Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szoptatós melltartó: Én eredetileg B-s voltam, vettem egy C, és egy D szopisat, és a D volt kényelmesebb. Belefért a betét is....
Azt Norbinál már szinte nem is használtam, mert, mint Ettike írta, sokkal egyszerűbb és kényelmesebb volt a sima (nem szivacsos, nem merevítős) melltartó. Abból C-seket vettem, és nagyon fasza volt, a cicieim sem izzadtak bele annyira :oops:

Ettike. Barátnőd, hogy is mondjam....egyszerűen szerintem féltékeny, és próbálja fényezni a gyerekét. Nemtom. Én is tapasztaltam ilyet, na de nem egy nagyon jó barátnőtől!!!

Pocimaci: Egyáltalán nem vagy bálna. Nagyon csini vagy, már amennyi látszik belőled :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


pocimaci: de jó, nem vagyok egyedül a súly problémámmal. én most +16kg -nál tartok :oops: :oops: :cry:
ettike: én is igy vagyok a sima melltartóval, de kórházba akarok egy szoptatósat venni

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Raktam fel én pár svájci kiccsaj holmit a teszvesz-re. Nővéremtől kaptuk, de nekünk fiúnk lesz így nem aktuális a sok rózsaszín kisholmi. :D
Itt megnézhetitek, hátha érdekelne vkit:

http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=10879551

Kép
Kép
Kép
aida
 
 

 
 

sziasztok
4 nap nyüglödés utánn ma végre kialudtam magam. csak 1x ébredtem fel pisilni, nem volt melegem és 8 órát aludtam :shock: :lol: :lol: .

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


evés

nekiállok enni, alig eszek pár falatot és máris "tele" vagyok. majd szétt durranok, miközbe éhes vagyok.
ha jól lakok, akkor alig birok mozogni és rosszul érzem magam.

ez normális? mostmár ez végig igy lesz?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi!
Te már lassan betöltöd a 33.hetet!!!Szerintem ilyenkor már sok minden előjöhet...próbáld ki h mindig legyen elötted pár falat,és abból bármikor tudsz enni picit.

Rennye!
Azt hiszem hamarosan nekem is nagyobb cicifix kell....Amúgy én is B-s vagyok....de szerintem ha így haladok pár hét és kell másik... :wink:

annus11
 
 


Timirosicka!Ez velem is így van és olyan kemény a gyomrom mint a kő.Azt mondták ez normáls mert a pocaklakó ott bent mindent összenyom.Nekem égni is szokott a gyomrom.De Hál Istennek elmulik.Ezt a kis időt már kibirjuk!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Timi:Igen ez ilyenkor teljesen normális.Én is úgyanígy vagyok az evéssel.Én így kb.2 óránként eszem.Van persze amikor csak azért is eszek sokat,de a vége nekem is az,hogy alig bírok mozogni és rosszul vagyok.Ez azért van,mert a méh össze nyomja a gyomrot.De azt mondják,hogy a 9.hónapra elmúlik amikor "leszáll a méh"

Többiek merre vagytok?Hogy vagytok?

Mi ma költözünk így most egy darabig ritkábban leszek amíg nem lessz net nálunk.Mi jól vagyunk hál istennek.Babó sokat mocorog :D

Remélem mindenki jól van!

További szép napot kívánok mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Annus! Neked pedig gratulálok!!!!
Egyébként amikor én terhes lettem én is összeszedtem valami virust csak időben elmentem dokihoz.Igaz gyógyszert nem irt fel,azt mondta igyak sok folyadékot és pihenjek.Azt olvastam hogy ilyenkor az immunrendszered legyengül.De meggyógyultam minden szövödmény nélkül!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Timi!

Örülök, hogy tudtál aludni egy jót. Az evéssel meg valószínűleg azért vagy így, mert ahogy nő a méhed átrendezi a beleket, meg a gyomrodat. Nekem pl egész máshol volt terhesen minden belsőségem :lol: Tök jó, nemsokára babázhatsz. :P

Annus!

Maszatka jól viselkedik? Nincsenek rosszulléteid? Cici lesz még nagyobb is :lol: :lol: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Úgy látom ebben a méh nyomja a gyomrot dologban egyetértünk :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Zsuzsi!

Köszi a tapasztalatokat.Hát én is erre gondolok h legyengült az immunrednszerem...sokat iszok és pihizek ezerrel!!!Én ahogy mentem a nőgyógyászhoz még aznap mentem a házidokihoz is!Tehát én is amint lázas lettem intézkedtem!Máskülönben nem mentem vona a dokihoz...nekem se adott gyógyszert!Persze elötte 2 napig jártam a várost...bizti ott szedtem össze :roll:

Reni!
Várunk vissza!!Addig is pihend ki a költözés fáradalmait!

Rennye!
Hát hányinger az van...főleg ha éhes vagyok...szagokat nem nagyon bírom.Ha kinyitom a hűtőt rögtön rosszul vagyok,pedig nem szokott büdös lenni...Vk még nem járt,remélem nem is látogat meg :roll: Néha feszül a poci,de ennyi.

annus11
 
 


Helló mindenki!

Ma voltunk orvosnál, jó hír, hogy nem nyíltam még mindig ki. :D Az orvosom bizakodik. Ha már ideig nem nyíltam ki, nem is fogok szerinte. :) Viszont van megint gombám:( és megint használnom kell hüvelykúpot. :(

A bébim óriásfejű
BPD 66mm
FL 42mm
AC 192mm

Becsült súly: 783gr

Fejvégűen fekszik, édi a kis pofija és izeg-mozog. Kb. ennyi az "élménybeszámolóból". :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Timi: nálam is ugyanez a helyzet... :oops: :cry: folyamatosan ég a gyomrom, de olyan furán...mondjuk én már két hete nem tudok enni, egyszerűen nincs étvágyam, akármi legyen elöttem.....reggel 6 kor már fenn kukkorékolok, de ha délután nem hagynak egy órácskát aludni, képes vagyok sírvafakadni... :oops: :lol: még pár hét, és másfajta gondjaim lesznek... :lol: csak most nézem, mi majdnem egyidősek vagyunk..te mikorra vagy kiírva? én okt 24.

Reni: várunk vissza!!!! majd számolj be milyen az új lakás!!!!

Aida: átérzem a problémád: ha én nem otthon fürdök: strand, balcsi, uszoda...egyből összeszedek vmit...ezek szerint te is ilyen érzékeny vagy ezekre a dolgokra... :cry: jobbulást! viszont az jó hír, hogy nem nyílsz tovább!!!!! :D

Annus: jobbulást!!! azt mondják, hogy most sokan kapják meg ezt a megfázásos nyavalyát.pl. a párom. de a c-vitamin+gyümi+ a pihi segít! vigyázzatok magatokra! :roll:

No megyek tentizni, holnap irány tenát venni és egyéb finomságok....(mert ugye mndanom se kell: kórházi csomag nuku :oops: )

Kép
pocimaci
 
 


Csajok!

Akik ennyire a végén vannak,babaszobáról nincs képetek?Vagy még nem áll a kiságy?

annus11
 
 


sziasztok
dokinál minden rendbe volt. :D
vizelet negativ
vérnyomás 110/70
és a lényeg: nem rövidültem tovább !!!!!!! :lol: :lol:
a súlyomra nem tett megjegyzést, söt, mondtam neki, hogy alig eszek, mert nem birok,erre ö csak mosolygott. :lol:
elöször láttam öt mosolyogni a 7 év alatt. :lol: :lol:

legközelebb a 36.héten megyek szept. 30.-án

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


köszi a válaszokat. :)
pocimaci: én okt. 28-ra
annus: babszoba még nem készül, mivel jó darabig velünk lesz. a hállót még át kell rendezni, utánna állunk neki szereleni. csak a párom sokat dolgozik és nincs ideje. de minden megvan, el van készitve, kimosva.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Annus: csak a te kedvedért: Kép

Kép
pocimaci
 
 


szisztok pocimaci elsonek neked irnek nem tudom miert gondolod azt h kover vagy egyaltalan nem szerintem igen is szep kismama vagy :lol: :lol: timi nekem is ugyan ez van az evessel de az elottem irok leirtak mindent errol. :wink: :wink: kepzeljetek holnap megyek a dokimhoz elore felek mert mindig guszustalanul banik velem. :cry: :cry: de ez van sajna de az a jo hogy multheten a 4d-n mar megtudtam hogy minden oke es mar nem aggodom ilyenek miatt :lol: :lol: :lol: ismet pocimaci es timi annyira irigyellek titeket hogy mindjart babaztok,en is nagyon szeretnek mar :( :( :( :( :P :P :P :P jok legyetek jo sok pihenest mindenkinek sziasztok Kép
mano21
 
 


Sziasztok!!!

Sokat írtatok :)

Pocimaci grat a kkiságyhoz:Én is hasonlót szeretnék majd!!
Mano21:Nyugi szarj arra a dokira :) A Lényeg a babád :)

Hát már nekem is sokat nőtt a mellméretem....pedig még hol vagyok Én a kilenc hónaphoz......:S

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Ma megkaptam a cukor eredményem, rendben van. Előtte 4mmol/l, utána 5.9mmol/l. Viszont vérszegény vagyok és kaptam rá vastablettát. :( Ez nem hiányzott.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida!Gratula a cukoreredményedhez!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Ugye hogy nem volt vészes?Ki lehet bírni!?

Kép
mné zsuzsi
 
 


Mit? A cukros lötyit? Én már akkor írtam, hogy túlcukrozott limonádé. Nem volt gond vele.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Pocimaci!

Jó a kiságy!Nagyon tetszik ez a csíkos takaró!Nálatok is a ti szobátokba került a kiságy ugye?

Aida!
Ugyanmár,egy kis vas sose árt :wink:

annus11
 
 


Már megint eltűnt a novellám... :evil: néha eljátsza velem a gép,h nem küldi föl.. :cry:

mano: ja, nem úgy érzem magam, h hú milyen kövér lettem, hanem inkább egy jól megtöltött vizeslufinak érzem magam, ami mindjárt kidurran.. :D valójában nem tudom hova ment az a 18kg...tuti egy csomó víz belőle... :D dokit meg sz**rd le!!!! aztán gyere és (s)írd ide a bánatod, mi meghallgatunk!!!! :D

Aida: én is vérszegény vagyok, a terhesség elött is az voltam. Én aktiferrint kaptam,hál'istennek.... elötte egy kakaó ízű tablettát kaptam, amit szét kellett rágni, pocsék íze volt.. :?

nyuszitappancs: köszi,h ezt mondod,mert a párom szerint a gyerek "színmérgezést" fog kapni..... :lol: de nekem tetszik.. :oops: :) a melled nem egyfolytába fog nőni, az első, meg az utcsó harmadba.nekem 85B-ből 95C lett.... :lol: ja és azért van még 1 hónap.. :lol:

Annus: nincs külön gyerekszoba, a kiságy a mi ágyunk mellett van.nekem így kényelmesebb :oops: (lesz)

Timi: 110/70= hát te se fogsz agyvérzést kapni :lol: dejó,h nem rövidülsz!!!! hát, ha még 1x csinálnám, én is inkább megvárnám a párom...ugyanis olyan műszaki zseni vagyok, h egy egyszerű kisággyal 2 órát legóztam kb. mire JÓL raktam össze.. :oops: :D

Nem tudom nálatok van-e ilyen: fészekrakási ösztön. főleg mióta nem járok be dolgozni az irodába...2 naponta nagytakarítok, de már kórosan... :roll: de így legalább nem érzem magam "hasztalannak"...

Ma voltam dm-be babaápolási cuccost venni...2 órán át tartott :oops: nem tudtam az elején eldönteni,h a 600 féle márka meg termék közül mit is kéne beszerezni...UGYANIS: egyedül a Gabi termékcsoportra van ráírva,h 3 hónapos kortól v. újszülött kortól lehet használni :evil: ...a többi "nagy" márka erről nem nyilatkozik :shock: .úgyhogy Gabit vettem.olcsó is, magyar is,szín-illatanyag mentes és tuti jó lesz a babának..na Tenát azt nem kaptam, vettem helyette Helen Harpert. nagyon brutál sztem vastagabb, mint a baba pelenkája.....
Ja, a legviccesebb: textil pelust is beszereztem: kérdezik: Cseh tetrapelenkát, vagy simát kérek? mondom az elöbbit....itthon kibontottam: 1mx1m-es... :shock:

no megyek, lelkiekben felkészülök a holnapi nagylaborra :lol:
Vigyázzatok magatokra :) , majd jövök a beszámolóval...

Kép
pocimaci
 
 


pocimaci:
A Gabi termékcsoportról: Én sajnos allergiás vagyok, semmilyen kozmetikumot nem tudok használni, azonnal kiütésem lesz tőle.. :( Se tusfürdő, se testápoló.. A bőrgyógyász javasolta, hogy vegyek babatermékeket, mert abba még nem raknak bele mindent. Na már most volt olyan baba termék: Johnon's amitől kiütésem lett :? viszont ami bevállt az a Gabi krémek. Szóval én megbízom benne. Ráadásul amikor náthás vagyok és piros és nagyon fáj az orrom alja, egyedül a Gabi lanolinos krém az ami nem csípi és jót tesz a pirosodásnak. Tanulság: Gabi termékcsalád jó. :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!!

Pocimaci!

Én a gyógyszertári kevertek híve vagyok. 3 hónapos korig ajánlott azokat használni, de én egyéves korukig előszeretettel használtam. Azon kívül, hogy az tuti antiallergén, az sem egy megvetendő szempont, hogy olcsó!!
Emma ágyikó nekem is nagyon tetszik: Színmérgezésen jót nevettem. Akkor egy ma esti kép:

Kép


Szóval én is szeretem a színeset :D

Nagyon örülök, hogy jól vagytok Kismamik!! A cukor-terhelésnek, nemnyílásnak, vérnyomásnak, szóval mindennek!! :lol:

Én is vashiányos voltam/vagyok (terhesen Ferro-folgamma, nem terhesen Aktiferrin)

Szép estét!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


A mi kiságyunk ilyen de a sok plüss majd kiköltözik belőle ha megérkezik a kiscsaj! Kép

Kép
mné zsuzsi
 
 


Nálunk is az ágy mellett ven a kiságy! Kép

Kép
mné zsuzsi
 
 


Még nem is mutogattam meg, milyen édes kisrucikat kaptunk nővéreméktől Svájcból! Íme:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Ezt meg még én vettem régebben:
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Először is örülök,hogy mindenki jól van :D Végre elköltöztünk és végre nyugalom van :D Már csak a net hiányzik,de az is hamarosan lessz majd.Tegnap végre megvettük a kiságyat :D Párom már össze is rakta :D Már csak matracot meg ágyneműt kell venni bele.Mi is jól vagyunk hál istennek :D Vérnyomásomat ma meg mértem és hát tökéletes kb.123/73 ebből is látszik,hogy nyugalom van :D

Timi:Örülök,hogy nem nyíltál tovább és,hogy minden rendben van csak így tovább :D

Pocimaci:Hát én is ugyanezektől szenvedek ég a gyomrom alig tudok enni stb.És persze reggel 6 fél 7 körül mindig felkelek,de persze délután én is majd össze esek a fáradtságtól.Nagyon jó a kiságy :D

mné zsuzsi:A te kiságyad is nagyon jó :D

Majd,ha megvesszük bele a cuccokat akkor én is rakok fel a kiságyról majd képet.Persze a kiságy a mi szobánkban van,mert velünk lessz a babó.Meg majd a szobánkról is teszek fel képet.Szép kék színe van :D

Aida:Örülök,hogy jó lett a cukor eredményed.Én is szedek vasat a vérszegénységemre az nem árt :D És örülök,hogy nem nyíltál ki :D Nagyon aranyosak a rucik :D

Mano:Nem sokára majd te is babázól :D Hisz olyan gyorsan elrepűl ez a pár hónap :D Örülök,hogy minden oké nálatok is.

Én is annak a híve vagyok,hogy nem költök baba ápolási cuccokra,mert a háziorvosa majd ír fel neki cuccokat én inkább azokat fogom használni,mert azokra tuti nem lessz allergiás.

Annus:Hogy vagy?

Majd még jelentkezem :D Addig is vigyázzatok magatokra és a babókra!!!

Szép napot kívánok mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Zsuzsi!
Nálatok is szupi a kiságy!!!Látom pólya is van már :wink:

Aida!
A babarucik is csodásak.Nekem is van 2 szerzeményem amit turiztam...mindkettő halacskás kispóló!Mivel apcim nagy pecás :lol:

Reni!
Jó hogy bekukkantottál!Én úgy néz ki h meggyógyultam,néha 1-2 köhintés...de semmiség.Hányinger,fáradtság,ziziség az van.

Ja és 17én megyek a dokihoz!!

annus11
 
 


Szia Annus!
Igen van pólyánk de nem tudom mennyit fogjuk használni.Lehet hogy amíg olyan kis gyenge abba jobban meg tudom majd fogni.De azt még nem tudom hogy az elég lesz e hazahozni a kórházból vagy az overál kell majd.Azt mondják ha nem lesz túl hideg akkor a mózeskosárba(babakocsi mózes része)takaróval még körbefogom és az elég.Nem tudom.Ebben igencsak tanácstalan vagyok.
A duriba nagyon jó dolgokat lehet kifogni és nagyon jó minőségű!Én rengeteget vettem ott.Csak a hazahozós tipegő az amit újonnan vettem.

Én még nem vettem babaápolási dolgokat.Majd a héten ha olyan kedvem lesz akkor besétálok a városba.
Holnap jön hozzánk a védőnő.Szétnéz nálunk.Nálatok is volt?

Kép
mné zsuzsi
 
 


Ja még annyi hogy ti milyen betétet visztek a kórházba és mennyit érdemes vinni????

Kép
mné zsuzsi
 
 


Szerintem bizti jó a pólya!Állítólag első gyereknél télleg biztonságosabban tartja benne a babát az anyuka...bár én meg még sosem fogtam pólyában babát.....de megfontolom majd én is.

Én úgy tudom h éjszakai betétet kell vinni,esetleg tennát.Szerintem tárazz be és akkor nem lesz gond!Ha kevés lenne még mindig tudnak neked bevinni!

annus11
 
 


Köszi a tanácsot!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Zsuzsi!

Gréta ágyikó is szép :P Pólyáról én saját véleményt nem tudok mondani, eszembe sem jutott venni, még a téli fickómnak sem. Barátnőmnek volt, kipróbálta, de végül nem használta. Egyébként ő nov. 19-én szült (lassan 4 éve :lol: ) Viszont nagyon sokaknak nagyon bevállt. Biztos jó!
Betét. Én Tenát használtam, az első napokban azt, ami 600 ml nedvességet bír felszívni (deréktól köldökig ér :lol: :? ), aztán kisebbet, és utána az éjszakait. Nekem az óriási méret nagy biztonságérzetet nyújtott, nem áztam át, de nővérem pl nem vérzett annyira, hogy szüksége lett volna rá. És nagyon jó a Tena bugyija!! Imádtam...

Reni!

Nagyon örülök a boldogságodnak és a nyugalmadnak!! :D

Aida!

Noel nagyon dögös lesz ezekben a rucikban (is)!! :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Még:

Védőnőnek kötelező kimennie környezet-tanulmányra, megnézi, hova érkezik a baba. Terhesség alatt nálunk kábé 3-szor volt. A végén is kijött a 36. hét körül, utána már nem is kellett hozzá menni.

Bocsi, csak közben olvasgatok: a pólyra visszatérve, én nem tudom, mennyire meleg az. Mi overálban hoztuk haza, plusz pléddel betakatruk. Akkor hideg volt. De novemberben nem tudom, lesz e olyan hideg. Akkor viszont praktikus lehet a pólya.

Turi: Az én fiaimnak majdnem mindene onnan van, szeretem a turis cuccokat, mert jó minőségűek, és át tudom örököltetni Norbira. Nem nyúlnak ki, mint a kínai rucik.

Annus!

Örülök, hogy meggyógyultál!!

És minden kismaminak!! Vigyázzatok, mert hányós-hasmenéses vírus van forgalomban, a fiaim is elkapták :cry:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni nálunk még nem volt és nem is szándékozik kijönni a védőnő. Én úgy tudom nem köteles kijönni, egyszerűen csak találkozni kell vele és a szülés után köteles idejönni, hogy ne én cipeljem oda az újszülöttet.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Szia Aida!Én úgy tudom hogy köteles kimenni mert a kórháznak kiadja a jelentést,hogy a babát hazaviheted e.Én legalábbis így tudom.Össz vissz én 1 szer találkoztam vele meg most fog kijönni!Ráadásul nem is ő lesz később a védőnöm mert az enyém most nincs.Itt Szegeden most változások vannak.

Kép
mné zsuzsi
 
 


Ja és nekem is kb a 24.héten szólt hogy szeretne kijönni.

Kép
mné zsuzsi
 
 


aida: örülök, hogy rendbe van a cukrod és ne izgulj, nekem is kellett szednem vas tablettát.
pocimaci: én nem vettem baba ápolási cuccokat, mert mindenki a gyógyszertárit ajánlotta az elején. ha már nagyobb lesz, akkor talán niveát fogok venni.

tegnap a kis Törpém 3x is csuklott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timirosicka 2008.09.11 10:56-kor.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


voltam vásárolni.
sikerült vennem: 1 szoptatós melltartót, köntöst, bugyit és 2 hálló inget a kórházba.
tök aranyossak /bár egy kicsit drágák/, dobok is fel róluk képet.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Kép
Kép

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Dejóóó az a rózsaszín hálóing! Olyat én is akarok! Hol lehet olyat szerezni és mennyiért?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Jaj nagyon jó kis hálóingek!
Amúgy tö jókat lehet kapni a Józsefvárosi piacon is!.Én elég olcsón láttam a Blahánál az áruházban(Korvin vagy Skála...nem tom épp hogy hívják)Szerintem érdemes nem túl drágát venni,mert bizti nem ússza meg.....Szóval szerintem vigyetek egy "eldobható"hálóinget is :wink: :lol:

annus11
 
 


:lol: :lol: Nekem is a rózsaszín tetszik!!

Súghatok, mint megszült?? Mármint a hálóinggel kapcsolatban. Hmmm??
Hát, mivel nincs ellenvetés, megteszem: nem kell eldobni a hálóinget, én mindkétszer ugyanabban szültem, és ha hideg van még mindig felveszem (mert amúgy én nem használok se h.inget, se pizsit :wink: ). Ráadásul én fehéret vettem, de makulátlan!! Simán ki lehet mosni belőle a baba-maszatot. :arrow: Csak mert szeretek közbekotyogni.....

(Elárulom, hogy nagyon irigyellek Titeket a babás bevásárlásért, most én is úúúúúúgy mennék babacuccot venni :oops: )

További szép pocakosodást!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


És ha meg nem sértek senkit:

Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: