Új privát üzeneted érkezett!

akkor semmi pánik, nem? nagy valószínűséggel 6 hetesen nincs szívműködés vagy nem észlelhető még. eddig nőtt!! az jó., most kéne csak lustiznod, hogy jövő hétig még többet nőjjön!!! :wink:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Igen Henka!

Pihi-pihi és pihi!!!!!!!!!
Muszály,hogy babuka nagyra nőhessen!
Melyik nap mész?
Ha eddig is nőtt biztos rendben lesz!
Azóta semmi?
Úgy izgulunk értetek!
Ebből a csapatból legkorábban júniusban lehet távozni,de akkor is csak rövid időre! :lol:
Hajrá babuka!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Henka

én hat hetesen voltam dokinál akor monta betöltöt 6 hét nem volt szivhang . Aztán mult héten pénteken amikor felkerestem a másik dr akivel végül vgigcsinálom a terheséget akor voltam 6 hét 6nap os az van az uhán és volt szivhangja szoval egy jo hétel kiseb a koránál mert a mensi szerint 8 hét 3 naposnak kéne lennem ez azt jelenti hogy nem szept 24 az utolso mensi hanem okt 5 na szoval van ott szivhang csak még pici azt monta a dr hogy a 7 hétöl betöltöt 7 hétöl van szivhang nyugi nyugi nyugi :wink:
anha
 
 

 
 

Hát csajok! Tudjátok mi lett végül a nasim?
Puncspuding-őszibarackbefőttel! :lol:
Nem hangzik jól ugye?
De olyan finom!
Sose ettem még!

Kép


Kép
ibm
 
 


húúúúúúúú
nekem is van itthon bari befőttem!!!

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Egy pudingot már kivégeztem,de még eszem külön a befőttet is!
Nagyon fincsi!!!!!!! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Kedves Kismami társaim!

Lassan mennem kell a babákhoz(1 évesek),de este igyekszem benézni!
Addig mindenki vigyázzon magára meg a babájára és egyen sok finomságot!
Ja! És apára is vigyázzatok!
Na pussz nektek!
Jók legyetek!

Sziasztok

Kép


Kép
ibm
 
 


Domikával is véreztem majdnem mindíg amikor meg kellett volna jönnie.Egészen 5 hónapos terhes koromig.De nem folyt belőlem csak a wc papírok voltak véresek.

Az utolsó mensim okt.4.DE biztos hogy elmérte mert mielőtt pozítív teszt lett 2 héttel előtte negatívot nutatott.Tehát mikor 3 hete ő 4 hetest írt sz.tem akkor lehettem 3 hetes terhes.Úgy jön ki mostanra a 6 hét amit most diagnosztizált.

Nekem a CRL:6,1 most ez kb egy 6 hetes babának felel meg.A könyvek szerint is.

KépKép
henka76
 
 


Amúgy fájnak a melleim,hányingerem van többször.És éjszaka vagy 5x magyek pisilni is .Akarom hinni hogy minden rendben van és jövöszerdán már jobb híreim lesznek,de nagyon le vagyok zuhanva lelkileg. :(

KépKép
henka76
 
 



henka szerintem nem lesz baj,. pihenj sokat, az most fontos!!

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


nekem ilyen crl-es izé miért nincs a papíromon??

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok

henka szerintem is csak később lesz még szívhang, nekem a dokim mindig azt mondta hogy 8 hetesnél már tutira kell lennie szívhangnak, és, engem mindig akkorra is rendelt vissza. Úgy hogy tudom hogy nehéz, de nyugi lesz ott szívhang, főleg hogy nőtt is.


Lányok akkor kellene csinálni egy táblázatot, csak egy baj van hogy én béna vagyok a számítógéphez hogy olyan szépeket csináljak mint amilyeneket itt látok.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


hol lehet olyan táblázatot látni??

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Henka,ne aggódj,nem lessz baj :wink: Tudod,én is véreztem,mikor elmentem hüvelyi UH-ra,akkor 6-7 hetes volt,látta a szívkezdemény pulzálását,de akkor még nincs kialakult szív,csak szívkezdemény-nyugi,és pihenj sokat-szorítok :wink:

Bocsi hogy nem jöttem,igen vérvételen voltam,Apával,meg a Kristivel-kocsival,öt ampullával levettek.egy körül értünk haza,mert még sok elintézni valónk volt,aztán meg olyan hulla fáradt lettem,hogy borzalom,még most is az vagyok,alig várom hogy este legyen,és alhassak.Meg közbe nemsokra rá hogy hazaértünk,olyan rosszul lettem,azthittem rókát fogok,úgy éreztem a gyomrom a torkomban van,így csak nyomtam az ágyat,és büfögtem :? Nagy nehezen rávettem magam hogy egyek pár kekszet,most egy kicsit jobb-talán holnapra helyre jövök.

Bizony a Kristit cipeljük magunkal,de úgy időzítjük a dolgokat,hogy Apával megyünk kocsival,így ő vigyáz rá,amíg én vizsgálaton vagyok.

Máris megnézem átjött-e a kép,és megcsinálom :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nekem,mikor voltam 6-7 hetesen-CRL:5.7 GS:19mm-er volt

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


szia kike
ha rám gondolsz még nem küldtem át, a jóvá hagyásoadat vártam :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


5 hetesen még nincs ilyen crl?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


szilvi:nem jött át kép :?
weisze0@gmail.com

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


persze,nyugodtan küldheted :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


nem tudom 5 hetesen van-e CRL,azt tudom hogy a CRL:a zsákocska átmérője

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hú csajok ezer éve nem irtam ide! :oops:
De most engedjétek meg hogy feltegyem a legujabb pocis képem... a ma szerzett első kismama nadrágban....igaz még csak 8 hetes vagyok, de nagyon kényelmetlenek a régi gatyáim.... és ma sikerült féláron szert tennem egyre!!!

Íme:

Kép uj nacis poci

d.dodó
 
 


na jó,most hülyeséget írtam a CRL:az ülőmagasság a GS:az átmérő :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


d.dodo:szép kis poci :D ,meg a gatyi is nagyon szupi :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


és pontosan mi az az ülőmagasság :shock:
amúgy küldtem :lol:
lehet nekem még múlt héten korai volt és jövőhéten már lesz nekem is :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


h. szilvi ha jól emlékszem a gyermekek, magzatok korszerint topicba a 2008 februáriban láttam.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


A fejtetőtől,a farokcsontig,az ülőmagasság-ha jól tudom

Ment a kép-képek :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Csajok,most megyek,megjött Apa a Csajszival,egvannak az ovis képek,majdfelrakok párat,bár ezek még kicsi képek,ezekből kell választani,és azt kinagyítják,de megpróbálom kamerával lefényképezni,és úgy felrakni :)

na megyek mert ma tiszta likas az agyam,majd még lehet hogy benézek,sziasztok :wink: Fél agyam már szerintem alszik :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


ja,szilvi,még az akartam írni hogy nagyon jó a kép amit küldtél :D tetszik :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Talán 2 hete írtam itt néhány sort magamról.
Azóta minden rendben.
Igaz tegnap vérzést tapasztaltam, és most Duphastont kell szednem 2x1-et.
De a Babucim meg van, és tegnap láttuk a dobogó szívverését is!! :lol: :lol: Most pihizek ezen a héten, de jövőhéten már talán dolgozom.

Üdvözöllek Titeket

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!Én szoktam írni másik topicba is ,és ott egy kismama ugyanannyi idős terhes mint én talán ,és épp most írta nemrég hogy ő is ma volt uh-n,a babának volt köldökzsinórja elég nagy volt mégsem volt szivdobogása azt írta délután befejezik a terhességét művi úton!!Nagyon félek mert valami ilyesmit mondott az én dokim is.De nekem elszámolta biztos azért nem volt még.
A lánynak egyébként szept 20 volt az utolsó mensije ,nekem meg okt 4, én úgyhogy én kisebb terhes vagyok.Remélem.De nagyon ,nagyon félek!!!!Szerintem most el fogok menni és kisírom magam. :cry: Holnap meg mehetek 8.30 ra felteteni a vérnyomásmérőt.De már az sem érdekel .Ha nem lesz baba akkor minek ez az egész? :cry:

KépKép
henka76
 
 


heni


irhatsz másik topigba de az ilyeneket ne olvasd el léci léci :oops:
anha
 
 


Sziasztok

visszakültem a kérdöivet :lol:
anha
 
 


köszi kike!!! :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


az ilyeneket tényleg nem kellene elolvasnod henka :evil: , irgum-burgum..... fogadj szót és phenj, sokat!!!!! meg rakasd fel a vérnyomit, mert bizony kell az a baba miatt!!!!!!!!!

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Henka! Ha az előző terhességeddel is vérezgettél, ráadásul el is lettél számolva, akkor ne aggódj, kérlek szépen! Gondolj arra, hogy most az idegeskedéssel ártasz a legtöbbet. Ha jönnie kell ennek a babának, akkor jönni fog, meglátod! Beszéld meg vele, hogy kapaszkodjon ahogy csak tud! :wink: Sajnos tudom hogy milyen nehéz ilyenkor az embernek egyáltalán józan ésszel gondolkodni, de muszáj! És ne hasonlítsd össze magad senki mással!!! Nincs két egyforma terhesség. Nekem most 9. héten azt mondta a doki hogy 7-8 hetes és csak 18 mm volt a CRL!! De nagyon bízom benne hogy ez még nem jelent rosszat! Neked is ezt kell tenned! Bármi történik, mi lélekben veled vagyunk!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok! Én is abba a topikba szoktam írni ahova a henka. Onnan jöttem ide ( hosszú keresés után találtam henkára itt), hogy megtudjam mi van henkával. Már írtam neki privit az én tapasztalataimról amit, most nem részletezek. Szerintem is az adatok alapján elszámolta a doki. Megnéztem a saját adataimat és nekem a 8. hétben 13,5mm volt a babóm. Nagyon valószínű, hogy csak a ciklus végén esett teherbe. Én a vérzésemre hormonkúpot kaptam, mert a dokim szerint az alacsony hormonszintem az oka a pecsételő vérzésnek. A lényeg, hogy minden rendben lesz.
A másik csajsz napra pontosan velem egyidős terhes (volt).
Engem is nyomaszt a másik topik, mert már ő a 2. vagy a 3. kismami aki otthagy minket. Látom itt nagy a forgalom, ha nem baj csatlakozom hozzátok.

Legközelebb többet is írok magamró, ha jöhetek és ha érdekel benneteket.

Én is pihire vagyok itélve amit nem könnyű megvalósítani egy 22 hónapos izgága :D :D gyerkőc mellett.

Jó éjszakát mindenkinek.
Henka : minden rendben lesz, csak ne idegeskedj!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok
En vagyok az az ominozus csajszi a masik topikbol aki ma sajnos megszenvedett, es elvesztette a babajat.
Nem akartam es nem is akarok senkiben rossz erzest kellteni, csak elkoszontem a masik topikbol es leirtam miert.
Csak annyit akarok mondani, hogy sajnos a kozvelemeny nem hangoztatja ezt a tenyt elegge, hogy minden 5.-6. terhesseg vegzodik igy (hogy nem alakul ki szivhang, vagy elhal a magzat) a 12.het elott. Szerintem ha a nok tisztaban lennenek ezzel meg a gyerekvallalas elott, sokkal konnyebben tudnak az ilyen helyzetet kezelni. Persze mindenki tudja, hogy nagyobb az esely a vetelesre ebben az idoszakban, de azt hogy ez mit is takar pontosan azt mar homaly fedi.
Most mar en is okosabb vagyok, megeltem egy ilyet, de ugy gondolom, jobb ilyenkor elkoszonni a keszulo kis jovevenytol, mint kesobb, vagy mint beteg gyereket nevelni egy eleten at.

Szoval az hogy kozottunk csak 2-3 ilyen eset tortent ez meg jo aranynak is mondhato.
Bocsanat ha felkavartam az erzeseiteket, de en csak egy kis pont vagyok itt....szoval mindenki elvezze a terhesseget es pozitivan csak a jora koncentraljon a masik oldalt pedig, azt a par embert akinek sajnos most nem sikerult, hagyja szepen elkoszonni es elmenni.
Koszonom: Marcsi
Vendég
 


Titanilla - üdv köreinkben! Sajnos a mi topikunk is veszített már el kisbabát, de ez nem azt jelenti hogy bármihez is negatívan állnánk hozzá. Sajnos a sors néha kegyetlen és nyilván sajnáljuk azokat akiknek nem sikerült, de emellett nagyon örülönk a saját babáinknak és persze mindenki másénak (most már a tiédnek :D )is. Így vagy úgy, az élet megy tovább, és én imádom hogy itt meg lehet osztani egymással örömöt-bánatot-kétséget-kédést-választ, mindent!! :D Csak pozitívan :!: :!: :!: :wink:

Marcsi - teljesen egyetértek veled abban, hogy el kell búcsúzni, ha elment és ami még fontosabb, el kell tudni engedni. Nagyon sajnálom ami veled történt, bár tudom hogy ilyenkor minden vigasztalás hiába. Sajnos (ha visszaolvasol minket láthatod is hogy) sokan átéltük már mi is, amit most Te! Én is úgy gondlom, hogy jobb előbb mint később, aztán meg úgyis jön egy teljesen egészséges kisbaba, akiben nagyon sok örömödet leled, és aki minden rosszat feledtet veled majd. Nekem 3 hónapra rá, elsőre sikerült teherbe esnem és nagyon bízom benne hogy most már minden rendben lesz! Ha tudsz, vegyél ki még pár hét szabit, kényeztesd magad, az segít! :wink:

Lányok! Kivagyok ettől a koránkeléstől! :lol: Már 4 óta járkálok a lakásban mint egy hülye kísértet! Ettem már műzlit, forró kakaót túró rudival és egy kis szaloncukrot is... és még mindig csak 6 óra! Nincs valakinél egy fölösleges álommanó :?: :?: Átküldhetnétek! :)

Lelki szemeimmel látom ahogy most Kike is álmosan készíti Kristi reggeli kakaóját... :lol: Eltaláltam? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!Jó reggelt,bizony ma megint korán,mert Kicsi Fiamnak reggel már hasmenése volt :?

Szilvi:A képet nagyon szívesen,máskor is :D

Titanilla:üdv köztünk :D

Henka:Nyugodj meg,nem lessz semmi gond :wink:

Mit ne modjak,az első kettő gyereknél nem volt még net-ünk,és esküszöm nem aggódtam még negyed ennyit se mint most hgy van.Hiába nem akarja az ember,akarva,akaratlanul a neten bóklászva belebotlik olyan esetekbe,amit legszívesebben el se olvasna,mert nem jól végződik-szóval nem mindig jó ez a bizonyos internet :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kép

Egy kép rólunk,az ovis képekből-azért ilyen rossz a minősége,mert pic képről kamerával fényképeztem le,valaminnyit javítottam rajta a néróval :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jóreggelt! :)
Hát, igen, lehet hogy nem aggódnánk ennyit ha nem lennénk "ilyen tájékozottak" de azért jó látni is egymást, ki hogy fejlődik, és bizony, lehet hogy sok esetben nem tudnám hogy mit tegyek, ha itt nem olvasgattam volna... :wink:
Ó, szegényke! Mitől megy a pocija? Evett vmi olyat? Vagy vírus lehet? Remélem hamar elmúlik!! Nálatok is mindig van van vmi történés :lol: nehogy legyed egy nyugodt perced, nem?
Én is mondtam anyukámnak múltkor, hogy normális ez, hogy ilyen sokat aggódok? Erre ő: aha, szokjál hozzá, mert most azért aggódsz hogy legyen szívhang, nőjön stb... aztán a szülés miatt, aztán az ovi, a bárányhimlő, a hasmenés, a suli, a dizsi... és ez így lesz amíg csak élsz! Huh... hát kell ez nekem?? NANÁ, MÉG SZÉP HOGY KELL:!: :!: :lol:
Vendég
 


Kicsit tényleg sötét lett a kép, de kivilágosítottam a képernyőt és úgy jobban látom! :D Nagyon jó lett, csuda huncut szemük szemük van ám! És hogy hasonlítanak rád! Tökjó! :D
Vendég
 


Szia!Remélem csak este evett valamit,ami nem tetszett a pocijának,mert ha bizony vírus,akkor én se úszom meg :? És még mindkettő elég rondán köhög is-bizony zajlik az élet,de hát az a jó :D

Köszi-örülök hogy tetszett a kép-huncutok ám-két kis huncut :P De imádni valóak :P

Jó ám Anyának lenni,és bizony amint Anya lessz valakiből élete végéig aggódhat a gyerekeiért,de ez így jó :P :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


szia mindenki :D
jó a kép kike, de hol az ember :D
én nem bánom, hogy "rosszat" is eltudok olvasni a neten., úgy gondolom, nekem könnyebb lesz, ha esetleg..... :? , mert tudtam hogy lehet vagy van rá esély. a lényeg tudom hogy nem csak rajtam múlik, így az önmarcangolástól megszabadul az ember :?

üdv titanilla :) szia marcsi

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Titanilla

üdv köztünk
anha
 
 


de el van mindenki tünve :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


kike, nem engedi felrakni, mert nagy, pedig nem is nagy!! :evil:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


kösz gabi, megtaláltam azt a táblázatot

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Jó rég írtam, s közben mik történtek...

Henka, csatlakozom a többiekhez: ne aggódj, bízz abban, h minden rendben lesz! Látod, a másik topikból is jöttek barátnők, hogy megvigasztaljanak. - Sziasztok! :D
Marcsi, nagyon sajnálom, ami veletek történt. Minél hamarabb egészséges babát kívánok nektek!

Én is tudnék rémtörténeteket írni, nekem is 2 barátnőm, sőt a nővérem is elvesztettek 7-8 hetes babákat, és az egyik sógornőmnek sajnos halva kellett megszülnie a babáját. Igaz az, hogy a terhességek egy része sajnos nagyon hamar befejeződik, de képzeljétek, minden 3 terhességből 1 meg úgy szakad meg, hogy nem is tudnak róla az anyák, mert teljesen szabályos a ciklusuk.
Henka, de ilyeneket most el se olvass, csak a jóra gondolj! az alapján, amit az előző terhességedről írtál, arra gondolnék, hogy te ilyen alkat vagy, és nagyon bízom abban, hogy minden rendben lesz veletek!

Kike, jobbulást Kristinek!
Szépek vagytok, remélem, kevésbé laposak, mint a képen :lol:

Wera, anyukádnak igaza volt az aggódással kapcsolatban - és állítólag több gyereknél nem duplázódik, hanem köbre emelődik... többgyerekesek, ez igaz?

Gabi, ha még aktuális, nekem is küldhetsz egy kérdőívet: otidzsoti@freemail.hu

Képzeljétek, mindjárt indulunk egy barátnőmhöz, aki ikreket vár :shock: Elvileg február elejére, de a dokija szerint örüljön, ha a karácsonyt kihúzzák a babák odabent. Úgyhogy gyorsan meglátogatjuk, amíg még tudunk egy kicsit beszélgetni - na nem sokat, mert közben a gyerekekre is figyelnünk kell majd. A nagyfia fél évvel idősebb Ottónál, most már elég jól tudnak együtt játszani, de mindig megy a féltékenykedés...

Most elköszönök, mert fel kell keltenem a hétalvót, hogy el tudjunk indulni. Este megpróbálok benézni hozzátok.
Szép napot, sziasztok!

Kép
Kép
bondi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: