Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát, úgy tűnik, valami tényleg van a levegőben. nekem is messze ez volt a legroszabb éjszakám, abszolút nem bírtam forogni, és ráadásul a kisfiam is nagyon nyűgös volt. Ő fél 6 óta parádézott. Eddig mindig azt mondtam, hogy nekem nincsenek jóslófájásaim, hát ma azok is elkezdődtek. Egy élmény volt így főzni. És délután a bevásárlás is nagyon kifárasztott. Biztos a front teszi, de nem örülök neki, hogy ilyen hatással van rám.

Linus!
Kilátás nagyon szép, gratula az új lakáshoz. Homeós bogyókat illetően nincs nagy tapasztalatom, akkor próbáltuk csak, amikor a kisfiamnak jött a foga, de nálunk hatástalan volt. Azért most majd megkérdezem a szülésznőmet, tud e valami tuti szert.

Ja, akartam írni csajok, hátha ez valamelyest megnyugtató a szülést illetően, hogy én anno kértem EDA-t. nem bántam meg, de a beadását ahhoz kötik, hogy egy bizonyos fokig már eljuss tágulás ügyileg. Nekem felgyorsította ezt, és rá másfél órára megvolt Krisztofer. Nem kapkodták el a beadását, mondom csak az utolsó fázisban segített, így is 9,5 órát vajúdtam. Ami még nagyon jó volt, az a fürdőkádban vajúdás. Nekem nagyon sokat csillapított a fájdalmaimon.

Málnalevél tea: én fogom inni, anno is ittam, de csak a 37. héttől, napi egy csészével. Nem valami finom.
Én is nagyon szeretem a mandarint, bár ma vettem egy egész ananászt is, állítólag nagyon jó vízhajtó.

Lépek lassan, mindjárt kész a fini melegszendvicsem...puszi, vigyázzatok magatokra!!

Ezek vagyunk mi:
Kép

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!
Cigi! Én cigiztem és kisebbnek látszott a baba az első két uh-on, azért jósolják, hogy dec. 11én születik. Sztem hamarabb.
Homeós bogyó nem lesz, de málnalevél teát iszok! Mézzel finom!!!
Domin! Nem tom, hogy tudok e menni, mert két napja már nem nagyon tudok járni... Nagyon kellemetlen már minden. Ülés, fekvés, séta...
Lányok!!! Nagyon fontos! Szeretnék kérni őssejtes honlapokat és olyan alapítványokat, akik őssejtel foglalkoznak. Lehetőleg minél hamarabb. A kishugom szeretne magán műtétet, és mi odaadnánk Abigél őssejtjét, ha nem késünk el vele...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Ma sokat írtatok :lol:

Sajnálom, hogy nem aludtatok jól...
Mi szerencsére jól és sokat is alszunk :wink: Manó hagy aludni.

Kingii
Milyen lett az ágy?

Pintyus
Szia! Üdv itt!
A cigi...
Én 2004. januárig cigiztem, mert ősszel volt az esküvő... aztán úgy voltunk vele, hogy ha jön a bébi , addigra kitisztuljon a szervezetem.
Bár az elején ( az első 12 hétben ) alakul ki minden, de szerintem a lényeg, hogy abbahagytad a cigit!
...és DRUKKOLOK, hogy összejöjjön.

Cicus
Nincs mit :P
Szép a babakocsi!
Mennyi volt?

A baldachin..
Nekünk van - bár ezt is (2 fajtát) kaptuk... arra tényleg jó, hogy nem zavarja a fény a kicsit.
Nekünk nem lesz sötét a szobában, mert a reluxa sok fényt enged át - de így a baldachin is segít, hogy nem legyen túl világos.

Zsu
Szépek vagytok Krisztoferrel. Szép a pocak :)
Látom Krisz szereti a tesóját :P

Linus
Örülök, hogy jól vagytok.
Szép a kilátásotok és szép a pocak is :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Linus
Nagyon félsz a szüléstől?

Homeós bogyók
Én nem szedek... Bár sok jót hallottam róluk.

Málnalevés teát pedig nem iszok, mert a a MÁV-os fődoki meggyőzött arról, hogy nagyon kevés nőnek hat (úgy 5 %)... Szóval nem tudom...
Ezek biztos akkor hatnak, ha az ember hisz bennük.

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Linus jó hallani felőled.
Én nem szedek bogyókat, igazából nem győztek meg. Málnalevél teát vettem, de majd csak jövő héten kezdem el inni. Remélem addig nem lesz késő.. :roll:
Cic! Jó a babakocsi. Nekem van baldachin, tetszik, és sookal csajosabbá tette a szobát. :lol:
De kisfiúná is használnám.. Nem utolsó sorban tetőri a lakásunk, kicsit huzatos, szerintem ebben is sokat segít.

Őssejt:
www.zelion.hu
www.krio.hu
www.ossejt-terapia.hu
több infó: www.ossejt.lap.hu

Jó éjt!

dhbetty
 
 


Sziasztok!

nyafi: Mi a Kriot választottuk, elsősorban anyagi okok miatt, nekem az tűnt a legolcsóbbnak. Azt jó, ha tudjátok, hogy szülők esetében a befogadás esélye 25%, azaz szerintem a testvéred esetében még kevesebb. Ha levetetitek, próbáld megbeszélni a dokiddal, hogy annyi vért vegyen le, amennyit tud, mert 100 ml fölött már ketté fagyasztják - a mintákat leszámítva-. Ha a tesódnak jó lenne a minta, akkor is csak az egyiket kell felolvasztani. Egyébként a zelion és a sejtbank csinál még ilyet, és talán még egy szegedi klinika nyit még jövőre. A dhbetty által leírt utsó cím sok infot és a sejtbankokat is tartalmazza.

Kiváncsi vagyok ki lesz az első? Kia?

Zsuzsa: jó a fotó!
domin
 
 


Köszönöm az infókat!!!

Kép
nyafi
 
 


Domin

Első? :shock:
De csak dec-ben :lol:
Ki akarom húzni a végéig...

Kellemes vasárnap délutánt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Csajok Hello!!!

Elöször is köszönöm szépen az irottakat es a tanacsokat es a megnyugtatásokat. Én ugy gondolom hogy megprobáljuk már ebben a hónapban azán ha a Jó Istenke is le akarja küldeni nekünk akkor szeretettel lesz fogadva ha meg nem akkor jövő honapba megint probalkozunk. Rá bizzuk az égiekre. :D

Nagyon gyönyörü pocakotok van mindannyiotoknak. Csodásak. Nagyon szép a kicsi szoba, a babakocsi, a táj, de főként TI. Latszik hogy ragyoktok.
Szerintem én eltévesztettem a topikot, mert ti mar mindannyian szulni fogtok hamarosan, mi még csak tervezzük. De nem bánom hogy ide keverettem, mert nagyon aranyosak vagytok és sokat lehet tölletek tanulni. :lol:

Kivancsi vagyok a szulesi tapasztalataitokra.
A Málnalevel tea mire jo?? Ezt csak azert kerdem mert a baratnom februar 8-ra van kiirva. Neki sajnos nincsen internetje es en erdeklodom helyette.

Cicus.
A babkocsit honnan vetted es menyiert???
Melyik az az oldal amit neked is ajanlottak, ahol olcso babaholmikat lehet be szerezni??

En azt hallottam hogy a balédachin az nagyon szep meg nagyon jo de nagyon por fogo és ez art a babanak. Nagyon gyakran kell mosni. Én személy szerint tennék mert nekem nagyon hangulatosnak tunik és vilagosabb szobaba biztos sokat segit.

Szerintem, nem egy ökör ára, fel lehet tenni aztán ha nem tetszik le lehet venni.

Puszi mindenkinek, bocs hogy enyit irtam pedig tapasztalatlan vagyok.
Vendég
 


Csajok Hello!!!

Elöször is köszönöm szépen az irottakat es a tanacsokat es a megnyugtatásokat. Én ugy gondolom hogy megprobáljuk már ebben a hónapban azán ha a Jó Istenke is le akarja küldeni nekünk akkor szeretettel lesz fogadva ha meg nem akkor jövő honapba megint probalkozunk. Rá bizzuk az égiekre. :D

Nagyon gyönyörü pocakotok van mindannyiotoknak. Csodásak. Nagyon szép a kicsi szoba, a babakocsi, a táj, de főként TI. Latszik hogy ragyoktok.
Szerintem én eltévesztettem a topikot, mert ti mar mindannyian szulni fogtok hamarosan, mi még csak tervezzük. De nem bánom hogy ide keverettem, mert nagyon aranyosak vagytok és sokat lehet tölletek tanulni. :lol:

Kivancsi vagyok a szulesi tapasztalataitokra.
A Málnalevel tea mire jo?? Ezt csak azert kerdem mert a baratnom februar 8-ra van kiirva. Neki sajnos nincsen internetje es en erdeklodom helyette.

Cicus.
A babkocsit honnan vetted es menyiert???
Melyik az az oldal amit neked is ajanlottak, ahol olcso babaholmikat lehet be szerezni?? :?: :?: :?: :?: :?:

En azt hallottam hogy a balédachin az nagyon szep meg nagyon jo de nagyon por fogo és ez art a babanak. Nagyon gyakran kell mosni. Én személy szerint tennék mert nekem nagyon hangulatosnak tunik és vilagosabb szobaba biztos sokat segit. :?

Szerintem, nem egy ökör ára, fel lehet tenni aztán ha nem tetszik le lehet venni. :idea:

Puszi mindenkinek, bocs hogy enyit irtam pedig tapasztalatlan vagyok. :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is megvettük a babakocsit+a mellszívót.De mi éppen az olcsóbbak között találtunk magunknak megfelelöt. :oops: De igy is nagyon elégedettek vagyunk a választással.
Úgy vagyunk bevásárlás terén,hogy már mindenünk meg van csak+1 szoptatós melltartót kell még beszereznem.


Kia de jó neked már csak tényleg pár nap és találkozhatsz Levi babával. :D

Én málnalevél teát és homeos bogyót sem szedek és nem is gondolkoztam ezen.

Baldachinunk van mert 4 részes szettet vettünk amiben benne van a rácsvédö,baldachin,takató,kispárna(ami egy ideig még nem fog kelleni).

Zsu szépek vagytok a kisfiaddal együtt. :wink:

Linus szép a kilátás az erkélyetekröl és szépen gömbölyödik a pocid is. :wink:

Szép estét mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


bocsánat csajok!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ezt nem tudom hogy csinaltam!!! :o
der jobb 2szer mint egyszer se.
Vendég
 


Meliz
Szóval jó nekem? :lol:
Csoda, de még most sem izgulok.... :wink:

Pintyus
Amik olcsó helyek... itt nézzen szét a barátnőd... de majd pár hónap múlva Te is :wink:

www.babaholmiolcson.hu
www.babyoutlet.hu
www.babyfun.fw.hu
www.pelenka.com

A málnalevél tea - állítólag gyorsítja a szülést, a tágulási folyamatot... de nem mindenkinél hat..

Még egy tanács neked...
Én nagyon akartam gyereket sok-sok hónapon keresztül.. de nem jött össze. Tavaly volt egy méhen kívüli... aztán beleuntam, hogy nem sikerül a hormonok mellett sem..
Bemagyaráztam magamnak, hogy nem akarok gyereket..
Szerencsére elhitte a szervezetem és 2-3 hónap alatt össze is jött magától. :D
Tényleg nem szabad görcsösen akarni!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! Eltüntek jelentkezzetek!!! Már ti is a végén jártok!
Erisunny, Linus, Tini75! Merre vagytok?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Vége a hétvégének sajnos!!!!! De legalább jól kifárasztottunk magunkat hogy egész héten ki tudjuk pihenni. :D :D

Ti hallottatok a gátmasszásról?? Szerintetek ér valamit???

Úgy döntöttem kipróbálom én is a málnalevél teát hát ha segít. Bár a doki az előző héten azt mondta hogy a babókánk nem az a beesett arcú gyerkőc lesz. Egyenlőre 3000 gr.-os, de az ebben a szakaszban nem számít nagynak. ugye nem ???

Nyugtassatok meg, mert én mindig is attól féltem hogy nagyon nagy babánk lesz és nehezen megy majd a szülés! :shock:

Kedves Kia most látom csak hogy nektek is Levi babátok lesz. Gratula hozzá!!! :P :P

Pintyus!

Én is dohányoztam régen mondjuk nem sokat, kb. 4-5 szálat egy nap. Mikor elkezdtük tervezni a babókát már hat éve rendszeresen szedtem a fogamzásgátlót, aztán letettem és azt hittem hogy hip-hop állapotos leszek, de nem így lett csak egyre hosszabb ciklusaim lettek. Mindig azt hittem hogy babát várok, ezért nem cigiztem. Majd kb. már 5. hónapja próbálkoztunk és semmi ezért letettem róla, néha cigiztem is egy egy buliban. Majd a 6. hónapra láss csodát sikerült, Még régebbről maradt egy teszt és aznap mentünk volna ünnepelni, reggel fölkeltem gondoltam megcsinálom ezt a tesztet, biztos ami biztos, és pozitív lett, ráadásul péntek 13.-a volt! Szóval nem kell rágörcsölni, de könnyű ezt mondani!!!!! :)

Én is kíváncsi leszek ki fog először beszámolni hogy megvan a kis babókája!
Egy hónap múlva már sokunknak itt lesznek a babás fotói!!! :D :D

Anna

Kép
Kép
boganna07
 
 


Anna
Én is GRATULÁLOK Leventéhez! :wink:
Most már talán tényleg Levi lesz, ha Apa meg nem gondolja magát ismét :lol:

Nyafi
Te egész hajnalban nem tudtál aludni? :shock: :cry:

Gátmasszázsról hallottam - csüt-ön beszélek erről is a szülésznővel..
Azt mondta a fődoki az egyik előadáson, hogy előre nincs értelme csinálni, csak a szülés alatt... és van akinek jó, nem kell vágni...
Ez jó lenne - álmodozom :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés: Összepakoltam a kórházi táskát (hatalmas), és azt szeretném tudni, hogy Ti miket pakoltatok külön a szülőszobai pakkba?
domin
 
 


Domin
Az én táskám annyira nem hatalmas...
Van benne pedig minden...
Még a Manó dolgai is..

A szülőszobaiban jó ha van :
- hálóing, bár azt adnak - és a szülésznő is mondta, hogy jobb a kórházik "összekoszolni"
- zokni - ha hideg van , főleg, ha sok-sok óra vajúdás lesz
- törölköző (tusfürdő) - ha akarsz és tudsz is zuhizni közben
- papucs
- köntös - ha sétálni is akarsz
- betét (bár azt is adnak , de az nem olyan...)
- eldobható bugyi
- szőlőcukor, vagy kis rágcsálnivaló
- Apának papucs, esetleg másik póló
- innivaló és ennivaló
- esetleg - ha akarsz - homeós bogyók.... stb

Valakinek még ötlet?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kihagytam a fényképezőt, kamerát,....!! :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Én is erre a hétre tervezem az összepakolást....bár szerdáig várok vele mert akkor találkozunk a szülésznővel. Kaptam pár jó tanácsot pl.

-WC-re tehető papír ülőkét, nedves törlőkendőt,a beöntés miatt.
-saját egyszer használatos borotvát,ha otthon nem menne a leborotválás mert hirtelen megy el a magzatvíz stb.

Azt hiszem talán én még ezt teszem hozzá.

Annyira feszül megint a pocakom szét akar szakadni :roll:
Vendég
 


Sziasztok Kismamik!

Kia most voltam fent iwiw-en,néztem is az új ismerőst.Mondom ez meg ki lehet?! :shock:
Még jó,hogy megnéztem a becenevedet....Különben gondolkodhattam volna egy darabig.Honnét tudtad,h fent vagyok?

Szerintem mindent felsoroltatok a kórházi cucokkal kapcsolatban.

Hétvégi nagytakarítás pakolás után nagyon-nagyon elfáradtam,így vasárnap szinte egész nap az ágyban pihiztem.

Baldahin:nálunk is lesz,mert babóca velünk lesz egy szobában.

Cigizés:az elmúlt két évben napi egy dobozzal elszívtam,de amikor megtudtam,hogy babát várunk azonnal letettem.Még poénkodtam is ismerősöknek:ha valaki le akar szokni(persze csak nők esetében)
nem kell ide tapasz meg semmi,essen gyorsan teherbe és megoldódik az ügy. :D Szerintem tuti módszer... :)
Vendég
 


Sziasztok!
Evőeszköz, pohár? Az nem kell? Szerintem jobb azt is vinni.
Ja és ajánlják nagyon a mellszívót, melltartóbetétet ha sok lenne a tejcsi. :roll:

Képzeljétek tegnap vér volt a vizeletemben. Nőgyógyászatilag mindent rendben találtak ma, volt CTG is..aztán elküldtek az urulógiára, ott megkatétereztek :shock: :( :( de ott sem találtak semmi rendelleneset.
A jobb vese kicsit elzáródott, de az terhesség alatt előfordul.
Mondta az urulógus, hogy ez csak nőgyógyászati probléma lesz..remek. Imádom, hogy magabiztosak.
Csütörtökön lesz újabb köröm. Egyébként azóta már nem láttam, hogy véres lenne, leget csak Panka boxolt nagyon :?:
Mindenesetre nem ez volt a kedvenc napom.. :oops:

dhbetty
 
 


Sziasztok!
Kia! Én mostanában így szeretem :? Hajnal 3-tól fenn lenni jóslófájásokkal, gyomorégéssel, meg egyébbel. :D Ez van.
Voltam ma Ctg-n azt mondták ügyes a gyerek. Először lett megdícsérve életében!!! :D
Domin! Én viszem még:iratok, szalvéta, könyv, textilpelus, popsitörlő, wc papír, szoptatós melltartó, szoptatós tea, mellbimbó védő, bimbókrém, szőlőcukor, fogkefe, fogkrém.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Baldachin nálunk is lesz....nekem tetszik.

Betty nekem is volt ilyen véres vizeletem.....nekem terhesség előtt de az hólyaghurut volt...és nagyon erős görcsökkel járt.....szerintem neked most tuti nem ez van.....terhességem elején is volt ilyen amikor nagyon nyomta a méhem a hólyagomat....meg is ijedtem hogy megint hólyaghurut...közbe pedig csak sokáig tartottam visssza a vizeletem.....nem is volt többször.....mert utánna még akkor is mentem pisilni amikor nem kellett...most is ezt teszem :)

Szerdán megyek én is ctg-re kíváncsi vagyok....mi lesz....főleg a méhtevékenységre mert nekem mindig este indul be igazán a keményedés és 19.00-ra megyünk...a szülésznőm csinálja soron kívül :)
Vendég
 


Sziasztok!

Domin a szülőszobai cuccokra gondolt... :wink:
A sima kórházi csomag persze sokkal több dologból áll.

Kingii
Ma keresgélős napom volt :lol: sok-sok embert megkerestem az iwiw-en :oops:

Délután úgy bealudtam az internetezés közben ( Apa mától ismét dolgozik - egyedül vagy(unk)ok ), Manó is aludt... :oops:

Betty
Nem irigyellek :shock:
Sajnálom, hogy ilyen volt a napod...
Remélem, hogy minden rendben lesz veletek!

Niki
Nekem is teszik a baldachin... :P ez nem egy nagy fodros, cicomás... így szép. Apának is tetszik...

Nyafi
Mára jobb éjszakát kívánok!

Keményedés..
Nekem nincs sok, pedig már alig van pár napunk... lehet még nem akar kijönni.. :lol:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Kia: sztem nálad már inkább az a jósló jel, hogy nincsenek nagy keményedéseid, és ahogy írod nagy fájdalmaid sincsenek! Valaki egyszer azt mondta nekem, hogy szülés előtt nagyjából 2 héttel lecsendesednek a dolgok, már a babát és a mozgását illeti. Lehet, hogy hamarosan szülni fogsz? :lol: :wink: Tegnap egyébként én is elkábultam filmnézés közben. Olyan fél2-kor alig bírtam ébren maradni. Aztán 3/4 5kor arra keltem, hogy amindenit de sötét van! :D

Betty: remélem semmi komolyabb bajod nincs, csak a sok hancúr! :wink: :lol: Azért aggódom miattatok, írj, ha tudsz már valamit, vagy ha már elmúlt.

kingi: hogy sikerült dönteni?

Kórházi csomag: nekem annó adott a védőnő egy papírkát, amin tényleg minden fontos dolog rajta volt. Persze azóta még nem konzultáltam a szülésznővel, de nem hiszem, hogy sokkal egészíti majd ki. Viszont ez meglepő, hogy külön szülőszobás csomagot tesztek össze. Hát egy helyre megy minden, végülis nem ugyanaz? Vagy a Szabolcs utcai kórházban külön vannak a dolgok?

Ez a ma éjszaka engem kikészített! Az még hagyján, hogy fél egy után sikerült valahogy elaludnom. De nekem fájt a hasam előtte! Nem tudom, hogy mi volt ez, mert nem görcs volt, inkább szúró érzés a megkeményedett pocakom alján. Izgultam ám nagyon, lehet, hogy emiatt is álmondtam badarságokat (benne volt egy garázsépítési project, a volt főnököm, a volt kajakostársak mindez a Duna-parton :? )? :?: Mindenesetre senkinek sem kívánom. Vagy front van, vagy van félnivalóm. Szörnyű éjjel volt. Sokszor fel is keltem.
Most megyek személyit csináltatni, mert amióta összeházasodtunk még nem szántam rá magam. Ha jól tudom pedig 2 hét, mire megérkezik. Nincs sok időm. Aztán posta és gyógyszertár, végül egy kényeztető kozmetika (amit persze már alig bírok végigfeküdni :lol: ).

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Köszi az infokat! Én külön pakoltam, hogy ne kelljen keresgélni a nagy csomagban a szülőszobán, ráadásul a szülésfelkészítőn is azt mondták, hogy érdemes így pakolni. Én még beraktam egy masszázsolajat, hogy a párom tudja masszírozgatni a hátamat a vajúdás során.

Niki: A papírülőke lehet, hogy jó ötlet, még azt be fogok szerezni.

kia: Ne izgulj, a pasik általában lustik, később jönnek.
De abból ahogy írsz, kitűnik, hogy nem vagy egy parázós alkat.

Én már izgulok, hogy lesz, mint lesz, pedig van még időm.

nyafi: Hogy telt az éjszaka?
domin
 
 


Sziasztok!
Most tudtam aludni. Felpolcoltam magam még egy párnával. Bevettem egy renniet és háztartási kekszet vacsiztam tejjel. A 4 pisin kívül semmi nem ébresztett fel. Voltam most reggel vérvételen du megyek az eredményért.
Domin! Ne izgulj Csöppség pont jókor és jól fog érkezni. Úgy néz ki lehet mégis megyek holnap, mert a férjem elkéredzkedik és tudunk együtt hazamenni. Te fogsz jönni?
Betti! Írd, hogy mi volt a dokinál!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok
Én ma ismét dokinál voltam, mert éjjel és reggel szinte pirosat pisiltem és nehogy már ez normális legyen annak ellenére, hogy mindenki mindent rendben talált..
A doki szerinz a jobb oldali veseelzáródás miatt van (nem teljesen zárt) és éjjel felgyülemlik a vizelet.
De tegnap reggel nem volt ilyen..sőt vasárnap este történt mindez.
Kicsit nyugtalan vagyok, ez olyan mondok már valamit nyugodjon meg szerű dolog.. olyton azt hajtogatta, hogy nem a méhszáj vérzik..
Egyébként ha ez olyan általános dolog terhesség alatt, akkor miért van az, hogy senki nem hallott róla még. :shock: :shock:
Mindenesetre várok. Nem fáj semmim most, panni is aktív, de mégis olyan félelmetes..mégiscsak vér.

Ráadásul lusta vagyok, semmihez nincs kedvem csak ülök, vagy fekszem. Pedig lenne mit tennem. :oops:

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Cicus
Rémisztgetsz? :lol:

Kórházi csomag
Én azért is pakolok néhány dolgot külön, mert pl. a MÁV-ban láttam (a Szabolcsban is biztos van) külön szekrény, ahová , amíg a szülés folyik , be tudod rakni a táskát a kórházi cuccokkal, így nem kell ott az ágyad mellett lennie. Így csak az van ott amire a szülőszobában szükség van..

Betty
Remélem javul a helyzet!
Jobbulást kívánok!
Megértelek, nem lehet kellemes dolog látni a "vért".

Izgulás
Apa tényleg jobban izgul, mint én :lol:
Állandóan úgy indul el, hogy, ha van valami azonnal csörögjek és rohan haza :P mert én megmondtam, hogy mentőt nem akarok!

Manóval megbeszéltük, hogy vár még decemberig, remélem hatottam rá.. :lol:

Ma csináltam egy utolsó pocakfotót.
Íme:
Kép

Nyafi látom átléptél a 38 hétbe :D

Megyek, mert a savam nem hagy...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok az első pánikoláson....valószínű hogy valahogy nem szívódott fel rendesen a reggel bevett MagneB6-om és kőkemény lett a pocakom....folyamatos méh összehúzódások...fájdalmatlan de majd belebolondultam, hogy még nincs itt az idő...és nem állok készen sem lelkileg sem fizikailag....nagyon rossz érzés volt...el is kezdtem pityeregni.....ráadásul a szomszéd is pont akkor kezdett el vlm. fúrni :evil: ....na akkor megint megijedtem...szegény Manó majd kiugrott a hasamból.....őrület :(
Szerintem én ahogy abbahagyom a MagneB6-ot tuti pár napon belül meg is szülök de addig még el kell hogy teljen 2 hét :!: :roll:


Betty nem hallottam még én sem ilyet....biztos én is tiszta ideg lennék. És nem kaptál rá semmi gyógyszert vagy vlm. kezelés?
Érdekes hogy ezt csak így hagyják :!: :?:

Este összeállítjuk a kórházi csomit nem várok tovább!

Megyek pihizni mert még most sem százas a pocak!

Üdv.:
Niki
Vendég
 


Sziasztok!

Huuuu mennyit írtatok!

Ma én is összepakoltam és én is külön egy vajudós csomagot és egy kórházit raktam össze...persze vannak dolgok amik kellenek majd a vajudás után a kórházi napokra is. De nagyjából már mindent leírtatok ugyhogy nem ismétlem meg.

Kia: Tényleg II. női Klinika lett a kórház bár a MÁVba járok CTGre, holnap is megyek meg az utolsó, cukros vérvételre is.

Betty: remélem már minden rendben lesz.

Niki: Nekem is keményedik a hasam és fura mód akkor is ha fekszem...magnéziumot már én sem szedek.

Homeos dolgok: én fogok szedni bár nem igazán kezdem időben de ártani nem árt, de lehet hogy használ alapon. Mindennel próbálkozok ami megkönnyítheti a folyamatot, bár ez tényleg alkati kérdés. szülésznőm sajnos még nincs de remélem lesz.
A lakással teljesen készen vagyok...nagytakarítás befejezve!!!!!!! :D

Most megyek mert nem bírok ülni.
puszi:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Cicus:majd leírom priviben,h hogyan is döntöttünk.

Lányok:azt hiszem már átrágtuk ezt a témát,de ti hogy álltok ezzel a málnalevél teával?
Már legyűrtem egy fél literrel.

Van egy fura kérdésem.Nektem nem szokott fájni vagy zsibbadni az ágyékotok tájékán?Mert nekem nagyon. :(

Komolyan ugy érzem magam mint egy 80 éves mami:-itt fáj,meg ott fáj...
Vendég
 


Sziasztok!

Ma úgy döntöttem kitakarítom az egész lakást, kiváncsi voltam babóka mit szól hozzá a pocakba. Hát semmit, talán egy kicsit belkeményedtem és ennyi. :?

Kingli: Nekem is szokott ott alul zsibbadni kicsit olyan érzés mintha izomlázam lenne ott. Először egy kicsit furcsáltam aztán rájöttem hogy ha sokat jövök megyek akkor még inkább fáj, lehet hogy van ott egy izom ami tarthatja a méhet talán? És ezt az izomcsoportot most hogy már hogy nagy a pocink többet dolgoztatjuk???? :shock:

A legjobb az esti forgás, mintha a pocim külön álló dolog lenne és csak vonszolom az egyik oldalról a másikra? :P :oops:

Képzeljétek azt hallottam hogy a fiúk tovább maradnak bent a pocakba, mint a lányok, igaz?????:shock: :shock:

Anna
Kép
boganna07
 
 


Szia Bog!

Ezt már én is hallottam nem egy embertől.
Sőt!Ismerősöm aki most szült(múlt héten) 2 héttel túlhordta babócáját... :shock:
Vendég
 


de hülye vagyok!kihagyom a lényeget...
szóval kisfia született.... :oops: :roll: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Valóban sok fiú később jön elő :lol:
Ők nem síetnek úgy, mint a lányok.

Ügyesek vagyok a takarítással... de csak lassan!!
Nálunk szinte mindent Apa takarított le / meg.

Niki
Tényleg pihengess, nehogy elinduljon már most a Manócskád!

Fájdalom ott lent..
Nekem is van még, de már nem annyira és olyan erősen, mint pár napja/hete.
Lehet az is tetézte akkor , hogy Manó feje lejjebb ment - ő már start pozicióban van :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

csak röviden: Az én kisfiam 5 nappal korábban jött!! :wink: :lol:

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!
Reggel fél 7 van, és én már kivasaltam :? 5óta nem tudok aludni Ez most már mindig így lesz????

Kórházi csomag: Az Istvánban a szülészet és a baba-mama osztály más emeleten van.Ezért is praktikus külön csomagolni. Más kórházakban nem így van?

Kisfiú később jön: Egy kolleganőm tegnap délután szült kislányt, két hetes túlhordás után!!!(Ebben az évben hirtelen öt kismama lett az iskolában, ahol tanítok.A tegnapi volt a negyedik.ÉN JÖVÖK! :shock: )Szerintem ezek a túlhordások a legtöbb esetben "félreszámolások".A baba pontosan tudja, mikor kell jönnie.Ez nem a nemétől, hanem a személyétől függ...

Zsibbadás:Kingi, nem lehet, hogy valamilyen eret nyom a pocid?Attól nem jó a vérellátás és zsibbad?Nekem a jobb kézfejemen az ujjaim zsibbadnak (de már hetek óta).A háziorvosom azt mondja, a vizesedéstől van, ami elnyom egy ideget/ vagy eret?. :shock: Állítólag szülés után elmúlik. Engem nem zavar, csak néha kellemetlen, hogy alig bírok írni.

Betty: Nem mész el inkább egy urológushoz?Azért ő csak egy "specialista".Még akkor is, ha várandós vagy és a nőgyógyászhoz jársz rendszeresen...

Keményedés: Ez a keményedés dolog nekem olyan misztikus. Minden orvos mást mond rá. Engem a védőnőm nyugtatott meg (már kb. a 4. hónap óta érzek ilyeneket): ami nem jár görcsöléssel, az nem keményedés. Nekem pl. összefügg a pisiléssel.Ha már nagyon kell, de nincs lehetőségem elmenni wc-re, akkor is szokott.De egy pár perc múlva elmúlik.Most is vasaltam, keményedett, leültem, és két perc múlva éreztem Kristóf mocorgását. :D
Na, szép reggelt, kismamák!!
Lina

Kép

Kép
linus
 
 


Hello Linus!
Én a kórházit egybe becsomagoltam ott majd úgyis szétszedem és felülre raktam ami kellhet szülésnél. A többi kórházban nem tudom hogy megy, de nálunk egy emeleten van a szülészet a babamama szobákkal.
Betty! Igaza van Linusnak, tényleg el kéne menned más dokihoz is. A nőgyógyász csak a nőgyógyászati dolgokhoz ért. Esetleg ha jó a körzetid, tőle kérdezheted hova érdemes...
Domin! Jó akkor a ma?
Kia! Mekkora mákod van egy ilyen férjjel...

Kép
nyafi
 
 


LÁNYOK!!!!!

EZ MÁR IGAZI!
ARRA ÉBREDTEM,H ELFOJT A MAGZATVÍZ.Lábam között a törülköző várom a férjemet.....
Istenem!Tele a gatya...
Vendég
 


Sziasztok!

Húúú Kingiiii!Aztaaaa...tegnap este mi is majdnem bementünk a kórházba...folyamatosan keményedett a pocakom...nem görcsölt ....de rendszeresen 20 percenként...1 perces keményedések....hajnali 2 -kor kimentem csináltam egy teát aztán visszaaludtam....ma már mintha jobb lenne.....este szülésznő CTG....nagyon-nagyon kíváncsi vagyok mit mér a gépezet...legalább még 1 hetet húzzunk kicsim...mindig ezt mondogatom.Kórházi csomit is összeraktuk tegnap...legalább már az is megvan....de megmondom őszintén mindig azt érzem hogy vlm. kifelejtettem...de ez ált. az utazásoknál is így megy...csak az a baj hogy most sokkal szétszórtabb vagyok....
Csajok én egyre jobban parázok!!! :!:
Eddig nem is tudatosult bennem hogy lassan szülhetünk....de mostmár teljesen para vagyok :!:

Kingiii nagyon szorítunk neked!!!Ügyesek legyetek!!! :!:

Puszi
Niki
Vendég
 


Hűű Kingi mindent bele!!!!
Drukkolok, ne aggódj, minden renben lesz!!
Várjuk majd az infókat.

Linus, nyafi, voltam urulógusnál is. még meg is katétereztek. :( De ott mindent rendben találtak.

Azt mondták ez az egész a jobb oldali vesém miatt van..

Holnap megyek uh-ra, olyan kiváncsi vagyok már, hoy mekkora.

Úgy látom beindul a bébieső..mindenki vigyázzon magára.

Szép napot.

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Kingii!
Szoritunk nektek! :D


Csajok!Eddig csak esténként fájt lenn,de most már akkor is ha megyek!
Na jó nem mindig!De tegnap szinte egész nap! :(

Kép
aniko...
 
 


Kingii
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!!


Bár már biztos nem olvasod...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok lányok!

anikó: nekem olyan két héttel ezelőtt volt ilyen. Éjjel - nappal fájt akármit csináltam. Sokat ültem törökülésben, és sokat feküdtem. De ez már nem múlik el :wink:

kingi GRATULÁLUNK!!!!
Szurkolunk neked nagyon! Remélem minden rendben lesz! Ez nagyon izgalmas és egyben félelmetes is....[/color]

Kép


Kép
fcicus
 
 


Kingii!
Hajrááááááááááááá
Betty! Az biztos fájt. Nagyon sajnálom.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Linus
Sajnálom, hogy nem volt jó az éjszakátok..
Én elég jól szoktam aludni, néha fel sem kelek WC-re.. csak egy két olyan mozdulatra, amikor megpróbálok átfordulni a másik oldalra...

Kingii lehet azóta már anya :?:

Niki
Még én sem fogtam fel, hogy már csak 10 napom van a nagy eseményig :shock:

Ma sokat szúr ott lent... érzem, hogy Manó fent van, remélem csak ő ütöget, vagy rúg. :?

Betty
Drukk a holnapi UH-ra!

Aniko
Vivi biztos start pozícióba áll, azért fáj...

Vigyázatok magatokra!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Felmerült bennem egy-két kérdés.

Betti: nem lehet, hogy a nyákdugó távozik/távozott éppen belőled? :?: Úgy tudom, hogy az egy véres váladék, ami nagyjából 2 héttel szülés előtt elmegy. Ezért tippelek erre.

Kia: neked elment már a nyákdugó? Vagy ezt valójában nem lehet észrevenni? Egyébként sztem te később fogsz szülni. :lol: Valahogy szent meggyőződésem. Nem tartom "normálisnak", hogy ilyen nyugodt vagy! :lol: Én szétizgulom magam! :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicus
Nekem még nem volt semmi váladékféle... a normásilon kívül...
Tényleg nyugodt vagyok - ezen én is csodálkozom :lol:

Betty esetében lehet, hogy az lehetett......

Állítólag észre lehet venni, ha elmegy...

Tapasztalt anyukák szerint????

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: