Új privát üzeneted érkezett!

Dana!

Szerintem menj el az ügyeletre!

Viki!

NEm érted. Nekem azzal van a bajom, hogy a kutyának nincs cipője, amit levesz, ha bejön, ergo nekem az a normális, ha mindig letörölném a lábát vizes ronggyal alaposan, ahhoz meg nem lenne türelmem + időm minden alkalommal. :lol: Szóval vagy kint állandóan, vagy bent. A mi kutyánk mindig kint van, ha esik, ha fúj, van neki kint egy nagy háza, ahol télen a legnagyobb hidegben (szalmával kibélelve+ szigetelés a házán) sem fázik. Persze ehhez olyan fajta kutya kell, mert nem minden kutya bírja, az olyan kicsik, mint a tied nem. A mi kutyánknak nagy szőre van, nem nagy kutya, de igazi házőrző és vadász. Megfogja még a patkányt, a vakondot is. ;)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Dana!

Kitartás!! Sajnos én nem tudok segíteni. Tesóm is sokat szenvedett vele, tudom milyen rossz. Neki kiszedték az epehólyagját, azóta minden oké. HA nem bírsz elmenni, legalább hívd fel az ügyeletet, hogy beszedhetsz-e nospát. Nekem rémlik, hogy lehet, de biztos nem vagyok benne. VAgy gyógszertárat hívjál fel!

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Azt olvastam az interneten, hogy lehet a nospát, egy szintén várandós sorstársad írta...(persze azért inkább tényekg szakembert kérdezz) viszont nem riasztgatni akarlak, de azt is írták, hogy el kell mulasztani valahogy a görcsöket, mert beindíthatja a szülést. :? De gondolom nem ilyen kisterhesnél, mint te. Régebben is volt már gondod vele?

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 

 
 

Dana
Alapvetően lehet bevenni No-spa-t, de!!!!! MENJÉL ORVOSHOZ!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Bizti lehet nospát, nekem a koriban adták marokszámra anno....

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Izisz :) De értem, és tudom, hogy vannak, akik erre háklisak. Mindenkinek megvan a saját kattanása, amit nem tud tolerálni, nekem mások az ilyen dolgok :) Szerintem amúgy tök érthető és én magam sem tudom, hogy lesz ez, ha jön a kisbaba... Pont tegnap beszéltünk erről hosszasabban, de nem jutottunk megoldásra sajnos :(

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki!

Szerintem ha ti szeretitek a kutyust a lakásban, akkor a baba is így nő majd fel, vele együtt. ;) Vagy barátságtalan a gyerekekkel, idegenekkel? Azt hallottam, hogy már a kórházból haza kell küldeni egy rongyot a baba illatával és megszagoltatni a kutyával. Mi nem csináltuk, de biztos jó ötlet. Az én fiam sajnos fél a saját kutyánktól is, menekül és visít, ha jön felé a kertben, de szerencsére nyugis kutya és inkább elmenekül ő a visítás elől. Nem tudom miért van benne ez a félelem, remélem kinövi. Ha úgy megyünk oda, hogy simogassuk meg, akkor odajön és óvatosan megsimizi, akkor örül és büszke magára, de ha a kutya bármilyen váratlan mozdulatot tesz, már megijed és megy a sikítás. :(

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Kata
Jól nézel ki! :lol: :lol: :lol:
Ájulás: amikor kezded érezni, meg lehet próbálni felváltva összeszorítani a vádlid, a combod, a feneked... közben szépen lassan, jó mélyen beszívod a levegőt, lassan kifújod...
Alacsony vérnyomás legjobb ellenszere a sok folyadék! Inni kell!!!! A melegben akár 3-4-5 litert is naponta...

Kuglófka
Nagyon édes az a süni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tünde
Én se tudnám itthon hagyni pár percre sem Chloet... :oops: :?

Állat
Nekünk macsekunk van. Mindent kibír... Nagyon türelmes egy jószág... :oops: :lol: :wink:

Izisz
Nem olyan vészesen hullik a macsek szőre, ha egészséges a jószág!

Viki
Nálunk a gyerek és a macska nagy barátságban van! :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Jézusom szegény cica!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Tényleg mindent kibír!!!! :D Chloe édes!!!

Mi nem kertesben lakunk így meg se fordult még a fejünkben, pedig Rózi minden állatot szeret. Még a hülye undorító galambokat is. :? :?

Folyadék most tényleg nagyon fontos....Én tegnap rosszul lettem, így ma már nagyon figyeltem. Jöhetne már az a hidegfront.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Bdana: No-spa-t lehet bevenni, ez tuti, de az adagolást vagy egyéb kezelést inkább orvos mondja. Azóta hogy vagy?:?

Nekem ettől a nagy melegtől egész nap hányingerem van... De most hűvös van, esik, dörög, villámlik... ettől mindig félek :oops:, de jobb, mint a 100 fok. :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Jó reggelt!

Bécsben nincs hőség....

Nekünk 2 angol bulldogunk van. Ők velünk élnek... :wink:

Dana
Hogy vagy?????

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Megjött az eső!!! Végre csak 21 fok van. Remélem napközben még esni fog, és nem kezd ez párás meleg lenni.

Dana?

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Igen, végre esett, de már nem esik, viszont jó hűs van. :) Nekünk délután ki kell mozdulnunk, úgyhogy én nem szeretnék több esőt, esetleg még este, éjszaka eshet. ;)

Dana?

Remélem jobban lettél... :?

Ohh, szegény cica!! És az a fej!!!!

:lol: :lol:

Tündi!

A pesti galambokat én csak patkányoknak hívom, ahogy ott turiznak a kukában...fújjjj Nálunk viszont gyönyörű fehér, világosszürke galambok vannak. :)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Izisz, nekünk az a probléma, hogy Bogyóval mi olyan szimbiózisban élünk, mintha a kisbabánk lenne... Ő felmehet a kanapéra és az ágyba is (én nem vagyok tisztaságmániás :lol: ) A program úgy néz ki, hogy úgy netezek, hogy az ölembe kéreckedik, a tévét úgy nézzük, hogy hozzánk bújik, este elalváskor is odabújik hozzánk. Nagyon barátságos és imádja a gyerekeket. Amikor a baba fél - 1 éves lesz, már nem fogom félteni, de azért Bogyó mégiscsak egy kutya, és engem hiába nem zavar, hogy felmászkál mindenhova, egy újszülötthöz nem akarnám odaengedni, és nyilván lesz, hogy a babát az ágyba akarom tenni magunkhoz, vagy a kanapéra. És fogalmam sincs, hogy magyarázom el Bogyónak, hogy ezentúl nem lehet azt, amit 5 évig lehetett :roll:

Amúgy mindent kibír a kutya, sőt azt mutatja, hogy jaj ő szegény, hogy "kínozzák" a gyerekek, de imádja, ha vele foglalkoznak :)

Dana, hogy vagy???

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok Csajok!

Aranyosak vagytok, hogy érdeklődtök, nagyon jól esik. :)

Igazság az, hogy tegnap olyan hat körül lefeküdtem egy kicsit és magzatpózban nem fájt annyira, úg yhogy teljesen besünösödve kialudtam a fájdalmat és este 9 után ébredtem föl. Nem vettem be végül semmit sem, mert nagyon félek minden gyógyszertől eleve...még ha egészséges is vagyok, csak akkor veszek be valami gyógyszert ha már nagyon-nagy a baj. Szegény férjem aggódott nagyon, hogy nem tud segíteni... :?

De most már jól vagyok....csak annyi a bajom, hogy fogalmam sincs mitől jön elő....most például a sima sertéspörkölt tett be, legutóbb a görögdinnye....de azelőtt meg soha sem volt ezekkel baj....hát nem tudom.....

Most megpróbálok odafigyelni, hogy mit eszem, de akinek van epeköve, az tudja, hogy ez csak az evés után két-három órával jön elő, tehát lehet, hogy tök jól esik amikor megeszem és semmit sem érzek és pár óra múlva meg kiüt......

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana, dokit azért nem hívod fel?

Én voltam ma védőnőnél. Híztam 70 dekát, és meghallgattuk a baba szívhangját, jó volt :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


A galamb az galamb, undorító!!! :D Én legalábbis mindet felrobbantanám. Lelkiismeret furdalás nélkül.

Itt már mit sem érezni az esőből. Kivéve a párát. Nagyon jóóó..... :twisted: :twisted: :twisted:

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Csajok! Ti is eltűntetek.... :cry: Mindenki jól van? Nyaral mindenki? :D

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Mi most per pillanat épp nem, de medencézünk a kertben meg hűsölünk bent, még a számítógép előtt ülni is meleg. :)

Veled már minden oké?

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia Ízisz!

Leszámítva a tegnapi négy darázscsípésemet és hogy dobtam egy hátast a székkel, mert összeesett alattam, egyébként minden ok. Az epém most békén hagy, vettem borsmenta és édeskömény teát, abból iszom most minden nap egy pohárral, jót tesz. Olvastam, hogy ezeket szabad.

Egyébként meg ráálltam a tepertőre :roll: :roll: annyira jól esik, pedig igazából nem is nagyon szeretem :wink:

Várom már a júl.13-át, de olyan messzinek tűnik az időpont.

Mostanában sokat szurkál a hasam, néha kicsit görcsölget, de olvastam, hogy ez normális, mert nő a méh. Rettenetesen fája fejem két napja....gondolom a meleg vagy a frontok miatt....Egyéb más tünetem nincs, ezért írom ezt neked, mert ahogy látom "egynaposak" vagyunk....neked nincsenek ilyen apró gondjaid? :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Panndi, gratulálok a szívhanghoz !!!!! :) Olyan érdekes hallani....

Nem hívtam fel végül ,mert nem új dolog ez az epekő....csak terhesség alatt nem merek semmilyen gyógyszert bevenni, most ez a borsmenta-édeskömény kombináció segít, azóta nincsen bajom - lekopogom -

Olyan jó, hogy te voltál UH-n.....nekem még nagyon messze van a következő...júl.13.....remélem minden rendben van odabent, nekem első terhességem, úgy hogy nem is tudom mit kellene figyeljek, hogy ok vagy nem ok.... :?

Hát ennyi!
üdv

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


bdana, örülök, hogy most jobban vagy :)

Én jövőhéten megyek UH-ra, már én is rég voltam. A védőnős szívhang-hallgatás sem rossz, de azért az UH az igazi ;)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Na csajok! Család egyik felének a fele letudva.
Este még nemtudtuk, hogy elmondjuk-e, de mondtam Petinek, hogy szóljon azért, amíg nem szól, én nem mondok semmit. Ő nem nagyon akarta még elmondani.
Ettől függetlenül rájöttek, és amikor már sokadjára kérdezték, totál hülyén éreztem magam, hogy semmit se mondok. Így rábólintottam.
Hát szerintem nem sült el jól. Jobb lett volna ha ezzel nyitunk, vagy legalábbis mi mondjuk el , és nem rájönnek.
Most szerintem úgy érzik, hogy nem gondoltuk,hogy közük van hozzá, pedig igazából csak nemistudom. Megbántodtak, legalábbis sógornőm biztos. Hát most szarul érzem magam.... :? :? :?

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tündi :( Sajnálom, hogy szarul sült el. Én mondjuk az essünk túl rajta híve vagyok szinte mindenben, lehet, hogy tényleg jobb lett volna, ha ti mondjátok el. De végülis mindegy, majd úgyis megbékélnek :)

Én rosszullétügyileg jól vagyok, már hetek óta nem volt hányingerem, és éjjel nappal zabálhatnékom van. Viszont a fáradtság még mindig nagyon jellemző, és már elég nehezen viselem, hogy csak vonszolom magam, a lakásban meg mintha bomba robbant volna... Jó lenne ezen is túllenni, várom már a híres fészekrakást, remélem én is kifordítom a lakást a sarkaiból, nagyon ráférne, nem tett jót neki az elmúlt pár hónap...

Beléptem a 12. terheségi hétbe, szombaton be is töltöm és annyira megkönnyebbülés, hogy már itt tartok és hogy nem volt semmi baj. Építhetem le a gyógyszereket, alig várom már, mert ez a hüvelyi utro nem egy álom napi 3*...

Jó hétkezdést mindenkinek!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki: Ne aggódj, lassan elmúlik a fáradtság is. Már csak max 2 hét.
Utána előtted a nyár!

Mostmár én is érzem a babát! :)

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Dana!

NEekm semmi görcs nincs szerencsére, meg nem is érzem a hasam, de nekem már 3. baba, elsőre éreztem csak a szurkálást meg görcsöket, de akkor is csak az első hetekben.

Most inkább elég sokszor fáj a szeméremcsontom, azt vettem észre, hogy időjárásfüggő, fura...

Tündi!

:( Mindegy, majd legközelebb másképp csinálod. ;) Amúgy én épp ezért nem sértődöm meg már senkire, ha későn mondja el, vagy el sem mondja, mert annyiféle oka lehet a dolognak, ha megszületik a pici, akkor gratulálok és együtt örülök vele, de nem veszem személyes sértésnek, hogy nem szólt, vagy későn.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Nekem most is fáj ahogy nyúlnak a szalagok. Tegnap este már borogattam a hasam. :/

Ma telefonon elmondtam az én családomnak. Legalább feldolgozzák mire találkozunk. Egyébként örültek, de azért mindenki hozzátette,hogy akkor mostmár abba lehet hagyni a gyerekgyártást. Lesz fiú is lány is :D :lol:

Szülinapozáshoz már nincs pofám....azért lesz lent Csabán, mert el se férnénk itt (egyebek közt asztalunk sincs olyan kicsi a nappali) erre Peti nem nagyon invitálja a családját...a vége az lesz, hogy nem szól vagy későn,és kell tartani egy 3. szülinapi bulit is. Már az agyamra megy ez is amit a hétvégén tartunk a haveroknak (hisz nekem csak 3 bnőm jön el, a másik 17 Peti haverja) szinte semmi sincs még meg. És akkor le kellene menni Csabára a buli előtt, hogy ne mindent más csináljon már. Legalább bevásárolhatnék én, megteríthetnék, meg ilyesmik. Fáradt vagyok....és még vizsgaidőszak is van. :cry: :cry: :cry: :cry:

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de én most csak olvasó üzemmódban vagyok. Az utóbbi három napba olyan vagyok, mint a mosott szar, a kedvem is rossz! :cry: Azért olvaslak titeket...majd, ha helyre állt a lelki világom (ami nem tudom, hogy mitől borult fel), jelentkezem!
Lehet, hogy holnap már meg is oldódik, mert holnap lesz a házassági évfordulónk és romantikázni fogunk. :D

Zsófi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Kuglófka, sajnos kezet foghatunk.... Én is elég morcos vagyok. :(
Ma rámjött egy para-roham... A másik, hogy eldöntöttem, hogy el fogom mondani a munkahelyemen, mert már nem nekem való ez a stressz, amit az okoz, hogy titkolom... Meg akartam várni a következő uh-t, hogy túl legyünk a azon az időn, amikor másfél éve baj lett. De nem tudom kivárni. Azért félek a holnaptól... Muszáj nagyon bíznom abban, hogy minden tökéletesen alakul!!!

Tündi, sajnálom, hogy a bejelentés nem volt az igazi.

Hétvégén a férjem elmondta az én apukámnak, jól, de csendesen (kedvesen aggódva) fogadta.

Lányok, nekem minden délután és este hányingerem van. Már megint... :?

Csináltam magamról képet, de már megint nem tudom feltölteni, majd talán holnap több türelmem lesz hozzá...

Elég volt ennyi eső, kérek szép időt!

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


És Tündi, tök szupi, hogy te is érzed már Őt!:D Én m,ég várok, várok és várok...

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Kuglófka, most látom, hogy az aláírásodnál Zsófi szerepel. :) Én is Zsófi vagyok. :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Sziasztok! Hát most csatlakozom a rosszulléthez... :( Két napja fáj a fejem, ez még hagyján, de fáj a hasam is - szurkál nagyon - mindenki azt mondja, hogy nem kell aggódni nő a méhem, ez oké is csak nagyon kellemetlen..... és mind ehhez hányinger is társul....eddig semmilyen tünetem nem volt....lehet most jönnek elő?

Nem tudom, hogy mitől, a hormonoktól vagy mitől...de idegesít, hogy nem érzem a mozgását....nem tudom, hogy rendben van-e minden, bár nincsen semmi tünet...vérzés...görcs ilyesmi...de nagyon depis hangulatom van...remélem ez elmúlik.....

nohhh nem fárasztalak titeket! Pihenjetek, lehet én is lefekszem egy kicsit :?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Bdana, depi nálam is van... És hát eddig én is a tünteket hiányoltam, erre tessék. Ja, és a fejem is fáj, bár az szerintem az időjárástól.
Én is akarom érezni!!!
Ennyi rosszkedv után jöhetne valaki, aki arról számol be, hogy mennyire happy! :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Mi jól vagyunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki
Macs nálunk is bejáratos mindenhova és én se vagyok tisztaságmániás... :oops: :wink:
Chloe koraszülött volt, 35. hétre született, mégse zártam el tőle a macsekot... és mindkettő túlélte...Chloe is, cica is :lol: :wink:
Én nem hiszem, hogy egy normális körülmények között tartott állat káros lenne a gyerek számára... persze, megfelelő körülmények kellenek...felügyelet... :wink:

Dana
Epekő sok, komoly galibát okozhat. Egy hasi UH (nem nőgyógyászati) nem lenne ártalmas, hogy mennyi, mekkora kő van, pontosan hol helyezkednek el.
Diéta: magadnak kell kitapasztalni, hogy melyik az az étrel, ami panaszt okoz...azokat érdemes a továbbiakban kerülni...
Tepertő nem okoz görcsöt? Pedig azt mondják, hogy az, mivel szinte csak zsír, az csinál gondot a legtöbb esetben! :roll:

Tünde
Ti ilyen nagy szülinapozásokat szoktatok tartani?
Mi nagyrészt családi körben lerendezzük...

Kuglófka
Boldog évfordulót! :lol:

Pitypang
Nem lesz baj! Egy nagy zsák jóidőt küldök! Csak a hosszú út alatt el ne romoljon!!!!! :wink:
Darázscsípés :cry: :cry: :cry:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Dana
Babamozgást én se érzem még!!!!
Gondolj arra, hogy a babának bőségesen van még helye, mozgás közben nem sokszor ér a méh belső felületéhez. Ráadásul még nincsenek izmai sem nagyon, nem tud igazából erővel mozogni...
A babáink még csak kis pálcikaemberkék... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


http://www.medical-artist.com/fetal-illustrations.html

Itt nagyon jó képek vannak a különböző korú magzatokról!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Jó reggelt!

Esik az eső, hideg van... :cry:

Ircsi
Meleget ide is küldhetnél! :wink:

Viki
Én nem tervezem, hogy a baba miatt teljesen megváltoztassam az eddigi szokásokat... a két kutya változatlanul a család része lesz.
Tesóm gyerekei is egészen kicsi koruk óta össze vannak eresztve kutyával, macskával... Minden túlélte eddig... :wink:

Dana
Jobbulást!
Nekem nincs epekövem, de van Chron-betegségem... így tudom, milyen rossz, amikor egy-egy evés után mindenféle panasza van az embernek :cry:
Azt magadnak kell kitapasztalni, hogy mi okoz gondot. Nekem a zsíros, olajos, jobban fűszeres, tejes dolgokkal kell vigyáznom...

Tünde
Akkor túl vagytok a bejelentéseken...

Fészekrakás
Kezdtem bababútorokat nézegetni a neten. Olyan szépek vannak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kuglófka
Jobbulást a lelkednek!
Boldog évfordulót! :lol: :lol: :lol:

Baba mozgását még én se érzem, de tudom, hogy elvileg úgy a 18. hét környékén lesz majd igazán érezhető. (az ikreket a 19. héten éreztem először)

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Kép

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Dana: Messze még a mozgásnak az megérzése, és akkor is lesz, hogy naponta csak párszor...én pl csak este érzem ha nyugiban vagyok már. Dehát már 17 hetes vagyok.
Minden rendben van ott benn!!!

Ircsi olyan furi,hogy két babád lesz. Amikor elindult a fórum, akkor volt még valaki aki ikres volt, és akkor még nekem is kettő volt. Na akkor azt hittem decemberben rengeteg tuti duó lesz. :D Erre csak Te maradtál!!! Örülök,hogy jól bírod!!!

És csatlakozom Ircsihez. Inkább jó a kedvem mint rossz. Bár alig alszok, rohan a lakás, és lányom egyre anyásabb, de a kicsi ingerültségtől eltekintve semmi rosszullét nincs.

Megyek ma vizsgázni!! (remélem nem megbukni) Ettől mondjuk kicsit letörnék. Szurkolást kérek!!

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Jó reggelt!

Mi is jól vagyunk :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak a hidegfrontok viselnek meg, olyankor nagyon tud fájni a fejem és érzem, hogy görcsölget a pocakom... Algopyrin és magnézium megy :wink:

Itt pillanatnyilag 14 fok van :cry: :cry: :cry: :evil:
Kérem vissza a nyarat!!!!!!

Rebelen
Szép nagy pocid van!

Tünde
Drukkolok a vizsgához!

Babák mozgását még én se érzem... pedig az én pocakomban "tömeg" van! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 19:25-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 19:25-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Mennyi szép kép és szép pocak!!!! :lol: :lol: :lol: Gyönyörű!!! És Éva, neked már milyen gömbölyű. annyira kíváncsi vagyok, mekkora lesz decemberre. :wink: Vannak már neveitek?

Na, nálunk süt a nép, szép az idő, úgyhogy a kedvem is jobb. :) Köszi, Lombikbaba, hogy küldtél egy kis meleget!!!

Tündi, hajrá!

Kedves szurizásban jártasok! A tegnapi szúrásom helyén lett egy elég méretes csomó... Mitől van ez? Mit csináljak? Baj? (Mindent ugyanúgy csináltam, mint korábban.)

Olyan vicces, ahogy arról írtok, hogy a gyerkőcök környékén lévő állatoknak is túl kell élniük a gyerekek "gondoskodását". Amikor a bátyám kicsi volt, többször is megfürdetett 3 évesként egy macskát egy vödör vízben, ő is túlélte. Ott a macska nagyobb veszélyben volt, mint a tesóm, úgy tűnik, mindenhol hasonló a felállás. :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Húúú!!! Hát azért 3 gyerek foglalja a helyet!!!! Jó nagy hasad van már!!! :) Ezt biztos nem titkolod el!!!! :) :wink:

Amúgy tényleg olyan szépek vannak. Én ugyan már megvettem a bölcsőt, és mást nem is fogok, mert minden van. Ruhákat vásárolgatok, ha olyanom van. De sajnos ebben ki is kell merülnöm.
Rózával szerencsénk volt anno. Peti tesójának lányai vannak, ruhákat kaptunk, sőt komplett babaszobát. Pedig így nekik kellett venni kiságyat a kisebbnek. Szóval mi semmit se vettünk szinte. Most se nagyon kell, mert az újszülött ruhák nagy része fehér, azaz fiúnak is jó lesz.
Merre laksz Te, hogy hideg van, és eső??

Itt már süt a nap. Kezdem elhinni, hogy holnap 38fok lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fairytale20 2012.06.26 07:58-kor.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Jó reggelt :)

rebelen, nagyon csinos vagy :) Ikrek :( Én azt hittem, őket még nem érezted.

Éva, ez ám a pocak, nagyon szép :) Nekem még mindig felfoghatatlan, hogy fér el benn három baba :)

Én újra hányok, de nagyon. Grr :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!


Képzeljétek barátnőm kölcsönadta a szívhang figyelőjét annyira jó érzés volt!! :D Megint feltöltött és már kibirom jövö hét péntekig mikor mennék a dokihoz!!! :oops: :oops: :lol: :lol:


Panndi!Sajnálom,hogy még mindig hánysz!!!Többiekkel is így elhúzodott?Gábornak utólag is boldog születésnapot !!!!Milyen volt a szülinap?Te milyen terhes vitamint szedsz?

Rebelen!Csini vagy és látszik rajtad a boldogság!!!Van már neve a kisfiatoknak?

Dreibabys!Hú micsoda babalak :lol: :lol: Gratulálok a vegyes párosokhoz!Nevek vannak már?


Tündi!Sajnálom,hogy rosszul sült el a bejelentés :cry: De amúgy mivel Rózánál is rosszul fogadták csodálkoznak,hogy nem újságoltátok el rögtön :roll: Az meg,hogy van fiú lány még nem jelent leállást :lol: :lol: Sok sikert a vizsgához!!!!3 szülinap :shock:
Ismerős nekünk 3 évig ment így de mikor kertes házba költöztünk közöltük a szülökkel bírják ki egymást mert nem fogunk bohockodni 2 szülinapot kíbirnak egy évben :twisted:


Pitypang!Mond el a munkahelyeden!!!Nem lesz baja a babának!!!!Írd ám meg mi volt!!!


Viki!Juhu már te is nemsokára túl vagy a büvös 12.héten :lol: Genetikára mikor mész?

[b]Lombikbaba
!Köszi a jó tanácsokat!Annyira készültem én erre a vérvételre mint az olimpikonok az olimpiára de még is elájulok :oops: Nálatok milyen idő van?Készültök a szülinapra?Mit kap Kata?


Háziállat:Nálunk van kutya de kint el sem tudnám képzelni bent főleg mert 30kg boxer tele energiával :lol: Most csinálunk neki külön részt ha meg lesz a baba ki tudjam rakni majd a babakocsit de attól szeretném ha ismernék majd egymást és tervezem,hogy úgy sétálunk én tolom a kicsit Lili meg jön velünk!Ez ember függő barátnőméknek az 52nm-en van boxerjük nincs vele baj de mondja minden nap 2x porszívozni felmosni és a fia ha mászni fog nem tudja mi lesz :roll:


Ne szidjatok de én úgy örülök ennek a lehűlésnek!!! :oops: 8) [/b]

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Atyaég! Én mindig megdöbbenek rajtad :lol: :lol: 3 bébi, hihetetlen a természet, annyira aranyosak és a lakosztály is alakul. Nagyon-nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen és a vége fele is ilyen mosolygós szép kismama legyél :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Panndi, sajnos nekem is most jönnek elő a tünetek, amik eddig nem voltak, úgy örültem,hogy tünetmentes kismama vagyok, de az utóbbi napokban rohadtul fáj a fejem és hányinger is erősen kerülget! De hát ez legyen a legnagyobb baj..... :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


De jó sokat írtatok! :)

Nekem ez az idő az itthonlétre teljesen megfelel, süt a nap, nincs túl meleg, de hideg sem. A tegnapi sok eső se kell annyira, mert akkor meg nem lehet kimozdulni, persze néha a földnek meg a növényeknek nem árt.

Háziállat!

Én sem vagyok ám tisztaságmániás :lol: , de a szőr az zavar... na meg amit a kutya anyóséknál csinál, hogy átjáróház van...hát hozzá van szokva, hogy knt is és bent is, ezért esős időben, ha nyitva avn az ajtó, simán bejön és lépked a szőnyegen is akár sáros lábbal. NA, én ezt NEEEEM!! Morzsák, amit a gyerek leszór, sőt még a homok is jöhet a homokozóból, de a sarat nem tűröm. :) Nálunk épp ezért van a nappaliban is járólap, hogy könnyen lehessen takarítani.

Szép kis képek, na, lassan én is felrakok már bár nekem még kisebb a pocim.

Rosszulléteket sajnálom és én ilyet még nem is hallottam, hogy a 12. hét után kezdődik el valakinek, aki addig tünetmentes volt! :shock: Nekem egyértelműen múlik, bár vigyáznom kell, hogy pont kellő mennyiséget egyek, mert a kevés sem jó, meg a sok sem, mindkettő után rámtör a hányinger. (mostanában inkább sokszor bezabálok és attól vagyok rosszul... :oops: )

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Kép
Egy nem túl jó kép (sajnos a minőség se a legjobb), amin inkább úgy nézek ki, mint aki jól bekajált. :shock:
De legalább sikerült képet felöltenem. :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: