Új privát üzeneted érkezett!

Honey, antibiotikum + röntgen, amikor még nem tudtam, hogy babát várok. :( :( :( Mondjuk azt is mondta, hogy ilyenkor általában a "mindent vagy semmit" elve érvényesül, azaz ha beteg, akkor elmegy a baba, ha pedig megmarad, akkor jó eséllyel egészséges. De azt a 3%-ot is mondta... :(

Rokakoma, nagyon érdekes, amit a fuvolázásról írsz! Azt el tudom képzelni, hogy az állás is nehéz lehet... Ja, és hasonlóak a férjeink, az enyém is a legritkább esetben hajlandó gyógyszert bevenni, de ő legalább a természetes gyógymódokban sem hisz. :lol:

anabique
Budapest
 
 


anabique, tudom, ez most sovány vigasz, de Fruzsival anno tüdőszűrésen voltam, mikor még nem tudtam, hogy ott van, pedig ott volt... Semmi baja :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, azért jó hallani!

anabique
Budapest
 
 

 
 

sziasztok!

oké, megpróbálom felrakni. :) most viszont mág dolgoznom kell egy csomót, le kell adnom ma egy munkát.

mindenkinek jobbulást!

jaj, ma nekem sem volt jó napom, szinte végig hányingerem volt, közlekedés közben még rosszabb. Mikor szokott kezdõdni a hányós korszak? ma vagyok 8+0 :) abban reménykedem, hogy ha eddig megúsztam, hátha nem lesz rosszabb.

pihe
hopihe79
Budapest
 
 


hopihe,
ebben a hányás dologban nem tudok segíteni, én nem vagyok hányós. A barátnőmnek 5-6 hetesen kezdődött, és jó 15-16 hétig tartott.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Akkor sajnos továbbra is van, kinek jobbulást kívánni, de örülük, hogy gyógyulgattok.
Engem tegnap a front nagyon hazavágott, iszonyú fejfájás, szédülés stb. és még éjjel se tudtam aludni, úgyhogy ma nehezen bírtam ki a munkahelyen a napot :( Mit is lehet bevenni fejfájásra? A kollégám totál hülyének nézett, miért nem veszek be semmit... de hát még nem publikus előttük a hír.

Linácska, Klarissza

Na, köszi az infókat, Kanosszát jártam a terhesgondozás kérdésében, de végül nagy szerencsém volt, és mindent sikerült elintézni. Szóval nem az Izsákira kellett mennem, helybeli védőnő adott UH-ra beutalót, az izsákis terhesgondozósok fel se vették múltkor egy egész napon keresztül hívtam őket. A védőnő felvértezett, hogy ne hagyjam magam lerázni, mert ezt a vizsgálatot nagyon a 12. hét körül kell végezni, így kikönyörögtem 22-ére egy időpontot. Kár, hogy ti nem akkor mentek.

Anabique
Azért próbálj meg bízni benne, hogy nem vagytok benne a 3%-ban! Mert biztos nem!!! Nagyon jól hangzik a doki fejtegetése, hogy ha lett volna baj...

Panndi
Én se bírom a tempót tartani :)

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Klarissza
Olvass vissza néhány oldalt :lol: :wink:

Brunhild
Nem tudom... pl. 4 gyerekes barátnőmmel nagyon jó plázázni :lol: :wink:

Linácska
Jobbulást az összes gyerekednek!

Honey
Jobbulást!

Rokakoma
Köszi a leírást! Látod, ebben jobban tudnak neked a fuvolázáshoz értők segíteni, mint egy mezei nőgyógyász :wink:

Anabique
Milyen antibiotikumot szedtél? Milyen rtg volt? Mennyi idős terhes voltál akkor?

Hányinger, hányás esetén nagyon jó a B6-vitamin... és a relaxálás is... figyelemelterelés...

Gil
Algopyrin, paracetamol nyugodtan bevehető szükség esetén!
Valamelyik nap én is vettem be Algopyrint a fejfájásomra...

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Az I. UH-szűrővizsgálatot általában a 12-13. héten végzik.
Jelentősége abban van, hogy a kromoszóma-rendellenességre utaló gyanújeleket keresik a vizsgálat alkalmával.

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


linácska:köszi. olvastam hogy egyes tudósok szerint a HCG szint összefüggésben vana hányingerrel, és a HCG a 8-9 hét környékén a legmagasabb. lehet, ez az oka.

mrsleo: Algopyrin tényleg bevehetõ? A háziorvosom szerint nem, csak a Rubofen, a nõgyógyász asszisztense meg pont fordítva mondta. Az interneten próbáltam utánanézni, de mindenre lehet találni pro és kontra cikkeket is. Emiatt inkább én sem veszek be semmit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hopihe79 2011.06.02 08:02-kor.
hopihe79
Budapest
 
 


Leo,
Fromilid Uno-t szedtem 1 hétig, valószínűleg épp a fogamzás napjától, röntgen (teleröntgen, állkapocsról) pedig 10 naposan készült. A kettő független volt egymástól.

Gil,
Köszi!

Hopihe,
Ugye a buksija van felül? Nagyon cuki, és jó, hogy felraktad! :)

anabique
Budapest
 
 


mrsleo!!! 48871a vizeletemben a baktérium /ul<1000/ fehérvérsejt 19/0-4/ szerinted az augmentin duo mehet???????????
nagyon köszi, ha válaszolsz! :!:

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


anabique: igen, azt hiszem. és talán középen az a jól elkülöníthetõ folt a szíve. :)
mrsleo javíts ki, ha nem így van! :)

pihe
hopihe79
Budapest
 
 


anabique írta:Leo,
Fromilid Uno-t szedtem 1 hétig, valószínűleg épp a fogamzás napjától, röntgen (teleröntgen, állkapocsról) pedig 10 naposan készült. A kettő független volt egymástól.



A megtermékenyített, osztódó petesejt kb. 7-12. napon ágyazódik be a méhnyálkahártyába. Addig a petevezetékben, a méhürben lebeg. Igazából az anyai szervezettel addig nincs kapcsolata.
Ha abban az időben szedted az antibiotikumot, akkor abból a baba semmit nem kapott...
RTG: annyira kicsi a sugárterhelés... (tettek rád ólomkötényt?)

Én nem hiszem, hogy lenne valami következménye....

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


gydavid írta:mrsleo!!! 48871a vizeletemben a baktérium /ul<1000/ fehérvérsejt 19/0-4/ szerinted az augmentin duo mehet???????????
nagyon köszi, ha válaszolsz! :!:


Augmentin duo nagyon jó gyógyszer! :wink:
Ha az orvosod javasolta, szedd be!

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


hopihe79 írta:anabique: igen, azt hiszem. és talán középen az a jól elkülöníthető folt a szíve. :)
mrsleo javíts ki, ha nem így van! :)

pihe


Elég rossz a kép felbontása... nem hiszem, hogy a baba szive ábrázolódna ezen a képen... :?

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


mrsleo! köszi! :lol:

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


mrsleo, köszönöm! Nagyon megnyugtattál. Igen, volt rajtam ólomköpeny.

Látom, te leszel a júliusiak "háziorvosa"... :)

anabique
Budapest
 
 


:) köszi. bár valahogy arrafelé dobogott :)
hopihe79
Budapest
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gydavid
Ami még jó ilyenkor: sok folyadék (átmossa a húgyutakat) és a tőzegáfonya kapszula!

Anabique
Akkor védve is voltál...

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Gil,
mivel 1-1 hét van köztünk Klarisszával, így ugye nem tudunk egyszerre menni 12. heti UH-ra :lol: Én 11+6-on megyek, ez volt az egyetlen nap nekem, ami alkalmas. 12+0-n elutazunk pihenni egy kicsit.
És akkor végül neked sem kell járni oda a terhesgondozóba? Mert én nagyon nem szerettem volna, de szerencsére nem is kell. Kedden megyek ide a védőnőhöz, már nagyon vár. Pont itt volt október közepén, amikor még nem tudtam, hogy kb. 1 hete babás vagyok, és beszélgettünk, hogy miért nem vállalunk még egy gyereket. Mondtam, hogy vállalnánk mi, csak az nálunk nem megy olyan könnyen. Lili 1 év volt, Levi 17 hónap és inszemes baba.

Én betegeim már jobban vannak. Vagyis Levi nem is volt rosszul, másodjára perforálódott úgy a dobhártyája, hogy nem lázasodott be, és nem is ordított, szerintem nem fájt neki. Pedig első alkalommal még 3 napig a vér is jött belőle.
Lilinek sem fáj semmije, nem is értem, hogy nem volt neki tünete.
Apa meg produkálja akkor is, ha nincs :lol: Elvileg nagyon émelyeg, de folyamatosan azt nézi, hogy mit ehetne. Emlékszem milyen volt nekem hétfőn, hát kajára nem tudtam nézni :lol:

Hópihe,
kb nekem is ilyen felbontású a képem, azért nem is tettem fel. Majd a 12. hetest. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dr Leó!

Jó hogy vagy nekünk!

Lányok!

Drukkoljatok holnapra nekem is! izgulok kicsit,hogy látunk-e már babócát!

Linácska!

Nálunk Bencével volt többször ilyen fülprobléma,de kinőtte,kb 2 éves koráig többször magától kifakadt a füle,sosem szúrták fel neki.csak azt láttuk,mikor már tele volt gennyel a füle szegénynek.
Hová mentek pihenni??de jó nektek!

Pihe!

Azért jó ez a fotó,aranyos!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 



Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Rokamama:Nagyon rosszul viseltem.Főleg az elsőt.Emlékszem annyi erőm nem volt hogy az ágyból felkeljek.Semmi nem maradt meg bennem.Ha ittam vagy ettem az mindjárt vissza jött.A kórház után úgy ahogy elvoltam de napi 3x1 B6 vitamint kellet szednem .Azt mondta mindenki hogy a 12.hétem elmúlik,hát nálam nem így volt.Utána azzal vigasztaltak hogy ha megmozdul biztos elmúlik.16 hetesen mozdult meg de nem múlt el. A 20. héten meg mint akit elvágtak semmi bajom nem volt.15 kilót fogytam.
A második valamivel jobb volt.Reggel felkeltem futás a wc-re hogy időben odaérjek.
Egy nap többször hánytam de nem kellett egész nap ágyban lennem.5 kilót fogytam.Most egyenlőre egész jól vagyok.Tudok enni hányingerem van de nem egész nap csak időnként.Még nem hánytam remélem így is marad.

Nekem is van képem de nem jó a felbontása úgyhogy majd a 12.heteset .

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


honey32 drukkolok holnapra!! :lol:

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


linácska: valaki kérte, hogy rakjam fel, csak azért tettem. majd a januári jobb lesz :)

honey: sok drukk holnapra! :)

mrsleo: nagyon komoly ez a cikk. :( A fájdalomcsillapítók közül Te akkor inkább Algopyrin párti vagy? Az asszisztens Rubofen ajánlását felejtsem el?

pihe
hopihe79
Budapest
 
 


hopihe,
nekem hétfőn a nőgyógyász a Panadolt és az Algopyrint mondta. Meg azt, hogy a kismamának sokkal többet árt, ha tűri a betegséget, mintha bevesz néhány szem gyógyszert.

Ma megyek apával Pestre, hátha sikerül véglegesíteni az ajándékokat.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska hi-hi pedig csak 5 nap van köztünk! De ha eljutok odáig én szülök hamarabb! :lol:

Tegnap nem volt hányingerem csak minimális oka Rókakoma neked írom a reggeli kávém után rágóztam és 10-ig nem ettem semmit. Szuper napom volt! Lehet én már ki is növöm :lol:
klarissza36
Kecskemét
 
 


Leo én eddig csak annyit olvastam, hogy nem vagy radiológus és nem vagy urológus lehet valamin átsiklottam :oops:

Honey mára egy kalappal!
klarissza36
Kecskemét
 
 


Anabique, biztos nem lesz baj. Ha később lett volna a rtg meg a gyógyszer, talán, de annyira az elején nem. Olvastam, hogy ugye amig nem derül ki a terhesség (menzesz kimaradása után), nagyon sok nő azelőtt éppen szilveszteri buliban jól berúg, vagy antibiotikumot esetleg nyugtatót szed, röntgenre megy stb- hiszen még nem tudhatja, hogy terhes...utána pedig, amikor kiderül a terhesség, mindenki bepánikol..ok nélkül, hogy miért, nem írom le még egyszer, mrsleo már kifejtette. Én pl, amikor először voltam terhes, egy nyugtatót vettem be, mielőtt tudtam volna, hogy terhes vagyok..sokáig attól féltem, hogy ártott a kicsinek..akkor olvastam utána a dolgoknak, és megnyugodtam. De amúgy teljesen megértem, hogy aggódsz...

Honey, szorítunk és várjuk a híreket!

LInácska, jó, hogy mindenki jobban van, remélem szegény férjednek sikerült túltennie magát a betegségén :wink:

Rokakoma, te férjednek is jobbulást :)
20140901114303
 
 


Anabique: Én épp Brunhild által említett bulis eset voltam a fiammal. Elég ferde este volt. :oops: És nekem is azt mondta a doki, h ha akkora dózist kapott volna, már nem lenne odabent. Igaz, h vígkedélyű a gyerek, de semmi baja. Hidd el nálatok sem lesz semmi baj. A legmeggyőzőbb mondata MrsLeonak, h csak lebegett még akkor, és nem juthatott el hozzá a gyógyszer, a mellény meg megvédett, hidd el.

Ez az integrált vérvétel nálatok Pesten ingyenes? Vagy korhoz kötik, mint nálunk? 35 év alatt 30000 az ára. Ez Kari előtt pont jó lesz :?

Honey: mi volt a dokinál? mesélj!

Pihe :Köszi s képet :wink: kis picuri :D

H1N1: én tavaly beadattam. Az idén azt mondta a nődokim, ha ragaszkodom is hozzá, várjam meg a betöltött 12 hetet. CSak azért gondoltam rá, h beadatom, mert amíg bírom, dolgozni szeretnék, de sok ember vesz körül, Zéti meg gondoskodik az új fertőzésekről, hisz mindig felszerelkezik valamivel az oviban...
De most azt hiszem meggondoltam magam.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Klarissza,
én általában a kiírás napján szoktam szülni :lol: Bár Lili boszi még azelőtt, hogy terhes lettem volna mondta, hogy neki július 3-án fog születni a kislány kistesója. Na ha ez tényleg így lesz, akkor nézek egy nagyot.

Nem is tudom ki kérdezte, de Balatonkenesére megyünk "nyaralni". Ott van a munkahelyem üdülője (Telekom Hotel), és ott szoktunk szilveszterezni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Most értünk haza még csak,mert vásároltunk is!
Minden rendben van dobogott a szivecskéje,szépen látni lehetett,kicsit kisebb a koránál,de ez valószínű a későbbi peteérés miatt.van fotó is majd lefényképezem,csak kicsit később ,mert el kell pakolnom,meg hulla vagyok
Köszi a drukkokat,még jövök

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Kép
Kép

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


honey,
gratulálok!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


honey, gratuklálok!

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


honey, gratulálok :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi,
te mindjárt töltöd a 12 hetet :lol: Mikor mész UH-ra?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Brunhild, nagyon köszönöm a bíztató szavakat! Próbálom hinni, hogy nincs semmi baj, hiszen még mindig itt növekszik a pocakomban, csak hát ugye annyira esetleges, hogy tényleg akkor volt-e a fogamzás, tényleg nem kapott-e semmit a gyógyszerből stb. Mást úgy sem tudok tenni, mint hogy pozitívan állok hozzá, és minden vizsgálatot még a szokásosnál is komolyabban veszek.

Netty, neked is nagyon köszönöm! Még csak a kombinált vérvételre fogok menni a 12. héten, az nem azonos az integrálttal. A Sotén 9e-et kérnek érte, de azt mondták, először menjek el az uh-ra, és ha ott minden oké, akkor ki a közeli postára, pénz befizet, és utána fel a laborba vérvételre. :shock: Szerintem az ára nem korhoz kötött, csak 35 fölött kimondottan javasolt elvégeztetni a szűrést.

Linacska, "Lili boszin" jót mosolyogtam. Nálunk a kisebbiket az óvónénik Lilla boszinak hívják, na nem azért, mert mindent tud előre, csak annyira eleven és zsivány.

Honey, jaj de jó, hogy minden rendben van, gratulálok!! De hát persze, hogy rendben van, miért ne lenne. :)

anabique
Budapest
 
 


Köszi Lányok!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Honey, végül hol voltatok uh-n?

anabique
Budapest
 
 


Anabique!

a nődokimnál voltunk,ő csinált hüvelyi uh-ot.neki nagyon klaszz gépe van.még a 12ik héten lesz hüvelyi,akkorra hívott vissza,de szerintem nem megyek csak ha túl vagyok a chorion-on és megvan az eredmény,úgyhogy bő 1 hónap múlva.
nálad is rendben lesz minden!pont ma du.beszéltem egyik barátnőmmel,látta hogy még mindíg rosszul vagyok,én meg mondtam neki,h remélem a gyerek nem kap el semmit,igaz nem szedtem be csak homeós cuccokat.erre mesélte,és aztán nekem is eszembe jutott,h ő is úgy mint Te még nem is tudta hogy babát vár ,és lebetegedett,antibiotikum,röntgen,mert tüdőgyuszija is volt,ő is aggódott a röntgen miatt,de bíztatta mindenki,h nagyon kicsi az esélye h károsodjon.és azóta meg is született a kisfia,már 2éves elmúlt,egészséges,cserfes kiskölyök!
Nem lesz semmi gond nálatok sem!!!


Kedden megyek védőnőhöz!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Csütörtökön megyünk, és már nagyon nagyon izgulok, nagyon lassan mennek a napok :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi: De izgi, te mész először :lol: Alig várom, mit mesélsz majd. Remélem lesz képed is. Én utánad megyek majd hétfőn. Még egy hét..... :cry:

Honey: de jó képek!
Jó kis helye van odabent.

Anabique: annyi rosszat hallani, h megcsináltatom az integráltat. Csak az a baj ezzel, h akinek nincs erre pénze, az nem bízhat meg 100% ban a sima kötelező 12.heti uh-ban? Mert h nálunk az a propaganda van, ha idézem: "nem a szánktól vesszük el a falatot ezzel a 30.000 forinttal, akkor inkább csináltassuk meg, mintsem, h valami előre nem sejthető baj történjék" Hát mit ne mondjak....


Az oltásról mit gondoltok lányok?

Milyen neveket fogtok adni a bébiknek? Van már talomban egy két név?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty,
mi már tudjuk, hogy hogy fogják hívni a kistörpit. Ha lány, akkor 100%-osan, ha fiú, akkor az orosz nevét még ki kell találni.
Nálunk a kombinált teszt ingyen van, azt megcsináltatom, remélem szuper eredményt hoz :lol:

Panndi,
ne izgulj, minden ok lesz, bár tudom, könnyű mondani. Van esély rá, hogy a gond, ami volt Réka babánál újra előfordul? Mondtak erre valamit?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Honey
Nagyon szép :lol: :lol: :lol: :lol:

Hopihe
Én inkább Algopyrin párti vagyok :wink:

Netty
Oltás: határozott nem részemről...
Vérvételes teszt: az se ad pontos eredményt, csak egy statisztikai valószínűséget... :?
Én alapos UH-ra megyek inkább el!

Név
Már vannak tippek :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Jó reggelt!

linacska, azt mondták, hogy szinte semmi esély nincs rá, hogy megismétlődjön, de hát öt hete nem láttam a babát, meg amúgyis, szóval félek, na :) De már csak pár nap...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hello!

Honey szuper!

Ana ne izgulj én is voltam RTG-n a kisfiammal a beágyazódás körül, de biztos én vagyok a hülye, de eszembe sem jutott izgulni hiszen kaptam egy nagy szuper mellényt.

Lina a kombinált tesztet az Izsákiban csinálják vagy nálatok?

Én egy kicsit most izgulok mert olyan hirtelen elmúlt az egész napos hányingerem már csak nagyon ritkán jön elő 1-2 szer naponta és hát mivel már volt két missed ab-m megijedtem! Nem tudjátok véletlenül, hogy a magas hőért a hormonok vagy kizárólag a terhesség a felelős, mert szerencsére a hőm nem esik.
klarissza36
Kecskemét
 
 


klarissza,
az Izsákiban csinálják a 12.heti Uh után közvetlenül.
UH, utána eredménnyel a terhesgondozóba beutalóért, utána vérvétel. Ez az 1 alkalom amikor a vidékiek is ott kapják az Izsáki terhesgondozóba a beutalót, hogy ne kelljen hazamenni.
Ha jól tudom a hőért a progeszteron felel, de majd Mrsleo megmondja a tutit :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Azért megnyugtató ám az enyémhez hasonló sztorikat olvasni, ahol mindennek jó lett a vége, mint egy igazi mesében. :) Egyébként meg nyilván tényleg sok ilyen eset van, hiszen 97 (vagy még több) %-ban tényleg nincs gond.

Panndi, Netty,
akkor utánatok én jövök a 12 hetes uh-val, jövő hét szerdán. :) Én is nagyon várom már!

Panndi,
nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. Meg lehet kérdezni, hogy mi történt Réka babánál? De ha nem akarsz róla beszélni, megértem!!

Netty,
Se a 12 hetes uh, sem a kombinált teszt, sem az integrált nem ad 100%-os válaszokat. Nekem ráadásul azt mondták a Sotén, hogy az integrált semmivel nem biztosabb, mint a kombinált, és ezért nem is különösebben javasolják. Ha ingyen lenne, akkor én is megcsináltatnám, de 30e-ért nem fogom...

Oltás: én sem.

Klarissza,
Nekem is épp ez a legújabb "izgulnivalóm"!! Nálam is múlóban van a hányinger, és már csak rövidebb időszakokban érzem. Ami tök jó, csak egyrészt kicsit korainak tűnik (elsőnél 12. hétig, másodiknál 14. hétig tartott nálam), másrészt épp a görcsölős éjszaka óta érzem magam jobban. Pedig nem is vagyok egy ilyen izgulós típus, nem tudom, most mi van velem...

Ja, és ma megyek védőnőhöz, kiskönyvért.

anabique
Budapest
 
 


Köszi lányok, aranyosak vagytok!

Hát én egyre rosszabbul vagyok, pedig elvileg ugye múlnia kéne, de annyit hányok, hogy csak na :?

anabique, leírtam korábban, de ha Titeket nem zavar, leírom mégegyszer. Ő hydropszos volt, a tarkóredője a megengedett 3 mm helyett 9,1 mm volt, és ez a vizenyős réteg az egész testét körbevette, kezdte elnyomni a babát és a szerveit :( Egy hetet vártunk a genetikai UH után, megnéztük mégegyszer UH-n, és már sokkal vastagabb volt ez a réteg, már a baba felét kitette :( Azt mondták, a 20. hétig tudna kb életben maradni. Ráadásul Hajdú Krisztina azt mondta, semmi további vizsgálatnak nem látja értelmét, ha ez a betegség a terhességnek ebben a korai szakaszában ilyen nagy, akkor abból jó nem lehet.

Szerintem az lehetett a baj, hogy a Réka baba előtti ciklusban terhes voltam, de az a baba felszívódott, ki sem ürült, és közben valahogy újra terhes lettem, mi sem értjük, hogyan, lehet, hogy ez kavart be.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: