Új privát üzeneted érkezett!

Teszek fel egy pár képet. A pocakos kép mai, a többi hétvégén készült.
Kép
Kép
Kép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Csibe, nekem is állandó 37,1 a hőm!!!! A baba miatt van ez!!!!

Gabi, szép kis család, szép kis ház, szép kis pocak!!! :lol:

kispiskóta
 
 


Igen Gabi1! Egyetértek Kispiskótával! :lol: És jó sok süti volt!! :D

Kép
Kép
tabati
 
 

 
 

sziasztok!

a mai hírek rólunk:
ma voltam uh-on.szépen nőtt a baba.sajna a hematóma alig lett kisebb.
ismertek olyat,aki így várta a babáját?a neten nem túl jókat olvastam róla...
de fő a pozitív hozzáállás!!!
ma lettem 7 hetes!!!
hol adják a kiskönyvet?ki adja?mikor adják?ez itt a kérdés.
lola29
 
 


lola ha van szívhang akkor ad egy igazolást a doki, amivel a körzeti védőnőhöz kell elmenni, ő fogja adni a kiskönyvet is.

Nekem volt egy ismeősöm akinek volt haematomája, de szépen felszívódott, de ennek idő kell, pihenj sokat, vigyázz magadra.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Lola!

nekem ugyan sosem volt hematómám, de itt a babaneten sok lánynak volt ilyen és még csak arról hallottam, hogy sok pihenés mellett szépen felszívódott. Úgyhogy pihenj sokat, és ne aggódj! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 12:35-kor.
boo
 
 


Gabi szépen látszik már a pocakod!
jó nagyok és szépek a gyerekeid.
köszönöm neked is kispiskóta a választ.akkor
most már tényleg megnyugszom teljesen.

Kép
Kép
csibe83
 
 


köszönöm a megnyugtató válaszokat!
lola29
 
 


Üdv köztünk boo és gratula!
vonalzó:amelyik tetszik klikkelj arra rá és bejön annak
oldala.remélem tudtam segíteni.

Kép
Kép
csibe83
 
 


boo üdv közöttünk, gratula a pocaklakóhoz. Én ezen sose paráztam hogy nincsenek tüneteim, inkább örültem neki. Inkább a vetélés miatt izgultam nagyon hogy most legyen szívhang, de szépen van az is így most már nyugodt vagyok. Most már várom hogy érezzem a mozgását,

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Stike!

ha van kedved beírni a táblába,Bp,és a Szent János kórház.1.baba lesz.

boo!
nekem sehogy sem sikerül a vonalzó.de ha valaki ügyesére rámész,tudod szerkeszteni
lola29
 
 


lola!
ha megcsináltad már a vonalzódat amilyet szeretnél
és utána kimásolod az url-es kódot és a segédleteknél
kiválasztod a profilod és azon belül bemásolod az url kódot
az avatarhoz.
remélem érthető volt.ha mégse akkor szólj és megpróbálom
mégjobban összeszedni a szavaim és érthetőbben leírni.

Kép
Kép
csibe83
 
 


csibe!

köszi,a férjemnek majd mondom,ő szokott küzdeni vele.
lola29
 
 


:D :D :D szívesen

Kép
Kép
csibe83
 
 


Szia Gabi4

Tényleg szép a Pocid!!! Meg jó lehetett a buli is :D :D A sütiket én passzolom :cry:
Puszi




Tickerplayground.com
breki76
 
 


köszi lányok.

breki hát a sütiket én is, édeset egyáltalán nem tudok sem enni, sem inni.
Volt ilyen barackos túsos levél, egyedül azt ettem, mert az savanykásabb. Viszont kovászos uborka, és savanyú káposzta jöhet minden mennyiségben:))

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 12:35-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


boo ügyi vagy:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Ma az émelygés alábbhagyott...de rossz szájíz azért van, viszont undorodom a húsoktól, pedig előtte nagy húsevő voltam. Terhesség első idejében nem ettem igazán húst, utána egy hétig majd megőrültem érte, most meg ....úúúú, nagyon nem. Viszont, nálam jöhet az édes, sós és savanyú is. Néha csak napszakfüggő! :D




Tickerplayground.com
breki76
 
 


ügyi vagy boo :D :D :D

Kép
Kép
csibe83
 
 


Ha jól láttam Norka ma megy orvoshoz.majd gyere a
hírekkel.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!

Ha lehet én is csatlakoznék hozzátok! November 14-én teszteltem egy pozitívat, de még azóta sem tudom elhinni. Uh-ra majd csak december 3-án megyek, de már nagyon várom.
Nem ígérem, hogy naponta többször is tudok jönni, mert van egy 20 hónapos kisfiam, aki minden időmet kitölti, de jó lenne olyanokkal beszélgetni, akik hasonló időre várják a babájukat.

Móni
kismóni
 
 


Üdv kismóni!

Kép
Kép
csibe83
 
 


Isten éltessen Gabi! Nagyon szép kerek szám, és ilyen születésnapi ajándékot, mint a kisbaba, ritkán kap az ember! Nekem is az első, jól látható tesztemen a dátum a szülinapom. Jó érzés rá-ránézni!!! :oops: :lol:

Szép családod és környezeted van, gratulálok! :wink: És a pocid is már mekkora! Sajnos nekem alapból nagy, egy kicsit, így sok különbséget nem tudok felfedezni. De egyelőre nem is akarok, főleg a munkahely miatt. Én majd csak az új évben szeretném felvilágosítani a kollégákat és lehetőleg május végéig - június elejéig dolgozni szeretnék. Ha minden jól megy és én is és a Tücsök is bírja... :) azért nekem majd 1 órát kell vezetnem a munkába, és még egyet vissza... az már nagy pocakkal lehet, hogy macerás lesz! Alig várom!!!!!!!!!! :roll: :oops: :lol: :? :D :wink:
stike
 
 


stike köszi, igen, szép ajándék volt nekem is és páromnak is. És pont anyu szülinapjára vagyok kiírva, úgy hogy még simán lehet hogy pont aznap születik. Én is anyum névnapján születtem.
Nekem a harmadikkal is nagyon gyorsan nőtt a pocakom, gondolom azért mert könnyebben tágul a méhem és a hasizom is. De brutális nagy hasam volt a végére, és Réka 4 kiló volt. én meg vagyok 154 cm

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok,

Gyarapodunk rendesen! :lol: :roll: :D Persze, ez nagyon jó hír!

Én is remélem, hogy a karácsonyig tartó 4 hétben még egyik kollegám sem fog rákérdezni, hogy sokat ettem...vagy valami más történik? :) Nálam is újévi hír lesz belőle, és szintén június elejéig szeretnék maradni. Aztán majd sok függ attól, hogy érzem magam, és hogyan alakul a házvásárlás. :lol:
Azért az nagyon jó lesz, hogy tavasztól már egyre kevesebb ruhát kell majd az egyre növekvő pocakunkra felvenni, és elég lesz a melegben csak egy papucsba bele ugranunk. :lol:

merion

Lilypie Third Birthday tickers
merion
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak :wink: !

Van sztorim a vidék-témához :D!
Férjem ma délelőtt fogorvosnál volt, pont ebédre ért haza, kérdezem mi volt, mesél, egyszercsak mondja:
-Ja, találkoztam Esztivel (ő az egyik fogorvos asszisztense, régi ismerősünk, de kb. egy éve nem láttuk).
- Na, és -mondom- mi újság velük, mi beszéltetek?
- Kérdezte hogy vagy, mondom neki, hogy jól és képzelje, terhes vagy. Erre ő:-Tudom, azért kérdezem! :shock: :shock: :mrgreen:

Kérdem én: Honnan a fityfirittyből tudja?!?!?! :shock: Még mi is alighogy tudjuk :D! Igaz, hogy a férjem igen lelkes, ha terjeszteni kell a hírt, de csak a közeli rokonság, és néhány barátunk tudja! Legalábbis ezt hittük eddig...
Mondjuk az egyik jó barátunknak pizzériája van Veresen, ami ott olyan, mint a Jóbarátokban a Central Perk, vagy a Barátok köztben a Rózsa :mrgreen: !
Szóval gyanítom, onnan indult a hír! De voltam én már "terhes" a faluban 2* is: egyszer, mert vettem egy tesztet és vkinek a vkije látott a patikában, aztán meg azért, mert ilyen fiatalon elvett a férjem :mrgreen: !
De ezek nekünk már meg sem kottyannak, csak mókázunk rajtuk!
Amúgy sem bánom, ha tudják, bár vártam volna még, de így most már tuti nem lesz semmi bajunk, mert sokan számítanak a Babszira :D !

Szóval aki vidékre megy, ezzel számoljon :wink: !

pusza

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 12:36-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Sziasztok minden új kismaminak gratulálok :lol: :lol: :lol: :lol:

Én jól vagyok és holnap megyek uh-ra :lol: :lol: :lol:

Ma a lánykámmal voltunk fogszabályzás mintavételen és kb. két hét múlva lesz fogszabályzója :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi1

Szép a pocid és nagyon jók a képek :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Sziasztok csajok! De jó! Megint gyarapodtunk! Gratula minden új kismaminak.

Hát képzeljétek el mi történt ma velem. Reggel felhívtam a dokimat, hogy mára beszéltük meg az uh-t, mikorra menjek? 12 órát beszéltünk meg, mert délelőtt műtőbe kell mennie, de délután én leszek az első. Na, be is mentem délre, rácsörögtem a dokira, de nem vette fel. Megkérdeztem hol van, és kiderült, hogy még a műtőben. Elkezdtem várni, csak várni, és várni, többször próbáltam hívni, de semmi. Végül 3 órás várakozás után kiderült, hogy az ultrahang is elromlott, így hiába várok. :evil: :evil: :evil:
Eljöttem haza. Tiszta idegbetegen! :twisted: Még mindig próbáltam hívni a dokit, de nem veszi fel. Most nem tudom mit csináljak?
Vendég
 


Lányok, létszámjelentés: 32 fős lett a csapat! Remek! Csak így tovább... habár lassan már indulnia kell a következő topiknak az augusztusi babáknak... :)

Ma nem sikerült utolérnem a nővérkét, hogy mikorra mehetek UH-ra, úgyhogy saccperkábé írtam be a dátumomat. Mindegy, valamikor akkor! :roll:

Szóval Boo és Kismóni, ti is bekerültetek! Remélem nem hagytam ki senkit, nagyon belendült a csapat az utóbbi időben!

Csak hogy ki mikor született, egy családi eset: az öcséméknél idén júliusban érkezett a baba, Fruzsina, 16-án. Anyukája 15, míg apukája 17-én ünnepli a születésnapját, úgyhogy tiszta rák a familia!!! Ja, és az Édesapánk is júliusi, ő 7-én született.... Ha meg oroszlán szeretne lenni a Tücsök, akkor még mindig ott van Édesanyám, aki augusztus 6-i... Kíváncsi vagyok az enyém hol fog megérkezni??!! :P

Kép
stike
 
 


Sziasztok! :)

Jelentem: feladtam. :? Annyi minden volt az utóbbi bő 1 hétben, amihez szerettem volna hozzá szólni valamit, hogy már túl nőtt rajtam az egész. Ha mindent szépen sorra vennék, akkor itt ülnék vagy 1 órát a gép előtt, mire megírom az üzit. Most már mindegy, így jártam... :?


Ami viszont most eszembe jutott, az a következő. Nem tudom melyikőtöknél, mi alapján dől el, hogy melyik kórházban szeretne szülni. Talán segítségetekre lehet ez:

http://www.ebf.hu/?m=8

Ez az Egészségbiztosítási Felügyelet honlapja, ahol megtalálható az ország egészségügyi intézményei által 2008-ban kitöltött kérdőív, amely az egyes intézmények körülményeit, szolgáltatásait, betegjogi helyzetét (de még a dolgozók munkakörülményeit is) hivatott ábrázolni. Ennek az indikátorrendszernek a segítségével össze lehet hasonlítani az egyes kórházakat, kezdve az elhelyezéstől, ellátástól egészen a műhiba perekig(!) Javaslom nézzétek meg, érdemes egy kis időt szánni rá! :wink:

http://ebf.hu/indikator/



norka81!

Túl sok mindent nem tudsz csinálni. :? Hagyd abba az idegeskedést, semmi nem változik attól, ha tovább spannolod magad. A dokikdat viszont feltétlenül zargasd még ma is folyamatosan. Valószínűleg nem véletlenül nem tudtad elérni idáig (gubanc a műtőben). Kitartóan hívogasd továbbra is, meg fogjátok oldani a dolgot!

Kép
Kép
200907?
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 12:36-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Énszerintem TUTI, hogy kisfiam lesz :twisted: !!! Azzal is álmodtam! A férjem is annak, érzi, sőt anyukám is (pedig ő kislánynak jobban örülne), és anyu velem kapcsolatban soha nem téved (nem vágták el rendesen a köldökzsinórt)! És van még vmi, ami megerősített (nem valami vudu :twisted: ), de ez maradjon titok :P !

És Breki, te kislányt vársz :D !
Többieket nem nagyon ismerem, nem hiszem hogy bejönne, de azért majd lehet összeírom, és majd kiderül, mennyire jött be! De hogy nálam kukis van, sztem 90%! Azt a 10% meghagyom a puncisnak, hátha, mert azért nem bánnék egy csicsergő kislányt sem :wink: !


puszó

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Tabati, igen ismerem Vernikét :lol:

Picimanó, normális a hőd ne aggódj. Itt van egy oldal ahól tudsz nézegetni pl görbéket ha érdekel, hogy milyen hő a normális http://babatervezok.otthona.net/szerencses.shtml

Stike az adataim:

név: irdab
kor: még 30, de péntektől 31.
település: Tata
Baba kora: 4+6
várható szülés ideje: 2009.07.28.
név????
első baba
kórház?

Ma felhívtam a dokimat, csütörtökön fogad, így a következő vizsgálat ideje 2008.11.27.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Egy kis érdekesség a fiú/lány témához.
Bár, bebizonyítani még nem sikerült, de egyes kutatások szerint a lányokkal várandós kismamáknál többször fordul elő hányinger (a magasabb ösztrogén szintnek tulajdonítják), mint a fiús anyukáknál.
Ez most vagy így van - vagy nem... :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
200907?
 
 


Kicsidodi! Én kiket várok? :roll:

Szerintem vegyes páros lesz:)

Csajok! Aki a SOTE I. számú Nőire jár, megtudhatom, hogy kihez jár és milyen dokinak tartja? Én is ott szeretnék szülni és dokit keresek, bár már egy titkolózós topiclakótól megkaptam a Rigó prof. számát, de azért érdekelnek más vélemények is.

Lola, csak nem azért választottad a János Kórházat, mert a BMC-be jártál? :wink: Azon én is gondolkodtam, mert ott ismerek pár orvost személyesen is, de úgy tudom, hogy ott nincs koraszülött osztály, nálunk meg ugye sosem lehet tudni. :?

nellike
 
 


Sziasztok

Hát nálam is van érdekesség a gyerekek születése körül az biztos.

Nekem mindegyik gyerekem ünnepnap előtt vagy után egy nappal született, illetve a legkisebb ünnepen. Betti December 27-én, Norbi április 30-án, Réka pedig március 15-én.
Aztán mikor terhes lettem tavaly októberben a negyedikkel, akkor úgy volt hogy ha fiú lesz, mert totál éreztem hogy az Simon Zoltánnak neveztük volna el Zoltán apukám után aki sajnos már meghalt. Aztán december 17-én amikor is apukám meghalt akkor akkor az én pocaklakóm is elment, 20-án volt a műtét.
Most pedig július 2-re vagyok hivatalosan, de az uh ugye két különböző mretmiatt július 4 és július 7-re tette a szülés dátumot. Július 4 anyum szülinapja, július 7 apum szülinapja. De ha még is előbb szülnék akkor június 27 a tesóm fiánaka szülinapja.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Ja és én most úgy érzem hogy fiam lesz. Én mindegyiknél megéreztem, hát kiváncsi vagyok hogy most is bejön e a megérzésem.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok mamikak!
merion:nyugi,nekem sem faj mar annyira a pocim,mint nemreg,ez nem baj szerintem...
Irdab:udv koztunk,es gratulalok!
picimami:pihenj tovabbra is sokat ha teheted,es nem idegeskedni
gabi1:istenke eltessen utolag is!
boo:teged is udvozollek koztunk!
lola29:nyugi es pihenj te is sokat ha tudsz
kismoni:szia Neked is!azert neha gyere kozenk ha a kicsid engedi
norka81: :evil: sajnalom hogy igy jartal,nyugodj meg es meglatod a dokid biztos nem elfelejtette,csak valami nagyon kozbejott neki...
tabati:a lekvar csak itt motoszkal ket napja a fejemben,kene egy jo kis reci...meg nem csinaltam sosem.Eddig fuszeres olajokat,ecetet,borokat csinaltam ajandekba,az nagy sikert aratott!
stike:igen szep szakma ez,eleinte kirakat rendezessel,kiallitas rendezessel,uzletdekoracioval,rendezveny dekoracioval foglalkoztam,majd auto,jarmu grafika,cegtabla,stb.Szinte mindegyik bevasarlokozpontot dekoraltam mar otthon,aztan vegul is auto grafikazasnal maradtam.De az annyira "szaraz".Itt is el tudok majd helyezkedni,de persze most vegre a csalad a fontosabb.A szuleink nagyon szomoruan fogadtak egyreszrol hogy ilyen messze kerulunk az otthontol,de talan a jobb lehetoseg miatt elfogadtak.Mindennapos osszekottetesben vagyunk az msn-en.Hat valahogy megoldjuk ezt a tavolsagot is,es hat remelem anyukam tud jonni a nyaron az unoka szuletesere :)
Nincs valakinek egy jo narancs-lekvar receptje?
Fazas:hat fazos egy lelek voltam mindig is,de mostanaban allandoan szelloztetnem kell :shock: sot tegnap benyomtam egy fel doboz fagyit :shock: ez nekem bejott az emelygesre.Eddig rengeteg nyers zoldseget ettem,egeszseges taplalkozas,stb,semmi cukros,semmi edesseg...hat nem tudom,de a salatatol emelygek,inkabb fozelek...husok,addig kivanom amig el nem keszitem,aztan...gyumolcs sem megy le,csak megkivanom.De ma atvertem magamat:gyors hideg gyumilevessel.Kell hozza tejszin,gyumolcsle,en egy kis szoja tejet is tettem bele,es nyersen mindenfele gyumolcs osszeapritva.Isteni!Es az emelygesemen is sokat segit!
Tegnap voltunk kicsit vasarolgatni,nezelodni...persze kismama boltba is betertunk :D Ekkora valasztekot meg nemigen lattam...
Es volt a probafulkekben ilyen felcsatolhato poci,gondolom a ruhaprobalashoz :shock: nem hagyhattam ki...a ferjecskem teljesen elerzekenyult mikor kijottem pocival.Persze kaptam karira egy szep felsot :D es kremeket.Mert hat a melleim...nekiindultak rendesen es fajnak is.En otthon szinte csak turiban vasaroltam,es hat itt is rengeteg lehetoseg van erre.Es van kifejezetten kismamiknak valo!Nagyon jo minosegben talalok dolgokat.Itteni baratnomnek szeptemberben szuletett kislanya,minosegi,jobbnal jobb szerkokat lehet potom penzekert beszerezni a bebiknek is.Nem vagyok markafuggo,de amikor Baby Gap ruhakkal van tele a polc,akkor alig birom ki hogy ne vegyek semmit.De persze nem is veszek meg...eljon annak is az ideje :D es hat mar rakjak felre persze nekunk a cucokkat az ismeros babasok.Mindenhol kislany van,jo lenne ha puncis lenne,mi is nagyon arra vagyunk.
Na szepen elment az idom,remelem nem hagytam ki senkit,es nem voltam olyan sok.
Vigyazzatok magatokra lanyok es pihenjetek ha lehet sokat!!!
Anita

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Sziasztok!

Stike,
Köszönöm, hogy betettél a táblába, bár babonából lehet, hogy vártam volna még. Pont lombikra készültünk, a kisfiam is lombikból fogant és valami hihetetlen csoda folytán természetes úton fogant meg a babó, ezért nem tudom még addig elhinni, amíg nem látom az uh-n, hogy minden rendben.

Vidék-Pest témához
Mi a párommal mindketten vidékiek vagyunk, egyetemre Pestre jártunk itt is ismerkedtünk meg, aztán úgy gondoltuk ott maradunk. Vettünk egy kis lakást és amíg ketten voltunk nagyon jól éreztük ott magunkat, aztán amikor Gergő megszületett vettem észre a város hátrányait (közlekedés, szmog stb.) Elég sokat gondolkodtunk, hogy mi legyen, ha kiköltözünk valamelyik közeli faluba, akkor egy csomó idő elmegy majd az utazással, bent a városban semmiképpen nem akartunk maradni, így felmerűlt, hogyha találunk munkát vidéken, akkor visszaköltözünk. Szerencsére összejött a munka és egy éve újra a szülővárosomban Keszthelyen vagyunk. Nem bántuk meg, Gergőnek is sokkal jobb így, nekem is van segítségem (Pesten egyikünknek sincs rokona).

Móni

Kép
Kép
kismóni
 
 


Dodi!

Remélem tényleg kis jósnő vagy!!!!!! Bár most tényleg csak az számít, hogy egészséges legyen, de azért mindenki vallja be, hogy valamelyik nem felé csak húz egy picit a szíve...na.....
Merion ma kicsit rámrakta az aggódós dolgait, nem nagyon volt ma hányingerem, most estére kicsit, de egész nap nyáladztam, mint valami kutya. És össze-vissza eszem, kivéve a tömény húst (felvágott az ok, mellsonka), de a sült húsoknak a gondolatától is ráz a hideg. Pedig múlt héten még faltam a marhasültet, előtte héten meg nem!!!
Sosem voltam válogatós fajta pedig. Viszont egy kis savanyú káposzta után simán lenyomok egy kis csokikát, majd utána leöblítem egy kis actíviával amibe epret teszek....úúúú, igazi konyharöfi lettem!
Na meg a főzelékek, az bármelyiket nyam-nyam!!!!


Nellike én is a Sote I-re járok, írok mindjárt privit a dokiról!!! :D

Gabi1 Isten Éltessen utólag!!!!!




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Nellike!

Az egyik a módszerem szerint kisfiú, a másikat nem tudom megmondani :roll: . Persze mérget ne vagyél rá :wink: !

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Most jöttem meg a szomszédból amúgy, dumcsiztam a bnőmmel, meg játszott és rajzoltam a gyerekeivel, és annyira feldobott, hogy most jól beöltözök, és építek egy bazinagy hóembert a kertben, mire apa hazajön :twisted: ! (úgyis az én kocsimért ment a szervízbe :oops: )

Végre nem vagyok hulla fáradt 8) !

puszó

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Most jöttem meg a szomszédból amúgy, dumcsiztam a bnőmmel, meg játszott és rajzoltam a gyerekeivel, és annyira feldobott, hogy most jól beöltözök, és építek egy bazinagy hóembert a kertben, mire apa hazajön :twisted: ! (úgyis az én kocsimért ment a szervízbe :oops: )

Végre nem vagyok hulla fáradt 8) !

puszó

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Most jöttem meg a szomszédból amúgy, dumcsiztam a bnőmmel, meg játszott és rajzoltam a gyerekeivel, és annyira feldobott, hogy most jól beöltözök, és építek egy bazinagy hóembert a kertben, mire apa hazajön :twisted: ! (úgyis az én kocsimért ment a szervízbe :oops: )

Végre nem vagyok hulla fáradt 8) !

puszó

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!Tényleg jó nagy babaözön lesz nyáron! :lol:
Remélem ezek a viták elkerülnek minket ezután,ez aztán tényleg nem illik ide!Tegnap játszottam egyet a neten ,nyertem és at egyik ellenfelem azt írta(előre is elnézést mindenkitől):te h...e b..i :wink:
Elég érdekes következtetés,és elég szomorú h felnőtt emberek nem bírnak veszíteni!Nem álltam le vele veszekedni,éppen elég amikor hangulatváltozásom van,és szét bírnék robbanni.
:oops:
Fő a nyugalom!
Remélem mindenki jól van!Sok puszi nektek!Kép

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!

Stike!

Nekem a következő vizsgálat: december 18. és 19. Védőnőhöz csütörtökön megyek nov. 27-én.

Kajálás, hányinger!

Én csak ritkán kívánok meg bármit is, nekem az evés most csak a szükséges rossz. :evil: És Breki! Nekem is rossza a szájízem még fogmosás után is, annyira utálom, néha már ettől van hányingerem. A rágótól meg rosszul vagyok szintén. Talán a tik-tak marad, majd kipróbálom.

Üdv közöttünk Móni és Boo!


Móni!

Az igazi csoda lehet, hogy egy lombik után spontán fogant a bébitek. :D De hallottam, hogy szülés után annyira meg tud változni a hormonoktól a nő, hogy akár meddővé, de termékennyé is válhat.

Ancsurti!

Hát akkor majd én is nyomozok narancslekvár ügyben, hátha sikerül találni. Bár most, hogy megint rosszul vagyok nem nagy kedvem van ilyenekkel foglalkozni, még a hűtőt sincs kedvem kinyitni a szagok miatt. :lol:

Felcsatolható poci? :shock: :lol: 8) Hú, de jó lehetett, ezek aztán igazi igéynes kismamaboltok. Tényleg fontos az is, hogy vajon nagy pocakkal hogy áll nem?

Norka!

Szerintem se aggódj a dokid miatt, lehet, hogy rengetegen hívták egész nap, biztos több kismamija is van. Visszahívni meg nem hiszem hogy bárkit is visszahívna. Hívd még holnap is. :wink:

Manó!

És milyen színű lesz az a fogszabályzó? :lol:

Boo! :D (éljen a Szörny Rt. !!! :D )

Gratulálok neked is. Sajnos sok nőnek nagyon sokára jön össze a baba. Én is féltem ettől, de már belátom hogy a 9 hónap várakozás nem is volt sok. Bár akkor többször úgy éreztem, hogy valami bajom lehet, hogy még nem sikerült.

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: