel tudtok jönni még az ősszel!!!

Hú, lányok, ne haragudjatok, de nem bírok többet ülni, leszakad a hátam ebben a "kényelmes" székben! Danit ilyenkor megnyúznám, mert ő meg ül a kényelmes bőrszékben! :evil:

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom lányok, hogy ilyen lavinát indítottam el ezzel a skarláttal.
Én is tartok / ttam tőle, hogy elkapjuk.
Már több mint egy hét telt el mióta az oviban mondták ezt. Eddig a fiúk teljesen tünetmentesek, remélem így is marad. Úgy érzem ha elkapta volna valamelyik akkor már lenne valamit tünet.
Az oviban mindent fertőtlenítettek és kezet mosni is csak olyan folyadékban lehet. Azt mondták az óvónénik, hogy nem volt újabb fertőzött gyerek ezen a héten.
Bevallom így hogy ennyien aggódtok ezen talán mi is itthon maradnánk, így senkinek nem kell aggódni, hogy esetleg fertőzünk mi is.

Titi
Kitartást már nincs sok hátra.
Ne vállald túl magad, most már pihenj. Minden napra csak egy dolgot tervezz be az is elég.

Momo
Úgy látom semmi sem megy simán. Gondolom te is meglepődnél ha valami így menne.
Biztosan fura lehetett a régi lakásban járni az emlékek miatt.

Koda
Jaj szegénykém gondolom hogy kivagy most. Az egy dolog, hogy ugrott az utazás, de valamiből élnetek is kell, ezt meg tudjátok oldani valahogy amíg nem jön újabb pénz a számlára?
Nagyon sajnálom és légy erős!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok drága barátnöim!

már irtam jucinak is hogy szerintem aggodalomra semmi ok mert bufo ugyis látja ha gyerekek tünetgyanusak és akkor tuti nem fogja elvinni öket ha meg nem lát semmit naná hogy menjen!ne aggodjatok nem lesz semmi baj nyugodtan menjetek és bulizzatok egy jot helyettem is!

koda ugy sajnálom mert nagyon szerettem volna ha legalább a csajok megismernek személyesen!ez a rohadt pénz mindig francba vele!remélem hamarosan megoldodik a dolog!

nekem most kivételesen jo hirem van: ma behivott a fönökasszony és azt mondta kell még egy papir de azt az igazgato elintézi mert ö engem akar!igy megvan a melo!ugy örülök! de ez még semmi az egyik barátnöm felajánlott egy másik melot ugyhogy ugy néz ki (igaz a fönök megkért ne legyen két melom) hogy lesz egy másik munka is!a kettö nem keresztezi egymást idöbe igy nem hiszem hogy gondom lenne!

nagyon szeretlek titeket este jövök még puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Látom az őszinteség nem hálás dolog.Tudtam én ezt mindíg,csak valahogy jobban esik a lelkemnek,ha nem a közbejött valami kifogást választom.Pedig látom,inkább ez lett volna a helyes.Nem akartam senkit megbántani,megijeszteni,és még ki tudja kiben milyen szörnyű maradandó károkat okozni :evil: :lol: a saját őszinte véleményem felvállalásával.Lányok én szívből sajnálom,hogy így alakult,mert vártam nagyon a találkozást,főként,hogy Dudikámat felköszönthessem ezen a csodálatos első szülinapon,de úgy néz ki ez másként alakul.Nem érzem magam hibásnak,de leszek szívesen bűnbak,elviszem a balhét,okoljatok bátran.Én voltam skarlátos,gyerekként,apukámat is megfertőztem és magas lázzal,sokáig kínlódtunk.Én úgy tudom és nem érdekel ki mit tanult,mond és tud,hogy ez a betegség többször is elkapható és terhesség alatt nem éppen javasolt :lol: ,így én ezt nem kockáztatom meg.Nem állt szándékomban elrontani senki örömét az őszinteségemmel,főként távol állt tőlem,hogy bárkit megbántsak,de engedelmetekkel nem fogok bocsánatot kérni azért amilyen én vagyok.Őszinte,egyenes és talán aggódó is.Engedtessék meg nekem,hogy annyi betegeskedés,vetélés és aggodalom után talán legyen bennem egy kis reális félelem attól,hogy beteg leszek én vagy a nagy fiam,vagy a hasamban növekvő baba.Ha ezzel ekkora károkat okoztam a kis közösségünkben,hát akkor nincs más hátra,mint búcsúzni,bár bevallom talán nem éppen most van a legkevésbé szükségem rátok,de akkor legyen így.

Jucikám,keresni foglak természetesen és meg is látogatlak,mint ahogy a többi barátommal sem szakítom majd meg innen a kapcsolatot.Mindenkinek további boldog babanevelgetést,pocakosodást és minden jót kívánok az életben és ha nem gond kérlek engem inkább most egy picit ne keressetek,mert ezt szeretném előbb feldolgoznim .Inkább egyedül.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


eszter!meg ne probáld!héjkás!senki nem szolt egy rossz szot se nehogy vita legyen!mindenki megérti az agodásod és szerintem el is fogadja!nehogy lelkiismeret furid legyen neked amiért aggodsz a babádért!mindenki veled együtt aggodik értetek!leirta mindenki csak a véleményét és mindenkinek magának kell eldönteni mi jo neki!ne hogy el merj menni!és csajok ebböl ne legyen vita most dicsértem a csapatunkat a héten meg tegnap jucinak hogy milyen jo kis csapat sosincs vita mindenki mindenkit szeret félt és aggodunk egymásért!nehogy egy ilyen miatt szétválljunk!nagyon szeretlek titeket és mindig ez volt az erösségünk hogy öszintén leirtunk egymásnak mindent és mindenki megértette elfogadta a másik álláspontját!ugyhogy ezen nem lehet balhé meg semmi!eszter kérlek szépen ne menj el!ezen nem kell kiakadni érthetö a félelmed csak szerintem mindenki szerette volna ha ott vagy de ha te jobbnak látod hogy nem mész azt is megérti mindenki ne érezd már magad mumusnak azért mert öszinte vagy hiszen ezt várjuk töled és egymástol az öszinteséget!
puszi és szeretlek itt ne merj hagyni minket mert elmegyek és a térdemle fektetlek és elnáspángollak :D

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


hát csajok remélem találtok egy megoldást ugy hogy mindenkinek jo legyen és ne legyen egy kis neheztelés se senkire mert én ugy szeretlek titeket és nekem csak ti vagytok akikkel öszinte lehetek mindent leirhatok megbeszélhetek veletek nagyon fontos nekem ez a kiscsapat és nem szeretném ha bomlana!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok,

Hát, elolvastam reggel amit irtatok és egész délelőtt azon gondolkodtam hogy én mit csináljak...

Értem Zsuzsát, és tényleg eltelt már több mint egy hét, kicsi a valószínűsége, hogy elkapjuk, de...
Én sem merem elvinni úgy Livit, hogy már nem szopizik és nem annyira védett a betegségek ellen. Vivi is volt skarlátos, és tényleg nem kívánom senkinek!!! Remélem Zsuzsa gyerekei se lesznek betegek!

Eszter,
egyet értek, a helyedben ugyanezt tenném, amennyit már te szenvedtél!! És igenis maradj őszínte!!! Szerintem is ez a legfontosabb a mi barátságunkba, hogy mindig mindent tudunk a másikról!!! És az igazat!!!

Zsuzsa,
Nem lehetne ezt esetleg úgy áthidalni, hogy eljönnél gyerekek nélkül legalább 1 órára?? Nincs senki aki vigyázzon a fiúkra?? Annyira szeretném, ha te is felköszönthetnéd legalább Dudit! Tudom, az nem ugyanolyan, de talán ez lenne a legkedvezőbb megoldás...


puszi,
Ági
csné
 
 


Jövök én is délután, csak most értünk haza!

De mindenképp rögtön írni akartam Nektek, nézzétek, megvettük a kicsibébink kocsiját! :)

Lengyel babakocsi, baromi könnyű, mindketten beleszerettünk, és 2 év garancia van rá, bármilyen esetben ingyen megcsinálják, még ha önhibánkból történt is a kár! Hihetetlen, nem?
Van hozzá mózeskosár, táska is! :)

Dani meg most ment el a szüleivel a kiságyat megvenni! :)

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Na, Eszter, állj, állj!!!!!!

Mi a csudákat írsz?! Olyan buta vagy! Én annyira hálás vagyok Neked, hogy eszembe juttattad ezt a dolgot, én látod, milyen vagyok, nem is gondoltam erre!

És látod, hogy nem csak benned, hanem másban is megfordultak most így a gondolatok!
Én speciel nagyon is hálás vagyok Neked, hogy gondoltál erre!

Én is osztom Ági véleményét...

Szegény Zsuzsikám, jó hülye helyzetbe hoztunk, mi?! Szégyenlem én is nagyon emiatt, de tényleg én is félek!
Tényleg, valahogy nem megoldható az, hogy elgyere a gyerekek nélkül most?

KépKép
titi_27
 
 


Zsuzsikám, annyira sajnálom, hogy így alakult, de én felettébb hálás vagyok Neked és köszönöm, hogy így döntöttél, még ha az egyik felem rettentően bánja is!
Az az édes kis Áronka! :( Kár, hogy nem fogom látni!

A fenébe, akárhogy is van, jobb félni, mint megijedni!
És látom, nem csak én meg Eszter paráztunk be. Az ember nem is magát félti, dehogyis! Hanem azt a kis életet, amiért annyit kínlódik és aggódik...

És természetesen a legközelebbi taliban is benne vagyok, ha még egyben leszünk!

KépKép
titi_27
 
 


Gyorsan bejelentekezk a suli szünetében. Itt legalább van időm.

Látom, engem meg nem hiányolt senki, de én azért holnap megyek.

Eszter!
Szerintem az őszinte véleményedért senki sem haragszik rád!!!
Én sem szeretném, ha valamelyik gyerkőc elkapná.

Látom, közben Juciék valahogy megoldották a problémát!

Én készülök, legalábbis ma hajnalban megcsináltam a tésztasalit, már bent figyel a hűtőben.

Lenne viszont egy pofátlan kérdésem:
Nem tudna valaki elvinni minket autóval? BKV-val megnéztem, 2 óra az út, ezt 2 gyerekkel+a kajával nem vállalom be.
Marad akkor a taxi. Csak ezt a smucigságom miatt szeretném megsprórolni.
Van esetleg jelentkező?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Jó nagy riadalom lett ebből a dologból.
Látom már Kicsi le is írta, hogy beszéltünk és miben állapodtunk meg.
Nem szertném ha miattunk hiúsúlna meg a buli így majd egy másik alkalommal meglátogatjuk őket és akkor ha másnak is van kedve talizunk.
Nincs bennem harag és megértem a félelmeiteket is, úgyhogy semmi gond.

Eszter
Nehogy rosszul éreztd magad mert őszinte voltál, nem vagy bűnbak felejtsd el. És szépen kérlek itt ne hagyj minket egy ilyen butaság miatt.

Egyedül nem tudok elmenni sajnos, mert a férjemnek mondtam, hogy csináljon nyugodtan programot(így elmegy motorozni), mert nem leszünk így nincs aki vigyázzon a fiúkra.
Kérek én is mindenkit, hogy ne ez legyen a téma, hanem érezzétek jól magatokat. Mindenki készült rá és nagyon várta ezt a találkozást ne rontsa ez el.
Csináljatok jó sok képet, hogy legyen mit néznem.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok:)

Örülök, hogy lett megoldás! Kicsit aggódva olvastam a sorokat.
Mára már én is belenyugodtam, hogy itthon kellett maradnunk. :evil: (bár elég nehezen) De nem bánkódok, mert ahogy Kicsi is írta, 2-3 héten belül találkozunk. (olyan aranyos vagy, hogy akkoris fogadtok!!!!!!) És akkor tényleg szeretnén találkozni veletek, legalább is aki ráér:) Zsuzsa, akkor ti bizti eljösztök majd ugye?

Titi:)
Remélem addig nem fogsz megszülni, mert oda akarom adni a kislánykád ajándékát, meg egy-két rucit amit kinőttünk. Ha véletlenül mégis hamarabb jönne a bébi, rögtön feladom postán, így amíg kórházban vagy, megérkezik a csomag:) Akkormár Dani is láthathja.
Hívtalak telefonon, de nem vetted fel az előbb. Bizti lepihentél. Én még mindig a hálózsák vastagságán filózok, hohymilyet vegyíek nektek. Bencére ráadtam egy vastagabbat, de szegény szét izzadt benne! És ez nem is paplanos volt! Most egy vékony pamut hálózsákot hord, abba nem pálik bele! És a 74-es most jó Bencére, 8 hónaposan......na majd csak megtalálom a megelelőt! Úgy is addig keresem :D

Lányok! Ti mennyire vastag hálózsákot adtok a gyerkőcre télen??????? És a 74-es most jó bencére, 8 hónaposan......

Mi szépet kapott Dudi Virágtól?????

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Bufo!

Nagyon köszönöm,hogy ennyire megértő és toleráns vagy,tényleg nagyon hálás vagyok neked,hogy így állsz hozzá,de azért vérzik ám a szívem,hogy most ti otthon maradtok. :oops: Azt is köszi,hogy nem haragszol rám.
Tisztellek ám érte nagyon.
Én azt hiszem a terhesség rátesz egy lapáttal a nem egyszerű természetemre,tudjátok skorpió vagyok és csak írtam,írtam és folytak a könnyeim,annyira nem éreztem jól ezt a helyzetet,de annak nagyon örülök,hogy tényleg megoldódik,még ha komoly kompromisszumok árán is.Köszi hogy hívtatok,és köszi,hogy nem utáltok a hisztieimért.

Éva!

Szegénykém még te is kaptál a dühömből így közvetve,bár bízom benne,hogy nem veszed magadra,hiszen annyira szeretlek és tisztellek,hogy te bárkinek segítségre van szüksége ott teremsz.

Titi!

Hívtalak a lakáson,meg majd este hívlak még.Nagyon szép a kocsitok. :D Ugye te sem haragszol rám?! :wink: Csak ez a mumus szerep olyan rossz volt,de örülök,hogy rendeződik minden. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


sziasztok csajok!jajj hát ezért imádlak én titeket!látjátok mindent meg tudunk beszélni és meg is oldunk mindent együtt (azért irom többes számba hiába csak ti oldottátok meg mert mi egy csapat vagyunk és kész) sajnálom zsuzsa hogy nem tudtok menni de ez tényleg jo kompromisszum meg igy nem veszt senki hanem nyer mindenki mert igy lesz plusz még egy talitok igy fogjátok fel:)
végre béke de én ezt tudtam ám épp azért amit délután leirtam mert itt mindenki figyel a másikra és fontosak vagyunk egymásnak!

titi de tuti ez a babakocsi nagyon jol néz ki!dani nem jött rá a szinéböl?vagy ferraris és az fiunak is jo igy gondolja?hihi

koda ha gondolod add meg msn cimed és neked is átküldöm meg zsuzsának meg akit érdekel és akik nem lesznek ott!
ja és csajok erröl jut eszembe kérem szépen mindenki msn cimét akinek van mert olyan jo lenne tudni kicsivel is tegnap este olyan jo volt közvetlenül beszélni folyamatosan!:)

jelentem kész a francia krémes (barátnöm tesojának kivánságára) ugyhogy mehetek összerakni a konyhát!

puszi mindenkinek este jövök

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virágom:)

E-mai cím nem jó esetleg???? Más nincs :(
adamne.kovacstimea@chello.hu

Én annyira kííííííííííváncsi vagyok :lol:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok Lányok.
Kész a maffin meg a fasirt golyocska!
Holnap megyek Mesiért 14.30körül és megyünk Juciékhoz! :lol: :lol:

Momo!
A Strázsahegyen vettünk lakást a Törpegém u 4 számban!
Tudom te hol laksz mert Juci mesélte.
Ma voltam is a tescoban és eszembe jutottál! :D :D :D

Már nagyon várom a találkozot!
Puszi mindenkinek és szép estét! :lol: :lol: :lol:
brimo
 
 




Szisztok!

Mikor jöttök Juciékhoz?
verzsike
 
 


Sziasztok!

Erzsike!
Én tegnap este beszéltem Jucival, azt mondta, hogy 3 után már mehetünk.
A férjem 3-ra megy Ágiért.

Éva

Kép
balimama
 
 


sziasztok! jo szorakozást és jo bulizást kivánok nektek!lécci pusziljátok meg helyettem is a kis ünnepeltet!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Timi, Titi!
Még egyszer nagyon köszönöm a szállítást!

Juci!
Köszönjük a meghívást és a vendéglátást!

Gyöngyi!
Köszi a rucikat!

És akkor a képek (sajnos nem mindegyik sikerült):

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szép éjszakát mindenkinek!

Remélem, mindenki már jó mélyen alszik!

Hát, én egyszerűen nem tudok aludni! Ahogy hazajötem, majd' hogynem kidőltem, és éjféltől meg csak forgok az ágyban. Szóval, úgy döntöttem, inkább hasznosan töltöm az időt!

Jucikám, nagyon nagy köszönet a vendéglátásért, én annyira, de annyira jól éreztem magam!
Csak azt sajnálom, hogy így elszaladt az idő, és nem tudtunk tovább maradni!
De tudom, hogy akármennyit is töltene együtt kis csapatunk, úgysem volna elegendő az idő, szerintem egy egész napot is végig tudnánk beszélgetni!
De ez legalább arra motíválja az embert, hogy gyakrabban csináljon ilyen talikat!

A kislányodtól teljesen el voltam bűvölve, tényleg olyan édes, ahogy azt a sok általad feltett kép rendszeresen sugallja.

A párod egy angyal, láttam, hogy tényleg rengeteget segített Neked, nem is tudom, ezt egyedül hogy lehetett volna megoldani. Talán csak papírtányérokkal, meg papírpoharakkal, ami legközelebb talán nem is olyan bolond ötlet, legalább annyival is kevesebb utánunk a tennivaló.

A ruhák egyszerűen zabálnivalóak, tüneményesen szépek, borzasztóan köszönöm Neked!!!

Épp Áginak mondtam, olyan kár, hogy én nem tudok ennyi és ilyen szép dolgot tovább adni másnak, pedig ez akkora öröm és segítség!

A fényképezőgépről persze simán megfeledkeztem, ott lapult a táskám alján! :(

Mesikém, ne bolondozz, tudod, hogy semmiség volt ez az apró szívesség!
Örülök, hogy segíthettem!

Gyöngyikém, még egyszer kifejezhetetlenül hatalmas köszönetem mindenért!!!
Bár tudna az ember elég hálás lenni, és viszonozhatná valahogyan ezt a sok segítséget!

További szép álmokat mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Jó reggelt!

Olyan jó volt visszanézni a tegnapi képeket,nagyon jól sikerült ez a buli.Bálintka azt mondta,hogy ilyet nekem is kell majd rendeznem,ha az ő tesója 1 éves lesz. :D Bárcsak már ott tartanánk.Az tény,hogy nagyon elszaladt az idő és szinte alig tudtam valakivel dumcsizni,de ettől függetlenül valóban olyanra sikeredett minden,ahogy azt kell.Eszter nagyon fotogén és tündérien pózol a kamerának.Mindenki csini volt és a gyerkőcök is tüneményesek. :D Köszönöm nektek ezt a tegnap délutánt.

Juci!

Megoldjuk ezen a héten a dolgot,igérem.Én megyek a leletemért is ki Újpestre és Évának igérek ezer éve egy közös sétát,dumcsit és akkor odaadom neki,ő meg bedobná neked.Szóval ez a megoldás is van,meg a Timi is,úgyhogy igérem a héten ezt összehozzuk. :oops: :wink:

Titi!

A te gatyódat is csak sétálni vittem és elfelejtettem odaadni,de mi úgy is talizunk.Lehet,hogy a végén mégis a kórházba viszem neked? :lol:

Virág!

Ez az ajándék annyira megható és csodálatos volt,hogy én csak pityeregtem rajta.Nem semmi,mennyit melózhattál vele és szuper lett.Azt hiszem,te teljes egészedben ott voltál velünk a tegnapi bulin.

Bufo!

Azért elszorult ám a torkom,amikor a képeket nézve láttalak a két szép fiaddal és nagyon rossz volt bizony,hogy te nem voltál ott tegnap. :roll: Sokat gondoltunk rátok és remélem mielőbb találkozhatunk.

Gyöngyi!

Remélem ügyesen hazaértél,bár rádsötétedett.Kár,hogy a csajokat nem hoztad én őket még nem is ismertem.

Megyek kicsit teszek veszek.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Mesi!

Azt lehagytam,hogy valami tünemény volt Zsoltika,ahogy gondoskodott a babaáról és amikor Ágika sírt ő vígasztalóan rázogatta,nyugtatgatta,elolvadtam tőle.Még apának is meséltem,meg mutattam a képen őt,olyan kis komoly kisfiú. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól érezhettétek magatokat a bulin, a képek alapján.
Mindenki vidám mosolygós és a kicsi ünnepelt továbbra is egy tündér.
Nem látom Erzsikét és Mesit, rólunk nem készült kép?
Borzasztóan kíváncsi vagyok mi az amit Virág küldött, olyan jókat írtatok róla.
Ha őszinte akarok lenni baromi szarul éreztem magam tegnap délután, hogy mi nem lehettünk ott, főleg úgy hogy a gyerekeknek kutya bajuk sincs.

Na léptem, mert indul a nap.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Juci!
A kosár nem az enyém volt, hanem Brimo Timié!!!
A képeket hova küldjem?

Bufo!
A héten tali?

Na, lépnem kell.
Még 1x köszi a tegnapot, végre kimozdultunk, és nagyon jól éreztük magunkat!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Erzsike!
A profiterol receptjét feltennéd? Zsolti odáig volt érte.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok!csajok köszi a képeket szuper kis bulitok volt!ugy örülök hogy jol sikerült!a képek meg szuperek!!!

Titi szerintem te a héten megszülsz!ahogy ránéztem az elsö képre egyböl ez volt az érzésem!mintha nem is te lennél olyan más az arcod:) de a pocid is mekkora!csinike vagy

Mesi jajj de édes zsoltika a babával,látom ágikát meg illés kényesztette:) lehet akar még egy kistesot? :lol:

Eszter a képeken a te pocid is nagyobbnak tünik mint amit te raktál képeken!De édes fiad van!elöször mikor olvastam azt hittem magának szeretne bulit erre nem ö már a kistesora gondol!azt hiszem mikor meglesz a baba nem lesz sok gondod max annyi hogy bálintka egy kicsit hagyja levegöhöz jutni:)

Ági te most szültél?na neeee!nagyon jol nézel ki!kishercegnöd meg mint mindig imádnivalo

Gyöngyi rád szavakat sem találok!nem tudom hogy csinálod két gyerek mellett hatalmas ház iskola és mindig ugy nézel ki mintha egy egyedül állo semmi gondja nincs csaj lennél!le a kalappal!

Csajok remélem van még képetek!tudjátok telhetetlen vagyok!!!:)

Kicsi hát ez a kiscsaj ebbe a ruciba tünemény!szuper bulit csináltál neki és nagyon klassz anyuka vagy!köszi a macskakakit hogy megcsináltad ez olyan jóóóó ötlet volt töled mert igy tényleg olyan volt mintha ott lennék mert igy mindenki gondolt rám is:)A torta tök szép jol döntöttél hogy ezt választottad igazi csajok!illés meg igazad van fantasztikus apuka!és ágikával is milyen aranyosak!azt hiszem gondolkodhatsz a kisteson:)tudod 3lány után kéne a kisfiu is:))

bufo koda mona ti meg ne szomorkodjatok ám mert nem sokára taliztok ugyis és az olyan jo lesz nektek!mit szoljak én?én sokkal több talibol kimaradok mégsem vagyok ám szomoru (csak egy icipicit) mert látom hogy ti jol érzitek magatokat és az a lényeg!meg majd egyszer ugyis összejön egy olyan tali amin mindenki ott lesz!addig ugysem nyugszunk!meg hát ha ilyen jo kis csapat maradunk akkor még hosszu hosszu évekig találkozgatunk beszélgetünk!max valamelyik kislurko diplomaosztojára minden elmegyünk:))

szép napot mindenkinek pusziiiiii

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


jajj a tortára nem azt akartam irni hogy igazi csajok hanem igazi csajos

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Igen Virág, csak ahogy egyre több összejövetelből maradsz ki, egyre jobban kívülállónak és feleslegesnek érzed magad. Főleg úgy, hogy mindenki ismeri egymást, hétköznap is összefutnak.. És nem is hiányolnak egy összejövetelen, mivel nem is ismernek. Nem is ez a baj, erről nem ti tehettek,nem ezt irigylem, csak egy ilyen összeszokottabb társaságba úgy lenni, hogy csak írogatsz........... Mostanába nem sok értelmét látom.......Zsuzsához hasonlóan nagyon szarul éreztem magam, habár mi más miatt maradtunk el. Ki is töltöttem rendesen a dühömet Gáboron..... Azt hittem ezzel a találkozóval teljesebb értékű tagja leszek a társaságnak, de Gábor meghiúsította. És egyszerűen nem tudom magam túltenni rajta.

Aki gondolt ránk, annak azért köszi!


Én is meg fogom bánni, hogy elküldöm ezt, de nem tud bentmaradni.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is Juci!
Én fantasztikusan éreztem magam! Ahol kisgyerekek vannak, ott nem lehet igazi beszélgetős találkozót tartani, de az anyák már csak olyanok, hogy azért 100 felé tudnak figyelni!

Zsuzsa és Koda!
Most nehogy azt gondoljátok, hogy nem emlegettünk benneteket! Nagyon hiányoztatok! És ezt nem csak a magam nevében mondom! Időnként mindannyian kívülállónak érezzük magunkat! Én például akkor, amikor 1-2 napig nem tudok írni és annyi minden történik, ami aktualitását veszti mire írhatnék, hogy inkább csak olvasok.
De komolyan mondom én már csak miattatok és a másik topik lakói miatt babanetezem! Életemben ennyi szomorúsággal nem találkoztam, mint a babanetes topikokban, néha úgy érzem talán helyesebb lenna, ha nem vállalnék több gyereket, hanem elégedett lennék a 3 gyönyörű, egészséges, okos gyerekemmel!
Csakhogy TI nagyon hiányoznátok!
KOda és Zsuzsa! Ez nélkületek már nem lenne többet igazi!
A barátságok egy életre szólnak és ez független attól, hogy mennyit tuidunk találkozni! Lesz még rá sok-sok lehetőség!

Virág!
Én is megsiratam az ajándékod! Gyönyörű volt!!!!

Később még jövök! Puszi mindenkinek!

Éva

Kép
balimama
 
 


sziasztok!

koda jo hogy leirtad mindig hagsulyozom hogy le kell irnunk egymásnak és szerintem mindenki meg is teszi hogy öszintén mit gondolunk ettöl szerintem senkibe nem lesz harad vagy ilyesmi!
amugy ugyanazokat irtad le mint én és ezt itt mindenki tudja szerintem!kivülállonak érzem magam mert tudod nem elég hogy messze lakok én még babázás terén sem vagyok közétek valo!DE,mivel veletek együtt kezdtem és együtt szoritottam veletek mindenkinek és látom (igaz még csak képeken) cseperedni a ti babáitokat igy igenis jol érzem magam itt veletek és örülök hogy néhányan találkoznak is!sokszor belegondolok olyan jo lenne közelebb lakni én is mennék talizni,de sajnos nem lehet igy örülök a másik örömének!kérlek szépen titeket ne legyetek szomoruak mérgesek és ne legyen bennetek neheztelés lépjünk ezen tul mert ugyis jön egy uj esély tali miegymás!fontosak vagytok nekem és tudom hogy itt mindenki mindenkinek!a többiek is akik ott voltak a bulin tuti hiányoltak titeket!olyan jo ebbe a csapatba hogy mindenki mindenkit szeret!ahogy most csináltam dudi ajándékát vissza kellett mennem a topicba jo elöre és bele beleolvasgattam!nagyon sokan kezdtük ezt a topicot de azota rengetegen eltüntek!és kik maradtak?nézzetek körbe!akik tényleg foglalkoznak a másikkal még ha csak irva is de pl nekem a napjaim rolatok szolnak!nincs olyan nap vagy olyan ora hogy valamelyikötök valamiért eszembe ne jutna!már joformán az egész családom ismer titeket mert annyit mesélek rolatok!ha meg pl a férjem nem tud valamit már fel is vagyok háborodva hogy felejtheti el hiszen olyan fontosak vagytok nekem!lécci lépjünk ezen tul és ne legyen bennünk tüske!gondoljatok rám én rosszabb helyzetbe vagyok mint ti mégsem sirok mert a ti örömötök az enyém is!ez kell egy igazi barátsághoz!és én ugy érzem itt ez megvan!ez már nem csak a babákrol szol nem csak arrol kinek mikor sikerül(t) mikor szül(t) hanem már az életünkröl rolunk anyukákrol is!itt mindenki mindenkire figyel és ha jobban belegondolunk nem mondhatjuk azt hogy jajj engem nem hiányol senki!mert én ha ezt irtam is nektek sose gondoltam komolyan mert tudom hogy igenis hiányzom nektek (ez nagyképüen hangzik de igy érzem) és akik nem jönnek azok is hiányoznak ugyanugy nekem is mint a többieknek!nagyon szeretlek titeket!és szeretném tényleg hogy a lurkok diplomaosztojára együtt menjünk de nem ám ugy hogy jajj pár éve volt az a virág nevü csaj a netröl már azt se tudom mikor beszélgettem vele de azért elhivom hanem azért mert igenis addig isszeretnék mindenkiröl hallani tudni és igenis találkozni akarok veletek!koda veled is!!!csak jussak már haza:)rosszabb mint egy börtön!mostmár nem csak a családom hiányzik hanem ti is!koda te is és a többiek is tudod én se sok mindenkit ismerek személyesen de mégis olyan mintha már ezer éve a barátaim lennétek!na de befogom!nem untatlak tovább titeket a lelkizésemmel de le szerettem volna irni hogy megértem ki mit hogy érez és hogy én mit érzek!szeretlek titeket!puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


jajj ezt jol összevegyitettem de azért remélem a lényeget megértitek és nem értitek félre az irásom!A leglényegesebb: FONTOSAK VAGYTOK NEKEM!EGYTÖL EGYIG!!!!

soroljam a neveket is? :lol: tudom ugyis kivülröl a listát becenével és keresztnével együtt is! :lol:

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: