Új privát üzeneted érkezett!

De jó, Heydie. Az eredmények is, meg az is, hogy végre kiderül, mit csinálnak a szerológián :lol:

Teljesen belezavarodtam, hogy a nyílt víz, vagy a medence engedélyezett terhesen is. Én mindenesetre csak lábat áztatok majd benne. Bogaracska, a napozással meg csak óvatosan. Nem szabad órákig süttetni magad a napon! De hol is laksz Te? Mert itt Zuglóban bizony pocsék idő van ma, és ilyet is mond egész hétre :shock:

Ilyenkor a tornánál valóban lehet a kar- láb- hátizmokat tornáztatni, de nem lehet semmi megerőltető. Hasizom meg teljességgel kizárt. Majd szülés után 6 héttel, addig pihi van neki :wink:

Afra, kéz- és lábtörést mára! Aztán jelentkezz, mi volt a dokinál!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Ja, és beszéltem a védőnővel is. Júni 24-én megyek. Pont váltjuk egymást a nyaralásban, az első hét, amikor mindketten itthon leszünk :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Mikor kell a védőnőhöz menni?
Vendég
 

 
 

hékás-Csepelen lakom :D és itt is elég rossz az idő, de abban reménykedtem a hétvége talán jobb lesz :? de akkor tévedtem! Mostmár kezdek is lemondani a nyári fürdőzésről :( meg belegondolva pár hónap múlva már látszani is fog a pocakom, vagy még nem? :wink:
Tornával kapcsolatban sífutógépről mi a vélemény, mert nekem az van itthon, de mióta kiderült a babó nem mertem használni :roll:

Kép
Kép
bogaracska
 
 


A nőgyógyász ad egy papírt, azzal kell felkeresni, hogy kiállítsa a kiskönyvet. Szerintem az első trimeszterben valamikor

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Bogaracska
És ha látszódik a pocakod? :wink:

Mi az a sífutógép?
Vendég
 


hékás írta:A nőgyógyász ad egy papírt, azzal kell felkeresni, hogy kiállítsa a kiskönyvet. Szerintem az első trimeszterben valamikor


Nekem még egyenlőre a Kaáliba kell visszamennem. Nem mondták, hogy menjek máshova.
Majd pénteken rákérdezek.
Vendég
 


Brigi - igen, hát most majd kiderül, h mi történik ott :D :D neten is kerestem, de sehol semmi...

Én védőnőnél még aznap voltam, amikor a dokinál is, elküldött hozzá. Kicsit korainak tűnt, de hát így alakult...
Amúgy azon gondolkodom, h ha azt meg tudták mondani már most, h a BABA ellen nem termelek ellenanyagot, akkor ott tényleg van baba, és valószínűleg lesz vmi, ami dobogni fog majd a következő UH-n :D

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Bocsánat, csak Ollem lánykáját jöttem megcsodálni :D
Bogi is rengeteget nőtt, nagyon aranyos, kis huncutka!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!

Köszi az együttérző szavakat a vetéléses történetre..ennél a szülésem még szörnyűbb volt :( na ezért rettegek, mert a dokikkal valahogy mindig megszívom...és igen..szörnyű volt a szülés..sokan mondják, hogy na szörnyű nem lehet, az szép, csodás stb..hát nekem nem volt az...nyilván mikor láttam megvan Boncsikám és élünk mindketten, az tök jó volt már..de addig..ááááááááááááááááááá..

Mi az az IR, meg hipózás????????

Én terhességi cukorbeteg voltam, szívás nagyon, betartottam, de a sok víz miatt híztam így 30-at...de nagyon magas vagyok, és vékony voltam előtte, így nem volt annyira gáz..meg le is jött szülés után majdnem az egész...

Védőnőhöz a 8. hét után szoktak menni, addig kiskönyvet sem kapunk...

szerológia
google-ba beírtam és kiad egy csomó cikket, az is ellenanyag vizsgálat szerűség vérből..

Már kérdeztem: MINEK KELL ILYEN KORÁN MENNI VÉRVÉTELRE?????????? Nekem a 12. hétig nem kellett.

Kép
dytt
 
 


IR :arrow: inzulinrezisztencia
hipózás :arrow: hipoglikémia (alacsony vércukorszint)
Vendég
 


inzulinrezisztencia?????????

Kép
dytt
 
 


hékás- hát ez a sífutógép, olyan mint egy taposógép, csak van két karja, amit a lábmozgással együtt mozgatni kell, és vannak rajta fokozatok. Végül is a karokat, a lábat és a feneket erősíti, azt hiszem, vagyis ott szokott fájni :lol:

Kép
Kép
bogaracska
 
 


Az inzulin nevű hormont a hasnyálmirigy termeli, az egyetlen hormon , amely csökkenti a vércukorszintet. A máj, zsírszövet, izomszövet sejtjeihez kötődve kiváltja a sejtek cukorfelvételének fokozódását, amely a cukor raktározásának / máj, zsír/ ill. elégetésének / izom/ folyamatát serkenti. A raktározás teszi lehetővé, hogy az éhezési időszakot a szervezet átvészelje.
Inzulinrezisztenciáról, inzulinérzéketlenségről beszélünk, ha a sejtek érzékenysége csökken az inzulin iránt, tehát adott inzulinjelre a sejtek részéről nem megfelelő a cukorfelvétel. A szervezet ezt kompenzálandó emeli a vérben az inzulinszintet, hyperinzulinaemia alakul ki, mely már önmagában, vércukorszint emelkedés nélkül is károsítja az erek belhártyáját, elindítja az érszűkület folyamatát. Ez a magas inzulinszint egy darabig fenntartja a normál vércukorszintet, de egy idő után kimerül, ekkor jelenik meg a cukorbetegség. Tehát láthatjuk, hogy mire diagnosztizáljuk a cukorbetegséget ill. a mellette megjelenő vérnyomás ill. vérzsíreltéréseket, a folyamat már évtizedek óta jelen lehet, sőt már a szövődmények kialakulása is régóta zajlik.
Összefoglalva az inzulinrezisztencia jelensége az alapja a metabolikus szindróma kialakulásának .
http://www.pco-szindroma.hu/index2.html
Vendég
 


hú de durva......... :shock:

Kép
dytt
 
 


Én már voltam a védőnőnél kb 2 hete, vagyis 6 hetesen és kaptam kiskönyvet is. Már vannak benne adatok, a nőgyógyásztól, háziorvostól és a védőnőtől is :shock:
Bár azt nem értem a férjemet miért küldte el tüdőszűrésre? :roll:

Kép
Kép
bogaracska
 
 


Húúú, Bogaracska, hogy én mennyit jártam Csepelen. Még fallabdázni is oda jártam egy időben :lol: :lol: Mit érdekel Téged, hogy látszódni fog a hasad??? Annál jobb. Most még aki nem ismer, simán hájasnak néz engem, pár hét múlva már egyértelmű lesz, miért nagy a hasam :lol: :lol: Addig meg tessék jól kitolni, és büszkének lenni rá :wink:

Heydie, VAN OTT BABA!!! NYUGI!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Dytt, az én barátnőmnek is szörnyű volt a szülés is, meg utána is. A helyében én tuti nem vállalnék másikat (ő sem akar egyébként...). De becsüllek, hogy ennek ellenére az anyai ösztön erősebb, mint a félelem a következő szüléstől!!!

Hogy miért kell ilyen korán vérvételre menni? Nem tudom :cry: Engem a doki azért küld el ilyen korán, hogy a védőnő azonnal beírhassa a leleteket, és hogy teljesen kivizsgálva menjek védőnőhöz. De egy barátnőm pl. nem is a dokijától kapta a beutalókat, hanem a védőnőtől. Orvosa válogatja.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Gondoltam, időben felkészítelek arra, milyen is lesz az élet 2011. januárjában :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=lJ5bJ_CW1OA

Meglepő, hogy apát elküldte. Nem csak rosszul töltötte ki a papírokat? :shock: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Dytt - nemtom minek kellett elmenni, elküldtek. Itt lehet h így szokás, fogalmam sincs, tapasztalatom ebben a témában 0.

Bogaracska - furcsa, én kiskönyvet még nem kaptam, csak a következő UH után fogok, ha ott már rendben lesz minden, és akkor visszamenőleg beleír mindent a védőnő. Tüdőszűrésre talán azért küldte a párodat, h van-e vmi baja, amit a baba esetleg örökölhet...vagy nem tudom, logikusabb magyarázatot én sem tudok rá :roll: de hátha van vki, aki igen :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Engem védőnőhöz a doki küldött, a vizsgálatokra pedig a védőnő utalt be. Úgy látszik, tényleg nagyon megoszlik.

Igen, Brigi - van baba, pozitív gondolkodás :D

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


hékás írta:Gondoltam, időben felkészítelek arra, milyen is lesz az élet 2011. januárjában :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=lJ5bJ_CW1OA


Hát ez haláli, eszméletlen édes :lol: :lol: :lol: milyen pofikat tud bevágni Marci :lol: :lol: amúgy gyönyörűszép szemei vannak :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


És a végén apuka ette meg a vacsorát?
Vendég
 


Huhh, mennyit írtatok, pedig reggel benéztem :D!

Bogaracska:
Én is azt hallottam, amit Mandi. Nyitott ajtónál, minőségi festékkel nyugodtan lehet festeni. Legalábbis én festettem terhesen, és ebből nem lett baj. És a strand vagy élő víz? Nos, szerintem élő víz. Bár én Bogyóval jártam babaúszásra egészen 4 hónapos terhes koromig, de elment a babi, ami lehet fertőzés oka volt. Igaz nem tudják a pontos okát, de én szerintem az élő víz a biztonságosabb. Na abból sem a Dunára gondoltam, de a Balaton, Tisza-tó, Velencei tó szerintem nyugodtan!

Heydie:
Nagyon ügyi lány vagy, hogy Buborka ellen nem szervezkedsz :lol: ! Örülök, hogy jók lettek az eredmények. És a hajfestést valóban most tessék elintézni, mert szülés után nehéz a kimozdulás :D!

Hékás:
Látom Te sem kapkodod el a védőnőt :)! Én júliusban megyek, mert nem tudok addig szabin lenni. Biztos röhögni fog, hogy lassan már szülni indulok, ilyenkor kell jönni?! :D

Dytt:
A Nyírőben jobb lesz most meglásd! És simán lehet, hogy egyszerre vajúdunk és leszünk bent :wink: ! Egyébként engem is a 10. hét környékén küldtek eddig - és most is így lesz valószínű - vérvételre. A kiskönyv téma pedig olyan, hogy akinek alső babija van, az szerintem azonnal rohan, akinek meg már a többedik, az megvárja, amíg kellő ideje lesz rá :lol: . Ez olyan, mint az öreg bika és a fiatal tehenek vicc :lol: .

puszi
Vendég
 


Most néztem meg a Bogis videókat is, meg tudnám zabálni a kiscsajt, nagyon édi, pláne a sétálós :D

strand kontra élővíz
- én is úgy tudom, h az utóbbit ajánlják, mert a strandokon, uszodában nagy(obb) a fertőzésveszély. Balcsira lehet, h mi is megyünk, már említettem, h vagy oda tervezzük a nyaralást, vagy Horvátországba (végülis külföld mindkettő :D nem mintha ez szempont lenne). És akkor vagy a Balaton, vagy a horvát tenger...legalább egyszer tuti megmártózom, mert imádom :)

Véletlenke - a Buborka tetszik :D :D

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Tényleg annyi ház annyi szokás..anno pl a doki küldött vérvételre és a doki is írta be az adatokat..a védőnyanya meg csak pisit nézett és súlyt..ennyi..de itt Pesten állítólag a szívhangot is nézik a védőnők..majd kiderül..én örülnék ha kezemben lenne már a kiskönyv..emlékszem a lányomnál is alig vártam már..és rém büszke voltam mikor megkaptam..

a pocakra meg igenis büszkének kell lenni!!!!!!!! nekem látszik már...már rá is kérdeztek..igazából puffadt típus vagyok ezek szerint :)

véletlenke
Tök jó lenne együtt szülni.. amikor meg megszültünk és jönnek látogatóba, a nagyobb gyerekeink meg majd jól eljátszanak egymással..3 hó van csak köztük..:)

Kép
dytt
 
 


Terhesen a strandot nem ajánlják..sőt !!! De Balcsiba természetes vízbe lehet menni..bár én tuti nem mennék túlsásogosan para vagyok..és napozni sem szabad terhesen

mi nyilván megyünk majd strandra is Balcsira is..de majd a férjem locsizik a kislánnyal, én meg figyelem őket a partról :)

Kép
dytt
 
 


Vendég
 


Sziasztok!

Újoncként jönnék hozzátok, ha befogadtok. :D
Budapesti, III. kerületi anyuka vagyok. Van már egy 2 éves kisfiam, Soma és most várom a második babánkat. Január 25. a nagy dátum, remélem addig minden rendben lesz. Tegnap voltam dokinál, csinált uh-t mert hétvége óta barnás pecsételésem van. Szerencsére az uh mindent rendben talált odabent. Szívhang még nem volt, de hematóma sem. A fiammal is vérezgettem a 6-7 hét magasságában, nem is barnásan, hanem rendes vérzés volt, de 5-6 nap alatt elmúlt és utána minden rendben volt. Most is ebben reménykedem. Egyenlőre gyógyszert nem kaptam csak rutascorbint kell szednem.
Van közetetek valaki aki hasonló gondokkal küzd?

Kép

Kép
somaanya
 
 


hali,

Mandi: az IR-t, PCOS-t a Mensmentisben diagnosztizálták először, magánrendelésen. aztán átmentem a SOTE I-re - a piszkos anyagiak miatt, illetve mert nagyon ajánlották, és ott ragadtam - ott van egy nagyon penge nőgyógyász-endokrinológus, a Szendei. Hozzá jártam utána stimura is. a met szedéséről-babahagyásáról megoszlanak a vélemények, de mivel a diéta és a sport jól karban tartotta az inzulinom, a met meg tönkrevágta a ygomrom, ezért nem kellett szednem tovább. de msot mióta terhes vagyok megint nem vagyok jól. de inkább amiatt, hogy nem kívánok enni.
nagyon sokáig csináltam a diétát, tudom, hogy ennem kell 3 óránként, és hogy mikor mit, de annyira nem kivánok, hogy úgy kell leerőszakolni a a torkomon, attól meg hányingerem van. amit meg kívánok, attól az inzulinom van ki :cry: :cry: :cry: most séta közbe ettem 2 gombóc fagyit, bár ne tettem volna :(

most szereztem terhestornát, megnézem mi az amiben nem érintett a hasam. ha jól emlékszem arra is oda kel figyelni, hogy a pulzus ne menjen 140 fölé, mert árt a babának. ezt valamelyik babás honlapon olvastam.

asszem holnaptól visszállok a szigorú diétára, mert ennek nem lesz jó vége, az elmúlt hónapokban lazítottam :( csak sport néálkül nehéz. amikor szedtem a tet-et, az jó volt, mert tudtam, ha eszem meleltte többet, akkor az egész többet árt mint használ :)

Bogaracska: Gödöllő mellett nioncs SOTE, az tuti :) ott laktam én is. Szende ott lakik :)

Afra most van dokinál :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Én annyira várom már, h elkezdhessem a jógát, nagyon érdekel...anno vettem magamnak DVD-t, h majd csinálom itthon, egyszer neki is álltam, de azóta csak porfogó. Én szeretem a csoportos foglalkozásokat, sztem jobb úgy, ha melletted páran ugyanazt csinálják, amit te.

Gizi - gratula a 5. hét betöltéséhez ;)

Somaanya - üdv itt, gratula a babához és a kisfiadhoz is :) ha szeretnél bekerülni a táblázatunkba (előző oldalon találod), akkor kérlek küldd el nekem az adataidat :)
én csak egyszer barnáztam, összvissz egy foltot, azóta -lekopogom- semmi, így én ehhez nem tudok hozzászólni, de többször hallottam már (talán itt a topikban is mondták már a lányok), h az elején ez előfordul, aztán nincs semmi baj...nyugi :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Halihó!
Itt aztán megint jó sok minden történt!

Bogaracska: én is a SOTE II. sz. klinkáját céloztam meg, mert ott dolgozik az orvosom (dr. Radványi Krisztina). De elbizonytalanodtam, mert tegnap sok jót hallottam a kistarcsai kórházról, van szép új csili-vili szülészet is. Gödöllő környékiek, hallottatok erről valamit? Látom senki nem gondolkodik Kistarcsában.

Mindenesetre nagyon jó lenne együtt szülni!

Nekem is az élővizet ajánlották, de nem tudom, merek-e majd kockáztatni. Annyit vártunk erre a babára.

Somaanya, üdv közöttünk! Jó, hogy rendben ment az UH. Somababáról van képed?

A védőnő kontra doki rejtélynek lehet hogy aza megfejtése, hogy magánrendelésről nőgyógyász nem küldhet el TB által finanszírozott laborvizsgálatra, azt csak a helyileg illetékes vagy védőnő tudja megtenni. A védőnő pedig akkor állítja ki a kiskönyvet, mikor van szívhang. Legalábbis nekem ezt mondták.

Következő uh: júni 9.

Kép
szende73
 
 


Somaanya, üdv köztünk! Nekem szerencsére nem volt barnázás kopp-kopp-kopp

Szende, ebben lehet valami. Mert én is úgy kapom meg a beutalókat, hogy a kórházi rendelése van rajta, nem a magán.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


szende: én anno a kistarcsai korház mellett laktam, egy barátnőm ott szült készszer is. a szülészetnek van alapitványi része, az szép, a többi az olyan szokásos magyar korházas. van is fotóm valahol, mingyá keresek :)

somaanya: üdv itt, gratula a lurkóhoz és a babához ! :)

hajfestés: vanank már olyan jó minóségű hajfestékek, amik nem tartalmaznak ammóniát (asszem) olyan mint a szinező, csak sokkal tartósabb (legtöbb nagy márkának van) én egy ideje azt használok:) illetve van henna hajfesték, az tuti természetes (csak nem szabad daueroltatni vele :)

pancsolás: én imádok úszni, de már attól is összeszedek vmit, ha csak ránézek egy medencére, ugyhogy évek óta nem is voltam. csak természetes vízben. de abba sem nagyon merek most szerintem, max térdig, nehogy összeszedjek vmit, én már csak ilyen parakismami vagyok. amúgy is mondta pár éve a nődokim, hogy "már a tengerben sem lehet bízni", sokan mentek hozzá nyaralás után fertőzéssel.

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Szende - és akkor ugyanaz a két kh? :D
Nekem is azt mondta a védőnő, h akkor kapom meg a kiskönyvet (tehát elvileg/remélhetőleg 3-án), amikor már lesz szívhang. Addig egy papíron vezeti a dolgaimat, aztán majd beírja a kiskönyvbe.
Amúgy szerintetek a védőnőnek kell tudnia az eredményeket? Vagy elég, ha csak akkor mondom neki, amikor majd megyek?

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok! Köszi a kedves fogadtatást és a nyugtatást. Viszonzásul küldök képet Somáról. :D Kép

Kép

Kép
somaanya
 
 


Üdv közöttünk somaanya! Az a ronda barnázás mondjon le!! :)

Úgy érzem le vagyok maradva, mindenki volt már dokinál csak én nem? :shock:
Dytt: reméljük ez a terheség és szülés lesz életed legyszebb időszaka, a sok rossz élmény után :wink: csak pozitívan! :wink:
Mandi80: köszi a linket, este kipróbáloom! :)

M

Kép
arian78
 
 


heydie: köszi :D nagyon lassan vánszorog az idő. :(

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


arian: nyugi, még én se voltam, szerintem én leszek az utolsó :(

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


De jó hogy jöttél Somaanya!
Én is III.kerületi vagyok, és majdnem egy napra várjuk a kicsiket!

Lassan vége lehetne a munkaidőnek...

Zsófi

Kép
Kép
sophie007
 
 


Ne aggódj, én sem voltam még egyszer sem a dokinál és csak júni 9. megyek... Alig győzöm kivárni...

Kép
Kép
sophie007
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy a reagálás kimarad, de most értem haza, és mennem is kell újra némi ajándékot venni az otthoniaknak...aztán meg pakolás, miegymás.

No, megvolt az első vizsgálat. UH most nem volt, csak maga a vizsgálat, meg rákszűrés. Nem vagyok elszontyolódva, mert a doki szerint minden rendben van, és ha visszajöttünk, akkor június 2.-15. között lesz valamikor a következő vizsgálat, amikor lesz mozizás is :D
Kaptam kiskönyvet, jó sok papírt, néhány receptet, meg egy adag jótanácsot (ne macskázz, stb...)

Úgyhogy most megnyugodtam :D

(ja és a spanyol is jól sikerült hála Istennek)

Később még jövök és visszaolvasok.

afra.h
 
 


Tényleg lassan megy az idő...csak vizsgaidőszakban nem :D de annak meg már vége 8)

Ha már dokitéma, akkor Afra??? ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Afra - milyen egyszerre írtunk :D
Örülök, hogy minden rendben van, ez szuper hír!!! ;) akkor hasonló időben megyünk majd júniusban dokihoz.
Jó pakolászást...dejó lesz nektek otthon :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Ja, és Afra, gratula a szóbelihez is 8)
Lelövöm magam, mert megint sok vagyok, csak a korrepetálást áttettük holnap délelőttre, úgyhogy ráérek :roll:

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Afra szuper, hogy minden rendben. :) ÉS gratula a vizsgához!
Sophie én júni.5-én megyek először, az se most lesz ..

Kép
arian78
 
 


Afra: :D :D szuper hírek, nagyon örülök, hogy minden ok! és nemsokára láthatjátok a babót! :) dokival angolul beszéltetek?
gratula a spanyol szóbelihez!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Köszi szépen, aranyosak vagytok :D

Angolul??? Álom,álom, édes álom :lol:
Dehogy!!! Spanyol és katalán keverékével (férjem része a katalán)...úgyhogy nem volt egyszerű menet, de egész jól ment szerintem :wink:

No, most már tényleg megyek.
Sziasztok

afra.h
 
 


Én csak jún. 18-ra tervezem a dokilátogatást.
És valószínűleg a Nyírőbe megyek. Látom többen szeretnétek ott szülni.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Írok amíg még tudok, mert a fiúk kitalálták, h ők magyarul akarják nézni a BL döntőt, úgyhogy vmit alkotnak majd, és a gépről kivezetik az online adást a tv-re, hát kíváncsi leszek :D
Brigi - nálatok párod ilyen focis, ugye? :D

Júniusiak dokis táborát én is gyarapítom, és nekem hiába nem első vizsgálat lesz, azért izgulok, h lesz-e szívhang, meg úgy egyáltalán, h rendben lesz-e minden...és nincs is olyan messze ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok lányok!!!Üdv.az új kis mamiknak!
Köszi Heydie hogy hiányoltál kicsit régen írtam...közbe visszaolvastam.Engem is kínoz a hányinger és a puffadás közben meg farkasétvágyam lett...sósat ennék folyton meg fehér kenyeret amit előtte nem igazán ettem...
Tornát én is szeretnék a Rubint Rékáéra gondoltam...szerintetek nem túl erős?én nem sűrűn tornáztam a terhesség előtt de most úgy érzem jól esne...
Megjött a vérvételem magas a koleszterin szintem nem sokkal de zavar egy kicsit.
Nonóka neked mennyi a tsh értéked?Nekem az is magas lett 3.98 ennyi már régen volt.
Holnap megyek uh-ra és elvileg lesz szívhang!!!!Már alig várom majd jelentkezem,remélem kapok képet is.
Jó pihenést mindenkinek! :D
gyöngyi-30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: