Új privát üzeneted érkezett!

Pati,
Nem nyomom magától jön ki nem is nyomkodnám mert érzékeny és fáj. Köszi a választ :D Remélem tudok majd szoptatni ez a legnagyobb vágyam!!!
Vendég
 


Pandi!
Miért ne tudnál szoptatni?????????????????
:shock:
Ősi ösztönös, természetes adottság. Ne görcsölj rajta, semmi extra, miért ne szoptatnál.

Gordon 18 hónapig szopott, 3 hónapig tejleadó voltam, de olyan higieniai feltételeknek kellett megfeleni, hogy beleuntam, hogy folyton a könyökömön is csurog a fertőtlenítő szer.

Világbajnok érzés, különösen a tejbelövellés. Ahogy lekez szopizni, érzed, hogy ÁRAMLIK be a melledbe a tej. Nagyon különleges, varázslatos dolog. Az elején még ha az egyikből eszik, a másikból folyik... az kicsit nehéz időszak. Meg amikor már érzed, hogy jó lenne, hafelkelne a babcsi mert szétdurran a cicid. Én egyszer be is lázasodtam, talán 1-2 napra rá, hogy hazajöttünk a kórházból. Na az extra sz@r volt, olyan gyenge voltam, mint a nyárfalevél de csak egy estét tartott.
Aztán az az érdekes, hogy eltelik az eldő 1-2 hét/hónap, úgy beáll, hogy nincs tele állandóan, csak amikor szopik a gyerek. Akkor hirtelen úgy érzed, hogy megcsappant a tejed, pedig csak akkorra állt be.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


lekez= elkezd
bocsi...

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 

 
 

Nem írtam hogy nem tudok és azt se hogy görcsölök rajta :wink: csak annyit írtam hogy remélem nem kell ebbe mást belelátni :wink:
Vendég
 


bocsika csak elábrándoztam az emlékeimen :oops:
igazából nem is Neked szólt :oops: :oops: :oops:

CSak múlatoma z időt, hogy megint teljen el egy nap a hányingeresekből.
NA megyek, mert vásárolnom kell husikát, jönnek Peti barátai építeni a galériát és én főzöm bográcsban a kaját.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Homeos bogyókat nem próbáltad hányingerre?
Vendég
 


Halihó!

Bogrács, ááá, de rég ettem, nekünk is kéne bográcsozást szervezni, na majd mondom apának :D

Pandi! Én is nagyon szeretnék szoptatni! :)

KépKép
lexus
 
 


Ja, egyébként Pandi, azt kizártnak tartom, h csigát egyek :lol:

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!

Nekem ma a szőlő jött be meg a mézeskrémes.
Tegnap este ettem pizzát de attól nagyon rosszul lettem megint és végig émelyegtem az estét. A lakást kereszthuzatban kellett kiszellőztetni 1 órán keresztül.
Amivel szintén bajban vagyok mostanában az a tusfürdők: amiket eddig bírtam, azoknak a szagától most öklendezek. A múltkor már a párom férfi tusfüdőjét kellett használnom, mert azt legalább elviseltem.
Ti ezzel nem vagytok így?

Panda!
Szerintem kérdezd meg a korai tejtermelést a dokidtól....

Pati!
A múltkor mi is bográcsoltunk vidéken otthon, de a szagától most is kiráz a hideg. Ugyanígy vagyok a grilles dolgokkal is, pedig régen mindkettőt imádtam. Úgyhogy totálisan átérzem a hányingeres napjaidat.
Reménykedjünk, h. nemsokára túlleszünk ezen is.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

A rosszulétekhez kitartást!
MOst már bátran állítom, előbb-utóbb elmúlik. Nekem legalábbis ma megvolt a fordulópont, hónapok óta először ízlett az ebéd. :)
(Egyedül a sárgadinnyét kerülöm nagy ívben, de ez már igazán semmiség.)
Itt volt az ideje, mert ma reggel a mérleg már -7 kg-ot mutatott, és ez tényleg nem mehet így tovább. (Most 61 kg vagyok 180 cm-hez :( )

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Vera! Én tegnap este pizzás kiflit ettem, aztán ultra szarul éreztem magam, rámtört a hányinger, de szinte pontosan akkor, amikor az utolsó falat is lement. Pedig közben jól esett!

Én olyan "tusfürdőt" használok, amit a gyógyszertárban lehet kapni, az a krém szerű, amivel kezdetben a babákat is fürdeti kell, pontosan azért, amit írsz - én sem viselem el az ilyen-olyan illatúakat!

Boeske! Remélem, többet nem is lesz már hányingered, és mindig ízleni fog az ebéd! ;)

KépKép
lexus
 
 


Vera,
Miért kérdezzem meg? Tudom hogy ez előtej az meg természetes ilyenkor nővéremet megkérdeztem neki is volt Pati is írta hogy neki is. Vagy mire gondoltál?
Vendég
 


Sziasztok!

Hazaértünk a nyaralásból...
Vendég
 


Szia Poppi!
Hol voltatok, h éreztétek magatokat?

KépKép
lexus
 
 


Poppi,
Mesélj milyen volt? Jól vagytok? Jó a tickereded? Mert a tábliban más heteknél vagy már és ha a szülést nézzük akkor is le van maradva a vonalzó :roll: vagy én rontottam el?

Timi,
Drukk az AFP-hez!!!

Little,
Drukk az Uh-hoz!!!!

Kedd este jövök vigyi magatokra!!!

Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!Szeretnék én is csatlakozni hozzátok!Tegnap volt 14 hetes a babám, olyan boldog vagyok!!! :D Február 4.-re várjuk, ez az első babánk.Szerdán megyek uh.-ra, remélem nem lesz semmi baj, mert a cigit sajnos még nem tudtam teljesen letenni.Írjatok ha gondoljátok!Mindenkinek gratula a babához!!!Zsuzsi

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Sziasztok!

Fél hétkor arra keltem, h a szomszéd elkezdett fúrni! :evil: Szociális lény az ilyen, de most komolyan??

Zsuzsi! Üdv itt, gratula a babához :D Tök jó, h ti már ennyire elöl vagytok, rendesen sereghajtó vagyok a 7+4-emmel :P

KépKép
lexus
 
 


Szia!Köszi szépen, neked is gratula hozzá!Nagyon szalad az idő, én is 5 hetesen tudtam meg, és tessék...De nem bánom, sőt...már alig várom, hogy nagy legyen a pocim!!! :D És hogy végre újra meglássam az uh.-on!!!A multkor is olyan édes volt!!Tiszta apja!! :D Mondjuk még nekem is fura ez-az állapot, de nem adnám semmiért!!!Puszi, vigyázzatok magatokra!!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Sziasztok.

Szeretnék ide is csatlakozni mert remélhetőleg másfél hét múlva kétcsíkos lesz a tezstem de ha nem 2008-ra tuti lesz babóm.
Nekem már van 4 fiam és egy jányra hajtunk de nagyon. Csepeli vagyok és az istvánba fogok szülni.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Zsuzsi! Egyetértek, én sem adnám semmiért sem! ;) Nagyon szeretném már én is, h nagy pocim legyen, vagy h legalább nőljön egy picit, de amióta megtudtam, h baba van, sztem semennyit sem változott. Na sebaj, előbb-utóbb úgyis megindul ;)

Vera! Üdv itt is :P

KépKép
lexus
 
 


Lexus!Nekem azért már látszik v.mi, de szerintem aki nem tudja hogy terhes vagyok, azt hiszi hogy csak jól teleettem magam... :) Habár az orvos szerint 2-3 hét, és egyértelműen látszani fog!!Olyan jó lenne már a kezemben tartani...Azért félek a szüléstől is.Te nem?Na, szió... :wink:

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Zsuzsi! De igen, én is parázok a szüléstől, de hát van még addig időm alaposan felkészülni ;) Gondolom, azért ha majd elérem a 14. hetet, akkor már neked is látszani fog a pocakosság :)

KépKép
lexus
 
 



Zsuzsi!
Cigi?????????????????
:twisted: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ugye most már leteszed?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Lexa!
Gordonnal normál szülésem volt, spontán indult, nem kaptam semmi fájdalom-csillapítót, délelőtt 10-től voltak nagyon enyhe fájásaim, ami hajnali 3-ra 5 percre rendeződött, fél 5-kor vettek fel a szülőszobára 4 ujjnyival és Gorka 7.35-kor született meg. A végén kikönyökölték belőlem, mert a tolófájások nem voltak elég erősek és az oxitocint nem engedtem bekötni.
Szóval a fentiek tükrében állítom, hogy a szülés nem rosszabb (sőt határozottan kevésbé kellemetlenebb) egy durva fogfájásnál. Másodszor sem szeretnék fájdalomcsillapítást, annyira azért nem dráma.
SZÓVAL NINCS MITŐL FÉLNI!!!
Viszont nyilvánvalóan másként nyilatkozott az a szobatársam, akinek keresztbe-kasul szétszakadt a méhszája. De az nem normális dolog szerintem.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok,
Szeretnék én is, ide is csatlakozni. Mindig csak olvasgatlak benneteket, most úgy gondoltam írok is 8)
Gratula minden babásnak, akinek még nem jött össze, azoknak megy a ++++++ drukk :D
Vendég
 


Pati! Azért most kicsit megnyugtattál ;)

Jim! Üdv itt is :D

Na csajok, én elköszönök, kedden jövök, addig is vigyázzatok magatokra nagyon!!! (Pati, Jim, olyan jó nektek, h 3 féle búcsúmat olvassátok :lol: )

Puszi nektek, Lexa & Törpicsek

KépKép
lexus
 
 


zsuzsi!

Írtam neked privit.

Eszter

Lányok,azéert nem írtam,mert kórházban voltam pár napig.A babaám szerencsére rendben van én kevésbé.Majd még írok.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Szia mindenkinek!!

Nna, ma egy intézkedős napom volt: :wink:
vérvétel reggel, majd dokinénivel (velem kb.egyidős :D ) beszéltem(megnyugtatott a toxoplasmával kapcsolatban), és végül védőnő!

Úgyhogy Pati nekem is megvan már a terhes kiskönyvem (ideje is volt...!)!!!!!!!!!!!!!!! Én is büszke voltam nagyon, ahogyan kiléptem a rendelőből a tudattal, hogy mostmár védőnő által elismert KISMAMA vagyok :D :D
Egyébként hozzátok is kimegy ilyen hamar "lakásra"? Hozzánk 23-án már el is látogat! Nagyon kedves, fiatal nőci :) (úgyhogy nem lesz gond vele :) ) Jaaaj, a legjobb az volt, amikor lefeküdtem és a babydopp-pal meghallgattuk a szívverését!!!!! :D :D :D Fülig ért a szám :lol: Annyira jó volt!!!!!!!!!

Zsuzsi! Cigiről azonnal le kell mondani, mérlegeld: mi a fontosabb?! !A babád nem választhat akar-e dohányozni... (és ő tuti, hogy NEM AKAR!!!!)

Pocakdolog: nekem már eléggé látszik, gatyáimat már nem tudom begombolni, úgyhogy most már mindenképp be kell szereznem terhesnacit és szoknyát :D De ahogy nézem én vagyok itt jelenleg a rangidős terhes :lol:
timicsiga
 
 


anubias:Igen, megkaptam az üzeneted, és köszi szépen mindent!!!Sokat segítettél ezzel!!
timicsiga:Igen, mától minden megváltozott!!!Köszi!!!
mpatr:Igen, leteszem!!!Köszi neked is!!!
lexus:Igen, tuti látszódni fog a pocid!!!Én már most nagyon büszke vagyok rá!!! :P Habár félek azért attól is, hogy nehogy nagyon elhízzak....Már most 70 kg vagyok.... :cry: De mondjuk a baba az első, majd utánna fogyózok...Jajj, úgy várom már a szerdát!!!!Megyek uh.-ra!!!! :D

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Hogy kell ilyen vonalzót csinálni???Én nem kerülök be a táblázatba??? :D Jó éjt mindenkinek!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Zsu!
Szerintem is tedd le minél előbb a cigit, nagyon káros rád is de a picire mégjobban.

Eszter!
Mi a baj? Kórház?
Én ma ilyedtem meg egy kicsit meg tegnap délután, mert elkezdtem egy picit barnázni, de lehet, h. attól, hogy már 2 hete csak itthon pihentem és tegnap délután a párommal elmentünk sétálni, ami egy kicsit hosszabbra sikeredett.
Ha holnap is barnázom bemegy a klinikára, hát rendesen megindult bennem a félsz. Most hálistennek nincs semmi.

Pati!
Hányinger? Megvan még? Nekem ma jobb volt, semmi tünet, aminek most hogy barnáztam nem örültem annyira :(

Timi!
Grat. a kiskönyvhöz. Énis nagyon büszke voltam amikor megkaptam.

H. Vera!
Örülök, hogy van egy névrokon a csapatban :D

LAura!
Hogy telt a nyaralás?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Ausztriában és Németországban csavarogtunk... vannak ott ismerősök...

Pandácska
Elvileg szerdán leszek 11 hetes... Uh alapján 1-2 nappal nagyobb volt legutóbb Kismóki...
Kiváncsi leszek, mit mond pénteken doktor bácsi...
Vendég
 


Sziasztok!

Én is fájdalomcsillapító nélkül szültem mindkettőt. Nem mondom, vannak nehéz pillanatok, de azért kibírható, és az eredményt tekintve mindenképpen megéri. :)

Eszter!
Jbbulást! Remélem hamar rendbejössz.

Kiskönyv: nekem is kéne már, de hogy a csudába szerezzek, amikor feküdnöm kell. Majd lehet, hogy felhívom a védőnőt ez ügyben.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Zsu! NAGYON BÜSZKÉK VAGYUNK RÁD, HOGY LETESZED A CIGIT!!! :D :D Hogy sikerült?

Vera! Barnázás? :shock: 12 hét után nem igazán szokott lenni vetélés, úgyhogy just nyugi. :)
Hányinger ma elviselhetőbb volt, szerintem a hűvösebb idő miatt. Vannak nagyon pocsék napok, de már nem sokáig! 2 hét! Kibírom. :?

Timi! Gratula a kiskönyvedhez!!!!! :D

Anubias! Várjuk a híreket, mi van veled!!!! :shock:

HIÁNYZIK LEXA!!!!!!! :shock: Remélem, jól érzik magukat a nyaraláson. 8)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok, szoktalak olvasni néha benneteket, és megakadt a szemem egy mondaton, miszerint Zsu cigizik.

Zsu, ez alatt a topik alatt néhány sorral vagy egy olyan című, hogy dohányzás terhesség alatt, én oda leírtam egy sztorit-bár nem terhes cigizéséről szól- szerintem olvasd el, segíteni fog a leszokásban!

Mindenkinek jó pocakosodást :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttem a nyaralásból! Sajnos még nem tudtam végigolvasgatni, amiket az elmúlt napokban írtatok, szerintem majd este lámpaoltás után...:-))

Remélem mindenki jól van, részemről most minden oké. Bár voltak gyomor-gondjaim. Az első két napban szinte semmit nem tudtam enni, mert már gyomorégéssel indultunk, utána meg bármit ettem, puffadtam meg görcsölt a gyomrom tőle. Aztán úgy kb. a 3. napon már tudtam normálisan kajálni, de főleg levest, mert az az egy ami nem árt meg. A 4. naptól már oké volt minden.

Szuper volt a pihizés, kár hogy ilyen hamar vége lett...:-(( Holnap mehetek dolgozni.

Egyébként már növekszik a pocim, mostanában kevesebb motoszkálást tapasztaltam, csak ilyen napi egyszer kb., de aztán éppen olvastam, hogy a 11. hét a legmozgósabb a babuciknál, utána megálljt parancsol az agyuk, hogy pihenni kell, mert ki fognak merülni:-))
Remélem, most már hamar fogom érezni a mozgását a kis drágának. Az UH-n olyan édesen mocorgott, szinte ugra-bugrált.

Akkor majd este elolvasom, hogy mik történtek itt babanet-tájon, aztán reagálok.

Láttam vannak új tagok, üdvözlet nekik és gratula a kis pocaklakóhoz.

Puszi mindenkinek!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok!
Zsu, aki cigizik: Én sajna elég korán rászoktam a cigire, tizenévesen (bulik, társaság hozta magával, pedig a családban senki nem bagózott...) Amikor Milánnal terhes lettem (2003. november), egyből le tudtam rakni. Valahogy az agyam beállította. Olyan szinten megundorodtam a cigitől, hogy nem értettem, hogy bírtam régen elszívni...Aztán 2004. Szilveszterén volt először alkalom, hogy kiszabaduljak otthonról (5 hós volt a fiam), sikerül iszogatni...és rágyújtani. Először csak 1 szál....stb, aztán szépen visszaszoktam. Mondjuk soha nem szívtam el napi 1 dobozzal, úgy 3 naponta vettem. Amikor eldöntöttük, hogy szeretnénk kistesót, ismét leraktam a cigit. Egyik napról a másikra. Először nehéz volt, de amióta meg babás vagyok, eszembe sem jut. Sőt, ha megérzem a cigifüstöt, kifordul a gyomrom. Remélem, soha többet nem leszek olyan hülye, hogy majd szülés után rágyújtok, mint a Milánnál. Nem csak hogy a bőrünk öregszik tőle, meg a tüdőnknek annyi, hanem rohadt sok pénz!!! Remélem, kicsit tudtam segíteni, próbáld meg, hogy pár napig nem gyújtasz rá, utána nemhogy kívánni nem fogod, hányni fogsz még a gondolattól is :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak pár mondat.Azért voltam kórházba,mert hányás,hasmenés miatt kedtem kiszáradni és persze nem maradm meg bennem semmi.Már itthon vagyok,a helyzet nem sokat javult,az epém és a pajzsmirígyem a bűnos,minden nap orvoshoz megyek,ezer viszgálatra,nem is dolgozom,de pihenni sincs így időm.Még nem tudtam mindent visszaolvasni,de örülök,hogy jól vagytok és még bővült is a csapatunk.Nekem akkora hasam van,hogy csak kismama rucikat tudok hordani,és teljesen egyértelmű ha bárki lát,hogy terhes vagyok.Meg a fogyás miatt szerintem még látványosabb a pocak is.

Mindenkinek puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Anubias
Jobbulást!

Hogy ti milyen szorgalmasak vagytok... vagy én vagyok lemaradva? Nkem még nincs terheskönyvem... majd a jövő héten elmegyek már a védőnőhöz... :oops:
Vendég
 


Nekem is csak a 12. héten lett,de addígra bárhová mentem csúnyán is néztek rám.Mondjuk most meg,hogy gondom volt,nagyon kellett,szóval érdemes lassan elmenni érte,de nem olyan életbevágó.Örülök,hogy jó volt a szabi. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Megjöttem :lol:

Pénteken megyek 4d-re ezt sikerült elintéznem tegnap.

Üdv az új kismamiknak :D

Eszter,
Vigyi magatokra!! Vírustól volt?

Ha valaki szeretne a tábliban lenni írjon adatokat de utána ne tünjöl el!
Vendég
 


Szia Panda!
Már azt hittem, elraboltak az ufok, hogy mintát vegyenek rólad meg a gyönyörű kisbabádról.
:D :D :D :D :D :D

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Nővéremnél voltam megcsodáltam a 34 hetes pociját meg voltam vele 4D-n :lol: és fodrásznál kozmetikusnál talán így kellek az ufoknak :lol: most meg a tv-t gyászoljuk mert bemondta az unalmast holnap mehetünk tv-t venni :? Szóval nem unatkoztam! Hogy vagy? Hányinger?
Vendég
 


Hol így, hol úgy. Ma egy kicsit jobb volt. De már gyúrok a 12 hétre, hogy elmúljon VÉGRE. Időnként csúnyán aggodalmas depressziós gondolatok tarkítják az időszakot nálam. Remélem csak a hormonok miatt... Nagyon félek a 12 hetes uh-tól vagyis inkább csak izgulok.

Babamozgás?

Mennyibe került a 4d és hol voltatok? Pénteken kérünk képet!!!!! Lehet, hogy már kiderül, kispasi vagy kislány lakik a pocidban?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Nem mozog mert lusta :lol: vagyis mozog csak sunyiban csinálja :lol: pedig nagyon figyelem és beszélek hozzá de szerintem még van egy 4 hetem hogy érezzem. Tegnap nővérem hasán pihentettem a kezem hát nem semmi hogy mozog a babája :lol: focista lesz csak kislányban :lol: ide megyünk pénteken nővéremmel is itt voltam kétszer http://www.4dgenesis.hu/ nagyon rendesek és nem kérnek sokat. Jó lenne látni nemét :wink: Megértem hogy izgulsz az uh miatt de majd meglátod minden rendben lesz :wink: Neked első terhességednél elmúlt a 12.héten? Vagy vele nem voltál rosszul?
Vendég
 


Jó reggelt!

Pati,
Te egy boszi vagy :lol: :lol: tegnap kérdezted a mocorgást és írtam hogy nem érzek semmit. Utána mentem fürdeni és végre éreztem :lol: olyan volt mintha buborék pukkant volna ki a bőröm alatt nagyon lágy érzés :lol: egyszer éreztem még az ágyban egész éjjel ezt figyelgettem de azóta semmi biztos alszik. Nagyon jó volt :lol: úgy látszik csak emlegetned kellett :wink:

Vera,
Biztos csak megrőltetted magad most már azért túl vagy a kritikus 12.héten pihenjél.

Boeske,
A védőnőnek kötelessége házhoz jönni főleg ha egy veszélyeztetett kismamáról van szó neked nem szabad hozzá rohangálni hát jöjjön ő. Vérnyomást megmérheti nálatok is és megcsinálja kiskönyvet. Nem kell hozzá rendelő. Vérzés van még?

Jimm,
Tünetekkel hogy állsz? Kisfiad tudja hogy jön a kistesó?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ma nem indult valami jól a reggelem, de muszáj volt jönnöm dolgozni, mert szabin voltam egy hétig.
Reggel elmentem pisilni, és egy kevés vér volt a wc-papíron. De se előtte se utána nem volt semmi, de nagyon megrémültem.
Sötét piros volt, egy csíknyi. Előtte erős sárga folyásom volt. Most nincs az se. Egy kicsit érzem a jobb oldalon, mintha csipkedne valami belül, de ennyi. Egyébként most menstruálnék, lehet hogy van hozzá köze??

Nyugtassatok meg! Nagyon be....tam.:-((

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Kata!
Vérzés ügyben én már sokat tapasztaltam. Sajnos.
Szóval először is nyugi. Aztán vigyázz magadra, semmi megerőltetés, semmi emelgetés. Ha esetleg újra látnál "nyomokat", akkor inkább irasd ki magad pár napra.
És szedj C vitamint nagy dózisdban (500-1000mg/nap) és ha görcsölsz magnéziumot is.
Nem lesz semmi baj!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Panda!
Éljen-éljen! De azért ne ijedj meg, ha nem érzed minden nap a babát.
Igazad van, ma felhívom a védőnőt, és megkérem, hogy jöjjön ki. Úgyis jön néha a gyerekek miatt.
Vérzés még sajnos van, de érdekes, hogy csak éjszakánként. Remélem, hogy mlassan ez is abbamarad.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: