Új privát üzeneted érkezett!

Sztem nem kell külön talp neki...a gracohoz is lehetett kapni, de sztem felesleges, mert és az első ülés hátra tolásával fixáltam be!!
Annyira stabil volt sohasem mozdult i-én ebben hiszek, amúgy maga a talp plussz 20 000 lett volna:( Nos erre meg nem dobok ki, hisz a másik 2 manónak is tökéletesen bevállt.

Titi: amit néztél ülést sztem tök jó és bőven elég a manótoknak.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt lányok!

Na, látjátok, ennyire vagyok képben a babadolgokkal kapcsolatosan!

Nem is tudtam, hogy van ilyen is, meg olyan is! Talán ezért is van olyan különbség az árakban?
De a fixálható részt meg hova a csudába teszi az ember a kocsiban?! Én ezt még nem is figyeltem!

Hát, nem tudom, Sziszike, én is úgy gondolom, tökéletesen megfelel az olcsóbb kivitel nekünk is.

Húúú, lányok, a kiscsajom úgy be van indulva, hogy csak na! Megy egyik oldalról a másikra! :)

Szép napot mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Meri! Ha isofix -es ülést akartok, arra figyelj nagyon, hogy nem akármelyik autóba lehet betenni, mert a talp rögzítéséhez szükséges két kis fémfül a hátsó ülések hajlatában, ami nem minden autóban van meg.
Először én is ilyet akartam, de elmentem érdeklődni boltokban és meggyőztek, hogy felesleges. A 3 pontos biztonsági övvel való rögzítés teljesen biztonságos. Ha olvasol autósülés teszteket, van ahol ez meg is előzi biztonságban az isofix-et.

Képzeljétek Babó átaludta az éjszakát. Csak fél 6-kor kelt fel. Sajna én már 4-kor felébredtem és onnantól kezdve azt figyeltem vajon mikor ébred...

Tegnap reggerl így találtam a kiságyában: keresztbe fordult és teljesen bemászott a takarója alá
Kép

Puszi
verzsike
 
 

 
 

Sziasztok!

Verzsike
Jól elbújt Botond a takaró alá. Én ezért kezdtem el zsákban altatni mind a két fiút, mert volt hogy teljesen magukra húzták a takarót és féltem, hogy megfulladnak. Nekünk nincs légzésfigyelőnk így észre sem vettem volna ha baj van.
Nagyon rendes gyerek, hogy hagyott aludni éjjel. Kívánom, hogy legyen egyre több ilyen éjszakátok.:)
A férjem nincs szabin, de most befejeződött az a munka ahol eddig dolgoztak így ráérősebb. a munkaideje elvileg kötetlen( vagyis melótól függ) így tud napközben is velünk lenni.

Titi
Szerintem teljesen jók azok a hordozók amit belinkeltél. Tudom vannak nagyon extra dolgok is de valljuk be nem is használjuk ki őket, és rengeregbe kerülnek.
A vizesedés miatt kitartást. Nincs jó tippem rá mit lehet vele kezdeni, de az a homeós bogyó amit erzsike is ajánlott biztosan jó. Nekem eddig minden termékük bejött.

Kicsi
Merre jársz?
Milyen harpnivaló kellene még mit készítsek a bulira?
Már nagyon várom ám a jövőhét végét. :)

Ma semmi különös dolgom nincsen, csak a szokásosak. Most is mint mindig megy a mosógép, már voltam vásárolni is és felmostam úgyhogy nem csak lóbálom a lábam.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Jaj, csajok, annyira kedvesek vagytok! Titi, Mesi, Sziszi, Verzsike, köszi a válaszokat!
Sziszi, pont erre voltam kíváncsi, hogy mik a tapasztalataitok.
Mesi, ti ilyen isofixeset használtatok is?
Verzsike, köszi, a mi autónkban van ilyen funkció, talán apa éppen ezért találta ezt ki. De akkor utána fogok nézni a teszteknek is, hátha attól megnyugszik.
Sokat én sem szeretnék költeni: ha hordozó, azt talán kapunk is, ha meg másmilyenhez ragaszkodunk, szerintem abból is használt vásárlás lesz.
Még egyszer köszi a segítséget!
Szép napot nektek! :)

meri
 
 


Sziasztok!

A gyereküléssel kapcsolatban a hordozó nekünk is sima biztonsági öves bekapcsolású volt, de a gyerekülés(9-18kg-ig) már izofixes. Szerintem nagyobb gyerekeknél jobb az ixofixes, mert jobban van rögzítve, mint a biztonságiöves. Érdemes egyébként utánaolvasni! Persze mindenki a saját pénztárcája szerint választ! És ez csak az én véleményem.

Titi! Kitartást, már nincs sok hátra! Nekem ilyen idősen már csak 2 hét volt hátra, szóval készülj össze! Már lassan bármikor mehettek, lásd Verzsikét is!


Szép estét Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok,

Tudom, eltűntem mostanában, de megmondom őszíntén ki akarom még élvezni, hogy szombatig apa itthon van velem!!! :)

Azért telnek a napjaim, elég eseménydúsan! :D

Tegnap Juci volt itt Dudorral, ma pedig Eszter és Éva a kis Balázzsal!
Annyira jó volt mind a két délelőttünk, hogy el se tudom mondani! :)

Dudi egy tündér! Szerencsére találtunk a Vivi szobájába kincseket, amivel igazán el tudott lenni :) Karcsim is kiélvezte hogy ezzel a kis totyogóssal már lehet játszani!

Hát, és ma Balázzsal!! Az a kisfiú annyira jól nevelt és olyan dumája van!!! Hallanotok kéne! :) Persze a tegnap megtalált kincsek neki is jól jöttek! :D
Éva, én annyira örülök, hogy ismerlek! Árad belőled a nyugalom és a kedvesség!
Persze mindenkinek örülök, hogy így összehozott a sors veletek, de akik ismerik Évát, azok tudják szerintem hogy miről beszélek!!
Úgy sajnálom hogy nem csináltunk képeket! Karcsi egyet csinált, és azon se nagyon látszik semmi... :roll:
Eszter,
annyira szép a pocid! :) Nem is nagyon jutott rá idő, hogy megdicsérjem!

Lányok,
én úgy várom a Dudi szülinapját, hogy mindenkivel találkozhassak már..
Nem nagyon van türelmem itt ülni a gépnél és irogatni, inkább már dumálnék egy jót mindenkivel!

Momo,
annyira sajnálom, hogy nem jössz Juciékhoz! Annyira régen láttunk már téged! És a kicsi fiad csodálatos! Annyira szép és különleges, hogy nem fogod tudni róla majd levakarni a csajokat!!! CSoda szép szeme van!

Meri,
szerintem is megteszi ez a sima hordozó! Nekem az a tapasztalatom (de ha valakinek nem, akkor szóljon), hogy ezt a hordozókát nem is használja az ember olyan sokáig, mert inkább megveszi neki a 0-18 kg ülést, amibe majd kényelmesebben elfér. Nekünk még Livi olyanban van (Jucitól kaptuk kölcsön), de már nézelődünk neki a nagyobbak között...
És már te is 24 hetes vagy! Istenem, hogy megy az idő!!! Nemsokára te is babázol!!!! :lol: :lol: :lol:

Verzsike,
édes a kicsi fiad! Nem semmi vasgyúró lehet! :) Érdekes, hogy mennyire mások a fiúk és a lányok. Én Livim olyan igazi kislányos...

Titi,
tudod, ha bármiben bizonytalan vagy babacuccot illetően, hát itt vagyunk neked!! :oops: :roll:
Ma a 36. hetet kezded!!! Aztaaaaaa!! Mindjárt szülni fogsz! ...a babaörzőt viszem neked Jucihoz, nehogy megszülj hamarabb!!!
Amugy nekem is zsibbadt nagyon a kezem a végén! Mindig mindent elejtettem, és képzeld én az utolsó időben állandóan félre nyeltem és köhögtem!! Rettenetes volt!

Bufo,
azért jó, hogy a férjed most kicsit többet tud veletek lenni!
Mit kézműveskedtetek az oviban??? Képeket várjuk nagyon, ha kapsz!!

Virág,
én is szeretném tudni, hogy mit fogsz dolgozni a hotelban!!!???

Timi,
annyira tetszik az ovis dekoráció! Vivi is említette, hogy kéne valami esetleg a suliba, de olyan a tanárja, hogy nem nagyon van kedvem csinálni annak semmit!! :(

Na, én megyek is... Jövö héten biztos többet jutok majd géphez!

Mindenkit puszilok!
Ági

Azért egy tegnapi képet feldobok nektek a csajokról!
Kép

És bocsi, de ez nem bírom még, hogy ne rakjam fel! Olyan Édesek ahogy játszanak! :)
Kép
csné
 
 


Sziasztok!

Csak néhány mondat, mert nem tudni mikor sír fel megint a Sára. Sajnos betegek vagyunk. A Rezinél kezdődött még pénteken. Belázasodott éjszaka, ráadásul a szomszédban aludt a mamánál, így mentünk át érte 2 órakor. Sokat nem aludtunk akkor. Szombaton suliba voltam, és mire hazaértem apuka volt kibukva, a sok melótol. Hétfőn mentünk a dokihoz, mert egész hétvégén nem volt baja a Rezinek, csak estére lázasodott be. Hétfőn már kezdett rekedt lenni, meg néha köhögött is. Kedd estére a Sára lázasodott be. Ma meg már én is elég rosszul vagyok. Bár nekem inkább az orrom folyik, meg néha belenyilal a fülembe.Tegnap megint voltunk a dokinál, végül mindkettőnek íírt fel antibiotikumot.
Szóval elég zűrösek az éjszakáink. Napközben azért jól elvagyunk, csak velük kell lenni.

Na nem panaszkodom tovább. Remélem senki nem beteg a csapatból.

Ági!
Hogy vagytok? Már rég írtál.

Talit már nagyon várom, igaz lehet egyedül megyek. Jucival beszéltem ma telefonon. Köszi mégegyszer a számot. Nem tudom miért törlődött ki a telcsimből. Megkaptátok az oltást? Hogy viselte Dudi?

Verzsike!
Gondolom, hogy megijedtél reggel. Nekem a lányok inkább mindig kitakaróztak. Állandóan azért kellek fel az este, hogy betakargassam őket.
Ismerős ez a felébredés. Szerintem nálunk is sokszor azért kellt fel a Sára, mert annyit ficánkoltam, hogy most miért alszik még.

Momo!
Mindig találnak ki valamit, csak hogy bosszantsanak? Ha kész lesz a ház, akkor összeülnk, és megbszéljük, hogy kinél miket szúrtak el. Majd eljöttök hozzánk, és megmutatom, hogy nálunk is hogy megrepedtek a falak, meg a szuper festést. Már nagyon várom, hogy a Sára 3 éves legyen, mert akkor újra festetünk.


Tuppis itatót még jó, hogy írtátok, mert el is felejtettem, hogy nekünk is van. Mi is nemrég kaptuk az egyik rokontól. Majd kipróbálom.

Momo!
Etetés: A főzelékekkel még én etetem, de ha valami darabosabb kaját kap (pl. bogácsa), akkor kis falatokat kell neki letenni, és együl eszi. Nem akarja, hogy én adjam neki. Ma este spagettit csináltam, és egy picit turmixoltam neki, és etettem, de az asztalra tettem neki egy kis reszelt sajtott. Gondolhatjátok, hogy néztünk ki a vacsi végére. (Na többek között ezért is várok a festéssel).

Nálunk is tiszta állatkert van etetés közben. Már ami a hangokat illeti. A bocitól kezdve a cicáig mindet végigutánozzuk. A Rezi a segítőm, és ő is mondja neki. Szóval ne érezd magad rosszul a kutyautánzás közben.

Titi!
Merre vagy? Zsibbadás nem múlik?

Jaj, Juci elküldöd majd a címeteket privlben, mert akkor böngészem a térképet.
Titi!
Te is küld már el legyszi a címeteket, mert akkor hozzátok megyek. Most akkor ki mikor megy? Megbeszéltetek valami időpontot.
Ja, mi aznap jövünk haza Bükfürdőről. Anyósék megleptek egy hétvégével. Csütörtökön indulunk, és vasárnap jövünk haza. Majd igyekszem odaérni a talira.

Koda!
Hogy vagytok? Most akkor megbeszéltétek a pároddal, hogy hol szálltok meg? Vasárnap este már aludhattok nálunk is. Vagy mikor érkeztek?

Virág!
Új meló? Mikor kezdesz?

Éva!
Nálunk van cica, de nem engedjük be a lakésba(még szerencs)
Sűrűbben is tehetnél fel képeket szép családodról. Nagyon helyesek a csajok, de a fiad is jó nagy már. Kis komisz!

Bufo!
örülök, hogy rendeződnek a dolgok nálatok. Akkor csak rádöbbent, hogy kelletek neki. Drukkolok nektek!
Hogy sikerült a kézműves nap?

Eszter!
Hogy vagytok Gumimacival? Sikerült már dokit találnod?
A hajad meg szerintem is szuper. Miért tikoltad eddig.

Ja, képeket majd küldök már tényleg, mert már rég igértem. Már olyan sokat nőttek a lányok.

Na csak sikerült regényt írnom, de mostmár lépek, mert valamennyit aludni is kéne. Ki tudja milyen éjszakánk lesz.

Puszi mindenkinek!
Már nagyon hiányoztatok!
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Ági!

Pont egyszerre írtunk, és hiányoltalak már nagyon. Használd is ki az időt. Én megértem.

Talit már én is várom nagyon.
Pedig ti azért sűrűn találkoztok egymással. Milyen jó is nektek. A képek szupik. Livi is hogy figyel. Dudi mint mindig édes, de jó lesz már élőben is megcsodálni.

Évát illetően pedig tök igazad van. Igaz én még csak egyszer találkoztam vele, de rögtön megkedveltem. Ahogy titeket is.

Na rohanok!

Kép

Kép
oné
 
 


sziasztok!bocs hogy nem irtam eddig de nagy takaritást csinálok!még a konyha hátra van igaz a sütö már kész ott is!

szoval a melo: szombaton megyek proba napra hogy megnézzem tetszik e!a fönök asszony azt mondta hogy tök szutykos melo és sok is hát kedden mikor megnéztem ebböl csak a második igaz!több mint 300szoba ablakát kell megpucolni de nem vészesek csak tényleg sok!minden szobába két ablak van minimum!napi kb 8szobát kell megcsinálnom négy ora alatt!havi 64orát kell melozni és 400euro!szoval nekem ez álom melo mert ablakot amugy is szeretek pucolni!

most nem irok mindenkinek egyesével sajnos de hétvégén potolom addig irjatok sokat hogy regényt tudjak irni!
nagyon szeretlek titeket pusziiii

ja még egy kérdés!kb hány nappal mensi elött esik le a hö?
mert én két nap mulva várom a mensit (pont szombatra :roll: )

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Ági! Nem csodálom, hogy élvezed apa otthon van, én is nagyon bírtam. Csudajók a képek, ahogy Lívike figyeli Juciékat, teljes koncentrálás…

Gyöngyi! Jobbulást a lányoknak, ha meggyógyulnak, jönnek ők is a talira? Nagyon rendesek anyósodék, csak ketten mentek és addig vigyáznak a gyerekekre, vagy viszitek őket is?

Virág! Nem semmi meló lesz… De haszeretsz ablakot pucolni, akkor teljesen ok, és tényleg nagyon jól megfizetnek (főleg, ha az előző nőt nézzük aki jól átvágott).

Juci! Abszolút semmi gáz nincs a tortával, három gyerek mellett éjszaka tökéletes.
Remélem oltás ügyben még nem utánozzuk Dudit, mint alvásilag, mert jövő héten megyünk két hónapos oltásra…
Leget hogy olyan szoba kellene nekik, ami egy óriási szivacs, amin játszani és aludni is lehet, csak a fal legyen a határ…
Nagyon édi Dudi ahogy vigyorogva fogat mos…
Babót mindig Babónak hívjuk, Zsolti néha még Picúrnak. Tegnap fürdés előtt valamiért azt mondtam neki Botond és olyan furán hangzott… Szerintem még ha háromszor mondtam neki eddig.

Én is gondoltam a hálózsákra, csak Zsolti szerint azzal lekorlátoznánk szegényt, nem tudna úgy mászkálni a kiságyban. Ami szerintem annyira nem gáz, mert aludni van ott…
Tegnap este voltam a tescoban és láttam is egy gyönyörű szépet csak sajna a 6-12 hós méret volt már csak belőle. De majd nézek máshol, mert ma reggel is ugyanúgy ébredt keresztben csak éppen takaró nélkül. HA egy kicsit hidegebb lesz még megfázik.

4. kerületi lányok légyszi segítsetek egy kicsit! A Chinoin pálya betondzsungelben van, vagy lehet ott vmi parkszerűben sétálgatni??? Zsolti szombat du ott vezet meccset és ha olyan a hely, el szoktunk vele menni, hogy ne mindig ugyanott sétáljunk. Ide most megy elősör így nem tudjuk mi is van a környéken.

Puszi
verzsike
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Elment Dani dolgozni, engem meg kirúgott az ágy! Na, de majd délben megint olyan álmos leszek, akkor ledőlök aludni. Most úgy akartam jönni hozzátok!

Ma is úgy keltem, hogy a kisasszony odabent akkorát hancúrozott! :) Előszeretettel mutogatja tudását az apjának. Így ébresztjük őt reggelente. Én előhalászom a kezét, és ráteszem a pocimra, ő meg odabentről ébresztgeti apát. Annyira édes érzés! :)

Erzsike, nem semmi a babótok ahogy alszik! :) Először kerestem is a képen, csak néztem nagyokat, vajon ezt a képet miért tetted fel? Mert hogy azt hittem, üres a kiságy!!! Aztán ahogy olvastam tovább, akkor láttam... :)
Azta, és már átaludta az éjszakát? Na, talán hosszabbak lesznek most már az alvási időszakaitok? Így Ti is tudnátok többet pihenni!
És hogy álltok a pocifájással? Remélem, azóta nem kínzott ismét benneteket!

Jézusom, Virág! Ennyi ablakpucolás! De végülis hogyha szereted, akkor kibírható lesz! És ha meg is fizetnek érte, akkor meg pláne! Az a lényeg, hogy van munkalehetőség, és kapni kell az alkalmon!

Ági drága, már annyira akartam írni Neked, és nézd milyen vagyok! Pedig annyit gondoltam ám Rád! Vajon hogy lehetsz?!
Nem is írtál magadról, pedig már nagyon vártam, hogy valamit megtudunk az állapotodról.
Viszont én beszéltem Eszterrel tegnap, és mesélt picit rólatok! Örülök, hogy jobban vagy, és megúszod az újboli beavatkozást!
És irigykedem, hogy a lányok ott lehettek nálatok! Bár én is könnyebben eljutnék mindenkihez!
Ez a francos autó! Vagy legalább a BKV volna olcsóbb! Az ember így úgy be van zárva!

Tényleg, lányok, hallottátok, hogy van esély rá, hogy lesz nálunk is Kismama kedvezményes BKV bérlet? Akkor tuti vennék, kocsi ugyanis egy darabig mégsem lesz! :(
Használtan annyira félek idegentől venni! És amennyi futna rá tavasszal, az meg nem sok. :(

Juci, mi is a gond ezzel a tortával? Hiszen ez egyszerűen gyönyörű lett!!!
Hűűű, akkor ma nagy buli lesz nálatok?! Egy pillanatod sincs unatkozni, igaz?
Hogy 9 ft?! Azt hittem először, mikor írtad, na, a vonalkódleolvasó tuti mást adott ki... nagyon ügyes vagy, jól kifogtad! Na, ilyenkor érdemes jól bevásárolni! Szuper!
A homeos bogyókról küldd légyszi a tudnivalókat!!!
Képzeld, mikor voltam Eszternél (talán kedden? néha már azt sem tudom, milyen nap van), elmentünk az ottani gyógyszertárba, és ott találtunk néhány bogyót.
Arnicaból viszont csak 9 CH-s volt, nem tudom, remélem, az is jó lesz. Viszont még mindig van 2, amit nem találtam sehol.
Tegnap elindultam, de itt a környéken egy gyógyszertárban sem kapni azokat.
A belvárosba meg a kocsihiány miatt nagyon nehezen jutok be. De szerdán megyek CTG-re, és akkor megnézem. Találtam a neten egy homeopatikás listát, az alapján fogok elindulni. Hátha nagyobb szerencsém lesz. De ha nem találnék ezekből, megtennéd, hogy esetleg megvennéd őket nekem? Írtad annak idején, hogy a közeletekben van ilyen szuper gyógyszertár? Mert akkor jövő hétvégén elhozhatnám tőled. Nem volna számodra ez megterhelő? De persze, csak ha nem találok addig!
Szándékomban nem áll szülni jövő szombatig! :wink:
Viszont a rákövetkező héten igen!!! :)

Szegény kicsi Dudi! Elhiszem, hogy megijedt a szuritól! Főleg, hogy átment rajta egyszer, tudta ő biztos nagyon jól, mire számíthat.
Zabálnivaló a kiscsaj! És hogy ennyire akaratos?! De ezek szerint volt kire ütnie?! :wink: (Mármint hogy írtad az Illést annak idején.)
Annyire édesek azon a képen együtt Livivel, ahogy nézik egymást! :) Gondolom, Dudinak nagy élmény a kisgyerekekkel!

Tegnap én is voltam Auchanban, vettem vízhőmérőt, meg akartam egy cumisüveget, de nem volt Avent újszülött cumis, és csak 260 ml-es volt, úgyhogy végül nem vettem meg.
Holnap úgyis megyünk a bevásárolókörutunkra, megvesszük a maradék dolgokat: szoptatós melltartó, járóka (3 magasságban állítható, ez lesz kint a nappaliban), játszószőnyeg, babakocsi, és ami még a költségvetésbe belefér.
Képzeljétek, tegnap voltunk a dokinéninél. Hát, nekem akkor mázlim van, ez a hölgy egy angyal! Ő volt Dani gyerekorvosa annak idején! Felírta a recepteket, és megadta a mobilszámát is, hogy ha megszületik a baba, Dani hívja fel, hogy már az első itthoni napunkon hagy jöjjön ki, megmutatni mindent. Megmutatja majd a köldökkezelést, de azt mondja, a Sote-n nagyon szépen ellátják majd a babát!
Szóval, szerencsésnek mondhatom magam vele is és a védőnénivel is. Azok után meg pláne, amiket írtatok a tieitekről.

Tényleg, Verzsike, azóta javult valamit a helyzet a védőnénitekkel? Volt már nálatok egyáltalán? Vagy csak én nem emlékszem, hogy írtad volna?

Lányok, komolyan mondom, meg kell, hogy dícsérjem a férjeiteket!!! Hogy mindenkinek ennyit dolgozik?! Mondtam is Daninak, hogy majdnem mindenkinek van itt másodállása, minden férfi gürizik a családjáért, ő meg csak ül a számítógép előtt és játszik!
Baromi nehéz ez a helyzet! Ahelyett hogy keresne egy kis mellékest, a német tudásával lazán találna! És akkora segítség volna a kis plusz pénz. De sajnos nem látja még eléggé, mekkora lesz a gáz... egyelőre még a gyásból ki fogunk jönni, de ami utána jön...
Valamelyik nap is megkérdezte, mikor is vesszük meg a fenti szint laminált padlóit? Mire közöltem, hogy örülök, hogyha kihúzzuk majd rendszeresen hó végéig, és jut mindenre. Nem hogy még a házra?! És mindig jöhet valami plusz extra kiadás. Erre persze kaptam egy szúrós tekintetet, hogy már megint pánikolok! Azt nagyon sajnálom, hogy nem értek semmihez, amiből egy kis hasznot húzhatnék. :(
Nem tudom, csak én problémázok ennyit a pénzen lányok?! Csapjatok ám le nyugodtan!

Na, be is fogom mára a számat, megyek, még nem voltam a fürdőben sem, rögtön ide ültem közétek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Ülés kérdés megoldva: kapunk kölcsön ismerőstöl hordozósat, és különben is mindenki olyat használ, úgyhogy egyelőre ez lesz, é kész. :) Úgysem sokáig használjuk (ti is ezt mondtátok). :)
Ági, köszi neked is! Azért az a nemsokára, remélem, még odébb van. Tudod a múltkor megijesztgettek a méhnyakrövidüléssel, azóta mindig azt mondogatom, hogy karácsony azért előbb legyen! :lol:
Még egyszer köszi a segítséget mindenkinek!
Vigyázzatok magatokra és a babókákra!

Jaj, Verzsike, képzeld, mutattam anyósomnak a képeket, és azt mondta, ő ezt megvarrja az unokájának! Úgyhogy ne haragudj, hogy ennyi pluszmunka után mégsem. :oops: Azért köszi!!!!! :)

meri
 
 


Sziasztok!

Jovok par sorra,medddig tudom irni,nem tudom. :roll:

Gyongyi!

Jobbulast a lanyoknak es neked is. Remelhetoleg te legalabb meguszod! :roll:
De jo lesz nektek,pihiztek egy kicsit.
Kivitelezesi hibak reszletes kitargyalasa..benne vagyok! :lol:
Akkor megnyugodtam hogy nem csak nalunk ilyen zurosek az etetesek.

Verzsike!

Szerintem gyozd meg a parodat a halozsakrol. Edes nagyon ahogy bebujt,dehat gondolom a frasz kerulegetett. Inkabb a halozsak. Mishalon is ez van,probalkoztam csak pleddel,de rogton lerugja magaraol.Es hidd el,ebben is tudnak mozogni..siman felall,jon-megy benne. :lol:

Meri!

Akkor en mar nem is szolok hozza.(marmint babaules ugyben). Es kivanom,hogy legalabb meg 13 hetig bent maradjon a pocakban a bebid. :lol:

Virag!

Na,vegre irtal! Irigyellek,hogy te szeretsz ablakot mosni. Azt en nagyon utalok. De ha te meg szereted is csinalni,akkor biztosan gyorsan fog penni,a penz meg nem elhanyagolhato. :lol:

Kicsi!

Oltas??!!! Minket nem oltott ujra..pedig nekunk se latszott semmi,csak anno a vedono mondta,,hogy o erez egy pici gobot. A mostani dokinonk meg mikor ezt mondtam,azt mondta,hogy nem kell+ o amugy se javasolja az ujraoltast. Na,most legyel okos. :roll:
Dudi meg hihetetlenul okos :!: :!: :lol:
Mishal is uvolt az orvosnal,megyunk tanacsadasra,na akkor mar bujik hozzam(amugy szinte soha,o nem bujos :cry: ),es amikor rateszem a merlegre,mar akkor eltorik a mecses,amkor meg meglatja a dokinot,akkor mar zokog. Eleg ciki. :lol:

Legzesfigyelo kibelezes??? mi ott meg nem tartunk,bar nekem az az egyseg fent van a pelenkazojan. Akkor nem is olyan vadoc az en Micimackom?

Itt vagyok,csak kozben meghoztak a lampakat a szallitok. Ez is letudva.

Titi!

Szivesen adtam,en bebiztositottam magam ezzel a kapszullaval. Anno nekem azt mondtak,sot azt hiszem azt is irjak errol,hgoy szules utan rogton kezd el..en a vegen az Urtica Urenst szedtem egeszen sokaig.

Eszter!

Varunk hogy meselj! Van mar valami eredmeny a korabbi szovettanbol?? Jelentkezek,csak mint irtam huzosak a napok,lassan behamikaz minket a kosz. Ma mar 8kor kint votunk a haznal Mishallal,most a kerti munkakat egyeztetjuk,de meg csak a tereprendezest,szinteket(mert az se egyszeru,mivel a draga szomszed feltoltotte ugy folddel,hogy kb. 30 cmvel van magasabban mint en. :roll: ) Miert is lenne egyszeru!

Kicsi!

Igen,jo lenne gyenge nonek lenni es hozzabujni egy eros ferfihoz(aki elmeletileg a ferjem lenne :lol: ),dehat ez van.
AMugy hogy az igazat megvalljam,Kuwaitban,elhettem a gyenge noi szerepemet,tenyleg elintezett,megoldott mindent helyettem(kiveve az otthonnal kapcsolatos dolgok).

Zsuzsa!

Hat ez szuper! ugy orulok neki hogy tenyleg komolyan gondolja. Persze tudom,hogy ez meg nem jelent semmit,majd elvalik idovel,de ez akkor is olyan jo hir. Gondolom a gyerekek is nagyon elvezik,hogy az apukajuk tobbet van veluk. Mit kezmuveskedtetek? Jo ovi lehet. :lol:

Agi!

Jo,hogy irsz..elvezd is hogy veletek van. Mi megvarunk! :lol: Nagyon edes Livi ahogy Dudira figyel! Milyen nagy mar! Te jol vagy? Seb gyogyul? Tudsz mar enni,inni,mindent? :lol: Karcsinak azota nem fajt? O jol van? Vivi meg mindig jol viseli a kistesot?

Es most kit is hagytam ki?

Balimama!

Hat,igen,en most se foglak latni,de egyszer csak osszetalalkozunk szemelyesen. Nagyon varom mar. Plane,hogy a lanyok ilyen jokat irnak rolad!!! :lol:

AZert vannak am mokas pillanatok is az eletemben...tegnap jot nevettem mert a gepeszem mondta,hogy majd a "kerteszem" megcsinalja...rogton hozza is tette,hogy persze nem ugy mint a Szuletett Felesegekben.
Mindegyik azon dilemmazik,hogy nem jo nekem igy egyedul,marmint nokent?! :lol: :lol: :lol:
Nagyon sajnalnak! :lol:

Na,megyek...valami ebedet kellene varazsolni Micimackonak,aztan ujra ki a hazhoz,majd bank...es fel kellene ugrani anyukamhoz,csinalt kaposztalevest,turos tesztat es lesz palacsinta is. En mar csak ilyen ehenkorasz vagyok,mindenkihez beterek kajalni. :lol:

Kicsi!

Igen,kutyatorta edes...es meg is fogom rendelni. Jelek..hat igen is meg nem is...a nagy rohanasban bizony elfelejtem. De ra fogok allni. Ert o am sok mindent,de a halandzsa nyelven kivul a nemet mondja minden nyelven...+ a kutyat angolul...de minden es mindenki kuyta neki!
Megvettem a szulinapi ajandekat is..a Kikaban a Chicconak activity asztala,lehet rajta epitokockazni,de van beepitett zongora is(nagyon muzikalis a draga ,legalabbis anyaja szerint :lol: ),mindenfele allatka,puzzle..szerintem nagyon jo. EL is raktam,hadd oruljon!

Tortad szuper lett,mi is a bajod vele? latom mar megint bevallaltal VALAMIT,SZULINAPI BULI??? megerdemli??? Gonoszkodom,mi?

Titi!

Neked meg kitartast,es minden nap tessek jonni!!!! Ugy varom mar hogy szuljel(jo,meg ne),es lassuk ! :lol:

Na,most mar tenyleg megyek,puszi mindenkinek,csodaszep hetveget!
momo35
 
 


Momo, köszönöm szépen!!! Nagyon kedves vagy!!! :D

meri
 
 


Sziasztok!

Eddig főztem. Füstölt csülkös bablevest és a csülök alig akart megpuhulni, de végre kész. Sütöttem hozzá túrós sütit is. Persze közben Áron is akart belőlem egy kicsit. Végre készen vagyok már el is mosogattam.

Többen kérdeztétek mit csináltunk az oviba. Hát só- liszt gyúrmából szaggatunk különböző formákat és díszítettük fel minden félével. Gesztenyéből babát gyártottunk. Hát ennyi, de két gyerekkel ez is művészet volt , szerintem nem is lett volna türelmük többmindent csinálni, ez pont elég volt. Tényleg jó, hogy ennyi közös program van , de ha már dolgozni fogok akkor nem tudom hogy tudom majd magam szabaddá tenni az ilyen alkalmakra.

Ági
Igazad van élvezd csak ki azt a kis időt amit Karcsi is veletek tölt.
Nagyon irígykedem ám, hogy ti ennyiszer találkoztok egymással.
A képek igazán aranyosak, a párod milyen lelkesen játszik Duduval. Gondolom a kincsecskék is elvarázsolták őket.
Hogy vagy, miket tudsz enni, fáj a műtét helye?
Karcsi jól van vele mi lesz gyógyszerek vagy műtét?
Vivi megszokta már hogy újra suli van?

Meri
jaj nagyon fiyelmetlen voltam múltkor és nem válaszoltam. Bocsi. :oops:
Látom azóta megoldódott a hordozós kérdés.:9

Momo
Bizony jó lenne gyámoltalan nőnek lenni, de sajnos a mai világban ez nem megy. Aranyosak lehetnek a pasik körülötted hogy így aggódnak érted, jobb lenne ha a házért lennének ennyire oda. :)
Áronnak is szövegelni kell evés közben, most az Őzgidácska verset kedveli a legjobban arra nyitogatja a száját, persze mindig van valami a kezében is amit ledob.

Oné
Jaj gyógyulást nektek!
Remélem a talira rendbe jöttök és hozod a lányokat is.
Gyógyuljatok pihenjetek és remélem találkozunk vasárnap.:)

Kicsi
Nem értem mi a bajod ezzel a szép tortával. Biztosan az íze is jó.
Úgy látom nem bírsz egy kicsit pihenni éjszaka tortát csinálni emelem a kalapom előtted, én biztosan nem lennék rá képes.
Várom, hogy leírd mi hiányzik még mit kellene készíteni. Remélem nem akarod egyedül megcsinálni az összes kaját, oszd csak ki mit vigyünk, neked így is nagy meló lesz, hogy ennyien megrohamozunk titeket.
Dudu továbbra is nagyon édes. Légzésfigyelő szétszedése miatt pedig gondolom mit érezhettél. a végén műszerész lesz a lelkem..)
Nagyon magam elé tudom képzelni az oltásos sztorit.

Titi
Jó sűrű hétvégétek lesz a beszerzőkörút miatt. Sokminden kell még azon kívül amit írtál.
Nekem van egy megmaradt dodoz melltartóbetétem elviszem a talira neked, én már úgysem tudok vele mit kezdeni. Annyi hogy ki lett bontva, de talán ha egy db hiányzik belőle.
Jó sok homeós bogyót szerzel be. Sajnos nem mindet lehet rendes gyógyszertárban venni.

Virág
Te jó ég ennyi ablakot megpucolni. Ha már így benne vagy jöhetsz hozzám is.
Mondjuk ha szereted akkor nem lesz olyan fárasztó, de mindenképpen lesz egy kis izomlázad az tuti. Lényeg, hogy van mit csinálnod és még jól is fizet.

Verzsike
Hidd el a zzákban is tud úgy mozogni mintha csak takaró lenne rajta. Nekem abba is vándoroltak az ágyban. Győzd csak meg a párodat hogy jó találmány.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo, igen, köszi neked is! :)

meri
 
 


Sziasztok!

Csak néhány sor, mert elég fárasztó napom volt. Sára még nagyon nyűgös, ráadásul alig evett ma valamit. Szegénykémnek még hangja sincs, nagyon rekedt a drága. A Rezi már kis eleven volt, így megint a mamánál alszik.
Már nekem is kéne, mert holnap suli.

Juci!

Küldtem 9 képet a drágáimról. Nem tudom, hogy átmentek-e, mert elég lassú volt a freemail (ahogy a babanet is)

Ma elég keveset írtatok. Remélem mindenki jól van.
Bocsi, hogy nem írok most mindenkinek, de majd holnap pótlom.

Jó éjt mindenkinek!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Juci! Szerencsére van már kocsink, anélkül el se indulnék Babóval... Nálunk az a lényeg, hogy 3 körül kitegyük apát a pályánál, utána 6-ra visszamenjünk érte, akkor miénk a kocsi. Ha éppen nem akkor alszik Dudi és ráértek akkor szívesen elmegyünk a Farkaserdőhöz sétálni (bár még nem tudom hol van, de ha azt mondod jöttök, akkor megkeresem).

Azért te nagyon rendes pótanyuka vagy ám! Jó kis bulit csináltál a lányoknak.

Ha úgy gondolod sok lesz az édes, én megcsinálhatom a baconos csirkemájat a profiterrol helyett.
És jó hogy írtad a börze kupont, mert nekem is van egy felesleges, mert a tesóm árusítani fog, így az ő jegye mellé kaptunk egyet nekem is és kaptam az előfizetéssel is.

Zsuzsa! Imádom a csülkös bablevest... Mikor otthon voltunk anyukám is főzött, de nem mertem enni belőle, nehogy ártson Babónak csak szagolgattam vagy két órán keresztül.

Titi! Annyira nem mindig jó ám a másodállás. Ok, hogy jól jön a plusz pénz, de már most is kettesben vagyunk Babóval... Ilyenkor fociszezonban semmi hétvégi program, alig látjuk egymást. Azért is megyünk Babóval sétálni a meccsk helyszínére, mert amíg kocsikázunk legalább addig is együtt vagyunk. Én vezetek Zsolti meg Babózik. De az a jó, hogy csak tavasszal meg ősszel van ez.

Tegnap vettünk hálózsákot, kimosom és ma már abban alszik Babó...

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak gyors reagálás és délután írok mindenkinek:
Akkor én sütök sós rágcsákat! Akár gluténmentes változatban is!

Sok puszi mindenkinek! Már annyira várom a jövő vasárnapot!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Juci!
Nem mentek át a képek, akkor majd küldöm. Nemrég értem haza, persze a ház romokban, de nem akarok hangoskodni, mivel a csajok alszanak.
Nagyon jó buli lehetet nálatok, már várom a vasárnapot.
A csirkés kaja, még mindig áll. megbírom csinálni, mert van egy szuper segítőm, az anyukám.

Ha nem gond akkor én valami csirkemelles kaját vinnék. Még nem találtam ki.

Erzsike!
Ha nem haragszol meg, akkor bevállalom a csirkemájas kaját is. Sokszor csinálok én is olyat, és a cégtől tudok venni csirkemájat frissen, persze csak akkor ha nem haragszol meg.
Amit hozzánk hoztál, az a sajtos kaja, az nagyon bonyolult? Babó mellett persze nem tudom mit tudsz bevállalni, ezért kérdem.
Persze ha a csirkemájat szeretnéd akkor én csak a csirkemmelles kaját viszem.

Majd jövök még ma,csak akkor megpróbálkozok a képküldéssel, mert van egy ami nagyon jól sikerült a Sáráról.
Látnotok kell.
Esetleg tud valaki valamilyen kicsinyítő programot, amit le lehet tölteni?

Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Na átküldtem a képeket.
Van benne egy amin nagyon gondolkodtam, de végül mégis elküldtem. A címe: Így alszunk mi! Persze apa hiányzik róla,de majd látjátok mennyi hely marad neki. Mondjuk ez nem mindennapos nálunk,de néha előfordul.
Van benne a cicáról is,amit a Titi kedvéért küldtem. Sajnos már csak az egyik kiscica van meg, mert a másikat vagy elvitték, vagy elkóborolt.
Van benne egy: Így eszik a Sára nevű kép. Momo azt neked küldöm.
A szemüveges kép a kedvencem. A REzi napszemüvege van a Sárán,de mindig nagyon megörül, amikor megkapja.

Merre vagytok?
Nalunk már mindenki alszik. Apa is elaludt.
Pont múltkor néztem, hogy szinte már mindenkinek tudom a párja nevét, én meg sose írom le nektek.
Bár lehet, hogy már írtam. Az én drága férjem :István. Csak azért,ha ezentúl írnám, hogy így az István, meg úgy......

Ja még a szülinapokat se küldtem el.Mindig le vagyok maradva.
Én: 1978.01.11
Rezi:2004.05.13
Sára:2006.11.20

Már lassan megint kéne táblát szerkeszteni.

Na rohanok,de még jövök.Úgy látom ma én egyedül írogatok csak hülyeségeket nektek.

Kép

Kép
oné
 
 


Jesszusom! En vagyok a rangidos? :twisted: :lol:

Szulinapom:1970.08.28.
Mishal:2006.10.31.

Es en se irom a ferjem nevet,de amugy Abdullatifnak hivjak. :lol:

Varom,hogy Mishal felebredjen,elaludt ebed minden nelkul a kocsiban. :roll:
Megint a haznal voltunk,valaki vagy szorakozik velunk vagy nagyon be akarnak torni,megint riasztott. Bekottettem tavfelugyeletre,holnap megyunk ki megbeszelni,vagyis ok jonnek ki megnezni a hazat es hogy odatalaljanak.

Varom a kepeket Gyongyi,vagyis en csak nezni fogom. En is ugy szeretnek egy kicsinyito programot! De ha sikerul ugy kalkulalnom,akkor kikalkulalok magamnak egy rendes szamitogepet nyomtatoval,mindennel...(ferjem szerint minek,eleg a laptop) :roll:

Olyan fincsakrol irtok...bevallom amiota megszuletett Mishal,talan ket kezemen meg tudom szamolni hanyszor foztem,akkor is max. valami tesztat,levest vagy palacsintat.
ANyukam a multkor azt mondta,hogy alig varja mar hogy kesz legyen a haz es vegre fozzek ujra. Regen nagyon szerettek a kajamat,szerintem en mar el is felejtettem fozni.

Titi!

Biztosan beszerzo koruton vagytok.

Kicsi!

Szuper buli lehetett,latszik,hogy mennyire jol ereztek magukat. Nem semmi vagy. :lol:

Na,megyek,nem jut eszembe semmi,ures a fejem..olyan faradt vagyok.Porszivozni kellene,de azt csak Mishallal lehet,o a segito(hatraltato :lol: ) tarsam,egyutt toljuk a csovet.

Tovabbi szep hetveget mindenkinek!
momo35
 
 


Verzsike!

Varom a halozsakos fotot,ird meg majd hogy durmolt benne Babo! :lol:
momo35
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mikor fogom tudni bepótolni a lemaradásomat írás és olvasás terén,mert apával ma lakásfelújításba kezdtünk.Sajna apa holnap már dolgozni megy,de a konyha ma este kész lesz.Holnap megmutatom.Lányok mi szívesen fogadjuk a babaörzés belépőket,mert Bálint fiam,Ági,Titi és én bizti megyünk a börzére,így jól jönne. :D Én töltött tojást és valami apró gluténmentes sütit készítek.Jó lesz?A töltött tojcsinak azt hiszem már anno felraktam a receptjét májas tojcsi,ami szerintem nagyon fini. :wink: A süti még kisérleti stádiumban van. :roll:
Igyekszem holnap jönni.

Puszi mindenkinek

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Jucikám!
Köszi, hogy feltetted a képeket. Remélem lesz alkalmad megzabálni jövőhéten a Sárát.
Nagyon irigykedem a séta miatt.

Mi ma délután nagy bevásárlást tartottunk. Teljesen elfáradtam.
A Rezi megint a mamánál akart aludni,a Sára pedig elég korán kidőlt,így egy kicsit előbb fürdettük, és most már alszik. Szerencsére ma már evett rendesen.

Erzsike!
Kérdezted, hogy a lányok nélkül megyünk-e.
Nem, hanem a mamáékkal együtt,így talán könnyebb lesz. Majd beoszjuk az étkezéseket, mikor ki eszik. Először a lányok, meg apa a papival, és utánna talán én is tudok majd. Nem egyszerű megoldani az étkezéseket ilyen helyeken.
Zsuzsa és Koda biztos tudja mire gondolok.

Eszter!
Várom a képet. Mit újítottatok a lakáson? Nem is említetted. Azért remélem pihensz is Gumimacival!

Na azt hiszem én is pihizek egyett. Talán megnézünk valami jó filmet apával. Nem is tudom mikor néztem végig egy filmet mostanában.

Holnap jövök,addig írjatok sokat.
Jó éjszakát!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

A hétvége ellenére volt forgalom.
Mi egész nap D.bogdányban voltunk. Nem csináltunk semmi különöset de abban nagyon elfáradtunk mindannyian.
Remélem reggel nem a kakassal kelnek a fiúk és hagynak aludni egy kicsit tovább mint máskor.

Kicsi
Nagyon szuper bulit hoztál össze a lányoknak.
Te már megint találkoztál csak úgy valakivel a csapatból most éppen Erzsikével. Ez nem ér.
Úgy látom sós sütiszerűségből nincs így én bevállalok egy ilyet. Gombakrémes csigát ha jó lesz.

Erzsike
Igazán rendes kisfiad van, hogy hagyta az anyukáját beszélgetni és végig aludt a séta közben. Ezek szerint már nincs sírás a babakocsizás közben?
Majd számolj be róla milyen volt az első zsákbanalvós éjjel.

Oné
Nagyon tetszenek a képek a lányok igazén édesek rajta. Az alvós kép pedig csúcs, itt már tényleg csak egy 3. bébi fér és el apának már egy kis hely sem jut. :lol:
Gyógyulgattok?
Igazán aranyosak ezzel a kis kikapcsolódással. Gondolom azért így hogy ott lesznek veletek talán pihenni is tudtok mert van aki vigyázzon a lányokra addig. A kajálást pedig én értem mindig ez a leghúzósabb az egészben.
Gyöngyi ha vígasztal én sem tudok végignézni egy filmet sem bármennyire is szeretném mindig elalszom rajta.

Momo
Már többször írtad, hogy jelez a riasztó, nem lehet, hogy nyitva hagytak ablakot és amiatt jelez be. Anyósoméknál a növényről lehulló levél miatt is beriasztott nem egyszer akkor valamit állítottak az érzékenységén és azóta nem volt téves riasztás.
Hidd el fogsz te még főtőcskézni, ha elkészül a ház. Csomó szabadidőd lesz mert nem kell ennyit intézkedned, ráérsz ilyenekkel is foglalkozni.

Oné , Momo
Nekem sincs külön kicsinyítő programom, csak az ami a Windows-ba van.
Kellékek-paint programban lehet kicsinyíteni.
Fájlra klikk és a megnyitás részében kiválasztod a képet, majd a felső menüsorban a "kép"re kattintva a nyújtás -döntés almenüt kiválasztod.Innen már csak be kell írnod mekkorára szeretnél kicsinyíteni.

Anubias
Mi van veletek hogy így el vagy havazva?
Nem is írtad, hogy felújítást terveztek, csak a konyha vagy máshol is?
Remélem hamarosan jössz, várunk.:)

Lányok én megyek mert leragad a szemem.
Puszi mindenkinek és jó éjszakát!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Na végre, hogy van babanet. Egész nap próbáltam jönni, de nem engedett be.

Most csak bejelentkezem, mert épp főzök, de este jövökmindenképp, és beszámolok mindenről!

További szép vasárnapot mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Nálam nem volt babanet este óta. :evil: De ahogy a termésből látom nálatok sem volt. :cry: Szóval olvasni megint nem tudtam,de most már írok pár sort.A férjem megsérült lábügyileg hétfőn,így egész héten itthon volt szegény.Aztán tegnap befogtam,hogy fesse ki a konyhát.Az egész lakást szeretnénk,mire jön a baba,de így apránként fog csak menni,mert már ma is dolgoznia kellett.Nekem nagyon tatszik a végeredmény.Mutatom mindjárt a képeket.

Éva!

Olyan jó,hogy találkoztunk.Balázs nagyon aranyos volt és hihetetlenül okos kisfiú.Teljesen lenyűgözött.Kár,hogy a jövő héten mégsem tudok menni a leletemért,így az az azt követő hét elejére csúszik,de addígra megbeszélhetünk valamit,mert most csak utaztunk együtt,azért úgy igazán nem tudtunk beszélgetni,azaz nem eleget. :wink:

Ági!

Nagyon jó volt nálatok,Livi még mindíg angyal,Karcsi meg mintaférj és apa,téged meg imádlak és meg sem látszik rajtad,hogy szültél.Nagyon jól éreztem magam.Köszi a segítséget festékvásárlás ügyben.Végül a sötétebbnek a ginger egy másik árnyalatát vettük,de álomszépek ezek a színek.És a férjemnek is nagyon bejött az a henger,amit Karcsi mondott.Köszi. :wink:

Titi!

Jajj úgy izgulok a szerda miatt,hogy milyen lesz a dokidnál és persze mit mond a babára. :roll: Remélem elvállal és minden rendben lesz.Még sosem voltam az I-esen,izgulok. :roll: Amúgy jó lesz megint talizni,a múltkor úgy elszaladt az idő amikor itt voltál. :wink: Mit csinálsz ma? Ahogy ismerlek nem tételenkedsz?!

Momo!

Szegénykém.Nagyon megjártad ezzel a lépcső dologgal.Én is itt vagyok mindíg kéznél,ha ölelésre vágysz. :lol: A számodat elküldhetnéd és ha az ölelésem nem is volna az igazi,de azért beszélni tudnánk ingyen és az sem rossz. :lol: :wink:

Gyöngyi!

Nagyon jók a képek a lányokról.Milyen nagyok már! :D És a kertetek,nagyon tetszik.Egyre inkább bánom,hogy nem mentem hozzátok,akkor voltam depis pangulatban. :roll: Szuper szép lehet minden.És a cica. :D

Nagyon várom a talit KIcsinél.Eszter biztosan meg fog lepődni ennyi ember láttán. :wink:
Bocs,hogy nem írok ám mindenkinek. :oops:

Mutatom a képeket.Szóval festve lett a konyha,és készül a lépcsőház,meg a ház külső szigetelése is,de azt szerencsére nem mi csináljuk,hanem melósok.Ha elkészül majd azt is megmutataom.De most jöjjön a férjem műalkotása. :lol: Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Mutatok pocakosat is. :D Kép

Híztam egy kilót!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D Mert ugye amúgy nem vagyok én vékony,csak a baba miatt örülnék néhány + kilónak,de úgy néz ki alakul a dolog!!! :D

Kép

Kép
anubias
 
 


sziasztok!végre van babanet juhuu!

eszter jajj de örülök a fotodnak!olyan csini vagy és végre egy mosoly is!juhuuuuuuuuuuuuuu!a pocid is olyan aranyos!most érezd magad nagyon megdicsérve!párod alkotása meg gyönyörü!

most megyek mert még van ezer dolgom de este irok!puszi addig is mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok!

Azta, Eszter, ez gyönyörű lett!!! Fantasztikus ez a két szín! Na, majd a párod kifaggatom festésügyileg, mert én meg tavasszal akarom kifesteni a fenti rózsaszínű fürdőszobát valami elviselhető színre. Még az életben nem festettem, de csak belejövök majd. És valószínűleg olcsóbb lesz, mintha hívnánk hozzá festőt.

Nem hívtál ám vissza! :( De gondolom, nagyon el vagytok havazva a sok munka miatt! Én végül befeküdtem egy forró kád vízbe, amitől sokkal jobban lettem! :)
Én is várom már a szerdát, kíváncsi vagyok a CTG-re is. Abban pedig biztos vagyok, hogy a dokim nagyon be fog jönni Neked! (Legalábbis remélem!)

Juci, de szuper, hogy ilyen jól sikerült a buli! De egyszerűen nem jövök rá, honnan a csudából meríted az energiád?!
A képeken látszik a jó hangulat. Azt meg el tudom képzelni, Dudi mennyire kapós lehetett a lányok között! Biztos ő is nagyon élvezte a nyüzsit, meg hogy így körülrajongják!

Tudom, mindig ezen rágódom, meg már lerágott csont, de annyira ügyesek vagytok lányok, hogy ennyi mindent egyszerre képesek vagytok megcsinálni. Biztos baromi nehéz lehet jó feleségnek, jó anyának, jó háziasszonynak lenni. És ha emellett még dolgozni is kell majd, azt is biztos szuperül meg fogjátok oldani!

Gyöngyi, hát tényleg zabálnivaló a Sára azon a szemüveges fotón! Annyira édes, hogy vigyorog a kis drága! És hogy mennyira hasonlít egymásra a két lány?!
Rezi már olyan nagy, hihetetlen, milyen nagyot nőtt azóta is, hogy nálatok jártunk!

Bufo, csülkös bableves... imádom! Hogy főzöd? Kuktában? Anyósomtól kaptam ugyanis egyet, de még nem mertem kipróbálni.
Dunabodgány miatt meg egyszerűen irigy vagyok és kész!

Erzsike, Juci, de irigykedem a talitok miatt! Olyan jó, hogy így ki tudtok mozdulni. Én abban bízom, hogy Eszterrel majd mi is tudunk gyakran találkozni.
Főleg, ha ezt a kismama bérletet bevezetnék!

Rólunk néhány szót:

Lányok, én egyre nehezebben alszom éjszakánként! Néhány napja iszonyatosan viszket a hasam, akármennyit is kenem én bármivel! Napközben semmi gond, estére viszont ahogy megnő a hasam, gondolom, irtóra feszül. Ettől aztán nem tudok aludni. Meg persze az óránkénti wc-re járkálás...

Eddig 4 gyógyszertárban jártam homeós bogyókat beszerezni, de még mindig hiányzik néhány darab, egyszerűen nem lehet őket sehol kapni.
Szerdán még egyben megnézem, aztán feladom. Juci, akkor megkérnélek majd utána, hogy vegyél meg nekem néhányat, ha nem megterhelő számodra, jó? De egyelőre még a szerdát megvárom, hátha találok a 9. kerületi homeos patikában! Ez az utolsó reményem!

Tegnap - ahogy azt terveztük is - elmentünk Danival beszerző körútra. Sajnos viszont babakocsit nem találtunk, úgyhogy még jövő szombaton megyünk tovább. Mózeskosarast keresnénk, amit újszülött kortól tudnánk használni és utána sportkocsivá lehet átalakítani. Ezen kívül én kis bolygókerekest szeretnék, és max 45-50.000-ért!!! De most még a Brendon honlapján is láttam ilyet, és gondolom, attól máshol csak olcsóbb lehet.
De megvettük a járókát, amit 3 fokozatban lehet emelni, és összecsukható, végre van szoptatós melltartóm, vettünk orrszívót, és végül a Babyoutletben találtam Mam cumisüveget akciósan.
Én még sosem voltam lányok a Babyoutletben, de nekem nagyon bejött!

Így már nem is tudom, nem sokminden hiányzik, ugyanis képzeljétek, anyósoméktól fogjuk kapni a kiságyat!!! Úgyhogy most megmutattam Daninak, leírtam milyen matrac kell hozzá, és ők fogják együtt megvenni!
Így az anyukám ajándékából telik a babakocsira! Csak kialakul minden így a végére!

Szóval, ha azok meglesznek, utána szerintem meg vagyunk mindennel. Még a kisollót felejtettem el a körmöcskéinek.
Végül sterilizáló folyadékot vettem, és még veszek egy kis fazekat a kifőzéshez, úgy döntöttem, egyelőre nem veszek sterilizáló gépet.
Hihetetlen, hogy már így állunk, olyan boldog vagyok! Csak már jöjjön a kis lurkó!
Olyan fura, hogy már a 36. hetet kezdjük pénteken. (Ki hogy mondja, nekem a doki is így számolja. 36+1, az nekem és neki is a 36. hét.)
Jövő héttől már bármikor szülhetünk!!! :)
Szerdán már CTG, annyira kíváncsi vagyok, milyen lesz. Akkor talizom a dokival is, szerintem következő szerdán fog megvizsgálni, akkor gondolom utolsó UH, meg kenetlevétel, ilyesmi. Hihetetlen, de már a célban vagyunk!!!

KépKép
titi_27
 
 


Jut eszembe...

Juci, holnap csinálom meg a Mexikói rakott krumplid! Megnéztem a recepted, és most vettem észre benne, hogy írtad: Titi sajt nélkül is csinálhatja... :) Annyira drága vagy!
Szóval megpróbáljuk!

És megcsináltam a titok sütid, nagyon-nagyon fincsi volt, és rém egyszerűen készen lett tényleg!!!

Gyöngyi, a cicás képektől mindig elalélok, látom, szereti a Rezi! :) Sajnálom a másik kiscicát, jaj, én úgy szeretem őket! Aranyos vagy, hogy gondoltál rám az elküldésével!
És ahogy a Sára ott mosolyog Rezi mögött! :)
Micsoda boldogság lehet ez a két szép gyerek!

A fenébe, kezdődik a hasviszketés! :(

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Juci! Szuper volt tegnap a séta. Képzeld utána még a kocsiban is elaludt Babó és csak 7-kor kelt fel. Több mint 5 órán át nem is evett, úgyhogy nem lehetett olyan kevés a tejcsi neki, mint hittem…
És Dudi olyan aranyos volt, hogy többször is hozzám kéretőzött, pedig még most látott másodszor.
De már egy nap elég volt neki, hogy megszokja a friss levegőn alvást, ma egész nap összesen ha aludt 1,5 órát. Most is csak nyűglődik apánál.
Tegnap este meddig aludt Dudi? Ilyenkor felkelted egy idő után, vagy hagyod addig aludni ameddig akar?

Gyöngyi! Szupi az alvós kép, a harmadik baba még tényleg elférne…
Nem haragszom egyáltalán, ha te akarod a csirkemájas kajcsit is, akkor majd csak kitalálok valami mást, de ha van vkinek ötlete csak szóljon. A férjem is a sajttekercset mondta, de múltkor is azt vittem az nem baj?

Momo! Főzni nem lehet elfelejteni… Olyan kajcsikat főztél nekik, amiket kint tanultál? Mert gondolom az itthoniakat úgy főznéd mint anyukád.

Zsuzsa! Hagytak reggel aludni a fiúk? Gondolom ők is jól kifáradhattak.

Eszter! Nagyon szép lett a konyha! De nehogy túlzásba vidd a munkát. A pocakod szépen növöget, jövő héten már élőben is láthatom mekkorát nőtt…

Titi! Már olyan rég raktál pocifotót, vagy csigázol minket a taliig?
Miket sikerült tegnap bevásárolni?

Most ennyire futotta lányok, teljesen kész vagyok. Már reggel mikor evett Babó mondtam apának, hogy még úgy aludnék egyet… Babó azóta se aludt, csak azt a 1,5 órát, amíg sétáni voltunk délután. Már alig várom a 9 órát, akkor megyünk pancsizni, aztán eszik, remélem fél 11-koor már én is le tudok feküdni.
A lakás persze szalad, mert apa dolgozott egész nap, én meg nem tudtam semmit csinálni Babótól, olyan nyűgi volt.

Jó éjt mindenkinek! Puszi
verzsike
 
 


Erzsike, igazad van! Ezt 2 napja csináltam... de én nem látom a változást!

Kép

Gyöngyi, Neked pedig küldök egy kicsinyítő programot. Én a netről töltöttem le, azzal kicsinyítek!

KépKép
titi_27
 
 


Hali!

Titi!

Aztaaaa!!! :lol: Mindjart itt a cel!!! Es 36+1 az mar a 37. het!!! :lol: Ugyesek vagytok hogy szinte mindent megvettetek. Eloszor en is koromvago olloval probalkoztam,de attertem a bebi koromcsiptetore,azzal szerintem sokkal egyszerubb. Tudod nekem nagy kormokkel szuletett es egy idoben az volt a heppje hogy szetkarmolta az arcat. :lol:

Eszter!

Tudom,tudom,meg nem kerestem meg hogy mi is a szamunk,a DOn Pepenek a lapjara fel van irva. De amugy jobb lesz majd ha en hivlak,vagy elotte sms,mer t nalam fejvesztes terhe alatt lehet csorogni :lol: :lol: :lol: Tudod felebred ra! :lol:
Szuperek a szinek,a kedvenceim. Nagyon szep lett. Milyen festekkel festettetek? Jon a tobbi is?
Es latod milyen szep vagy!!!! Es a hizas..az meg kulon szuper! Jelentkezem...csak...a jovo hetembe nem is merek belegondolni..mar kezdik a kerti munkalatokat is(foldturas,terko) es ott kell lennem. Raadasul Mishal hisztizik egyfolytaban,abszolut nem birja elviselni ha nem vele foglalkozok. :roll:

Gyongyi!

nagyon edesek a lanyok,es a szemuveges,halali. Es ahol alszotok..annyira aranyosak...igy alszotok reggel vissza??gondolom nem egesz ejszaka,vagy igen? SOkszor en annyira szeretnek Mishallal egyutt aludni,de 1. nem merek,2. nem is akarom raszoktatni.
Es a kertetek meg fantasztikus..irigykedek,a mienk olyan mini. :cry:

Virag!

Na,csak bejelentkeztel??? Befejezted mar a takaritast,ramolast??? Hihetetlen hogy mennyit takaritasz,biztosan nincs nalad egy porcica se.

Bufo!

Remelem tudtal ma tovabb aludni es pihenni valamennyit. :lol:
Riasztas...matol bekottettem tavfelugyeletre. A hetvegen azert riasztott pl. mert a legkondirol leesett a nylonzacsko. Eleg erzekeny.Nem is lesz olyan egyszeru a hasznalata,6 zonra lett osztva a haz. :roll:

Verzsike!

Hat igen,Babo is tudja hogy mi a jo,friss levego!!!! Most mar viheted minden nap setalni! :lol: Csak legyen jo ido.Jol aludt a halozsakban?

Kicsi!

Kerdes neked. Dudi mennyit iszik??Mert azt hiszem mar csak te szoptatsz ugy mint en. :lol:

Titi!

cicaorult! :lol: Kepzeld a szemben levo haznal van egy fekete cicamama 3 fekete bebicicajaval,a mellettunk levo szomszednal meg egy gyonyoru Whiscas cica, hatul meg lesz egy kis kutya. Nem is kell nekunk allat... es Mishal igy is boldog lesz remelem. :lol: Csak szerintem a bebicicakat nem oltattak be..meg kellene kerdezni a notol. Nem szeretnem ha odaszoknanak,mert en szeretnek homokozot Mishalnak.

Rimar!

Ha nem irnek,akkor Boldog szulinapot kivanok Bazsonak,ha jol emlekszem 8-an szuletett???!!! BOcs ha tevednek.

Joccakat nektek!
momo35
 
 


Verzsike!

Igen,inkabb indiai,kuwaiti kajakat foztunk otthon(marmint kint),meg olasz.. esetleg,.magyar kajakat nem is igen tudok fozni. peldaul fogalmam sincs hogyan kell rantott hust(jo,elmeletben tudom de soha nem csinaltam), toltott kaposztat,ilyesmiket csinalni. Igaz,nem is szeretem.
Akkor Babo tulajdonkeppen egesz nap csak masfel orat aludt??? Jo faradt lehet. :roll:
momo35
 
 


Sziasztok!

Délelőtt én is próbáltam volna jönni, de nem tudtam. Kaptam üzti hogy rendszerfejlesztés van így később már nem is próbáltam meg.
Képzeljétek negyed 8-ig aludtak a fiúk, ez egy órával több mint máskor, nagyon rendes tőlük. Iszonyú ritkán van ilyen.
Ma semmi különöset nem csináltunk délelőtt itthon voltunk, még sétálni sem mentünk, így a lakás kész csatatér lett. Folyamatosan próbáltam nem hasraesni a játékokba ebéd előtt fél órába telt mire mindent a helyére raktunk, persze főleg én mert Dávid csak azt pakolta el amit akart, Áron meg csak a kiszedésben művész.
Délután ahogy felébredtek csatangoltunk meg játszóztunk és csak vacsira jöttünk haza. Úgyhogy igazi csendes vasárnapunk volt.

Titi
Látod a végére egészen összejön minden a kiságy és a babakocsi is, ez nagy segítség mert ezek elég húzósak árban.
Így is jó sok dolgot vettetek ma.
A pocakviszketés nekem is a vége felé volt, és főleg Dáviddal, véresre tudtam volna vakarni még ruhán keresztül is.Sajnos semmitől nem lett jobb így nem tudok tanácsot adni, kend amivel csak tudod, hogy legalább ne legyen száraz.
A babakisollót nem javaslom mert semmit nem ér. Én lefertőtlenítettem az egyémet és azzal tudtam jól levágni a körmüket, aztán amikor bátrabb lettem(eleinte nem mertem, nem tudom miért) akkor csipesszel ,mert azzal tényleg nagyon egyszerű.
A csülkös bablevest kuktába főzöm, különben órákig tartana. Először csak a csülköt aztán, ha az megpuhult akkor kiveszem belőle és a babot már csak a lében főzöm meg, amikor az majdnem kész akkor teszem bele a krumplit. Ha már a krumpli is benne van akkor nem zárom már le a kuktát csak úgy főzöm tovább mit egy normál fazékban, mert nagyon hamar szétfő és észre sem venni.

Verzsike
Úgy látom a tegnapi nagy alvásnak ma megvolt a böjtje. 1,5 óra szinte semmi ilyen pici babánál, biztosan jól kivagy.Hátha hamarabb elalszik ma és nem kell olyan sokáig virrasztanod neked sem. Egyébként mind a két gyereknél én azt vettem észre ha egy nap nagyon nyugis volt akkor a következő kész nyafogás.

Anubias
Nagyon szép lett a konyha. Tök jó színe van.Ti kevertettétek, vagy készen lehet ilyen színi venni?
Szegény párod pihi helyett lakásfestés. A lába azért jól van ugye?
Nagyon szépen gömbölyödik a pocid és nem tűnsz vékonynak sem. Amikor írod, hogy mennyit hítzál akkor sokkal vékonyabbnak gondollak, aztán mikor mutatsz képet ez megdől.:)
Örülök az 1 plusz kilódnak ez azt jelenti hogy sokkal jobban vagy.

Momo
Mozgalmas heted lesz megint. Az idő is kedvezzen és tudjatok haladni a kertel is, legalább ez ne csússzon.
A kis Mishalnak meg vigyél vödröt meg lapátot és homokozzon ő is, meglátod nem fog téged nyaggatni .:)

Virág
Te aztán nem unatkozol, mindig rohansz valahová, vagy takarítasz.
Tényleg a férjed most otthon van?

Kicsi
Hát lehet, hogy már nem várom meg a ma esti írásodat, de holnap mindenképpen megnézem.:)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Végre kidőlt Babó, persze én meg feléledtem...

Titi! Pont egyszerre írtunk, így nem láttam, már írtad miket vettetek. Szupi hogy már majdnem minden megvan, a babakocsikat meg nézd meg az arzuhanas.com -on. Kodáék is meg mi is ott vettük. Ha most megrendeled még száll. ktsget se kell fizetni, mert át lehet venni a bababörzén.
A babaollót én se javaslom, rettenetesen vastag a pengéje, semmire nem mégy vele. Én vettem egy jó minőségű bőrvágó kisollót és egy ismerősünk lekerekítette nekem a hegyét, azzal szuper vágni Babó körmét.
A pocid már szép nagy!

Momo! De jó, megmenekültél az állattartástól... (vagyis nem tudom akartál-e). HA a kertet rendezik és jó idő lesz, Mishal csak ellesz a sok homok között, max extra koszos lesz a ruhája.

Zsuzsa! Írigyellek a nyugis vasárnapért nagyon... A férjed is veletek volt?

PUszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Kicsi
Látom az elveid megtartása nem is olyan könnyű. Bevallom nekem sem, de már nem is foglalkozom vele. Volt idő amikor rágódtam rajta ma már nem teszem.
Igen Áron mindfenre felmászik ahová csak akar és általában sikerül is neki. Nem győzöm leszedni a szerintem veszélyes helyekről. A kissámli egy enyhe fokozat. Dávid ebből a szempontból rendes gyerek volt nem akart minden magasságot meghódítani.
Nagyon kis édes Dudu ahogy bontogatja a játékokat és a tortaevés sem semmi.
Mi is korábban ünnepeltünk néhány nappal így nem csak ti ittatok előte a medve bőrére.

Na megyek ebédet kell csinálnom és még a reggeli rumli sincs elmosogatva a konyhában.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!ezer bocs amiért tegnap már nem jöttem!de egész nap egyik barátnöm meglepetésével szenvedtem a gépen és nem akart sikerülni igy este már kedvem se volt a géphez ülni!most meg mennem kell ajándékot venni a barátnömnek! :roll:

momo a takaritás kész már!szombaton proba napon voltam tök jo volt és nem olyan vészesek az ablakok!most még várnom kell amig az igazgatoság megmondja mikor kezdek!fönök meg volt elégedve! :oops:

titi jézusom el se akarom hinni de én olyan de olyan boldog vagyok szavakat nem tudok rá mondani olyan szupi hogy mindjárt itt a picibaba! :D :D

gyöngyi hát valami zabálnivalo sára abba a szemüvegbe! :lol: :lol: :lol: rezike meg olyan nagylány nekem a legjobban a kertes képe tetszik olyan mintha egy japán kertbe lenne és imátkozna!

kicsi a torta miatt sirt az egyik szemed?kell ennyi neki ne aggodj!szét csokolgatnám a csokis pofiját!és hogy tudja hogy kell enni az elsö tortát :lol: nekem ez a mániám hogy az elsö tortát igy kell!Chiara szülinapi videoját is pont tegnap néztem meg hát én annyit nevettem folyt a könnyem ahogy kente a hajába és jokat kacagott! :lol: :lol: :lol:

bufo mit fözöl?ma nekem ötletem sincs :? meg hát barackot kell sütnöm!mert kitaláltam egyik ajándéka az lesz a barátnömnek!veszek egy szép üveg tálat és megtöltöm sütibarackal!az tök jol néz ki!meg csinálok fénykép albumot neki mert szegénynek kiscsajrol nincs képe nekem meg van vagy 500:)) meg nem tudom még mit veszek neki!

na mennyit pofázok ahelyett hogy mennék a dolgomra!küldjetek már el!:))

jajj még ezt leirom mert fontos!!!

koda mesi rimar merre vagytok?hiányoztok

zsepyröl nem tudtok valamit?ö már olyan régen irt és megvallom nekem hiányoznak az irásai!

anita azt igérte ir ha megvan a baba nem?jajj csak egy mondatot irna!már aggodom értük!már majdnem a 44hetet irja a hülye vonalzo!remélem minden oké csak a pici nem hagyja irni

ancsi hahóóóó nem arrol volt szo hogy mostmár te is irsz?

na befejezem mostmár tényleg mert még a végén ki leszek rugva :lol: :lol: :lol:

pusziii mindenkinek további szép napot

akiket kihagytam ezer bocsánat és százeezer pusziii

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Anna betike, így csak röviden leszek.
Fáj a pocija, köpik, hány...nem eszik s a tea is kijön belőle.
Most pár gondolat és, ha jobban lesz jövök hosszabban is.

Juci: Janka mennyira apja!
S persze Kicsi lányod is!:) Annyira szép lett!

Titi: nagyon szép pocid van..hamarosan érted szoríthatunk...olyan jó!
Még fog ez lejebb is menni sokkal..:D

Anita merre vagy? Hogy vagytok? Tud vki róluk?

Virág: de jó, hogy itt vagy!
Mi van veletek?

Többiek merre vagytok??,

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, nem vesztem el, de van egy pár dolog, amit be kell fejeznem feltétlenül péntekig :wink: 8) és minden szabad időmet ezzel töltöm. na meg Bencus is elindult kúszva-mászva, folyamataosan őrizni kell

Ráadásul meg is jött és nem is érzem magam túl jól :evil:



Kicsi!

Pénteken még beszélünk okés?

A többiekkel meg szerintem majd vasárnap kidumáljuk magunkat :)

Úgyhogy remélem igazolt lesz a távollétem a héten. Azért olvasni szoktam ám! :lol:

Kép

Kép

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok!tudtam hogy elfelejtek valamit!wááá hüle vagyok!most értem haza és rohantam a géphez!

Rimar nagyon nagyon boldog 1. születésnapot kivánunk Balázskának!

jajj megy ezerrel a barátnöm szülinapjának a tervezése!már ugy várom!

melo:most szoltak ide hogy van még egy ember ki kell probálniuk de nekem nagy az esélyem!na hát ezzel én már le is mondok a melorol!mostmár nem hiszem hogy engem vesznek fel!

megyek sütni!puszi mindenkin

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Rimar
Nagyon Boldog Első Születésnapot kívánok Balázsnak!

Virág
Még ne add fel a melót. A munkaadók szeretik ha kicsit bizonytalanságban tartják az embert.
Meglepetésbuli lesz a barátnődnek, vagy tud róla?
Semmi extrát nem főztem. Zöldséglevest és Kicsi tejszínes hagymás csirkéjét csináltam rizzsel.

Koda
Nagyon dolgozhatsz, gondolom titok mit csinálsz, de majd úgyis meglátjuk legkésőbb vasárnap.:)
Jobbulást neked!
Bence igazán tündéri. Ha már mászik újabb gondok lesznek, vita a játékon címmel, csak várd és figyeld, mostantól már nem lesz Marci szemében olyan aranyos és bizony el kell viselnie egy kis testvéri fenyítést is. Legalábbis nálunk így volt.

Sziszike
Gyógyulást Annának. Ez valami vírus doki mit mond? Remélem hamar jobban lesz.

Meséltem múltkor, hogy csináltunk őszi bulit a játszón a gyerekeknek. Na vannak képek, de fel van téve egy honlapra itt meg tudjátok nézni ha van kedvetek.
http://www.gportal.hu/portal/rozsnyoter/

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok dícsérete a lányok nevében.

Rimár !

REmélem nem én vagyok az utolsó:

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT AZ 1 ÉVES BAZSÓNAK!!!!! Lesz vagy volt már buli? Képeket azért raksz fel róla, ugye?

Juci!

Nagyon jól sikerült akkor a szülinap. Biztos rossz lehetet neked, hogy a te szüleid nem voltak ott.
Hát a tortaevés nem semmi. Remélem vasárnap is megcsodálhatjuk. Akkor majd te "zabálod" meg a Sárát, én meg a Dudit,ha nem gond!
Akkor összeállt, hogy ki mit visz? Én csak szerdáig leszek, mert csütörtökön indulunk. Azért vasárnap benézek még a tali előtt.

Virág!
Szerintem se add fel a melót.
olyan jót nevettem azon amit a képről írtál. Ha tudnád, hogy mindenki azt mondta eddig, hogy imádkozik a Rezi rajta.

Ja, és a kert dícséretet köszönöm. Majd megmondom az apósomnak, ugyanis azok a képek náluk készültek ( tudjátok a szomszédban).
Mindig is mondja, hogy Japán kert, és amikor itt voltak a vendégek, akkor át kellett vinni nekik megmutatni, mivel ugye a fiú Japán. Azt is megmondom neki, hogy más is észrevette,hogy Japán kertje van.

Tényleg majd megpróbálkozok feltenni róluk képet ( mármint a múltkori vendégeinkről), mivel a Titi küldött nekem kicsinyítő programot.

Sziszike!
Jobbulást a lányodnak. Mi most lábaltunk ki a betegségből,de nálunki is ez a köhögös volt.

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Rosszul teszem-e vagy nem..nem vittem dokihoz.
Zuglóban van a mi dokink, itt meg olyan sor állt múltkor is és azokat vették előre, akinek időpontja van...

Szóval el se jutunk sehova..ahogy felkell az ágyból hány..:(
Vigyázok rá, itatom és estig figyelem, ha nem lesz jobban párom, míg haza ér -indulok vele dokihoz.

Bazsi-boldog első születésnapot!

Annavirág:)
Kép

Bence-pancsizik:)

Kép


Kép

Anna szereti Bencit.........
Kép

Bence a 2fogú...
Kép

Édik:)

Kép

Anna és Zsolti szereti egymást!

Kép

Zsozsoék
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Be kell valamit állítani, ha képeket akarok feltenni? Mindig az írja ki, hogy Hiba történt.
Ha valakinek van ideje, leírná nekem,hogy szokott képet feltenni.

Vagy nem jó a formátuma a képnek?

Na rohanok,mert ébredeznek.
Este jövök.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Oné!

Szerintem nagy a kép,amit fel szeretnél tölteni,legalábbis nekem akkor szokott ilyet írni.Vedd kisebbre és próbáld újra.Ha nem sikerül én szívesen felteszem,csak küld át a varadiszter@gmail.com -ra.


Sziszike!

Drukkolok,hogy jobban legyen.Nincs otthon hányás ellen daedalonetta kúpod,vagy B6-od?Azt adhatnál neki addíg is.Jajj annyira szépek és boldogok ezek a gyerekek.Gratulálok hozzá!

Rimar!

Én is boldog szülinapot kívánok Balázsodnak! :D

Bufo!

Hát ez a játszótér dolog nekünk nagy gond lesz.Itt bizony se közel se távol nincs ilyesmi. :evil:

Koda!

Jajj de édes Bence,milyen aktív már,hogy így halad.Gondolom nincs időd mellette szusszenni sem.Várom nagyon hogy személyesen is láthassalak már! :D

Kicsi!

Nagyon szupik a képek! Annyira szép rajtuk Eszter.És milyen sok szép ajándékot kapott.Annak is örülök,hogy a nagycsajos buli is jól sikerült és te is jól érezted magad.Jó lesz a töltött tojcsi? Mert nem írtál ráDe gondolom bizti? :wink: Naggyon várom a buliiit! :lol:

Virág!

Én azért nagyon drukkolok neked a melóhoz,bár én is rossz szájízzel várnám már így,de hátha! :wink:

Erzsike!

A könyvet nehogy elcipeld,mert azóta már megvettem,viszont a farmert elhozhatnád,mert szerintem Titinek így a végén pont jó volna.Tudod azt a nagy halászt,amit adtam neked is a legvégén!Te babávalé jössz a börzére?Hogy oldod meg? Tesóddal mi hír? Hőmérőzik,meg ilyenek,vagy csak nem védekeznek és kész.Jajj annyira drukkolok nekik így ismeretlenül is. :wink:

Mesi!

te hogy állsz a lakásszépítéssel? Tehetnél fel megint képet!

Jajj lányok,épp sós chipszet eszek csalamádéval és csokival! :lol: Persze szigorúan gluténmenteseket,de akkor is.Nagyon gáz vagyok. :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Szia Eszter!

B6ot adtam neki, de kiijött belőle, nem bírja agyomra, később még megpróbálom.

Nem akar enni, teát is úgy kellett beletuszkolnom.:)

Majd írok később, puszi.

Nem vagy gáz! Csak kismama:D

Kép
sziszike1000
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: