Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára piroska.103 2011.08.25 18:27-kor.

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
piroska.103
 
 


Legújabb felfedezésem: Szaffinak végre van veszélyérzete! :D Hurá!!! Már azt hittem, sose lesz :roll: Na szóval, puha felületen simán hátradobja magát ülésből (ágyon), keményebben azonban figyel (szőnyeg), hogy ne koppanjon a feje. Nagyon keményen meg szegénykém inkább ül, elfárad és nyenyizik, mint átforduljon 4kézlábra (parketta). Nem értettem, mért ül már 5 perce ugyanabban a pózban, amikor nincs semmi játék a kezében, mire végre elkezdett nyenyizni :roll:
most a kiságyában ücsörög a rácsnak dőlve. Még nem szoktam meg, hogy ülő gyerekem van.

Snowball
csak a kedvedért :)
http://www.youtube.com/watch?v=0y1brUkmMB8
http://www.youtube.com/watch?v=2Jvi23fZevE
Most szakképzést csinálok, ez kb egy Msc-nek felel meg, de csak akkor lehet beiratkozni, ha már van egy pedagógus Msc. Nem is értem, mért másoddiploma, mert csak 2 év, de az, nem kötözködök, legalább hamarabb túl leszek rajta :D

Piroska
Nyugi már, minden rendben lesz Mendivel :) Aranyos, ahogy nyugtatod magad azzal, hogy ennyiszer leírod :) De hát ezért vagyunk itt :D Bizti a legjobb helyen van!
Én úgy tudtam, a Petőben is van gyógytorna, legalábbis egy barátnőm dolgozott ott :roll: De a több fejlesztés csak jót tehet bárkinek! Meg talán a hipotóniának is vannak különböző fokozatai :roll:
Még lehet, kérdezek ELTÉs adminisztráció miatt, mert van néhány hurok a rendszerben. Aszondja az ETR-en adjak meg eltés emailt, amit ezen a linken igényelhetek. A linken úgy kezdi, hogy adjam meg az ETR-es kódomat, ami ugye nincs :? Melyik karon dolgoztál? Nekem most a PPK-ra kell beiratkoznom, hát, a TTK adminisztrációját vagy 5 évig tanultam, most 2 év alatt nem hiszem, hogy ezt megértem :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csicsi
Örülök, hogy Bibi jól van, s látod csak akadt egy doktornő, aki adott normális felvilágosítást. Remélem minél hamarabb hazamehettek gond nélkül.

Rekuja:
Neked is gratula felvételihez, még ha nincs is kedved suliba járni. :lol: Kellett neked jelentkezni! :P Szaffi videói nagyon jópofák, remélem Csani is már elindul négykézláb. Bár lehet, hogy előbb megtanul ülni, mert mivel még nem megy neki a mászás, egyre inkább rakja a kis seggét oldalra, szerintem ebből lesz az önálló ülés.A pihenőszéke pedig nem magas, majd dobok fel pár képet, hogy hogyan mászik ki belőle. :D

Kat:
Köszi a kajatippeket. Ami a kabát vásárlást illeti, én téli kabit és overállt szeretnék Csaninak. Én azért bizakodó vagyok, hogy január, február környékén azért már menni fog a gyerkőcöm, így én mindenképpen szeretnék neki venni síruhát is. Valószínűleg kétrészeset, külön dzseki és kabát, bár az egybe részes praktikusabb. No meg terveim vannak a télre nézve, például a szánkózás. Ahhoz pedig kell síruha. :lol: Most a vaterán van egy 80-as kétrészes síruha, elfogadható árban, szerintem arra lecsapok, s a Dm-es egyik bónomon meg veszek 74-eset. Így lesz két méret. Szerintem kelleni fog mind a kettő.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 

 
 

Piroska:
Mikor tesóm leesett a buszról, én fogtam a babakocsit hátulról, ő pedig előről, és épp szálltunk le a buszról. Tesóm sincs hozzászokva a babakocsis meghurcoltatásokhoz, mert ő Svédországban él ugyebár, és ott sincsen semmiféle olyan dolog, ami veszélyes lenne. Itt is a buszok alacsonypadlósak, sőt a tolókocsisoknak rámpa is van a buszon. Csak a baj az, hogy minden buszon egy kinyitott babakocsi lehet, a többi ember, aki felszáll, annak össze kell csukni a babakocsit és elhelyezni egy helyen. Na most én ezt egy ilyen apró gyerekkel, mint Molly, nem tudom megtenni. Jobb esetben aki már a buszon van babakocsis, az felajánlja hogy összecsukja a sajátját én pedig üljek le, de volt már olyan hogy egy bunkó házaspár a legalább 3 éves gyerekükkel a babakcosiban kifelé bámultak az ablakon, ahelyett hogy átadták volna a helyet. Akkor volt 2 hetes Molly. Valamilyen okból ott volt Alex is akkor, és ő összecsukta a babakocsit, amig én egy 2 hetes csecsemőt fogtam a karomban. Hozzáteszem külföldi volt az a házaspár is, nem ismerik a jó modort. :evil:
Maxmimum csak magadat untattad az irományoddal, személy szerint engem érdekel amiket írsz :lol:

Rekuja:
Köszi a videokat! Elmondom neked, hogy ki lett kacagva Szaffi :lol: Molly itt ült mellettem a pihenőszékben, és visítva kacagott ahogy Szaffi mászik :lol: Egyébként nagyon ügyes a cicalány, bámulatos ahogy mozog. Ha ennyi idősen így mozog, tuti jó lesz matekból. Valamilyen összefüggésbe hoztad a mászás a matekkal, és egyértelmű volt hogy a babátok nem marad ki a tudományotokból :) Molly azért nem mászik még mert én totál hülye vagyok matekból :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
snowball
 
 


Evian:
A gyed nem utalás fantasztikus. Bezzeg ha te maradsz el vmi befizetni valóval, akkor büntetőkamat meg egyéb nyalánkságokat sóznak az ember nyakába. Fúj! Látom mindenki téli cuccokra gyúr a dm-es kuponokkal. Bár nem értem a dm logikáját. Az első kupon jövő év augusztusáig jó, míg a mostani csak szeptemberig. Ki érti ezt?

Szerintem Rekuja te kérdezte a gyedet. Én tgyás-t 105 körül kaptam a gyed meg 86 körül van. Szégyen. A gyesről ne is beszéljünk.

Piroska:
Még mindig nem értem, hogy te mit csinálsz hajnalban, hogy van időd írni? Mendi nem alszik vissza rögtön szopi után? Én elhiszem, hogy ikea gyerekbarát, csak pont rossz napot választottunk. Biztos segített volna vki, ha egyedül vagyok, mert kinyitottam volna a számat, ha nincs lift és nem segít senki.

Snowball:
Ha már fél évig nézted a csonkovács üzletét, akkor most már menj is be. Kiváncsi leszek mit mond a csigolyádra. Mikor jöttök haza Magyarországra? Vagy nem akarod megírni? Hol van Mollyról video? Vagy megint lemaradtam vmiről?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


És a legjobb hír, végre a férjem áldását adta a költözésre. :lol: Innentől fogva azon leszek, hogy minél hamarabb eladjuk a lakást,s hogy találjunk egy másikat. A lábam nem is fogja a földet érinteni, olyan gyorsan ek akarok innen menni. Remélem a jó Isten meghallgatja imámat. :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Szóval miután a fiam bezabált 180 répa-krumplit :shock: ,megtette első lépéseit mászva! :lol: A fiókja gombja volt az ösztönző erő. S íme a pihenőszékből való kimászás képei:
Kép
Kép
Kép
Kép

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Kép
Kép

Ezek meg csak úgy. :P

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi:
Ez a séró csúcs :lol: Még mindig nem tudok betelni vele. Ügyes Csani is, ahogy halad. Én is most etettem Mollyt, megevett vagy 120 gramm sütőtököt, amit eddig sosem csinált. Viszont az elmúlt 2 éjszaka mindig felkelt hajnal 3kor, eddig mindig végigaludta az éjszakákat. Ezzel jelez a drága hogy mostmár több szilárd étel kell neki. Most épp a habtapin bohóckodik, és mire észrevettem, már a parkettán tombolt :shock:
A videokat facebookon látta Evian. Te nem vagy fent véletlenül? :)
Szeptember 13-tól 29-ig leszek otthon Debrecenben, nem titok :)
Hajrá költözés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
snowball
 
 


Minek is másfél négyzetméter habtapi ha parkettán is lehet nyomulni...

Kép

Kép

Kép
snowball
 
 


Snowball
Csúcs a habtapi melletti csajszid :D Na, ezzel kéne reklámozni a habtapit :lol: Annyira jó, hogy még a parkettán is megmarad tőle a gyerek :) De hogy jutott le? Nálatok is van már valami komoly technika, ezek szerint :)
Ha Molly ennyire élvezi, majd még teszek fel videót :) Hát, a mászás és matek gyengén függ össze, de tényleg a két agyfélteke egyeztetése a lényeg. Nővérem, aki kihagyta a mászást, nem is jó matekból, majdnem egy ponttal lecsúszott az ötösről az érettségin, na az milyen szégyen lett volna! :) Aztán meg az egyetemen a statisztika vizsgája is csak kettes lett, mondtam, le is tagadom!


Tyuntyi
Én is kerestem Snowball videóit, míg le nem esett, hogy tuti nem itt látta Evián :)
Csani csúcs, az a vigyor meg még sok kiscsajt le fog venni a lábáról, nem is engedem Szaffi közelébe :D Tök ugyanolyan zöld szőnyegünk van :D Sztem ezért másznak a mieink először :lol:
Kimászás nagyon tetszik, este megmutatom apának is! Nekünk magasabb és kagylószerűbb a pihenőszék, abból elég pottyanós lenne kimászni :roll:
Költözés hurrá!!! Gyertek ide a környékünkre és babakocsizhatunk együtt ;) Innen anyósodék kb 20 perc kocsival, de tömegközlekedéssel vagy 40, szóval nem állítanának be csak úgy :D Amúgy milyenben/mekkorában gondolkodtok, ha publikus?
Tgyás-gyednél hasonlóak az arányaim, bár én minden hónapban más tgyást kaptam :shock: ne kérdezd, miért, gőzöm sincs.

Megvolt az első kiflicsócsa :) Fél kifli és kivételesen nem unta meg húsz perc után a babakocsit :) bár abból, ami a kifliből a kocsiban szétcincálva maradt, egy egész takaros egércsalád heti ebédje kijönne, desszerttel együtt. Azért valamennyit szerintem majszolt is belőle. Már akartam kérdezni, hogy kinek mennyire alszik el könnyen a gyerek. Szaffi minél többet mozog, annál kevésbé tud elaludni, mert ugye a 3 órának akkor is el kell telnie ébredés/elalvás közt, de az intenzív mozgástól már 2 óra után hulla, dörzsöli a kis szemét, minden nyenyi, de nem bír aludni, bármit teszek. Szóval ilyenkor van egy óra nyenyizés, amit sűrű ágyrács lefejeléssel tarkít a fáradtság miatt, mert azért még muszáj mászni meg ülni, még ha nincs is benne erő :( Ha meg karba veszem, hernyózik, hogy tegyem le. Kenguruban meg már sokszor fárasztó, de azért néha belevágom egy órára.

Mindenkire irigykedek az evés miatt! Ma újabb kaját találtam, amit szeret, szóval ma evett egy negyed bébikaját (közepes üvegből). Számoltam, 16 aventes kiskanál. No nem teli kanalak, csak úgy módjával! Alma-banán-csirke :shock: idióta kombináció, de tetszett neki. Próbáltam a szilvát, talán Evián mondta. Szilva-körtét találtam, és a körtét ugye szereti. Na, ez savanyú volt neki. Szerintem isteni, szóval majd megeszem én.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja
igen, a fórum egy pszichológiai kezeléssel felér. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára piroska.103 2011.08.25 18:29-kor.

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
piroska.103
 
 


Snowball
ez ott történt??? :shock: Nem itthon?

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
piroska.103
 
 


Rekuja:
Ja, lehetne Molly habtapi reklámarc. Juuuj kiflicsücsök!!!!!!!! Már alig várom hogy hazamenjünk és adjak neki kiflit. Ugyebár itt az sincs.... Legalábbis nem olyan mint otthon. Terhesen mikor otthon voltam, állandóan a kifliket ettem, akár az utcán is mint egy gyerek. Szerintem Molly is szeretni fogja. Ne aggódj, majd belejön Szaffi az evésbe, Mollynál se biztos hogy belelendült a nagy evészetbe. Csak gyanús volt, hogy második napja felkelt éjszaka is. Ma 6 körül adok neki gyümit, utána pedig lefekvésnél tápi. Hátha jól alszik éjszaka :roll:
Ötös érettségi... :lol: Mi örültünk hogy átestünk a kettesen. Középiskolában állandóan cserélődtek a matektanáraink, így sokszor azt sem tudtuk mit tanulunk, hiszen lényeges dolgokat kihagyott a tanár, amit mi még nem tanultunk az előzővel, stb. Szóval 3asra érettségiztem :oops: :( Pedig nagyon kellett volna a jobb jegy. Mindegy is, kár ezen rágódni. (megvolt rá az okom hogy miért nem feküdtem rá a matekra :lol: )

Piroska:
Mármint mi történt itt? Hogy leesett tesóm a buszról? Az otthon Magyarországon történt. De amikor nem adták át a helyet, az szégyen szemre itt történt. Szerencsére kevesek kell buszoznom, meg inkább várok egy következőt, ha esetleg nem férek fel rá.
Ihletet adtál a védőnői tanulmányaiddal. Mikor ugye hozzánk is jöttek szzülés után látogatóba, volt egy gyakornok leányzó, és beszélgettünk arról hogy mennyire szereti csinálni. Így, hogy nekem is van gyermekem, én is értékelem a munkájukat, és szerintem élvezném is. De ez max jövő évben fog teljesülni, és egyébként is tanulni szerettem volna valamit, lehet emellett döntök. :)

Kép

Kép
snowball
 
 


Rekuja:
Van ám módszerűnt helyváltoztatásra, nem is akármilyen :lol: Gurul... Próbál már nyújtózkodni és felnyomni a popóját, de arra még várnunk kell egy kicsit. Egyelőre így kommandózik.

Bejelentkeztem a csontkovácshoz keddre. Már alig várom, kíváncsi vagyok mit mond majd a szakember.

Kép

Kép
snowball
 
 


*módszerünk

Kép

Kép
snowball
 
 


részeg a bárpultnál, Szaffival a címszerepben:
http://www.youtube.com/watch?v=YeTF3GShfeY
Igen, többször is feláll a videójelenet alatt, pedig mondtam neki, hogy várjon ezzel november 15-ig, mert akkor lesz 10 hónapos, de azt felelte, nem tudja, mi az a november :wink: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem tudom lehet-e még csatlakozni. A februári babásoknál voltam,csak ők elmentek zárt fórumra. Nekem meg ritkán van időm írni és nem mentem velük.
Rólunk: január 31.-én éjfél után 10 perccel született Viktória. 3330 grammal, 48cm-rel. Van egy kicsit nagyobb fiam Dániel. Ő áprilisban múlt 2 éves.

Remélem még csatlakozhatok :)

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Tecaaa
Üdv köztünk! Nem ígérem, hogy mindig megfelelő mennyiségű aaa lesz a neved végén :) Majd igyekszem :) Mintha valaki lenne már itt a februáriakból, talán Anna írta?
Na, Snowball elvesztette a legfiatalabb januári címet :lol: Csajszid majdnem olyan nehéz volt akkor, mint Szaffim (3490 g) de jóval rövidebb (54 cm). Ez persze azóta változhatott :)
Mesélj magatokról! Csak a szokásos kismamás dolgokat :) Hossz, súly, mit eszik, mit kakil, mennyit alszik, mekkora etapokban, testvérféltékenység, apa segítőkészsége, visszafogytál-e már, hogy állsz női önbizalommal, milyen az énképed, miket produkál/nem produkál a csajszid? :lol:

Bocsi a sok kérdésért, de szeretem egy kicsit kifigurázni magunkat :lol: akkor kevésbé érzem gáznak, hogy 32 évesen a gyerekem kakájáról folytatok eszmecserét halálosan komolyan :lol:

Csajok, beleolvastam a 2012 márciusi babavárókba, hát ezek is az első oldalon tök összevesztek azon, hogy ki-mikortól számolja a terhességet :shock: Meg kell hagyni, végtelenül kulturált egy banda vagyunk :) Már ameddig senki sem sértődik meg a cinizmusomon :roll: :lol:

Ami miatt meg ma egész nap itt lógok: csajszim ma a következőket aludta:
02:30-3:15 eszik, játszik
03:15-06:10 alszik
06:10-9:00 játék, nyenyi, nyenyi, eszik,
9:00-12:00 alszik
12:00-15:00 játék, nyenyi, séta, sok nyenyi, eszik
15:00-17:30 alszik (mi keltettük fel a végén)
17:30-20:20 játék, séta, őrjöngés (lásd videó), fürdé, evés
20:20- alszik
Komolyan, így akár nappali tagozatra is mehetnék egyetemre.

Piroska, az esti tagozat diákigazolványához jár a bkv-nál diákbérlet?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja:
Av ideo alapján megnyugodtam hogy nem csak az én csajszim ad ki visítós denevér hangokat :lol: Én sem értem hogy mi az a november, Szaffi már a kezdetektől fogva nagyvagényan forgolódott, nem is csoda hogy ilyeneket produkál 6 és fél hósan :) Molly ugyanazt a napirendet követte, mint a tiétek, csak az éjszaka volt eltérő, a kelés, meg a nyenyik száma :) Most tehát alszik és nem tudott kacagni a denevér csajodon. Na, majd holnap megmutatom neki a barátnőjét :lol:
Örülök is, hogy ilyen csapatban lehetek, mint a miénk, nem is értem hogy a többi topikban mi ez a sok terhes hormonos vitatkozás. :?

Tecaaa:
Üdv a csapatban :) Én sem ígérem pontosan az aaa végződés betartását, ha nem gond :lol:
Vikid ugyanakkora súllyal született, mint Mollym, csak ő 51 centi volt.
Ti is pestiek vagytok? (Nem mintha én az lennék :lol:)
Mesélj magatokról :)

Ölni tudnék egy kis édességért, nem tudom mi a manó ütött belém. Megyek is csinálok egy kis retro melegszendvicset. Na ezt értse meg valaki :lol:

Kép

Kép
snowball
 
 


retro melegszendvics még a '80-as években sütött kenyérből? :lol: És az mitől édes, penész? Jó is az, az is gomba! :lol: Amúgy kiszúrtad a gombás pizsinacim a videón? :D
Snowball, zongorás videót nem rax fel youtube-ra? Nem vagyok fent arckönyvben :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


sziasztok!

nagyon beindultatok az írással, alig győztem elolvasni... lévén kétgyerekes zombianyuka én örülök ha pár sort tudok írni, bocsi, de személyesen mindenkinek az nekem nem megy.
A nagyobbik gyerekem egy szófosó szövegláda, 9-kor mentünk be aludni és most jöttem ki! Tegnap 11 volt mire elaludt, mert 10-ig a discovery-n nézett egy filmet a vulkánokról és utána még meg kellett beszélnünk... 5 éves! megőrülök néha, tiszta kis földrajz tudor a gyerek... Levus kigyógyult a náthából, viszont küzdünk a kajával. A délelőtti gyümit még csak-csak, de du. sír meg sem kóstolja a kaját. Csak szopizni akar. Valaki nem volt még így?
Teca üdv itt, én is régen írtam a februáriakhoz, de aztán nem volt már kedvem, mire elmúltak a problémák addigra meg már zárt topik lett.
Lányok néztem a fotókat, minden baba nagyon ügyesedik úgy látom!!! Én is próbáltam feltölteni Leviről, de túl nagy a kép és nincs időm ezzel szórakozni...ha érdekel valakit akkor a blogomon meg tudja nézni:
http://brothers11.blogspot.com/

Rekuja, gratula a felvételihez! Én is gondolkodtam a szakvizsgán- én angoltanár vagyok ugyanis- de visszagondoltam milyen volt Misi mellett a kiegészítőt csinálni és úgy döntöttem inkább nem, és hát tényleg nem lenne rá időm, nagyon durván nincs időm és energiám semmire.

Na szép álmokat mindenkinek én most lelépek aludni, ha szerencsém van Levus nem kelt 11-kor! A következő ébredés elvileg 1.15- kor esedékes...

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gabci76
 
 


Rekuja:
Látod, el is felejtettem kommentálni az ultra szexi gombás pizsidet :lol: (Most itt röhögök mer tnem tudom megfogalmazni helyesen amit írni akarok) A lényeg, hogy tudod hogy kell felpiszkálni apa fantáziáját. Mások selyes hálóinggel, csipke bugyival, te a gombás pizsiddel hódítassz :lol: Szörnyű vagyok :lol: :lol: :lol:
Végül Alex hozott nekem RÁNTOTT MARS SZELETET :D Sküciában sok gyorsétteremben kínálnak ilyet, és majd 3 év után nemrég kóstoltam meg először. Alex pedig volt olyan drága, és elment hozni egyet :)
A retro melegszendvics kérlek a provánszi krémes, sajtos sütőben összesütött melegszendvics :P

Gabci:
Szupi a blogod, és milyen aranyosak a fiúk!!! Levikének milyen nagy szemecskéi vannak!!! :) És mikor a nagyfiad katonásat játszik a nyári hőségben... :lol:
Csak így tovább a kóstolgatással, majd belejön az evésbe előbb, vagy utóbb, a lényeg hogy ne erőltessük. Ha neki a tejcsi kell, akkor az kell. Próbálkozni meg úgyis próbálkozol. Molly is most jött bele az evésbe. kopp-kopp De ő eddig sem sírt, csak szájzárasat játszott amikor kínáltam a kaját. :roll:

Kép

Kép
snowball
 
 


bocsi a hibákért, nem látom hol vannak az ékezetes betűim az angok billentyűzeten és van hogy mellényomok :(

Csicsi:
Jól vagytok? Ma nem jelentkeztél, kezdek aggódni Remélem csak otthon vagytok és pihentek.

Kép

Kép
snowball
 
 


Ma csak röviden, mert egész nap takarítottam könyvetpakolta 8-6ig. Addig anyu volt Bálinttal, de KÉSZEN VAGYUNK!!!! Van tiszta, szép lakásunk. Most megyünk még egy hétre Szarvasra, és uténa egy hét OTTHON. Igyekszem visszakapcsolódni, de most kiütöttem magam

Tecca: üdv itt, írj egy kicsit magatokról

KépKép
KépKép
kat78
 
 


Gabci
Remélem, úgy másfél év múlva már én se érek ennyire rá, mert lesz egy második is. Mármint nem diploma, hanem gyerek :D Hát, még lehet, én is megbánom és feladom, a csajszizás nekem fontosabb, mint a papír :oops:
Srácaid vér cukik együtt!
Édes lehet a nagy! Már alig várom én is ezeket :)

Snowball
Van ebből a szettből gombás bugyim meg melltartóm is 8) Ehhez van egy „jó” sztorim. Mikor 4 éve apa először mutatott be a szüleinek, elmentünk velük gombásztáborba 1 hétre Vármezőre (Erdély, Szováta mellett, gyönyörű kis lepattant falu sok pisztránggal). Kb 3 héttel korábban vettem Helsinkiben a gombás fehérneműket, szóval boldogan vittem. Anyósom egyszer kikutatta a szobánkat :shock: és mondta, milyen vagány. Másnap spagettipántos pólóban voltam, beszélgettünk egy bácsival (hívjuk mondjuk Sanyi bácsinak) meg anyósommal hármasban, mire anyósom lezseren lehúzza a nyakamnál a pólóm, hogy „nézze Sanyi bácsi, milyen vagány gombás melltartó!” :shock: Sanyi bácsi meg lelkesen nézte :shock: Gondolhatod, köpni-nyelni nem tudtam, hirtelen megértettem, mért mondja anyósom, hogy a pestiek sznobok. Hát igen, ez nekem shock/sok/sokk volt, minden értelemben.
Rántott mars szelet??? :O Bepanírozzák? Mibe? Hogy nem folyik ki a csoki? Úristen, ezek a skótok! Már az is gyanús, hogy a nemzeti kajájuk egy bendő, de a rántott mars, mint desszert?! Spúrok rendes kajára, vagy tényleg jó? Mesélj, milyen volt 3 év után az első? :D

Na, alszom, csajszim mindjárt kel.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Ígérem, mára az utsó: a dm-ben 25 pont a 25%-os márkakedvezmény minden nestlé termékre. Ezzel elvileg olcsóbb így a bepa bébikaja, mint receptel, mert úgy csak 500 jön le a 2500-ból, ami 20%-os támogatás. Legalábbis az 1-esnél ez volt, de a pontos árakat még megnézem. Vagy ha valaki jár arra, nézze már meg, mennyibe kerül a dm-ben a bepa ha 2-es :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Kat
szupi! :) De jó! :) Mennyivel könnyebb lesz! Bár igaz, hogy egy hónapig kb az lesz a gondod, hogy semmit nem fogsz találni. :) De akkor is olyan jóóó egy új lakás! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára piroska.103 2011.08.25 18:30-kor.

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
piroska.103
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bejelentkezek, mert látom, visszaolvasnom esélytelen lesz.
Hanna tegnap óta lázas, éjjel 39 fok volt a hője. :cry: Ebből kifolyólag nappal elég bágyadt és csak ölben jó neki (ami amúgy nem teljesen igaz, mert ha felveszem, tekeri ki magát, hogy tegyem le. De ha leteszem, már nyafog is). Úgyhogy nem egyszerű. Éjjel meg.... inkább nem részletezem.
Jövök, ha jobban lesz a kiscsaj!

Szép napot!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timi
sajnálom :(
Gyógyulást kívánok nektek!

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
piroska.103
 
 


Jó reggelt!

Piroska, te hogy bírsz hajnal 2-kor fenn lenni? Megoszthatnád a titkot velünk is, mert én 5-6 óra alvás után reggel 6-kor olyan vagyok mint a mosott sz...r* már bocsánat a kifejezésért!

Rekuja, meglestem a Cicalányt, hát nem semmi csajszi az biztos! Pár hét aztán loholhatsz a nyomában, tuti fel fog mászni mindenhová... de az a jó, életrevaló kiscsajszi, gratulálok hozzá! A sulihoz meg kitartás, azért egy gyerek mellett ki lehet bírni.

Snowball, az én Levim is gurulással közlekedik! köszi a dícséretet, néha elbeszélgetek magammal a blogon...

Timocska jobbulást Hannának, úgy látszik edzenek a manók az őszre mikor jön majd a sok betegség az oviból...én már tartok tőle nagyon.

Na ennyit engedtek írni a pupákok, mennem kell, sziasztok!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gabci76
 
 


Jó reggelt!

Timocska,jobbúlást biztos minden rendben lesz és hamar meggyógyultok!

Megvagyunk,várunk...Bibi éppen játszik az utazóágyba.Tegnap kisírtam hogy mutassák meg a röntgent egy kedves nővér megmutatta hát nem lettem okosabb.Viszont azt megbeszéltük,hogy senki nem fogja azt mondani hogy minden rendben lesz mert senki nem meri vállalni a felelősséget az élet kiszámíthatatlan.Elvileg 1-2 hét után már nagyon minimális az esélye a szövődménynek,ez még csak az 5. nap:(
Majd rakok fel képet csak Zsoltinak be kell hoznia a kábelt a géphez.
Már 2 napja akarok megkérdezni valamit a dokitól és mindíg elfejtem mert akkor más jut az eszembe,hogy lehet az hogy úgy beverem a fejem hogy megreped a csont de kivül egy karcolás nincs vagy egy halvány folt?
Na várom a vizitet hátha okosabb leszek.

KépKép

KépKép
csicsi84
 
 


Csicsi
Kívül nem is látszik semmi? De fura...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára piroska.103 2011.08.25 18:31-kor.

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
piroska.103
 
 


Jobb reggelt!!!!

Képtelen vagyok mindenkire reagálni, mert zombi lettem...

A legfontosabbat előre snowballl milyen az a mars??? :lol:

Levi 3 napja rájött, hogy hasról hátra lehet fordulni, és akkor nem kell hason lenni!!!! Végre! Hátról hasra szerintem a büdös életbe nem fogja csinálni, mert utálja!

Levi már hetek óta gyakorolja az Éj királynője áriát, és mindig próbálja magasabban kezdeni, és hangosabban, lehetőleg amikor apa alszik! :lol: :o

Amúgy 2 napja fáj ahogy szoptatok. Nem tudom mit csinál, lehet a fogai bántják, de etetni is alig lehet, mert ki akarja kani a kezemből a kanalat, és azzal birizgálni az ínyét. Tiszta vicces ahogy eszünk... Amúgy semmi nem látszik, hogy jönne a foga, nincs bedagadva, nem is piros, érezni sem érzem...

A zombiságom oka, hogy két napja milliószor felkel éjszaka, és kéri a cumiját, amit nem szopizik, hanem mintha rágna :roll:
Van, hogy fél órán belül 3xkell startolnom a szobájába...

Tegnap másfél órát sétáltunk délután, és eszében sem volt ott aludni.

Csajok ki mennyi ideig ad egyféle kaját? Visszatértek olyanra, amit már kapott egyszer? Délután milyen főzelékeket adtok?
Levi eddig már evett almát, krumplit, sárgarépát, őszibarackot, szilvát, most kezdtük el a banánt. Anyuék ma hoznak meggyet, és sütőtököt+ fog kapni még rizst is. Ezeket lehet adni 6 hónaposaknak. Alkossak olyat, amit már eddig is evett, vagy térjek át a 7 hónaposaknak való zöldség/gyümölcsökre????

Ma megyek ha minden jól meg C und A-ba, meglátom mi fog megtetszeni...

Teca üdv!
evian19
 
 


Sziasztok!

Teca üdv!


Evian:

Tuti jön a foga azért csinálja ezt éjszaka.
Egy hét után álltalában visszajön az amit már evett én mindenféle főzeléket adok már csirkével is akár nekem délután nagyon szerti a vaníliás,gyümölcsös tejbegrízt van amikor kihagyom egy napig a főzit vagy gyümit és akkor azt kap.



Tyuntyi:

Csani nagyon nagy lett olyan kis okos-ügyes,levan már stoppolva már itt valakinek mint vőlegény? :)

Snowball:

Nekem is lehet egy kis édesség kéne hátha jönne belém egy kis boldogság hormon....Nagyon ügyes Molly,látom nálatok is hódít a szivacs játszószőnyeg.
Utánnad én is elmegyek egy csontkovácshoz a lapockám végett,multkor a kineziológus helyre hozta de most visszajött alig birom mozgatni a fejem.

Piroska:

Én is zabálom a magneb6-ot mist éppen a femina pezsgőtablettát iszom,már kidőltem volna nélküle én is az tuti.


Holnap haza mehetünk ha ma minden rendben lesz,kérdeztem a dokit mit és meddig kell még figyelni erre most azt mondja hogy már semmit de az se mondja hogy tuti nem lesz baj :?
Mondjuk velem nagyon rendesek 1 szavam sincs csak a felvilágosítás elég tré.
Most Zsolti levállt egy órára mert van egy csomó szerüség a combomba ami elkezdett fájni ésmondták,hogy nézessem meg de itt nem lehet a korházba mert egyszerre két helyen nem lehetek így ha bent fekszek a gyerekkel akkor beteg nem lehetek az ultrahangon vagy csak úgy ha kijelentenek innen de akkor megszünik az ellátásom,ágy+kaja(moslék) és akkor naponta 7800ft.-ot kéne fizetnem,szóval elmegyek gyorsan inkább magánba 5000ft.-ért negnézetni a lábam.Nagy vicc az egész.

Most ennyi megyek majd még benézek és lassan visszaolvasok.

KépKép

KépKép
csicsi84
 
 


Sziasztok!

Huh, milyen őrült a tempó a fórumon :shock: :lol: Eddig legalább olvasni tudtalak benneteket, most már lassan így sem bírom tartani a lépést :)

Nálunk minden ok, most jöttünk meg a 6 hónapos védőnői státuszról: Miki 7,9 kg, 70 cm, és szintén gurulással közlekedik :lol:

Dominak holnap lesz a 3. szülinapja, macis tortát kért, remélem, sikerül valami felismerhetőt alkotnom :lol:

Teca


Üdv, anno én tényleg a februári topicba olvastam bele, mert hivatalosan február 4-re vártuk Mikit, de hamar abbamaradt az olvasgatás is, mert az elsőszülöttem akkor hagyta el a déli alvását, és így hirtelen nem maradt időm semmire...

Rekuja

Utólag is boldog szülinapot! Szaffi pedig továbbra is zseniálisan ügyes :) Egyébként teljesen egyetértünk, a gyerekek (mozgás)fejlődését én is ámulva figyelem. A fejlődésükbe beleavatkozni kár lenne (ha minden halad a maga útján), és ez oda-vissza is igaz, azaz felesleges őket sürgetni (állítás, ültetés), de gátolni sem szabad őket. De ezt már úgyis kiveséztétek.

Jelentem, a gombás gatya nekem egyből feltűnt :lol: Anyós és Sanyi bácsi esete a fehérneműddel eszméletlen :lol: Nekem már az sok volt, mikor anyósom beleszólt, hogy mekkora alakformáló nagymama-bugyit vegyek szülés után 8)

Snowball

Annyira cuki Molly, mindig mosolyog az arca, még akkor is, ha történetesen a száját nem húzza mosolyra :)

Gabi

Rálestem a fiaidra, nagyon aranyosak :)

Timi

Sajnálom a lázat, jobbulást, remélem, semmi komoly!

Kat

Örülök, hogy elkészült a lakásotok, remélem, nemsokára élvezhetitek :) Mi még csak a villanyszerelésnél tartunk, de az egy nő számára teljesen mellékszál, ugye :lol:

Csicsi

Biztosan nem lesz semmi baj, eddig minden ok, és ez nagyon biztató! Én amúgy abszolút hiszek a gondolat teremtő erejében, így csak azt tudom tanácsolni: csak pozitívan! Tartsál ki! Remélem, Petra is megnyugodott!

Piroska

örülök, hogy Mendi ilyen látványosan javul! A korai fejlesztés valóban csodát tesz, örülök, hogy elmentetek hamar. Szerintem egyébként szégyenletes, hogy a gyerekorvosok/védőnők nem figyelnek erre, és nem szólnak az anyukáknak időben. Szerintem az ő dolguk (is) lenne!

Evian

Én még csak egyszer adok Mikinek kaját, gyümölcsöt tízóraira. eddig evett: almát, meggyet, barackot, rizst, sütőtököt. Én próbálom 4-5 napig ugyanazt adni neki, de azt vettem észre, hogy 3 nap után ráun az azonos ízre.

Mennem kell, bocs, még jövök!

Anna
b.anna
 
 


Jesszus, az ember nem jön fél napig, s azzal telik el egy óra, hogy visszaolvasok. Persze a tyúk agyamnak köszönhetően már nem emlékszem az elején olvasottakra. :lol:

Így most szerintem visszafele fogok haladni.

Anna:
Miki szép súlyban van, Dominak pedig előre is boldog szülinapot. Mindig irigykedve figyelem azokat az anyukákat, akik maguk sütnek tortát a gyerekük szülinapjára. Na, erre leszek én képtelen. A sütés őrült messze áll tőlem, s nem is szeretek pepecselni, így szerintem Csani bolti tortát fog majd kapni. Szegény gyerek! :P :wink:

Teca:
Üdv közöttünk, reméljük azért a két gyerkőcöd mellett tudsz majd jönni fórumozni.

Piroska:
Nagyon kiváncsivá tettél, de tudok türelmesen várni. :lol: A 4-6 órai alvástól én felborulnék, mint a jancsiszög, nekem többre van szükségem. Sőt, tegnap még nappal is aludtam, de úgy, mint akit fejbe vertek. MUszáj volt, s hála a gyermekemnek, hagyott is. Nem voltál még aktív fórtumtag mikor írtam, hogy anyósék itt laknak alattunk. Nem túl szerencsés, pláne, hogy ki nem állhatom ezt a helyzetet kezdettől fogva. Ezért akarok elsősorban költözni, no meg szeretnénk egy nagyobb lakást is. A férjem nehéz eset e téren, mivel neki halál kényelmes ez a helyzet, ami most van. De ha most áldását adta a költözésre, innentől fogva nincs visszaút. Már meg is hirdettem a lakást. :lol:

Csicsi:
Örülök, hogy Bibi jól van, s mehettek haza. Kiváncsi leszek mit mond a doki, hogy hogyan lehet vkinek belső sérülése külsérelmi nyom nélkül. Fel a fejjel, otthon már eleve jobb lesz.

Rekuja:
Csajszid fenomenális, a férjemnek is mutattam a videot. Egyébként a többiekkel ellentétben én csak Szaffit néztem a videon, mert a gombás pizsi abszolút kimaradt. Nem egy takaró van rajtad? De ha befejeztem az írást, utána nézek itt a dolgoknak kérem szépen! :lol: Anyós nagyon durva, egyáltalán mit turkál a cuccaid között. A cinizmusod pedig kell nekünk, ezért jó itt fórumozni. :wink: Lakás: most 52nm-en lakunk, szeretnénk nagyobbat, itt a kerületben. A férjem nem akar innen elköltözni, nekem már mindegy, csak innen el, így marad a 22.ker. Végülis eléggé megszerettem már itt, nem is bánom, hogy nem megyünk máshová. Legalább három szobás lakást szeretnénk, bár most is annyi van, de alapterületre kicsi. Minden nm-ert beépítettem már, de így sem férünk. Lehet, hogy én csinálok vmit rosszul? :roll:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Látom sikerült felpiszkálnom mindenki kíváncsiságát a Mars csokimmal :lol: Na én is így voltam vele, mint ti, hogy nem tudtam elképzelni sem hogy milyen lehet. Mivel deep fried a neve, valószínű hogy a forró olajba belemártják addig, amig meg nem sül rajta a bunda, így a csoki sem folyik ki. A külső bunda rész pedig szerintem egy lisztes tojásos panír, zsemlemorzsa nélkül. Lehet kapni Bounty és Snickers csokiból is. Mondanom sem kell hogy az elfogyasztása után csináltam jó pár hasizomgyakorlatot, mert furdalt a lelkiismeret....Egy kis torna nem árt, az élvezet megér ennyi áldozatot, mert ISTENI!!!!

Rekuja:
Nem tudom a pestiek mennyire sznobok, de én debreceni létemre sem díjaznám ha valaki a melltartómat villantaná meg egy vadidegen bácsinak. Szegénynek szereztél legalább egy jó napot :lol: De akkor rátapintottam a lényegre a gombás ruci vonzerejével.

Piroska:
Így, hogy hajnalbankelsz, legalább mindig tudom, hogy számíthatok bejegyzésre a topikban reggelre :lol:
A buszok úgy vannak kialakítva hogy van egy rész, ahol a babakocsi/tolószékes elfér, de sajnos csak egy. Volt már arra is példa hogy én értem előbb a buszmegállóba, és a tolószékes felajánlotta hogy menjek csak. Tiszta gáz :(

Timocska:
Jobbulást Hannipanninak! :( Sok sok gyógypuszit küldünk! :wink:

Gabci:
Én is gondoltam már a blogra, hogy kellene csinálnom, de úgy voltam vele hogy nekem Ti vagytok a blog :lol:

Csicsi:
Akkor én is társulok a csapathoz aki azt mondja hogy minden rendben lesz, majd letelik az a 2 hét hamarosan, ne aggódj :wink:

Evian:
Molly is kapja a sütőtököt, az a kedvene. Egyelőre nem lépek tovább addig, amig nem eszik rendesen, had szokja egyelőre a megszokott ízeket.
Vacak lehet az állandó ébredés. Molly is felkelt egyszer majd vissza is aludt, szerintem igencsak jön felül a foga, mintha be lenne duzzadva. Az alós íny nem szokott beduzzadni, a felsőnél jellemző. Szóval különösebb jele nincs annak hogy kibújik az első fog, max annyi hogy látsz egy fehér csíkot az ínye alatt. De ha ennyit felkel, tuti az zavarhatja :(

Kép

Kép
snowball
 
 


Huha, amig írtam (2 óra alatt :lol:) írtatok, szóval késébb jövök reagálni mindenkinek csak dolgom akadt.... Majd írom mi.

Kép

Kép
snowball
 
 


Evian:
Az éjszakáért nem irigyellek, szerintem tuti jön a foga Levinek. Én Csaninak általában délelőtt adok gyümit két szoptatás között, majd ebédre főzit. Tegnap voltam bajban, mert a védőnő azt mondta, hogy 180 gramm kaja elég, így ha annyit megeszik a manó, akkor ne adjak cicit neki. DE! 181 főzi után szerintem szomjas egy gyerek nem? Pohárból még nem iszik annyit szerintem, amennyit kellene, így csak adtam neki cicit. Még abból is evett. Nem sokat, de evett. Nem akarom halálra zabáltatni a gyerekem, a védőnőnk szabin, így tök tanácstalan vagyok. Ami az ízeket illeti.Én általában ugyanazt adom neki három napig új íz bevezetésénél, utána jöhetnek vissza a régiek. Terveim között még a sütőtök és a gesztenye szerepel, utána én megállok egy kicsit, s az összes eddigi ízt fogom neki adni felváltva egy darabig. Volt egy felicitas lapom, amivel kiváltottam egy ingyen csomagot, még a kórházban adták a lapot hozzá. Nos, a csomagban volt egy tájékoztató, s abban remekül le van írva, hogy hogyan kell új ízt bevezetni. Ezek után én azt fogom követni. Megpróbálom leírni, remélem sikerül. :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Új zöldség burgonya

első nap 1/3 2/3
második n. már ismert főzelék
harmadik n. 1/2 1/2
negyedik nap már ismert főzelék
ötödik nap 2/3 1/3

Új zöldségek ajánlott bevezetése burgonyával. Nekem szimpi.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Timocska:

Hannipanninak jobbulást.Remélem már nem is lázas.

Gabci:
Csani boldogan elfogadja a kaját akár délután is, bár kellett nemi idő mire belejött. Nálunk a rendszerességgel van baj, mert ha délelőtt alszik be Csani, akkor nem tudok gyümit adni neki, ilyenkor délután kapja meg, ami van, hogy már majdnem korai vacsinak is elmenne. De ha úgy jön ki a lépés, akkor délelőtt gyümi, vmikor 12-2 között főzi, s utána már csak szopi. Szerintem Levi sincs még ráállva a kajálásra, Csani is imád még szopizni. Bevallom én is jobban szeretem. :oops: Nehéz lesz majd az elválás azt hiszem. :?

Snowball:
Csani dicséretét köszi. Bárhová megyünk mindig az égnek álló haja a sláger. A boltban, a rendelőben, a játszótéren, a buszmegállóban, stb... :lol: Bizony Isten néha már unom! Molly remek reklámarc! :P Nekünk is van habtapink, de a legkevesebb időt azon tölt el a gyerek, Viszont a szélét imádja rágni és a lábával piszkálni mikor a pihenőszékében ül. Ha másra nem, erre jó. :D Bundás mars csokitól a hideg is kiráz, nekem ez már sokk! :shock:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


No még annyit és megyek, hogy ma sikerült belekukkantanom a gyerekem szájába. A fogait vizslattam, s mit láttam? Hat új fogat, ami még nincs kint, de nagyon látszik. Az alsó kettő mellett egy-egy, a felső középsők, s a drakula fogak mellett is már látszanak a fehér fogak az íny alatt. Kiváncsi leszek, hogy ezek után melyik fog kibújni neki. :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


No megjöttem. Szóval több dolgot is intéztem. Írtam, hogy keddre kaptam csontkovácshoz időpontot. Most hívtak, hogy megüresedett ma 5 órára egy hely, ha gondolom menjek. Hát hogy a csudába ne mennék már :) Alig várom. Utána majd írok hogy milyen volt a gyömöszölés.

Felhívtam a magyar nagykövetséget, mert május óta még nem kaptuk meg Molly anyakönyvi kivonatát (a magyart persze), és az útlevelét. A honlapon úgy szerepel, hogy 8-10 hét az ügyintézési idő, és amig megkapjuk a papírokat, és a tizedik hét múlthét csütörtökön járt le. Igaz mikor voltunk Londonban, mondták, hogy 2-3 hónap lesz, mire megkapjuk az útlevelet, de akkoris, a 3 hónap 19-én fog lejárni, és nem értem mi tart ennyi ideig. Ha valamiben elakadtak, akkor miért nem hívnak fel?! Azt mondta a titkár, hogy adjam meg az adataimat, telefonszámomat, a nap folyamán egy ügyintéző felhív és elmondja mi van. Kíváncsian várom :?

Csicsi:
Mi a manó lehet az a combodban? :shock: Majd írj, hogy mi volt a dokinál. Azért az vicc, hogy magánklinikára kell menned, és az olcsóbb is :evil:
Remek, hogy mehettek haza! Azért maradj résen és figyeld Bibit egy darabig, akármit is mond az orvos. Remélem Pepi is jobban van, gondolom hogy várja haza a hugiját :)

Anna:
Azta mekkora Miki :lol: Igazi férfias méretek, van mit cipelned :)
NAgy bohóc ez a Molly, most tanul új arcokat vágni, felhúzza az orrát, hunyorít és úgy nevet. Tele van élettel :) Még nem volt időm megnézni az adatlapodat tüzetesebben, ezután megyek és kémkedem egy picit :)

Tyuntyi:
Én imádom mikor Molly haját dícsérik. Neki ugye születése óta van ilyen hajkoronája, előtte pedig én ettem a Renniee tablettákat mareék számra mert úgy égett a gyomrom, tehát megszenvedtem a hajáért, szóval a bókjai azok az én dícséreteim is :D
Én is vizslattam most Molly ínyét amit ette a gyümit, az alsó kettő mellett láttam fehéret, meg a felső ínye van kicsit megduzzadva. Megint mindent rág, néha nyüszi, szóval nálunk is jönnek az újabb fogak. :)

Kép

Kép
snowball
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást :)

Rekuja! Súlyát, hosszát nem tudom, jövő héten megyünk méredzkedni. Enni főleg még mindig cici, de nagyon igényli már a főzeléket is. Én már a húst is bevezettem neki. Éjszakát átalussza már 2 hetes kora óta. Este 8 legkésőbb 9kor alszik, és 6 körül kel először. Akkor cici és alszunk tovább amíg a Dani fel nem kelt. Napközben 2 kicsit alszik, de valamit valamiért. Testvérféltékenység szerencsére nincs. Nagyon szeretik egymást. Sokszor a Dani túlságosan ölelgeti és nem tetszik a Vikinek. Visszafogynom még nem sikerült, de mindenki azt mondja most nézek ki jól, mert terhesség előtt a 168cm-hez 52 kiló voltam. Most még egy 10essel több vagyok :(
Vikim most tanul felülni. Ha a combomon hasal akkor fel tudja küzdeni magát. Már elég sokáig meg is tartja magát. Fog még nincs,de már régóta szenved vele...

Amúgy nem gáz hogy a kaki a fő téma :D Nekem már 2 éve a pisi-kaki-mennyiteszik-mennyitalszik a fő téma :lol: Jaj ezen a Sanyi bácsi-gombás melltartón mekkorát nevettem, mondjuk akkor biztos nem volt ilyen vicces

Snowball! Nem pesti vagyok. Szombathely mellett lakunk. Mollynak annyira jó haja van. Olyan igazi csajos :) Ez a rántott Mars érdekesen hangzik

Gabci! Nagyon szép fiaid vannak :)

Piroska! Önként hajnali 2kor kelni??? Én még a gyerekordításra is alig bírok felkelni :) Hát igen biztos megküzdök a Kos-Vizöntő párossal. Danim már most tipikus fejjel a falnak :roll:

Timi! Hannának jobbulást

Na most eddig jutottam, megy a rinya... Majd este ha elaludtak még folytatom

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


http://www.hoxa.hu/?p1=naplo&p2=72611

Naplóm, igaz ritkán írok, meg titkos, de aki jelentkezik azt beengedem :)

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Megjöttem a csontkovácstól. El van csúszva két csigolyám, és úgy magyarázta a doki, hogy olyan, mintha kitekeredve járnék, vagyis a jobb oldalam szinte egyáltalán nem mozog. A nyakammal is van valami, éreztem is az utóbbi napokban hogy fáj, de erre azt mondta hogy az a stressztől van. Még 2-3 alkalommal kell mennem, és azután jobb leszek, mint a régi :) Már most sokkal jobban érzem magam, mintha 15 kilót lefaragtak volna belőlem. Egyébként ez a farokcsont probléma a hosszú szüléstől van, ahogy olvastam is.

Teca:
Én is 168 centi vagyok és 52 kiló voltam terhesség előtt. Most már visszatornáztam magam 57-re, lassan meg leszek magammal elégedve :)
Köszi Molly dicséretét, én is imádom a kis bozontos buksiját :)

Kép

Kép
snowball
 
 


Lakás nagyon szupis, ma hazamentünk Anyuméktól, mert jött a védő néni, így Bálint aludt egy órát a saját szobájában. 7,5kg és 68 cm. Nagyon boldog baba. Iszonyú mennyiségeket eszik. Az új ízekkel kicsit küzdünk. Ma paradicsomos krumpli volt az ebéd, és tettem bele egy kis cukrot, elveimmel ellentétbe, és láss csodát megette. Így megbeszéltem a védő nénivel, és nem szólt ellene semmit, hogy amit majd kicsit édesen eszünk abba tegyek egy kis barna cukrot. És tanácsolta, hogy vegyek a Dmben Vega Mix-et, ami szárított zöldségek(zeller, paradicsom, fehérrépa, petrezselyem) és nincs benne só, azzal talán ízesebb, mert Bálint nem szereti nagyon a natúr ízeket. Meg tojás nélküli durumtésztát már ehet. Így nyílik a paletta. Gyümölcsből bármiből bármennyit megeszik.

Snowball: végre megtaláltad a megoldást a hátfájásodra. Megyek én is masszőrhöz, mert 7,5kg emelgetése rám is hat. Bízom benne, hogy segíteni fog neked ez a pár alkalom

Rekuja: annyira helyes Szaffi. Olyan fura, hogy meg sem áll, Bálint ehhez képest egy szobor:) Annyira látni, hogy egy bele való csajszi lesz, aki tudja majd, hogy mit akar.

Tyuntyi: Ez a frizura már pár hónapja is szenzációs volt, és most is írtó pasis

Timocska: Remélem Hanna jobban van, nekem ez a rémálmom, hogy beteg lesz egyszer, pedig azt hiszem elkerülhetetlen. Amíg dolgoztam, akkor ezt nagyon jól megoldottam, ha bent dőltek ki a gyerekek, de most a sajátommal ez más

Csicsi: remélem már otthon vagytok, és négyesben már sokkal könnyebb a gyógyulás Bibinek

Tecaa: akkor neked is szerencséd van a kiscsajjal, hogy alszik éjjel. Pedig azt szokták mondani, hogy a szopizós babák azért fel szoktak kelni.

Anna: kérek képet a macis tortától!!!

Pirsoka: én is éjfélig fent vagyok, de 6körül kelek először Bálinthoz. minden elismerésenóm a hajnali netezésért

Evian: én mindig friss egy adagot főzök neki, és legalább két féle dolog legyen benne, de az új ízekkel nehezen barátjozik, abból először csak 30-60ml eszik. Abból meg szoktam kínálni másnap is. De most ezzel vagyok bajba, hogy nehezen hajlik az új ízekre. De van favorit, így új íz esetében utána ezt kapja: ilyen az almás.krumpli husival, vagy meggyes krumpli. Neki az édes ízek jönnek be. Amiben alma van az jó.

Gabci: mi is csak délelőtt eszik dolgokat. Nem találom az időt a délutánira. A gyümölcs csak nasi kb 10körül, és dél körül eszik 180-220ml főzeléket. utána alvás és már csak 2x kap 180ml tápot. Nekem alszik egyet este 6körül, így ha fél4-4körül eszik, akkor nem tudom mikor adni neki, mert alszik abban az időszakban, pedig akartam oda egy gríz-tejpép-sinlac majd joghurt, túrókrém dolgot, és uténa a vacsi, de ez még várat magára. És nekem sok esetben kezdetben nem evett meg 60ml többet, és ez nem volt elég, így ment utána a tápszer, így szerintem szoptass kaja után, csak az a tapasztalatom, hogy nem tedd hasra, mert csúnya, ami ilyenkor visszajön

KépKép
KépKép
kat78
 
 


Kép

Végre találtam egy képet a képemen, ez pont a 6hónapos napján készült, Apa által vett meglepi ruciban, szandálban

KépKép
KépKép
kat78
 
 


Tyuntyi
Én sütöttem az első szülinapjára, van egy zabpelyhes, banános, rizstejes (úgy emlékszem) torta, az nagyon finom volt, abból utána még kellett sütnöm néhányat. Egyébként én sem szoktam sütni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára piroska.103 2011.08.25 18:32-kor.

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
piroska.103
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?