Új privát üzeneted érkezett!

Szia lányok!

Három napja nem tudok bejelentkezni... most végre sikerült.. nem is nekem, hanem a férjemnek.. jó valamire az informatikus a háznál... :)

Vera: mélyen átérzem... Nálunk is vannak ilyenek. Azt hiszem tényleg igaz, hogy a lelke mélyén minden pasi egyforma... :evil:

Iloly: tipp: Danube New City? :)

Ildi: gratula! Tudtam én, hogy ügyes kislány vagy Te! :)

Barbamami: :shock: :evil: :evil: :evil: :evil:


rohanok... bömbi van... ezerrel...........

még benézek... lehet, hogy csak holnap... cupp nektek! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Háát, szaisztok!

Mégsem hagytam el a földi létet, pedig igen közel álltam hozzá.... :lol:

Az a helyzet, hogy csütörtökön elmentem bevásárolni a legközelebbi METRO-ba ahol kicsit sokat kóvályogtam a hűtőpultok között. Ezért kerültem kritikus egészségi állapotba. Persze a Jézuska is én voltam, úgyhogy vicces volt, mert a bevásárló kocsi mellett még egy Csocsó asztalt (Nem a pénzbedobós 100 000-eset) is nekem kellett cipelni a parkolóban ide-oda. A feledékenyek megnyugtatása végett, csak a bevásárló listát hagytam itthon (2x is, mert amikor hazajöttem érte, akkor elmentem pisilni, gondosan előhoztam a listát, majd újra itthagytam) hanem a METRO kártyámat is :lol: :lol: :lol: Azt, hogy van napi jegy is mostmár, csak a végén tudtam meg. De legyünk pozitív szemléltűek: a bankkártyám velem volt! 8) Szóval meggyógyultam, de kutyi ügyben továbbra sem tudok nyilatkozni. Szamárra volna legalább ötletem....szamárköhögés :oops: Na jó nem vicceskedek itt tovább, mert a helyzet vészesen komoly. Még mindig nyoma sincs annak a háztartásomban, hogy a karácsonyi nagytakarítást valaki megcsinálta volna helyettem. De még 2 egész napom van rá, aztán elutazunk és szombaton jövünk vissza. Barbamami!
így utólag, a korábbi írásaid alapján(köhög és hány) lehet benne valami....

Mandala!

Nem nyert. Ezek szerint rádiót tuti nem hallgatsz. Múlt csütörtökön délelőtt erről szólt a Kossuthon a program. TV-t meg én nem nézek, tehát nem tudom volt-e róla szó ott.. De ne adjátok fel, aki kitalálja, nem kap semmit! :?

Így visszaolvasva ezt a katyvaszt, sietek leszögezni, hogy nem ittam, és józanul indulok a gyerekekért.
iloly
 
 


Iloly, hát nem vagy semmi!

Eltudom képzelni, ahogy a sorok között navigálsz a csocsóasztallal, és a végén kiderül, hogy nincsen nálad a kártyád.....! :twisted:El sem merem mondani a férjemnek a csocsóazstalos sztoridat, mert mi is mehetünk venni egyet. Bár az OTP gondoskodott róla, hogy az év végére ne tudjunk egyáltalán dőzsölni.....
A takarítás nálunk is hátra van még, a vizsgák miatt háttérbe szorult. Így viszont, hogy már nem vizsgázom az idén, amúgy is 11-en vagyok túl, szóval marad a hét végére, vagy valamikor....majd ha a lelkiállapotom is olyan lesz.
Kutyi ügyben a legújabb fejlemény: már csak néha köhög, de elég csúnyán és még mindig benn van az előszobában, és nem is akar kinn maradni. :? Ha valaki jön hozzánk, akkor nagyon ugat, legalább a betörőt elilyeszti.

Na csákó mindenkinek.
Iloly, jó pihenést nektek!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 

 
 

Sziasztok!

Mielőtt komolyan belevetem magam a munkába még írok egy kicsit.

Neeem Ildi! Ne úgy képzeld. A kártya itthonhagyására akkor jöttem rá, amikor Apa telefonált, hogy a lista otthon maradt. Ez akkor volt, amikor kiszálltam az áruház előtt. Könyörögtem neki, hogy ne olvassa fel a listát a telefonba. Látom nálatok is elég furcsa ez a vizsga dolog. Nekem 14 lett voolna ebben a félévben. Nekem ez azért furcsa, mert az egyetemen, volt hogy csak 3 vizsgánk volt egy félév végén. Igaz abból volt amire két hónap is kevés volt. A max vizsga 6 volt, de abból kettő nagyon kicsi. Mindig röhögött rajtam az építész barátnőm mit tudok két hetet löketni egy szigorlatra, ami neki 4 nap volt. Na de mindegy, szerencsére sok tárgyból csak be kell adni valami dolgozatot.

Többiek? Kérek ajándék javaslatot aranyos 1,5 éves kislánynak, aki szereti az állatkákat.

sziasztok:i
iloly
 
 



Veraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!Csak neeeeeem? :lol: Hát nagy gratulációm! :lol: :lol: Most már azért kell szorítani, hogy kiscsajszi legyen! :P :P Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 



Iloly, hörcsög, teki, kígyó, béka, kutyus, abból van tudod, az a plüss fajta is! :lol: 8)

Most néztem meg a vizsga eredményeimet, hááát, kettő nem sikerült elsőre, de sebaj, biztos szimpi voltam a tanárnőnek természetismeretből! :twisted:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Vera, ez a dolog már eldőlt, nektek csak szeretettel kell fogadni őt!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 



Egy újabb lehetőség, hogy szép kis menyed legyen! :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

VERAAAAAAAA!!!! GRATULÁLOOOOOOOOOOOOOK!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D De jó ilyen hírt látni :D :D :D :D

Iloly:
Én szinte mindig otthonhagyom a listámat. Ha nem,akkor sikerül úgy elraknom valamelyik zsebembe,hogy hazafelé találom meg a kocsiban... :lol: :lol: Bár a férjem megjegyezte a múltkor,hogy ha nincs meg a listám,sokkal rosszabbul jár anyagilag :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Gratulálok Vera! Van egy ismerősöm akinek 3 lány után születtek lány ikrei. :lol: :lol: Na de a már említett rokonunknak pedig 4 fiú után jött a csajszi!

Hát igen plüssállat van kb. sok. Kacsától az emítetteken keresztül a "dínó ausz"-ig (értsd: dinoszaurusz) még nem tudom mi lesz. Azért is vesszük meg mostanában mi minden rokon nevében az ajándékokat, hogy ne ugyanazt kapják.

Amúgy Apa tuti lelkiismeretes állatorvos, mert úgy itthagyta a szétfúrt falat (jelzem éppen takarítani próbálom a házat) amikor beteg lovacskához hívták, ahogy volt. A baj csak az, hogy bármikor hazajöhet folytatni. Akár már ma este, vagy holnap délután, vagy csütörtök reggel.... Tehát nem érdemes elpakolni. (Remélem hétfőig befejezi) Szóval nem olyan egyszerű az élet az érmnek ezen az oldalán sem. Oké én most nagy pofával szabadságon vagyok.

Ja lista ügyben az a jó, hogy én elég jól tudok becsülni, ígyhát ált. beleférünk a keretbe.

És, hogy lássátok nem kamuztam, már majdnem minden ablakunk tiszta. (Nagyon sok van).

Na csá.i
iloly
 
 


Sziasztok!

Iloly!
Állatos dupló?
Vagy Zalán pl. imádja Zina interaktív kiskutyáját!
Van egy hangos könyve amiben állatok vannak!Ezt is nagyon szereti!


Lányok!
Sehogy nem állok a karácsonnyal!Tényleg!
1-2 ajándék kivételével semmi nincs meg! :evil:
Vendég
 



Vera!

Ügyes vagy!
És el nam tudom,hogy történhetett,de nem figyeltem eléggé!
Pedig még Ildinél a gólyán gondolkodtam is! :shock: :oops:
Ebből látszik hol tartok jelenleg agyilag!

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


A 2. mondat a következő lett volna:

És el nem tudom képzelni,hogy történhetett....!
Tényleg hülye vagyok! :x
Vendég
 


Alziza!

Igen. Úgyhogy gondolom, mostmár érted miért szálltam vitába oly hevesen a múltkor. Persze csak a biológia-kémia tanárom szavait tudom ilyenkor elővenni. "...majd jusson eszetekbe, hogy TI AKARTÁTOK!" Mármint mi választottuk ezt a szakmát és vele együtt ezt az életet. Persze az nem volt ismert előttünk sem, hogy a munka jó része a hülye tulajok hülyesége miatt adódik majd pl: megetette a lovat libatáppal (jó, hogy nem disznótorossal), vagy lemosta a sáros macskát gázolajjal... Meséljek még?! :lol: :lol:

Állathang utánzó cucc az tetszik, úgyis mindig az állatok hangját utánozza. Mást nem is beszél. Az meg biztos nem is szakmai ártalom, hogy a múltkor egy könyvborítón meglátott egy ló csontvázatés nyeríteni kezdett. :shock:

Kari miatt ne aggodjatok, még tengernyi idő van ám!!! :)
iloly
 
 


Iloly,csak nem állatorvos lesz a kiscsajszi is? Orvosos szettje van már? :P
Nem is tudom, valami élő állatra gondoltatok, vagy a jól bevált műanyagra? Imikének megvettük Buzz-t és Vudy-t a Toy Story-ból, plüss állapotban. Amikor kitúrtam a játékbolt plüssfiguárinak sűrűjéből, a férjem annyira örült neki, hogy majdnem leborult elém! :lol: Ez a kedvenc filmje!

Megyek.......

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Iloly:
A csontvázason akkorát nevettem!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:


Csináltam karácsonyi dobozokat. Tulajdonképpen kartonból vannak,textillel beborítva.. Hát,idén nem lesz több dobozra időm.., de már megvan a többi ajándék :D Csak csomagolni kéne :roll:
Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Szia csajok!

Vera: juhúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!! Gratula!!!!

Kép
Figyu, ha apa eltátott a száját, akkor tuti puncis a pocaklakó! :wink: :lol: :lol: :lol:

Barbamami: azok az ügyes kezeid!!!! Valami csodát műveltél ismét így karácsony idusán! :)
Hogy vannak a gyerekek?

Iloly: Hát nem vagy semmi nőci, Te sem! :) Amúgy burleszk filmet forgathatnál... csocsó asztal... hát, látom magam előtt! :)

Ezt most nem mondod komolyan, hogy képesek ilyen carokkal megetetni szegény állatkáikat az emberek????!!! :shock:
Bár, a szomszéd a múltkor sietve hívta az állatorvost, hogy a kutyája megette a tapétaragasztót.... :roll:

Játék: ezzel mi is mindig gondban vagyunk.... másfél éves pici lány.... nos, nálunk anno Encsinél nagyon bejött a diavetítő. Tudom, fura hogy ezt írom, de nagyon élvezte (és élvezi még ma is) azt a hangulatot, amit az esti sötétben összebújások és a meseképek falravetítése okoz. Ráadásul a nagyobb Danus is szereti, és bővíthető a kelléktár, más-más mesékkel. Gergő most 22 hónapos, ő a kalapálós, püfölős játékokat imádja.... :) na, meg azokat, amiktől én a falnak megyek: a zenés, hangos zajkeltőket.... :D

Ildi: takarítás? ne is említsd! Brrr!

Alziza: a lelkiállapotod hasonló az enyémhez! :)


Egyébként ilyen "szürke" karácsonyunk még nem volt. Nem hogy feldíszíteni nem volt erőm a házat (ablakokba kívülre fenyőágakból sztam csinálni girlandot, koszorút az ajtóra, üvegmatricával angyalkákat, csecsemőjét ringató Máriát festek), de még adventi asztaldíszt sem kötöttem!
Már negyedik hete minden hétfőn a gyermekorvosnál vagyok a négy gyerekkel. Danus kezdte, rögtön másnap Enikő becsatlakozott. Takonykór ezerrel, köhögés, magas láz.... aztán nem telt el 4 nap, Gergő is beállt a sorba. És láss csodát.... két napra rá Emese is. Most ott tartok, hogy Danus már csak alig-alig köhög, Enikő, Gergő, Emese antibiotikumot kap. Adom a bélflóra helyreállító truntyit nekik, de mivel Emesem már 4 hete folyamatosan fosik, így nem mondhatom, hogy nagy hatása van. Tegnap vettem a Normaflore helyett egy másikat kifejezetten csecsemőknek, remélem az hatásosabb lesz. Ja, amúgy a három nagynak hörgőgyulladása van, Emesének tüdőgyulladása, a férjemnek szintén... Ja, és tegnapra az én arcom is begyulladt.... úgyhogy nekem meg arcüreggyulladásom van. Annyira sz@rul vagyok... Ráadásul mivel a nagyok itthon vannak, így az ajándékok becsomagolása se megy lopva míg Gergő alszik délután.... csak éjjel, amikor már mindenki elaludt... arra meg nekem nincs erőm.

Mesi két hónap alatt 70 dekát bírt hízni... Jó, nőtt 6 cm-t, meg hasmenése is van vagy egy hónapja....
Erre mit talál ki az okos védőnő????!!!! Adjak neki tápszert! Na már mé tenném, ugyan!!!????!!!! Csak hogy a pocakja a változatosság kedvéért a tápszertől fájjon? Istenem, az ész! Pedig nagyon jól tudja, hogy mit szenvedtünk anno Encsivel míg megtaláltuk a megfelelő pótlást, amitől nem fájt a hasa, nem volt híg a széklete, stb....

Úgy dönöttem, hogy nem adom neki a tápot. Kap cicit és pont! Az a bajuk, hogy nem 6 kilós a gyerek! Az az átlag! Egy 4 hónapos gyereknek az a normális, minimum 5 kilós! Áh, ezzel visznek a sírba! Anno Danus is ennek az elvnek köszönhetően lett tápszeres... én meg szedhettem a tejapasztót! Szép?! Uramisten!!! Hát, könyörgöm.... 2,10-zel hoztuk haza a babát, és most a duplája!!!! Mit akarnak ezek?!!

A férjem unokaöccséjéknek most két hónapos a kisfiuk. 3,65-tel született, most 8 hetesen 6,50 kg!!!! Nekem meg ez a sokk! Oksi, csak anyatejet kap, de akkoris! Miért gondolják, hogy a havi egy kilós hízás a normális, ami ettől eltér az rögtön tápszerért kiált???!!!

Na, nem is izgatom magam... árt a lázamnak! :)

Megyek, mert ébredezik a ház...

Mindenkinek áldott Karácsony kívánok lányok! Legyen békés és meghitt az ünnep szeretteitek körében!

Christmas Tree Cluster:
Kép
Az NGC 2264 jelölésű égi dísz a Monoceros csillagképben, tőlünk körülbelül 2500 fényévre található. A Karácsonyfa-halmaz és a Toboz-köd alkotják. A halmazt 1784-ben, míg a hozzá tartozó ködösséget 1785-ben fedezte fel William Herschel.

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Barbamami: küldtem rád privit a citromomról! Szánj meg kérlek és segíts! csók Neked!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Mandala!
A szürke karácsonyról:Én szintén minden évben advent első vasárnapjára feldíszítem a lakást,kötök koszorút,minden csilli-villi!Idén
nem hogy feldíszítve nincs,de még csak ma és holnap költözünk! :x
ÚÚÚtálom!
Ezt a karácsonyt meg sem tartanám!De a gyerekek miatt muszály!
Egyébként Zalán most 16 hónapos és nincs 9 kg! :shock:
Pedig Ő tápszeres!Viszont most neki is több hete hasmenése van!
Na nem ettől nincs meg a súlya,mert előtte hónapokig 8 kg volt!

Barbamami!
Ügyi vagy!
Vendég
 


Köszönöm szépen,mostmár egész ügyinek érzem magam :oops: :oops: :D :D :D

Hasmenés...:
Petinek már vagy 2 hónapja,hogy folyós a kakija. Hol jobb,hol rosszabb. Küldtem be székletmintát,negatív.. Innen kezdve az orvos le is zárta az ügyet. Normaflore-t is kapott persze,azzal se lett jobb. Hát most itt tartok..
Azt már hozzá se teszem,hogy vékonyka,mint a nádszál..

Gyereksúly..
Nálunk mindig mindent annyira szeretnek összehasonlítani az emberek. ez tiszta hülyeség. Ha egy gyerek láthatóan jól érzi magát,nem beteg..,miért nem mindegy,mennyi a súlya? Az meg,hogy anyatej helyett inkább tápszert kapjon? :shock: :shock: :shock: Eszénél van az a védőnő?????????
Mert ha valakinek nincs elég teje,persze,hogy kapjon tápot az a bébi. De ha VAN???? Anyám,erre nem is tudok mit írni.
Egyébként Még tesók között is óriási a különbség. Petikém tavasszal lesz 3 éves,kb. 15 kiló.
Bogi most lesz 8 hónapos,és 9kiló... :roll: Na de ő a kanalat is megenné desszertnek miután 3 óránként bevág kb. másfél banánt és 2dl 100%-os gyümilevet.(Persze nem mindig banánt eszik,de most már ott tartunk,hogy egy üveg bébiétel kevés..)

Díszítés..
Nekem se volt még olyan karácsonyom,hogy nem volt agyondíszítve a lakás. Hát most lesz.. :roll:

Alziza:
WWWWWWWWWOOOOOOOOOWWWWWW,végre tudtok költözni!!! Na ez legalább jó hír,bár el tudom képzelni,mennyit ülsz majd mostanában. :roll: Azért gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd ha kapsz levegőt,rakjál fel képeket légyszíííííííííííííííí!!!!

Mandala:
Huh,remélem karácsonyra jobban lesztek!!! Nagyon-nagyon drukkolok.. :(
Lehet,hogy hülye kérdés,de nem tudnád esetleg inkább KIHÍVNI a doktornőt?
Itt Érden 80ezren vannak a rendelőben. Mire az ember végigvárja a sok beteg gyerek között a sort,betegebb gyerekkel megy haza,mint amivel odament.. :? :? :?

Játék:
Hát azt hiszem,nálunk 1.5 éves korban a "Sütisbödön" jött be a leginkább. A Fisher Price gyártja,de ahhoz képest nincs horror ára, olyan 4000Ft körül is láttam.. :roll:

Jaj,mégegy..
Képzeljétek,már egy éve kinéztem egy lámpát. És elmentettem a képét,és nézegettem..... De egyrészt nem volt rá pénz..,másrészt Vácra kellett volna kimenni érte. (Egy régiségkereskedésben néztem ki a neten).
Na,a múlt héten bekukkantottam a honlapjukra,és még mindig megvolt a lámpa!!!!!!!!!!!! El se hittem!!
Anyukám megreszkírozta a januári szülinapomra..,a párom meg tegnap kivitt Vácra.
És most OLYAN BOLDOG VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
:D :D :D Kék-fehér színvilágú hálószobát álmodtam meg :roll: ,és PONT ILYEN lámpát a fiókos komódra.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Ja,azt sietve teszem hozzá,hogy ismerve a gyermekeim......,a hálószobánkba NEM lesz szabad bejárásuk. Legalább egyetlen helyen legyen rend és nyugalom................. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Háát sajna rossz híreket hozok egyellőre.
Voltam orvosnál ma mert tegnap elkezdtem vérezni és az sztk-ba mentem amit utólag nem bántam meg amennyire paráztam vele. Még ultrahang is volt ott.
Na szóval az van hogy mondtam hogy mi a helyzet hogy pozitív volt a teszt de szerdán reggel vérzés azóta barnázás. Mondta a doki hogy vetkőzzek le mert ultrahangon megnéz. Hát már rendesen véreztem:( Mondta hogy 13 mm-es a nyálkahártya ami szerintem jó. de terhességet nem lát. Vagy korai vagy elvetéltem. Így holnap megyek vérvételre. Megnézik a hcg szintemet mert ha terhességre utal akkor kapnom kell anti d-t a vércsoportom miatt és két ünnep között kell vissza mennem és ha nincsen terhesség de a nyálkahártya vastag még akkor egésségügyi sajna.:( :( MEGINT!.
Ez van.
Legközelebb ha sikerül már csak akkor adok hírt róla ha épp szülés előtt állok

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera: Kép

Azért ne add fel! Tudod, a remény hal meg utoljára! Szorítunk Neked mami!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


barbamami írta:Ja,azt sietve teszem hozzá,hogy ismerve a gyermekeim......,a hálószobánkba NEM lesz szabad bejárásuk. Legalább egyetlen helyen legyen rend és nyugalom................. :roll:


Ezt én is így gondoltam! Erre mit ad isten.... hol ugrál az én gyerekcsapatom a legszívesebben? Na hol? Hát perszeeeee..... a hálóban az ágyunkban! Kilel a frász!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Barbamami: a lámpa már nagy vágyad volt, mesélted priviben! Örülök, hogy teljesült az álmod! Gyönyörűséges!
Kérünk szépen fotókat a karácsonyi csodadíszítéseidről! Legalább a nyálam hadd csorgassam egy kicsit! De nem baj! Jövőre majd én is én is én is én is!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Barbamami: "Sütisbödön"= ő micsoda? Gergőnek szülinapja lesz februárban, nem jönne rosszul az ajándékötlet.

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


[quote="alziza"]
A szürke karácsonyról:Én szintén minden évben advent első vasárnapjára feldíszítem a lakást,kötök koszorút,minden csilli-villi!Idén
nem hogy feldíszítve nincs,de még csak ma és holnap költözünk! :x
ÚÚÚtálom!
Ezt a karácsonyt meg sem tartanám!quote]

Sose bánd!!! Én is úgy fogom fel, hogy a sajátomban vagyok és ez a lényeg! Gondolj Te is úgy, hogy a karácsonyi csillag felettetek ragyog, hisz' nagy álmotok válik valóra! Nézz a lelkedbe: mióta is vársz erre a pillanatra? Sz...d le, hogy nem olyan csillogó az ünnep! A lelkedben hidd el, a fénye túlragyog majd mindent! És tudod mit? Lehet, hogy ez lesz életed egyik legeslegszebb ünnepe!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Na, jó van... szóval ez lett volna az idézet... emitt fentebb... :oops: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


barbamami írta:Egyébként Még tesók között is óriási a különbség. Petikém tavasszal lesz 3 éves,kb. 15 kiló.
Bogi most lesz 8 hónapos,és 9kiló... :roll:


Mondasz valamit! :)
Encsi 3 évesen 11 kg, Gergő 2 évesen 10 kg! Csupán magasságban van némi különbség, amúgy az apjuk folyton összekeveri a ruháikat... még jó, hogy a szoknyákat nem... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Vera, együttérzek veled! Nekem Petike az 5. terhességem volt, mert Ancsi és Imi között két babó is "meggondolta"magát! :cry:

Mandala, olyan lírai voltál, hogy meghatódtam. Igazad van, Alziza, ez lesz a legszebb karácsonyotok, majd meglátjátok!

Barbamami, nagyon szépeket kreáltál már megint, és az a lámpa, hát nem csoda, hogy beleszerettél!

Na, éppen eszek, de nem bírtam ki, hogy nem írjak!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi: jó étvágyat! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Vera:
Nagyon sajnálom :( :( :( De ez még nem végleges,nem? Legalábbis ahogy olvastam.. Bogival én is véreztem az elején.. (Meg is ijedtem!!!)

Mandala:
Kerestem képet a Fisher-price oldalon. A miénk még nem lila,hanem kék.. De nagyon aranyos. Zenél ha belenyúl a baba,és 3 nyelven beszél.
Kép
Egyébként most karácsonyra a TESCOban találtam valami tünemény játékot a Boginak. De szerintem a Peti is agyon fogja nyúzni. Egy zenélő dob,azt hiszem,direkt a TESCO gyártatja.
Ütögetni kell a tetjét,akkor zenél és világít. Forog is a teteje,és lehet állítani oldalt a zenéket és a sebességet.
És mindösszesen kb. 2000Ft volt!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Petikém olyan aranyos! Megnéztem,hogy berakta-e a képet a hozzászólásomhoz. A Peti itt áll mellettem,meglátta a sütisbödön-képet,mindjárt hozta is ide az övét :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok.

Helyzet:Ma is voltam dokinál mert megkaptam a HCG eredményemet ami szerint pozitív. Igaz határ eset de termel a szervezetem valami miatt hcg-t. Megint megnézett ultrahangal és láttak valami foltot ott de világosat szóval még nem petezsákot és így azt mondták hoyg nem látni terhességet a méhben. De viszont mivel ez nem mensi mert csak vérezgetek,barnázgatok így 27-én egy menotesztel kezdem a napot és utána délben a dokihoz fel mert 3 tényező van kilátásba:
1:nagyon korai a terhesség
2:méhen kívüli
3:sajna megszakadt a terhesség
Nos ha az 1-ő van annak nagyon örülök de akkor megint úgy jártam mint a Petivel mert ott is úgy volt hogy pozitív teszt utána vérzés darabossal doki megnézett és semmit nem látott de rá 2 hétre ott dobogott Petim. Így lehet ez is iker terheség lett volna.
Ha a 2-ik akkor műtét
Ha a 3-ik akkor is mert ki kell tisztítani. És gond a vércsoportom is mivel én A rh - vagyok.
Én nagyon bízom az 1-esbe mert van cici feszülésem és a méhemen egy ponton úgy érzem mint ha izomlázam lenne.
Szóval az ügy nincsen lezárva.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera, én is A rh - vagyok!!!!!!Sőt az anyukám, az apukám, a tesóm, a nagymamám, és a dédim is az volt, de még az Imike kisfiam is az! :lol:
Én nagyon drukkolok nektek, persze úgy mint itt mindenki! :lol:

Barbamami, az a sütivödör nagyon aranyos, és ha majd megjön a Jézuska, akkor tegyél képet a Bogi ajándékáról is lécci!

Tegnap a fele ajándékot sikerült becsomagolnom, majd valamikor a másik felét is megejtem. :roll: Főzni csak hétfőn fogok, mer vacsorára hivatalosakanyósomék és az origi fateromék.

Na lépek, kellemes hétvégét mindenkinek! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 



Kellemes ünnepeket! Kép Kép Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Békés,boldog karácsonyt kívánok!

Kép
Vendég
 


Hazajöttünk szombaton!
A lakásom még tegnap is úgy nézett ki,mintha robbantottak volna! :shock:
A helyzet mára javult valamit,de nemaz igazi!Pedig tegnap is hajnal 2-kor feküdtünk le!
Hát ilyen karácsonyunk még nem volt!
Ez van!


Vera!
remélem minden jólalakul!
Vendég
 



Vera!

De jó!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép
Vendég
 


VERAAAAAAAAAAAA!! GRATULÁLOOOOOOOOOOK!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Alziza:
Na,és hogy vagytok? :D Sikerült már pakolni valamit?


Képek...
A dob:
Kép Kép

Már én is NAGY vagyok..,és dolgozom apával..
Kép

Jaj,és kókuszgolyóból nem lehet eleget betömni..
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Kép

Barbamami!

Dehogy sikerült!sehol nem tartok!Ilyen kupis karácsonyom az életben nem volt!
Kókuszgolyós kép nagggyyyon jó! Kép

Zalán is evett,meg még egy csomó mindent ebben a három napban amit máskor nem.Meg is lett ma az eredménye!Szegény most este pont elaludt volna,erre olyat hányt!Azt hiszem kicsit leterhelte a gyomrát!

Ettől függetlenül egyre biztosabb vagyok benne,hogy tejallergiája van!Most már közel 1 hónapja van hasmenése!Ma szinte egész nap!Nem hízik semmit,mondjuk előtte sem hízott és száraz a bőre!
A barátnőméknél pont ugyanígy volt!
Ünnepek után elviszem allergia vizsgálatra!

Kép
Vendég
 


Na így karácsony után és szilveszter előtt (ahogy errefelé mondani szokás "a két karácsony között" én is bejelentkezek.

Vera!
Halk gratula, hangos majd 8 hét múlva, mert olyasmi fogadalmat tettem én is annak idején, mint Te a múltkor.

Alziza!

Szerintem ne izgasd magad a rendetlenség miatt, azt is meg lehet szokni... :D

Nem azért, hogy a szívedet fájdítsam, de nekünk ilyen profi karácsonyunk még sohasem volt. :) Még a hó is szakadt 24-25-én, úgyhogy egy életnagyságú hóember áll az udvaron, és tegnap hülyére szánkózták magukat a kisfiúk. Igaz a csocsóasztalt 2 órán keresztül szereltük össze hétfő délután, mert le kellett szedni róla a védőfóliát, de azért fél kilencre (bizonyára császárral, hogy ilyen soká tartott) megszületett a jézuska is. :shock:

Barbamami!

Őszintén csodállak, hogy kibírod az ilyen zeneszerszámokat mi kiszedtük az ajándék babából a horkoló szerkezetet, mert egy napnál tovább nem bírtuk.
:oops: Olyan hangja volt, mintha "dartweader-t" ringatná a kislány egész este. :lol:

Na most hív a kötelesség (szomszéd néni akar vmit) úgyhogy ha már nem jövök, akkor BUÉK!
iloly
 
 


Sziasztok!

Iloly!
Tök jó!

Barbamami!
Most ahogy jöttem le az oldal aljára láttam csak,hogy a múltkor írtad,hogy Petinek 2 hónapja van már!
nálunk 1 hónapja!Semmit nem mondtak!akkor most mi a franc ez?
Ti hogy álltok a tejjel?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.16 20:51-kor.
Vendég
 


LÁNYOK!Merre vagytok??

ILDI?
MANDALA?
BEBI???
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: