Új privát üzeneted érkezett!

Ja,és téliszalámit a penész miatt nem lehetne enni :roll: meg lágy sajtokat sem,meg penészes sajtokat sem...na jó,a penészes párizsit se,de az elöbbieken nemes penész van :lol:
Vendég
 


Igen Nyuszikám, elkezdtem én ott nagy lelkesen, csak épp azt a fránya kis ablakot nem tudom megmozdítani, amivel a képből kivághatnám a vonalzómra kerülő részt. Nem tom mért :( :evil: Megvárom apát. :oops: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Manó,

Van PIC is,ez eddig számomra nem volt egyértelmű,de csak betöltött 33.héttől lehet itt szülni...ha elöbb érkeznek,másik kórház.

Napi 3 pelust adnak,de mivel kb napi 8 fogy,így a kettőre napi 10 darabot kell plusszban vinnem.Javasolta a penny sajátmárkás pelusát,állítólag jó.Valaki ismeri?Mert most libero newborn-t vettem...

Textilpelust is kell bevinni,mosva-vasalva,5-8 darab/gyerek,meg kettő kifogót,meg popsitörlőt...egyedül ruhát adnak nekik.

Protokoll szerint a betöltött 36.héttől be kell feküdni,de saját felelősségre nem kötelező.

Állítólag sok a kínai,és a legnagyobb baj velük,hogy büdös a kaja amit esznek :lol: valószínű egyágyas szobában leszek,én nem igazán akartam,de sikerült egy csomó érvet felhoznia mellette,meg amúgy is max 4-5 nap,mert vagy hazajöhetünk,vagy költözünk egy emelettel lejjebb a pic-re,a babáktól függően.

Ja,és csaszi utánha apa is akarja(naná )és a babák is jól vannak,akkor amíg engem összeraknak addig apa ledobja a polóját,és az ő melkasára teszik őket.A szülésznő meg fotóz :D ...apa meg bőg majd,mint egy szamár Már amikor mondta ezt tegnap a szülésznő,már akkor belekönnyezett a szeme.

A vip szobákban van zuhany-wc,ez császár után jó,mert 6 órával utána fel kell kelni,és elmenni zuhanyozni,van tv,mikró,hűtő.Az egyágyas 7000/nap,a kétágyas 5000/nap.

A kaja állítólag bün rossz.

Ha programozott csaszi,akkor előző este be kell menni,felveszik az adatokat,és haza is mehetsz,vagy maradsz.Reggel 6-kor,ha akarod beöntés,ha nem akarod nem adnak.Bekötnek infúziót,és vesznek vért.Kapsz a gerincbe érzéstelenítőt,mikor hatott felrakják a katétert,és átvisznek a műtőbe.A csaszi kb 25 perc.

A babák annyit vannak veled,amennyit szeretnéd,és ha nem írod alá,akkor cukros vizet sem adnak nekik...de kettő cumisüveget is kell bevinni,gondolom a tejcsinek.

Ultrahangra én a péterfyben levő hepinethez járok,beutalóval ingyenes,profik,és alaposak.Csak időpontot minimum 3 héttel elötte kell kérni,viszont nem csúsznak el időben,ez nagyon pozitív.

Mire vagy még kiváncsi?

Banika,szia :D
Vendég
 

 
 

Törpi,azt én sem értem,miért nem ment :roll: nekem sikerült,de végül nem az a vonalzóm lett.
Vendég
 


Nyulasz, ilyet sem hallottam még. Te viszed a pelust? :shock: Amúgy én találtam az egyik bababoltban egy pre-liberot, ami kisebb a newborn-nál, mert az én csajaim pici popsival rendelkeztek még, mikor hazajöttünk. Nekem az vált be. Sajnos hypermarketekben nem lehet kapni ezt a méretet. A pennyset nem ismerem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


vonalzót újra próbáltam, béna lehetek? Mondom, majd apa. Kicsit ciki :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,ja,még jó hogy gyerekágyat nem kell vinni :roll: napi 3 pelus nem tudom mire elég :evil:
Vendég
 


Szia Nyulasz :lol: :lol:
Hát nekem nem volt össepakolva a cuccom :oops: Az uram magához vette a barátnőmet és összepakoltak nekem :lol:

Libero premature van a liberofutárnál :wink: (Adja Isten,hogy ne kelljen senkinek)Nálunk csak a Bercusnak kellett
Vendég
 


Banika, igen arra gondoltam :oops: Csak az eleje volt meg a szónak. Mert szerencssére mi is úgy növünk, hogy már a newborn is kicsi :P És egy csomag sem maradt, amiről leírhattam volna.

Nyulasz, én is két nappal azelőtt pakoltam össze, h befektettek. Nem kell kapkodni :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyuszi, Törpi!
Vanda vonalzóját Binyek csinálta... :P
vovanda
 
 


okés akkor cuccok miatt nem aggódom 8)

Vanda,akkor még sem olyan szájbarágósan írja le :roll: nekem annak túnt.
Vendég
 


Nyuszi!
Nem akartam még oda is regisztrálni, azért kértem Binyit...

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 20:04-kor.
vovanda
 
 


Tényleg szájbarágós, csak délután nem engedte valamiért a képeken mozgatni az egeret. Na mindegy, most sikerült. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


mégsem

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Csak összejött!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!
Méhszájam még mindig 2100-as,ez jó hír,de valami olyasmit mondott a doki,hogy puha :roll:

Hétfőn lesz uhu a kórházban,és attól teszi függővé a doki,hogy hogyan tovább.
...ha a babák szépen együtt fejlődnek,magzatvíz,áramlás megfelelő,akkor kapok még két hetet,persze megesketett,hogy pihenek,szóval akkor aug 3-ig itthon,3-án viszont be kell feküdnöm az utolsó hétre,és aug 10 körül csaszi.És közben még lesz egy nagy vv,meg találkozás az anesztessel.
...viszont ha valamelyik baba elmaradt nagyon,vagy nem jó az áramlás akkor már a jövő héten befektet.

Törpi,szép a vonalzód :D ...a rózsaszín csíkra nem teszel képet?

Rana,férjurad hazajött?
Vendég
 


Nyulasz: ezek szerint minden rendben egyenlőre, remélem hétfőn is az lesz! És ha tényleg minden rendben csak a szülinapomon lesz a nagy napotok! :wink:

Törpi: nagyon szép az új vonalzó!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi :D Mi meg aug 11-én lesz 6 éve,hogy együtt vagyunk apával :wink:
Vendég
 


Nyulasz
Nyúlbogyók nagyon ügyesek!

Vanda
Szép a 3 gyerek!
Vendég
 


nyulasz írta:Manó,ja még azt akartam,sokat fájogatok,itt-ott,az éjszakák már nagyon rosszak,fájnak éjjel a lábaim,menni sokat már nem tudok,mert elkezd a hüvelyem nyillalni...de azért megvagyok. :lol:



Ezt a hüvelybe nyilalást én is szoktam érezni néha. Mitől van??

t-pk
 
 


T-pk,fogalmam sincs,mitől van. :roll:
Vendég
 


Nyulasz: akkor zsírozd le a dokival a 11-ét! :wink:

A hasam átdeformálódott jobb oldalról bal oldalra és ha nagyon kitartó vagyok, akkor a kezemmel érzem a hullámzást. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


T-pk!
Nyilallás: a megnagyobbodott méh nyomja az idegszálakat, kisugárzik. Még egyes terhességnél is előfordul, két babánál meg még nagyobb a nyomás.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Ma jöttünk haza a nyaralásból! Nagyon jó volt! Annyira jó volt kikapcsolni, még a nem is pancsizhattam, csak a tusolót látogattam néha. Bámultam a családot a vízben, néztem az eget, és nem foglalkoztam semmi aggasztó dologgal, már ami a terhességet illeti. Csak örültem a kósza mocorgásoknak. Egyszer egy tejeskávé után olyan nagyot ugrottam, mert nagyon megrúgtak, vagy átfordultak, vagy én nem is tudom mit csináltak, de erős volt. Első lányom csinált ilyet az elején :D

Egyébként nem haragszok senkire! Eldöntöttem, hogy itt szülök, ennél az orvosnál, ebben a kórházban, mert ha gond van, ez van a legközelebb. A 36. héten mindenképp befekszek, és remélhetőleg max 2 hetet leszek így kórházban. De mindenekelőtt minden úgy lesz, ahogy Isten is akarja. Ennyi nekem elég! Ha kell, majd átszállítják a babákat PIC-es kórházba, és ott figyelnek rá, de remélem, hogy nem lesz rá precedens.

Ami jó, hogy már jókat tudok enni, és kerülgetnek a gyomorégések, és a rosszullétek is :)

Mindenkinek szép napot!

Kata
labkat
 
 


Törpi, jó az új vonid. :D

Apa hazajött, tegnap voltunk 4D-n, íme a kislányaink:

A baba:
Kép

Kép

B baba:
Kép

A nő el volt ájulva, hogy mennyire hasonlítanak (direkt ezért tettem fel most az utolsó két képet a két a babáról szinte u.olyan beállításban, hogy ti is lássátok, hogy tényleg), szerinte akár egypetéjűek is lehetnek (hiába magyaráztam, hogy az lehetetlen). Ja és mindkettőnek 7 mm-es haja van! :D :D :D :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


rana: nagyon édesek a lánykáid, és tényleg mennyire hasonlítanak. :)
Hol voltál 4d-n?

Sikerült csatolnom egy pocakfotót :D
Kép pocakfotó

Akkor még egy az ikrekről:
Kép

Egy pedig a lányokról: a nagyobb Verus, a kisebb Johanna
Kép

Kata
labkat
 
 


Kata,örülök,hogy jó volt a pihenés :D Lányok nagyon cukik,akkor most megszavazok neked két kukist :D Poci,uhu fotó is jó!

Rana :D :D :D
Vendég
 


Rana: nagyon édesek a lányok! És tényleg nagyon hasonlítanak! :) Kis hajasbabák! Babakocsival mi a helyzet? Megvettétek, vagy majd a jövő héten?

Kata: szépek a lányaid, egyet értek Nyulasszal, jöhet most a két fiú! :wink:

Olyan jól esett tegnap a vihar! Én nagyon szeretem, kint néztük végig a teraszon. Annyira jó volt ez a kis hűvös!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kata, szép poci! :D Ha szeretnéd, én is drukkolok két kukisnak! :D UH-n Debrecenben voltunk.

Timi, a megnézett Chipolino b.kocsit már másnap megvette vki innen a közeli bababoltból (egyébként nem csak az ikreset, hanem az egyes kocsit is megvették). :( A nő meg mondta, hogy nem tudja, mikor tudnak újat hozni, érdeklődjem 3 hét múlva. :( Azóta próbálom hívni a Babaszafaris tel.számot (hogy hátha meg tudnám rendelni a neten), de vagy foglalt, vagy nem kapcsolható. :( Szóval rejtély. A végén még két szék közt a pad alá esünk. :( Neked küldték már? Te mondtad, hogy beszéltél velük telefonon. Azt a számot hívtad, ami a honlapon meg van adva?
Én is szeretem a vihart nézni a szerelmemmel. :D De mire ideért, már éjszaka volt, és vesztett is az erejéből, úgy rémlik...

Most élvezzétek a hűvöset lányok, mert szerdától újra kánikula. :(

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Ja, és a méhnyakam 4,7 cm, és teljesen zárt a méhszáj. :D

Mondjuk nem tudom, ez mit jelent a szokásos mértékegységben... (csak mert ilyesmiket szoktatok írni, hogy 3000 meg 3100 meg 2100...) Vagy ezt nem ilyen egyszerű átszámolni? :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: nekem ez a számuk van meg és ezen tudtam beszélni velük: 06-20/327-5722 Még nem jelentkeztek, hogy küldenék a kocsit, talán a jövő héten. Utána meg nem is leszünk itthon egy hétig, megyünk nyaralni. Na, ezt már alig várom!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sehol senki?

Nyulasz: drukkolok, hogy még szabadlábon lehess egy kicsit!

Nem tudom mi van ma velem, de már az ébredésem is rossz volt. Nem érzem magam valami jól. Olyan lehangolt vagyok. És a babákat sem érzem mocorogni. Igazából erre ébredtem reggel, azóta is hiába várom, semmi jelzés nem érkezik bentről. Holnap megyek védőnőhöz, remélem minden rendben lesz, addíg meg csak túlélem a napot valahogy.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi
tegyél a pocakodra egy bögre meleg kávét/kakaót/vizet :wink:
Vendég
 


Banika: na, ezt legközelebb kipróbálom, most a csoki is bejött, kaptam egy kis bökdösést, még a kezemmel is érzetem. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Megvolt az uhu,Noi 1800 gramm körüli,Bazsi 2000 gramm.Kissebbek a koruknál,ennek ellenére úgy kezdte a szonográfus,hogy hű,jó nagy ez a kisfiú,micsoda méretek...de ezek alapján csak 32 és 33 hetesnek felelnek meg...szerinte ikreknél ez nagynak számít...én meg úgy tudom,hogy ugyanúgy kéne fejlődni,mint aki egyedül van :roll: ...na jó,abbahagyom,mert ilyenkor jön a nem adunk a méretekre,pici kereszt picit odébb már napokat számít...csak olyan könnyen mondja az ember másnak,aztán meg ugyanazon parázik...

...a lényeg,áramlás jó,grannum II-es,magzatvíz okés,és fejvégűek.Vasárnap megyek nst-re,addig itthon,és akkor megint felülvizsgálják a szabadságom :D

Timi,ilyenkor még nem mindennap lehet őket érezni...én amúgy is csak a 20.héttől éreztem,de akkor is változó volt.De mindjárt uhu is lesz,és akkor megnyugszol.A védőnőnek meg mond meg,hogy hallgassatok szívhangot.

Rana,án úgy tudtam a méhnyak 3 cm-es :roll: ...de a lényeg,hogy zárva vagy,ez nagyon fontos!!!
Babakocsit sajnálom,ilyen gyorsan levadászták? :roll: Ikerbabakocsi boltot kéne nyitni.
Vendég
 


Nyulasz: én úgy tudom, hogy ikrek a 30. hétig fejlődnek úgy, mint az egyes babák, utána már lelassulnak, mert nem igazán van helyük. És ahogy írtad is, a kereszt egy picit arrébb és máris nagyobbaknak látszanak. Az az igaz, amikor megszületnek! :wink: A lényeg, hogy kapnak rendesen tápanyagot és remekül érzik magukat odabent!

Tudom én, hogy nem kell ilyenkor parázni, ha nem érzem őket megállás nélkül, csak úgy elkényeztettek az elmúlt napokban.

Rana: sikerült velük beszélned?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, azóta se veszik fel egyik számon se..... :? Sztem ez nagggyon gyanús, hogy ilyen nagy csend van e körül a babakocsi körül... Lehet, hogy pár darab "leesett a kamionról", azokat el is adták, és azóta nincs utánpótlás..... :roll:
Már a múltkor is ugyanúgy viselkedtek a babáink, de lehet, hogy rosszul emlékszem: képzeld, most velem is ugyanez volt, tegnap este semmi mozgás (pedig mindig rúgkapálnak, amikor elalszom), meg ma reggel sem.... Kétségbe estem, ezért Apával meghallgattuk a szívecskéjüket. Akkor kicsit megnyugodtam, de mocorogni igazán megint csak nemrég kezdtek.... Talán a front miatt lehet ez??? :roll:

Nyulasz, valahol én is ezt hallottam, hogy csak a 30.-ik hétig fejlődnek ugyanúgy,mint az egyes babák. Nekem most majdnem 2 héttel :shock: nagyobbnak mérte őket a gép, mint valójában, de gondolom ez a fejlődés mostanában kicsit lelassul majd.
Most akkor hogy mérte ez a nő az én méhnyakamat??? :roll: A neten azt olvastam, hogy a méhnyak 4 és 2 cm közt normális.... Akkor az enyém extra hosszú??? :roll: Remélem, nem ez az egyetlen dolog lesz az akadálya a természetes szülésnek.....

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Timi,Rana köszi,remélem így van,ahogy írjátok...

Rana,extra hosszú?Vagy a centije nem jó a nőnek... :lol: de uhuval nézte?Vagy kézzel?Mert nekem mindig kézzel nézik.
Vendég
 


Rana: na, akkor holnap én is próbálkozom! Ez tényleg gyanús! És nagyon bosszantó. A legszebb az egészben, hogy 10% előleget kifizettünk. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rana, Labkat
Jók a képek!

Nyulasz
Minden rendben van a nyuszikákkal :lol: :lol: :lol: :wink:


Mi ekkorák vagyunk...
Kép
Vendég
 


Csajok!
Ikrek a 30. hétig fejlődnek kb. úgy, mint az egyes babák, de egyes babáknál is nagy eltérések lehetnek. Úgyhogy emiatt nem kell aggódni. Ráadásul ikreknél ahogy nőnek, úgy egyre nehezebb pontosan mérni őket. Nekem azt mondta a dokim a 33. héten, hogy csak abban biztos nagyjából, hogy a 2 kilót mindkét baba elérte. Pedig ő nagyon profi uhus, de ősem mert ennél többet mondani.
vovanda
 
 


Andi
de szép gömböd van :lol:


Nyuszika
Uh +/- 10% :wink: Amúgy a súly tök mindegy(ha nincs extra eltérés) a terhességi kor és főleg a tüdejük,illetve egyéb szerveik fejlettsége sokkal fontosabb.Hízni idekint is ráérnek,neked meg kevesebbet kell cipelned :wink:
Nyugi,nem lesz semmi baj.Tudod higik a 35 héten jöttek oszt meg se látszik rajtuk :lol: :lol: :lol: :lol:

Az a babakocsi gyanúsan olcsónak tűnt :?
Vendég
 


Nárciszkával mi történt?Tudja valaki?
Vendég
 


Andi, hihetetlen, hogy már ekkora pocid van! Annyira jó érzés, nem? Mármint, hogy gömbölyödik az ember, és odabenn egyre kisebb a hely, egyre jobban érzed őket :)
Nekem most, hogy kinn vannak már a csajok, egyre többször jut eszembe, milyen jó is lenne most újra élni az állapotos napokat, és magam előtt láthatnám a kis arcukat, a grimaszaikat, ahogy a pocakban mozognak. Nagyon lökött vagyok? Na de hát vissza már nem megyünk, ugye pocakos kismamák, örülünk minden újabb napnak :wink:

Nyusz, ne is foglalkozz az UH-n mért súllyal. Legyenek egészségesek, a többi nem számít. Az enyémek sem voltak hatalmasak, most meg már mint egy tejbetök, olyan Emmám :lol:

Timi, Rana, el sem hiszitek, hányszor paráztam be, ha nem éreztem a megszokott időben a mozgásukat. Pl. reggel ébredés után, este lefekvéskor. Hihetetlen hiszti tudtam lenni :oops: :roll: Aztán meg persze, ha szétrúgták a ház oldalát, nem bírtam nekik rimánkodni egy kis nyugiért :lol:

Kata, de szép hercegnőid vannak! Én meg már megijedtem, hogy azért nem írsz, mert a riogatásunk teljesen elkedvetlenített tőlünk. Nagyon sajnáltam volna!!!! Én nem emlékeztem erre a nyaralás dologra, de hát sajnos nem ez az egyetlen, amire nem emlékszem. Hihetetlen feledékeny vagyok. A terhesség alatt is észrevettem magamon, de aztán mióta kibújtak a lányok... Valaki van még így? Vagy csak rám hat az anyaság ilyen rosszul?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Twins: ahogy párom mondaná: lenyelted a dinnyét egészben! :wink: Szép kerek gömb!

Törpilla: este meg reggel érzem őket intenzívebben és ha nem, akkor meg jön a para. Ma 5 óta fent vagyok és erősen figyelek. Egy órát el is heverésztem úgy, hogy élveztem a mocorgást. :) Annyira jó és megnyugtató! A feledékenységgel nem vagy egyedül, körülöttem is minden kismami erre panaszkodik, én is mindent elfelejtek. Barátnőmnek voltak jó sztorijai. Mentek bevásárolni és a mobilja helyett mit talált a táskájában? Sosem találnátok ki, a TV távirányítóját! :lol: És ő heti rendszerességgel művelt valami hasonlót.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rana: beszéltem a Babaszafarival. A honlapon megadott számon vették fel. Ha szerencsém lenne (ami nem jellemző), akkor pénteken itthon lesz a kocsi.

Megjöttem a védőnőtől és isteni volt hallani a két kis szivecske dobogását! Még nem hallottam őket, de most teljesen megnyugodtam. És nagyon nem szeretik az érzékelőfejet, mert abban a pillanatban nekiálltak rugdosni. :D

Binyek: költözés megvolt a hétvégén?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz, a méhnyakat UH-val mérte.

Andi, tyű, ez tényleg dinnye!!! :shock: Nem tennél a kedvemért fel egy pociképet a 25 hét körül (vagy amikor az ezelőtti készült), meg mellé megint ugyanezt? Csak hogy lássam, mennyit nőtt. (Vajon az enyém is ilyen nagyot nő majd? :roll: ) Persze én is elő tudnám keresni az előző pocifotódat, de ez így egyszerűbb... :wink:

Banika, Nárciszkával valami nagyon-nagyon-nagyon rossz történt, de sztem még nem szedte össze magát, hogy megírja.... :cry:

Nem tudom, mi lesz ezzel a babakocsival.... Remélem legalább Timi te megkapod...

Ma hajnal óta egyfolytában rugdosnak a picurkák. :D :D :D :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Ti milyen pelust vettetek?

Szülésznőm ajánlotta a penny saját márkását,hogy jó,és olcsó...ma megnéztem,47 ft-ra jön ki darabja,és a legkissebb méret 3-9kg-ig...hogy lehet ilyen nagy intervallumot megadni???
Végül maradtam a libero newborn-nál,a 2-4 kg-ig,37 ft/db!!és vettem huggiest is,az meg 36 körül jön ki,és szintén 2-4 kg.Szerintem a 3-valameddig az nagyon nagy lenne nálunk,nem?

Timi,örülök,hogy megnyugodtál :D hú,remélem pénteken meglesz a járgány :D

Rana,most akkor mi lesz babakocsiügyileg?

Twins,te is egybe nyeled a dinnyét? :lol:

Képzeljétek ma először,a tescóban előre engedtek :D egy 60 körüli nagyon fiatalos pár volt,komolyan egész meghatódtam...aztán a pénztáros kérdezgette,hogy mikor jön a baba,háááát amikor megtudták,hogy ikrek,azt a gratulációt :D :D :D a pénztáros,meg a házaspár is teljesen odáig volt,dícsértek,hogy milyen csinos vagyok,nem is látszik a két baba... :D


...és köszi mindenkinek a megnyugtatást,majd idekinn megnőnek :D
Vendég
 


Nyulasz, majd akkor számolj be, melyik pelus hogy vált be nektek. Remélem az én picurkáim megvárják, míg a tieid kipróbálják a pelusaikat... :D Mennyi pelenkát viszel összesen a kórházba? Vagy kisebb csomagokat, a többit meg Apa beviszi, amikor kell?? És hány hálóinget viszel? Vagy inkább pizsamát?

Bkocsival nem tudom, mi lesz. Egy darabig erőltetem majd még ezt, de ha nem lesz, akkor muszáj lesz másikat keresni....

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: a www. pandababahaz.hu-n is van ilyen kocsi. Szerintem ez egy cég, csak máshol vannak helyileg, mert a honlap ugyanaz, csak a színeiben különbözik, meg telefonszámban. Esetleg ott is megpróbálhatod.

Nyulasz: jó, amikor nagyon gratulálnak, nekem a másik reakcióhoz már eddíg is több "szerencsém" volt. Ez így szól nagyjából: ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ te szegény szerencsétlen! Milyen nehéz lesz neked, nem fogod bírni .....stb.! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: