Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Reginand! Ez természetes,hogy félsz az anyaságtól,hogy jól fogod-e csinálni. De hidd el,hogy aki ilyen szeretettel várja leendő gyermekét,mint te,az nagyon hamar belejön az anyaság fortélyaiba. :wink: :)Az elején persze ügyetlen az ember és nagyon fél,mert olyan törékenynek látszik az a kisbaba,de aztán szépen lassan összeszoktok és menni fog minden,úgy ahogy kell. Második gyereknél már sokkal másabb minden. Teljesen könnyedén,rutinból megy minden. Ott az a nehéz az elején,hogy az anya megtanulja magát többfelé osztani és összehangolni a 2 gyereket. De ebbe is hamar bele lehet rázódni. :) Most nekem majd 3 gyereket kell összehangolnom,de egyáltalán nem félek tőle! :)
Vicky!
Amíg egy bizonyos szintig nem tágultam ki,addig nem adtak semmit. Amikor adtak,még utána is nagyon nehezen tágultam. Ha gondoljátok előkeresem a szüléstörténetemet és bemásolom nektek.
Az első gyerek után én is azt mondtam,hogy soha többé! :) És tessék,most várom a 3.-at. :D
Az az igazság,hogy rájöttem,hogy nagyon sokat számít az,hogy az ember hogyan áll a szüléshez. Sajnos bennem az a kép alakult ki,hogy a szülés egy nagyon fájdalmas,borzalmas élmény,mert mindenki ezt mesélte körülöttem. Ezért én már úgy indultam neki az egésznek,hogy majd ez velem is így lesz és nagyon fog fájni. Hát nem is lett másképp,de például a második szülésemhez már máshogy álltam hozzá és sokkal jobban tudtam kezelni a fájásokat és hamarabb is tágultam. Nem is fájt annyira mint az előző,pedig a gép majdnem kiugrott,akkora fájásokat mutatott. Mégsem fájt annyira,mint az első szülésnél,ahol a gép alig mutatott fájáserősséget,de nekem mégis veszettül fájt. A kisfiamat sokkal könnyebben megszültem volna úgy érzem,ha nem jön közbe komplikáció.Egyébként nekem nagyon nehéz volt az első szülésem,de a császár után még rosszabbul éreztem magam. Nagyon fájt! Bízom benne,hogy most szülhetek simán,de ki tudja. Sajnos van egy műtétre szoruló köldöksérvem is,amit a 2. terhességemnél gyűjtöttem be,meg hát a császárheg,ki tudja mennyire fog elvékonyodni.
Vicky! Én a tolófájásnál új erőre kaptam,mert tudtam,most már hamarosan vége lesz. Igaz az első tolófájásnál ugrottam egyet az ágyon,hogy mi volt ez a lórúgás.?Mert kb. olyan volt a többi fájáshoz képest,de aztán nekem nem volt gondom a kitolással,mert mindig mondták,hogy mikor nyomjak és mikor tartsam vissza. Szerintem ezt fontos betartani,mert így könnyebb mindenkinek. Neked nem segítettek ebben?
Bocs,ha hosszúra sikerült! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Laptető! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Reginand!
Még annyit hozzátennék,hogy szerintem nagyon jó dolog ha az apuka ott van veled a szülésnél!
Én biztos,hogy nélküle nem szülnék! Sajnos a másodiknál nem lehetett velem,mert a műtőbe,már nem jöhetett be. :(
Viszont az elsőnél ott volt és örök élmény marad neki. Amikor meglátta a kislányunkat sírva köszönte meg nekem,hogy megszültem őt neki! Nagyon meghatódott!
Nem is értem,hogy sok férfi,miért tartja visszataszítónak abban a látványban a feleségét/párját. Persze van aki nem bírja a vért stb., de szerintem egy olyan apuka aki bent volt a szülésnél,átértékeli a dolgokat,mert látja a saját szemével,mit szenved egy nő,hogy megszülje a kisbabát. Persze az is sokat számít,hogy párnak milyen mély érzései vannak egymás iránt. Az is lehet,hogy valaki szégyenli magát a férje előtt és nem akarja,hogy így lássa.
Nekem nagyon bensőséges a kapcsolatom a férjemmel és egymás előtt nyitott könyvek vagyunk. Nagyon boldog vagyok,hogy ő a párom és nagyon szeretjük egymást! :)
Szóval én nélküle biztos nem indulnék el szülni!
Reginand! Te miért nem szeretnéd,hogy veled legyen a párod? Ha nem túl indiszkrét a kérdés!
Úgy látszik ma szómenésem van!
Bocsiiii!!!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 

 
 

zuzmi: Hát nekem annyit mondott a dojim, hogy amikor érzem, hogy jön a fájás, akkor nyomjak. Csak én nem éreztem közte szünetet. Egy idő után szólt, hogy most már pihenjek, mert ez így nem lesz jó. Megmondom őszintén, erre a részére nem nagyon emlékszem a szülésemnek. A gép nekem egyébként semmi fájást nem mutatott, egyáltalán. És teljesen igazat adok neked abban, higy én sem szülnék a páeom nélkül. És a sógoromat is rábeszéltem, hogy maradjon bent és jól tettem. Ő azt mondta, hogy a véres rész előtt majd kimegy. Én meg kérdeztem tőle, hogy mikor is akarod a feleségedet egészen pontosan magára hagyni?Melyik is lesz az a pont? És tényleg bent maradt végig. Annyi, hogy a kitolásnál a sógornőm fejénél volt.



vicky79
 
 


Vicky! Értem!
Amúgy vérzéseddel mizu? Megjött már? Nem voltál még dokinál?

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Nem jött meg és nem tudtam még dokihoz menni. De gyanítom, hogy az a helyzet, mint régen. A jövő hét végén tuti beköszönt, mikor nem kéne.



vicky79
 
 


Vicky! :( Sajnálom!!!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Nálam egyik szülésnél sem volt bent a férjem, de nem azért, mert ne lenne bensőséges a kapcsolatunk. :)
Az elsőnél este kezdődött, de kórházban voltam, akkor még nem volt telefonjuk anyóséknak, így esélyem sem lett volna szólni, hogy jöjjön be. Ráadásul akkor még nem volt divat az apás szülés. De nekem így jobb volt, mert ha velem van, hajlamos vagyok elhagyni magam, így meg végig az járt a fejemben, hogy milyen büszke lesz majd rám ha felhívom reggel (hahaha, a másodikon voltam, telefon meg a földszinten), hogy kisfiút szültem neki. :lol:
Milánnál meg a császár miatt nem jöhetett be, de ott volt kint az előtérben. Mielőtt betoltak, kaptam egy utsó bátorító puszit, kifelé meg várt és utána a szobába is bejöhetett, Milánt is megkaptuk.
Nekem végül is mindkettő szép élményként maradt meg, másodikra mondjuk kicsit hiányérzetem volt, merthogy toxémia miatt 3 héttel korábban kellett megcsászározni. Toxémia először is volt sajna, de akkor gyógyszerrel kordában tudták tartani a vérnyomásomat és simán szülni is engedtek.

Ja, és még egy. Én nem féltem az első szülésem előtt, mert nem tudtam, mi vár rám. Anyukám pedig kérdezgette sokszor. Igaz, 16 éves voltam, akkor azért jóval lazább még az ember. :)
A másodiktól meg azért nem tartottam, mert tudtam, hogy császár lesz. :wink:

Vicky, akkor nem is tervezel dokihoz menni, jöjjön meg amikor akar?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


csuppancs: Hát igazából nem nagyon akarok menni, mert nem nagyon tudunk ezzel mit csinálni. Max kapnék norculutot. Ha dec. 1-ig nem jön meg, akkor azéet elmegyek. Teljesen le kellene mondanom a cukorról és a lisztről és számolgatni kéne a szénhidrátot. Még nem megy, azt hiszem nincs még bennem elég akarat.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Hú vannak ám történetek!

Apás szülés....én nem szerettem volna sosem,hogy bent legyen velem,elég,ha csak ott lesz a közelben!A párom is így gondolja, bár a kórházaktól is rosszul van.Szegény egyszer bejött velem anyukámat látogatni,akkor is majdnem elájult!Már az is csoda,hogy az UH-on ott van velem! :lol:

A szüléstől egyre kevésbé félek,bár gondolom a finisben majd változik az érzés.Most nagyobb bennem a kíváncsiság,hogy milyen lesz az én drága kisbabám.Annyira szeretem már most!Bár azt nem tudom,hogy milyen lesz majd,az amikor a kezembe foghatom....sok szép és megható gondolat jut ilyenkor eszembe,de félek is,hogy nehéz lesz...mert megváltozik az eddig életünk.Sírós lesz-e vagy hasfájós,tudom-e majd,hogy mi baja?Eszik-e eleget?Majd meglátjuk,de egy biztos,hogy imádni fogom minden kis porcikáját,az illatát....és erre koncentrálok folyamatosan.(Igyekszem minden pozitív dolgot felerősíteni magamban!)

Mindenkinek szép napot! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Zuzmi,

nem is tudom igazan, miert nem szeretnem. Sztem azert hogy ne lassa hogy szenvedek, nem szeretek masok elott szenvedni.. Meg azt hiszem, akkor en is kicsit nyafkabb vagyok ha ott van.
Eddigi eletem soran eleg sokmindenen keresztulmentem, es vegigcsinaltam dolgokat, egyedul, nem volt velem. (mivel csak 3 eve vagyunk egyutt es ezek elotte tortentek ) De miota vele vagyok sokkal jobban tamaszkodom ra, mint kellene, ugy elengedem magam. Nem tudom ertitek e..
Ez meg annyira messze van, es annyi minden meg fog valtozni mig odajutunk.. Masreszt meg eldontott teny, hogy bent lesz :) Nyilvan ha nem lesznek orvosi akadalyai..

Szep napot!
20140211131327
 
 


Reginand, én tökéletesen értem, én is ilyen vagyok. Ha nincs ott, tudom hogy muszáj nekem egyedül megcsinálnom -legyen az bármi-, viszont ha ott van, akkor inkább kérek segítséget. :)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csilla,
orulok hogy nem vagyok ezzel egyedul :)
20140211131327
 
 


Sziasztok!

apás szülés: mi mindketten így akartuk,nem mondtunk volna le arról a pillanatról,amikor először megpillanthatjuk az első babánkat! :)
Megértem azokat is,akik egyéb okok miatt inkább a párjuk nélkül szültek,vagy terveznek szülni,nekünk így volt jó.
Nem hagytam el magam a vajúdás alatt,ami eltartott jópár órát, viszont hihetetlen segítséget jelentett a férjem jelenléte,és támogatása.
Végül komplikációk miatt császár lett a vége,de semmit nem bántam meg az egészből :)

Szerintem ez a legszebb csapatmunka,ami létezik! :D

De hangsúlyozom még egyszer,hogy egyáltalán nem gáz,ha valaki inkább magányosan szül,bár nekem hiányoznának azok a bátorító szavak,és gesztusok,amik hihetetlen lökést jelentenek abban a helyzetben.
Férjem sem a lábaim közt nézelődött,kitoláskor oldalt segített a kezemet (és lábamat) fogni.
Én császárral szülhetek csak köv. alkalommal,ezt előre megmondta a doki,nem mer még egyszer kockáztatni. Annyira nem érdekel,a császáros sokkon már rég túl vagyok,bár furi lesz,ha programozott lesz a dolog,és nem várjuk a fájásokat,vagy magzatvíz elfolyását :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Csuppancs: 16 évesen szültél először? Vagy csak félreolvastam? :)
Hát én se tudtam még akkor,mi fán terem a szülés... :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ti hogy számoljátok a menstruációt?
Ha 12 óra után jön meg,akkor másnapra számoljátok? Nem tudom,miért várják el az orvosok,hogy tudják a nők,hogy így kellene, hisz 12 évesen jött meg először,és én konkrétan sok évvel később voltam először nőgyógyásznál...
3 évvel ezelőttig fogalmam se volt arról,hogy nem 0-24 óráig tart egy nap a nőgyógyászoknak,hanem déltől másnap délig....

Most is du. jött meg,nem pedig reggel,ahogy szokott,dehát most nem is szokványos volt az egész....,így hiába 11.nap,még csak 10.-nek számít. :lol:

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti, nem olvastál félre semmit. :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Eszti ,
en teljesen abban a hitben voltam hogy elso babas vagy.
Amugy ezt a mensi szamolasdirol en sem tudtam semmit. Nekem a du, meg aznap :)
es nekem alt. hajnalban szokott, uh. ezzel le is van a gond :)

16 on en is meglepodtem :) Megkerdezhetem mennyi idosek vagytok? en mar eleg koros vagyok, neha sajnalom is h. ilyen keson jon ez a babaprojekt, de eddig az eletem nem volt olyan ahol egy tunemenynek jo helye lett volna. Barmennyire is sajnalom azt gondolom hogy neki igy jobb.
Viszont irtora felek a betegsegektol pl down.. tudom h. 35 felett sokkal nagyobb a kockazat. igen, 35 felett vagyok, meg csak 3 honappal de akkor is.. raadasul ez hogy nem jott meg ossze.. kicsit frusztralt vagyok :)

Szep napot!
20140211131327
 
 


Reginand, én 38 leszek decemberben, Milán betöltött 35. évem után született és tök egészséges. Sőt. Egy ismerősnek most, 45 évesen született szintén egészséges meglepibabája a két 20 évese mellé.

Amúgy ugyanaz a pasi mindkét gyereknél. ;-)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok!
De jó sokat írtatok! Mindig úgy várom,hogy olvashassalak titeket! :)
Én most töltöttem a 28-at és nagyon örülök neki,hogy 28 évesen már 3 gyermekem lesz. Én mindig is fiatal anyuka akartam lenni. És úgy voltam vele,hogy 30 éves koromig le akarom zárni a szüléseimet.:) Sikerült is a terv! :)
Reginand én valamiért az írásaid alapján sokkal fiatalabbnak gondoltalak! :) Amúgy meg a 35 az nem sok!!! :)
Nem mindenkinek alakul úgy az élete,hogy korán tudjon babát vállalni. Még nem vagy lecsúszva semmiről! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Én pont mostanában töltöttem be a 33- at. Én olyan 26 évesen szerettem volna szülni, de 3 évet vártunk Barbusa. Most az a cél, hogy 35 éves koromig beleférjen a tesó.



vicky79
 
 


Zuzmi,
Biztos bena kerdeseket teszek fel azert tuntem fiatalnak :) Amugy alt. fiatalabbnak is neznek a koromnal, de biztos azert van mert alacsony vagyok. Azert nem annyira :) 160 vagyok szoval annyira nem kicsi :)
Tudom hogy vannak egeszseges gyerekek 35 felett is, csak megfordult a fejemben. Bar egeszsegesen probalok elni, de ugye en sem tudok teljesen kibujni a jelenleg vilag nyomasa alol..
Orulok azert h. korombeliek vagytok :)

Az a meglepetesbaba nagyon jo lehetett :) en is valahogy igy szerettem volna meg 20 evesen.. dehat nem ezt hozta az elet.

Tegnap teszteltem, jo eros volt a csik. Ma mar halvanyabb.. bar lehet hogy most ezt kicsit elobb csinaltam, mert azt irja hogy ugyanabban az idopontban kellene csinalni.

Szep estet! :D
20140211131327
 
 


Reginand: én tegnap este csináltam egy elég erős tesztet,gondoltam akkor ma is tesztelek,a tegnapit nem bírtam komolyan venni (előző két ciklusban 15. és 16. napon volt pozitív), erre ma este már durván pozitív...

Jó lenne elcsípni.... :roll: Férj soká dolgozik ma.. Sajnos tegnap nem foglalkoztunk a dologgal,hogy szépen fejezzem ki magam! :lol:

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


szóval ez még csak a 11.-12. napom,attól függ,honnan számolom...
még jó,hogy figyeltem ovu teszttel,mert ennyire korai ovulációra nem számítottam... :shock:

Igen csajok,már van egy lányom,most Neki szeretnénk kistesót! ;)
30-on felül vagyok már én is,és persze 30 előtt akartam szülni,de már elsőre is annyit vártunk (5 év),hogy ez nem jött össze.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Hajrá csajok!Apára fel!Mennek a drukkok!

30 éves korom előtt szerettem volna anyuka lenni!Február 17-én leszek 30!Elvileg 21-re vagyok kiírva,de eddig mindig mindenki 1 héttel idősebbeknek mondta a babát,úgyhogy megbeszéltem a kisfiammal, hogy megcsináljik.Lehet 16-án este,de meglesz a nagy álom! :lol: (Ha nem akkor sem lesz baj!De jól kicentiztem az tuti!)

:lol:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike: drukkolok!
nekem ehhez a 36.héten kellett volna szülni! :lol: :lol: :lol: :lol:

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti!Köszi!Kíváncsi leszek mit mond ma dokibácsi?! :wink: Illetve,hogy mekkora a legényke.Mostanság nagyon durván mocorog,tegnap olyan volt mintha forognak össze-vissza!Biztos élvezi,hogy van még egy kis helye! :lol:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!
Györgyi üzeni, hogy azért nem tud jönni ide, mert kórházban van. Magas a vérnyomása és fehérje is van a vizeletében. Kap tüdőérlelőt két napja, hogy ha esetleg baj lenne ( de nem lesz ), akkor jó esélye legyen a kicsinek. Azt mondták neki, hogy kb. 4 hétig, de max. a 36. hétig fog benn maradni a baba. Szép fejlett, de azért még csak anyánál van a legjobb helyen!
Sipike!
Tőled azt kéri, hogy írd már meg a többieknek a topikotokba a helyzetét.

Mindenkinek legalább egy babát a 2013-as évre!!!

KépKép KépKép
KépKép
KépKép
csenge10
 
 


Csenge10! Gyorgyinek minden jot es kitartast :)

Ma vettem palastfuteat, kiprobalom hatha..

Zuzmi, kovetjuk am az eloirast :)

Szep estet!
20140211131327
 
 


sipike: A kolléganőm a születésnapján szült. Hajrá! :-)

Györgyinek kitartás. Én a 28. héten kaptam a tüdőérlelőt. Nem emiatt, de kibírtuk a 37. hétig.



vicky79
 
 


Drukk Györgyinek! A toxémia sajna elég alattomos dolog, reméljük hamarosan normalizálódik a vérnyomása és minél tovább bent tud maradni a kis manó a pocakban.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok!
Györgyi! Mennek a drukkok! Kitartás! Minden rendben lesz!
Reginand! Örülök,hogy előírás szerint haladtok! :lol: Hajrá! :)
Sipike! Mi volt a dokinál?
Én tegnap voltam! Minden rendben. Már 2,43 cm a drágám. Még azt is láttam,hogy kalimpál a kezével. Olyan jó volt. Legközelebb 6 hét múlva kell mennem. Olyan soká van az! De nemsokára úgyis láthatom,mert megyek kombinált tesztre. Rakok nektek róla egy képet.
puszi Kép

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Ja és 1 nappal idősebb lett az uh alapján. :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Csenge köszönöm az üzenetet,már meg is osztottam a másik topikban,mert nagyon hiányoltuk onnan is!

A babmozi jó volt.Már nagyobb,mint 1100 g!Van helye bőven,mert jó sok a magzatvizem.A dokibácsi megnézte minden kis szervecskéjét,hallottam a kis szívét!A méretei alapján 27 hetes és 6 napos!Azt az egy hetet,keményen tartjuk!
Reggel nagyon kemény focizott a kiscsávó.Odabújtam apához és pocakon keresztül érezte,hogy rugdossa az oldalát! :lol:

Zuzmi cuki a kép!Sajnos rólunk már nem tudnak egész alakos képet csinálni!

Szép napot mindenkinek! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Zuzmi,
nagyon kis helyes fotod van :)

Sipike, nincs nem egeszalakos keped ? :)

Szep napot!
20140211131327
 
 


Vicky, Csilla, Ti hogy alltok a tesztelessel?

Eszti, nekunk majdnem egyszerre kell majd tesztelni :)

En annyira varom mar, olyan kivancsi vagyok!
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Ferjem behozta a laptoppot, igy tudok irni.
Vernyomasom lentebb ment, de a feherje duplazodott sajnos, es vizesedek.
Azt mondjak aha marad ilyan az allapotom, akkor december vegen meg inditjak a szulest, mert utana nem kockaztatnak.
Ha rosszabbodok, akkor azonnal csaszar, a baba jol van, en vagyok szrul, 6 napja faj a fejem....
Sajnos ez van.
Kesobb vissza olvasok!!

Puszi mindenkinek!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, remélem javul az állapotod! Drukkolok!

Zuzmi, de kis helyes. Már tiszta babaformája van. :lol:

Reginand, jövő héten valamikor, kedden van a nemvárt napja kb., bár mostanában semmi sem biztos.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Györgyi: drukkolok nagyon!!!

Zuzmi: csodaszép a kis babód! :)

Sipike: de jó lenne a Te babádról is látni képet! :)

Regi: bizony,majdnem egyszerre tesztelünk! Elképesztő,hogy 4-5 nappal előbb volt pé. :D
jó lenne,ha nem jönne meg,és tesztelhetnék egy pozitívat! :) Persze ehhez nagy mázli kell,és sok-sok ima,hogy egymás utáni hónapokban pozitív legyen a terhességi tesztem,de hátha! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Györgyi, minden rendben lesz. Csak erre gondolj.
Biztos jobb lenne otthon, de talan sikerul egy jobb tarsasagnak osszejonni ahol jobban telnek a napok!


Eszti,
minden honap egy ujabb csodavaras :) Remelhetoleg tenyleg lesz 2 csikunk :)
drukkolok Neked is :)

Csilla, akkor Te elobb lathatod meg a 2 csikot mint mi :) Szurkolok neked is!
20140211131327
 
 


Csilla: húú,a kedd már közel van!! :)
drukk Neked is,és Reginek is! :D
nem teszteltél véletlenül,hogy mikor volt pé.?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti,
dehogynem :) vmikor most volt.hetfon volt nagyon eros a csik, kedden mar halvanyabb es tegnap mar sztem csak en lattam.
Igy valamikor kedd magassagaban lehetett, ha jol ertelmezem a teszteles szabalyait.
20140211131327
 
 


Regi: nekem kedden volt legerősebb a csík,szóval 1 nap az eltérés :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Nekem ma megjött. Még csak maszatol, de már piros. Tegnap egy napot barnáztam. Persze, hogy akkor, mikor megyünk hétvégézni. Mindegy, majd csak megoldom valahogy a fürdést. Ja, és begyulladt az ujjam...és irtózatosan hisztis a lányom. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :evil:



vicky79
 
 


Eszti, azért ne csak imádkozz! :lol: (Bocs, de nem bírtam kihagyni.)

Vicky, sajnálom! Remélem tudsz fürdeni azért.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek a dicséretet! :)
Györgyi! Kitartást neked! Nagyon szorítok értetek!
Csuppancs! Akkor te hamarosan tesztelhetsz! :) Drukkolok!
Reginand, Incifinci! nektek meg hajrá! Gyakoroljatok szorgalmasan a párotokkal! :lol: Nagyon drukkolok! :)
Vicky! Sajnálom,hogy rosszkor időzített a mensid! De nézd a jó oldalát! Legalább magától megjött. :)
Azért jó pihenést nektek!
Jók legyetek! Várom a híreket! :)
Pussz

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Vicky,
Sajnalom, de egyetertek Zuzmival, nem kellett beavatkozni.

Kepzeljetek, most tiszta ideg vagyok.
Paromat megcsipte egy kullancs meg 3 hete, v. 4 majdnem. A heten fajt a feje, elegge, ma elment dokihoz ( en mar mondtam neki 2 hete is amikor ott jarth nezesse meg), es azt mondja lehet elkapott vmi fertozest :(
Sztetek, most lehet irtozatos hulyeseget kerdezek, ha most osszejonne a baba, kihatassal lenne ra?? vagy ha antibiotikumot kell szednie??
azt tudom h. az anyuka nem szedhet- mondta a nodoki is h. 1 honap a szedese utan ajanlatos.

Szep napot!
20140211131327
 
 


Reginand,egyszer kezeltek kullancs csípés miatt engem is antibiotikummal.Az durva,mert 1 hónapig kellett nyomnom a gyógyszert.Szerintem az nincs jó hatással senkire.De nem hiszem,hogy a fejfájás emiatt van.Nekem semmi tünetem nem volt a piros karinkán kívül.Egy csomó helyre küldenek ilyenkor vérmintát,azok eredménye nélkül meg a doki se ítélkezhet,fejfájás sok mindentől lehet.Ha meg éppen most sikerült a baba,akkor meg szerintem nem lesz gond,mert a katonák már előbb ott voltak.És ha összejön a bébi,akkor ott minden jól működött,gond nélkül. :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Reginand, engem a terhesség alatt 8 hétig kezeltek antibiotikummal, mert lyme kórom volt. Semmi baja a bébinek.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok!
Nem jövök túl jó hírekkel. :(
Megszületett Bikkes Robika. 1100 gr és 35 cm.
Felment a Györgyi vérnyomása és meg kellett császározni. :(
Sipike!
Légyszíves ezt is tolmácsold a topikotokba!

KépKép KépKép
KépKép
KépKép
csenge10
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: