Új privát üzeneted érkezett!

Orsi! koszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


ok,megprobalok megnyugodni....de hogy valami gyulladas van a szervezetemben,az tuti....

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


nomi!Rendben megfogadom a tanácsot,köszönöm szépen.

Suzy78!A madarakkal kapcsolatba van egy pennántom,két pár nimfám és egy-egy fiókájuk van most,egy pár rozellám vannak.
Én is drukkolok neked. :wink:

Wivianne!Igen a bb codot másoltam be és utána el küldtem,meg nézem a profilom hogy ál,remélem sikerül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára erika12 2010.06.15 14:16-kor.
erika12
 
 

 
 

Orsi! Csak el kellett olvassam az utolso bejegyzesed,es maris ratalaltam a jo weboldalra :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok!

Nomi!
Nyugodj meg, ilyenkor a vérképe senkinek sem tökéletes, biztos nálad sincs semmi komoly. Ha gyulladás van azt tudják kezelni, a lényeg tényleg, hogy ne stresszeld magad.

Babamozgásról: bizony nálam már van rúgdosás rendesen. Sőt párommal mozizni szoktunk, mert amikor nagyon elemében van a kis drága, akkor hullámzik a hasam és ezt nagyon élvezzük. Minden mozdulata látszik már kívülről is. Néha olyan erőseket rúg, hogy én is ugrok egyet:) van hogy a hasam egyik oldala kidudorodik, ilyenkor könyökét vagy lábát dugja ki. Nagyon vicces tud lenni:)
Így a vége felé egyre többet gondolok a szülésre és bízom benne, hogy könnyű szülés lesz.

Orsi! Egy olyannal mint a barátnőd én is kiegyeznék:)

puszi

andicsiga
 
 


Nomi!
Ennek örülök!!! :wink: :)

Andi!
Sztem mindegyikünk igy van ezzel.....röpke pár óra...huhh...és nem 12....váááá! :wink: :? :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Nomi
Vérkép: Nekem meg azt is mondta a doki, h terhesség alatt az is teljesen normális, h a fehérjék aránya felborul. Majd magától rendeződik a végére. (Nem is kell hozzá semmi gyulladás sem. :))
Sőt ha esetleg magasabb a koleszterined, mint szokott, az is rendben, azt is a picur okozhatja.
Egy fontos van, h ne legyen cukor a vizeletbe, mert az terhességi cukrot jelez előre, és azt diéta követi.

Andi
De jó lehet! :D Már úgy várom. :)

Erika
Sikerült?
Ha még nem látszik a vonid, akkor elmentés után lépj ki és vissza, hátha...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Lányok, a lánybúcsú és a nászút elmarad, mivel veszélyeztetett terhes vagyok: a méhburkommal van gond, bmelyik pillanatban megrepedhet, állítólag nem tapadt meg rendesen, uh most két hétig feküdnöm kell. :(((

Ez van!

Kép
presario
 
 


Anna!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Akkor pihi, nyugi!És sokat leszel velünk!
:)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Anna! Sajnalom.... :( :( :( De majd bepotoljatok.....

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Presa!
Kép Pihenj ezerrel! :cry:

Nomi!
Remélem megnyugodtál kicsit.Nekem is mondta a doki,hogy lehet eltérés a terhesség alatt.

Orsi!
Minden tettszik amiket kinéztél! :wink:

Húúúú de jó lenne ennyi idő alatt megszülni :? :roll:

Csajok én ma kaptam egy csomó babaruhát,elhoztam,hogy lássam mi az amit mindenféle képpen venni kell majd.
Hát nem tudom...,van benne kb 30 db rugi,ennek a fele plüss,kb 15 db rövid ujjú és 20 db hosszú ujjú body.4-5 kisnadrág,4 overall,12 sapka (vékony,vastag),4-5 hálózsák.Mind olyan 52-68-ig.
Azért majd veszünk még új dolgokat is,de kezdésnek jó,hogy nem kell annyi mindenre költeni.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Segítene valaki,mert nem tudom,hogy természetes vagy nem.
Nem rég észre vettem,hogy az egyik mellemből folyik valami,ez természetes?Először nem tudtam elképzelni,hogy mitől foltos a fölsőm mikor meg néztem láttam hogy folyik.

wivianne!Sajnos még nem sikerült :( még próbálkozom hátha sikerülni fog.
erika12
 
 


Gabi!
Huhhu...ez tényleg nagyon jó kezdésnek!!!
És ha azt vesszük milyen hamar kinövi majd....
Hát pár dolog még kell, de sztem ne vidd tulzásba!

Csajok!
Ma Nekem is sokat keményedett a hasam...nem is értem nem szokott ennyit....
délelőtt is volt meg délután is.....
Idő? Vagy?
Nem izuglok, mert kb...3 másodpercig tartottak és nem járt fájdalommal, de pénteken mondom a dokinak!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Erika!
:D Nálad jelentkezett az amit nekem a védőnőm már hetekkel ezelőtt beharangozott, hogy ne ijedjek majd meg ha tapasztalom....!
A terhesség alatt felszabaduló hormonok miatt beindul már az előtejtermelés, ez mindenkinél egyéni....ebből kifolyólak a melledből átlátszó, enyhén sárgás folyadék jöhet, ami teljesen normális!
:wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Erika!
Igen,ez már biztos az előtej,van valami hivatalos neve is,de ez egyszerűbb és TERMÉSZETES!Nyugi!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


És én ma!
Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Cuki pocak:)
Sztem szuper, hogy ennyi rucit kaptál, ez nagy segítség!

Anna!
Pihenj sokat és feküdj, állítólag ilyenkor ez tényleg segít. Mi szorítunk érted, hogy minden rendben legyen. A nászutat meg majd bepótoljátok.

Erika!
Bizony ez az előtej, nekem ez kb a 26. héten jelentkezett először, én is megijedtem, hogy mi lehet. A védőnőm mondta, hogy teljesen normális dolog:)

szép estét mindenkinek!

andicsiga
 
 


Gabi!
Cuki vagy/cukik vagytok!
:lol: :wink:
Ott a kis Tökiiiiiiiiii!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Húúúú mennyit írtatok délután,kinyitok két oldalt és megyek óvasni :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


CSajok!
Mivel mossátok majd a babaholmikat?
Azzal a mosóporral amivel a tieteket?
Nekem ajánlottak párat:
Dreft Baby sensitiv mosószer-folyékony
Tide sensitiv
Gabi babamosószer-DM ben lehet kapni...
Lenor sensitiv öblitő/ez a fehér/


Eszembe jutott, hogy valaki kérdezte mennyi a Femibion. Én tegnap vettem itt Sopronban és 5700 ft volt....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Ja tényleg!
Suzy!
Femibiont megkérdeztem 5900 :shock: úgy emlékeztem olcsóbb!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Orsi!
Nem tudom még mivel mosom majd,öblítőt szerintem biztos veszek külön,mosószert nem tudom,most arielt használok és nagyon szeretem.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Orsi
Nagyon frankó mind az ágy mind a babkocsi, tetszenek :wink: én sem baldahinosat fogok kapni, nekem őszintén nem is tetszik :!: :roll:
Én úgy tudom, hogy 3 óránként cserélődik a magzatvíz, nagyon fontos, hogy sokat igyunk és főleg tiszta vizet :!:
Én is kiegyeznék egy ilyen szüléssel, nem semmi, hát így is lehet, de majd lesz nekünk is valahogyan, erre megint csak nem lehet készülni, csak álmodni és arra gondolni, hogy sikerülni fog és nem kell remélhetőleg sokat szenvedni :!: :roll: :wink: gratulálok nekik :!: :wink:
Próbálj többet pihenni, mondom ezt Én, akinek estére kő kemény a hasa, olyan, mintha nagyon bezabáltam volna, pedig alig ettem :!: :roll: ha Én korábban ettem egyből meglátszódott rajtam, a hasam egyből akkora lett :shock:
Lehet, hogy több magne b6-ot fog javasolni pénteken a dokid :!: :?:

Noémi
Én ezt találtam...http://www.drdiag.hu/kereso/search.adat ... 0&vid=1414
Miből gondolod, hogy gyulladás van a szervezetedben :?:

Gabi
Nagyon édi a pocakod, látszik szépen, csini vagy :wink:
nagyon nagy segítség minden egyes kis bab ruha, nekem a Tesókám össze gyűjtötte a nekem szánt dolgokat, de még nem hozom el :!: :wink: Én biztosan turiba fogok menni ruhákat venni, mert annyira jók vannak és olyan gyorsan kinövik :wink:

Erika
Hát utána kellet néznem milyen madarak ezek, mert fogalmam nem volt :oops: :lol:
Ez az előtej, ahogy a Csajok is írták neked már :!: :roll: ez normális, nyugi :!:

Anny
Nagyon sajnálom :!: pihenj tényleg sokat és ilyenkor szokták javasolni, hogy csak pisilni szabad felkeni, mert rengeteget jelent ilyenkor a pihenés :!: :roll: kitartás és drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++az eredmény jó lett :?:

Andi
Jó lehet így mozizni apácskával, biztosan nevetséges és élvezetes, ahogy a pocakod bizonyos pozícióban kinéz :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi, Gabi
Köszi Csajok, hogy megnéztétek tudtam szerezni 5400ft-ért egy nagyon eldugott gyógyszertárban, az összes létező patikát felhívtam és informálódtam az árakról :!: muszáj volt, akkora különbségek vannak :!: :wink:

Én egyenlőre azzal mosom ki, amit Én is használok, fehéreknél Ariel, színeseknél Omo-t, ha nem tetszik a baba bőrének, akkor fogok kifejezettem neki venni mosószert :!: öblítőm Silan :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Képzeljétek apácska jön haza a két hét között, nem tudom írtam már :?: :oops: :lol: de úgy örülök, hogy akár kétszer is megírom a jó híremet :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi!
Én is Arielt használok, nekem is bevált!
Lehet ez marad max. :idea: :roll: :) többször öblitek....

Suzy!
Érdekes volt, mert ma annyit de annyit fetrengtem....nem keményedett ennyit amikor fent voltam...furi....igen, valószinű, hogy több lesz a magne B6.....
De az is lehet hogy az idő, mert tök sokáig szuper idő volt, ezerrel sütött a nap és aztán egyik pillanatról a másikra...jöttek megint a felhök, de eső nem esett.....

Én is inkább az egyszerűség hive vagyok.....bútorban....egyszerű,de passzoljon bele az életterünkbe...gondolok itt a szinre...formára....úgy könnyebb megszokni a dolgokat, sztem!
:P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


További szép estét kedves Kismamik, megyek meccsezek egy kicsit és utána alvás, mert korán kelek :!: :wink:
pusszantás


Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Még nem irtad....ezért megirhatod mégegyszer.... :wink: :lol:
De szuper!!!Akkor jó hétvége lesz.... :wink: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jó éjt neked! :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Biztosan közre játszik az idő is :roll: :!: de most ilyen lesz, eléggé változékony, nem igazán kedvez ez most nekünk, meg sztem senkinek sem :!: :wink:
Igen, várom is már a pénteket naon :wink:

Tsók

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nem is írtam csajok,hogy minden este meccset nézünk :roll: kicsit én is rákattantam,nem tudom miért!!!

Suzy!
Na ez jó hír,akkor nem lesz olyan hosszú az "egyedüllét"!!! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Konkrétan ez van:

Placenta a mellső falon, fedi a belső méhszájat felső szélének folytatásában: 60 X 11 mm-es, alsó szélének folytatásában: 39 X 19 mm-es burokdissotiatio. :-/

Ti hallotatok már ilyenről?

Kép
presario
 
 


Anna!
Én igy értelmezem, de vannak közöttünk egészségügyben dolgozók, hátha ők jobbak ebben....bár tanultam anatómiát és latint pár évig, de nem vagyok profi benne....meg már jópár éve volt...

A placentád azaz a méhlepényed a mellső falon van....tehát a köldököd alatt az a mellső fal....alul a méhszájadnál behajlik ezzel elfedve a belső méhszájat....és ezeken a pár miliméternyi szakaszokon elvált/elkülönült a magzatburoktól.....Én igy értelmezem, Többiek????
:(

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Presa!
Én is valami ilyesmire gondolok,mint Orsi :(
Tényleg feküdj és pihenj szigorúan!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok,
na megjöttünk Belgiumba, fél 5-ös indulás, fél 9-es érkezés...
Jól vagyunk, csak hulla fáradtan.

Megpróbálok reagálni :)
Suzy,
bármi jöhet :) Kocsiban is annyit zabáltam...


Orsi,
tündériek a szüleid :D Az enyémek is meghatódtak, mikor először érezték, hogy őket rúgja meg a lány... :)

Vivi,
a babakocsiról:
szerintem ne ijedj meg az ártól, keress rá erre a kocsira, hogy máshol mennyiért adják. Tök nagy eltérések lehetnek.
Mi már elég sokat kinéztünk, ha hazamentünk, belinkelem őket. Azok is travel systemesek.


Anna,
sajnálom,d e semmiképp se aggódj, másokról is tudok, akik valami hasonlót magyaráztak nekem, és nekik is pihenniük kellett, ami perze nem kellemes, de a babáért mindent, és nem is lesz belőle gond, ha betartod, amit a doki mond.


Jó éjt nektek, most hulla vagyok, majd még írok.
Holnap kettőkor szorítsatok az uramnak! :)

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Anna
Nagyon sajnálom! :( Pihenj sokat!
De szerintem a lánybúcsúról nem kell teljesen lemondani: rendezz pizsipartyt a csajokkal, és kérd meg a hugod, h legyen házigazda nálatok és akkor betarthatod a szigorú fekvést! :)

Gabi
Édi a pocid! :D
Nagyon jól jártál szerintem a babacsomaggal. Majdnem teljes kezdőcsomog.
Meccs: náluk a párom nézte, és alehet, h a Baba. Én ugyanis 5perc után elszenderedtem a kanapén. :)

Orsi
Nekem is folyton keményedik a pocim. Sőt tegnap húzodott és fájt is kicsit. (Biztos az idő visel meg :( )
Én is Arielt használok, és nagyon szeretem. (folyékony változatot), de szerintem öblitöt váltok senzitivre...

Suzy
De jó, akkor nem leszel egyedül hétvégén! :)

Noémi
Megy a drukk! :D
Meddig maradtok Belgiumba? Csak a vizsga idejére vagy tovább is?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Csajok ez félelmetes! Én is félidős vagyok!!!!! :D :D :D
Mégegyszer ennyi és a karomba tartom Barnit! :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Jó reggelt!

Nnoémi!
++++++++++++++++++++++++++++++++Apának!
Nem semmi út lehetett,remélem tudtál pihenni!

Vivi!
Azt hiszem Én is ezt a variációt választom, mosószer marad....csak az öblitőt váltom le neki...az se jó, ha túlsterilizálunk mindent...nem??!!! :!: :?: :idea:
Tegnap Nekem is sok volt a keméynedésből.....remélem ma...nem lesz ennyi, de lehet önkényesen beveszek plusz magnét!

Csajok! Itt szörnyű idő van, ezerrel szakad az eső...lehet ezt éreztem tegnap....mondjuk azért durva, hogy 30 fokból most meg 22 basszus!!!!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi!
Graulálok a félidőhöz....igen, még ugyanennyi és ringathatod a Picurkádat!
Durva....egyre közeledik az idő...nem mondom, hogy egy kicsi félelem sincs bennem... :wink: :? :D :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Anna!
Jól vagy, remélem tudtál azért aludni picit!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
A munkahelyeden mit szóltak a dologhoz, gondolom kénytelen voltál elmondani, hogy kisbabád lesz!
Remélem a főnökd nem volt túl bunkó!!!!
:? :x

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Köszi! :) Ne is mond, kicsit pánikba is estem egy pár percre. Mindig ott motoszkál bennem a kérdés: jó anyu leszek? Felkészültem rá? Képes leszek rá?... Lesz egy kisCsoda ezen a világon, aki az első időbe csak is rám lesz utalva. Iszonyú nagy felelősség.
Tudom, h nagyon akarom őt, csak annyi a kétségem. (Bár anyu szerint ez természetes, és azt bizonyítja, h nem veszem félvállról az egészet. :? )
ti is így vagytok vele? Vagy csak a borús idő miatt kerültem ilyen letargikus állapotba? :?

Igazad van a túl sterilizálás nem jó dolog, de szerintem a senzitiv öblitővel még nem ártunk nagyon sokat.
Egyik ismerősöm kislánya például allergiás minden tusfürdőre stb, csak a gyógyszertári krémekre nem.

Most néztem, h nem mond jó időt Horvátországba a jövőhétre. :( :( :( Lehet, h megszivjuk és csak alvás lesz a nagy fürdős nyaralás helyett...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Pontosan az van Orsi, amit írtál. Tudsz erről többet is?

Kép
presario
 
 


Vivi!
Szerintem ez mindegyikünk fejébe megfordul...biztos jól csinálom-e....tudom-e majd, hogy mit szeretne...fürdetés...etetés...jesszus!
Tőlem függ majd....nagy felelősség, de szerintem nálunk felelőtlenebb nők is felneveltek már egy.két gyerkőcöt....és ez az izgulás, tényéeg természetes, hiszen foglalkoztat bennünket a téma elég rendesen.....hiszen mennyire akartuk ezt a kis Új Életet!!!
:) :oops: :wink:

Ja, Én is néztem....Vivi Ti mikor indultok? Mi azt hiszem vagy hétfőn délután vagy kedden reggel..még ezt nem döntöttük el...Porecbe...és ott leszünk 2-3 napot...!
:-)
Mindegy pihi lesz ez a lényeg....
Nem futunk össze vhol egy vacsira???:-))))

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Anna!
Annyit tudok, hogy tényleg be kall tartanod az orvos utasitásait és pihenni, feküdni.
Tudom, hogy simán ki lehet ezzel hordani a babát úgy, hogy semmi komplikáció nem következik be, de nem kertelek...hallottam már olyat is, hogy tovább indult a szétválás és sajnos megszületett a baba!
És ugye azért Te mág elág fiatal terhes vagy ahhoz, ogy a Babád életben maradjon!
Ne haragudj, hogy ezt irom, de ez az igazság! :cry:
Az esetek nagy százalékában azonban a terhesség megmaradt és egészséges kisbaba született!!HA szigorúan betartod az utasitásokat!!!
Ágy, csak vécére kimenetel.....és azt hiszem ilyenkor vmi székletlazitót is szoktak kapni, hogy ne kelljen nagyon erőlködnöd a kaki nyomásnál.....de ebben nem vagyok biztos!
Szóval Anna, tessék feküdni, Apa gondolom segit mindenben és a családod is! Vásárolni irj listát Apának...főzni távutasitásokkal vagy amit meg tudsz csinálni fekve azt tedd meg....ennyit tudok erről!
És ami a legfontosabb beszélj sokat a babával.....csak pozitivan,pozitiv gondolatokat sugalj neki és magadnak!!!Ha para van.....irj ide vagy csörgess meg!!Valamelyikünket!
Facebookon átküldöm a számom!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
PUSZPUSZ!!!! :) :wink: :!: :!: :!: :!: +egy nagy ölelés!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok :!:

Azt hiszem, hogy ezt az időt éreztük tegnap :shock: most 20 fok van, tegnap délután 35 volt, nem semmi mekkora ingadozás :roll:

Anna
Igen úgy van, ahogy Orsi írja, azt nem tudod mennyi a méhszáj hossza :?:

Noncsi
Apácskának drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++gondolom jól elfáradtál, gyere várunk a hírekkel :!: :wink:

Orsi
Nem is kell félni, főleg nem előre :!: :wink: meg fogjuk oldani :!: no para :!: :wink:
azt hiszem ezt az időt érezted tegnap már!!!

Vivi
De jó, Ti is már nemsokára indultok :roll: :wink: jó pihit :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anna
Sztem is nagyon sokat kell pihenni ilyenkor, az Én Nővéremnek nagyon vékony a méhszája alapból, neki már az elejétől fogva pihenni, sőt csak feküdni volt szabad, de nem is tett mást a baba érdekében :!:
Ilyenkor a legfontosabb, hogy kiszolgáljanak és tényleg csak WC-re kelj fel,de ezt már tegnap is írtam :!:
A dokid utasításait tartsd be, nem lesz akkor gond :!: :roll:

Szorítunk Neked+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Én ia azt hiszem...jó szamarak vagyunk...hihihihi! :lol:
Dalma nem ébrdet reggel velem ahogy szokott...észrevettem, hogy felhős, esős időben aluszékonyabb!!!
Pedig reggel a reggelinél döngeti at oldalamat mindig....
Most kitolódik ugy néz ki...
Nem normális ez az időjárás!

Vivi!
http://www.wunderground.com/global/stations/14301.html
:-((((
De talán kicsit válozik még.....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Most mentem Csajok!
Csak délután leszek ismét!
Puszi Nektek és szép délelőttöt!
:wink: :) :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Akkor úgy van vele Dalma ebben az időben nem lehet mást csinálni, mint aludni és semmi mozgás :!: :lol:
valóban nem normális az idő :roll: itt most egy órája már kb esik az eső :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Tsók, szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: