Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Sokat irtatok megint, nem tudok sokat írni, mert éppen a keresztfiam szülinapját , és a kerreszt lányom névnapját ünnepeljük.

Little, Meri én is nagyon örülök, hogy ide találtatok.

Ma reggelre nekem is leesett a hőm ez most mit jelenthet?

Felteszem a görbémet

Kép


A hétvégán már nem nagoyn tudok jönni.

Mindenkinek jó hétvégét.

Puszi

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi
Jó ünneplést! Az jót jelent, lehet hogy most ágyazodik be. Most az kell, hogy majd megemelkedjen és maradjon is úgy.

Most kinek kell akkor drukkolni? Mo, Andi, Éva és Ildikó Te hol is tartasz? Kérem, hogy ki mikor fog tesztelni!

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


panda!
Akkor az avatar nem baj? lehet, hogy neked is ki kéne próbálnod az aviva tornát, az rendbe teszi a ciklusod. én már érzem a görcsölést, remélem, hamarosan tényleg megjön.

Ki milyen hőmérővel mér? Nekem csak csipogós van.

KépKép

KépKép
lnd
 
 

 
 

Ind

Én sima lázmérővel szoktam mérni, de én úgy tudom az a fontos, hogy mindig ugyanazzal a lázmérővel mérj.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Halihó!


Egész délelőtt főztem, aztán amikor Bence aludt, kihasználtuk apával a helyzetet! :wink: Most meg itt ülök a gép előtt egy törölközővel a fejemen, mivel éppen hajat festek.

Ági! Olvastam, hogy hajat akarsz festeni! Én azt mondom, hogy ne tedd! Én nem voltam ellene a terhesség alatti hajfestésnek, és bencével is festettem a hajamat, de most mást gondolok róla. Mikor most terhes lettem éppen aktuális volt a hajfestés. Elolvastam róla megint egy csomó cikket, és többségükben nem ellenzik a terhesség alatti hajfestést, ezért én is festettem. Persze nem hiszem, hogy ez lett volna az oka annak ami történt, de nem lehet 100%-osan kizárni! De én úgy döntöttem, hogy a 12. hétig tutira nem festek, akárhogy is fogok kinézni, kibírom azt a kis időt. Persze azt mondanom se kell, hogy a múltkor nem is fogta be rendesen a festék, ezért kell most megismételnem, így értelme sem volt a múltkori festésnek! Most remélem 3 hónapig nem kell majd festenem. :lol:

Andi! Ez tényleg lehet beágyazódás is akár, a 8. nap éppen ideális erre. :wink:

Ind! Én a múltkor digitálissal mértem, de most hagyományosre váltottam. Nekem a digi azért nem vált be, mert kipróbáltam, hogy egymás után többször is megmértem és mindig mást mutatott, és nem is kis eltérésekkel.

Krisztinka! Én megértem a mostani hangulatodat. Nekem az eset után senkivel nem volt kedvem beszélgetni. Szegény anyukámék naponta többször is hívtak, hogy hogy vagyok, kell e valamit segíteni, elvigyék e esetleg a Bencét stb. Már felvenni sem volt kedvem a telefont, pedig jót akartak, és a helyükben én is ezt tettem volna, csak én akkor legszívesebben elbújtam volna a világ elöl.

Képzeljétek! Ma az lh tesztemen a teszt csík halványabb volt mint tegnap. Lehet, hogy a tegnapi volt a pozitív? Igaz nem volt erősebb a teszt csík a kontrolnál, majdnem ugyan olyan volt, de erősebb, mint a main. Nézegettem a fertyn a teszteket, és ott is van egy csomó, ahol egyáltalán nem volt olyan erős a teszt csík mint a kontroll csík, és állítólag azok pozitívak. Bár érzek is szurkálást, mint pé-kor, és nálam még abból is látszik, hogy ilyenkor szegény gyereket és apát állandón simogatom és puszilgatom, szóval baromi kedves vagyok pé környékén. Na majd a hőm pár nap múlva úgyis megmutatja.

Most megyek, mert lejár a hajfestési időm, aztán megyünk cukiba, de este még jövök!
Vendég
 


Ind,
Nem zavar!

Little,
Nekem sem mindig olyan extra erős a második csík. Amikor kaptam tüszörepesztő hormont akkor volt olyan erős hogy csak néztem. Akkor hajrá :wink:
Kép
Vendég
 


Ind
Ilyen jó ez a torna, hogy már görcsölsz? Pedig még csak pár napja csinálod. Drukkolok, hogy hamar megjöjjön! Én nem hittem volna, hogy ilyen hatásos.
Én sima hagyományossal mértem mindig, nekem a csipogós nem vált be.

Little
Köszi én is gondoltam, hogy várok vele, különben még festéket sem vettem. Nekem sötétbarna a hajam és most meg sötét barnásvörösre van feste, szóval nem nagy az eltérés. Idáig én még soha nem festettem terhesen.
Az jó jel ha érzel szukálást akkor biztos ma vagy holnap lesz pé.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok Lányok!
Undok nap van ma! Sötét és nedves! Fúj!

Little!
Soha ne gondolj arra, hogy valamit nem jól csináltál az előző terhességed alatt! Nem rajtad múlott!
Annyira örülök, hogy ilyen erős vagy! Nagyon hamar meg lesz az eredménye!!!
Tuti, hogy Te is beelőzöl! De nem baj, mert addig én figyelek!
Szerintem én még adós vagyok Neked egy képpel rólam, mert Te küldtél én meg nem. :oops:
Aztán olyan durva lett a helyzet a másik topikban és végül elmaradt!

Andi!
Simán lehet beágyazódás, de egyébként nem probléma, ha nem megy a piros vonal alá a hőd.

Lányok!
Én is hagyományos lázmérővel mérek 5 percig.
Mindig attól retegek, hogy elalszom lázmérővel a számban!

Ági!
Szerintem nem árt a hajfestés, de ha nem létszükséglet akkor inkább ne tedd.
Nekem is sötét a hajam, egy kicsit vöröses az árnyalata. Mindig sötétebbre festettem ezért nem volt nagy baj, hogy hagytam lenőni főleg, hogy hosszú volt és feltűztem. Amilyen ütemben nőtt le olyan ütemben kopott is.

Ind!
Aranyos az avatarod! Én igaziban akarok ilyet!!!! :cry: :cry:
Többiek? Mit csináltok?

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok, lányok!

Én is itt, csak nagyon sz@r kedvem van.... olvasgattalak, amikor időm volt, csak most nem tudom, hogy éppen kinek mit kellene irjak :roll:
Megpróbálok emlékezetből irni, és megkérlek, ha valaki kérdezett tőlem valamit, és nem reagálok, még egyszer irjátok le....

Little, nagyon örülök, hogy most már ide is irsz - és főleg annak, hogy ilyen optimista vagy. Az LH tesztekkel - hát, az én párom azt sem tudja mi az :roll: - ügyi a férjecskéd :D

Meri, neked is nagyon örülnék, ha még sokszor jönnél, és nem csak az az 1 alkalom volt.... Várlak!!!! - annyira szerettem, ahogy fel tudtad dobni a társaságot....

Éva, olvastam, hogy most már jobban vagy - ennek örülök...
Jelenleg nem készülök Budapestre, de ha nem babásodok be, akkor májusban kell szüljön a barátnőm, és lehet, hogy beszúrok egy látogatást .....

Mo, nagyon örültem, amikor láttam, hogy nálad megvan a várva várt hőesés - azért kiváncsi lennék arra is, hogy ma mennyit mértél :D Addig akartunk elküldeni a dokihoz, hogy megijedtél és gyorsan-gyorsan bebabásodtál? :wink: :D

Andi, a lányok már mondták, hogy az esés könnyen lehet a beágyazódástól .... drukkolok!!! - most aztán jó lenne naponta helyzetjelentést adni! - jó, tudom, hogy nehezen tudod megoldani, de azért várunk :wink:

Pandácska, sajnálom a negativ tesztet - pedig én már halkan reménykedtem, hogy meglepsz minket :(

Ind, nekem csipogós hőmérőm van - de a lényeg az, hogy mindig ugyanazt kell használni....remélem meglesz az eredménye a tornáknak, és gyorsan meglátogat a miki!

Zora, nem jár, mert engem is kihagytál a sorból - remélem nem valami megérzés :cry: :cry: :cry:

Lyna, de jó, hogy jelentkeztél! - váom, hogy legyen jó a net, és minden nap tudj irni!

Annyian lettünk, hogy nem is tudom, mindenkinek irtam-e :roll: :roll: - remélem senkit nem felejtettem ki, ha igen, akkor nyugodtan kiabáljon!!!

Magamról: van egy nagyon idegesitő görbém - most csak az a kérdés, hogy mikorra kell várjam a mikit? Rendes körülmények között, már elég régóta 29-ik napra szokott meglátogatni..... jelenleg pedig, ha minden igaz, akkor a 12 DPO-n vagyok.
A fertin nézelődem, és nagyon kevés olyan görbe van, ahol a DPO hosszabb, mint 14-15.... nálam pedig, ha a 29-ik napon jön meg, akkor 18 DPO lesz.....
Hú - remélem érthető voltam :roll: - kiváncsi lennék, mi a véleményetek...

Mindjárt próbálom a görbét is küldeni....

pussza mindnekinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Meg van zavarodva a gépem... nem engedi feltenni a görbém.... :evil: :evil:
Lehet, hogy azért van, mert nem olyan, amivel dicsekedni lehetne...
Akkor elmondom: a tegnap felszökött 1 tizedet- 36,6 -ra, mára pedig leesett 2 tizedet 36,4-re a piros vonal alá :(

Az idegesit, hogy másnál olyan szépen lehet követni, hogy mikor mi történik, nálam pedig semmi nem jó :shock: :shock: :shock:

Na, többet nem panaszkodok

úgy néz ki, görbét csak hétfőn fogtok tudni kapni tőlem.....

Holnap megyünk anyumhoz :D :D

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!
Érzem, hogy vmt használ a torna, de még a görcsölésen kívül nincs semmi. Az is van, hogy elmúlik. Pedig nagyon bízom benne, hogy beválik. És akkor ráhajtahatok 2 hétig a peteérést serkentő részre.
Különben, ahogy olvastam eléggé bizonyítottnak tünik a hatása. Ajánlom nektek! Nagyon jó erősítők is vannak benne.

Akkor egyenlőre csipogóssal kezdem, csak félek reggel felébred rá Beni, mert percenként csipog és akkor vége a nyugodt lázmérésnek. Lehet, bebújok a takaró alá.

A has a sajátom (volt), remélem hamarosan megint ilyennel büszkélkedhetek. Az arcomat kivágtam. Nem szeretném, hogy itt bárki megnézhesse.

Mo, úgy izgulok már, hogy mi van. Mutass már egy görbét!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ildikó!
Mi történt Veled????
Emlékszem, hogy amikor voltál az orvosodnál mutattad neki a görbéidet. (de lehet, hogy rosszul emlékszem)
Nem mondott rá semmit?
Nem lehetne, hogy elmenj Te is hormonvizsgálatra?
Amúgy meg tudod, hogy ebben a hónapban tök mindegy mit mutat a görbéd, hiszen beteg voltál közben. Még az sem lehetetlen, hogy hosszabb lesz a ciklusod, vagy ez egy gyengébb hónap. Pont most olvastam, Radványi doktornő írta, hogy az is természetes, ha van egy-egy hónap, amikor nincs pé.
Jaj, tudom, hogy nehéz Neked, meg próbálod tartani magad, de most inkább lazíts egy kicsit!

Ind!
Nagyon kíváncsi vagyok a torna eredményére!!!!!
Remélem megjön tőle a mensid!

Én ma teljesen kikészültem!
Csak hízom a gyógyszerektől és stresszelem magam, amitől megintcsak hízom nem vagyok egy kifejezetten törékeny alkat, de általában elégedett voltam magammal. Most minimum 15 kg van rajtam.
Persze a babaprojekt miatt nem merek fogyózni, a gyógyszerek meg rendesen hízlalnak.
Szóval ma ruhát akartam venni és sírva fakadtam, azt mondtam Apának, hogy én nem is akarok többé emberek közé menni.
Minden találkozót lemondok a régi barátaimmal, mert belepusztulnék, ha így látnának!
Szóval a végét járom.
Lehet, hogy ha nem jön össze a baba most megfontolom, hogy szünetet tartsak.

Éva

Kép
balimama
 
 


Ildi! Annyira sajnálom a rosszkedvedet, és hogy a figyelmetlenségemmel én is hozzájárultam talán. Pedig éppen meg akartam köszönni, hogy volt türelmed hülyeségekkel foglalkozni(gépprobléma) miattam. Jelentem, megjavult. Szeretném látni a görbédet, mindjárt visszakeresem a pár nappal ezelőttit, aztán írok még.

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Hihetetlen, de ugyanezt érzem. Ma vettem egy mérleget, hónapok óta nem mértem magam, tudtam kb. mennyi vagyok. És most csak nézek! 1 év alatt 8 kilót híztam. Lányok! Engem ezentúl nem érdekel, ha bárki felelőtlennek is tart, de a vitaminzabálást ezennel befejeztem! Nem szeretnék ormótlan banyává hízni, miközben a baba sem jön össze ráadásul. Vagy lesz egészséges gyerekem, mert akar lenni, vagy nem lesz, mert nem akar.

Zora
Kép
zora7
 
 


Hadat üzenek ezennel a semmire sem jó tudatosságnak, amióta mindenre figyelek, elhihetitek, csak bajom volt belőle! Hízok, időzítetté vált a szexuális életem, folyton azt lesem, mivel ártok esetleg valakinek, aki még csak bizonytalanul várakozik az álmaim mélyén. Elég ebből!!!Egyetlen gyerek sem akarhatja, hogy az anyja így létezzen miatta.

Zora
Kép
zora7
 
 


Tudtam Zora, hogyha gáz van azért benézel!
Nagyon egyetértek!!!!
Nem akarok disznóvá változni, depresszióba esni, és örökké aggódni! Annyi szép dolog van a világon és a többieknek is szükségük van rám! Vidáman és jókedvűen!
Szerintem ez a fene nagy tudatosság és felkészülés az oka annak, hogy sehogy sem sikerül! Egyébként sem élek egészségtelenebbül, mint mások. A levegő akkor is szennyezett, ha vitamint szedek, jön a tavasz, a gyümölcsök, zöldségek és a szerelem ideje!
UFF!

Éva

Kép
balimama
 
 


Hú csajok, úgy látom most depis napok vannak! :cry: Olyan furi dolog ez a vitamin dolog...... Amikor a Bencével terhes lettem nem szedtem semmit, nem is gondoltam rá. Mondhatom, hogy sehogy nem készültem arra a terhességre, csak nagyon akartam és kész. Dokihoz se rohantam, már 8 hetes voltam amikor először láttot, és ő javasolta az elevit szedését. Sőt, még barnáztam is és azt hittem, hogy nem vagyok terhes és meg fog jönni, de azzal se hívtam fel a dokit, mert nem is tudtam, hogy baj lehet. Aztán nézzük a kisebbséget. A vitamint nem ismerik, szerintem gyümölcsöt se sűrűn esznek. Tudok olyanokról, akik a dögkútból eszik a húst, és csak úgy pottyantják a gyerekeket. Nem sok olyanról hallani, hogy szellemileg vagy testileg fogyatékos gyereket szülnének.
Tudom, és tapasztalom ezeket, de mégis lelkiismeretfurdalásom van, ha abba akarom hagyni az elevit szedését. Ezért inkább csökkentettem az adagot, és 2-3 naponta veszek be egy szemet. Ugyanígy vagyok a hőmérőzéssel is. Nem akartam elkezdeni, mert csak idegesít, gondoltam 2 naponta szex, azzal több esélyem van a babásodáshoz. És mégis elkezdtem.....úgy éreztem, hogy az ha nem tudom, hogy hőmérsékletileg mi a helyzet jobban megőrít, mint maga a hőmérőzés, és ha nem csinálom, akkor nem teszek meg mindent annak érdekében, hogy sikerüljön. Jó lenne ha csak ettől függne.... :lol: Bár aki ért hozzá, annak biztosan sokat elárulnak ezek a görbék, és ha nem jön össze a baba, akkor talán még jól jöhetnek a görbéim.

Éva! Azért várom a képet rólad, szeretném megvizsgálni azt a plusz 15 kg-t. :lol:

Ind! Ne haragudj, hogy nem válaszoltam a kérdésedre a gyógyteákkal kapcsolatban. Szóval nem iszom semmilyen teát. Na jó, amikor kiderült, hogy mi a helyzet velem, és 1 hetem volt, hogy spontán elmenjen a baba, akkor mindent megtettem volna, hogy ha már így alakult a dolog, akkor így legyen vége. Ekkor elkezdtem inni a cickafark teát, és ülőfürdőt is vettem. Ezt hétfőn kezdtem, és kedd délután el is kezdődött a folyamat. Nem tudom, hogy ennek volt e ehhez köze, vagy amúgy is így lett volna.
Vendég
 


Jaj, olyan rossz látni, hogy ennyire kikészültetek! De szerintem is az a legjobb megoldás, ha máshova öszpontosítottok. Szerencsére van már 3 gyönyörű, egészséges és tehetséges gyereketek. Rájuk koncentráljatok elsősorban és ne az álombeli kismanóra! Meglátjátok, ha nem görcsöltök, akkor pikkpakk összejön a baba.
Persze ezt könnyű mondani, nekem se sikerül megoldani!!! :roll:

Viszont az előbb hülyeséget írtam: Természetesen nem csak azt várom, hogy nekem legyen megint ilyen hasam, mint az avatarom on, hanem mindannyiunknak. Pocakokat hasonlítgatunk majd és nem görbéket és nézegetjük, hogy melyik csúcsos, melyik laposabb.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


little!
az ülőfürdő is cickafark teából készült? Annak milyen hatása van? Meghozhatja a mensit? Kb hogy kell csinálni?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok Lányok! Nagy jövés, menés volt ma, de most hogy hazaértünk, máris jelentek.
Szóval: tegnap este 37 volt, lefekvés előtt 37.1.
Reggel 36.8. (Úgyhogy visszament!!!!!!!!)
Ma vittem magammal a hőmérőt mindenhova. Egész nap méregettem. :oops: Jó magas értékeket kaptam, de most este 36.5 is volt, és nem kicsit lettem elszontyolodva.
Várom a holnap reggelt újra. Most az az egy dolog éltet, hogy a köv.hetet bírjam ki mensi nélkül. Ha nem jön meg, talán jobban tudok reménykedni.

Panda! :cry: :cry:

Andi! A görbéd szép! Ez a hőesés a beágyazódás is lehetett. A lényeg: most emelkedjen és maradjon fent!

Ildikó! Minden hónapban nem lehet pé. Szerintem nagyon kevés olyan nő van (vagy nincs is!!!!), aki minden hónapban olyan szerencsés. Ne szomorkodj!!! Amúgy a betegséged is jól bekavarhatott....

Ági! Úgy láthatsz januárt a görbén, hogy jan. 27. volt a mensim első napja. Azóta nem jött meg. Ez bizony, egy január óta folyamatosan vezetett görbe....csak nehogy maratoni legyen, mint az előző és közben kiderüljön, hogy nincs is baba...

Örülök, hogy olvasol Meri! Kíváncsi vagyok, hogy te hol tartasz. Elmesélhetnéd! Sajnos a munkahelyen nem tudunk sokat beszélgetni... főleg nem ilyenekről.

Éva! Na, most dőlj hátra és lazíts!!! Ne görcsöljetek annyira!!!! Szavaidban nagy a fájdalom és az elkeseredés. Gondolom, hogy milyen tortúra ez az egész. Megértelek, de ha a gyogyikat beszeded, rendbehozod magad, akkor hagyd abba ezt az egészet! Most meg én kérlek arra, hogy ne rohangálj annyit az orvoshoz!Hadd történjen veled az, amit a Sors rendel!! Néha bízz dolgokat a véletlenre, szerencsére, Istenre! Hidd el, több időd lesz minden másra, felszabadultabb leszel, lenyugszol. Ne számolj!!!!!!! Ne görcsölj!! Amúgy én sem értem, hogy mi a baj a görbéddel?! Még a végén kiderül, hogy itt szomorkodsz, aztán te leszel a köv. + tesztelő.
Vendég
 


Ind! A cickafark fürdő minden szempontból a lehető legkedvezőbben befolyásolja a női medence szerveit. Petefészek-gyulladásnál gyakran már az első cickafark-ülőfürdő megszünteti a fájdalmakat, és fokozatos elmúlik a gyulladás is. Miómákat cickafark-ülőfürdővel szüntetünk meg, melyeket naponta hosszabb ideig alkalmazunk.100 g cickafarkfüvet éjszakára hideg vízbe áztatunk, másnap felforraljuk és hozzáöntjük a fürdővízhez.
Ha a menstruáció nem áll be havi rendszerességre, cickafarkkal keverve a palástfű rendbe teszi a dolgot.
Vendég
 


Ind! A cickafark nagyon erős tea. Vigyázz vele! A babád miatt mondom. Nekem azonnal meghozza a mensit, ahogy kortyolgatok belőle. Az ülőfürdő talán kevésbé "veszélyes", de csak lassan a testtel. Megfőzől egy nagy adag teát, és ücsörögsz benne.
Vendég
 


Megelőztél Little! :lol:
Ind szoptat. Szerinted akkor is ücsörögjön a kádban? Nem árthat a cickafark? Csoda se tudja... :roll:
Vendég
 


Mo!
Nagyon muszáj most orvoshoz járnom a gyógyszerek miatt és azért is, mert annyira alacsony a progim, hogy ha terhes lennék, akkor is elvetélnék.
A normálisnak a fele sem volt, amikor elkezdtük a kezelést.

Little!
Küldöm a képeket!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Kép görbém

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok! nagyon érdekes, soha nem volt még ilyen alacsony és ilyen magas pé előtt a hőm. Tisztára, mintha ma lett volna. Persze nem, de gondoltam megmutatom. Tegnap nézegettem a babás görbéket a fertin, hát szerintem senki ne aggódjon, egyszerűen mindenre van példa. Úgy tűnik ez a hő dolog inkább tájékoztató jellegű. Olyan hőesések sorozata után is lett baba, amilyen pl. nekem egyszer sem fordult elő. Szinte azt lehetne kijelenteni, hogy pé esetén átlagban magasabb a ciklus második felében a hő és átlagban fent is marad, ha baba van. Ezért senki ne aggódjon 1-2 tized miatt.

Zora
Kép
zora7
 
 


Panda! Sajnálom a negatív tesztet, de azért a hő ismerete most segítene. Nagyon sok esetben nem jelez a teszt, bár nálam mindig. Van olyan barátnőm, aki sorozatban gyártotta a negatív teszteket még akkor is, amikor az ultrahang már mutatta a szívműködést. Valamikor a 8. hét táján lett pozitív! Azért, ha Te úgy érzed, a lombik oldja meg a dolgokat, úgy is lesz! Én mindig kamasz korom óta tudtam, 4 gyerekem lesz, de a 4. később és ő lesz egyedül fiú. Ez egy belső törvény bennem, nem tudom a magyarázatát, de van már 3 nagy lányom, tehát egyenlőre minden a terv szerint halad! A férjem fél évvel ezelőttig indulatosan és mereven zárkózott el a babakérdéstől, én meg majd bele haltam az állandó nemekbe. Aztán durcásan belement, nekem meg lelkifurdalásom volt állandóan, hogy csak én akarom. Aztán elveszítettem a babát, és akkor láttam, hogy megrendült. Azóta ő is nagyon szeretné tiszta szívből, és végre nem vagyok egyedül az álmommal. Ha azt vesszük, mi igazolhatná jobban, hogy a veszteségek és fájdalmak érlelnek minket, hogy felkészültebben fogadjuk, ami ránk vár. Nem tudni miért van ez, de minden a javunkra válik végsősoron, ezt nagyon mélyen hiszem, még akkor is, ha sok a bukás és az uv. az életben. Te nagyon éretten gondolkozol, és ez itt nekünk nagyon jó! Szóval szívből kívánom, hogy beteljesüljön, amit már tudsz legbelül.

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Tényleg legyél úrrá a negatív hangulatodon. Megfigyeltem, amióta beszélgetünk, bizonyos időnként magad alá kerülsz, de hogy ennek valójában mi az oka, azt sose mondod el. Bíztatsz másokat, figyelsz mindenkire, aztán érthetelen dolgok miatt elkedvetlenedsz. Írod néha , hogy gondjaid vannak a gyerekeiddel. Jó lenne, ha másképp nem priviben, el tudnád mondani mert az kevés, ha csak a hormoneredményeidet osztod meg velünk, mert azok hátterében éppen a gondjaid munkálnak sokszor. Mi ez a hülyeség, hogy Neked már sosem lesz gyereked?????Én még aggódhatnék, hiszen 12 év telt el, berozsdásodhattam azóta, de Te????? Még két éves sincs a babád! Még az is normális, ha a tested kérne haladékot a következő baba előtt. A hormongondok nem a súlyos gondok közé tartoznak, és főleg nem a mi estünkben, akik már többször "bizonyítottunk". Szóval nyugi, tök jó minden, egy két hónap és együtt járunk uh-ra! És írd meg, ha gondod van, de a valódit is!

Zora
Kép
zora7
 
 


Andi! Rólad még keveset tudok, de igyekszem utánaolvasni a másik topicban. Akkor majd írok Neked, de nagyon örülök hogy itt vagy!

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép

Zora,
Remélem tegnap elkaptad a párod mert ez aztán nagyon tüszörepedés gyanus :lol: nagyon szép hő de tényleg!!! Amit írtál az nagyon jól esett :oops: :D

Hát nem tudom velem mi van de már az egész olyan fura semmi olyan tünetem nincs ami mensi elött lenni szokott...

Kép
[/url]
Vendég
 


Little!
Úgye te használsz pg53at is? Mondott valamit arra az orvosod, hogy ezek a fitoösztrogének bezavarhatnak és akkor is lesz páfrány, amikor nincs pé? Mert most nekem kicsit páfrányos volt. Ami elégge meglepő azután, hogy kb 2 hete már megpróbált érni egy pete, de 2 nap után feladta. Ilyenkor nem 28 nap múlva kéne újraindulnia a folyamatnak? Azt gondoltam, hogy a fitoösztrogének miatt hiszi azt, hogy megnövekedett az ösztrogén. Vagy ha azok miatt növekszik így meg, az is elindíthat peteérést? Ez baromi jól jönne most, amikor 3 napja egy csomót tornázom, hogy megjöjjön. Eléggé meghökkentő és egyben szomorú is lenne a 2 egyszerre. Most azt hiszem, kicsit leállok a tornával, nem fogom ilyen sűrűn csinálni. Vagy lehet, hogy a torna hatására indult a peteérés? Tiszta káosz minden.
Jó lenne, ha tudnám a hőmet, de ma is odakészítettem a lázmérőt, erre arra kell kellnem, hogy űvölt Ben és mivel reggel nem akarom megszoptatni, pattanok az ágyból és csinálom a kakaóját. Na ezek után már nem mértem meg.
Holnap meg már tök mindegy, mert ha lesz pé, akkor már felment a hő és nincs viszonyítási alapom. Ha pedig nincs, akkor azért nem látok semmit. Bár azt tudom, hogy nekem elég alacsony az alaphőmérsékletem, legalábbis régebben az volt.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Különben Radványinak olvastam a válaszait és ő azt írta vknek, hogy a peteérés nem következhet be a menstruáció utáni 14. napnál előbb, csak később, mert ennyi időre mindenképpen szüksége van. Bár én a 14 napot kicsit túlzásnak tartom. Szerintem annak idején nekem is hamarabb volt.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok lányok beugrottam s feldobok egy görbét.

Kép


Gyorsan olvastam és én is úgy látom elég depis nap a mai. Én a múlt hópnapban úgy döntöttem igyekszem a figyelmemet lekötni és nem csaka babára gondolni, szernecsémre akad is rágódni való. A párom kitalálta, hogy adjuk el a lkásunkat és vegyünk egy házat, így most nagy háznézésbe kezdtünk ez egy kicsit leköti a gondolataimat, és nincs sok időm rágódni azon, hogy nem jön össze a baba, lehet, hogy most igy fog sikerülni. Azért nehéz dolgom van, mert a sógornőm 26 hetes terhes és kislánya lesz, ráadásul nem is igazán akarta a babát, de rögtön sikerült neki, én meg irigykedve nézem ahogy gömböjödik.

Bocsi, hogy most ilyen önző vagyok, de hátha átsegít titeket is egy kicsit ezen a nehéz napon.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Mo!
Különben megbocsáthatatlan, hogy még nem tetted fel a mai görbédet, miattad kacsoltam be a gépet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Most is iszod a teát cagy csak a ciklus első felében?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Zora!
Ez most micsoda? Tüszőrepedésnek még tényleg nagyon korai. Mit jelenthet?
Majd írok privit!
Érdekes, hogy én meg mindig éreztem, hogy 3 gyermekem lesz. Hát annyi már van. Lehet, hogy tényleg meg kell elégednem ennyivel? Néha úgy érzem, hogy belepusztulok, néha meg úgy, hogy el tudnám fogadni, ha valaki azt mondaná, hogy soha többet nem fogok szülni, de ezt a bizonytalanságot már nem tudom tovább csinálni.

Andi!
A görbéd nagyon jó!!!
Én is szeretnék egy ilyet!
Meg egy olyan pocakot, mint Indnek a képen! Hamarosan tesztelhetsz :lol:
Szuper ötlet a párodtól a lakást házra cserélni. Én is azon mesterkedem, bár nekünk nincs sajátunk, mi az Államkincstáréban lakunk. Szóval szolgálati lakásban, de már szeretnék egy saját házat. Nagyon nem kell sietnünk, mert még 12 évig maradhatunk, de gyerekekkel, főleg, ha több is van áldás egy kert. Meg persze rengeteg munka.

Ind!
Már nagyon izgulok, hogy mit sikerül elérned a tornával és a gyógynövényekkel.
Szerintem az ülőfürdővel nem lehet baj a szoptatás alatt se. Valószínű, hogy csak helyi hatása van és minimális szívódik fel.

Most megint csönd van a találkozóról!!! Csak mi szeretjük Zorával a palacsintát???

Dobok egy görbét, hátha valaki érti:
Kép

Beágyazódásnak még korai. Délben viszont 37.1. (már megint méregetem napközben...) Soha sem szokott ilyen magas lenni a hőm egyik napszakban sem. :oops: :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok,
Tessék jó kedvűnek lenni egy picit a kedvemért :lol:

Kép

Kép
Vendég
 


Kedves régi ismerősök!
Igazából volt vmi megérzésem a múltkor, azért kukucskáltam be, és megláttam Mo görbéjét, muszáj volt gratulálnom neki.
Igazából nem hiszem, hogy nekem itt lenne a helyem, én ide talán túl lényegretörő és szókimondó vagyok. :?

Azért egy dologra reagálnék. Az, hogy bizonyos népcsoportok körében kevésbé fordulnak elő rendellenességek, a genetikai adottságaiknak is köszönhető. Tehát hiába példálózunk velük. :)
A vitaminokról viszont azt tudom mondani: az én dokinénim (a Radványi :D ), nekem azt mondta, látja, hogy nem kéne erőltetni a vitamintémát (az alkatomról annyit, hogy ha 20-30 kilótól szabadulnék meg, sem lenne sok :D:D:D ), viszont ami mindenképpen szükséges lehet, az az E-vitamin, mert segít beállítani a cilkust, a másik nagyon fontos pedig a folsav, mert ennek hiánya a babában súlyos fejlődési rendellenességet okozhat. Szóval én orvosi tanácsra nem eszem a terhesvitaminokat. :):):)

Azért drukkolok ám nektek!!!

meri
 
 


Éva! Megnéztem a régi görbéidet, és a decemberi pontosan ilyen. Éppen a 7. dpo-n volt hirtelen 36.4, majd visszament 36.7-re. Szerintem lehet beágyazódás simán , és hidd el tudom, milyen nehezen telnek a napok, de bármit teszel, mégsem kapálózhatsz a sorsod ellen. Annyira átélem, amit Te, hiszen korban és helyzetben nagyon hasonlóak vagyunk. Még a gondunk is ugyanaz, szóval papolhatok neked. Amire azt gondolod , hogy szörnyű bizonytalanság, azt egy másik fordításban reménynek nevezném. Bele szeretnél pillantani a jövőbe? Miből gondolod, hogy el bírnád viselni? Nem véletlen, hogy az embernek csak a pillanat bizonyossága adatott meg, erre van kalibrálva a lelke. Igazából tudom, hogy nagyon hülye kérdés, de mi az oka, hogy szeretnél egy 4. gyereket? Addig, amíg ezt megfogalmazod, írok nektek valami szépet.

Zora
Kép
zora7
 
 


A fájdalomról

A fájdalom amegértést magába záró héj megtörése.
Miként a gyümölcs magjának meg kell törnie, hogy szíve a nap elé állhasson, meg kell ismerjétek a fájdalmat.
És ha szívetek képes volna életetek mindennapi rejtelmeit csodálni, fájdalmatokat nem kevésbé látnátok gyönyörűségesnek, mint örömeiteket.
És elfogadnátok szívetek évszakait, amiként mindig is elfogadtátok a földjeitek fölött átvonuló évszakokat.
És figyelmetek derűvel kísérné a bánat telét.
Fájdalmatokat gyakorta magatok választjátok.
Ez az a keserű ital, amellyel a bennetek lakozó orvos gyógyítja beteg éneteket.
Bízzatok tehát az orvosban és csendes nyugalommal igyátok orvosságát.
Mert az ő kezét, mely bár súlyos és kemény, mégis a Láthatatlan gyengéd keze vezeti.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!
A két nagylányom az első házasságomból született, szóval a mostani férjemmel csak a legkisebb közös.
Mindketten nagycsaládról álmodtunk. Még az sem biztos, hogy itt befejeznénk.
Azt viszont semmiképpen nem szeretnénk, ha Kisbalázs szinte egyedül nőne fel. Ismered a családi viszonyainkat. A nagyok hamar kirepülnek. A legidősebbnek saját lakása is van, ami még az én lánykori fészkem volt.
Én most akár azt is elfogadnám, ha ötösiker lenne!
Nyaranta sokszor 6-7 gyerek is van nálunk. Én valahogy így képzelem el az életem.
Nekem nem sok jutott a családból gyerekként. Azt hiszem átélem a gyerekeimmel azt a gyerekkort, mit én szerettem volna!
Bárcsak igazad lenne, hogy beágyazódás!
Reggel óta fájogat a hasam és olyan kis puhának érzem.
Még egy hét a tesztig!

Éva

Kép
balimama
 
 


Ez tényleg szép!
Ma azon gondolkodtam miért akarok én mindig mindent tökéletesen csinálni.
Miért kell annyira törekednem arra, hogy jó anya, jó feleség, jó háziasszony legyek, szép legyek, csinos legyek....
Sőt! Ez nem elég! Időről időre belehalok abba, hogy nem megy tökéletesen! Mert én tökéletes akarok lenni! Mindig mindenhol ott lenni, mindig mindenre tudni a választ.
Ez annyira depisen hangzik, pedig nem vagyok olyan alkat.
Nem lehetek olyan!!!
Még nem írtam le nagy nyilvánosság előtt, de az anyukám súlyos mániás-depressziós.
Időnként öngyilkos lesz, vagy eladja a lakását, vagy éppen szül egy gyereket.
Hát ezért!
Az élet mégis szép! Szóval nem vagyok elkeseredve! 8)
Tényleg jó közöttetek lenni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jó Jó Éva! Nagyon is értem, hiszen én is mindig erről álmodtam! Nyugi, minden rendben lesz, igazán tényleg az aggodalmad hiábavaló! Lesz tesója Balázskának hamarosan, csak Te magad a félelmeiddel ne késletesd! Olyan szép és jó az életed, nem azt mondom, hogy könnyű, de annyira gazdag lelkű ember vagy, hogy mindaz , amit átéltél, még jobbá tett. Ezt így gépen keresztül is érezni, szóval nem hiszem, hogy éppen neked ne születne még egy rakás gyereked! A fájogatás biztosan az alaposan felturbózott sárgatestnek köszönhető. Holnap kapok eredményeket, szeretném majd este megbeszélni veled. Írtál már privit? Várom ám! Jó lenne , ha a többiek is benéznének még.

Zora
Kép
zora7
 
 


Várom a laboreredményeidet!!!
Nagyon jól esik amit írtál! Tényleg nagyon sokat jelent nekem!
A többiek ma nagyon eltűntek.
Sajnos én is csak holnap tudok jönni, mert a nagylány már jönne aludni.
A privi íródik! Word-ben írom, mert az nem száll el, ha néha abba kell hagynom! Reggel én is megyek vérvételre, és kedden is és csütörtökön is.
Szép álmokat!

Éva

Kép
balimama
 
 


Hát ez nem lehet könnyű. Egy barátnőm apukája szintén ebben szenved. Nagyon meghatározza Őt emiatt a gyerekkora. Gondolom akkor elég szélsőséges élethelyzeteket éltél át és nem éppen sok nyugis időszakot. Nem csoda, ha néha nehezen találsz nyugvópontot a lelkedben. Gondolom nem mindegy, hogy az ember milyen reakciómintákat hoz otthonról, illetve mennyi mindent kell tudatosan másképp csinálnia. Talán ebből adódik a tökéletességre törekvés kényszere. Hát szegénykém, van min dolgoznod...

Zora
Kép
zora7
 
 


Oké. Akkor holnap. Jó éjt!

Zora
Kép
zora7
 
 


Panda! Amikor én semmi mensi előtti dolgot nem tapasztaltam, akkor nem is jött meg nekem! Ha én mensi előtt szokatlanul jól vagyok, akkor terhes vagyok! Bárcsak Veled is ez lenne! Holnap jelentkezz, és mérj már egy hőt légyszi!

Zora
Kép
zora7
 
 


Andi! A görbéd igen igen bíztató! Nagyon drukkolok!
Ildi! Hol vagy mostanság? Érdekelne a hőtani jelentés !
Móóóóó! Mi a csuda van már Veled? Feszültségben tartasz minket a görbéiddel, aztán eltűnsz! Na jó, mára ennyi! És meg ne bántódjon , akit kihagytam! Gondolom Ági már a pociját növeszti, érte nem kell aggódnom.

Zora
Kép
zora7
 
 


Szisztok!
Azért nem jöttem ma mert vendégeink voltak.
Én jól vagyok és semmi tűnetem nincs még. Tudom, hogy ez még korai mert kb most vagyok 4,5 hetes. Annyira szeretnék már vagy érezni valamit vagy látni az UH-on legalább a petezsákot mert így semmi kézzelfogható dolog sincs, mintha nem is lennék terhes.

Mo
Miért nem írsz? Minden reggel szertnék egy hőt! Amikor bekapcsolom a gépet az az első, hogy megnézem, hogy írtál e. Most érted kell a legjobban aggódni mert te már nagyon finisbe vagy. Múltkor meg mindig a Kriszt néztem először.
Tudom, hogy a görbén azért látok januárit mert a ciklusod akkor kezdődött de én ott is januárt láttam ahova az van írva, hogy "elküldve..."

Little
Na megvolt a peteérésed?
Én is úgy érzem, hogy minnél többet tud az ember annál jobban aggódos lesz.

Balimama
Ne legyél ilyen elkeseredett, lehetnél egy kicsit bizakodóbb.
Hízás: Szedsz vitamint is vagy csak amit felírt a doki? Szerintem csak azt szedjed amit feltétlenül szükséges és probál meg kicsit odafigyelni a kajára, elég csak este. Fogyózni azt most tényleg nem lenne célszerű.
Szerintem ez beágyazódásnak még korai lenne de soha sem lehet tudni. Miért méred napközben a hődet, ennek semmi értelme csak magadat idegesíted vele. Mikor régebben bevoltam kattanva akkor sem jutott soha az eszembe, hogy napközben megmérjem.

ILdikó
Így nem lehet annyira kielemezni mintha látnám, ha majd sikerül azért tegyed fel a görbédet. Nem lehet, hogy mivel hamarabb volt a pé-ed ezért rövidebb is a ciklusod a szokottnál? Miért vagy magad alatt? Most hétvégén utazott el a párod?

Zora
Szerintem is ráérsz akkor vitaminozni ha már baba is van. A görbédhez nem nagyon tudok még hozzászólni mert még nagyon az elején vagy.

Ind
Már az is jó, hogy görcsölsz. Lehet, hogy csinálod még pár napig és már vérzés is lesz. Mit ír a könyv, mennyi időre rá várható a vérzés?
Nagyon szép pocakod volt és jó nagy.

Pandácska
Nem lehet, hogy mégis sikerült csak korén csináltál tesztet?

Andi
Ez nagyon jó, úgy örülök neki hogy megemelkedett! Érzem, hogy ez a hónap sikeres lesz, annyi jó görbe van most. Merrefelé néztek házat?

Meri
Ne írjál már ilyeneket! Gyere, mindenki szerettel vár és örülök, hogy végre átjöttél. Te most, hogy állsz ? Nem teszel fel görbét?

Krisz
Hol vagy?

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Jó reggelt, lányok!

Sajnos, most nincs időm irni, de azért feldobom a görbém:

Kép


puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Szia Ildi! Én nem szeretnék hülyeségeket írni, de szerintem itt nem volt ovuláció. Egyszer volt nekem is egy hasonló, minden jelét éreztem a pé-nek (hasfájás, tojásfehérje stb.), aztán a hőm maradt 36.5. Bele is fáradtam a mérésbe egy hét után. Aztán már mensiznem kellett volna, és megmértem, mert előző nap furán fájdogált a hasam és kiderült, hogy sutyiban minden előjel nélkül megvolt az ovuláció 1 hét késéssel. Volt neked hormonszintmérésed? Az is jó lenne, ha most egy doki megnézné a tüsződ állapotát, vagy a nyálkahártya vastagságát. Mesélj ezekről!

Zora
Kép
zora7
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: