Új privát üzeneted érkezett!

Szia moncsi75!!!!

Jaj de jóóóó!!!! Május eleje.... jujj de messze van az még)))

3. napja szedem a Gravidát.. Szerintem nem lehet töle semmi bajunk /remélem/ Bizom Béres Bácsiba))))

Hol fogsz szülni?

Én holnap megyek Dokihoz... lesz könyvem még minden....

Kép

Kép
fenix
 
 


Szia Fenix!

Képzeld, én most megyek 17:00-ra dokihoz. Majd utána megpróbálok belépni és írni, hogy mi volt.
Én Dunaújvárosban élek, tehát itt fogok szülni :)

Szerintem sem lesz bajunk :) a Gravidától. Egyébként nagyon sokan szedik.

Képzeld (talán Neked is feltünt) még azonos napon is regisztráltunk.

Na megyek készülődni, majd írok.

Kép
moncsi75
 
 


Sziasztok, Lányok!

Üdv és gratula minden új csatlakozónak és babájának! Tényleg kezdünk jó sokan lenni, szuper!

Annyit írtatok, hogy mindenre nem tudok most reagálni, de néhányra muszáj.

Benita, lehet, hogy a pecsét még nem jelent semmit, én drukkolok. Ha pedig most nem jött össze, akkor majd a következőre összejön! Csak szeretgesd Apát, és ő is Téged! :)

Dina, gratulálok a kislányhoz! Mi lesz a neve?

Képzeljétek, ma voltam uh-n, hát, amikor meghallottam, hogy ver a pici szíve, milyen gyorsan és erőteljesen, elbőgtem magam. Elvileg minden rendben, csak a szíve picit gyorsan ver (de szerencsére nem túl gyorsan). A CRL 19,1 mm. :lol:

Pusz, pocakaosok!

Kátya
kincsimano
 
 

 
 

Kátya
Örülök neked :) , és a szívdobogásnak is. Nem kaptál uh-képet?
Csak remélni merem, hogy még bármi lehet velem is. Holnapra sztem kiderül - vagy beborul. :roll:

Benita
benita
 
 


Szia Benita!

Kaptam képet, csak nincs scanner a közelben. Ha lesz, akkor mindenképpen megmutatom. :D

Holnapig (és az után is) szorítok nagyon!!!

Kátya
kincsimano
 
 


Sziasztok!

Már alig várom a holnapot, mivel megyünk UH-ra.De sajnos még elöttem áll az éjszaka mert megyek dolgozni!

Lenne egy olyan kérdésem hozzátok:hogy szeretném majd befestetni a hajam és hogy ez nem árthat a babának?

Dica
Vendég
 


Szia Dica!

A festés nem ártalmas. Az egyedüli, ami ártalmas lehet, a belélegzett gázok, de ezekre se láttam még olyat, hogy tuti ártalmas. Ha lehet, akkor jól szellőzzön a hely, miközben festenek. :)

Jó szépülést!

Kátya
kincsimano
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok.
22 hetes vagyok most és a társbérlőm kisfiú.
Üdv mindenkinek! Zsu
zsu.
 
 


Szia Kátya!

Köszi szépen, megnyugtattál!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ti aztán rendesen termeltetek! Tényleg lassn több óra lesz visszaolvasni... :P

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége! Én végre úgy néz ki, hogy rendbe jövök, már nem vagyok náthás. :wink:


Benita: azért én még nagyon drukkolok Neked! Sajnálom, hogy nem leszel net közelben. Hiányozni fogsz. :oops: Nagyon sok kitartást kívánok Nektek! Szerintem, nem kell sokat várnotok az utódra,. :wink:

Zsu!

Üdv közöttünk! Mesélhetnél valamit magatokról! Egyébként majdnem egyidősek vagyunk. :wink:

Fenix!

Szerintem nagyon jól beszéled a nyelvet. A külföldiek többsége azt mondja, hogy nagyon nehéz a mi nyelvünk. Szóval büszke lehetsz a tudásodra. (ha nem vagyok indiszkrét, azt meg lehet kérdezni, hogy mi a helyzet apukával? hogy áll most a dolgokhoz.)

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


dicamama: Nem kell félni a hajfestéstől, olvastam, hogy nem kerül be a véráramba!!! De 12. hétig kerülni ajánlatos!! Én is alig vártam, hogy túl legyek a 12. héten, mert már nagyon lenölt...

Zsu: Üdv itt köztünk, és gratulálok a társbérlőhöz! :lol:

Zsana: Örülök, hogy meggyógyultál!

még jövök!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok Lányok! Megjöttünk a nyaralásból. Bevallom, nem nagyon vagyok még képben, annyi minden történt itt azóta. Üdvözlöm az újakat. Sajnos még keverem, ki kicsoda.

A nyaralás szenzációsan sikerült, majd megpróbálok egy-két képet feltenni. Ami még nagyon érdekes volt, az indulás előtti napon nagyon rosszul voltam (migrénes roham + lábfájás), és most a hazajövetel utáni napon is rosszul lettem (has és hátfájás). De kinn kutya bajom sem volt. Pedig sokat mentünk, sétáltunk, fürödtünk... És sajnos rengeteget ettem, két kiló fel is jött. De hát nem lehetett kihagyni a finom kajákat. :oops:

Valaki kérdezte a Forgács Intézetet, én oda jártam, öt inszemem volt ott. Szóval ha van kérdés, megpróbálok válaszolni.

Bébinyúl (jobb híján így nevezzük a babát) egyébként nagyon rugdos már, sokszor meglepődök a hirtelen "ütéseken". Persze, ennek nagyon örülök.

Szerencsére még szabin vagyok, nem lett volna kedvem még visszarohanni a melóhelyre. Egyébként is nagyon elment már a munkakedvem.

Majd megírom Őzinek az adataimat, hogy én is bekerülhessek a táblába. Láttam, mások is fognak a Dél-Pestiben szülni. Nekem ez az első baba lesz, remélem, nem lesznek túl rossz élményeim a kórházról. A dokimmal meg vagyok elégedve eddig.

KépKép
nanett
 
 


moncsi75
Tényleg egy napon regisztráltunk :) Hát ilyet...))))
MI VOLT DOKINÁL!!!!???!?!?!?!?!?!?!? Mesélj!!!!!


Zsana
Apuka... Hát apuka kedves... főz nekem... nagyon figyelmes... rossz szavam nem lehet.. viszont beszélni témáról nem nagyon hajlandó... De amikor a csládban előforduló betegségekről kérdeztem, akkor rendesen válaszolt... Vércsoportját nem tudja.... Nem örült annak, hogy talán vérvétélre kell majd mennie... hát... nem tudom... Ő még senkinek se mondta el... se barátok, se cslád senki se tudja... Ja... van neki 19 éves fia!!!!! Annak idejen nagyon korán kezdte)))).... Most 38 éves...
Igy... most igy állunk...

Kép

Kép
fenix
 
 


Kép

KépKép
nanett
 
 


Kép

KépKép
nanett
 
 


Szép Napot Mindenkinek! :)

Tegnap voltam dokinál. Azt mondta, hogy jól kitapinthatóan, a 8 hétben levő kismama vagyok :)
Holnap délelőtt megyek ultrahangra.

Azt mondta, hogy a Grvida nagyon jó vitamin, szedjem csak nyugodtan! :)

Képzeljétek, hogy magánrendelőbe járok, és a doki tegnap a rákszűrést is megcsinálta (levette a mintát) és a végén csak a vizsgálatért kellett fizetnem. Szóltam Neki, hogy Doktor Úr, szerintem elszámolta, mert a szűrés nincs benne. Erre képzeljétek azt mondta, hogy kismamáktól nem szokot pénzt kérni a szűrésért.

Viszont most picit el vagyok keseredve. Képzeljétek, ma szóltam a főnökömnek, hogy úgy néz ki, hogy Babát várok. Kénytelen voltam szólni, mert holnap nem tudok jönni dolgozni az ultrahang miatt. Képzeljétek el, nő létére így reagálta le, "na f.sza". Hát én úgy kibuktam..... úúúú na nem is idegesítem magamat.

Remélem, hogy mindenkivel minden rendben!

Üdv. Zsu!!!! :)

Kép
moncsi75
 
 


Szép Napot Mindenkinek! :)

Tegnap voltam dokinál. Azt mondta, hogy jól kitapinthatóan, a 8 hétben levő kismama vagyok :)
Holnap délelőtt megyek ultrahangra.

Azt mondta, hogy a Grvida nagyon jó vitamin, szedjem csak nyugodtan! :)

Képzeljétek, hogy magánrendelőbe járok, és a doki tegnap a rákszűrést is megcsinálta (levette a mintát) és a végén csak a vizsgálatért kellett fizetnem. Szóltam Neki, hogy Doktor Úr, szerintem elszámolta, mert a szűrés nincs benne. Erre képzeljétek azt mondta, hogy kismamáktól nem szokot pénzt kérni a szűrésért.

Viszont most picit el vagyok keseredve. Képzeljétek, ma szóltam a főnökömnek, hogy úgy néz ki, hogy Babát várok. Kénytelen voltam szólni, mert holnap nem tudok jönni dolgozni az ultrahang miatt. Képzeljétek el, nő létére így reagálta le, "na f.sza". Hát én úgy kibuktam..... úúúú na nem is idegesítem magamat.

Remélem, hogy mindenkivel minden rendben!

Üdv. Zsu!!!! :)

Kép
moncsi75
 
 


Hi Moncsi75))))
Örülök, hogy minden rendben volt a dokinál.. Nagyon rendes tőle, hogy ném kért pénzt ... az enyem nem ilyen)))) szerintem kismamáknak minden duplájába kerül... mind 1 gazdagodjon, csak rendesen végezzen a dolgát!!!!
És miért máshova mész Uh-ra???

A fönöknőddel ne foglálkozz!! Őt az Isten megbünteti! Magaddal foglálkozz, babával))) Velünk :wink: ))))


Zsu
Üdvözöllek)))) mi is ujjak vagyunk itt)) . Gratulálok a Fiadhoz!

Kép

Kép
fenix
 
 


Sziasztok!

Nanett
Nagyon örülök neked, és hogy boldogan telt a nyaralásod. Hát igen, az itthoni légkör mindenkinek megárt. Jót tesz egy kis kicsapongás :). A képeid tuti jók. Nagyon csini vagy rajta, jól áll neked a kismamiság :) :). ....és már hogy előreszaladt a te vonalzód is :shock: :!: ........

Moncsi
Nem semmi boszi lehet a főnököd! Ne foglalkozz vele, első a baba!!!! Ne idegesítsd magad, persze tudom, nem mindegy, hogy az embert miként kezelik, de próbáld magadban kinevetni, neked a jobb úgyis. :) Aztán ő meg tehet egy szívességet...........

Képzeljétek lányok, tegnap óta S E M M I, DE SEMMI!!!! :P Most mi van ilyenkor? :shock: Várjak? Izguljak? Reménykedjek? Bízzak? Higgyek? vagy csak egyszerűen teszteljek? :roll: :shock:
Mindenesetre ez a pár plussz nap vagy óra is remek hangulatot okoz nálam. Ha meg is jönne, ezeket az órákat sem feledem.

Vitte, Luisa, Rekanna, Dina ???? Hol vagytok?
Most kell izgulnotok értem, gyertek!!!!!!!!! :P :P :P :P :P

Ui.: vonalzómat cserélem mindjárt

Benita
benita
 
 


Szia Fenix!

Az Uh is a dokim fogja csinálni, csak a rendelőjében nincs készüléke, ezért azt a Kórházban fogja elkészíteni.

...hát igen, a büntetéssel kapcsolatban én is pont így gondolkodok!

Nagyon kiváncsi leszek, hogy Nálad holnap mi lesz, persze tudom, hogy minden rendben, de gondolom már tele vagy izgalommal :)

Hogy hogy lesz holnap kiskönyved? Nálunk azt a védőnő állítja ki. Mondta a doki, hogy az Uh után, már mehetek is.... azért én azt hiszem azzal még picit várni fogok. Kérdeztem is tőle, hogy nem gond -e, ha a 12. hét után megyek csak el. Azt mondta, hogy persze nem gond, de ne gondoljak semmi rosszra, minden rendben lesz! :) Örülök, hogy Ő ennyire pozitívan látja a dolgokat, de az igazság az, hogy még nem mondtam, hogy nekem sajnos idén februárban volt egy vetélésem akkor 11+6 napos voltam.
Szóval azt hiszem érthető, hogy még várok.... akkor már volt könyvem...stb.

Kép
moncsi75
 
 


nanett: Jó, hogy végre láthattalak. Nemtudom a többiek hogy vannak vele, de nekem tök jó látni titeket képen, mert így könnyebben tudok azonosítani....

Moncsi: GRATULÁLOK KISMAMA!!! :lol: "remek" főnököd van. Lehet, hogy majd megbékél... betenni nem tud neked!!

Benita: JAAAAAAAAAAAAAAAAAJ DE SZORÍTOK!!!!!!!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Moncsi: szurkolok, hogy minden rendben legyen veled!! Az én babám 16 hetesen halt meg, és amikor visszamentem a védőnőhöz szólni odaadtam neki a könyvet. Mondta, hogy tartsam meg. Nem akartam, sírva mondtam, hogy nem szeretném. Szegény Ő is sírva fakadt. sosem felejtem el.... borzalom... úgyhogy átérzem a félelmedet.. na de azóta született egy gyönyörű lányom és itt a szivem alatt egy pici királyfi!!!!! Légy optimista!!! :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Moncsi: Februárban amikor elment a kisbabád akkor is szóltál már a főnöködnek? Akkor mi volt?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Moncsi75

Juuuj-- Nagyon nagyon NAGYON sajnálom!!! :(
De szerintem, Te most ne gondolj erre!!!! Akkor már inkább a hülye fönöködre gondolj))))....
Fogalmam nincs ki allitja ki a könyvet.. azt se tudom hogy néz ki... Amikor Dokimnál voltam és kiderült, hogy terhes vagyok... Hát olyan állapotba kerültem /a boldogságtól/, hogy nem nagyon emlékszem mit mondott pontosan....volt vmi védőnőről... telefonszámáról... és arról, hogy lesz könyvem.. na. Majd ma kederül...

Van egy kérdésem.. Mit jelent 11+6???

Kép

Kép
fenix
 
 


Sziasztok!
Nanett
Üdv újra itthon. Biztos nagyon jól érezted magad.

Moncsi
Ne foglalkozz a főnököddel, azért ilyen, mert irigy, lehet, hogy neki még egy normális férfi sincs az életében.


Én még mindig kínlódok a fogammal, nem akar teljesen lemenni a dagadás a gyökeréről. Szedek rá antibiotikumot is, de legalább már nem fáj.
A fogdokim szerint jó lenne csinálni róla röntgent, de ő kismamáknak nem szokott. A neten azt olvastam, hogy már manapság annyira célzottan meg lehet csinálni a felvételt, hogy a sugár nem megy lejjebb.

Volt már közületek valakinek hasonló? Már kezdem nagyon unni az egészet.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Fenix
A 11+6 azt jelenti, hogy 11 hetes és 6 napos a baba, nálam a 27+2, az 27 hetes és 2 napos. Te most 7+2 vagy a vonalzód alapján.

Kép
Kép
bbeti
 
 


bbetti: Én is azt hallottam, hogy egy jó röntgen gép nem okoz bajt, de azért én is be lennék tojva. Jaj te szegény!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Szia Betti, az én nőgyógyászom azt mondta, lehetőleg csak a 3 hónap letelte után menjek fogdokihoz, a röntgenre pedig azt, hogy az a lepel, amit rád terítenek, jól kiszűri a sugárzást.

Moncsi, Korena, rettenetes volt olvasni szomorú tapasztalataitokat...nagyon sajnálom, el sem tudom képzelni, mit érezhettetek. :(

De most minden rendben lesz, fejeket vidáman felszegni, kicsilurkók szépen nődögélnek a pocikban. :D

Kátya
kincsimano
 
 


Sziasztok,

Bocsi, csak gyors leszek, mennem kell pihenni. Kicsit bonyolodok, leesett a vernyomasom, mar 90/60, nem csoda, h. egyfolytaban szedelgek, es tegnap majdnem a metroban osszeestem, de szerencsere le tudtam ulni... Ha ez igy marad, akkor kifognak irni, pedig utanajartam, itt Ausztriaban nagyon nehezen irnak ki, ill. anyanak es babanak eletveszelyben kell lennie. Hat ez az. Most mar eroltlennek erzem magam, neha alig kapok levegot. Na de nem panaszkodom, mindenkinek megvan a maga baja.

Nanett,
Udv itthon, szepek a kepek es cuki kismami vagy! Gondoltam rad a multkor, neked elmult a szedelges-ajulas? Azt olvastam sokaknal igy a 20. het tajan jol elo...

BENITA,
NAGYON SZORITOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mikor tesztelunk?! Mar nem birok magammal, meg nekem is nagyon izgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piros a betuszin, mert neked egeszseges kislanyt kivanok, teljesitve a keresedet :D
Meselj, amint van vmi!

Minden Ujnak udv, rem nehez kovetni, annyira gyarapszunk!

Fenix,
bar en Becsben elek, es nekem nagyon tetszik, Szt. Petervar azert az egyik kedvencem!!!! 2 eve voltam, de akkor meg Helsinkiben laktunk es atruccantunk Petervarra, ugy nem volt olyan messze. Szuper, h. igy megtanultal magyarul, tenyleg nagyon nehez nyelv, le a kalappal elotted. Es persze minden jot a babahoz.

Betti,
En mindenhol azt olvastam, amit irtal, tudatni kell az orvossal, h. babat varsz, bar gondolom, eleg egyertelmu mar nalad is, es nem jarhat semmifele magzatkarosito hatassal. Hiszen tenyleg celiranyos. Es le is takarnak a sugarak elol minden egyebet. Jobb a rontgen, mint vmi mas alakuljon ki abbol a csunya gyokerbol.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


bbeti
Köszönöm a magyarázatot))))!!!!!!!!
fenix
 
 


Sziasztok!

Új felhasználóként csatlakoznék hozzátok.
Rólam annyit, hogy 7 hetes kismama vagyok. :lol:
ancsa800418
 
 


ancsa: Üdv! Mesélj magadról, és várjuk a vonalzót is!!

vitte: Nagyon sajnálom, hogy ilyen vacakul vagy. Nekem mindig is 90-es a vérnyomásom, sőt alacsonyabb is volt már, de én ehhez vagyok szokva, nekem a 130tól szétrobban a fejem. Egyszer volt olyan. Na de akinek más a normális az nagyon szenvedhet, úgyhogy vigyázz magadra, nehogy elájulj!!!!

kincsimanóhoz csatlakozva: Tényleg mindenképpen meg kellene várni a 12. hetet!!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok,

Kicsit sűrű lett a programom mostanság, ezért nem jelentkeztem eddig. fogorvos, UH, védőnő.
Viszont csütörtökön megyünk 4D ultrahangra. Már nagyon várom :D

Benita,
Persze, hogy izgulunk és nagyon szurkolunk! :)

Kincsimano
Hanna lesz a kislány neve (ha mégis fiú akkor pedig Milán)

Vitte
Szerintem igyál meg egy kávét (tudom, hogy elvileg nem lehetne kismamáknak, de 1 nem okozhat bajt) és egyél csokit ;) Ez nálam bevált, nekem alapból ennyi a vérnyomásom. Most babával ment fel 120/80-ra.

Sajnos a főnök dolog nekem kicsit zűrös. A főnököm ugyanis orosz, és Moszkávban él, dolgozik. Ami nagyon kéynelmes, viszont telefonon megmondani egy ilyen hírt... Hát fura lesz.

További vidám napot, ebben a borongós időben (bár mivel nemzetközi a fórum, máshol lehet süt a nap :) )

Dina
Kép
dinabéka
 
 


Köszi Mindenkinek a hajrázást és a drukkot!

Már vettem tesztet!!!! Asszem este (vagy legkésőbb) reggel megcsinálom!!! :wink: :) :) :) (ha nem jön meg) Remélem nem keserít el. Végül is mindegy, csak tudjam, mi van. Ha negatív, akkor ne keltsek felesleges illúziókat, ha meg + (istenem!) akkor meg pláne akarom tudni!!!! :P :P

Vitte
Köszi, hogy küldöd és teljesíted a kívánságomat. Ari vagy! :P :P
Sajnálom, hogy nem vagy jól, tényleg próbáld ki a kávét, és sok-sok folyadékot igyál.

Angyal
Üdv. a kismamik között. :)

Benita
benita
 
 


Fenix!

Kitartás! Biztosan csak nehezebben szokik hozzá a gondolathoz... azért rendes, hogy főz rád meg foglalkozik Veled. Szerintem ez csak idő kérdése. Legalább is remélem, és drukkolok Nektek! :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Nanett!

Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás. Írtad, hogy Te is a Dél-Pestiben fogsz szülni. Ennek meg külön örülök, mert és is, radásul, majdnem egyidősek vagyunk. :D Ja, még annyit, hogy ha van kedved néha benézhetnél a Szülészetek, kórházak alatt a Jáhn Ferenc Kórház, kórház Délpest fórumba is. Nem tudom, hogy voltál e már szülőszoba látogatáson, de mi a Dórival október 3-án megyünk. Állítólag érdemes elmenni. Ha van kedved jönni velünk írj privit és lebeszéljük a részleteket. :wink:

Benita!

Nagyon nagyon drukkolok Neked!!!! :P De jó lenne!!!! 8)

Mindenkinek szép estét!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok lányok!

Képzeljétek,holnap megyünk először a védőnénihez! :D Már alig várom,hogy legyen kiskönyvem!Mit fog velem művelni??Ha a súlyomat is megméri,tuti kiakad a mérleg,meghát ő is! :oops:

Benita:Én is nagyon drukkolok neked,remélem pozitív lesz a teszt! :D Akkor aztán így meglepődnél :shock: .Nagyon jó lenne!
De ha nem akkor se keseredj el,gyere sokat közénk és eljön majd az a bizonyos nap!

Moncsi:Szerintem a főnökeink kezet foghatnának,az enyém is így reagált és ő is nő.Nem tudom hogy lehet egy ilyen dolgot így felfogni.Bunkók.Egyébként elég közel lakunk egymáshoz,te Dunaújváros, én Pusztaszabolcs.

Dicamama:Mi volt az uh.-n???Mesélj,milyen élmény volt?Mekkora a picurka?Kíváncsi vagyok!!!Remélem minden rendben.

Korena:Ne is gondolj ilyenekre most,biztosan nagyon rossz lehet és nagyon sajnállak is érte,de most az a lényeg,hogy a kisherceg boldog legyen odabenn és majd persze idekkin is. :)
Vendég
 


Benkoka
Legelőször ha mész a védőnőhöz:
-megkapod a kiskönyvet,
- súlyt és vérnyomást mér,
-kapsz kismama újságot-1 számot,
-kapsz még egy vastagabb kis füzetet, amiben összefoglalják az egész terhességet, mi változik rajtad a folyamat során - elég jó.

Nekem havonta kell hozzá mennem, mindig mér vérnyomást és súlyt, illetve ad különböző a háziorvos által előre lebéllyegzett beutalókat vérvételre, vizeletre. Tud gyorsteszttel a vizeletben fehérjét is mérni, késöbb a 20. fölött hallgathasz nála baba szívhangot is. Ha úgy hízol, mint én ad táplálkozási tanácsokat, ilyesmi. Nem ér fel egy orvossal, de néhe elég jól jöhet.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Benkoka:
Ma voltam UH-on és minden oké! A pocaklakó 26 mm és a szíve egészségesen dobog!Annyira jó volt látni ahogy dobog a pici szíve, csak azt sajnálom hogy apa nem láthatta!
Holnap megyek másodszor védőnénihez.Két hét múlva megyek újra nőgyógyihoz.

Korena:
Köszönöm a jó tanácsot!


Dica
Vendég
 


Dicamama:Én már meg sem szólalok! :D Ugyebár egyidős terhesek vagyunk,szinte napra pontosan és az én picurom is 26mm.
Örülök,hogy jól vagytok és hogy nagyon jó élmény volt.Mi is azon siránkozunk mindíg (3 uh.-n voltam eddig),hogy apuci nem láthatja,még képen sem.De majd annál jobban meglepődik,amikor már nagyobb lesz és végre megláthatja.Azt ígérte a doki,hogy a következő uh.-ról már ad képet!Alig várom!Tudtad,hogy a 13. hétre már közel 7 cm lesz?Nől,mint a gomba!Jók legyetek!

Betti:Köszi a felvilágosítást!Már alig várom.Valahogy megerősít majd az a kiskönyv abban,hogy jobban beleéljem magam a babavárásba.Ha pedig már uh. fotóm is lesz,az lesz az igazi.

Jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem, de mostanában sokat rohangáltam, mindig próbáltam azért olvasgatni, de írni nem volt időm, és igazán képben sem vagyok, így ne haragudjatok, hogy nem tudok mindenre reagálni. Képzeljétek a kuki elvileg cunira változott, most azt mondták a genetikai UH-n :), de ki tudja mi lesz belőle :). Amúgy minden OK, hála.

Benita:
gondolok rád nagyon, bízzunk abban a két csíkban, holnap írj!!!

Nanett:
nagyon szépek a fotók, úgylátszik a babának is jót tett a nyaralás :) mi most megyünk 5 napra Ausztriába

Vitte:
megijesztetsz, maradj otthon, nehogy elájulj, hát ezért nem írtál, de remélem már jobban vagy, megyünk Ausztriába, hétfőn talizhatnánk!!! :)

És üdv minden újnak, és közel újnak, ne haragudjatok, de kicsit nagy a zavar a fejemben ki kicsoda, annyira sokan lettünk :).

Jó pocakosodást mindenkinek!!!!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Benita: alig várom az eredményt! Reméltem, hogy már most fent lesz... annyira szorítok...

Jó éjszakát!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok Lanyok!
Na most aztan tenyleg hihetetlenul nincs idom semmire, csak neha ideulok a babanet ele es gyorsan elolvaslak titeket. Csak par percem van, de

Benita,
Neked nagyon drukkolok, gyere holnap meselni, mi volt a teszttel!

Nanett,
Udv ujra odahaza :)!

Vitte,
Vigyazz magadra es jobbulast tovabbra is!

Ujaknak udv!

Na es a tabla... eloszor is bocsi, hogy nem tudtam frissiteni eddig, de eleg ritkan voltam netkozelben. Viszont tobben is irtatok, hogy szeretnetek benne lenni, ugyhogy meg megvarom az adataitokat. Kuldjetek el nekem priviben! Most rohannom kell tovabb...

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


BENITA,

MESEEEEEELJ! Alig birtam elaludni!!!!!

:?: :?: :?:

Koszi mindenkinek amugy a biztatast, igy, ha pihenek sokkal jobban vagyok.

Szep napot mindenkinek, es remelem, h. Benita mindjart meg szebbe teszi!!!!!!!!!! :D

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Luisa, Vitte, Nanett, Őzi, Lili, Zsána, Bbetti, Rekanna, Korena, Bogyiék, Benkoka, Dina, Dicamama, FEnix, Moncsi ...... és mindenki, aki szurkolt nekem!

Jelentem, hogy nem kívánok többet közétek írni mint babára váró, úgy gondoltam, egyedül voltam a gondommal, hanem mint KISMAMA szeretnék csatlakozni!!!!!!!

Hiszen:

POZIZÍV LETT!!!!! :) :) :) KÉTCSÍKOS!!!! :) :) :) ZEBRÁCSKA!!! Éljen! Éljen! :P :P :D :D :P :P :P :P :P :P

Sajnos felrakni nem sikerült a képet, mert túl nagy. De nem baj.

SIKERÜLT!!!!!!!!! :P :P :) :D :P :P :P :P :P

Olyan erős csík volt 1 perc után, hogy még fogat mosni is alig tudtam!!!! Nagyon-nagyon boldog vagyok, és köszönöm nektek, hogy velem együtt izgultatok!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Hamarosan vonalzót cserélek.

Ja, és Luisa, nem baj ha nemet cserél, majd lesz fiú is!

Benita
benita
 
 


BENITA,

Kép ...

Ez csodalatos !!!! Meg szebb lett a reggel!!!!

LATOD?! EREZTEM EN!!!! 8)

Istenem, belekonnyeztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon meghatodtam, annyira-annyira orulok!!! :D :D

A csaladfo mit szolt? Tudja mar???!!!!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Szia Benita!

Jól becsaptál az irományod elején, azt hittem baj van :), de így nagyon szupi, én is nagyon örülök, annyira jó, hogy te is kismama lettél, bízom benne minden a legjobban alakul majd. Ne ijezgess máskor!!!!!!!!! :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Benita,
ugye nem haragszol a megelolegezett "new arrival"-ert?
Hat igen, ezt akkor kuldik, mikor mar meg is van a pici... Nagy oromomben nem gondolkoztam... :oops:
De ugye nem vagy babonas, mert eddig mar sok mindent megelolegeztunk, es latod, milyen szepen alakul. 8)

Luisa,
Nem is reagaltam meg... puncis lett a genetikai UH-n????
Na most mar en is kivancsi vagyok a mi kukisunkra.... :D

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Szép napot Mindenkinek!!! :)
Tegnap voltam Dokinál!!! 14,8mm a Baby, láttam a pici szivét dobogni!!! Zseniális!!! :D
Kaptam beutalokat.... Hmmm még nem tudom elképzelni, hogyan fogok eljutni korházbe "éhgyömorral"... de biztos nagyon érdekes lesz... :)
Aztán ha kész lesz az eredmény mehetek védőnőhöz....
Csak azt nem értettem /mert a Doki és nővérke más mást mondták/ hogy feltétlenül bejelentett lakhely szerint kell védőnőt "választani" vagy mehetek háziorvosomhoz és ő megmondja... vagy hogy van ez??? pleeease... help me!!! :oops:


benita
Hurrááááááááááááá! Gratulálok!!!!!! Nagyon nagyon nagyon jó hír))))!!!

vitte Szia!!!!
Sajnálom, hogy rosszul érzed magad!!! Jobbulást)))! Vigyázz magatokra! Szülésig Lesztek Bécsben? Nagy szülök jönnek segiteni majd? Vagy hogy lesz... Nehéz egyedül...

Sz. Pétervár gyönörű)))) ez igaz.... Imádom)))....
Köszönöm szépen ))))

r. zsana
)))) Pérsze.. megértem.. sőt nagyon sajnálom szegény pasit... igy csőbe húzni valakit.. aj jaj.... de igazából.. annyira boldog vagyon most .. igy.. kismamásan.. hogy igazából nem izgat, hogy velünk mara e vagy sem... persze szeretem az Embert... meg jó lenne ha velünk lenne... de gyerek az első)))....

Kép

Kép
fenix
 
 


Sziasztok!

A múlt hét óta nem volt időm írogatni, de végig olvastalak ám titeket!

benita
Millió gratula és éljenzés!!!!!! Jó hírrel indul a nap, ennél jobb nem is lehetne!

Kicsit régebbiekre reagálva:

Korena73:
A zsíroskenyérrel én is így vagyok, annál csak a töpörtyűkrémeset szeretem jobban. Ez van. :lol: Egyébként a család engem sem tud lelőni. Hát mit mondjak, így jártak. :P

benkoka:
Az 5000 ft alkalmanként egyáltalán nem sok, én a dupláját fizetem.
És egyébként hogy jut olyasmi az eszedbe, hogy ununk? :) Butaság! :)

nanett
Én kérdeztem a Forgács Intézetről. Ott is fogsz szülni? Vagy oda csak meddőségi kezelésre lehet járni? Hozzánk közel lenne, még nincs dokim, aki van az nem vállal szülést, ezért kérdezem. Előre is köszi!

fenix
A nyelv kitűnően megy, le a kalappal előtted, bárcsak nekem lenne fele ilyen nyelvérzékem! Egyébként én is RH- és 0-ás vagyok, hát majd a többi kiderül.
Ja és veled meg moncsi75-el majdnem egyidős babások vagyunk, bár én le vagyok maradva 2 nappal. :D no nem baj, ilyennek is kell lennie.

Moncsi75
Ne törödj a főnököddel, biztos csak féltékeny, hiszen neked van valamid, ami neki nincs! A főnöki szék nem boldogít!

dia 1, korena73, 34372
Szóval az én anyukám januárban halt meg. De én nagyon nem szeretném, ha átlélekvándorolna a pocakomba. És nem csak azért mert öngyilkos lett, hanem úgy egyébként sem. Én abban hiszek, hogy a babám egy új kis lélek, aki tiszta lappal születik a világra, és én azért leszek az anyukája, hogy segítsek neki jó emberré válni.


Ma megyek uh-ra. Már nagyon várom, és borzasztóan lassan telik az idő délutánig!

Őzi
Ha ma minden rendben lesz, akkor ha lehet, szeretnék én is táblásodni. Majd küldöm az adatokat.

És kérnék egy kis segítséget. Hova a csudába kell billeszteni a vonalzómat?

puszi
Nansy
nansy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: