Új privát üzeneted érkezett!

Nóra :D :D :D olyan szép ez... gondold el, hármasikrek.... és nekik is te adod a tejcit. Nagyon becsüllek!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Szerintem Fanni az alvókáját tőlem örökölte :D Nem tudom meddig marad így, de tegnapelőtt este 9-től negyed 7-ig aludt, tegnap meg este 9-től ma reggel fél 8-ig! És ráadásul a saját ágyában! :D Ja és ha felébred eszik, aztán vissza is alszik. Olyankor már jön mellém a nagyágyba, és ketten alszunk még 10-ig. :D Csak utána kezdődik a nap. Nekem is ilyenkor reggelre bedurrannak a cicik, már alig várom, hogy egyen, de én sem fejek. Nekem is túl macerásnak tünik.

Most megyünk sétálni, aztán főzés lesz. Ma ananászos csirkemellet csinálok. :D

horvviki
 
 


Sziasztok lányok

Vagyok csak mostanság inkább olvasó üzemmódban,ha egyáltalán bekapcsolom a gépet,mert nálunk délutántól szinte lehetetlen megtenni.
Bálint óránként cicizik 5-től és olyan nyügi szegényke :cry: és így is alig bírja.Este fürcsinél megnyugszik és utána kap pótlást is és akkor megy az alvás és nincs sírás.
Napközben kibírjuk úgy ahogy ,de előfordult ,hogy kapott pótlást ha láttam rajta ,hogy két cicikiszívás után is nyüglődött.De hála még van cickó, bár sajnálom a pótlást mégha néha néha kell is.
Gyönyörűek a bébik.
És a kis Atika birodalma milyen szép.Élvezi is rendesen. :lol:
Nóra
Hármasikreknek is adod....gratula :lol:

Lányok most pénteken indulunk hosszú hétvégére hurrá hurrá hurrá
Majd csinálunk képeket és dobok fel párat.

Pici fiam kézbe kellett venni mert sírás volt,és most bealudt és nagyokat sóhajt :lol: bizti az élet nagy gondjain mélázik :D
puszi ezer a dolgom

Kép

Kép
jucu
 
 

 
 

Ági
Ügyik vagytok, hogy beállt magától :D Nekem igyekeznem kell, és kell némi tudatosságot vinnem a dologba :D

Jucu
Hm...óránként cici. Biztos, hogy jó ez?
Én megpróbálnám az egy szopi egy tápszer variációt. Így talán a kétszer annyi idő alatt cici jobban megtelne, és elég is lenne. De bocsi, hogy beledumálok :oops:
És irigykedem a zuper hétvégéd miatt. Érezd jól magad!!! :D :D

Akkorát, de akkorát sétáltunk :D Szuper az idő!!!! Viszont még csak most állok neki főzni :( :oops: Feltéve, ha Atit le tudom tenni. Itt alszik a kezemben :D

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Hát, én sem tudok sűrűbben jönni, pedig mindig várom, hogy majdcsak jobb lesz már...
Nálunk is sűrűbb a cici kérés. Én is arra gondoltam, hogy növekedési ugrás lehet... A két cici is épphogy elég.

Mi ez a Maci kávé? Hol lehet venni?

Kép
nap12
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert kiscsajom 11 óta nyomja és tuti most fog felébredni.

Nap, a Maci kávé az amit a gyerkőcöknek is adnak a böliben, oviban. Bármelyik élelmiszer boltban lehet kapni, de nagyobbakban biztos.

Mikegirl, nagyon édes Ati ahogy püföli a játékokat :)

Én ma végre felhívtam a rendelőt, mert rémlett, hogy csak akkor adják be a 2 hós szurit, ha már betöltötte és nálunk csütörtökön van tanácsadás, de csak pénteken töltjük a 2 hót. Szóval megbeszéltem az asszisztens nénivel, hogy csak a jövő héten megyünk oltásra. Rékánál mindig kihívtam és itthon kapta meg a szurit, hogy ne legyen neki az orvosi rendelő rossz emlék. Hát így is volt egy időszak amikor már akkor visított amikor vittem az ajtó felé. Most meg alig lehet kirobbantani onnan, mert televan a rendelő játékokkal.

Na, megyek :lol:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Mi is meg vagyunk, gyönyörűek a babák,
sajna nincs időm írni, megy a fősulimizéria... :twisted:
Geri jó fiú, eszik este 9-kor hajnali 4-kor egy rövidet, aztán 8-ig alszik, eddig 3 óránként evett nap közben, most próbálom tolni a 4 óránkénti evésre, ja és 6 kiló 30 deka leszakad a karom olyan nehéz (kis buddha)
Puszi mindenkinek
Zeze

Kép
Kép
zeze
 
 


Hello!

Mikegirl: 190..ez igen! Egyébként pocifájással hogy vagytok? Nekünk sajna még van.:(

Jucu: Érezzétek jól magatokat!:) Próbálj minél többet pihizni!:)

mamiblue
 
 


Zeze
Szép súlya van bébinek,nemcsodálom ,hogy leszakad a karod :lol:

Mikegirl
Ma már próba cseresznye alapon reggel 7-kor szopi volt utána 9.30 ig húztuk és szopi két ciciből 10-ig, majd nyügi és 13-kor tápi.Utána cici lesz és meglátom hogy alakul estig.
Nem vettem rossznéven :lol:
Sajna, ha kell adok neki pótlást.........
Csak azért nem verem a mellem ,hogy csak anyatejet kap,közben meg kikészülünk mindketten ,ő az éhségtől én meg az idegtől.
De nekem nagyon soknak tűnik tápiból ugyanannyi mint ciciből :oops: pedig dobozon az van írva 150ml vízhez adni ennyi idősen.HÁt én ennyit nem adtam neki még......és elvan a kevesebbel is most .
na pusza kaja kész mindjárt

Kép

Kép
jucu
 
 


Köszönöm ,igyekszem majd minél többet pancsizni :D hab testemmel :D ,bár szerintem vízszint csökken majd,ha én bemegyek pancsikázni. :lol: :lol:
Nem is mondtam ,jól befürödtem a babatornáztatóval/trapéz/.
Babaszobán hordetett egy faszi aki játékokkal kereskedik és tök szupi kép volt fenn /új áru/ erre nem azt kaptam ami ott volt képen.Fel is hívtam mondtam neki ez valami trutyi olcsó gagyi nekem olyan kell mint ami a képen van.Állítólag hoz,de mikor????

Kép

Kép
jucu
 
 


Köszi Robcsi, megnézem majd!

Jucu, de jó lesz Nektek!!! Remélem tényleg tudsz majd pihenni... :D

Kép
nap12
 
 


Zeze
Mikor és hogy tudsz tanulni? Neked nem 24 órából áll a napod? :D
Én angolozom úgy, hogy fogom Atit.Plussz időnként cumi ki-be, aztán néha egy kis ringatózás :D Ha leteszem, akkor tuti felkel és még ennyit sem tudok tanulni.....

Mamiblue
Pocifájás nem jellemző. Infacol :oops: Ha betölti a három hónapot, akkor majd szép lassan kezdünk róla leállni.

Jucu
Akko jó :lol: :lol:
Tápi nehezebben emészthető, én úgy tudom.
Trapéz - de szenya ez a pasi. Mit gondol, miért azt rendelted meg a kép alapján?! :twisted:

mikegirl
 
 


Van valami jó is....
Találtunk uszást,Erzsébeten ............... tök jópofa rendesek ,6 fős csoport és nem is drága.
Végre valami jó hurrá hurrá ...
Jah a babamasszázst is elsajátítom,ingyé babáim ingyé.....
és viszem BÁlintot ha van hely mondókázásra/baba-mama talis/most kapok címet.
Lesz nekem nemulass,meg tömzsikének is hihihihihiih

Kép

Kép
jucu
 
 


Súlyfejlődés
Félévesen megduplázza, 1 évesen megháromszorozza a születési súlyát...
Első félévben az átlag baba 6-700g/hó hízik, a második félévben 4-500g/hó...

Fiúk nálunk nincsenek kézbe szoktatva... anyuka is szeret nyugodtan zuhanyozni, egyedül WC-re menni... befejezni az ebédet... az a pár perc sírás nem hinném, hogy megártana nekik... ja, időnként egymásra is várniuk kell...

Mikegirl
Apa bébivel... jó csajozós helyzet... :lol:
Ikrekkel meg főleg... :wink:

Jucu
Tápszert lassabban tudja megemészteni, mint az anyatejet... tovább van a pocakban...
Vendég
 


Szia Sabine!
Elmentek a rokonok? :lol: :lol:
Létezik olyan allergiavizsgálat, amiből az derül ki, hogy egy esetleges méh- vagy darázscsípésre hogyan reagál Ati? Köszi!

mikegirl
 
 


Mikegirl:De igen sajnos nekem is csak 24 órából áll, állhatna többől is akkor aludnék a fennmaradóban sokat.
Igazából levelezőre járok tanítóképzőbe, "csak" szombaton kell suliba menni,egész nap, akkor megyünk családostól, egyébként meg 2 hét gyakorlat volt a múlt hét pénteken volt vége. Tanítani kellett menni iskolába minden nap 9-kor rohanás haza szoptatni, az volt a szerencsém, hogy minden szünet 15 perces volt, és kocsival hazarohantam gyorsan megszoptattam és rohanás vissza a suliba anyósom itt volt 2 hétig jól megvoltunk.A mostani sulimizéria a rengeteg beadandó ami határidős, és az elmúlt 2 hét dokumentálása.
Jucu: Igen szép méreti vannak, ami furcsa, hogy Linda kibukizta a felesleget, Geri nem bukik, szép nagyot böfizik 3-at 4-et, de a tejci marad. Nem fáj a pocija, és csak egyszer kakil, mindent feldolgoz amit csak beszopizik.
Kép Kép

Kép
Kép
zeze
 
 


Hát Zeze ez nem semmi. És gyorsak vagytok szopiban :) Nekünk 15 perc kevés egy-egy alkalomra :) Nagggyon - nagggyon ügyik vagytok :)
Geri egy csoda!!! Gyöngyörű!!!! :D :D

mikegirl
 
 


Jucu:Érezzétek jól magatokat!
Nagyon mennék én is, gondolom sokan vagyunk még így,
lélekben veled leszünk.

Kép

Kép
Kép
zeze
 
 


Mikegirl: Nem is hiszed mennyire jól esik a dícséreted, nem akartam félévet halasztani, ezért úgy voltam vele lesz ami lesz megcsinálom, hááát naaagyon kipurcantam a 2 hét végére, de túl vagyok rajta, és az órák is jól sikerültek. Az egyik kisgyerek megkérdezte, hogy te tanuló tanító vagy? Mondtam, hogy -- Igen, azt válszolta -- Szerintem neked jól megy. Majdnem elbőgtem magam annyira jól esett.

Kép
Kép
zeze
 
 


Zeze
Kell ennél több? :D :D :D :D

mikegirl
 
 


Szivacstok Lányok!

Nagyon le vagyok maradva, csak nagyjából bírtalak visszaolvasni titeket!
Valami tündériek a babák, olyan gyönyörűségesek! Még mindig elérzékenyülök ha látom a fotókat!

Kaja: nálunk 100-130 között eszik, amit kicsit kevésnek tartok 7 hetesen, de ahogy olvaslak titeket, nem kell parázni :wink: Ma jön a védőnéni, beszélek vele! Kaki ügyileg még mindig az Infacolt tudom ajánlani, az jó szaftosra gyártj a cuccost és legalább egy kakit csinál egy nap. Ha használom a szert akkor van, hogy 4 kaki is van egy nap :shock:

Voltunk csípőszűrésen és sajnos kaptunk egy pár BEBAX cipőt, mivel nagyon befele álltak a talpacskái :? A doki szerint lehet, hogy kiegyenesedne pár hónap múlva, de inkább hordja a kiscipőt! Nagyon rossz érzés volt, mert feszíti a kis lábfejét és sír mikor ráteszem! Nem tudom hogy kell e valójában, mert anyukám szerint nekünk a tesómmal sokkal jobban befelé álltak a lábfejeink és semmi gond nem volt! A csípőjével minden rendben! Ja, és eddig volt támogatás a kiscipőn, most meg már nincs és 8000 Ft /db :evil:
Valakinek volt gondja a kis tappancsával, vagy egyedül vagyok?

Oltások: mikorra kell bepirosodnia az első szurinak?? Nálunk még semmi.... és lassan kapnunk kell a 2 hónaposat!

Kellemes kirándulós napot a hős anyuciknak!

Kép
h.bogesz
 
 


Dobok két képet a Gerillabébiről! Egyiken már egyedül fogja a tejcis csuprot :D

HISZTI: lehetséges, hogy már ilyen kis korban hisztiznek, vagy ha nagyon sírnak akkor mindig bajuk van??? Mivel annyira bele tudja magát hergelni a sírásba, hogy alig kap levegőt, és ha felveszem azonnal abbahagyja és hüppög.


Kép garbóban, behízott nyakkal


Kép két kézzel

Kép
h.bogesz
 
 


Szia Bogesz!
Mi ma délután megyünk az ortopédiára, és nagyon izgulok. Ati faros baba volt, és már a kórházban is mondták, hogy kötöttebb a csípője. :cry: :cry:
Az első képen úgy fest, akár egy topmodell :D A másodikon igazi ügyes kis bébi :D Szépek vagytok!!!
Oltás - szerintem a kéthónaposon ellenőrzik a BCG hegét, azt hiszem.......

mikegirl
 
 


Bogesz!
Csaninak is befele áll a talpacskája, nekünk masszírozást jvasoltak. A külső talpélét és az alsó lábszára külső részét kell átmasszírozni. Nagyon cuki abban a garbóban, tényleg olyan, mint egy modell. :)
zeze: én is suliban nyomom, pszichológiát tanulok, de én még ebben a félévben egy előadáson sem voltam, pedig csak kéthetenként szombaton van. :oops: Fél óra autózásra van a suli ha nincs dugó, nem tudnék 3 óránként hazaugrani, meg igazából egy porcikám sem kívánja most a tanulást, úgyhogy le a kalappal!

leko
 
 


Mekegirl, remélem nem fogják megszadizni a gyerkőcöt, mert az enyémet úgy tekergették, mint a rongybabát, persze sírt is szegénykém! :x

Leko, én is elégnek érezném a masszírt, de nem vagyok doki, hogy megállapítsam...... Lehet el kéne mennem egy másik orvoshoz, hogy az is megnézze!?

Fogamzásgátlás: Gondolom már mindannyiotoknak megvan a maga módszere és remélhetőleg bevált! Tanácsra lenne szükségem! CERAZETTE-t írt fel a doki, hogy szoptatás alatt is lehet használni és nem kell szünetet tartani a levelek között. Azt írja a használati útmutató, hogy menstruáció első napjától kell szedni.........na itt a bibi! Ha nem jött meg, akkor mikortól kell kezdeni?? Honnan tudjam ??? Gyakori mellékhatásként írja a fejfájást és az elhízást!!! Na pafff, most inkább lefogynék mintsem híznék! Mennyi a valószínűsége, hogy hízhatok??
Ha naívak a kérdéseim akkor bocs!!!

Kép
h.bogesz
 
 


Bogesz
Csak kezdd el szedni. Nekem is felírta a doki, beszéltünk is róla, de végül úgy döntöttem, hogy nem hormonkezelem magam.
Elhízás - ez bármelyik fogalmazásgátló bogyónál lehet, nem? :shock:

mikegirl
 
 


mekegirl, és ha csak úgy elkezdem, nem hülyül meg a szervezetem és véd akkor is, ha éppen rossszkor kezdem el??
Az elhízást itt GYAKORI mellékhatásként írta. Mert van olyan is a papíron, hogy ritka mellékhatások! Szóval most legyen okos az ember....

Kép
h.bogesz
 
 


Nekem doki azt mondta, hogy váltsam ki, és aznap este már el is kezdhetem. Még nekem sincs és akkor sem volt mensim.
Én inkább nem szedem. Elhízás - na még csak az kellene!!!! Ez aztán a riasztó mellékhatás :-))
Egyébként van még rajtad felesleg a szülés előtthöz képest?

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Réka születése után nekem is Cezaretet írt fel a dokim, gyorsan ki is váltottam, aztán úgy döntöttem/döntöttünk, hogy 6 hós koráig amíg kizárólag anyatejen él nem szedem be, utána meg elsumákoltam, mert nem fűlött a fogam a gyógyszerszedéshez. Végül a neten eladtam :)
Azért az hozzá tartozik, hogy egész életemben összesen 3 hónapig szedtem fogamzásgátlót, mindig megoldottuk a dolgot soha nem történt semmi probléma.

Most kapásból közöltem dokibával, hogy cezarett kizárva, ő ezt a Pharmatex kúpot ajánlotta van valakinek tapasztalata erről? Őszintén szólva nem hiszem hogy beruházok ebbe is, hacsak nem ír róla valaki nagyon jó dolgokat. Ez egyébként (ahogy a doki mondta) hormonmentes 4-5 órán keresztül hat. Nem tudom, eddig is megvoltunk nélküle :wink:

Bogi, a kis topp-modell nagyon szép és együtt is azok vagytok :) Én mindenképpen megnézetném másik dokival is a lábát, több szem többet lát, lehet hogy teljesen feleslegesen sanyargatod szegénykét avval a cipővel.

Sziszike, válaszolt a Liberó?

Jucu, jó pihizést, közel leszel hozzánk :)

Olyan nagyon sokan eltűntek, akik pocakosan elég aktívan nyomták, legalább eccer-eccer adhatnának életjelet magukról :cry:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Ja, képzeljétek tegnap délután Réka alszik, Adrienn éppen felébredt és szopizott. Csöngetnek. Azt tudni kell hogy aki hozzánk jön (ismerős) mindenki kopog, szóval ebből is gondoltam hogy idegen. Hát mondom én most egy idegen kedvéért le nem kapom a gyereket a ciciről. Eltelik 2 perc újra csengetés, akkor már idegesvoltam, hogy miért nem érti valaki, ha 1 csengetésre nem nyitnak ajtót neki, akkor minek csenget még egyszer.
Szerencsére Réka nem ébredt fel, Adrienn is befejezte a kajcsit kinézek az ablakon, hát az idióta védőnő akkor száll be a kocsijába. Mióta hazajöttünk a kórházból most tolta ide 2* a képét, tanácsot nem tud adni, én meg nem tudok arra a kérdésére válaszolni, hogy mennyit eszik egyszerre. Remélem következő látogatását akkorra időzíti amikor itthon se leszünk.

Egyébként hallottátok, hogy be akarják vezetni hogy védőnőt is választani lehessen? Hát a miénket biztos nem sokan választanák...

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Bogi, nekem ugyanazt írták fel és elkezdtem szedni. Nagyon szép a kislányod!! Meg mindenki bébije!!
Ma voltunk oltáson, Eszter kicsit sírdogált, de hamar meg tudtam vígasztalni. Olyan büszke voltam rá, más gyerekek többet sírtak :)

Robcsi, fura ez a védőnő, hogy nem jelentkezik be. A miénk mindig ideszól, mert messze lakunk a rendelőtől, meg a csengőnk se jó, és tudja, hogy be se jutna, ha nem szól ide, még ha itthon lennénk se.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Ja, Bogi, 2 hét múlva leszel védett. Nekem legalábbis ezt mondta a dokim.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Ágnes amikor Réka volt pici akkor is tudta a telefonszámom és akkor se telefonált előtte ide soha :(

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Hello!

Nekem dokim injekciót írt fel! Azt mondta olcsóbb, 3 hónapig hat, és csak 1200 ft...tán. De mivel csökkentheti az anyatejet, ezért ki sem váltom! Mert, ha tényleg így van, még abba se tudom hagyni, mint a bogyót...meg kell várni mig kiürül a szervezetből!

Mi csütörtökön megyünk orthopédiára...1000-ren lesznek minimum, meg a folysón van a belgyógyászat is...gondolom ott is ezer köhögő-tüsszögő ember... :evil:

Jucu: Nekünk is ingyen van a babamasszázs.:) Csak meg kell várni amíg a védőnő meggyógyul.

mamiblue
 
 


Judit, én egyszer kacérkodtam ezzel az injekciós megoldással, mert akkor tényleg jó időre le van a gond a védekezésről, de olvasam fórumokat és rengetegen írnak rosszat róla. Szóval ez is ugrott.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Mikegirl
Nincs, ami előre kimutatná, hogy allergiás-e Babszika a méh-, darázscsípésre.
Az allergia kialakulásához az kell, hogy az allergiát okozó anyaggal szemben a szervezet bizonyos ellenanyagokat termeljenek... ez pedig csak "találkozáskor" indul be... :arrow: első alkalommal nincs gond, későbbi alkalommal jön ki inkább az allergia...
(Babszikát ne tedd a darázsfészek közelébe :wink: )

Bogesz
Hányszor eszik Szaffi egy nap?
Egyébként nem úgy néz ki, mint aki éhezik... :wink:
Én megnézetném gyógytornásszal is a lábiját... lehet, hogy az is segítene... (Dévényes)
Vendég
 


Sziasztok

Bogesz
Szép Szaffi,és nagyon ügyesen tartja üveget :lol: tudja bizti ,hogy az csak az övé :wink:

Robcsi
Közel leszünk?Mennyire?Hol laksz?

Ma hajnali 3 sírt a béb,de cumit tömtem és 4-ig húztuk,akkor csöcsike volt kettő ,majd kibírtuk 7.30-ig majd 8kor ismét másik cici,és utána csend 10.15 ig.Tök büszke vagyok magunkra.Nem kellett még tápi.Utána meg nagy szunya és 2kor evés most meg megint szunya van.
Védőnéni hívott....kérdezte hogy vagyunk?.Mondom jól csak keveset hízik.Állítólag heti 15 dkg kell szerinte.Mondom neki nekünk ez nem jön ki még így a néha néha levő pótlásokkal sem.
Elmúlt két hétben 27 dkg hízott/1hét 10dkg utána amikor pótlás is volt 17dkg/
De rakok fel képet olyan édes a kis tömzsikém.Óriásiakat vigyorog és szalad állandóan.Közben akkorákat koppan a keze a pelenkázón,hogy megijed. :lol:

Kép

Kép
jucu
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
jucu
 
 


Jucu
"Mi álalában heti 120-180-at szoktunk ÁTLAGOSnak mondani, de ettől eltérő növekedés is teljesen normális lehet. Már sokszor írtam, hogy mi alapján lehet megállapítani, hogy elég-e a tej (pisis pelenkák száma, bőr, kutacs, kedv, stb.). Ha ez rendben van, nem kell aggódnod."
Vendég
 


Sziasztok!

Mi ma ultrahangos csipő- hasi és koponya vizsgálaton voltunk, minden rendben van Fannival :D A csipőszűrésen nálatok hogy nézték a babókat? Mert itt nem "tekergették" Fannit, hanem csak az ultrahanggal nézték meg, aszerint minden ok. Utána elmentünk apával vásárolgatni, vettünk nekem egy-két dolgot. :D Bár apa szerint inkább fogynom kéne, hogy beleférjek a régi nadrágjaimban, és akkor nem kéne új cucc. Meg reméli hogy nem ez lesz a végleges súlyom. (Most 65 kg vagyok :( )

Nekem is Cerazettet írtak fel, én elkezdtem szedni. Azt mondta a doki bármikor elkezdhetem és 5 nap múlva már védett vagyok.

horvviki
 
 


Lányok, ti mivel isszátok a maci kávét? Tejjel vagy vízzel? Ma vettem én is, kiváncsi vagyok. :)

leko
 
 


Sziasztok!

Még egy utolsó gyors bekukk ma :D

Ortopédián minden rendben volt :D Viszont egy horror volt. Tömegnyomor, levegőtlenség, meleg, sok-sok üvöltő manó, futószalagos módszer...brrrrr
Na és az időpont. Fél 4-et kaptuk. Ott kiderült, hogy mindenki. Ez ugyanis a rendelés kezdete....... akkor mi a sz@rnak kell időpontot egyeztetni, és minek kell x hónapot várni?! Mintha olyan királyul le lenne szervezve az egész. Ja, és épületbe háromkerekű babakocsit feltolni nem lehet, mert a rámpa közepén a haladási irányra merőleges peckeket szereltek. Eltérő a vélemény arról, hogy kell-e sorszámot húzni. A lift nagyon ritkán jár. Tudjátok, még olyan nénike által üzemeltetett van. Szóval ott is sorba kell állni. Ja, és a rendelésen olyanok is voltak, akik a múltkori rendelésen már nem fértek bele az időbe......

Leko
Én tejjel ittam most este. Vízzel nem bírom meginni még a 3in1-ben kávét sem. :oops:

Viki
Ez két külön vizsgálat. Van egy UH-s, és van egy tekergetős. Utóbbira nem kaptatok beutalót?
Nahát ez az apa miket mond!!!! :D :D

Jucu
Hát a kis drágád nem úgy néz ki, mint egy kis éhező :D :D :D Egészséges, vidám, dundi baba :D

mikegirl
 
 


Mikegirl: csak az ultrahangosra kaptunk beutalót, másra nem. Ezt kérni kell, vagy az orvosnak kéne automatikusan adnia? És ha az ultrahangoson minden rendben volt attól még a "tekergetősön" kiderülhet valami más is? Nem értek hozzá. Sabine?

horvviki
 
 


Viki
Nekünk a gyerekdoki adta automatikusan.
Szerintem igen. Pl ultrahangoson a lábfejecskét nem nézték, és azt sem, hogy mennyire kötött a csípő .....
Szerintem ez is egy kötelező vizsgálat, az uh-s eredménytől független.

mikegirl
 
 


Hello!

Na én hulla vagyok!Olyan sokat forgolódott éjjel Sebi, fájt a hátam is, alig tudtam aludni! Most benyomtam 1 kávét...remélem felébredek tőle, mert rengeteg dolgom van ma!

Maci kávé: Szerintem vízzel és tejjel is jó, legalábbis én szeretem mind a kétféle variációt.:D

mindjárt bekapom a monitort, viszont ki vannak választva a csempék-padlólapok.Apa ma megy megrendelni őket!:D

mamiblue
 
 


Dobok két képet rólunk. Kórház óta most készült először közös :)

Kép

Kép

mikegirl
 
 


Éjszaka nálunk rendben volt, leszámítva, hogy a két dinnyémtől csak háton tudok feküdni :-) Fél 4-kor örömmel cuppantottam az egyikre Atit, de hát azt sem bírta kiszivornyázni :D

Ma dicsekvős napom van, photoblogra is nyomtam fel képeket. Szóval akinek még nincs tele a hócipője a Mike családdal és Atival, megnézheti :lol: :lol: :lol:

És rakosgassatok fel ti is képeket!!!! Úgy szeretem az albumunkat nézegetni :D

mikegirl
 
 


mikegirl: Nagyon szépek vagytok! :)
Nálunk is külön volt az UH meg a csípőszűrés, sőt minket még neurológiára is elküldtek. Oda azért, mert tónuseloszlási zavara van Csaninak, de ezt már lehet, hogy írtam. Az UH megállapították, hogy az egyik veséjében medencetágulat van, de ezt még kinőheti, ha nem urulógiára kell elvinni. Tényleg sabine, te tudsz erről vmit? Köszi előre is.
Csaniról még képek ha érdekel benneteket a www.picasaweb.google.com/lipcsei oldalon vannak.

leko
 
 


Leko:Nagyon édes nevetős a manó!Szép kis család vagytok!

Kép
Kép
zeze
 
 


Ja és Helló, én még nem is üdvözöltelek köztünk![/b]

Kép
Kép
zeze
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: