Új privát üzeneted érkezett!

Mágnes! Nem értem. Miért ne lehetne?
A vad motorozáson meg vadvizi evezésen, lovagláson kívül bármit lehet...más vad dolog nem jut eszembe. Jó a nép áztatóba nem mentem be csak a hullám medencébe de amikor kint voltam a parton akkor a vizes fürdőruhát midnig lecseréltem nehogy megfázzak.

Hát ha a kezdeti bénázásokra gondolok a szoptatás terén akkor valóban klasszabb volt a mocorgás...főleg mikor nem tudtam melyik oldalamon feküdjek mert mindig csiklandozta az oldalam meg amikor mentünk egy eljegyzési buliba és olyan hevesen rugdosta a gyomrom, hogy kidobtam a taccsot:))
Vettél már jó kis "futócipőt?" a szaladós lábra?

Rózsakatica! Nem tudok róla, hogy bezárt volna..lehet, hogy a másik strand van bezárva? A kicsi! TAvaly is voltunk...akkor is nyitva volt. Vagy ha nem hát jó sokak lógtunk be.

Én még mindig nem tudtam venni görögdinnyét!!!! Mert itt a zöldségesnél csak olyan 20 kilós szürnyeket árulnak én meg annyit nem akarok pláne ha rossz...sárgát viszont vettem a Lidlben és olyan mézédes volt, hogy szinte már émelyítő.
Most épp őszibarackot eszek mézes puszedlivel. Egész jól ellensúlyozza a puszi a barack savanykás ízét. Ja ésaludtam három óra hosszát az előbb:)
katuska79
 
 


Katuska: nálunk egész nap be volt borulva, és még esett is. Másik földrészen laksz :D pedig ez is Pest megye :) Jó nektek, hogy strandoltok :) Jaja, most látom: tegnap voltatok. Akkor itt is viszonylag szép idő volt.

A fürdésről: lehet, de ne meleg, ne hideg, ne termál. Persze csak ha zárt a méhszáj, és egyébként minden rendben.

Én egész nap málnáztam, és most málnalekvárt főzök be. Meg ribizlit. Fantasztikus illata van :)

Huh Csajok, 2 hét táppénz után behozni a lemaradást ... nem piskóta. Kinyúltam estére. Szerencsére csak egy hétig kell bírni, jövő héten NYARALUNK!!! :)

Szép hosszú lett a táblázatunk :)

A lepény helyéről: nekem az elsőnél a mellső falon volt (20. héten éreztem kb), a másodiknál vegyes az infó (egyik leleten elől, másikon hátul, 17-ik héten éreztem először kb), most Kispocokkal a hátsón van. Egyelőre nincs eltérés semmiben. Bár mintha halvány mozgolódást éreztem volna, de egyelőre nem hiszem el, túl korai lenne. Másoktól hallottam azt is, ha a hátsó falon van, előbb lehet érezni. A mocorgást majd akkor hiszem el, ha rendszeres lesz :)
Ami jobban aggaszt, hogy nem dudorodik a poci, és félek, hogy visszacsúszott a kismedencébe, holott egyszer már kiemelkedett (nyugi, nem általános probléma, csak mert hátrahajlik a méhem valamiért - az első kettőnél ez nem volt gond :()

A gyerek neméről: kisfiunk a 29-ik hétig lánykának mutogatta magát. Nem kis sokk volt :D, amikor kiderült, hogy fiúcska. Most nem is kérdezem meg a 25-ik hétig. De igazából mindegy is, eddig 1-1 az arány :D

Mágnes: gratula a babasétához :) győzzél szaladgálni utána :D

Na megyek romokat takarítani a lekvárfőzés után. A ribizli végül holnapra marad :( az le is kéne tisztogatni.

Szép estét!

Csöre

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

megjöttünk, de eredmény csak holnap lesz (elromlott a gépük :evil: )

UH alapján minden tökéletes, a korának megfelelő, 7 cm, szereztünk fotót és dvd-t is :lol:

Kép

Csöre, nekem is hátsó falon van és mintha érezném néha...olyan bugyogás-féle a pocakomban :roll: Eddig azt hittem, csak beképzelem, én is azt olvastam, amit Te, hogy csak később lehet érezni...de ha Te is érzed, akkor tutira Ő az! :lol: :lol: :lol:

Kép
vickybabe
 
 

 
 

katuska:
nem tudom, nekem azt mondta Annával a doki, hogy strandra ne menjek. Mondjuk akkor veszélyeztetett voltam, de majd megkérdem. olyan jó lenne pancsizni a lánnyal egyet :)
Cipőt vettünk, egy elefanten és egy zetpol szandit. Olyan stabilan közlekedik, mintha hónapok óta ezt csinálná...:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma megjártam Szombathelyet munka végett...háát, nem volt közel!
Mágnes, nagy gratula az önálló lépésekhez, most majd hajkurászhatod! :D
Vickybabe! Nagyon édes a Pindúrkád, hogy csücsül ott Őis, mint az enyém, tök hasonló pózban! Ez a poci bugyogás már lehet Ő???? 13 hetesen? Mert én is érzek néha hasonlót, de ráfogtam, hogy a pocakom mocorog még csak :lol:
Katuska: nagyon cuki Máté, hogy élvezi a pancsit!!! Meg kell zabálni :lol:
Vicky, köszi a technikai segítséget, a 16 heteset akkor majd megpróbálom ezzel a módszerrel! (Csak nem lehetek annyira elfogult, hogy Bébikém ott díszelegjen minden oldalon :lol: :lol: :lol: )

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata: dehogynem lehetsz :) csakis elfogult :)

Vicky: tündéri a Babód :)
Én inkább simit éreztem, nem bugyborékolást, attól függ, minek nevezem :) és 4-et egymás után :) az egyik egész erős volt... no persze a maga módján :) furi, mert tényleg elég korai, de határozottan nem emésztőrendszeri eredetű volt (olyanokat sajnos az utóbbi években eleget éreztem :() Azóta nem jelentkezett, igaz, keveset voltam annyit nyugton, hogy odafigyelhettem volna :) Kata, én még a 13 hetet sem töltöttem be :) Majd csütörtökön lecsekkolom melyik oldalon van a kis lábija. Ha a balon, akkor Ő volt :)

Mágnes: teljesen igazad van, meg kell kérdezni a dokit. Én is megfogom, mert bár az előző kettővel nem volt semmi, Kispocok nehezen is jött össze, és voltak mindenféle kínjaim (zömmel a para miatt). Azért remélem, megengedi, mert csúnya lenne 8 nap a tenger mellett, hogy csak nézem :(

Jó éjszakát!

Csöre

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


sziasztok!

Alig várom, hogy nekem is legyen ilyen szép uh képem!!!!

Ti hogy álltok a terhességi tünetekkel?
Nekem eddig sem volt túl sok (aluszékonyság, mellfeszülés (de az iszonyatosan), de most minden elmúlt.
Ezért most eléggé aggódom!!!!
És a következő orvos-látogatás csak jövő hét után lesz!
Ti mit csinálnátok a helyemben????
Nem szeretném minden egyes parázásomnál zargatni a dokit.

Kép
jandrea
 
 


pár képpel bombáznék, íme Zsebihal: :)

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1214857782.3077.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1214857829.1758.jpg[/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szjjasztok!
Kicsit rég jártam erre, de most már remélem tudok jönni. Mostanában igen fáradt vagyok, és örültem, ha a wc-re kivonszoltam magam. Most a felfrissüléssel kicsit én is felébredtem. :lol:

Irigyellek titeket, hogy már túl vagytok a 12 hetes UH-on.Én ma felhívtam a terhesgondozót, mert a dokim szabin van, és nem adott időpontot a vizsgálatra.Erre közölte a"kedves" nő, hogy menjek 14én terhesgondozásra, és majd ott adnak UH-ra időpontot. Én eddig úgy tudtam, hogy először van UH, utána terhesgondozás a kórházban. Tévedtem?
12 hetes vizsgálaton adnak képet a kórházban, vagy csak magánban?


Én is szeretnék feliratkozni a listára, ha lehet.

név: moffli82
kor:26
szül.i hely,idő:Sopron Erzsébet Kórház, 2009. jan.27.
név: bizonytalan, de ha fiú:Bence, ha lány:Noémi/Zsófia
tesó:nincs

remélem mindent leírtam. :lol:

Kép
moffli82
 
 


Mágnes! ha előzőleg eltiltott a strandolástól a doki akkor tényleg meg kell kéredzni! Ha zárt a méhszáj nem görcsölsz és annyira nem vagy hajlamos a fertőzésekre sem akkor lehet menni persze a minimális dolgokat betartva. Vigyázni nehogy felfázz és a meleg ülőmedencét kerülni messzire! A Zetpol cípők tök jók szerintem bár ebben a hónapban már a harmadik szandit vettem mert hirtelen nőtt a lába így itthonra játszósnak egy olcsó is megteszi. A Deichmannban szokott lenni mindig akciós gyerekcipő. Nálunk tuti nem bírnának ki mégegy ygereket mert a kotorozás igencsak lekoptatja az orrukat:)

MOffli az asszisztensőnk néha tiszta dilisek....szerintem ha mész 14-én és mondod a dokinak, hogy kéne a 12 hetes UH akkor csak átslattyog veled az UH-ra nem? Nincs egy nyamvadt 10 percük addig már? ÉN most megyek majd hétfőn ide az SZTK-ba ahol megcsinálja egy doki mert a korházi időpontra a nyaralás miatt nem tudok menni.
Érdemes lenne újra felhívnod őket addig, hátha valaki nem megy el. Képet adnak a korházban is meg egy kinyomtatott papírt amin rajta vannak a méretek. Már ha épp van papír a gépben és működik is.

Andrea! a mellfeszülés elszokott múlni 10 hetesen már! Nyugi! A rosszullét meg olyan, hogy holnap majd visszajön! Bízz a babókádban, a rosszulléteknek semmi köze hozzá! A rosszulléteket a hormonok okozzák amik az érzékenyebb hányásközponot ingerlik. De ez a központ erősödik, egy idő után már nem veszi fel a hormonok támadását...ezért van az, hogy valaki rosszul van, valaki nem.
katuska79
 
 


Sziasztok!
Andrea: ne aggódj, időnként elmúlnak, aztán visszajönnek :( nekem ma volt iszonyat hányingerem, pedig több, mint egy hete elkerült. A cickóm sem feszül, sőt, igazán nem is nőtt eddig sem (nekem is a 10-ik hét környékén múlt el, én is paráztam egyet :D). Majd a tejcitől :D
Moffli: hogy hol milyen sorrendben mennek a dolgok, ez teljesen helyfüggő. Azért a 12 hetesről biztos nem hagyják, hogy lemaradj :) Katuska, nekem nem adtak képet a kórházban :( csak papírt. Igaz, nem is kértem. A magánon viszont adnak, meg ha viszel dvd-t, akkor arra is felveszik, bár biztos ez is helyfüggő.
Mágnes: nagyon jók a képek :)
Csöre

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


sziasztok lányok! mi két hete voltunk uh-on akkor kaptunk képet is a manóról akkor volt 2cm :) és ahogy a dokinéni uh-zott megmozdult olyan fantasztikus volt csak úgy járt a lábacskája :lol: vickybabe: én is szeretnék a táblára kerülni első babó. Máv kórház. várható időpont: jan 23. köszönöm szépen ja név fiú: Barnabás lány: Nelli :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


ja és 24 éves vagyok köszönöm :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm a megnyugtató szavakat.
Ma felhívtam a védőnőt és ő is azt mondta, hogy ez természetes, de ha nagyon aggódom, akkor menjek el egy uh-ra.
Viszont én magándokihoz járok és csak azért, mert most bekattantam nem akarok újabb ezreket kifizetni.

Az sztk-ba szívesen mennék, de nem tudom, hogy ott hogy veszi ki magát, hogy amúgy magándokihoz járok, most meg beugrok egy uh-ra.
Na meg azt sem szeretném, hogy megjegyezzék, hogy na itt van egy hisztis kismama.

Kép
jandrea
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok... Folyamatos émelygés, hányás, szédülés és néha fejfájás nálam is napirenden van, az orvosom szerint örüljek neki, mert ez jelzi, hogy jól van a baba.:)

csmoni, 31 éves
2009. 01. 30. Váci Jávorszky Ödön Kórház
kistesó még nincs
fiú: Norbert, lány: Anna, v. Nóra

További szép napot mindenkinek!

Móni
csmoni
 
 


Andrea! ha nagyon izgulsz akkor érdemes elővenni egy kis pofátlanságot meg egy kis füllentést. Menj el az SZTK-ba, mond hogy eddgi magánba jártál de most már nem tudsz oda járni anyagi okokból stb stb. Szeretnél itt eg yuh-pt csináltatni ezért és ezért...Ha legközelebb nem mész rendelésre hidd el az SZTK ból senki nem fog rádcsörögni, hogy hol vagy.... van aki négy 5 dokit is felkeres mire megtalálja a megfelelőt. Nekem is a harmadik lesz már:)
katuska79
 
 


Csöre! ez amai nap nekem is iszonyat gáz...eddgi csak a fagyit bírtam megenni...Most kezdek emberi formát ölteni...cirka két óra tájékán:)

Csmoni üdv köztünk..látom akár még februári baba is lehet:)

Amúgy szép neveket találtatok..nekem még mindig nincs favorit. Talán majd ha bizti lesz a neme előkapom az utónévkönyvet és derülök egy jót:)
katuska79
 
 


Katuska meg lesz janurában valószínűleg, mert császáros leszek és a dokim jan 31-gyel el megy egy hónapra szabira:)

Segítenétek nekem? Hogy kell ilyen szép vonalzót csinálni? Még nagyon új vagyok a fórumozásban :oops:

köszi
Móni
csmoni
 
 


Helló lányok!

A strandbéli vígasságokról: én is úgy emlékszem, nem javasolták, a meleg gyógyferedőt :) meg pláne nem...

Kiscipő: ilyenkor tényleg hamar kinövik a büdös kölkök a cipőt, nálunk az vált be, hogy a rokonságban körbekérdeztük, kinek van kevéssé széttaposott cipője (ráadásul sztem ebben a korban még nem is nagyon jellemző az agyontaposott cipő - hacsak nem szolgálta ki a II. világháború óta a család összes tagját ;) )
Az olcsóbb, de azért jó minőségű cipők gazdaságosabbnak tűnnek, ráadásul aki nem idegenkedik tőle, a turikban is lehet találni márkás cipellőket, bár ez szerencsétől is függ...

Nevek: még én sem találtam, bár néhány oldallal korábban már jeleztem ebbéli problémámat, de azóta sem találkoztam "A" fiú ill. lánynévvel.
Lehet, hogy megmaradok a Pompónia és az Archibáld mellett (akinek ilyen nevű rokona van, bocs!) :) Mindkét név könnyen kiejthető és megjegyezhető - még a gyerek számára is. :twisted:
Legjeljebb Anonymus/Anonima lesz! :lol:

Sziasztok, további szép napot, a dolgozóknak kitartást, a nyaralóknak jó pihit!

batkata

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


megpróbálom elmagyarázni, bár valahol Vicky tök szupeül leírta.

Szóval pl a babaneten készítesz vonalzót. A html kódot elküldeted az emiledre. Onnan kimásolod ezt a html kódot és itt a profilodban beilleszted az aláírásodhoz. Természetesen engedélyezni kell a html kódok és az aláírás csatolását is. A profilod meg a segédletek legördülő menüsávban van.

remélem érthető voltam...
katuska79
 
 


bocsesz babafalván vannak vonalzók...
katuska79
 
 


Köszönöm szépen!

csmoni
 
 


Csmoni: üdv itt :) , Erzsébet: régen láttunk itt :)
Katuska: a fagyira irigy vagyok :) úgy fáj két napja a torkom, hogy még a nyelvem szélén is érzem :( és a vacak hányinger sem enyhül semmitől. Enni azért tudok: gyümi ezerrel :)
Kiscipő: akkor is gond lesz, ha megnő a gyerek. Én is a használjukegymáscipőjét módszert alkalmazom: a kicsi hordja a nagyét, általában második cipőnek, azért van rendes "ovis" cipője is :) amikor egész kicsik voltak, akkor azért a középkategóriás, de saját (mármint a gyereknek) cipőkben nyomultam, a lábuk ugyanis egyáltalán nem hasonlít egymásra: hosszú, keskeny, lapos, kontra hosszú, széles, magas :), és mindig picit nagyobbat vettem, mint ami kell, de még bőven nem esik le, akkor talán tovább húzza. Nincs több ötlet. A lányom 36-nál tart :) lassan utólér, és én leszek a használtcipőhasználó :D
Andrea: szerintem nem pofátlanság, én dec. 24-én estem be az SZTK-ba egy tök ismeretlen dokihoz, igaz, nem UH-al, de semmi szava nem volt ellenem. Gondolod, hogy számon tartják, ki jár oda? Szerintem, ha nagyon aggódsz, nincs abban semmi rossz, ha beesel. És elég sok hisztis kismami van, összefügg az állapottal :D nem hinném, hogy kitűnnél. De inkább ne aggódj :) Az sokkal jobb. Ha semmi más tünet nincs, akkor egyébként természetes, hogy folyamatosan változnak a reakcióid a babóra :)

Csöre

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Köszönöm mindenkinek!
Most egy kicsit lenyugodtam, próbálok pozitív lenni. Elvégre a terhességi tünetek sem tarthatnak 9 hónapig (legalábbis a legtöbb esetben).
De ha megint rámjön, irány az SZTK.
Ez az időszak azért ilyen szempontból elég nehéz.
Később az ember érzi a baba mocorgását, de ha rá is jön a paramamizhatnék, akkor is elég a védőnőhöz elmenni egy szívhang hallgatásra.

Egyébként én megkérdeztem régebben a dokimat a strandolásról és azt mondta, lényegében mindent lehet, csak mértékkel.
Így mondta: "Nem beteg maga, hanem állapotos."
Kérdeztem a fertőzésekről is, erre azt mondta, hogy a baba odabent biztonságban van. :-)
Én úgy döntöttem, hogy nem megyek be a nagyon forróba és a nagyon hidegbe sem. Ameddig jól esik, addig bemegyek a langyosba.
A védőnő is csak arra hívta fel a figyelmemet, hogy 10-től 3-ig nem tilos napon lenni.

Kép
jandrea
 
 


szia csajok:)
hogy bírjátok ezt a meleget???
növögetnek a pocik???

Kép

Kép
rozsakatica
 
 


sziasztok!

Köszönjük a képdicséreteket :D átadtam az illetékesnek :D Nyugi lányok, pár hét és mindenkinek lesz itt ilyen :wink:

Móni, üdv itt, beírtalak, majd holnap dobok táblát! :D

Erzsébet, Téged is beírtalak :D

Katica, én jól bírom, szerencsére klíma van mindenhol, csak akkor megyek ki,ha muszáj...

Andrea, én is ilyen agyalós vagyok...olvastad a Titok c.könyvet? szerintem segít valamennyire. És a Terhesség félelem nélkül is jó!

Képzeljétek, az Istenhegyisek ma a frászt hozták rám. UGye elromlott a gép, úgy volt, hogy ma délután hívnak az eredménnyel. Hívtak is, bemutatkozik a nő, ki, honnan stb. aztán úgy kezdi a következő mondatot, hogy "sajnos" :shock: hát gondolhatjátok, a szívverésem megállt. Erre közli, hogy sajnos rossz a gép még mindig és csütörtökön lesz eredmény. Normálisak ezek, hogy sokkolják itt a kismamákat?????!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Kép
vickybabe
 
 


Hú vicky, elhiszem, hogy megállt benned az ütő! Még szerencse, hogy nem hétfőre kértem az időpontot, eredetileg akkor mentem volna..:)
Ti hogy álltok pocaknövekedés ügyileg?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Vickybabe: asszem, én ott helyben a telefon mellett elájultam volna! Nagyon durva! :evil: De szerencsére 'csak' az eredmény késik! Bizti minden rendben van vele, persze tudom, hogy nagyon izgulsz -- én is fogytam 5 kilót a várakozás 1.5 órája alatt :lol: De szerencsére minden OK!

Pocak ügyben már növögetünk, tegnap a kis simulós nyári ruhámban meg is jegyezték a kollegák, hogy de jó, már látszik a poci :-)

Kérdés: a védőnőnél először a 8. héten voltam, kiskönyvet megkaptam, csak mondta, hogy ha majd a kezemben lesz a laborpapír, stb, vigyem majd vissza. Persze ha minden igaz, jövő héttől szabin lesz... Egyébként meg olyan időpontokban lehet őt elérni, hogy szinte képtelenség munka mellett. Hétfőn nem voltam itthon, ma meg 1-től 3-ig.... Nem nagyon tudok azért így kiszaladozni... Szóval, van ennek valami időbeli határa, hogy mikor kell menni? Vagy visszamenőleg beviszi az adatokat? Mert teszem azt csak 2 hét múlva lesz ismét, az jó, ha 16 hetesen megyek újra? Mellesleg nem mondta, hogy mikor kell, csak hogy majd vigyem. Ja, és a labort múlt héten kaptam meg. Köszi a tanácsokat előre is!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


sziasztok

dobok táblát, szóljatok, ha valaki / valami hiányzik vagy nem jó:

Kép

Mágnes, tényleg jól tetted, hogy múlt héten mentél...én is akkor akartam eredetileg, de aztán mivel akkor volt a 12. heti UH, gondoltam a héten is lássuk inkább a Picurkánkat...

Kata, szerintem bármikor lehet menni védőnőhöz, nyugi, menj majd, ha ráérsz! Mi szerencsére előre leegyeztettük, és hó végén megyek valamikor majd.

Pocak: szűkebb ruhákban már pár hete látszik. De még csak az látja, aki tudja, mit kell nézni :wink: Vagy a többiek csak nem merik megkérezni, mi a helyzet :roll: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok, szeretnek en is bekapcsolodni a tarsalgasba. En 11 hetes + 3 napos vagyok. 4 honapja volt egy vetelesem de most ugy nez ki minden rendben van. 3 napja voltam econ, es nagyon aranyos volt a baba, ugy hogy remelem most velunk marad, ja es kepzeljetek ugy nez ki, hogy kisfiu :) .
En is szeretnek felirtakozni a tablazatra.
Nev: Rita
Kor: 26
Varhato napja januar 20
Korhaz: Malaga
Baba neve: Attila/Zsófia
Tesok: nincsenek

Kép
brestovsky
 
 


Szia Rita!
Üdv közöttünk!!!!
Gratulálok a babához!!!!!

Megkérdezhetem, hogy mi az az eco??????

Kép
jandrea
 
 


Szia Rita!
Üdv közöttünk!!!!
Gratulálok a babához!!!!!

Megkérdezhetem, hogy mi az az eco??????

Kép
jandrea
 
 


KAta! AZa lényeg, hogy havonta egyszer juss el a védőnőhőz! Ha csúszik akkor sem kell aggódni, most a nyaralások miatt amúgy is kavarodás lesz kicsit. Hol Mi megyünk nyaralni, hol a védőnők. :)
Még nekem is fel kell hvnom, hogy nem tudok menni csak később mert épp nyaralni fogunk:)

Én egyáltalán nem bírom a meleget. oylan vagyok mint akin átment az úthenger. LEgszívesebben egész nap feküdnék, olyan nehéz a fejem érzésem van. AZt hiszem a vérnyomásom a talpam környékén van:(

SZia Rita! De jó, hogy megmutatta magát a babókád! SOk boldogságot hozzá! TEgyél fel képet Te is róla, ha van!

Andrea! Mátéval tök iyleneken agyaltam én is! Rosszullétek elmúltak, pocak még sehol, rugdosás sem volt még....ez nagyon szar időszak...aztán majd jönnek az újabb aggódni valók, hogy rugdosott ma már eleget? stb stb...
Nekem még csak az a pocak van ami megmaradt előzőleg :( De én ilyen későn pocakosodós vagyok... félidősen még csak akkora pocakom volt mint aki épp jóllakott:) fogalmam sincs hol volt bennem a gyerek. Biztos el volt bújva a gerincem mögé:)

Vickybabe szerintem vannak emberek akik élvezik ha frászt hozhatnak valakire! Nekem volt egy hasonló élményem... szivhangot hallgatott volna a doki a doplerrel valahol a 32. hét környékén...és nem hallatszott semmi! Hiába lökdöste, hogy forduljon meg, nem mozdult. Gyorsan átrohantunk az Uh-ba ahol szépen szundikált Máté. AKkor visszajött az asszisztensnő és szólt, hogy jaaaa, rossz ám a doppler!!!! Hú a doki majdnem lenyelte keresztben én meg azt sem tudtam sírjak vagy mi legyen...
katuska79
 
 


vickybabe: köszi hogy beraktál a táblába :lol: ma nem volt hányinger :) napról napra változik csöre: látom te is a Mávban fogsz szülni nagyon szép a szülészet és barátságos is :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


katus: úgy döntöttem, hogy elmegyek ma egy uh-ra az sztk-ba. Aztán vagy megcsinálják, vagy nem. Az az igazság, hogy vasárnap megyünk 4 napra Zalakarosra és nem szeretném végig aggódni a nyaralást. Így legalább megnyugszom és nyugodtan megyek el pihenni.

Nekem már van némi változás a hasamon, de amúgy sem vagyok egy vékony alkat. Viszont a melleimet sokkal jobban meglátszik az "állapotom". :-)

Kép
jandrea
 
 


Nem bírtam ki, felhívtam a védőnőt, hogy most akkor hogy legyen... Már vártam, hogy jól leszúr, hogy így elmaradtam, de nem: tök kedvesen mondta, hogy most 2 hétig szabin lesz, de majd utána, ahogy időm engedi majd vigyem a papírokat, akár augusztus elején :D
Kérdezte hogy vagyok, meg hogy vigyázzak magamra :)
Úgyhogy ezzel is megvolnék.
Holnap reggel a vérvételen kezdek, jó lesz :lol: A 16 hetes UH időpontom pedig mához két hétre lesz, már alig várom!!!!!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Andrea! reméjük rendik lesznke veled az sztk-ba.

Nekem is csak a melleim lettek eddig egy picit nagyobbak. Egy kosármérttel vettem most nagyobb melltartót:)

Kata akkor neked is jófej a védőnőd! Igazából ez lenne a dolga, hogy segítsen neked ha ilyen problémáid vannak és nem az,hogy leszúrjon. De jó mindjárt mehetsz AFP-re én meg még a 12 hetes UH-ra várok csak:) irigykedek egy 5 percet:)
katuska79
 
 


Katuska! Igen, én is megkönnyebbültem, hogy akkor nem nagyon akar nekem keresztbe tenni :lol: Egyébként én is a napokban vettem egy kosármérettel nagyobb melltarókat :lol:
Egyébként meglátod, gyorsan elrepül az a pár nap a 12 hetesig, utána meg mindjárt itt a 16 hetes. El sem hiszem, hogy ma töltöm a 14.-et. De mit is magyarázok egy gyakorló Anyukának :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Hello csajok!
hát, igazatok van, mert az émelygések-hányások hol vannak, hol nem. Két napig semmi, ma meg iszonyat.... :lol: De persze tök örülök neki,mert csak két hét múlva megyünk legközelebb..

Jól van, szépen gyarapodunk!!!

:lol:
én viszont állandóan tudnék gögögdinnyét zabálni!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Imádom, főleg most. Annyit meg bírok enni belőle, mint soha!! :oops:
mi lesz ebből???

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Jajj, nem is mondtam, hogy milyen gyönyörűségesek az uh-s fotók!!!
4-d-set mikortól érdemes csinálatni?
mi a 12-13.héten megyünk legközelebb, utána meg néhány hét ki fog maradni a nyaralások miatt... sztem aug. közepén, azaz olyan 17 környékén... 8) :?: :?: :?: :?:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Pocak. nem jön rám semmi, ami feszül, abban én látom már... Mintha kövérednék. Jó lesz, ha nagyobb lesz, és egyértelművé válik,hogy nem csak hájjjjvan ott... :lol: :lol:
de egyelőre csak fogytam. Ti méritek? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Csajok, csak kapkodom a fejem, mennyi esemény :)
Nos szépen sorban:
Kata: én még mindig nem voltam védőnőnél, nem tudom, mit fog hozzám szólni, de csak pénteken 11-től van (?!) és ezen a héten, sőt, a jövő héten sem tudok bemenni... hát max lenyel. Túl anyg falat leszek :D
Pocakról: szerencsére az utóbbi fél évben erősen ingadozott a méretem, ezért senkinek sem tűnik fel egy kis szélesedés :) egyébként van poci, de olyan kis puha, megbújó :) a cickó: már alulról súrolom a 80 B-t :D majd ha meglesz Kispocok, akkor talán felturbózódik teljesen egy B kosárra :D szóval ez alapján senki sem fogja észrevenni. Mindenesetre még nem zavar a hason alvásban. A poci sem. Mérem: a súlyom nem változik, csak ingadozik egy 2 kilós skálán oda-vissza.
Viszont ma megint piszkosul fájt a fejem :( pedig korábban nem voltam fejfájós :( És étvágyam sincs.
Vicky: uff... azért ez nem játék szegény kismamikat ijesztegetni

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok, de orulok, hogy ilyen gyosan valaszoltatok.
Ugy orulok, hogy ilyen aktiv a topik, olyan jo kis barati hangulat van:)
Andrea: bocsi az eco az UH, csak valahogy ki vagyok esve a gyakorlatbol, foleg varandosag teren, es nem jutnak magyarul eszembe a szavak. Foleg, hogy a varandosagomrol eddig mindig csak spanyolul beszelek, es fogalmam sincs mi mi magyarul.
Katuska: Igerem teszek fel rola kepet is, csak most per pillanat el van romolva a scanerem, es nem tudok, de amint mukodik felteszek. Olyan edi:)

Egyebkent a hasam nekem egy het alatt irtora megnolt, es mar az is eszre veszi aki nem akarja, egy kicsit ilyeszto mert mindenki azt irja, hogy 11 hetes korban nem igazan nol a has, nekem meg csak egy babam van es egy bazi nagy hasam :) na jo biztos kis eros fiuka lesz. Amugy kilora meg nem hiztam semmit, na meg nehez is lenne mert hetente haromszor rokazom, amugy meg igyekszem egeszsegesen enni, habar ezen a heten nem sikerult, mert bucsu volt itt a faluban, most meg ezen a heten jonnek anyuek meglatogatani, ugy hogy lesz, turos csusza, husleves amennyi cska belefer. jaj mar alig varom :twisted: Pici baba is meg tudja majd most mi az a anyu magyar foztje :lol:
Hanyosoknak es emelygosoknek tudom ajanlani a Cariban nevu gyogyszert, csak azt nem tudom nalunk aruljak e, az orvosom meg mas orvosok szerint nem art sem nekem sem a babanak, es hatasos, legalabbra is nekem bejon, habar itt ott igy is van rokazas, de legalabb nem egyfolytaba.

Kép
brestovsky
 
 


Sziasztok!

Hát... nem jártam szerencsével. Nem csinált uh-ot a orvos, épphogy el nem küldött a .....-ba, hogy mégis miért nem a saját orvosomat zaklatom.
Gondoltam, hogy ez lesz, úgyhogy már eleve úgy mentem oda, hogy egy picikét fájdogál a hasam. (úgy látszik ez nem volt elég).
Lényeg, hogy megvizsgált (kézzel), majd közölte, hogy be van keményedve a hasam és emeljem az utro adagomat és szedjek magne b6-ot. Ja, és menjek táppénzre, mert veszélyeztetett terhes vagyok!!!! És mindez egy nyamvadék uh nélkül!!!!!! Na képzelhetitek!!! Tiszta ideg lettem!!!!!
Az utros recept megy ki a szemétbe, nem megyek táppénzre, mert feleslegesnek tartom. Csak mégjobban paráznék.
Az orvosomhoz próbáltam bejelentkezni, de nem sikerült, gondolom most már jövő hétnél előtt amúgy sem tudna fogadni, úgyhogy bejelentkeztem a 4dgenesis kft-hez egy 2d-s uh-ra. Holnap megyek este!!!!
A magne b6-ot meg szedni fogom, mert az amúgy sem árthat.

Kép
jandrea
 
 


Andi:
Mennyi Magne B6-ot szedsz? ÉS utrot mennyit szedtél?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


sziijjjjaaasztok!

Csak néha tudok bekukkantani, és máris pörögnek az események. :lol:

vicy:köszi, hogy felraktál a táblázatba! Szépen gyűlünk. :lol:

andi:sajnálom, hogy ilyen bunkók voltak, pedig nem szabadna megkülönböztetni senkot, te is ugyanolyan beteg vagy, mint akinek a gyógyítására anno felesküdött. :evil:

Nekem is picit nőtt a hasam, pedig nekem alapból van. De kezd kigömbölyödni, amit elég korainak tartok. De ez van. Én sajna híztam 1.5 kilót, de ez a sok pihitől van, amit előírt a doki.
Én az őszibarackot, és a húslevet kívánom nagyon.
2 napja a hasam legalján olyan fura tompa fájást, vagy zsibbadást, vagy nem is tudom leírni mit érzek. Ez mi lehet?!
Ja, nekem is nőtt már elég sokat a cickóm, és ma megint írtóra fáj, pedig azt olvastam, hogy a 10. hétben már csökken. Hát ez nem jöt be. :lol:

Mindenkinek rókakoma mentes, vidámsággal teli babavárás kívánok!

Kép
moffli82
 
 


Hello Csajok!
Már egy ideje be-bekukkantok hozzátok, de a hányingertől eddig nem lettem volna valami aktív tag, így nem írtam eddig. :roll:

Rólunk: 34 éves vagyok, már van egy lányom, őt is az Uzsokiban szültem, problémamentesen (álomszülés volt). Most is ott szeretnénk, az orvosom is ugyanaz. Látom van két Uzsokis kismami, ti kihez jártok? De durva hogy én vagyok az egyik legvénebb... :roll:
Pont ma voltam vérvételen és EKG-n, tegnap meg UH-n. Babszem Jankónk 52mm és ha nem lettem volna már terhes el sem hinném, hogy ekkorákat tud rugni 11. héten... :lol: Szóval simán lehet érezni ilyen korán!!!
Védőnőről annyit, hogy állítom felesleges sietni hozzá. Az enyém nagyon édes, de már az első gyereknél sem tudott sok újat mondani, inkább a fórumról "tanultam", akkoriban sok többgyerekes anyuci is volt ott (2006 tavasziak). :)

Pocak: nekem akkora a hasam 1kg plusszal, mint Pötyivel a 18. héten. Én akkoriban minden héten mértem a súlyom (meg voltam rémülve a sok zabálás miatt, hgy +30-al fogok szülni és sosem adom le). És 2-3 hetente fotóztunk, most nagyon jól jön, meg jó nosztalgiázni. Ajánlom mindenkinek. Ugyanabban a ruciban, ugyanott, ugyanonnan... :lol:

Vicky! Én is szeretnék táblalakó lenni!
34 év :oops: , 11+3, január 19. Uzsoki, tesó: Eszter 2006.04, neveink nincsenek, csak lány (Adél).
Puszi:
Bartiék

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok :lol: 8)
HÁt, a tegnap estét inkább nem ecsetelném...nálam is fejfájás meg aztán rókahadak... :roll:
de mára jobb lett.
Most főzök...remélem, nem fordul fel a gyomrom... :wink:

Andi :lol:
Teljesen igazad van, el kell menni akkor ma.. Ilyen rohadék, hogy nem bírta volna bekapcsolni az uh-t!!! :?: Kiváncsi vagyok, milyen lesz! majd jelentkezz!!!

Bartika :lol:
Üdv közöttünk!! :lol:
méghogy "vénség"...kikérem magamnak :wink: én is annyi vagyok :twisted:
a fotózás jó ötlet...Lehet, hogy kezdem is, mert ma vagyok 11. hét 0.napon--- :!:

hogy vagytok ma kismamik???? :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1215084123.0498.jpg[/img] Zsebikuckó 13. hét.. .)

[/img] Kép Pannámszerelmem :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na én kitakarítottam a lakást, felmostam, elmosogattam a tegnapi romhalmazt, aztán Annával lementem sétálni, du. pedig sütök :) Szóval jóóól vagyok :)
Csajszival semmi ilyet nem tudtam csinálni...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: