Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Juci! Annyira édes Dudi, ahogy bontogat… És a csokitorta evés, nagyon aranyos. Nem fájdult meg a pocija? TE nem szoktál neki ilyesmit adni ugye?

Rimar! Bazsinak BOLDOG DZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!

Koda! Ha olvasgatsz, akkor ok, de csak vasárnapig van felmentés ok? Óriásit nőtt Bence, pedig nem is olyan régen tettél fel képeket.
Nem írígyellek, hogy megjött, pedig valamennyit még szopizik Bence nem?

Virág! Szorítok, hogy azért mégis megkapd a melót.

Gyöngyi! Az a lényeg a képeknél, hogy jpeg formátumú legyen és ne legyen nagyobb, mint 600 X 600 dpi.

Eszter! Pedig pont ma készítettem be a könyvet a szatyorba a kismamagatyók meg az általunk már kinőtt babaruhák mellé…
Nem viszeb a börzére Babót, mivel árusítós jegyünk lesz, azzal lehet ki-be járkálni a kapun, nem is lakunk messze úgyhogy egyszer majd hazafutok szopiztatni, meg hagyok lefejve tejcsit ha van valami gáz esetleg. Anyukám itt lesz és ő fog vigyázni Babóra, mert Zsoltinak még valószínűleg lesz akkor meccse.
A tesómék még csak „vaktában” próbálkoznak egyenlőre, hátha így is sikerül.
Remélem nem rontottad el a gyomrdat, csalamádé meg csoki… a hideg is kiráz ( pár hónapja nem :wink: )

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok,

megyek aludni, mert hulla vagyok, csak 2 fontos dolgot akarok írni!

Eszter,
örülök, hogy ilyen szép lett a festés és hogy tudtunk valamicskét benne segíteni! Ügyik vagytok, nagyon szép lett!!! Ugye, hogy semmi szaga nincs??? :shock: Ja, és képzeld, a folyosón a bordűrünk ugyan ilyen!!!! :) :) :)

Juci,
ha kitalálod, hogy mit vigyünk, szólj. Gondoltam arra is, hogy estleg ránthatok ki apró pulykahusit a salátákhoz?! Vagy pogi?? Vagy édes??? Mondjad, mert akkor úgy készülök!!!

Jaj, Éva,
még neked akartam!!! Balázst ugye lefotóztad a telefonoddal a szemüvegben?! Azt nem tudod feltenni??? Vivinek meséltem és úgy szeretné látni!!! :roll: :lol: Én nagyon örült Vivi a tollnak, jól eltaláltad, mostanában ilyenekkel lehet levenni a lábáról :D

Eszter,
nem semmi vagy!!! csalamádé, chips, csoki... Szerintem midenkit lekörözöl kívánósságban!! :)

Erzsike,
annyira kiváncsi vagyok a fiadra! :) Kiváncsi leszek, hogy Livi és Boti mekkorák lesznek egymás mellett!!! :)

Rimar,
Boldog születésnapot a "nagyfiadnak" :)

Titim,
csodaszép nagy a pocid!!! Olyan kiváncsi vagyok már a babádra, hogy milyen lesz?!
A bébiörrel kapcsolatban beszélnünk kellene, majd hívlak még hétvége előtt!!! Hányadikán van a börze??

...na, jól sikerült a 2 fontos... :roll: :lol:

Mindenkitől ezer bocs, akinek nem írtam, de majd jövök...

CSak a holnapom is zsúfolt... Ha minden igaz, megyünk Vivivel délután forgatásra.

Ja, én amúgy már szinte teljesen jól vagyok! Csütörtökön megyek vissza kontrollra. A sebem gyógyulgat, de már emelek is, és eszek is mindent!!

Millió puszika,
Ági

jaj, úgy várom már a hétvégét, hogy mindenkit lássak!!! :)

pofátlanul rakok fel képeket is nektek gyorsan :roll:

Juci, ismerős??? :)
Kép Kép
csné
 
 


Sziasztok!

Ági!
De szépek vagytok. Örülök, hogy már jól vagy. Azért még ne nagyon erőltesd meg magad.

Titi!
Köszi az infót. Nagyon figyelmes vagy.

Erzsike!
Hú...te már összepakoltál vasárnapra. Jó, hogy írtad, mert holnap én is neki kezdek.

Juci!
Elnézzük neked ezt a mai laza napot. Lesz elég dolgod a héten. Mi jót vettetek a Kikában?

Na akkor a képek a vendégekről, na meg rólunk is, csak hogy eltudjátok dönteni, hogy a lányok kire hasonlítanak. Igaz a drága Uram sérója mindkét képen szupi. Szerencsére azóta már volt fodrásznál.

Kép Soichi és Maru

Kép Parlamentben

Kép Apával

Kép Egy kis evés a nagy kirándulásban

Jó éjt mindenkinek!

Ui:Momo, akartam írni, hogy a te férjed nevét még tényleg nem hallotam. Majd ha találkozunk akkor kiejted nekem?

Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

 
 

Sziasztok!

Anna jobban van!

tegnap este vett párom neki egy ágyat, amit kinéztünk.:)
Ikeás, nagyon tetszik!!!!
Majd csinálok képet róla.

Annyira megkönnyebbültem!

Puszi csak ezt szerettem volna elújságolni!

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Ne haragudj, Kicsijuci neked is ide válaszolok most...

Örömmel tudatom veletek, hogy megszülettünk 2007. szeptember 28-án 4 óra 7 perckor.
A nevünk: Pék Roland és 54 cm, 3250 grammal jöttünk a világra.

Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem hamarabb, de apa most tette fel a képeket a babáról. Ja, de nem is akarok mentegetőzni.

A szülési történetemet mindjárt leírom word-be, mert félek itt el fog szállni az irományom, mire végzek.

Tudom, hogy már nem tartozom a " maghoz", mert az utóbbi időben nem sokat voltam itt, de remélem azért örültök még nekem.
Ha lesz időm úgyis bepofátlankodom, ha nem baj, mert azért biztosan lesznek olyan dolgok, akadályok, amit szívesen megosztanék veletek, sőt lehet, hogy tanácsra is szorulok.

A Rolandomról annyit, hogy most alszik, sajna csak 40-50-ket szopizik 2 ciciből, így adnom kell neki pótlást. Alapjáraton eddig jó baba, remélem nem rontjuk el... A tesók nagyon örülnek neki.
Egyenlőre ennyi, mert hallom sír. A képet küldöm, mihelyst megvigasztaltam.
Puszi:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Anita
Nagyon gratulálok a kisfiadhoz!
Sok sok tejcsit kívánok hogy ne kelljen pótolnod.
Nagyon várjuk a képeket Rolandról!:)

Oné
Nagyon kis helyesek a japán barátaitok.
Tök jól nézel ki a képeken.:) Ezt nem udvariasságból mondom.
Most, hogy jobban megnézem a párodat nekem Sára inkább rá hasonlít.

Csné
Örülök, hogy már ilyen jól vagy, de azért még légy óvatos egy kicsit.
a lányok gyönyörűek beleértve téged is.:)
Vivivel milyen forgatásra mégy?

Eszter
Te aztán nem semmi vagy ezeket mind egyszerre etted. Ezt egy normál gyomor sem bírná.

Sziszike
De jó, hogy Anna ilyen hamar rendbe jött. Biztosan valamivel elrontotta a pocakját.
Hogy tetszik neki az új ágy?

Ha már mindenki képet tesz fel én sem maradok ki. Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Tudna nekem valaki segíteni, hogy lehet lekicsinyíteni a képeket?
Nem tudom ezért felrakni őket.
Előre is köszönöm a segítséget.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Már sikerült lekicsinyítenem, de azt írja ki mondig, hogy hiba történt. :? :roll:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Kép születésem után 2 perccel

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Kép A tesó és én. Már itthon fürcsi után.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Kép Az első szopizás 9 órakor. 5 órás vagyok.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Megtaláltam a hiba okát! :D

Később megírom a születés történetét. Egyenlőre lepihenek, majd később jövök.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa: én is erre gondoltam..elronthatta a pociját vmivel..

A gyerekek együtt nagyon helyesek.:)

Anita: Gratulálok énis Rolandhoz, nagyon édes! Olyan messzinek tűnik ilyenkor Bence születése, amikor látni ezeket a pici kezeket, lábakat...

Iszod a tejserkentőket?? Melyiket?

Puszi nektek: Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Á, már olyan lelkifurdim van, hogy nem tudok jönni, úgyhogy most nem érdekel semmi, írok néhány sort!

Először is:

Anita, gratulálok a csodaszép Rolandkához!!! Istenem, de irigyellek! És én is kívánok Nektek nagyon jó egészséget!!!
A szüléstörténetet pedig nagyon várjuk!

Jucikám, ne bolondozz, csak megnyugodtam, hogy jót vettem, bár most gondolkozom, mi a fenéért vettem 2 dobozzal? 1000 szem van benne? Jézusom, mindegy, legfeljebb majd elajándékozom vagy eladom, de a szavideje mindegyiknek olyan hosszú, hogy gondolom, a többi szülésemre is végigkísérnek majd!
Úgy örülök neki, hogy most már már minden bogyóm meg lesz így. Csak elég legyen!
Én is örülök, hogy megyek hétvégén!!! :)
Na, akkor várom a lakással kapcsolatos fejleményeket!!!

KépKép
titi_27
 
 


Upsz, véletlen elküldtem...

Gyöngyi, de örülök, hogy sikerült feltenni a képeket! Remélem, tudtam segíteni! :)
Remélem, most már Te is gyakrabban hozol képeket magatokról, olyan jó látni, hogy fejlődnek a gyerekek!

Ági, a börze 28-án lesz! A bébiörző meg nyugodtan maradhat addig, amíg ki nem bújik a mi kisasszonyunk. Majd akkor elszaladtok vele! Persze ahogy gondolod, és ahogy Neked könnyebb! Csak addig is legalább nem kell vennetek.
Livi egy tünemény!!!
Milyen forgatásra mentek? Lemaradtam valamiről?
Tényleg, akartam már kérdezni, 6 hetes kontrollon voltál? Vagy átsiklottam felette?

Bufo, Áronka milyen nagy legény lett! Mennyire hasonlítanak egymásra Dávikával?! :)

Lányok, holnap lesz az első CTG-nk!!! :) Már nagyon-nagyon várom!!! Kíváncsi vagyok, mi lesz!
A dokimmal csak annyira fogok találkozni, hogy megnézze a papírt, meg remélhetőleg sikerül tőle táppénzhez javaslat hosszabbítást kérni.
Remélem, jövő héten már meg is vizsgál, és megcsinálja az utolsó UH-t is.

Lányok, Nektek mikor vettek kenetet a végén? És mikor volt az utolsó UH-tok? Szerintem a 36-37. hét környékén már csak kellene, nem?

Na, megyek, csinálom a vacsit.

Jucikám, végül elmaradt a rakott krumpli, a husi a fagyasztón, de hétvégén az lesz a kajcsi!!! Már nagyon várom, vajon fog-e ízleni Daninak?!

KépKép
titi_27
 
 


Hali!

ANita!

GRATULALOK,OLYAN EDES BABA ROLAND! KIVANOK NEKED SOK-SOK TEJCSIT!

Virag!

AZert ne add fel,biztosan megkapod a munkat! :lol: Hogy alakul a szulinapi meglepi baratnodnek?

Zsuzsa!

Olyan nagyok mar!!! Csak en latom hogy ilyen nagy Aron is???Es csak Mishalon nem veszem eszre hogy nem az en kisbabam tobbe? :lol: :roll:

Kicsi!

Dehogy felejtettelek el,eszemben vagy,es annyi mindenrol lehetne,kellene beszelni..de hamarosan eljon az ido ha Isten is ugy akarja! :lol: Lakaseladas..huzos lesz...hogy fogod utalni amikor idegenek maszkalnak a lakasodban. :roll: Na,elijesztettelek,
Dudi tovabbra is tunder,ahogy bontogatja az ajandekait?! Most orult keresesbe kezdtem hogy hol is lehet olyan kutyust kapni. Nem tudod veletlenul?Vagy hogy mi a markaneve??Mishal ezt biztosan imadna.Lattam szoros interaktiv kutyat,de gondolom ez nem az.
200ml,akkor megnyugodtam,bar Mishal 100.at ha iszik,de ma is szopizott 7x.
Hivlak majd,Promise! :lol:

Eszter!

Teged is hivlak! Nem felejtettelek el nehogy azt hidd! :lol: Kajavariacio...mindegy,a lenyeg hogy eszel es bent is marad es meg hizol is! :lol: Nagyon szepek a szinek,de mintha ezt mar irtam volna.

Gyongyi!

Nagyon jok a kepek,en meg nem is lattam a parodrol kepet azt hiszem.Es mar te is tudsz kicsinyiteni...irgiy..nekem meg Windows programom sincs.
Visszafogytal teljesen igaz??Vagy meg tobbet is fogytal? :lol:
Kert az aposode? Akkor ot dicserem,nagyon szep...es Rezi olyan mintha Namaste-t mondana. :lol:

Titi!

AZt hiszem a 36. heten en kiharcoltam a kenetet,o kesobb akarta levenni.Ultrahang is valahogy igy volt,utana nem csinalt,csak vizsgalt mindig a ctg utan.
AHogy kozeledsz a szuleshez+ kozeledik Micimackom szulinapja ugy kezdek el nosztalgiazni,csudajo votl terhesnek lenni es a szules is szep volt. Neked is az lesz,meglatod. :lol:

Na,megyek,probalok majd bovebben jonni..de var a nagy kupac vasalni valo.

Koda!

Hat,en akkor most nem latlak. Ha olvasod akkor puszi nektek! Majd gyere akkor a szulinapi buli utan.
Hihetetlen hogy Bence hogy fejlodik,mindjart felall!!! :lol: Vagy mar meg is tette.

Pusszancs nektek!Joccakat!

Balimama!

Hol vagy?

Bocsi a kihagyottakert,nem direkt volt.

Jaj,Sziszike!

Orulok,hogy mar jol van es semmi komoly.csodaszepek es latni rajtuk,hogy mennyire szeretik egymast.Ritka az ilyen!
momo35
 
 


Na,azt en se irtam,hogy a vasalas tevezes kozben lesz! :lol:
momo35
 
 


Sziasztok!

Anita!
Gratulálok Rolandhoz, és sok Boldogságot kívánok nektek. Na meg jóval több tejcsit. Várunk vissza, és a szüléstörténetre is kívácsi vagyok.

Titi!
Mégegyszer köszia kicsinyítő programot. Még meg is unjátok majd azt a sok képet amivel eláraztalak titeket.
Vasárnap mikor találkozzunk? Már kiválógattam a ruhákat, mert vasárnap arra már nem lesz időm.
Vigyél magaddal csokit a Ctg-re. Én mindig azt ettem, ha nem akart mozogni. Mindig akkor aludta a legnagyobbakat.

Ági!
Livi mekkora ruhákat hord? Mert a nagyobbakat (amiket mi már kinőttünk),akkor neked viszem, ha elfogadod.

Juci!
Jó Tv nézést. Én is néha odakukkantok,de nagyon szomorú dolgok vannak ma a vészhelyzetben.
Elküldöd akkor a címeteket privát üzenetben, vagy ahova neked könnyebb.

Ma levágattam a hajam. Még most megy a mosógépem. Nem tudom mikor fogok bepakolni.
A Sára egész délelőtt nem aludt, persze ebéd után alig bírt magával,pedig még a Reziért is el kellett mennünk.
Eddig még tetszik neki az ovi,de szerintem nem sokat eszik ott, mert mikor hazajöttünk (fél1, akkor még itthon is ebédelt egyett.

Na megyek, de holnap még jövök.
Jó éjt!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Jaj, Bufo neked akartam írni, hogy milyen nagy már Áron. Erre most olvasom, hogy Momo mit ír. Pont én is ezt akartam.

Momo!
Átadom apósnak a dícséretet. Biztos nagyon fog örülni neki. Igen lementek a kilók, mikor a fogamat csináltattam. Most meg már jönnek vissza. Most kellene vigyáznom,de a hétvégén is biztos "terülj-terülj asztalkám" lesz Bükfürdőn.

Kicsit húzós lesz. Nem tudom mikor fogunk hazaérni.
Tényleg Titi, majd telefonon tartjuk a kapcsolatot, ha véletlen később érnénk haza. Nehogy majd rám várj.
Majd Juci elküldi a címet, én meg valahogy majd csak odakeveredek.


Sziszike!
De jó, hogy ilyen jól megúsztátok. Azért vigyázz rájuk. Most a szomszéd lányok kaptak el valami vírust.
Hánynak, és közben meg fáj a torkuk is.

Na vége a reklámnak.
Puszi!

Kép

Kép
oné
 
 


Jaj Lányok!
Ne haragudjatok, hogy eltűntem, de beteg vagyok, alig van erőm még olvasni is! Úgy vártam, hogy valaki hazajöjjön és vigyázzon egy kicsit Balázsra, amíg lefekszem pihenni!
Holnap már remélem jobban leszek és jövök!
Sok puszi mindenkinek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok,

Anita,
NAGY-NAGY GRATULA A KISFIADHOZ, nagyon szépséges kispasi! Várjuk a születéstörténetet!!!

Titi,
én nem emlékszem, hogy mikor vett kenetet a dokim... De lassan kellene! Kérdezz majd rá, és nem ártana, ha te is kiharcolnád, nehogy tényleg hamarabb jöjjön a bébi, és baj legyen. Nekem pl kellett szednem a végén antibiotikumot!!!
Vérképedről meg amit irt Juci, azt vedd komolyan, mert nekem nem véletlenül volt magas az alkalikus foszfatázom terhesen!!!!
A babaőrrel kapcsolatban csak azt szerettem volna, hogy megrendelem az "árzuhanásról" amit kinéztem, és ha az ugy jó, akkor a börzén venném át. Addig meg úgyis beszélünk, hogy akkor Dani hoz-e téged kocsival, vagy te azzal jössz-e, mert akkora vinném neked vissza... Bébi születését nem szeretném megvárni, azt szeretném, ha mindened a helyén lenne, mire megérkezik ez a kislány! :)
Ja, 6 hetes kontrollon voltam, de pont akkor jött meg, így csak egy látogatás lett belőle és megmutattuk Livikét a dokinak és a szülésznőnek. :D


Juci,
mostmár tessék jönni, és kiosztani a feladatokat vasárnapra!!!!
Édes a drágád a tortával! Nem semmi kiscsaj :)
Drukkolok neked, hogy sikerüljön hamar eladni a lakást! Ha a sulinál lennétek, valahogy könnyebbnek érzem az átmenést hozzátok... :) Talán sűrűbben tudnánk talizni, mondjuk ha Viviért mennék!
Nekem - mint tudod - Karcsim dolgozik vasárnap, pedig biztos örült volna Illésnek kicsit!

Gyöngyi,
nagyon szépek vagytok a képen!! :) Irigy vagyok a Bükkfürdőre, már nekünk is valahova nagyon jó lenne kimozdulni...
Hogy elfogadom-e a ruhákat??? Hát hogyne, boldogan és nagyon köszönöm, hogy gondoltál rám!!! Livikém a 68-asokat kezdi hordani, mert a 62-esek már épphogy jók rá. :roll: :lol:

Éva,
mi van veled??? Gyógyulj meg hamar, mert látni akarunk Vasárnap!!!

Zsuzsa,
Istenem, milyen csodálatosak a fiaid!!! :) Olyan fura, hogy most voltunk még Gyöngyinél a "pici" fiaddal, és már mekkora :shock: :shock:
Vivivel végül elmaradt a forgatás. Egy ügynökséghez iratkoztunk be , ahol reklámokhoz, filmekhez közvetítenek gyerekeket statisztáknak... Sajnos már kétszer hülyítettek be minket, ezért Vivi már nagyon csalódott! Most délelőtt hívtak, hogy másnap forgatás az állatkertben, és este meg rámüzentek, hogy "Bocsi, de lemondták a forgatást"... :(

Momo,
office programod sincs?? Én mindig Microsoft Office Publisher-rel kicsinyítek! Az szerintem nagyon jó szerkesztőprogram!!!

Az én kicsi lányom meg még alszik! Imádom!!! :) Este 8-kor elaludt, 4-kor felébredt, odaadtam neki a cumit, 6-kor felkelt enni, és még alszik... :D Számomra ez olyan hihetetlen, hogy minden nap elcsodálkozok rajta, hogy milyen jó kislány! :)

Na, megyek addig csinálom a dolgomat, hogy utána vele lehessek... :)

Puszi mindenkinek,
Ági
csné
 
 


Momo,
én akkora hülye vagyok!! Nem Publisher-rel kicsinyítek, hanem "Microsoft Office Picture Manager"-rel! :roll: :lol: :roll: :lol: :roll:
csné
 
 


Csak gyors egy sor, mert Babózok.

Ági! Ha nem kell feltétlen világítós, zenélős bébiőr, akkor én tudok nektek adni egyet. Mi vettünk és pont aznap kaptunk is egyet..., ami igaz használt, de örökbe kaptuk, úgyhogy addig maradhat, ameddig csak kell. Szólj, ha vigyem el a talira.

Puszi
verzsike
 
 


Erzsike,
ha elhozod és kölcsön adod nekem, azt nagyon megköszönöm, mert akkor nem kellene rá költenem!!!
De jóóóóó!!! Köszi!!! :) Nagyon-nagyon hálás lennék érte!!
csné
 
 


Sziasztok!

Anita! Gratulálok Roland születéséhez.Remélem hamarosan sokkal több tejcsid lesz, mint most, kitarás!!!

Ági! Csudaszépek vagytok mind a hárman… Örülök, hogy már minden rendben, a gyerekek csodákat képesek művelni az emberi szervezettel, pikk-pakk meggyógyulunk a tudattól, hogy velünk vannak és szükségük van ránk. (Csak azért jutott ez így eszembe, mert egy kollégámnak is most volt műtéte és kapásból 28 nap eü szabit kapott…) .
Szerintem kb egyformák lehetnek a bbáink, mert mi is most kezdünk áttérni a 68-as ruhákra, bár még a 62-esek közül is van ami jó.

Zsuzsa! Áron mindjárt utóléri Dávidot, olyan nagy már.
A talira visszaviszem neked a ruhákat.

Juci! Szupi napod lehetett tegnap! Jó hogy néha ilyet is össze tudtok hozni. Amúgy egy héten hány estét jáétszik Illés?
Hétfőn mi is voltunk az ikeában, csak gyors vettem ami kellett, nem sokat időztünk. Te már az új lakást rendezed be gondolatban?

Titi! Ugye egyből jössz ctg után?
Nekem a 37. héten vett kenetet a doki (hétfőn) ás nem is lett meg péntekig az eredmény, de a császár miatt nem is kérték. Mindenképp mielőbb csináltasd meg a dokival.

Momo! Volt vasalás? Vagy csak tévéztél?

Gyöngyi! Jó hétvégét nektek, tuti nagyon szupi lesz, vasárnap várunk.

Éva! Jobbulást neked! Ugye vasárnapig meggyógyulsz?

Ági! Akkor viszem a bébiőrt.

Lányok, én már annyi mindent összaraktam vasárnapra, a kaja is hozzájön, fel se tudom vinni Juciékhoz egy fordulóban. (Csak azért vanm, mert olyan ritkán találkozunk, a kismamaruhákat is még csak most adom vissza Zsuzsának).

Babó mostanában rászokott, hogy délelőtt csak a kezemben alszik. Ha leteszem egyből felébred és sír… De egy ébredés után már nincs szívem letenni, hogy tudjon pihenni is. Most is egy kézzel gépeltem nektek, nagyon lassú így…
Nem tudunk menni két hónapos oltásra, mert csak okt 30-ra kaptunk időpontot. Mondtam az asszisztensnőnek, h a doki mondta hogy azon a héten telózzak mikor tölti a két hónapot, erre ő azt mondta h a doktor úr nem látja sose a naptárat… De állítólag semmi gáz nem lesz, ha három héttel később kapjuk meg.


Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok:)

Egy gyors beköszönés....most éppen egérszart takarítok. A 2 emeleten!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x :x :x
Felhoztuk a pincéből vagy valamelyik szellőzőn jött fel, nem tudjuk, de az előszobai beépített szekrényünk tele volt egérszarral....szerencsére az egérke már valamerre kiszökött. (remélem) 2 napja rámolom a szekrényt, elfogyott egy nagy doboz fertőtlenítő is....csak hogy ne unatkozzak......

Kicsi!
Milyen ruhákat vigyek magunknak? Hideg vagy meleg van nálatok? Hogy öltöztessem Bencust?
A VIII. kerület messze van tőletek?
Úgy várom már az indulást! A ruhákat már pakolászom össze. Úgy fogunk kinézni, mint aki két hétre megy... :lol:

Most ennyire tellet sajna.....puszillak benneteket és vasárnap buliiiiiiiiiiiiii :lol:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ja!

Kicsi!

Az a kapszula mennyibe kerül? Jónak néz ki nagyon!!

Anita!
Nagy-nagy gratula a kisfiadhoz! Tündérdága kicsifú:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Meghoztam a szülésem történetét. Elég részletes, remélem nem untatok senkit. Utána válaszolok a kérdésetekre, meg 1192013288.504.doc nekem is lenne még kérdésem.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


sziasztok!

anita ugy örülök hogy jelentkeztél már aggodtam érted!gratulálok gyönyörü kisfiadhoz!sok sok boldogságot!

csajok most nem irok külön senkinek most értem haza barátnömtöl de azért a tegnapi napot leirom!

szoval hétfön megbeszéltük a férjével hogy 7re megyek hozzájuk gyerekekre vigyázni mert délelött elviszi valahova barátnömet(monit) meglepire!én meg kitaláltam csináljunk meglepi bulit fözök nekik!igy egész hétfö délután föztem sütöttem!(franciasali,görögsali,fasirt,füstölthusi sütve,gesztenyegolyo,barack,levelestészta)
aztán kedden beállitottam a barátnömhöz reggel 7kor majdnem elájult mit keresek ott!erre mondja neki a férje van 20perced elkészülni!tágra nyilt szemekkel hova megyünk?még én se tudtam!lementek én meg mindent behordtam nappalibol!hazaértek (hőlégballonozni voltak az volt a meglepi) kérdezem barátnömet mit fözünk ebédre?erre elkezdi sorolni azt amit én csináltam kinyitom konyhaajtot majdnem elájult hogy kész az ebéd!ugy örült mindennek mint egy kisgyerek!hogy én mindent megcsinálok helyette!de tényleg megérdemelte mert ugyse lett volna bulija ö csinált a gyerekeinek férjének neki ki csináljon?olyan boldog volt!reggel odaadtam a baracktálat neki!tetszett neki!aztán délután mikor megjött a férjem (imi ,szerintem ö nevét se tudtátok) akkor odaadtuk a többi ajándékot(ezüst fülbevalo,fülhallgato mert most lett netje,habfürdö disz üvegbe,gyerekei képével naptár mert szive vágya volt) leirhatatlan ahogy örült háromszor is körbe puszilt minket hogy mi milyen arik vagyunk ennyi meglepi!este hatkor jött még az utso meglepi!ugy tudta férje megy melozni!szépen el is készült még inget is vasaltatott vele:) csak épp elfelejtett elmenni!anyukájáék hivták telon énekelt neki egész család telefonba még pityergett is!tényleg megérdemelte mert aki ennyire tud örülni annak öröm bulit meglepit csinálni!
na jo hosszan irtam!ma megint nála voltam netet állitgattam be neki!

puszi mindenkinek joéjt

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Anita
Nagyon édes a kicsi fiad:) Nagyot nőtt a kis Gyulus is.
Olyan jó nézegetni az ilyen friss képeket.
Köszünjük szépen a szüléstörténetet. Nekem mindig élmény ilyet olvasni. Szuper, hogy minden simán ment. Nem emlékszem már végül hol szültél és nem volt fogadott dokid ugye?
A szopival hogy álltok? Iszol valamilyen tejserkentőt?

Koda
Te jó ég. Egér a lakásban, még kertesházban oké de városban . :shock:
Nagyon sajnállak miatta, gondolom, hogy mindent átforgattál miatta. Remélem sikerült kiírtani és nem jön vissza.
Sajnos ha 2 napra megy az ember akkor sem kevesebb a cucc amit visz. Én mindig málhás szamárnak érzem magam ha elindulunk valahová.

Ági
Sajnálom, hogy a bolondját járatják Vivivel. Remélhetőleg nem viseli meg túlságosan.
Nehogy azt hidd a te Livid nem nő ilyen ütemben, csak te nem úgy érzékeled mint mi.

Verzsike
Úgy látom te is felpakolva jössz Juciékhoz, szinte mindenkinek hozol valamit amit használni tud.
Hidd el a kézben alvás is csak egy kis ideig fog működni, aztán jön helyette valami más. Mire megszokod már változik a dolog.
Dáviddal mis is két hét csúszásban voltunk az oltásokkal a lényeg az hogy megkapja.

Titi
A kenetvételt beszéld meg az orvossal de nem ártana ha csinnálna , mert jó ha tudod nincs semmi baj. Nekem minden hónapban csinált a végén pedig 2x.
Mi volt a Ctg-n gyere mesélj!

Kicsi
Nagyon belelendültél ebbe a lakáseladásba. Van már kiszemelt új ház, vagy lakás?
A telefont meg ne nagyon hangosítsd fel csak kicsit és talán nem ébred fel rá Dudi.
Te jó ég mennyi finomság lesz.
Már nagyon várom ám a talit.:)

Dávid az oviban jól beverte a fejét így most nőtt egy nagy púp a homlokán ami szépen lilul. Szépek leszünk még egy kis ideig.
Áron úgy döntött hogy nem hajlandó megenni a pépes kaját még délben sem. Ezzel csak az a baj, hogy négy foga van az 5. most tört át így nem tudom a húst hogy adjam neki.
Na megyek lefektetni Dávidot.
Mindenkinek Jó éjszakát!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Csak gyors jelentkezés, mert hulla vagyok!

Voltam CTG-n, a kisasszony nagyon aktív volt, végig mocorgott. A többieknek végig aludtak a babák, bezzek az egyém! :)

A doki szerint szuper lett az eredmény. 2 hét múlva találkozunk, akkor lesz teljes vérkép, meg minden.
Jövő szerdán még csak CTG.

De úgy döntöttem, holnap elszaladok vércukor mérésre a patikába. Legalább valamilyen támpontom legyen. A doki szerint ráér 2 hét múlva.
Én azért nem nyugszom!

Lányok, nekem egész délután keményedik a hasam! Óránként legalább 3x, 4x, már dél óta! De semmi fájás, úgyhogy talán még nem szülünk!

Na, megyek, kidőlök!

Puszi mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Elköszönni jöttem, mert nem hiszem, hogy reggel még lesz időm. A mai nap is úgy elment, és még mindig nem végeztem a pakolásal.
Az agyam meg jár ezerrel, hogy nehogy valamit itthon hadjak.

Olyan rossz, hogy pont most megyünk el. Na nem mintha nem örülnék az utnak, csak a talira nem futtában akartam menni,hanem szép komotossan. Szépen felöltöztem volna a csajokat, sérokat belőttük volna.......

Titi, akkor majd hívlak. Azért megpróbálok net közelbe kerülni.
Juci!
köszi a címet. Hát majd térképpel megyek. Nagyon részletesen leírtál mindent, és ha eltévednék akkor telcsizek.
Remélem időben odaérek, mert elvileg először a Titiékhez megyek ( ha nem csúszok), és majd ő navigál el hozzátok.

Én nem megyek nagy batyuval, mert nem sikerült minden ruhát kiválogatnom. Szerintem sűrűbben kellene taliznunk.

Na rohanok, mert még nem zuhanyoztam.
Nagyon fogtok hiányozni.
Sok puszi:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Jó reggelt lányok!

Hát, Jucikám, ez a csaj döbbenetes!!!

Csak belepréselte magát!!! Azon izgultam, vajon bele fog-e férni! Hihetetlen!

Jelentem, iszonyatos éjszakám volt! Keményedett folyamatosan a hasam, úgy negyed óránként folyamatosan, és reggel arra keltem, hogy fáj a hátam, a derekam, be is pánikoltam.
Vettem be egy Magnerotot, hátha az segít, és mintha picit jobb volna.
De azért megyek vissza, lepihenek, hátha sikerül még picit aludnom.

Ja, és persze azt álmondtam, hogy szülünk!

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!

juci basszus még a könnyem is kifolyt a nagy nevetésbe!a végén csak sikerült neki,szerintem addig abba se hagyta volna amig nem megy bele!és az a törökülés! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

titi lehet hogy azért keményedett a pocid mert ezzel álmodtál?

én meg meg akartalak lepni titeket!keddig 37 felett volt minden nap a höm aztán teszteltem egyet negativ lett mondtam biztos korán volt!aztán kedden leesett mára meg megjött ugyhogy ebböl a meglepiböl sem lett semmi!

puszii mindenkinek
további szép napot

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok Lányok!
Lassan talán meggyógyulok, bár a család legnagyobb örömére beszélni alig tudok, mert hangom nem nagyon van!
Sajnos mostanában Balázskámmal is meg kell küzdeni! Délben csak akkor alszik, ha melléfekszem. Ma igyekszem nem elaludni! Jövök és írok mindenkinek!

Éva

Kép
balimama
 
 


kicsi ment a válasz:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Kicsi
Hát csak belefért a kis drága. Nagyon küzdött , jót nevettem rajta.:)
Élvezzétek ki hogy ma együtt lehettek hármasban.
Este várunk ha még van erőd írni.

Balimama
Jobbulást neked! Remélem vasárnapra jól leszel, sajnálnám ha nem tudnál jönni.
Ha ma elalszol délben csak nyugodtan, hidd el rádfér úgyhogy ne legyen lelkifurid miatta.

Virág
Ó de sajnálom, hogy nem lett meglepi.
Most azt mond meg hogy mikor mégy dokihoz? Légyszíves menj el, és járj utánna miért nem jön össze a baba úgy szeretném, ha nem kellene csalódnod.

Titi
Jaj szegénykém biztosan sz@r éjszakád lehetett. De én úgy gondolom, hogy ezek még csak jósló fájások mégha erősek is. A szervezeted most teszteli magát és készíti fel a nagy napra. Bocsi, hogy ezt írom, de neked már nem első szülés így jobban érzed mert erőteljesebbek.
Pihenj sokat és ne foglalkozz mással ez jár neked.:)

Ma délelőtt ikercsemeték voltak nálunk játszani. Olyan édesek voltak Áronnal együtt. Persze mikor elmentek jutott eszembe, hogy egy képet sem csináltam.
Olyan bosszús vagyok. Az oviban skarlát járvány van.Ez eddig 3 gyereket érint egy másik csoportból) Remélem mi nem esünk bele, nem szeretném ha elkapná valamelyik fiú. Persze akkor lőttek a vasárnapi talinak.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is ki kell ordítanom magamból:
ELTÖRTÉK A TENYÉSZTÉSES CSÖVEMET ÍGY VALÓSZÍNŰLEG EBBEN A CIKLUSBAN SEM LESZ HSG! :twisted: :twisted: :twisted:
Bocsánat! Ezt a sors akarta így! Erre már az orvosom se tudott mit mondani! :cry: Legközelebb jövő héten kedden tudja levenni újra, de addigra szerintem meg fog jönni!

Juci!
Nagyon köszönöm, hogy hívtál és gondoltál rám!
Remélem hamar túl lesztek a lakás eladáson! Nem irigyellek!
Dudi annyira aranyos!
Fontos erény a kitartás!

Virág!
Mindig csodállak, hogy milyen sokat törődsz a barátaiddal, igazi kincs vagy! Nagyon jó érzés lehet, ha valakinek ilyen klassz barátnője van!
Azért szerencsére én sem panaszkodhatok! Olyan jó érzés, hogy vagytok nekem!

Titi!
Kezd izgalmassá válni a helyzet! Jósló fájások már beleférnek!!!!
Tenyésztés: nem mindenhol csinálnak, mert csak arra a pillanatra vonatkozik, amikor leveszik, ki tudja mi a helyzet egy hét múlva, tehát az a legjobb, ha minél közelebb van a levétel időpontja a szüléshez!

Anita!
Gratulálok! Én is ilyen szülést kívánnék magamnak! Remélem most
már több időd lesz jönni!

Zsuzsa!
Próbáld meg, hogy krokettet, húsgombócot csinálsz, az nem pépes, de könnyű elmajszolni!

Jaj Lányok! Jövök még, de pillanatnyilag úgy néz ki a lakás, mintha 3 hónapja nem takarítottam volna, nem 3 napja! :cry:
Nem kifizetődő betegnek lenni! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!!!

Sokkal jobban vagyok lányok!
Akkorát aludtam, csak fél 12 körül keltem fel! :) Utána már semmi gond nem volt, biztos a magnézium is segített. De úgy döntöttem, most már semmi további magnézium!
Jön a bébi, amikor jönni szeretne. Csak még szerettem volna kihúzni egy darabig.
De valószínűleg tényleg csak jóslófájások lehettek, csak igen hosszan tartott! Kicsit megijedtem!

Képzeljétek, elmentem a patikába cukorvizsgálatra, ahol !étkezés után! 4,9-et mértünk! Szóval nem hiszem, hogy magas lenne a cukrom! Azért ez megnyugtató!
Aztán elsétáltam még a postára is, majd' 1 órát mászkáltam, kicsit nagyok a távolságok így gyalogosan. De legalább elintéztem, és meg volt az egészségügyi sétám is.
Most pihenek amíg Dani haza nem jön!

Évikém, ne haragudj, le voltam némítva, aztán megfeledkeztem róla teljesen, kb fél órája vettem észre, hogy hívtál!
Hát, hallod, hogy eltörik a mintád?! Hihetetlen! Tényleg mintha valaki másképp szeretné az egészet! Remélem, hamarosan most már tényleg kiderül az eredményed!!! Már nagyon várom, hogy mehess HSG-re!!! Milyen hosszú az út odáig Istenem!
Na, akkor van mit csinálnod, jó takarítást Neked!!!

Jaj, Bufo, nehogy, nehogy elkapja Dávidka!!! Duplán nem szeretném!!! Szeretnélek már látni benneteket vasárnap!!!

Juci, de jó, hogy kicsit együtt tudtatok ma lenni hármasban!
Köszi az infókat, igen, bilztos edz a szervezetem! :)

A kenetet elvileg 2 hét múlva leveszik, remélem, addig nem szülünk! :) Vagyis szeretnék, de csak utána, ha eredmény van! Úgy döntöttem, 2 hét múlva akár hétvégén is jöhetne! Bár akkor a kisasszony már skorpió lenne! Jaj, ne! Hogy nekem semmi nem jó?! Mindegy, csak simán kicsússzon, és makk egészséges legyen! :)

Na, megyek még egy picit ejtőzöm!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!


Juci! Nagyon cuki Dudi a videón, igazán kitartó. ( Zsolti ezt mondta mikor megmutattam neki: Igazi nő, addig küzd, míg el nem éri amit akar.)
Mit szóltak az ingatlanosok a lakáshoz?
Az se gáz ám, ha nem lesz időd készülni a bulira, nem kell neked annyi féle kajcsit csinálni, úgyse fogunk éhen halni.

Koda! Ez még pont hiányzott neked… Még jó hogy már kimentek az egerek és velük nem találkoztál. Én tuti szívbajt kaptam volna.

Virág! TE aztán nem semmi barátnő vagy! Szupi szülinapot csináltál a barátnődnek.
Sajnálom, hogy nem sikerült a meglepi, azt hiszem tényleg igazi meglepetés lett volna.

Zsuzsa! Remélem nem kapják el a gyerekek a betegséget. Skarlát ellen nem kapunk védőoltást?

Titi! Örülök, hogy jobban vagy. Olyan rossz lehetett, hogy nem tudod hirtelen mitől van. De bizti igazuk van a többieknek, h jóslófájások voltak. Azért vasárnapig maradjatok egyben…

Éva! Ezt nem hiszem el… Szerintem odafent addig halogatják a hsg-t, hogy végül ne is kelljen megcsinálni… HA meg nem ez a magyarázat, akkor fogalmam sincs miért történik ez veled.

Sajna törölni kell a menüből a sajtos tekercsemet, mert utoljára Kecsin csináltam és a nyújtófa, amivel tudom a lágy sajtot nyújtani ott maradt (egy ősrégi vacak, de ehhez az kell, hogy agyon legyn használva, mert ami van nekem új, annak még nincs eléggé lekoptatva a felülete és beleragad a lágy sajt). Úgyhogy ki kell találnom valami mást. De már nagyon várom a vasárnapot…

Babó egyre ügyesebb, már magyaráz és nevetgél, de kizárólag apának…Nekem csak szende kis mosolyok jutnak.

Puszi
verzsike
 
 


Balimama!

Jobbulast neked! Es hogy eltortek!? :twisted: :roll: :cry:
Azt szoktak mondani,hogy mindennek megvan az oka,csak meg nem tudjuk. Remelhetoleg jovo heten,vagy utana. csak osszejon a kenetvetel .Kicsit rogos az ut a baba fele. :wink: Takaritas sikerult?

Bufo!

Pup kezd eltunni?? Skarlat??Meg ilyen is van? Erre nincs oltas?
Es hogy Aron nem eszi a pepes kajat?! Es ha belekeversz darabokat? En meg sokszor adok neki bebikajat(egyszeruen nincs idom delben kotyvasztani,itthon se vagyok) es bele szoktam tenni zoldsegdarabokat,kap kenyerdarabokat es igy megeszi. A husit is elragja,vagyis sokszor inkabb egeszben lenyeli :roll:
Nekunk is csak 4 fogunk van.

Gyongyi!

Te mar biztosan nagyon jol erzed magad!!! :lol:

Virag!

ANnyira sajnalom! De ahogy Bufo is irja,tenyleg el kellene menned orvoshoz,ne halogasd!!!

Agi!

A multkor teged felejtettelek ki,bocs :oops: .ANnyira szepek vagytok ti mind lanyok! Es milyen csodaszep sotet szemei vannak!
Ja,semmilyen programom sincsen,nem lett meg telepitve ra. :roll: :lol:

Koda!

Nektek jo hetveget Kicsieknel!

Titi!

Na,mar azt hittem hogy ma szulsz! De azert meg varj egy kicsit.De magneziumot mar ne szedjel!!!! Es pihenjel nagyokat! :lol: Jo volt hallgatni ahogyan dobog a kicsi szive igaz? :lol:

Kicsi!

Halali ez a kiscsaj! :lol:
es tudom hogy elore de holnap huzos napom lesz...NAGYON NAGYON BOLDOG ELSO SZULINAPOT KIVANOK DUDINAK ES KIVANOM HOGY NEKED IS CSODASZEP NAPOD LEGYEN HOLNAP!!!!.
Eld at ujra a szuleteset(na,nem a fajdalmat! :lol: ),mintha tegnap lett volna,igaz?
Hihetetlen!

Emlekszem mikor kuldted az smst-t,hogy megszuletett,ultem es bogtem es aztan jol betojtam hogy uristen en kovetkezek. :lol:

Szep eccakat nektek!
momo35
 
 


Virag!

Ezt akartam en is irni amit Verzsike,hogy super baratosne vagy hogy ilyen meglepetes szulinapot csinaltal neki. :lol:

Verzsike!

Mondom hogy mindent nagyon koran csinal Babo! :lol: Hatarozottan emlekszem hogy Mishal pont 3 honaposan kacagott eloszor,vagy csak en nem voltam eleg szorakoztato. :lol:
momo35
 
 


Eszter!
Hetvegen telefonalok vagy kuldok smst,ok? :lol:
momo35
 
 


Sziasztok!

Nem is mentegetőzök már,amiért ennyire nem írok,de ha hiszitek ha nem napok óta alíg vagyok itthon,és nem is tehetek róla,szóval pörög az élet. :lol: Lányok tegnap voltam Titivel a dokijánál,aki nagyon szimpatikus volt nekem is és el is vállalt,úgyhogy van dokim. :D Mindent rendben talált a kisfiamnál és a magzatvizem sem volt sok.Egy hónap múlva kell csak mennem és képzeljétek már 600 g a baba,szóval szerintem ismét egy nagy babára számíthatok. :lol: Nagyon boldog vagyok.Nagyon várom a vasárnapot,hogy találkozzak veletek és a nagy Eszterrel,aki már 1 éves. :D

Jucikám!

Köszi a segítséget az odaútban.Valószinűleg Titivel megyünk,de még alakulóban ,csak az a fix,hogy ott leszünk. :D

Momo!

Semmi gond,én sem vagyok egy megbízható telcsis és ezt a barátaimnak is elnézem,majd hívsz,ha lesz időd,én itt leszek. :D Építkezz csak nyugodtan,már amennyire nyugodt dolog ez. :wink:

Jó éjt!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok,

csak egy gyors kérdés ESZTER-től:
Ti külön autóval jöttök Bálintkáddal, vagy Titivel egy autóval?
csné
 
 


Ági, egy autóval megyünk. Eszter busszal jön hozzánk!

Juci, azt tudom, hogy Eszter Mizo és Danone tejfölt ehet. Mustárt azt nem tudom! :(
De ha jól sejtem, akkor Univert! De ezt majd ő azért megerősíti!

KépKép
titi_27
 
 


Jó reggelt!

Jajj lányok,valahogy nem tudom kipihenni magam rendesen.Úgy aludnék még,de a melósok dolgoznak a lépcsőházban és kivülről a házon,így esélyem sincs hunyni. :evil:

Jucikám!

Titi tökéletesen jól tudta,ezeket ehetem biztosan,de nem kell ám miattam ennyit fáradni,nyugodtan használd a jól bevált dolgokat,nekem az is szupi,hogy a Titi salijából ehetek és a saját töltött tojcsimból.Így nem halok éhen és nem kötelező nekem mindent végigenni,készítsd csak a bevállt módon.De borzasztóan jól esik,hogy így gondoltok rám. :oops: :wink:

Ági!

Igen ezt is jól írta Titim,mert valószinűleg apa elmegy dolgozni kocsival és odaadná ő nekem a kocsit,ha eldobom melózni,csak kérdés,hogy visszaérnék e érte és így nem merném bevállalni.De fontolgatom apum kocsiját is,hogy elkérem,ha esetleg ők nem mennek sehová és akkor majd Titivel ütköznénk valahol(remélem csak képletesen :lol: ) és úgy mennénk.Miért kérded? Segíthetek valamiben,hozni vinni titeket?Mert megoldjuk! :wink: Ugye akkor jön Vivi,mert Bálint is jönne babázni nagyon.

Jajj a múltkor nem is írtam a festékekről,pedig többen kérdeztétek.A dulux festéket használtuk,mert Ágiéknál nagyon szép lett a lakás,és mivel mi is ilyen karakteres mediterrán színeket terveztünk,ők meg csupa jót mondtak erről a festékről,így nem volt kérdés.Végül még a bordűrcsík is egyforma lett :lol: ,pedig én arra nem is emlékeztem és Feri azt választotta a Baumaxban.Na ennyire egyezik az ízlésünk. :D Nagyon könnyű vele festeni,nincs szaga,de szó szerint,nem csöpög és tökéletesen fed.A színei pedig tökéletesek.Szóval csak ajánlom én is,ha valaki festene.

Titi!

Ezzel te is nyugodtan átfestheted tavasszal a fürdőt, én is alíg várom,hogy eljussunk a miénkig,az is rószaszín. :lol: Még a dulux hengert érdemes megvenni,nekünk ezt is Ágiék javasolták és nagyon szépen lehet vele dolgozni.Ja és ha véletlenül lecsöppen olyan könnyű felszedni. :wink: Hú ma már a 37. hetedet kezdted.Most már amolyan mindenórás vagy.Kiváncsi vagyok a börzelátogatásra! Lehet,hogy csak Ágival megyünk? :lol: Ma hogy vagy? Keményedések?

Erzsike!

Annyira ari vagy,hogy hozol nekem babarucikat! Nagyon szépen köszönöm. :D Tényleg ott tartok,hogy néhány dolog hiányzik már csak.Ugye a kiskád bevállt? Már nekünk is megvan,annyira tetszik.Ugye praktikus?

Annyira várom a vasárnapot,mint kislányként a karácsonyokat! :D

Szép napot nektek

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!
Ismét egy villanásra:

Ági!
Zsolti (a férjem :lol: ) átmegy értetek és haza is visz szívesen! Nem távolság és egyáltalán nem teher!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Már én is nagyon várom a vasárnapot... Ma reggeli szopizást végigbőgtem, mert úgy volt, hogy holnap jön a tesóm (Zsolti egész nap dolgozik) és szólt, hogy mégsem. Én meg már úgy beleéltem magam, hogy végre nem leszek egész nap egyedül, vagyis Babóval, (de ugye ő nem tud még beszélgetni, csak egy pár percet naponta...). Úgyhogy most teljesen kész vagyok.
Még az a jó, hogy Babó nem érzi, most is édesdeden alszik a kezemben.

Ha kell, mi is el tudunk vinni akárkit vasárnap, csak Babóval leszünk a kocsiban.

Puszi
verzsike
 
 


Dudika!Nagyon nagyon boldog szülinapot kivánok!
Kicsi neked meg a második legszebb napot életedbe!
Kép
Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: