Új privát üzeneted érkezett!

Mikegirl: Nagyon szépek vagytok, nagyon hasonlít rád a picur!

Kép
Kép
zeze
 
 


Leko
Megnéztem az albumod. Naggyon-naggyon szép!!! :D :D És jó a szövegezés is

Zeze
:oops:
Anyósom szerint tiszta apja :lol:

Hahóó többiek, merre vagytok?

mikegirl
 
 


Végre sikerült visszaolvasnom azt a 30 oldalt, amit a szülés óta elmulasztottam. Remélem mostantól sikerül már kicsit rendszeresebben és gyakrabban jönnöm.

Tegnap voltam a 6 hetes kontrolon ( igaz ma már 8 hetes Mira baba), minden rendben van és nem kellett fizetnem, amit teljesen korrektnek tartok a doki részéről, ugyanis a szülést már egyszer kifizettem és ez még ahhoz tartozik.
Doki bácsi azt mondta, hogy még két hónapig nem kell fogigátlót szednem...habár fogalmam sincs, hogy egyáltalán szükségem van e fogamzásgátlásra??? ( 1 év sikertelen próbálkozás, 2 év alatt 4 sikertelen lombik s ezután egy spontán csoda) Hát nem tudom, hogy még egyszer megtörténhet-e ez a csoda???

Csípőszűrésre, hasi meg koponya UH-ra mindenkinek kell menni vagy csak aki szeretne? Ki ad ezekre beutalót? Minden kórházban tudnak ilyeneket csinálni? Nekem ezeket még meg sem említette a gyerekdoki... pedig biztos elvinném babókát.

Mikegirl!
Nagyon szupi játszókája van Atinak!
Az játszószőnyeg, ami a járókájában van? Milyen márkájú, hol vettétek?

Mona!
A születési adataink, ha még foglalkozol a táblázattal: 3000g és 48cm
A ti játszószőnyegetek milyen? Légyszi tegyél fel róla képet, ha tudsz!
Mi is szeretnénk venni, ezért szeretnék infókat gyűjteni.

Most ébredte Mira. Majd még jövök.
mirosz
 
 

 
 

Mirosz
Igen, az egy játszószönyeg belehajtva a járókába. Elefáni babadiszkont, 8990.-:

Kép

mikegirl
 
 


A méret lemaradt: 100x150-es.

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Folytatódnak a jó éjszakáink :D Tegnap 8-kor elaludt Fanni és ma fél 7-kor kelt fel egy 15 perces szopira, aztán visszaalvás fél 10-ig :D Most kicsit rendet rakok, aztán megyünk le sétálni, bár én itthon most nagyon fázok. Nálunk még nem fütenek, de a gyerekszobába bekapcsoltam ma a hősugárzót nappalra is.

Mikegirl: Köszi az infot, 17-én megyünk a 2 hós oltásra, akkor rákérdezek a dokinál erre a csipőszürésre. De milyen jó, hogy minden orvos más és más. Valaki elküld minden vizsgálatra, más meg semmire sem, sőt meg sem említi, hogy van ilyen és szeretnénk-e? Erre jó a babanet, meg hogy Ti vagytok és így szinte minden infot megtudok :D :D :D

horvviki
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap voltunk a 2hónapos oltáson! Az én pici kislányomnak a csepp hangja sem volt. 4550gr így 10hetesen.
Az orvosbácsi nagyon megdícsérte, hogy szpen fejlődik, nagyon érdeklődő ás már úgy tartja magát, mintha 6hónapos lenne. Olyan büszkék voltunk rá.
Nagy nehezen sikerült beutalót kérnem csípővizsgálatra, mert nem akart adni, mondván minden rendben van. Ma kértem időpontot, hát képzeljétek azt mondta a hölgy, hogy legközelebb csak decemberben van hely. Azt hittem leesek a székről. Na mindegy!

Minden baba nagyon szép!

Kriszti

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Lányok!!!

Még nem olvastalak vissza titeket,de úgy éreztem,hogy ezt meg kell mutatnom.Ezt egy másik kérdezős fórumon találtam:

Kedves Tamás!

Én egy számomra egészen fura dologról hallottam ami a természetes gyógymódot illeti. Állítólag hatásos a fokhagyma alapos megtisztítása után egy tűvel átszúrni, egy zsineget ráfűzni és így tamponként funkciónál. ezt kell havi rendszerességgel 5 napig alkalmazni. te mit gondolsz erről?


Török Tamás / 2007-06-05 18:27

Válasz / #326


Kedves Babo!

Azt javaslom, hogy nagyon gyorsan felejtsd el!!! Ez a kókorszaki módszer egyáltalán nem ajánlott és veszélyes is. Nagyon kellemetlen mellékhatásai vannak.

Üdv:T. Tamás

Szóval,van aki még itt tart!! :cry: :lol: :twisted: :shock: :shock:

tuza edit
 
 


Robcsi: Hohyan tudtad eladni a gyógyszert?Én is megpróbáltam,de nekem a moderátor letiltotta. :cry:

Bkrisztike:Nekem egy hónapja decemberre adták az időpontot.

Talpprobléma: Én annó azt tanultam,hogy úgy lehet korrigálni,ha az ellentétes talpélen végighúzod a körmöd és akkor kifeszíti a jó irányba.

Mi is egészen jól alakulunk az éjszakai alvással,már 8+4 órát alszik,de napközben max 3 órát bír ki kaja nélkül.Mostmár csalok vele,nem olyan erősre csinálom neki mint a dobozon van,mert a mennyiséget követeli és nagyon dagad.

Viszont nekem nagyon összejött minden,hogy egy kicsit panaszkodjak.Találtak nálam gombát,valami vírusos nyavaját, és ha ez nem elég, még a rákszűrésem is rossz lett pIII-as.Úgyhogy aggódhatok.

tuza edit
 
 


segitsetek léci!

tönkrement a mellszivóm amint már irtam és csak úgy cserélik ki az "alkatrészt" benne ha elküldöm a vásárlást igazoló számla vagy garancialevél másolatát. Ezt sehol sem találom!!!!

TUDNA VALAKI NEKEM MÁsolatot küldeni egy aventes mellszivót igazoló vásárlásról!?????

Köszi
Szilvi

Kép
sziszike77
 
 


Szilvi
Én kézit vettem. Ha jól emlékszem, neked elektromos van...ugye?

mikegirl
 
 


kézi

Kép
sziszike77
 
 


Szilvi
Privi ment.

mikegirl
 
 


ox

Kép
sziszike77
 
 


Sziasztok!

Edit én a Babaszobán adtam el, ott nem volt semmi gond.

Ennyi voltam :evil:

Pusszancs

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Edit
Ráolvasás?

Leko
Legtöbbször ártalmatlan... estleg húgyuti fertőzésekre hajlamosíthat... legtöbbször kinövik...
Vendég
 


Kép apával

Kép
Vendég
 


Sziasztok jobb reggelt...

Most keltett a rendőrség egy órája.. Anyámat sokkolóval megtámadták és elvitték a táskáját. Most itt parázunk, mert a lakáskulcs is benne volt.. Kutya szabadon, meg csaknem jönnek mán világosban.. Még a székeket is az ajtó elé húztam. :(

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


pattogo!

de durva :shock: remélem anyukád jól van, lehet hogy zárat kéne cseréltetni ? :?

11kor evett este, utána altatás és reggel 7kor kelt ma a drága...

tegnap voltunk dokinéninél, adott beutalót csipővizsgálatra, jövő szombatra kaptunk is időpontot. Nálunk kötelező minden csecsemőnek.

a bcg oltásnak én nem látom a helyét, lehet h újraoltják?

nődokinál is voltam, mnden rendben, én nem kértem fogamzásgátlót, mondta nevetve, h akkor majd úgyis jövök ha van valami. :wink:
a szopi alatt is teherbe lehet esni, még ha nincs is mensi.... nem tudtam,de majd vigyázunk :wink: Kép
nora80
 
 


Sabine!
nagyon cukik ezek a lurkók! puszi nekik :D

én is mesélek egy durvát:
amikor szültem,azalatt hallottam,hogy mellettem is szül valaki,de aztán puffanást hallottunk, meghogy valami egy vödörbe esik....megkérdeztük a nővért, és azt mondta h sajna nem szülés hanem vetélés :cry: :cry:
tegnap meg kiderült,hogy a csaj a fodrászom uncsitesója volt, és 6 hónapos ikerlányok voltak a picik :cry: :cry: , de ami a legdurvább, hogy az anyukájuk nem akarta őket, merthogy lányok :twisted: :twisted: és a vetélés után most elmentek két hétre nyaralni :?:
lehet hogy szegénykéknek jobb is ha nem ilyen anyukájuk lett volna, durva h ezt mondom,de igy van.képzeljétek fiúneveket választott nekik: Leo,másikat nem tom, szerintem fel sem fogta h mi van.....
azért micsoda emberek vannak....... Kép
nora80
 
 


Lányok!
Most megint jönnek egymás után a rémtörténetek?Ezek borzalmasak!!!
Az ilyen "anyukákat" nem fogom soha megérteni.Én mind a3 fiamra lányt szerettem volna.Akkor most rakjam ki őket?Még akkor is,ha nem szándékos volt a vetélés hogy lehet két apró élethez hozzáállni!! :evil: :evil:

Pattogóbolha:Kívánom anyukádnak,hogy hamar tudja tulternni magát a dolgon!!
Én anyumat leütötték éjszaka,levették róla a bundát ékszert,és otthagyták minusz tíz fokban.

tuza edit
 
 


Folytatás:
Alexnek végre kidurrant az oltása,egy két napra kitisztult,besebesedett és most kezdjük előrről.Már érezni,hogy a kis dudor telik meg :cry:
Ja és tegnap megvolt az első "baleset".Az ágyon volt a szopipárnában.Kiszaladtam pisilni és mire visszaértem már az ágyon feküdt hasraesve, a feje belefúródva az ágynemübe.Csak akkor történhetett amikor már mentem befele,mert még megijedni sem volt ideje.

Mandala?Merre vagy?

Tényleg hihetetlen az EÜ.Nem irigység,de van aki bejelentkezik és egy hét mulva mehet,nekem meg 4!!!!hónapot kell várnom! :evil:
Jó tudom,hogy nincs semmi baja,mert a dokinő alaposan megnézi mindig,de lehetne!!!!

Sabine te kis névtelen :lol: :lol: Csak lestem a képet,hogy ki a csoda ez?Gondoltam magamban,hogy ekkora hasonlóság 4 emberrel nem igen lehet!gyönyörűek vagytok.Olyan jó látni,hogy mindig mosolyogtok.Pedig a két törpével gondolom nagyon nehéz.Apunak meg jó edzés a két pöttömöt egyszerre tartani. :lol:

tuza edit
 
 


Hello!

mirosz: Szerintem mésodjára hamarabb teherbe fogsz esni! Sokmindenkit ismerek ,akiknek nehezen jött össze az első baba, de utánna a második meg gyorsan, szinte váratlanul. :)

Sziszike: kéziről el tudom én is küldeni neked, szólj ha kell! Látom mikegirl már megelőzött.....

Rita: :(

Mandala, remélem csak fáradt vagy és azért nem jössz...nem pedig vmi baj van!

mamiblue
 
 


pattogó! anyukád jól van?
sabine! köszi, nagyon helyesek a srácok! :) hihetetlen milyen nagyok már!
mikegirl: köszi, igazából a nagyszülőknek csináltuk az albumot lévén miskolcon és gyulán élnek. Nagyon rossz ez így mert teljesen egyedül vagyunk itt segítség nélkül. :( néha már úgy érzem bedilizek itthon Csanival, így sokat tekergünk a városban. Most, hogy jön a rossz idő nem tudom mi lesz velünk :roll: Már alig várjuk, hogy mehessünk úszni, tornázni.
bcg: nekünk sem fakadt ki, csak becsomósodott. Azt mondta a dokinéni, hogy jó így csak mélyre szúrták.
Tegnap sétáltunk egy nagyot a kopaszi gáton. Voltatok már ott mióta rendberakták? Ha nem, érdemes elmenni, mert nagyon igényes parkot alakítottak ki. Ott készült a kép :) Kép [/quote]

leko
 
 


zeze: köszi! :)

leko
 
 


Sziasztok!
JUCU!
Azt hiszem te írtál babaúszásról, ami Pesterzsébeten van!
Mi is szeretnénk elmenni, megírnád, hogy hol van ez pontosan?
Köszi
Kriszti

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Sziasztok!

Éjszakánk megint nagyon jól telt, este 8-tól 7-ig aludtunk. :D
Olyan jó hogy még süt a nap, megyünk le sétálni. Aztán délután el szeretnék menni az Auchanba, mert láttam az akciós újságban, hogy 790-ért van plüss rugdalozó. Kéne venni egy-két 68-as rugit, mert már kezdi kinőni az 56-62-eseket. A tescos 3 hónapos rugi például már kicsi rá :( Sőt vettünk a corában is olyanokat, amikre az van irva, hogy 3 hónapos korra, és már csak épphogy jók rá. Én nem értem ezeket a számozásokat... vagy Fanni ilyen kis husi? :)

Pattogo: sajnálom anyukádat, szerintem mindenképpen cseréltessetek zárat.

Sabine: nagyon arik a fiúk :D

horvviki
 
 


Ja, és elfelejtettem elmesélni nektek valamit. Tegnap sétálunk Fannival és anyuval, már hazafelé tartottunk, és Fanninak már evés ideje volt, elkezdett nyügösködni, sirdogálni. Kivettem a babakocsiból és kézbe hoztam egy kicsit közben anyu tolta a babakocsit. Erre szembejött velünk a védőnőnk és szó szerint úgy lebaszott... Hogy "Viki ezt nem szabad, így elkényezteteti Fannit... rakjam vissza azonnal a kocsiba..." És ezt olyan hangsúllyal... De mi köze van hozzá, hogy én hogy szoktatom Fannit? Meg hogy rakjam vissza azonnal.... Majd én eldöntöm. Úgy felidegesített... Na csak ezt akartam elmesélni. Most indulunk sétálni, remélem ma nem találkozzunk össze.

horvviki
 
 


Sziasztok!

Pocakfájásban jártasok melyik jobb a Gripp Water Vagy az Infacol? Azt tudom hogy GW-t lehet DM-ben venni, Infacolt is, vagy csak patikában?

Szegénykémnek eddig semmi baja nem volt a hasával, na jó néha de ilyen szinten még nem kínlódott. Napok óta nem volt szinte egész nap sírás, most meg csak úgy potyognak a könnyei :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Hello!

Robcsi, szerintem a GW és az espumisan a legjobb. Szerintem az infacol kicsit keserű. BÁr a GW-nek sincs túl jó íze, de legalább édeskés! Szegényke...Ja és pocakmasszír!!!

Viki: Védőnőként már tudhatná, hogy ne úgy akarjon védőnösködni, hogy beleszól ilyen dolgokba...szerintem csak fontoskodni akart....

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, de sokszor csak olvasó üzemmódban, de úgy igen!!! :D És megnéztem a képeket...mindenki gyönyörűséges!
Durvák ezek a rémtörténetek, leesett az állam! :o
Viki! Akkor szerencsém van, az én védőnénim nagyon rendes és laza! Persze van egy ,,házi" is tartalékba: a Sógornőm! :D Ma hívtam a pestit, hogy akkor hétfőn megyünk súlyt mérni, mondta ok, meg hogy puszi! :D Összesen 3szor láttuk egymást! :lol:
Egyébként jól vagyunk, Emmus édi bébi, nappal nuku alvás, csak sétaidőben egy kevéske. Az estékre viszont továbbra sincs panasz. :D
Most akarok én is játszószőnyeget! Napközben nagyon unatkozik, akkor hepi ha dumcsizunk és együtt mondjuk, hogy grü! :lol: Nade, hátha le lehet kötni ilyen dolgokkal! Pihiszéket is érdemes venni?

Most lépnem kő, párocskám beteg, és ilyenkor baromi nyűgös! Ígérem jövök gyakrabban,most rakok képet! Csak tényleg nagyon sok a dolog, ja és a suli is a világon van!

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Bocsi a sok képért... Tudom, hogy az albumba kéne, de azt még nem tanulmányoztam kellőképpen! :oops:

Jó éccakát!

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem, de sokminden összejött. Szülinap, bank, hivatalok, utánajárás, takarítás, ovi és sorolhatnám... Ráadásul a két kicsi olyan taknyos, hogy még éjjel is többször kell szívjam a nózijukat. Ráadásul Gergőnek még láza is volt, több napon keresztül minden este 38 fölé ment a láza. Mos már kicsit jobb a helyzet.
Esküszöm ha mindenki elvitte a kombizsákját, meg a sapi-rugi kollekciót, nem beszélek az üzletről... több időm marad minden másra, de most ez nagyon fontos. Anyósom elkezdte varrni a zsákokat. Jelenleg így állunk:

1 db rózsaszín (bemutató darab): Agnesbogoly,
1 db világoskék: Mona,

Ezek várnak még gazdira:
1 db lufis-egeres, szerelmes cicapárral,
2 db valami csodaszép halványsárga (zsiráfos és kacsás),
1 db mályva-rózsaszín (sapis-sálas macikákkal).

Nap: működik a dolog (a hosszabb zsák), csak most vadászunk macsekot.... ha nem kapok, jó lesz zsiráf, mackó, kacsa, elefánt..... :?:

A drapp, kék, piros még várat magára, jövő héten vmkor kész lesz, és Jucuék rugija is. :)

Szóval ezek várnak még gazdira:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Na, akkor íme:

A kék Monáé, a halvány rózsa Agnesé, a sötétebb, ún. mályva-rózsaszín vár gazdira:
Kép

Mindárom gazdit keres:
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Ím az állatkert a zsákokról:

Ez Mona kutyusa:

Kép

Ezek Nap áhított cicuskái, melyek a lufis zsákon vannak:
Kép

Ez a sárga zsák zsiráfja:
Kép

Ez a sárga zsák kacsája (Mesike rugijáról fotóztam, ott jobban látszik):
Kép

Végül a mályva-rózsaszín zsák macikái:
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!
Bocs, de mostanában nem jutottam el idáig...
Irigykedve olvasom, hogy sok babóca mennyire tiszteletben tartja anya alvásigányét! Enikő nem igazán. Ő éjszaka is 3-4 óránként kajál.
Mi tegnap voltunk csípőszűrésen, errefelé az a szokás, hogy 2 v. 3 hónaposan a háziorvos automatikusan ad rá beutalót. Én jóval előbb elkértem, mert nekem elég súlyos csípőficamom volt és szerettem volna, ha mielőbb kiderül. De úgy fest, hogy sikerült megúsznunk a dolgot, azért 3 hét múlva uh-n is megnézik. Úgy látom, nálunk még jó a helyzet, 3-4 héttel későbbre lehet nagyjából időpontot kapni a legtöbb vizsgálatra.

Edit!
P.III miatt ne aggódj, én is jártam már így, s igazából egy gyulladás is ezt az értéket produkálja, legtöbbször erről is van szó.

Pihenőszék:
Nekünk megérte venni. Encsi nagyon szeret benne aludni is, kiterül, mint egy béka :) Bár muszáj is ebben altatnunk néha, mert tesója "már" fél 11 körül elalszik este, Encs meg néha 1-ig is kihúzza és mivel most mind egy szobában alszunk , zavarná a nagytesót. Így a másik szobában szunyál el a pihiszékében...
Ma jó éjszaka-reggel volt: totál összepisilte az ágyneműjét+iszonyatosan lebukta (lehányta) a miénket :) Már megtelt a mosógép.

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Hello!

Mandala: Nekem jó lenne a sárga zsiráfos, ha más még nem csapott le rá! Vagy lesz még homokosabb szinű? :D De egyébként jó ez a szín!

Elküldöm provoben adataim, úgy neked is egyszerűbb!

mamiblue
 
 


Sebi elaludt a hintájában, pedig 5 percre tettük be és ki is kell venni, mert bár eléggé dönthető de azért mégsem egészséges még neki!:(

mamiblue
 
 


Megint én...

Mandala: Jobbulást a picuroknak! mit adsz nekik? C vitamin nagyon jó én azzal tömöm őket, ha taknyosak!

dincuska: Szépek vagytok! Kis pocakos!:)

Lehet, hogy nem ment át a címem, majd megpróbálom később!
Most rohanok gatyát venni magamnak. :?

mamiblue
 
 


Stiasztok!!!

Mamiblue, Robcsi
Espumisan nekünk nem jött be. Infacolt eszünk, GW-t nem próbáltuk. Szerintem változó, kinek mi jön be. Neki kell állno, és szép sorban kipróbálni :)

Dincuska
Olyan kis helyesek vagytok!!! :D Pont ilyen a kádunk! :) Csak én nem mertem még elengedni, annyit ficánkol Ati....

Mandala
Jobbulást minden kis porontynak!!!! Sajnos a takis időszak még hosszú, én nagyon tartok tőle.....
Mandala drága, engem kifelejtettél.... :cry: Már megdumcsiztuk itt, hogy egy világoskék zsákocskát kapok. Már az átadás-átvétel mikéntjét és hogyanját boncolgattuk.....Vagy azért nem tettél a listába, mert azt már megbeszéltük?

Franciska
Nappal hány óránként eszik Enikő? Ha három, akkor szerintem talán azt kellene elnyújtani - mondom én, a nagyokos :D Én megcsináltam nálunk.

Ma nagy csavargás elé nézünk.... :D :D _Veszünk utazóágyat Atinak, és néhány göncöt magunknak :D Remélem sikerrel járunk. Ja, és majd valahol bekapunk valamit, szóval a kajával sem kell foglalkoznom. :D
Szép napot mindenkinek!

mikegirl
 
 


Mikegirl!
Nagyjából mindig 3-4 óránként eszik. Igazából éjszaka is inkább az zavar, hogy a nagytesó is sokszor felsír, felriad, így 1-2 óránál tovább egyhuzamban nem tudok aludni. És ez így fárasztó. (Persze összesen azért összejön 7 óra is:))

2 kép, egyik a pihiszékről, egy Encsiről: (olyan képet még nem töltöttünk át a gépre, ahol a 2 együtt van és most nem találom a kábelt...)

Jó hétvégét!

Kép Kép

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Sziasztok!

Hűű, de régen írtam, de persze olvaslak benneteket.
Franciska, nekünk az infacol jött be.
Mandala, küldjem privibe a címemet?
Mi is megkaptuk a szúrit, nagyon sírt a drágám, közben nekem is folytak a könnyeim, ahogy rámnézett :oops:
Azt mondta a doktornő, igazi férfi, mert azok sírdogálnak, a lányok meg észre sem veszik :lol:
Dani is felébred éjjel 3-4 óránként enni, tegnap mondjuk kibírt 5 órát, de úgy követelte a cicit, hogy torkaszakadtából sírt :cry:
Mirosz külsök képet a játszószőnyegünkről :wink:
5800gr, és 60,5 cm a drágám, 11hetesen :lol:
Tegnap vettünk pihenőszéket, hűű, nagyon nagy sikere van, ajánlom nektek ezt az üzletet. http://www.jatsszvelem.hu/
Merthogy ilyen régen voltam, nézzétek el, hogy sok képet rakok fel :oops:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
mona76
 
 


Mandala

Csak most látom a privit, bocsi :oops:
Válaszoltam. Jobb később.... :D

Franciska
Tündéri a kis Encsi :)

Mona
Szép méretek :D És a pihenőszék is nagyon jó :D :D

mikegirl
 
 


Sziasztok Anyukák!

Hű, de rég jártam errefelé, remélem nem felejtettetek el :D

Először is gatulálok mindenkinek, a képeket megnéztem, gyönyörűek és tündériek a babók.

Én is mellékelek képet Bandi babáról, aki már jócskán 6kg fölött jár.

Kép

Növögetünk, bár az utóbbi időben nem eszik olyan szépen, gyakran elbambul szopizás közben van, hogy alig vakuumol. Az elmúlt héten már nagyon el voltam keseredve emiatt, mert volt, hogy 30 grammokat szopizott. Szerencsére úgy néz ki összeszedte magát és ismét felmentünk 100 fölé. Remélem, ez csak egy rossz időszak volt.
Nálatok is előfordult ilyen sztrájkolós időszak?

Jövő héten megkapjuk a második oltásunkat. Remélem nem fog nagyon belázasodni a manó. A BCG-nk viszont kilökődött, bár nagyon gennyes és gyulladt a helye. Mivel lehet ezt csillapítani?

Szeretném még megkérdezni, hogy használtok-e légzésfigyelőt? Én ma vettem egy AngelCare-t, szerintetek jó döntés volt? Sok márka van, nehéz választani közülük...

Na, most jól elárasztottalak Benneteket kérdésekkel :oops:
Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv.
Copf.
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mona: Danus gyönyörű érdeklődő baba! Mit mondjak? A név kötelez... Egy Dani csakis gyönyörűséges lehet!!!! :) A zsákot postázom amennyiben nem jártok felénk, vagy anyósomék útba ejtenek... na, inkább küldök privit a részletekkel. :)

Mike:
nem felejtettelek el, de még nincs kész a második kék zsák. Ugyanolyan, mint Monáé, ki van szabva, csak még nincs megvarrva. Mit szeretnél rá? Van mackó, zsiráf, kacsa, kutya, elefánt. Holnap du. küldök fotókat róluk.

Mamiblue: válassz! Mit szeretnél? Homokszínt, vagy sárgát? Ha szeretnéd, tiéd a sárga zsiráfos, de a homokosra is kérhetsz zsiráfot, vagy a holnapi állatseregletből választhatsz Te is... :)

Nap: milyen színű legyen a zsák? Cicát rendeltünk, remélem hamarosan lehímzik... na, mit szólsz? CSak Neked hímeznek cicát! :)
Ugyanis nem kaptunk sehol!

Edit: mekkora legyen a nagyfiú zsákja? A zsák legyen a priviben megadott méret, vagy az a gyerkőc mérete? Jövő héten készülnek a zsákocskáid is... :)

Jucu:. holnap Te is választhatsz mintát a rugira... :) Jövő héten az is készül. :)

Megyek mert bömbi van, puszi lányok, jó hétvégét!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


mandala, feladnád nekem útánvétellel, mert ha elmennénk érte, akkor többe kerülne a leves mint a hús :lol: Természetesen a postaköltséget is kifizetném, add hozzá a zsák árához :wink:
Vagy ha jól emlékszem anyósodék Velencén laknak, akkor Fehérváron összefúthatunk, gyakran járok be vásárolni. :)

Kép
mona76
 
 


Mandala
:shock: :shock: :shock: :shock:
[quote="mandala"]Mikegirl: akkor a világoskék a Tiéd... Beletettem a neved a szatyorkába amiben a zsák lakik... :) A hogyan jut el hozzád-ot megdumcsizzuk... :)

Legyen olyan, mint ami már kész van, ok? Azon kutyus van.
Köszi.

mikegirl
 
 


mandala, én szívesen átadom mikegirlnek, akkor majd a következő lesz az enyém :wink:
Ebből nincs harag :wink:

Kép
mona76
 
 


Hello!

Mandala: A sárgát választom! De nem akar elmenni az üzenetem a címemmel...:(

Csajok ugye nem túl lányos a sárga? Van narancssárga rugink is, de abban sem nézték kislánynak:)

szaladok megint, mert megyünk ma uszodába a csajokkal!

mamiblue
 
 


mandala: csak egy gyors válasz.A priviben megadott méret kellene kb.
A gyerek most 128 cm és úgy kellene,hogy azért még vagy két évig tudja hordaniA kicsinek mennyire tudja anyósod bélelni a zsákot?Mert nekem úgy kéne,hogy ne kelljen rá takaró,mert mindig lerugja, és mi hidegben alszunk.
Köszi a válaszokat.

tuza edit
 
 


Mona
Aranyos vagy, de nem haragszom. :) Csak nem értettem.... Természetesen ki bírom várni, míg elkészül. :wink:

Mamiblue
Atinak is van sárga rugija. :)

Mégis ma jön a mesefestő srác délután jövő hét kedd helyett. Kíváncsi vagyok....

Tegnap meglett az utazóágy, hétvégén megyünk Szombathelyre a szüleimhez. :D

Szép hétvégét mindenkinek!!! :D :D

mikegirl
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: